LISTA KONKURSOWA 13/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                 GUBIN 3

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 10.07.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 352510 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°46'04.0"-51°57'34.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:40:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 58
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1770
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 590
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 354
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 443
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 10:23:33
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1252.69 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 11:26:14
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1012.90 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.6m.37s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  9|  206|   64| 31.1|
                    |BRYNOW         | 10|  175|   38| 21.7|
                    |PANEWNIKI      | 10|  223|   81| 36.3|
                    |PIOTROWICE     | 16|  549|  176| 32.1|
                    |PODLESIE       | 13|  617|  231| 37.4|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 58| 1770|  590| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 84-43- 9 - 10:23:33  1252.69   0.56 40.00 452.34 355200
   2 PUDEŁKO Józef          10 22-14-10 C 10:25:47  1242.79   1.13 39.98 452.17 355170
   3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 59-27-10 - 10:27:48  1242.56   1.69 39.96 452.00 357610
   4 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  34 - 10:28:15  1232.16   2.26 39.95 451.83 355170
   5 RADZIEJEWSKI JERZY      9 25- 5- 5 S 10:27:38  1231.57   2.82 39.93 451.66 354240
   6 PISZCZEK Stanisław      8 38-21-10 S 10:25:10  1229.84   3.39 39.91 451.49 350710
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 64-44-10 M 10:29:53  1224.70   3.95 39.89 451.32 355020
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  22 - 10:29:57  1224.42   4.52       451.15 355020
   9 GÓREK STEFAN            2 12- 9- 9 S 10:27:47  1224.32   5.08 39.86 450.98 352340
  10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  51 - 10:30:22  1223.28   5.65       450.82 355200
  11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  35 M 10:32:22  1223.16   6.21 39.82 450.65 357610
  12 FIJOŁEK Mirosław        8 28-18- 8 M 10:27:08  1222.85   6.78 39.80 450.48 351120
  13 GÓRNICKI Jerzy          7 22- 6- 5 M 10:26:58  1220.04   7.34 39.78 450.31 350110
  14 PAJĄK Gotfryd          10 69-38- 8 - 10:31:07  1219.37   7.91       450.14 354980
  15 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  42 - 10:31:09  1219.23   8.47 39.75 449.97 354980
  16 STABIK HENRYK          10 85-45-10 S 10:31:23  1218.81   9.04 39.73 449.80 355140
  17 SUJKA Bogdan            8 35-16-10 M 10:27:50  1217.96   9.60 39.71 449.63 350570
  17 SUJKA Bogdan            8 < 2>  55 S 10:27:50  1217.96   9.60 39.71 449.63 350570
  19 BITTMANN Grzegorz       9 19- 5- 4 S 10:28:44  1217.87  10.73 39.67 449.29 351640
  20 STABIK HENRYK          10 < 2>  25 - 10:31:44  1217.34  11.30       449.12 355140
  21 HOLEWA Edmund          10 40-12- 8 C 10:29:56  1216.28  11.86 39.64 448.95 352640
  22 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  24 - 10:31:54  1216.24  12.43 39.62 448.78 355020
  23 TURCZYK Andrzej         9 50-29-10 S 10:31:28  1215.20  12.99 39.60 448.61 354190
  24 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>  26 - 10:32:10  1215.13  13.56       448.44 355020
  25 STABIK HENRYK          10 < 3>  29 - 10:32:18  1214.98  14.12       448.27 355140
  26 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>  27 S 10:32:14  1214.85  14.69 39.55 448.10 355020
  27 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6>  38 - 10:32:40  1213.05  15.25 39.53 447.93 355020
  28 NYCZ EDWARD             9 44-10- 5 C 10:30:52  1212.89  15.82 39.51 447.76 352790
  29 STABIK HENRYK          10 < 4>  63 - 10:33:04  1211.81  16.38 39.49 447.59 355140
  30 SOBAŁA Tadeusz          7 27- 8- 7 C 10:30:39  1209.05  16.95 39.48 447.43 351410
  31 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  47 C 10:33:32  1206.64  17.51 39.46 447.26 354190
  32 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 86-48- 9 - 10:32:37  1205.50  18.08       447.09 352750
  32 SZLACHTA Jan            2 30-10- 6 - 10:30:55  1205.50  18.08       447.09 350700
  34 PUDEŁKO Józef          10 < 3>  61 - 10:34:38  1205.46  19.21 39.40 446.75 355170
  35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  40 - 10:36:45  1205.09  19.77 39.38 446.58 357610
  36 HOLEWA Edmund          10 < 2>  95 M 10:32:57  1203.76  20.34 39.37 446.41 352640
  37 CIERKOSZ Marian        10 40- 6- 5 - 10:33:17  1203.14  20.90 39.35 446.24 352860
  38 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>  56 M 10:35:13  1202.57  21.47 39.33 446.07 355020
  39 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  44 S 10:31:59  1201.13  22.03 39.31 445.90 350710
  40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  76 - 10:38:05  1199.70  22.60       445.73 357610
  41 NYCZ EDWARD             9 < 2> 210 - 10:34:13  1199.08  23.16       445.56 352790
  42 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  69 - 10:36:08  1198.72  23.73 39.26 445.39 354980
  43 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 38- 8- 7 S 10:33:21  1198.02  24.29 39.24 445.22 351440
  44 PISZCZEK Stanisław      8 < 3>  58 S 10:33:57  1193.09  24.86 39.22 445.05 350710
  45 SZLACHTA Jan            2 < 2> 125 S 10:34:07  1192.38  25.42 39.20 444.88 350700
  46 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  59 - 10:35:58  1191.86  25.99 39.19 444.71 352750
  47 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  53 - 10:37:24  1190.96  26.55 39.17 444.54 354190
  48 CYRA Andrzej           10 71-17- 6 - 10:38:04  1189.37  27.12       444.37 354510
  49 SUJKA Krystyna          8 21- 5- 2 - 10:34:47  1189.18  27.68 39.13 444.20 350550
  50 WAŁACH Rufin            9 54-12- 5 - 10:38:49  1186.38  28.25 39.11 444.04 354510
  51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  70 C 10:39:42  1185.19  28.81 39.10 443.87 355200
  52 WAŁACH Rufin            9 < 2> 123 - 10:39:23  1184.13  29.38       443.70 354510
  53 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  92 - 10:39:31  1182.54  29.94 39.06 443.53 354190
  54 SUJKA Krystyna          8 < 2> 143 S 10:36:27  1182.49  30.51 39.04 443.36 350550
  55 SUJKA Bogdan            8 < 3>  78 - 10:36:49  1181.10  31.07 39.02 443.19 350570
  56 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8>  75 - 10:40:40  1180.78  31.64       443.02 355020
  57 CIERKOSZ Marian        10 < 2>  87 S 10:39:00  1180.13  32.20 38.99 442.85 352860
  58 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>  79 - 10:37:29  1178.92  32.77 38.97 442.68 350710
  59 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  60 - 10:39:19  1178.52  33.33       442.51 352750
  60 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  73 S 10:39:22  1178.32  33.90 38.93 442.34 352750
  61 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 161 C 10:41:29  1178.08  34.46 38.91 442.17 355170
  62 KRAWCZYK-OCZKO          2 30-14- 7 - 10:37:50  1176.90  35.03       442.00 350520
  63 STABIK HENRYK          10 < 5> 103 - 10:41:46  1176.87  35.59 38.88 441.83 355140
  64 GAWEŁCZYK-RUS           2 33-10- 6 - 10:38:08  1175.65  36.16 38.86 441.66 350500
  65 TARGOSZ Władysław       8 15- 7- 7 S 10:38:45  1175.33  36.72 38.84 441.49 351130
  66 ŻOŁNECZKO Dawid         9 23- 2- 1 S 10:42:50  1175.14  37.29 38.82 441.32 355870
  67 GÓREK STEFAN            2 < 2>  89 S 10:39:58  1174.60  37.85 38.81 441.15 352340
  68 ŚWIERKOT Marek         10 34- 9- 6 S 10:42:06  1174.15  38.42 38.79 440.98 354710
  69 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  71 - 10:42:27  1173.68  38.98 38.77 440.82 354980
  70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4> 151 S 10:42:44  1173.31  39.55 38.75 440.65 355200
  71 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  72 - 10:42:40  1172.84  40.11       440.48 354980
  72 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  88 - 10:42:45  1172.52  40.68       440.31 354980
  73 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  74 - 10:41:16  1170.89  41.24 38.70 440.14 352750
  74 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  77 - 10:41:17  1170.83  41.81       439.97 352750
  75 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 106 - 10:43:14  1170.78  42.37 38.66 439.80 355020
  76 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 110 - 10:45:37  1170.13  42.94 38.64 439.63 357610
  77 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  82 - 10:41:53  1168.50  43.50       439.46 352750
  78 SUJKA Bogdan            8 < 4>  90 C 10:40:33  1166.43  44.07 38.61 439.29 350570
  79 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 108 C 10:40:41  1166.38  44.63 38.59 439.12 350710
  80 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 231 S 10:40:13  1166.19  45.20 38.57 438.95 350110
  81 MYDLAK Józef            2 36- 8- 5 C 10:38:53  1166.14  45.76 38.55 438.78 348540
  82 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8>  83 - 10:42:42  1165.35  46.33 38.53 438.61 352750
  83 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9>  84 - 10:42:47  1165.02  46.89 38.52 438.44 352750
  84 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 118 - 10:42:53  1164.64  47.46       438.27 352750
  85 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 128 S 10:41:31  1164.55  48.02 38.48 438.10 351130
  86 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  97 S 10:41:40  1163.93  48.59 38.46 437.93 351120
  87 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 181 C 10:43:23  1163.08  49.15 38.44 437.76 352860
  88 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  98 - 10:46:05  1159.75  49.72 38.43 437.59 354980
  89 GÓREK STEFAN            2 < 3> 146 C 10:43:52  1159.52  50.28 38.41 437.43 352340
  90 SUJKA Bogdan            8 < 5> 134 - 10:42:28  1159.04  50.85 38.39 437.26 350570
  91 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 272 C 10:46:40  1156.66  51.41 38.37 437.09 354710
  92 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  94 - 10:46:21  1156.16  51.98       436.92 354190
  93 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2>  96 S 10:44:03  1155.76  52.54 38.33 436.75 351410
  94 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  99 S 10:46:40  1154.97  53.11 38.32 436.58 354190
  95 HOLEWA Edmund          10 < 3> 105 - 10:45:43  1153.49  53.67       436.41 352640
  96 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 149 S 10:44:47  1152.98  54.24 38.28 436.24 351410
  97 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 124 S 10:44:50  1151.84  54.80 38.26 436.07 351120
  98 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 100 - 10:48:12  1151.78  55.37       435.90 354980
  98 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 179 S 10:47:31  1151.78  55.37 38.24 435.90 354190
 100 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 102 - 10:48:14  1151.66  56.50 38.21 435.56 354980
 101 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 27-12- 7 S 10:46:33  1151.56  57.06 38.19 435.39 353010
