LISTA KONKURSOWA 15/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                DESSAU 4

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 24.07.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 506520 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 49
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1057
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 353
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 212
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 265
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 14:26:29
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1003.94 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 17:21:44
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 742.99 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 2h.57m.11s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  8|  109|   35| 32.1|
                    |BRYNOW         |  7|   96|   23| 24.0|
                    |PANEWNIKI      |  9|  136|   47| 34.6|
                    |PIOTROWICE     | 13|  304|   92| 30.3|
                    |PODLESIE       | 12|  412|  156| 37.9|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 49| 1057|  353| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 70-41-10 S 14:26:29  1003.94   0.95 60.00 606.24 508480
   2 STABIK HENRYK          10 46-23-10 C 14:28:45   999.06   1.89 59.95 605.95 508270
   3 PISZCZEK Stanisław      8 20- 7- 7 S 14:29:30   990.83   2.84 59.91 605.67 504830
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>   6 C 14:33:59   989.29   3.78 59.86 605.39 508480
   5 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 15- 6- 6 S 14:34:20   986.09   4.73 59.82 605.10 507180
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>   7 - 14:36:57   983.62   5.68       604.82 508480
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  12 - 14:38:16   981.12   6.62 59.73 604.54 508480
   8 TURCZYK Andrzej         9 18-12-10 C 14:41:11   974.82   7.57 59.68 604.25 508060
   9 MACIEJA Zygmunt         2 10- 3- 3 S 14:44:06   964.68   8.51 59.64 603.97 505590
  10 PAJĄK Gotfryd          10 62-34- 9 - 14:50:36   957.71   9.46 59.59 603.69 508160
  11 WIDUCH Dariusz          9 16- 4- 4 S 14:51:57   953.87  10.41 59.55 603.40 507410
  12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  18 C 14:53:11   953.67  11.35 59.50 603.12 508480
  13 GAWEŁCZYK-RUS           2 15- 7- 7 S 14:50:04   953.22  12.30 59.45 602.84 505270
  14 STABIK HENRYK          10 < 2>  24 M 14:56:17   947.76  13.25 59.41 602.55 508270
  15 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 30- 7- 5 S 14:57:07   946.87  14.19 59.36 602.27 508580
  16 KOZAK KRZYSZTOF         7 11- 3- 3 S 14:58:49   944.18  15.14 59.32 601.99 508740
  17 RYŚ Henryk             10 26- 5- 3 - 14:58:18   942.60  16.08 59.27 601.70 507400
  18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  33 M 14:59:28   942.56  17.03 59.23 601.42 508480
  19 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 31-20-10 C 14:57:30   940.17  17.98 59.18 601.14 505340
  20 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  23 S 15:00:48   939.65  18.92 59.14 600.85 508160
  21 CYRA Andrzej           10 64-20- 7 C 15:01:05   938.58  19.87 59.09 600.57 507850
  22 MENDRYS Andrzej         8 15- 5- 5 S 14:57:45   937.61  20.81 59.05 600.29 504200
  23 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  32 - 15:03:34   934.86  21.76 59.00 600.00 508160
  24 STABIK HENRYK          10 < 3>  28 C 15:05:48   931.24  22.71 58.95 599.72 508270
  25 FICEK Jan               9 15- 4- 4 S 15:07:06   928.06  23.65 58.91 599.44 507740
  26 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 49-10- 7 - 15:10:33   926.73  24.60 58.86 599.15 510210
  27 GÓREK STEFAN            2 10- 2- 2 S 15:08:12   924.99  25.54 58.82 598.87 507080
  28 STABIK HENRYK          10 < 4>  49 - 15:09:30   924.97  26.49 58.77 598.59 508270
  29 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  41 M 15:06:27   924.77  27.44 58.73 598.30 505340
  30 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  66 S 15:11:44   924.74  28.38 58.68 598.02 510210
  30 CYRA Andrzej           10 < 2>  53 C 15:09:11   924.74  28.38 58.68 598.02 507850
  32 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  35 - 15:09:32   924.71  30.27       597.45 508160
  33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  34 - 15:10:13   924.15  31.22 58.55 597.17 508480
  34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  44 M 15:11:54   921.33  32.17 58.50 596.89 508480
  35 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  37 - 15:13:10   918.64  33.11       596.60 508160
  36 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 15- 7- 7 M 15:12:04   917.55  34.06 58.41 596.32 506550
  37 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  42 - 15:13:53   917.45  35.00 58.36 596.04 508160
  38 FIJOŁEK Mirosław        8 25-12- 9 C 15:11:04   917.09  35.95 58.32 595.76 505380
  39 GÓRNICKI Jerzy          7 21- 5- 4 S 15:10:45   916.66  36.90 58.27 595.47 504850
  40 FICEK Jan               9 < 2> 182 S 15:14:35   915.53  37.84 58.23 595.19 507740
  41 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  69 M 15:12:08   915.25  38.79 58.18 594.91 505340
  42 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  48 C 15:16:27   913.22  39.74 58.14 594.62 508160
  43 SOBAŁA Tadeusz          7 15- 4- 4 C 15:14:09   912.70  40.68 58.09 594.34 505770
  44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  56 - 15:17:51   911.50  41.63       594.06 508480
  45 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  86 M 15:17:24   911.48  42.57 58.00 593.77 508060
  46 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 18- 1- 1 S 15:16:22   910.98  43.52 57.95 593.49 506840
  47 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 103 C 15:14:18   909.62  44.47 57.91 593.21 504200
  48 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  51 - 15:18:41   909.57  45.41       592.92 508160
  49 STABIK HENRYK          10 < 5>  52 - 15:18:52   909.47  46.36       592.64 508270
  50 PUDEŁKO Józef          10 14- 8- 8 C 15:19:33   908.68  47.30 57.77 592.36 508450
  51 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  54 - 15:19:22   908.46  48.25       592.07 508160
  52 STABIK HENRYK          10 < 6> 113 - 15:19:41   908.14  49.20       591.79 508270
  53 CYRA Andrzej           10 < 3>  70 S 15:20:10   906.61  50.14 57.64 591.51 507850
  54 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  57 S 15:20:45   906.22  51.09 57.59 591.22 508160
  55 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 161 S 15:18:16   905.97  52.03 57.55 590.94 505770
  56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  65 - 15:22:14   904.39  52.98       590.66 508480
  57 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  61 - 15:22:08   903.99  53.93       590.37 508160
  58 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  97 - 15:23:03   903.26  54.87       590.09 508580
  59 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  92 C 15:19:37   903.08  55.82 57.36 589.81 505380
  60 SAJDOK Stanisław       10 19- 3- 3 C 15:23:15   902.71  56.76 57.32 589.52 508450
  61 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  76 C 15:23:54   901.15  57.71 57.27 589.24 508160
  62 RADZIEJEWSKI JERZY      9 20- 2- 1 S 15:24:43   899.30  58.66 57.23 588.96 507850
  63 DUDA Henryk            10 20- 7- 5 S 15:24:03   899.14  59.60 57.18 588.67 507160
  64 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 101 C 15:25:52   898.53  60.55 57.14 588.39 508450
  65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  68 - 15:26:06   898.22  61.49 57.09 588.11 508480
  66 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  74 C 15:28:21   897.70  62.44 57.05 587.82 510210
  67 WAŁACH Rufin            9 21- 6- 6 S 15:25:48   897.67  63.39 57.00 587.54 507900
  68 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12>  75 S 15:26:34   897.48  64.33 56.95 587.26 508480
  69 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  72 S 15:24:39   894.96  65.28 56.91 586.97 505340
  70 CYRA Andrzej           10 < 4>  83 - 15:28:22   893.53  66.23 56.86 586.69 507850
  71 ŚWIERKOT Marek         10 25- 5- 4 C 15:28:23   893.36  67.17 56.82 586.41 507770
  72 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  85 - 15:26:15   892.43  68.12 56.77 586.12 505340
  73 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 183 S 15:26:49   891.98  69.06 56.73 585.84 505590
  73 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  95 M 15:32:00   891.98  69.06 56.73 585.84 510210
  75 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13>  78 - 15:30:26   891.39  70.96 56.64 585.27 508480
  76 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 133 - 15:30:07   891.33  71.90 56.59 584.99 508160
  77 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 19- 3- 3 S 15:28:48   890.75  72.85 56.55 584.71 506660
  78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14>  90 - 15:31:00   890.51  73.79 56.50 584.42 508480
  78 KRAWCZYK-OCZKO          2 15- 7- 7 S 15:27:50   890.51  73.79 56.50 584.42 505660
