LISTA KONKURSOWA 04/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 LESZNO

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 04.09.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 246990 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 16°36'14.0"-51°51'48.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:40:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 60
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1864
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 622
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 373
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 466
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 10:04:59
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1215.27 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 10:32:16
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1055.60 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.30m.44s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  296|  115| 38.9|
                    |BRYNOW         | 13|  357|  137| 38.4|
                    |PANEWNIKI      | 10|  225|   66| 29.3|
                    |PIOTROWICE     | 15|  485|  147| 30.3|
                    |PODLESIE       | 12|  501|  157| 31.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 60| 1864|  622| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 BIŁKA Adam             10 37-14- 8 S 10:04:59  1215.27   0.54 346.83 249110
   2 SZLACHTA Jan            2 44-21- 8 S 10:01:01  1213.13   1.07 346.67 243860
   3 PAJĄK Gotfryd          10 48-18- 5 - 10:08:10  1202.40   1.61 346.51 250300
   4 NYCZ EDWARD             9 26-13- 8 S 10:06:04  1200.29   2.15 346.35 247340
   5 SZLACHTA Jan            2 < 2>  24 - 10:03:24  1198.92   2.68 346.19 243860
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 38-19- 8 - 10:08:30  1198.32   3.22 346.03 249850
   7 GÓREK STEFAN            2 22-13- 8 S 10:06:03  1192.96   3.76 345.86 245810
   8 POŁĄCZAK Mieczysław     2 50-22- 6 S 10:04:31  1192.47   4.29 345.70 243880
   9 GÓREK STEFAN            2 < 2>  70 S 10:06:27  1190.65   4.83 345.54 245810
  10 TURCZYK Andrzej         9 63-26- 7 - 10:09:22  1187.77   5.36 345.38 248680
  11 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  18 - 10:11:00  1186.26   5.90 345.22 250300
  12 GAWEŁCZYK-RUS           2 44-19- 8 - 10:06:06  1184.04   6.44 345.06 244030
  13 TARGOSZ Władysław       8 33-14- 8 S 10:07:11  1183.83   6.97 344.90 245270
  14 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  41 - 10:11:03  1178.30   7.51 344.74 248680
  15 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2>  20 S 10:07:07  1177.50   8.05 344.58 243880
  16 BIŁKA Adam             10 < 2>  48 - 10:11:51  1175.88   8.58 344.42 249110
  17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 51-21- 6 - 10:13:07  1174.94   9.12 344.26 250400
  18 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  19 S 10:13:09  1174.29   9.66 344.10 250300
  19 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  34 S 10:13:15  1173.74  10.19 343.94 250300
  20 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3>  21 - 10:07:55  1172.97  10.73 343.77 243880
  21 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4>  26 - 10:08:09  1171.66  11.27 343.61 243880
  22 LACH Stanisław          7 42-22- 8 - 10:07:43  1170.68  11.80 343.45 243170
  23 FIJOŁEK Mirosław        8 27-11- 7 S 10:09:33  1170.37  12.34 343.29 245250
  24 SZLACHTA Jan            2 < 3>  36 S 10:08:22  1170.34  12.88 343.13 243860
  25 ŻOŁNECZKO Dawid         9 33-15- 7 - 10:14:22  1169.91  13.41 342.97 250790
  26 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 5>  37 - 10:08:32  1169.50  13.95 342.81 243880