 102 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 104 - 10:48:17  1151.47  57.63       435.22 354980
 103 STABIK HENRYK          10 < 6> 111 - 10:48:30  1151.18  58.19       435.05 355140
 104 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 117 - 10:48:22  1151.16  58.76       434.88 354980
 105 HOLEWA Edmund          10 < 4> 196 C 10:46:29  1150.60  59.32 38.12 434.71 352640
 106 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 112 - 10:48:41  1150.11  59.89       434.54 355020
 107 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 130 - 10:44:47  1150.06  60.45 38.08 434.37 350520
 108 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 186 - 10:44:58  1149.99  61.02 38.06 434.20 350710
 109 MYDLAK Józef            2 < 2> 180 - 10:43:05  1149.98  61.58 38.05 434.04 348540
 110 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 133 - 10:51:03  1149.69  62.15 38.03 433.87 357610
 111 STABIK HENRYK          10 < 7> 121 C 10:49:09  1148.76  62.71 38.01 433.70 355140
 112 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 114 - 10:49:24  1147.45  63.28       433.53 355020
 113 CYRA Andrzej           10 < 2> 116 - 10:48:58  1147.41  63.84       433.36 354510
 114 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 115 - 10:49:30  1147.08  64.41       433.19 355020
 115 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 120 - 10:49:34  1146.83  64.97 37.94 433.02 355020
 116 CYRA Andrzej           10 < 3> 138 - 10:49:08  1146.79  65.54 37.92 432.85 354510
 117 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 152 C 10:49:43  1146.14  66.10 37.90 432.68 354980
 118 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 132 - 10:47:49  1145.97  66.67       432.51 352750
 119 MACIEJA Zygmunt         2 12- 4- 0 - 10:45:51  1145.86  67.23       432.34 350460
 120 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 126 S 10:49:52  1145.72  67.80 37.85 432.17 355020
 121 STABIK HENRYK          10 < 8> 122 - 10:50:09  1145.06  68.36       432.00 355140
 122 STABIK HENRYK          10 < 9> 140 - 10:50:43  1142.97  68.93       431.83 355140
 123 WAŁACH Rufin            9 < 3> 131 S 10:50:28  1141.86  69.49 37.79 431.66 354510
 124 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 141 - 10:47:36  1141.48  70.06 37.77 431.49 351120
 125 SZLACHTA Jan            2 < 3> 139 S 10:47:16  1141.35  70.62 37.76 431.32 350700
 126 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 127 - 10:51:04  1141.30  71.19 37.74 431.15 355020
 127 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 144 - 10:51:15  1140.63  71.75       430.98 355020
 128 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 135 S 10:47:52  1140.53  72.32 37.70 430.82 351130
 129 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 156 - 10:47:29  1139.90  72.88       430.65 350500
 130 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3> 136 M 10:47:33  1139.72  73.45 37.67 430.48 350520
 131 WAŁACH Rufin            9 < 4> 232 - 10:51:06  1139.54  74.01       430.31 354510
 132 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 159 - 10:50:07  1137.48  74.58       430.14 352750
 133 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 170 S 10:54:40  1136.47  75.14 37.61 429.97 357610
 134 SUJKA Bogdan            8 < 6> 163 C 10:48:30  1136.37  75.71 37.59 429.80 350570
 135 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 256 S 10:49:17  1135.30  76.27 37.57 429.63 351130
 136 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 137 S 10:48:50  1134.98  76.84 37.56 429.46 350520
 137 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5> 182 S 10:48:59  1134.43  77.40 37.54 429.29 350520
 138 CYRA Andrzej           10 < 4> 145 - 10:52:35  1134.13  77.97       429.12 354510
 139 SZLACHTA Jan            2 < 4> 217 - 10:49:18  1133.85  78.53 37.50 428.95 350700
 140 STABIK HENRYK          10 <10> 148 - 10:53:21  1133.37  79.10 37.48 428.78 355140
 141 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 158 - 10:49:50  1133.25  79.66 37.47 428.61 351120
 142 MENDRYS Andrzej         8 24-10- 7 S 10:49:15  1132.90  80.23 37.45 428.44 350350
 143 SUJKA Krystyna          8 < 3> 271 C 10:49:37  1132.21  80.79 37.43 428.27 350550
 144 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 165 S 10:53:44  1131.60  81.36 37.41 428.10 355020
 145 CYRA Andrzej           10 < 5> 169 C 10:53:19  1131.48  81.92 37.39 427.93 354510
 146 GÓREK STEFAN            2 < 4> 197 M 10:51:25  1131.41  82.49 37.38 427.76 352340
 147 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 175 - 10:52:18  1130.36  83.05 37.36 427.59 353010
 148 STABIK HENRYK          10 <11> 150 - 10:54:15  1130.12  83.62 37.34 427.43 355140
 148 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 236 S 10:50:57  1130.12  83.62 37.34 427.43 351410
 150 STABIK HENRYK          10 <12> 157 - 10:54:16  1130.06  84.75       427.09 355140
 151 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5> 167 - 10:54:31  1129.35  85.31       426.92 355200
 152 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 153 - 10:54:28  1128.83  85.88 37.27 426.75 354980
 153 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 154 - 10:54:31  1128.65  86.44       426.58 354980
 153 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 155 - 10:54:31  1128.65  86.44 37.25 426.58 354980
 155 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 160 - 10:54:35  1128.41  87.57 37.21 426.24 354980
 156 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 239 M 10:50:37  1128.40  88.14 37.19 426.07 350500
 157 STABIK HENRYK          10 <13> 177 - 10:54:48  1128.15  88.70 37.18 425.90 355140
 158 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 168 - 10:51:28  1127.31  89.27 37.16 425.73 351120
 159 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 171 - 10:53:00  1127.00  89.83       425.56 352750
 160 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 162 - 10:55:24  1125.49  90.40 37.12 425.39 354980
 161 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 357 S 10:55:37  1125.32  90.96 37.10 425.22 355170
 162 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 215 - 10:55:28  1125.25  91.53       425.05 354980
 163 SUJKA Bogdan            8 < 7> 218 - 10:51:42  1124.70  92.09 37.07 424.88 350570
 164 POGORZAŁEK Alfred       7 12- 4- 4 S 10:55:00  1124.57  92.66 37.05 424.71 354240
 165 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 166 S 10:55:45  1124.37  93.22 37.03 424.54 355020
 166 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 184 - 10:55:53  1123.90  93.79 37.01 424.37 355020
 167 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 193 - 10:56:07  1123.64  94.35 37.00 424.20 355200
 168 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 221 M 10:52:36  1123.22  94.92 36.98 424.04 351120
 169 CYRA Andrzej           10 < 6> 172 C 10:55:40  1123.05  95.48 36.96 423.87 354510
 170 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 173 - 10:58:26  1123.03  96.05       423.70 357610
 171 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 202 - 10:54:07  1122.99  96.61       423.53 352750
 172 CYRA Andrzej           10 < 7> 214 S 10:55:43  1122.87  97.18 36.90 423.36 354510
 173 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 207 M 10:58:49  1121.68  97.74 36.89 423.19 357610
 174 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 178 S 10:53:30  1121.02  98.31 36.87 423.02 351440
 175 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 275 M 10:54:57  1120.84  98.87 36.85 422.85 353010
 176 BEDNARZ Henryk          9 16- 2- 2 S 10:56:01  1120.64  99.44 36.83 422.68 354140
 177 STABIK HENRYK          10 <14> 198 - 10:57:01  1120.26 100.00 36.81 422.51 355140
 178 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 313 C 10:53:53  1119.65 100.56 36.80 422.34 351440
 179 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 192 - 10:56:29  1119.14 101.13       422.17 354190
 180 MYDLAK Józef            2 < 3> 187 C 10:51:27  1119.09 101.69 36.76 422.00 348540
 181 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 542 M 10:55:26  1118.65 102.26 36.74 421.83 352860
 182 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 6> 252 - 10:53:28  1118.21 102.82       421.66 350520
 183 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 521 - 10:53:25  1118.19 103.39       421.49 350460
 184 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 185 C 10:57:30  1118.17 103.95 36.69 421.32 355020
 185 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 194 - 10:57:32  1118.06 104.52 36.67 421.15 355020
 186 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 190 S 10:53:48  1117.62 105.08 36.65 420.98 350710
 187 MYDLAK Józef            2 < 4> 286 - 10:51:52  1117.59 105.65 36.63 420.82 348540
 188 TEODORCZYK Zdzisław     9 34- 2- 2 C 10:55:13  1117.04 106.21 36.62 420.65 352110
 189 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 266 S 10:54:59  1116.38 106.78 36.60 420.48 351640
 190 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 255 - 10:54:17  1115.90 107.34 36.58 420.31 350710
 191 WIDUCH Dariusz          9 35- 5- 3 - 10:56:57  1115.70 107.91 36.56 420.14 353620
 192 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 240 - 10:57:38  1115.09 108.47 36.54 419.97 354190
 193 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 195 - 10:58:35  1114.94 109.04       419.80 355200
 194 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22> 211 M 10:58:28  1114.78 109.60 36.51 419.63 355020
 195 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 199 - 10:58:41  1114.59 110.17 36.49 419.46 355200
 196 HOLEWA Edmund          10 < 5> 268 - 10:56:43  1113.42 110.73 36.47 419.29 352640
 197 GÓREK STEFAN            2 < 5> 226 S 10:56:28  1113.36 111.30 36.45 419.12 352340
 198 STABIK HENRYK          10 <15> 200 - 10:59:19  1112.19 111.86       418.95 355140
 199 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 201 C 10:59:26  1111.97 112.43 36.42 418.78 355200
 200 STABIK HENRYK          10 <16> 204 - 10:59:24  1111.90 112.99       418.61 355140
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 216 S 10:59:31  1111.68 113.56 36.38 418.44 355200
 202 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 205 - 10:57:40  1110.44 114.12       418.27 352750
 203 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 23- 9- 6 S 10:57:43  1110.39 114.69 36.34 418.10 352790
 204 STABIK HENRYK          10 <17> 209 - 10:59:52  1110.28 115.25       417.93 355140
 205 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 206 - 10:57:45  1110.15 115.82       417.76 352750
 206 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 230 C 10:57:47  1110.03 116.38 36.29 417.59 352750
 207 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 212 - 11:02:24  1109.21 116.95 36.27 417.43 357610
 208 KOZAK KRZYSZTOF         7 15- 2- 2 S 10:59:23  1109.14 117.51 36.25 417.26 354240
 209 STABIK HENRYK          10 <18> 213 - 11:00:13  1109.06 118.08       417.09 355140
 210 NYCZ EDWARD             9 < 3> 335 - 10:58:07  1109.00 118.64 36.22 416.92 352790
 211 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23> 233 - 11:00:14  1108.63 119.21 36.20 416.75 355020
 212 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 223 C 11:02:35  1108.58 119.77 36.18 416.58 357610
 213 STABIK HENRYK          10 <19> 227 M 11:00:27  1108.25 120.34 36.16 416.41 355140
 214 CYRA Andrzej           10 < 8> 219 - 11:00:02  1107.73 120.90       416.24 354510
