LISTA KONKURSOWA 03/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

              ZIELONA GÓRA

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 15.05.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 307540 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 15°31'36.0"-51°55'49.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO          
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - POCHMURNO          
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 66
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2836
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 946
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 568
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 709
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 8:52:24
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1790.26 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:27:23
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1466.51 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.37m.55s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  449|  161| 35.9|
                    |BRYNOW         | 13|  376|  105| 27.9|
                    |PANEWNIKI      | 12|  398|  133| 33.4|
                    |PIOTROWICE     | 17|  770|  258| 33.5|
                    |PODLESIE       | 14|  843|  289| 34.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 66| 2836|  946| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 WIDUCH Dariusz          9  30- 8- 4 S  8:52:24  1790.26   0.35 407.43 308640
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 109-58- 7 -  8:54:13  1781.86   0.71 407.33 310430
   3 GÓREK STEFAN            2  26-10- 8 S  8:52:41  1777.59   1.06 407.22 306960
   4 STARCZYNOWSKI Jan       8  36- 6- 3 -  8:52:39  1769.48   1.41 407.12 305500
   5 STABIK HENRYK          10 103-52-10 -  8:56:28  1759.14   1.76 407.01 310430
   6 CYRA Andrzej           10 104-33- 5 -  8:58:26  1735.72   2.12 406.91 309710
   7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 105-45- 8 S  8:57:39  1735.44   2.47 406.80 308300
   8 TURCZYK Andrzej         9  96-29- 8 M  8:58:42  1730.11   2.82 406.69 309170
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  36 -  9:00:00  1724.61   3.17 406.59 310430
  10 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 2>  15 -  8:59:01  1722.19   3.53 406.48 308300
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  71-28- 7 S  9:00:12  1720.98   3.88 406.38 310120
  12 STABIK HENRYK          10  < 2>  13 -  9:00:29  1719.99   4.23 406.27 310430
  13 STABIK HENRYK          10  < 3>  21 -  9:00:43  1717.77   4.58 406.17 310430
  14 SZLACHTA Jan            2  48-16- 6 M  8:57:54  1715.57   4.94 406.06 305200
  15 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 3>  20 M  8:59:56  1713.41   5.29 405.95 308300
  16 KOZAK KRZYSZTOF         7  36-10- 6 C  9:00:25  1712.37   5.64 405.85 308940
  17 SZLACHTA Jan            2  < 2>  70 S  8:58:26  1710.44   5.99 405.74 305200
  18 TURCZYK Andrzej         9  < 2>  33 S  9:00:51  1709.54   6.35 405.64 309170
  19 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  49 S  9:01:27  1709.12   6.70 405.53 310120
  20 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 4>  24 -  9:00:26  1708.66   7.05 405.43 308300
  21 STABIK HENRYK          10  < 4>  29 S  9:01:45  1708.01   7.40 405.32 310430
  22 RADZIEJEWSKI JERZY      9  56-17- 6 M  9:01:09  1707.59   7.76 405.21 309330
  23 TARGOSZ Władysław       8  41-17- 6 S  8:59:12  1707.42   8.11 405.11 305970
  24 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 5>  55 -  9:00:34  1707.40   8.46 405.00 308300
  25 TARGOSZ Władysław       8  < 2>  71 M  8:59:14  1707.10   8.82 404.90 305970
  26 PAJĄK Gotfryd          10  97-24- 4 -  9:01:45  1707.02   9.17 404.79 310250
  27 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  67 M  9:01:46  1706.86   9.52 404.69 310250
  28 GÓREK STEFAN            2  < 2>  34 M  8:59:51  1706.76   9.87 404.58 306960
  29 STABIK HENRYK          10  < 5>  39 -  9:02:00  1705.66  10.23 404.47 310430
  30 NYCZ EDWARD             9  60-28-10 C  9:00:30  1705.15  10.58 404.37 307780
  31 PUDEŁKO Józef          10  24-10- 8 -  9:02:03  1705.03  10.93 404.26 310400
  32 NYCZ EDWARD             9  < 2>  38 -  9:00:32  1704.84  11.28 404.16 307780
  33 TURCZYK Andrzej         9  < 3>  35 S  9:01:27  1703.89  11.64 404.05 309170
  34 GÓREK STEFAN            2  < 3>  41 C  9:00:10  1703.76  11.99 403.95 306960
  35 TURCZYK Andrzej         9  < 4>  37 S  9:01:33  1702.95  12.34 403.84 309170
  36 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  48 -  9:02:24  1701.92  12.69 403.73 310430
  37 TURCZYK Andrzej         9  < 5>  63 -  9:01:43  1701.39  13.05 403.63 309170
  38 NYCZ EDWARD             9  < 3>  40 -  9:00:54  1701.38  13.40 403.52 307780
  39 STABIK HENRYK          10  < 6>  43 -  9:02:28  1701.30  13.75 403.42 310430
  40 NYCZ EDWARD             9  < 4>  45 S  9:00:55  1701.23  14.10 403.31 307780
  41 GÓREK STEFAN            2  < 4> 150 M  9:00:28  1700.92  14.46 403.21 306960
  42 PUDEŁKO Józef          10  < 2>  92 S  9:02:35  1700.05  14.81 403.10 310400
  43 STABIK HENRYK          10  < 7>  59 -  9:02:39  1699.59  15.16 402.99 310430
  44 MACIEJA Zygmunt         2  58-22- 7 S  8:59:31  1698.56  15.51 402.89 304920
  45 NYCZ EDWARD             9  < 5>  62 S  9:01:23  1696.85  15.87 402.78 307780
  46 MACIEJA Zygmunt         2  < 2>  81 -  8:59:45  1696.36  16.22 402.68 304920
  47 GAWEŁCZYK-RUS           2  53-19- 5 S  8:59:54  1696.11  16.57 402.57 305130
  48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  78 -  9:03:04  1695.72  16.93 402.47 310430
  49 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  50 S  9:03:05  1693.87  17.28 402.36 310120
  50 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  51 -  9:03:06  1693.72  17.63 402.25 310120
  51 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>  52 -  9:03:07  1693.57  17.98 402.15 310120
  52 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>  54 -  9:03:10  1693.10  18.34 402.04 310120
  53 DRZEWIECKI R            7  30-12- 6 -  9:01:31  1692.96  18.69 401.94 307300
  54 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7>  61 -  9:03:13  1692.64  19.04 401.83 310120
  55 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 6>  57 C  9:02:10  1692.41  19.39 401.73 308300
  56 CYRA Andrzej           10  < 2> 164 -  9:03:00  1692.40  19.75 401.62 309710
  57 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 7>  85 -  9:02:11  1692.25  20.10 401.51 308300
  58 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  52-12- 4 -  9:01:58  1691.41  20.45 401.41 307780
  59 STABIK HENRYK          10  < 8>  96 -  9:03:34  1691.10  20.80 401.30 310430
  60 MORAWSKI Jan            7  45-17- 8 C  9:01:34  1690.89  21.16 401.20 307010
  61 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 105 -  9:03:28  1690.33  21.51 401.09 310120
  61 NYCZ EDWARD             9  < 6>  65 -  9:02:05  1690.33  21.51 401.09 307780
  63 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  64 -  9:02:55  1690.22  22.21 400.88 309170
  64 TURCZYK Andrzej         9  < 7>  66 S  9:03:00  1689.45  22.57 400.77 309170
  65 NYCZ EDWARD             9  < 7>  68 -  9:02:11  1689.40  22.92 400.67 307780
  66 TURCZYK Andrzej         9  < 8>  74 -  9:03:01  1689.30  23.27 400.56 309170
  67 PAJĄK Gotfryd          10  < 3> 103 -  9:03:42  1688.90  23.62 400.46 310250
  68 NYCZ EDWARD             9  < 8>  82 -  9:02:16  1688.63  23.98 400.35 307780
  69 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  72-28- 5 S  9:01:10  1688.56  24.33 400.25 305910
  70 SZLACHTA Jan            2  < 3>  98 S  9:00:46  1688.36  24.68 400.14 305200
  71 TARGOSZ Władysław       8  < 3>  72 S  9:01:15  1688.11  25.04 400.03 305970
  72 TARGOSZ Władysław       8  < 4>  75 -  9:01:16  1687.96  25.39 399.93 305970
  73 MYDLAK Józef            2  57-29- 8 C  8:59:42  1687.81  25.74 399.82 303300
  74 TURCZYK Andrzej         9  < 9> 184 -  9:03:11  1687.76  26.09 399.72 309170
  75 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 176 -  9:01:20  1687.33  26.45 399.61 305970
  76 PISZCZEK Stanisław      8  51-21- 4 -  9:01:08  1687.27  26.80 399.51 305620
  77 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 2> 171 -  9:01:26  1686.07  27.15 399.40 305910
  78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  80 -  9:04:16  1684.68  27.50 399.29 310430
  79 DRZEWIECKI R            7  < 2>  84 -  9:02:25  1684.61  27.86 399.19 307300
  80 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  88 -  9:04:17  1684.53  28.21 399.08 310430
  81 MACIEJA Zygmunt         2  < 3>  83 -  9:01:02  1684.33  28.56 398.98 304920
  82 NYCZ EDWARD             9  < 9>  86 -  9:02:44  1684.31  28.91 398.87 307780
  83 MACIEJA Zygmunt         2  < 4>  94 -  9:01:04  1684.02  29.27 398.77 304920
  84 DRZEWIECKI R            7  < 3> 191 M  9:02:29  1683.99  29.62 398.66 307300
  85 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 8> 143 -  9:03:10  1683.17  29.97 398.55 308300
  86 NYCZ EDWARD             9  <10> 116 C  9:02:53  1682.93  30.32 398.45 307780
  87 FIJOŁEK Mirosław        8  47-26-10 -  9:01:49  1682.79  30.68 398.34 305960
  88 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  90 -  9:04:30  1682.55  31.03 398.24 310430
  89 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  93 -  9:01:53  1682.18  31.38 398.13 305960
  90 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8>  95 M  9:04:33  1682.09  31.73 398.03 310430
  91 CIERKOSZ Marian        10  50-21- 9 -  9:03:24  1681.79  32.09 397.92 308440
  92 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 269 M  9:04:34  1681.78  32.44 397.81 310400
  93 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 128 C  9:02:01  1680.95  32.79 397.71 305960
  94 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 113 -  9:01:26  1680.62  33.15 397.60 304920
  95 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 118 -  9:04:43  1680.57  33.50 397.50 310430
  95 STABIK HENRYK          10  < 9>  99 M  9:04:43  1680.57  33.50 397.50 310430
  95 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  34-15- 9 C  9:03:12  1680.57  33.50 397.50 307880
  98 SZLACHTA Jan            2  < 4> 100 C  9:01:38  1680.31  34.56 397.18 305200
  99 STABIK HENRYK          10  <10> 101 -  9:04:45  1680.27  34.91 397.07 310430
 100 SZLACHTA Jan            2  < 5> 153 S  9:01:39  1680.15  35.26 396.97 305200
 101 STABIK HENRYK          10  <11> 109 C  9:04:52  1679.21  35.61 396.86 310430
 102 SUJKA Bogdan            8  45-17- 6 -  9:02:00  1678.90  35.97 396.76 305560
 103 PAJĄK Gotfryd          10  < 4> 181 -  9:04:49  1678.69  36.32 396.65 310250
 104 RYŚ Henryk             10  55-10- 2 -  9:04:17  1678.56  36.67 396.55 309330
 105 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 144 -  9:04:49  1677.99  37.02 396.44 310120
 106 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 146 C  9:03:29  1677.97  37.38 396.33 307880
 107 MŁOCEK Zygmunt          8  29- 8- 5 -  9:00:59  1677.34  37.73 396.23 303570
 108 MORAWSKI Jan            7  < 2> 322 -  9:03:06  1676.73  38.08 396.12 307010
 109 STABIK HENRYK          10  <12> 110 M  9:05:19  1675.13  38.43 396.02 310430
 110 STABIK HENRYK          10  <13> 141 -  9:05:22  1674.68  38.79 395.91 310430
 111 POGORZAŁEK Alfred       7  30- 8- 6 S  9:04:30  1674.47  39.14 395.81 308940
 112 SUJKA Bogdan            8  < 2> 136 S  9:02:29  1674.45  39.49 395.70 305560
 113 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 133 -  9:02:08  1674.16  39.84 395.59 304920
 114 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 117 S  9:04:30  1672.85  40.20 395.49 308640
 115 SAJDOK Stanisław       10  52- 9- 6 C  9:05:49  1672.67  40.55 395.38 310810
 116 NYCZ EDWARD             9  <11> 129 C  9:04:01  1672.57  40.90 395.28 307780
 117 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 135 -  9:04:32  1672.54  41.26 395.17 308640
 118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 119 -  9:05:39  1672.13  41.61 395.07 310430
 119 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 120 -  9:05:40  1671.98  41.96 394.96 310430
 120 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 127 -  9:05:41  1671.83  42.31 394.86 310430
 121 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 199 C  9:02:50  1671.58  42.67 394.75 305620
 122 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  76-31- 4 M  9:07:19  1671.50  43.02 394.64 313100
 123 POŁĄCZAK Mieczysław     2  61-20- 6 -  9:02:36  1671.30  43.37 394.54 305180
 124 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2> 125 -  9:07:21  1671.20  43.72 394.43 313100
 125 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3> 156 -  9:07:25  1670.61  44.08 394.33 313100
 126 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 2> 236 C  9:04:16  1670.30  44.43 394.22 307780
 127 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 139 -  9:05:52  1670.18  44.78 394.12 310430
 128 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 166 -  9:03:16  1669.48  45.13 394.01 305960
 129 NYCZ EDWARD             9  <12> 138 C  9:04:24  1669.09  45.49 393.90 307780
 130 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 267 -  9:05:06  1669.04  45.84 393.80 308940
 131 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 137 S  9:02:53  1668.71  46.19 393.69 305180
 132 LACH STANISŁAW          7  25-11- 7 M  9:02:31  1668.67  46.54 393.59 304560
 133 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 206 S  9:02:54  1667.14  46.90 393.48 304920
 134 RYŚ Henryk             10  < 2> 244 C  9:05:35  1666.80  47.25 393.38 309330
 135 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 168 -  9:05:13  1666.37  47.60 393.27 308640
 136 SUJKA Bogdan            8  < 3> 273 -  9:03:28  1665.48  47.95 393.16 305560
