LISTA KONKURSOWA 04/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                  GUBIN
       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 22.05.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 352500 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°46'04.0"-51°57'34.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:30:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 65
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2879
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 960
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 576
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 720
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 10:25:05
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1195.43 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 11:26:59
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 981.84 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.4m.8s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  462|   99| 21.4|
                    |BRYNOW         | 13|  405|   97| 24.0|
                    |PANEWNIKI      | 12|  376|  118| 31.4|
                    |PIOTROWICE     | 16|  809|  280| 34.6|
                    |PODLESIE       | 13|  827|  366| 44.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 65| 2879|  960| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 104-73-10 C 10:25:05  1195.43   0.35 50.00 452.40 352750
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 2>   3 - 10:28:21  1182.34   0.69 49.99 452.29 352750
   3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 3>   5 - 10:29:13  1178.91   1.04 49.97 452.19 352750
   4 PAJĄK Gotfryd          10  86-58-10 - 10:31:19  1178.10   1.39 49.96 452.08 354980
   5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 4>  14 - 10:30:45  1172.90   1.74 49.94 451.98 352750
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 109-74-10 - 10:33:50  1169.06   2.08       451.88 355200
   7 STABIK HENRYK          10 103-64-10 S 10:33:48  1168.99   2.43 49.92 451.77 355140
   8 DRZEWIECKI R            7  37-18-10 - 10:31:36  1168.90   2.78 49.90 451.67 352540
   9 DRZEWIECKI R            7  < 2>  56 C 10:32:15  1166.39   3.13 49.89 451.56 352540
  10 NYCZ EDWARD             9  59-27- 6 C 10:32:48  1165.09   3.47 49.87 451.46 352790
  11 TURCZYK Andrzej         9  90-47-10 S 10:34:14  1164.21   3.82 49.86 451.35 354190
  12 TURCZYK Andrzej         9  < 2>  20 - 10:34:56  1161.53   4.17       451.25 354190
  13 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  72-43-10 - 10:35:39  1161.52   4.52       451.15 355020
  14 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 5>  26 - 10:34:01  1160.30   4.86 49.82 451.04 352750
  15 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  18 S 10:36:16  1159.06   5.21 49.81 450.94 354980
  16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  17 - 10:36:32  1158.76   5.56       450.83 355200
  17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  21 - 10:36:33  1158.70   5.90 49.78 450.73 355200
  18 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  31 - 10:36:56  1156.54   6.25 49.76 450.62 354980
  19 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  60 S 10:36:59  1156.48   6.60 49.75 450.52 355020
  20 TURCZYK Andrzej         9  < 3>  22 S 10:37:59  1150.03   6.95 49.74 450.42 354190
  21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  27 - 10:39:00  1149.51   7.29 49.72 450.31 355200
  22 TURCZYK Andrzej         9  < 4>  33 S 10:38:08  1149.47   7.64 49.71 450.21 354190
  23 ŻUBER Bolesław         10  23- 9- 6 - 10:37:39  1145.20   7.99 49.69 450.10 352320
  24 STABIK HENRYK          10  < 2>  43 - 10:40:11  1144.94   8.34 49.68 450.00 355140
  25 PUDEŁKO Józef          10  34-17-10 S 10:40:21  1144.42   8.68 49.67 449.90 355170
  26 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 6>  28 C 10:38:26  1143.68   9.03 49.65 449.79 352750
  27 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  37 - 10:40:37  1143.53   9.38       449.69 355200
  28 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 7>  53 - 10:38:40  1142.82   9.73       449.58 352750
  29 ŻUBER Bolesław         10  < 2>  36 M 10:38:20  1142.66  10.07 49.61 449.48 352320
  30 NYCZ EDWARD             9  < 2>  32 - 10:38:45  1142.64  10.42       449.38 352790
  31 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  34 - 10:41:06  1141.05  10.77       449.27 354980
  32 NYCZ EDWARD             9  < 3> 105 S 10:39:42  1139.13  11.11 49.57 449.17 352790
  33 TURCZYK Andrzej         9  < 5>  38 - 10:41:02  1138.75  11.46 49.55 449.06 354190
  34 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  35 - 10:41:48  1138.49  11.81 49.54 448.96 354980
  35 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  41 - 10:41:54  1138.12  12.16       448.85 354980
  36 ŻUBER Bolesław         10  < 3>  50 C 10:39:52  1137.01  12.50 49.51 448.75 352320
  37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  39 - 10:42:26  1136.88  12.85       448.65 355200
  38 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  46 - 10:41:34  1136.80  13.20       448.54 354190
  39 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  40 - 10:42:33  1136.46  13.55 49.47 448.44 355200
  40 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8>  42 - 10:42:36  1136.28  13.89       448.33 355200
  41 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  57 - 10:42:26  1136.18  14.24 49.44 448.23 354980
  42 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9>  45 - 10:43:04  1134.58  14.59       448.12 355200
  43 STABIK HENRYK          10  < 3>  62 C 10:43:06  1134.27  14.94 49.42 448.02 355140
  44 GÓREK STEFAN            2  26- 9- 6 S 10:40:38  1134.26  15.28 49.40 447.92 352340
  45 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10>  52 - 10:43:11  1134.16  15.63       447.81 355200
  46 TURCZYK Andrzej         9  < 7>  47 - 10:42:45  1132.50  15.98       447.71 354190
  47 TURCZYK Andrzej         9  < 8>  59 S 10:42:48  1132.32  16.33 49.36 447.60 354190
  48 FIJOŁEK Mirosław        8  46-28-10 C 10:40:35  1130.52  16.67 49.35 447.50 351120
  49 GÓREK STEFAN            2  < 2>  51 M 10:41:48  1130.02  17.02 49.33 447.40 352340
  49 ŻUBER Bolesław         10  < 4> 167 S 10:41:47  1130.02  17.02 49.33 447.40 352320
  51 GÓREK STEFAN            2  < 3>  71 S 10:41:55  1129.60  17.71 49.30 447.19 352340
  52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11>  58 - 10:45:18  1126.55  18.06 49.29 447.08 355200
  53 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 8>  54 - 10:43:10  1126.40  18.41 49.28 446.98 352750
  54 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 9>  55 - 10:43:12  1126.28  18.76 49.26 446.88 352750
  55 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <10>  74 - 10:43:19  1125.86  19.10 49.25 446.77 352750
  56 DRZEWIECKI R            7  < 3>  63 - 10:43:25  1124.83  19.45 49.24 446.67 352540
  57 PAJĄK Gotfryd          10  < 8>  64 - 10:45:42  1124.42  19.80 49.22 446.56 354980
  58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12>  67 C 10:45:58  1124.17  20.15 49.21 446.46 355200
  59 TURCZYK Andrzej         9  < 9>  65 - 10:45:22  1123.11  20.49       446.35 354190
  60 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  61 S 10:46:08  1123.01  20.84 49.18 446.25 355020
  61 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  68 - 10:46:21  1122.24  21.19 49.17 446.15 355020
  62 STABIK HENRYK          10  < 4>  69 - 10:46:28  1122.20  21.54       446.04 355140
  63 DRZEWIECKI R            7  < 4>  72 C 10:44:18  1121.67  21.88 49.14 445.94 352540
  64 PAJĄK Gotfryd          10  < 9>  73 C 10:46:45  1120.69  22.23 49.12 445.83 354980
  65 TURCZYK Andrzej         9  <10>  66 S 10:46:03  1120.68  22.58 49.11 445.73 354190
  66 TURCZYK Andrzej         9  <11> 126 M 10:46:05  1120.56  22.92 49.10 445.63 354190
  67 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13>  70 C 10:47:02  1120.39  23.27 49.08 445.52 355200
  68 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>  86 S 10:46:57  1120.11  23.62 49.07 445.42 355020
  69 STABIK HENRYK          10  < 5>  79 M 10:47:07  1119.90  23.97 49.05 445.31 355140
  70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14>  78 - 10:47:17  1119.50  24.31 49.04 445.21 355200
  71 GÓREK STEFAN            2  < 4>  84 M 10:44:59  1118.60  24.66 49.03 445.10 352340
  72 DRZEWIECKI R            7  < 5> 138 C 10:45:17  1118.17  25.01 49.01 445.00 352540
  73 PAJĄK Gotfryd          10  <10>  90 - 10:47:33  1117.87  25.36 49.00 444.90 354980
  74 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <11>  75 - 10:45:34  1117.83  25.70       444.79 352750
  75 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <12>  82 - 10:45:35  1117.77  26.05 48.97 444.69 352750
  76 TARGOSZ Władysław       8  41-23-10 S 10:44:09  1117.71  26.40 48.96 444.58 351130
  77 SUJKA Bogdan            8  41-24-10 C 10:43:43  1117.47  26.75 48.94 444.48 350570
  78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15>  96 - 10:47:52  1117.45  27.09 48.93 444.37 355200
  79 STABIK HENRYK          10  < 6>  80 - 10:47:50  1117.38  27.44 48.92 444.27 355140
  80 STABIK HENRYK          10  < 7>  83 - 10:47:58  1116.91  27.79       444.17 355140
  81 POŁĄCZAK Mieczysław     2  58- 4- 3 C 10:44:23  1115.39  28.13 48.89 444.06 350660
  82 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <13>  88 - 10:46:16  1115.36  28.48 48.87 443.96 352750
  83 STABIK HENRYK          10  < 8>  92 - 10:48:25  1115.33  28.83 48.86 443.85 355140
  84 GÓREK STEFAN            2  < 5> 282 S 10:46:05  1114.71  29.18 48.85 443.75 352340
  85 PISZCZEK Stanisław      8  46-21-10 M 10:44:51  1113.90  29.52 48.83 443.65 350710
  86 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>  87 - 10:48:54  1113.26  29.87 48.82 443.54 355020
  87 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7>  94 - 10:48:57  1113.09  30.22 48.80 443.44 355020
  88 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <14> 101 - 10:47:06  1112.43  30.57       443.33 352750
  89 SUJKA Bogdan            8  < 2> 129 C 10:45:09  1112.39  30.91 48.78 443.23 350570
  90 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 111 - 10:49:10  1112.21  31.26 48.76 443.13 354980
  91 MYDLAK Józef            2  56-19- 9 C 10:43:23  1112.18  31.61 48.75 443.02 348540
  92 STABIK HENRYK          10  < 9>  93 S 10:49:22  1112.01  31.96 48.73 442.92 355140
  93 STABIK HENRYK          10  <10>  99 M 10:49:24  1111.90  32.30 48.72 442.81 355140
  94 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 117 S 10:49:18  1111.87  32.65 48.71 442.71 355020
  95 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2> 128 M 10:45:49  1111.78  33.00 48.69 442.60 351120
  96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 115 M 10:49:33  1111.56  33.34 48.68 442.50 355200
  97 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  76-32-10 - 10:51:45  1111.45  33.69 48.66 442.40 357610
  98 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2> 158 - 10:51:47  1111.34  34.04       442.29 357610
  99 STABIK HENRYK          10  <11> 100 - 10:49:42  1110.85  34.39       442.19 355140
 100 STABIK HENRYK          10  <12> 103 M 10:49:46  1110.62  34.73 48.62 442.08 355140
 100 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <15> 110 - 10:47:37  1110.62  34.73 48.62 442.08 352750
 102 MACIEJA Zygmunt         2  45-12- 4 - 10:45:41  1110.16  35.43       441.87 350460
 103 STABIK HENRYK          10  <13> 125 - 10:49:57  1109.99  35.78 48.58 441.77 355140
 104 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 442 S 10:45:57  1109.86  36.12 48.57 441.67 350660
 105 NYCZ EDWARD             9  < 4> 107 - 10:47:53  1109.81  36.47       441.56 352790
 106 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 141 - 10:46:24  1109.77  36.82 48.54 441.46 351130
 107 NYCZ EDWARD             9  < 5> 204 - 10:47:57  1109.58  37.17       441.35 352790
 108 HOLEWA Edmund          10  58-11- 3 M 10:47:49  1109.57  37.51 48.51 441.25 352640
 109 DUDA Henryk            10  46-23-10 S 10:49:27  1108.87  37.86 48.50 441.15 354230
 109 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <16> 112 - 10:48:07  1108.87  37.86       441.15 352750
 111 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 113 C 10:50:15  1108.45  38.56 48.47 440.94 354980
 112 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <17> 121 - 10:48:15  1108.41  38.90       440.83 352750
 113 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 114 M 10:50:19  1108.22  39.25 48.44 440.73 354980
 114 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 127 M 10:50:20  1108.16  39.60 48.43 440.63 354980
 115 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 122 - 10:50:32  1108.15  39.94       440.52 355200
 116 GAWEŁCZYK-RUS           2  51-15- 6 M 10:46:21  1107.95  40.29 48.40 440.42 350500
 117 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 120 S 10:50:30  1107.71  40.64 48.39 440.31 355020
 118 WIDUCH Dariusz          9  51-15- 8 S 10:49:21  1107.31  40.99 48.37 440.21 353620
 119 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 124 - 10:49:27  1106.97  41.33 48.36 440.10 353620
 120 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 135 - 10:50:43  1106.96  41.68 48.34 440.00 355020
 121 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <18> 145 - 10:48:43  1106.78  42.03 48.33 439.90 352750
 122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 131 - 10:50:57  1106.71  42.38       439.79 355200
 123 WAŁACH Rufin            9  64-17- 5 - 10:50:36  1105.77  42.72 48.30 439.69 354510
 124 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 162 C 10:49:48  1105.75  43.07 48.29 439.58 353620
 125 STABIK HENRYK          10  <14> 136 C 10:51:17  1105.38  43.42 48.28 439.48 355140
 126 TURCZYK Andrzej         9  <12> 133 - 10:50:32  1105.00  43.77       439.38 354190
 127 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 139 - 10:51:19  1104.77  44.11       439.27 354980
 128 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 132 C 10:47:58  1104.27  44.46 48.23 439.17 351120
 129 SUJKA Bogdan            8  < 3> 157 - 10:47:33  1103.98  44.81 48.22 439.06 350570
 130 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 183 - 10:51:44  1103.93  45.15 48.21 438.96 355170
 131 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 142 M 10:51:53  1103.51  45.50 48.19 438.85 355200
 132 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 137 S 10:48:24  1102.76  45.85 48.18 438.75 351120
 133 TURCZYK Andrzej         9  <13> 134 - 10:51:16  1102.48  46.20 48.16 438.65 354190
 134 TURCZYK Andrzej         9  <14> 150 - 10:51:19  1102.31  46.54 48.15 438.54 354190
 135 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 147 M 10:52:05  1102.26  46.89 48.14 438.44 355020
 136 STABIK HENRYK          10  <15> 213 - 10:52:14  1102.12  47.24 48.12 438.33 355140
 137 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 154 C 10:48:37  1102.01  47.59 48.11 438.23 351120
 138 DRZEWIECKI R            7  < 6> 171 S 10:49:58  1101.80  47.93 48.09 438.12 352540
 139 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 140 - 10:52:15  1101.57  48.28       438.02 354980
 140 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 143 - 10:52:18  1101.40  48.63       437.92 354980
