LISTA KONKURSOWA 12/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                DESSAU 3

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 03.07.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 506510 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 54
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1290
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 430
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 258
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 323
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:21:22
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1581.59 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:56:45
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1421.67 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.36m.1s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  152|   37| 24.3|
                    |BRYNOW         | 11|  127|   31| 24.4|
                    |PANEWNIKI      |  8|  159|   87| 54.7|
                    |PIOTROWICE     | 13|  367|  105| 28.6|
                    |PODLESIE       | 12|  485|  170| 35.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 54| 1290|  430| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
   1 STABIK HENRYK          10 66-28- 8 - 12:21:22 1581.59   0.78 60.00 606.28 508270
   2 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 15- 8- 8 M 12:21:39 1576.81   1.55 59.96 606.04 507180
   3 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 44- 8- 8 S 12:24:07 1562.86   2.33 59.93 605.81 506550
   4 PAJĄK Gotfryd          10 68-36-10 M 12:28:10 1548.48   3.10 59.89 605.58 508160
   5 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  17 - 12:28:27 1547.15   3.88 59.85 605.35 508160
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 86-36-10 S 12:28:41 1547.02   4.65 59.81 605.11 508480
   7 WAŁACH Rufin            9 26-11- 8 - 12:29:10 1542.99   5.43 59.78 604.88 507900
   8 ŻOŁNECZKO Dawid         9 16- 7- 7 C 12:30:42 1540.19   6.20 59.74 604.65 509340
   9 PISZCZEK Stanisław      8 23-15-10 C 12:28:04 1538.80   6.98 59.70 604.42 504830
  10 GÓREK STEFAN            2 12- 1- 1 S 12:29:46 1537.69   7.75 59.66 604.18 507080
  11 MENDRYS Andrzej         8 15- 6- 6 S 12:28:11 1536.34   8.53 59.63 603.95 504200
  12 PUDEŁKO Józef          10 15- 6- 6 M 12:31:14 1535.02   9.30 59.59 603.72 508450
  13 CYRA Andrzej           10 37-13- 7 - 12:31:01 1534.21  10.08 59.55 603.49 507850
  14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  36 - 12:32:19 1530.11  10.85       603.25 508480
  15 ŚWIERKOT Marek         10 35- 7- 4 S 12:31:56 1529.74  11.63 59.48 603.02 507770
  16 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 85-36-10 - 12:31:10 1525.94  12.40 59.44 602.79 505340
  17 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  25 - 12:33:04 1525.70  13.18       602.56 508160
  18 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  21 - 12:31:42 1523.49  13.95 59.37 602.32 505340
  19 FIJOŁEK Mirosław        8 31-15- 9 S 12:31:56 1522.53  14.73 59.33 602.09 505380
  20 STABIK HENRYK          10 < 2>  35 - 12:33:59 1521.84  15.50 59.29 601.86 508270
  21 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  22 S 12:32:06 1521.65  16.28 59.25 601.63 505340
  22 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  34 - 12:32:07 1521.57  17.05 59.22 601.39 505340
  23 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  24 - 12:31:53 1521.11  17.83 59.18 601.16 504830
  24 PISZCZEK Stanisław      8 < 3>  82 S 12:32:20 1519.05  18.60 59.14 600.93 504830
  25 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  26 - 12:34:43 1518.18  19.38       600.70 508160
  26 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  28 S 12:34:46 1517.95  20.16 59.07 600.46 508160
  27 MENDRYS Andrzej         8 < 2>  86 S 12:32:17 1517.38  20.93 59.03 600.23 504200
  28 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  32 - 12:34:55 1517.27  21.71 58.99 600.00 508160
  29 SUJKA Bogdan            8 35-21-10 - 12:32:34 1516.93  22.48 58.96 599.77 504480
  30 SUJKA Bogdan            8 < 2>  31 C 12:32:35 1516.85  23.26 58.92 599.53 504480
  31 SUJKA Bogdan            8 < 3>  41 - 12:32:36 1516.78  24.03 58.88 599.30 504480
  32 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  39 C 12:35:15 1515.76  24.81 58.84 599.07 508160
  33 TARGOSZ Władysław       8 10- 8- 8 S 12:33:26 1515.75  25.58 58.81 598.84 505400
  34 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  40 C 12:33:24 1515.72  26.36 58.77 598.60 505340
  35 STABIK HENRYK          10 < 3>  37 C 12:35:21 1515.64  27.13 58.73 598.37 508270
  36 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  81 - 12:35:30 1515.59  27.91 58.70 598.14 508480
  37 STABIK HENRYK          10 < 4>  38 - 12:35:33 1514.74  28.68 58.66 597.91 508270
  38 STABIK HENRYK          10 < 5>  45 - 12:35:36 1514.51  29.46 58.62 597.67 508270
  39 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  49 - 12:35:45 1513.51  30.23 58.58 597.44 508160
  40 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  42 M 12:34:03 1512.77  31.01 58.55 597.21 505340
  41 SUJKA Bogdan            8 < 4>  57 M 12:33:33 1512.46  31.78 58.51 596.98 504480
  42 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  63 - 12:34:11 1512.16  32.56 58.47 596.74 505340
  43 SUJKA Krystyna          8 20-11- 9 S 12:33:37 1512.09  33.33 58.43 596.51 504460
  44 MYDLAK Józef            2 15- 5- 5 M 12:32:48 1511.60  34.11 58.40 596.28 503060
  45 STABIK HENRYK          10 < 6>  53 - 12:36:17 1511.43  34.88       596.04 508270
  46 SUJKA Krystyna          8 < 2>  50 - 12:34:00 1510.36  35.66 58.32 595.81 504460
  47 WAŁACH Rufin            9 < 2>  59 S 12:36:17 1510.33  36.43 58.29 595.58 507900
  48 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  84 - 12:34:47 1509.57  37.21 58.25 595.35 505380
  49 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  51 C 12:36:43 1509.16  37.98 58.21 595.11 508160
  50 SUJKA Krystyna          8 < 3> 171 M 12:34:18 1509.00  38.76 58.17 594.88 504460
  51 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  52 M 12:36:48 1508.79  39.53 58.14 594.65 508160
  52 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  54 C 12:36:51 1508.56  40.31 58.10 594.42 508160
  53 STABIK HENRYK          10 < 7>  66 S 12:36:57 1508.44  41.09 58.06 594.18 508270
  54 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  90 - 12:36:57 1508.12  41.86       593.95 508160
  55 CYRA Andrzej           10 < 2>  67 - 12:37:03 1506.75  42.64 57.99 593.72 507850
  56 MACIEJA Zygmunt         2 15- 6- 6 S 12:35:41 1506.15  43.41 57.95 593.49 505590
  57 SUJKA Bogdan            8 < 5>  98 S 12:34:57 1506.14  44.19 57.91 593.25 504480
  58 TURCZYK Andrzej         9 32-14- 9 - 12:37:21 1506.03  44.96 57.88 593.02 508060
  59 WAŁACH Rufin            9 < 3>  87 S 12:37:15 1506.00  45.74 57.84 592.79 507900
  60 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  88 - 12:37:23 1505.88  46.51 57.80 592.56 508060
  61 SOBAŁA Tadeusz          7 14- 7- 7 S 12:35:56 1505.57  47.29 57.76 592.32 505770
  62 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 118 M 12:36:54 1505.43  48.06 57.73 592.09 507180
  63 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8>  64 - 12:35:43 1505.26  48.84 57.69 591.86 505340
  64 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9>  95 - 12:35:48 1504.88  49.61 57.65 591.63 505340
  65 MYDLAK Józef            2 < 2>  68 S 12:34:25 1504.29  50.39 57.61 591.39 503060
  66 STABIK HENRYK          10 < 8>  69 C 12:37:55 1504.13  51.16 57.58 591.16 508270
  67 CYRA Andrzej           10 < 3>  89 - 12:37:42 1503.85  51.94 57.54 590.93 507850
  68 MYDLAK Józef            2 < 3> 183 M 12:34:45 1502.79  52.71 57.50 590.70 503060
  69 STABIK HENRYK          10 < 9>  96 M 12:38:15 1502.65  53.49 57.47 590.46 508270
  70 NYCZ EDWARD             9 20- 4- 4 C 12:37:23 1501.73  54.26 57.43 590.23 506660
  71 GAWEŁCZYK-RUS           2 22- 8- 7 S 12:36:35 1501.17  55.04 57.39 590.00 505270
  72 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 2- 2 S 12:38:55 1501.08  55.81 57.35 589.77 508740
  73 WIDUCH Dariusz          9 31- 9- 5 S 12:38:11 1500.40  56.59 57.32 589.53 507410
  74 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 33-10- 4 - 12:40:05 1500.25  57.36 57.28 589.30 510210
  75 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  77 S 12:40:13 1499.66  58.14 57.24 589.07 510210
  76 GÓRNICKI Jerzy          7 23- 5- 5 S 12:36:45 1499.18  58.91 57.20 588.84 504850
  77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 114 C 12:40:20 1499.15  59.69 57.17 588.60 510210
  78 BEDNARZ Henryk          9 15- 2- 2 S 12:38:59 1498.81  60.47 57.13 588.37 508070
  79 CIERKOSZ Marian        10 40- 7- 5 C 12:37:20 1498.19  61.24 57.09 588.14 505390
  80 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 103 C 12:39:23 1498.16  62.02 57.06 587.91 508450
  81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  83 C 12:39:25 1498.10  62.79 57.02 587.67 508480
  82 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 123 S 12:37:00 1498.01  63.57 56.98 587.44 504830
  83 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  97 - 12:39:27 1497.95  64.34       587.21 508480
  84 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 109 S 12:37:23 1497.94  65.12 56.91 586.98 505380
  85 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 120 C 12:37:39 1497.91  65.89 56.87 586.74 505770
  86 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 137 S 12:36:48 1497.03  66.67 56.83 586.51 504200
  87 WAŁACH Rufin            9 < 4> 221 S 12:39:18 1496.91  67.44 56.80 586.28 507900
  88 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 110 - 12:39:27 1496.72  68.22 56.76 586.04 508060
  89 CYRA Andrzej           10 < 4> 158 C 12:39:20 1496.61  68.99 56.72 585.81 507850
  90 PAJĄK Gotfryd          10 <13>  91 - 12:39:38 1496.20  69.77       585.58 508160
  91 PAJĄK Gotfryd          10 <14>  92 - 12:39:44 1495.76  70.54       585.35 508160
  92 PAJĄK Gotfryd          10 <15>  94 - 12:39:46 1495.61  71.32 56.61 585.11 508160
  92 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 169 S 12:38:03 1495.61  71.32 56.61 585.11 505590
  94 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 105 - 12:39:47 1495.54  72.87 56.53 584.65 508160
  95 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 101 M 12:38:00 1495.09  73.64 56.50 584.42 505340
  96 STABIK HENRYK          10 <10> 119 - 12:39:59 1494.99  74.42 56.46 584.18 508270
  97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 100 - 12:40:09 1494.87  75.19       583.95 508480
