LISTA KONKURSOWA 10/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                SULINGEN

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 26.06.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 756770 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 08°48'58.3"-52°41'21.6"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:40:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 48
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 675
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 225
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 135
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 169
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-15:38:58
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1584.08 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-16:49:12
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1382.07 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.9m.49s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  7|   75|   18| 24.0|
                    |BRYNOW         |  8|   73|   21| 28.8|
                    |PANEWNIKI      | 10|   97|   32| 33.0|
                    |PIOTROWICE     | 11|  189|   61| 32.3|
                    |PODLESIE       | 12|  241|   93| 38.6|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 48|  675|  225| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+----------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|CZAS PRZYL|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+----------+--------+------+-----+------+------+
   1 PAJĄK Gotfryd          10 41-25-10 - 1-15:38:58  1584.08   1.48       856.33 758720
   2 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>   4 - 1-15:43:59  1567.66   2.96       855.88 758720
   3 PUDEŁKO Józef          10 12- 7- 7 S 1-15:46:21  1560.58   4.44       855.44 758990
   4 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  14 S 1-15:47:53  1555.13   5.93       854.99 758720
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 58-31-10 M 1-15:49:06  1551.89   7.41       854.55 759030
   6 STABIK HENRYK          10 30-14-10 S 1-15:49:50  1549.16   8.89       854.10 758830
   7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 19-12-10 C 1-15:49:24  1544.61  10.37       853.66 755930
   8 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  34 C 1-15:50:08  1542.29  11.85       853.21 755930
   9 SUJKA Bogdan            8 20-12- 8 C 1-15:51:54  1534.80  13.33       852.77 754970
  10 WIDUCH Dariusz          9 15- 2- 2 C 1-15:54:44  1531.96  14.81       852.33 757910
  11 TURCZYK Andrzej         9 17- 4- 3 - 1-15:55:25  1531.14  16.30       851.88 758550
  12 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  62 C 1-15:56:26  1528.89  17.78       851.44 758990
  13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  16 S 1-15:58:35  1522.37  19.26       850.99 759030
  14 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  15 C 1-15:58:31  1521.96  20.74       850.55 758720
  15 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  27 - 1-15:59:40  1518.45  22.22       850.10 758720
  16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  18 - 1-16:00:38  1516.14  23.70       849.66 759030
  17 FIJOŁEK Mirosław        8 15- 8- 8 S 1-15:59:57  1511.81  25.19       849.21 755830
  18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  24 M 1-16:02:19  1511.06  26.67       848.77 759030
  19 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 15- 8- 8 S 1-16:01:33  1510.60  28.15       848.33 757640
  20 STABIK HENRYK          10 < 2>  21 - 1-16:02:35  1509.86  29.63       847.88 758830
  21 STABIK HENRYK          10 < 3>  22 C 1-16:02:36  1509.81  31.11       847.44 758830
  22 STABIK HENRYK          10 < 4>  25 S 1-16:02:39  1509.66  32.59       846.99 758830
  23 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 10- 4- 4 S 1-16:02:57  1509.32  34.07       846.55 759110
  24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  28 C 1-16:03:10  1508.51  35.56       846.10 759030
  25 STABIK HENRYK          10 < 5>  48 M 1-16:03:16  1507.81  37.04       845.66 758830
  26 RYŚ Henryk             10 15- 4- 4 S 1-16:03:13  1506.19  38.52       845.21 757940
  27 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  33 C 1-16:03:45  1506.14  40.00       844.77 758720
  28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  35 - 1-16:04:10  1505.51  41.48       844.33 759030
  29 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  51 C 1-16:02:46  1503.34  42.96       843.88 755830
  30 ŻOŁNECZKO Dawid         9 12- 4- 4 C 1-16:05:36  1502.91  44.44       843.44 759870
  31 SUJKA Bogdan            8 < 2>  32 C 1-16:02:48  1501.53  45.93       842.99 754970
  32 SUJKA Bogdan            8 < 3>  85 - 1-16:03:09  1500.49  47.41       842.55 754970
  33 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  37 - 1-16:06:06  1499.15  48.89       842.10 758720
  34 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  43 S 1-16:04:31  1498.33  50.37       841.66 755930
  35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  36 - 1-16:06:44  1497.89  51.85       841.21 759030
  36 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  53 - 1-16:06:57  1497.25  53.33       840.77 759030
  37 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  38 C 1-16:06:52  1496.88  54.81       840.33 758720
  38 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  42 - 1-16:06:59  1496.54  56.30       839.88 758720
  39 WAŁACH Rufin            9 15- 1- 1 S 1-16:07:17  1495.10  57.78       839.44 758440
  40 CIERKOSZ Marian        10 18- 7- 6 M 1-16:05:53  1494.40  59.26       838.99 755990
  41 RADZIEJEWSKI JERZY      9 21- 6- 6 C 1-16:07:40  1493.83  60.74       838.55 758370
  42 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  61 M 1-16:08:08  1493.15  62.22       838.10 758720
  43 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  49 C 1-16:06:46  1491.67  63.70       837.66 755930
  44 NYCZ EDWARD             9 11- 5- 5 C 1-16:07:50  1490.96  65.19       837.21 757160
  45 SOBAŁA Tadeusz          7 15- 5- 5 S 1-16:07:52  1489.01  66.67       836.77 756220
  46 HOLEWA Edmund          10 21- 3- 3 C 1-16:07:58  1489.00  68.15       836.33 756360
  47 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 141 S 1-16:10:28  1488.58  69.63       835.88 759870
  48 STABIK HENRYK          10 < 6>  57 - 1-16:10:11  1487.37  71.11       835.44 758830
  49 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  64 M 1-16:08:19  1487.12  72.59       834.99 755930
  49 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 20- 7- 6 S 1-16:08:59  1487.12  72.59       834.99 756920
  51 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  88 C 1-16:08:44  1485.71  75.56       834.10 755830
  52 DUDA Henryk            10 17- 4- 2 - 1-16:10:11  1485.23  77.04       833.66 757740
  53 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  56 - 1-16:11:13  1484.75  78.52       833.21 759030