 141 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 236 M 10:48:52  1101.18  48.98 48.05 437.81 351130
 142 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 210 - 10:52:37  1101.00  49.32       437.71 355200
 143 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 144 - 10:52:29  1100.77  49.67       437.60 354980
 144 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 146 - 10:52:30  1100.71  50.02       437.50 354980
 145 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <19> 155 - 10:50:31  1100.57  50.36       437.40 352750
 146 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 159 - 10:52:34  1100.49  50.71       437.29 354980
 147 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 149 S 10:52:40  1100.27  51.06 47.97 437.19 355020
 148 DUDA Henryk            10  < 2> 349 M 10:51:57  1100.26  51.41 47.96 437.08 354230
 149 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13> 170 - 10:52:45  1099.98  51.75 47.94 436.98 355020
 150 TURCZYK Andrzej         9  <15> 152 - 10:52:10  1099.40  52.10       436.88 354190
 151 ŻOŁNECZKO Dawid         9  37-10- 3 - 10:53:42  1099.38  52.45 47.91 436.77 355870
 152 TURCZYK Andrzej         9  <16> 153 - 10:52:11  1099.34  52.80       436.67 354190
 153 TURCZYK Andrzej         9  <17> 156 - 10:52:13  1099.23  53.14       436.56 354190
 154 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 197 M 10:49:32  1098.85  53.49 47.87 436.46 351120
 155 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <20> 164 - 10:51:12  1098.23  53.84 47.86 436.35 352750
 156 TURCZYK Andrzej         9  <18> 161 - 10:52:34  1098.04  54.19 47.84 436.25 354190
 157 SUJKA Bogdan            8  < 4> 173 - 10:49:19  1097.88  54.53 47.83 436.15 350570
 158 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3> 172 M 10:55:48  1097.64  54.88 47.82 436.04 357610
 159 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 160 S 10:53:29  1097.37  55.23 47.80 435.94 354980
 160 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 169 C 10:53:31  1097.25  55.57 47.79 435.83 354980
 161 TURCZYK Andrzej         9  <19> 177 - 10:53:05  1096.28  55.92       435.73 354190
 162 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 168 - 10:52:35  1096.21  56.27 47.76 435.62 353620
 163 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 212 S 10:49:56  1095.54  56.62 47.75 435.52 350500
 164 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <21> 165 - 10:52:00  1095.50  56.96 47.73 435.42 352750
 165 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <22> 166 - 10:52:09  1094.99  57.31       435.31 352750
 166 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <23> 176 - 10:52:16  1094.59  57.66 47.71 435.21 352750
 167 ŻUBER Bolesław         10  < 5> 218 - 10:51:54  1094.50  58.01 47.69 435.10 352320
 168 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 185 S 10:53:12  1094.12  58.35 47.68 435.00 353620
 169 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 174 - 10:54:27  1094.10  58.70 47.66 434.90 354980
 170 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14> 193 - 10:54:30  1094.05  59.05       434.79 355020
 171 DRZEWIECKI R            7  < 7> 189 - 10:52:21  1093.66  59.40 47.64 434.69 352540
 172 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4> 187 - 10:57:03  1093.44  59.74 47.62 434.58 357610
 173 SUJKA Bogdan            8  < 5> 179 S 10:50:38  1093.37  60.09 47.61 434.48 350570
 174 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 175 - 10:54:49  1092.86  60.44 47.59 434.38 354980
 175 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 190 - 10:54:51  1092.75  60.78       434.27 354980
 176 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <24> 180 S 10:52:51  1092.61  61.13 47.57 434.17 352750
 177 TURCZYK Andrzej         9  <20> 191 S 10:54:15  1092.34  61.48 47.55 434.06 354190
 178 MACIEJA Zygmunt         2  < 2> 181 - 10:50:52  1092.23  61.83 47.54 433.96 350460
 179 SUJKA Bogdan            8  < 6> 192 S 10:51:06  1091.78  62.17 47.52 433.85 350570
 180 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <25> 182 - 10:53:08  1091.65  62.52 47.51 433.75 352750
 181 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 271 - 10:51:05  1091.49  62.87 47.50 433.65 350460
 182 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <26> 201 - 10:53:14  1091.32  63.22       433.54 352750
 183 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 186 M 10:55:29  1091.21  63.56 47.47 433.44 355170
 184 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  34-15-10 - 10:53:32  1091.11  63.91 47.45 433.33 353010
 185 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 243 C 10:54:06  1091.08  64.26 47.44 433.23 353620
 186 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 195 C 10:55:34  1090.93  64.61 47.43 433.13 355170
 187 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 214 S 10:57:49  1090.88  64.95 47.41 433.02 357610
 188 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 211 - 10:51:31  1090.80  65.30 47.40 432.92 350710
 189 DRZEWIECKI R            7  < 8> 222 S 10:53:12  1090.78  65.65 47.39 432.81 352540
 190 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 208 S 10:55:30  1090.57  66.00 47.37 432.71 354980
 191 TURCZYK Andrzej         9  <21> 240 - 10:54:57  1089.98  66.34       432.60 354190
 192 SUJKA Bogdan            8  < 7> 268 - 10:51:40  1089.86  66.69 47.34 432.50 350570
 193 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 194 - 10:55:46  1089.80  67.04 47.33 432.40 355020
 194 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 196 - 10:55:48  1089.69  67.38       432.29 355020
 195 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 199 C 10:55:58  1089.59  67.73 47.30 432.19 355170
 196 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 202 - 10:55:51  1089.52  68.08       432.08 355020
 197 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 263 - 10:52:21  1089.25  68.43 47.27 431.98 351120
 198 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 200 M 10:54:10  1088.98  68.77 47.26 431.87 353010
 199 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 224 C 10:56:14  1088.70  69.12 47.25 431.77 355170
 200 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 300 S 10:54:27  1088.03  69.47 47.23 431.67 353010
 201 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <27> 203 M 10:54:18  1087.73  69.82 47.22 431.56 352750
 202 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 227 S 10:56:26  1087.57  70.16 47.20 431.46 355020
 203 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <28> 205 M 10:54:22  1087.50  70.51 47.19 431.35 352750
 204 NYCZ EDWARD             9  < 6> 215 - 10:54:25  1087.46  70.86 47.18 431.25 352790
 205 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <29> 207 M 10:54:27  1087.22  71.21 47.16 431.15 352750
 206 CIERKOSZ Marian        10  51-18- 8 - 10:54:35  1087.12  71.55 47.15 431.04 352860
 207 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <30> 228 - 10:54:34  1086.83  71.90       430.94 352750
 208 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 209 - 10:56:48  1086.23  72.25 47.12 430.83 354980
 209 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 230 - 10:56:51  1086.06  72.59       430.73 354980
 210 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 232 - 10:57:10  1085.69  72.94       430.63 355200
 211 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 226 S 10:53:07  1085.40  73.29 47.08 430.52 350710
 212 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 253 - 10:52:58  1085.25  73.64       430.42 350500
 213 STABIK HENRYK          10  <16> 219 C 10:57:16  1085.17  73.98 47.05 430.31 355140
 214 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 256 - 10:59:37  1084.93  74.33 47.04 430.21 357610
 215 NYCZ EDWARD             9  < 7> 221 C 10:55:15  1084.67  74.68 47.02 430.10 352790
 216 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 446 S 10:58:11  1084.36  75.03 47.01 430.00 355870
 217 SUJKA Krystyna          8  40- 7- 3 - 10:53:22  1084.06  75.37 47.00 429.90 350550
 218 ŻUBER Bolesław         10  < 6> 423 - 10:55:03  1083.90  75.72 46.98 429.79 352320
 219 STABIK HENRYK          10  <17> 220 - 10:58:00  1082.74  76.07 46.97 429.69 355140
 219 STABIK HENRYK          10  <18> 252 - 10:58:00  1082.74  76.07       429.69 355140
 221 NYCZ EDWARD             9  < 8> 223 M 10:55:59  1082.23  76.76 46.94 429.48 352790
 222 DRZEWIECKI R            7  < 9> 234 - 10:55:46  1082.19  77.11 46.93 429.37 352540
 223 NYCZ EDWARD             9  < 9> 260 C 10:56:00  1082.18  77.46 46.91 429.27 352790
 223 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 257 - 10:58:12  1082.18  77.46 46.91 429.27 355170
 225 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  70-15- 8 - 10:54:51  1081.85  78.15 46.88 429.06 351440
 226 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 269 M 10:54:16  1081.55  78.50 46.87 428.96 350710
 227 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 254 - 10:58:16  1081.50  78.85 46.86 428.85 355020
 228 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <31> 229 - 10:56:26  1080.62  79.19 46.84 428.75 352750
 229 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <32> 244 - 10:56:30  1080.40  79.54       428.65 352750
 230 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 235 - 10:58:34  1080.39  79.89 46.82 428.54 354980
 231 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  51-15- 6 C 10:56:39  1080.02  80.24 46.80 428.44 352790
 232 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 233 - 10:58:57  1079.80  80.58 46.79 428.33 355200
 233 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 245 - 10:58:58  1079.74  80.93       428.23 355200
 234 DRZEWIECKI R            7  <10> 302 M 10:56:32  1079.65  81.28 46.76 428.13 352540
 235 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 238 - 10:59:01  1078.91  81.63       428.02 354980
 235 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 261 - 10:55:27  1078.91  81.63 46.75 428.02 351130
 237 FICEK Jan               9  25- 3- 3 S 10:58:58  1078.41  82.32 46.72 427.81 354760
 238 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 281 - 10:59:11  1078.37  82.67 46.70 427.71 354980
 239 MORAWSKI Jan            7  44- 3- 3 M 10:56:35  1078.32  83.01 46.69 427.60 352160
 240 TURCZYK Andrzej         9  <22> 241 - 10:58:33  1078.04  83.36       427.50 354190
 241 TURCZYK Andrzej         9  <23> 246 - 10:58:36  1077.88  83.71       427.40 354190
 242 SZLACHTA Jan            2  52-11- 7 S 10:55:22  1077.86  84.06 46.65 427.29 350700
 243 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 354 S 10:58:07  1077.73  84.40 46.63 427.19 353620
 244 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <33> 266 M 10:57:20  1077.65  84.75 46.62 427.08 352750
 245 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 249 S 10:59:37  1077.62  85.10 46.61 426.98 355200
 246 TURCZYK Andrzej         9  <24> 247 M 10:58:42  1077.55  85.45 46.59 426.88 354190
 247 TURCZYK Andrzej         9  <25> 248 - 10:58:43  1077.49  85.79       426.77 354190
 248 TURCZYK Andrzej         9  <26> 337 - 10:58:44  1077.44  86.14       426.67 354190
 249 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 251 S 10:59:41  1077.40  86.49 46.55 426.56 355200
 250 KOZAK KRZYSZTOF         7  35- 7- 5 S 10:58:48  1077.37  86.84 46.54 426.46 354240
 251 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 255 - 10:59:44  1077.23  87.18       426.35 355200
 252 STABIK HENRYK          10  <19> 270 - 10:59:44  1077.05  87.53 46.51 426.25 355140
 253 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 409 S 10:55:29  1076.86  87.88 46.50 426.15 350500
 254 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 272 - 10:59:45  1076.63  88.23 46.48 426.04 355020
 255 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 258 - 11:00:00  1076.36  88.57 46.47 425.94 355200
 256 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 312 S 11:02:18  1076.17  88.92 46.45 425.83 357610
 257 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 365 M 11:00:03  1076.11  89.27 46.44 425.73 355170
 258 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 267 - 11:00:12  1075.71  89.61       425.62 355200
 259 LACH STANISŁAW          7  26- 6- 4 S 10:55:21  1075.33  89.96 46.41 425.52 349860
 260 NYCZ EDWARD             9  <10> 306 - 10:58:06  1075.25  90.31 46.40 425.42 352790
 261 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 301 - 10:56:35  1075.16  90.66 46.38 425.31 351130
 262 MENDRYS Andrzej         8  37- 4- 3 S 10:55:52  1075.13  91.00 46.37 425.21 350350
 262 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 286 S 10:56:35  1075.13  91.00 46.37 425.21 351120
 264 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 2> 351 S 10:58:12  1074.92  91.70 46.34 425.00 352790
 265 CHMIEL Robert           2  40- 8- 7 S 10:57:03  1074.91  92.05 46.33 424.90 351550
 266 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <34> 278 - 10:58:23  1074.20  92.39       424.79 352750
 267 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 277 - 11:00:44  1073.98  92.74 46.30 424.69 355200
 268 SUJKA Bogdan            8  < 8> 288 S 10:56:27  1073.89  93.09 46.29 424.58 350570
 269 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 338 M 10:56:39  1073.66  93.44 46.27 424.48 350710
 270 STABIK HENRYK          10  <20> 293 - 11:00:48  1073.58  93.78       424.38 355140
 271 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 358 S 10:56:27  1073.55  94.13 46.24 424.27 350460
 272 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 274 - 11:00:44  1073.43  94.48       424.17 355020
 273 GÓRNICKI Jerzy          7  41-14- 6 - 10:56:10  1073.41  94.82 46.22 424.06 350110
 274 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 328 - 11:00:46  1073.32  95.17 46.20 423.96 355020
 275 WAŁACH Rufin            9  < 2> 316 - 11:00:19  1073.24  95.52       423.85 354510
 276 CHMIEL Robert           2  < 2> 292 C 10:57:38  1073.00  95.87 46.18 423.75 351550
 277 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 285 - 11:01:07  1072.73  96.21       423.65 355200
 277 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <35> 279 S 10:58:50  1072.73  96.21 46.16 423.65 352750
 279 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <36> 297 C 10:58:51  1072.68  96.91 46.13 423.44 352750
 280 ŚWIERKOT Marek         10  49-17- 8 S 11:00:44  1072.50  97.26 46.12 423.33 354710
 281 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 284 C 11:01:04  1072.23  97.60 46.11 423.23 354980
 282 GÓREK STEFAN            2  < 6> 283 - 10:58:40  1072.03  97.95 46.09 423.12 352340
 283 GÓREK STEFAN            2  < 7> 395 - 10:58:44  1071.81  98.30 46.08 423.02 352340
 284 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 289 - 11:01:13  1071.75  98.65 46.06 422.92 354980
 285 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 294 - 11:01:31  1071.44  98.99       422.81 355200
 286 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 308 - 10:57:43  1071.41  99.34 46.04 422.71 351120
 287 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 516 C 11:00:44  1071.07  99.69 46.02 422.60 354240
 288 SUJKA Bogdan            8  < 9> 359 M 10:57:20  1070.99 100.03 46.01 422.50 350570
 289 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 291 C 11:01:35  1070.56 100.38 45.99 422.40 354980
 290 CYRA Andrzej           10 102-33- 4 - 11:01:09  1070.54 100.73       422.29 354510
