LISTA KONKURSOWA 14/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

               SULINGEN 2

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 16.07.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 757050 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 08°48'58.3"-52°41'21.6"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 45
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 877
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 293
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 176
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 220
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 14:40:32
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1450.99 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 17:02:51
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1144.01 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 2h.20m.0s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  7|   86|   22| 25.6|
                    |BRYNOW         |  6|   69|   18| 26.1|
                    |PANEWNIKI      |  8|  110|   32| 29.1|
                    |PIOTROWICE     | 12|  243|   59| 24.3|
                    |PODLESIE       | 12|  369|  162| 43.9|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 45|  877|  293| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
   1 PISZCZEK Stanisław      8 15- 4- 4 S 14:40:32 1450.99   1.14       856.71 755290
   2 PAJĄK Gotfryd          10 63-39- 8 - 14:55:38 1416.49   2.28       856.37 758720
   3 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>   4 C 14:56:55 1413.11   3.42       856.03 758720
   4 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  11 - 14:56:57 1413.02   4.56       855.68 758720
   5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 59-30-10 - 14:55:10 1412.51   5.70       855.34 755930
   6 ŚWIERKOT Marek         10 22- 9- 8 C 15:01:47 1399.69   6.84       855.00 758330
   7 STABIK HENRYK          10 45-24-10 - 15:02:54 1397.73   7.98       854.66 758830
   8 STABIK HENRYK          10 < 2>  14 C 15:02:58 1397.56   9.12       854.32 758830
   9 DUDA Henryk            10 22- 5- 1 - 15:05:09 1389.97  10.26       853.98 757740
  10 SZLACHTA Jan            2 10- 6- 6 S 15:04:57 1387.49  11.40       853.64 756110
  11 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  12 - 15:07:47 1385.07  12.54       853.30 758720
  12 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  33 - 15:07:50 1384.95  13.68       852.95 758720
  13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 61-23- 7 C 15:08:28 1383.91  14.82       852.61 759030
  14 STABIK HENRYK          10 < 3>  27 - 15:08:24 1383.72  15.96       852.27 758830
  15 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  22 S 15:07:49 1379.90  17.10       851.93 755930
  16 SUJKA Krystyna          8 10- 3- 3 S 15:07:10 1379.74  18.24       851.59 754950
  17 GAWEŁCZYK-RUS           2 20- 4- 4 S 15:07:55 1379.17  19.38       851.25 755670
  18 ŚWIERKOT Marek         10 < 2>  23 C 15:10:36 1377.28  20.52       850.91 758330
  19 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 120 C 15:08:29 1377.05  21.66       850.57 755290
  20 TURCZYK Andrzej         9 23- 6- 5 S 15:11:45 1374.81  22.81       850.22 758550
  21 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  47 S 15:11:47 1374.72  23.95       849.88 758550
  22 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  62 - 15:12:57 1367.09  25.09       849.54 755930
  23 ŚWIERKOT Marek         10 < 3>  29 M 15:15:39 1364.76  26.23       849.20 758330
  24 CYRA Andrzej           10 37-18-10 - 15:16:25 1363.01  27.37       848.86 758400
  25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  28 - 15:17:17 1362.02  28.51       848.52 759030
  26 RADZIEJEWSKI JERZY      9 22- 3- 3 S 15:17:10 1361.12  29.65       848.18 758370
  27 STABIK HENRYK          10 < 4>  46 - 15:17:44 1360.56  30.79       847.83 758830
  28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  31 - 15:18:11 1359.82  31.93       847.49 759030
  29 ŚWIERKOT Marek         10 < 4>  53 S 15:18:10 1358.61  33.07       847.15 758330
  30 HOLEWA Edmund          10 20- 9- 6 M 15:17:22 1357.02  34.21       846.81 756360
  31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  37 - 15:20:24 1354.44  35.35       846.47 759030
  32 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 15- 9- 9 S 15:19:40 1353.73  36.49       846.13 757640
  33 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  34 - 15:20:29 1353.69  37.63       845.79 758720
  34 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  36 - 15:20:32 1353.57  38.77       845.45 758720
  35 ŻOŁNECZKO Dawid         9  9- 2- 2 S 15:21:29 1353.33  39.91       845.10 759870
  36 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  39 C 15:22:17 1349.36  41.05       844.76 758720
  37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  42 - 15:23:09 1347.83  42.19       844.42 759030
  38 SUJKA Bogdan            8 26- 9- 6 S 15:20:51 1346.12  43.33       844.08 754970
  39 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  45 - 15:24:09 1344.89  44.47       843.74 758720
  40 PUDEŁKO Józef          10 12- 7- 7 M 15:24:38 1344.22  45.61       843.40 758990
  41 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  88 S 15:23:58 1343.41  46.75       843.06 757640
  42 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  59 - 15:25:06 1343.18  47.89       842.72 759030
  43 HOLEWA Edmund          10 < 2> 109 M 15:23:36 1342.02  49.03       842.37 756360
  44 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7- 1- 1 S 15:23:03 1341.87  50.17       842.03 755540
  45 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  48 - 15:25:31 1341.64  51.31       841.69 758720
  46 STABIK HENRYK          10 < 5>  56 - 15:25:38 1341.56  52.45       841.35 758830
  47 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  77 S 15:25:35 1341.18  53.59       841.01 758550
  48 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  50 C 15:26:13 1339.98  54.73       840.67 758720
  49 FIJOŁEK Mirosław        8 15- 5- 5 S 15:24:39 1338.58  55.87       840.33 755830
  50 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  52 - 15:27:23 1337.23  57.01       839.99 758720
  51 SUJKA Krystyna          8 < 2> 260 S 15:24:56 1336.35  58.15       839.64 754950
  52 PAJĄK Gotfryd          10 <13>  54 - 15:27:53 1336.05  59.29       839.30 758720
  53 ŚWIERKOT Marek         10 < 5>  68 S 15:27:38 1335.95  60.43       838.96 758330
  54 PAJĄK Gotfryd          10 <14>  60 M 15:28:02 1335.70  61.57       838.62 758720
  55 DUDA Henryk            10 < 2> 147 S 15:27:33 1335.11  62.71       838.28 757740
  56 STABIK HENRYK          10 < 6>  69 - 15:29:53 1331.55  63.85       837.94 758830
  57 SUJKA Bogdan            8 < 2>  65 C 15:27:09 1331.16  64.99       837.60 754970
  58 CYRA Andrzej           10 < 2>  96 - 15:29:47 1331.03  66.13       837.25 758400
  59 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  70 - 15:30:27 1330.58  67.27       836.91 759030
  60 PAJĄK Gotfryd          10 <15>  71 - 15:30:18 1330.39  68.42       836.57 758720
  61 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 22- 5- 3 C 15:29:15 1329.68  69.56       836.23 756920
  62 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  66 M 15:28:45 1329.11  70.70       835.89 755930
  63 SOBAŁA Tadeusz          7 14- 3- 3 C 15:29:49 1327.13  71.84       835.55 756220
  64 GÓRNICKI Jerzy          7 22- 5- 4 S 15:29:13 1326.82  72.98       835.21 755250