 137 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 158 S  9:03:15  1665.38  48.31 393.06 305180
 138 NYCZ EDWARD             9  <13> 160 -  9:04:52  1664.88  48.66 392.95 307780
 139 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 145 -  9:06:33  1664.06  49.01 392.85 310430
 140 DUDA Henryk            10  41-13- 5 -  9:06:07  1663.53  49.37 392.74 309610
 141 STABIK HENRYK          10  <14> 159 -  9:06:37  1663.46  49.72 392.64 310430
 142 ŚWIERKOT Marek         10  48-15- 9 C  9:06:24  1663.31  50.07 392.53 310040
 143 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 9> 250 -  9:05:23  1663.04  50.42 392.42 308300
 144 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 265 M  9:06:29  1662.99  50.78 392.32 310120
 145 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 148 -  9:06:49  1661.68  51.13 392.21 310430
 146 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 204 S  9:05:17  1661.67  51.48 392.11 307880
 147 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 202 -  9:06:10  1661.58  51.83 392.00 309330
 148 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 151 -  9:06:50  1661.53  52.19 391.90 310430
 149 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2> 438 S  9:03:54  1661.23  52.54 391.79 305500
 150 GÓREK STEFAN            2  < 5> 259 S  9:04:48  1661.04  52.89 391.68 306960
 151 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 152 -  9:06:55  1660.79  53.24 391.58 310430
 151 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 213 -  9:06:55  1660.79  53.24 391.58 310430
 153 SZLACHTA Jan            2  < 6> 155 -  9:03:52  1659.90  53.95 391.37 305200
 154 BITTMANN Grzegorz       9  26-11- 8 M  9:04:44  1659.69  54.30 391.26 306600
 155 SZLACHTA Jan            2  < 7> 193 -  9:03:54  1659.60  54.65 391.16 305200
 156 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4> 209 -  9:08:40  1659.54  55.01 391.05 313100
 157 DUDA Henryk            10  < 2> 177 M  9:06:35  1659.37  55.36 390.94 309610
 158 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 205 -  9:03:55  1659.34  55.71 390.84 305180
 159 STABIK HENRYK          10  <15> 174 -  9:07:05  1659.31  56.06 390.73 310430
 160 NYCZ EDWARD             9  <14> 163 -  9:05:30  1659.19  56.42 390.63 307780
 161 WAŁACH Rufin            9  29- 8- 5 -  9:06:41  1658.91  56.77 390.52 309690
 162 PASZEK Wincenty         7  15- 3- 3 S  9:04:35  1658.71  57.12 390.42 306170
 163 NYCZ EDWARD             9  <15> 175 -  9:05:35  1658.45  57.48 390.31 307780
 164 CYRA Andrzej           10  < 3> 179 -  9:06:45  1658.42  57.83 390.20 309710
 165 PASZEK Wincenty         7  < 2> 823 S  9:04:38  1658.26  58.18 390.10 306170
 166 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 167 S  9:04:38  1657.12  58.53 389.99 305960
 167 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 169 C  9:04:39  1656.97  58.89 389.89 305960
 168 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 196 S  9:06:17  1656.83  59.24 389.78 308640
 169 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 216 -  9:04:41  1656.67  59.59 389.68 305960
 170 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 224 S  9:05:06  1656.40  59.94 389.57 306600
 171 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 3> 354 -  9:04:42  1656.25  60.30 389.46 305910
 172 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 260 S  9:03:19  1655.99  60.65 389.36 303570
 173 MYDLAK Józef            2  < 2> 194 -  9:03:10  1655.87  61.00 389.25 303300
 174 STABIK HENRYK          10  <16> 212 -  9:07:31  1655.48  61.35 389.15 310430
 175 NYCZ EDWARD             9  <16> 190 M  9:05:55  1655.47  61.71 389.04 307780
 176 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 192 -  9:04:51  1655.23  62.06 388.94 305970
 177 DUDA Henryk            10  < 3> 279 -  9:07:04  1655.08  62.41 388.83 309610
 178 ŻOŁNECZKO Dawid         9  36-15- 7 M  9:07:56  1654.90  62.76 388.72 311010
 179 CYRA Andrzej           10  < 4> 229 -  9:07:09  1654.88  63.12 388.62 309710
 180 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 316 C  9:06:42  1654.74  63.47 388.51 308940
 181 PAJĄK Gotfryd          10  < 5> 182 -  9:07:33  1654.23  63.82 388.41 310250
 182 PAJĄK Gotfryd          10  < 6> 183 -  9:07:34  1654.08  64.17 388.30 310250
 183 PAJĄK Gotfryd          10  < 7> 186 -  9:07:35  1653.93  64.53 388.20 310250
 184 TURCZYK Andrzej         9  <10> 239 -  9:06:57  1653.76  64.88 388.09 309170
 185 TEODORCZYK Zdzisław     9  57-15- 6 -  9:05:38  1653.74  65.23 387.98 306990
 186 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 187 -  9:07:37  1653.64  65.59 387.88 310250
 186 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 188 -  9:07:37  1653.64  65.59 387.88 310250
 186 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 299 -  9:07:37  1653.64  65.59 387.88 310250
 189 HOLEWA Edmund          10  53-21- 4 -  9:06:14  1653.52  66.64 387.56 307940
 190 NYCZ EDWARD             9  <17> 294 S  9:06:10  1653.25  67.00 387.46 307780
 191 DRZEWIECKI R            7  < 4> 226 -  9:05:54  1653.04  67.35 387.35 307300
 192 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 219 -  9:05:10  1652.40  67.70 387.24 305970
 193 SZLACHTA Jan            2  < 8> 222 -  9:04:45  1651.96  68.05 387.14 305200
 194 MYDLAK Józef            2  < 3> 198 -  9:03:38  1651.66  68.41 387.03 303300
 195 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 225 S  9:05:53  1651.52  68.76 386.93 306990
 196 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 681 -  9:06:53  1651.51  69.11 386.82 308640
 197 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 282 -  9:04:46  1651.43  69.46 386.72 305130
 198 MYDLAK Józef            2  < 4> 201 -  9:03:48  1650.16  69.82 386.61 303300
 199 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 200 -  9:05:14  1649.92  70.17 386.50 305620
 200 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 245 -  9:05:15  1649.77  70.52 386.40 305620
 201 MYDLAK Józef            2  < 5> 248 M  9:03:51  1649.71  70.87 386.29 303300
 202 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 357 -  9:07:39  1648.44  71.23 386.19 309330
 203 MENDRYS Andrzej         8  31- 9- 5 -  9:05:19  1647.83  71.58 386.08 305370
 204 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 272 C  9:06:52  1647.59  71.93 385.98 307880
 205 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 217 -  9:05:14  1647.54  72.28 385.87 305180
 206 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 207 C  9:05:06  1647.33  72.64 385.76 304920
 207 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 249 -  9:05:07  1647.18  72.99 385.66 304920
 207 SOBAŁA Tadeusz          7  39- 6- 3 -  9:05:54  1647.18  72.99 385.66 306210
 209 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 277 -  9:10:05  1647.17  73.70 385.45 313100
 210 ŚWIERKOT Marek         10  < 2> 266 -  9:08:14  1647.10  74.05 385.34 310040
 211 LACH STANISŁAW          7  < 2> 326 C  9:04:55  1647.01  74.40 385.24 304560
 212 STABIK HENRYK          10  <17> 215 -  9:08:30  1646.84  74.75 385.13 310430
 212 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 238 M  9:08:30  1646.84  74.75 385.13 310430
 214 LAZAR MARIAN            8  27- 5- 3 M  9:04:26  1646.56  75.46 384.92 303680
 215 STABIK HENRYK          10  <18> 278 -  9:08:32  1646.55  75.81 384.81 310430
 216 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 223 C  9:05:51  1646.27  76.16 384.71 305960
 217 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 234 S  9:05:25  1645.91  76.52 384.60 305180
 218 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 220 -  9:08:59  1645.70  76.87 384.50 311010
 219 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 251 -  9:05:57  1645.44  77.22 384.39 305970
 220 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 240 -  9:09:04  1644.98  77.57 384.28 311010
 221 HOLEWA Edmund          10  < 2> 253 -  9:07:13  1644.83  77.93 384.18 307940
 222 SZLACHTA Jan            2  < 9> 241 -  9:05:36  1644.40  78.28 384.07 305200
 223 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 305 S  9:06:04  1644.36  78.63 383.97 305960
 224 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 227 -  9:06:31  1643.82  78.98 383.86 306600
 225 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 228 -  9:06:50  1643.12  79.34 383.76 306990
 226 DRZEWIECKI R            7  < 5> 232 S  9:07:04  1642.73  79.69 383.65 307300
 227 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 428 S  9:06:40  1642.50  80.04 383.54 306600
 228 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 306 S  9:06:55  1642.39  80.39 383.44 306990
 229 CYRA Andrzej           10  < 5> 237 -  9:08:37  1642.01  80.75 383.33 309710
 230 GÓRNICKI Jerzy          7  42-11- 7 -  9:05:38  1641.68  81.10 383.23 304750
 231 LAZAR MARIAN            8  < 2> 440 -  9:05:02  1641.22  81.45 383.12 303680
 232 DRZEWIECKI R            7  < 6> 336 -  9:07:17  1640.83  81.81 383.02 307300
 233 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 300 S  9:05:44  1640.79  82.16 382.91 304750
 234 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 284 -  9:06:00  1640.75  82.51 382.80 305180
 235 WILK Daniel             7  20- 3- 3 S  9:06:39  1640.72  82.86 382.70 306240
 236 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 3> 380 S  9:07:38  1640.33  83.22 382.59 307780
 237 CYRA Andrzej           10  < 6> 314 -  9:08:50  1640.12  83.57 382.49 309710
 238 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 243 -  9:09:22  1639.31  83.92 382.38 310430
 239 TURCZYK Andrzej         9  <11> 242 -  9:08:36  1639.29  84.27 382.28 309170
 240 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 321 -  9:09:44  1639.20  84.63 382.17 311010
 241 SZLACHTA Jan            2  <10> 373 -  9:06:12  1639.10  84.98 382.06 305200
 242 TURCZYK Andrzej         9  <12> 255 -  9:08:40  1638.71  85.33 381.96 309170
 243 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 252 -  9:09:27  1638.59  85.68 381.85 310430
 244 RYŚ Henryk             10  < 3> 256 -  9:08:49  1638.26  86.04 381.75 309330
 245 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 263 M  9:06:34  1638.13  86.39 381.64 305620
 246 CHMIEL Robert           2  34- 8- 4 S  9:06:48  1638.12  86.74 381.54 306000
 247 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 342 S  9:09:46  1637.85  87.09 381.43 310810
 248 MYDLAK Józef            2  < 6> 308 -  9:05:11  1637.84  87.45 381.32 303300
 249 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 319 -  9:06:12  1637.59  87.80 381.22 304920
 250 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <10> 301 -  9:08:18  1637.28  88.15 381.11 308300
 251 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 356 -  9:06:54  1637.08  88.50 381.01 305970
 252 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 254 -  9:09:38  1637.00  88.86 380.90 310430
 253 HOLEWA Edmund          10  < 3> 320 -  9:08:09  1636.67  89.21 380.80 307940
 254 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 257 -  9:09:42  1636.43  89.56 380.69 310430
 255 TURCZYK Andrzej         9  <13> 268 -  9:08:57  1636.25  89.92 380.58 309170
 256 RYŚ Henryk             10  < 4> 264 -  9:09:04  1636.09  90.27 380.48 309330
 257 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 258 -  9:09:50  1635.28  90.62 380.37 310430
 258 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 261 -  9:09:51  1635.13  90.97 380.27 310430
 259 GÓREK STEFAN            2  < 6> 430 -  9:07:44  1635.09  91.33 380.16 306960
 260 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 325 -  9:05:42  1634.73  91.68 380.06 303570
 261 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 262 -  9:09:54  1634.70  92.03 379.95 310430
 262 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 286 -  9:09:56  1634.42  92.38 379.84 310430
 263 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 271 -  9:07:00  1634.33  92.74 379.74 305620
 264 RYŚ Henryk             10  < 5> 355 C  9:09:17  1634.22  93.09 379.63 309330
 265 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 270 S  9:09:50  1633.64  93.44 379.53 310120
 266 ŚWIERKOT Marek         10  < 3> 375 -  9:09:49  1633.37  93.79 379.42 310040
 267 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 394 -  9:09:09  1633.31  94.15 379.32 308940
 268 TURCZYK Andrzej         9  <14> 317 S  9:09:18  1633.23  94.50 379.21 309170
 269 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 291 C  9:10:06  1632.83  94.85 379.10 310400
 270 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 298 -  9:09:56  1632.78  95.20 379.00 310120
 271 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 366 -  9:07:11  1632.73  95.56 378.89 305620
 272 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 479 M  9:08:37  1632.31  95.91 378.79 307880
 273 SUJKA Bogdan            8  < 4> 275 C  9:07:12  1632.27  96.26 378.68 305560
 274 SUJKA Krystyna          8  41-15- 5 -  9:07:12  1632.21  96.61 378.58 305550
 275 SUJKA Bogdan            8  < 5> 302 -  9:07:16  1631.68  96.97 378.47 305560
 276 SUJKA Krystyna          8  < 2> 408 -  9:07:17  1631.49  97.32 378.36 305550
 277 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 293 -  9:11:55  1631.44  97.67 378.26 313100
 278 STABIK HENRYK          10  <19> 285 -  9:10:19  1631.12  98.03 378.15 310430
 279 DUDA Henryk            10  < 4> 449 -  9:09:50  1630.96  98.38 378.05 309610
 280 CIERKOSZ Marian        10  < 2> 289 M  9:09:09  1630.66  98.73 377.94 308440
 281 BEDNARZ Henryk          9  37-13- 4 C  9:09:36  1630.22  99.08 377.84 309090
 282 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 318 S  9:07:14  1629.68  99.44 377.73 305130
 283 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 490 C  9:07:23  1629.65  99.79 377.62 305370
 284 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 386 -  9:07:17  1629.51 100.14 377.52 305180
 285 STABIK HENRYK          10  <20> 287 -  9:10:31  1629.41 100.49 377.41 310430