 215 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 224 - 11:00:28  1107.70 121.47       416.07 354980
 216 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 237 - 11:00:42  1107.58 122.03       415.90 355200
 217 SZLACHTA Jan            2 < 5> 348 M 10:56:49  1106.95 122.60 36.09 415.73 350700
 218 SUJKA Bogdan            8 < 8> 287 - 10:57:25  1104.45 123.16 36.07 415.56 350570
 219 CYRA Andrzej           10 < 9> 245 - 11:01:05  1104.11 123.73       415.39 354510
 220 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 22- 3- 2 - 10:59:46  1103.77 124.29 36.04 415.22 352950
 221 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 228 - 10:58:08  1103.69 124.86 36.02 415.05 351120
 222 DUDA Henryk            10 26- 8- 3 - 11:01:00  1103.52 125.42       414.88 354230
 223 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 225 - 11:04:05  1103.45 125.99       414.71 357610
 224 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 249 - 11:01:44  1103.34 126.55       414.54 354980
 225 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 278 M 11:04:11  1103.11 127.12 35.95 414.37 357610
 226 GÓREK STEFAN            2 < 6> 469 S 10:59:25  1103.07 127.68 35.93 414.20 352340
 227 STABIK HENRYK          10 <20> 243 - 11:02:09  1102.41 128.25 35.91 414.04 355140
 228 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 247 S 10:58:33  1102.24 128.81 35.89 413.87 351120
 229 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 260 M 11:01:25  1102.12 129.38 35.87 413.70 354240
 230 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 241 - 11:00:23  1101.03 129.94 35.86 413.53 352750
 231 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 340 S 10:58:03  1100.80 130.51 35.84 413.36 350110
 232 WAŁACH Rufin            9 < 5> 262 C 11:02:04  1100.74 131.07 35.82 413.19 354510
 233 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <24> 238 S 11:02:48  1099.81 131.64 35.80 413.02 355020
 234 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2>---- S 11:00:12  1099.66 132.20 35.78 412.85 352110
 235 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 258 C 11:01:40  1099.34 132.77 35.76 412.68 353620
 236 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 344 - 10:59:57  1098.33 133.33 35.75 412.51 351410
 237 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 246 - 11:03:45  1097.14 133.90       412.34 355200
 238 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <25> 303 - 11:03:45  1096.59 134.46       412.17 355020
 239 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 288 C 10:59:40  1096.45 135.03 35.69 412.00 350500
 240 TURCZYK Andrzej         9 <10> 248 S 11:03:04  1096.34 135.59 35.67 411.83 354190
 241 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 294 - 11:01:59  1095.55 136.16 35.66 411.66 352750
 242 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 253 S 11:02:11  1095.00 136.72 35.64 411.49 352790
 243 STABIK HENRYK          10 <21> 244 C 11:04:24  1094.76 137.29 35.62 411.32 355140
 244 STABIK HENRYK          10 <22> 274 - 11:04:30  1094.42 137.85 35.60 411.15 355140
 245 CYRA Andrzej           10 <10> 250 - 11:04:01  1094.11 138.42 35.58 410.98 354510
 246 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 251 M 11:04:47  1093.65 138.98 35.57 410.82 355200
 247 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 279 - 11:01:14  1093.04 139.55 35.55 410.65 351120
 248 TURCZYK Andrzej         9 <11> 254 - 11:04:03  1093.01 140.11 35.53 410.48 354190
 249 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 270 S 11:05:06  1091.91 140.68 35.51 410.31 354980
 250 CYRA Andrzej           10 <11> 309 - 11:04:42  1091.81 141.24       410.14 354510
 251 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 261 - 11:05:25  1091.52 141.81       409.97 355200
 252 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 7> 308 S 11:01:12  1091.28 142.37 35.46 409.80 350520
 253 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 355 - 11:03:26  1090.77 142.94       409.63 352790
 254 TURCZYK Andrzej         9 <12> 265 - 11:04:45  1090.65 143.50       409.46 354190
 255 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 257 S 11:01:37  1090.46 144.07 35.40 409.29 350710
 256 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 302 M 11:02:04  1090.24 144.63 35.38 409.12 351130
 257 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 277 M 11:01:42  1090.18 145.20 35.37 408.95 350710
 258 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 314 - 11:04:29  1089.79 145.76 35.35 408.78 353620
 259 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 283 S 11:01:30  1089.74 146.33 35.33 408.61 350350
 260 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 444 M 11:05:05  1089.69 146.89 35.31 408.44 354240
 261 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 264 S 11:06:01  1089.52 147.46 35.29 408.27 355200
 262 WAŁACH Rufin            9 < 6> 330 S 11:05:25  1089.40 148.02 35.28 408.10 354510
 263 RYŚ Henryk             10 39- 4- 2 S 11:05:06  1089.20 148.59 35.26 407.93 354100
 264 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 291 - 11:06:38  1087.46 149.15       407.76 355200
 265 TURCZYK Andrzej         9 <13> 281 - 11:05:47  1087.20 149.72 35.22 407.59 354190
 266 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 333 M 11:03:28  1087.10 150.28 35.20 407.43 351640
 267 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 1- 1 S 11:02:32  1086.68 150.85 35.19 407.26 350490
 268 HOLEWA Edmund          10 < 6> 350 - 11:04:33  1086.55 151.41       407.09 352640
 269 MORAWSKI Jan            7 24- 4- 1 S 11:04:15  1086.08 151.98 35.15 406.92 352160
 270 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 284 - 11:07:20  1084.46 152.54 35.13 406.75 354980
 270 SUJKA Krystyna          8 < 4> 276 - 11:03:15  1084.46 152.54 35.13 406.75 350550
 272 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 346 M 11:07:10  1084.19 153.67 35.10 406.41 354710
 273 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2> 448 M 11:06:46  1084.08 154.24 35.08 406.24 354240
 274 STABIK HENRYK          10 <23> 285 - 11:07:38  1083.96 154.80 35.06 406.07 355140
 275 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 327 - 11:05:51  1083.35 155.37 35.04 405.90 353010
 276 SUJKA Krystyna          8 < 5>---- - 11:03:41  1083.00 155.93 35.02 405.73 350550
 277 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 319 S 11:03:54  1082.77 156.50 35.00 405.56 350710
 278 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 282 M 11:10:28  1082.14 157.06 34.99 405.39 357610
 279 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 349 - 11:04:30  1082.03 157.63 34.97 405.22 351120
 280 PASZEK Wincenty         7 21- 1- 1 S 11:04:53  1081.47 158.19 34.95 405.05 351350
 281 TURCZYK Andrzej         9 <14> 295 - 11:07:33  1081.33 158.76       404.88 354190
 282 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 343 - 11:11:03  1080.23 159.32 34.91 404.71 357610
 283 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 324 - 11:04:21  1080.16 159.89 34.90 404.54 350350
 284 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 297 - 11:08:43  1079.90 160.45 34.88 404.37 354980
 285 STABIK HENRYK          10 <24> 289 - 11:09:08  1079.02 161.02       404.20 355140
 286 MYDLAK Józef            2 < 5> 393 - 11:03:14  1078.29 161.58       404.04 348540
 287 SUJKA Bogdan            8 < 9> 301 C 11:05:12  1078.01 162.15 34.82 403.87 350570
 288 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 403 S 11:05:18  1077.47 162.71 34.81 403.70 350500
 289 STABIK HENRYK          10 <25> 290 - 11:09:39  1077.32 163.28 34.79 403.53 355140
 290 STABIK HENRYK          10 <26> 299 - 11:09:43  1077.11 163.84 34.77 403.36 355140
 291 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 292 - 11:09:52  1076.80 164.41 34.75 403.19 355200
 292 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 293 - 11:09:57  1076.53 164.97 34.73 403.02 355200
 293 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 320 - 11:09:58  1076.47 165.54       402.85 355200
 294 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 298 - 11:07:48  1076.11 166.10       402.68 352750
 295 TURCZYK Andrzej         9 <15> 304 S 11:09:11  1075.97 166.67 34.68 402.51 354190
 296 DUDA Henryk            10 < 2> 419 C 11:09:26  1075.27 167.23 34.66 402.34 354230
 297 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 345 - 11:10:29  1074.12 167.80 34.64 402.17 354980
 298 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 307 - 11:08:28  1073.93 168.36 34.62 402.00 352750
 299 STABIK HENRYK          10 <27> 300 M 11:10:51  1073.42 168.93 34.61 401.83 355140
 300 STABIK HENRYK          10 <28> 310 S 11:10:58  1073.04 169.49 34.59 401.66 355140
 301 SUJKA Bogdan            8 <10> 375 - 11:06:48  1072.74 170.06 34.57 401.49 350570
 302 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 478 M 11:07:24  1072.48 170.62 34.55 401.32 351130
 303 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <26> 305 - 11:11:26  1071.17 171.19       401.15 355020
 304 TURCZYK Andrzej         9 <16> 311 - 11:10:40  1071.14 171.75       400.98 354190
 305 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <27> 315 S 11:11:28  1071.06 172.32 34.50 400.82 355020
 306 MORAWSKI Jan            7 < 2> 398 - 11:09:03  1070.23 172.88 34.48 400.65 352160
 307 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 318 - 11:09:47  1069.64 173.45       400.48 352750
 307 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 8> 312 - 11:07:42  1069.64 173.45 34.46 400.48 350520
 309 CYRA Andrzej           10 <12> 364 - 11:11:26  1069.63 174.58 34.43 400.14 354510
 310 STABIK HENRYK          10 <29> 316 M 11:12:10  1069.16 175.14 34.41 399.97 355140
 311 TURCZYK Andrzej         9 <17> 328 - 11:11:21  1068.93 175.71       399.80 354190
 312 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 9> 336 S 11:08:05  1068.39 176.27 34.37 399.63 350520
 313 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 322 - 11:09:06  1067.88 176.84 34.35 399.46 351440
 314 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 504 S 11:11:31  1066.67 177.40 34.33 399.29 353620
 315 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <28> 323 - 11:13:06  1065.81 177.97 34.32 399.12 355020
 316 STABIK HENRYK          10 <30> 338 S 11:13:19  1065.47 178.53 34.30 398.95 355140
 317 BRYŁKA E - PETEJA P     2 12- 1- 1 C 11:09:04  1065.29 179.10 34.28 398.78 350550
 318 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 341 - 11:11:30  1064.10 179.66       398.61 352750
 318 PISZCZEK Stanisław      8 <12> 329 - 11:09:35  1064.10 179.66 34.26 398.61 350710
 320 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 321 - 11:13:57  1063.63 180.79 34.23 398.27 355200
 321 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 354 - 11:13:59  1063.53 181.36 34.21 398.10 355200
 322 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 413 M 11:10:29  1063.41 181.92 34.19 397.93 351440
 323 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <29> 352 - 11:14:02  1062.83 182.49       397.76 355020
 324 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 334 S 11:09:44  1062.53 183.05 34.15 397.59 350350
 325 KOWALSKI JAN            8  1- 1- 1 S 11:09:48  1062.31 183.62 34.14 397.43 350350
 326 RYŚ Henryk             10 < 2> 548 - 11:13:28  1061.88 184.18 34.12 397.26 354100
 327 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 379 S 11:12:32  1061.58 184.75 34.10 397.09 353010