  65 SUJKA Bogdan            8 < 3> 126 - 15:30:27 1323.46  74.12       834.87 754970
  66 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  86 - 15:31:13 1323.37  75.26       834.52 755930
  67 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  90 C 15:34:41 1320.71  76.40       834.18 758990
  68 ŚWIERKOT Marek         10 < 6>  81 - 15:34:22 1320.29  77.54       833.84 758330
  69 STABIK HENRYK          10 < 7>  73 C 15:35:25 1318.75  78.68       833.50 758830
  70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  76 S 15:35:40 1318.52  79.82       833.16 759030
  71 PAJĄK Gotfryd          10 <16>  72 - 15:35:36 1318.14  80.96       832.82 758720
  72 PAJĄK Gotfryd          10 <17>  78 - 15:35:49 1317.64  82.10       832.48 758720
  73 STABIK HENRYK          10 < 8>  75 - 15:36:43 1315.78  83.24       832.14 758830
  74 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 117 S 15:35:48 1312.66  84.38       831.79 755830
  75 STABIK HENRYK          10 < 9> 104 - 15:38:27 1311.83  85.52       831.45 758830
  76 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  83 M 15:38:37 1311.80  86.66       831.11 759030
  77 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 180 - 15:38:25 1311.43  87.80       830.77 758550
  78 PAJĄK Gotfryd          10 <18>  80 S 15:38:38 1311.23  88.94       830.43 758720
  79 RYŚ Henryk             10 21- 7- 5 C 15:38:03 1311.20  90.08       830.09 757940
  80 PAJĄK Gotfryd          10 <19>  87 - 15:38:54 1310.62  91.22       829.75 758720
  81 ŚWIERKOT Marek         10 < 7>  82 S 15:38:51 1310.06  92.36       829.40 758330
  82 ŚWIERKOT Marek         10 < 8> 208 C 15:38:57 1309.84  93.50       829.06 758330
  83 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 138 - 15:40:33 1307.43  94.64       828.72 759030
  84 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 102 - 15:39:13 1306.80  95.78       828.38 756920
  85 GÓREK STEFAN            2  8- 2- 2 S 15:39:52 1306.30  96.92       828.04 757480
  86 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  92 S 15:38:41 1306.29  98.06       827.70 755930
  87 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 110 - 15:40:53 1306.15  99.20       827.36 758720
  88 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3>  93 S 15:40:52 1304.33 100.34       827.02 757640
  89 SZLACHTA Jan            2 < 2> 161 S 15:40:18 1302.96 101.48       826.67 756110
  90 PUDEŁKO Józef          10 < 3>  98 S 15:43:25 1300.94 102.62       826.33 758990
  91 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 22- 8- 8 C 15:44:52 1300.81 103.76       825.99 760800
  92 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  94 C 15:41:11 1300.67 104.90       825.65 755930
  93 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 157 C 15:42:31 1300.63 106.04       825.31 757640
  94 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8>  99 - 15:41:13 1300.60 107.18       824.97 755930
  95 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 282 S 15:41:28 1300.54 108.32       824.63 756220
  96 CYRA Andrzej           10 < 3> 103 M 15:43:13 1300.37 109.46       824.29 758400
  97 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2> 115 S 15:45:42 1298.96 110.60       823.94 760800
  98 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 134 C 15:44:20 1298.90 111.74       823.60 758990
  99 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9> 101 - 15:42:00 1298.85 112.88       823.26 755930
 100 CIERKOSZ Marian        10 26- 5- 4 - 15:42:18 1298.28 114.03       822.92 755990
 101 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 106 - 15:42:22 1298.03 115.17       822.58 755930
 102 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 142 S 15:43:12 1297.87 116.31       822.24 756920
 103 CYRA Andrzej           10 < 4> 113 C 15:44:35 1297.33 117.45       821.90 758400
 104 STABIK HENRYK          10 <10> 107 - 15:44:56 1297.29 118.59       821.56 758830
 105 GÓREK STEFAN            2 < 2>---- S 15:44:44 1295.43 119.73       821.21 757480
 106 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 118 - 15:43:48 1294.84 120.87       820.87 755930
 107 STABIK HENRYK          10 <11> 114 S 15:46:03 1294.82 122.01       820.53 758830
 108 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 15- 5- 5 M 15:46:39 1293.97 123.15       820.19 759110
 109 HOLEWA Edmund          10 < 3> 173 C 15:44:41 1293.62 124.29       819.85 756360
 110 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 111 S 15:47:06 1292.32 125.43       819.51 758720
 111 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 116 - 15:47:35 1291.26 126.57       819.17 758720
 112 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 139 C 15:46:36 1288.77 127.71       818.82 755990
 113 CYRA Andrzej           10 < 5> 121 M 15:48:37 1288.44 128.85       818.48 758400
 114 STABIK HENRYK          10 <12> 144 C 15:49:10 1287.97 129.99       818.14 758830
 115 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 140 C 15:51:34 1286.08 131.13       817.80 760800
 116 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 127 - 15:50:00 1285.97 132.27       817.46 758720
 117 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 123 S 15:47:54 1285.64 133.41       817.12 755830
 118 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 124 M 15:48:02 1285.52 134.55       816.78 755930
 119 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 232 S 15:48:31 1284.03 135.69       816.44 755670
 120 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 141 S 15:48:26 1283.56 136.83       816.09 755290
 121 CYRA Andrzej           10 < 6> 122 C 15:51:07 1283.00 137.97       815.75 758400
 122 CYRA Andrzej           10 < 7> 132 S 15:51:10 1282.89 139.11       815.41 758400
 123 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 156 C 15:49:44 1281.65 140.25       815.07 755830
 124 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 125 - 15:50:08 1280.95 141.39       814.73 755930
 125 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 131 - 15:50:13 1280.77 142.53       814.39 755930
 126 SUJKA Bogdan            8 < 4> 148 M 15:49:29 1280.73 143.67       814.05 754970
 127 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 128 - 15:52:41 1280.14 144.81       813.71 758720
 128 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 177 - 15:52:42 1280.11 145.95       813.36 758720
 129 RYŚ Henryk             10 < 2> 135 S 15:53:00 1278.15 147.09       813.02 757940
 130 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 176 S 15:51:28 1276.91 148.23       812.68 755250
 131 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 136 M 15:52:58 1274.83 149.37       812.34 755930
 132 CYRA Andrzej           10 < 8> 133 M 15:54:55 1274.80 150.51       812.00 758400
 133 CYRA Andrzej           10 < 9> 163 - 15:55:25 1273.73 151.65       811.66 758400
 134 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 145 C 15:55:53 1273.72 152.79       811.32 758990
 135 RYŚ Henryk             10 < 3> 152 S 15:55:09 1273.53 153.93       810.97 757940
 136 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 137 S 15:53:50 1272.97 155.07       810.63 755930
 137 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 146 - 15:53:52 1272.90 156.21       810.29 755930
 138 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 160 - 15:56:25 1272.65 157.35       809.95 759030
 139 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 143 M 15:54:04 1272.57 158.49       809.61 755990
 140 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 183 C 15:57:57 1272.35 159.64       809.27 760800
