LISTA KONKURSOWA 11/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

             LEWIN BRZESKI 3

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 26.06.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 113520 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 17°37'19.0"-50°45'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:10:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 59
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1231
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 411
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 247
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 308
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1- 6:40:12
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1261.31 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1- 6:57:37
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1019.17 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.21m.22s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  148|   26| 17.6|
                    |BRYNOW         | 10|   95|   16| 16.8|
                    |PANEWNIKI      | 10|  142|   54| 38.0|
                    |PIOTROWICE     | 16|  428|  149| 34.8|
                    |PODLESIE       | 13|  418|  166| 39.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 59| 1231|  411| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+----------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|CZAS PRZYL|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+----------+--------+------+------+------+
   1 NYCZ EDWARD             9 35-15- 0 - 1- 6:40:12  1261.31   0.81 213.28 113770
   2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 50-29- 0 - 1- 6:42:16  1256.68   1.62 213.03 115950
   3 PAJĄK Gotfryd          10 30-17- 0 - 1- 6:42:30  1252.54   2.44 212.79 115860
   4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  12 - 1- 6:42:50  1249.01   3.25 212.55 115950
   5 TURCZYK Andrzej         9 33-26- 0 - 1- 6:42:33  1244.41   4.06 212.30 115170
   5 TURCZYK Andrzej         9 < 2>   9 - 1- 6:42:33  1244.41   4.06 212.30 115170
   7 MACIEJA Zygmunt         2 34- 6- 0 - 1- 6:40:11  1240.03   5.69 211.82 111830
   8 MENDRYS Andrzej         8 11- 3- 0 - 1- 6:39:59  1237.01   6.50 211.57 111310
   9 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  10 - 1- 6:43:52  1226.95   7.31 211.33 115170
   9 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  14 - 1- 6:43:52  1226.95   7.31 211.33 115170
  11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 33-23- 0 - 1- 6:44:40  1226.41   8.94 210.84 116100
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  13 - 1- 6:44:35  1225.90   9.75 210.60 115950
  13 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>  16 - 1- 6:44:36  1225.69  10.56 210.36 115950
  14 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  15 - 1- 6:44:00  1225.21  11.37 210.11 115170
  14 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  51 - 1- 6:44:00  1225.21  11.37 210.11 115170
  16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>  17 - 1- 6:44:40  1224.82  13.00 209.63 115950
  17 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6>  29 - 1- 6:44:41  1224.61  13.81 209.38 115950
  18 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 67-35- 0 - 1- 6:42:58  1221.94  14.62 209.14 113600
  19 PISZCZEK Stanisław      8 26-13- 0 - 1- 6:41:28  1221.65  15.43 208.90 111740
  20 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  27 - 1- 6:43:01  1221.29  16.25 208.65 113600
  21 CYRA Andrzej           10 55-18- 0 - 1- 6:44:31  1221.05  17.06 208.41 115410
  22 BITTMANN Grzegorz       9 20-10- 0 - 1- 6:42:29  1217.95  17.87 208.17 112640
  23 NYCZ EDWARD             9 < 2>  25 - 1- 6:43:34  1215.92  18.68 207.92 113770
  24 PUDEŁKO Józef          10 14- 8- 0 - 1- 6:45:36  1214.02  19.50 207.68 116060
  25 NYCZ EDWARD             9 < 3>  32 - 1- 6:43:46  1213.33  20.31 207.44 113770
  26 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 46-22- 0 - 1- 6:47:47  1211.45  21.12 207.19 118460
  27 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  28 - 1- 6:43:55  1209.58  21.93 206.95 113600
  28 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  41 - 1- 6:44:19  1204.45  22.75 206.71 113600
  29 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>  40 - 1- 6:46:20  1203.63  23.56 206.46 115950
  30 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  31 - 1- 6:46:23  1202.08  24.37 206.22 115860
  30 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  76 - 1- 6:46:23  1202.08  24.37 206.22 115860
  32 NYCZ EDWARD             9 < 4>  86 - 1- 6:44:39  1202.01  26.00 205.73 113770
  33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  78 - 1- 6:46:38  1201.45  26.81 205.49 116100
  34 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  36 - 1- 6:43:07  1200.00  27.62 205.25 111740
  34 FIJOŁEK Mirosław        8 19-12- 0 - 1- 6:43:29  1200.00  27.62 205.25 112180
  36 PISZCZEK Stanisław      8 < 3>  60 - 1- 6:43:09  1199.57  29.24 204.76 111740
  37 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 101 - 1- 6:46:52  1198.14  30.06 204.52 116060
  38 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  43 - 1- 6:49:01  1196.36  30.87 204.27 118460
  39 HOLEWA Edmund          10 20- 7- 0 - 1- 6:44:58  1195.26  31.68 204.03 113510
  40 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8>  70 - 1- 6:47:02  1194.95  32.49 203.79 115950
  41 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  54 - 1- 6:45:10  1193.70  33.31 203.54 113600
  42 SUJKA Bogdan            8 16-10- 0 - 1- 6:43:32  1192.62  34.12 203.30 111550
  43 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  50 - 1- 6:49:24  1191.75  34.93 203.06 118460
  44 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  81 - 1- 6:44:08  1191.71  35.74 202.81 112180
  45 CHMIEL Robert           2 13- 6- 0 - 1- 6:44:47  1191.56  36.56 202.57 112940
  46 DUDA Henryk            10 21- 5- 0 - 1- 6:46:38  1191.00  37.37 202.33 115090
  47 TARGOSZ Władysław       8 11- 6- 0 - 1- 6:44:14  1190.66  38.18 202.08 112200
  48 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 158 - 1- 6:44:41  1189.65  38.99 201.84 112640
  49 MYDLAK Józef            2 28- 5- 0 - 1- 6:42:37  1184.24  39.81 201.60 109680
  50 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  55 - 1- 6:50:09  1182.83  40.62 201.35 118460
  51 TURCZYK Andrzej         9 < 7>  52 - 1- 6:47:31  1181.03  41.43 201.11 115170
  51 TURCZYK Andrzej         9 < 8>  58 - 1- 6:47:31  1181.03  41.43 201.11 115170
  53 CHMIEL Robert           2 < 2> 108 - 1- 6:45:38  1180.97  43.05 200.62 112940
  54 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  67 - 1- 6:46:16  1180.06  43.87 200.38 113600
  55 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  87 - 1- 6:50:26  1179.49  44.68 200.14 118460
  56 WAŁACH Rufin            9 34-12- 0 - 1- 6:47:52  1179.26  45.49 199.89 115410
  57 WAŁACH Rufin            9 < 2> 128 - 1- 6:48:00  1177.65  46.30 199.65 115410
  58 TURCZYK Andrzej         9 < 9>  59 - 1- 6:47:49  1177.41  47.12 199.41 115170
  58 TURCZYK Andrzej         9 <10>  61 - 1- 6:47:49  1177.41  47.12 199.41 115170
  60 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>  80 - 1- 6:45:00  1176.21  48.74 198.92 111740
  61 TURCZYK Andrzej         9 <11>  62 - 1- 6:47:55  1176.20  49.55 198.68 115170
  61 TURCZYK Andrzej         9 <12>  65 - 1- 6:47:55  1176.20  49.55 198.68 115170
  63 CYRA Andrzej           10 < 2>  64 - 1- 6:48:11  1175.45  51.18 198.19 115410
  64 CYRA Andrzej           10 < 3>  96 - 1- 6:48:12  1175.25  51.99 197.95 115410
  65 TURCZYK Andrzej         9 <13>  66 - 1- 6:48:09  1173.41  52.80 197.70 115170
  65 TURCZYK Andrzej         9 <14>  73 - 1- 6:48:09  1173.41  52.80 197.70 115170
  67 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  82 - 1- 6:47:05  1170.13  54.43 197.22 113600
  68 CIERKOSZ Marian        10 24- 8- 0 - 1- 6:47:13  1169.76  55.24 196.97 113720
  69 SUJKA Bogdan            8 < 2>  71 - 1- 6:45:23  1169.49  56.05 196.73 111550
  70 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9>  72 - 1- 6:49:09  1169.44  56.86 196.49 115950
  71 SUJKA Bogdan            8 < 3> 114 - 1- 6:45:28  1168.47  57.68 196.25 111550
  72 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10>  75 - 1- 6:49:16  1168.07  58.49 196.00 115950
  73 TURCZYK Andrzej         9 <15>  74 - 1- 6:48:44  1166.48  59.30 195.76 115170
  73 TURCZYK Andrzej         9 <16> 130 - 1- 6:48:44  1166.48  59.30 195.76 115170
  75 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11>  77 - 1- 6:49:25  1166.30  60.93 195.27 115950
  76 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  84 - 1- 6:49:34  1163.64  61.74 195.03 115860
  77 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12>  83 - 1- 6:49:42  1162.99  62.55 194.79 115950
  78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  79 - 1- 6:49:54  1162.16  63.36 194.54 116100
  79 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  98 - 1- 6:49:57  1161.58  64.18 194.30 116100