 291 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 344 - 11:01:39  1070.35 101.08 45.97 422.19 354980
 292 CHMIEL Robert           2  < 3> 487 S 10:58:27  1070.33 101.42 45.95 422.08 351550
 293 STABIK HENRYK          10  <21> 295 - 11:01:50  1070.24 101.77       421.98 355140
 294 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 327 - 11:01:54  1070.20 102.12       421.88 355200
 295 STABIK HENRYK          10  <22> 296 - 11:01:52  1070.13 102.47       421.77 355140
 296 STABIK HENRYK          10  <23> 309 S 11:01:53  1070.08 102.81 45.90 421.67 355140
 297 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <37> 298 - 10:59:39  1070.07 103.16 45.88 421.56 352750
 298 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <38> 299 S 10:59:42  1069.91 103.51 45.87 421.46 352750
 299 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <39> 314 M 10:59:44  1069.80 103.86 45.86 421.35 352750
 300 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 305 - 11:00:01  1069.67 104.20 45.84 421.25 353010
 301 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 326 S 10:58:16  1069.65 104.55 45.83 421.15 351130
 302 DRZEWIECKI R            7  <11> 313 M 10:59:37  1069.55 104.90 45.81 421.04 352540
 303 SOBAŁA Tadeusz          7  34-10- 6 - 10:58:34  1069.52 105.24       420.94 351410
 304 CIERKOSZ Marian        10  < 2> 357 M 11:00:03  1069.11 105.59 45.79 420.83 352860
 305 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 317 - 11:00:19  1068.70 105.94 45.77 420.73 353010
 306 NYCZ EDWARD             9  <11> 325 - 11:00:14  1068.31 106.29 45.76 420.63 352790
 307 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 408 M 10:57:45  1068.22 106.63 45.74 420.52 350110
 308 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 310 - 10:58:46  1067.99 106.98 45.73 420.42 351120
 309 STABIK HENRYK          10  <24> 321 - 11:02:32  1067.98 107.33       420.31 355140
 310 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 311 M 10:58:47  1067.94 107.68 45.70 420.21 351120
 310 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 315 - 10:58:47  1067.94 107.68 45.70 420.21 351120
 312 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 353 - 11:04:52  1067.92 108.37       420.00 357610
 313 DRZEWIECKI R            7  <12> 411 - 11:00:09  1067.82 108.72 45.66 419.90 352540
 314 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <40> 323 - 11:00:24  1067.65 109.07 45.65 419.79 352750
 315 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 340 - 10:58:55  1067.50 109.41 45.63 419.69 351120
 316 WAŁACH Rufin            9  < 3> 441 - 11:02:06  1067.48 109.76 45.62 419.58 354510
 317 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 389 C 11:00:43  1067.41 110.11 45.61 419.48 353010
 318 CYRA Andrzej           10  < 2> 319 - 11:02:14  1067.05 110.46 45.59 419.37 354510
 319 CYRA Andrzej           10  < 3> 347 - 11:02:18  1066.84 110.80 45.58 419.27 354510
 320 HOLEWA Edmund          10  < 2> 356 - 11:00:36  1066.67 111.15 45.56 419.17 352640
 321 STABIK HENRYK          10  <25> 348 - 11:03:01  1066.43 111.50       419.06 355140
 322 SUJKA Krystyna          8  < 2> 761 - 10:58:49  1066.10 111.84 45.54 418.96 350550
 323 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <41> 330 - 11:00:53  1066.09 112.19 45.52 418.85 352750
 324 SZLACHTA Jan            2  < 2> 396 S 10:59:03  1065.80 112.54 45.51 418.75 350700
 325 NYCZ EDWARD             9  <12> 332 - 11:01:01  1065.78 112.89 45.49 418.65 352790
 326 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 352 S 10:59:29  1065.70 113.23 45.48 418.54 351130
 327 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 333 - 11:03:19  1065.65 113.58       418.44 355200
 328 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 362 - 11:03:17  1065.22 113.93 45.45 418.33 355020
 329 ŚWIERKOT Marek         10  < 2> 361 - 11:03:01  1065.14 114.28 45.44 418.23 354710
 330 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <42> 335 - 11:01:12  1065.07 114.62       418.13 352750
 331 TEODORCZYK Zdzisław     9  61- 6- 2 S 11:00:36  1065.06 114.97 45.41 418.02 352110
 332 NYCZ EDWARD             9  <13> 363 - 11:01:15  1065.03 115.32 45.40 417.92 352790
 333 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 336 - 11:03:32  1064.96 115.67       417.81 355200
 334 MYDLAK Józef            2  < 2> 383 S 10:57:17  1064.95 116.01 45.37 417.71 348540
 335 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <43> 346 - 11:01:16  1064.85 116.36       417.60 352750
 336 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35> 404 - 11:03:38  1064.64 116.71 45.34 417.50 355200
 337 TURCZYK Andrzej         9  <27> 339 - 11:02:46  1064.38 117.05 45.33 417.40 354190
 338 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 388 - 10:59:32  1064.26 117.40 45.31 417.29 350710
 339 TURCZYK Andrzej         9  <28> 341 - 11:02:52  1064.06 117.75 45.30 417.19 354190
 340 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 342 - 11:00:00  1064.00 118.10 45.29 417.08 351120
 341 TURCZYK Andrzej         9  <29> 364 - 11:02:55  1063.90 118.44 45.27 416.98 354190
 342 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 393 - 11:00:02  1063.89 118.79 45.26 416.87 351120
 343 RYŚ Henryk             10  43- 7- 4 M 11:02:51  1063.84 119.14 45.24 416.77 354100
 344 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 387 S 11:03:42  1063.77 119.49 45.23 416.67 354980
 345 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 2> 399 S 11:00:29  1063.41 119.83 45.22 416.56 351440
 346 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <44> 367 - 11:01:47  1063.19 120.18       416.46 352750
 347 CYRA Andrzej           10  < 4> 355 - 11:03:27  1063.16 120.53       416.35 354510
 348 STABIK HENRYK          10  <26> 374 - 11:04:06  1062.98 120.88 45.17 416.25 355140
 349 DUDA Henryk            10  < 3> 403 - 11:03:15  1062.96 121.22       416.15 354230
 350 BITTMANN Grzegorz       9  26- 6- 3 C 11:00:51  1062.84 121.57 45.15 416.04 351640
 351 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 3> 493 - 11:01:56  1062.83 121.92 45.13 415.94 352790
 352 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 449 M 11:00:29  1062.47 122.26 45.12 415.83 351130
 352 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 379 - 11:06:35  1062.47 122.26 45.12 415.83 357610
 354 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 380 S 11:02:50  1062.45 122.96 45.09 415.63 353620
 355 CYRA Andrzej           10  < 5> 390 - 11:03:41  1062.41 123.31 45.08 415.52 354510
 356 HOLEWA Edmund          10  < 3> 568 - 11:01:56  1062.38 123.65 45.06 415.42 352640
 357 CIERKOSZ Marian        10  < 3> 369 C 11:02:12  1062.19 124.00 45.05 415.31 352860
 358 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 443 - 10:59:57  1062.16 124.35 45.03 415.21 350460
 359 SUJKA Bogdan            8  <10> 381 C 11:00:16  1061.48 124.70 45.02 415.10 350570
 360 MŁOCEK Zygmunt          8  27- 5- 2 - 10:58:14  1061.47 125.04 45.01 415.00 348410
 361 ŚWIERKOT Marek         10  < 3> 366 C 11:04:13  1061.32 125.39 44.99 414.90 354710
 362 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 372 - 11:04:41  1060.76 125.74 44.98 414.79 355020
 362 NYCZ EDWARD             9  <14> 406 C 11:02:35  1060.76 125.74 44.98 414.79 352790
 364 TURCZYK Andrzej         9  <30> 398 M 11:04:05  1060.18 126.43 44.95 414.58 354190
 365 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 377 S 11:05:01  1060.16 126.78 44.94 414.48 355170
 366 ŚWIERKOT Marek         10  < 4> 373 - 11:04:38  1060.00 127.13 44.92 414.38 354710
 367 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <45> 368 - 11:02:49  1059.89 127.47       414.27 352750
 368 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <46> 370 - 11:02:53  1059.68 127.82       414.17 352750
 369 CIERKOSZ Marian        10  < 4> 391 - 11:03:12  1059.00 128.17 44.88 414.06 352860
 370 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <47> 371 - 11:03:06  1058.99 128.52       413.96 352750
 370 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <48> 375 - 11:03:06  1058.99 128.52       413.96 352750
 372 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 394 - 11:05:15  1058.97 129.21 44.84 413.75 355020
 373 ŚWIERKOT Marek         10  < 5> 484 M 11:04:58  1058.94 129.56 44.83 413.65 354710
 374 STABIK HENRYK          10  <27> 378 M 11:05:24  1058.86 129.91 44.81 413.54 355140
 375 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <49> 376 C 11:03:09  1058.83 130.25 44.80 413.44 352750
 376 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <50> 402 - 11:03:10  1058.78 130.60       413.33 352750
 377 PUDEŁKO Józef          10  <10> 433 - 11:05:29  1058.68 130.95 44.77 413.23 355170
 378 STABIK HENRYK          10  <28> 382 - 11:05:28  1058.64 131.30 44.76 413.12 355140
 378 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 415 - 11:07:48  1058.64 131.30 44.76 413.12 357610
 380 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 428 - 11:04:04  1058.53 131.99 44.73 412.92 353620
 381 SUJKA Bogdan            8  <11> 459 M 11:01:12  1058.48 132.34 44.71 412.81 350570
 382 STABIK HENRYK          10  <29> 384 - 11:05:33  1058.38 132.68 44.70 412.71 355140
 383 MYDLAK Józef            2  < 3> 385 C 10:59:20  1058.32 133.03 44.69 412.60 348540
 384 STABIK HENRYK          10  <30> 414 - 11:05:45  1057.75 133.38       412.50 355140
 385 MYDLAK Józef            2  < 4> 424 C 10:59:31  1057.73 133.73 44.66 412.40 348540
 386 POGORZAŁEK Alfred       7  31-11- 9 - 11:04:55  1057.70 134.07 44.65 412.29 354240
 387 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 440 - 11:05:39  1057.59 134.42 44.63 412.19 354980
 388 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 431 M 11:01:42  1057.31 134.77 44.62 412.08 350710
 389 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 480 C 11:03:54  1057.23 135.12 44.60 411.98 353010
 390 CYRA Andrzej           10  < 6> 397 - 11:05:21  1057.13 135.46 44.59 411.88 354510
 391 CIERKOSZ Marian        10  < 5> 413 - 11:03:48  1057.10 135.81 44.58 411.77 352860
 392 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 647 - 10:59:37  1057.02 136.16 44.56 411.67 348410
 393 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 445 - 11:02:22  1056.42 136.51 44.55 411.56 351120
 394 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26> 418 M 11:06:04  1056.40 136.85 44.53 411.46 355020
 395 GÓREK STEFAN            2  < 8> 922 M 11:03:32  1056.39 137.20 44.52 411.35 352340
 396 SZLACHTA Jan            2  < 3> 505 S 11:02:00  1056.33 137.55 44.51 411.25 350700
 397 CYRA Andrzej           10  < 7> 420 S 11:05:37  1056.29 137.90 44.49 411.15 354510
 398 TURCZYK Andrzej         9  <31> 407 S 11:05:30  1055.71 138.24 44.48 411.04 354190
 399 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 3> 400 S 11:02:56  1055.59 138.59 44.46 410.94 351440
 400 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 4> 426 S 11:02:57  1055.53 138.94 44.45 410.83 351440
 401 RADZIEJEWSKI JERZY      9  55-12- 7 S 11:05:37  1055.49 139.28 44.44 410.73 354240
 402 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <51> 405 - 11:04:13  1055.45 139.63 44.42 410.62 352750
 403 DUDA Henryk            10  < 4> 439 - 11:05:39  1055.36 139.98       410.52 354230
 404 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <36> 410 S 11:06:35  1055.31 140.33 44.39 410.42 355200
 405 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <52> 412 C 11:04:16  1055.30 140.67 44.38 410.31 352750
 406 NYCZ EDWARD             9  <15> 437 - 11:04:22  1055.10 141.02 44.37 410.21 352790
 407 TURCZYK Andrzej         9  <32> 474 S 11:05:42  1055.08 141.37 44.35 410.10 354190
 407 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 451 - 11:01:50  1055.08 141.37 44.35 410.10 350110
 409 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 461 S 11:02:14  1054.98 142.06 44.33 409.90 350500
 410 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <37> 425 - 11:06:43  1054.89 142.41       409.79 355200
 411 DRZEWIECKI R            7  <13> 463 C 11:04:12  1054.88 142.76 44.30 409.69 352540
 412 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <53> 416 - 11:04:30  1054.56 143.11 44.28 409.58 352750
 413 CIERKOSZ Marian        10  < 6> 417 - 11:04:39  1054.42 143.45 44.27 409.48 352860
 414 STABIK HENRYK          10  <31> 432 - 11:06:51  1054.30 143.80       409.38 355140
 415 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 458 S 11:09:13  1054.22 144.15 44.24 409.27 357610
 416 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <54> 419 S 11:04:39  1054.09 144.49 44.23 409.17 352750
 417 CIERKOSZ Marian        10  < 7> 429 S 11:04:48  1053.94 144.84 44.21 409.06 352860
 418 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27> 430 - 11:06:52  1053.89 145.19 44.20 408.96 355020
 419 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <55> 427 - 11:04:52  1053.40 145.54       408.85 352750
 420 CYRA Andrzej           10  < 8> 421 - 11:06:33  1053.37 145.88 44.17 408.75 354510
 421 CYRA Andrzej           10  < 9> 434 - 11:06:37  1053.16 146.23       408.65 354510
 422 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 519 S 11:03:55  1053.08 146.58 44.14 408.54 351640
 423 ŻUBER Bolesław         10  < 7> 636 C 11:04:34  1053.06 146.93 44.13 408.44 352320
 424 MYDLAK Józef            2  < 5> 454 C 11:01:00  1052.99 147.27 44.12 408.33 348540
 425 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <38> 444 - 11:07:20  1052.96 147.62       408.23 355200
 426 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 5> 586 S 11:03:46  1052.95 147.97 44.09 408.13 351440
 427 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <56> 435 - 11:05:01  1052.93 148.32       408.02 352750
 428 WIDUCH Dariusz          9  <10> 595 - 11:05:54  1052.75 148.66 44.06 407.92 353620
 429 CIERKOSZ Marian        10  < 8> 457 S 11:05:12  1052.69 149.01 44.05 407.81 352860
 430 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28> 502 - 11:07:16  1052.64 149.36 44.03 407.71 355020
 431 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 450 C 11:03:23  1051.97 149.70 44.02 407.60 350710
 432 STABIK HENRYK          10  <32> 447 - 11:07:44  1051.54 150.05 44.01 407.50 355140
 433 PUDEŁKO Józef          10  <11> 486 M 11:07:58  1050.90 150.40 43.99 407.40 355170
 434 CYRA Andrzej           10  <10> 448 - 11:07:23  1050.76 150.75       407.29 354510
 435 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <57> 491 - 11:05:44  1050.69 151.09 43.96 407.19 352750
 436 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 490 S 11:07:11  1050.59 151.44 43.95 407.08 354240
 437 NYCZ EDWARD             9  <16> 438 - 11:05:53  1050.34 151.79 43.94 406.98 352790
 438 NYCZ EDWARD             9  <17> 543 - 11:05:54  1050.28 152.14 43.92 406.87 352790
 439 DUDA Henryk            10  < 5> 470 C 11:07:18  1050.19 152.48 43.91 406.77 354230
 440 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 471 - 11:08:07  1049.87 152.83 43.89 406.67 354980
 441 WAŁACH Rufin            9  < 4> 455 S 11:07:43  1049.73 153.18 43.88 406.56 354510
 442 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 722 M 11:04:04  1049.67 153.53 43.87 406.46 350660
 443 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 495 - 11:03:59  1049.33 153.87       406.35 350460
 444 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <39> 475 - 11:08:32  1049.23 154.22 43.84 406.25 355200