  54 NYCZ EDWARD             9 < 2>  73 C 1-16:09:59  1484.68  80.00       832.77 757160
  55 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 14- 3- 3 S 1-16:10:06  1484.34  81.48       832.33 757160
  56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  71 - 1-16:11:41  1483.40  82.96       831.88 759030
  57 STABIK HENRYK          10 < 7>  80 - 1-16:11:33  1483.39  84.44       831.44 758830
  58 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 109 S 1-16:10:35  1482.46  85.93       830.99 756920
  59 PISZCZEK Stanisław      8 10- 4- 4 S 1-16:09:44  1481.74  87.41       830.55 755290
  60 HOLEWA Edmund          10 < 2> 219 S 1-16:10:39  1481.17  88.89       830.10 756360
  61 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  81 S 1-16:12:17  1481.06  90.37       829.66 758720
  62 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 114 C 1-16:12:31  1480.91  91.85       829.21 758990
  63 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  74 S 1-16:12:23  1480.43  93.33       828.77 758550
  64 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  89 S 1-16:10:42  1480.18  94.81       828.33 755930
  65 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 101 C 1-16:10:55  1480.12  96.30       827.88 756220
  66 LACH STANISŁAW          7  8- 1- 1 S 1-16:11:28  1475.93  97.78       827.44 754890
  67 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 121 S 1-16:14:25  1475.67  99.26       826.99 759110
  68 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 111 S 1-16:12:31  1473.69 100.74       826.55 755290
  69 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  78 C 1-16:14:33  1472.43 102.22       826.10 757640
  70 SZLACHTA Jan            2  8- 3- 3 S 1-16:13:37  1472.13 103.70       825.66 756110
  71 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  82 - 1-16:15:46  1471.65 105.19       825.21 759030
  72 GÓRNICKI Jerzy          7 15- 4- 4 S 1-16:13:34  1470.60 106.67       824.77 755250
  73 NYCZ EDWARD             9 < 3>  95 C 1-16:15:00  1470.21 108.15       824.33 757160
  74 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 218 S 1-16:16:26  1468.82 109.63       823.88 758550
  75 KOZAK KRZYSZTOF         7  4- 2- 2 S 1-16:16:58  1468.53 111.11       823.44 759180
  76 RYŚ Henryk             10 < 2>  93 C 1-16:16:14  1468.21 112.59       822.99 757940
  77 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 130 S 1-16:16:35  1468.05 114.07       822.55 758370
  78 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 104 C 1-16:16:11  1467.77 115.56       822.10 757640
  79 MENDRYS Andrzej         8 13- 2- 2 S 1-16:14:26  1467.05 117.04       821.66 754700
  79 STABIK HENRYK          10 < 8>  96 C 1-16:17:15  1467.05 117.04       821.66 758830
  81 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  83 - 1-16:17:16  1466.79 120.00       820.77 758720
  82 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12>  86 - 1-16:17:32  1466.63 121.48       820.33 759030
  83 PAJĄK Gotfryd          10 <13>  84 - 1-16:17:29  1466.17 122.96       819.88 758720
  84 PAJĄK Gotfryd          10 <14>  90 - 1-16:17:33  1465.98 124.44       819.44 758720
  85 SUJKA Bogdan            8 < 4> 107 C 1-16:15:38  1464.16 125.93       818.99 754970
  86 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 100 - 1-16:19:08  1462.11 127.41       818.55 759030
  87 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 139 M 1-16:17:09  1461.84 128.89       818.10 755990
  88 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  91 S 1-16:17:06  1461.67 130.37       817.66 755830
  89 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  98 M 1-16:17:39  1460.31 131.85       817.21 755930
  90 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 117 - 1-16:19:41  1459.97 133.33       816.77 758720
  91 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  92 C 1-16:17:59  1459.18 134.81       816.33 755830
  91 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 138 C 1-16:17:59  1459.18 134.81       816.33 755830
  93 RYŚ Henryk             10 < 3> 178 S 1-16:19:32  1458.89 137.78       815.44 757940
  94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 15- 7- 7 C 1-16:21:47  1458.08 139.26       814.99 760800
  95 NYCZ EDWARD             9 < 4> 165 C 1-16:20:09  1455.66 140.74       814.55 757160
  96 STABIK HENRYK          10 < 9> 124 C 1-16:21:21  1455.51 142.22       814.10 758830
  97 MENDRYS Andrzej         8 < 2>---- S 1-16:18:37  1455.22 143.70       813.66 754700
  98 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8> 119 M 1-16:19:29  1455.16 145.19       813.21 755930
  99 MYDLAK Józef            2 11- 3- 3 S 1-16:17:59  1454.64 146.67       812.77 753480
 100 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 102 - 1-16:21:58  1454.17 148.15       812.33 759030
 101 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 151 M 1-16:20:04  1454.08 149.63       811.88 756220
 102 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 105 - 1-16:22:05  1453.85 151.11       811.44 759030
 103 CYRA Andrzej           10 20- 5- 4 C 1-16:21:41  1453.76 152.59       810.99 758400
 104 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 129 M 1-16:21:13  1453.60 154.07       810.55 757640
 105 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 113 - 1-16:22:15  1453.38 155.56       810.10 759030
 106 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 1- 1 S 1-16:19:32  1452.98 157.04       809.66 754870
 107 SUJKA Bogdan            8 < 5> 125 - 1-16:19:43  1452.66 158.52       809.21 754970
 108 MŁOCEK Zygmunt          8 10- 4- 4 S 1-16:18:11  1452.21 160.00       808.77 752510
 109 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 110 M 1-16:21:24  1451.71 161.48       808.33 756920
 110 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 146 S 1-16:21:30  1451.43 162.96       807.88 756920
 111 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 179 C 1-16:20:48  1450.25 164.44       807.44 755290
 112 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2> 152 C 1-16:25:01  1449.10 165.93       806.99 760800
 113 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 116 - 1-16:23:51  1448.95 167.41       806.55 759030
 114 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 126 S 1-16:24:39  1446.66 168.89       806.10 758990
 115 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 118 S 1-16:22:09  1446.42 170.37       805.66 755250
 116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 122 C 1-16:25:31  1444.35 171.85       805.21 759030
 117 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 123 M 1-16:25:22  1444.17 173.33       804.77 758720
 118 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 201 S 1-16:23:00  1444.07 174.81       804.33 755250
 119 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9> 136 - 1-16:23:33  1443.85 176.30       803.88 755930
 120 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 184 S 1-16:24:43  1442.99 177.78       803.44 757160