  80 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 172 - 1- 6:46:12  1161.54  64.99 194.06 111740
  81 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 100 - 1- 6:46:37  1161.08  65.80 193.81 112180
  82 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8>  92 - 1- 6:47:52  1160.76  66.61 193.57 113600
  83 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 102 - 1- 6:49:58  1159.89  67.42 193.33 115950
  84 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  88 - 1- 6:49:57  1159.18  68.24 193.08 115860
  85 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 21- 3- 0 - 1- 6:48:10  1158.95  69.05 192.84 113770
  85 NYCZ EDWARD             9 < 5> 104 - 1- 6:48:10  1158.95  69.05 192.84 113770
  87 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 110 - 1- 6:52:13  1158.91  70.67 192.35 118460
  88 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  93 - 1- 6:49:59  1158.79  71.49 192.11 115860
  89 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 11- 4- 0 - 1- 6:48:35  1156.99  72.30 191.87 114060
  90 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 246 - 1- 6:48:22  1156.08  73.11 191.62 113720
  91 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 129 - 1- 6:46:46  1155.67  73.92 191.38 111830
  92 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9>  95 - 1- 6:48:22  1154.86  74.74 191.14 113600
  93 PAJĄK Gotfryd          10 < 7> 107 - 1- 6:50:20  1154.75  75.55 190.89 115860
  94 KRAWCZYK-OCZKO          2  1- 1- 0 - 1- 6:46:57  1154.20  76.36 190.65 111900
  95 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 119 - 1- 6:48:28  1153.69  77.17 190.41 113600
  96 CYRA Andrzej           10 < 4>  97 - 1- 6:50:08  1152.56  77.99 190.16 115410
  97 CYRA Andrzej           10 < 5> 105 - 1- 6:50:11  1151.99  78.80 189.92 115410
  98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5> 123 - 1- 6:50:48  1151.79  79.61 189.68 116100
  99 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 125 - 1- 6:47:26  1151.56  80.42 189.43 112200
 100 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 127 - 1- 6:47:25  1151.55  81.23 189.19 112180
 101 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 134 - 1- 6:50:48  1151.39  82.05 188.95 116060
 102 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 111 - 1- 6:50:51  1149.73  82.86 188.70 115950
 103 GÓRNICKI Jerzy          7  8- 3- 0 - 1- 6:46:51  1149.41  83.67 188.46 111320
 104 NYCZ EDWARD             9 < 6> 112 - 1- 6:49:01  1149.00  84.48 188.22 113770
 105 CYRA Andrzej           10 < 6> 193 - 1- 6:50:29  1148.55  85.30 187.97 115410
 106 GLINKA Joachim          9 23- 6- 0 - 1- 6:49:13  1145.78  86.11 187.73 113680
 107 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 109 - 1- 6:51:18  1143.73  86.92 187.49 115860
 108 CHMIEL Robert           2 < 3> 147 - 1- 6:48:45  1143.70  87.73 187.24 112940
 109 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 179 - 1- 6:51:20  1143.36  88.55 187.00 115860
 110 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 139 - 1- 6:53:41  1142.52  89.36 186.76 118460
 111 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 117 - 1- 6:51:32  1141.99  90.17 186.51 115950
 112 NYCZ EDWARD             9 < 7> 126 - 1- 6:49:38  1141.89  90.98 186.27 113770
 113 MORAWSKI Jan            7  5- 2- 0 - 1- 6:49:10  1141.61  91.80 186.03 113210
 114 SUJKA Bogdan            8 < 4> 115 - 1- 6:47:46  1140.98  92.61 185.78 111550
 115 SUJKA Bogdan            8 < 5> 204 - 1- 6:47:47  1140.79  93.42 185.54 111550
 116 SUJKA Krystyna          8 13- 5- 0 - 1- 6:47:49  1140.19  94.23 185.30 111530
 117 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 118 - 1- 6:51:44  1139.74  95.04 185.05 115950
 118 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 162 - 1- 6:51:46  1139.37  95.86 184.81 115950
 119 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 121 - 1- 6:49:44  1139.04  96.67 184.57 113600
 120 GLINKA Joachim          9 < 2> 197 - 1- 6:49:49  1138.89  97.48 184.32 113680
 121 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 122 - 1- 6:49:47  1138.47  98.29 184.08 113600
 122 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 124 - 1- 6:49:48  1138.28  99.11 183.84 113600
 123 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 136 - 1- 6:52:01  1138.05  99.92 183.59 116100
 124 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 137 - 1- 6:49:52  1137.52 100.73 183.35 113600
 125 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 264 - 1- 6:48:46  1136.01 101.54 183.11 112200
 126 NYCZ EDWARD             9 < 8> 205 - 1- 6:50:11  1135.62 102.36 182.86 113770
 127 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 135 - 1- 6:48:52  1134.66 103.17 182.62 112180
 128 WAŁACH Rufin            9 < 3> 138 - 1- 6:51:43  1134.62 103.98 182.38 115410
 129 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 228 - 1- 6:48:34  1134.56 104.79 182.13 111830
 130 TURCZYK Andrzej         9 <17> 131 - 1- 6:51:35  1133.75 105.61 181.89 115170
 130 TURCZYK Andrzej         9 <18> 132 - 1- 6:51:35  1133.75 105.61 181.89 115170
 132 TURCZYK Andrzej         9 <19> 133 - 1- 6:51:37  1133.38 107.23 181.40 115170
 132 TURCZYK Andrzej         9 <20> 206 - 1- 6:51:37  1133.38 107.23 181.40 115170
 134 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 200 - 1- 6:52:25  1133.21 108.85 180.92 116060
 135 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 224 - 1- 6:49:01  1132.94 109.67 180.67 112180
 136 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 143 - 1- 6:52:29  1132.87 110.48 180.43 116100
 137 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 142 - 1- 6:50:17  1132.79 111.29 180.19 113600
 138 WAŁACH Rufin            9 < 4> 140 - 1- 6:51:54  1132.58 112.10 179.94 115410
 139 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 144 - 1- 6:54:38  1132.14 112.92 179.70 118460
 140 WAŁACH Rufin            9 < 5> 149 - 1- 6:51:58  1131.84 113.73 179.46 115410
 141 DUDA Henryk            10 < 2> 182 - 1- 6:51:43  1131.48 114.54 179.21 115090
 142 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 152 - 1- 6:50:27  1130.91 115.35 178.97 113600
 143 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 159 - 1- 6:52:40  1130.84 116.17 178.73 116100
 144 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 184 - 1- 6:54:46  1130.70 116.98 178.48 118460
 145 RADZIEJEWSKI JERZY      9 19- 8- 0 - 1- 6:51:56  1129.86 117.79 178.24 115170
 146 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 381 - 1- 6:48:37  1128.71 118.60 178.00 111310
 147 CHMIEL Robert           2 < 4> 241 - 1- 6:50:04  1128.65 119.42 177.75 112940
 148 GAWEŁCZYK-RUS           2 20- 4- 0 - 1- 6:49:03  1128.02 120.23 177.51 111730
 149 WAŁACH Rufin            9 < 6> 195 - 1- 6:52:21  1127.60 121.04 177.27 115410
 150 STABIK HENRYK          10 60-32- 0 - 1- 6:52:57  1126.95 121.85 177.02 116020
 151 STABIK HENRYK          10 < 2> 154 - 1- 6:52:59  1126.59 122.66 176.78 116020
 152 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 153 - 1- 6:50:53  1126.05 123.48 176.54 113600
 153 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 180 - 1- 6:50:56  1125.50 124.29 176.29 113600
 154 STABIK HENRYK          10 < 3> 155 - 1- 6:53:08  1124.95 125.10 176.05 116020
 155 STABIK HENRYK          10 < 4> 156 - 1- 6:53:09  1124.77 125.91 175.81 116020
 155 STABIK HENRYK          10 < 5> 157 - 1- 6:53:09  1124.77 125.91 175.81 116020
 157 STABIK HENRYK          10 < 6> 160 - 1- 6:53:10  1124.59 127.54 175.32 116020
 158 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 201 - 1- 6:50:10  1124.53 128.35 175.08 112640
 159 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 187 - 1- 6:53:16  1124.27 129.16 174.83 116100
 160 STABIK HENRYK          10 < 7> 163 - 1- 6:53:12  1124.22 129.98 174.59 116020
 161 KOFEL Jan               9 39- 6- 0 - 1- 6:55:49  1123.45 130.79 174.35 118880
 162 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 166 - 1- 6:53:13  1123.37 131.60 174.10 115950
 163 STABIK HENRYK          10 < 8> 164 - 1- 6:53:20  1122.77 132.41 173.86 116020
 164 STABIK HENRYK          10 < 9> 165 - 1- 6:53:22  1122.41 133.23 173.62 116020
 165 STABIK HENRYK          10 <10> 175 - 1- 6:53:24  1122.05 134.04 173.37 116020
 166 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 169 - 1- 6:53:23  1121.55 134.85 173.13 115950
 167 RYŚ Henryk             10 30- 8- 0 - 1- 6:52:33  1121.31 135.66 172.89 114990
 168 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 177 - 1- 6:52:43  1121.24 136.47 172.64 115170
 169 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 170 - 1- 6:53:25  1121.19 137.29 172.40 115950
 170 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 171 - 1- 6:53:26  1121.01 138.10 172.16 115950
 171 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22> 219 - 1- 6:53:27  1120.83 138.91 171.91 115950
 172 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 173 - 1- 6:49:46  1120.01 139.72 171.67 111740
 172 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 208 - 1- 6:49:46  1120.01 139.72 171.67 111740