 141 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>---- S 15:54:01 1271.50 160.78       808.93 755290
 142 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 203 - 15:55:44 1270.57 161.92       808.59 756920
 143 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 281 M 15:56:41 1266.99 163.06       808.24 755990
 144 STABIK HENRYK          10 <13> 151 S 15:58:59 1266.86 164.20       807.90 758830
 145 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 240 C 15:59:12 1266.67 165.34       807.56 758990
 146 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 149 C 15:56:51 1266.53 166.48       807.22 755930
 147 DUDA Henryk            10 < 3> 251 - 15:58:35 1265.89 167.62       806.88 757740
 148 SUJKA Bogdan            8 < 5> 150 S 15:56:33 1265.56 168.76       806.54 754970
 149 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 172 - 15:57:35 1264.98 169.90       806.20 755930
 150 SUJKA Bogdan            8 < 6> 170 - 15:57:05 1264.43 171.04       805.86 754970
 151 STABIK HENRYK          10 <14> 162 - 16:00:21 1263.98 172.18       805.51 758830
 152 RYŚ Henryk             10 < 4> 196 - 15:59:57 1263.34 173.32       805.17 757940
 153 WAŁACH Rufin            9 22- 9- 8 - 16:00:38 1262.73 174.46       804.83 758440
 154 MŁOCEK Zygmunt          8 15- 2- 2 S 15:56:50 1260.84 175.60       804.49 752510
 155 FICEK Jan               9 25- 4- 3 S 16:01:55 1259.83 176.74       804.15 758310
 156 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>---- C 15:59:59 1259.75 177.88       803.81 755830
 157 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 200 S 16:01:33 1259.48 179.02       803.47 757640
 158 MENDRYS Andrzej         8 15- 7- 7 S 15:59:19 1259.27 180.16       803.13 754700
 159 SAJDOK Stanisław       10 20- 1- 1 M 16:03:13 1258.29 181.30       802.78 759020
 160 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 168 - 16:03:53 1256.92 182.44       802.44 759030
 161 SZLACHTA Jan            2 < 3> 233 C 16:01:34 1256.90 183.58       802.10 756110
 162 STABIK HENRYK          10 <15> 181 M 16:03:46 1256.83 184.72       801.76 758830
 163 CYRA Andrzej           10 <10> 167 - 16:03:46 1256.11 185.86       801.42 758400
 164 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 188 S 16:01:02 1255.67 187.00       801.08 754700
 165 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 216 S 16:04:34 1255.63 188.14       800.74 759110
 166 WIDUCH Dariusz          9 15- 3- 3 M 16:03:44 1255.37 189.28       800.39 757910
 167 CYRA Andrzej           10 <11> 175 S 16:04:16 1255.08 190.42       800.05 758400
 168 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 169 - 16:05:49 1252.90 191.56       799.71 759030
 169 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 179 - 16:07:27 1249.54 192.70       799.37 759030
 170 SUJKA Bogdan            8 < 7> 178 C 16:04:29 1248.95 193.84       799.03 754970
 171 WAŁACH Rufin            9 < 2> 187 M 16:08:10 1247.09 194.98       798.69 758440
 172 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 174 - 16:06:14 1246.93 196.12       798.35 755930
 173 HOLEWA Edmund          10 < 4> 185 C 16:06:45 1246.58 197.26       798.01 756360
 174 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 192 - 16:07:04 1245.22 198.40       797.66 755930
 175 CYRA Andrzej           10 <12> 193 S 16:09:21 1244.61 199.54       797.32 758400
 176 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 221 - 16:06:57 1244.34 200.68       796.98 755250
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 177 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 204 - 16:09:46 1244.28              796.64 758720
 178 SUJKA Bogdan            8 < 8> 224 - 16:06:50 1244.11              796.30 754970
 179 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 182 - 16:11:04 1242.14              795.96 759030
 180 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 263 S 16:10:57 1241.59              795.62 758550
 181 STABIK HENRYK          10 <16> 202 M 16:11:12 1241.54              795.28 758830
 182 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 195 - 16:11:33 1241.16              794.93 759030
 183 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 189 C 16:12:59 1241.14              794.59 760800
 184 TARGOSZ Władysław       8  4- 1- 1 S 16:09:54 1239.30              794.25 755850
 185 HOLEWA Edmund          10 < 5> 190 - 16:10:22 1239.19              793.91 756360
 186 KRAWCZYK-OCZKO          2 12- 3- 3 S 16:11:01 1237.30              793.57 756010
 187 WAŁACH Rufin            9 < 3> 199 S 16:13:39 1235.95              793.23 758440
 188 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 236 M 16:11:05 1235.02              792.89 754700
 189 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 191 S 16:17:00 1233.06              792.54 760800
 190 HOLEWA Edmund          10 < 6> 252 - 16:13:37 1232.63              792.20 756360
 191 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 214 C 16:17:31 1232.03              791.86 760800
 192 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 194 - 16:14:00 1231.16              791.52 755930
 193 CYRA Andrzej           10 <13> 225 - 16:16:13 1230.74              791.18 758400
 194 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 218 S 16:14:25 1230.32              790.84 755930
 195 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 222 - 16:17:04 1230.06              790.50 759030
 195 RYŚ Henryk             10 < 5> 239 - 16:16:11 1230.06              790.50 757940
 197 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 231 S 16:16:37 1229.89              789.81 758370
 198 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2>---- S 16:12:13 1229.16              789.47 752510
 199 WAŁACH Rufin            9 < 4> 201 S 16:17:11 1228.87              789.13 758440
 200 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 215 M 16:16:52 1228.21              788.79 757640
 201 WAŁACH Rufin            9 < 5> 206 S 16:17:34 1228.11              788.45 758440
 202 STABIK HENRYK          10 <17> 217 C 16:18:42 1226.49              788.11 758830
 203 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5>---- S 16:17:11 1226.41              787.77 756920
 204 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 207 - 16:19:16 1225.19              787.43 758720
 205 FICEK Jan               9 < 2> 212 S 16:19:46 1223.54              787.08 758310
 206 WAŁACH Rufin            9 < 6> 278 S 16:19:58 1223.36              786.74 758440
 207 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 213 - 16:20:36 1222.56              786.40 758720
 208 ŚWIERKOT Marek         10 < 9>---- S 16:21:06 1220.95              786.06 758330
 209 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 211 C 16:21:24 1219.68              785.72 757910
 210 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 15- 2- 2 S 16:20:51 1219.55              785.38 757160
 211 WIDUCH Dariusz          9 < 3>---- C 16:22:00 1218.51              785.04 757910
 212 FICEK Jan               9 < 3> 293 C 16:22:25 1218.33              784.70 758310
 213 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 226 C 16:23:36 1216.68              784.35 758720
 214 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8>---- S 16:25:30 1216.31              784.01 760800
 215 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 228 S 16:24:23 1213.42              783.67 757640
 216 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 286 M 16:25:43 1213.19              783.33 759110