 328 TURCZYK Andrzej         9 <18> 332 M 11:13:39  1061.56 185.31 34.08 396.92 354190
 329 PISZCZEK Stanisław      8 <13> 353 M 11:10:24  1061.47 185.88 34.06 396.75 350710
 330 WAŁACH Rufin            9 < 7> 331 - 11:14:02  1061.30 186.44       396.58 354510
 331 WAŁACH Rufin            9 < 8> 339 - 11:14:04  1061.20 187.01 34.03 396.41 354510
 332 TURCZYK Andrzej         9 <19> 399 - 11:13:49  1061.03 187.57       396.24 354190
 333 BITTMANN Grzegorz       9 < 4> 572 C 11:11:27  1060.91 188.14 33.99 396.07 351640
 334 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 376 S 11:10:21  1060.54 188.70 33.97 395.90 350350
 335 NYCZ EDWARD             9 < 4> 476 C 11:12:45  1060.23 189.27 33.95 395.73 352790
 336 KRAWCZYK-OCZKO          2 <10> 395 - 11:10:38  1060.15 189.83       395.56 350520
 337 GLINKA Joachim          9 19- 3- 3 S 11:12:51  1059.82 190.40 33.92 395.39 352760
 338 STABIK HENRYK          10 <31> 342 C 11:15:07  1059.75 190.96 33.90 395.22 355140
 339 WAŁACH Rufin            9 < 9> 396 - 11:14:32  1059.72 191.53       395.05 354510
 340 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 422 S 11:10:33  1059.17 192.09 33.86 394.88 350110
 341 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 358 C 11:13:07  1058.94 192.66 33.85 394.71 352750
 342 STABIK HENRYK          10 <32> 361 - 11:15:23  1058.91 193.22       394.54 355140
 343 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 351 - 11:17:47  1058.70 193.79       394.37 357610
 344 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 494 S 11:11:58  1058.57 194.35 33.79 394.20 351410
 345 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 347 - 11:15:45  1057.28 194.92       394.04 354980
 346 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 404 - 11:15:30  1057.26 195.48 33.76 393.87 354710
 347 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 359 C 11:15:46  1057.22 196.05 33.74 393.70 354980
 348 SZLACHTA Jan            2 < 6> 356 - 11:11:46  1057.07 196.61 33.72 393.53 350700
 349 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 397 C 11:12:13  1056.90 197.18 33.70 393.36 351120
 350 HOLEWA Edmund          10 < 7> 371 M 11:13:40  1056.86 197.74 33.68 393.19 352640
 351 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 372 S 11:18:26  1056.66 198.31 33.67 393.02 357610
 352 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <30> 360 - 11:16:02  1056.50 198.87       392.85 355020
 353 PISZCZEK Stanisław      8 <14> 389 - 11:12:03  1056.20 199.44 33.63 392.68 350710
 354 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 381 C 11:16:26  1055.78 200.00 33.61 392.51 355200
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 355 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4> 374 S 11:14:14  1055.52        33.59 392.34 352790
 356 SZLACHTA Jan            2 < 7> 363 - 11:12:20  1055.27              392.17 350700
 357 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 382 S 11:16:36  1055.17        33.56 392.00 355170
 358 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 365 - 11:14:29  1054.61        33.54 391.83 352750
 358 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 394 - 11:16:36  1054.61              391.83 354980
 360 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <31> 370 - 11:16:41  1054.46        33.50 391.49 355020
 361 STABIK HENRYK          10 <33> 362 - 11:16:50  1054.35              391.32 355140
 362 STABIK HENRYK          10 <34> 420 - 11:16:54  1054.14              391.15 355140
 363 SZLACHTA Jan            2 < 8> 446 S 11:12:45  1053.94        33.45 390.98 350700
 364 CYRA Andrzej           10 <13> 366 S 11:16:25  1053.78        33.43 390.82 354510
 365 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 367 - 11:14:45  1053.77        33.41 390.65 352750
 366 CYRA Andrzej           10 <14> 432 - 11:16:26  1053.73        33.39 390.48 354510
 367 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 369 - 11:14:48  1053.61        33.38 390.31 352750
 368 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>---- - 11:17:52  1053.29        33.36 390.14 355870
 369 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 385 S 11:14:55  1053.25        33.34 389.97 352750
 370 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <32> 391 - 11:17:12  1052.85        33.32 389.80 355020
 371 HOLEWA Edmund          10 < 8> 440 S 11:15:03  1052.50        33.30 389.63 352640
 372 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 373 C 11:19:48  1052.41        33.29 389.46 357610
 372 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 467 C 11:19:48  1052.41        33.29 389.46 357610
 374 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5> 378 M 11:15:32  1051.43        33.25 389.12 352790
 375 SUJKA Bogdan            8 <11> 377 - 11:13:27  1051.34        33.23 388.95 350570
 376 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 421 S 11:13:16  1051.26        33.21 388.78 350350
 377 SUJKA Bogdan            8 <12> 380 M 11:13:29  1051.24        33.19 388.61 350570
 378 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 6> 503 - 11:15:36  1051.22              388.44 352790
 379 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 417 - 11:15:51  1051.09        33.16 388.27 353010
 380 SUJKA Bogdan            8 <13> 400 C 11:13:32  1051.08        33.14 388.10 350570
 381 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 383 - 11:18:04  1050.68              387.93 355200
 382 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 426 M 11:18:12  1050.18        33.10 387.76 355170
 383 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 384 - 11:18:21  1049.80        33.09 387.59 355200
 384 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 387 - 11:18:23  1049.70        33.07 387.43 355200
 385 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29> 388 C 11:16:09  1049.38        33.05 387.26 352750
 386 FICEK Jan               9 24- 2- 1 - 11:18:20  1048.55        33.03 387.09 354760
 387 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 401 - 11:19:06  1047.48              386.92 355200
 388 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <30> 390 - 11:16:50  1047.25              386.75 352750
 389 PISZCZEK Stanisław      8 <15> 392 M 11:14:54  1047.21        32.98 386.58 350710
 390 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <31> 408 M 11:16:53  1047.10        32.96 386.41 352750
 391 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <33> 414 S 11:19:05  1047.00        32.94 386.24 355020
 392 PISZCZEK Stanisław      8 <16> 443 - 11:14:59  1046.95        32.92 386.07 350710
 393 MYDLAK Józef            2 < 6> 508 S 11:13:05  1046.41        32.90 385.90 348540
 394 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 406 - 11:19:17  1046.26        32.89 385.73 354980
 395 KRAWCZYK-OCZKO          2 <11> 433 S 11:15:03  1046.17        32.87 385.56 350520
 396 WAŁACH Rufin            9 <10> 466 - 11:18:54  1046.06              385.39 354510
 397 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 409 - 11:15:41  1045.99        32.83 385.22 351120
 398 MORAWSKI Jan            7 < 3> 587 - 11:16:43  1045.86        32.81 385.05 352160
 399 TURCZYK Andrzej         9 <20> 439 - 11:18:45  1045.58        32.80 384.88 354190
 400 SUJKA Bogdan            8 <14> 516 C 11:15:36  1044.61        32.78 384.71 350570
 401 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 402 - 11:20:09  1044.25              384.54 355200
 402 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 405 - 11:20:14  1043.99              384.37 355200
 403 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 519 - 11:15:53  1043.52        32.72 384.20 350500
 404 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 473 S 11:19:56  1043.47        32.71 384.04 354710
 405 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 407 - 11:20:27  1043.33        32.69 383.87 355200
 406 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 427 M 11:20:15  1043.29        32.67 383.70 354980
 407 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 415 M 11:20:36  1042.87        32.65 383.53 355200
 408 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <32> 431 - 11:18:16  1042.82        32.63 383.36 352750
 409 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 412 C 11:16:44  1042.72        32.62 383.19 351120
 410 SAJDOK Stanisław       10 34- 3- 3 C 11:20:57  1042.56        32.60 383.02 355460
 411 GLINKA Joachim          9 < 2> 559 S 11:18:23  1042.49        32.58 382.85 352760
 412 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 423 - 11:16:51  1042.36        32.56 382.68 351120
 413 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 437 M 11:17:15  1042.08        32.54 382.51 351440
 414 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <34> 428 - 11:20:42  1042.03              382.34 355020
 415 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 418 - 11:21:10  1041.13              382.17 355200
 416 FICEK Jan               9 < 2>---- S 11:20:47  1041.01        32.49 382.00 354760
 417 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 436 S 11:19:14  1040.61        32.47 381.83 353010
 418 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 424 - 11:21:30  1040.12              381.66 355200
 419 DUDA Henryk            10 < 3> 480 - 11:20:35  1040.07              381.49 354230
 420 STABIK HENRYK          10 <35> 425 C 11:21:34  1039.74        32.42 381.32 355140
 421 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 450 S 11:16:58  1039.72        32.40 381.15 350350
 422 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5> 510 - 11:16:46  1039.62        32.38 380.98 350110
 423 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 472 C 11:17:52  1039.23        32.36 380.82 351120
 424 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 445 - 11:21:49  1039.15              380.65 355200
 425 STABIK HENRYK          10 <36> 435 - 11:21:48  1039.03              380.48 355140
 426 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 454 C 11:21:50  1039.02        32.31 380.31 355170
 427 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 429 C 11:21:40  1038.97        32.29 380.14 354980
 428 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <35> 430 - 11:21:47  1038.73        32.27 379.97 355020
 429 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 460 S 11:21:47  1038.61        32.25 379.80 354980
 430 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <36> 442 M 11:21:50  1038.58        32.24 379.63 355020
 431 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <33> 449 - 11:19:45  1038.26        32.22 379.46 352750
 432 CYRA Andrzej           10 <15> 434 - 11:21:29  1038.15              379.29 354510
 433 KRAWCZYK-OCZKO          2 <12> 438 - 11:17:39  1038.12        32.18 379.12 350520
 434 CYRA Andrzej           10 <16> 512 S 11:21:30  1038.10        32.16 378.95 354510
 435 STABIK HENRYK          10 <37> 452 S 11:22:14  1037.71        32.14 378.78 355140
 436 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 441 - 11:20:19  1037.30        32.13 378.61 353010
 437 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7> 499 S 11:18:49  1037.26        32.11 378.44 351440
 438 KRAWCZYK-OCZKO          2 <13> 540 C 11:18:03  1036.89        32.09 378.27 350520
 439 TURCZYK Andrzej         9 <21> 453 M 11:21:37  1036.81        32.07 378.10 354190
 440 HOLEWA Edmund          10 < 9> 465 C 11:20:14  1036.47        32.05 377.93 352640
