LISTA KONKURSOWA 01/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

              LEWIN BRZESKI

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 30.04.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 111550 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 17°37'19.0"-50°45'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 67
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 3213
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 1071
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 643
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 804
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 9:12:09
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1281.58 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:41:34
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 973.26 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.27m.34s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  516|  216| 41.9|
                    |BRYNOW         | 13|  465|  142| 30.5|
                    |PANEWNIKI      | 12|  422|   46| 10.9|
                    |PIOTROWICE     | 17|  869|  331| 38.1|
                    |PODLESIE       | 14|  941|  336| 35.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 67| 3213| 1071| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+

+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 110-64-10 -  9:12:09  1281.58   0.31 211.46 111690
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 2>   6 -  9:12:12  1280.85   0.62 211.36 111690
   3 TURCZYK Andrzej         9 109-45- 5 -  9:14:03  1270.86   0.93 211.27 113170
   4 TURCZYK Andrzej         9  < 2>  21 -  9:14:09  1269.43   1.24 211.18 113170
   5 ŻUBER Bolesław         10  25-14- 8 -  9:12:42  1268.76   1.56 211.08 111270
   6 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 3>   7 -  9:13:39  1259.90   1.87 210.99 111690
   7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 4>   8 -  9:14:47  1244.00   2.18 210.90 111690
   7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 5>  15 -  9:14:47  1244.00   2.18 210.90 111690
   9 PAJĄK Gotfryd          10 121-53- 8 -  9:17:06  1236.70   2.80 210.71 113900
  10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  74-30- 6 S  9:17:21  1234.11   3.11 210.62 113970
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  12 -  9:17:24  1233.44   3.42 210.52 113970
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  72 -  9:17:25  1233.22   3.73 210.43 113970
  13 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  26 -  9:17:28  1231.80   4.05 210.34 113900
  14 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9 111-78-10 S  9:17:40  1231.62   4.36 210.24 114130
  15 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 6>  17 S  9:15:44  1230.97   4.67 210.15 111690
  16 FIJOŁEK Mirosław        8  50-28-10 -  9:14:31  1230.72   4.98 210.06 110170
  17 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 7>  22 -  9:15:47  1230.29   5.29 209.96 111690
  18 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 2>  20 -  9:17:48  1229.85   5.60 209.87 114130
  19 MACIEJA Zygmunt         2  57-34- 9 -  9:14:18  1229.12   5.91 209.78 109760
  20 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 3>  23 -  9:17:53  1228.75   6.22 209.68 114130
  21 TURCZYK Andrzej         9  < 3>  83 -  9:17:07  1228.55   6.54 209.59 113170
  22 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 8>  31 -  9:15:55  1228.49   6.85 209.50 111690
  23 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 4>  50 M  9:17:55  1228.31   7.16 209.40 114130
  24 GAWEŁCZYK-RUS           2  36-19-10 -  9:14:21  1227.53   7.47 209.31 109680
  25 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  78 S  9:14:47  1227.07   7.78 209.22 110170
  26 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  28 -  9:17:53  1226.27   8.09 209.12 113900
  27 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  82-26- 7 -  9:20:27  1220.95   8.40 209.03 116540
  28 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  30 -  9:18:19  1220.58   8.71 208.94 113900
  29 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2> 101 -  9:20:31  1220.10   9.03 208.84 116540
  30 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  33 -  9:18:27  1218.83   9.34 208.75 113900
  31 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 9>  32 -  9:16:41  1218.22   9.65 208.66 111690
  32 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <10>  34 -  9:16:45  1217.33   9.96 208.56 111690
  33 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  40 -  9:18:34  1217.31  10.27 208.47 113900
  34 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <11>  39 M  9:16:46  1217.11  10.58 208.38 111690
  35 ŻUBER Bolesław         10  < 2>  36 S  9:16:26  1216.95  10.89 208.28 111270
  36 ŻUBER Bolesław         10  < 3>  73 -  9:16:27  1216.73  11.20 208.19 111270
  37 GÓREK STEFAN            2  32-21-10 S  9:16:40  1216.58  11.52 208.10 111520
  37 GÓREK STEFAN            2  < 2>  62 -  9:16:40  1216.58  11.52 208.10 111520
  39 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <12>  42 -  9:16:50  1216.23  12.14 207.91 111690
  40 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  48 -  9:18:40  1216.01  12.45 207.82 113900
  41 DRZEWIECKI R            7  43-23- 7 S  9:16:51  1215.35  12.76 207.72 111630
  42 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <13>  43 -  9:16:55  1215.12  13.07 207.63 111690
  43 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <14>  47 S  9:16:56  1214.90  13.38 207.54 111690
  44 DRZEWIECKI R            7  < 2>  46 -  9:16:54  1214.69  13.69 207.44 111630
  45 NYCZ EDWARD             9  61-24- 8 -  9:17:02  1214.45  14.01 207.35 111770
  46 DRZEWIECKI R            7  < 3>  75 -  9:16:57  1214.03  14.32 207.25 111630
  47 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <15>  49 -  9:17:01  1213.80  14.63 207.16 111690
  48 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 132 -  9:18:51  1213.64  14.94 207.07 113900
  49 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <16>  63 -  9:17:02  1213.58  15.25 206.97 111690
  50 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 5>  51 -  9:19:08  1212.43  15.56 206.88 114130
  51 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 6>  52 -  9:19:11  1211.79  15.87 206.79 114130
  52 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 7>  53 -  9:19:13  1211.36  16.18 206.69 114130
  53 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 8>  54 -  9:19:17  1210.50  16.50 206.60 114130
  54 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  < 9>  55 S  9:19:19  1210.07  16.81 206.51 114130
  55 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <10>  58 -  9:19:21  1209.65  17.12 206.41 114130
  56 SAJDOK Stanisław       10  60-18- 8 M  9:19:35  1209.41  17.43 206.32 114390
  57 CIERKOSZ Marian        10  51-29- 9 -  9:17:30  1208.76  17.74 206.23 111810
  58 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <11>  65 -  9:19:29  1207.94  18.05 206.13 114130
  59 WIDUCH Dariusz          9  56-26- 5 S  9:18:16  1207.29  18.36 206.04 112600
  60 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  46-15- 9 S  9:17:54  1206.14  18.67 205.95 112050
  61 ŻOŁNECZKO Dawid         9  39-21- 8 -  9:20:14  1205.67  18.99 205.85 114820
  62 GÓREK STEFAN            2  < 3>  64 -  9:17:31  1205.40  19.30 205.76 111520
  63 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <17>  67 -  9:17:40  1205.29  19.61 205.67 111690
  64 GÓREK STEFAN            2  < 4> 108 -  9:17:33  1204.97  19.92 205.57 111520
  65 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <12>  68 -  9:19:43  1204.96  20.23 205.48 114130
  66 NYCZ EDWARD             9  < 2> 165 S  9:17:47  1204.63  20.54 205.39 111770
  67 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <18>  69 -  9:17:44  1204.42  20.85 205.29 111690
  68 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <13>  70 -  9:19:46  1204.33  21.16 205.20 114130
  69 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <19> 144 -  9:17:45  1204.21  21.48 205.11 111690
  70 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <14>  71 S  9:19:47  1204.11  21.79 205.01 114130
  71 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <15>  74 -  9:19:51  1203.27  22.10 204.92 114130
  72 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  76 -  9:19:46  1202.64  22.41 204.83 113970
  73 ŻUBER Bolesław         10  < 4>  89 -  9:17:33  1202.27  22.72 204.73 111270
  74 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <16>  93 -  9:19:58  1201.79  23.03 204.64 114130
  75 DRZEWIECKI R            7  < 4>  81 -  9:17:54  1201.61  23.34 204.55 111630
  76 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5> 113 -  9:19:51  1201.58  23.65 204.45 113970
  77 MACIEJA Zygmunt         2  < 2>  88 S  9:16:23  1201.09  23.97 204.36 109760
  78 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  92 -  9:16:47  1200.33  24.28 204.27 110170
  79 POGORZAŁEK Alfred       7  34-13- 6 S  9:19:27  1200.11  24.59 204.17 113350
  80 TEODORCZYK Zdzisław     9  62-33- 9 -  9:17:38  1199.68  24.90 204.08 111130
  81 DRZEWIECKI R            7  < 5>  82 -  9:18:09  1198.39  25.21 203.99 111630
  82 DRZEWIECKI R            7  < 6>  84 -  9:18:11  1197.96  25.52 203.89 111630
  83 TURCZYK Andrzej         9  < 4>  86 C  9:19:29  1197.78  25.83 203.80 113170
  84 DRZEWIECKI R            7  < 7>  90 -  9:18:12  1197.75  26.14 203.71 111630
  85 POŁĄCZAK Mieczysław     2  46-17- 4 -  9:16:46  1197.71  26.46 203.61 109910
  86 TURCZYK Andrzej         9  < 5>  87 S  9:19:30  1197.57  26.77 203.52 113170
  87 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  95 -  9:19:31  1197.36  27.08 203.43 113170
  88 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 102 S  9:16:46  1196.08  27.39 203.33 109760
  89 ŻUBER Bolesław         10  < 5> 153 M  9:18:03  1195.81  27.70 203.24 111270
  90 DRZEWIECKI R            7  < 8>  91 -  9:18:24  1195.18  28.01 203.15 111630
  91 DRZEWIECKI R            7  < 9> 150 -  9:18:25  1194.97  28.32 203.05 111630
  92 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4>  99 -  9:17:12  1194.90  28.63 202.96 110170
  93 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <17>  98 -  9:20:32  1194.66  28.94 202.87 114130
  94 HOLEWA Edmund          10  60-36-10 M  9:18:24  1194.43  29.26 202.77 111560
  95 TURCZYK Andrzej         9  < 7> 115 -  9:19:45  1194.41  29.57 202.68 113170
  96 HOLEWA Edmund          10  < 2> 103 C  9:18:26  1194.01  29.88 202.59 111560
  97 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 106 -  9:17:05  1193.59  30.19 202.49 109910
  98 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <18> 104 -  9:20:38  1193.41  30.50 202.40 114130
  99 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 100 -  9:17:21  1192.96  30.81 202.31 110170
 100 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 145 S  9:17:24  1192.32  31.12 202.21 110170
 101 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3> 163 -  9:22:45  1192.23  31.43 202.12 116540
 102 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 143 -  9:17:14  1190.03  31.75 202.03 109760
 103 HOLEWA Edmund          10  < 3> 123 -  9:18:45  1189.97  32.06 201.93 111560
 104 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <19> 107 -  9:20:55  1189.89  32.37 201.84 114130
 105 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 280 S  9:17:12  1189.59  32.68 201.75 109680
 106 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 204 -  9:17:25  1189.29  32.99 201.65 109910
 107 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <20> 112 -  9:20:59  1189.06  33.30 201.56 114130
 108 GÓREK STEFAN            2  < 5> 110 S  9:18:48  1188.91  33.61 201.47 111520
 109 MYDLAK Józef            2  60-35- 9 -  9:15:33  1188.85  33.92 201.37 107650
 110 GÓREK STEFAN            2  < 6> 119 -  9:18:50  1188.49  34.24 201.28 111520
 111 RYŚ Henryk             10  61-28- 8 -  9:20:08  1188.12  34.55 201.19 113030
 112 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <21> 124 -  9:21:07  1187.41  34.86 201.09 114130
 113 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6> 117 -  9:20:59  1187.39  35.17 201.00 113970
 114 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 116 -  9:19:53  1186.72  35.48 200.91 112600
 115 TURCZYK Andrzej         9  < 8> 127 -  9:20:22  1186.68  35.79 200.81 113170
 116 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 281 -  9:19:54  1186.51  36.10 200.72 112600
 117 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7> 121 -  9:21:04  1186.36  36.41 200.63 113970
 118 STABIK HENRYK          10  97-33- 8 M  9:21:11  1185.96  36.73 200.53 114070
 119 GÓREK STEFAN            2  < 7> 122 S  9:19:05  1185.33  37.04 200.44 111520
 120 MYDLAK Józef            2  < 2> 194 -  9:15:50  1185.14  37.35 200.35 107650
 121 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 135 -  9:21:11  1184.92  37.66 200.25 113970
 122 GÓREK STEFAN            2  < 8> 151 S  9:19:07  1184.91  37.97 200.16 111520
 123 HOLEWA Edmund          10  < 4> 136 -  9:19:11  1184.50  38.28 200.07 111560
 124 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <22> 129 M  9:21:22  1184.33  38.59 199.97 114130
 125 MORAWSKI Jan            7  40- 6- 2 -  9:18:54  1184.24  38.90 199.88 111200
 126 CIERKOSZ Marian        10  < 2> 169 S  9:19:26  1184.01  39.22 199.79 111810
 127 TURCZYK Andrzej         9  < 9> 128 -  9:20:35  1183.99  39.53 199.69 113170
 127 TURCZYK Andrzej         9  <10> 157 -  9:20:35  1183.99  39.53 199.69 113170
 129 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <23> 130 -  9:21:25  1183.72  40.15 199.51 114130
 130 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <24> 134 -  9:21:27  1183.31  40.46 199.41 114130
 131 CYRA Andrzej           10  84-17- 6 S  9:20:53  1183.10  40.77 199.32 113440
 132 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 138 -  9:21:21  1182.15  41.08 199.23 113900
 133 RYŚ Henryk             10  < 2> 178 S  9:20:37  1182.12  41.39 199.13 113030