  80 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 205 - 15:27:07   890.21  75.69 56.41 583.86 504850
  81 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  89 S 15:29:49   890.08  76.63 56.36 583.57 507180
  82 HOLEWA Edmund          10 36-14- 6 C 15:28:52   889.14  77.58 56.32 583.29 505800
  83 CYRA Andrzej           10 < 5>  84 M 15:31:19   888.91  78.52 56.27 583.01 507850
  84 CYRA Andrzej           10 < 6>  98 - 15:31:21   888.86  79.47 56.23 582.72 507850
  85 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  94 S 15:28:47   888.46  80.42 56.18 582.44 505340
  86 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 109 S 15:31:58   888.27  81.36 56.14 582.16 508060
  87 SUJKA Bogdan            8 28-13- 9 C 15:28:55   886.74  82.31 56.09 581.87 504480
  88 SUJKA Bogdan            8 < 2> 174 - 15:30:34   884.17  83.25 56.05 581.59 504480
  89 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3>  91 S 15:33:41   884.08  84.20 56.00 581.31 507180
  90 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15>  93 - 15:35:51   883.01  85.15 55.95 581.02 508480
  91 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 320 M 15:34:31   882.79  86.09 55.91 580.74 507180
  91 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 106 M 15:32:29   882.79  86.09 55.91 580.74 505380
  93 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 102 - 15:36:15   882.40  87.98       580.17 508480
  94 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7> 112 M 15:32:57   882.00  88.93 55.77 579.89 505340
  95 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 116 M 15:38:53   881.37  89.88 55.73 579.61 510210
  96 SUJKA Krystyna          8 13- 3- 3 S 15:32:31   881.13  90.82 55.68 579.32 504460
  97 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 107 - 15:37:47   880.23  91.77       579.04 508580
  98 CYRA Andrzej           10 < 7>  99 - 15:37:11   879.88  92.72 55.59 578.76 507850
  99 CYRA Andrzej           10 < 8> 125 - 15:37:14   879.80  93.66       578.47 507850
 100 CIERKOSZ Marian        10 20- 7- 6 C 15:34:32   879.65  94.61 55.50 578.19 505390
 101 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 153 C 15:38:09   879.44  95.55 55.45 577.91 508450
 102 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 111 M 15:38:12   879.42  96.50 55.41 577.62 508480
 103 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 138 S 15:33:51   878.63  97.45 55.36 577.34 504200
 104 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 117 M 15:34:37   878.55  98.39 55.32 577.06 504830
 105 WAŁACH Rufin            9 < 2> 151 M 15:38:15   878.34  99.34 55.27 576.77 507900
 106 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 143 - 15:35:46   877.75 100.28 55.23 576.49 505380
 107 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 157 M 15:39:30   877.62 101.23 55.18 576.21 508580
 108 HOLEWA Edmund          10 < 2> 139 - 15:36:44   877.01 102.18       575.93 505800
 109 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 137 S 15:39:36   876.57 103.12 55.09 575.64 508060
 110 DUDA Henryk            10 < 2> 127 S 15:39:43   874.84 104.07 55.05 575.36 507160
 111 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 124 M 15:41:33   874.35 105.01 55.00 575.08 508480
 112 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8> 126 - 15:38:00   874.29 105.96       574.79 505340
 113 STABIK HENRYK          10 < 7> 114 C 15:41:28   874.12 106.91 54.91 574.51 508270
 114 STABIK HENRYK          10 < 8> 121 S 15:41:31   874.04 107.85 54.86 574.23 508270
 115 MYDLAK Józef            2 23- 4- 3 - 15:35:42   873.82 108.80 54.82 573.94 503060
 116 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 179 S 15:44:20   873.15 109.74 54.77 573.66 510210
 117 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 118 S 15:39:11   871.62 110.69 54.73 573.38 504830
 118 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 135 S 15:40:36   869.50 111.64 54.68 573.09 504830
 119 SZLACHTA Jan            2 18- 5- 5 S 15:41:47   869.29 112.58 54.64 572.81 505740
 120 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 159 S 15:41:46   869.18 113.53 54.59 572.53 505660
 121 STABIK HENRYK          10 < 9> 134 - 15:45:11   868.57 114.47 54.55 572.24 508270
 122 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 211 M 15:41:53   868.54 115.42 54.50 571.96 505390
 123 POGORZAŁEK Alfred       7  9- 2- 2 S 15:45:45   868.53 116.37 54.45 571.68 508740
 124 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 129 - 15:45:41   868.18 117.31 54.41 571.39 508480
 125 CYRA Andrzej           10 < 9> 162 M 15:45:58   866.69 118.26 54.36 571.11 507850
 126 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9> 131 - 15:43:45   865.68 119.21       570.83 505340
 127 DUDA Henryk            10 < 3> 184 S 15:47:06   863.84 120.15 54.27 570.54 507160
 128 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 152 S 15:46:50   863.19 121.10 54.23 570.26 506550
 129 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 130 - 15:49:35   862.44 122.04       569.98 508480
 130 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 140 - 15:49:56   861.93 122.99       569.69 508480
 131 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 132 - 15:46:27   861.69 123.94 54.09 569.41 505340
 132 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 166 - 15:47:21   860.37 124.88 54.05 569.13 505340
 133 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 136 - 15:50:53   860.00 125.83 54.00 568.84 508160
 134 STABIK HENRYK          10 <10> 141 - 15:51:29   859.31 126.77 53.95 568.56 508270
 135 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 187 S 15:47:57   858.63 127.72 53.91 568.28 504830
 136 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 149 - 15:51:54   858.52 128.67       567.99 508160
 137 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 144 S 15:52:07   858.04 129.61 53.82 567.71 508060
 138 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 289 S 15:47:54   857.63 130.56 53.77 567.43 504200
 139 HOLEWA Edmund          10 < 3> 158 - 15:50:02   857.24 131.50       567.14 505800
 140 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 170 - 15:53:17   857.06 132.45       566.86 508480
 141 STABIK HENRYK          10 <11> 190 S 15:53:37   856.23 133.40 53.64 566.58 508270
 142 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 282 C 15:52:00   855.84 134.34 53.59 566.29 506660
 143 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 145 S 15:51:45   854.04 135.29 53.55 566.01 505380
 144 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 180 - 15:55:07   853.72 136.23 53.50 565.73 508060
 145 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 146 C 15:52:19   853.23 137.18 53.45 565.44 505380
 146 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 160 S 15:52:53   852.41 138.13 53.41 565.16 505380
 147 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 311 S 15:56:52   852.35 139.07 53.36 564.88 508740
 148 RYŚ Henryk             10 < 2> 156 - 15:55:28   852.11 140.02 53.32 564.59 507400
 149 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 150 - 15:56:25   852.02 140.96       564.31 508160
 150 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 154 - 15:56:55   851.31 141.91       564.03 508160
 151 WAŁACH Rufin            9 < 3> 163 M 15:57:00   850.75 142.86 53.18 563.74 507900
 152 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 191 S 15:56:14   849.58 143.80 53.14 563.46 506550
 153 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 176 S 15:58:52   849.02 144.75 53.09 563.18 508450
 154 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 155 M 15:59:35   847.52 145.70 53.05 562.89 508160
 155 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 164 - 15:59:39   847.43 146.64 53.00 562.61 508160
 156 RYŚ Henryk             10 < 3> 192 S 15:58:47   847.39 147.59 52.95 562.33 507400
 157 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 227 S 16:00:29   846.95 148.53 52.91 562.04 508580
 158 HOLEWA Edmund          10 < 4> 212 - 15:57:55   845.94 149.48 52.86 561.76 505800
 159 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3> 199 M 15:57:55   845.70 150.43 52.82 561.48 505660
 160 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 197 C 15:57:38   845.64 151.37 52.77 561.19 505380
 161 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 315 S 15:59:31   843.63 152.32 52.73 560.91 505770
 162 CYRA Andrzej           10 <10> 167 S 16:02:06   843.46 153.26 52.68 560.63 507850
 163 WAŁACH Rufin            9 < 4> 278 S 16:02:19   843.24 154.21 52.64 560.34 507900
 164 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 168 - 16:02:41   843.16 155.16       560.06 508160
 165 MŁOCEK Zygmunt          8 15- 4- 4 M 15:55:29   843.01 156.10 52.55 559.78 502000
 166 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 228 M 16:00:06   842.09 157.05 52.50 559.49 505340
 167 CYRA Andrzej           10 <11> 181 - 16:03:45   841.16 157.99       559.21 507850
 168 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 169 C 16:04:17   840.93 158.94 52.41 558.93 508160
 169 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 200 M 16:04:24   840.77 159.89 52.36 558.64 508160