 286 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 292 -  9:10:32  1629.27 100.85 377.31 310430
 286 STABIK HENRYK          10  <21> 307 -  9:10:32  1629.27 100.85 377.31 310430
 288 CHMIEL Robert           2  < 2> 382 S  9:07:49  1629.25 101.55 377.10 306000
 289 CIERKOSZ Marian        10  < 3> 419 M  9:09:20  1629.08 101.90 376.99 308440
 290 FICEK Jan               9  25- 6- 3 -  9:10:25  1628.64 102.26 376.88 310120
 291 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 330 S  9:10:38  1628.26 102.61 376.78 310400
 292 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 295 -  9:10:41  1627.99 102.96 376.67 310430
 293 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 315 -  9:12:21  1627.76 103.31 376.57 313100
 294 NYCZ EDWARD             9  <18> 296 M  9:09:08  1627.32 103.67 376.46 307780
 295 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 297 -  9:10:46  1627.28 104.02 376.36 310430
 296 NYCZ EDWARD             9  <19> 472 -  9:09:10  1627.03 104.37 376.25 307780
 297 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 304 -  9:10:48  1626.99 104.72 376.14 310430
 298 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13> 364 -  9:10:44  1625.94 105.08 376.04 310120
 299 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 448 -  9:10:49  1625.91 105.43 375.93 310250
 300 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 340 C  9:07:28  1625.62 105.78 375.83 304750
 301 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <11> 312 -  9:09:40  1625.48 106.14 375.72 308300
 302 SUJKA Bogdan            8  < 6> 361 -  9:08:02  1625.03 106.49 375.62 305560
 303 WIDERA Jan              7  22- 6- 2 -  9:09:27  1624.65 106.84 375.51 307790
 304 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 329 -  9:11:07  1624.30 107.19 375.40 310430
 305 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 337 M  9:08:24  1623.99 107.55 375.30 305960
 306 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 309 M  9:09:04  1623.71 107.90 375.19 306990
 307 STABIK HENRYK          10  <22> 365 -  9:11:12  1623.59 108.25 375.09 310430
 308 MYDLAK Józef            2  < 7> 310 -  9:06:52  1623.08 108.60 374.98 303300
 309 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 311 M  9:09:09  1623.00 108.96 374.88 306990
 310 MYDLAK Józef            2  < 8> 341 -  9:06:53  1622.94 109.31 374.77 303300
 311 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 331 -  9:09:10  1622.85 109.66 374.66 306990
 312 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <12> 332 -  9:09:59  1622.77 110.01 374.56 308300
 313 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 363 C  9:08:47  1622.02 110.37 374.45 306210
 314 CYRA Andrzej           10  < 7> 339 -  9:10:58  1621.80 110.72 374.35 309710
 315 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 328 -  9:13:06  1621.44 111.07 374.24 313100
 316 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 333 M  9:10:33  1621.31 111.42 374.14 308940
 317 TURCZYK Andrzej         9  <15> 622 M  9:10:42  1621.24 111.78 374.03 309170
 318 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 327 -  9:08:15  1620.88 112.13 373.92 305130
 319 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 418 S  9:08:15  1619.76 112.48 373.82 304920
 320 HOLEWA Edmund          10  < 4> 348 -  9:10:07  1619.74 112.83 373.71 307940
 321 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 343 -  9:12:02  1619.56 113.19 373.61 311010
 322 MORAWSKI Jan            7  < 3> 323 M  9:09:34  1619.54 113.54 373.50 307010
 323 MORAWSKI Jan            7  < 4> 346 -  9:09:39  1618.82 113.89 373.40 307010
 324 WILK Daniel             7  < 2> 621 C  9:09:11  1618.75 114.25 373.29 306240
 325 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 379 -  9:07:38  1617.89 114.60 373.18 303570
 326 LACH STANISŁAW          7  < 3> 402 -  9:08:17  1617.56 114.95 373.08 304560
 327 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 383 -  9:08:40  1617.30 115.30 372.97 305130
 328 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 416 -  9:13:37  1617.11 115.66 372.87 313100
 329 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 344 -  9:12:02  1616.54 116.01 372.76 310430
 330 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 470 C  9:12:03  1616.25 116.36 372.66 310400
 331 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 334 M  9:10:00  1615.74 116.71 372.55 306990
 332 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <13> 396 -  9:10:49  1615.69 117.07 372.44 308300
 333 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 465 M  9:11:15  1615.37 117.42 372.34 308940
 334 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9> 335 -  9:10:03  1615.31 117.77 372.23 306990
 335 TEODORCZYK Zdzisław     9  <10> 392 -  9:10:04  1615.17 118.12 372.13 306990
 336 DRZEWIECKI R            7  < 7> 412 -  9:10:16  1615.10 118.48 372.02 307300
 337 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 443 M  9:09:27  1614.99 118.83 371.92 305960
 338 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 374 -  9:11:24  1614.89 119.18 371.81 309090
 339 CYRA Andrzej           10  < 8> 369 -  9:11:48  1614.76 119.53 371.70 309710
 340 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 477 M  9:08:44  1614.71 119.89 371.60 304750
 341 MYDLAK Józef            2  < 9> 353 M  9:07:54  1614.16 120.24 371.49 303300
 342 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 476 M  9:12:39  1613.34 120.59 371.39 310810
 343 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6> 347 S  9:12:47  1613.26 120.94 371.28 311010
 344 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 345 -  9:12:27  1613.04 121.30 371.18 310430
 345 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35> 434 -  9:12:28  1612.90 121.65 371.07 310430
 346 MORAWSKI Jan            7  < 5> 468 -  9:10:22  1612.73 122.00 370.96 307010
 347 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 7> 350 M  9:12:52  1612.57 122.36 370.86 311010
 348 HOLEWA Edmund          10  < 5> 454 -  9:10:59  1612.39 122.71 370.75 307940
 349 ŻUBER Bolesław         10  24- 4- 3 S  9:10:59  1612.34 123.06 370.65 307930
 350 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 8> 452 -  9:12:54  1612.29 123.41 370.54 311010
 351 WAŁACH Rufin            9  < 2> 677 S  9:12:08  1611.85 123.77 370.44 309690
 352 SZYJA Horst             8  19- 3- 3 S  9:10:36  1611.81 124.12 370.33 307210
 353 MYDLAK Józef            2  <10> 358 -  9:08:20  1610.44 124.47 370.22 303300
 354 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 4> 381 -  9:09:58  1610.34 124.82 370.12 305910
 355 RYŚ Henryk             10  < 6> 444 -  9:12:08  1609.98 125.18 370.01 309330
 356 TARGOSZ Władysław       8  <10> 400 M  9:10:05  1609.66 125.53 369.91 305970
 357 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 360 -  9:12:11  1609.56 125.88 369.80 309330
 358 MYDLAK Józef            2  <11> 359 S  9:08:27  1609.45 126.23 369.70 303300
 359 MYDLAK Józef            2  <12> 372 -  9:08:28  1609.30 126.59 369.59 303300
 360 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 387 -  9:12:13  1609.28 126.94 369.49 309330
 361 SUJKA Bogdan            8  < 7> 362 S  9:09:54  1609.06 127.29 369.38 305560
 362 SUJKA Bogdan            8  < 8> 432 C  9:09:55  1608.92 127.64 369.27 305560
 363 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 617 S  9:10:20  1608.81 128.00 369.17 306210
 364 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14> 429 -  9:12:46  1608.78 128.35 369.06 310120
 365 STABIK HENRYK          10  <23> 367 -  9:12:58  1608.72 128.70 368.96 310430
 366 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 403 C  9:09:59  1608.67 129.06 368.85 305620
 367 STABIK HENRYK          10  <24> 368 S  9:12:59  1608.58 129.41 368.75 310430
 368 STABIK HENRYK          10  <25> 370 -  9:13:03  1608.03 129.76 368.64 310430
 369 CYRA Andrzej           10  < 9> 376 -  9:12:39  1607.63 130.11 368.53 309710
 370 STABIK HENRYK          10  <26> 371 M  9:13:06  1607.61 130.47 368.43 310430
 371 STABIK HENRYK          10  <27> 378 -  9:13:07  1607.47 130.82 368.32 310430
 372 MYDLAK Józef            2  <13> 384 -  9:08:42  1607.31 131.17 368.22 303300
 373 SZLACHTA Jan            2  <11> 450 -  9:09:53  1607.30 131.52 368.11 305200
 374 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 425 -  9:12:21  1606.91 131.88 368.01 309090
 375 ŚWIERKOT Marek         10  < 4> 410 C  9:12:57  1606.84 132.23 367.90 310040
 376 CYRA Andrzej           10  <10> 377 -  9:12:45  1606.80 132.58 367.79 309710
 376 CYRA Andrzej           10  <11> 405 -  9:12:45  1606.80 132.58 367.79 309710
 378 STABIK HENRYK          10  <28> 399 -  9:13:12  1606.78 133.29 367.58 310430
 379 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 539 M  9:09:01  1606.05 133.64 367.48 303570
 380 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 4> 385 -  9:11:39  1605.95 133.99 367.37 307780
 381 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 5> 389 -  9:10:30  1605.83 134.34 367.27 305910
 382 CHMIEL Robert           2  < 3> 393 -  9:10:36  1605.46 134.70 367.16 306000
 383 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 391 -  9:10:05  1605.24 135.05 367.05 305130
 384 MYDLAK Józef            2  <14> 395 -  9:08:59  1604.90 135.40 366.95 303300
 385 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 5> 409 S  9:11:50  1604.41 135.75 366.84 307780
 386 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 388 -  9:10:15  1604.10 136.11 366.74 305180
 387 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 398 S  9:12:52  1603.85 136.46 366.63 309330
 388 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10> 550 -  9:10:19  1603.54 136.81 366.53 305180
 389 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 6> 390 S  9:10:50  1603.02 137.17 366.42 305910
 390 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 7> 422 -  9:10:51  1602.88 137.52 366.31 305910
 391 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 442 -  9:10:24  1602.57 137.87 366.21 305130
 392 TEODORCZYK Zdzisław     9  <11> 433 -  9:11:34  1602.52 138.22 366.10 306990
 393 CHMIEL Robert           2  < 4> 675 -  9:10:57  1602.51 138.58 366.00 306000
 394 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 701 S  9:12:49  1602.25 138.93 365.89 308940
 395 MYDLAK Józef            2  <15> 397 -  9:09:20  1601.94 139.28 365.79 303300
 396 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <14> 404 -  9:12:30  1601.56 139.63 365.68 308300
 397 MYDLAK Józef            2  <16> 413 S  9:09:23  1601.51 139.99 365.57 303300
 398 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 441 -  9:13:10  1601.36 140.34 365.47 309330
 399 STABIK HENRYK          10  <29> 401 -  9:13:57  1600.57 140.69 365.36 310430
 400 TARGOSZ Władysław       8  <11> 616 -  9:11:10  1600.54 141.04 365.26 305970
 401 STABIK HENRYK          10  <30> 406 S  9:14:00  1600.15 141.40 365.15 310430
 402 LACH STANISŁAW          7  < 4> 540 S  9:10:20  1600.14 141.75 365.05 304560
 403 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 426 -  9:11:03  1599.69 142.10 364.94 305620
 404 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <15> 414 -  9:12:44  1599.62 142.45 364.83 308300
 405 CYRA Andrzej           10  <12> 407 -  9:13:37  1599.60 142.81 364.73 309710
 406 STABIK HENRYK          10  <31> 411 -  9:14:05  1599.47 143.16 364.62 310430
 406 CYRA Andrzej           10  <13> 451 -  9:13:38  1599.47 143.16 364.62 309710
 408 SUJKA Krystyna          8  < 3> 424 -  9:11:02  1599.46 143.86 364.41 305550
 409 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 6> 484 -  9:12:26  1599.41 144.22 364.31 307780
 410 ŚWIERKOT Marek         10  < 5> 487 M  9:13:51  1599.38 144.57 364.20 310040
 411 STABIK HENRYK          10  <32> 421 -  9:14:07  1599.19 144.92 364.09 310430
 412 DRZEWIECKI R            7  < 8> 415 -  9:12:10  1599.13 145.28 363.99 307300
 413 MYDLAK Józef            2  <17> 489 -  9:09:41  1598.98 145.63 363.88 303300
 414 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <16> 471 -  9:12:53  1598.38 145.98 363.78 308300
 415 DRZEWIECKI R            7  < 9> 670 M  9:12:16  1598.30 146.33 363.67 307300
 416 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 417 -  9:15:55  1598.13 146.69 363.57 313100
 416 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 420 -  9:15:55  1598.13 146.69 363.57 313100
 418 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 488 -  9:10:48  1598.11 147.39 363.35 304920
 419 CIERKOSZ Marian        10  < 4> 464 -  9:13:01  1598.00 147.74 363.25 308440
 420 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 504 -  9:15:57  1597.86 148.10 363.14 313100
 421 STABIK HENRYK          10  <33> 423 M  9:14:18  1597.68 148.45 363.04 310430
 422 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 8> 437 -  9:11:30  1597.44 148.80 362.93 305910
 423 STABIK HENRYK          10  <34> 457 -  9:14:20  1597.41 149.15 362.83 310430
 424 SUJKA Krystyna          8  < 4> 460 -  9:11:17  1597.37 149.51 362.72 305550
 425 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 508 S  9:13:30  1597.36 149.86 362.61 309090
 426 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 427 -  9:11:20  1597.32 150.21 362.51 305620
 426 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 431 -  9:11:20  1597.32 150.21 362.51 305620
 428 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 466 S  9:11:57  1597.29 150.92 362.30 306600
 429 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 458 -  9:14:12  1596.91 151.27 362.19 310120
 430 GÓREK STEFAN            2  < 7> 493 M  9:12:18  1596.26 151.62 362.09 306960
 431 PISZCZEK Stanisław      8  <12> 491 C  9:11:31  1595.79 151.97 361.98 305620
 432 SUJKA Bogdan            8  < 9> 459 -  9:11:30  1595.61 152.33 361.87 305560
 433 TEODORCZYK Zdzisław     9  <12> 526 -  9:12:24  1595.58 152.68 361.77 306990