 134 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <25> 187 -  9:21:34  1181.88  41.71 199.04 114130
 135 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 203 -  9:21:26  1181.85  42.02 198.94 113970
 136 HOLEWA Edmund          10  < 5> 137 -  9:19:25  1181.57  42.33 198.85 111560
 137 HOLEWA Edmund          10  < 6> 176 -  9:19:26  1181.36  42.64 198.76 111560
 138 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 181 -  9:21:26  1181.13  42.95 198.66 113900
 139 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 142 S  9:22:14  1180.87  43.26 198.57 114820
 140 KRAWCZYK-OCZKO          2  49-19- 6 S  9:18:01  1180.76  43.57 198.48 109830
 141 WAŁACH Rufin            9  41-10- 5 M  9:21:07  1180.34  43.88 198.38 113450
 142 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 242 -  9:22:17  1180.26  44.20 198.29 114820
 143 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 164 -  9:18:00  1180.22  44.51 198.20 109760
 144 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <20> 146 S  9:19:39  1180.03  44.82 198.10 111690
 145 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 166 -  9:18:23  1179.76  45.13 198.01 110170
 146 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <21> 147 -  9:19:42  1179.41  45.44 197.92 111690
 147 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <22> 149 S  9:19:43  1179.20  45.75 197.82 111690
 148 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 158 -  9:22:01  1179.08  46.06 197.73 114390
 149 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <23> 154 -  9:19:46  1178.58  46.37 197.64 111690
 150 DRZEWIECKI R            7  <10> 152 S  9:19:44  1178.36  46.69 197.54 111630
 151 GÓREK STEFAN            2  < 9> 215 -  9:19:39  1178.24  47.00 197.45 111520
 152 DRZEWIECKI R            7  <11> 155 M  9:19:45  1178.15  47.31 197.36 111630
 153 ŻUBER Bolesław         10  < 6> 183 S  9:19:27  1178.08  47.62 197.26 111270
 154 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <24> 170 M  9:19:52  1177.34  47.93 197.17 111690
 155 DRZEWIECKI R            7  <12> 156 -  9:19:49  1177.32  48.24 197.08 111630
 155 DRZEWIECKI R            7  <13> 159 S  9:19:49  1177.32  48.24 197.08 111630
 157 TURCZYK Andrzej         9  <11> 223 -  9:21:08  1177.22  48.86 196.89 113170
 158 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 415 -  9:22:11  1177.05  49.18 196.80 114390
 159 DRZEWIECKI R            7  <14> 251 S  9:19:52  1176.70  49.49 196.70 111630
 160 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 2> 167 -  9:18:23  1176.12  49.80 196.61 109830
 161 WILK Daniel             7  26- 8- 7 -  9:18:56  1175.83  50.11 196.52 110450
 161 KOZAK KRZYSZTOF         7  49-13- 5 M  9:21:24  1175.83  50.11 196.52 113350
 163 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4> 186 S  9:24:09  1175.39  50.73 196.33 116540
 164 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 218 -  9:18:25  1174.95  51.04 196.24 109760
 165 NYCZ EDWARD             9  < 3> 263 -  9:20:15  1173.44  51.35 196.14 111770
 166 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 168 -  9:18:55  1173.06  51.67 196.05 110170
 167 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 3> 232 -  9:18:38  1172.98  51.98 195.96 109830
 168 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 245 -  9:18:56  1172.85  52.29 195.86 110170
 169 CIERKOSZ Marian        10  < 3> 175 C  9:20:22  1172.42  52.60 195.77 111810
 170 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <25> 171 -  9:20:17  1172.19  52.91 195.68 111690
 171 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <26> 174 S  9:20:19  1171.78  53.22 195.58 111690
 172 CHMIEL Robert           2  43-20- 9 S  9:19:39  1171.37  53.53 195.49 110870
 173 CHMIEL Robert           2  < 2> 257 -  9:19:41  1170.96  53.84 195.40 110870
 174 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <27> 192 -  9:20:31  1169.33  54.15 195.30 111690
 175 CIERKOSZ Marian        10  < 4> 180 -  9:20:38  1169.15  54.47 195.21 111810
 176 HOLEWA Edmund          10  < 7> 179 -  9:20:26  1168.98  54.78 195.12 111560
 177 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 227 S  9:22:01  1168.36  55.09 195.02 113350
 178 RYŚ Henryk             10  < 3> 320 M  9:21:47  1167.87  55.40 194.93 113030
 179 HOLEWA Edmund          10  < 8> 233 -  9:20:32  1167.76  55.71 194.84 111560
 180 CIERKOSZ Marian        10  < 5> 302 S  9:20:46  1167.53  56.02 194.74 111810
 181 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 182 -  9:22:37  1166.81  56.33 194.65 113900
 182 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 185 -  9:22:39  1166.41  56.64 194.56 113900
 183 ŻUBER Bolesław         10  < 7> 341 S  9:20:24  1166.35  56.96 194.46 111270
 184 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 188 -  9:20:17  1166.31  57.27 194.37 111130
 185 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 189 -  9:22:41  1166.01  57.58 194.28 113900
 186 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 268 -  9:24:57  1165.98  57.89 194.18 116540
 186 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <26> 202 -  9:22:53  1165.98  57.89 194.18 114130
 188 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 219 -  9:20:20  1165.70  58.51 194.00 111130
 189 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 191 -  9:22:43  1165.62  58.82 193.90 113900
 190 RADZIEJEWSKI JERZY      9  58-17- 8 -  9:22:07  1165.51  59.13 193.81 113190
 191 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 193 S  9:22:44  1165.42  59.45 193.72 113900
 192 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <28> 196 M  9:20:52  1165.06  59.76 193.62 111690
 193 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 195 -  9:22:46  1165.02  60.07 193.53 113900
 194 MYDLAK Józef            2  < 3> 199 -  9:17:25  1164.83  60.38 193.44 107650
 195 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 197 M  9:22:47  1164.82  60.69 193.34 113900
 196 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <29> 200 -  9:20:55  1164.45  61.00 193.25 111690
 197 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 198 -  9:22:49  1164.42  61.31 193.16 113900
 197 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 201 -  9:22:49  1164.42  61.31 193.16 113900
 199 MYDLAK Józef            2  < 4> 212 -  9:17:27  1164.41  61.94 192.97 107650
 200 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <30> 243 -  9:20:56  1164.25  62.25 192.88 111690
 201 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 205 -  9:22:50  1164.23  62.56 192.78 113900
 202 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <27> 206 -  9:23:03  1164.00  62.87 192.69 114130
 203 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 207 -  9:22:55  1163.95  63.18 192.60 113970
 204 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 222 S  9:19:26  1163.89  63.49 192.50 109910
 205 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 208 -  9:22:52  1163.83  63.80 192.41 113900
 206 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <28> 209 -  9:23:04  1163.80  64.11 192.32 114130
 207 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 373 -  9:22:57  1163.55  64.43 192.22 113970
 208 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 315 -  9:22:54  1163.43  64.74 192.13 113900
 209 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <29> 210 -  9:23:06  1163.40  65.05 192.04 114130
 210 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <30> 211 C  9:23:07  1163.21  65.36 191.94 114130
 211 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <31> 213 -  9:23:08  1163.01  65.67 191.85 114130
 212 MYDLAK Józef            2  < 5> 220 -  9:17:34  1162.95  65.98 191.76 107650
 213 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <32> 214 -  9:23:09  1162.81  66.29 191.66 114130
 213 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <33> 216 -  9:23:09  1162.81  66.29 191.66 114130
 215 GÓREK STEFAN            2  <10> 225 S  9:21:02  1161.26  66.92 191.48 111520
 216 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <34> 217 -  9:23:18  1161.04  67.23 191.38 114130
 216 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <35> 221 -  9:23:18  1161.04  67.23 191.38 114130
 218 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 236 -  9:19:34  1160.66  67.85 191.20 109760
 219 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 226 M  9:20:45  1160.63  68.16 191.10 111130
 220 MYDLAK Józef            2  < 6> 238 S  9:17:46  1160.44  68.47 191.01 107650
 221 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <36> 224 -  9:23:24  1159.86  68.78 190.92 114130
 222 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 246 -  9:19:46  1159.80  69.09 190.82 109910
 223 TURCZYK Andrzej         9  <12> 230 -  9:22:35  1159.73  69.41 190.73 113170
 224 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <37> 248 S  9:23:25  1159.66  69.72 190.63 114130
 225 GÓREK STEFAN            2  <11> 352 -  9:21:10  1159.65  70.03 190.54 111520
 226 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 231 -  9:20:50  1159.62  70.34 190.45 111130
 227 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 277 -  9:22:45  1159.59  70.65 190.35 113350
 228 SZYJA Horst             8  32- 3- 2 -  9:21:19  1158.26  70.96 190.26 111560
 228 SZYJA Horst             8  < 2>1051 S  9:21:19  1158.26  70.96 190.26 111560
 230 TURCZYK Andrzej         9  <13> 235 -  9:22:43  1158.14  71.58 190.07 113170
 231 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 258 -  9:20:59  1157.81  71.90 189.98 111130
 232 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 4> 239 S  9:19:52  1157.73  72.21 189.89 109830
 233 HOLEWA Edmund          10  < 9> 250 -  9:21:23  1157.46  72.52 189.79 111560
 234 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 295 S  9:22:56  1157.42  72.83 189.70 113350
 235 TURCZYK Andrzej         9  <14> 237 -  9:22:50  1156.76  73.14 189.61 113170
 236 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 240 S  9:19:54  1156.59  73.45 189.51 109760
 237 TURCZYK Andrzej         9  <15> 256 -  9:22:51  1156.57  73.76 189.42 113170
 238 MYDLAK Józef            2  < 7> 270 -  9:18:06  1156.28  74.07 189.33 107650
 239 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 5> 350 -  9:20:01  1155.90  74.39 189.23 109830
 240 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 262 -  9:20:03  1154.76  74.70 189.14 109760
 241 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  57-19- 3 -  9:21:51  1154.05  75.01 189.05 111770
 242 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 301 S  9:24:31  1153.78  75.32 188.95 114820
 243 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <31> 244 -  9:21:49  1153.62  75.63 188.86 111690
 243 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <32> 249 -  9:21:49  1153.62  75.63 188.86 111690
 245 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 259 S  9:20:30  1153.61  76.25 188.67 110170
 246 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 361 -  9:20:19  1153.10  76.56 188.58 109910
 247 CYRA Andrzej           10  < 2> 298 S  9:23:23  1153.04  76.88 188.49 113440
 248 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <38> 264 -  9:24:02  1152.44  77.19 188.39 114130
 249 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <33> 253 S  9:21:57  1152.04  77.50 188.30 111690
 250 HOLEWA Edmund          10  <10> 296 -  9:21:53  1151.49  77.81 188.21 111560
 251 DRZEWIECKI R            7  <15> 254 -  9:21:59  1151.02  78.12 188.11 111630
 252 WILK Daniel             7  < 2> 603 S  9:21:00  1150.52  78.43 188.02 110450
 253 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <34> 255 -  9:22:06  1150.26  78.74 187.93 111690
 254 DRZEWIECKI R            7  <16> 266 -  9:22:03  1150.23  79.05 187.83 111630
 255 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <35> 286 -  9:22:07  1150.06  79.37 187.74 111690
 256 TURCZYK Andrzej         9  <16> 284 S  9:23:31  1148.74  79.68 187.65 113170
 257 CHMIEL Robert           2  < 3> 357 -  9:21:31  1148.71  79.99 187.55 110870
 258 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 267 M  9:21:45  1148.63  80.30 187.46 111130
 259 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 261 S  9:20:55  1148.60  80.61 187.37 110170
 260 SOBAŁA Tadeusz          7  39-13- 7 S  9:21:12  1148.55  80.92 187.27 110490
 261 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 328 S  9:20:57  1148.20  81.23 187.18 110170
 262 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 275 -  9:20:37  1147.92  81.54 187.09 109760
 263 NYCZ EDWARD             9  < 4> 321 -  9:22:23  1147.73  81.85 186.99 111770
 264 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <39> 274 -  9:24:27  1147.61  82.17 186.90 114130
 265 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 319 M  9:22:39  1147.47  82.48 186.81 112050
 266 DRZEWIECKI R            7  <17> 443 -  9:22:18  1147.28  82.79 186.71 111630
 267 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 269 -  9:21:53  1147.05  83.10 186.62 111130
 268 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 273 S  9:26:37  1146.86  83.41 186.53 116540
 269 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9> 271 S  9:21:54  1146.85  83.72 186.43 111130
 270 MYDLAK Józef            2  < 8> 299 -  9:18:52  1146.84  84.03 186.34 107650
 271 TEODORCZYK Zdzisław     9  <10> 334 S  9:21:55  1146.66  84.34 186.25 111130
 272 DUDA Henryk            10  74-13- 7 M  9:23:41  1146.60  84.66 186.15 113150
 273 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 287 -  9:26:39  1146.48  84.97 186.06 116540
 274 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <40> 276 -  9:24:34  1146.27  85.28 185.97 114130
 275 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 278 -  9:20:47  1145.92  85.59 185.87 109760
 276 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <41> 282 -  9:24:37  1145.69  85.90 185.78 114130
 277 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 491 M  9:23:57  1145.53  86.21 185.69 113350
 278 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 339 -  9:20:50  1145.32  86.52 185.59 109760
 279 PASZEK Wincenty         7  29- 8- 5 S  9:21:24  1145.23  86.83 185.50 110400