  98 SUJKA Bogdan            8 < 6> 116 - 12:37:30 1494.76  75.97 56.39 583.72 504480
  99 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 277 S 12:37:45 1494.74  76.74 56.35 583.49 504850
 100 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 115 - 12:40:11 1494.72  77.52 56.31 583.25 508480
 101 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 126 C 12:38:06 1494.65  78.29 56.27 583.02 505340
 102 HOLEWA Edmund          10 40- 8- 8 M 12:38:29 1494.31  79.07 56.24 582.79 505800
 103 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 104 C 12:40:17 1494.20  79.84 56.20 582.56 508450
 104 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 265 S 12:40:19 1494.05  80.62 56.16 582.32 508450
 105 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 106 - 12:40:11 1493.78  81.40       582.09 508160
 106 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 107 - 12:40:14 1493.56  82.17       581.86 508160
 107 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 128 - 12:40:23 1492.91  82.95 56.05 581.63 508160
 108 NYCZ EDWARD             9 < 2> 299 C 12:39:33 1492.15  83.72 56.01 581.39 506660
 109 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 154 M 12:38:43 1492.04  84.50 55.98 581.16 505380
 110 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 138 S 12:40:32 1491.95  85.27 55.94 580.93 508060
 111 LACH STANISŁAW          7  6- 2- 2 C 12:38:09 1491.85  86.05 55.90 580.70 504470
 112 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 113 S 12:40:13 1491.43  86.82 55.86 580.46 507410
 113 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 192 - 12:40:19 1490.99  87.60 55.83 580.23 507410
 114 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 135 C 12:42:14 1490.83  88.37 55.79 580.00 510210
 115 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 121 - 12:41:23 1489.47  89.15       579.77 508480
 116 SUJKA Bogdan            8 < 7> 117 C 12:38:43 1489.39  89.92 55.71 579.53 504480
 116 SUJKA Bogdan            8 < 8> 156 M 12:38:43 1489.39  89.92 55.71 579.53 504480
 118 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 185 M 12:40:32 1489.37  91.47 55.64 579.07 507180
 119 STABIK HENRYK          10 <11> 139 - 12:41:16 1489.36  92.25 55.60 578.84 508270
 120 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 176 S 12:39:42 1488.87  93.02 55.57 578.60 505770
 121 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 122 - 12:41:35 1488.60  93.80 55.53 578.37 508480
 122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 134 - 12:41:39 1488.31  94.57 55.49 578.14 508480
 123 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 151 - 12:39:19 1487.78  95.35 55.45 577.91 504830
 124 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 29- 8- 6 - 12:40:36 1487.55  96.12 55.42 577.67 506660
 125 DUDA Henryk            10 16- 9- 3 - 12:40:58 1487.42  96.90       577.44 507160
 126 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 136 - 12:39:46 1487.32  97.67 55.34 577.21 505340
 127 KRAWCZYK-OCZKO          2 15- 6- 6 M 12:40:02 1487.09  98.45 55.30 576.98 505660
 128 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 129 - 12:41:43 1487.08  99.22       576.74 508160
 129 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 131 - 12:41:45 1486.94 100.00       576.51 508160
 130 RADZIEJEWSKI JERZY      9 29- 6- 4 S 12:41:35 1486.75 100.78 55.19 576.28 507850
 131 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 132 C 12:41:48 1486.72 101.55 55.16 576.04 508160
 132 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 145 - 12:41:52 1486.43 102.33 55.12 575.81 508160
 133 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 20- 5- 5 C 12:42:10 1486.35 103.10 55.08 575.58 508580
 133 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 155 M 12:42:06 1486.35 103.10 55.08 575.58 508480
 135 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 149 S 12:43:16 1486.34 104.65 55.01 575.11 510210
 136 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 140 - 12:40:02 1486.15 105.43 54.97 574.88 505340
 137 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 286 S 12:39:19 1485.93 106.20 54.93 574.65 504200
 138 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 141 - 12:42:03 1485.34 106.98       574.42 508060
 139 STABIK HENRYK          10 <12> 142 S 12:42:16 1485.01 107.75 54.86 574.18 508270
 140 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 147 C 12:40:19 1484.91 108.53 54.82 573.95 505340
 141 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 195 S 12:42:11 1484.76 109.30 54.78 573.72 508060
 142 STABIK HENRYK          10 <13> 178 - 12:42:24 1484.43 110.08       573.49 508270
 143 RYŚ Henryk             10 27- 6- 4 C 12:41:49 1484.42 110.85 54.71 573.25 507400
 144 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 199 S 12:41:08 1482.29 111.63 54.67 573.02 505660
 145 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 210 - 12:42:51 1482.16 112.40 54.63 572.79 508160
 146 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 193 S 12:41:02 1481.97 113.18 54.60 572.56 505400
 147 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 150 - 12:41:02 1481.79 113.95       572.32 505340
 148 DRZEWIECKI R            7 12- 4- 4 S 12:42:07 1481.78 114.73 54.52 572.09 506940
 149 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 287 - 12:44:20 1481.73 115.50 54.48 571.86 510210
 150 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 159 - 12:41:07 1481.43 116.28 54.45 571.63 505340
 151 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 160 M 12:40:50 1481.16 117.05 54.41 571.39 504830
 152 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 250 S 12:42:53 1480.88 117.83 54.37 571.16 507770
 153 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 339 S 12:42:57 1480.83 118.60 54.34 570.93 507850
 154 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 189 - 12:41:21 1480.53 119.38 54.30 570.70 505380
 155 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 174 C 12:43:28 1480.44 120.16 54.26 570.46 508480
 156 SUJKA Bogdan            8 < 9> 168 - 12:40:47 1480.35 120.93       570.23 504480
 157 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 163 M 12:41:26 1480.20 121.71 54.19 570.00 505390
 158 CYRA Andrzej           10 < 5> 186 M 12:43:14 1479.61 122.48 54.15 569.77 507850
 159 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 164 - 12:41:33 1479.55 123.26 54.11 569.53 505340
 160 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 162 M 12:41:13 1479.50 124.03 54.07 569.30 504830
 161 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 211 S 12:42:37 1478.47 124.81 54.04 569.07 506550
 162 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 181 S 12:41:29 1478.34 125.58 54.00 568.84 504830
 163 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 204 S 12:41:55 1478.11 126.36 53.96 568.60 505390
 164 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 165 S 12:41:54 1478.03 127.13 53.93 568.37 505340
 165 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 203 - 12:41:59 1477.67 127.91       568.14 505340
 166 SAJDOK Stanisław       10 23- 4- 4 M 12:44:08 1477.48 128.68 53.85 567.91 508450
 167 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 268 C 12:44:10 1477.34 129.46 53.81 567.67 508450
 168 SUJKA Bogdan            8 <10> 170 C 12:41:33 1477.03 130.23 53.78 567.44 504480
 169 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 197 C 12:42:19 1476.97 131.01 53.74 567.21 505590
 170 SUJKA Bogdan            8 <11> 172 C 12:41:36 1476.82 131.78 53.70 566.98 504480
 171 SUJKA Krystyna          8 < 4> 216 - 12:41:36 1476.76 132.56 53.66 566.74 504460
 172 SUJKA Bogdan            8 <12> 214 - 12:41:44 1476.24 133.33 53.63 566.51 504480
 173 HOLEWA Edmund          10 < 2> 226 C 12:42:45 1475.71 134.11 53.59 566.28 505800
 174 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 177 - 12:44:39 1475.35 134.88 53.55 566.04 508480
 175 LACH STANISŁAW          7 < 2>---- S 12:41:59 1475.13 135.66 53.52 565.81 504470
 176 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 191 M 12:42:54 1474.98 136.43 53.48 565.58 505770
 177 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 194 M 12:44:47 1474.78 137.21 53.44 565.35 508480
 178 STABIK HENRYK          10 <14> 179 - 12:44:39 1474.74 137.98       565.11 508270
 179 STABIK HENRYK          10 <15> 206 S 12:44:40 1474.67 138.76 53.37 564.88 508270
 180 DRZEWIECKI R            7 < 2> 289 S 12:43:52 1474.23 139.53 53.33 564.65 506940
 181 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 184 S 12:42:30 1473.96 140.31 53.29 564.42 504830
 182 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 4- 4 S 12:42:13 1473.86 141.09 53.25 564.18 504380
 183 MYDLAK Józef            2 < 4> 205 C 12:41:24 1473.52 141.86 53.22 563.95 503060
 184 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 294 S 12:42:44 1472.95 142.64 53.18 563.72 504830
 185 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 249 S 12:44:20 1472.93 143.41 53.14 563.49 507180
 186 CYRA Andrzej           10 < 6> 222 - 12:44:54 1472.46 144.19 53.11 563.25 507850
 187 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 322 S 12:45:28 1472.15 144.96 53.07 563.02 508580
 188 MŁOCEK Zygmunt          8 15- 7- 7 S 12:41:05 1471.78 145.74 53.03 562.79 502000
 189 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 240 S 12:43:24 1471.70 146.51 52.99 562.56 505380
 190 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 239 - 12:44:19 1471.49 147.29 52.96 562.32 506660
 191 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 394 S 12:43:50 1470.97 148.06 52.92 562.09 505770
 192 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 198 M 12:44:59 1470.82 148.84 52.88 561.86 507410
 193 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 230 S 12:43:40 1470.61 149.61 52.84 561.63 505400
 194 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 200 S 12:45:48 1470.45 150.39 52.81 561.39 508480
 195 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 267 M 12:45:34 1470.22 151.16 52.77 561.16 508060
 196 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 237 C 12:41:27 1470.20 151.94 52.73 560.93 502000
 197 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 232 S 12:43:56 1470.02 152.71 52.70 560.70 505590
 198 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 262 - 12:45:11 1469.97 153.49 52.66 560.46 507410
 199 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3> 228 S 12:44:01 1469.87 154.26 52.62 560.23 505660
 200 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 201 - 12:45:57 1469.81 155.04 52.58 560.00 508480
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 209 - 12:45:58 1469.74 155.81 52.55 559.77 508480