  27 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 135 S 10:09:55  1168.32  14.48 342.65 245250
  28 MORAWSKI Jan            7 48-23- 8 S 10:11:00  1167.39  15.02 342.49 246320
  29 MORAWSKI Jan            7 < 2>  99 S 10:11:01  1167.30  15.56 342.33 246320
  30 POGORZAŁEK Alfred       7 14- 2- 2 S 10:12:24  1167.18  16.09 342.17 247910
  31 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  80 S 10:09:13  1166.40  16.63 342.01 244030
  32 LACH Stanisław          7 < 2>  50 S 10:08:29  1166.38  17.17 341.85 243170
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>  40 S 10:15:02  1166.28  17.70 341.68 250790
  34 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  97 - 10:14:39  1166.08  18.24 341.52 250300
  35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  82 S 10:14:58  1164.83  18.78 341.36 250400
  36 SZLACHTA Jan            2 < 4>  42 - 10:09:26  1164.38  19.31 341.20 243860
  37 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 6>  47 - 10:09:31  1164.01  19.85 341.04 243880
  38 TARGOSZ Władysław       8 < 2>  39 S 10:10:59  1162.51  20.39 340.88 245270
  39 TARGOSZ Władysław       8 < 3>  66 S 10:11:01  1162.33  20.92 340.72 245270
  40 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 166 S 10:15:48  1162.14  21.46 340.56 250790
  41 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  45 - 10:14:03  1161.78  22.00 340.40 248680
  42 SZLACHTA Jan            2 < 5>  51 - 10:10:11  1160.23  22.53 340.24 243860
  43 HOLEWA Edmund          10 56-26- 8 - 10:13:55  1159.80  23.07 340.08 248100
  44 HOLEWA Edmund          10 < 2>  86 S 10:13:58  1159.53  23.61 339.92 248100
  45 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  67 - 10:14:30  1159.35  24.14 339.76 248680
  46 PUDEŁKO Józef          10 30-12- 6 - 10:15:58  1159.25  24.68 339.59 250360
  47 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 7>  62 S 10:10:29  1158.67  25.21 339.43 243880
  48 BIŁKA Adam             10 < 3>  65 - 10:15:00  1158.65  25.75 339.27 249110
  49 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  76 S 10:16:09  1158.27  26.29 339.11 250360
  50 LACH Stanisław          7 < 3>  55 S 10:10:01  1157.86  26.82 338.95 243170
  51 SZLACHTA Jan            2 < 6>  52 S 10:10:38  1157.75  27.36 338.79 243860
  52 SZLACHTA Jan            2 < 7>  90 - 10:10:40  1157.56  27.90 338.63 243860
  53 DRZEWIECKI R            7 35-19- 8 S 10:12:56  1157.26  28.43 338.47 246420
  54 WIDERA Jan              7 28-10- 7 S 10:13:27  1157.23  28.97 338.31 247010
  55 LACH Stanisław          7 < 4>  58 S 10:10:10  1157.03  29.51 338.15 243170
  56 KRAWCZYK-OCZKO          2 22- 8- 8 S 10:10:31  1157.01  30.04 337.99 243570
  57 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 35-11- 6 - 10:11:19  1156.89  30.58 337.83 244470
  58 LACH Stanisław          7 < 5>  95 - 10:10:13  1156.76  31.12 337.67 243170
  59 SUJKA Bogdan            8 35-10- 7 S 10:11:58  1156.69  31.65 337.50 245180
  60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 49-15- 8 - 10:19:14  1156.44  32.19 337.34 253530
  61 STABIK HENRYK          10 32- 7- 5 S 10:16:38  1156.42  32.73 337.18 250520
  62 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 8>  74 - 10:10:55  1156.29  33.26 337.02 243880
  63 MŁOCEK Zygmunt          8 23- 9- 8 S 10:10:50  1155.23  33.80 336.86 243560
  64 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 217 S 10:10:52  1155.04  34.33 336.70 243560
  65 BIŁKA Adam             10 < 4> 122 S 10:15:41  1154.98  34.87 336.54 249110
  66 TARGOSZ Władysław       8 < 4>  81 - 10:12:25  1154.66  35.41 336.38 245270