 280 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 351 S  9:20:47  1145.08  87.15 185.41 109680
 281 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 386 -  9:23:22  1144.70  87.46 185.31 112600
 282 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <42> 283 -  9:24:43  1144.54  87.77 185.22 114130
 283 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <43> 291 -  9:24:44  1144.35  88.08 185.13 114130
 284 TURCZYK Andrzej         9  <17> 285 -  9:23:55  1144.09  88.39 185.03 113170
 284 TURCZYK Andrzej         9  <18> 307 -  9:23:55  1144.09  88.39 185.03 113170
 286 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <36> 300 -  9:22:44  1142.80  89.01 184.85 111690
 287 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 292 -  9:27:06  1141.43  89.32 184.75 116540
 288 BITTMANN Grzegorz       9  30- 9- 4 S  9:21:59  1140.81  89.64 184.66 110640
 289 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 290 S  9:22:00  1140.62  89.95 184.57 110640
 290 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 304 -  9:22:01  1140.42  90.26 184.47 110640
 291 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <44> 293 -  9:25:06  1140.16  90.57 184.38 114130
 292 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 356 -  9:27:14  1139.94  90.88 184.29 116540
 293 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <45> 331 S  9:25:08  1139.78  91.19 184.19 114130
 294 KUSZAJ Kazimierz        8  15- 2- 2 S  9:19:43  1139.50  91.50 184.10 107930
 295 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 398 -  9:24:29  1139.39  91.81 184.01 113350
 296 HOLEWA Edmund          10  <11> 297 -  9:22:55  1139.34  92.13 183.91 111560
 297 HOLEWA Edmund          10  <12> 330 -  9:22:57  1138.95  92.44 183.82 111560
 298 CYRA Andrzej           10  < 3> 347 -  9:24:37  1138.77  92.75 183.73 113440
 299 MYDLAK Józef            2  < 9> 303 S  9:19:32  1138.75  93.06 183.63 107650
 300 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <37> 305 -  9:23:05  1138.73  93.37 183.54 111690
 301 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 308 S  9:25:51  1138.52  93.68 183.45 114820
 302 CIERKOSZ Marian        10  < 6> 306 -  9:23:13  1138.40  93.99 183.35 111810
 303 MYDLAK Józef            2  <10> 337 -  9:19:34  1138.35  94.30 183.26 107650
 304 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 475 S  9:22:12  1138.27  94.62 183.17 110640
 305 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <38> 317 -  9:23:08  1138.15  94.93 183.07 111690
 306 CIERKOSZ Marian        10  < 7> 310 S  9:23:15  1138.02  95.24 182.98 111810
 307 TURCZYK Andrzej         9  <19> 314 -  9:24:27  1137.96  95.55 182.89 113170
 307 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6> 311 -  9:25:54  1137.96  95.55 182.89 114820
 309 GÓRNICKI Jerzy          7  49-18- 7 C  9:21:03  1137.74  96.17 182.70 109280
 310 CIERKOSZ Marian        10  < 8> 313 S  9:23:18  1137.44  96.48 182.61 111810
 311 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 7> 316 -  9:25:57  1137.40  96.79 182.51 114820
 312 STABIK HENRYK          10  < 2> 335 S  9:25:18  1137.29  97.11 182.42 114070
 313 CIERKOSZ Marian        10  < 9> 358 S  9:23:19  1137.24  97.42 182.32 111810
 314 TURCZYK Andrzej         9  <20> 371 -  9:24:31  1137.20  97.73 182.23 113170
 315 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 324 -  9:25:10  1137.11  98.04 182.14 113900
 316 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 8> 343 -  9:25:59  1137.02  98.35 182.04 114820
 317 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <39> 393 -  9:23:14  1136.99  98.66 181.95 111690
 318 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 327 M  9:21:07  1136.95  98.97 181.86 109280
 319 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 323 S  9:23:35  1136.60  99.28 181.76 112050
 320 RYŚ Henryk             10  < 4> 333 M  9:24:27  1136.55  99.60 181.67 113030
 321 NYCZ EDWARD             9  < 5> 322 -  9:23:21  1136.45  99.91 181.58 111770
 322 NYCZ EDWARD             9  < 6> 329 -  9:23:23  1136.07 100.22 181.48 111770
 323 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 325 -  9:23:38  1136.03 100.53 181.39 112050
 324 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 332 -  9:25:16  1135.97 100.84 181.30 113900
 325 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 326 -  9:23:39  1135.83 101.15 181.20 112050
 326 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 360 M  9:23:40  1135.64 101.46 181.11 112050
 327 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 368 -  9:21:14  1135.57 101.77 181.02 109280
 328 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 432 M  9:22:03  1135.19 102.09 180.92 110170
 329 NYCZ EDWARD             9  < 7> 340 -  9:23:30  1134.72 102.40 180.83 111770
 330 HOLEWA Edmund          10  <13> 385 -  9:23:19  1134.70 102.71 180.74 111560
 331 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <46> 367 -  9:25:36  1134.49 103.02 180.64 114130
 332 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 376 -  9:25:24  1134.46 103.33 180.55 113900
 333 RYŚ Henryk             10  < 5> 342 -  9:24:40  1134.08 103.64 180.46 113030
 334 TEODORCZYK Zdzisław     9  <11> 336 S  9:23:00  1133.98 103.95 180.36 111130
 335 STABIK HENRYK          10  < 3> 338 -  9:25:36  1133.90 104.26 180.27 114070
 336 TEODORCZYK Zdzisław     9  <12> 365 S  9:23:02  1133.59 104.58 180.18 111130
 337 MYDLAK Józef            2  <11> 372 C  9:19:59  1133.36 104.89 180.08 107650
 338 STABIK HENRYK          10  < 4> 344 -  9:25:39  1133.33 105.20 179.99 114070
 339 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 359 -  9:21:51  1133.30 105.51 179.90 109760
 340 NYCZ EDWARD             9  < 8> 366 S  9:23:40  1132.80 105.82 179.80 111770
 341 ŻUBER Bolesław         10  < 8> 549 S  9:23:17  1132.14 106.13 179.71 111270
 342 RYŚ Henryk             10  < 6> 399 -  9:24:51  1132.00 106.44 179.62 113030
 343 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 9> 345 S  9:26:27  1131.79 106.75 179.52 114820
 344 STABIK HENRYK          10  < 5> 349 M  9:25:50  1131.27 107.07 179.43 114070
 345 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <10> 430 M  9:26:32  1130.86 107.38 179.34 114820
 346 WAŁACH Rufin            9  < 2> 487 S  9:25:21  1130.54 107.69 179.24 113450
 347 CYRA Andrzej           10  < 4> 348 -  9:25:24  1129.88 108.00 179.15 113440
 348 CYRA Andrzej           10  < 5> 387 -  9:25:25  1129.69 108.31 179.06 113440
 349 STABIK HENRYK          10  < 6> 355 -  9:25:59  1129.59 108.62 178.96 114070
 350 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 6> 427 -  9:22:15  1129.36 108.93 178.87 109830
 351 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 362 -  9:22:12  1128.40 109.24 178.78 109680
 352 GÓREK STEFAN            2  <12> 354 -  9:23:50  1128.36 109.55 178.68 111520
 353 LACH STANISŁAW          7  30- 9- 5 S  9:21:42  1127.09 109.87 178.59 108990
 354 GÓREK STEFAN            2  <13> 364 -  9:24:00  1126.46 110.18 178.50 111520
 355 STABIK HENRYK          10  < 7> 397 S  9:26:17  1126.25 110.49 178.40 114070
 356 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 391 -  9:28:29  1126.17 110.80 178.31 116540
 357 CHMIEL Robert           2  < 4> 403 C  9:23:27  1126.16 111.11 178.22 110870
 358 CIERKOSZ Marian        10  <10> 431 S  9:24:18  1125.98 111.42 178.12 111810
 359 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 363 -  9:22:33  1125.17 111.73 178.03 109760
 360 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 457 M  9:24:38  1124.62 112.04 177.94 112050
 361 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 378 S  9:22:44  1124.59 112.36 177.84 109910
 362 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 389 S  9:22:35  1123.96 112.67 177.75 109680
 363 MACIEJA Zygmunt         2  <15> 382 S  9:22:40  1123.82 112.98 177.66 109760
 363 GÓREK STEFAN            2  <14> 641 S  9:24:14  1123.82 112.98 177.66 111520
 365 TEODORCZYK Zdzisław     9  <13> 464 -  9:23:58  1122.90 113.60 177.47 111130
 366 NYCZ EDWARD             9  < 9> 440 M  9:24:36  1122.19 113.91 177.38 111770
 367 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <47> 370 -  9:26:43  1122.04 114.22 177.28 114130
 368 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 448 -  9:22:24  1121.97 114.53 177.19 109280
 369 LACH STANISŁAW          7  < 2> 452 -  9:22:09  1121.87 114.85 177.10 108990
 370 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <48> 374 M  9:26:44  1121.85 115.16 177.00 114130
 371 TURCZYK Andrzej         9  <21> 408 -  9:25:54  1121.61 115.47 176.91 113170
 372 MYDLAK Józef            2  <12> 409 -  9:20:59  1121.55 115.78 176.82 107650
 373 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 377 S  9:26:39  1121.20 116.09 176.72 113970
 374 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <49> 375 -  9:26:48  1121.12 116.40 176.63 114130
 374 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <50> 436 -  9:26:48  1121.12 116.40 176.63 114130
 376 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 379 -  9:26:36  1121.06 117.02 176.44 113900
 377 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13> 381 S  9:26:41  1120.83 117.34 176.35 113970
 378 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 503 -  9:23:04  1120.77 117.65 176.26 109910
 379 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 417 -  9:26:38  1120.70 117.96 176.16 113900
 380 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  79-24-10 -  9:23:49  1120.66 118.27 176.07 110740
 381 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14> 384 -  9:26:44  1120.28 118.58 175.98 113970
 382 MACIEJA Zygmunt         2  <16> 388 -  9:22:59  1120.19 118.89 175.88 109760
 383 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 2> 550 -  9:23:53  1119.91 119.20 175.79 110740
 384 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 570 -  9:26:50  1119.18 119.51 175.70 113970
 385 HOLEWA Edmund          10  <14> 449 -  9:24:42  1118.96 119.83 175.60 111560
 386 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 394 S  9:25:38  1118.91 120.14 175.51 112600
 387 CYRA Andrzej           10  < 6> 486 S  9:26:24  1118.74 120.45 175.42 113440
 388 MACIEJA Zygmunt         2  <17> 390 S  9:23:08  1118.48 120.76 175.32 109760
 389 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 463 -  9:23:04  1118.42 121.07 175.23 109680
 390 MACIEJA Zygmunt         2  <18> 428 -  9:23:11  1117.91 121.38 175.14 109760
 391 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 395 S  9:29:15  1117.89 121.69 175.04 116540
 392 BRYŁKA E - PETEJA P     2  54-15- 4 S  9:23:09  1117.37 122.00 174.95 109670
 393 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <40> 497 -  9:24:59  1117.09 122.32 174.86 111690
 394 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 400 M  9:25:48  1117.06 122.63 174.76 112600
 395 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 511 -  9:29:21  1116.82 122.94 174.67 116540
 396 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 2> 406 -  9:23:12  1116.80 123.25 174.58 109670
 397 STABIK HENRYK          10  < 8> 413 -  9:27:09  1116.69 123.56 174.48 114070
 398 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 441 -  9:26:31  1116.57 123.87 174.39 113350
 399 RYŚ Henryk             10  < 7> 421 -  9:26:14  1116.53 124.18 174.30 113030
 400 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 407 -  9:25:51  1116.51 124.49 174.20 112600
 401 MORAWSKI Jan            7  < 2> 529 -  9:24:36  1116.47 124.81 174.11 111200
 402 LAZAR MARIAN            8  20- 4- 2 -  9:21:17  1115.98 125.12 174.01 107450
 403 CHMIEL Robert           2  < 5> 404 S  9:24:23  1115.58 125.43 173.92 110870
 404 CHMIEL Robert           2  < 6> 438 S  9:24:25  1115.21 125.74 173.83 110870
 405 WIDERA Jan              7  34- 8- 4 M  9:25:27  1115.18 126.05 173.73 112020
 406 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 3> 544 S  9:23:21  1115.10 126.36 173.64 109670
 407 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 416 -  9:25:59  1115.04 126.67 173.55 112600
 408 TURCZYK Andrzej         9  <22> 411 S  9:26:34  1114.24 126.98 173.45 113170
 409 MYDLAK Józef            2  <13> 414 -  9:21:37  1114.20 127.30 173.36 107650
 410 SZLACHTA Jan            2  48-11- 6 S  9:23:42  1114.18 127.61 173.27 109970
 411 TURCZYK Andrzej         9  <23> 474 -  9:26:37  1113.70 127.92 173.17 113170
 412 MROWIŃSKI Ryszard       7  20- 5- 3 S  9:24:14  1113.03 128.23 173.08 110450
 413 STABIK HENRYK          10  < 9> 423 S  9:27:30  1112.88 128.54 172.99 114070
 414 MYDLAK Józef            2  <14> 461 S  9:21:45  1112.66 128.85 172.89 107650
 415 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 419 -  9:27:50  1112.38 129.16 172.80 114390
 416 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 429 -  9:26:15  1112.10 129.47 172.71 112600
 417 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 455 -  9:27:26  1111.94 129.79 172.61 113900
 418 DUDA Henryk            10  < 2> 422 -  9:26:47  1111.68 130.10 172.52 113150
 419 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 524 M  9:27:55  1111.48 130.41 172.43 114390
 420 BEDNARZ Henryk          9  44- 7- 4 M  9:26:48  1111.40 130.72 172.33 113140
 421 RYŚ Henryk             10  < 8> 426 S  9:26:43  1111.22 131.03 172.24 113030
 422 DUDA Henryk            10  < 3> 484 S  9:26:50  1111.13 131.34 172.15 113150
 423 STABIK HENRYK          10  <10> 437 -  9:27:40  1111.07 131.65 172.05 114070
 424 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 650 -  9:24:27  1111.01 131.96 171.96 110490
 425 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 537 -  9:26:53  1110.98 132.28 171.87 113190
 426 RYŚ Henryk             10  < 9> 439 -  9:26:45  1110.86 132.59 171.77 113030
 427 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 7> 433 S  9:23:53  1110.70 132.90 171.68 109830
 428 MACIEJA Zygmunt         2  <19> 460 -  9:23:50  1110.56 133.21 171.59 109760
 429 WIDUCH Dariusz          9  <10> 456 M  9:26:25  1110.27 133.52 171.49 112600
 430 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <11> 614 M  9:28:26  1110.09 133.83 171.40 114820