 121 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 166 S 1-16:26:13  1442.58 179.26       802.99 759110
 122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 131 - 1-16:26:28  1441.74 180.74       802.55 759030
 123 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 145 - 1-16:26:16  1441.70 182.22       802.10 758720
 124 STABIK HENRYK          10 <10> 168 C 1-16:26:49  1440.41 183.70       801.66 758830
 125 SUJKA Bogdan            8 < 6> 148 - 1-16:24:53  1438.36 185.19       801.21 754970
 126 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 135 C 1-16:28:03  1437.35 186.67       800.77 758990
 127 BRYŁKA E - PETEJA P     2  6- 1- 1 S 1-16:25:49  1436.89 188.15       800.33 755540
 128 GAWEŁCZYK-RUS           2 15- 3- 3 S 1-16:26:02  1436.54 189.63       799.88 755670
 129 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 177 M 1-16:27:36  1436.01 191.11       799.44 757640
 130 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 167 M 1-16:28:32  1434.86 192.59       798.99 758370
 131 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 132 - 1-16:29:35  1433.26 194.07       798.55 759030
 132 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 133 S 1-16:29:42  1432.94 195.56       798.10 759030
 133 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 150 C 1-16:29:45  1432.81 197.04       797.66 759030
 134 CYRA Andrzej           10 < 2> 154 C 1-16:29:22  1432.66 198.52       797.21 758400
 135 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 205 S 1-16:29:54  1432.33 200.00       796.77 758990
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 136 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 174 M 1-16:27:51  1432.09              796.33 755930
 137 DUDA Henryk            10 < 2> 161 C 1-16:29:26  1431.23              795.88 757740
 138 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 198 M 1-16:28:19  1430.64              795.44 755830
 139 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 157 C 1-16:28:30  1430.44              794.99 755990
 140 ŚWIERKOT Marek         10 18- 4- 4 M 1-16:30:10  1430.36              794.55 758330
 141 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 169 S 1-16:31:37  1429.36              794.10 759870
 142 SAJDOK Stanisław       10 15- 1- 1 C 1-16:31:06  1429.15              793.66 759020
 143 SUJKA Krystyna          8  7- 1- 1 C 1-16:28:35  1428.25              793.21 754950
 144 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 172 C 1-16:31:00  1428.12              792.77 758330
 145 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 147 C 1-16:31:23  1427.82              792.33 758720
 146 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 212 - 1-16:30:08  1427.79              791.88 756920
 147 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 173 M 1-16:31:46  1426.79              791.44 758720
 148 SUJKA Bogdan            8 < 7> 149 C 1-16:29:11  1426.67              790.99 754970
 149 SUJKA Bogdan            8 < 8> 158 M 1-16:29:32  1425.73              790.55 754970
 150 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 155 - 1-16:32:43  1424.83              790.10 759030
 151 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 194 S 1-16:31:41  1422.31              789.66 756220
 152 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 153 M 1-16:35:00  1422.06              789.21 760800
 153 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 162 S 1-16:35:22  1421.08              788.77 760800
 154 CYRA Andrzej           10 < 3> 163 M 1-16:33:44  1420.93              788.33 758400
 155 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 156 S 1-16:34:15  1420.74              787.88 759030
 156 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 182 - 1-16:34:21  1420.47              787.44 759030
 157 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 175 S 1-16:32:13  1420.46              786.99 755990
 158 SUJKA Bogdan            8 < 9> 159 M 1-16:31:49  1419.61              786.55 754970
 159 SUJKA Bogdan            8 <10> 164 S 1-16:31:50  1419.56              786.10 754970
 160 KRAWCZYK-OCZKO          2  8- 1- 1 S 1-16:32:36  1419.47              785.66 756010
 161 DUDA Henryk            10 < 3> 211 - 1-16:34:04  1418.81              785.21 757740
 162 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 180 S 1-16:36:19  1418.57              784.77 760800
 163 CYRA Andrzej           10 < 4> 192 M 1-16:34:45  1418.23              784.33 758400
 164 SUJKA Bogdan            8 <11> 189 S 1-16:32:38  1417.43              783.88 754970
 165 NYCZ EDWARD             9 < 5>---- S 1-16:34:20  1417.02              783.44 757160
 166 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>---- S 1-16:35:45  1416.91              782.99 759110
 167 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 187 S 1-16:36:07  1414.56              782.55 758370
 168 STABIK HENRYK          10 <11> 170 M 1-16:36:39  1414.01              782.10 758830
 169 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4>---- S 1-16:38:16  1411.70              781.66 759870
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 170 STABIK HENRYK          10 <12> 210 - 1-16:37:39  1411.38              781.21 758830
 171 BEDNARZ Henryk          9 10- 1- 1 C 1-16:38:26  1408.83              780.77 758560
 172 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 196 S 1-16:38:31  1408.18              780.33 758330
 173 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 181 - 1-16:38:56  1407.82              779.88 758720
 174 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 186 S 1-16:36:58  1407.78              779.44 755930
 175 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 176 - 1-16:37:12  1407.28              778.99 755990
 176 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 214 C 1-16:37:14  1407.19              778.55 755990
 177 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 185 C 1-16:38:40  1406.51              778.10 757640
 178 RYŚ Henryk             10 < 4>---- S 1-16:39:09  1405.81              777.66 757940
 179 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>---- S 1-16:37:18  1405.71              777.21 755290
 180 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 191 C 1-16:41:17  1405.55              776.77 760800
 181 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 190 - 1-16:40:04  1404.86              776.33 758720
 182 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 188 M 1-16:41:10  1402.58              775.88 759030
 183 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 197 C 1-16:36:34  1402.45              775.44 752510
 184 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3>---- S 1-16:39:55  1402.36              774.99 757160
 185 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 199 C 1-16:40:27  1401.87              774.55 757640
 186 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12>---- S 1-16:39:18  1401.69              774.10 755930