  67 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  71 S 10:15:23  1154.59  35.94 336.22 248680
  68 SOBAŁA Tadeusz          7 25-16- 8 S 10:12:34  1154.56  36.48 336.06 245420
  69 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2>  98 S 10:12:39  1154.10  37.02 335.90 245420
  70 GÓREK STEFAN            2 < 3> 114 S 10:13:04  1153.68  37.55 335.74 245810
  71 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  92 - 10:15:34  1153.61  38.09 335.58 248680
  72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  83 - 10:19:51  1153.20  38.63 335.41 253530
  73 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 272 S 10:12:16  1151.71  39.16 335.25 244470
  74 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 9> 148 - 10:11:46  1151.65  39.70 335.09 243880
  75 WAŁACH Rufin            9 33-10- 5 - 10:16:45  1151.51  40.24 334.93 249590
  76 PUDEŁKO Józef          10 < 3>  77 - 10:17:26  1151.43  40.77 334.77 250360
  77 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 140 S 10:17:30  1151.08  41.31 334.61 250360
  78 SUJKA Bogdan            8 < 2> 279 - 10:13:01  1150.99  41.85 334.45 245180
  79 DRZEWIECKI R            7 < 2>  84 - 10:14:14  1150.24  42.38 334.29 246420
  80 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3>  89 S 10:12:14  1149.82  42.92 334.13 244030
  81 TARGOSZ Władysław       8 < 5>  85 - 10:13:19  1149.79  43.45 333.97 245270
  82 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3> 116 - 10:17:47  1149.77  43.99 333.81 250400
  83 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  94 - 10:20:31  1149.71  44.53 333.65 253530
  84 DRZEWIECKI R            7 < 3> 107 - 10:14:20  1149.70  45.06 333.49 246420
  84 TARGOSZ Władysław       8 < 6>  87 - 10:13:20  1149.70  45.06 333.49 245270
  86 HOLEWA Edmund          10 < 3>  88 S 10:15:48  1149.68  46.14 333.16 248100
  87 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 197 S 10:13:21  1149.61  46.67 333.00 245270
  88 HOLEWA Edmund          10 < 4> 158 S 10:15:51  1149.41  47.21 332.84 248100
  89 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 160 - 10:12:20  1149.28  47.75 332.68 244030
  90 SZLACHTA Jan            2 < 8> 104 - 10:12:12  1149.20  48.28 332.52 243860
  91 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 31- 7- 5 - 10:15:26  1148.75  48.82 332.36 247480
  92 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 139 - 10:16:30  1148.64  49.36 332.20 248680
  93 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 390 S 10:12:09  1148.10  49.89 332.04 243570
  94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 125 - 10:20:52  1147.89  50.43 331.88 253530
  95 LACH Stanisław          7 < 6> 205 S 10:11:51  1147.84  50.97 331.72 243170
  96 ŚWIERKOT Marek         10 20- 7- 5 S 10:18:02  1147.53  51.50 331.56 250200
  97 PAJĄK Gotfryd          10 < 6> 179 S 10:18:09  1147.38  52.04 331.40 250300
  98 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 100 S 10:13:55  1147.27  52.58 331.23 245420
  99 MORAWSKI Jan            7 < 3> 101 - 10:14:46  1146.92  53.11 331.07 246320
 100 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 102 S 10:14:01  1146.73  53.65 330.91 245420
 101 MORAWSKI Jan            7 < 4> 119 S 10:14:49  1146.65  54.18 330.75 246320
 102 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 164 - 10:14:03  1146.55  54.72 330.59 245420
 103 MACIEJA Zygmunt         2 21- 8- 7 S 10:12:24  1146.47  55.26 330.43 243510
 104 SZLACHTA Jan            2 < 9> 124 - 10:12:46  1146.14  55.79 330.27 243860
 105 GÓRNICKI Jerzy          7 81-18- 6 - 10:12:37  1146.10  56.33 330.11 243680
 105 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 110 - 10:12:37  1146.10  56.33 330.11 243680