 441 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 489 M 11:20:36  1036.44        32.04 377.76 353010
 442 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <37> 505 S 11:22:38  1036.15        32.02 377.59 355020
 443 PISZCZEK Stanisław      8 <17> 447 S 11:18:30  1036.07        32.00 377.43 350710
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 444 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 464 S 11:21:55  1036.04              377.26 354240
 445 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 457 - 11:22:53  1035.92              377.09 355200
 446 SZLACHTA Jan            2 < 9> 590 S 11:18:36  1035.74              376.92 350700
 447 PISZCZEK Stanisław      8 <18> 488 M 11:18:39  1035.61              376.75 350710
 448 POGORZAŁEK Alfred       7 < 3> 484 C 11:22:10  1035.29              376.58 354240
 449 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <34> 451 C 11:20:47  1035.12              376.41 352750
 450 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 533 - 11:18:36  1034.70              376.24 350350
 451 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <35> 470 - 11:20:57  1034.61              376.07 352750
 452 STABIK HENRYK          10 <38> 455 - 11:23:17  1034.54              375.90 355140
 453 TURCZYK Andrzej         9 <22> 456 S 11:22:24  1034.43              375.73 354190
 454 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 462 - 11:23:23  1034.33              375.56 355170
 455 STABIK HENRYK          10 <39> 458 - 11:23:24  1034.19              375.39 355140
 456 TURCZYK Andrzej         9 <23> 490 S 11:22:30  1034.13              375.22 354190
 457 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 459 - 11:23:29  1034.11              375.05 355200
 458 STABIK HENRYK          10 <40> 493 - 11:23:29  1033.94              374.88 355140
 459 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36> 479 - 11:23:37  1033.71              374.71 355200
 460 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 483 - 11:23:35  1033.17              374.54 354980
 461 MŁOCEK Zygmunt          8 29- 1- 1 M 11:17:16  1033.04              374.37 348410
 462 PUDEŁKO Józef          10 <10> 463 M 11:23:49  1033.02              374.20 355170
 463 PUDEŁKO Józef          10 <11> 563 - 11:23:54  1032.77              374.04 355170
 464 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5>---- S 11:23:01  1032.72              373.87 354240
 465 HOLEWA Edmund          10 <10> 525 - 11:21:30  1032.62              373.70 352640
 466 WAŁACH Rufin            9 <11> 502 M 11:23:19  1032.60              373.53 354510
 467 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 474 - 11:26:21  1032.51              373.36 357610
 468 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 481 M 11:21:55  1032.27              373.19 352950
 469 GÓREK STEFAN            2 < 7> 482 S 11:21:21  1032.20              373.02 352340
 470 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <36> 471 - 11:21:49  1031.99              372.85 352750
 471 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <37> 492 - 11:21:50  1031.94              372.68 352750
 472 FIJOŁEK Mirosław        8 <17> 568 - 11:20:19  1031.75              372.51 351120
 473 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 520 - 11:23:53  1031.48              372.34 354710
 474 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 475 - 11:26:44  1031.37              372.17 357610
 475 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 477 - 11:26:49  1031.12              372.00 357610
 476 NYCZ EDWARD             9 < 5> 536 - 11:22:09  1031.10              371.83 352790
 477 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 487 C 11:26:50  1031.07              371.66 357610
 477 TARGOSZ Władysław       8 < 7>---- C 11:20:33  1031.07              371.66 351130
 479 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37> 486 - 11:24:30  1031.06              371.32 355200
 480 DUDA Henryk            10 < 4> 522 - 11:23:43  1030.59              371.15 354230
 481 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3>---- S 11:22:45  1029.76              370.98 352950
 482 GÓREK STEFAN            2 < 8> 518 M 11:22:15  1029.48              370.82 352340
 483 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 496 - 11:24:58  1029.03              370.65 354980
 484 POGORZAŁEK Alfred       7 < 4>---- S 11:24:16  1028.97              370.48 354240
 485 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- M 11:24:20  1028.48              370.31 354140
 486 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <38> 500 - 11:25:30  1028.08              370.14 355200
 487 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 515 - 11:27:56  1027.81              369.97 357610
 488 PISZCZEK Stanisław      8 <19> 529 S 11:21:15  1027.72              369.80 350710
 489 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 562 M 11:23:35  1027.44              369.63 353010
 490 TURCZYK Andrzej         9 <24> 491 - 11:24:45  1027.38              369.46 354190
 491 TURCZYK Andrzej         9 <25> 530 M 11:24:47  1027.28              369.29 354190
 492 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <38> 498 - 11:23:30  1026.93              369.12 352750
 493 STABIK HENRYK          10 <41> 495 - 11:25:50  1026.91              368.95 355140
 494 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7> 554 S 11:22:13  1026.86              368.78 351410
 495 STABIK HENRYK          10 <42> 497 - 11:25:52  1026.81              368.61 355140
 496 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 541 - 11:25:44  1026.75              368.44 354980
 497 STABIK HENRYK          10 <43> 532 - 11:25:56  1026.61              368.27 355140
 498 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <39> 501 - 11:23:39  1026.48              368.10 352750
 499 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8>---- S 11:22:25  1026.35              367.93 351440
 500 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <39> 513 C 11:26:08  1026.19              367.76 355200
 501 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <40> 507 - 11:23:47  1026.08              367.59 352750
 501 WAŁACH Rufin            9 <12>---- S 11:25:30  1026.08              367.59 354510
 503 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 7> 576 - 11:24:01  1025.50              367.26 352790
 504 WIDUCH Dariusz          9 < 5>---- M 11:24:59  1025.04              367.09 353620
 505 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <38> 506 - 11:26:25  1024.84              366.92 355020
 506 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <39> 517 M 11:26:26  1024.79              366.75 355020
 507 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <41> 511 - 11:24:18  1024.54              366.58 352750
 508 MYDLAK Józef            2 < 7> 565 C 11:20:15  1024.36              366.41 348540
 509 KUSZAJ Kazimierz        8 22- 1- 1 M 11:20:43  1024.28              366.24 348990
 510 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6>---- C 11:21:49  1024.26              366.07 350110
 511 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <42> 514 S 11:24:26  1024.15              365.90 352750
 512 CYRA Andrzej           10 <17>---- C 11:26:10  1024.10              365.73 354510
 513 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <40> 534 - 11:26:51  1024.07              365.56 355200
 514 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <43> 526 - 11:24:30  1023.95              365.39 352750
 515 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25> 538 - 11:29:22  1023.60              365.22 357610
 516 SUJKA Bogdan            8 <15> 545 S 11:22:30  1023.56              365.05 350570
 517 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <40> 537 - 11:26:52  1023.51              364.88 355020
 518 GÓREK STEFAN            2 < 9>---- S 11:24:15  1023.50              364.71 352340
 519 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 544 - 11:22:31  1023.31              364.54 350500
 520 ŚWIERKOT Marek         10 < 7> 524 - 11:26:49  1022.76              364.37 354710
 521 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 580 - 11:22:41  1022.69              364.20 350460
 522 DUDA Henryk            10 < 5> 523 - 11:26:24  1022.60              364.04 354230
 523 DUDA Henryk            10 < 6> 550 - 11:26:25  1022.56              363.87 354230
 524 ŚWIERKOT Marek         10 < 8> 566 C 11:26:58  1022.32              363.70 354710
 525 HOLEWA Edmund          10 <11> 531 M 11:24:59  1022.19              363.53 352640
 526 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <44> 527 M 11:25:10  1021.97              363.36 352750
 527 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <45> 528 - 11:25:11  1021.92              363.19 352750
 528 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <46> 581 - 11:25:12  1021.87              363.02 352750
 529 PISZCZEK Stanisław      8 <20> 575 - 11:23:13  1021.83              362.85 350710
 530 TURCZYK Andrzej         9 <26> 573 M 11:26:40  1021.70              362.68 354190
 531 HOLEWA Edmund          10 <12>---- S 11:25:12  1021.55              362.51 352640
 532 STABIK HENRYK          10 <44> 535 - 11:27:40  1021.50              362.34 355140
 533 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 547 S 11:23:01  1021.38              362.17 350350
 534 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <41> 561 - 11:28:06  1020.40              362.00 355200
 535 STABIK HENRYK          10 <45>---- - 11:28:06  1020.22              361.83 355140
 536 NYCZ EDWARD             9 < 6> 551 C 11:25:50  1020.12              361.66 352790
 537 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <41> 555 S 11:28:10  1019.68              361.49 355020
 538 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <26> 557 - 11:30:45  1019.56              361.32 357610
 539 WILK Daniel             7 10- 1- 1 S 11:24:40  1019.54              361.15 351400
 540 KRAWCZYK-OCZKO          2 <14>---- - 11:23:49  1019.50              360.98 350520
 541 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 543 M 11:28:14  1019.37              360.82 354980
 542 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 578 M 11:26:10  1019.34              360.65 352860
 543 PAJĄK Gotfryd          10 <36> 549 - 11:28:18  1019.18              360.48 354980
 544 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 558 S 11:23:56  1019.09              360.31 350500
 545 SUJKA Bogdan            8 <16>---- M 11:24:05  1018.85              360.14 350570
 546 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 577 C 11:29:06  1018.22              359.97 355460
 547 MENDRYS Andrzej         8 <10>---- - 11:24:06  1018.16              359.80 350350
 548 RYŚ Henryk             10 < 3> 553 C 11:27:50  1018.02              359.63 354100
 549 PAJĄK Gotfryd          10 <37> 579 - 11:28:42  1018.01              359.46 354980
 550 DUDA Henryk            10 < 7> 552 S 11:28:04  1017.71              359.29 354230
 551 NYCZ EDWARD             9 < 7> 571 S 11:26:40  1017.66              359.12 352790
 552 DUDA Henryk            10 < 8>---- M 11:28:08  1017.51              358.95 354230
 553 RYŚ Henryk             10 < 4>---- - 11:28:03  1017.38              358.78 354100
 554 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8>---- M 11:25:28  1017.20              358.61 351410
 555 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <42> 556 - 11:29:06  1016.96              358.44 355020