 174 ŚWIERKOT Marek         10 17- 5- 0 - 1- 6:53:12  1119.96 141.35 171.18 115580
 175 STABIK HENRYK          10 <11> 176 - 1- 6:53:39  1119.34 142.16 170.94 116020
 176 STABIK HENRYK          10 <12> 215 - 1- 6:53:40  1119.16 142.97 170.70 116020
 177 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 192 - 1- 6:52:56  1118.88 143.79 170.45 115170
 178 WIDUCH Dariusz          9 23- 3- 0 - 1- 6:52:28  1118.31 144.60 170.21 114590
 179 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 181 - 1- 6:53:37  1118.16 145.41 169.97 115860
 180 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 186 - 1- 6:51:37  1117.93 146.22 169.72 113600
 181 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 247 - 1- 6:53:40  1117.62 147.03 169.48 115860
 182 DUDA Henryk            10 < 3> 225 - 1- 6:53:00  1117.38 147.85 169.24 115090
 183 KOFEL Jan               9 < 2> 266 - 1- 6:56:24  1117.29 148.66 168.99 118880
 184 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 188 - 1- 6:56:04  1116.84 149.47 168.75 118460
 185 MROWIŃSKI Ryszard       7  5- 3- 0 - 1- 6:50:43  1116.60 150.28 168.51 112460
 186 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 190 - 1- 6:51:46  1116.28 151.10 168.26 113600
 187 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 258 - 1- 6:54:01  1116.17 151.91 168.02 116100
 188 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 191 - 1- 6:56:08  1116.14 152.72 167.78 118460
 189 TEODORCZYK Zdzisław     9 23- 3- 0 - 1- 6:51:25  1115.60 153.53 167.53 113140
 190 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 210 - 1- 6:51:51  1115.37 154.35 167.29 113600
 191 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 194 - 1- 6:56:13  1115.27 155.16 167.05 118460
 192 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 245 - 1- 6:53:20  1114.55 155.97 166.80 115170
 193 CYRA Andrzej           10 < 7> 280 - 1- 6:53:36  1114.00 156.78 166.56 115410
 194 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 202 - 1- 6:56:21  1113.87 157.60 166.32 118460
 195 WAŁACH Rufin            9 < 7> 236 - 1- 6:53:39  1113.46 158.41 166.07 115410
 196 RYŚ Henryk             10 < 2> 251 - 1- 6:53:33  1110.48 159.22 165.83 114990
 197 GLINKA Joachim          9 < 3> 272 - 1- 6:52:24  1110.16 160.03 165.59 113680
 198 HOLEWA Edmund          10 < 2> 199 - 1- 6:52:18  1109.58 160.84 165.34 113510
 199 HOLEWA Edmund          10 < 3> 244 - 1- 6:52:21  1109.04 161.66 165.10 113510
 200 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 231 - 1- 6:54:39  1109.03 162.47 164.86 116060
 201 BITTMANN Grzegorz       9 < 4> 296 - 1- 6:51:35  1108.84 163.28 164.61 112640
 202 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 222 - 1- 6:56:56  1107.79 164.09 164.37 118460
 203 MYDLAK Józef            2 < 2> 274 - 1- 6:49:03  1107.32 164.91 164.13 109680
 204 SUJKA Bogdan            8 < 6> 322 - 1- 6:50:45  1107.20 165.72 163.88 111550
 205 NYCZ EDWARD             9 < 9> 209 - 1- 6:52:46  1107.07 166.53 163.64 113770
 206 TURCZYK Andrzej         9 <21> 207 - 1- 6:54:03  1106.87 167.34 163.40 115170
 206 TURCZYK Andrzej         9 <22> 329 - 1- 6:54:03  1106.87 167.34 163.40 115170
 208 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 235 - 1- 6:50:59  1106.52 168.97 162.91 111740
 209 NYCZ EDWARD             9 <10> 213 - 1- 6:52:50  1106.35 169.78 162.67 113770
 210 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 211 - 1- 6:52:41  1106.31 170.59 162.43 113600
 211 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 218 - 1- 6:52:43  1105.95 171.41 162.18 113600
 212 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 25- 3- 0 - 1- 6:52:01  1105.80 172.22 161.94 112810
 213 NYCZ EDWARD             9 <11> 230 - 1- 6:52:56  1105.28 173.03 161.70 113770
 214 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 1- 0 - 1- 6:50:57  1104.11 173.84 161.45 111460
 215 STABIK HENRYK          10 <13> 216 - 1- 6:55:09  1103.38 174.65 161.21 116020
 215 STABIK HENRYK          10 <14> 221 - 1- 6:55:09  1103.38 174.65 161.21 116020
 217 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 267 - 1- 6:52:15  1103.28 176.28 160.72 112810
 218 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 252 - 1- 6:53:00  1102.91 177.09 160.48 113600
 219 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23> 259 - 1- 6:55:15  1101.66 177.90 160.24 115950
 220 KOZAK KRZYSZTOF         7 18- 3- 0 - 1- 6:54:45  1101.58 178.72 159.99 115390
 221 STABIK HENRYK          10 <15> 233 - 1- 6:55:25  1100.59 179.53 159.75 116020
 222 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 223 - 1- 6:57:40  1100.25 180.34 159.51 118460
 223 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 226 - 1- 6:57:41  1100.08 181.15 159.26 118460
 224 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 240 - 1- 6:52:02  1099.44 181.97 159.02 112180
 225 DUDA Henryk            10 < 4> 311 - 1- 6:54:41  1099.41 182.78 158.78 115090
 226 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 227 - 1- 6:57:53  1098.04 183.59 158.53 118460
 227 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 237 - 1- 6:57:59  1097.02 184.40 158.29 118460
 228 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 268 - 1- 6:51:58  1096.73 185.22 158.05 111830
 229 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 317 - 1- 6:54:34  1095.86 186.03 157.80 114590
 230 NYCZ EDWARD             9 <12> 262 - 1- 6:53:52  1095.35 186.84 157.56 113770
 231 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 365 - 1- 6:56:00  1094.91 187.65 157.32 116060
 232 BEDNARZ Henryk          9 25- 2- 0 - 1- 6:55:18  1093.45 188.46 157.07 115140
 233 STABIK HENRYK          10 <16> 234 - 1- 6:56:08  1093.15 189.28 156.83 116020
 234 STABIK HENRYK          10 <17> 239 - 1- 6:56:10  1092.81 190.09 156.59 116020
 235 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 260 - 1- 6:52:17  1092.46 190.90 156.34 111740
 236 WAŁACH Rufin            9 < 8> 341 - 1- 6:55:41  1092.04 191.71 156.10 115410
 237 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 238 - 1- 6:58:30  1091.80 192.53 155.86 118460
 238 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 313 - 1- 6:58:31  1091.63 193.34 155.61 118460
 239 STABIK HENRYK          10 <18> 243 - 1- 6:56:17  1091.61 194.15 155.37 116020
 240 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 242 - 1- 6:52:47  1091.42 194.96 155.13 112180
 241 CHMIEL Robert           2 < 5> 255 - 1- 6:53:30  1091.21 195.78 154.88 112940
 242 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 284 - 1- 6:52:50  1090.89 196.59 154.64 112180
 243 STABIK HENRYK          10 <19> 248 - 1- 6:56:25  1090.24 197.40 154.40 116020
 244 HOLEWA Edmund          10 < 4> 295 - 1- 6:54:09  1089.87 198.21 154.15 113510
 245 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 314 - 1- 6:55:42  1089.59 199.03 153.91 115170
 246 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 275 - 1- 6:54:23  1089.45 199.84 153.67 113720
 247 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 281 - 1- 6:56:27  1088.40 200.65 153.42 115860
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 248 STABIK HENRYK          10 <20> 250 - 1- 6:56:36  1088.37        153.18 116020
 249 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 387 - 1- 6:53:58  1088.23        152.94 113140
 250 STABIK HENRYK          10 <21> 254 - 1- 6:56:39  1087.86        152.69 116020
 251 RYŚ Henryk             10 < 3> 279 - 1- 6:55:43  1087.72        152.45 114990
 252 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 253 - 1- 6:54:27  1087.60        152.21 113600
 253 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 282 - 1- 6:54:29  1087.25        151.96 113600
 254 STABIK HENRYK          10 <22> 278 - 1- 6:56:44  1087.01        151.72 116020
 255 CHMIEL Robert           2 < 6>---- - 1- 6:53:56  1086.66        151.48 112940
 256 SUJKA Krystyna          8 < 2> 257 - 1- 6:52:39  1086.51        151.23 111530
 256 SUJKA Krystyna          8 < 3> 338 - 1- 6:52:39  1086.51        151.23 111530
 258 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 265 - 1- 6:56:57  1085.55        150.75 116100
 259 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <24> 306 - 1- 6:57:01  1083.48        150.50 115950
 260 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 276 - 1- 6:53:08  1083.45        150.26 111740
 261 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 362 - 1- 6:56:31  1083.30        150.02 115390
 262 NYCZ EDWARD             9 <13> 290 - 1- 6:55:04  1082.84        149.77 113770
 263 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 318 - 1- 6:52:50  1082.53        149.53 111320
 264 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 339 - 1- 6:53:42  1081.97        149.29 112200
 265 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 271 - 1- 6:57:19  1081.85        149.04 116100
 266 KOFEL Jan               9 < 3> 277 - 1- 6:59:56  1081.38        148.80 118880
 267 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3>---- - 1- 6:54:20  1081.25        148.56 112810