 187 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 202 S 1-16:41:40  1400.07              773.66 758370
 188 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 208 M 1-16:42:20  1399.56              773.21 759030
 189 SUJKA Bogdan            8 <12>---- - 1-16:39:32  1399.30              772.77 754970
 190 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 195 C 1-16:42:32  1398.48              772.33 758720
 191 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7>---- C 1-16:44:02  1398.44              771.88 760800
 192 CYRA Andrzej           10 < 5>---- - 1-16:42:39  1397.59              771.44 758400
 193 MYDLAK Józef            2 < 2> 203 S 1-16:39:11  1397.45              770.99 753480
 194 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5>---- S 1-16:41:17  1397.09              770.55 756220
 195 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 213 - 1-16:43:12  1396.76              770.10 758720
 196 ŚWIERKOT Marek         10 < 4>---- S 1-16:43:01  1396.51              769.66 758330
 197 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 223 S 1-16:39:00  1396.12              769.21 752510
 198 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8>---- S 1-16:41:26  1395.98              768.77 755830
 199 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8>---- C 1-16:43:10  1394.86              768.33 757640
 200 SZLACHTA Jan            2 < 2> 221 S 1-16:42:07  1394.74              767.88 756110
 201 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>---- S 1-16:41:41  1394.27              767.44 755250
 202 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6>---- S 1-16:44:00  1394.06              766.99 758370
 203 MYDLAK Józef            2 < 3>---- S 1-16:41:09  1392.37              766.55 753480
 204 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 224 S 1-16:43:06  1391.40              766.10 755670
 205 PUDEŁKO Józef          10 < 7>---- C 1-16:45:30  1391.37              765.66 758990
 206 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 1-16:46:08  1390.10              765.21 759180
 207 WIDUCH Dariusz          9 < 2>---- S 1-16:45:48  1388.62              764.77 757910
 208 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 209 - 1-16:46:37  1388.60              764.33 759030
 209 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 220 - 1-16:46:45  1388.26              763.88 759030
 210 STABIK HENRYK          10 <13> 217 M 1-16:46:39  1388.15              763.44 758830
 211 DUDA Henryk            10 < 4>---- M 1-16:45:55  1388.01              762.99 757740
 212 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 216 S 1-16:45:22  1387.91              762.55 756920
 213 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 222 - 1-16:46:40  1387.90              762.10 758720
 214 CIERKOSZ Marian        10 < 7>---- S 1-16:44:49  1387.60              761.66 755990
 215 MROWIŃSKI Ryszard       7  6- 1- 1 S 1-16:45:11  1386.84              761.21 756080
 216 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7>---- M 1-16:45:52  1386.64              760.77 756920
 217 STABIK HENRYK          10 <14>---- M 1-16:47:35  1385.78              760.33 758830
 218 TURCZYK Andrzej         9 < 4>---- S 1-16:47:25  1385.69              759.88 758550
 219 HOLEWA Edmund          10 < 3>---- M 1-16:45:55  1385.49              759.44 756360
 220 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 225 - 1-16:48:06  1384.84              758.99 759030
 221 SZLACHTA Jan            2 < 3>---- S 1-16:46:03  1384.69              758.55 756110
 222 PAJĄK Gotfryd          10 <25>---- - 1-16:48:56  1382.17              758.10 758720
 223 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4>---- S 1-16:44:28  1382.11              757.66 752510
 224 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3>---- S 1-16:46:46  1382.07              757.21 755670
 224 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31>---- S 1-16:49:12  1382.07              757.21 759030
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 226 STABIK HENRYK          10 <15>---- - 1-16:49:12  1381.70                     758830
 227 MYDLAK Józef            2 < 4>---- C 1-16:45:21  1381.65                     753480
 228 STABIK HENRYK          10 <16>---- S 1-16:49:21  1381.32                     758830
 229 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5>---- S 1-16:44:49  1381.22                     752510
 230 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13>---- C 1-16:47:22  1381.03                     755930
 231 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5>---- M 1-16:47:10  1380.29                     755250
 232 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8>---- S 1-16:48:26  1380.15                     756920
 233 STABIK HENRYK          10 <17>---- - 1-16:49:58  1379.77                     758830

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|            KONKURSY             |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|RAZ| Lot 10 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  755930  19    7    8 10 10  8 10 10 10 10 10 10 10  98  8255.70 43194.521011
   2 STABIK HENRYK           758830  30    6   20  8 10 10 10  6 10 10 10 10 10  94  8137.48 42111.601029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  58    5   13 10 10  7 10  6 10  9 10 10 10  92  8138.35 40881.28 921
   4 PAJĄK Gotfryd           758720  41    1    2  8 10  5 10  8 10  9 10 10 10  90  8219.27 40234.971003
   5 FIJOŁEK Mirosław        755830  15   17   29 10 10 10 10 10 10 10  3 10  8  91  6541.72 37045.64 802
   6 SUJKA Bogdan            754970  20    9   31  0  8  6 10 10  8 10 10  8  8  78  6452.82 34982.03 818
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        757640  15   19   69  9  7  9 10  8  9  9  8  4  8  81  6427.50 33447.49 721
   8 PISZCZEK Stanisław      755290  10   59   68  0 10  4 10  9 10 10 10  9  4  76  3241.75 33182.10 816
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  10   23   67  6 10  7 10 10 10  7  8  9  4  81  3259.52 32757.42 933
  10 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  15   94  112  7 10  4 10 10  8  8  6 10  7  80  5533.38 32459.131002
  11 PUDEŁKO Józef           758990  12    3   12  0 10  8 10  6  5  7  8 10  7  71  5705.39 31798.761024
  12 TURCZYK Andrzej         758550  17   11   63  5  9  8 10  8  8  9  8  7  3  75  2412.53 31405.53 924
  13 NYCZ EDWARD             757160  11   44   54  8  6 10  6  6  6 10  7  7  5  71  4092.30 30013.95 909
  14 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  756920  20   50   58 10  3  5  8  5 10  9 10  3  6  69  4805.51 28739.95 218
  15 GÓREK STEFAN            757480               10  9  8  6  5  5  9  8  8  -  68          26460.06 220
  16 ŚWIERKOT Marek          758330  18  140  144  1 10  9  8  8  9  4  5  9  4  67  3137.31 26099.771020
  17 CIERKOSZ Marian         755990  18   40   87  9 10  9  8  4  5  5  3  4  6  63  4779.28 24525.451025
  18 GAWEŁCZYK-RUS           755670  15  128  204 10  9  5  6  8  5  9  6  4  3  65  2323.19 24417.43 224