 434 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <36> 435 -  9:14:34  1595.49 153.03 361.66 310430
 435 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <37> 436 -  9:14:37  1595.08 153.39 361.56 310430
 436 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <38> 439 S  9:14:38  1594.95 153.74 361.45 310430
 437 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 9> 519 S  9:11:50  1594.67 154.09 361.35 305910
 438 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 3> 503 S  9:11:36  1594.47 154.44 361.24 305500
 439 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <39> 463 -  9:14:46  1593.86 154.80 361.13 310430
 440 LAZAR MARIAN            8  < 3> 548 S  9:10:34  1593.56 155.15 361.03 303680
 441 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 445 S  9:14:10  1593.12 155.50 360.92 309330
 442 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 446 M  9:11:32  1593.09 155.85 360.82 305130
 443 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 447 S  9:12:05  1592.85 156.21 360.71 305960
 444 RYŚ Henryk             10  < 7> 502 -  9:14:15  1592.43 156.56 360.61 309330
 444 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 529 -  9:14:15  1592.43 156.56 360.61 309330
 446 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 505 -  9:11:37  1592.40 157.26 360.39 305130
 447 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 494 M  9:12:10  1592.16 157.62 360.29 305960
 448 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 482 C  9:14:53  1591.98 157.97 360.18 310250
 449 DUDA Henryk            10  < 5> 478 -  9:14:29  1591.96 158.32 360.08 309610
 450 SZLACHTA Jan            2  <12> 530 -  9:11:44  1591.79 158.67 359.97 305200
 451 CYRA Andrzej           10  <14> 453 C  9:14:35  1591.66 159.03 359.87 309710
 452 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 9> 645 M  9:15:26  1591.39 159.38 359.76 311010
 453 CYRA Andrzej           10  <15> 462 M  9:14:38  1591.25 159.73 359.65 309710
 454 HOLEWA Edmund          10  < 6> 456 -  9:13:38  1590.33 160.08 359.55 307940
 455 WIDERA Jan              7  < 2> 461 -  9:13:33  1590.24 160.44 359.44 307790
 456 HOLEWA Edmund          10  < 7> 481 -  9:13:39  1590.19 160.79 359.34 307940
 457 STABIK HENRYK          10  <35> 485 S  9:15:13  1590.18 161.14 359.23 310430
 458 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 469 -  9:15:02  1590.09 161.50 359.13 310120
 459 SUJKA Bogdan            8  <10> 513 -  9:12:10  1590.08 161.85 359.02 305560
 460 SUJKA Krystyna          8  < 5> 517 S  9:12:12  1589.75 162.20 358.91 305550
 461 WIDERA Jan              7  < 3> 576 M  9:13:41  1589.14 162.55 358.81 307790
 462 CYRA Andrzej           10  <16> 499 -  9:14:57  1588.66 162.91 358.70 309710
 463 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <40> 467 -  9:15:31  1587.74 163.26 358.60 310430
 464 CIERKOSZ Marian        10  < 5> 515 -  9:14:19  1587.31 163.61 358.49 308440
 465 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 614 -  9:14:38  1587.29 163.96 358.39 308940
 466 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 474 S  9:13:10  1587.23 164.32 358.28 306600
 467 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <41> 498 -  9:15:35  1587.20 164.67 358.17 310430
 468 MORAWSKI Jan            7  < 6> 475 S  9:13:26  1587.16 165.02 358.07 307010
 469 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 657 -  9:15:26  1586.83 165.37 357.96 310120
 470 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 516 M  9:15:37  1586.78 165.73 357.86 310400
 471 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <17> 483 -  9:14:18  1586.72 166.08 357.75 308300
 472 NYCZ EDWARD             9  <20> 473 -  9:14:04  1585.95 166.43 357.65 307780
 473 NYCZ EDWARD             9  <21> 608 -  9:14:07  1585.54 166.78 357.54 307780
 474 BITTMANN Grzegorz       9  < 7> 595 -  9:13:27  1584.91 167.14 357.43 306600
 475 MORAWSKI Jan            7  < 7> 525 -  9:13:44  1584.70 167.49 357.33 307010
 476 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 480 S  9:16:10  1584.42 167.84 357.22 310810
 477 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 527 -  9:12:22  1584.21 168.19 357.12 304750
 478 DUDA Henryk            10  < 6> 597 S  9:15:29  1583.82 168.55 357.01 309610
 479 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 531 C  9:14:25  1583.61 168.90 356.91 307880
 480 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 700 M  9:16:17  1583.48 169.25 356.80 310810
 481 HOLEWA Edmund          10  < 8> 574 -  9:14:29  1583.38 169.61 356.69 307940
 482 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 558 C  9:15:57  1583.31 169.96 356.59 310250
 483 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <18> 486 -  9:14:44  1583.19 170.31 356.48 308300
 484 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 7> 524 S  9:14:28  1582.69 170.66 356.38 307780
 485 STABIK HENRYK          10  <36> 492 -  9:16:09  1582.62 171.02 356.27 310430
 486 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <19> 495 -  9:14:49  1582.51 171.37 356.17 308300
 487 ŚWIERKOT Marek         10  < 6> 523 C  9:15:56  1582.38 171.72 356.06 310040
 488 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 553 -  9:12:43  1582.22 172.07 355.95 304920
 489 MYDLAK Józef            2  <18> 545 -  9:11:42  1582.16 172.43 355.85 303300
 490 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 611 -  9:13:02  1581.96 172.78 355.74 305370
 491 PISZCZEK Stanisław      8  <13> 500 -  9:13:12  1581.88 173.13 355.64 305620
 492 STABIK HENRYK          10  <37> 497 -  9:16:17  1581.54 173.48 355.53 310430
 493 GÓREK STEFAN            2  < 8> 821 S  9:14:06  1581.45 173.84 355.43 306960
 494 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 496 S  9:13:32  1580.92 174.19 355.32 305960
 495 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <20> 512 -  9:15:01  1580.89 174.54 355.21 308300
 496 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 549 -  9:13:33  1580.78 174.89 355.11 305960
 497 STABIK HENRYK          10  <38> 521 -  9:16:25  1580.47 175.25 355.00 310430
 497 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <42> 501 -  9:16:25  1580.47 175.25 355.00 310430
 499 CYRA Andrzej           10  <17> 509 -  9:15:58  1580.42 175.95 354.79 309710
 500 PISZCZEK Stanisław      8  <14> 507 -  9:13:23  1580.38 176.30 354.69 305620
 501 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <43> 573 M  9:16:28  1580.06 176.66 354.58 310430
 502 RYŚ Henryk             10  < 8> 809 -  9:15:47  1579.96 177.01 354.47 309330
 503 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 4> 506 -  9:13:23  1579.76 177.36 354.37 305500
 504 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 510 M  9:18:14  1579.45 177.72 354.26 313100
 505 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 538 S  9:13:12  1579.35 178.07 354.16 305130
 506 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 5> 732 S  9:13:27  1579.22 178.42 354.05 305500
 507 PISZCZEK Stanisław      8  <15> 570 -  9:13:32  1579.16 178.77 353.95 305620
 508 BEDNARZ Henryk          9  < 5> 642 -  9:15:44  1579.14 179.13 353.84 309090
 509 CYRA Andrzej           10  <18> 556 -  9:16:10  1578.81 179.48 353.73 309710
 510 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 511 -  9:18:20  1578.66 179.83 353.63 313100
 511 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 543 -  9:18:22  1578.39 180.18 353.52 313100
 512 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <21> 546 -  9:15:21  1578.19 180.54 353.42 308300
 513 SUJKA Bogdan            8  <11> 514 -  9:13:37  1578.17 180.89 353.31 305560
 514 SUJKA Bogdan            8  <12> 565 -  9:13:38  1578.03 181.24 353.21 305560
 515 CIERKOSZ Marian        10  < 6> 536 C  9:15:29  1577.83 181.59 353.10 308440
 516 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 640 C  9:16:44  1577.77 181.95 352.99 310400
 517 SUJKA Krystyna          8  < 6> 518 M  9:13:42  1577.44 182.30 352.89 305550
 518 SUJKA Krystyna          8  < 7> 520 S  9:13:46  1576.90 182.65 352.78 305550
 519 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <10> 522 -  9:14:00  1576.86 183.00 352.68 305910
 520 SUJKA Krystyna          8  < 8> 552 -  9:13:48  1576.63 183.36 352.57 305550
 521 STABIK HENRYK          10  <39> 587 -  9:16:56  1576.32 183.71 352.47 310430
 522 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <11> 563 -  9:14:06  1576.04 184.06 352.36 305910
 523 ŚWIERKOT Marek         10  < 7> 542 -  9:16:44  1575.94 184.41 352.25 310040
 524 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 8> 628 -  9:15:19  1575.80 184.77 352.15 307780
 525 MORAWSKI Jan            7  < 8> 551 M  9:14:50  1575.76 185.12 352.04 307010
 526 TEODORCZYK Zdzisław     9  <13> 671 -  9:14:50  1575.65 185.47 351.94 306990
 527 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6> 534 S  9:13:25  1575.61 185.83 351.83 304750
 528 SZYJA Horst             8  < 2> 639 S  9:14:59  1575.57 186.18 351.73 307210
 529 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 729 -  9:16:20  1575.54 186.53 351.62 309330
 530 SZLACHTA Jan            2  <13> 679 -  9:13:43  1575.50 186.88 351.51 305200
 531 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 533 -  9:15:26  1575.37 187.24 351.41 307880
 532 KUSZAJ Kazimierz        8  30- 6- 2 -  9:13:05  1575.12 187.59 351.30 304130
 533 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 535 -  9:15:29  1574.97 187.94 351.20 307880
 534 GÓRNICKI Jerzy          7  < 7> 537 S  9:13:30  1574.94 188.29 351.09 304750
 535 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 656 -  9:15:30  1574.83 188.65 350.99 307880
 536 CIERKOSZ Marian        10  < 7> 557 -  9:15:52  1574.75 189.00 350.88 308440
 537 GÓRNICKI Jerzy          7  < 8> 544 C  9:13:35  1574.26 189.35 350.77 304750
 538 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 541 -  9:13:51  1574.05 189.70 350.67 305130
 539 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 899 S  9:12:53  1573.85 190.06 350.56 303570
 540 LACH STANISŁAW          7  < 5> 560 -  9:13:31  1573.82 190.41 350.46 304560
 541 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12> 680 -  9:13:55  1573.51 190.76 350.35 305130
 542 ŚWIERKOT Marek         10  < 8> 562 C  9:17:05  1573.14 191.11 350.25 310040
 543 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 547 -  9:19:02  1573.10 191.47 350.14 313100
 544 GÓRNICKI Jerzy          7  < 9> 598 -  9:13:44  1573.04 191.82 350.03 304750
 545 MYDLAK Józef            2  <19> 580 S  9:12:50  1572.86 192.17 349.93 303300
 546 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <22> 555 -  9:16:06  1572.16 192.52 349.82 308300
 547 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 584 -  9:19:10  1572.05 192.88 349.72 313100
 548 LAZAR MARIAN            8  < 4> 582 S  9:13:13  1571.71 193.23 349.61 303680
 549 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 606 -  9:14:44  1571.17 193.58 349.51 305960
 550 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <11> 554 -  9:14:17  1570.80 193.94 349.40 305180
 551 MORAWSKI Jan            7  < 9> 590 -  9:15:29  1570.52 194.29 349.29 307010
 552 SUJKA Krystyna          8  < 9> 610 S  9:14:36  1570.14 194.64 349.19 305550
 553 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 607 S  9:14:15  1569.73 194.99 349.08 304920
 554 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <12> 564 -  9:14:25  1569.72 195.35 348.98 305180
 555 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <23> 586 -  9:16:28  1569.22 195.70 348.87 308300
 556 CYRA Andrzej           10  <19> 566 -  9:17:22  1569.21 196.05 348.77 309710
 557 CIERKOSZ Marian        10  < 8> 579 -  9:16:34  1569.14 196.40 348.66 308440
 558 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 561 -  9:17:46  1568.77 196.76 348.55 310250
 559 ROSS Jerzy             10  11- 1- 0 -  9:16:18  1568.67 197.11 348.45 307930
 560 LACH STANISŁAW          7  < 6> 652 -  9:14:11  1568.42 197.46 348.34 304560
 561 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 600 -  9:17:49  1568.37 197.81 348.24 310250
 562 ŚWIERKOT Marek         10  < 9> 734 S  9:17:42  1568.24 198.17 348.13 310040
 563 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <12> 632 -  9:15:04  1568.23 198.52 348.03 305910
 564 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <13> 581 S  9:14:42  1567.44 198.87 347.92 305180
 565 SUJKA Bogdan            8  <13> 618 -  9:14:58  1567.24 199.22 347.81 305560
 566 CYRA Andrzej           10  <20> 569 -  9:17:41  1566.70 199.58 347.71 309710
 567 KUSZAJ Kazimierz        8  < 2> 643 -  9:14:09  1566.47 199.93 347.60 304130
 568 FICEK Jan               9  < 2> 588 M  9:18:00  1566.26 200.28 347.50 310120
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 569 CYRA Andrzej           10  <21> 571 S  9:17:45  1566.17        347.39 309710
 570 PISZCZEK Stanisław      8  <16> 578 -  9:15:14  1565.41        347.29 305620
 571 CYRA Andrzej           10  <22> 572 M  9:17:55  1564.85        347.18 309710
 571 CYRA Andrzej           10  <23> 577 -  9:17:55  1564.85        347.18 309710
 573 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <44> 575 -  9:18:26  1564.40        346.97 310430
 574 HOLEWA Edmund          10  < 9> 627 M  9:16:52  1564.21        346.86 307940
 575 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <45> 672 -  9:18:29  1564.01        346.76 310430
 576 WIDERA Jan              7  < 4> 753 -  9:16:56  1562.91        346.65 307790
 577 CYRA Andrzej           10  <24> 585 -  9:18:11  1562.75        346.55 309710
 578 PISZCZEK Stanisław      8  <17> 649 -  9:15:34  1562.74        346.44 305620
 579 CIERKOSZ Marian        10  < 9> 583 C  9:17:26  1562.25        346.33 308440
 580 MYDLAK Józef            2  <20> 629 -  9:14:09  1562.19        346.23 303300
 581 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <14> 603 -  9:15:22  1562.09        346.12 305180
 582 LAZAR MARIAN            8  < 5>---- -  9:14:26  1561.87        346.02 303680