 268 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 351 - 1- 6:53:27  1081.01        148.31 111830
 269 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 408 - 1- 6:55:16  1080.78        148.07 113770
 270 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 301 - 1- 6:56:58  1080.52        147.83 115580
 271 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 325 - 1- 6:57:28  1080.34        147.58 116100
 272 GLINKA Joachim          9 < 4> 273 - 1- 6:55:17  1079.75        147.34 113680
 273 GLINKA Joachim          9 < 5> 395 - 1- 6:55:21  1079.07        147.10 113680
 274 MYDLAK Józef            2 < 3> 357 - 1- 6:51:40  1078.82        146.85 109680
 275 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 308 - 1- 6:55:33  1077.40        146.61 113720
 276 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 360 - 1- 6:53:46  1076.84        146.37 111740
 277 KOFEL Jan               9 < 4> 288 - 1- 7:00:24  1076.81        146.12 118880
 278 STABIK HENRYK          10 <23> 285 - 1- 6:57:45  1076.75        145.88 116020
 279 RYŚ Henryk             10 < 4> 335 - 1- 6:56:48  1076.69        145.64 114990
 280 CYRA Andrzej           10 < 8> 302 - 1- 6:57:13  1076.42        145.39 115410
 281 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 283 - 1- 6:57:42  1075.77        145.15 115860
 282 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 297 - 1- 6:55:40  1075.08        144.91 113600
 283 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 367 - 1- 6:57:47  1074.93        144.66 115860
 284 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 303 - 1- 6:54:22  1074.86        144.42 112180
 285 STABIK HENRYK          10 <24> 287 - 1- 6:58:09  1072.77        144.18 116020
 286 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- - 1- 6:57:24  1072.07        143.93 115140
 287 STABIK HENRYK          10 <25> 291 - 1- 6:58:17  1071.45        143.69 116020
 288 KOFEL Jan               9 < 5> 298 - 1- 7:01:06  1070.03        143.45 118880
 289 LACH STANISŁAW          7 10- 1- 0 - 1- 6:53:49  1069.48        143.20 111030
 290 NYCZ EDWARD             9 <14> 300 - 1- 6:56:27  1068.76        142.96 113770
 291 STABIK HENRYK          10 <26> 305 - 1- 6:58:34  1068.65        142.72 116020
 292 ŻOŁNECZKO Dawid         9 13- 3- 0 - 1- 6:59:19  1068.36        142.47 116790
 293 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 394 - 1- 6:54:39  1067.65        142.23 111730
 294 MŁOCEK Zygmunt          8 16- 4- 0 - 1- 6:52:27  1067.15        141.99 109330
 295 HOLEWA Edmund          10 < 5> 366 - 1- 6:56:23  1066.99        141.74 113510
 296 BITTMANN Grzegorz       9 < 5> 321 - 1- 6:55:38  1066.33        141.50 112640
 297 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 299 - 1- 6:56:41  1064.83        141.26 113600
 298 KOFEL Jan               9 < 6>---- - 1- 7:01:39  1064.76        141.01 118880
 299 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29> 310 - 1- 6:56:44  1064.33        140.77 113600
 300 NYCZ EDWARD             9 <15>---- - 1- 6:56:56  1063.93        140.53 113770
 301 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 384 - 1- 6:58:41  1063.46        140.28 115580
 302 CYRA Andrzej           10 < 9> 312 - 1- 6:58:36  1062.71        140.04 115410
 303 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 407 - 1- 6:55:37  1062.14        139.80 112180
 304 BRYŁKA E - PETEJA P     2 16- 1- 0 - 1- 6:55:12  1061.88        139.55 111710
 305 STABIK HENRYK          10 <27> 309 - 1- 6:59:18  1061.48        139.31 116020
 306 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <25> 307 - 1- 6:59:22  1060.20        139.07 115950
 307 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <26> 323 - 1- 6:59:23  1060.03        138.82 115950
 308 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 320 - 1- 6:57:19  1059.67        138.58 113720
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 309 STABIK HENRYK          10 <28> 315 - 1- 6:59:35  1058.74        138.34 116020
 310 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <30> 348 - 1- 6:57:19  1058.55        138.09 113600
 311 DUDA Henryk            10 < 5>---- - 1- 6:58:46  1058.14        137.85 115090
 312 CYRA Andrzej           10 <10> 324 - 1- 6:59:11  1057.03        137.61 115410
 313 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 319 - 1- 7:02:06  1056.74        137.36 118460
 314 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 377 - 1- 6:59:01  1056.44        137.12 115170
 315 STABIK HENRYK          10 <29> 331 - 1- 6:59:53  1055.85        136.88 116020
 316 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 374 - 1- 6:53:33  1055.82        136.63 109330
 317 WIDUCH Dariusz          9 < 3>---- - 1- 6:58:37  1054.99        136.39 114590
 318 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3>---- - 1- 6:55:33  1054.67        136.15 111320
 319 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22>---- - 1- 7:02:22  1054.23        135.90 118460
 320 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 337 - 1- 6:58:06  1051.99        135.66 113720
 321 BITTMANN Grzegorz       9 < 6> 354 - 1- 6:57:05  1051.89        135.42 112640
 322 SUJKA Bogdan            8 < 7> 342 - 1- 6:56:06  1051.37        135.17 111550
 323 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <27> 346 - 1- 7:00:19  1051.07        134.93 115950
 324 CYRA Andrzej           10 <11> 333 - 1- 6:59:51  1050.61        134.69 115410
 325 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 327 - 1- 7:00:34  1050.05        134.44 116100
 326 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 368 - 1- 6:58:39  1049.79        134.20 114060
 327 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 328 - 1- 7:00:36  1049.73        133.96 116100
 327 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 332 - 1- 7:00:36  1049.73        133.96 116100
 329 TURCZYK Andrzej         9 <23> 330 - 1- 6:59:43  1049.70        133.47 115170
 329 TURCZYK Andrzej         9 <24> 398 - 1- 6:59:43  1049.70        133.47 115170
 331 STABIK HENRYK          10 <30> 358 - 1- 7:00:32  1049.64        132.98 116020
 332 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 340 - 1- 7:00:39  1049.25        132.74 116100
 333 CYRA Andrzej           10 <12> 334 - 1- 7:00:00  1049.18        132.50 115410
 333 CYRA Andrzej           10 <13> 345 - 1- 7:00:00  1049.18        132.50 115410
 335 RYŚ Henryk             10 < 5> 361 - 1- 6:59:38  1048.86        132.01 114990
 336 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 397 - 1- 7:01:26  1048.07        131.77 116790
 337 CIERKOSZ Marian        10 < 7> 356 - 1- 6:58:36  1047.15        131.52 113720
 338 SUJKA Krystyna          8 < 4> 406 - 1- 6:56:31  1047.07        131.28 111530
 339 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 380 - 1- 6:57:13  1046.48        131.04 112200
 340 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 352 - 1- 7:01:03  1045.48        130.79 116100
 341 WAŁACH Rufin            9 < 9> 343 - 1- 7:00:24  1045.38        130.55 115410
 342 SUJKA Bogdan            8 < 8> 385 - 1- 6:56:45  1044.96        130.31 111550
 343 WAŁACH Rufin            9 <10> 344 - 1- 7:00:27  1044.91        130.07 115410
 344 WAŁACH Rufin            9 <11> 359 - 1- 7:00:28  1044.75        129.82 115410
 345 CYRA Andrzej           10 <14> 370 - 1- 7:00:30  1044.43        129.58 115410
 346 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <28> 349 - 1- 7:01:13  1042.56        129.34 115950
 347 MORAWSKI Jan            7 < 2>---- - 1- 6:58:37  1042.29        129.09 113210
 348 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <31> 350 - 1- 6:59:02  1041.88        128.85 113600
 349 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <29>---- - 1- 7:01:19  1041.62        128.61 115950
 350 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <32> 371 - 1- 6:59:08  1040.93        128.36 113600
 351 MACIEJA Zygmunt         2 < 6>---- - 1- 6:57:30  1040.28        128.12 111830
 352 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 353 - 1- 7:01:39  1039.86        127.88 116100
 353 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 379 - 1- 7:01:41  1039.55        127.63 116100
 354 BITTMANN Grzegorz       9 < 7> 355 - 1- 6:58:23  1039.27        127.39 112640
 355 BITTMANN Grzegorz       9 < 8> 386 - 1- 6:58:24  1039.11        127.15 112640
 356 CIERKOSZ Marian        10 < 8>---- - 1- 6:59:30  1038.54        126.90 113720
 357 MYDLAK Józef            2 < 4> 411 - 1- 6:55:39  1038.14        126.66 109680
 358 STABIK HENRYK          10 <31> 375 - 1- 7:01:48  1037.75        126.42 116020
 359 WAŁACH Rufin            9 <12>---- - 1- 7:01:13  1037.70        126.17 115410
 360 PISZCZEK Stanisław      8 <12> 364 - 1- 6:57:41  1037.67        125.93 111740
 361 RYŚ Henryk             10 < 6> 363 - 1- 7:00:50  1037.50        125.69 114990
 362 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- - 1- 7:01:14  1037.37        125.44 115390
 363 RYŚ Henryk             10 < 7> 378 - 1- 7:00:52  1037.19        125.20 114990