 107 DRZEWIECKI R            7 < 4> 111 S 10:15:02  1145.96  57.40 329.79 246420
 108 WIDERA Jan              7 < 2> 118 S 10:15:34  1145.86  57.94 329.63 247010
 109 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 113 S 10:18:05  1145.66  58.48 329.47 249850
 110 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 112 - 10:12:44  1145.47  59.01 329.31 243680
 111 DRZEWIECKI R            7 < 5> 143 S 10:15:10  1145.25  59.55 329.14 246420
 112 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 137 S 10:12:50  1144.93  60.09 328.98 243680
 113 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 142 S 10:18:19  1144.44  60.62 328.82 249850
 114 GÓREK STEFAN            2 < 4> 115 S 10:14:48  1144.37  61.16 328.66 245810
 115 GÓREK STEFAN            2 < 5> 117 S 10:14:50  1144.19  61.70 328.50 245810
 116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4> 120 - 10:18:51  1144.16  62.23 328.34 250400
 117 GÓREK STEFAN            2 < 6> 150 S 10:14:54  1143.83  62.77 328.18 245810
 118 WIDERA Jan              7 < 3> 121 S 10:16:06  1143.04  63.30 328.02 247010
 119 MORAWSKI Jan            7 < 5> 130 - 10:15:30  1143.02  63.84 327.86 246320
 120 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5> 127 - 10:19:08  1142.68  64.38 327.70 250400
 121 WIDERA Jan              7 < 4> 285 S 10:16:11  1142.60  64.91 327.54 247010
 122 BIŁKA Adam             10 < 5> 129 S 10:18:07  1142.10  65.45 327.38 249110
 123 RADZIEJEWSKI JERZY      9 29- 6- 4 - 10:18:05  1142.04  65.99 327.22 249060
 124 SZLACHTA Jan            2 <10> 126 - 10:13:36  1141.67  66.52 327.05 243860
 125 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 131 - 10:22:05  1141.60  67.06 326.89 253530
 126 SZLACHTA Jan            2 <11> 187 - 10:13:37  1141.58  67.60 326.73 243860
 127 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 147 S 10:19:22  1141.47  68.13 326.57 250400
 128 PISZCZEK Stanisław      8 24-10- 7 S 10:14:46  1141.05  68.67 326.41 245060
 128 BIŁKA Adam             10 < 6> 159 S 10:18:19  1141.05  68.67 326.41 249110
 130 MORAWSKI Jan            7 < 6> 134 - 10:15:56  1140.72  69.74 326.09 246320
 131 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 195 S 10:22:16  1140.66  70.28 325.93 253530
 132 WIDUCH Dariusz          9 40-11- 5 - 10:17:38  1140.63  70.82 325.77 248240
 133 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 190 S 10:14:51  1140.61  71.35 325.61 245060
 134 MORAWSKI Jan            7 < 7> 151 - 10:15:58  1140.55  71.89 325.45 246320
 135 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 136 - 10:15:04  1140.34  72.42 325.29 245250
 136 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 138 S 10:15:07  1140.08  72.96 325.13 245250
 137 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5> 240 - 10:13:45  1140.02  73.50 324.96 243680
 138 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 188 S 10:15:10  1139.81  74.03 324.80 245250
 139 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 170 - 10:18:13  1139.60  74.57 324.64 248680
 140 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 157 S 10:19:42  1139.55  75.11 324.48 250360
 141 MROWIŃSKI Ryszard       7 13- 9- 8 S 10:15:32  1139.50  75.64 324.32 245600
 142 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 154 S 10:19:20  1139.13  76.18 324.16 249850
 143 DRZEWIECKI R            7 < 6> 163 S 10:16:20  1139.08  76.72 324.00 246420
 144 WAŁACH Rufin            9 < 2> 348 S 10:19:08  1138.99  77.25 323.84 249590
 145 SAPOŃ Stanisław         7 11- 3- 3 S 10:15:30  1138.98  77.79 323.68 245450
 146 NYCZ EDWARD             9 < 2> 196 - 10:17:14  1138.59  78.33 323.52 247340