 583 CIERKOSZ Marian        10  <10> 592 -  9:17:29  1561.85        345.91 308440
 584 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 594 -  9:20:32  1561.34        345.81 313100
 585 CYRA Andrzej           10  <25> 589 -  9:18:22  1561.30        345.70 309710
 586 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <24> 591 -  9:17:28  1561.28        345.59 308300
 587 STABIK HENRYK          10  <40> 604 -  9:18:53  1560.87        345.49 310430
 588 FICEK Jan               9  < 3> 637 C  9:18:42  1560.75        345.38 310120
 589 CYRA Andrzej           10  <26> 623 -  9:18:27  1560.65        345.28 309710
 590 MORAWSKI Jan            7  <10> 613 -  9:16:44  1560.54        345.17 307010
 591 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <25> 605 -  9:17:34  1560.49        345.07 308300
 592 CIERKOSZ Marian        10  <11> 655 -  9:17:41  1560.27        344.96 308440
 593 BRYŁKA E - PETEJA P     2  29- 9- 3 -  9:15:42  1559.84        344.86 305260
 594 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 601 -  9:20:45  1559.65        344.75 313100
 595 BITTMANN Grzegorz       9  < 8> 684 -  9:16:42  1558.72        344.64 306600
 596 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 2> 599 -  9:15:51  1558.64        344.54 305260
 597 DUDA Henryk            10  < 7> 609 -  9:18:40  1558.44        344.43 309610
 598 GÓRNICKI Jerzy          7  <10> 747 C  9:15:33  1558.43        344.33 304750
 599 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 3> 602 -  9:15:56  1557.98        344.22 305260
 600 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 651 -  9:19:09  1557.87        344.12 310250
 601 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 659 -  9:21:03  1557.32        344.01 313100
 601 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 4> 612 S  9:16:01  1557.32        344.01 305260
 603 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <15> 695 -  9:16:00  1557.04        343.80 305180
 604 STABIK HENRYK          10  <41> 697 -  9:19:24  1556.82        343.69 310430
 605 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <26> 631 C  9:18:02  1556.81        343.59 308300
 606 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 615 -  9:16:36  1556.26        343.48 305960
 607 MACIEJA Zygmunt         2  <15> 724 -  9:15:56  1556.24        343.38 304920
 608 NYCZ EDWARD             9  <22> 648 M  9:17:49  1555.89        343.27 307780
 609 DUDA Henryk            10  < 8> 664 -  9:19:01  1555.70        343.16 309610
 610 SUJKA Krystyna          8  <10> 620 -  9:16:25  1555.62        343.06 305550
 611 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 647 -  9:16:19  1555.50        342.95 305370
 612 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 5> 663 -  9:16:15  1555.47        342.85 305260
 613 MORAWSKI Jan            7  <11> 619 -  9:17:23  1555.40        342.74 307010
 614 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 676 -  9:18:38  1555.33        342.64 308940
 615 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 624 -  9:16:44  1555.20        342.53 305960
 616 TARGOSZ Władysław       8  <12> 741 M  9:16:45  1555.12        342.42 305970
 617 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4> 725 M  9:16:57  1554.76        342.32 306210
 618 SUJKA Bogdan            8  <14> 768 C  9:16:32  1554.75        342.21 305560
 619 MORAWSKI Jan            7  <12> 634 M  9:17:29  1554.61        342.11 307010
 620 SUJKA Krystyna          8  <11> 686 -  9:16:36  1554.17        342.00 305550
 621 WILK Daniel             7  < 3>---- S  9:17:03  1554.12        341.90 306240
 622 TURCZYK Andrzej         9  <16> 625 -  9:18:57  1554.01        341.79 309170
 623 CYRA Andrzej           10  <27> 692 -  9:19:18  1553.99        341.68 309710
 624 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 626 -  9:16:57  1553.49        341.58 305960
 625 TURCZYK Andrzej         9  <17> 662 -  9:19:03  1553.23        341.47 309170
 626 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 630 -  9:17:00  1553.10        341.37 305960
 627 HOLEWA Edmund          10  <10> 641 M  9:18:17  1553.03        341.26 307940
 628 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 9> 720 -  9:18:11  1553.01        341.16 307780
 629 MYDLAK Józef            2  <21> 653 -  9:15:24  1552.20        341.05 303300
 630 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 633 M  9:17:09  1551.92        340.94 305960
 631 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <27> 635 -  9:18:40  1551.85        340.84 308300
 632 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <13> 654 -  9:17:09  1551.66        340.73 305910
 633 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 702 -  9:17:12  1551.52        340.63 305960
 634 MORAWSKI Jan            7  <13> 709 C  9:17:53  1551.47        340.52 307010
 635 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <28> 638 C  9:18:43  1551.46        340.42 308300
 636 GLINKA Joachim          9  30- 7- 4 S  9:18:30  1551.13        340.31 307900
 637 FICEK Jan               9  < 4> 717 -  9:19:57  1550.99        340.20 310120
 638 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <29> 644 C  9:18:48  1550.81        340.10 308300
 639 SZYJA Horst             8  < 3>---- S  9:18:08  1550.52        339.99 307210
 640 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 936 S  9:20:12  1550.45        339.89 310400
 641 HOLEWA Edmund          10  <11> 673 -  9:18:42  1549.77        339.78 307940
 642 BEDNARZ Henryk          9  < 6> 646 S  9:19:27  1549.71        339.68 309090
 642 KUSZAJ Kazimierz        8  < 3> 688 S  9:16:15  1549.71        339.68 304130
 644 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <30> 660 -  9:18:57  1549.64        339.46 308300
 645 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <10> 794 -  9:20:42  1549.63        339.36 311010
 646 BEDNARZ Henryk          9  < 7> 650 -  9:19:31  1549.19        339.25 309090
 647 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 708 S  9:17:08  1549.05        339.15 305370
 648 NYCZ EDWARD             9  <23> 669 -  9:18:43  1548.84        339.04 307780
 649 PISZCZEK Stanisław      8  <18> 744 -  9:17:21  1548.62        338.94 305620
 650 BEDNARZ Henryk          9  < 8> 716 -  9:19:38  1548.29        338.83 309090
 651 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 756 -  9:20:25  1548.03        338.72 310250
 652 LACH STANISŁAW          7  < 7> 730 C  9:16:45  1547.95        338.62 304560
 653 MYDLAK Józef            2  <22> 758 -  9:15:57  1547.84        338.51 303300
 654 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <14> 658 -  9:17:40  1547.61        338.41 305910
 655 CIERKOSZ Marian        10  <12> 665 S  9:19:20  1547.36        338.30 308440
 656 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 723 -  9:18:59  1547.27        338.20 307880
 657 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 668 C  9:20:31  1546.60        338.09 310120
 658 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <15> 781 -  9:17:48  1546.56        337.98 305910
 659 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 661 -  9:22:31  1546.05        337.88 313100
 660 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <31> 682 S  9:19:26  1545.88        337.77 308300
 661 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 703 -  9:22:33  1545.79        337.67 313100
 662 TURCZYK Andrzej         9  <18> 715 -  9:20:02  1545.59        337.56 309170
 663 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 6> 678 M  9:17:31  1545.49        337.46 305260
 664 DUDA Henryk            10  < 9> 736 C  9:20:20  1545.47        337.35 309610
 665 CIERKOSZ Marian        10  <13> 666 -  9:19:35  1545.42        337.24 308440
 666 CIERKOSZ Marian        10  <14> 694 -  9:19:37  1545.16        337.14 308440
 667 ŻUBER Bolesław         10  < 2> 691 M  9:19:18  1545.06        337.03 307930
 668 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 707 -  9:20:44  1544.94        336.93 310120
 669 NYCZ EDWARD             9  <24> 687 M  9:19:14  1544.82        336.82 307780
 670 DRZEWIECKI R            7  <10> 705 S  9:18:56  1544.74        336.72 307300
 671 TEODORCZYK Zdzisław     9  <14> 733 C  9:18:45  1544.60        336.61 306990
 672 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <46> 710 -  9:21:00  1544.43        336.50 310430
 673 HOLEWA Edmund          10  <12> 674 -  9:19:28  1543.82        336.40 307940
 674 HOLEWA Edmund          10  <13> 696 -  9:19:29  1543.69        336.29 307940
 675 CHMIEL Robert           2  < 5> 763 S  9:18:20  1542.86        336.19 306000
 676 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 685 -  9:20:15  1542.77        336.08 308940
 677 WAŁACH Rufin            9  < 3> 683 -  9:20:45  1542.67        335.98 309690
 678 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 7> 740 C  9:17:53  1542.63        335.87 305260
 679 SZLACHTA Jan            2  <14> 825 S  9:17:56  1541.93        335.76 305200
 680 GAWEŁCZYK-RUS           2  <13> 757 -  9:17:55  1541.71        335.66 305130
 681 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 868 M  9:20:12  1541.66        335.55 308640
 682 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <32> 689 -  9:20:03  1541.12        335.45 308300
 683 WAŁACH Rufin            9  < 4> 728 -  9:20:58  1541.00        335.34 309690
 684 BITTMANN Grzegorz       9  < 9> 712 C  9:18:58  1540.96        335.24 306600
 685 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 829 M  9:20:30  1540.85        335.13 308940
 685 SUJKA Krystyna          8  <12> 792 M  9:18:18  1540.85        335.13 305550
 687 NYCZ EDWARD             9  <25> 714 -  9:19:45  1540.83        334.92 307780
 688 KUSZAJ Kazimierz        8  < 4> 831 -  9:17:24  1540.68        334.81 304130
 689 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <33> 726 -  9:20:07  1540.60        334.71 308300
 690 GRELA Stanisław         7  20- 3- 2 -  9:18:53  1540.10        334.60 306300
 691 ŻUBER Bolesław         10  < 3> 743 S  9:19:57  1540.04        334.50 307930
 692 CYRA Andrzej           10  <28> 699 -  9:21:10  1539.57        334.39 309710
 693 GLINKA Joachim          9  < 2> 698 -  9:20:01  1539.37        334.28 307900
 694 CIERKOSZ Marian        10  <15> 711 M  9:20:27  1538.74        334.18 308440
 695 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <16> 718 M  9:18:23  1538.34        334.07 305180
 696 HOLEWA Edmund          10  <14> 810 -  9:20:12  1538.16        333.97 307940
 697 STABIK HENRYK          10  <42> 704 -  9:21:50  1538.05        333.86 310430
 698 GLINKA Joachim          9  < 3> 721 -  9:20:13  1537.83        333.76 307900
 699 CYRA Andrzej           10  <29> 727 -  9:21:25  1537.66        333.65 309710
 700 SAJDOK Stanisław       10  < 6> 738 -  9:22:19  1536.26        333.54 310810
 701 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 863 S  9:21:14  1535.23        333.44 308940
 702 FIJOŁEK Mirosław        8  <23> 739 -  9:19:21  1534.79        333.33 305960
 703 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 754 -  9:24:03  1534.43        333.23 313100
 704 STABIK HENRYK          10  <43> 706 -  9:22:19  1534.38        333.12 310430
 705 DRZEWIECKI R            7  <11> 814 S  9:20:18  1534.20        333.02 307300
 706 STABIK HENRYK          10  <44> 761 -  9:22:21  1534.12        332.91 310430
 707 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 760 S  9:22:09  1534.11        332.80 310120
 708 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 898 S  9:19:04  1534.01        332.70 305370
 709 MORAWSKI Jan            7  <14> 803 S  9:20:15  1533.13        332.59 307010
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 710 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <47> 745 -  9:22:29  1533.11        332.49 310430
 711 CIERKOSZ Marian        10  <16> 844 S  9:21:12  1533.00        332.38 308440
 712 BITTMANN Grzegorz       9  <10> 767 S  9:20:03  1532.62        332.28 306600
 713 GRELA Stanisław         7  < 2> 771 S  9:19:52  1532.52        332.17 306300
 714 NYCZ EDWARD             9  <26> 857 -  9:20:50  1532.51        332.06 307780
 715 TURCZYK Andrzej         9  <19> 719 -  9:21:46  1532.31        331.96 309170
 716 BEDNARZ Henryk          9  < 9> 748 -  9:21:43  1532.30        331.85 309090
 717 FICEK Jan               9  < 5> 749 -  9:22:25  1532.09        331.75 310120
 718 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <17> 751 -  9:19:13  1531.90        331.64 305180
 719 TURCZYK Andrzej         9  <20> 769 -  9:21:50  1531.81        331.54 309170
 720 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <10> 902 -  9:20:58  1531.50        331.43 307780
 721 GLINKA Joachim          9  < 4> 722 -  9:21:04  1531.33        331.32 307900
 722 GLINKA Joachim          9  < 5> 903 C  9:21:07  1530.95        331.22 307900
 723 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 778 S  9:21:10  1530.47        331.11 307880
 723 MACIEJA Zygmunt         2  <16> 735 -  9:19:14  1530.47        331.11 304920
 725 SOBAŁA Tadeusz          7  < 5> 942 -  9:20:05  1530.41        330.90 306210
 726 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <34> 759 -  9:21:30  1530.03        330.80 308300
 727 CYRA Andrzej           10  <30> 820 -  9:22:29  1529.56        330.69 309710
 728 WAŁACH Rufin            9  < 5> 846 S  9:22:30  1529.33        330.58 309690
 729 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11> 737 S  9:22:16  1529.32        330.48 309330
 730 LACH STANISŁAW          7  < 8> 731 -  9:19:09  1529.30        330.37 304560
 731 LACH STANISŁAW          7  < 9> 773 M  9:19:14  1528.66        330.27 304560
 732 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 6>---- -  9:19:52  1528.52        330.16 305500
 733 TEODORCZYK Zdzisław     9  <15>---- -  9:20:59  1527.44        330.06 306990
 734 ŚWIERKOT Marek         10  <10> 836 -  9:23:00  1527.29        329.95 310040