 445 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 514 - 11:04:40  1049.16 154.57 43.82 406.15 351120
 446 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 464 M 11:09:16  1048.94 154.91 43.81 406.04 355870
 447 STABIK HENRYK          10  <33> 462 S 11:08:35  1048.90 155.26 43.80 405.94 355140
 448 CYRA Andrzej           10  <11> 466 - 11:08:12  1048.23 155.61 43.78 405.83 354510
 449 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 452 - 11:05:02  1048.05 155.96 43.77 405.73 351130
 450 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 540 C 11:04:39  1047.99 156.30 43.76 405.63 350710
 451 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 483 - 11:04:07  1047.87 156.65 43.74 405.52 350110
 452 TARGOSZ Władysław       8  <10> 532 - 11:05:06  1047.84 157.00 43.73 405.42 351130
 453 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 509 - 11:06:04  1047.74 157.35 43.71 405.31 352110
 454 MYDLAK Józef            2  < 6> 503 M 11:02:40  1047.72 157.69 43.70 405.21 348540
 455 WAŁACH Rufin            9  < 5> 456 - 11:08:23  1047.66 158.04       405.10 354510
 456 WAŁACH Rufin            9  < 6> 561 S 11:08:25  1047.56 158.39 43.67 405.00 354510
 457 CIERKOSZ Marian        10  < 9> 499 - 11:06:59  1047.11 158.74 43.66 404.90 352860
 458 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 460 - 11:11:33  1047.02 159.08 43.64 404.79 357610
 459 SUJKA Bogdan            8  <12> 465 - 11:04:53  1046.84 159.43 43.63 404.69 350570
 460 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 469 M 11:11:37  1046.82 159.78 43.62 404.58 357610
 461 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 467 - 11:04:50  1046.79 160.13       404.48 350500
 462 STABIK HENRYK          10  <34> 477 C 11:09:20  1046.58 160.47 43.59 404.37 355140
 463 DRZEWIECKI R            7  <14> 683 S 11:06:53  1046.48 160.82 43.57 404.27 352540
 464 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 591 M 11:10:23  1045.50 161.17 43.56 404.17 355870
 465 SUJKA Bogdan            8  <13> 500 - 11:05:20  1045.44 161.51 43.55 404.06 350570
 466 CYRA Andrzej           10  <12> 476 - 11:09:09  1045.29 161.86 43.53 403.96 354510
 467 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 551 - 11:05:21  1045.18 162.21       403.85 350500
 468 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 613 M 11:08:57  1045.11 162.56 43.50 403.75 354240
 469 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 472 - 11:12:18  1044.73 162.90       403.65 357610
 470 DUDA Henryk            10  < 6> 557 - 11:09:04  1044.72 163.25       403.54 354230
 471 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 473 - 11:09:49  1044.62 163.60       403.44 354980
 472 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 504 S 11:12:22  1044.52 163.95 43.45 403.33 357610
 473 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 492 M 11:09:52  1044.47 164.29 43.44 403.23 354980
 474 TURCZYK Andrzej         9  <33> 508 - 11:09:10  1044.30 164.64 43.42 403.13 354190
 475 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <40> 481 - 11:10:09  1044.25 164.99 43.41 403.02 355200
 476 CYRA Andrzej           10  <13> 479 - 11:09:31  1044.16 165.34 43.39 402.92 354510
 477 STABIK HENRYK          10  <35> 478 - 11:10:14  1043.81 165.68 43.38 402.81 355140
 478 STABIK HENRYK          10  <36> 485 - 11:10:16  1043.71 166.03       402.71 355140
 479 CYRA Andrzej           10  <14> 482 - 11:09:42  1043.60 166.38       402.60 354510
 480 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 608 C 11:08:16  1043.59 166.72 43.34 402.50 353010
 481 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <41> 496 - 11:10:22  1043.58 167.07 43.32 402.40 355200
 482 CYRA Andrzej           10  <15> 488 C 11:09:43  1043.55 167.42 43.31 402.29 354510
 483 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 489 S 11:05:35  1043.29 167.77 43.30 402.19 350110
 484 ŚWIERKOT Marek         10  < 6> 506 - 11:10:01  1043.21 168.11       402.08 354710
 485 STABIK HENRYK          10  <37> 518 - 11:10:27  1043.15 168.46       401.98 355140
 486 PUDEŁKO Józef          10  <12> 510 - 11:10:30  1043.08 168.81 43.25 401.88 355170
 487 CHMIEL Robert           2  < 4> 530 S 11:07:02  1043.07 169.16 43.24 401.77 351550
 488 CYRA Andrzej           10  <16> 523 - 11:09:53  1043.03 169.50       401.67 354510
 489 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6> 525 - 11:05:42  1042.93 169.85 43.21 401.56 350110
 490 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 584 M 11:09:43  1042.75 170.20 43.20 401.46 354240
 491 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <58> 507 - 11:08:19  1042.66 170.55       401.35 352750
 492 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 626 - 11:10:31  1042.47 170.89 43.17 401.25 354980
 492 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 4> 494 - 11:08:25  1042.47 170.89 43.17 401.25 352790
 494 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 5> 497 S 11:08:29  1042.27 171.59 43.14 401.04 352790
 495 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 556 - 11:06:15  1042.26 171.93 43.13 400.94 350460
 496 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <42> 498 - 11:10:48  1042.25 172.28 43.12 400.83 355200
 497 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 6> 545 - 11:08:30  1042.22 172.63 43.10 400.73 352790
 498 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <43> 501 - 11:10:50  1042.15 172.98 43.09 400.62 355200
 499 CIERKOSZ Marian        10  <10> 542 - 11:08:36  1042.11 173.32 43.07 400.52 352860
 500 SUJKA Bogdan            8  <14> 513 - 11:06:27  1041.97 173.67 43.06 400.42 350570
 501 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <44> 522 - 11:10:55  1041.90 174.02       400.31 355200
 502 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <29> 526 M 11:10:45  1041.88 174.37 43.03 400.21 355020
 503 MYDLAK Józef            2  < 7> 515 - 11:04:32  1041.87 174.71 43.02 400.10 348540
 504 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 512 S 11:13:19  1041.63 175.06 43.00 400.00 357610
 504 SZLACHTA Jan            2  < 4> 554 S 11:06:41  1041.63 175.06 43.00 400.00 350700
 506 ŚWIERKOT Marek         10  < 7> 528 - 11:10:34  1041.53 175.76 42.98 399.79 354710
 507 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <59> 585 - 11:08:42  1041.48 176.10 42.96 399.69 352750
 507 TURCZYK Andrzej         9  <34> 511 - 11:10:05  1041.48 176.10 42.96 399.69 354190
 509 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 564 M 11:08:08  1041.34 176.80 42.93 399.48 352110
 510 PUDEŁKO Józef          10  <13> 598 S 11:11:05  1041.30 177.14 42.92 399.38 355170
 511 TURCZYK Andrzej         9  <35> 614 S 11:10:09  1041.28 177.49 42.91 399.27 354190
 512 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 573 - 11:13:29  1041.13 177.84       399.17 357610
 513 SUJKA Bogdan            8  <15> 587 - 11:06:44  1041.09 178.19 42.88 399.06 350570
 514 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 520 - 11:07:25  1040.61 178.53 42.87 398.96 351120
 515 MYDLAK Józef            2  < 8> 536 - 11:04:58  1040.52 178.88 42.85 398.85 348540
 516 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 539 M 11:10:27  1040.51 179.23 42.84 398.75 354240
 517 SAJDOK Stanisław       10  52- 4- 2 - 11:11:38  1040.47 179.58 42.82 398.65 355460
 518 STABIK HENRYK          10  <38> 521 - 11:11:20  1040.45 179.92       398.54 355140
 519 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 675 - 11:08:01  1040.30 180.27 42.80 398.44 351640
 520 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 611 S 11:07:33  1040.20 180.62 42.78 398.33 351120
 520 STABIK HENRYK          10  <39> 535 M 11:11:25  1040.20 180.62 42.78 398.33 355140
 522 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <45> 527 - 11:11:34  1039.91 181.31 42.75 398.13 355200
 523 CYRA Andrzej           10  <17> 537 - 11:10:58  1039.72 181.66 42.74 398.02 354510
 524 MROWIŃSKI Ryszard       7  22- 8- 8 S 11:08:01  1039.62 182.01 42.73 397.92 351410
 525 GÓRNICKI Jerzy          7  < 7> 572 M 11:06:49  1039.47 182.35 42.71 397.81 350110
 526 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <30> 529 - 11:11:35  1039.34 182.70 42.70 397.71 355020
 527 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <46> 534 C 11:11:49  1039.15 183.05 42.68 397.60 355200
 528 ŚWIERKOT Marek         10  < 8> 548 C 11:11:25  1038.94 183.40 42.67 397.50 354710
 529 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <31> 533 M 11:11:44  1038.88 183.74 42.66 397.40 355020
 530 CHMIEL Robert           2  < 5> 668 S 11:08:24  1038.86 184.09 42.64 397.29 351550
 531 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 570 S 11:08:18  1038.75 184.44 42.63 397.19 351410
 532 TARGOSZ Władysław       8  <11> 567 C 11:08:02  1038.74 184.79 42.61 397.08 351130
 533 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <32> 565 - 11:11:47  1038.73 185.13 42.60 396.98 355020
 534 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <47> 550 - 11:11:58  1038.70 185.48       396.88 355200
 535 STABIK HENRYK          10  <40> 549 - 11:11:55  1038.67 185.83 42.57 396.77 355140
 536 MYDLAK Józef            2  < 9> 541 M 11:05:34  1038.66 186.18 42.56 396.67 348540
 537 CYRA Andrzej           10  <18> 547 - 11:11:21  1038.55 186.52 42.55 396.56 354510
 538 STARCZYNOWSKI Jan       8  33- 4- 2 M 11:07:29  1038.54 186.87 42.53 396.46 350490
 539 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 637 C 11:11:07  1038.47 187.22 42.52 396.35 354240
 540 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 546 - 11:07:46  1038.32 187.57 42.50 396.25 350710
 541 MYDLAK Józef            2  <10> 577 - 11:05:43  1038.20 187.91 42.49 396.15 348540
 542 CIERKOSZ Marian        10  <11> 555 M 11:09:58  1037.93 188.26 42.48 396.04 352860
 543 NYCZ EDWARD             9  <18> 544 - 11:09:59  1037.67 188.61       395.94 352790
 544 NYCZ EDWARD             9  <19> 552 - 11:10:00  1037.62 188.95 42.45 395.83 352790
 545 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 7> 569 S 11:10:04  1037.41 189.30 42.43 395.73 352790
 546 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 575 - 11:08:06  1037.30 189.65 42.42 395.62 350710
 547 CYRA Andrzej           10  <19> 619 - 11:11:54  1036.88 190.00       395.52 354510
 548 ŚWIERKOT Marek         10  < 9> 599 S 11:12:12  1036.56 190.34 42.39 395.42 354710
 549 STABIK HENRYK          10  <41> 560 - 11:12:37  1036.55 190.69 42.38 395.31 355140
 550 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <48> 553 - 11:12:41  1036.53 191.04 42.36 395.21 355200
 551 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 603 - 11:08:10  1036.47 191.39 42.35 395.10 350500
 552 NYCZ EDWARD             9  <20> 600 - 11:10:25  1036.35 191.73 42.34 395.00 352790
 553 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <49> 581 - 11:12:48  1036.17 192.08       394.90 355200
 554 SZLACHTA Jan            2  < 5> 559 - 11:08:31  1035.99 192.43 42.31 394.79 350700
 555 CIERKOSZ Marian        10  <12> 623 - 11:10:39  1035.84 192.78       394.69 352860
 556 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 558 S 11:08:22  1035.74 193.12 42.28 394.58 350460
 557 DUDA Henryk            10  < 7> 588 - 11:12:04  1035.56 193.47 42.27 394.48 354230
 558 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 617 - 11:08:26  1035.54 193.82       394.37 350460
 559 SZLACHTA Jan            2  < 6> 653 M 11:08:43  1035.38 194.16 42.24 394.27 350700
 560 STABIK HENRYK          10  <42> 592 - 11:13:01  1035.34 194.51       394.17 355140
 561 WAŁACH Rufin            9  < 7> 735 - 11:12:25  1035.32 194.86 42.21 394.06 354510
 562 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 563 M 11:09:32  1034.98 195.21 42.20 393.96 351410
 563 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 596 - 11:09:36  1034.78 195.55 42.18 393.85 351410
 564 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 580 - 11:10:24  1034.40 195.90       393.75 352110
 565 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <33> 566 - 11:13:15  1034.29 196.25 42.16 393.65 355020
 566 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <34> 590 - 11:13:16  1034.24 196.60       393.54 355020
 567 TARGOSZ Władysław       8  <12> 571 - 11:09:32  1034.16 196.94 42.13 393.44 351130
 568 HOLEWA Edmund          10  < 4> 615 - 11:11:02  1034.03 197.29       393.33 352640
 569 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 8> 732 - 11:11:11  1034.02 197.64 42.10 393.23 352790
 569 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 699 M 11:09:51  1034.02 197.64 42.10 393.23 351410
 571 TARGOSZ Władysław       8  <13> 579 M 11:09:35  1034.00 198.33 42.07 393.02 351130
 572 GÓRNICKI Jerzy          7  < 8> 574 - 11:08:49  1033.33 198.68 42.06 392.92 350110
 573 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 576 - 11:16:05  1033.31 199.03 42.04 392.81 357610
 574 GÓRNICKI Jerzy          7  < 9> 648 M 11:08:53  1033.13 199.37 42.03 392.71 350110
 575 PISZCZEK Stanisław      8  <12> 667 - 11:09:30  1033.02 199.72 42.02 392.60 350710
 576 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 578 S 11:16:12  1032.96 200.07 42.00 392.50 357610
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 577 MYDLAK Józef            2  <11> 582 - 11:07:26  1032.92        41.99 392.40 348540
 578 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 593 - 11:16:13  1032.91              392.29 357610
 579 TARGOSZ Władysław       8  <14> 649 M 11:09:57  1032.89        41.96 392.19 351130
 580 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 916 - 11:10:55  1032.83              392.08 352110
 581 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <50> 583 - 11:13:58  1032.66              391.98 355200
 582 MYDLAK Józef            2  <12> 629 - 11:07:32  1032.61        41.92 391.88 348540
 583 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <51> 606 - 11:14:00  1032.56        41.91 391.77 355200
 584 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 589 S 11:13:06  1032.47        41.89 391.67 354240
 585 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <60> 594 - 11:11:42  1032.34              391.56 352750
 586 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 6> 618 S 11:10:31  1032.08        41.86 391.46 351440
 587 SUJKA Bogdan            8  <16> 602 C 11:09:42  1032.00        41.85 391.35 350570
 588 DUDA Henryk            10  < 8> 604 S 11:13:15  1031.99        41.84 391.25 354230
 589 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 631 - 11:13:23  1031.62        41.82 391.15 354240
 590 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <35> 605 M 11:14:10  1031.54        41.81 391.04 355020
 591 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 658 - 11:15:14  1030.81        41.79 390.94 355870
 592 STABIK HENRYK          10  <43> 597 - 11:14:35  1030.64        41.78 390.83 355140
 593 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 639 S 11:17:04  1030.38        41.77 390.73 357610
 594 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <61> 679 - 11:12:28  1030.03              390.63 352750
 595 WIDUCH Dariusz          9  <11> 666 - 11:13:22  1029.86              390.52 353620
 596 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4> 620 - 11:11:24  1029.32        41.72 390.42 351410
 597 STABIK HENRYK          10  <44> 609 - 11:15:04  1029.19        41.71 390.31 355140