 217 STABIK HENRYK          10 <18> 223 C 16:25:57 1212.29              782.99 758830
 218 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 241 - 16:23:57 1211.52              782.65 755930
 219 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 290 S 16:24:21 1210.88              782.31 756010
 220 NYCZ EDWARD             9 16- 1- 1 S 16:25:24 1210.68              781.96 757160
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 221 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 238 S 16:23:54 1210.53              781.62 755250
 222 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 235 M 16:27:50 1208.97              781.28 759030
 223 STABIK HENRYK          10 <19> 246 - 16:29:32 1205.39              780.94 758830
 224 SUJKA Bogdan            8 < 9>---- C 16:26:23 1205.28              780.60 754970
 225 CYRA Andrzej           10 <14> 227 M 16:29:39 1204.48              780.26 758400
 226 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 230 - 16:30:28 1203.43              779.92 758720
 227 CYRA Andrzej           10 <15> 242 - 16:30:28 1202.92              779.58 758400
 228 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 243 S 16:29:52 1202.86              779.23 757640
 229 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 1- 1 S 16:27:45 1202.50              778.89 754870
 230 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 234 - 16:31:12 1202.03              778.55 758720
 231 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3>---- S 16:31:10 1201.54              778.21 758370
 232 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 270 S 16:29:31 1200.40              777.87 755670
 233 SZLACHTA Jan            2 < 4> 253 S 16:29:58 1200.24              777.53 756110
 234 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 250 - 16:32:23 1199.78              777.19 758720
 235 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 237 - 16:32:59 1199.13              776.85 759030
 236 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 259 S 16:29:36 1198.70              776.50 754700
 237 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 245 - 16:34:05 1197.05              776.16 759030
 238 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5>---- S 16:32:14 1194.58              775.82 755250
 239 RYŚ Henryk             10 < 6> 292 M 16:34:36 1194.36              775.48 757940
 240 PUDEŁKO Józef          10 < 7>---- C 16:36:09 1193.10              775.14 758990
 241 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 254 - 16:34:07 1192.10              774.80 755930
 242 CYRA Andrzej           10 <16> 248 C 16:36:48 1190.95              774.46 758400
 243 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9>---- S 16:36:45 1189.85              774.11 757640
 244 GLINKA Joachim          9 10- 1- 1 C 16:36:42 1188.68              773.77 756830
 245 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 247 S 16:39:36 1186.73              773.43 759030
 246 STABIK HENRYK          10 <20> 271 - 16:40:40 1184.44              773.09 758830
 247 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 267 M 16:40:51 1184.41              772.75 759030
 248 CYRA Andrzej           10 <17> 261 M 16:41:19 1182.57              772.41 758400
 249 WILK Daniel             7  5- 1- 1 S 16:39:25 1182.50              772.07 756110
 250 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 256 - 16:42:00 1181.81              771.73 758720
 251 DUDA Henryk            10 < 4> 273 - 16:41:22 1181.45              771.38 757740
 252 HOLEWA Edmund          10 < 7> 257 S 16:41:01 1179.94              771.04 756360
 253 SZLACHTA Jan            2 < 5> 283 S 16:42:11 1177.41              770.70 756110
 254 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 255 - 16:42:31 1176.51              770.36 755930
 255 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 272 - 16:42:34 1176.42              770.02 755930
 256 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 258 - 16:45:04 1176.19              769.68 758720
 257 HOLEWA Edmund          10 < 8> 265 M 16:43:05 1176.15              769.34 756360
 258 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 269 - 16:45:15 1175.85              769.00 758720
 259 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 264 S 16:42:11 1175.21              768.65 754700
 260 SUJKA Krystyna          8 < 3>---- S 16:42:54 1174.29              768.31 754950
 261 CYRA Andrzej           10 <18>---- - 16:46:00 1173.99              767.97 758400
 262 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>---- S 16:47:19 1173.88              767.63 759870
 263 TURCZYK Andrzej         9 < 6>---- S 16:46:17 1173.71              767.29 758550
 264 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 276 S 16:43:01 1173.69              766.95 754700
 265 HOLEWA Edmund          10 < 9>---- - 16:44:31 1173.53              766.61 756360
 266 TOMASZKIEWICZ Karol     2  7- 1- 1 S 16:43:53 1173.02              766.27 755290
 267 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23>---- C 16:47:32 1172.19              765.92 759030
 268 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2>---- S 16:46:37 1170.96              765.58 757160
 269 PAJĄK Gotfryd          10 <36> 275 - 16:48:11 1170.53              765.24 758720
 270 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4>---- S 16:46:14 1169.35              764.90 755670
 271 STABIK HENRYK          10 <21> 274 - 16:49:01 1169.20              764.56 758830
 272 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 277 - 16:47:38 1167.22              764.22 755930
 273 DUDA Henryk            10 < 5>---- - 16:50:09 1165.49              763.88 757740
 274 STABIK HENRYK          10 <22> 285 - 16:51:26 1164.86              763.53 758830
 275 PAJĄK Gotfryd          10 <37> 279 - 16:51:33 1164.48              763.19 758720
 276 MENDRYS Andrzej         8 < 7>---- M 16:48:34 1163.64              762.85 754700
 277 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29> 280 C 16:51:10 1160.89              762.51 755930
 278 WAŁACH Rufin            9 < 7> 287 S 16:54:30 1158.81              762.17 758440
 279 PAJĄK Gotfryd          10 <38> 284 - 16:54:47 1158.73              761.83 758720
 280 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <30>---- M 16:52:38 1158.28              761.49 755930
 281 CIERKOSZ Marian        10 < 5>---- C 16:53:15 1157.28              761.15 755990
 282 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3>---- S 16:53:35 1157.04              760.80 756220
 283 SZLACHTA Jan            2 < 6>---- S 16:54:31 1155.22              760.46 756110
 284 PAJĄK Gotfryd          10 <39>---- M 16:57:19 1154.27              760.12 758720
 285 STABIK HENRYK          10 <23> 289 S 16:57:51 1153.50              759.78 758830
 286 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 291 M 16:58:21 1153.05              759.44 759110
 287 WAŁACH Rufin            9 < 8> 288 C 16:58:35 1151.62              759.10 758440
 288 WAŁACH Rufin            9 < 9>---- M 16:59:49 1149.47              758.76 758440
 289 STABIK HENRYK          10 <24>---- - 17:00:38 1148.64              758.42 758830
 290 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3>---- S 16:59:51 1145.73              758.07 756010
 291 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>---- M 17:02:45 1145.39              757.73 759110
 292 RYŚ Henryk             10 < 7>---- M 17:02:18 1144.41              757.39 757940
 293 FICEK Jan               9 < 4>---- - 17:02:51 1144.01              757.05 758310