 556 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <43> 589 - 11:29:07  1016.91              358.27 355020
 557 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <27>---- - 11:31:46  1016.61              358.10 357610
 558 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 569 M 11:24:50  1016.43              357.93 350500
 559 GLINKA Joachim          9 < 3>---- S 11:27:04  1016.40              357.76 352760
 560 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 11:28:32  1016.37              357.59 354240
 561 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <42> 567 - 11:29:35  1016.07              357.43 355200
 562 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 586 - 11:27:27  1016.00              357.26 353010
 563 PUDEŁKO Józef          10 <12> 564 C 11:29:36  1015.93              357.09 355170
 564 PUDEŁKO Józef          10 <13> 570 M 11:29:38  1015.84              356.92 355170
 565 MYDLAK Józef            2 < 8>---- C 11:23:08  1015.76              356.75 348540
 566 ŚWIERKOT Marek         10 < 9>---- S 11:29:15  1015.63              356.58 354710
 567 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <43>---- - 11:29:46  1015.53              356.41 355200
 568 FIJOŁEK Mirosław        8 <18>---- - 11:25:49  1015.34              356.24 351120
 569 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10>---- M 11:25:13  1015.30              356.07 350500
 570 PUDEŁKO Józef          10 <14>---- S 11:29:50  1015.26              355.90 355170
 571 NYCZ EDWARD             9 < 8> 584 C 11:27:30  1015.22              355.73 352790
 572 BITTMANN Grzegorz       9 < 5>---- - 11:26:26  1015.03              355.56 351640
 573 TURCZYK Andrzej         9 <27> 574 S 11:29:01  1014.82              355.39 354190
 573 TURCZYK Andrzej         9 <28> 588 - 11:29:01  1014.82              355.39 354190
 575 PISZCZEK Stanisław      8 <21>---- - 11:25:39  1014.64              355.05 350710
 576 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 8> 583 C 11:27:46  1014.44              354.88 352790
 577 SAJDOK Stanisław       10 < 3>---- C 11:30:26  1014.34              354.71 355460
 578 CIERKOSZ Marian        10 < 6>---- C 11:27:55  1014.21              354.54 352860
 579 PAJĄK Gotfryd          10 <38>---- C 11:30:08  1013.84              354.37 354980
 580 MACIEJA Zygmunt         2 < 4>---- - 11:25:43  1013.72              354.20 350460
 581 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <47> 582 - 11:27:59  1013.70              354.04 352750
 581 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <48>---- - 11:27:59  1013.70              354.04 352750
 583 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 9>---- S 11:28:02  1013.67              353.70 352790
 584 NYCZ EDWARD             9 < 9> 585 - 11:28:07  1013.42              353.53 352790
 585 NYCZ EDWARD             9 <10>---- - 11:28:08  1013.38              353.36 352790
 586 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12>---- S 11:28:22  1013.33              353.19 353010
 587 MORAWSKI Jan            7 < 4>---- - 11:27:34  1013.22              353.02 352160
 588 TURCZYK Andrzej         9 <29>---- - 11:29:37  1013.08              352.85 354190
 589 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <44>---- - 11:30:27  1013.04              352.68 355020
 590 SZLACHTA Jan            2 <10>---- M 11:26:14  1012.90              352.51 350700
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 591 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <28>---- - 11:33:05  1012.82                     357610
 592 FIJOŁEK Mirosław        8 <19>---- M 11:26:41  1012.80                     351120
 593 FICEK Jan               9 < 3>---- S 11:30:21  1012.59                     354760
 594 BITTMANN Grzegorz       9 < 6>---- M 11:27:23  1012.25                     351640
 595 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7>---- S 11:25:57  1012.03                     350110
 596 POGORZAŁEK Alfred       7 < 5>---- S 11:30:12  1011.54                     354240
 597 MENDRYS Andrzej         8 <11>---- C 11:26:25  1011.35                     350350
 597 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13>---- S 11:29:03  1011.35                     353010
 599 PAJĄK Gotfryd          10 <39>---- - 11:31:01  1011.29                     354980
 600 SUJKA Bogdan            8 <17>---- - 11:26:43  1011.11                     350570
 601 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3>---- M 11:28:15  1011.08                     352110

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                 KONKURSY                 |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|RAZ| Lot 13 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  352750  86   32   46 10 10  8 10 10 10 10 10 10 10  0 10  9 117  3523.95 52462.641011
   2 STABIK HENRYK           355140  85   16   20  8 10 10 10  6 10 10 10 10 10  0  8 10 112  4090.18 50797.341029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  84    1   10 10 10  7 10  6 10  9 10 10 10  0 10  9 111  3684.63 50189.38 921
   4 PAJĄK Gotfryd           354980  69   14   15  8 10  5 10  8 10  9 10 10 10  0 10  8 108  3095.52 49121.391003
   5 FIJOŁEK Mirosław        351120  28   12   86 10 10 10 10 10 10 10  3 10  8  0  9  8 108  3319.76 45399.35 802
   6 SUJKA Bogdan            350570  35   17   18  0  8  6 10 10  8 10 10  8  8  0 10 10  98  4058.83 44771.76 818
   7 PISZCZEK Stanisław      350710  38    6   39  0 10  4 10  9 10 10 10  9  4  0 10 10  96  4209.67 43093.39 816
   8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  27  101  147  9  7  9 10  8  9  9  8  4  8  0  8  7  96  2737.74 40631.96 721
   9 TURCZYK Andrzej         354190  50   23   31  5  9  8 10  8  8  9  8  7  3  0  9 10  94  4108.66 40421.86 924
  10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  64    7    8  6 10  7 10 10 10  7  8  9  4  0  5 10  96  4285.09 39758.55 933
  11 PUDEŁKO Józef           355170  22    2    4  0 10  8 10  6  5  7  8 10  7  0  6 10  87  3923.74 39151.101024
  12 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  59    3   11  7 10  4 10 10  8  8  6 10  7  0  4 10  94  4083.75 38875.661002
  13 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  351440  38   43  174 10  3  5  8  5 10  9 10  3  6  0  8  7  84  2817.39 35917.10 218
  14 NYCZ EDWARD             352790  44   28   41  8  6 10  6  6  6 10  7  7  5  0  4  5  80  1920.00 34149.29 909
  15 TARGOSZ Władysław       351130  15   65   85  0  8  6 10  7  7 10  5  6  0  0  8  7  74  2922.14 31276.19 821
  16 HOLEWA Edmund           352640  40   21   36 10 10  4  3  5  8  4  7  9  3  0  8  8  79  3216.86 31156.891010
  17 GÓREK STEFAN            352340  12    9   67 10  9  8  6  5  5  9  8  8  -  0  1  9  78  3699.19 30763.43 220
  18 ŚWIERKOT Marek          354710  34   68   91  1 10  9  8  8  9  4  5  9  4  0  4  6  77  2388.80 30757.401020
  19 GAWEŁCZYK-RUS           350500  33   64  129 10  9  5  6  8  5  9  6  4  3  0  7  6  78  2316.08 30535.36 224
  20 CIERKOSZ Marian         352860  40   37   57  9 10  9  8  4  5  5  3  4  6  0  5  5  73  2017.63 29343.071025
  21 SOBAŁA Tadeusz          351410  27   30   93  7  5  3  6  4 10  7  5  3  5  0  7  7  69  2869.44 29178.79 724
  22 MYDLAK Józef            348540  36   81  109  9  9  8  9  5  5  4  4  5  3  0  5  5  71  1969.84 27523.85 226
  23 CYRA Andrzej            354510  71   48  113  6  4  5  4  7  8  5  6  5  4  0  7  6  67  2410.66 27415.771005
  24 GÓRNICKI Jerzy          350110  22   13   80  7  7  7  6  7  2  3  6  8  4  0  5  5  67  2063.57 26140.27 720
  25 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  25    5  229  8  6  6  7  4  6  5  4  2  6  0  4  5  63  2024.93 25573.84 917
  26 MENDRYS Andrzej         350350  24  142  259  0  5  5  3  6  8  4  8  5  2  0  6  7  59  2762.64 25289.13 808
  27 SZLACHTA Jan            350700  30   33   45  6  6  6  7  6  6  4  5  6  3  0  3  6  64  2412.34 24847.29 212
  28 RYŚ Henryk              354100  39  263  326  8  9  2  4  9  7  3  6  5  4  0  4  2  63   767.56 23971.751026
  29 WIDUCH Dariusz          353620  35  191  235  5  9  4  8  6  5  2  5  6  2  0  5  3  60  1179.06 23360.77 916
  30 CIOŁKA A. - JANIK H.    352790  23  203  242  3  1  4  6  0  6  2  8  4  3  0  6  6  49  2319.63 22260.36 906
  31 WAŁACH Rufin            354510  54   50   52  4  6  5  5  8  6  2  1  8  1  0  8  5  59  1994.07 22166.45 914
  32 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  23   66  368  8  6  7  3  8  4  3  4  2  4  0  7  1  57   441.32 21796.54 928
  33 KRAWCZYK-OCZKO          350520  30   62  107  6  6  -  1  6  4  3  7  7  1  0  6  7  54  2862.49 21232.42 206
  34 MACIEJA Zygmunt         350460  12  119  183  9  6  7  4  5  6  4  2  4  -  0  6  0  53          19113.44 215
  35 SUJKA Krystyna          350550  21   49   54  0  3  6  3  7  2  5  3  4  1  0  9  2  45   871.63 18480.30 827
  36 MŁOCEK Zygmunt          348410  29  461  651  1  3  5  2  4  5  3  2  4  4  0  7  1  41   374.37 17636.19 815
  37 BITTMANN Grzegorz       351640  19   19  189  4  8  8  3  4  3  4  4  6  -  0  -  4  48  1673.27 17559.25 902
  38 DRZEWIECKI R            352540                7 10  6 10  5  -  -  -  7  -  -  4  -  49          16868.08 706
  39 SAJDOK Stanisław        355460  34  410  546  8  6  6  2  6  2  6  2  1  1  0  4  3  47  1097.70 16504.061027
  40 KOZAK KRZYSZTOF         354240  15  208  560  5  4  6  5  3  3  4  2  3  2  0  2  2  41   774.85 16085.93 718
  41 DUDA Henryk             354230  26  222  296  7  4  5 10  1  3  1  1  3  2  0  3  3  43  1120.58 16083.461041
  42 POGORZAŁEK Alfred       354240  12  164  273  6  6  6  9  6  5  0  1  0  -  -  2  4  45  1578.01 14503.59 716
  43 LACH STANISŁAW          349860   1            5  5  7  4  2  4  5  1  2  1  0  2  0  38          14193.49 705
  44 POŁĄCZAK Mieczysław     350660                4  4  6  3  5  5  5  4  2  -  -  -  -  38          14115.73 213
  45 CHMIEL Robert           351550                9  6  4  7  3  4  3  2  2  -  0  0  -  40          13118.86 208
  46 FICEK Jan               354760  24  386  416  4  8  3  3  2  3  4  3  -  -  -  1  1  32   382.00 11217.36 922
  47 STARCZYNOWSKI Jan       350490  10  267  773  3  5  3  2  4  3  0  1  0  1  0  4  1  27   407.26  9645.01 819
  48 TEODORCZYK Zdzisław     352110  34  188  234  9  5  6  2  4  2  0  2  -  0  0  -  2  32   833.50  9406.60 932
  49 MORAWSKI Jan            352160  24  269  306  2  3  8  3  7  3  0  0  2  -  0  -  1  29   406.92  8850.97 710
  50 ŻUBER Bolesław          352320                8  4  3  6  4  4  -  -  -  -  -  -  -  29           8484.141007
  51 BEDNARZ Henryk          354140  16  176  485  4  6  4  1  2  1  0  0  1  1  0  2  2  24   792.99  7930.35 901
  52 MROWIŃSKI Ryszard       351410                3  5  0  8  2  3  -  -  1  1  0  -  -  23           7631.57 715
  53 BRYŁKA E - PETEJA P     350550  12  317  653  4  4  3  4  0  3  1  0  1  1  0  0  1  22   398.78  7585.91 227
  54 GLINKA Joachim          352760  19  337  411  1  1  4  0  -  0  1  2  2  -  0  2  3  16  1136.00  6193.40 904
  55 WILK Daniel             351400  10  539  725  7  2  3  1  4  1  0  0  0  0  0  0  1  19   361.15  4466.62 728
  56 PASZEK Wincenty         351350  21  280  878  5  2  3  1  5  0  0  0  0  0  0  0  1  17   405.05  3987.74 711
  57 WIDERA Jan              352960  16  661  848  4  2  2  2  -  0  0  -  0  -  0  1  0  11           3100.38 727