 431 CIERKOSZ Marian        10  <11> 489 -  9:25:44  1109.96 134.14 171.31 111810
 432 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 434 M  9:24:16  1109.84 134.45 171.21 110170
 433 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 8> 496 S  9:23:59  1109.58 134.77 171.12 109830
 434 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 435 S  9:24:18  1109.47 135.08 171.03 110170
 435 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 442 M  9:24:19  1109.28 135.39 170.93 110170
 436 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <51> 471 -  9:27:54  1109.14 135.70 170.84 114130
 437 STABIK HENRYK          10  <11> 445 -  9:27:51  1109.09 136.01 170.75 114070
 438 CHMIEL Robert           2  < 7> 450 -  9:24:59  1108.89 136.32 170.65 110870
 439 RYŚ Henryk             10  <10> 468 -  9:26:58  1108.50 136.63 170.56 113030
 440 NYCZ EDWARD             9  <10> 517 S  9:25:50  1108.46 136.94 170.47 111770
 441 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 451 -  9:27:16  1108.38 137.25 170.37 113350
 442 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 446 -  9:24:25  1108.16 137.57 170.28 110170
 443 DRZEWIECKI R            7  <18> 505 -  9:25:45  1107.99 137.88 170.19 111630
 444 KOFEL Jan               9  42- 6- 3 M  9:30:29  1107.95 138.19 170.09 116870
 445 STABIK HENRYK          10  <12> 473 -  9:27:58  1107.83 138.50 170.00 114070
 446 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 466 S  9:24:30  1107.24 138.81 169.91 110170
 447 STARCZYNOWSKI Jan       8  38- 7- 3 -  9:23:54  1106.88 139.12 169.81 109470
 448 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 453 -  9:23:45  1106.63 139.43 169.72 109280
 449 HOLEWA Edmund          10  <15> 458 S  9:25:50  1106.38 139.74 169.63 111560
 450 CHMIEL Robert           2  < 8> 498 -  9:25:13  1106.30 140.06 169.53 110870
 451 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 485 S  9:27:29  1106.03 140.37 169.44 113350
 452 LACH STANISŁAW          7  < 3> 636 S  9:23:33  1105.94 140.68 169.35 108990
 453 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6> 454 -  9:23:50  1105.70 140.99 169.25 109280
 454 GÓRNICKI Jerzy          7  < 7> 483 S  9:23:51  1105.51 141.30 169.16 109280
 455 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 536 S  9:28:05  1104.93 141.61 169.07 113900
 456 WIDUCH Dariusz          9  <11> 479 -  9:26:55  1104.82 141.92 168.97 112600
 457 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 482 S  9:26:28  1104.30 142.23 168.88 112050
 458 HOLEWA Edmund          10  <16> 459 S  9:26:02  1104.19 142.55 168.79 111560
 459 HOLEWA Edmund          10  <17> 506 -  9:26:03  1104.01 142.86 168.69 111560
 460 MACIEJA Zygmunt         2  <20> 493 S  9:24:26  1103.86 143.17 168.60 109760
 461 MYDLAK Józef            2  <15> 462 S  9:22:33  1103.54 143.48 168.51 107650
 462 MYDLAK Józef            2  <16> 470 -  9:22:35  1103.16 143.79 168.41 107650
 463 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 469 -  9:24:26  1103.05 144.10 168.32 109680
 464 TEODORCZYK Zdzisław     9  <14> 488 -  9:25:46  1102.85 144.41 168.23 111130
 465 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2> 592 S  9:24:17  1102.60 144.72 168.13 109470
 466 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 586 -  9:24:56  1102.44 145.04 168.04 110170
 467 MŁOCEK Zygmunt          8  51- 2- 1 -  9:22:24  1102.16 145.35 167.95 107350
 468 RYŚ Henryk             10  <11> 472 M  9:27:34  1102.02 145.66 167.85 113030
 469 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 540 -  9:24:36  1101.21 145.97 167.76 109680
 470 MYDLAK Józef            2  <17> 477 S  9:22:47  1100.90 146.28 167.67 107650
 471 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <52> 501 -  9:28:41  1100.76 146.59 167.57 114130
 472 RYŚ Henryk             10  <12> 480 -  9:27:42  1100.58 146.90 167.48 113030
 473 STABIK HENRYK          10  <13> 476 S  9:28:40  1100.35 147.21 167.39 114070
 474 TURCZYK Andrzej         9  <24> 478 -  9:27:51  1100.34 147.53 167.29 113170
 475 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 572 -  9:25:34  1100.17 147.84 167.20 110640
 476 STABIK HENRYK          10  <14> 494 -  9:28:42  1100.00 148.15 167.11 114070
 477 MYDLAK Józef            2  <18> 528 -  9:22:53  1099.78 148.46 167.01 107650
 478 TURCZYK Andrzej         9  <25> 644 -  9:27:55  1099.63 148.77 166.92 113170
 479 WIDUCH Dariusz          9  <12> 490 -  9:27:27  1099.07 149.08 166.83 112600
 480 RYŚ Henryk             10  <13> 504 -  9:27:51  1098.98 149.39 166.73 113030
 481 WIDERA Jan              7  < 2> 545 S  9:26:57  1098.77 149.70 166.64 112020
 482 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 598 C  9:26:59  1098.71 150.02 166.55 112050
 483 GÓRNICKI Jerzy          7  < 8> 520 -  9:24:28  1098.66 150.33 166.45 109280
 484 DUDA Henryk            10  < 4> 514 M  9:28:00  1098.54 150.64 166.36 113150
 485 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 492 -  9:28:12  1098.35 150.95 166.27 113350
 486 CYRA Andrzej           10  < 7> 495 -  9:28:17  1098.34 151.26 166.17 113440
 487 WAŁACH Rufin            9  < 3> 693 M  9:28:18  1098.26 151.57 166.08 113450
 488 TEODORCZYK Zdzisław     9  <15> 535 -  9:26:12  1098.12 151.88 165.99 111130
 489 CIERKOSZ Marian        10  <12> 551 S  9:26:50  1097.97 152.19 165.89 111810
 490 WIDUCH Dariusz          9  <13> 513 -  9:27:34  1097.82 152.51 165.80 112600
 491 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 500 M  9:28:16  1097.64 152.82 165.70 113350
 492 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 567 -  9:28:17  1097.47 153.13 165.61 113350
 493 MACIEJA Zygmunt         2  <21> 546 -  9:25:01  1097.42 153.44 165.52 109760
 494 STABIK HENRYK          10  <15> 499 -  9:28:58  1097.18 153.75 165.42 114070
 495 CYRA Andrzej           10  < 8> 608 S  9:28:24  1097.10 154.06 165.33 113440
 496 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 9> 530 -  9:25:07  1097.02 154.37 165.24 109830
 497 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <41> 508 -  9:26:49  1096.97 154.68 165.14 111690
 498 CHMIEL Robert           2  < 9> 613 -  9:26:05  1096.82 155.00 165.05 110870
 499 STABIK HENRYK          10  <16> 543 -  9:29:02  1096.48 155.31 164.96 114070
 500 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6> 539 -  9:28:27  1095.70 155.62 164.86 113350
 501 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <53> 502 -  9:29:10  1095.65 155.93 164.77 114130
 502 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <54> 509 M  9:29:13  1095.12 156.24 164.68 114130
 503 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 522 S  9:25:23  1094.90 156.55 164.58 109910
 503 RYŚ Henryk             10  <14> 652 -  9:28:14  1094.90 156.55 164.58 113030
 505 DRZEWIECKI R            7  <19> 525 -  9:26:58  1094.77 157.17 164.40 111630
 506 HOLEWA Edmund          10  <18> 523 S  9:26:57  1094.26 157.49 164.30 111560
 507 PASZEK Wincenty         7  < 2> 518 -  9:25:54  1094.15 157.80 164.21 110400
 508 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <42> 515 S  9:27:06  1093.93 158.11 164.12 111690
 509 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <55> 510 -  9:29:20  1093.90 158.42 164.02 114130
 510 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <56> 527 -  9:29:21  1093.72 158.73 163.93 114130
 511 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 512 -  9:31:37  1093.08 159.04 163.84 116540
 512 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 667 S  9:31:38  1092.90 159.35 163.74 116540
 513 WIDUCH Dariusz          9  <14> 519 -  9:28:03  1092.67 159.66 163.65 112600
 514 DUDA Henryk            10  < 5> 516 S  9:28:34  1092.53 159.98 163.56 113150
 515 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <43> 521 -  9:27:14  1092.50 160.29 163.46 111690
 516 DUDA Henryk            10  < 6> 627 S  9:28:37  1092.01 160.60 163.37 113150
 517 NYCZ EDWARD             9  <11> 597 M  9:27:22  1091.86 160.91 163.28 111770
 518 PASZEK Wincenty         7  < 3> 828 S  9:26:08  1091.63 161.22 163.18 110400
 519 WIDUCH Dariusz          9  <15> 556 -  9:28:10  1091.44 161.53 163.09 112600
 520 GÓRNICKI Jerzy          7  < 9> 605 S  9:25:08  1091.35 161.84 163.00 109280
 521 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <44> 560 C  9:27:21  1091.26 162.15 162.90 111690
 522 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10> 577 -  9:25:45  1090.92 162.46 162.81 109910
 523 HOLEWA Edmund          10  <19> 557 -  9:27:16  1090.87 162.78 162.72 111560
 524 SAJDOK Stanisław       10  < 6> 648 M  9:29:53  1090.64 163.09 162.62 114390
 525 DRZEWIECKI R            7  <20> 944 M  9:27:24  1090.14 163.40 162.53 111630
 526 SZLACHTA Jan            2  < 2> 590 S  9:25:53  1090.07 163.71 162.44 109970
 527 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <57> 531 -  9:29:44  1089.72 164.02 162.34 114130
 528 MYDLAK Józef            2  <19> 548 -  9:23:48  1089.58 164.33 162.25 107650
 529 MORAWSKI Jan            7  < 3> 532 -  9:27:05  1089.31 164.64 162.16 111200
 530 KRAWCZYK-OCZKO          2  <10> 533 S  9:25:50  1089.22 164.95 162.06 109830
 531 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <58> 534 -  9:29:47  1089.20 165.27 161.97 114130
 532 MORAWSKI Jan            7  < 4> 927 S  9:27:06  1089.13 165.58 161.88 111200
 533 KRAWCZYK-OCZKO          2  <11> 566 -  9:25:52  1088.86 165.89 161.78 109830
 534 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <59> 580 -  9:29:50  1088.68 166.20 161.69 114130
 535 TEODORCZYK Zdzisław     9  <16> 554 -  9:27:05  1088.62 166.51 161.60 111130
 536 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 565 M  9:29:39  1088.39 166.82 161.50 113900
 537 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 622 -  9:29:04  1087.67 167.13 161.41 113190
 538 GRELA Stanisław         7  26- 3- 2 S  9:26:38  1087.44 167.44 161.32 110520
 539 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7> 619 -  9:29:16  1087.12 167.76 161.22 113350
 540 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 541 S  9:25:54  1087.02 168.07 161.13 109680
 541 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 542 C  9:25:57  1086.48 168.38 161.04 109680
 542 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 562 S  9:25:58  1086.30 168.69 160.94 109680
 543 STABIK HENRYK          10  <17> 547 M  9:30:02  1086.04 169.00 160.85 114070
 544 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 4> 555 -  9:26:03  1085.30 169.31 160.76 109670
 545 WIDERA Jan              7  < 3> 583 -  9:28:13  1085.29 169.62 160.66 112020
 546 MACIEJA Zygmunt         2  <22> 571 S  9:26:10  1084.94 169.93 160.57 109760
 547 STABIK HENRYK          10  <18> 569 -  9:30:11  1084.49 170.25 160.48 114070
 548 MYDLAK Józef            2  <20> 579 -  9:24:17  1084.27 170.56 160.38 107650
 549 ŻUBER Bolesław         10  < 9> 581 -  9:27:38  1084.15 170.87 160.29 111270
 550 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 3> 601 -  9:27:09  1084.09 171.18 160.20 110740
 551 CIERKOSZ Marian        10  <13> 552 -  9:28:09  1083.96 171.49 160.10 111810
 552 CIERKOSZ Marian        10  <14> 559 -  9:28:15  1082.91 171.80 160.01 111810
 553 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 716 S  9:29:30  1082.68 172.11 159.92 113140
 554 TEODORCZYK Zdzisław     9  <17> 561 -  9:27:39  1082.61 172.42 159.82 111130
 555 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 5> 558 -  9:26:21  1082.09 172.74 159.73 109670
 556 WIDUCH Dariusz          9  <16> 623 -  9:29:04  1082.00 173.05 159.64 112600
 557 HOLEWA Edmund          10  <20> 576 M  9:28:08  1081.71 173.36 159.54 111560
 558 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 6> 578 -  9:26:24  1081.56 173.67 159.45 109670
 559 CIERKOSZ Marian        10  <15> 625 -  9:28:24  1081.33 173.98 159.36 111810
 560 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <45> 574 -  9:28:19  1081.05 174.29 159.26 111690
 561 TEODORCZYK Zdzisław     9  <18> 563 -  9:27:48  1081.03 174.60 159.17 111130
 562 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12> 606 -  9:26:29  1080.77 174.91 159.08 109680
 563 TEODORCZYK Zdzisław     9  <19> 568 -  9:27:50  1080.68 175.23 158.98 111130
 564 ŚWIERKOT Marek         10  52- 5- 1 -  9:30:11  1080.30 175.54 158.89 113630
 565 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 689 -  9:30:28  1079.96 175.85 158.80 113900
 566 KRAWCZYK-OCZKO          2  <12> 602 -  9:26:43  1079.76 176.16 158.70 109830
 567 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9> 699 S  9:29:59  1079.70 176.47 158.61 113350
 568 TEODORCZYK Zdzisław     9  <20> 575 -  9:27:56  1079.63 176.78 158.52 111130
 569 STABIK HENRYK          10  <19> 661 -  9:30:41  1079.36 177.09 158.42 114070
 570 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 600 -  9:30:37  1079.09 177.40 158.33 113970
 571 MACIEJA Zygmunt         2  <23> 611 S  9:26:43  1079.08 177.72 158.24 109760
 572 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 672 -  9:27:32  1079.06 178.03 158.14 110640
 573 KOFEL Jan               9  < 2> 589 S  9:33:20  1078.80 178.34 158.05 116870
 574 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <46> 649 -  9:28:34  1078.44 178.65 157.96 111690
 575 TEODORCZYK Zdzisław     9  <21> 596 -  9:28:07  1077.71 178.96 157.86 111130
 576 HOLEWA Edmund          10  <21> 585 -  9:28:31  1077.70 179.27 157.77 111560
 577 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <11> 633 -  9:27:00  1077.55 179.58 157.68 109910
 578 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 7> 688 S  9:26:47  1077.49 179.89 157.58 109670
 579 MYDLAK Józef            2  <21> 609 -  9:24:55  1077.40 180.21 157.49 107650
 580 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <60> 588 -  9:30:57  1077.21 180.52 157.40 114130
 581 ŻUBER Bolesław         10  <10> 638 -  9:28:18  1077.15 180.83 157.30 111270
 582 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 2> 584 S  9:28:48  1076.78 181.14 157.21 111770
 583 WIDERA Jan              7  < 4> 896 -  9:29:03  1076.60 181.45 157.11 112020