 147 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 153 - 10:20:03  1137.92  78.86 323.36 250400
 148 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <10> 171 S 10:14:20  1137.85  79.40 323.20 243880
 149 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 176 S 10:18:11  1137.76  79.94 323.04 248240
 150 GÓREK STEFAN            2 < 7> 218 S 10:16:08  1137.31  80.47 322.87 245810
 151 MORAWSKI Jan            7 < 8> 152 S 10:16:37  1137.12  81.01 322.71 246320
 152 MORAWSKI Jan            7 < 9> 156 - 10:16:40  1136.86  81.55 322.55 246320
 153 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 200 - 10:20:17  1136.72  82.08 322.39 250400
 154 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 155 S 10:19:55  1136.11  82.62 322.23 249850
 155 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 216 - 10:19:58  1135.85  83.15 322.07 249850
 156 MORAWSKI Jan            7 <10> 186 - 10:16:54  1135.64  83.69 321.91 246320
 157 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 229 - 10:20:28  1135.59  84.23 321.75 250360
 158 HOLEWA Edmund          10 < 5> 168 S 10:18:29  1135.56  84.76 321.59 248100
 159 BIŁKA Adam             10 < 7> 162 S 10:19:23  1135.50  85.30 321.43 249110
 160 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 161 S 10:14:58  1135.20  85.84 321.27 244030
 160 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 169 S 10:14:58  1135.20  85.84 321.27 244030
 162 BIŁKA Adam             10 < 8> 231 - 10:19:32  1134.73  86.91 320.94 249110
 163 DRZEWIECKI R            7 < 7> 193 - 10:17:12  1134.53  87.45 320.78 246420
 164 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 165 - 10:16:25  1134.02  87.98 320.62 245420
 165 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7> 167 S 10:16:26  1133.93  88.52 320.46 245420
 166 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 182 S 10:21:11  1133.86  89.06 320.30 250790
 167 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8> 269 S 10:16:28  1133.75  89.59 320.14 245420
 168 HOLEWA Edmund          10 < 6> 174 - 10:18:54  1133.39  90.13 319.98 248100
 169 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 207 - 10:15:23  1133.00  90.67 319.82 244030
 170 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 175 - 10:19:35  1132.51  91.20 319.66 248680
 171 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <11> 173 - 10:15:21  1132.48  91.74 319.50 243880
 172 CIERKOSZ Marian        10 35-10- 6 S 10:20:00  1132.41  92.27 319.34 249130
 173 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <12> 183 - 10:15:22  1132.39  92.81 319.18 243880
 174 HOLEWA Edmund          10 < 7> 177 - 10:19:06  1132.36  93.35 319.02 248100
 175 TURCZYK Andrzej         9 <10> 225 S 10:19:39  1132.17  93.88 318.85 248680
 176 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 237 - 10:19:18  1131.97  94.42 318.69 248240
 177 HOLEWA Edmund          10 < 8> 178 - 10:19:12  1131.84  94.96 318.53 248100
 178 HOLEWA Edmund          10 < 9> 198 - 10:19:14  1131.67  95.49 318.37 248100
 179 PAJĄK Gotfryd          10 < 7> 181 - 10:21:16  1131.21  96.03 318.21 250300
 180 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 213 S 10:20:17  1130.64  96.57 318.05 249060
 181 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 239 - 10:21:27  1130.28  97.10 317.89 250300
 182 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 201 - 10:21:59  1129.77  97.64 317.73 250790
 183 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <13> 185 - 10:15:56  1129.42  98.18 317.57 243880
 184 PYRSKI Leszek           9 16- 6- 5 S 10:23:28  1129.30  98.71 317.41 252360