 735 MACIEJA Zygmunt         2  <17> 815 S  9:19:41  1527.02        329.84 304920
 736 DUDA Henryk            10  <10> 838 -  9:22:50  1526.43        329.74 309610
 736 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <12> 784 -  9:22:39  1526.43        329.74 309330
 738 SAJDOK Stanisław       10  < 7> 774 C  9:23:39  1526.20        329.53 310810
 739 FIJOŁEK Mirosław        8  <24> 791 -  9:20:38  1524.97        329.42 305960
 740 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 8> 742 -  9:20:11  1524.90        329.32 305260
 741 TARGOSZ Władysław       8  <13> 789 S  9:20:39  1524.89        329.21 305970
 742 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 9>---- -  9:20:12  1524.78        329.10 305260
 743 ŻUBER Bolesław         10  < 4>---- -  9:22:16  1522.40        329.00 307930
 744 PISZCZEK Stanisław      8  <19> 818 -  9:20:46  1522.26        328.89 305620
 745 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <48> 746 -  9:23:58  1521.96        328.79 310430
 746 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <49> 750 -  9:24:00  1521.72        328.68 310430
 747 GÓRNICKI Jerzy          7  <11>---- -  9:20:18  1521.47        328.58 304750
 748 BEDNARZ Henryk          9  <10> 805 -  9:23:10  1521.36        328.47 309090
 749 FICEK Jan               9  < 6>---- M  9:23:53  1521.07        328.36 310120
 750 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <50> 752 -  9:24:06  1520.97        328.26 310430
 751 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <18> 826 C  9:20:39  1520.96        328.15 305180
 752 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <51> 755 -  9:24:07  1520.85        328.05 310430
 753 WIDERA Jan              7  < 5> 800 -  9:22:25  1520.58        327.94 307790
 754 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 783 C  9:25:55  1520.52        327.84 313100
 755 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <52> 770 S  9:24:10  1520.47        327.73 310430
 756 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 764 -  9:24:10  1519.59        327.62 310250
 757 GAWEŁCZYK-RUS           2  <14> 775 M  9:20:49  1519.45        327.52 305130
 758 MYDLAK Józef            2  <23> 787 -  9:19:39  1519.16        327.41 303300
 759 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <35> 779 -  9:22:58  1518.97        327.31 308300
 760 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 762 -  9:24:10  1518.96        327.20 310120
 761 STABIK HENRYK          10  <45> 824 S  9:24:23  1518.86        327.10 310430
 762 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 765 -  9:24:12  1518.71        326.99 310120
 763 CHMIEL Robert           2  < 6> 917 -  9:21:30  1518.61        326.88 306000
 764 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 766 S  9:24:18  1518.60        326.78 310250
 765 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 799 -  9:24:13  1518.58        326.67 310120
 766 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 862 -  9:24:21  1518.23        326.57 310250
 767 BITTMANN Grzegorz       9  <11>---- M  9:21:58  1518.07        326.46 306600
 768 SUJKA Bogdan            8  <15> 780 -  9:21:17  1518.06        326.36 305560
 769 TURCZYK Andrzej         9  <21> 776 C  9:23:40  1518.02        326.25 309170
 770 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <53> 772 S  9:24:39  1516.88        326.14 310430
 771 GRELA Stanisław         7  < 3>---- S  9:21:57  1516.71        326.04 306300
 772 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <54> 835 S  9:24:41  1516.64        325.93 310430
 773 LACH STANISŁAW          7  <10> 843 C  9:20:50  1516.48        325.83 304560
 774 SAJDOK Stanisław       10  < 8> 882 -  9:24:58  1516.39        325.72 310810
 775 GAWEŁCZYK-RUS           2  <15> 777 -  9:21:16  1516.05        325.62 305130
 776 TURCZYK Andrzej         9  <22> 796 -  9:24:01  1515.42        325.51 309170
 777 GAWEŁCZYK-RUS           2  <16> 822 -  9:21:32  1514.04        325.40 305130
 777 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 790 S  9:23:21  1514.04        325.40 307880
 779 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <36> 807 -  9:23:40  1513.75        325.19 308300
 780 SUJKA Bogdan            8  <16> 785 -  9:21:52  1513.67        325.09 305560
 781 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <16> 782 -  9:22:06  1513.66        324.98 305910
 782 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <17> 786 S  9:22:08  1513.41        324.88 305910
 783 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 808 -  9:26:54  1513.29        324.77 313100
 784 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <13> 806 -  9:24:25  1513.23        324.66 309330
 785 SUJKA Bogdan            8  <17>---- M  9:21:57  1513.05        324.56 305560
 786 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <18> 788 -  9:22:11  1513.03        324.45 305910
 787 MYDLAK Józef            2  <24> 798 -  9:20:30  1512.72        324.35 303300
 788 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <19> 802 -  9:22:16  1512.41        324.24 305910
 789 TARGOSZ Władysław       8  <14> 793 -  9:22:19  1512.33        324.14 305970
 790 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13> 867 M  9:23:36  1512.18        324.03 307880
 791 FIJOŁEK Mirosław        8  <25> 795 -  9:22:20  1512.16        323.92 305960
 792 SUJKA Krystyna          8  <13> 885 -  9:22:04  1512.13        323.82 305550
 793 TARGOSZ Władysław       8  <15> 797 -  9:22:22  1511.96        323.71 305970
 794 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <11> 813 S  9:25:43  1511.84        323.61 311010
 795 FIJOŁEK Mirosław        8  <26>---- -  9:22:23  1511.78        323.50 305960
 796 TURCZYK Andrzej         9  <23> 804 -  9:24:31  1511.71        323.40 309170
 797 TARGOSZ Władysław       8  <16> 923 -  9:22:25  1511.59        323.29 305970
 798 MYDLAK Józef            2  <25> 845 -  9:20:40  1511.46        323.18 303300
 799 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 853 -  9:25:15  1510.94        323.08 310120
 800 WIDERA Jan              7  < 6>---- S  9:23:45  1510.63        322.97 307790
 801 FISZER Henryk           9  17- 2- 2 S  9:26:50  1510.59        322.87 312440
 802 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <20> 828 -  9:22:33  1510.29        322.76 305910
 803 MORAWSKI Jan            7  <15> 873 -  9:23:19  1510.01        322.66 307010
 804 TURCZYK Andrzej         9  <24> 816 -  9:24:45  1509.99        322.55 309170
 805 BEDNARZ Henryk          9  <11> 832 -  9:24:43  1509.84        322.44 309090
 806 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <14> 819 -  9:24:54  1509.66        322.34 309330
 807 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <37> 812 -  9:24:16  1509.30        322.23 308300
 808 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 811 S  9:27:29  1509.04        322.13 313100
 809 RYŚ Henryk             10  < 9> 925 -  9:25:00  1508.93        322.02 309330
 810 HOLEWA Edmund          10  <15> 852 -  9:24:15  1507.66        321.92 307940
 811 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 833 -  9:27:43  1507.34        321.81 313100
 812 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <38> 839 -  9:24:33  1507.21        321.70 308300
 813 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <12> 848 -  9:26:26  1506.59        321.60 311010
 814 DRZEWIECKI R            7  <12>---- C  9:23:59  1506.50        321.49 307300
 815 MACIEJA Zygmunt         2  <18> 834 -  9:22:25  1506.40        321.39 304920
 816 TURCZYK Andrzej         9  <25> 817 -  9:25:15  1506.31        321.28 309170
 817 TURCZYK Andrzej         9  <26> 847 -  9:25:16  1506.19        321.18 309170
 818 PISZCZEK Stanisław      8  <20> 888 -  9:22:55  1506.14        321.07 305620
 819 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <15> 855 -  9:25:23  1506.11        320.96 309330
 820 CYRA Andrzej           10  <31> 890 -  9:25:39  1506.01        320.86 309710
 821 GÓREK STEFAN            2  < 9> 900 S  9:24:00  1504.71        320.75 306960
 822 GAWEŁCZYK-RUS           2  <17> 830 -  9:22:50  1504.34        320.65 305130
 823 PASZEK Wincenty         7  < 3>---- C  9:23:32  1504.27        320.54 306170
 824 STABIK HENRYK          10  <46> 827 -  9:26:28  1503.54        320.44 310430
 825 SZLACHTA Jan            2  <15> 858 -  9:23:02  1503.20        320.33 305200
 826 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <19> 865 -  9:23:04  1502.86        320.22 305180
 827 STABIK HENRYK          10  <47> 860 -  9:26:34  1502.81        320.12 310430
 828 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <21> 870 -  9:23:37  1502.38        320.01 305910
 829 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9> 907 C  9:25:44  1501.65        319.91 308940
 830 GAWEŁCZYK-RUS           2  <18> 877 -  9:23:16  1501.13        319.80 305130
 831 KUSZAJ Kazimierz        8  < 5> 946 M  9:22:41  1500.52        319.70 304130
 832 BEDNARZ Henryk          9  <12> 892 -  9:26:00  1500.44        319.59 309090
 833 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 878 -  9:28:44  1500.00        319.49 313100
 834 MACIEJA Zygmunt         2  <19> 840 -  9:23:17  1499.98        319.38 304920
 835 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <55> 895 -  9:27:01  1499.54        319.27 310430
 836 ŚWIERKOT Marek         10  <11> 849 S  9:26:46  1499.47        319.17 310040
 837 PILARZ Marek            9  10- 1- 1 S  9:26:10  1498.88        319.06 309020
 838 DUDA Henryk            10  <11> 851 -  9:26:36  1498.60        318.96 309610
 839 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <39> 841 -  9:25:44  1498.54        318.85 308300
 840 MACIEJA Zygmunt         2  <20> 842 -  9:23:29  1498.50        318.75 304920
 841 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <40> 850 -  9:25:47  1498.18        318.64 308300
 842 MACIEJA Zygmunt         2  <21> 908 -  9:23:35  1497.77        318.53 304920
 843 LACH STANISŁAW          7  <11>---- C  9:23:25  1497.22        318.43 304560
 844 CIERKOSZ Marian        10  <17> 864 C  9:26:03  1496.92        318.32 308440
 844 MYDLAK Józef            2  <26> 861 S  9:22:37  1496.92        318.32 303300
 846 WAŁACH Rufin            9  < 6> 894 M  9:26:59  1496.21        318.11 309690
 847 TURCZYK Andrzej         9  <27> 886 -  9:26:40  1495.98        318.01 309170
 848 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <13> 891 -  9:27:55  1495.84        317.90 311010
 849 ŚWIERKOT Marek         10  <12> 856 -  9:27:17  1495.73        317.79 310040
 850 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <41> 876 S  9:26:11  1495.27        317.69 308300
 851 DUDA Henryk            10  <12> 854 M  9:27:08  1494.74        317.58 309610
 852 HOLEWA Edmund          10  <16> 879 -  9:26:03  1494.49        317.48 307940
 853 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 931 -  9:27:32  1494.31        317.37 310120
 854 DUDA Henryk            10  <13>---- S  9:27:13  1494.14        317.27 309610
 855 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <16> 889 S  9:27:03  1493.99        317.16 309330
 856 ŚWIERKOT Marek         10  <13> 859 -  9:27:33  1493.81        317.05 310040
 857 NYCZ EDWARD             9  <27> 910 -  9:26:05  1493.47        316.95 307780
 858 SZLACHTA Jan            2  <16>---- -  9:24:22  1493.39        316.84 305200
 859 ŚWIERKOT Marek         10  <14> 872 M  9:27:41  1492.85        316.74 310040
 860 STABIK HENRYK          10  <48> 880 -  9:28:00  1492.45        316.63 310430
 861 MYDLAK Józef            2  <27> 866 -  9:23:15  1492.25        316.53 303300
 862 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 883 -  9:27:56  1492.07        316.42 310250
 863 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6> 916 M  9:27:04  1491.98        316.31 308940
 864 CIERKOSZ Marian        10  <18> 897 -  9:26:45  1491.85        316.21 308440
 865 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <20>---- -  9:24:37  1491.47        316.10 305180
 866 MYDLAK Józef            2  <28> 869 -  9:23:24  1491.15        316.00 303300
 867 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <14> 915 -  9:26:31  1490.82        315.89 307880
 868 WIDUCH Dariusz          9  < 8>---- -  9:27:08  1490.06        315.79 308640
 869 MYDLAK Józef            2  <29>---- S  9:23:33  1490.05        315.68 303300
 870 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <22> 874 -  9:25:19  1489.94        315.57 305910
 871 FISZER Henryk           9  < 2>---- S  9:29:48  1489.23        315.47 312440
 872 ŚWIERKOT Marek         10  <15>---- S  9:28:12  1489.15        315.36 310040
 873 MORAWSKI Jan            7  <16> 943 S  9:26:13  1488.77        315.26 307010
 874 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <23> 875 -  9:25:29  1488.73        315.15 305910
 875 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <24> 911 -  9:25:32  1488.37        315.05 305910
 876 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <42> 896 -  9:27:19  1487.10        314.94 308300
 877 GAWEŁCZYK-RUS           2  <19>---- -  9:25:12  1486.99        314.83 305130
 878 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 881 -  9:30:34  1486.94        314.73 313100
 879 HOLEWA Edmund          10  <17> 884 -  9:27:06  1486.91        314.62 307940
 880 STABIK HENRYK          10  <49> 909 -  9:28:48  1486.73        314.52 310430
 881 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 887 -  9:30:40  1486.23        314.41 313100
 882 SAJDOK Stanisław       10  < 9>---- -  9:29:08  1486.18        314.31 310810
 883 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 905 -  9:28:47  1485.99        314.20 310250
 884 HOLEWA Edmund          10  <18> 937 -  9:27:14  1485.96        314.09 307940
 885 SUJKA Krystyna          8  <14> 919 -  9:25:38  1485.90        313.99 305550