 170 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 171 - 16:06:13   838.78 160.83       558.36 508480
 171 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 173 - 16:06:14   838.75 161.78 52.27 558.08 508480
 172 SZLACHTA Jan            2 < 2> 261 M 16:02:59   838.73 162.72 52.23 557.79 505740
 173 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 193 - 16:06:29   838.41 163.67 52.18 557.51 508480
 174 SUJKA Bogdan            8 < 3> 218 - 16:02:03   837.94 164.62 52.14 557.23 504480
 175 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 222 M 16:06:06   837.77 165.56 52.09 556.94 507770
 176 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 210 S 16:07:27   837.02 166.51 52.05 556.66 508450
 177 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 196 M 16:03:49   836.79 167.46 52.00 556.38 505270
 178 TARGOSZ Władysław       8  9- 3- 3 S 16:04:35   835.95 168.40 51.95 556.10 505400
 179 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 186 - 16:10:22   835.91 169.35       555.81 510210
 180 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 185 - 16:07:48   835.90 170.29       555.53 508060
 181 CYRA Andrzej           10 <12> 188 - 16:07:47   835.58 171.24       555.25 507850
 182 FICEK Jan               9 < 3> 332 S 16:08:34   834.32 172.19 51.77 554.96 507740
 183 MACIEJA Zygmunt         2 < 3>---- S 16:06:00   834.31 173.13 51.73 554.68 505590
 184 DUDA Henryk            10 < 4> 238 C 16:08:28   833.51 174.08 51.68 554.40 507160
 185 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 209 M 16:10:22   832.39 175.02 51.64 554.11 508060
 186 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 246 M 16:13:53   831.12 175.97 51.59 553.83 510210
 187 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 255 C 16:07:26   831.09 176.92 51.55 553.55 504830
 188 CYRA Andrzej           10 <13> 189 - 16:11:19   830.75 177.86       553.26 507850
 189 CYRA Andrzej           10 <14> 213 - 16:11:24   830.63 178.81       552.98 507850
 190 STABIK HENRYK          10 <12> 214 - 16:12:30   829.83 179.75 51.41 552.70 508270
 191 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 231 S 16:10:52   829.23 180.70 51.36 552.41 506550
 192 RYŚ Henryk             10 < 4> 216 M 16:12:11   828.84 181.65 51.32 552.13 507400
 193 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 194 - 16:13:55   828.26 182.59 51.27 551.85 508480
 194 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 195 S 16:14:16   827.78 183.54 51.23 551.56 508480
 195 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 201 - 16:15:03   826.73 184.48 51.18 551.28 508480
 196 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 221 S 16:12:16   825.25 185.43 51.14 551.00 505270
 197 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 258 - 16:12:36   824.98 186.38 51.09 550.71 505380
 198 NYCZ EDWARD             9 30- 5- 2 C 16:14:27   824.58 187.32 51.05 550.43 506660
 199 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 237 S 16:13:48   823.82 188.27 51.00 550.15 505660
 200 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 202 - 16:17:38   822.75 189.21       549.86 508160
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 217 - 16:18:04   822.69 190.16 50.91 549.58 508480
 202 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 203 - 16:17:44   822.62 191.11       549.30 508160
 203 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 204 M 16:17:48   822.53 192.05 50.82 549.01 508160
 203 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 232 - 16:17:48   822.53 192.05 50.82 549.01 508160
 205 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 234 S 16:13:48   822.50 193.95 50.73 548.45 504850
 206 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 235 S 16:11:13   821.31 194.89 50.68 548.16 502000
 207 NYCZ EDWARD             9 < 2> 281 - 16:17:20   820.72 195.84       547.88 506660
 208 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2>---- S 16:20:07   820.39 196.78 50.59 547.60 508740
 209 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 267 S 16:19:48   819.72 197.73 50.55 547.31 508060
 210 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 266 M 16:21:04   818.67 198.68 50.50 547.03 508450
 211 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 284 C 16:17:22   818.62 199.62 50.45 546.75 505390
 212 HOLEWA Edmund          10 < 5> 226 - 16:17:54   818.58 200.57       546.46 505800
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 213 CYRA Andrzej           10 <15> 257 - 16:20:30   818.45              546.18 507850
 213 STABIK HENRYK          10 <13> 223 - 16:21:01   818.45        50.36 546.18 508270
 215 GLINKA Joachim          9 15- 6- 6 S 16:18:56   818.04        50.27 545.61 506310
 216 RYŚ Henryk             10 < 5>---- C 16:20:33   817.66        50.23 545.33 507400
 217 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 225 - 16:22:03   817.43              545.05 508480
 218 SUJKA Bogdan            8 < 4> 219 S 16:17:13   817.35        50.14 544.76 504480
 219 SUJKA Bogdan            8 < 5> 224 S 16:17:36   816.84        50.09 544.48 504480
 220 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 301 C 16:21:31   816.41        50.05 544.20 507410
 221 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 288 S 16:19:47   815.24        50.00 543.91 505270
 222 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 292 - 16:23:28   814.43        49.95 543.63 507770
 223 STABIK HENRYK          10 <14> 248 - 16:24:16   814.19        49.91 543.35 508270
 224 SUJKA Bogdan            8 < 6> 230 - 16:20:23   813.17        49.86 543.06 504480
 225 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 239 M 16:25:31   812.90        49.82 542.78 508480
 226 HOLEWA Edmund          10 < 6> 242 C 16:22:36   812.40        49.77 542.50 505800
 227 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 252 S 16:26:23   811.93        49.73 542.21 508580
 228 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 236 S 16:22:31   811.77        49.68 541.93 505340
 229 MYDLAK Józef            2 < 2> 310 M 16:20:40   810.52        49.64 541.65 503060
 230 SUJKA Bogdan            8 < 7> 264 S 16:23:59   808.48        49.59 541.36 504480
 231 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 243 S 16:26:37   808.39        49.55 541.08 506550
 232 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 247 - 16:28:48   808.14        49.50 540.80 508160
 233 PASZEK Wincenty         7 15- 3- 3 S 16:28:05   805.04        49.45 540.51 505630
 234 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 343 S 16:27:16   804.84        49.41 540.23 504850
 235 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 253 S 16:24:01   804.47        49.36 539.95 502000
 236 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 241 - 16:28:15   804.36              539.66 505340
 237 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5> 269 S 16:30:16   802.30        49.27 539.38 505660
 238 DUDA Henryk            10 < 5> 333 - 16:32:09   802.28              539.10 507160
 239 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 245 - 16:34:18   801.64              538.81 508480
 240 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 250 M 16:35:08   800.54        49.14 538.53 508450
 241 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 308 - 16:31:22   800.39        49.09 538.25 505340
 242 HOLEWA Edmund          10 < 7> 244 - 16:32:17   799.96        49.05 537.96 505800
 243 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 290 S 16:35:46   796.75        49.00 537.68 506550
 244 HOLEWA Edmund          10 < 8> 294 - 16:35:17   796.18        48.95 537.40 505800
 245 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 277 - 16:38:45   796.06        48.91 537.11 508480
 246 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 260 C 16:41:23   795.48        48.86 536.83 510210
 247 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 251 - 16:39:33   794.56              536.55 508160
 248 STABIK HENRYK          10 <15> 262 C 16:40:17   793.82        48.77 536.27 508270
 248 GLINKA Joachim          9 < 2> 268 S 16:37:49   793.82        48.77 536.27 506310
 250 SAJDOK Stanisław       10 < 3>---- C 16:41:17   792.86        48.68 535.70 508450
 251 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 256 - 16:41:01   792.74              535.42 508160
 252 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>---- M 16:42:35   791.46        48.59 535.13 508580
 253 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4>---- S 16:35:02   790.51        48.55 534.85 502000
 254 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 325 S 16:39:32   790.26        48.50 534.57 505400
 255 PISZCZEK Stanisław      8 < 7>---- M 16:39:38   789.25        48.45 534.28 504830
 256 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 259 - 16:43:56   789.15              534.00 508160
 257 CYRA Andrzej           10 <16> 270 - 16:43:46   788.87              533.72 507850
 258 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 306 M 16:40:40   788.83        48.32 533.43 505380
 259 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 276 - 16:44:14   788.78              533.15 508160
 260 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10>---- - 16:46:57   788.64              532.87 510210