 202 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 2> 350 S 12:43:15 1469.42 156.59 52.51 559.53 504380
 203 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 208 - 12:44:03 1468.80 157.36       559.30 505340
 204 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 349 C 12:44:09 1468.52 158.14 52.43 559.07 505390
 205 MYDLAK Józef            2 < 5>---- S 12:42:41 1468.00 158.91 52.40 558.84 503060
 206 STABIK HENRYK          10 <16> 218 - 12:46:16 1467.86 159.69 52.36 558.60 508270
 207 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 281 S 12:44:18 1467.53 160.47 52.32 558.37 505270
 208 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 224 - 12:44:23 1467.38 161.24       558.14 505340
 209 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 215 C 12:46:35 1467.12 162.02 52.25 557.91 508480
 210 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 212 - 12:46:24 1466.97 162.79 52.21 557.67 508160
 211 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 244 M 12:45:20 1466.84 163.57 52.17 557.44 506550
 212 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 213 S 12:46:29 1466.62 164.34 52.14 557.21 508160
 213 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 303 - 12:46:30 1466.55 165.12       556.98 508160
 214 SUJKA Bogdan            8 <13> 217 C 12:44:01 1466.44 165.89 52.06 556.74 504480
 215 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 225 - 12:46:47 1466.28 166.67       556.51 508480
 216 SUJKA Krystyna          8 < 5> 243 S 12:44:07 1465.96 167.44 51.99 556.28 504460
 217 SUJKA Bogdan            8 <14> 219 M 12:44:08 1465.94 168.22 51.95 556.04 504480
 218 STABIK HENRYK          10 <17> 220 - 12:46:46 1465.74 168.99 51.91 555.81 508270
 219 SUJKA Bogdan            8 <15> 308 - 12:44:12 1465.66 169.77 51.88 555.58 504480
 220 STABIK HENRYK          10 <18> 223 M 12:46:53 1465.25 170.54 51.84 555.35 508270
 221 WAŁACH Rufin            9 < 5> 235 M 12:46:45 1464.74 171.32 51.80 555.11 507900
 221 CYRA Andrzej           10 < 7> 300 M 12:46:43 1464.74 171.32 51.80 555.11 507850
 223 STABIK HENRYK          10 <19> 236 - 12:47:04 1464.47 172.87 51.73 554.65 508270
 224 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 229 - 12:45:05 1464.40 173.64       554.42 505340
 225 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 234 - 12:47:15 1464.31 174.42       554.18 508480
 226 HOLEWA Edmund          10 < 3> 227 S 12:45:26 1464.25 175.19 51.61 553.95 505800
 227 HOLEWA Edmund          10 < 4> 280 M 12:45:27 1464.18 175.97 51.58 553.72 505800
 228 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 253 S 12:45:23 1464.05 176.74 51.54 553.49 505660
 229 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 241 - 12:45:14 1463.76 177.52 51.50 553.25 505340
 230 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 272 S 12:45:21 1463.44 178.29 51.47 553.02 505400
 231 POGORZAŁEK Alfred       7 10- 2- 2 S 12:47:39 1463.37 179.07 51.43 552.79 508740
 232 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 315 S 12:45:30 1463.36 179.84 51.39 552.56 505590
 233 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 12:47:40 1463.30 180.62 51.35 552.32 508740
 234 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 252 - 12:47:30 1463.25 181.40 51.32 552.09 508480
 235 WAŁACH Rufin            9 < 6> 258 - 12:47:18 1462.42 182.17 51.28 551.86 507900
 236 STABIK HENRYK          10 <20> 254 - 12:47:37 1462.16 182.95       551.63 508270
 237 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 257 M 12:43:20 1462.14 183.72 51.20 551.39 502000
 238 DUDA Henryk            10 < 2> 273 C 12:46:52 1462.12 184.50 51.17 551.16 507160
 239 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 264 M 12:46:34 1461.94 185.27 51.13 550.93 506660
 240 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 242 S 12:45:48 1461.48 186.05 51.09 550.70 505380
 241 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 246 M 12:45:47 1461.44 186.82 51.06 550.46 505340
 242 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 245 - 12:45:49 1461.41 187.60 51.02 550.23 505380
 243 SUJKA Krystyna          8 < 6> 256 S 12:45:12 1461.36 188.37 50.98 550.00 504460
 244 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 309 S 12:46:38 1461.34 189.15 50.94 549.77 506550
 245 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 248 C 12:45:54 1461.06 189.92 50.91 549.53 505380
 246 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 260 - 12:45:53 1461.01 190.70       549.30 505340
 247 SZLACHTA Jan            2 20- 3- 3 M 12:46:11 1460.90 191.47 50.83 549.07 505740
 248 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 269 C 12:45:58 1460.78 192.25 50.80 548.84 505380
 249 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 333 M 12:47:12 1460.77 193.02 50.76 548.60 507180
 250 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 259 C 12:47:38 1460.65 193.80 50.72 548.37 507770
 251 FICEK Jan               9 34- 1- 1 M 12:47:44 1460.14 194.57 50.68 548.14 507740
 252 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 292 C 12:48:18 1459.89 195.35 50.65 547.91 508480
 253 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5> 426 S 12:46:28 1459.48 196.12 50.61 547.67 505660
 254 STABIK HENRYK          10 <21> 263 - 12:48:18 1459.29 196.90 50.57 547.44 508270
 255 GLINKA Joachim          9 16- 2- 2 M 12:47:02 1458.97 197.67 50.53 547.21 506310
 256 SUJKA Krystyna          8 < 7> 302 M 12:45:52 1458.54 198.45 50.50 546.98 504460
 257 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 282 S 12:44:12 1458.45 199.22 50.46 546.74 502000
 258 WAŁACH Rufin            9 < 7> 271 - 12:48:17 1458.30 200.00 50.42 546.51 507900
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 259 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 276 S 12:48:13 1458.20        50.39 546.28 507770
 260 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 261 - 12:46:34 1458.13              546.04 505340
 261 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 283 S 12:46:38 1457.85        50.31 545.81 505340
 262 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 291 C 12:48:06 1457.66        50.27 545.58 507410
 263 STABIK HENRYK          10 <22> 275 - 12:48:56 1456.64              545.35 508270
 264 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4> 266 C 12:47:58 1456.06        50.20 545.11 506660
 265 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 341 S 12:49:12 1456.04        50.16 544.88 508450
 266 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5> 270 S 12:48:00 1455.92        50.12 544.65 506660
 267 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 305 M 12:48:59 1455.83        50.09 544.42 508060
 268 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 336 M 12:49:17 1455.70        50.05 544.18 508450
 269 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 330 - 12:47:28 1454.47        50.01 543.95 505380
 270 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 6> 297 S 12:48:23 1454.32        49.98 543.72 506660
 271 WAŁACH Rufin            9 < 8> 314 M 12:49:18 1454.05        49.94 543.49 507900
 272 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 348 S 12:47:40 1453.69        49.90 543.25 505400
 273 DUDA Henryk            10 < 3> 334 S 12:48:59 1453.25        49.86 543.02 507160
 274 RYŚ Henryk             10 < 2> 279 - 12:49:11 1453.11        49.83 542.79 507400
 275 STABIK HENRYK          10 <23> 298 - 12:49:53 1452.68        49.79 542.56 508270
 276 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 290 - 12:49:37 1452.36        49.75 542.32 507770
 277 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 278 S 12:47:38 1452.25        49.71 542.09 504850
 278 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 391 C 12:47:40 1452.11        49.68 541.86 504850
 279 RYŚ Henryk             10 < 3> 285 - 12:49:26 1452.07        49.64 541.63 507400
 280 HOLEWA Edmund          10 < 5> 320 C 12:48:20 1452.06        49.60 541.39 505800
 281 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 310 S 12:48:01 1451.86        49.57 541.16 505270
 282 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5> 345 S 12:45:51 1451.50        49.53 540.93 502000
 283 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 288 S 12:48:11 1451.36        49.49 540.70 505340
 284 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- M 12:50:06 1451.21        49.45 540.46 508070
 285 RYŚ Henryk             10 < 4> 313 M 12:49:39 1451.17        49.42 540.23 507400
 286 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 366 S 12:47:32 1450.80        49.38 540.00 504200
 287 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 369 - 12:51:41 1450.77        49.34 539.77 510210
 288 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29> 343 - 12:48:23 1450.53              539.53 505340
 289 DRZEWIECKI R            7 < 3> 385 S 12:49:33 1450.26        49.27 539.30 506940
 290 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 301 - 12:50:08 1450.22        49.23 539.07 507770
 291 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 361 C 12:50:05 1449.40        49.19 538.84 507410
 292 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 293 C 12:50:51 1449.28        49.16 538.60 508480
 293 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 296 - 12:50:53 1449.14              538.37 508480
 294 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 316 S 12:48:23 1449.06        49.08 538.14 504830
 295 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 321 M 12:51:31 1448.98        49.04 537.91 509340
 296 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 317 - 12:50:58 1448.80        49.01 537.67 508480
 297 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 7> 389 S 12:49:47 1448.50        48.97 537.44 506660
 298 STABIK HENRYK          10 <24> 342 - 12:51:06 1447.65              537.21 508270
 299 NYCZ EDWARD             9 < 3> 429 C 12:50:01 1447.53        48.89 536.98 506660
 300 CYRA Andrzej           10 < 8> 352 C 12:50:51 1447.48        48.86 536.74 507850
 301 ŚWIERKOT Marek         10 < 7>---- - 12:50:50 1447.33        48.82 536.51 507770
 302 SUJKA Krystyna          8 < 8> 328 M 12:48:35 1447.17        48.78 536.28 504460
 303 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 304 M 12:51:11 1446.99        48.75 536.04 508160
 304 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 307 - 12:51:14 1446.79              535.81 508160
 305 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 306 C 12:51:10 1446.78        48.67 535.58 508060
 306 TURCZYK Andrzej         9 <10> 327 S 12:51:13 1446.57        48.63 535.35 508060
 307 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 319 - 12:51:18 1446.51        48.60 535.11 508160