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 294 FICEK Jan               9 < 5>---- S 17:03:43 1142.52                     758310
 295 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5>---- - 17:01:56 1141.61                     755670
 296 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3>---- S 16:59:24 1141.20                     752510
 297 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24>---- S 17:05:26 1140.66                     759030
 298 PASZEK Wincenty         7  5- 0- 0 S 17:03:07 1140.19                     756080
 299 GÓREK STEFAN            2 < 3>---- C 17:05:22 1138.44                     757480
 300 RYŚ Henryk             10 < 8>---- S 17:07:40 1135.21                     757940
 301 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4>---- M 17:07:41 1132.29                     756010
 302 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9>---- S 17:13:21 1129.87                     760800

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                  KONKURSY                   |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  755930  59    5   15 10 10  8 10 10 10 10 10 10 10  0 10  9 10 127  8141.49 60604.131011
   2 STABIK HENRYK           758830  45    7    8  8 10 10 10  6 10 10 10 10 10  0  8 10 10 122  8062.31 58859.651029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  61   13   25 10 10  7 10  6 10  9 10 10 10  0 10  9  7 118  5610.26 55799.64 921
   4 PAJĄK Gotfryd           758720  63    2    3  8 10  5 10  8 10  9 10 10 10  0 10  8  8 116  6574.49 55695.881003
   5 SUJKA Bogdan            754970  26   38   57  0  8  6 10 10  8 10 10  8  8  0 10 10  6 104  4881.90 49653.66 818
   6 FIJOŁEK Mirosław        755830  15   49   74 10 10 10 10 10 10 10  3 10  8  0  9  8  5 113  4108.12 49507.47 802
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        757640  15   32   41  9  7  9 10  8  9  9  8  4  8  0  8  7  9 105  7270.79 47902.75 721
   8 PISZCZEK Stanisław      755290  15    1   19  0 10  4 10  9 10 10 10  9  4  0 10 10  4 100  3332.30 46425.69 816
   9 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  22   91   97  7 10  4 10 10  8  8  6 10  7  0  4 10  8 102  6440.00 45315.661002
  10 PUDEŁKO Józef           758990  12   40   67  0 10  8 10  6  5  7  8 10  7  0  6 10  7  94  5721.53 44872.631024
  11 TURCZYK Andrzej         758550  23   20   21  5  9  8 10  8  8  9  8  7  3  0  9 10  5  99  4104.02 44525.88 924
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  15  108  165  6 10  7 10 10 10  7  8  9  4  0  5 10  5 101  3921.43 43679.98 933
  13 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  756920  22   61   84 10  3  5  8  5 10  9 10  3  6  0  8  7  3  87  2446.24 38363.34 218
  14 ŚWIERKOT Marek          758330  22    6   18  1 10  9  8  8  9  4  5  9  4  0  4  6  8  85  6685.74 37443.141020
  15 HOLEWA Edmund           756360  20   30   43 10 10  4  3  5  8  4  7  9  3  0  8  9  6  86  4847.42 36378.011010
  16 CYRA Andrzej            758400  37   24   58  6  4  5  4  7  8  5  6  5  4  0  7  6 10  77  8059.92 35475.691005
  17 NYCZ EDWARD             757160  16  220  377  8  6 10  6  6  6 10  7  7  5  0  4  5  1  81   781.96 34931.25 909
  18 GAWEŁCZYK-RUS           755670  20   17  119 10  9  5  6  8  5  9  6  4  3  0  7  6  4  82  3210.46 33745.82 224
  19 CIERKOSZ Marian         755990  26  100  112  9 10  9  8  4  5  5  3  4  6  0  5  5  4  77  3197.82 32540.891025
  20 GÓREK STEFAN            757480   8   85  105 10  9  8  6  5  5  9  8  8  -  0  1  9  2  80  1649.25 32412.68 220
  21 TARGOSZ Władysław       755850   4  184       0  8  6 10  7  7 10  5  6  0  0  8  7  1  75   794.25 32070.44 821
  22 SOBAŁA Tadeusz          756220  14   63   95  7  5  3  6  4 10  7  5  3  5  0  7  7  3  72  2420.98 31599.77 724
  23 MENDRYS Andrzej         754700  15  158  164  0  5  5  3  6  8  4  8  5  2  0  6  7  7  66  5472.05 30761.18 808
  24 SZLACHTA Jan            756110  10   10   89  6  6  6  7  6  6  4  5  6  3  0  3  6  6  70  4791.10 29638.39 212
  25 GÓRNICKI Jerzy          755250  22   64  130  7  7  7  6  7  2  3  6  8  4  0  5  5  4  71  3205.33 29345.60 720
  26 WAŁACH Rufin            758440  22  153  171  4  6  5  5  8  6  2  1  8  1  0  8  5  8  67  6236.27 28402.72 914
  27 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  22   26  197  8  6  6  7  4  6  5  4  2  6  0  4  5  3  66  2416.20 27990.04 917
  28 RYŚ Henryk              757940  21   79  129  8  9  2  4  9  7  3  6  5  4  0  4  2  5  68  3986.95 27958.701026
  29 MYDLAK Józef            753480                9  9  8  9  5  5  4  4  5  3  0  5  5  -  71          27523.85 226
  30 WIDUCH Dariusz          757910  15  166  209  5  9  4  8  6  5  2  5  6  2  0  5  3  3  63  2371.15 25731.92 916
  31 CIOŁKA A. - JANIK H.    757160  15  210  268  3  1  4  6  0  6  2  8  4  3  0  6  6  2  51  1550.96 23811.32 906
  32 KRAWCZYK-OCZKO          756010  12  186  219  6  6  -  1  6  4  3  7  7  1  0  6  7  3  57  2333.95 23566.37 206
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         759870   9   35  262  8  6  7  3  8  4  3  4  2  4  0  7  1  2  59  1612.73 23409.27 928
  34 SUJKA Krystyna          754950  10   16   51  0  3  6  3  7  2  5  3  4  1  0  9  2  3  48  2459.54 20939.84 827
  35 MŁOCEK Zygmunt          752510  15  154  198  1  3  5  2  4  5  3  2  4  4  0  7  1  2  43  1593.96 19230.15 815
  36 MACIEJA Zygmunt         755950                9  6  7  4  5  6  4  2  4  -  0  6  0  -  53          19113.44 215
  37 BITTMANN Grzegorz       756100                4  8  8  3  4  3  4  4  6  -  0  -  4  -  48          17559.25 902
  38 SAJDOK Stanisław        759020  20  159  354  8  6  6  2  6  2  6  2  1  1  0  4  3  1  48   802.78 17306.841027
  39 DUDA Henryk             757740  22    9   55  7  4  5 10  1  3  1  1  3  2  0  3  3  1  44   838.28 16921.741041
  40 DRZEWIECKI R            757390                7 10  6 10  5  -  -  -  7  -  -  4  -  -  49          16868.08 706
  41 KOZAK KRZYSZTOF         759180   8  330  398  5  4  6  5  3  3  4  2  3  2  0  2  2  0  41          16085.93 718
  42 POGORZAŁEK Alfred       759180                6  6  6  9  6  5  0  1  0  -  -  2  4  -  45          14503.59 716
  43 LACH STANISŁAW          754890                5  5  7  4  2  4  5  1  2  1  0  2  0  -  38          14193.49 705
  44 POŁĄCZAK Mieczysław     756020                4  4  6  3  5  5  5  4  2  -  -  -  -  -  38          14115.73 213
  45 FICEK Jan               758310  25  155  205  4  8  3  3  2  3  4  3  -  -  -  1  1  3  35  2375.93 13593.29 922
  46 CHMIEL Robert           757070                9  6  4  7  3  4  3  2  2  -  0  0  -  -  40          13118.86 208
  47 STARCZYNOWSKI Jan       754870  10  229       3  5  3  2  4  3  0  1  0  1  0  4  1  1  28   778.89 10423.90 819
  48 MORAWSKI Jan            756820                2  3  8  3  7  3  0  0  2  -  0  -  3  -  31           9604.64 710
  49 TEODORCZYK Zdzisław     756700                9  5  6  2  4  2  0  2  -  0  0  -  2  -  32           9406.60 932
  50 ŻUBER Bolesław          755380                8  4  3  6  4  4  -  -  -  -  -  -  -  -  29           8484.141007
  51 BRYŁKA E - PETEJA P     755540   7   44  355  4  4  3  4  0  3  1  0  1  1  0  0  1  1  23   842.03  8427.94 227
  52 BEDNARZ Henryk          758560                4  6  4  1  2  1  0  0  1  1  0  2  2  -  24           7930.35 901
  53 MROWIŃSKI Ryszard       756080                3  5  0  8  2  3  -  -  1  1  0  -  -  -  23           7631.57 715