 261 SZLACHTA Jan            2 < 3> 314 S 16:42:10   787.55        48.18 532.58 505740
 262 STABIK HENRYK          10 <16> 272 - 16:45:34   787.32              532.30 508270
 263 SUJKA Krystyna          8 < 2> 265 S 16:41:00   786.99        48.09 532.02 504460
 264 SUJKA Bogdan            8 < 8> 275 M 16:41:07   786.88        48.05 531.73 504480
 265 SUJKA Krystyna          8 < 3>---- M 16:41:37   786.23        48.00 531.45 504460
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 266 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 273 C 16:47:20   785.45              531.17 508450
 267 TURCZYK Andrzej         9 <10> 280 M 16:46:53   785.40              530.88 508060
 268 GLINKA Joachim          9 < 3> 271 S 16:45:12   784.73              530.60 506310
 269 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 6> 334 S 16:45:07   783.83              530.32 505660
 270 CYRA Andrzej           10 <17> 279 C 16:48:21   783.30              530.03 507850
 271 GLINKA Joachim          9 < 4> 274 M 16:46:25   783.26              529.75 506310
 272 STABIK HENRYK          10 <17> 291 M 16:49:39   782.38              529.47 508270
 273 PUDEŁKO Józef          10 < 8>---- C 16:49:59   782.25              529.18 508450
 274 GLINKA Joachim          9 < 5> 293 S 16:47:37   781.81              528.90 506310
 275 SUJKA Bogdan            8 < 9> 305 S 16:45:33   781.47              528.62 504480
 276 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 286 - 16:50:21   781.36              528.33 508160
 276 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 287 - 16:50:46   781.36              528.33 508480
 278 WAŁACH Rufin            9 < 5> 345 S 16:50:12   781.14              527.77 507900
 279 CYRA Andrzej           10 <18> 285 - 16:50:14   781.03              527.48 507850
 280 TURCZYK Andrzej         9 <11> 335 M 16:50:32   780.99              527.20 508060
 281 NYCZ EDWARD             9 < 3> 297 S 16:48:52   780.84              526.92 506660
 282 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3>---- S 16:48:58   780.72              526.63 506660
 283 GÓREK STEFAN            2 < 2>---- S 16:50:25   779.62              526.35 507080
 284 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 309 C 16:48:33   779.26              526.07 505390
 285 CYRA Andrzej           10 <19> 341 - 16:51:59   778.93              525.78 507850
 286 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 319 S 16:52:24   778.91              525.50 508160
 287 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 295 C 16:52:58   778.72              525.22 508480
 288 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 302 S 16:49:31   777.92              524.93 505270
 289 MENDRYS Andrzej         8 < 5>---- S 16:48:42   777.25              524.65 504200
 290 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7>---- C 16:51:49   777.14              524.37 506550
 291 STABIK HENRYK          10 <18> 296 - 16:54:09   776.99              524.08 508270
 292 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 339 C 16:54:09   776.23              523.80 507770
 293 GLINKA Joachim          9 < 6>---- S 16:52:21   776.13              523.52 506310
 294 HOLEWA Edmund          10 < 9> 307 M 16:51:51   775.95              523.23 505800
 295 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36> 299 - 16:55:25   775.81              522.95 508480
 296 STABIK HENRYK          10 <19> 298 S 16:55:35   775.29              522.67 508270
 297 NYCZ EDWARD             9 < 4> 322 - 16:54:40   773.92              522.38 506660
 298 STABIK HENRYK          10 <20> 300 - 16:58:51   771.45              522.10 508270
 299 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37> 323 - 16:59:33   770.95              521.82 508480
 300 STABIK HENRYK          10 <21> 313 C 17:00:00   770.11              521.53 508270
 301 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 303 C 16:59:22   769.54              521.25 507410
 302 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 340 S 16:56:46   769.33              520.97 505270
 303 WIDUCH Dariusz          9 < 4>---- M 16:59:47   769.06              520.68 507410
 304 BEDNARZ Henryk          9 21- 1- 1 S 17:00:40   769.03              520.40 508070
 305 SUJKA Bogdan            8 <10> 312 - 16:56:34   768.36              520.12 504480
 306 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 330 M 16:58:00   768.05              519.83 505380
 307 HOLEWA Edmund          10 <10> 338 M 17:00:01   766.34              519.55 505800
 308 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 316 - 16:59:47   765.92              519.27 505340
 309 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 317 C 17:00:22   765.32              518.98 505390
 310 MYDLAK Józef            2 < 3> 321 S 16:57:51   764.70              518.70 503060
 311 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- S 17:05:22   764.60              518.42 508740
 312 SUJKA Bogdan            8 <11> 331 C 16:59:55   764.46              518.13 504480
 313 STABIK HENRYK          10 <22> 349 - 17:05:37   763.61              517.85 508270
 314 SZLACHTA Jan            2 < 4> 344 S 17:02:43   763.13              517.57 505740
 315 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4>---- S 17:03:21   762.45              517.28 505770
 316 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 318 - 17:02:51   762.37              517.00 505340
 317 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 324 C 17:03:03   762.22              516.72 505390
 318 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 342 S 17:03:56   761.13              516.44 505340
 319 PAJĄK Gotfryd          10 <34>---- - 17:08:11   760.51              516.15 508160
 320 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 329 M 17:07:47   759.50              515.87 507180
 321 MYDLAK Józef            2 < 4>---- S 17:02:26   759.41              515.59 503060
 322 NYCZ EDWARD             9 < 5>---- - 17:07:11   759.40              515.30 506660
 323 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <38> 327 - 17:10:00   758.93              515.02 508480
 324 CIERKOSZ Marian        10 < 7>---- - 17:06:06   758.73              514.74 505390
 325 TARGOSZ Władysław       8 < 3>---- S 17:07:49   756.79              514.45 505400
 326 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>---- - 17:11:22   756.44              514.17 507850
 327 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <39> 346 - 17:12:43   755.86              513.89 508480
 328 PASZEK Wincenty         7 < 2> 336 S 17:09:12   755.57              513.60 505630
 329 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6>---- S 17:11:38   755.14              513.32 507180
 330 FIJOŁEK Mirosław        8 <12>---- - 17:09:18   755.09              513.04 505380
 331 SUJKA Bogdan            8 <12> 337 M 17:08:18   754.87              512.75 504480
 332 FICEK Jan               9 < 4>---- C 17:13:37   753.75              512.47 507740
 333 DUDA Henryk            10 < 6> 350 S 17:13:23   753.15              512.19 507160
 334 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 7>---- S 17:11:37   752.90              511.90 505660
 335 TURCZYK Andrzej         9 <12>---- M 17:16:32   750.98              511.62 508060
 336 PASZEK Wincenty         7 < 3>---- M 17:13:34   750.68              511.34 505630
 337 SUJKA Bogdan            8 <13>---- M 17:12:35   750.06              511.05 504480
 338 HOLEWA Edmund          10 <11> 348 - 17:14:46 17:15:44              510.77 505800
 339 ŚWIERKOT Marek         10 < 5>---- S 17:17:43 17:16:03              510.49 507770
 340 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7>---- M 17:14:45 17:16:25              510.20 505270
 341 CYRA Andrzej           10 <20>---- - 17:18:20 17:16:34              509.92 507850
 342 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 353 C 17:15:39 17:17:13              509.64 505340
 342 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5>---- S 17:14:59 17:17:13              509.64 504850
 344 SZLACHTA Jan            2 < 5>---- S 17:16:28 17:17:30              509.07 505740
 345 WAŁACH Rufin            9 < 6>---- M 17:19:23 17:17:33              508.79 507900
 346 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <40> 347 - 17:20:16 17:17:39              508.50 508480
 347 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <41>---- S 17:20:25 17:17:48              508.22 508480
 348 HOLEWA Edmund          10 <12> 351 S 17:16:58 17:17:56              507.94 505800
 349 STABIK HENRYK          10 <23>---- - 17:20:45 17:18:25              507.65 508270
 350 DUDA Henryk            10 < 7>---- - 17:19:25 17:18:34              507.37 507160
 351 HOLEWA Edmund          10 <13> 352 - 17:17:49 17:18:47              507.09 505800
 352 HOLEWA Edmund          10 <14>---- S 17:18:30 17:19:28              506.80 505800
 353 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20>---- S 17:20:10 17:21:44              506.52 505340
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 354 SUJKA Krystyna          8 < 4>---- C 17:19:26 17:22:11                     504460
 355 PISZCZEK Stanisław      8 < 8>---- - 17:20:05 17:22:20                     504830