 363 PISZCZEK Stanisław      8 <13>---- - 1- 6:57:44  1037.19        125.20 111740
 365 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 390 - 1- 7:01:56  1036.87        124.71 116060
 366 HOLEWA Edmund          10 < 6> 391 - 1- 6:59:36  1035.68        124.47 113510
 367 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 372 - 1- 7:01:56  1035.08        124.23 115860
 368 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 369 - 1- 7:00:12  1035.03        123.98 114060
 369 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4>---- - 1- 7:00:14  1034.71        123.74 114060
 370 CYRA Andrzej           10 <15> 393 - 1- 7:01:36  1034.14        123.50 115410
 370 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <33> 376 - 1- 6:59:51  1034.14        123.50 113600
 372 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 373 - 1- 7:02:03  1034.00        123.01 115860
 372 PAJĄK Gotfryd          10 <17>---- - 1- 7:02:03  1034.00        123.01 115860
 374 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 401 - 1- 6:55:46  1033.69        122.52 109330
 375 STABIK HENRYK          10 <32>---- - 1- 7:02:16  1033.43        122.28 116020
 376 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <34> 396 - 1- 6:59:58  1033.04        122.04 113600
 377 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7> 382 - 1- 7:01:40  1031.37        121.79 115170
 378 RYŚ Henryk             10 < 8>---- - 1- 7:01:31  1031.15        121.55 114990
 379 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 383 - 1- 7:02:39  1030.63        121.31 116100
 380 TARGOSZ Władysław       8 < 6>---- - 1- 6:58:52  1030.62        121.06 112200
 381 MENDRYS Andrzej         8 < 3>---- - 1- 6:58:03  1030.17        120.82 111310
 382 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8>---- - 1- 7:01:48  1030.14        120.58 115170
 383 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 409 - 1- 7:02:44  1029.86        120.33 116100
 384 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 392 - 1- 7:02:24  1028.29        120.09 115580
 385 SUJKA Bogdan            8 < 9> 403 - 1- 6:58:30  1028.11        119.85 111550
 386 BITTMANN Grzegorz       9 < 9> 388 - 1- 6:59:35  1027.89        119.60 112640
 387 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3>---- - 1- 7:00:07  1027.46        119.36 113140
 388 BITTMANN Grzegorz       9 <10>---- - 1- 6:59:39  1027.27        119.12 112640
 389 ROSS Jerzy             10 13- 1- 0 - 1- 7:00:16  1026.42        118.87 113180
 390 PUDEŁKO Józef          10 < 8>---- - 1- 7:03:06  1026.17        118.63 116060
 391 HOLEWA Edmund          10 < 7>---- - 1- 7:00:41  1025.54        118.39 113510
 392 ŚWIERKOT Marek         10 < 5>---- - 1- 7:02:47  1024.80        118.14 115580
 393 CYRA Andrzej           10 <16> 402 - 1- 7:02:40  1024.35        117.90 115410
 394 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 404 - 1- 6:59:11  1023.32        117.66 111730
 395 GLINKA Joachim          9 < 6>---- - 1- 7:01:07  1023.07        117.41 113680
 396 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <35>---- - 1- 7:01:05  1022.66        117.17 113600
 397 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3>---- - 1- 7:04:14  1022.38        116.93 116790
 398 TURCZYK Andrzej         9 <25> 399 - 1- 7:02:42  1021.92        116.68 115170
 398 TURCZYK Andrzej         9 <26>---- - 1- 7:02:42  1021.92        116.68 115170
 400 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2> 410 - 1- 7:00:03  1021.90        116.20 112460
 401 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4>---- - 1- 6:57:00  1021.78        115.95 109330
 402 CYRA Andrzej           10 <17> 405 - 1- 7:02:58  1021.63        115.71 115410
 403 SUJKA Bogdan            8 <10>---- - 1- 6:59:12  1021.52        115.47 111550
 404 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4>---- - 1- 6:59:25  1021.14        115.22 111730
 405 CYRA Andrzej           10 <18>---- - 1- 7:03:03  1020.88        114.98 115410
 406 SUJKA Krystyna          8 < 5>---- - 1- 6:59:15  1020.87        114.74 111530
 407 FIJOŁEK Mirosław        8 <12>---- - 1- 6:59:54  1020.75        114.49 112180
 408 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3>---- - 1- 7:01:34  1019.75        114.25 113770
 409 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23>---- - 1- 7:03:53  1019.46        114.01 116100
 410 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 3>---- - 1- 7:00:19  1019.43        113.76 112460
 411 MYDLAK Józef            2 < 5>---- - 1- 6:57:37  1019.17        113.52 109680
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 412 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <36>---- - 1- 7:01:29  1018.99               113600
 413 MYDLAK Józef            2 < 6>---- - 1- 6:57:40  1018.70               109680
 414 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5>---- - 1- 7:02:04  1017.79               114060
 415 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4>---- - 1- 7:01:54  1016.71               113770
 416 HOLEWA Edmund          10 < 8>---- - 1- 7:01:39  1016.66               113510
 417 GLINKA Joachim          9 < 7>---- - 1- 7:01:53  1016.06               113680
 418 RYŚ Henryk             10 < 9>---- - 1- 7:03:11  1015.96               114990
 419 RYŚ Henryk             10 <10>---- - 1- 7:03:13  1015.66               114990

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|              KONKURSY              |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|RAZ| Lot 11 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  113600  67   18   20 10 10  8 10 10 10 10 10 10 10  0  98          43194.521011
   2 STABIK HENRYK           116020  60  150  151  8 10 10 10  6 10 10 10 10 10  0  94          42111.601029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116100  33   11   33 10 10  7 10  6 10  9 10 10 10  0  92          40881.28 921
   4 PAJĄK Gotfryd           115860  30    3   30  8 10  5 10  8 10  9 10 10 10  0  90          40234.971003
   5 FIJOŁEK Mirosław        112180  19   35   44 10 10 10 10 10 10 10  3 10  8  0  91          37045.64 802
   6 SUJKA Bogdan            111550  16   42   69  0  8  6 10 10  8 10 10  8  8  0  78          34982.03 818
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        114060  11   89  326  9  7  9 10  8  9  9  8  4  8  0  81          33447.49 721
   8 PISZCZEK Stanisław      111740  26   19   34  0 10  4 10  9 10 10 10  9  4  0  76          33182.10 816
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      115950  50    2    4  6 10  7 10 10 10  7  8  9  4  0  81          32757.42 933
  10 PISARZOWSKI Eugeniusz   118460  46   26   38  7 10  4 10 10  8  8  6 10  7  0  80          32459.131002
  11 PUDEŁKO Józef           116060  14   24   37  0 10  8 10  6  5  7  8 10  7  0  71          31798.761024
  12 TURCZYK Andrzej         115170  33    5    6  5  9  8 10  8  8  9  8  7  3  0  75          31405.53 924
  13 NYCZ EDWARD             113770  35    1   23  8  6 10  6  6  6 10  7  7  5  0  71          30013.95 909
  14 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  112810  25  212  217 10  3  5  8  5 10  9 10  3  6  0  69          28739.95 218
  15 GÓREK STEFAN            113560   3           10  9  8  6  5  5  9  8  8  -  0  68          26460.06 220
  16 ŚWIERKOT Marek          115580  17  174  270  1 10  9  8  8  9  4  5  9  4  0  67          26099.771020
  17 CIERKOSZ Marian         113720  24   68   90  9 10  9  8  4  5  5  3  4  6  0  63          24525.451025
  18 GAWEŁCZYK-RUS           111730  20  148  293 10  9  5  6  8  5  9  6  4  3  0  65          24417.43 224
  19 TARGOSZ Władysław       112200  11   47   99  0  8  6 10  7  7 10  5  6  0  0  59          23964.75 821
  20 HOLEWA Edmund           113510  20   39  198 10 10  4  3  5  8  4  7  9  3  0  63          23591.901010
  21 MYDLAK Józef            109680  28   49  203  9  9  8  9  5  5  4  4  5  3  0  61          22652.85 226
  22 SOBAŁA Tadeusz          112510  19  458  468  7  5  3  6  4 10  7  5  3  5  0  55          22399.84 724
  23 RADZIEJEWSKI JERZY      115170  19  145  168  8  6  6  7  4  6  5  4  2  6  0  54          21356.12 917
  24 GÓRNICKI Jerzy          111320   8  103  263  7  7  7  6  7  2  3  6  8  4  0  57          21304.84 720
  25 CYRA Andrzej            115410  55   21   63  6  4  5  4  7  8  5  6  5  4  0  54          21195.831005
  26 RYŚ Henryk              114990  30  167  196  8  9  2  4  9  7  3  6  5  4  0  57          21036.061026
  27 SZLACHTA Jan            112040   5            6  6  6  7  6  6  4  5  6  3  0  55          20829.61 212
  28 WIDUCH Dariusz          114590  23  178  229  5  9  4  8  6  5  2  5  6  2  0  52          19365.44 916
  29 MENDRYS Andrzej         111310  11    8  146  0  5  5  3  6  8  4  8  5  2  0  46          19099.76 808
  30 ŻOŁNECZKO Dawid         116790  13  292  336  8  6  7  3  8  4  3  4  2  4  0  49          17602.67 928
  31 CIOŁKA A. - JANIK H.    113770  21   85  269  3  1  4  6  0  6  2  8  4  3  0  37          16702.84 906