 584 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 3> 594 -  9:28:50  1076.44 181.76 157.02 111770
 585 HOLEWA Edmund          10  <22> 591 -  9:28:43  1075.62 182.07 156.93 111560
 586 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 595 -  9:27:26  1075.53 182.38 156.83 110170
 587 FICEK Jan               9  24- 4- 4 S  9:30:45  1075.08 182.70 156.74 113690
 588 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <61> 658 -  9:31:10  1075.01 183.01 156.65 114130
 589 KOFEL Jan               9  < 3> 682 -  9:33:43  1075.00 183.32 156.55 116870
 590 SZLACHTA Jan            2  < 3> 642 C  9:27:18  1074.98 183.63 156.46 109970
 591 HOLEWA Edmund          10  <23> 593 S  9:28:47  1074.93 183.94 156.37 111560
 592 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 3> 599 -  9:26:52  1074.64 184.25 156.27 109470
 593 HOLEWA Edmund          10  <24> 618 -  9:28:49  1074.59 184.56 156.18 111560
 594 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 4> 620 -  9:29:02  1074.37 184.87 156.09 111770
 595 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 683 M  9:27:33  1074.31 185.19 155.99 110170
 596 TEODORCZYK Zdzisław     9  <22> 604 -  9:28:28  1074.07 185.50 155.90 111130
 597 NYCZ EDWARD             9  <12> 615 -  9:29:04  1074.02 185.81 155.81 111770
 598 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 700 -  9:29:21  1073.79 186.12 155.71 112050
 599 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 4> 816 -  9:26:58  1073.59 186.43 155.62 109470
 600 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 631 S  9:31:12  1073.16 186.74 155.53 113970
 601 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 4> 646 S  9:28:14  1072.72 187.05 155.43 110740
 602 KRAWCZYK-OCZKO          2  <13> 607 -  9:27:29  1071.69 187.36 155.34 109830
 603 WILK Daniel             7  < 3> 671 M  9:28:07  1071.12 187.68 155.25 110450
 604 TEODORCZYK Zdzisław     9  <23> 610 -  9:28:52  1069.93 187.99 155.15 111130
 605 GÓRNICKI Jerzy          7  <10> 723 M  9:27:10  1069.63 188.30 155.06 109280
 606 GAWEŁCZYK-RUS           2  <13> 621 S  9:27:33  1069.53 188.61 154.97 109680
 607 KRAWCZYK-OCZKO          2  <14> 678 S  9:27:42  1069.43 188.92 154.87 109830
 608 CYRA Andrzej           10  < 9> 612 S  9:31:09  1068.68 189.23 154.78 113440
 609 MYDLAK Józef            2  <22> 666 S  9:25:44  1068.66 189.54 154.69 107650
 610 TEODORCZYK Zdzisław     9  <24> 717 -  9:29:00  1068.56 189.85 154.59 111130
 611 MACIEJA Zygmunt         2  <24> 669 -  9:27:45  1068.22 190.16 154.50 109760
 612 CYRA Andrzej           10  <10> 628 -  9:31:12  1068.17 190.48 154.41 113440
 613 CHMIEL Robert           2  <10> 677 S  9:28:49  1067.94 190.79 154.31 110870
 614 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <12> 624 -  9:32:31  1067.93 191.10 154.22 114820
 615 NYCZ EDWARD             9  <13> 616 -  9:29:42  1067.53 191.41 154.13 111770
 616 NYCZ EDWARD             9  <14> 675 -  9:29:43  1067.36 191.72 154.03 111770
 617 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 656 -  9:28:29  1067.32 192.03 153.94 110450
 618 HOLEWA Edmund          10  <25> 640 -  9:29:33  1067.05 192.34 153.85 111560
 619 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8> 626 M  9:31:15  1066.82 192.65 153.75 113350
 620 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 5> 711 -  9:29:47  1066.68 192.97 153.66 111770
 621 GAWEŁCZYK-RUS           2  <14> 634 S  9:27:50  1066.58 193.28 153.57 109680
 622 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 685 C  9:31:08  1066.49 193.59 153.47 113190
 623 WIDUCH Dariusz          9  <17> 629 C  9:30:35  1066.46 193.90 153.38 112600
 624 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <13> 635 S  9:32:42  1066.11 194.21 153.29 114820
 625 CIERKOSZ Marian        10  <16> 630 -  9:29:53  1066.04 194.52 153.19 111810
 626 POGORZAŁEK Alfred       7  < 9> 681 S  9:31:20  1065.99 194.83 153.10 113350
 627 DUDA Henryk            10  < 7> 772 -  9:31:11  1065.61 195.14 153.01 113150
 628 CYRA Andrzej           10  <11> 737 -  9:31:28  1065.50 195.46 152.91 113440
 629 WIDUCH Dariusz          9  <18> 713 -  9:30:43  1065.11 195.77 152.82 112600
 630 CIERKOSZ Marian        10  <17> 639 -  9:29:59  1065.03 196.08 152.73 111810
 631 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 632 -  9:32:04  1064.48 196.39 152.63 113970
 632 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 647 -  9:32:06  1064.15 196.70 152.54 113970
 633 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <12> 703 S  9:28:18  1063.99 197.01 152.45 109910
 634 GAWEŁCZYK-RUS           2  <15> 796 -  9:28:06  1063.82 197.32 152.35 109680
 635 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <14> 637 -  9:32:56  1063.81 197.63 152.26 114820
 636 LACH STANISŁAW          7  < 4> 821 S  9:27:29  1063.49 197.95 152.17 108990
 637 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <15> 687 -  9:32:58  1063.48 198.26 152.07 114820
 638 ŻUBER Bolesław         10  <11> 845 -  9:29:42  1062.75 198.57 151.98 111270
 639 CIERKOSZ Marian        10  <18> 674 -  9:30:14  1062.50 198.88 151.89 111810
 640 HOLEWA Edmund          10  <26> 702 -  9:30:00  1062.48 199.19 151.79 111560
 641 GÓREK STEFAN            2  <15> 643 -  9:30:00  1062.10 199.50 151.70 111520
 642 SZLACHTA Jan            2  < 4> 653 S  9:28:33  1062.00 199.81 151.61 109970
 643 GÓREK STEFAN            2  <16> 645 S  9:30:01  1061.93 200.12 151.51 111520
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 644 TURCZYK Andrzej         9  <26> 655 -  9:31:35  1061.80        151.42 113170
 645 GÓREK STEFAN            2  <17> 686 S  9:30:02  1061.76        151.33 111520
 646 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 5> 654 S  9:29:21  1061.24        151.23 110740
 647 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 651 -  9:32:26  1060.84        151.14 113970
 648 SAJDOK Stanisław       10  < 7> 665 -  9:32:50  1060.80        151.05 114390
 649 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <47> 659 -  9:30:18  1060.68        150.95 111690
 650 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 714 M  9:29:11  1060.53        150.86 110490
 651 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 694 -  9:32:28  1060.52        150.77 113970
 652 RYŚ Henryk             10  <15> 742 S  9:31:36  1060.32        150.67 113030
 653 SZLACHTA Jan            2  < 5> 757 -  9:28:43  1060.29        150.58 109970
 654 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 6> 657 -  9:29:30  1059.71        150.49 110740
 655 TURCZYK Andrzej         9  <27> 660 -  9:31:48  1059.64        150.39 113170
 656 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 767 S  9:29:15  1059.47        150.30 110450
 657 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 7> 684 -  9:29:32  1059.38        150.21 110740
 658 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <62> 708 -  9:32:45  1059.21        150.11 114130
 659 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <48> 663 -  9:30:27  1059.18        150.02 111690
 660 TURCZYK Andrzej         9  <28> 664 -  9:31:51  1059.15        149.93 113170
 661 STABIK HENRYK          10  <20> 662 -  9:32:43  1058.98        149.83 114070
 661 STABIK HENRYK          10  <21> 744 -  9:32:43  1058.98        149.83 114070
 663 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <49> 706 -  9:30:29  1058.84        149.65 111690
 664 TURCZYK Andrzej         9  <29> 679 -  9:31:57  1058.16        149.55 113170
 665 SAJDOK Stanisław       10  < 8> 673 -  9:33:08  1057.86        149.46 114390
 666 MYDLAK Józef            2  <23> 668 -  9:26:46  1057.81        149.37 107650
 667 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 793 -  9:35:13  1057.37        149.27 116540
 668 MYDLAK Józef            2  <24> 753 -  9:26:49  1057.29        149.18 107650
 669 MACIEJA Zygmunt         2  <25> 670 -  9:28:49  1057.25        149.09 109760
 669 MACIEJA Zygmunt         2  <26> 731 -  9:28:49  1057.25        149.09 109760
 671 WILK Daniel             7  < 4> 826 S  9:29:31  1056.77        148.90 110450
 672 BITTMANN Grzegorz       9  < 7> 735 M  9:29:42  1056.73        148.80 110640
 673 SAJDOK Stanisław       10  < 9> 676 -  9:33:15  1056.72        148.71 114390
 674 CIERKOSZ Marian        10  <19> 719 -  9:30:50  1056.47        148.62 111810
 675 NYCZ EDWARD             9  <15> 728 S  9:30:48  1056.43        148.52 111770
 676 SAJDOK Stanisław       10  <10> 710 -  9:33:20  1055.91        148.43 114390
 676 CHMIEL Robert           2  <11> 721 S  9:30:00  1055.91        148.43 110870
 678 KRAWCZYK-OCZKO          2  <15> 743 -  9:29:03  1055.55        148.24 109830
 679 TURCZYK Andrzej         9  <30> 701 M  9:32:14  1055.36        148.15 113170
 680 ŚWIERKOT Marek         10  < 2> 922 -  9:32:41  1055.22        148.06 113630
 681 POGORZAŁEK Alfred       7  <10> 726 -  9:32:26  1055.07        147.96 113350
 682 KOFEL Jan               9  < 4> 824 -  9:35:48  1054.78        147.87 116870
 683 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 790 -  9:29:27  1054.76        147.78 110170
 684 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 8> 690 -  9:30:00  1054.67        147.68 110740
 685 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 707 S  9:32:20  1054.57        147.59 113190
 686 GÓREK STEFAN            2  <18> 776 -  9:30:45  1054.56        147.50 111520
 687 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <16> 695 -  9:33:54  1054.36        147.40 114820
 688 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 8> 831 -  9:29:01  1054.35        147.31 109670
 689 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 691 -  9:33:03  1054.14        147.22 113900
 690 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 9> 692 S  9:30:04  1054.00        147.12 110740
 691 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 696 -  9:33:04  1053.98        147.03 113900
 692 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <10> 704 -  9:30:06  1053.66        146.94 110740
 693 WAŁACH Rufin            9  < 4> 829 M  9:32:41  1053.55        146.84 113450
 694 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 783 -  9:33:11  1053.49        146.75 113970
 695 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <17> 881 -  9:34:00  1053.39        146.66 114820
 696 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 697 S  9:33:08  1053.33        146.56 113900
 697 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 705 -  9:33:09  1053.17        146.47 113900
 698 KUSZAJ Kazimierz        8  < 2>---- S  9:27:30  1052.98        146.38 107930
 699 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10> 799 -  9:32:40  1052.79        146.28 113350
 700 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 758 -  9:31:27  1052.61        146.19 112050
 701 TURCZYK Andrzej         9  <31> 712 -  9:32:31  1052.58        146.10 113170
 702 HOLEWA Edmund          10  <27> 738 -  9:31:01  1052.29        146.00 111560
 703 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <13> 729 -  9:29:29  1051.94        145.91 109910
 704 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <11> 718 S  9:30:17  1051.83        145.82 110740
 705 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 724 -  9:33:21  1051.22        145.72 113900
 706 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <50> 762 -  9:31:15  1051.20        145.63 111690
 707 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 740 -  9:32:42  1050.98        145.54 113190
 708 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <63> 709 -  9:33:37  1050.76        145.44 114130
 708 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <64> 733 -  9:33:37  1050.76        145.44 114130
 710 SAJDOK Stanisław       10  <11> 741 M  9:33:52  1050.74        145.26 114390
 711 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 6> 715 -  9:31:23  1050.63        145.16 111770
 711 TURCZYK Andrzej         9  <32> 760 -  9:32:43  1050.63        145.16 113170
 713 WIDUCH Dariusz          9  <19> 720 -  9:32:11  1050.54        144.98 112600
 714 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4> 727 -  9:30:13  1050.12        144.88 110490
 715 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 7> 754 -  9:31:27  1049.98        144.79 111770
 716 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 773 S  9:32:47  1049.70        144.70 113140
 717 TEODORCZYK Zdzisław     9  <25> 745 -  9:30:56  1049.06        144.60 111130
 718 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <12> 782 S  9:30:34  1049.01        144.51 110740
 719 CIERKOSZ Marian        10  <20> 752 -  9:31:36  1048.87        144.42 111810
 720 WIDUCH Dariusz          9  <20> 739 -  9:32:22  1048.74        144.32 112600
 721 CHMIEL Robert           2  <12> 722 S  9:30:44  1048.58        144.23 110870
 722 CHMIEL Robert           2  <13> 730 S  9:30:46  1048.25        144.14 110870
 723 GÓRNICKI Jerzy          7  <11> 725 M  9:29:16  1048.08        144.04 109280
 724 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 734 -  9:33:41  1048.00        143.95 113900
 725 GÓRNICKI Jerzy          7  <12> 732 -  9:29:22  1047.08        143.86 109280
 726 POGORZAŁEK Alfred       7  <11> 903 -  9:33:16  1046.95        143.76 113350
 727 SOBAŁA Tadeusz          7  < 5> 806 -  9:30:36  1046.31        143.67 110490
 728 NYCZ EDWARD             9  <16> 788 -  9:31:50  1046.21        143.58 111770
 729 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <14> 949 -  9:30:04  1046.10        143.48 109910
 730 CHMIEL Robert           2  <14> 764 -  9:31:00  1045.94        143.39 110870
 731 MACIEJA Zygmunt         2  <27> 736 -  9:29:59  1045.50        143.30 109760
 732 GÓRNICKI Jerzy          7  <13> 795 S  9:29:32  1045.41        143.20 109280
 733 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <65> 765 -  9:34:14  1044.83        143.11 114130
 734 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 787 -  9:34:06  1044.00        143.02 113900
 735 BITTMANN Grzegorz       9  < 8> 964 -  9:30:59  1043.94        142.92 110640
 736 MACIEJA Zygmunt         2  <28> 871 S  9:30:10  1043.68        142.83 109760