 356 WIDUCH Dariusz          9 < 5>---- C 17:24:32 17:23:21                     507410
 357 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4>---- S 17:23:46 17:23:35                     506660
 358 PAJĄK Gotfryd          10 <35>---- - 17:26:09 17:23:58                     508160
 359 PAJĄK Gotfryd          10 <36>---- - 17:26:19 17:24:08                     508160
 360 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 0- 0 S 17:22:28 17:25:19                     504380
 361 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6>---- M 17:23:29 17:25:43                     504850
 362 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11>---- - 17:31:29 17:26:34                     510210

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                    KONKURSY                    |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|15|RAZ| Lot 15 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  31   19   29 10 10  8 10 10 10 10 10 10 10  0 10  9 10 10 137  5671.15 66275.281011
   2 STABIK HENRYK           508270  46    2   14  8 10 10 10  6 10 10 10 10 10  0  8 10 10 10 132  5633.48 64493.131029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  70    1    4 10 10  7 10  6 10  9 10 10 10  0 10  9  7 10 128  5847.36 61647.00 921
   4 PAJĄK Gotfryd           508160  62   10   20  8 10  5 10  8 10  9 10 10 10  0 10  8  8  9 125  5130.90 60826.781003
   5 FIJOŁEK Mirosław        505380  25   38   59 10 10 10 10 10 10 10  3 10  8  0  9  8  5  9 122  5077.37 54584.84 802
   6 SUJKA Bogdan            504480  28   87   88  0  8  6 10 10  8 10 10  8  8  0 10 10  6  9 113  4814.75 54468.41 818
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15    5   81  9  7  9 10  8  9  9  8  4  8  0  8  7  9  6 111  3379.91 51282.66 721
   8 PISZCZEK Stanisław      504830  20    3  104  0 10  4 10  9 10 10 10  9  4  0 10 10  4  7 107  3985.31 50411.00 816
   9 TURCZYK Andrzej         508060  18    8   45  5  9  8 10  8  8  9  8  7  3  0  9 10  5 10 109  5594.65 50120.53 924
  10 PUDEŁKO Józef           508450  14   50   64  0 10  8 10  6  5  7  8 10  7  0  6 10  7  8 102  4485.88 49358.511024
  11 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  49   26   30  7 10  4 10 10  8  8  6 10  7  0  4 10  8  7 109  4015.61 49331.271002
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  30   15   58  6 10  7 10 10 10  7  8  9  4  0  5 10  5  5 106  2817.86 46497.84 933
  13 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  15   36  128 10  3  5  8  5 10  9 10  3  6  0  8  7  3  7  94  3885.58 42248.92 218
  14 ŚWIERKOT Marek          507770  25   71  175  1 10  9  8  8  9  4  5  9  4  0  4  6  8  4  89  2177.64 39620.781020
  15 HOLEWA Edmund           505800  36   82  108 10 10  4  3  5  8  4  7  9  3  0  8  9  6  6  92  3183.31 39561.321010
  16 CYRA Andrzej            507850  64   21   31  6  4  5  4  7  8  5  6  5  4  0  7  6 10  7  84  4034.88 39510.571005
  17 GAWEŁCZYK-RUS           505270  15   13  177 10  9  5  6  8  5  9  6  4  3  0  7  6  4  7  89  3810.23 37556.05 224
  18 NYCZ EDWARD             506660  30  198  207  8  6 10  6  6  6 10  7  7  5  0  4  5  1  2  83  1077.35 36008.60 909
  19 CIERKOSZ Marian         505390  20  100  122  9 10  9  8  4  5  5  3  4  6  0  5  5  4  6  83  3258.67 35799.561025
  20 SOBAŁA Tadeusz          505770  15   43   55  7  5  3  6  4 10  7  5  3  5  0  7  7  3  4  76  2263.47 33863.24 724
  21 TARGOSZ Władysław       505400   9  178  254  0  8  6 10  7  7 10  5  6  0  0  8  7  1  3  78  1605.12 33675.56 821
  22 MENDRYS Andrzej         504200  15   22   47  0  5  5  3  6  8  4  8  5  2  0  6  7  7  5  71  2862.92 33624.10 808
  23 GÓREK STEFAN            507080  10   27  283 10  9  8  6  5  5  9  8  8  -  0  1  9  2  2  82  1125.22 33537.90 220
  24 SZLACHTA Jan            505740  18  119  172  6  6  6  7  6  6  4  5  6  3  0  3  6  6  5  75  2689.82 32328.21 212
  25 WAŁACH Rufin            507900  21   67  105  4  6  5  5  8  6  2  1  8  1  0  8  5  8  6  73  3324.95 31727.67 914
  26 GÓRNICKI Jerzy          504850  21   39   80  7  7  7  6  7  2  3  6  8  4  0  5  5  4  4  75  2193.79 31539.39 720
  27 RYŚ Henryk              507400  26   17  148  8  9  2  4  9  7  3  6  5  4  0  4  2  5  3  71  1659.79 29618.491026
  28 MYDLAK Józef            503060  23  115  229  9  9  8  9  5  5  4  4  5  3  0  5  5  -  3  74  1575.94 29099.79 226
  29 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  20   62  326  8  6  6  7  4  6  5  4  2  6  0  4  5  3  1  67   588.96 28579.00 917
  30 WIDUCH Dariusz          507410  16   11  220  5  9  4  8  6  5  2  5  6  2  0  5  3  3  4  67  2189.53 27921.45 916
  31 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15   79  120  6  6  -  1  6  4  3  7  7  1  0  6  7  3  7  64  3850.18 27416.55 206
  32 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  19   77  142  3  1  4  6  0  6  2  8  4  3  0  6  6  2  3  54  1677.63 25488.95 906
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  11  445  463  8  6  7  3  8  4  3  4  2  4  0  7  1  2  0  59          23409.27 928
  34 SUJKA Krystyna          504460  13   96  263  0  3  6  3  7  2  5  3  4  1  0  9  2  3  3  51  1642.79 22582.63 827
  35 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  165  206  1  3  5  2  4  5  3  2  4  4  0  7  1  2  4  47  2182.74 21412.89 815
  36 MACIEJA Zygmunt         505590  10    9   73  9  6  7  4  5  6  4  2  4  -  0  6  0  -  3  56  1744.49 20857.93 215
  37 DUDA Henryk             507160  20   63  110  7  4  5 10  1  3  1  1  3  2  0  3  3  1  5  49  2801.16 19722.901041
  38 SAJDOK Stanisław        508450  19   60  240  8  6  6  2  6  2  6  2  1  1  0  4  3  1  3  51  1663.75 18970.591027
  39 KOZAK KRZYSZTOF         508740  11   16  147  5  4  6  5  3  3  4  2  3  2  0  2  2  0  3  44  1685.29 17771.22 718
  40 BITTMANN Grzegorz       505620                4  8  8  3  4  3  4  4  6  -  0  -  4  -  -  48          17559.25 902
  41 DRZEWIECKI R            506940                7 10  6 10  5  -  -  -  7  -  -  4  -  -  -  49          16868.08 706
  42 FICEK Jan               507740  15   25   40  4  8  3  3  2  3  4  3  -  -  -  1  1  3  4  39  2262.06 15855.35 922
  43 POGORZAŁEK Alfred       508740   9  123  208  6  6  6  9  6  5  0  1  0  -  -  2  4  -  2  47  1119.28 15622.87 716
  44 LACH STANISŁAW          504470                5  5  7  4  2  4  5  1  2  1  0  2  0  -  -  38          14193.49 705
  45 POŁĄCZAK Mieczysław     505650                4  4  6  3  5  5  5  4  2  -  -  -  -  -  -  38          14115.73 213
  46 CHMIEL Robert           506710                9  6  4  7  3  4  3  2  2  -  0  0  -  -  -  40          13118.86 208
  47 STARCZYNOWSKI Jan       504380  10  360       3  5  3  2  4  3  0  1  0  1  0  4  1  1  0  28          10423.90 819
  48 GLINKA Joachim          506310  15  215  249  1  1  4  0  -  0  1  2  2  -  0  2  3  1  6  23  3194.65 10161.82 904
  49 MORAWSKI Jan            506360                2  3  8  3  7  3  0  0  2  -  0  -  3  -  -  31           9604.64 710
  50 TEODORCZYK Zdzisław     506240                9  5  6  2  4  2  0  2  -  0  0  -  2  -  -  32           9406.60 932
  51 ŻUBER Bolesław          504780                8  4  3  6  4  4  -  -  -  -  -  -  -  -  -  29           8484.141007
  52 BEDNARZ Henryk          508070  21  304  372  4  6  4  1  2  1  0  0  1  1  0  2  2  -  1  25   520.40  8450.75 901
  53 BRYŁKA E - PETEJA P     505120                4  4  3  4  0  3  1  0  1  1  0  0  1  1  -  23           8427.94 227
  54 MROWIŃSKI Ryszard       505620                3  5  0  8  2  3  -  -  1  1  0  -  -  -  -  23           7631.57 715
  55 PASZEK Wincenty         505630  15  233  328  5  2  3  1  5  0  0  0  0  0  0  0  1  0  3  20  1565.45  5553.19 711
  56 WILK Daniel             505650  10            7  2  3  1  4  1  0  0  0  0  0  0  1  1  0  20           5238.69 728
  57 WIDERA Jan              507220                4  2  2  2  -  0  0  -  0  -  0  1  0  -  -  11           3100.38 727
  58 LAZAR MARIAN            502090                2  3  3  0  -  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -  10           3069.82 810
  59 KUSZAJ Kazimierz        502600                2  1  2  0  1  1  0  1  0  0  0  -  1  -  -   9           2728.41 814
  60 SZYJA Horst             506910                2  0  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -   7           1878.13 820
  61 TOMASZKIEWICZ Karol     504890   3            1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0   5           1843.50 223
  62 FISZER Henryk           511440                1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -   6           1679.44 923
  63 KOFEL Jan               511810                3  2  0  0  -  1  -  0  0  -  0  -  -  -  -   6           1473.79 939
  64 GRELA Stanisław         505730                2  0  2  1  1  0  0  0  0  -  -  0  -  -  -   6           1436.73 729
  65 WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  18   46       -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  2  0  1   3   593.49  1337.66 918
  66 KOWALSKI JAN            504200   1            0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  1  -  0   3           1210.42 807