  19 TARGOSZ Władysław       755850   1  305       0  8  6 10  7  7 10  5  6  0  59          23964.75 821
  20 HOLEWA Edmund           756360  21   46   60 10 10  4  3  5  8  4  7  9  3  63  2425.87 23591.901010
  21 MYDLAK Józef            753480  11   99  193  9  9  8  9  5  5  4  4  5  3  61  2350.31 22652.85 226
  22 SOBAŁA Tadeusz          756220  15   45   65  7  5  3  6  4 10  7  5  3  5  55  4036.74 22399.84 724
  23 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  21   41   77  8  6  6  7  4  6  5  4  2  6  54  4783.29 21356.12 917
  24 GÓRNICKI Jerzy          755250  15   72  115  7  7  7  6  7  2  3  6  8  4  57  3202.20 21304.84 720
  25 CYRA Andrzej            758400  20  103  134  6  4  5  4  7  8  5  6  5  4  54  3180.86 21195.831005
  26 RYŚ Henryk              757940  15   26   76  8  9  2  4  9  7  3  6  5  4  57  3261.30 21036.061026
  27 SZLACHTA Jan            756110   8   70  200  6  6  6  7  6  6  4  5  6  3  55  2352.09 20829.61 212
  28 WIDUCH Dariusz          757910  15   10  207  5  9  4  8  6  5  2  5  6  2  52  1617.10 19365.44 916
  29 MENDRYS Andrzej         754700  13   79   97  0  5  5  3  6  8  4  8  5  2  46  1635.32 19099.76 808
  30 ŻOŁNECZKO Dawid         759870  12   30   47  8  6  7  3  8  4  3  4  2  4  49  3255.08 17602.67 928
  31 CIOŁKA A. - JANIK H.    757160  14   55  120  3  1  4  6  0  6  2  8  4  3  37  2410.76 16702.84 906
  32 BITTMANN Grzegorz       756100                4  8  8  3  4  3  4  4  6  -  44          15885.98 902
  33 MACIEJA Zygmunt         755950                9  6  7  4  5  6  4  2  4  -  47          15721.12 215
  34 WAŁACH Rufin            758440  15   39  250  4  6  5  5  8  6  2  1  8  1  46   839.44 15708.44 914
  35 KRAWCZYK-OCZKO          756010   8  160  312  6  6  -  1  6  4  3  7  7  1  41   785.66 15051.10 206
  36 DRZEWIECKI R            757390                7 10  6 10  5  -  -  -  7  -  45          14675.06 706
  37 KOZAK KRZYSZTOF         759180   4   75  206  5  4  6  5  3  3  4  2  3  2  37  1588.65 14168.99 718
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     756020                4  4  6  3  5  5  5  4  2  -  38          14115.73 213
  39 MŁOCEK Zygmunt          752510  10  108  183  1  3  5  2  4  5  3  2  4  4  33  3111.08 13460.67 815
  40 DUDA Henryk             757740  17   52  137  7  4  5 10  1  3  1  1  3  2  37  1558.87 13339.861041
  41 SAJDOK Stanisław        759020  15  142  258  8  6  6  2  6  2  6  2  1  1  40   793.66 13198.231027
  42 CHMIEL Robert           757070                9  6  4  7  3  4  3  2  2  -  40          13118.86 208
  43 LACH STANISŁAW          754890   8   66  399  5  5  7  4  2  4  5  1  2  1  36   827.44 13046.98 705
  44 SUJKA Krystyna          754950   7  143  278  0  3  6  3  7  2  5  3  4  1  34   793.21 12683.32 827
  45 POGORZAŁEK Alfred       759180                6  6  6  9  6  5  0  1  0  -  39          11844.65 716
  46 FICEK Jan               758310                4  8  3  3  2  3  4  3  -  -  30          10287.22 922
  47 TEODORCZYK Zdzisław     756700   6  289  397  9  5  6  2  4  2  0  2  -  0  30           8573.10 932
  48 ŻUBER Bolesław          755380                8  4  3  6  4  4  -  -  -  -  29           8484.141007
  49 MORAWSKI Jan            756820                2  3  8  3  7  3  0  0  2  -  28           8444.05 710
  50 MROWIŃSKI Ryszard       756080   6  215  236  3  5  0  8  2  3  -  -  1  1  23   761.21  7631.57 715
  51 BRYŁKA E - PETEJA P     755540   6  127  321  4  4  3  4  0  3  1  0  1  1  21   800.33  7187.13 227
  52 STARCZYNOWSKI Jan       754870  10  106  332  3  5  3  2  4  3  0  1  0  1  22   809.66  7072.65 819
  53 BEDNARZ Henryk          758560  10  171  247  4  6  4  1  2  1  0  0  1  1  20   780.77  6008.53 901
  54 WILK Daniel             756110   5  340  398  7  2  3  1  4  1  0  0  0  0  18           4105.47 728
  55 GLINKA Joachim          756830                1  1  4  0  -  0  1  2  2  -  11           3985.31 904
  56 PASZEK Wincenty         756080   5  254  310  5  2  3  1  5  0  0  0  0  0  16           3582.69 711
  57 LAZAR MARIAN            752610                2  3  3  0  -  1  1  0  -  -  10           3069.82 810
  58 WIDERA Jan              757680                4  2  2  2  -  0  0  -  0  -  10           2569.45 727
  59 KUSZAJ Kazimierz        753110  10  331  365  2  1  2  0  1  1  0  1  0  0   8           2362.17 814
  60 SZYJA Horst             757350                2  0  3  1  1  0  -  -  -  -   7           1878.13 820
  61 FISZER Henryk           761940                1  2  2  1  0  -  0  -  -  -   6           1679.44 923
  62 KOFEL Jan               762300                3  2  0  0  -  1  -  0  0  -   6           1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         756190                2  0  2  1  1  0  0  0  0  -   6           1436.73 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     755290   7  308  343  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 223
  65 KOWALSKI JAN            754700   1            0  1  0  0  0  0  1  0  0  0   2            812.99 807
  66 PILARZ Marek            758400                0  0  1  -  1  -  -  -  0  -   2            479.75 926

      +---+----------------------+--+---------------------------------+-----------------+
      |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|            KONKURSY             | PUNKTY - "nr 2" |
      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|RAZ| Lot 10 |  RAZEM |
      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5935.61 32194.56 
         2 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5954.72 32072.13 
         3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5866.72 32061.64 
         4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5908.95 31873.46 
         5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5533.38 30932.43 
         6 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  5758.71 29701.92 
         7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5659.17 29679.57 
         8 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5597.39 29416.09 
         9 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  68  4092.30 29312.80 
        10 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  67  3264.41 29196.80 
        11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  67  3259.52 29038.72 
        12 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  66  5772.95 28680.30 
        13 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  68  3952.30 28484.84 
        14 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  7  7  67  5558.27 28114.91 
        15 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  7  7  61  5705.39 28020.68 
        16 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  4  60  3241.75 27201.29 
        17 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  66  2425.87 26730.90 