  32 BITTMANN Grzegorz       112640  20   22   48  4  8  8  3  4  3  4  4  6  -  0  44          15885.98 902
  33 MACIEJA Zygmunt         111830  34    7   91  9  6  7  4  5  6  4  2  4  -  0  47          15721.12 215
  34 WAŁACH Rufin            115410  34   56   57  4  6  5  5  8  6  2  1  8  1  0  46          15708.44 914
  35 KRAWCZYK-OCZKO          111900   1   94       6  6  -  1  6  4  3  7  7  1  0  41          15051.10 206
  36 DRZEWIECKI R            113650                7 10  6 10  5  -  -  -  7  -  -  45          14675.06 706
  37 KOZAK KRZYSZTOF         115390  18  220  261  5  4  6  5  3  3  4  2  3  2  0  37          14168.99 718
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     111970                4  4  6  3  5  5  5  4  2  -  -  38          14115.73 213
  39 MŁOCEK Zygmunt          109330  16  294  316  1  3  5  2  4  5  3  2  4  4  0  33          13460.67 815
  40 DUDA Henryk             115090  21   46  141  7  4  5 10  1  3  1  1  3  2  0  37          13339.861041
  41 SAJDOK Stanisław        116330  21  482  493  8  6  6  2  6  2  6  2  1  1  0  40          13198.231027
  42 CHMIEL Robert           112940  13   45   53  9  6  4  7  3  4  3  2  2  -  0  40          13118.86 208
  43 LACH STANISŁAW          111030  10  289  452  5  5  7  4  2  4  5  1  2  1  0  36          13046.98 705
  44 SUJKA Krystyna          111530  13  116  256  0  3  6  3  7  2  5  3  4  1  0  34          12683.32 827
  45 POGORZAŁEK Alfred       115390                6  6  6  9  6  5  0  1  0  -  -  39          11844.65 716
  46 FICEK Jan               115630                4  8  3  3  2  3  4  3  -  -  -  30          10287.22 922
  47 TEODORCZYK Zdzisław     113140  23  189  249  9  5  6  2  4  2  0  2  -  0  0  30           8573.10 932
  48 ŻUBER Bolesław          113180                8  4  3  6  4  4  -  -  -  -  -  29           8484.141007
  49 MORAWSKI Jan            113210   5  113  347  2  3  8  3  7  3  0  0  2  -  0  28           8444.05 710
  50 MROWIŃSKI Ryszard       112460   5  185  400  3  5  0  8  2  3  -  -  1  1  0  23           7631.57 715
  51 BRYŁKA E - PETEJA P     111710  16  304  503  4  4  3  4  0  3  1  0  1  1  0  21           7187.13 227
  52 STARCZYNOWSKI Jan       111460  10  214  506  3  5  3  2  4  3  0  1  0  1  0  22           7072.65 819
  53 BEDNARZ Henryk          115140  25  232  286  4  6  4  1  2  1  0  0  1  1  0  20           6008.53 901
  54 WILK Daniel             112470   1            7  2  3  1  4  1  0  0  0  0  0  18           4105.47 728
  55 GLINKA Joachim          113680  23  106  120  1  1  4  0  -  0  1  2  2  -  0  11           3985.31 904
  56 PASZEK Wincenty         112420  10  455  647  5  2  3  1  5  0  0  0  0  0  0  16           3582.69 711
  57 LAZAR MARIAN            109430                2  3  3  0  -  1  1  0  -  -  -  10           3069.82 810
  58 WIDERA Jan              114040   8            4  2  2  2  -  0  0  -  0  -  0  10           2569.45 727
  59 KUSZAJ Kazimierz        109910  19  583  588  2  1  2  0  1  1  0  1  0  0  0   8           2362.17 814
  60 SZYJA Horst             113590                2  0  3  1  1  0  -  -  -  -  -   7           1878.13 820
  61 FISZER Henryk           118520                1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -   6           1679.44 923
  62 KOFEL Jan               118880  39  161  183  3  2  0  0  -  1  -  0  0  -  0   6           1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         112530                2  0  2  1  1  0  0  0  0  -  -   6           1436.73 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     111370   3            1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 223
  65 KOWALSKI JAN            111310   1            0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0   2            812.99 807
  66 PILARZ Marek            115020  15  551  618  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0   2            479.75 926
     WESOŁOWSKI Kazimierz    113930  22  487  508  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0                       918
     ROSS Jerzy              113180  13  389  523  0  0  0  -  -  -  -  -  -  -  0                      1008

    +---+----------------------+--+------------------------------------+-----------------+
    |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|              KONKURSY              | PUNKTY - "nr 2" |
    |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|RAZ| Lot 11 |  RAZEM |
    +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
       1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  1358.87 33553.43 
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  1432.59 33494.23 
       3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  1396.34 33468.47 
       4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  1231.38 33104.84 
       5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  1395.12 32327.55 
       6 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  1266.65 30968.57 
       7 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  75  1401.70 30714.50 
       8 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  74  1468.59 30665.39 
       9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  74  1472.01 30510.73 
      10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  74   573.79 30253.36 
      11 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  73  1313.37 29993.67 
      12 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  73   471.22 29887.31 
      13 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  75  1339.16 29824.00 
      14 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7  68  1228.96 29249.64 
      15 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  7  7  7  74  1094.63 29209.54 
      16 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  67  1355.23 28556.52 
      17 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  73  1073.22 27804.12 
      18 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  7  4  5  70   697.52 27165.20 
      19 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  3  4  69   552.62 26682.77 
      20 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  7  4  7  71  1019.71 26534.63 
      21 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  7  6  7  71  1100.95 26473.26 
      22 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  6  4  5  67   847.41 24990.46 
      23 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  5  5  0  63          24722.05 
      24 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  7  -  0  60          24210.18 
      25 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  7  3  5  65   752.76 23971.17 
      26 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  7  2  3  63   464.40 23588.86 
      27 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  7  0  6  60   976.01 23130.08 
      28 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  5  3  3  62   455.16 22792.73 
      29 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  7  4  3  61   474.14 22775.93 
      30 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  7  3  0  60          22767.74 
      31 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  7  2  3  56   510.39 22090.37 
      32 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  2  4  3  57   391.17 20989.57 
      33 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  7  1  7  62  1284.66 20834.61 
      34 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  5  1  5  56   733.78 20594.78 
      35 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  7  -  6  59  1019.81 20594.03 
      36 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  5  -  -  54          19604.16 
      37 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  7  -  7  59  1154.01 19271.61 
      38 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  4  4  4  49   517.09 17588.76 
      39 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  3  2  3  50   435.45 17446.45 
      40 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  7  1  1  46   190.65 16539.91 
      41 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  2  -  6  53  1074.54 16491.16 
      42 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  1  1  0  46          15907.74 
      43 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  2  1  1  47   143.20 15595.01 
      44 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  7  -  -  42          13953.01 
      45 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  -  0  3  43   439.83 12953.85 
      46 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  -  -  -  38          12567.90 
      47 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  0  -  -  41          12385.83 
      48 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  -  -  -  36          11095.03 
      49 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  2  -  2  37   315.12 10487.54 
      50 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  0  1  1  33   161.45 10042.89 