  67 PILARZ Marek            507910                0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -  0  -  -   2            479.75 926

          +---+----------------------+--+------------------------------------------------+-----------------+
          |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                    KONKURSY                    | PUNKTY - "nr 2" |
          |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|15|RAZ| Lot 15 |  RAZEM |
          +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
             1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  4189.25 50950.96 
             2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  4222.70 50913.89 
             3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  4129.77 50807.79 
             4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  4165.75 50507.15 
             5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  4079.91 49203.37 
             6 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  3894.35 47843.86 
             7 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7 103  4121.28 46816.09 
             8 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  6  7 101  4044.79 46767.31 
             9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  6 102  3379.91 46276.27 
            10 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7  6  7  7  7  95  3956.70 45368.22 
            11 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  7  7  5  7  99  4039.41 45237.52 
            12 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  5  7 100  3885.58 44675.19 
            13 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  5  7  5  7  98  3986.99 44280.14 
            14 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  7  7 101  3915.04 44225.49 
            15 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  7  7  7  7  6  5  7  99  3773.41 43318.79 
            16 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  4  7  92  3985.31 43076.31 
            17 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  7  4  5  7  7  7  5  96  2721.27 42490.39 
            18 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  3  4  7  7  4  7  94  3810.23 40381.43 
            19 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  7  4  7  6  4  7  5  93  2826.08 39738.45 
            20 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  6  4  5  7  7  5  7  93  3847.63 39315.61 
            21 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  4  7  1  5  92  2662.91 39181.32 
            22 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  7  1  7  7  7  7  6  89  3324.95 36697.02 
            23 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  7  2  3  6  7  7  5  81  2862.92 36662.68 
            24 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  5  5  0  7  7  3  4  84  2263.47 36239.35 
            25 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  7  6  7  6  5  3  2  87  1103.13 35265.54 
            26 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  7  3  0  3  7  6  5  81  2689.82 34807.67 
            27 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  7  4  3  5  6  5  5  82  2777.65 34779.60 
            28 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  7  2  3  7  5  3  4  82  2189.53 34122.27 
            29 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  5  3  4  7  7  2  3  82  1677.63 32783.04 
            30 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  7  0  6  7  7  1  3  78  1605.12 32344.02 
            31 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  7  3  6  5  7  -  4  82  2149.88 32022.32 
            32 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  5  1  5  7  5  3  3  74  1642.79 30846.00 
            33 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  7  -  0  1  7  2  2  72  1125.22 30552.49 
            34 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  7  1  1  6  7  3  7  69  3850.18 29041.88 
            35 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  7  -  6  6  4  -  3  72  1744.49 27315.48 
            36 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  2  4  3  7  2  2  0  68          27194.83 
            37 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  4  4  4  7  1  2  4  63  2182.74 25552.42 
            38 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  1  1  0  4  3  1  3  57  1663.75 21680.10 
            39 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  7  -  7  -  5  -  -  64          21315.04 
            40 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  3  2  4  2  2  0  3  58  1685.29 21170.47 
            41 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  5  -  -  -  -  -  -  54          19604.16 
            42 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  -  -  -  1  2  4  4  49  2262.06 19280.17 
            43 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  2  1  1  2  0  -  -  49          16744.20 
            44 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  2  -  6  0  -  -  -  53          16502.61 
            45 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  0  -  -  2  4  -  2  49  1119.28 16164.05 
            46 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  7  -  -  4  -  -  -  46          16146.03 
            47 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  -  0  3  -  2  -  -  45          13795.38 
            48 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  4  -  7  2  3  1  6  37  3194.65 13765.22 
            49 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  0  1  1  4  1  1  0  39          13396.82 
            50 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  2  -  2  -  4  -  -  41          12038.04 
            51 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  1  1  2  2  2  -  1  39   520.40 11513.71 
            52 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  -  -  -  -  -  -  -  36          11095.03 
            53 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  1  1  1  0  1  1  -  32          10625.24 
            54 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  1  1  3  -  -  -  -  29           8577.48 
            55 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  0  0  0  0  1  0  3  26  1565.45  6832.01 
            56 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  1  -  0  1  0  -  -  23           6528.07 
            57 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  0  0  0  0  1  1  0  23           5944.07 
            58 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  0  0  0  -  1  -  -  17           5676.12 
            59 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  2  -  6  -  -  -  -  21           4942.70 
            60 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -  14           4106.83 
            61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  0  -  -  0  -  -  -  10           2436.76 
            62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -   9           2388.26 
            63 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0   5           1843.50 
            64 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  3  0  1   4   593.49  1752.88 
            65 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -   6           1679.44 
            66 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  1  -  0   3           1210.42 
            67 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -  0  -  0  -  0  -  -   2            479.75 
            68 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   3            473.06 
            69 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -  1  -  0  -  -   2            470.24 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 15
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  14   6718.78  5761.67
       2 STABIK HENRYK          10  1  14   6593.71  5797.55
       3 PAJĄK Gotfryd          10  0  13   6532.96  5679.68
       4 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  14   6525.90  5761.67
       5 PISZCZEK Stanisław      8  1  13   6504.95  5628.63
       6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  14   6459.43  5799.13
       7 STABIK HENRYK          10  0  12   6264.05  5304.88
       8 PAJĄK Gotfryd          10  0  13   6154.77  5287.38
       9 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  13   6105.78  5256.33
      10 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  14   6083.92  5119.34
      11 STABIK HENRYK          10  0  14   6014.63  5154.74
      12 ŚWIERKOT Marek         10  0  12   6007.87  5320.92
      13 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5873.12  5014.45
      14 FIJOŁEK Mirosław        8  1  13   5859.01  5241.38
      15 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  12   5819.55  5295.32
      16 SUJKA Bogdan            8  1  11   5807.96  4996.68
      17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   5806.34  5028.37