 308 SUJKA Bogdan            8 <16> 355 S 12:48:48 1446.33        48.56 534.88 504480
 309 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 387 S 12:50:15 1446.25        48.52 534.65 506550
 310 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 312 S 12:49:27 1445.90        48.48 534.42 505270
 311 SZLACHTA Jan            2 < 2> 363 S 12:49:48 1445.80        48.45 534.18 505740
 312 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 326 C 12:49:29 1445.76        48.41 533.95 505270
 313 RYŚ Henryk             10 < 5> 368 C 12:50:58 1445.72        48.37 533.72 507400
 314 WAŁACH Rufin            9 < 9> 323 M 12:51:20 1445.64        48.34 533.49 507900
 315 MACIEJA Zygmunt         2 < 6>---- S 12:49:49 1445.30        48.30 533.25 505590
 316 PISZCZEK Stanisław      8 <12> 318 S 12:49:20 1445.12        48.26 533.02 504830
 317 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 335 - 12:51:57 1444.75        48.22 532.79 508480
 318 PISZCZEK Stanisław      8 <13> 413 M 12:49:26 1444.71        48.19 532.56 504830
 319 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 324 S 12:51:45 1444.66        48.15 532.32 508160
 320 HOLEWA Edmund          10 < 6> 419 S 12:50:11 1444.39        48.11 532.09 505800
 321 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 331 S 12:52:44 1443.98        48.07 531.86 509340
 322 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 340 M 12:52:14 1443.87        48.04 531.63 508580
 323 WAŁACH Rufin            9 <10> 347 S 12:51:46 1443.86        48.00 531.39 507900
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 324 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 332 - 12:51:57 1443.84              531.16 508160
 325 WIDERA Jan              7 12- 1- 1 S 12:51:24 1443.43              530.93 507220
 326 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 392 M 12:50:07 1443.15              530.70 505270
 327 TURCZYK Andrzej         9 <11> 329 - 12:52:07 1442.87              530.46 508060
 328 SUJKA Krystyna          8 < 9> 427 S 12:49:40 1442.69              530.23 504460
 329 TURCZYK Andrzej         9 <12> 344 S 12:52:10 1442.67              530.00 508060
 330 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 362 M 12:50:26 1442.16              529.77 505380
 331 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 367 S 12:53:11 1442.14              529.53 509340
 332 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 346 M 12:52:22 1442.13              529.30 508160
 333 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 364 S 12:51:42 1442.08              529.07 507180
 334 DUDA Henryk            10 < 4> 338 S 12:51:43 1441.96              528.84 507160
 335 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 360 - 12:52:39 1441.88              528.60 508480
 336 SAJDOK Stanisław       10 < 4>---- C 12:52:42 1441.59              528.37 508450
 337 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2>---- S 12:52:56 1441.46              528.14 508740
 338 DUDA Henryk            10 < 5> 356 - 12:51:52 1441.34              527.91 507160
 339 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 370 S 12:52:22 1441.25              527.67 507850
 340 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 379 S 12:53:00 1440.74              527.44 508580
 341 PUDEŁKO Józef          10 < 6>---- C 12:52:55 1440.71              527.21 508450
 342 STABIK HENRYK          10 <25> 393 S 12:52:49 1440.61              526.98 508270
 343 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <30> 373 - 12:50:47 1440.60              526.74 505340
 344 TURCZYK Andrzej         9 <13> 372 S 12:52:43 1440.42              526.51 508060
 345 MŁOCEK Zygmunt          8 < 6> 406 M 12:48:40 1439.77              526.28 502000
 346 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 414 - 12:52:59 1439.61              526.04 508160
 347 WAŁACH Rufin            9 <11>---- S 12:52:51 1439.42              525.81 507900
 348 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 353 S 12:51:07 1439.41              525.58 505400
 349 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 397 - 12:51:08 1439.31              525.35 505390
 350 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 3> 388 S 12:50:29 1439.10              525.11 504380
 351 GLINKA Joachim          9 < 2>---- S 12:51:57 1438.59              524.88 506310
 352 CYRA Andrzej           10 < 9> 354 C 12:53:04 1438.40              524.65 507850
 353 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 415 S 12:51:26 1438.11              524.42 505400
 354 CYRA Andrzej           10 <10> 383 S 12:53:09 1438.06              524.18 507850
 355 SUJKA Bogdan            8 <17> 357 - 12:50:49 1438.02              523.95 504480
 356 DUDA Henryk            10 < 6> 359 - 12:52:44 1437.80              523.72 507160
 357 SUJKA Bogdan            8 <18> 358 S 12:50:54 1437.67              523.49 504480
 358 SUJKA Bogdan            8 <19> 422 - 12:50:55 1437.61              523.25 504480
 359 DUDA Henryk            10 < 7> 371 - 12:52:49 1437.46              523.02 507160
 360 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 374 - 12:53:47 1437.26              522.79 508480
 361 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 424 - 12:53:03 1437.22              522.56 507410
 362 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 365 M 12:51:48 1436.56              522.32 505380
 363 SZLACHTA Jan            2 < 3>---- C 12:52:11 1436.01              522.09 505740
 364 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 430 C 12:53:14 1435.82              521.86 507180
 365 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 408 - 12:52:06 1435.33              521.63 505380
 366 MENDRYS Andrzej         8 < 6>---- S 12:51:20 1435.10              521.39 504200
 367 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 375 S 12:55:29 1432.81              521.16 509340
 368 RYŚ Henryk             10 < 6>---- M 12:54:08 1432.79              520.93 507400
 369 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 376 - 12:56:11 1432.44              520.70 510210
 370 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 381 - 12:54:39 1431.98              520.46 507850
 371 DUDA Henryk            10 < 8> 398 - 12:54:11 1431.91              520.23 507160
 372 TURCZYK Andrzej         9 <14>---- S 12:55:03 1430.95              520.00 508060
 372 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <31> 377 - 12:53:09 1430.95              520.00 505340
 374 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 378 - 12:55:21 1430.93              519.53 508480
 375 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6> 423 M 12:55:59 1430.80              519.30 509340
 376 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 409 - 12:56:36 1430.76              519.07 510210
 377 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <32> 384 C 12:53:12 1430.75              518.84 505340
 378 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 380 - 12:55:27 1430.52              518.60 508480
 379 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>---- S 12:55:32 1430.47              518.37 508580
 380 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 382 - 12:55:28 1430.46              518.14 508480
 381 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 386 S 12:55:05 1430.23              517.91 507850
 382 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 390 - 12:55:32 1430.19              517.67 508480
 383 CYRA Andrzej           10 <11> 402 - 12:55:06 1430.16              517.44 507850
 384 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <33> 405 - 12:53:27 1429.74              517.21 505340
 385 DRZEWIECKI R            7 < 4>---- S 12:54:42 1429.21              516.98 506940
 386 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6>---- - 12:55:21 1429.15              516.74 507850
 387 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 395 S 12:54:34 1428.65              516.51 506550
 388 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 4>---- C 12:53:10 1428.16              516.28 504380
 389 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 8>---- S 12:54:49 1427.95              516.04 506660
 390 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 396 - 12:56:08 1427.78              515.81 508480
 391 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5>---- S 12:53:38 1427.61              515.58 504850
 392 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 401 - 12:53:56 1427.59              515.35 505270
 393 STABIK HENRYK          10 <26> 399 - 12:56:07 1427.26              515.11 508270
 394 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 418 M 12:54:23 1427.18              514.88 505770
 395 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7> 407 M 12:54:56 1427.17              514.65 506550
 396 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 400 - 12:56:20 1426.98              514.42 508480
 397 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 421 M 12:54:15 1426.65              514.18 505390
 398 DUDA Henryk            10 < 9>---- - 12:55:30 1426.61              513.95 507160
 399 STABIK HENRYK          10 <27> 411 - 12:56:18 1426.52              513.72 508270
 400 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 404 S 12:56:30 1426.31              513.49 508480
 401 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8>---- S 12:54:21 1425.91              513.25 505270
 402 CYRA Andrzej           10 <12> 403 S 12:56:13 1425.68              513.02 507850
 403 CYRA Andrzej           10 <13>---- - 12:56:14 1425.61              512.79 507850
 404 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36>---- M 12:56:45 1425.31              512.56 508480
 405 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <34> 410 - 12:54:33 1425.30              512.32 505340
 406 MŁOCEK Zygmunt          8 < 7>---- S 12:52:16 1425.06              512.09 502000
 407 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8>---- M 12:55:30 1424.89              511.86 506550
 408 FIJOŁEK Mirosław        8 <15>---- - 12:54:41 1424.88              511.63 505380
 409 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10>---- - 12:58:07 1424.70              511.39 510210
 409 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <35> 412 - 12:54:42 1424.70              511.39 505340
 411 STABIK HENRYK          10 <28>---- - 12:56:49 1424.46              510.93 508270
 412 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <36>---- - 12:54:49 1424.23              510.70 505340
 413 PISZCZEK Stanisław      8 <14> 417 - 12:54:28 1424.20              510.46 504830