 737 CYRA Andrzej           10  <12> 747 -  9:33:43  1043.45        142.74 113440
 738 HOLEWA Edmund          10  <28> 746 -  9:31:57  1043.10        142.64 111560
 739 WIDUCH Dariusz          9  <21> 749 -  9:33:01  1042.43        142.55 112600
 739 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 825 S  9:33:35  1042.43        142.55 113190
 741 SAJDOK Stanisław       10  <12> 897 S  9:34:45  1042.28        142.36 114390
 742 RYŚ Henryk             10  <16> 748 -  9:33:28  1042.07        142.27 113030
 743 KRAWCZYK-OCZKO          2  <16> 820 -  9:30:25  1041.87        142.18 109830
 744 STABIK HENRYK          10  <22> 751 -  9:34:30  1041.74        142.08 114070
 745 TEODORCZYK Zdzisław     9  <26> 777 -  9:31:41  1041.68        141.99 111130
 746 HOLEWA Edmund          10  <29> 909 S  9:32:06  1041.64        141.90 111560
 747 CYRA Andrzej           10  <13> 766 -  9:33:58  1041.05        141.80 113440
 748 RYŚ Henryk             10  <17> 750 -  9:33:35  1040.95        141.71 113030
 749 WIDUCH Dariusz          9  <22> 863 -  9:33:11  1040.83        141.62 112600
 750 RYŚ Henryk             10  <18> 761 -  9:33:41  1039.99        141.52 113030
 751 STABIK HENRYK          10  <23> 755 -  9:34:42  1039.84        141.43 114070
 752 CIERKOSZ Marian        10  <21> 763 -  9:32:34  1039.45        141.34 111810
 753 MYDLAK Józef            2  <25> 756 S  9:28:35  1039.26        141.24 107650
 754 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 8> 759 -  9:32:34  1039.08        141.15 111770
 755 STABIK HENRYK          10  <24> 768 -  9:34:47  1039.05        141.06 114070
 756 MYDLAK Józef            2  <26> 778 -  9:28:37  1038.93        140.96 107650
 757 SZLACHTA Jan            2  < 6> 769 -  9:30:51  1038.92        140.87 109970
 758 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 908 S  9:32:55  1038.30        140.78 112050
 759 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 9> 802 -  9:32:39  1038.27        140.68 111770
 760 TURCZYK Andrzej         9  <33> 779 -  9:34:00  1038.26        140.59 113170
 761 RYŚ Henryk             10  <19> 833 -  9:33:54  1037.93        140.49 113030
 762 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <51> 770 -  9:32:37  1037.85        140.40 111690
 763 CIERKOSZ Marian        10  <22> 798 -  9:32:45  1037.68        140.31 111810
 764 CHMIEL Robert           2  <15> 774 -  9:31:51  1037.62        140.21 110870
 765 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <66> 801 S  9:35:02  1037.23        140.12 114130
 766 CYRA Andrzej           10  <14> 943 -  9:34:25  1036.77        140.03 113440
 766 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4>1018 S  9:31:32  1036.77        140.03 110450
 768 STABIK HENRYK          10  <25> 792 -  9:35:03  1036.53        139.84 114070
 769 SZLACHTA Jan            2  < 7> 819 -  9:31:07  1036.31        139.75 109970
 770 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <52> 771 -  9:32:47  1036.25        139.65 111690
 771 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <53> 813 -  9:32:48  1036.09        139.56 111690
 772 DUDA Henryk            10  < 8> 892 -  9:34:14  1035.86        139.47 113150
 773 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 904 S  9:34:15  1035.61        139.37 113140
 774 CHMIEL Robert           2  <16> 775 -  9:32:07  1035.04        139.28 110870
 774 CHMIEL Robert           2  <17> 889 -  9:32:07  1035.04        139.28 110870
 776 GÓREK STEFAN            2  <19> 784 S  9:32:45  1034.99        139.09 111520
 777 TEODORCZYK Zdzisław     9  <27> 800 -  9:32:23  1034.89        139.00 111130
 778 MYDLAK Józef            2  <27> 781 -  9:29:02  1034.76        138.91 107650
 779 TURCZYK Andrzej         9  <34> 780 -  9:34:23  1034.62        138.81 113170
 780 TURCZYK Andrzej         9  <35> 818 -  9:34:26  1034.15        138.72 113170
 781 MYDLAK Józef            2  <28> 785 -  9:29:08  1033.77        138.63 107650
 782 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <13> 791 S  9:32:08  1033.67        138.53 110740
 783 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 867 -  9:35:16  1033.59        138.44 113970
 784 GÓREK STEFAN            2  <20> 969 S  9:32:54  1033.55        138.35 111520
 785 MYDLAK Józef            2  <29> 786 -  9:29:10  1033.44        138.25 107650
 786 MYDLAK Józef            2  <30> 797 -  9:29:11  1033.27        138.16 107650
 787 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 807 -  9:35:15  1033.11        138.07 113900
 788 NYCZ EDWARD             9  <17> 789 -  9:33:12  1032.99        137.97 111770
 789 NYCZ EDWARD             9  <18> 810 -  9:33:14  1032.68        137.88 111770
 790 FIJOŁEK Mirosław        8  <23> 804 -  9:31:48  1031.55        137.79 110170
 791 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <14> 803 S  9:32:23  1031.26        137.69 110740
 792 STABIK HENRYK          10  <26> 850 -  9:35:37  1031.22        137.60 114070
 793 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 794 -  9:38:03  1030.87        137.51 116540
 794 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 864 S  9:38:04  1030.72        137.41 116540
 795 GÓRNICKI Jerzy          7  <14> 861 -  9:31:04  1030.30        137.32 109280
 796 GAWEŁCZYK-RUS           2  <16> 811 -  9:31:28  1030.18        137.23 109680
 797 MYDLAK Józef            2  <31> 817 -  9:29:30  1030.14        137.13 107650
 798 CIERKOSZ Marian        10  <23> 852 -  9:33:34  1029.87        137.04 111810
 799 KOZAK KRZYSZTOF         7  <11> 846 S  9:35:05  1029.67        136.95 113350
 800 TEODORCZYK Zdzisław     9  <28> 862 M  9:32:56  1029.62        136.85 111130
 801 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <67> 805 S  9:35:54  1029.13        136.76 114130
 802 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <10> 809 -  9:33:37  1029.03        136.67 111770
 803 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <15> 838 -  9:32:37  1029.02        136.57 110740
 804 FIJOŁEK Mirosław        8  <24> 812 -  9:32:04  1028.99        136.48 110170
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 805 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <68> 815 -  9:35:55  1028.97        136.39 114130
 806 SOBAŁA Tadeusz          7  < 6> 808 S  9:32:24  1028.77        136.29 110490
 807 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 814 -  9:35:43  1028.75        136.20 113900
 808 SOBAŁA Tadeusz          7  < 7> 847 C  9:32:25  1028.61        136.11 110490
 809 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <11> 837 -  9:33:43  1028.09        136.01 111770
 809 NYCZ EDWARD             9  <19> 872 -  9:33:43  1028.09        136.01 111770
 811 GAWEŁCZYK-RUS           2  <17> 858 S  9:31:43  1027.77        135.83 109680
 812 FIJOŁEK Mirosław        8  <25> 832 -  9:32:12  1027.71        135.73 110170
 813 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <54> 827 -  9:33:41  1027.66        135.64 111690
 814 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 910 -  9:35:51  1027.51        135.55 113900
 815 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <69> 857 -  9:36:05  1027.43        135.45 114130
 816 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 5> 860 M  9:31:34  1027.24        135.36 109470
 817 MYDLAK Józef            2  <32>1000 S  9:29:49  1027.03        135.27 107650
 818 TURCZYK Andrzej         9  <36> 822 -  9:35:12  1026.95        135.17 113170
 819 SZLACHTA Jan            2  < 8> 870 S  9:32:07  1026.64        135.08 109970
 820 KRAWCZYK-OCZKO          2  <17> 945 -  9:31:59  1026.61        134.99 109830
 821 LACH STANISŁAW          7  < 5> 830 M  9:31:11  1026.43        134.89 108990
 822 TURCZYK Andrzej         9  <37> 823 -  9:35:16  1026.33        134.80 113170
 823 TURCZYK Andrzej         9  <38> 953 -  9:35:17  1026.18        134.71 113170
 824 KOFEL Jan               9  < 5> 854 -  9:38:54  1026.08        134.61 116870
 825 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 839 S  9:35:19  1026.05        134.52 113190
 826 WILK Daniel             7  < 5> 992 M  9:32:40  1025.85        134.43 110450
 827 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <55> 894 M  9:33:57  1025.15        134.33 111690
 828 PASZEK Wincenty         7  < 4> 834 S  9:32:44  1024.75        134.24 110400
 829 WAŁACH Rufin            9  < 5> 935 -  9:35:44  1024.53        134.15 113450
 830 LACH STANISŁAW          7  < 6> 840 C  9:31:23  1024.50        134.05 108990
 831 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 9> 835 -  9:32:06  1024.00        133.96 109670
 832 FIJOŁEK Mirosław        8  <26> 961 S  9:32:38  1023.57        133.87 110170
 833 RYŚ Henryk             10  <20> 836 -  9:35:26  1023.51        133.77 113030
 834 PASZEK Wincenty         7  < 5> 849 S  9:32:52  1023.49        133.68 110400
 835 BRYŁKA E - PETEJA P     2  <10> 844 -  9:32:10  1023.36        133.59 109670
 836 RYŚ Henryk             10  <21> 886 -  9:35:30  1022.90        133.49 113030
 837 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <12> 851 -  9:34:19  1022.44        133.40 111770
 838 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <16> 841 S  9:33:20  1022.22        133.31 110740
 839 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 842 -  9:35:44  1022.19        133.21 113190
 840 LACH STANISŁAW          7  < 7> 843 -  9:31:42  1021.46        133.12 108990
 841 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <17> 885 -  9:33:26  1021.27        133.03 110740
 842 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 891 M  9:35:52  1020.96        132.93 113190
 843 LACH STANISŁAW          7  < 8>1022 -  9:31:46  1020.82        132.84 108990
 843 BRYŁKA E - PETEJA P     2  <11> 920 -  9:32:26  1020.82        132.84 109670
 845 ŻUBER Bolesław         10  <12> 899 S  9:34:02  1020.51        132.65 111270
 846 KOZAK KRZYSZTOF         7  <12> 965 -  9:36:08  1019.95        132.56 113350
 847 SOBAŁA Tadeusz          7  < 8> 848 -  9:33:20  1019.91        132.47 110490
 848 SOBAŁA Tadeusz          7  < 9> 868 S  9:33:22  1019.59        132.37 110490
 849 PASZEK Wincenty         7  < 6> 853 -  9:33:17  1019.55        132.28 110400
 850 STABIK HENRYK          10  <27> 855 -  9:36:55  1019.24        132.18 114070
 851 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <13> 866 -  9:34:42  1018.87        132.09 111770
 852 CIERKOSZ Marian        10  <24> 884 -  9:34:45  1018.77        132.00 111810
 853 PASZEK Wincenty         7  < 7> 957 -  9:33:23  1018.61        131.90 110400
 854 KOFEL Jan               9  < 6>---- S  9:39:47  1018.18        131.81 116870
 855 STABIK HENRYK          10  <28> 856 -  9:37:04  1017.88        131.72 114070
 855 STABIK HENRYK          10  <29> 931 -  9:37:04  1017.88        131.72 114070
 857 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <70> 865 S  9:37:08  1017.81        131.53 114130
 858 GAWEŁCZYK-RUS           2  <18> 942 -  9:32:46  1017.75        131.44 109680
 859 GLINKA Joachim          9  28- 1- 1 M  9:34:46  1017.70        131.34 111710
 860 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 6> 912 -  9:32:34  1017.69        131.25 109470
 861 GÓRNICKI Jerzy          7  <15> 913 -  9:32:23  1017.66        131.16 109280
 862 TEODORCZYK Zdzisław     9  <29> 869 M  9:34:15  1017.21        131.06 111130
 863 WIDUCH Dariusz          9  <23> 879 -  9:35:42  1017.16        130.97 112600
 864 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 877 S  9:39:36  1016.93        130.88 116540
 865 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <71> 880 -  9:37:14  1016.90        130.78 114130
 866 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <14> 882 S  9:34:56  1016.71        130.69 111770
 867 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 875 -  9:37:07  1016.53        130.60 113970
 868 SOBAŁA Tadeusz          7  <10> 982 -  9:33:43  1016.31        130.50 110490
 869 TEODORCZYK Zdzisław     9  <30> 890 -  9:34:21  1016.28        130.41 111130
 870 SZLACHTA Jan            2  < 9> 874 S  9:33:13  1016.20        130.32 109970
 871 MACIEJA Zygmunt         2  <29> 878 -  9:33:02  1015.98        130.22 109760
 872 NYCZ EDWARD             9  <20> 936 S  9:35:01  1015.94        130.13 111770
 873 TOMASZKIEWICZ Karol     2  12- 1- 1 S  9:32:37  1015.92        130.04 109330
 874 SZLACHTA Jan            2  <10> 963 -  9:33:15  1015.89        129.94 109970
 875 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 876 -  9:37:12  1015.78        129.85 113970
 876 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26>1021 M  9:37:15  1015.32        129.76 113970
 877 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 925 -  9:39:47  1015.30        129.66 116540
 878 MACIEJA Zygmunt         2  <30> 930 -  9:33:07  1015.20        129.57 109760
 879 WIDUCH Dariusz          9  <24> 924 -  9:35:55  1015.18        129.48 112600
 880 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <72> 893 -  9:37:26  1015.09        129.38 114130
 881 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <18>1002 -  9:38:09  1014.76        129.29 114820
 882 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <15> 887 -  9:35:10  1014.55        129.20 111770
 883 LAZAR MARIAN            8  < 2> 978 -  9:30:58  1014.00        129.10 107450
 883 CIERKOSZ Marian        10  <25> 921 -  9:35:16  1014.00        129.10 111810
 885 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <18> 907 S  9:34:14  1013.79        128.92 110740
 886 RYŚ Henryk             10  <22> 971 -  9:36:30  1013.72        128.82 113030
 887 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <16> 926 -  9:35:16  1013.63        128.73 111770
 888 GRELA Stanisław         7  < 2>1013 S  9:34:05  1013.17        128.64 110520
 889 CHMIEL Robert           2  <18> 928 -  9:34:32  1012.20        128.54 110870
 890 TEODORCZYK Zdzisław     9  <31> 952 S  9:34:49  1011.96        128.45 111130
 891 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11> 898 -  9:36:52  1011.83        128.36 113190
 892 DUDA Henryk            10  < 9> 932 S  9:36:50  1011.77        128.26 113150