  58 LAZAR MARIAN            348510                2  3  3  0  -  1  1  0  -  -  -  -  -  10           3069.82 810
  59 KUSZAJ Kazimierz        348990  22  509  883  2  1  2  0  1  1  0  1  0  0  0  -  1   9   366.24  2728.41 814
  60 SZYJA Horst             352470                2  0  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -   7           1878.13 820
  61 FISZER Henryk           357520                1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -   6           1679.44 923
  62 KOFEL Jan               357870                3  2  0  0  -  1  -  0  0  -  0  -  -   6           1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         351460                2  0  2  1  1  0  0  0  0  -  -  0  -   6           1436.73 729
  64 KOWALSKI JAN            350350   1  325       0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  1   3   397.43  1210.42 807
  65 TOMASZKIEWICZ Karol     350160   3            1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 223
  66 WESOŁOWSKI Kazimierz    352950  22  220  468  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  2   2   744.17   744.17 918
  67 PILARZ Marek            354040  13  842  934  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -  0   2            479.75 926
     ROSS Jerzy              352320  12  799  966  0  0  0  -  -  -  -  -  -  -  0  -  0                      1008

 +---+----------------------+--+------------------------------------------+-----------------+
 |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                 KONKURSY                 | PUNKTY - "nr 2" |
 |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
 |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|RAZ| Lot 13 |  RAZEM |
 +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  3096.22 40797.45 
    2 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  3104.70 40796.14 
    3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  3058.60 40772.05 
    4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  3105.36 40419.53 
    5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  3098.43 39467.47 
    6 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  3073.68 38207.48 
    7 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  88  3093.34 37787.73 
    8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  89  2858.92 37178.91 
    9 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  7  7  87  3034.35 37089.99 
   10 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  89  3014.86 36912.87 
   11 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  88  2848.92 36706.40 
   12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  5  7  86  3141.79 36371.72 
   13 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  81  3079.42 35758.70 
   14 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  4  7  86  2798.58 35736.45 
   15 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7  6  7  81  2997.90 35689.99 
   16 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  7  7  7  7  6  87  2463.87 35524.64 
   17 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  87  2986.05 34646.26 
   18 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  7  4  5  7  7  84  2799.10 33864.66 
   19 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  3  4  7  7  83  2862.82 33360.74 
   20 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  7  6  7  6  5  82  2024.93 31746.21 
   21 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  5  5  0  7  7  77  2923.34 31554.90 
   22 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  6  4  5  7  7  81  2657.06 31433.58 
   23 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  7  4  7  6  4  81  1523.60 31329.75 
   24 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  7  0  6  7  7  74  2922.14 29944.65 
   25 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  7  3  6  5  7  78  2871.99 29872.44 
   26 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  7  2  3  7  5  75  2007.98 29561.59 
   27 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  5  3  4  7  7  77  2776.38 29554.45 
   28 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  7  2  3  6  7  69  2805.01 28327.71 
   29 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  7  4  3  5  6  72  2444.55 27999.64 
   30 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  7  1  7  7  7  76  2967.58 27848.83 
   31 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  7  -  0  1  7  68  2963.66 27778.02 
   32 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  7  3  0  3  7  70  2953.67 27326.75 
   33 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  5  1  5  7  5  68  2128.31 26743.67 
   34 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  2  4  3  7  2  66   831.46 25582.10 
   35 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  7  -  6  6  4  69  1572.23 25570.99 
   36 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  7  1  1  6  7  59  2997.06 22857.75 
   37 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  4  4  4  7  1  57   374.37 21775.72 
   38 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  7  -  7  -  5  64  2028.83 21315.04 
   39 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  5  -  -  -  -  54          19604.16 
   40 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  3  2  4  2  2  55   774.85 19485.18 
   41 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  1  1  0  4  3  53  1097.70 19213.57 
   42 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  2  1  1  2  0  49          16744.20 
   43 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  2  -  6  0  -  53          16502.61 
   44 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  7  -  -  4  -  46          16146.03 
   45 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  0  -  -  2  4  47  1578.01 15044.77 
   46 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  -  -  -  1  2  41   769.09 13885.13 
   47 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  -  0  3  -  2  45   833.50 13795.38 
   48 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  0  1  1  4  1  38   407.26 12617.93 
   49 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  2  -  2  -  4  41  1545.64 12038.04 
   50 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  -  -  -  -  -  36          11095.03 
   51 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  1  1  2  2  2  38   792.99 10993.31 
   52 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  4  -  7  2  3  30  1136.00  9796.80 
   53 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  1  1  1  0  1  31   398.78  9783.21 
   54 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  1  1  3  -  -  29           8577.48 
   55 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  1  -  0  1  0  23           6528.07 
   56 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  0  0  0  -  1  17   366.24  5676.12 
   57 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  0  0  0  0  1  23   405.05  5266.56 
   58 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  0  0  0  0  1  22   361.15  5172.00 
   59 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  2  -  6  -  -  21           4942.70 
   60 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  -  -  -  -  -  14           4106.83 
   61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  0  -  -  0  -  10           2436.76 
   62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -   9           2388.26 
   63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -   6           1679.44 
   64 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  1   3   397.43  1210.42 
   65 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  3   3  1159.39  1159.39 
   66 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0   4           1077.23 
   67 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -  0   2            479.75 
   68 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -  -  -  -  -  -   3            473.06 
   69 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -  1  -  0   2            470.24 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 13
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  12   5401.88  4500.40
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  12   5386.01  4500.40
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  12   5343.27  4500.40
       4 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5314.10  4528.66
       5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  12   5208.75  4500.40
       6 NYCZ EDWARD             9  1  11   5159.65  4390.64
       7 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5159.37  4412.80
       8 STABIK HENRYK          10  1  12   5139.67  4530.45
       9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   5090.39  4531.62
      10 PISZCZEK Stanisław      8  1  11   5086.10  4368.51
      11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5054.45  4415.52
      12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5052.19  4221.19
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5032.91  4269.34
      14 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4931.92  4218.41
      15 STABIK HENRYK          10  0  10   4819.14  4037.78
      16 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  12   4748.63  3858.07
      17 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  11   4737.75  4154.95
      18 SUJKA Bogdan            8  0  10   4662.99  4108.94
      19 STABIK HENRYK          10  0  12   4646.29  3887.64
      20 ŚWIERKOT Marek         10  0  10   4642.38  4054.82
      21 FIJOŁEK Mirosław        8  1  11   4510.51  3980.17
      22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4478.71  4060.32
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4477.27  4038.88
      24 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4458.16  3747.57
      25 SUJKA Bogdan            8  1   9   4452.23  3737.23
      26 HOLEWA Edmund          10  0  10   4411.66  3840.01
      27 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   4401.22  4034.05
      28 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   4395.57  3703.91
      29 STABIK HENRYK          10  0  10   4388.02  3655.60
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4370.38  4060.32
      31 PUDEŁKO Józef          10  0   9   4368.75  3790.64
      32 FIJOŁEK Mirosław        8  1  10   4348.17  3629.05
      33 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  11   4338.93  3576.93
      34 NYCZ EDWARD             9  1   9   4332.91  3778.19
      35 STABIK HENRYK          10  0  11   4327.08  3771.62
      36 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4310.92  3747.57
      37 SUJKA Bogdan            8  0  10   4309.59  3861.90
      38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   4282.59  3790.94
      39 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4274.11  3747.57
      40 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   4266.87  3725.75
      41 SUJKA Bogdan            8  0   9   4261.29  3511.33
      42 STABIK HENRYK          10  0   9   4260.80  3595.73
      43 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   9   4255.55  3778.19
      44 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4254.06  3629.05
      45 STABIK HENRYK          10  0   8   4235.60  3681.00
      46 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   4215.37  3686.76