 886 TURCZYK Andrzej         9  <28> 933 -  9:28:08  1485.44        313.88 309170
 887 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31>---- -  9:30:55  1484.47        313.78 313100
 888 PISZCZEK Stanisław      8  <21>---- -  9:25:53  1484.43        313.67 305620
 888 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <17>---- M  9:28:23  1484.43        313.67 309330
 890 CYRA Andrzej           10  <32> 893 -  9:28:42  1484.00        313.46 309710
 891 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <14> 904 S  9:29:36  1483.83        313.35 311010
 892 BEDNARZ Henryk          9  <13>---- S  9:28:19  1483.75        313.25 309090
 893 CYRA Andrzej           10  <33>---- M  9:28:45  1483.64        313.14 309710
 894 WAŁACH Rufin            9  < 7> 940 S  9:28:47  1483.31        313.04 309690
 895 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <56> 929 -  9:29:17  1483.30        312.93 310430
 896 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <43> 912 -  9:27:53  1483.04        312.83 308300
 897 CIERKOSZ Marian        10  <19> 901 S  9:28:01  1482.77        312.72 308440
 898 MENDRYS Andrzej         8  < 7> 920 M  9:25:58  1482.62        312.61 305370
 899 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7> 914 S  9:24:46  1482.52        312.51 303570
 900 GÓREK STEFAN            2  <10>---- -  9:27:04  1482.42        312.40 306960
 901 CIERKOSZ Marian        10  <20> 906 -  9:28:09  1481.82        312.30 308440
 902 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <11> 922 -  9:27:43  1481.73        312.19 307780
 903 GLINKA Joachim          9  < 6> 918 S  9:27:48  1481.71        312.09 307900
 904 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <15>---- S  9:30:03  1480.65        311.98 311010
 905 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 935 -  9:29:36  1480.20        311.87 310250
 906 CIERKOSZ Marian        10  <21>---- -  9:28:24  1480.04        311.77 308440
 907 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10>---- -  9:28:45  1479.95        311.66 308940
 908 MACIEJA Zygmunt         2  <22>---- S  9:26:04  1479.72        311.56 304920
 909 STABIK HENRYK          10  <50> 926 -  9:29:49  1479.53        311.45 310430
 910 NYCZ EDWARD             9  <28>---- -  9:28:05  1479.12        311.35 307780
 911 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <25> 913 -  9:26:55  1478.42        311.24 305910
 912 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <44> 928 -  9:28:34  1478.18        311.13 308300
 912 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <26> 927 C  9:26:57  1478.18        311.13 305910
 914 MŁOCEK Zygmunt          8  < 8>---- M  9:25:23  1478.07        310.92 303570
 915 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <15>---- -  9:28:21  1477.71        310.82 307880
 916 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7> 921 M  9:29:05  1477.59        310.71 308940
 917 CHMIEL Robert           2  < 7> 924 -  9:27:08  1477.31        310.61 306000
 918 GLINKA Joachim          9  < 7>---- S  9:28:40  1475.56        310.50 307900
 919 SUJKA Krystyna          8  <15>---- -  9:27:06  1475.37        310.39 305550
 920 MENDRYS Andrzej         8  < 8> 941 M  9:27:00  1475.22        310.29 305370
 921 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8>---- S  9:29:27  1475.01        310.18 308940
 922 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <12>---- -  9:28:43  1474.63        310.08 307780
 923 TARGOSZ Władysław       8  <17>---- -  9:27:36  1473.84        309.97 305970
 924 CHMIEL Robert           2  < 8>---- M  9:27:38  1473.75        309.87 306000
 925 RYŚ Henryk             10  <10>---- -  9:29:57  1473.35        309.76 309330
 926 STABIK HENRYK          10  <51> 930 C  9:30:42  1473.33        309.65 310430
 927 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <27> 944 -  9:27:38  1473.32        309.55 305910
 928 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <45>---- -  9:29:19  1472.89        309.44 308300
 929 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <57> 934 -  9:30:50  1472.40        309.34 310430
 929 STABIK HENRYK          10  <52>---- -  9:30:50  1472.40        309.34 310430
 931 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26> 932 -  9:30:38  1472.32        309.13 310120
 932 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27> 945 -  9:30:39  1472.21        309.02 310120
 933 TURCZYK Andrzej         9  <29>---- -  9:30:11  1470.95        308.91 309170
 934 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <58>---- -  9:31:03  1470.88        308.81 310430
 935 PAJĄK Gotfryd          10  <24>---- -  9:30:56  1470.84        308.70 310250
 936 PUDEŁKO Józef          10  <10>---- -  9:31:05  1470.51        308.60 310400
 937 HOLEWA Edmund          10  <19> 938 C  9:29:26  1470.35        308.49 307940
 938 HOLEWA Edmund          10  <20> 939 -  9:29:29  1470.00        308.39 307940
 939 HOLEWA Edmund          10  <21>---- S  9:29:31  1469.76        308.28 307940
 940 WAŁACH Rufin            9  < 8>---- M  9:30:50  1468.89        308.17 309690
 941 MENDRYS Andrzej         8  < 9>---- -  9:27:57  1468.48        308.07 305370
 942 SOBAŁA Tadeusz          7  < 6>---- -  9:28:32  1468.40        307.96 306210
 943 MORAWSKI Jan            7  <17>---- -  9:29:08  1468.01        307.86 307010
 944 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <28>---- -  9:28:24  1467.90        307.75 305910
 945 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28>---- -  9:31:26  1466.75        307.65 310120
 946 KUSZAJ Kazimierz        8  < 6>---- -  9:27:23  1466.51        307.54 304130
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 947 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <46>---- -  9:30:15  1466.35               308300
 948 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <47>---- -  9:30:16  1466.23               308300
 949 SAJDOK Stanisław       10  <10>---- S  9:32:00  1466.09               310810
 950 GAWEŁCZYK-RUS           2  <20>---- M  9:28:08  1466.03               305130
 950 ŚWIERKOT Marek         10  <16>---- -  9:31:29  1466.03               310040
 952 STABIK HENRYK          10  <53>---- -  9:31:46  1465.91               310430
 953 STABIK HENRYK          10  <54>---- C  9:31:48  1465.68               310430
 

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|  KONKURSY  |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3|RAZ| Lot 3 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 FIJOŁEK Mirosław        305960  47   87   89 10 10 10  30 3769.81  8942.32 802
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr  308300 105    7   10 10 10  8  28 2894.05  8346.131011
   3 STABIK HENRYK           310430 103    5   12  8 10 10  28 3747.40  8318.501029
   4 CIERKOSZ Marian         308440  50   91  280  9 10  9  28 3090.26  7898.081025
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    310430 109    2    9 10 10  7  27 2478.99  7824.92 921
   6 GÓREK STEFAN            306960  26    3   28 10  9  8  27 3048.91  7737.66 220
   7 MYDLAK Józef            303300  57   73  173  9  9  8  26 2876.80  7316.56 226
   8 NYCZ EDWARD             307780  60   30   32  8  6 10  24 3894.32  7152.19 909
   9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        307880  34   97  106  9  7  9  25 3288.16  7071.49 721
  10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      310120  71   11   19  6 10  7  23 2657.01  7001.60 933
  11 TURCZYK Andrzej         309170  96    8   18  5  9  8  22 3100.48  6912.00 924
  12 DRZEWIECKI R            307300  30   53   79  7 10  6  23 2137.21  6629.64 706
  13 GAWEŁCZYK-RUS           305130  53   47  197 10  9  5  24 1822.80  6281.40 224
  14 PUDEŁKO Józef           310400  24   31   42  0 10  8  18 2980.19  6213.641024
  15 PAJĄK Gotfryd           310250  97   26   27  8 10  4  22 1448.24  6193.461003
  16 ŚWIERKOT Marek          310040  48  142  210  1 10  9  20 3130.34  6131.981020
  17 HOLEWA Edmund           307940  53  189  221 10 10  4  24 1304.89  6063.601010
  18 BITTMANN Grzegorz       306600  26  154  170  4  8  8  20 2878.93  6012.26 902
  19 MACIEJA Zygmunt         304920  58   44   46  9  6  7  22 2546.43  5996.04 215
  20 GÓRNICKI Jerzy          304750  42  230  233  7  7  7  21 2528.36  5871.90 720
  21 PISARZOWSKI Eugeniusz   313100  76  122  124  7 10  4  21 1398.87  5772.831002
  22 ŻOŁNECZKO Dawid         311010  36  178  218  8  6  7  21 2439.56  5731.10 928
  23 TEODORCZYK Zdzisław     306990  57  185  195  9  5  6  20 2229.60  5255.19 932
  24 SAJDOK Stanisław        310810  52  115  247  8  6  6  20 2191.75  5206.141027
  25 WIDUCH Dariusz          308640  30    1  114  5  9  4  18 1528.25  5195.49 916
  26 SZLACHTA Jan            305200  48   14   17  6  6  6  18 2341.85  5038.63 212
  27 RADZIEJEWSKI JERZY      309330  56   22  147  8  6  6  20 2094.07  5002.64 917
  28 RYŚ Henryk              309330  55  104  134  8  9  2  19  773.01  4840.511026
  29 TARGOSZ Władysław       305970  41   23   25  0  8  6  14 2251.58  4835.49 821
  30 POGORZAŁEK Alfred       308940  30  111  130  6  6  6  18 2032.34  4830.17 716
  31 LACH STANISŁAW          304560  25  132  211  5  5  7  17 2457.03  4717.98 705
  32 SUJKA Bogdan            305560  45  102  112  0  8  6  14 2179.80  4708.27 818
  33 CHMIEL Robert           306000  34  246  288  9  6  4  19 1404.70  4689.11 208
  34 PISZCZEK Stanisław      305620  51   76  121  0 10  4  14 1507.22  4596.20 816
  35 WAŁACH Rufin            309690  29  161  351  4  6  5  15 1640.34  4283.87 914
  36 KOZAK KRZYSZTOF         308940  36   16  180  5  4  6  15 2195.88  4282.09 718
  37 DUDA Henryk             309610  41  140  157  7  4  5  16 1720.15  4173.401041
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     305180  61  123  131  4  4  6  14 2181.49  4120.03 213
  39 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  305910  72   69   77 10  3  5  18 1764.03  4068.12 218
  40 MORAWSKI Jan            307010  45   60  108  2  3  8  13 2815.29  4012.34 710
  41 FICEK Jan               310120  25  290  568  4  8  3  15 1021.24  3892.48 922
  42 CYRA Andrzej            309710 104    6   56  6  4  5  15 1727.23  3858.771005
  43 BEDNARZ Henryk          309090  37  281  338  4  6  4  14 1393.38  3755.60 901
  44 ŻUBER Bolesław          307930  24  349  667  8  4  3  15 1042.18  3690.291007
  45 SOBAŁA Tadeusz          306210  39  208  313  7  5  3  15 1085.94  3638.25 724
  46 MENDRYS Andrzej         305370  31  203  283  0  5  5  10 1672.37  3131.24 808
  47 STARCZYNOWSKI Jan       305500  36    4  149  3  5  3  11 1107.08  3006.11 819
  48 KRAWCZYK-OCZKO          304990                6  6  -  12          2870.28 206
  49 BRYŁKA E - PETEJA P     305260  29  593  596  4  4  3  11 1017.34  2822.99 227
  50 MŁOCEK Zygmunt          303570  29  107  172  1  3  5   9 1730.83  2744.68 815
  51 WILK Daniel             306240  20  235  324  7  2  3  12 1097.89  2740.07 728
  52 SUJKA Krystyna          305550  41  274  276  0  3  5   8 1748.90  2686.40 827
  53 PASZEK Wincenty         306170  15  162  165  5  2  3  10 1101.06  2455.33 711
  54 CIOŁKA A. - JANIK H.    307780  52   58  126  3  1  4   8 1500.03  2236.72 906
  55 LAZAR MARIAN            303680  27  214  231  2  3  3   8 1095.56  2174.24 810
  56 MROWIŃSKI Ryszard       306270  18 1078 1085  3  5  0   8          1938.64 715
  57 WIDERA Jan              307790  22  303  455  4  2  2   8  681.78  1857.16 727
  58 GLINKA Joachim          307900  30  636  693  1  1  4   6 1294.12  1719.06 904
  59 SZYJA Horst             307210  19  352  528  2  0  3   5 1062.05  1369.73 820
  60 KUSZAJ Kazimierz        304130  30  532  567  2  1  2   5  659.38  1315.20 814
  61 FISZER Henryk           312440  17  801  871  1  2  2   5  638.34  1305.27 923
  62 KOFEL Jan               312780  29 1197 1198  3  2  0   5          1029.30 939
  63 GRELA Stanisław         306300  20  690  713  2  0  2   4  658.21   952.44 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     304810  11 1261 1305  1  2  0   3           701.50 223
  65 PILARZ Marek            309020  10  837  957  0  0  1   1  319.06   319.06 926
  66 KOWALSKI JAN            305370   1 1117       0  1  0   1           280.14 807
     ROSS Jerzy              307930  11  559  980  0  0  0                     1008

         +---+----------------------+--+------------+-----------------+
         |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|  KONKURSY  | PUNKTY - "nr 2" |
         |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+---+--------+--------+
         |   |                      |  | 1| 2| 3|RAZ| Lot  3 |  RAZEM |
         +---+----------------------+--+--+--+--+---+--------+--------+
            1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  21  2832.90  6830.39 
            2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  21  2816.73  6796.34 
            3 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  21  2825.50  6771.56 
            4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  21  2822.54  6758.88 
            5 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  21  2771.50  6754.41 
            6 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  21  2725.83  6642.08 
            7 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  21  2757.75  6626.96 
            8 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  21  2752.89  6625.41 
            9 STABIK HENRYK          10  7  7  7  21  2835.65  6586.02 
           10 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  21  2789.99  6566.68 
           11 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  21  2819.90  6555.65 
           12 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  21  2714.73  6544.54 
           13 MYDLAK Józef            2  7  7  7  21  2705.30  6533.06 
           14 RYŚ Henryk             10  7  7  7  21  2662.41  6392.19 