      18 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5776.68  4977.13
      19 PUDEŁKO Józef          10  0  11   5768.67  5058.08
      20 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5731.20  5014.45
      21 STABIK HENRYK          10  0  11   5700.25  4862.83
      22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   5649.08  4729.67
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   5597.23  4924.00
      24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  11   5585.74  5058.45
      25 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  12   5563.06  4912.59
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5503.26  5017.40
      27 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5492.89  4663.36
      28 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5474.84  4868.22
      29 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0  10   5468.13  4827.12
      30 STABIK HENRYK          10  0  10   5445.83  4794.97
      31 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  12   5401.88  4500.40
      32 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5329.88  4797.91
      33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5309.82  4819.35
      34 STABIK HENRYK          10  0  10   5285.28  4708.98
      35 PUDEŁKO Józef          10  0  11   5281.29  4661.36
      36 PUDEŁKO Józef          10  0  11   5267.67  4818.97
      37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  11   5170.47  4661.72
      38 NYCZ EDWARD             9  1  11   5159.65  4390.64
      39 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  11   5141.42  4595.28
      40 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   5118.80  4481.68
      41 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5090.36  4305.38
      42 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   5079.25  4491.76
      43 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  12   5023.71  4558.58
      44 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  11   5022.59  4442.69
      45 CYRA Andrzej           10  1  12   5022.38  4523.48
      46 TURCZYK Andrzej         9  1  10   5000.68  4456.16
      47 STABIK HENRYK          10  0   9   4995.38  4439.83
      48 HOLEWA Edmund          10  0  11   4994.95  4345.81
      49 STABIK HENRYK          10  0  11   4949.74  4414.43
      50 STABIK HENRYK          10  0  11   4924.29  4163.87
      51 FIJOŁEK Mirosław        8  1  11   4913.61  4134.43
      52 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4893.79  4291.06
      53 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   4892.58  4218.41
      54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  10   4871.14  4291.06
      55 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4870.15  4255.73
      56 STABIK HENRYK          10  0  12   4856.55  4279.89
      57 SUJKA Bogdan            8  0  11   4854.35  4366.38
      58 FIJOŁEK Mirosław        8  0  11   4849.82  4134.43
      59 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4844.04  4164.80
      60 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4838.94  4484.81
      61 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1  10   4821.84  4284.85
      62 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  11   4776.36  3981.02
      63 SUJKA Bogdan            8  0  10   4774.04  4015.81
      64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4768.42  4116.54
      65 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4758.79  4200.74
      66 STABIK HENRYK          10  0  11   4755.02  4163.87
      67 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  10   4752.69  4311.33
      68 TURCZYK Andrzej         9  0  10   4741.27  4051.80
      69 PUDEŁKO Józef          10  0  10   4704.38  4152.91
      70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4694.89  4045.98
      71 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   4690.64  4368.08
      72 PUDEŁKO Józef          10  1   9   4672.33  4120.54
      73 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  11   4663.37  4023.14
      74 SUJKA Bogdan            8  0  10   4662.99  4108.94
      75 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4662.58  4060.32
      76 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4658.56  4211.00
      77 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4656.32  4036.34
      78 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4641.34  4244.20
      79 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  10   4637.81  4145.64
      80 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4630.72  4113.99
      81 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4613.51  4185.75
      82 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   4607.04  4042.40
      83 TURCZYK Andrzej         9  0  10   4584.41  3780.20
      84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  10   4582.27  4157.59
      85 STABIK HENRYK          10  0   8   4550.64  4107.89
      86 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4535.83  4137.64
      87 PISZCZEK Stanisław      8  0   9   4529.21  4084.25
      88 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4515.72  4093.36
      89 MENDRYS Andrzej         8  1   9   4510.65  4112.42
      90 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  11   4502.94  3924.25
      91 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  11   4501.18  3828.81
      92 PISZCZEK Stanisław      8  1  10   4498.95  3666.66
      93 SUJKA Bogdan            8  1  10   4476.66  3994.67
      94 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4475.42  4071.54
      95 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   4456.81  4140.46
      96 ŚWIERKOT Marek         10  1  10   4409.22  3901.76
      97 PISZCZEK Stanisław      8  0   9   4403.42  3917.55
      98 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4397.87  3879.27
      99 STABIK HENRYK          10  0  10   4395.98  3957.75
     100 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   4395.57  3703.91
     101 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  10   4394.76  3645.34
     102 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4370.38  4060.32
     103 FIJOŁEK Mirosław        8  1  10   4362.72  3629.05
     104 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   4355.82  3927.95
     105 RYŚ Henryk             10  1   9   4349.60  3893.35
     106 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  11   4338.93  3576.93
     107 NYCZ EDWARD             9  1   9   4332.91  3778.19
     108 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   4320.48  3686.76
     109 HOLEWA Edmund          10  1   9   4308.08  3726.50
     110 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4296.66  3904.64
     111 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4296.30  3692.84
     112 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4293.57  3665.52
     113 HOLEWA Edmund          10  1   9   4284.46  3932.36
     114 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1  10   4266.40  3489.72
     115 STABIK HENRYK          10  1  10   4263.39  3655.60
     116 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0  10   4234.08  3566.92
     117 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4213.63  3710.25
     118 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   8   4209.56  3874.78
     119 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4201.40  3726.09
     120 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   4194.55  3889.22
     121 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   4183.79  3683.68
     122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   4157.35  3489.35
     123 NYCZ EDWARD             9  1   8   4156.16  3709.43
     124 SUJKA Bogdan            8  0  10   4155.68  3598.29
     125 GÓRNICKI Jerzy          7  1   8   4148.34  3827.21
     126 STABIK HENRYK          10  0   9   4133.91  3591.17
     127 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4130.79  3640.15
     128 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   4119.74  3558.94
     129 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   4089.53  3530.40
     130 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   4089.14  3619.45
     131 SOBAŁA Tadeusz          7  0   8   4083.92  3772.67
     132 PISZCZEK Stanisław      8  1  10   4076.65  3374.25
     133 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4066.80  3496.12
     134 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4062.03  3726.71

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  5847.36 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  5671.15 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  5633.48 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   - 10 konk.  5594.65 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  9 konk.  5130.90 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4222.70 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4189.25 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  4165.75 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  4129.77 pkt.