 414 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 416 - 12:56:50 1424.08              510.23 508160
 415 TARGOSZ Władysław       8 < 8>---- C 12:54:54 1424.06              510.00 505400
 416 PAJĄK Gotfryd          10 <36>---- - 12:56:53 1423.88              509.77 508160
 417 PISZCZEK Stanisław      8 <15>---- M 12:54:33 1423.86              509.53 504830
 418 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7>---- S 12:55:13 1423.84              509.30 505770
 419 HOLEWA Edmund          10 < 7> 420 C 12:55:19 1423.52              509.07 505800
 420 HOLEWA Edmund          10 < 8>---- S 12:55:24 1423.19              508.84 505800
 421 CIERKOSZ Marian        10 < 7>---- - 12:55:07 1423.17              508.60 505390
 422 SUJKA Bogdan            8 <20> 425 - 12:54:34 1422.81              508.37 504480
 423 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 7>---- S 12:57:59 1422.80              508.14 509340
 424 WIDUCH Dariusz          9 < 9>---- - 12:56:38 1422.78              507.91 507410
 425 SUJKA Bogdan            8 <21>---- - 12:54:37 1422.61              507.67 504480
 426 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 6>---- C 12:55:28 1422.52              507.44 505660
 427 SUJKA Krystyna          8 <10> 428 S 12:54:39 1422.42              507.21 504460
 428 SUJKA Krystyna          8 <11>---- S 12:54:40 1422.35              506.98 504460
 429 NYCZ EDWARD             9 < 4>---- M 12:56:16 1422.14              506.74 506660
 430 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8>---- S 12:56:45 1421.67              506.51 507180
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 431 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7>---- S 12:57:14 1421.62                     507850
 432 TURCZYK Andrzej         9 <15>---- - 12:57:33 1420.95                     508060
 433 TURCZYK Andrzej         9 <16>---- - 12:57:34 1420.88                     508060
 433 DUDA Henryk            10 <10>---- - 12:56:56 1420.88                     507160
 435 STABIK HENRYK          10 <29>---- - 12:57:43 1420.87                     508270
 436 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8>---- M 12:57:31 1420.49                     507850
 437 PAJĄK Gotfryd          10 <37>---- - 12:57:49 1420.17                     508160
 438 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <37>---- - 12:55:56 1419.76                     505340
 439 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 9>---- - 12:56:50 1419.57                     506550
 440 PAJĄK Gotfryd          10 <38>---- M 12:57:59 1419.51                     508160
 441 CYRA Andrzej           10 <14>---- M 12:57:49 1419.30                     507850
 442 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 9>---- - 12:57:03 1419.02                     506660
 443 PAJĄK Gotfryd          10 <39>---- C 12:58:08 1418.91                     508160
 444 SZLACHTA Jan            2 < 4>---- S 12:56:28 1418.76                     505740
 445 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 9>---- - 12:58:01 1418.51                     507850
 446 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <38>---- - 12:56:18 1418.30                     505340
 447 CYRA Andrzej           10 <15>---- - 12:58:08 1418.05                     507850
 448 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <10>---- S 12:57:14 1417.98                     506550
 449 DRZEWIECKI R            7 < 5>---- S 12:57:31 1417.95                     506940
 450 PUDEŁKO Józef          10 < 7>---- M 12:58:39 1417.68                     508450
 451 HOLEWA Edmund          10 < 9>---- C 12:56:54 1417.20                     505800
 452 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37>---- - 12:58:52 1416.91                     508480
 453 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 13- 0- 0 S 12:57:48 1416.55                     506840
 454 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9>---- - 12:56:54 1415.72                     505270

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|               KONKURSY                |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|RAZ| Lot 12 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  85   16   18 10 10  8 10 10 10 10 10 10 10  0 10 108  5744.17 48938.691011
   2 STABIK HENRYK           508270  66    1   20  8 10 10 10  6 10 10 10 10 10  0  8 102  4595.56 46707.161029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  86    6   14 10 10  7 10  6 10  9 10 10 10  0 10 102  5623.47 46504.75 921
   4 PAJĄK Gotfryd           508160  68    4    5  8 10  5 10  8 10  9 10 10 10  0 10 100  5790.90 46025.871003
   5 FIJOŁEK Mirosław        505380  31   19   48 10 10 10 10 10 10 10  3 10  8  0  9 100  5033.95 42079.59 802
   6 SUJKA Bogdan            504480  35   29   30  0  8  6 10 10  8 10 10  8  8  0 10  88  5730.90 40712.93 818
   7 PISZCZEK Stanisław      504830  23    9   23  0 10  4 10  9 10 10 10  9  4  0 10  86  5701.62 38883.72 816
   8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15    2   62  9  7  9 10  8  9  9  8  4  8  0  8  89  4446.73 37894.22 721
   9 TURCZYK Andrzej         508060  32   58   60  5  9  8 10  8  8  9  8  7  3  0  9  84  4907.67 36313.20 924
  10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  20  133  187  6 10  7 10 10 10  7  8  9  4  0  5  86  2716.04 35473.46 933
  11 PUDEŁKO Józef           508450  15   12   80  0 10  8 10  6  5  7  8 10  7  0  6  77  3428.60 35227.361024
  12 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  33   74   75  7 10  4 10 10  8  8  6 10  7  0  4  84  2332.78 34791.911002
  13 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  44    3  161 10  3  5  8  5 10  9 10  3  6  0  8  77  4359.76 33099.71 218
  14 NYCZ EDWARD             506660  20   70  108  8  6 10  6  6  6 10  7  7  5  0  4  75  2215.34 32229.29 909
  15 ŚWIERKOT Marek          507770  35   15  152  1 10  9  8  8  9  4  5  9  4  0  4  71  2268.83 28368.601020
  16 TARGOSZ Władysław       505400  10   33  146  0  8  6 10  7  7 10  5  6  0  0  8  67  4389.30 28354.05 821
  17 GAWEŁCZYK-RUS           505270  22   71  207 10  9  5  6  8  5  9  6  4  3  0  7  72  3801.85 28219.28 224
  18 HOLEWA Edmund           505800  40  102  173 10 10  4  3  5  8  4  7  9  3  0  8  71  4348.13 27940.031010
  19 CIERKOSZ Marian         505390  40   79  157  9 10  9  8  4  5  5  3  4  6  0  5  68  2799.99 27325.441025
  20 GÓREK STEFAN            507080  12   10  457 10  9  8  6  5  5  9  8  8  -  0  1  69   604.18 27064.24 220
  21 SOBAŁA Tadeusz          505770  14   61   85  7  5  3  6  4 10  7  5  3  5  0  7  62  3909.51 26309.35 724
  22 MYDLAK Józef            503060  15   44   65  9  9  8  9  5  5  4  4  5  3  0  5  66  2901.16 25554.01 226
  23 CYRA Andrzej            507850  37   13   55  6  4  5  4  7  8  5  6  5  4  0  7  61  3809.28 25005.111005
  24 GÓRNICKI Jerzy          504850  23   76   99  7  7  7  6  7  2  3  6  8  4  0  5  62  2771.86 24076.70 720
  25 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  29  130  153  8  6  6  7  4  6  5  4  2  6  0  4  58  2192.79 23548.91 917
  26 RYŚ Henryk              507400  27  143  274  8  9  2  4  9  7  3  6  5  4  0  4  61  2168.13 23204.191026
  27 MENDRYS Andrzej         504200  15   11   27  0  5  5  3  6  8  4  8  5  2  0  6  52  3426.73 22526.49 808
  28 SZLACHTA Jan            505740  20  247  311  6  6  6  7  6  6  4  5  6  3  0  3  58  1605.34 22434.95 212
  29 WIDUCH Dariusz          507410  31   73  112  5  9  4  8  6  5  2  5  6  2  0  5  57  2816.27 22181.71 916
  30 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  16    8  295  8  6  7  3  8  4  3  4  2  4  0  7  56  3752.55 21355.22 928
  31 WAŁACH Rufin            507900  26    7   47  4  6  5  5  8  6  2  1  8  1  0  8  54  4463.94 20172.38 914
  32 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  29  124  190  3  1  4  6  0  6  2  8  4  3  0  6  43  3237.89 19940.73 906
  33 MACIEJA Zygmunt         505590  15   56   93  9  6  7  4  5  6  4  2  4  -  0  6  53  3392.32 19113.44 215
  34 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15  127  144  6  6  -  1  6  4  3  7  7  1  0  6  47  3318.83 18369.93 206
  35 SUJKA Krystyna          504460  20   43   46  0  3  6  3  7  2  5  3  4  1  0  9  43  4925.35 17608.67 827
  36 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  188  196  1  3  5  2  4  5  3  2  4  4  0  7  40  3801.15 17261.82 815
  37 DRZEWIECKI R            506940  12  148  180  7 10  6 10  5  -  -  -  7  -  -  4  49  2193.02 16868.08 706
  38 BITTMANN Grzegorz       505620                4  8  8  3  4  3  4  4  6  -  0  -  44          15885.98 902
  39 SAJDOK Stanisław        508450  23  166  167  8  6  6  2  6  2  6  2  1  1  0  4  44  2208.13 15406.361027
  40 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10   72  233  5  4  6  5  3  3  4  2  3  2  0  2  39  1142.09 15311.08 718
  41 DUDA Henryk             507160  16  125  238  7  4  5 10  1  3  1  1  3  2  0  3  40  1623.02 14962.881041
  42 LACH STANISŁAW          504470   6  111  175  5  5  7  4  2  4  5  1  2  1  0  2  38  1146.51 14193.49 705
  43 POŁĄCZAK Mieczysław     505650                4  4  6  3  5  5  5  4  2  -  -  -  38          14115.73 213
  44 CHMIEL Robert           506710   1            9  6  4  7  3  4  3  2  2  -  0  0  40          13118.86 208
  45 POGORZAŁEK Alfred       508740  10  231  337  6  6  6  9  6  5  0  1  0  -  -  2  41  1080.93 12925.58 716
  46 FICEK Jan               507740  34  251  508  4  8  3  3  2  3  4  3  -  -  -  1  31   548.14 10835.36 922
  47 STARCZYNOWSKI Jan       504380  10  182  202  3  5  3  2  4  3  0  1  0  1  0  4  26  2165.10  9237.75 819
  48 TEODORCZYK Zdzisław     506240                9  5  6  2  4  2  0  2  -  0  0  -  30           8573.10 932
  49 ŻUBER Bolesław          504780                8  4  3  6  4  4  -  -  -  -  -  -  29           8484.141007
  50 MORAWSKI Jan            506360                2  3  8  3  7  3  0  0  2  -  0  -  28           8444.05 710
  51 MROWIŃSKI Ryszard       505620                3  5  0  8  2  3  -  -  1  1  0  -  23           7631.57 715
  52 BRYŁKA E - PETEJA P     505120   1            4  4  3  4  0  3  1  0  1  1  0  0  21           7187.13 227
  53 BEDNARZ Henryk          508070  15   78  284  4  6  4  1  2  1  0  0  1  1  0  2  22  1128.83  7137.36 901
  54 GLINKA Joachim          506310  16  255  351  1  1  4  0  -  0  1  2  2  -  0  2  13  1072.09  5057.40 904
  55 WILK Daniel             505650  10  601  611  7  2  3  1  4  1  0  0  0  0  0  0  18           4105.47 728
  56 PASZEK Wincenty         505630  10  486  610  5  2  3  1  5  0  0  0  0  0  0  0  16           3582.69 711