 598 PUDEŁKO Józef          10  <14> 630 - 11:15:08  1029.08        41.70 390.21 355170
 599 ŚWIERKOT Marek         10  <10> 655 - 11:14:42  1029.04        41.68 390.10 354710
 600 NYCZ EDWARD             9  <21> 601 - 11:12:54  1028.84        41.67 390.00 352790
 600 NYCZ EDWARD             9  <22> 634 - 11:12:54  1028.84        41.67 390.00 352790
 602 SUJKA Bogdan            8  <17> 607 - 11:10:53  1028.42        41.64 389.79 350570
 603 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 707 - 11:10:49  1028.41        41.63 389.69 350500
 604 DUDA Henryk            10  < 9> 610 - 11:14:27  1028.39        41.61 389.58 354230
 605 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <36> 625 - 11:15:14  1028.35        41.60 389.48 355020
 606 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <52> 612 - 11:15:25  1028.32              389.37 355200
 606 SUJKA Bogdan            8  <18> 645 M 11:10:55  1028.32        41.59 389.37 350570
 608 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 642 - 11:13:21  1028.13        41.56 389.17 353010
 609 STABIK HENRYK          10  <45> 616 S 11:15:28  1028.00        41.54 389.06 355140
 609 DUDA Henryk            10  <10> 633 M 11:14:35  1028.00        41.54 389.06 354230
 611 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 716 S 11:11:36  1027.87        41.52 388.85 351120
 612 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <53> 624 - 11:15:35  1027.83              388.75 355200
 613 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 728 S 11:14:40  1027.78        41.49 388.65 354240
 614 TURCZYK Andrzej         9  <36> 621 - 11:14:38  1027.73              388.54 354190
 615 HOLEWA Edmund          10  < 5> 651 - 11:13:08  1027.71        41.46 388.44 352640
 616 STABIK HENRYK          10  <46> 628 - 11:15:37  1027.55              388.33 355140
 617 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 657 S 11:11:04  1027.54        41.43 388.23 350460
 618 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 7> 677 - 11:12:04  1027.40        41.42 388.12 351440
 619 CYRA Andrzej           10  <20> 632 - 11:15:04  1027.37        41.40 388.02 354510
 620 SOBAŁA Tadeusz          7  < 5> 664 M 11:12:07  1027.16        41.39 387.92 351410
 621 TURCZYK Andrzej         9  <37> 627 - 11:14:54  1026.94              387.81 354190
 622 MORAWSKI Jan            7  < 2> 918 S 11:12:57  1026.86        41.36 387.71 352160
 623 CIERKOSZ Marian        10  <13> 663 C 11:13:38  1026.85        41.35 387.60 352860
 624 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <54> 635 C 11:15:55  1026.84        41.34 387.50 355200
 625 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <37> 702 - 11:15:47  1026.71              387.40 355020
 626 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 661 - 11:15:46  1026.65              387.29 354980
 627 TURCZYK Andrzej         9  <38> 696 - 11:15:03  1026.49        41.29 387.19 354190
 628 STABIK HENRYK          10  <47> 659 - 11:15:59  1026.47              387.08 355140
 629 MYDLAK Józef            2  <13> 640 - 11:09:34  1026.43        41.27 386.98 348540
 630 PUDEŁKO Józef          10  <15> 671 - 11:16:02  1026.40        41.25 386.88 355170
 631 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6> 673 S 11:15:10  1026.29        41.24 386.77 354240
 632 CYRA Andrzej           10  <21> 646 - 11:15:27  1026.23              386.67 354510
 633 DUDA Henryk            10  <11> 638 M 11:15:16  1025.96        41.21 386.56 354230
 634 NYCZ EDWARD             9  <23> 678 - 11:13:59  1025.60        41.20 386.46 352790
 635 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <55> 644 - 11:16:22  1025.50              386.35 355200
 636 ŻUBER Bolesław         10  < 8> 730 C 11:13:35  1025.43        41.17 386.25 352320
 637 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 764 C 11:15:30  1025.30        41.15 386.15 354240
 638 DUDA Henryk            10  <12> 643 - 11:15:31  1025.22              386.04 354230
 639 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 672 M 11:18:52  1025.06        41.13 385.94 357610
 640 MYDLAK Józef            2  <14> 709 - 11:10:02  1025.02        41.11 385.83 348540
 641 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 723 - 11:11:49  1024.96        41.10 385.73 350350
 642 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 652 S 11:14:25  1024.95        41.08 385.63 353010
 643 DUDA Henryk            10  <13> 700 C 11:15:37  1024.92        41.07 385.52 354230
 644 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <56> 662 - 11:16:39  1024.66              385.42 355200
 644 SUJKA Bogdan            8  <19> 698 - 11:12:08  1024.66        41.06 385.42 350570
 646 CYRA Andrzej           10  <22> 656 - 11:16:01  1024.55        41.03 385.21 354510
 647 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 717 - 11:10:07  1024.38              385.10 348410
 648 GÓRNICKI Jerzy          7  <10> 674 - 11:11:50  1024.21        41.00 385.00 350110
 649 TARGOSZ Władysław       8  <15> 650 S 11:12:50  1024.20        40.99 384.90 351130
 650 TARGOSZ Władysław       8  <16> 693 - 11:12:52  1024.10        40.97 384.79 351130
 651 HOLEWA Edmund          10  < 6> 751 - 11:14:29  1023.68              384.69 352640
 652 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 726 S 11:14:57  1023.37        40.95 384.58 353010
 653 SZLACHTA Jan            2  < 7> 851 C 11:12:45  1023.20        40.93 384.48 350700
 654 LACH STANISŁAW          7  < 2> 676 - 11:12:10  1022.48        40.92 384.38 349860
 655 ŚWIERKOT Marek         10  <11> 697 S 11:16:56  1022.42        40.90 384.27 354710
 656 CYRA Andrzej           10  <23> 690 - 11:16:47  1022.28        40.89 384.17 354510
 657 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 774 S 11:12:50  1022.25        40.88 384.06 350460
 658 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6> 695 - 11:18:08  1022.22        40.86 383.96 355870
 659 STABIK HENRYK          10  <48> 727 - 11:17:26  1022.18        40.85 383.85 355140
 660 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2> 802 - 11:12:55  1022.09        40.83 383.75 350490
 661 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 665 S 11:17:24  1021.82        40.82 383.65 354980
 662 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <57> 725 - 11:17:38  1021.77        40.81 383.54 355200
 663 CIERKOSZ Marian        10  <14> 762 - 11:15:22  1021.70        40.79 383.44 352860
 664 SOBAŁA Tadeusz          7  < 6> 798 C 11:13:58  1021.64        40.78 383.33 351410
 665 PAJĄK Gotfryd          10  <44> 669 - 11:17:28  1021.62              383.23 354980
 666 WIDUCH Dariusz          9  <12> 795 - 11:16:11  1021.48        40.75 383.12 353620
 667 PISZCZEK Stanisław      8  <13> 790 - 11:13:22  1021.39        40.74 383.02 350710
 668 CHMIEL Robert           2  < 6> 804 - 11:14:13  1021.30        40.72 382.92 351550
 669 PAJĄK Gotfryd          10  <45> 684 - 11:17:36  1021.23              382.81 354980
 670 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 898 - 11:18:09  1021.00        40.70 382.71 355460
 671 PUDEŁKO Józef          10  <16> 831 - 11:17:57  1020.75              382.60 355170
 672 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 685 - 11:20:21  1020.72              382.50 357610
 673 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7> 708 M 11:17:07  1020.52        40.65 382.40 354240
 674 GÓRNICKI Jerzy          7  <11> 766 - 11:13:10  1020.23        40.64 382.29 350110
 674 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 682 S 11:14:40  1020.23        40.64 382.29 351640
 676 LACH STANISŁAW          7  < 3> 711 C 11:12:56  1020.20        40.61 382.08 349860
 677 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 8> 680 M 11:14:36  1019.85        40.60 381.98 351440
 678 NYCZ EDWARD             9  <24> 704 - 11:15:56  1019.82        40.58 381.87 352790
 679 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <62> 721 - 11:15:59  1019.56              381.77 352750
 680 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 9> 686 - 11:14:42  1019.55        40.56 381.67 351440
 680 BEDNARZ Henryk          9  33- 2- 1 S 11:17:21  1019.55        40.56 381.67 354140
 682 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 897 - 11:15:00  1019.25        40.53 381.46 351640
 683 DRZEWIECKI R            7  <15> 714 C 11:15:57  1019.05        40.51 381.35 352540
 684 PAJĄK Gotfryd          10  <46> 688 - 11:18:22  1018.98              381.25 354980
 685 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 729 - 11:21:00  1018.83              381.15 357610
 686 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <10> 736 S 11:14:58  1018.77        40.47 381.04 351440
 687 RYŚ Henryk             10  < 2> 767 - 11:17:35  1018.75        40.46 380.94 354100
 688 PAJĄK Gotfryd          10  <47> 715 - 11:18:27  1018.74              380.83 354980
 689 KOFEL Jan               9  29- 1- 0 - 11:21:26  1018.32        40.43 380.73 357870
 690 CYRA Andrzej           10  <24> 691 - 11:18:09  1018.27        40.42 380.63 354510
 691 CYRA Andrzej           10  <25> 692 M 11:18:11  1018.17        40.40 380.52 354510
 692 CYRA Andrzej           10  <26> 750 - 11:18:12  1018.12              380.42 354510
 693 TARGOSZ Władysław       8  <17> 706 - 11:14:54  1018.06        40.38 380.31 351130
 694 FICEK Jan               9  < 2> 900 S 11:18:29  1018.01        40.36 380.21 354760
 695 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 7> 773 - 11:19:37  1017.89        40.35 380.10 355870
 695 TURCZYK Andrzej         9  <39> 701 - 11:17:58  1017.89              380.10 354190
 697 ŚWIERKOT Marek         10  <12> 738 S 11:18:32  1017.72        40.32 379.90 354710
 698 SUJKA Bogdan            8  <20> 793 - 11:14:29  1017.67        40.31 379.79 350570
 699 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4> 779 S 11:15:22  1017.50        40.29 379.69 351410
 700 DUDA Henryk            10  <14> 705 - 11:18:09  1017.46              379.58 354230
 701 TURCZYK Andrzej         9  <40> 712 - 11:18:07  1017.45              379.48 354190
 702 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <38> 703 - 11:18:56  1017.44              379.38 355020
 703 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <39> 763 - 11:19:00  1017.25              379.27 355020
 704 NYCZ EDWARD             9  <25> 820 - 11:16:49  1017.22              379.17 352790
 705 DUDA Henryk            10  <15> 768 S 11:18:17  1017.07        40.21 379.06 354230
 706 TARGOSZ Władysław       8  <18> 719 M 11:15:16  1016.98        40.19 378.96 351130
 707 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 785 - 11:14:48  1016.53        40.18 378.85 350500
 708 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8> 748 S 11:18:33  1016.33        40.17 378.75 354240
 709 MYDLAK Józef            2  <15> 710 M 11:12:59  1016.20        40.15 378.65 348540
 709 MYDLAK Józef            2  <16> 755 - 11:12:59  1016.20        40.15 378.65 348540
 711 LACH STANISŁAW          7  < 4> 821 M 11:14:20  1016.05        40.13 378.44 349860
 712 TURCZYK Andrzej         9  <41> 720 - 11:18:40  1015.84              378.33 354190
 713 BRYŁKA E - PETEJA P     2  27- 4- 4 S 11:15:07  1015.74        40.10 378.23 350550
 714 DRZEWIECKI R            7  <16> 803 - 11:17:06  1015.67        40.08 378.13 352540
 715 PAJĄK Gotfryd          10  <48> 731 M 11:19:32  1015.58        40.07 378.02 354980
 716 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 718 - 11:15:45  1015.53        40.06 377.92 351120
 716 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 848 S 11:13:05  1015.53        40.06 377.92 348410
 718 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 741 S 11:15:48  1015.38        40.03 377.71 351120
 719 TARGOSZ Władysław       8  <19> 855 - 11:15:50  1015.32        40.01 377.60 351130
 720 TURCZYK Andrzej         9  <42> 784 - 11:18:51  1015.31        40.00 377.50 354190
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 721 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <63> 724 - 11:17:32  1015.01              377.40 352750
 722 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4>---- - 11:15:31  1014.89              377.29 350660
 723 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 765 S 11:15:13  1014.87              377.19 350350
 724 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <64> 782 - 11:17:36  1014.82              377.08 352750
 725 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <58> 734 - 11:20:06  1014.57              376.98 355200
 726 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 775 C 11:17:57  1014.54              376.87 353010
 727 STABIK HENRYK          10  <49> 759 - 11:20:09  1014.25              376.77 355140
 728 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 739 M 11:19:21  1014.00              376.67 354240
 729 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 740 - 11:22:48  1013.63              376.56 357610
 730 ŻUBER Bolesław         10  < 9>---- M 11:17:36  1013.58              376.46 352320
 731 PAJĄK Gotfryd          10  <49> 733 M 11:20:14  1013.55              376.35 354980
 732 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 9> 746 M 11:18:05  1013.52              376.25 352790
 733 PAJĄK Gotfryd          10  <50> 744 - 11:20:15  1013.50              376.15 354980
 734 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <59> 757 - 11:20:31  1013.36              376.04 355200
 735 WAŁACH Rufin            9  < 8> 770 - 11:19:52  1013.27              375.94 354510
 736 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <11> 743 - 11:16:55  1013.04              375.83 351440
 737 TOMASZKIEWICZ Karol     2  10- 1- 1 S 11:15:44  1012.80              375.73 350160
 738 ŚWIERKOT Marek         10  <13> 749 C 11:20:15  1012.73              375.62 354710
 739 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 753 - 11:19:49  1012.65              375.52 354240
 740 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 742 - 11:23:09  1012.63              375.42 357610
 741 FIJOŁEK Mirosław        8  <23> 771 M 11:16:46  1012.55              375.31 351120
 742 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 754 M 11:23:12  1012.49              375.21 357610
 743 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <12> 760 - 11:17:07  1012.46              375.10 351440
 744 PAJĄK Gotfryd          10  <51> 778 - 11:20:39  1012.35              375.00 354980
 745 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 2> 747 S 11:16:19  1012.22              374.90 350550
 746 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <10> 817 S 11:18:32  1012.21              374.79 352790
 747 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 3> 953 S 11:16:24  1011.98              374.69 350550
 748 POGORZAŁEK Alfred       7  < 9> 863 S 11:20:04  1011.92              374.58 354240
 748 ŚWIERKOT Marek         10  <14> 824 - 11:20:32  1011.92              374.58 354710
 750 CYRA Andrzej           10  <27> 772 - 11:20:27  1011.59              374.38 354510
 751 HOLEWA Edmund          10  < 7> 819 - 11:18:44  1011.20              374.27 352640
 752 FISZER Henryk           9  17- 1- 1 S 11:23:34  1011.18              374.17 357520
 753 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 796 - 11:20:21  1011.10              374.06 354240