           CYRA Andrzej             sek 10   -  7 konk.  4121.28 pkt.



+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                    KONKURSY                    |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|15|RAZ| Lot 15 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 PISZCZEK Stanisław      504830  20    3  104  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  1  12   553.55  6148.35 816
   2 PUDEŁKO Józef           508450  14   50   64  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  1  1  1  1  12   592.36  5804.611024
   3 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  31   19   29  1  1  0  1  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  11           5593.391011
   4 PAJĄK Gotfryd           508160  62   10   20  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  11           5577.611003
   5 STABIK HENRYK           508270  46    2   14  0  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0  1  1  1  10   574.51  5284.621029
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  70    1    4  1  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1  1  1  1  11   603.12  5176.27 921
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15    5   81  1  1  0  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0  1  0  11           5166.73 721
   8 SUJKA Bogdan            504480  28   87   88  0  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  1  0  1  11   518.13  5104.72 818
   9 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  19   77  142  1  0  1  1  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0  1  10   566.29  4779.54 906
  10 SOBAŁA Tadeusz          505770  15   43   55  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1  0  1  1  1  1   9   594.34  4551.41 724
  11 ŚWIERKOT Marek          507770  25   71  175  0  1  1  1  1  1  0  1  1  0  0  1  1  1  0  10           4409.221020
  12 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  15   36  128  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  0  0  1  1  1   9   524.37  4144.88 218
  13 FIJOŁEK Mirosław        505380  25   38   59  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1  0  0  1  0  1   9   595.76  4139.84 802
  14 TURCZYK Andrzej         508060  18    8   45  1  1  1  0  0  0  1  1  1  0  0  1  1  0  1   9   604.25  4106.71 924
  15 HOLEWA Edmund           505800  36   82  108  1  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0  1  1  0  1   9   583.29  4030.531010
  16 SZLACHTA Jan            505740  18  119  172  1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  1  0   9           3969.08 212
  17 NYCZ EDWARD             506660  30  198  207  0  0  1  1  1  0  1  0  1  1  0  1  1  0  0   8           3793.62 909
  18 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  30   15   58  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0  0  1  1  0  0   8           3699.78 933
  19 CYRA Andrzej            507850  64   21   31  0  0  0  0  0  1  1  1  1  0  0  0  1  1  1   7   598.02  3664.781005
  20 DUDA Henryk             507160  20   63  110  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0  1  1  0  1   7   554.40  3654.671041
  21 GAWEŁCZYK-RUS           505270  15   13  177  1  1  0  0  1  1  1  1  1  0  0  1  1  0  0   9           3525.93 224
  22 GÓRNICKI Jerzy          504850  21   39   80  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  1  1  0  0   9           3495.77 720
  23 TARGOSZ Władysław       505400   9  178  254  0  1  0  1  1  0  1  1  1  0  0  1  1  0  0   8           3285.78 821
  24 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  49   26   30  0  0  0  0  1  1  1  0  1  1  0  0  0  1  0   6           3197.771002
  25 GÓREK STEFAN            507080  10   27  283  0  1  1  0  1  0  1  1  1  -  0  0  1  0  0   7           3027.59 220
  26 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  165  206  0  1  0  0  1  1  0  1  0  1  0  1  0  0  0   6           2840.79 815
  27 BITTMANN Grzegorz       505620                0  1  1  1  0  1  1  0  1  -  0  -  1  -  -   7           2829.64 902
  28 KOZAK KRZYSZTOF         508740  11   16  147  0  0  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  0  0  0   6           2669.51 718
  29 WIDUCH Dariusz          507410  16   11  220  1  0  0  0  1  0  0  1  1  0  0  0  0  1  1   6   544.20  2542.95 916
  30 MENDRYS Andrzej         504200  15   22   47  0  1  1  1  0  1  0  0  1  0  0  0  0  0  1   6   593.21  2542.41 808
  31 FICEK Jan               507740  15   25   40  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -  0  0  1  1   5   512.47  2440.88 922
  32 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15   79  120  0  1  -  0  1  0  0  1  1  0  0  1  1  0  0   6           2381.30 206
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  11  445  463  0  1  0  0  0  1  0  0  0  1  0  1  0  0  0   4           2210.89 928
  34 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  20   62  326  1  1  0  1  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  0   5           2202.25 917
  35 CIERKOSZ Marian         505390  20  100  122  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  0  1  0  0  0   6           2051.711025
  36 MYDLAK Józef            503060  23  115  229  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0  0  0  0  -  0   6           2009.12 226
  37 SUJKA Krystyna          504460  13   96  263  0  0  0  0  1  0  1  0  0  1  0  0  1  0  0   4           1926.67 827
  38 WAŁACH Rufin            507900  21   67  105  0  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0  1  1  0   4           1681.76 914
  39 SAJDOK Stanisław        508450  19   60  240  0  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  1  1  0  0   4           1659.751027
  40 BEDNARZ Henryk          508070  21  304  372  0  0  1  0  0  1  0  0  0  1  0  0  0  -  0   3           1615.19 901
  41 MACIEJA Zygmunt         505590  10    9   73  0  1  1  0  1  0  0  0  0  -  0  1  0  -  0   4           1449.19 215
  42 LACH STANISŁAW          504470                1  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  -  -   4           1403.77 705
  43 CHMIEL Robert           506710                1  1  0  1  0  0  1  0  0  -  0  0  -  -  -   4           1399.69 208
  44 TEODORCZYK Zdzisław     506240                0  0  1  0  1  1  0  0  -  0  0  -  1  -  -   4           1386.43 932
  45 RYŚ Henryk              507400  26   17  148  0  0  1  0  1  1  0  0  1  0  0  0  0  0  0   4           1385.081026
  46 POŁĄCZAK Mieczysław     505650                0  0  1  1  0  0  0  1  0  -  -  -  -  -  -   3           1376.13 213
  47 GLINKA Joachim          506310  15  215  249  0  0  1  0  -  0  0  0  0  -  0  0  0  1  0   2           1104.99 904
  48 DRZEWIECKI R            506940                0  1  1  1  0  -  -  -  0  -  -  0  -  -  -   3           1067.59 706
  49 BRYŁKA E - PETEJA P     505120                0  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  -   3           1000.97 227
  50 POGORZAŁEK Alfred       508740   9  123  208  0  1  0  0  1  0  0  0  0  -  -  0  1  -  0   3            809.34 716
  51 KOWALSKI JAN            504200   1            0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  -  0  -  0   1            532.85 807
  52 STARCZYNOWSKI Jan       504380  10  360       0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0   1            516.28 819
  53 ŻUBER Bolesław          504780                0  0  0  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -   1            448.751007
  54 MORAWSKI Jan            506360                0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0  -  0  -  -   1            401.20 710
  55 PASZEK Wincenty         505630  15  233  328  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            366.88 711
  56 FISZER Henryk           511440                0  1  0  0  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -   1            263.68 923
  57 MROWIŃSKI Ryszard       505620                0  0  0  0  1  0  -  -  0  0  0  -  -  -  -   1            133.08 715
  58 WILK Daniel             505650  10            1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728