  54 GLINKA Joachim          756830  10  244  322  1  1  4  0  -  0  1  2  2  -  0  2  3  1  17   773.77  6967.17 904
  55 WILK Daniel             756110   5  249       7  2  3  1  4  1  0  0  0  0  0  0  1  1  20   772.07  5238.69 728
  56 PASZEK Wincenty         756080   5  298       5  2  3  1  5  0  0  0  0  0  0  0  1  0  17           3987.74 711
  57 WIDERA Jan              757680                4  2  2  2  -  0  0  -  0  -  0  1  0  -  11           3100.38 727
  58 LAZAR MARIAN            752610                2  3  3  0  -  1  1  0  -  -  -  -  -  -  10           3069.82 810
  59 KUSZAJ Kazimierz        753110                2  1  2  0  1  1  0  1  0  0  0  -  1  -   9           2728.41 814
  60 SZYJA Horst             757350                2  0  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -   7           1878.13 820
  61 TOMASZKIEWICZ Karol     755290   7  266  430  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1   5   766.27  1843.50 223
  62 FISZER Henryk           761940                1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -   6           1679.44 923
  63 KOFEL Jan               762300                3  2  0  0  -  1  -  0  0  -  0  -  -  -   6           1473.79 939
  64 GRELA Stanisław         756190                2  0  2  1  1  0  0  0  0  -  -  0  -  -   6           1436.73 729
  65 KOWALSKI JAN            754700                0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  1  -   3           1210.42 807
  66 WESOŁOWSKI Kazimierz    757330  10  416  417  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  2  0   2            744.17 918
  67 PILARZ Marek            758400                0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -  0  -   2            479.75 926

+---+----------------------+--+---------------------------------------------+-----------------+
|Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                  KONKURSY                   | PUNKTY - "nr 2" |
|   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
|   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |
+---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5965.57 46761.71 
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5919.14 46691.19 
   3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5880.57 46678.02 
   4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5921.87 46341.40 
   5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5655.99 45123.46 
   6 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  5742.03 43949.51 
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  96  5717.45 42896.36 
   8 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  6  94  4934.79 42722.52 
   9 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  7  96  5781.94 42694.81 
  10 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7  6  7  7  88  5721.53 41411.52 
  11 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  7  7  5  92  4108.12 41198.11 
  12 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  5  93  4083.21 40789.61 
  13 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  7  94  5664.19 40310.45 
  14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  5  7  5  91  3921.43 40293.15 
  15 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  7  4  5  7  7  7  91  5904.46 39769.12 
  16 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  7  7  7  7  6  5  92  4020.74 39545.38 
  17 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  4  85  3332.30 39091.00 
  18 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  7  4  7  6  4  7  88  5582.62 36912.37 
  19 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  3  4  7  7  4  87  3210.46 36571.20 
  20 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  4  7  1  87   781.96 36518.41 
  21 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  6  4  5  7  7  5  86  4034.40 35467.98 
  22 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  7  6  7  6  5  3  85  2416.20 34162.41 
  23 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  5  5  0  7  7  3  80  2420.98 33975.88 
  24 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  7  2  3  6  7  7  76  5472.05 33799.76 
  25 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  7  1  7  7  7  7  83  5523.24 33372.07 
  26 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  7  3  0  3  7  6  76  4791.10 32117.85 
  27 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  7  4  3  5  6  5  77  4002.31 32001.95 
  28 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  7  2  3  7  5  3  78  2371.15 31932.74 
  29 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  5  3  4  7  7  2  79  1550.96 31105.41 
  30 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  7  0  6  7  7  1  75   794.25 30738.90 
  31 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  7  3  6  5  7  -  78          29872.44 
  32 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  7  -  0  1  7  2  70  1649.25 29427.27 
  33 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  5  1  5  7  5  3  71  2459.54 29203.21 
  34 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  2  4  3  7  2  2  68  1612.73 27194.83 
  35 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  7  -  6  6  4  -  69          25570.99 
  36 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  7  1  1  6  7  3  62  2333.95 25191.70 
  37 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  4  4  4  7  1  2  59  1593.96 23369.68 
  38 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  7  -  7  -  5  -  64          21315.04 
  39 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  1  1  0  4  3  1  54   802.78 20016.35 
  40 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  5  -  -  -  -  -  54          19604.16 
  41 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  3  2  4  2  2  0  55          19485.18 
  42 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  -  -  -  1  2  4  45  3132.98 17018.11 
  43 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  2  1  1  2  0  -  49          16744.20 
  44 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  2  -  6  0  -  -  53          16502.61 
  45 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  7  -  -  4  -  -  46          16146.03 
  46 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  0  -  -  2  4  -  47          15044.77 
  47 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  -  0  3  -  2  -  45          13795.38 
  48 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  0  1  1  4  1  1  39   778.89 13396.82 
  49 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  2  -  2  -  4  -  41          12038.04 
  50 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  -  -  -  -  -  -  36          11095.03 
  51 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  1  1  2  2  2  -  38          10993.31 
  52 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  1  1  1  0  1  1  32   842.03 10625.24 
  53 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  4  -  7  2  3  1  31   773.77 10570.57 
  54 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  1  1  3  -  -  -  29           8577.48 
  55 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  1  -  0  1  0  -  23           6528.07 
  56 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  0  0  0  0  1  1  23   772.07  5944.07 
  57 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  0  0  0  -  1  -  17           5676.12 
  58 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  0  0  0  0  1  0  23           5266.56 