 754 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 811 S 11:23:49  1010.72              373.96 357610
 755 MYDLAK Józef            2  <17> 890 - 11:14:53  1010.60              373.85 348540
 756 GLINKA Joachim          9  30- 1- 0 - 11:19:04  1010.58              373.75 352760
 757 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <60> 758 S 11:21:30  1010.53              373.65 355200
 758 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <61> 769 - 11:21:32  1010.43              373.54 355200
 759 STABIK HENRYK          10  <50> 777 - 11:21:30  1010.36              373.44 355140
 760 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <13> 792 C 11:17:52  1010.27              373.33 351440
 761 SUJKA Krystyna          8  < 3> 860 C 11:17:07  1009.89              373.23 350550
 762 CIERKOSZ Marian        10  <15> 854 S 11:19:33  1009.47              373.13 352860
 763 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <40> 776 - 11:21:47  1009.20              373.02 355020
 764 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 781 - 11:21:08  1008.85              372.92 354240
 765 MENDRYS Andrzej         8  < 4>---- C 11:17:20  1008.69              372.81 350350
 766 GÓRNICKI Jerzy          7  <12> 835 C 11:17:11  1008.43              372.71 350110
 767 RYŚ Henryk             10  < 3> 800 S 11:21:10  1008.35              372.60 354100
 768 DUDA Henryk            10  <16> 861 C 11:21:18  1008.34              372.50 354230
 769 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <62> 783 - 11:22:18  1008.23              372.40 355200
 770 WAŁACH Rufin            9  < 9> 786 S 11:21:41  1008.04              372.29 354510
 771 FIJOŁEK Mirosław        8  <24> 780 - 11:18:21  1007.95              372.19 351120
 772 CYRA Andrzej           10  <28> 788 - 11:21:49  1007.66              372.08 354510
 773 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 8> 818 - 11:23:10  1007.65              371.98 355870
 773 MACIEJA Zygmunt         2  <12>---- - 11:17:48  1007.65              371.98 350460
 775 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13> 814 C 11:20:22  1007.54              371.77 353010
 776 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <41> 841 - 11:22:22  1007.53              371.67 355020
 777 STABIK HENRYK          10  <51> 825 - 11:22:30  1007.49              371.56 355140
 778 PAJĄK Gotfryd          10  <52> 879 - 11:22:21  1007.46              371.46 354980
 779 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5> 810 C 11:18:55  1007.15              371.35 351410
 780 FIJOŁEK Mirosław        8  <25> 815 - 11:18:39  1007.08              371.25 351120
 780 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7>---- - 11:21:45  1007.08              371.25 354240
 782 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <65> 789 - 11:20:21  1006.85              371.04 352750
 782 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <63> 787 - 11:22:47  1006.85              371.04 355200
 784 TURCZYK Andrzej         9  <43> 832 M 11:21:47  1006.84              370.83 354190
 785 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 806 M 11:18:09  1006.75              370.73 350500
 786 WAŁACH Rufin            9  <10> 837 - 11:22:10  1006.65              370.62 354510
 787 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <64> 799 - 11:22:52  1006.61              370.52 355200
 788 CYRA Andrzej           10  <29> 809 - 11:22:13  1006.51              370.42 354510
 789 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <66> 791 - 11:20:29  1006.47              370.31 352750
 790 PISZCZEK Stanisław      8  <14> 794 S 11:18:30  1006.34              370.21 350710
 791 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <67> 797 - 11:20:34  1006.23              370.10 352750
 792 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <14> 805 - 11:19:16  1006.22              370.00 351440
 793 SUJKA Bogdan            8  <21> 823 - 11:18:26  1006.13              369.90 350570
 794 PISZCZEK Stanisław      8  <15> 812 C 11:18:36  1006.05              369.79 350710
 795 WIDUCH Dariusz          9  <13> 915 S 11:21:30  1006.03              369.69 353620
 795 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 840 - 11:22:07  1006.03              369.69 354240
 797 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <68> 829 - 11:20:45  1005.70              369.48 352750
 798 SOBAŁA Tadeusz          7  < 7> 808 - 11:19:38  1005.08              369.37 351410
 799 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <65> 842 - 11:23:25  1005.05              369.27 355200
 800 RYŚ Henryk             10  < 4> 801 S 11:22:23  1004.87              369.17 354100
 801 RYŚ Henryk             10  < 5> 889 - 11:22:26  1004.73              369.06 354100
 802 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 3> 807 S 11:18:51  1004.70              368.96 350490
 803 DRZEWIECKI R            7  <17> 903 - 11:20:55  1004.63              368.85 352540
 804 CHMIEL Robert           2  < 7> 959 S 11:19:56  1004.62              368.75 351550
 805 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <15>---- - 11:19:51  1004.55              368.65 351440
 806 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12> 847 - 11:19:00  1004.30              368.54 350500
 807 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 4>---- - 11:19:00  1004.27              368.44 350490
 808 SOBAŁA Tadeusz          7  < 8> 852 C 11:19:56  1004.22              368.33 351410
 809 CYRA Andrzej           10  <30> 869 - 11:23:03  1004.14              368.23 354510
 810 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 6> 826 C 11:20:01  1003.98              368.13 351410
 811 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 838 - 11:26:13  1003.91              368.02 357610
 812 PISZCZEK Stanisław      8  <16> 813 S 11:19:29  1003.51              367.92 350710
 813 PISZCZEK Stanisław      8  <17> 872 - 11:19:38  1003.08              367.81 350710
 814 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <14> 816 S 11:21:56  1003.06              367.71 353010
 815 FIJOŁEK Mirosław        8  <26> 827 M 11:20:04  1003.01              367.60 351120
 816 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <15>---- M 11:22:05  1002.63              367.50 353010
 817 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <11> 844 - 11:21:52  1002.62              367.40 352790
 818 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 9> 877 - 11:24:58  1002.55              367.29 355870
 819 HOLEWA Edmund          10  < 8> 833 - 11:21:45  1002.53              367.19 352640
 820 NYCZ EDWARD             9  <26> 957 - 11:21:58  1002.34              367.08 352790
 821 LACH STANISŁAW          7  < 5> 880 - 11:19:03  1002.32              366.98 349860
 822 PASZEK Wincenty         7  26- 1- 1 C 11:20:34  1002.23              366.88 351350
 823 SUJKA Bogdan            8  <22> 828 - 11:19:49  1002.15              366.77 350570
 824 ŚWIERKOT Marek         10  <15> 865 - 11:24:02  1001.91              366.67 354710
 825 STABIK HENRYK          10  <52> 830 - 11:24:29  1001.85              366.56 355140
 826 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 7> 856 M 11:20:53  1001.50              366.46 351410
 827 FIJOŁEK Mirosław        8  <27> 843 - 11:20:36  1001.48              366.35 351120
 828 SUJKA Bogdan            8  <23> 868 S 11:20:05  1001.39              366.25 350570
 829 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <69> 857 S 11:22:30  1000.71              366.15 352750
 830 STABIK HENRYK          10  <53> 845 - 11:24:59  1000.44              366.04 355140
 831 PUDEŁKO Józef          10  <17>---- S 11:25:03  1000.34              365.94 355170
 832 TURCZYK Andrzej         9  <44> 834 - 11:24:07  1000.21              365.83 354190
 833 HOLEWA Edmund          10  < 9> 862 - 11:22:35  1000.16              365.73 352640
 834 TURCZYK Andrzej         9  <45> 874 M 11:24:09  1000.11              365.63 354190
 835 GÓRNICKI Jerzy          7  <13> 884 - 11:20:09   999.89              365.52 350110
 836 WILK Daniel             7  24- 1- 1 S 11:21:27   999.86              365.42 351400
 837 WAŁACH Rufin            9  <11> 866 M 11:24:42   999.46              365.31 354510
 838 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 849 - 11:27:52   999.28              365.21 357610
 839 KRAWCZYK-OCZKO          2  27- 1- 1 S 11:20:53   998.96              365.10 350520
 840 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 871 S 11:24:40   998.80              365.00 354240
 841 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <42> 958 - 11:25:27   998.79              364.90 355020
 842 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <66> 850 - 11:25:55   997.99              364.79 355200
 843 FIJOŁEK Mirosław        8  <28>---- - 11:21:50   997.97              364.69 351120
 844 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <12> 876 - 11:23:40   997.52              364.58 352790
 845 STABIK HENRYK          10  <54> 846 - 11:26:10   997.12              364.48 355140
 846 STABIK HENRYK          10  <55> 864 - 11:26:15   996.88              364.37 355140
 847 GAWEŁCZYK-RUS           2  <13> 914 - 11:21:38   996.78              364.27 350500
 848 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5>---- S 11:19:35   996.64              364.17 348410
 849 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31> 858 - 11:28:51   996.54              364.06 357610
 850 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <67> 878 M 11:26:35   996.12              363.96 355200
 850 SZLACHTA Jan            2  < 8> 853 S 11:22:04   996.12              363.96 350700
 852 SOBAŁA Tadeusz          7  < 9> 892 M 11:22:48   996.06              363.75 351410
 853 SZLACHTA Jan            2  < 9> 930 - 11:22:08   995.93              363.65 350700
 854 CIERKOSZ Marian        10  <16> 920 - 11:24:22   995.75              363.54 352860
 855 TARGOSZ Władysław       8  <20> 896 - 11:22:40   995.64              363.44 351130
 856 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 8>---- S 11:23:01   995.45              363.33 351410
 857 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <70> 859 - 11:24:22   995.44              363.23 352750
 858 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32>---- - 11:29:17   995.34              363.12 357610
 859 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <71> 908 - 11:24:25   995.30              363.02 352750
 860 SUJKA Krystyna          8  < 4> 870 S 11:22:25   994.70              362.92 350550
 860 DUDA Henryk            10  <17> 885 - 11:26:07   994.70              362.92 354230
 862 HOLEWA Edmund          10  <10> 951 M 11:24:33   994.61              362.71 352640
 863 POGORZAŁEK Alfred       7  <10> 882 S 11:26:13   994.45              362.60 354240
 864 STABIK HENRYK          10  <56> 893 - 11:27:12   994.23              362.50 355140
 865 ŚWIERKOT Marek         10  <16> 887 - 11:26:50   994.05              362.40 354710
 866 WAŁACH Rufin            9  <12> 867 - 11:26:39   994.00              362.29 354510
 867 WAŁACH Rufin            9  <13> 873 - 11:26:41   993.91              362.19 354510
 868 SUJKA Bogdan            8  <24>---- - 11:22:46   993.77              362.08 350570
 869 CYRA Andrzej           10  <31> 924 - 11:26:47   993.63              361.98 354510
 870 SUJKA Krystyna          8  < 5> 875 M 11:22:48   993.62              361.88 350550
 871 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 911 - 11:26:31   993.61              361.77 354240
 872 PISZCZEK Stanisław      8  <18> 925 S 11:23:00   993.51              361.67 350710
 873 WAŁACH Rufin            9  <14> 883 M 11:26:50   993.49              361.56 354510
 874 TURCZYK Andrzej         9  <46> 913 - 11:26:34   993.33              361.46 354190
 875 SUJKA Krystyna          8  < 6> 917 - 11:22:59   993.11              361.35 350550
 876 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <13> 891 - 11:25:24   992.66              361.25 352790
 877 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <10>---- - 11:28:33   992.53              361.15 355870
 878 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <68> 881 M 11:27:53   992.50              361.04 355200
 879 PAJĄK Gotfryd          10  <53> 886 - 11:27:41   992.44              360.94 354980
 880 LACH STANISŁAW          7  < 6>---- C 11:22:35   992.28              360.83 349860
 881 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <69> 906 - 11:27:58   992.27              360.73 355200
 882 POGORZAŁEK Alfred       7  <11>---- S 11:27:02   992.18              360.63 354240
 883 WAŁACH Rufin            9  <15> 919 - 11:27:24   991.91              360.52 354510
 884 GÓRNICKI Jerzy          7  <14>---- S 11:23:02   991.72              360.42 350110
 885 DUDA Henryk            10  <18> 888 - 11:27:12   991.69              360.31 354230
 886 PAJĄK Gotfryd          10  <54> 895 - 11:28:00   991.56              360.21 354980
 887 ŚWIERKOT Marek         10  <17>---- - 11:27:54   991.09              360.10 354710
 888 DUDA Henryk            10  <19> 904 C 11:27:28   990.95              360.00 354230
 889 RYŚ Henryk             10  < 6> 912 - 11:27:26   990.67              359.90 354100
 890 MYDLAK Józef            2  <18> 955 S 11:21:50   990.64              359.79 348540
 891 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <14> 952 - 11:26:17   990.20              359.69 352790
 892 SOBAŁA Tadeusz          7  <10>---- M 11:24:54   990.17              359.58 351410
 893 STABIK HENRYK          10  <57> 899 - 11:28:46   989.89              359.48 355140
 894 GRELA Stanisław         7  35- 1- 1 M 11:25:11   989.52              359.38 351460
 895 PAJĄK Gotfryd          10  <55> 907 - 11:28:45   989.49              359.27 354980
 896 TARGOSZ Władysław       8  <21> 939 S 11:24:59   989.15              359.17 351130
 897 BITTMANN Grzegorz       9  < 6>---- - 11:25:33   989.00              359.06 351640
 898 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 901 M 11:29:26   988.95              358.96 355460
 899 STABIK HENRYK          10  <58> 909 - 11:29:07   988.93              358.85 355140
 900 FICEK Jan               9  < 3>---- S 11:28:47   988.79              358.75 354760
 901 SAJDOK Stanisław       10  < 4>---- C 11:29:30   988.76              358.65 355460
 902 BEDNARZ Henryk          9  < 2>---- - 11:28:14   988.57              358.54 354140
 902 DRZEWIECKI R            7  <18>---- - 11:26:37   988.57              358.54 352540
 904 DUDA Henryk            10  <20> 905 - 11:28:23   988.41              358.33 354230
 905 DUDA Henryk            10  <21> 943 - 11:28:26   988.27              358.23 354230
 906 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <70> 931 - 11:29:27   988.18              358.12 355200
 907 PAJĄK Gotfryd          10  <56> 932 - 11:29:15   988.11              358.02 354980
 908 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <72> 927 - 11:27:01   988.05              357.92 352750
 909 STABIK HENRYK          10  <59> 928 - 11:29:27   988.01              357.81 355140
 910 WIDERA Jan              7  16- 2- 2 M 11:27:15   987.99              357.71 352960
 911 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 946 C 11:28:33   987.98              357.60 354240
 912 RYŚ Henryk             10  < 7>---- M 11:28:27   987.86              357.50 354100