  57 WIDERA Jan              507220  12  325  637  4  2  2  2  -  0  0  -  0  -  0  1  11   530.93  3100.38 727
  58 LAZAR MARIAN            502090                2  3  3  0  -  1  1  0  -  -  -  -  10           3069.82 810
  59 KUSZAJ Kazimierz        502600                2  1  2  0  1  1  0  1  0  0  0  -   8           2362.17 814
  60 SZYJA Horst             506910                2  0  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -   7           1878.13 820
  61 FISZER Henryk           511440                1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -   6           1679.44 923
  62 KOFEL Jan               511810                3  2  0  0  -  1  -  0  0  -  0  -   6           1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         505730   5  506  606  2  0  2  1  1  0  0  0  0  -  -  0   6           1436.73 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     504890   7  464  632  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 223
  65 KOWALSKI JAN            504200                0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -   2            812.99 807
  66 PILARZ Marek            507910                0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -   2            479.75 926
     WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  13  453  597  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0                       918

   +---+----------------------+--+---------------------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|               KONKURSY                | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|RAZ| Lot 12 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  4148.58 37713.45 
      2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  4200.68 37701.23 
      3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  4213.72 37691.44 
      4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  4192.31 37314.17 
      5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  4033.71 36369.04 
      6 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  4152.08 35133.80 
      7 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  81  4061.85 34694.39 
      8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  82  3940.22 34319.99 
      9 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  7  80  4049.54 34055.64 
     10 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  82  4062.08 33898.01 
     11 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  81  3847.90 33857.48 
     12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  5  79  2716.04 33229.93 
     13 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  7  7  7  7  81  3833.94 33060.77 
     14 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  4  79  2215.34 32937.87 
     15 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7  6  74  3428.60 32692.09 
     16 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  74  4112.55 32679.28 
     17 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  80  3839.29 31660.21 
     18 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  7  4  5  7  77  3886.73 31065.56 
     19 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  3  4  7  76  3803.95 30497.92 
     20 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  7  4  7  6  77  3252.55 29806.15 
     21 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  7  6  7  6  77  3229.99 29721.28 
     22 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  6  4  5  7  74  3775.11 28776.52 
     23 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  5  5  0  7  70  3909.51 28631.56 
     24 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  7  2  3  7  70  3956.96 27553.61 
     25 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  7  0  6  7  67  3879.30 27022.51 
     26 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  7  3  6  5  71  2901.16 27000.45 
     27 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  5  3  4  7  70  3861.84 26778.07 
     28 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  7  4  3  5  66  2771.86 25555.09 
     29 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  7  2  3  6  62  3426.73 25522.70 
     30 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  7  1  7  7  69  4033.01 24881.25 
     31 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  7  -  0  1  61   604.18 24814.36 
     32 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  2  4  3  7  64  3752.55 24750.64 
     33 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  5  1  5  7  63  4007.20 24615.36 
     34 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  7  3  0  3  63  1605.34 24373.08 
     35 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  7  -  6  6  65  3392.32 23998.76 
     36 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  4  4  4  7  56  3801.15 21401.35 
     37 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  7  1  1  6  52  3318.83 19860.69 
     38 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  5  -  -  -  54          19604.16 
     39 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  7  -  7  -  59          19286.21 
     40 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  3  2  4  2  53  1142.09 18710.33 
     41 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  1  1  0  4  50  2208.13 18115.87 
     42 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  2  1  1  2  49  1146.51 16744.20 
     43 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  2  -  6  0  53          16502.61 
     44 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  7  -  -  4  46  2193.02 16146.03 
     45 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  0  -  -  2  43  1080.93 13466.76 
     46 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  -  -  -  1  39   548.14 13116.04 
     47 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  -  0  3  -  43          12961.88 
     48 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  0  1  1  4  37  2165.10 12210.67 
     49 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  -  -  -  -  36          11095.03 
     50 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  2  -  2  -  37          10492.40 
     51 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  1  1  2  2  36  1128.83 10200.32 
     52 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  1  1  1  0  30           9384.43 
     53 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  4  -  7  2  27  1072.09  8660.80 
     54 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  1  1  3  -  29           8577.48 
     55 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  1  -  0  1  23   530.93  6528.07 
     56 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  0  0  0  -  16           5309.88 
     57 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  2  -  6  -  21           4942.70 
     58 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  0  0  0  0  22           4861.51 
     59 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  0  0  0  0  21           4810.85 
     60 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  -  -  -  -  14           4106.83 
     61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  0  -  -  0  10           2436.76 
     62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -   9           2388.26 
     63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -   6           1679.44 
     64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 
     65 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -   2            812.99 
     66 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -   2            479.75 
     67 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -  -  -  -  -   3            473.06 
     68 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -  1  -   2            470.24 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 12
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  11   5025.47  4147.65
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  11   4996.04  4147.65
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  11   4956.01  4147.65
       4 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4933.96  4173.68
       5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  11   4845.39  4147.65
       6 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4765.67  4057.82
       7 STABIK HENRYK          10  1  11   4760.89  4175.31
       8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  11   4737.75  4154.95
       9 NYCZ EDWARD             9  1  10   4711.89  4037.85
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4659.68  3865.99
      11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   4646.52  4176.42
      12 PISZCZEK Stanisław      8  1  10   4640.20  4017.80
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4614.47  3914.14
      14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4613.80  4060.32
      15 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4577.55  3863.43
      16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4478.71  4060.32
      17 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4458.16  3747.57
      18 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   4401.22  4034.05
      19 STABIK HENRYK          10  0   9   4370.02  3682.64
      20 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  11   4331.04  3505.32
      21 SUJKA Bogdan            8  0   9   4274.89  3758.37
      22 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4274.11  3747.57
      23 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4254.06  3629.05
      24 STABIK HENRYK          10  0  11   4244.46  3532.50
      25 STABIK HENRYK          10  0   8   4235.60  3681.00
      26 ŚWIERKOT Marek         10  0   9   4201.40  3700.11
      27 TURCZYK Andrzej         9  1   9   4159.67  3697.61
      28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4135.32  3749.89
      29 FIJOŁEK Mirosław        8  1  10   4129.69  3629.05
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4109.51  3683.68
      31 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   8   4107.53  3563.65
      32 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   9   4045.15  3530.26
      33 SUJKA Bogdan            8  1   8   4022.43  3386.66
      34 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   9   4013.97  3517.40
      35 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   9   4012.75  3676.46
      36 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   4000.86  3351.16
      37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   3993.29  3705.12