 893 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <73> 895 -  9:37:49  1011.64        128.17 114130
 894 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <56> 900 -  9:35:25  1011.53        128.08 111690
 895 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <74> 911 -  9:37:51  1011.34        127.98 114130
 896 WIDERA Jan              7  < 5> 917 -  9:35:48  1011.01        127.89 112020
 897 SAJDOK Stanisław       10  <13> 901 -  9:38:12  1010.51        127.80 114390
 898 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <12> 915 -  9:37:02  1010.32        127.70 113190
 899 ŻUBER Bolesław         10  <13>1030 S  9:35:09  1010.17        127.61 111270
 900 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <57> 902 -  9:35:34  1010.16        127.52 111690
 901 SAJDOK Stanisław       10  <14> 906 S  9:38:16  1009.92        127.42 114390
 902 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <58> 905 -  9:35:36  1009.86        127.33 111690
 903 POGORZAŁEK Alfred       7  <12> 984 -  9:37:15  1009.80        127.24 113350
 904 BEDNARZ Henryk          9  < 5> 966 -  9:37:03  1009.73        127.14 113140
 905 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <59> 919 M  9:35:38  1009.55        127.05 111690
 906 SAJDOK Stanisław       10  <15> 937 S  9:38:19  1009.47        126.96 114390
 907 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <19> 914 -  9:34:43  1009.33        126.86 110740
 908 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13> 975 -  9:36:02  1009.16        126.77 112050
 909 HOLEWA Edmund          10  <30> 986 -  9:35:34  1008.98        126.68 111560
 910 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 939 -  9:37:55  1008.71        126.58 113900
 911 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <75> 995 -  9:38:11  1008.36        126.49 114130
 912 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 7>---- M  9:33:37  1007.86        126.40 109470
 913 GÓRNICKI Jerzy          7  <16>1010 -  9:33:27  1007.65        126.30 109280
 914 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <20> 916 -  9:34:55  1007.49        126.21 110740
 915 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <13> 976 S  9:37:22  1007.33        126.12 113190
 916 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <21> 918 -  9:34:57  1007.19        126.02 110740
 917 WIDERA Jan              7  < 6> 933 -  9:36:14  1007.07        125.93 112020
 918 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <22> 938 C  9:35:01  1006.58        125.84 110740
 919 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <60> 923 -  9:36:03  1005.76        125.74 111690
 920 BRYŁKA E - PETEJA P     2  <12> 958 S  9:34:04  1005.53        125.65 109670
 921 CIERKOSZ Marian        10  <26> 956 S  9:36:13  1005.34        125.56 111810
 922 ŚWIERKOT Marek         10  < 3>1016 S  9:38:02  1005.28        125.46 113630
 923 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <61> 990 -  9:36:07  1005.16        125.37 111690
 924 WIDUCH Dariusz          9  <25>1017 -  9:37:02  1005.06        125.28 112600
 925 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 934 -  9:41:01  1004.51        125.18 116540
 926 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <17> 959 -  9:36:17  1004.37        125.09 111770
 927 MORAWSKI Jan            7  < 5>1063 -  9:35:44  1004.21        125.00 111200
 928 CHMIEL Robert           2  <19>1055 -  9:35:25  1004.11        124.90 110870
 929 FICEK Jan               9  < 2> 960 S  9:38:14  1004.03        124.81 113690
 930 MACIEJA Zygmunt         2  <31> 991 -  9:34:20  1003.90        124.72 109760
 931 STABIK HENRYK          10  <30> 950 -  9:38:41  1003.40        124.62 114070
 932 DUDA Henryk            10  <10> 970 -  9:37:47  1003.25        124.53 113150
 933 WIDERA Jan              7  < 7>1032 S  9:36:40  1003.16        124.44 112020
 934 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 980 -  9:41:13  1002.78        124.34 116540
 935 WAŁACH Rufin            9  < 6> 946 -  9:38:10  1002.50        124.25 113450
 936 NYCZ EDWARD             9  <21> 941 M  9:36:30  1002.42        124.16 111770
 937 SAJDOK Stanisław       10  <16>1005 -  9:39:09  1002.10        124.06 114390
 938 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <23> 940 -  9:35:31  1002.02        123.97 110740
 939 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 948 S  9:38:41  1001.91        123.87 113900
 940 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <24>---- S  9:35:33  1001.72        123.78 110740
 941 NYCZ EDWARD             9  <22> 947 -  9:36:37  1001.37        123.69 111770
 942 GAWEŁCZYK-RUS           2  <19>---- S  9:34:34  1001.03        123.59 109680
 943 CYRA Andrzej           10  <15>1025 -  9:38:21  1000.79        123.50 113440
 944 DRZEWIECKI R            7  <21> 997 -  9:36:35  1000.42        123.41 111630
 945 KRAWCZYK-OCZKO          2  <18> 968 -  9:34:51   999.82        123.31 109830
 946 WAŁACH Rufin            9  < 7> 977 -  9:38:29   999.71        123.22 113450
 947 NYCZ EDWARD             9  <23>1019 -  9:36:51   999.29        123.13 111770
 948 PAJĄK Gotfryd          10  <44> 951 -  9:38:59   999.27        123.03 113900
 949 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <15> 954 -  9:35:00   999.18        122.94 109910
 950 STABIK HENRYK          10  <31>1009 -  9:39:10   999.15        122.85 114070
 951 PAJĄK Gotfryd          10  <45> 972 M  9:39:00   999.12        122.75 113900
 952 TEODORCZYK Zdzisław     9  <32> 994 -  9:36:15   998.92        122.66 111130
 953 TURCZYK Andrzej         9  <39> 955 -  9:38:20   998.56        122.57 113170
 954 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <16> 993 -  9:35:06   998.27        122.47 109910
 955 TURCZYK Andrzej         9  <40>1037 -  9:38:24   997.97        122.38 113170
 956 CIERKOSZ Marian        10  <27> 987 -  9:37:10   996.82        122.29 111810
 957 PASZEK Wincenty         7  < 8>---- S  9:35:46   996.69        122.19 110400
 958 BRYŁKA E - PETEJA P     2  <13>1024 -  9:35:08   995.79        122.10 109670
 959 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <18>1036 -  9:37:15   995.72        122.01 111770
 960 FICEK Jan               9  < 3>1001 S  9:39:11   995.68        121.91 113690
 961 FIJOŁEK Mirosław        8  <27> 962 -  9:35:42   995.21        121.82 110170
 962 FIJOŁEK Mirosław        8  <28>---- -  9:35:44   994.91        121.73 110170
 963 SZLACHTA Jan            2  <11>---- -  9:35:34   994.60        121.63 109970
 964 BITTMANN Grzegorz       9  < 9>---- -  9:36:17   994.22        121.54 110640
 965 KOZAK KRZYSZTOF         7  <13>---- -  9:39:02   994.01        121.45 113350
 966 BEDNARZ Henryk          9  < 6>1044 -  9:38:50   993.91        121.35 113140
 967 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2>---- S  9:33:03   993.52        121.26 107350
 968 KRAWCZYK-OCZKO          2  <19>---- -  9:35:33   993.49        121.17 109830
 969 GÓREK STEFAN            2  <21>---- S  9:37:16   993.35        121.07 111520
 970 DUDA Henryk            10  <11>1012 M  9:38:56   993.12        120.98 113150
 971 RYŚ Henryk             10  <23> 973 S  9:38:49   993.09        120.89 113030
 972 PAJĄK Gotfryd          10  <46> 974 S  9:39:43   992.88        120.79 113900
 973 RYŚ Henryk             10  <24>1004 -  9:38:52   992.65        120.70 113030
 974 PAJĄK Gotfryd          10  <47> 981 -  9:39:46   992.45        120.61 113900
 975 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <14>1066 -  9:37:55   992.33        120.51 112050
 976 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <14> 979 S  9:39:04   992.31        120.42 113190
 977 WAŁACH Rufin            9  < 8>1070 -  9:39:23   991.84        120.33 113450
 978 LAZAR MARIAN            8  < 3>1065 S  9:33:21   991.69        120.23 107450
 979 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <15>1011 -  9:39:09   991.59        120.14 113190
 980 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 985 -  9:42:32   991.55        120.05 116540
 981 PAJĄK Gotfryd          10  <48> 983 -  9:39:53   991.44        119.95 113900
 982 SOBAŁA Tadeusz          7  <11>1020 -  9:36:27   991.39        119.86 110490
 983 PAJĄK Gotfryd          10  <49> 988 -  9:39:58   990.72        119.77 113900
 984 POGORZAŁEK Alfred       7  <13>---- -  9:39:26   990.53        119.67 113350
 985 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 998 -  9:42:40   990.43        119.58 116540
 986 HOLEWA Edmund          10  <31> 989 M  9:37:41   990.03        119.49 111560
 987 CIERKOSZ Marian        10  <28>1035 -  9:37:57   989.91        119.39 111810
 988 PAJĄK Gotfryd          10  <50>1029 -  9:40:04   989.86        119.30 113900
 989 HOLEWA Edmund          10  <32> 996 -  9:37:43   989.74        119.21 111560
 990 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <62> 999 S  9:37:51   989.72        119.11 111690
 991 MACIEJA Zygmunt         2  <32>1038 -  9:35:56   989.42        119.02 109760
 992 WILK Daniel             7  < 6>1047 S  9:36:38   989.40        118.93 110450
 993 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <17>---- -  9:36:06   989.29        118.83 109910
 993 TEODORCZYK Zdzisław     9  <33>---- -  9:37:20   989.29        118.83 111130
 995 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <76>1003 -  9:40:24   989.00        118.65 114130
 996 HOLEWA Edmund          10  <33>1015 S  9:37:49   988.86        118.55 111560
 997 DRZEWIECKI R            7  <22>1006 S  9:37:54   988.75        118.46 111630
 998 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24>1026 -  9:42:52   988.74        118.37 116540
 999 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <63>1040 -  9:37:59   988.55        118.27 111690
1000 MYDLAK Józef            2  <33>1028 -  9:33:56   988.22        118.18 107650
1001 FICEK Jan               9  < 4>---- S  9:40:05   987.89        118.09 113690
1002 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <19>1056 S  9:41:14   987.84        117.99 114820
1003 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <77>1061 -  9:40:33   987.71        117.90 114130
1004 RYŚ Henryk             10  <25>1007 M  9:39:27   987.59        117.81 113030
1005 SAJDOK Stanisław       10  <17>1008 S  9:40:50   987.54        117.71 114390
1006 DRZEWIECKI R            7  <23>---- -  9:38:03   987.44        117.62 111630
1007 RYŚ Henryk             10  <26>1068 -  9:39:31   987.02        117.53 113030
1008 SAJDOK Stanisław       10  <18>---- -  9:40:55   986.83        117.43 114390
1009 STABIK HENRYK          10  <32>1052 -  9:40:37   986.62        117.34 114070
1010 GÓRNICKI Jerzy          7  <17>1049 -  9:35:46   986.58        117.25 109280
1011 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <16>1023 M  9:39:44   986.55        117.15 113190
1012 DUDA Henryk            10  <12>1014 -  9:39:44   986.20        117.06 113150
1012 GRELA Stanisław         7  < 3>---- -  9:37:04   986.20        117.06 110520
1014 DUDA Henryk            10  <13>---- -  9:39:46   985.91        116.87 113150
1015 HOLEWA Edmund          10  <34>1043 -  9:38:10   985.80        116.78 111560
1016 ŚWIERKOT Marek         10  < 4>1064 -  9:40:17   985.66        116.69 113630
1017 WIDUCH Dariusz          9  <26>---- -  9:39:15   985.56        116.59 112600
1018 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5>---- -  9:37:05   985.43        116.50 110450
1019 NYCZ EDWARD             9  <24>---- -  9:38:27   985.19        116.41 111770
1020 SOBAŁA Tadeusz          7  <12>1045 S  9:37:10   985.05        116.31 110490
1021 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27>1027 -  9:40:45   984.62        116.22 113970
1022 LACH STANISŁAW          7  < 9>---- -  9:35:42   984.55        116.13 108990
1022 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <17>---- -  9:39:58   984.55        116.13 113190
1024 BRYŁKA E - PETEJA P     2  <14>1041 -  9:36:24   984.47        115.94 109670
1025 CYRA Andrzej           10  <16>1048 S  9:40:14   984.44        115.85 113440
1026 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25>1053 -  9:43:23   984.43        115.75 116540
1027 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28>1031 -  9:40:47   984.34        115.66 113970
1028 MYDLAK Józef            2  <34>1058 -  9:34:22   984.30        115.56 107650
1029 PAJĄK Gotfryd          10  <51>1034 -  9:40:44   984.16        115.47 113900
1030 ŻUBER Bolesław         10  <14>---- M  9:38:05   983.96        115.38 111270
1031 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <29>1033 S  9:40:51   983.77        115.28 113970
1032 WIDERA Jan              7  < 8>---- M  9:38:53   983.64        115.19 112020
1033 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <30>---- -  9:40:52   983.63        115.10 113970
1034 PAJĄK Gotfryd          10  <52>1057 -  9:40:48   983.59        115.00 113900
1035 CIERKOSZ Marian        10  <29>---- -  9:38:41   983.52        114.91 111810
1036 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <19>---- C  9:38:41   983.17        114.82 111770
1037 TURCZYK Andrzej         9  <41>1039 -  9:40:09   982.81        114.72 113170
1038 MACIEJA Zygmunt         2  <33>1054 -  9:36:43   982.49        114.63 109760
1039 TURCZYK Andrzej         9  <42>1042 -  9:40:18   981.53        114.54 113170
1040 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <64>---- -  9:38:48   981.46        114.44 111690
1041 BRYŁKA E - PETEJA P     2  <15>---- -  9:36:45   981.39        114.35 109670
1042 TURCZYK Andrzej         9  <43>1046 -  9:40:19   981.38        114.26 113170
1043 HOLEWA Edmund          10  <35>1060 -  9:38:42   981.18        114.16 111560
1044 BEDNARZ Henryk          9  < 7>---- -  9:40:20   980.98        114.07 113140
1045 SOBAŁA Tadeusz          7  <13>---- S  9:37:44   980.10        113.98 110490
1046 TURCZYK Andrzej         9  <44>1050 -  9:40:30   979.83        113.88 113170
1047 WILK Daniel             7  < 7>1067 C  9:37:44   979.75        113.79 110450
1048 CYRA Andrzej           10  <17>---- -  9:40:48   979.62        113.70 113440
1049 GÓRNICKI Jerzy          7  <18>---- -  9:36:36   979.21        113.60 109280