 913 TURCZYK Andrzej         9  <47>---- - 11:28:34   987.79              357.40 354190
 914 GAWEŁCZYK-RUS           2  <14> 960 M 11:24:52   987.70              357.29 350500
 915 WIDUCH Dariusz          9  <14> 938 M 11:28:05   987.54              357.19 353620
 916 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6>---- - 11:26:34   987.50              357.08 352110
 917 SUJKA Krystyna          8  < 7>---- - 11:25:00   987.47              356.98 350550
 918 MORAWSKI Jan            7  < 3>---- M 11:26:39   987.41              356.87 352160
 919 WAŁACH Rufin            9  <16> 921 - 11:29:03   987.36              356.77 354510
 920 CIERKOSZ Marian        10  <17> 954 - 11:27:25   987.25              356.67 352860
 921 WAŁACH Rufin            9  <17>---- - 11:29:07   987.17              356.56 354510
 922 GÓREK STEFAN            2  < 9>---- - 11:27:00   986.95              356.46 352340
 923 SZYJA Horst             8  15- 1- 1 S 11:27:10   986.85              356.35 352470
 924 CYRA Andrzej           10  <32> 948 C 11:29:17   986.71              356.25 354510
 924 PISZCZEK Stanisław      8  <19> 929 S 11:25:26   986.71              356.25 350710
 926 KUSZAJ Kazimierz        8  26- 1- 0 - 11:23:42   986.68              356.04 348990
 927 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <73>---- - 11:27:33   986.58              355.94 352750
 928 STABIK HENRYK          10  <60> 945 - 11:29:59   986.55              355.83 355140
 929 PISZCZEK Stanisław      8  <20> 942 - 11:25:31   986.48              355.73 350710
 930 SZLACHTA Jan            2  <10> 935 - 11:25:32   986.41              355.63 350700
 931 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <71> 934 M 11:30:14   986.03              355.52 355200
 932 PAJĄK Gotfryd          10  <57> 933 - 11:30:07   985.74              355.42 354980
 933 PAJĄK Gotfryd          10  <58>---- - 11:30:10   985.60              355.31 354980
 934 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <72> 936 - 11:30:27   985.44              355.21 355200
 935 SZLACHTA Jan            2  <11>---- - 11:25:55   985.34              355.10 350700
 936 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <73> 937 - 11:30:30   985.30              355.00 355200
 936 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <74>---- - 11:30:30   985.30              355.00 355200
 938 WIDUCH Dariusz          9  <15>---- - 11:28:54   985.29              354.79 353620
 939 TARGOSZ Władysław       8  <22> 941 - 11:26:30   984.94              354.69 351130
 940 WIDERA Jan              7  < 2>---- S 11:28:24   984.82              354.58 352960
 941 TARGOSZ Władysław       8  <23>---- - 11:26:34   984.75              354.48 351130
 942 PISZCZEK Stanisław      8  <21>---- - 11:26:11   984.63              354.38 350710
 943 DUDA Henryk            10  <22> 944 - 11:29:46   984.61              354.27 354230
 944 DUDA Henryk            10  <23>---- S 11:29:49   984.47              354.17 354230
 945 STABIK HENRYK          10  <61> 947 - 11:30:46   984.40              354.06 355140
 946 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11> 956 M 11:29:54   984.27              353.96 354240
 947 STABIK HENRYK          10  <62> 949 - 11:30:52   984.13              353.85 355140
 948 CYRA Andrzej           10  <33>---- - 11:30:14   984.11              353.75 354510
 949 STABIK HENRYK          10  <63> 950 - 11:30:55   983.99              353.65 355140
 950 STABIK HENRYK          10  <64>---- - 11:30:56   983.95              353.54 355140
 951 HOLEWA Edmund          10  <11>---- C 11:28:26   983.84              353.44 352640
 952 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <15>---- - 11:28:37   983.75              353.33 352790
 953 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 4>---- S 11:26:21   983.72              353.23 350550
 954 CIERKOSZ Marian        10  <18>---- C 11:29:01   982.85              353.13 352860
 955 MYDLAK Józef            2  <19>---- - 11:24:38   982.82              353.02 348540
 956 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <12>---- - 11:30:29   982.68              352.92 354240
 957 NYCZ EDWARD             9  <27>---- - 11:29:02   982.61              352.81 352790
 958 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <43>---- C 11:31:27   982.21              352.71 355020
 959 CHMIEL Robert           2  < 8>---- S 11:28:01   981.94              352.60 351550
 960 GAWEŁCZYK-RUS           2  <15>---- - 11:26:59   981.84              352.50 350500
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 961 GAWEŁCZYK-RUS           2  <16>---- - 11:27:02   981.70                     350500
 962 STABIK HENRYK          10  <65>---- - 11:31:46   981.68                     355140
 963 CYRA Andrzej           10  <34>---- S 11:31:10   981.57                     354510
 964 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <75>---- - 11:31:54   981.49                     355200
 965 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 2>---- C 11:27:08   981.48                     350520
 966 KUSZAJ Kazimierz        8  < 2>---- - 11:25:48   980.86                     348990
 967 CIERKOSZ Marian        10  <19>---- - 11:29:45   980.85                     352860
 968 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <76>---- - 11:32:12   980.67                     355200
 969 TURCZYK Andrzej         9  <48>---- - 11:31:12   980.59                     354190
 970 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <77>---- - 11:32:14   980.58                     355200
 971 STABIK HENRYK          10  <66>---- - 11:32:14   980.42                     355140
 972 TARGOSZ Władysław       8  <24>---- S 11:28:11   980.31                     351130
 973 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  <16>---- - 11:28:32   980.22                     351440
 974 NYCZ EDWARD             9  <28>---- - 11:29:57   980.11                     352790
 975 RYŚ Henryk             10  < 8>---- - 11:31:22   979.89                     354100
 976 PUDEŁKO Józef          10  <18>---- M 11:32:34   979.60                     355170
 977 MYDLAK Józef            2  <20>---- - 11:25:49   979.55                     348540
 978 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6>---- S 11:25:45   979.37                     348410
 979 CYRA Andrzej           10  <35>---- - 11:32:00   979.31                     354510
 980 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <11>---- S 11:33:24   979.28                     355870
 981 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <16>---- - 11:30:23   978.93                     352790
 982 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 3>---- S 11:28:08   978.74                     350520
 983 MYDLAK Józef            2  <21>---- - 11:26:07   978.72                     348540

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot 4 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 FIJOŁEK Mirosław        351120  46   48   95 10 10 10 10  40 4275.31 13217.63 802
   2 STABIK HENRYK           355140 103    7   24  8 10 10 10  38 4377.91 12696.411029
   3 WRÓBEL Stanisław+Piotr  352750 104    1    2 10 10  8 10  38 4326.05 12672.181011
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200 109    6   16 10 10  7 10  37 4196.04 12020.96 921
   5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  72   13   19  6 10  7 10  33 4343.97 11345.57 933
   6 TURCZYK Andrzej         354190  90   11   12  5  9  8 10  32 4377.50 11289.50 924
   7 CIERKOSZ Marian         352860  51  206  304  9 10  9  8  36 3162.91 11060.991025
   8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  34  184  198  9  7  9 10  35 3984.06 11055.55 721
   9 MYDLAK Józef            348540  56   91  334  9  9  8  9  35 3634.38 10950.94 226
  10 DRZEWIECKI R            352540  37    8    9  7 10  6 10  33 4257.91 10887.55 706
  11 PAJĄK Gotfryd           354980  86    4   15  8 10  4 10  32 4369.18 10562.641003
  12 PUDEŁKO Józef           355170  34   25  130  0 10  8 10  28 4193.36 10407.001024
  13 GÓREK STEFAN            352340  26   44   49 10  9  8  6  33 2642.71 10380.37 220
  14 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  76   97   98  7 10  4 10  31 4081.24  9854.071002
  15 NYCZ EDWARD             352790  59   10   30  8  6 10  6  30 2604.27  9756.46 909
  16 ŚWIERKOT Marek          354710  49  280  329  1 10  9  8  28 3184.59  9316.571020
  17 SUJKA Bogdan            350570  41   77   89  0  8  6 10  24 4211.75  8920.02 818
  18 TARGOSZ Władysław       351130  41   76  106  0  8  6 10  24 4084.06  8919.55 821
  19 GAWEŁCZYK-RUS           350500  51  116  163 10  9  5  6  30 2440.01  8721.41 224
  20 PISZCZEK Stanisław      350710  46   85  188  0 10  4 10  24 4060.84  8657.04 816
  21 WIDUCH Dariusz          353620  51  118  119  5  9  4  8  26 3317.72  8513.21 916
  22 POGORZAŁEK Alfred       354240  31  386  436  6  6  6  9  27 3445.94  8276.11 716
  23 GÓRNICKI Jerzy          350110  41  273  307  7  7  7  6  27 2346.36  8218.26 720
  24 DUDA Henryk             354230  46  109  148  7  4  5 10  26 3948.95  8122.351041
  25 SZLACHTA Jan            350700  52  242  324  6  6  6  7  25 2800.00  7838.63 212
  26 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  55  401  468  8  6  6  7  27 2656.36  7659.00 917
  27 MACIEJA Zygmunt         350460  45  102  178  9  6  7  4  26 1591.14  7587.18 215
  28 CHMIEL Robert           351550  40  265  276  9  6  4  7  26 2791.14  7480.25 208
  29 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  351440  70  225  345 10  3  5  8  26 3174.27  7242.39 218
  30 HOLEWA Edmund           352640  58  108  320 10 10  4  3  27 1157.40  7221.001010
  31 BITTMANN Grzegorz       351640  26  350  422  4  8  8  3  23 1206.87  7219.13 902
  32 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  37  151  216  8  6  7  3  24 1240.21  6971.31 928
  33 RYŚ Henryk              354100  43  343  687  8  9  2  4  23 1516.04  6356.551026
  34 KOZAK KRZYSZTOF         354240  35  250  287  5  4  6  5  20 2030.31  6312.40 718
  35 LACH STANISŁAW          349860  26  259  654  5  5  7  4  21 1546.87  6264.85 705
  36 ŻUBER Bolesław          352320  23   23   29  8  4  3  6  21 2516.78  6207.071007
  37 WAŁACH Rufin            354510  64  123  275  4  6  5  5  20 1910.72  6194.59 914
  38 TEODORCZYK Zdzisław     352110  61  331  453  9  5  6  2  22  817.50  6072.69 932
  39 SAJDOK Stanisław        355460  52  517  670  8  6  6  2  22  717.61  5923.751027
  40 SOBAŁA Tadeusz          351410  34  303  562  7  5  3  6  21 2256.87  5895.12 724
  41 POŁĄCZAK Mieczysław     350660  58   81  104  4  4  6  3  17 1292.19  5412.22 213
  42 CYRA Andrzej            354510 102  290  318  6  4  5  4  19 1550.21  5408.981005
  43 MORAWSKI Jan            352160  44  239  622  2  3  8  3  16 1172.18  5184.52 710
  44 FICEK Jan               354760  25  237  694  4  8  3  3  18 1166.77  5059.25 922
  45 MROWIŃSKI Ryszard       351410  22  524  531  3  5  0  8  16 3037.30  4975.94 715
  46 CIOŁKA A. - JANIK H.    352790  51  231  264  3  1  4  6  14 2401.25  4637.97 906
  47 MENDRYS Andrzej         350350  37  262  641  0  5  5  3  13 1175.21  4306.45 808
  48 BRYŁKA E - PETEJA P     350550  27  713  745  4  4  3  4  15 1481.05  4304.04 227
  49 SUJKA Krystyna          350550  40  217  322  0  3  6  3  12 1098.03  4162.79 827
  50 BEDNARZ Henryk          354140  33  681  902  4  6  4  1  15  381.67  4137.27 901
  51 STARCZYNOWSKI Jan       350490  33  538  660  3  5  3  2  13  765.42  3771.53 819
  52 MŁOCEK Zygmunt          348410  27  360  392  1  3  5  2  11  742.09  3486.77 815
  53 KRAWCZYK-OCZKO          350520  27  839  965  6  6  -  1  13  365.10  3235.38 206
  54 WILK Daniel             351400  24  836 1170  7  2  3  1  13  365.42  3105.49 728
  55 PASZEK Wincenty         351350  26  822 1209  5  2  3  1  11  366.88  2822.21 711
  56 WIDERA Jan              352960  16  910  940  4  2  2  2  10  712.29  2569.45 727
  57 LAZAR MARIAN            348510  23 1267 1291  2  3  3  0   8          2174.24 810
  58 SZYJA Horst             352470  15  923 1173  2  0  3  1   6  356.35  1726.08 820
  59 GLINKA Joachim          352760  30  756 1243  1  1  4  0   6          1719.06 904
  60 FISZER Henryk           357520  17  752       1  2  2  1   6  374.17  1679.44 923
  61 KUSZAJ Kazimierz        348990  26  926  966  2  1  2  0   5          1315.20 814
  62 GRELA Stanisław         351460  35  894 1114  2  0  2  1   5  359.38  1311.82 729
  63 TOMASZKIEWICZ Karol     350160  10  737 1222  1  2  0  1   4  375.73  1077.23 223
  64 KOFEL Jan               357870  29  689 1058  3  2  0  0   5          1029.30 939
  65 PILARZ Marek            354040                0  0  1  -   1           319.06 926
  66 KOWALSKI JAN            350350   1            0  1  0  0   1           280.14 807

       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+
       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    | PUNKTY - "nr 2" |
       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+
       |   |                      |  | 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot  4 |  RAZEM |
       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  28  3159.27  9989.66 
          2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  28  3150.53  9946.87 
          3 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  28  3148.54  9920.10 
          4 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  28  3148.95  9903.36 
          5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  28  3126.47  9885.35 
          6 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  28  3113.65  9755.73 
          7 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  28  3129.58  9715.60 
          8 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  28  3077.50  9702.91 
          9 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  28  3074.69  9701.65 
         10 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  28  3094.27  9649.92 
         11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  28  3044.37  9588.91 
         12 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  28  2956.25  9522.93 
         13 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  28  2899.37  9432.43 
         14 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  28  3050.93  9398.96 
         15 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  28  2911.55  9229.21 
         16 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  28  2950.74  9222.71 
         17 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  28  2915.83  9213.54 
         18 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  28  2970.31  9206.94 
         19 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  28  2816.57  9150.29 
         20 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  28  2831.98  9123.36 
         21 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  28  2909.69  9057.16 
         22 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  28  2625.94  9018.13 
         23 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  28  2861.76  8952.08 
         24 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  28  2830.83  8872.64 
         25 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  28  2821.46  8854.48 