  59 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  2  -  6  -  -  -  21           4942.70 
  60 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  -  -  -  -  -  -  14           4106.83 
  61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  0  -  -  0  -  -  10           2436.76 
  62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -   9           2388.26 
  63 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1   5   766.27  1843.50 
  64 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -   6           1679.44 
  65 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  1  -   3           1210.42 
  66 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  3  0   3           1159.39 
  67 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -  0  -   2            479.75 
  68 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -   3            473.06 
  69 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -  1  -  0  -   2            470.24 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 14
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  13   6176.85  5256.33
       2 PAJĄK Gotfryd          10  0  13   6154.77  5287.38
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  13   6105.78  5256.33
       4 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  13   6019.38  5256.33
       5 STABIK HENRYK          10  1  13   5993.99  5289.28
       6 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5943.72  5171.52
       7 PISZCZEK Stanisław      8  1  12   5936.67  5123.80
       8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  13   5856.31  5290.65
       9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   5806.34  5028.37
      10 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5776.68  4977.13
      11 STABIK HENRYK          10  0  11   5671.41  4796.61
      12 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  13   5574.28  4614.00
      13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  12   5563.06  4912.59
      14 ŚWIERKOT Marek         10  0  11   5497.38  4813.15
      15 STABIK HENRYK          10  0  13   5448.05  4646.47
      16 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  12   5401.88  4500.40
      17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5329.88  4797.91
      18 FIJOŁEK Mirosław        8  1  12   5325.58  4736.00
      19 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   5314.19  4506.29
      20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5309.82  4819.35
      21 SUJKA Bogdan            8  1  10   5289.83  4492.20
      22 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  11   5237.11  4789.98
      23 PUDEŁKO Józef          10  0  10   5176.31  4549.63
      24 NYCZ EDWARD             9  1  11   5159.65  4390.64
      25 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   5138.28  4506.29
      26 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   5118.80  4481.68
      27 STABIK HENRYK          10  0  10   5094.30  4354.56
      28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  10   5077.52  4549.97
      29 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5054.45  4415.52
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5052.19  4221.19
      31 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  11   5022.59  4442.69
      32 TURCZYK Andrzej         9  1  10   5000.68  4456.16
      33 STABIK HENRYK          10  0   9   4995.38  4439.83
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4978.04  4508.92
      35 STABIK HENRYK          10  0  11   4949.74  4414.43
      36 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   9   4943.76  4320.57
      37 STABIK HENRYK          10  0   9   4923.16  4286.70
      38 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4898.27  4155.20
      39 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4893.79  4291.06
      40 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4873.99  4360.06
      41 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  10   4871.14  4291.06
      42 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  11   4776.36  3981.02
      43 STABIK HENRYK          10  0   9   4763.75  4200.71
      44 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  10   4752.69  4311.33
      45 PUDEŁKO Józef          10  0  10   4703.38  4152.91
      46 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   4690.64  4368.08
      47 PUDEŁKO Józef          10  0  10   4679.28  4310.52
      48 SUJKA Bogdan            8  0  10   4662.99  4108.94
      49 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  10   4637.81  4145.64
      50 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4613.51  4185.75
      51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  10   4583.21  4153.24
      52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  10   4582.27  4157.59
      53 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4557.21  3797.22
      54 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   4555.30  4089.94
      55 STABIK HENRYK          10  0   8   4550.64  4107.89
      56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  11   4501.18  3828.81
      57 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4488.03  3983.60
      58 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  11   4486.88  4048.37
      59 CYRA Andrzej           10  1  11   4424.36  4015.63
      60 HOLEWA Edmund          10  0  10   4411.66  3840.01
      61 ŚWIERKOT Marek         10  1  10   4409.22  3901.76
      62 PISZCZEK Stanisław      8  0   9   4403.42  3917.55
      63 STABIK HENRYK          10  0  10   4395.98  3957.75
      64 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   4395.57  3703.91
      65 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  10   4394.76  3645.34
      66 STABIK HENRYK          10  0  10   4388.02  3655.60
      67 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4370.38  4060.32
      68 FIJOŁEK Mirosław        8  1  10   4348.17  3629.05
      69 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4342.72  3710.25
      70 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  11   4338.93  3576.93
      71 NYCZ EDWARD             9  1   9   4332.91  3778.19
      72 STABIK HENRYK          10  0  11   4327.08  3771.62
      73 SUJKA Bogdan            8  0  10   4309.59  3861.90
      74 HOLEWA Edmund          10  1   9   4308.08  3726.50
      75 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4289.93  3976.65
      76 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4274.11  3747.57
      77 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   4266.40  3489.72
      78 SUJKA Bogdan            8  0   9   4261.29  3511.33
      79 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   9   4255.55  3778.19
      80 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4254.06  3629.05
      81 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   4245.74  3659.46

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  8141.49 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  8062.31 pkt.
           CYRA Andrzej             sek 10   - 10 konk.  8059.92 pkt.
           ŚWIERCZYŃSKI J+P         sek  7   -  9 konk.  7270.79 pkt.
           ŚWIERKOT Marek           sek 10   -  8 konk.  6685.74 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  5965.57 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5921.87 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  5919.14 pkt.