      38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   3992.87  3537.50
      39 STABIK HENRYK          10  0   9   3992.80  3300.46
      40 STABIK HENRYK          10  0   8   3968.47  3441.88
      41 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3964.98  3277.93
      42 HOLEWA Edmund          10  0   9   3962.71  3487.37
      43 NYCZ EDWARD             9  1   8   3937.18  3425.40
      44 SUJKA Bogdan            8  0   9   3924.88  3511.33
      45 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3916.58  3435.47
      46 STABIK HENRYK          10  0  10   3915.76  3416.48
      47 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  10   3914.39  3221.91
      48 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   8   3900.67  3425.40
      49 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3898.77  3373.00
      50 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3884.34  3392.59
      51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3863.13  3435.74
      52 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3850.21  3334.01
      53 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3849.47  3334.01
      54 SOBAŁA Tadeusz          7  1   8   3842.25  3367.86
      55 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3839.40  3428.11
      56 SUJKA Bogdan            8  0   8   3822.00  3160.76
      57 STABIK HENRYK          10  1   8   3815.54  3240.59
      58 STABIK HENRYK          10  0   8   3811.00  3240.59
      59 RYŚ Henryk             10  1   8   3804.27  3385.95
      60 NYCZ EDWARD             9  1   7   3800.43  3356.64
      61 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3793.81  3334.01
      62 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3781.98  3123.67
      63 STABIK HENRYK          10  0   9   3781.84  3300.46
      64 PUDEŁKO Józef          10  1   7   3759.77  3256.92
      65 STABIK HENRYK          10  0   9   3731.63  3300.46
      66 STABIK HENRYK          10  0   7   3721.31  3172.73
      67 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3720.51  3173.20
      68 PISZCZEK Stanisław      8  1   9   3699.90  3023.54
      69 SUJKA Bogdan            8  1   9   3681.53  3260.84
      70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3681.26  3175.20
      71 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3674.69  3182.30
      72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3651.28  3172.65
      73 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3651.21  3371.51
      74 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3635.16  3041.50
      75 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3620.52  3123.55
      76 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   9   3598.03  2866.89
      77 PISZCZEK Stanisław      8  0   8   3587.33  3162.26
      78 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3575.30  3246.36
      79 TURCZYK Andrzej         9  0   9   3551.44  2900.36
      80 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3547.05  3196.36
      81 SUJKA Bogdan            8  1   8   3540.98  3139.62
      82 GÓREK STEFAN            2  0   8   3540.21  2905.33
      83 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   9   3539.94  3068.48
      84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3538.72  3050.46
      85 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3532.90  2917.95
      86 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3530.79  3131.99
      87 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3511.75  3038.75
      88 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3504.92  3192.92
      89 GÓRNICKI Jerzy          7  1   9   3487.93  3019.50
      90 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   3472.63  3259.40
      91 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   9   3472.55  3023.11
      92 PUDEŁKO Józef          10  0   7   3465.15  3058.87
      93 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3461.49  3034.99
      94 MŁOCEK Zygmunt          8  1   7   3460.41  3165.92
      95 PISZCZEK Stanisław      8  1   8   3454.16  2811.12
      96 NYCZ EDWARD             9  1   9   3446.78  2887.80
      97 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   7   3443.98  3117.62
      98 STABIK HENRYK          10  0   7   3441.88  3124.57
      99 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3431.01  2903.53
     100 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3427.15  3016.13
     101 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3417.51  2691.68
     102 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3411.25  2849.03
     103 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3407.12  3130.50
     104 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3400.26  2978.81
     105 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3392.24  3043.36
     106 TURCZYK Andrzej         9  1   9   3378.61  2900.36
     107 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3378.28  3039.01
     108 STABIK HENRYK          10  0   6   3364.29  2993.92
     109 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   3336.00  2864.77
     110 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3323.54  2869.90
     111 SOBAŁA Tadeusz          7  0   7   3323.12  3016.45
     112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3320.44  2730.32
     113 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3309.01  2683.52
     114 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3301.32  2929.96
     115 GÓREK STEFAN            2  0   8   3298.10  2625.89
     116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   3279.66  2714.58
     117 TURCZYK Andrzej         9  1   7   3278.79  2802.78
     118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3275.91  2792.81
     119 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3274.52  2977.32
     120 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3267.65  2708.83
     121 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3261.45  2862.95
     122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3257.82  2946.09
     123 STABIK HENRYK          10  1   8   3255.18  2792.19
     124 STABIK HENRYK          10  0   9   3254.92  2669.09
     125 CYRA Andrzej           10  1   9   3226.03  2902.72
     126 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3224.09  2847.11
     127 SUJKA Bogdan            8  0   8   3223.19  2743.24
     128 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3223.11  2780.90
     129 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   3220.12  2820.00
     130 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3213.67  2885.52
     131 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3203.54  2688.16
     132 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   3196.77  2772.55
     133 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   3195.63  2793.70
     134 ŚWIERKOT Marek         10  1   8   3194.61  2788.72
     135 CIERKOSZ Marian        10  0   7   3193.77  2846.47
     136 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   3192.75  2775.52
     137 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3190.11  2531.21
     138 STABIK HENRYK          10  0   8   3189.67  2750.91
     139 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3187.82  2864.77
     140 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3186.61  2664.38
     141 STABIK HENRYK          10  0   8   3186.42  2843.78
     142 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   9   3183.76  2901.52
     143 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3177.84  2626.27
     144 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   3170.85  2872.82
     145 MYDLAK Józef            2  1   7   3160.98  2785.60
     146 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3160.64  2772.78
     147 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3151.87  2871.87
     148 MŁOCEK Zygmunt          8  1   7   3145.15  2887.59
     149 STABIK HENRYK          10  0   7   3114.95  2727.76
     150 STABIK HENRYK          10  0   8   3097.53  2531.56
     151 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   9   3088.51  2651.18
     152 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   7   3075.95  2661.67
     153 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   3074.40  2869.45
     154 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3065.81  2596.55
     155 HOLEWA Edmund          10  1   8   3064.45  2709.48
     156 NYCZ EDWARD             9  1   6   3060.39  2610.96
     157 CIERKOSZ Marian        10  0   7   3059.37  2595.87
     158 STABIK HENRYK          10  1   7   3056.44  2687.61
     159 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   3055.39  2540.07
     160 HOLEWA Edmund          10  1   7   3053.52  2617.50
     161 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3048.87  2532.27
     162 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   3033.94  2516.53
     163 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3030.17  2381.04
     164 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   3027.26  2806.72
     165 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   8   3023.53  2764.43
     166 PISZCZEK Stanisław      8  1   8   3019.92  2563.80
     167 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3019.75  2538.21
     168 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3016.80  2552.48
     169 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3009.50  2400.43
     170 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3009.12  2862.95
     171 MENDRYS Andrzej         8  0   7   3008.79  2449.17
     172 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3007.17  2480.02
     173 CYRA Andrzej           10  1   6   3005.18  2619.93
     174 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2998.76  2723.88
     175 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   7   2998.37  2654.32
     176 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   2996.38  2516.53
     177 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2996.09  2612.39
     178 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2994.90  2431.00
     179 MYDLAK Józef            2  0   8   2993.76  2347.38
     180 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   2991.31  2596.55

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  5790.90 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  5744.17 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   - 10 konk.  5730.90 pkt.