      51 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  1  1  1  30   139.55  9381.75 
      52 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  1  1  2  34   301.00  9066.13 
      53 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  1  1  3  29   398.47  8568.72 
      54 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  4  -  6  24   949.49  7458.89 
      55 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  1  -  0  22           5997.14 
      56 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  0  0  0  16           5309.88 
      57 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  2  -  6  21   922.72  4927.12 
      58 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  0  0  0  22           4861.51 
      59 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  0  0  0  21           4810.85 
      60 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  -  -  -  14           4106.83 
      61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  0  -  -  10           2436.76 
      62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -  -  -  -   9           2388.26 
      63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -   6           1679.44 
      64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 
      65 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0   2            812.99 
      66 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0   2            479.75 
      67 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -  -  -  -   3            473.06 
      68 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -  1   2   118.87   467.32 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 11
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4426.87  3642.31
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4394.41  3642.31
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4382.06  3642.31
       4 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4338.85  3665.52
       5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4294.93  3642.31
       6 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  10   4215.89  3647.77
       7 STABIK HENRYK          10  1  10   4186.71  3667.04
       8 NYCZ EDWARD             9  1   9   4174.91  3531.19
       9 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4171.25  3549.66
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4107.92  3667.94
      11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4101.77  3357.51
      12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4100.98  3405.66
      13 PISZCZEK Stanisław      8  1   9   4075.78  3512.97
      14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4052.41  3551.84
      15 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4001.51  3355.27
      16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   3900.34  3551.84
      17 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3874.48  3528.71
      18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3863.13  3435.74
      19 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3859.09  3239.41
      20 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3850.21  3334.01
      21 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   3809.53  2999.98
      22 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3793.81  3334.01
      23 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3781.98  3123.67
      24 STABIK HENRYK          10  0   8   3773.98  3174.37
      25 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3741.79  3239.41
      26 SUJKA Bogdan            8  0   8   3707.91  3253.89
      27 FIJOŁEK Mirosław        8  0   9   3704.53  3123.67
      28 STABIK HENRYK          10  0  10   3676.66  3024.23
      29 STABIK HENRYK          10  0   7   3645.14  3172.73
      30 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3635.16  3041.50
      31 ŚWIERKOT Marek         10  0   8   3630.24  3192.34
      32 TURCZYK Andrzej         9  1   8   3629.67  3189.55
      33 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3620.52  3123.55
      34 PISZCZEK Stanisław      8  0   8   3587.33  3162.26
      35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3569.97  3241.41
      36 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3547.05  3196.36
      37 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3542.71  3123.67
      38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3538.72  3050.46
      39 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3504.40  3175.20
      40 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   7   3501.72  3057.10
      41 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3473.76  3196.64
      42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3465.15  3020.05
      43 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3461.49  3034.99
      44 NYCZ EDWARD             9  1   9   3446.78  2887.80
      45 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   8   3443.68  3169.91
      46 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3438.69  3029.02
      47 SUJKA Bogdan            8  1   7   3422.90  2882.18
      48 HOLEWA Edmund          10  0   8   3421.32  2981.57
      49 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   3417.84  2845.82
      50 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3416.78  2691.68
      51 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   3416.14  2772.55
      52 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   8   3409.32  3008.06
      53 STABIK HENRYK          10  0   8   3394.43  2792.19
      54 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   9   3393.58  2713.33
      55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3392.24  3043.36
      56 STABIK HENRYK          10  0   7   3384.29  2933.61
      57 TURCZYK Andrzej         9  1   9   3378.61  2900.36
      58 SUJKA Bogdan            8  0   8   3368.14  3006.85
      59 STABIK HENRYK          10  0   9   3357.97  2908.21
      60 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   7   3355.56  2918.74
      61 NYCZ EDWARD             9  1   7   3346.95  2918.74
      62 PUDEŁKO Józef          10  0   7   3328.67  2927.02
      63 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   3306.91  2867.66
      64 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3302.48  2884.43
      65 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3301.32  2929.96
      66 GÓREK STEFAN            2  0   8   3298.10  2625.89
      67 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3281.10  2828.67
      68 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   3276.74  2714.58
      69 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   3275.91  2920.93
      70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3275.91  2792.81
      71 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3274.52  2977.32
      72 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3261.45  2862.95
      73 STABIK HENRYK          10  1   8   3255.18  2792.19
      74 SUJKA Bogdan            8  0   7   3254.56  2656.28
      75 STABIK HENRYK          10  0   9   3252.49  2669.09
      76 STABIK HENRYK          10  0   8   3252.18  2792.19
      77 SOBAŁA Tadeusz          7  1   7   3249.93  2862.09
      78 RYŚ Henryk             10  1   7   3231.02  2878.55
      79 CYRA Andrzej           10  1   9   3224.57  2902.72
      80 STABIK HENRYK          10  1   7   3224.38  2732.32
      81 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3223.11  2780.90
      82 NYCZ EDWARD             9  1   6   3219.04  2849.98
      83 STABIK HENRYK          10  0   7   3216.82  2732.32
      84 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3213.67  2885.52
      85 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3187.82  2864.77
      86 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   9   3183.76  2901.52
      87 PUDEŁKO Józef          10  1   6   3177.45  2748.47
      88 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3177.11  2626.27
      89 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   3170.85  2872.82
      90 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3160.64  2772.78
      91 SUJKA Bogdan            8  1   8   3158.04  2756.36
      92 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   3133.35  2666.72
      93 PISZCZEK Stanisław      8  1   8   3129.12  2518.71
      94 STABIK HENRYK          10  0   8   3125.35  2792.19
      95 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   3122.61  2863.03
      96 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3120.05  2665.04
      97 STABIK HENRYK          10  0   6   3119.45  2664.46
      98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3104.23  2673.82


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  1472.01 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  1468.59 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  1432.59 pkt.