        18 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  7  4  65  3137.31 26467.68 
        19 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  3  65  2323.19 26130.15 
        20 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  7  4  64  3261.30 25514.92 
        21 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  7  6  64  4783.29 25372.31 
        22 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  5  5  63  4036.74 24722.05 
        23 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  7  -  60          24210.18 
        24 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  6  4  62  3177.74 24143.05 
        25 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  7  3  60  2350.31 23218.41 
        26 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  7  2  60  1617.10 23124.46 
        27 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  7  3  60  2352.09 22767.74 
        28 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  5  3  59  2410.76 22337.57 
        29 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  7  4  58  3202.20 22301.79 
        30 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  7  0  54          22154.07 
        31 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  7  2  53  1635.32 21579.98 
        32 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  2  4  54  3255.08 20598.40 
        33 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  5  1  51   793.21 19861.00 
        34 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  5  -  54          19604.16 
        35 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  7  -  53          19574.22 
        36 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  7  1  55   839.44 19549.95 
        37 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  7  -  52          18117.60 
        38 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  4  4  45  3111.08 17071.67 
        39 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  3  2  47  1588.65 17011.00 
        40 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  7  1  45   785.66 16349.26 
        41 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  1  1  46   793.66 15907.74 
        42 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  2  1  46   827.44 15451.81 
        43 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  2  -  47          15416.62 
        44 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  7  -  42          13953.01 
        45 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  -  -  38          12567.90 
        46 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  -  0  40          12514.02 
        47 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  0  -  41          12385.83 
        48 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  -  -  36          11095.03 
        49 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  2  -  35          10172.42 
        50 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  0  1  32   809.66  9881.44 
        51 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  1  1  29   800.33  9242.20 
        52 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  1  1  32   780.77  8765.13 
        53 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  1  1  26   761.21  8170.25 
        54 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  4  -  18           6509.40 
        55 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  1  -  22           5997.14 
        56 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  0  0  16           5309.88 
        57 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  0  0  22           4861.51 
        58 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  0  0  21           4810.85 
        59 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  -  -  14           4106.83 
        60 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  2  -  15           4004.40 
        61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  0  -  10           2436.76 
        62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -  -  -   9           2388.26 
        63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -  -  -   6           1679.44 
        64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 
        65 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0  0  0   2            812.99 
        66 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -   2            479.75 
        67 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -  -  -   3            473.06 
        68 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -   1            348.45 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 10
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4426.87  3642.31
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4394.41  3642.31
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4382.06  3642.31
       4 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4338.85  3665.52
       5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4294.93  3642.31
       6 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  10   4215.89  3647.77
       7 STABIK HENRYK          10  1  10   4186.71  3667.04
       8 NYCZ EDWARD             9  1   9   4174.91  3531.19
       9 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4171.25  3549.66
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4107.92  3667.94
      11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4101.77  3357.51
      12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4100.98  3405.66
      13 PISZCZEK Stanisław      8  1   9   4075.78  3512.97
      14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4052.41  3551.84
      15 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4001.51  3355.27
      16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   3900.34  3551.84
      17 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3874.48  3528.71
      18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3863.13  3435.74
      19 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3859.09  3239.41
      20 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3850.21  3334.01
      21 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3793.81  3334.01
      22 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3781.98  3123.67
      23 STABIK HENRYK          10  0   8   3773.98  3174.37
      24 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3741.79  3239.41
      25 SUJKA Bogdan            8  0   8   3707.91  3253.89
      26 FIJOŁEK Mirosław        8  0   9   3704.53  3123.67
      27 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3647.10  2886.38
      28 STABIK HENRYK          10  0   7   3645.14  3172.73
      29 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3635.16  3041.50
      30 ŚWIERKOT Marek         10  0   8   3630.24  3192.34