1050 TURCZYK Andrzej         9  <45>---- -  9:40:35   979.12        113.51 113170
1051 SZYJA Horst             8  < 3>---- S  9:38:58   978.88        113.42 111560
1052 STABIK HENRYK          10  <33>---- S  9:41:32   978.86        113.32 114070
1053 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26>---- S  9:44:05   978.64        113.23 116540
1054 MACIEJA Zygmunt         2  <34>---- -  9:37:10   978.54        113.14 109760
1055 CHMIEL Robert           2  <20>---- S  9:38:21   978.12        113.04 110870
1056 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <20>1059 -  9:42:25   977.89        112.95 114820
1057 PAJĄK Gotfryd          10  <53>---- -  9:41:29   977.82        112.86 113900
1058 MYDLAK Józef            2  <35>---- -  9:35:06   977.75        112.76 107650
1059 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <21>---- -  9:42:28   977.47        112.67 114820
1060 HOLEWA Edmund          10  <36>---- S  9:39:09   977.31        112.58 111560
1061 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <78>---- -  9:41:50   976.86        112.48 114130
1062 FISZER Henryk           9  15- 1- 1 S  9:44:17   976.83        112.39 116520
1063 MORAWSKI Jan            7  < 6>---- S  9:38:51   976.72        112.30 111200
1064 ŚWIERKOT Marek         10  < 5>---- -  9:41:21   976.62        112.20 113630
1065 LAZAR MARIAN            8  < 4>---- S  9:35:02   976.52        112.11 107450
1066 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <15>---- S  9:39:49   975.90        112.02 112050
1067 WILK Daniel             7  < 8>---- S  9:38:11   975.85        111.92 110450
1068 RYŚ Henryk             10  <27>1069 -  9:40:54   975.24        111.83 113030
1069 RYŚ Henryk             10  <28>---- -  9:40:55   975.10        111.74 113030
1070 WAŁACH Rufin            9  < 9>1071 -  9:41:27   974.24        111.64 113450
1071 WAŁACH Rufin            9  <10>---- M  9:41:34   973.26        111.55 113450
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
1072 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  <79>---- -  9:42:18   972.98               114130
1073 KOZAK KRZYSZTOF         7  <14>---- -  9:41:30   972.96               113350
1074 NYCZ EDWARD             9  <25>---- -  9:40:03   971.49               111770
1075 SAJDOK Stanisław       10  <19>---- -  9:42:46   971.33               114390
1075 MACIEJA Zygmunt         2  <35>---- -  9:38:00   971.33               109760
1077 SAJDOK Stanisław       10  <20>---- C  9:42:49   970.92               114390
1078 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <31>---- -  9:42:25   970.65               113970
1079 PASZEK Wincenty         7  < 9>---- S  9:38:47   970.27               110400
1080 KUSZAJ Kazimierz        8  < 3>---- S  9:36:16   970.01               107930
1081 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <18>---- -  9:38:19   969.94               109910
1082 SZLACHTA Jan            2  <12>---- -  9:38:24   969.75               109970
1083 BITTMANN Grzegorz       9  <10>---- -  9:39:06   969.68               110640
1084 DRZEWIECKI R            7  <24>---- M  9:40:08   969.57               111630
1085 BITTMANN Grzegorz       9  <11>---- -  9:39:08   969.39               110640
1086 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <25>---- -  9:39:15   969.28               110740
1087 LACH STANISŁAW          7  <10>---- S  9:37:28   969.09               108990
1088 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <32>---- -  9:42:38   968.86               113970
1089 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3>---- S  9:35:51   968.43               107350
1090 NYCZ EDWARD             9  <26>---- S  9:40:25   968.40               111770
1091 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4>---- -  9:35:53   968.13               107350
1092 PASZEK Wincenty         7  <10>---- -  9:39:03   968.00               110400
1093 PASZEK Wincenty         7  <11>---- -  9:39:06   967.57               110400
1094 WIDERA Jan              7  < 9>---- -  9:40:47   967.50               112020
1095 SOBAŁA Tadeusz          7  <14>---- -  9:39:13   967.37               110490
1096 WAŁACH Rufin            9  <11>---- -  9:42:17   967.32               113450
1097 GAWEŁCZYK-RUS           2  <20>---- S  9:38:25   967.05               109680
1098 CIERKOSZ Marian        10  <30>---- S  9:40:40   966.66               111810
1099 CIERKOSZ Marian        10  <31>---- -  9:40:43   966.24               111810
1100 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <65>---- -  9:40:37   966.04               111690
1101 STABIK HENRYK          10  <34>---- -  9:43:05   966.01               114070
1102 KOFEL Jan               9  < 7>---- -  9:45:59   966.00               116870

+---+----------------------+-------+---+----+----+-----------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|  Lot  1   |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.|K.| PUNKTY |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  111690 110    1    2 10  1960.781011
   2 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  114130 111   14   18 10  1939.57 921
   3 FIJOŁEK Mirosław        110170  50   16   25 10  1838.65 802
   4 GÓREK STEFAN            111520  32   37   38 10  1759.59 220
   5 GAWEŁCZYK-RUS           109680  36   24  105 10  1615.98 224
   6 CIERKOSZ Marian         111810  51   57  126  9  1607.781025
   7 HOLEWA Edmund           111560  60   94   96 10  1603.931010
   8 MACIEJA Zygmunt         109760  57   19   77  9  1580.42 215
   9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        112050  46   60  265  9  1521.80 721
  10 TEODORCZYK Zdzisław     111130  62   80  184  9  1508.14 932
  11 MYDLAK Józef            107650  60  109  120  9  1494.99 226
  12 CHMIEL Robert           110870  43  172  173  9  1425.61 208
  13 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  110740  79  380  383 10  1408.40 218
  14 ŻOŁNECZKO Dawid         114820  39   61  139  8  1372.51 928
  15 ŻUBER Bolesław          111270  25    5   35  8  1358.591007
  16 STABIK HENRYK           114070  97  118  312  8  1355.331029
  17 RYŚ Henryk              113030  61  111  133  8  1305.191026
  18 NYCZ EDWARD             111770  61   45   66  8  1299.13 909
  19 DRZEWIECKI R            111630  43   41   44  7  1277.39 706
  20 PAJĄK Gotfryd           113900 121    9   13  8  1231.601003
  21 SAJDOK Stanisław        114390  60   56  148  8  1201.081027
  22 GÓRNICKI Jerzy          109280  49  309  318  7  1139.02 720
  23 PISARZOWSKI Eugeniusz   116540  82   27   29  7  1103.161002
  24 DUDA Henryk             113150  74  272  418  7  1100.831041
  25 RADZIEJEWSKI JERZY      113190  58  190  425  8  1074.75 917
  26 POGORZAŁEK Alfred       113350  34   79  177  6  1057.43 716
  27 KRAWCZYK-OCZKO          109830  49  140  160  6  1048.10 206
  28 CYRA Andrzej            113440  84  131  247  6   999.191005
  29 SOBAŁA Tadeusz          110490  39  260  424  7   973.19 724
  30 WILK Daniel             110450  26  161  252  7   971.24 728
  31 LEŚNIOWSKI Tadeusz      113970  74   10   11  6   964.26 933
  32 TURCZYK Andrzej         113170 109    3    4  5   916.57 924
  33 SZLACHTA Jan            109970  48  410  526  6   909.18 212
  34 WIDUCH Dariusz          112600  56   59  114  5   881.18 916
  35 KOZAK KRZYSZTOF         113350  49  162  234  5   851.22 718
  36 WAŁACH Rufin            113450  41  141  346  5   802.09 914
  37 LACH STANISŁAW          108990  30  353  369  5   769.05 705
  38 PASZEK Wincenty         110400  29  279  507  5   738.79 711
  39 BITTMANN Grzegorz       110640  30  288  289  4   701.20 902
  40 POŁĄCZAK Mieczysław     109910  46   85   97  4   687.37 213
  41 BRYŁKA E - PETEJA P     109670  54  392  396  4   631.82 227
  42 BEDNARZ Henryk          113140  44  420  553  4   616.32 901
  43 WIDERA Jan              112020  34  405  481  4   580.00 727
  44 FICEK Jan               113690  24  587  929  4   521.55 922
  45 MROWIŃSKI Ryszard       110450  20  412  617  3   463.41 715
  46 KOFEL Jan               116870  42  444  573  3   459.95 939
  47 STARCZYNOWSKI Jan       109470  38  447  465  3   429.89 819
  48 CIOŁKA A. - JANIK H.    111770  57  241  582  3   402.72 906
  49 KUSZAJ Kazimierz        107930  15  294  698  2   330.48 814
  50 SZYJA Horst             111560  32  228  229  2   303.68 820
  51 GRELA Stanisław         110520  26  538  888  2   289.96 729
  52 MORAWSKI Jan            111200  40  125  401  2   274.18 710
  53 LAZAR MARIAN            107450  20  402  883  2   232.34 810
  54 GLINKA Joachim          111710  28  859 1252  1   131.34 904
  55 TOMASZKIEWICZ Karol     109330  12  873 1289  1   130.04 223
  56 ŚWIERKOT Marek          113630  52  564  680  1   125.461020
  57 MŁOCEK Zygmunt          107350  51  467  967  1   121.26 815
  58 FISZER Henryk           116520  15 1062 1238  1   112.39 923
     PUDEŁKO Józef           114100  43            0         1024
     ROSS Jerzy              111270  21 1310       0         1008
     PISZCZEK Stanisław      109730  46            0          816
     SUJKA Bogdan            109550  43            0          818
     TARGOSZ Władysław       110180  41            0          821
     KOWALSKI JAN            109320  10            0          807
     MENDRYS Andrzej         109320  38            0          808
     PILARZ Marek            113020  18 1334       0          926
     SUJKA Krystyna          109540  38            0          827

            +---+----------------------+--+------+-----------------+
            |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONK.| PUNKTY - "nr 2" |
            |   |       HODOWCY        |  +--+---+--------+--------+
            |   |                      |  | 1|RAZ| Lot  1 |  RAZEM |
            +---+----------------------+--+--+---+--------+--------+
               1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7   7  1475.72  1475.72 
               2 PAJĄK Gotfryd          10  7   7  1464.15  1464.15 
               3 DOMOGAŁA R.M. SUCHY J.  9  7   7  1459.55  1459.55 
               4 TURCZYK Andrzej         9  7   7  1445.47  1445.47 
               5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7   7  1442.48  1442.48 
               6 DRZEWIECKI R            7  7   7  1438.55  1438.55 
               7 GÓREK STEFAN            2  7   7  1430.72  1430.72 
               8 FIJOŁEK Mirosław        8  7   7  1429.04  1429.04 
               9 ŻUBER Bolesław         10  7   7  1427.24  1427.24 
              10 MACIEJA Zygmunt         2  7   7  1405.14  1405.14 
              11 HOLEWA Edmund          10  7   7  1400.09  1400.09 
              12 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7   7  1383.09  1383.09 
              13 MYDLAK Józef            2  7   7  1360.23  1360.23 
              14 CIERKOSZ Marian        10  7   7  1358.07  1358.07 
              15 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7   7  1357.49  1357.49 
              16 TEODORCZYK Zdzisław     9  7   7  1351.44  1351.44 
              17 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7   7  1340.51  1340.51 
              18 NYCZ EDWARD             9  7   7  1339.76  1339.76 
              19 KRAWCZYK-OCZKO          2  7   7  1320.72  1320.72 
              20 WIDUCH Dariusz          9  7   7  1317.45  1317.45 
              21 RYŚ Henryk             10  7   7  1311.30  1311.30 
              22 GAWEŁCZYK-RUS           2  7   7  1296.55  1296.55 
              23 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7   7  1296.16  1296.16 
              24 STABIK HENRYK          10  7   7  1280.00  1280.00 
              25 CHMIEL Robert           2  7   7  1275.06  1275.06 
              26 CYRA Andrzej           10  7   7  1271.34  1271.34 
              27 POGORZAŁEK Alfred       7  7   7  1267.01  1267.01 
              28 SAJDOK Stanisław       10  7   7  1259.75  1259.75 
              29 KOZAK KRZYSZTOF         7  7   7  1250.70  1250.70 
              30 GÓRNICKI Jerzy          7  7   7  1230.90  1230.90 
              31 BITTMANN Grzegorz       9  7   7  1211.01  1211.01 
              32 DUDA Henryk            10  7   7  1177.12  1177.12 
              33 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7   7  1160.69  1160.69 
              34 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7   7  1119.42  1119.42 
              35 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7   7  1116.24  1116.24 
              36 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7   7  1102.98  1102.98 
              37 LACH STANISŁAW          7  7   7  1079.27  1079.27 
              38 SZLACHTA Jan            2  7   7  1074.98  1074.98 
              39 WAŁACH Rufin            9  7   7  1072.16  1072.16 
              40 SOBAŁA Tadeusz          7  7   7  1071.04  1071.04 
              41 WILK Daniel             7  7   7  1055.84  1055.84 
              42 PASZEK Wincenty         7  7   7  1044.99  1044.99 
              43 STARCZYNOWSKI Jan       8  7   7  1042.84  1042.84 
              44 WIDERA Jan              7  7   7  1036.40  1036.40 
              45 BEDNARZ Henryk          9  7   7   978.88   978.88 
              46 MORAWSKI Jan            7  6   6   935.33   935.33 
              47 KOFEL Jan               9  6   6   898.98   898.98 
              48 MROWIŃSKI Ryszard       7  5   5   733.85   733.85 
              49 ŚWIERKOT Marek         10  5   5   661.30   661.30 
              50 LAZAR MARIAN            8  4   4   535.45   535.45 
              51 FICEK Jan               9  4   4   521.55   521.55 
              52 SZYJA Horst             8  3   3   493.94   493.94 
              53 GRELA Stanisław         7  3   3   407.02   407.02 
              54 KUSZAJ Kazimierz        8  2   2   330.48   330.48 
              55 MŁOCEK Zygmunt          8  2   2   289.21   289.21 
              56 GLINKA Joachim          9  1   1   131.34   131.34 
              57 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1   1   130.04   130.04 
              58 FISZER Henryk           9  1   1   112.39   112.39