           15 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  21  2725.40  6378.15 
           16 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  21  2703.51  6348.03 
           17 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  21  2615.89  6333.72 
           18 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  21  2578.57  6317.66 
           19 CYRA Andrzej           10  7  7  7  21  2727.52  6297.71 
           20 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  21  2655.42  6291.38 
           21 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  21  2647.17  6271.97 
           22 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  21  2666.84  6257.91 
           23 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  21  2659.03  6236.63 
           24 DUDA Henryk            10  7  7  7  21  2612.08  6147.47 
           25 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  21  2626.24  6114.98 
           26 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  21  2525.29  6100.93 
           27 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  21  2573.61  6090.32 
           28 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  21  2788.62  6041.81 
           29 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  21  2654.79  6038.97 
           30 CHMIEL Robert           2  7  7  7  21  2465.48  6033.02 
           31 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  21  2577.95  6017.97 
           32 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  21  2659.23  5938.32 
           33 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  21  2633.12  5879.17 
           34 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  21  2495.28  5834.56 
           35 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  21  2394.01  5787.54 
           36 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  21  2554.38  5737.10 
           37 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  20  2630.58  5636.98 
           38 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  21  2513.04  5616.31 
           39 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  19  2597.70  5468.81 
           40 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  20  2110.46  5365.71 
           41 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  14  2785.76  5180.26 
           42 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  18  1371.18  5177.64 
           43 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  14  2707.43  5111.20 
           44 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  14  2691.57  5083.16 
           45 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  19  2198.73  5062.71 
           46 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  14  2687.77  5056.47 
           47 WIDERA Jan              7  7  6  6  19  2091.32  4903.38 
           48 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  18  2393.81  4735.26 
           49 FICEK Jan               9  4  7  6  17  2070.07  4713.99 
           50 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  15  2569.38  4612.87 
           51 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  14  2446.85  4547.90 
           52 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  13  2548.65  4368.47 
           53 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  15  1101.06  3586.31 
           54 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  14           3444.49 
           55 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  12  1824.70  3211.25 
           56 WILK Daniel             7  7  3  3  13  1097.89  3102.34 
           57 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  12           2840.65 
           58 GLINKA Joachim          9  1  1  7   9  2293.48  2718.42 
           59 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6   9  2000.63  2656.45 
           60 KOFEL Jan               9  6  4  0  10           2039.95 
           61 GRELA Stanisław         7  3  2  3   8   992.81  1952.47 
           62 SZYJA Horst             8  3  1  3   7  1062.05  1879.86 
           63 FISZER Henryk           9  1  2  2   5   638.34  1305.27 
           64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0   3            701.50 
           65 ROSS Jerzy             10  0  0  1   1   348.45   348.45 
           66 PILARZ Marek            9  0  0  1   1   319.06   319.06 
           67 KOWALSKI JAN            8  0  1  0   1            280.14 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 3
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 NYCZ EDWARD             9  1   3    969.44   681.21
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   3    969.29   682.01
       3 FIJOŁEK Mirosław        8  0   3    961.00   675.99
       4 GÓREK STEFAN            2  1   3    959.01   679.41
       5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   3    958.06   688.06
       6 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   3    948.79   682.01
       7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   3    948.26   682.01
       8 FIJOŁEK Mirosław        8  1   3    948.17   675.99
       9 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   3    944.39   682.01
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   3    941.03   688.81
      11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   3    940.12   688.06
      12 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   3    935.16   682.01
      13 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   3    933.60   682.01
      14 MACIEJA Zygmunt         2  0   3    932.15   673.64
      15 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    929.09   688.81
      16 MORAWSKI Jan            7  0   3    927.32   679.13
      17 MYDLAK Józef            2  1   3    926.52   668.19
      18 MYDLAK Józef            2  0   3    926.37   668.19
      19 STABIK HENRYK          10  0   3    925.71   688.72
      20 TURCZYK Andrzej         9  1   3    924.55   685.39
      21 STABIK HENRYK          10  0   3    923.03   688.72
      22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    922.86   688.81
      23 TURCZYK Andrzej         9  1   3    920.46   685.39
      24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    920.11   688.81
      25 TURCZYK Andrzej         9  0   3    918.37   685.39
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    917.42   688.81
      27 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   3    914.19   682.01
      28 NYCZ EDWARD             9  1   3    911.12   681.21
      29 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    910.43   688.81
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    909.82   688.81
      31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   3    908.59   688.81
      32 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    908.49   688.81
      33 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   3    907.30   688.06
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    907.18   688.81
         DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   3    907.18   688.81
      36 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    906.92   688.81
      37 PAJĄK Gotfryd          10  0   3    906.33   688.20
      38 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   3    905.74   682.01
      39 RYŚ Henryk             10  1   3    905.72   685.50
      40 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   3    903.02   681.71
      41 FIJOŁEK Mirosław        8  0   3    901.22   675.99
      42 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   3    901.08   688.81
      43 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   3    899.53   688.81
      44 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   3    899.41   682.01
      45 CYRA Andrzej           10  0   3    898.72   686.68
      46 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   3    897.85   688.81
      47 NYCZ EDWARD             9  1   3    897.69   681.21
      48 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   3    897.39   688.06
      49 TURCZYK Andrzej         9  1   3    896.86   685.39
      50 POŁĄCZAK Mieczysław     2  1   3    896.79   674.28
      51 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    896.66   688.06
      52 PAJĄK Gotfryd          10  1   3    895.51   688.20
      53 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   3    895.23   682.01
      54 MYDLAK Józef            2  0   3    894.54   668.19
      55 NYCZ EDWARD             9  1   3    893.38   681.21
      56 MACIEJA Zygmunt         2  1   3    891.12   673.64
      57 PAJĄK Gotfryd          10  1   3    890.69   688.20
      58 PAJĄK Gotfryd          10  0   3    890.15   688.20
      59 MYDLAK Józef            2  0   3    889.37   668.19

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           NYCZ EDWARD              sek  9   - 10 konk.  3894.32 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   - 10 konk.  3769.81 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  3747.40 pkt.
           ŚWIERCZYŃSKI J+P         sek  7   -  9 konk.  3288.16 pkt.
           ŚWIERKOT Marek           sek 10   -  9 konk.  3130.34 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  2835.65 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  2832.90 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  2825.50 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  2822.54 pkt.
           NYCZ EDWARD              sek  9   -  7 konk.  2819.90 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|  KONKURSY  |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3|RAZ| Lot 3 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 MYDLAK Józef            303300  57   73  173  1  1  1   3  399.82   915.97 226
   2 TURCZYK Andrzej         309170  96    8   18  1  1  1   3  326.25   888.27 924
   3 GÓRNICKI Jerzy          304750  42  230  233  1  1  1   3  375.83   887.52 720
   4 LACH STANISŁAW          304560  25  132  211  1  1  1   3  385.24   823.07 705
   5 CIERKOSZ Marian         308440  50   91  280  1  1  1   3  353.10   822.271025
   6 GÓREK STEFAN            306960  26    3   28  0  1  1   2  403.95   748.45 220
   7 FIJOŁEK Mirosław        305960  47   87   89  0  1  1   2  389.89   736.85 802
   8 MACIEJA Zygmunt         304920  58   44   46  0  1  1   2  385.76   731.62 215
   9 SUJKA Bogdan            305560  45  102  112  0  1  1   2  369.27   720.86 818
  10 PUDEŁKO Józef           310400  24   31   42  0  1  1   2  379.10   718.601024
  11 ŚWIERKOT Marek          310040  48  142  210  0  1  1   2  392.53   697.031020
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      310120  71   11   19  0  1  1   2  338.09   694.68 933
  13 MENDRYS Andrzej         305370  31  203  283  0  1  1   2  377.62   690.21 808
  14 BITTMANN Grzegorz       306600  26  154  170  0  1  1   2  335.24   685.38 902
  15 PISZCZEK Stanisław      305620  51   76  121  0  1  1   2  368.85   670.71 816
  16 DRZEWIECKI R            307300  30   53   79  0  1  1   2  321.49   657.90 706
  17 STABIK HENRYK           310430 103    5   12  0  1  1   2  309.65   643.971029
  18 FICEK Jan               310120  25  290  568  0  1  1   2  345.38   620.79 922
  19 BRYŁKA E - PETEJA P     305260  29  593  596  0  1  1   2  335.87   602.19 227
  20 SZLACHTA Jan            305200  48   14   17  1  0  1   2  397.18   556.11 212
  21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    310430 109    2    9  1  1  0   2           548.90 921
  22 WRÓBEL Stanisław+Piotr  308300 105    7   10  1  1  0   2           518.391011
  23 GAWEŁCZYK-RUS           305130  53   47  197  1  1  0   2           511.90 224
  24 CIOŁKA A. - JANIK H.    307780  52   58  126  1  0  1   2  394.22   511.32 906
  25 ŚWIERCZYŃSKI J+P        307880  34   97  106  1  1  0   2           506.69 721
  26 SOBAŁA Tadeusz          306210  39  208  313  1  1  0   2           488.35 724
  27 HOLEWA Edmund           307940  53  189  221  1  1  0   2           467.451010
  28 CHMIEL Robert           306000  34  246  288  1  1  0   2           440.73 208
  29 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  305910  72   69   77  1  0  1   2  311.13   439.15 218
  30 RADZIEJEWSKI JERZY      309330  56   22  147  1  1  0   2           421.25 917
  31 NYCZ EDWARD             307780  60   30   32  0  0  1   1  404.37   404.37 909
  32 MORAWSKI Jan            307010  45   60  108  0  0  1   1  401.20   401.20 710
  33 KOZAK KRZYSZTOF         308940  36   16  180  0  0  1   1  388.51   388.51 718
  34 RYŚ Henryk              309330  55  104  134  0  0  1   1  379.63   379.631026
  35 BEDNARZ Henryk          309090  37  281  338  0  0  1   1  377.84   377.84 901
  36 DUDA Henryk             309610  41  140  157  0  1  0   1           347.681041
  37 TEODORCZYK Zdzisław     306990  57  185  195  0  0  1   1  336.61   336.61 932
  38 TARGOSZ Władysław       305970  41   23   25  0  1  0   1           336.23 821
  39 MŁOCEK Zygmunt          303570  29  107  172  0  1  0   1           331.77 815
  40 GLINKA Joachim          307900  30  636  693  0  0  1   1  331.22   331.22 904
  41 POŁĄCZAK Mieczysław     305180  61  123  131  0  0  1   1  328.15   328.15 213
  42 ŻOŁNECZKO Dawid         311010  36  178  218  0  1  0   1           325.41 928
  43 POGORZAŁEK Alfred       308940  30  111  130  0  1  0   1           299.32 716
  44 KRAWCZYK-OCZKO          304990                0  1  -   1           267.14 206
  45 FISZER Henryk           312440  17  801  871  0  1  0   1           263.68 923
  46 WIDUCH Dariusz          308640  30    1  114  1  0  0   1           155.47 916
  47 WILK Daniel             306240  20  235  324  1  0  0   1           115.88 728