      31 TURCZYK Andrzej         9  1   8   3629.67  3189.55
      32 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3620.52  3123.55
      33 PISZCZEK Stanisław      8  0   8   3587.33  3162.26
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3569.97  3241.41
      35 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3547.05  3196.36
      36 STABIK HENRYK          10  0   9   3543.68  2908.21
      37 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3542.71  3123.67
      38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3538.72  3050.46
      39 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3504.40  3175.20
      40 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   7   3501.72  3057.10
      41 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3473.76  3196.64
      42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3465.15  3020.05
      43 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3461.49  3034.99
      44 NYCZ EDWARD             9  1   9   3446.78  2887.80
      45 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   8   3443.68  3169.91
      46 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3438.69  3029.02
      47 SUJKA Bogdan            8  1   7   3422.90  2882.18
      48 HOLEWA Edmund          10  0   8   3421.32  2981.57
      49 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   3417.84  2845.82
      50 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   3416.14  2772.55
      51 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   8   3409.32  3008.06
      52 STABIK HENRYK          10  0   8   3394.43  2792.19
      53 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3392.24  3043.36
      54 STABIK HENRYK          10  0   7   3384.29  2933.61
      55 TURCZYK Andrzej         9  1   9   3378.61  2900.36
      56 SUJKA Bogdan            8  0   8   3368.14  3006.85
      57 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   7   3355.56  2918.74
      58 NYCZ EDWARD             9  1   7   3346.95  2918.74
      59 PUDEŁKO Józef          10  0   7   3328.67  2927.02
      60 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   3306.91  2867.66
      61 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3302.48  2884.43
      62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3301.32  2929.96
      63 GÓREK STEFAN            2  0   8   3298.10  2625.89
      64 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3281.10  2828.67
      65 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   3275.91  2920.93
      66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3275.91  2792.81
      67 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3274.52  2977.32
      68 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3261.45  2862.95
      69 STABIK HENRYK          10  1   8   3255.18  2792.19
      70 SUJKA Bogdan            8  0   7   3254.56  2656.28
      71 SOBAŁA Tadeusz          7  1   7   3249.93  2862.09
      72 RYŚ Henryk             10  1   7   3231.02  2878.55
      73 STABIK HENRYK          10  1   7   3224.38  2732.32
      74 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3223.11  2780.90
      75 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3219.48  2597.38
      76 NYCZ EDWARD             9  1   6   3219.04  2849.98
      77 STABIK HENRYK          10  0   7   3216.82  2732.32
      78 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3213.67  2885.52
      79 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3208.13  2578.08
      80 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3187.82  2864.77
      81 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   9   3183.76  2901.52
      82 STABIK HENRYK          10  0   8   3180.95  2792.19
      83 PUDEŁKO Józef          10  1   6   3177.45  2748.47
      84 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   3170.85  2872.82
      85 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3160.64  2772.78
      86 SUJKA Bogdan            8  1   8   3158.04  2756.36
      87 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3144.00  2598.48
      88 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   3133.35  2666.72
      89 STABIK HENRYK          10  0   8   3125.35  2792.19
      90 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   3122.61  2863.03
      91 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3120.05  2665.04
      92 STABIK HENRYK          10  0   6   3119.45  2664.46
      93 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3104.23  2673.82
      94 STABIK HENRYK          10  0   7   3092.43  2676.17
      95 STABIK HENRYK          10  0   8   3076.68  2553.07
      96 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   3062.68  2662.44
      97 NYCZ EDWARD             9  1   6   3060.39  2610.96
      98 STABIK HENRYK          10  1   7   3056.44  2687.61
      99 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3048.87  2532.27
     100 CYRA Andrzej           10  1   8   3026.62  2787.31
     101 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3016.80  2552.48
     102 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3016.09  2392.30
     103 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3009.50  2400.43
     104 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   8   3005.99  2563.21
     105 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3002.51  2738.20
     106 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3001.49  2623.83
     107 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2997.32  2409.89
     108 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2994.90  2431.00
     109 SUJKA Bogdan            8  1   7   2984.94  2635.14
     110 PUDEŁKO Józef          10  0   7   2984.54  2530.30
     111 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2983.86  2492.13
     112 GÓRNICKI Jerzy          7  1   7   2975.91  2633.07
     113 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2970.40  2512.67
     114 SUJKA Bogdan            8  0   7   2950.84  2656.28
     115 GÓRNICKI Jerzy          7  1   8   2946.07  2514.65

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  8255.70 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  8219.27 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  8138.35 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  8137.48 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  8 konk.  6541.72 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  5954.72 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  5935.61 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5908.95 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  5866.72 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  5772.95 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|              KONKURSY              |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|RAZ| Lot 11 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  113600  67   18   20  1  1  0  1  0  1  1  1  1  1  0   8           3869.671011