      47 STABIK HENRYK          10  0  10   4180.79  3655.60
      48 TURCZYK Andrzej         9  1   9   4159.67  3697.61
      49 NYCZ EDWARD             9  1   8   4156.16  3709.43
      50 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4135.32  3749.89
      51 STABIK HENRYK          10  0  10   4131.60  3655.60
      52 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4130.82  3528.18
      53 PUDEŁKO Józef          10  1   8   4115.67  3612.09
      54 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   8   4107.53  3563.65
      55 STABIK HENRYK          10  0   8   4102.63  3527.87
      56 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   4101.93  3530.26
      57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4093.47  3537.50
      58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   4089.53  3530.40
      59 PISZCZEK Stanisław      8  1  10   4076.65  3374.25
      60 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4067.84  3396.48
      61 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4062.03  3726.71
      62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   9   4045.15  3530.26
      63 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4020.69  3601.34
      64 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   9   4013.97  3517.40
      65 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   9   4012.75  3676.46
      66 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   4000.32  3478.53
      67 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   3992.87  3537.50
      68 TURCZYK Andrzej         9  0   9   3980.16  3272.14
      69 GÓREK STEFAN            2  0   9   3977.64  3257.67
      70 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  10   3975.62  3221.91
      71 STABIK HENRYK          10  0   8   3968.47  3441.88
      72 TURCZYK Andrzej         9  0  10   3963.27  3254.55
      73 SUJKA Bogdan            8  1   9   3956.54  3490.19
      74 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  10   3951.94  3418.98
      75 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   9   3934.89  3550.53
      76 PUDEŁKO Józef          10  0   9   3904.14  3551.53
      77 PISZCZEK Stanisław      8  1   9   3893.28  3161.83
      78 PUDEŁKO Józef          10  0   9   3892.06  3393.92
      79 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3862.94  3612.15
      80 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   3858.58  3388.00
      81 GÓRNICKI Jerzy          7  1  10   3854.00  3369.61
      82 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3850.21  3334.01
      83 SOBAŁA Tadeusz          7  1   8   3842.25  3367.86
      84 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3839.40  3428.11
      85 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  10   3832.86  3373.61
      86 STABIK HENRYK          10  1   8   3815.54  3240.59
      87 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3812.88  3371.11
      88 NYCZ EDWARD             9  1  10   3808.44  3240.59

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  4285.09 pkt.
           PISZCZEK Stanisław       sek  8   - 10 konk.  4209.67 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   - 10 konk.  4108.66 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  4090.18 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   - 10 konk.  4083.75 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  3141.79 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  3105.36 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  3104.70 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  3098.43 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  3096.22 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                 KONKURSY                 |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|RAZ| Lot 13 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  352750  86   32   46  1  1  0  1  0  1  1  1  1  1  0  1  1  10   387.26  4830.881011
   2 PISZCZEK Stanisław      350710  38    6   39  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0  1  1  10   439.12  4744.23 816
   3 PAJĄK Gotfryd           354980  69   14   15  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  1  10   380.14  4736.941003
   4 SUJKA Bogdan            350570  35   17   18  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  1  10   439.29  4586.59 818
   5 PUDEŁKO Józef           355170  22    2    4  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  1  1  10   452.17  4404.691024
   6 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  27  101  147  1  1  0  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0  10           4341.42 721
   7 CIOŁKA A. - JANIK H.    352790  23  203  242  1  0  1  1  0  1  1  1  0  1  0  1  1   9   354.88  4213.25 906
   8 STABIK HENRYK           355140  85   16   20  0  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0  1   8   433.70  3922.001029
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  84    1   10  1  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1  1   9   443.87  3807.23 921
  10 NYCZ EDWARD             352790  44   28   41  0  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0  1  1   8   447.76  3793.62 909
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  64    7    8  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0  0  1  1   8   421.32  3699.78 933
  12 ŚWIERKOT Marek          354710  34   68   91  0  1  1  1  1  1  0  1  1  0  0  1  1   9   363.70  3558.311020
  13 FIJOŁEK Mirosław        351120  28   12   86  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1  0  0  1   8   393.36  3544.08 802
  14 GAWEŁCZYK-RUS           350500  33   64  129  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0  1  1   9   412.00  3525.93 224
  15 TURCZYK Andrzej         354190  50   23   31  1  1  1  0  0  0  1  1  1  0  0  1  1   8   447.26  3502.46 924
  16 GÓRNICKI Jerzy          350110  22   13   80  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  1  1   9   366.07  3495.77 720
  17 HOLEWA Edmund           352640  40   21   36  1  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0  1  1   8   448.95  3447.241010
  18 TARGOSZ Władysław       351130  15   65   85  0  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1  1   8   371.66  3285.78 821
  19 SZLACHTA Jan            350700  30   33   45  1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0   8           3166.98 212
  20 SOBAŁA Tadeusz          351410  27   30   93  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1  0  1  1   7   447.43  3121.52 724
  21 DUDA Henryk             354230  26  222  296  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0  1  1   6   402.34  3100.271041
  22 GÓREK STEFAN            352340  12    9   67  0  1  1  0  1  0  1  1  1  -  0  0  1   7   437.43  3027.59 220
  23 MŁOCEK Zygmunt          348410  29  461  651  0  1  0  0  1  1  0  1  0  1  0  1  0   6           2840.79 815
  24 BITTMANN Grzegorz       351640  19   19  189  0  1  1  1  0  1  1  0  1  -  0  -  1   7   396.07  2829.64 902
  25 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  351440  38   43  174  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0  0  1   7   422.34  2784.28 218
  26 KOZAK KRZYSZTOF         354240  15  208  560  0  0  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  0   6           2669.51 718
  27 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  59    3   11  0  0  0  0  1  1  1  0  1  1  0  0  0   5           2388.501002
  28 KRAWCZYK-OCZKO          350520  30   62  107  0  1  -  0  1  0  0  1  1  0  0  1  1   6   378.27  2381.30 206
  29 CYRA Andrzej            354510  71   48  113  0  0  0  0  0  1  1  1  1  0  0  0  1   5   423.87  2292.301005
  30 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  23   66  368  0  1  0  0  0  1  0  0  0  1  0  1  0   4           2210.89 928
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  25    5  229  1  1  0  1  0  0  0  1  0  1  0  0  0   5           2202.25 917
  32 CIERKOSZ Marian         352860  40   37   57  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  0  1  0   6           2051.711025
  33 MYDLAK Józef            348540  36   81  109  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  0  0  0   6           2009.12 226
  34 MENDRYS Andrzej         350350  24  142  259  0  1  1  1  0  1  0  0  1  0  0  0  0   5           1949.20 808
  35 SUJKA Krystyna          350550  21   49   54  0  0  0  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1   4   428.27  1926.67 827
  36 SAJDOK Stanisław        355460  34  410  546  0  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  1  1   4   383.02  1659.751027
  37 BEDNARZ Henryk          354140  16  176  485  0  0  1  0  0  1  0  0  0  1  0  0  0   3           1615.19 901
  38 MACIEJA Zygmunt         350460  12  119  183  0  1  1  0  1  0  0  0  0  -  0  1  0   4           1449.19 215
  39 LACH STANISŁAW          349860   1            1  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0   4           1403.77 705
  40 CHMIEL Robert           351550                1  1  0  1  0  0  1  0  0  -  0  0  -   4           1399.69 208
  41 TEODORCZYK Zdzisław     352110  34  188  234  0  0  1  0  1  1  0  0  -  0  0  -  1   4   420.65  1386.43 932
  42 RYŚ Henryk              354100  39  263  326  0  0  1  0  1  1  0  0  1  0  0  0  0   4           1385.081026
  43 POŁĄCZAK Mieczysław     350660                0  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -  -   3           1376.13 213
  44 WIDUCH Dariusz          353620  35  191  235  1  0  0  0  1  0  0  1  1  0  0  0  0   4           1213.71 916
  45 FICEK Jan               354760  24  386  416  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -  0  0   3           1143.71 922
  46 DRZEWIECKI R            352540                0  1  1  1  0  -  -  -  0  -  -  0  -   3           1067.59 706
  47 BRYŁKA E - PETEJA P     350550  12  317  653  0  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1   3   398.78  1000.97 227
  48 WAŁACH Rufin            354510  54   50   52  0  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0  1   3   413.19   922.66 914
  49 POGORZAŁEK Alfred       354240  12  164  273  0  1  0  0  1  0  0  0  0  -  -  0  1   3   376.58   809.34 716
  50 KOWALSKI JAN            350350   1  325       0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  0   1            532.85 807
  51 STARCZYNOWSKI Jan       350490  10  267  773  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0   1            516.28 819
  52 ŻUBER Bolesław          352320                0  0  0  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -   1            448.751007
  53 MORAWSKI Jan            352160  24  269  306  0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0  -  0   1            401.20 710
  54 PASZEK Wincenty         351350  21  280  878  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            366.88 711
  55 GLINKA Joachim          352760  19  337  411  0  0  1  0  -  0  0  0  0  -  0  0  0   1            331.22 904
  56 FISZER Henryk           357520                0  1  0  0  0  -  0  -  -  -  -  -  -   1            263.68 923
  57 MROWIŃSKI Ryszard       351410                0  0  0  0  1  0  -  -  0  0  0  -  -   1            133.08 715
  58 WILK Daniel             351400  10  539  725  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728