         26 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  28  2855.10  8793.42 
         27 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  28  2774.48  8792.45 
         28 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  28  2868.13  8747.30 
         29 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  28  2699.07  8738.04 
         30 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  28  2893.84  8681.38 
         31 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  27  2365.72  8623.63 
         32 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  28  2772.82  8607.38 
         33 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  27  2345.83  8460.81 
         34 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  26  2886.36  8355.17 
         35 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  25  3069.06  8246.70 
         36 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  21  3016.87  8197.13 
         37 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  21  3048.66  8131.82 
         38 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  21  3063.75  8120.22 
         39 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  27  2739.79  8105.50 
         40 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  21  2989.90  8101.10 
         41 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  25  1669.48  8047.63 
         42 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  27  2298.23  8035.33 
         43 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  25  1498.97  7599.90 
         44 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  20  2665.22  7033.69 
         45 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  23  1172.18  6809.16 
         46 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  23  1517.61  6580.32 
         47 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  20  1953.86  6566.73 
         48 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  23   740.21  6356.52 
         49 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  22  1481.05  6216.31 
         50 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  18  1560.94  6108.84 
         51 FICEK Jan               9  4  7  6  3  20  1166.77  5880.76 
         52 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  21   712.29  5615.67 
         53 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  19  2673.97  5514.62 
         54 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  16   366.88  3953.19 
         55 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  15   365.10  3809.59 
         56 WILK Daniel             7  7  3  3  1  14   365.42  3467.76 
         57 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  12           3211.25 
         58 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  10   373.75  3092.17 
         59 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  10   356.04  3012.49 
         60 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  11   380.73  2420.68 
         61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1   9   359.38  2311.85 
         62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1   8   356.35  2236.21 
         63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1   6   374.17  1679.44 
         64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1   4   375.73  1077.23 
         65 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -   1            348.45 
         66 PILARZ Marek            9  0  0  1  -   1            319.06 
         67 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0   1            280.14 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 NYCZ EDWARD             9  1   4   1420.90  1034.00
       2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1404.31  1043.08
       3 FIJOŁEK Mirosław        8  0   4   1400.17  1027.11
       4 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1395.03  1034.76
       5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1387.49  1044.01
       6 FIJOŁEK Mirosław        8  1   4   1386.40  1027.11
       7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1379.60  1034.76
       8 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1373.50  1034.76
       9 MYDLAK Józef            2  1   4   1369.54  1016.73
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1366.07  1044.01
      11 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1365.97  1039.58
      12 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1360.85  1034.76
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1359.06  1044.01
      14 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   4   1358.15  1034.76
      15 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1358.14  1034.76
      16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1357.32  1044.01
      17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1356.87  1044.01
      18 STABIK HENRYK          10  0   4   1356.02  1043.86
      19 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1353.06  1039.58
      20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1352.44  1044.01
      21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1350.34  1044.01
      22 FIJOŁEK Mirosław        8  0   4   1348.72  1027.11
      23 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1348.60  1034.76
      24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1346.20  1044.01
      25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1345.73  1044.01
      26 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1342.16  1043.18
      27 NYCZ EDWARD             9  1   4   1340.39  1034.00
      28 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1340.33  1043.08
      29 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1338.76  1043.08
      30 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1336.24  1043.18
      31 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1334.71  1039.58
      32 DRZEWIECKI R            7  0   4   1334.16  1032.70
      33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1331.71  1044.01
      34 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1328.87  1043.18
      35 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   4   1326.58  1034.76
      36 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   4   1324.76  1034.76
      37 NYCZ EDWARD             9  1   4   1323.48  1034.00
      38 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   4   1323.06  1034.76
      39 GÓREK STEFAN            2  0   4   1321.80  1031.75
      40 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1318.64  1043.18
      41 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   4   1316.19  1024.42
      42 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   4   1315.00  1034.72
      43 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1314.13  1044.01
      44 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1312.55  1043.18
      45 NYCZ EDWARD             9  1   4   1312.48  1034.00
      46 FIJOŁEK Mirosław        8  0   4   1310.76  1027.11
      47 DRZEWIECKI R            7  1   4   1303.55  1032.70
      48 MYDLAK Józef            2  0   4   1302.87  1016.73
      49 WIDUCH Dariusz          9  0   4   1301.60  1037.36
      50 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   4   1300.64  1034.72
      51 DRZEWIECKI R            7  1   4   1300.51  1032.70
      52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1297.13  1044.01
      53 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1296.13  1039.58
      54 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1292.91  1034.76
      55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1292.76  1044.01
      56 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   4   1290.87  1034.72
      57 FIJOŁEK Mirosław        8  1   4   1290.41  1027.11
      58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1289.04  1044.01
      59 MYDLAK Józef            2  0   4   1287.38  1016.73
      60 STABIK HENRYK          10  1   4   1286.18  1043.86
      61 STABIK HENRYK          10  0   4   1284.69  1043.86
      62 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1283.12  1039.58
      63 GÓREK STEFAN            2  0   4   1282.59  1031.75
      64 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   4   1282.37  1046.54
      65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1282.28  1044.01
      66 MACIEJA Zygmunt         2  1   4   1282.13  1024.10
      67 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1275.37  1043.08
      68 BITTMANN Grzegorz       9  1   4   1272.08  1029.36
      69 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   4   1271.52  1039.43
      70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1271.50  1044.01
      71 CIERKOSZ Marian        10  0   4   1271.27  1035.28
      72 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   4   1268.86  1034.76
      73 STABIK HENRYK          10  0   4   1267.03  1043.86
      74 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1265.16  1043.18
      75 MYDLAK Józef            2  0   4   1264.95  1016.73
      76 FIJOŁEK Mirosław        8  1   4   1264.27  1027.11
      77 DRZEWIECKI R            7  0   4   1263.92  1032.70
      78 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   4   1261.92  1028.03
      79 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1261.19  1039.58
      80 STABIK HENRYK          10  1   4   1258.29  1043.86
      81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1256.31  1044.01
      82 FIJOŁEK Mirosław        8  1   4   1255.34  1027.11
      83 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1253.33  1034.76
      84 WILK Daniel             7  1   4   1252.32  1028.25
      85 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1250.52  1044.01
      86 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1250.22  1039.58
      87 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1250.10  1043.08
      88 CHMIEL Robert           2  0   4   1249.34  1028.45

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  4377.91 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   - 10 konk.  4377.50 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  4369.18 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  4343.97 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  4326.05 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  3159.27 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  3150.53 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  3148.95 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  3148.54 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  3129.58 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot 4 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 MYDLAK Józef            348540  56   91  334  1  1  1  1   4  443.02  1358.99 226
   2 FIJOŁEK Mirosław        351120  46   48   95  0  1  1  1   3  439.17  1176.02 802
   3 SUJKA Bogdan            350570  41   77   89  0  1  1  1   3  443.23  1164.09 818
   4 PUDEŁKO Józef           355170  34   25  130  0  1  1  1   3  433.13  1151.731024
   5 BITTMANN Grzegorz       351640  26  350  422  0  1  1  1   3  416.04  1101.42 902
   6 ŚWIERKOT Marek          354710  49  280  329  0  1  1  1   3  375.62  1072.651020
   7 DRZEWIECKI R            352540  37    8    9  0  1  1  1   3  409.69  1067.59 706
   8 MENDRYS Andrzej         350350  37  262  641  0  1  1  1   3  372.81  1063.02 808
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  72   13   19  0  1  1  1   3  352.71  1047.39 933
  10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200 109    6   16  1  1  0  1   3  446.46   995.36 921
  11 WRÓBEL Stanisław+Piotr  352750 104    1    2  1  1  0  1   3  449.79   968.181011
  12 SZLACHTA Jan            350700  52  242  324  1  0  1  1   3  384.48   940.59 212
  13 CIOŁKA A. - JANIK H.    352790  51  231  264  1  0  1  1   3  428.44   939.76 906
  14 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  34  184  198  1  1  0  1   3  411.98   918.67 721
  15 TURCZYK Andrzej         354190  90   11   12  1  1  1  0   3           888.27 924
  16 GÓRNICKI Jerzy          350110  41  273  307  1  1  1  0   3           887.52 720
  17 CHMIEL Robert           351550  40  265  276  1  1  0  1   3  423.75   864.48 208
  18 NYCZ EDWARD             352790  59   10   30  0  0  1  1   2  451.46   855.83 909
  19 PAJĄK Gotfryd           354980  86    4   15  0  0  1  1   2  440.94   829.351003
  20 LACH STANISŁAW          349860  26  259  654  1  1  1  0   3           823.07 705
  21 CIERKOSZ Marian         352860  51  206  304  1  1  1  0   3           822.271025
  22 HOLEWA Edmund           352640  58  108  320  1  1  0  1   3  353.44   820.891010
  23 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  351440  70  225  345  1  0  1  1   3  373.33   812.48 218
  24 KOZAK KRZYSZTOF         354240  35  250  287  0  0  1  1   2  396.35   784.86 718
  25 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  55  401  468  1  1  0  1   3  357.60   778.85 917
  26 POŁĄCZAK Mieczysław     350660  58   81  104  0  0  1  1   2  444.06   772.21 213
  27 DUDA Henryk             354230  46  109  148  0  1  0  1   2  406.77   754.451041
  28 GÓREK STEFAN            352340  26   44   49  0  1  1  0   2           748.45 220
  29 TARGOSZ Władysław       351130  41   76  106  0  1  0  1   2  397.08   733.31 821
  30 MACIEJA Zygmunt         350460  45  102  178  0  1  1  0   2           731.62 215
  31 PISZCZEK Stanisław      350710  46   85  188  0  1  1  0   2           670.71 816
  32 STABIK HENRYK           355140 103    7   24  0  1  1  0   2           643.971029
  33 FICEK Jan               354760  25  237  694  0  1  1  0   2           620.79 922
  34 BRYŁKA E - PETEJA P     350550  27  713  745  0  1  1  0   2           602.19 227
  35 GAWEŁCZYK-RUS           350500  51  116  163  1  1  0  0   2           511.90 224
  36 SOBAŁA Tadeusz          351410  34  303  562  1  1  0  0   2           488.35 724
  37 ŻUBER Bolesław          352320  23   23   29  0  0  0  1   1  448.75   448.751007
  38 MORAWSKI Jan            352160  44  239  622  0  0  1  0   1           401.20 710
  39 RYŚ Henryk              354100  43  343  687  0  0  1  0   1           379.631026
  40 BEDNARZ Henryk          354140  33  681  902  0  0  1  0   1           377.84 901
  41 PASZEK Wincenty         351350  26  822 1209  0  0  0  1   1  366.88   366.88 711
  42 TEODORCZYK Zdzisław     352110  61  331  453  0  0  1  0   1           336.61 932
  43 MŁOCEK Zygmunt          348410  27  360  392  0  1  0  0   1           331.77 815
  44 GLINKA Joachim          352760  30  756 1243  0  0  1  0   1           331.22 904
  45 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  37  151  216  0  1  0  0   1           325.41 928
  46 POGORZAŁEK Alfred       354240  31  386  436  0  1  0  0   1           299.32 716
  47 KRAWCZYK-OCZKO          350520  27  839  965  0  1  -  0   1           267.14 206
  48 FISZER Henryk           357520  17  752       0  1  0  0   1           263.68 923
  49 WIDUCH Dariusz          353620  51  118  119  1  0  0  0   1           155.47 916
  50 WILK Daniel             351400  24  836 1170  1  0  0  0   1           115.88 728