   2 ŚWIERCZYŃSKI J+P        114060  11   89  326  1  1  0  1  1  1  1  1  1  1  0   9           3819.56 721
   3 PAJĄK Gotfryd           115860  30    3   30  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0   8           3761.691003
   4 PISZCZEK Stanisław      111740  26   19   34  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0   8           3700.69 816
   5 SUJKA Bogdan            111550  16   42   69  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0   8           3579.86 818
   6 STABIK HENRYK           116020  60  150  151  0  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0   7           3488.301029
   7 PUDEŁKO Józef           116060  14   24   37  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0   8           3364.611024
   8 FIJOŁEK Mirosław        112180  19   35   44  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1  0   7           3150.72 802
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116100  33   11   33  1  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0   7           2824.76 921
  10 NYCZ EDWARD             113770  35    1   23  0  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0   6           2808.88 909
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      115950  50    2    4  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0  0   6           2702.88 933
  12 KOZAK KRZYSZTOF         115390  18  220  261  0  0  1  1  0  1  1  1  1  0  0   6           2669.51 718
  13 ŚWIERKOT Marek          115580  17  174  270  0  1  1  1  1  1  0  1  1  0  0   7           2646.241020
  14 SZLACHTA Jan            112040   5            1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  0   7           2644.89 212
  15 GÓREK STEFAN            113560   3            0  1  1  0  1  0  1  1  1  -  0   6           2590.16 220
  16 GÓRNICKI Jerzy          111320   8  103  263  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0   7           2587.84 720
  17 GAWEŁCZYK-RUS           111730  20  148  293  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0   7           2579.98 224
  18 TURCZYK Andrzej         115170  33    5    6  1  1  1  0  0  0  1  1  1  0  0   6           2519.62 924
  19 CIOŁKA A. - JANIK H.    113770  21   85  269  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0   6           2509.82 906
  20 HOLEWA Edmund           113510  20   39  198  1  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0   6           2456.901010
  21 BITTMANN Grzegorz       112640  20   22   48  0  1  1  1  0  1  1  0  1  -  0   6           2433.57 902
  22 TARGOSZ Władysław       112200  11   47   99  0  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0   6           2404.12 821
  23 PISARZOWSKI Eugeniusz   118460  46   26   38  0  0  0  0  1  1  1  0  1  1  0   5           2388.501002
  24 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  112810  25  212  217  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0   6           2361.94 218
  25 MŁOCEK Zygmunt          109330  16  294  316  0  1  0  0  1  1  0  1  0  1  0   5           2279.86 815
  26 RADZIEJEWSKI JERZY      115170  19  145  168  1  1  0  1  0  0  0  1  0  1  0   5           2202.25 917
  27 DUDA Henryk             115090  21   46  141  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0   4           2146.771041
  28 SOBAŁA Tadeusz          112510  19  458  468  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1  0   5           2087.35 724
  29 MYDLAK Józef            109680  28   49  203  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  0   6           2009.12 226
  30 MENDRYS Andrzej         111310  11    8  146  0  1  1  1  0  1  0  0  1  0  0   5           1949.20 808
  31 CYRA Andrzej            115410  55   21   63  0  0  0  0  0  1  1  1  1  0  0   4           1868.431005
  32 BEDNARZ Henryk          115140  25  232  286  0  0  1  0  0  1  0  0  0  1  0   3           1615.19 901
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         116790  13  292  336  0  1  0  0  0  1  0  0  0  1  0   3           1606.24 928
  34 SUJKA Krystyna          111530  13  116  256  0  0  0  0  1  0  1  0  0  1  0   3           1498.40 827
  35 KRAWCZYK-OCZKO          111900   1   94       0  1  -  0  1  0  0  1  1  0  0   4           1495.59 206
  36 CIERKOSZ Marian         113720  24   68   90  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  0   5           1463.571025
  37 CHMIEL Robert           112940  13   45   53  1  1  0  1  0  0  1  0  0  -  0   4           1399.69 208
  38 RYŚ Henryk              114990  30  167  196  0  0  1  0  1  1  0  0  1  0  0   4           1385.081026
  39 POŁĄCZAK Mieczysław     111970                0  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -   3           1376.13 213
  40 WIDUCH Dariusz          114590  23  178  229  1  0  0  0  1  0  0  1  1  0  0   4           1213.71 916
  41 FICEK Jan               115630                0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -   3           1143.71 922
  42 DRZEWIECKI R            113650                0  1  1  1  0  -  -  -  0  -  -   3           1067.59 706
  43 TEODORCZYK Zdzisław     113140  23  189  249  0  0  1  0  1  1  0  0  -  0  0   3            965.78 932
  44 MACIEJA Zygmunt         111830  34    7   91  0  1  1  0  1  0  0  0  0  -  0   3            881.98 215
  45 LACH STANISŁAW          111030  10  289  452  1  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0   3            823.07 705
  46 SAJDOK Stanisław        116330  21  482  493  0  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0   2            709.061027
  47 BRYŁKA E - PETEJA P     111710  16  304  503  0  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0   2            602.19 227
  48 KOWALSKI JAN            111310   1            0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0   1            532.85 807
  49 WAŁACH Rufin            115410  34   56   57  0  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0   2            509.47 914
  50 ŻUBER Bolesław          113180                0  0  0  1  0  0  -  -  -  -  -   1            448.751007
  51 POGORZAŁEK Alfred       115390                0  1  0  0  1  0  0  0  0  -  -   2            432.76 716
  52 MORAWSKI Jan            113210   5  113  347  0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0   1            401.20 710
  53 PASZEK Wincenty         112420  10  455  647  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0   1            366.88 711
  54 GLINKA Joachim          113680  23  106  120  0  0  1  0  -  0  0  0  0  -  0   1            331.22 904
  55 FISZER Henryk           118520                0  1  0  0  0  -  0  -  -  -  -   1            263.68 923
  56 MROWIŃSKI Ryszard       112460   5  185  400  0  0  0  0  1  0  -  -  0  0  0   1            133.08 715
  57 WILK Daniel             112470   1            1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728