           PISZCZEK Stanisław       sek  8   - 10 konk.  5701.62 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  5623.47 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4213.72 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  4200.68 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  4192.31 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   -  7 konk.  4152.08 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4148.58 pkt.



+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|               KONKURSY                |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|RAZ| Lot 12 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  85   16   18  1  1  0  1  0  1  1  1  1  1  0  1   9   573.95  4443.621011
   2 PAJĄK Gotfryd           508160  68    4    5  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1   9   595.11  4356.801003
   3 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15    2   62  1  1  0  1  1  1  1  1  1  1  0  1  10   521.86  4341.42 721
   4 PISZCZEK Stanisław      504830  23    9   23  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0  1   9   604.42  4305.11 816
   5 SUJKA Bogdan            504480  35   29   30  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1   9   567.44  4147.30 818
   6 PUDEŁKO Józef           508450  15   12   80  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  1   9   587.91  3952.521024
   7 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  29  124  190  1  0  1  1  0  1  1  1  0  1  0  1   8   545.11  3858.37 906
   8 STABIK HENRYK           508270  66    1   20  0  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0   7           3488.301029
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  86    6   14  1  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1   8   538.60  3363.36 921
  10 NYCZ EDWARD             506660  20   70  108  0  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0  1   7   536.98  3345.86 909
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  20  133  187  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0  0  1   7   575.58  3278.46 933
  12 ŚWIERKOT Marek          507770  35   15  152  0  1  1  1  1  1  0  1  1  0  0  1   8   548.37  3194.611020
  13 SZLACHTA Jan            505740  20  247  311  1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  0  1   8   522.09  3166.98 212
  14 FIJOŁEK Mirosław        505380  31   19   48  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1  0  0   7           3150.72 802
  15 GÓRNICKI Jerzy          504850  23   76   99  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  1   8   541.86  3129.70 720
  16 GAWEŁCZYK-RUS           505270  22   71  207  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0  1   8   533.95  3113.93 224
  17 TURCZYK Andrzej         508060  32   58   60  1  1  1  0  0  0  1  1  1  0  0  1   7   535.58  3055.20 924
  18 HOLEWA Edmund           505800  40  102  173  1  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0  1   7   541.39  2998.291010
  19 TARGOSZ Władysław       505400  10   33  146  0  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1   7   510.00  2914.12 821
  20 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  188  196  0  1  0  0  1  1  0  1  0  1  0  1   6   560.93  2840.79 815
  21 DUDA Henryk             507160  16  125  238  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0  1   5   551.16  2697.931041
  22 SOBAŁA Tadeusz          505770  14   61   85  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1  0  1   6   586.74  2674.09 724
  23 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10   72  233  0  0  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0   6           2669.51 718
  24 GÓREK STEFAN            507080  12   10  457  0  1  1  0  1  0  1  1  1  -  0  0   6           2590.16 220
  25 BITTMANN Grzegorz       505620                0  1  1  1  0  1  1  0  1  -  0  -   6           2433.57 902
  26 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  33   74   75  0  0  0  0  1  1  1  0  1  1  0  0   5           2388.501002
  27 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  44    3  161  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0  0   6           2361.94 218
  28 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  16    8  295  0  1  0  0  0  1  0  0  0  1  0  1   4   604.65  2210.89 928
  29 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  29  130  153  1  1  0  1  0  0  0  1  0  1  0  0   5           2202.25 917
  30 CIERKOSZ Marian         505390  40   79  157  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  0  1   6   588.14  2051.711025
  31 MYDLAK Józef            503060  15   44   65  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  0  0   6           2009.12 226
  32 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15  127  144  0  1  -  0  1  0  0  1  1  0  0  1   5   507.44  2003.03 206
  33 MENDRYS Andrzej         504200  15   11   27  0  1  1  1  0  1  0  0  1  0  0  0   5           1949.20 808
  34 CYRA Andrzej            507850  37   13   55  0  0  0  0  0  1  1  1  1  0  0  0   4           1868.431005
  35 BEDNARZ Henryk          508070  15   78  284  0  0  1  0  0  1  0  0  0  1  0  0   3           1615.19 901
  36 SUJKA Krystyna          504460  20   43   46  0  0  0  0  1  0  1  0  0  1  0  0   3           1498.40 827
  37 MACIEJA Zygmunt         505590  15   56   93  0  1  1  0  1  0  0  0  0  -  0  1   4   567.21  1449.19 215
  38 LACH STANISŁAW          504470   6  111  175  1  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  1   4   580.70  1403.77 705
  39 CHMIEL Robert           506710   1            1  1  0  1  0  0  1  0  0  -  0  0   4           1399.69 208
  40 RYŚ Henryk              507400  27  143  274  0  0  1  0  1  1  0  0  1  0  0  0   4           1385.081026
  41 POŁĄCZAK Mieczysław     505650                0  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -   3           1376.13 213
  42 SAJDOK Stanisław        508450  23  166  167  0  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  1   3   567.67  1276.731027
  43 WIDUCH Dariusz          507410  31   73  112  1  0  0  0  1  0  0  1  1  0  0  0   4           1213.71 916
  44 FICEK Jan               507740  34  251  508  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -  0   3           1143.71 922
  45 DRZEWIECKI R            506940  12  148  180  0  1  1  1  0  -  -  -  0  -  -  0   3           1067.59 706
  46 TEODORCZYK Zdzisław     506240                0  0  1  0  1  1  0  0  -  0  0  -   3            965.78 932
  47 BRYŁKA E - PETEJA P     505120   1            0  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0   2            602.19 227
  48 KOWALSKI JAN            504200                0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -   1            532.85 807
  49 STARCZYNOWSKI Jan       504380  10  182  202  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1   1   516.28   516.28 819
  50 WAŁACH Rufin            507900  26    7   47  0  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0   2            509.47 914
  51 ŻUBER Bolesław          504780                0  0  0  1  0  0  -  -  -  -  -  -   1            448.751007
  52 POGORZAŁEK Alfred       508740  10  231  337  0  1  0  0  1  0  0  0  0  -  -  0   2            432.76 716
  53 MORAWSKI Jan            506360                0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0  -   1            401.20 710
  54 PASZEK Wincenty         505630  10  486  610  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0   1            366.88 711
  55 GLINKA Joachim          506310  16  255  351  0  0  1  0  -  0  0  0  0  -  0  0   1            331.22 904
  56 FISZER Henryk           511440                0  1  0  0  0  -  0  -  -  -  -  -   1            263.68 923
  57 MROWIŃSKI Ryszard       505620                0  0  0  0  1  0  -  -  0  0  0  -   1            133.08 715
  58 WILK Daniel             505650  10  601  611  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728