           ŚWIERKOT Marek           sek 10   -  7 konk.  5904.46 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  5880.57 pkt.

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                  KONKURSY                   |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 PISZCZEK Stanisław      755290  15    1   19  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  11   850.57  5594.80 816
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr  755930  59    5   15  1  1  0  1  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  11   762.51  5593.391011
   3 PAJĄK Gotfryd           758720  63    2    3  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  11   840.67  5577.611003
   4 PUDEŁKO Józef           758990  12   40   67  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  1  1  1  11   807.56  5212.251024
   5 ŚWIERCZYŃSKI J+P        757640  15   32   41  1  1  0  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0  1  11   825.31  5166.73 721
   6 STABIK HENRYK           758830  45    7    8  0  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0  1  1   9   788.11  4710.111029
   7 SUJKA Bogdan            754970  26   38   57  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  1  0  10           4586.59 818
   8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  61   13   25  1  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1  1  1  10   765.92  4573.15 921
   9 ŚWIERKOT Marek          758330  22    6   18  0  1  1  1  1  1  0  1  1  0  0  1  1  1  10   850.91  4409.221020
  10 CIOŁKA A. - JANIK H.    757160  15  210  268  1  0  1  1  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0   9           4213.25 906
  11 SZLACHTA Jan            756110  10   10   89  1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  1   9   802.10  3969.08 212
  12 SOBAŁA Tadeusz          756220  14   63   95  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1  0  1  1  1   8   835.55  3957.07 724
  13 NYCZ EDWARD             757160  16  220  377  0  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0  1  1  0   8           3793.62 909
  14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  15  108  165  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0  0  1  1  0   8           3699.78 933
  15 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  756920  22   61   84  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0  0  1  1   8   836.23  3620.51 218
  16 FIJOŁEK Mirosław        755830  15   49   74  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1  0  0  1  0   8           3544.08 802
  17 GAWEŁCZYK-RUS           755670  20   17  119  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0  1  1  0   9           3525.93 224
  18 TURCZYK Andrzej         758550  23   20   21  1  1  1  0  0  0  1  1  1  0  0  1  1  0   8           3502.46 924
  19 GÓRNICKI Jerzy          755250  22   64  130  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  1  1  0   9           3495.77 720
  20 HOLEWA Edmund           756360  20   30   43  1  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0  1  1  0   8           3447.241010
  21 TARGOSZ Władysław       755850   4  184       0  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1  1  0   8           3285.78 821
  22 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  22   91   97  0  0  0  0  1  1  1  0  1  1  0  0  0  1   6   809.27  3197.771002
  23 DUDA Henryk             757740  22    9   55  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0  1  1  0   6           3100.271041
  24 CYRA Andrzej            758400  37   24   58  0  0  0  0  0  1  1  1  1  0  0  0  1  1   6   774.46  3066.761005
  25 GÓREK STEFAN            757480   8   85  105  0  1  1  0  1  0  1  1  1  -  0  0  1  0   7           3027.59 220
  26 MŁOCEK Zygmunt          752510  15  154  198  0  1  0  0  1  1  0  1  0  1  0  1  0  0   6           2840.79 815
  27 BITTMANN Grzegorz       756100                0  1  1  1  0  1  1  0  1  -  0  -  1  -   7           2829.64 902
  28 KOZAK KRZYSZTOF         759180   8  330  398  0  0  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  0  0   6           2669.51 718
  29 KRAWCZYK-OCZKO          756010  12  186  219  0  1  -  0  1  0  0  1  1  0  0  1  1  0   6           2381.30 206
  30 ŻOŁNECZKO Dawid         759870   9   35  262  0  1  0  0  0  1  0  0  0  1  0  1  0  0   4           2210.89 928
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  22   26  197  1  1  0  1  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0   5           2202.25 917
  32 CIERKOSZ Marian         755990  26  100  112  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  0  1  0  0   6           2051.711025
  33 MYDLAK Józef            753480                1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  0  0  0  -   6           2009.12 226
  34 WIDUCH Dariusz          757910  15  166  209  1  0  0  0  1  0  0  1  1  0  0  0  0  1   5   785.04  1998.75 916
  35 MENDRYS Andrzej         754700  15  158  164  0  1  1  1  0  1  0  0  1  0  0  0  0  0   5           1949.20 808
  36 FICEK Jan               758310  25  155  205  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -  0  0  1   4   784.70  1928.41 922
  37 SUJKA Krystyna          754950  10   16   51  0  0  0  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0   4           1926.67 827
  38 WAŁACH Rufin            758440  22  153  171  0  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0  1  1   4   759.10  1681.76 914
  39 SAJDOK Stanisław        759020  20  159  354  0  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  1  1  0   4           1659.751027
  40 BEDNARZ Henryk          758560                0  0  1  0  0  1  0  0  0  1  0  0  0  -   3           1615.19 901
  41 MACIEJA Zygmunt         755950                0  1  1  0  1  0  0  0  0  -  0  1  0  -   4           1449.19 215
  42 LACH STANISŁAW          754890                1  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  -   4           1403.77 705
  43 CHMIEL Robert           757070                1  1  0  1  0  0  1  0  0  -  0  0  -  -   4           1399.69 208
  44 TEODORCZYK Zdzisław     756700                0  0  1  0  1  1  0  0  -  0  0  -  1  -   4           1386.43 932
  45 RYŚ Henryk              757940  21   79  129  0  0  1  0  1  1  0  0  1  0  0  0  0  0   4           1385.081026
  46 POŁĄCZAK Mieczysław     756020                0  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -  -  -   3           1376.13 213
  47 GLINKA Joachim          756830  10  244  322  0  0  1  0  -  0  0  0  0  -  0  0  0  1   2   773.77  1104.99 904
  48 DRZEWIECKI R            757390                0  1  1  1  0  -  -  -  0  -  -  0  -  -   3           1067.59 706
  49 BRYŁKA E - PETEJA P     755540   7   44  355  0  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0   3           1000.97 227
  50 POGORZAŁEK Alfred       759180                0  1  0  0  1  0  0  0  0  -  -  0  1  -   3            809.34 716
  51 KOWALSKI JAN            754700                0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  0  -   1            532.85 807
  52 STARCZYNOWSKI Jan       754870  10  229       0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0   1            516.28 819
  53 ŻUBER Bolesław          755380                0  0  0  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -   1            448.751007
  54 MORAWSKI Jan            756820                0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0  -  0  -   1            401.20 710
  55 PASZEK Wincenty         756080   5  298       0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            366.88 711
  56 FISZER Henryk           761940                0  1  0  0  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -   1            263.68 923
  57 MROWIŃSKI Ryszard       756080                0  0  0  0  1  0  -  -  0  0  0  -  -  -   1            133.08 715
  58 WILK Daniel             756110   5  249       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728