           NYCZ EDWARD              sek  9   -  7 konk.  1401.70 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  1396.34 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|              KONKURSY              |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|RAZ| Lot 11 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  113600  67   18   20  1  1  0  1  0  1  1  1  1  1  0   8           3869.671011
   2 ŚWIERCZYŃSKI J+P        114060  11   89  326  1  1  0  1  1  1  1  1  1  1  0   9           3819.56 721
   3 PAJĄK Gotfryd           115860  30    3   30  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0   8           3761.691003
   4 PISZCZEK Stanisław      111740  26   19   34  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0   8           3700.69 816
   5 SUJKA Bogdan            111550  16   42   69  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0   8           3579.86 818
   6 STABIK HENRYK           116020  60  150  151  0  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0   7           3488.301029
   7 PUDEŁKO Józef           116060  14   24   37  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0   8           3364.611024
   8 FIJOŁEK Mirosław        112180  19   35   44  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1  0   7           3150.72 802
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116100  33   11   33  1  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0   7           2824.76 921
  10 NYCZ EDWARD             113770  35    1   23  0  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0   6           2808.88 909
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      115950  50    2    4  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0  0   6           2702.88 933
  12 KOZAK KRZYSZTOF         115390  18  220  261  0  0  1  1  0  1  1  1  1  0  0   6           2669.51 718
  13 ŚWIERKOT Marek          115580  17  174  270  0  1  1  1  1  1  0  1  1  0  0   7           2646.241020
  14 SZLACHTA Jan            112040   5            1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  0   7           2644.89 212
  15 GÓREK STEFAN            113560   3            0  1  1  0  1  0  1  1  1  -  0   6           2590.16 220
  16 GÓRNICKI Jerzy          111320   8  103  263  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0   7           2587.84 720
  17 GAWEŁCZYK-RUS           111730  20  148  293  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0   7           2579.98 224
  18 TURCZYK Andrzej         115170  33    5    6  1  1  1  0  0  0  1  1  1  0  0   6           2519.62 924
  19 CIOŁKA A. - JANIK H.    113770  21   85  269  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0   6           2509.82 906
  20 HOLEWA Edmund           113510  20   39  198  1  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0   6           2456.901010
  21 BITTMANN Grzegorz       112640  20   22   48  0  1  1  1  0  1  1  0  1  -  0   6           2433.57 902
  22 TARGOSZ Władysław       112200  11   47   99  0  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0   6           2404.12 821
  23 PISARZOWSKI Eugeniusz   118460  46   26   38  0  0  0  0  1  1  1  0  1  1  0   5           2388.501002
  24 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  112810  25  212  217  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0   6           2361.94 218
  25 MŁOCEK Zygmunt          109330  16  294  316  0  1  0  0  1  1  0  1  0  1  0   5           2279.86 815
  26 RADZIEJEWSKI JERZY      115170  19  145  168  1  1  0  1  0  0  0  1  0  1  0   5           2202.25 917
  27 DUDA Henryk             115090  21   46  141  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0   4           2146.771041
  28 SOBAŁA Tadeusz          112510  19  458  468  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1  0   5           2087.35 724
  29 MYDLAK Józef            109680  28   49  203  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  0   6           2009.12 226
  30 MENDRYS Andrzej         111310  11    8  146  0  1  1  1  0  1  0  0  1  0  0   5           1949.20 808
  31 CYRA Andrzej            115410  55   21   63  0  0  0  0  0  1  1  1  1  0  0   4           1868.431005
  32 BEDNARZ Henryk          115140  25  232  286  0  0  1  0  0  1  0  0  0  1  0   3           1615.19 901
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         116790  13  292  336  0  1  0  0  0  1  0  0  0  1  0   3           1606.24 928
  34 SUJKA Krystyna          111530  13  116  256  0  0  0  0  1  0  1  0  0  1  0   3           1498.40 827
  35 KRAWCZYK-OCZKO          111900   1   94       0  1  -  0  1  0  0  1  1  0  0   4           1495.59 206
  36 CIERKOSZ Marian         113720  24   68   90  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  0   5           1463.571025
  37 CHMIEL Robert           112940  13   45   53  1  1  0  1  0  0  1  0  0  -  0   4           1399.69 208
  38 RYŚ Henryk              114990  30  167  196  0  0  1  0  1  1  0  0  1  0  0   4           1385.081026
  39 POŁĄCZAK Mieczysław     111970                0  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -   3           1376.13 213
  40 WIDUCH Dariusz          114590  23  178  229  1  0  0  0  1  0  0  1  1  0  0   4           1213.71 916
  41 FICEK Jan               115630                0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -   3           1143.71 922
  42 DRZEWIECKI R            113650                0  1  1  1  0  -  -  -  0  -  -   3           1067.59 706
  43 TEODORCZYK Zdzisław     113140  23  189  249  0  0  1  0  1  1  0  0  -  0  0   3            965.78 932
  44 MACIEJA Zygmunt         111830  34    7   91  0  1  1  0  1  0  0  0  0  -  0   3            881.98 215
  45 LACH STANISŁAW          111030  10  289  452  1  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0   3            823.07 705
  46 SAJDOK Stanisław        116330  21  482  493  0  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0   2            709.061027
  47 BRYŁKA E - PETEJA P     111710  16  304  503  0  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0   2            602.19 227
  48 KOWALSKI JAN            111310   1            0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0   1            532.85 807
  49 WAŁACH Rufin            115410  34   56   57  0  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0   2            509.47 914
  50 ŻUBER Bolesław          113180                0  0  0  1  0  0  -  -  -  -  -   1            448.751007
  51 POGORZAŁEK Alfred       115390                0  1  0  0  1  0  0  0  0  -  -   2            432.76 716
  52 MORAWSKI Jan            113210   5  113  347  0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0   1            401.20 710
  53 PASZEK Wincenty         112420  10  455  647  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0   1            366.88 711
  54 GLINKA Joachim          113680  23  106  120  0  0  1  0  -  0  0  0  0  -  0   1            331.22 904
  55 FISZER Henryk           118520                0  1  0  0  0  -  0  -  -  -  -   1            263.68 923
  56 MROWIŃSKI Ryszard       112460   5  185  400  0  0  0  0  1  0  -  -  0  0  0   1            133.08 715
  57 WILK Daniel             112470   1            1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728