 185 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <14> 199 - 10:15:58  1129.25  99.25 317.25 243880
 186 MORAWSKI Jan            7 <11> 192 S 10:18:09  1129.13  99.79 317.09 246320
 187 SZLACHTA Jan            2 <12> 189 - 10:16:02  1128.81 100.32 316.93 243860
 188 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 323 - 10:17:17  1128.71 100.86 316.76 245250
 189 SZLACHTA Jan            2 <13> 260 S 10:16:05  1128.55 101.39 316.60 243860
 190 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 313 S 10:17:10  1128.44 101.93 316.44 245060
 191 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 21- 7- 7 S 10:19:06  1128.21 102.47 316.28 247190
 192 MORAWSKI Jan            7 <12> 214 - 10:18:21  1128.10 103.00 316.12 246320
 193 DRZEWIECKI R            7 < 8> 194 S 10:18:27  1128.04 103.54 315.96 246420
 194 DRZEWIECKI R            7 < 9> 212 - 10:18:38  1127.09 104.08 315.80 246420
 195 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 243 S 10:25:03  1126.55 104.61 315.64 253530
 196 NYCZ EDWARD             9 < 3> 238 S 10:19:39  1126.06 105.15 315.48 247340
 197 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 233 S 10:17:52  1125.78 105.69 315.32 245270
 198 HOLEWA Edmund          10 <10> 211 S 10:20:23  1125.77 106.22 315.16 248100
 199 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <15> 208 - 10:16:41  1125.51 106.76 315.00 243880
 200 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 202 - 10:22:29  1125.48 107.30 314.84 250400
 201 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6> 439 S 10:22:50  1125.46 107.83 314.67 250790
 202 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 257 S 10:22:34  1125.06 108.37 314.51 250400
 203 SAJDOK Stanisław       10 45- 8- 5 S 10:23:09  1124.85 108.91 314.35 251010
 204 WILK Daniel             7 16- 3- 3 S 10:18:24  1124.27 109.44 314.19 245540
 205 LACH Stanisław          7 < 7> 206 - 10:16:18  1124.23 109.98 314.03 243170
 206 LACH Stanisław          7 < 8> 209 - 10:16:19  1124.14 110.52 313.87 243170
 207 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 235 - 10:17:05  1124.13 111.05 313.71 244030
 207 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <16> 255 - 10:16:57  1124.13 111.05 313.71 243880
 209 LACH Stanisław          7 < 9> 210 S 10:16:20  1124.05 112.12 313.39 243170
 210 LACH Stanisław          7 <10> 220 S 10:16:22  1123.88 112.66 313.23 243170
 211 HOLEWA Edmund          10 <11> 274 S 10:20:46  1123.81 113.20 313.07 248100
 212 DRZEWIECKI R            7 <10> 219 S 10:19:17  1123.75 113.73 312.91 246420
 212 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 249 S 10:21:38  1123.75 113.73 312.91 249060
 214 MORAWSKI Jan            7 <13> 215 S 10:19:13  1123.64 114.81 312.58 246320
 215 MORAWSKI Jan            7 <14> 226 S 10:19:18  1123.21 115.34 312.42 246320
 216 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 256 - 10:22:27  1123.17 115.88 312.26 249850
 217 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 261 S 10:16:53  1123.00 116.42 312.10 243560
 218 GÓREK STEFAN            2 < 8> 227 S 10:19:02  1122.25 116.95 311.94 245810
 219 DRZEWIECKI R            7 <11> 263 - 10:19:35  1122.22 117.49 311.78 246420
 220 LACH Stanisław          7 <11> 268 S 10:16:42  1122.15 118.03 311.62 243170
 220 STABIK HENRYK          10 < 2> 360 S 10:23:15  1122.15 118.03 311.62 250520
 222 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 224 S 10:17:01  1122.08 119.10 311.30 243510
 223 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 341 S 10:20:18  1122.06 119.64 311.14 247190
 224 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 315 S 10:17:02  1121.99 120.17 310.98 243510
 225 TURCZYK Andrzej         9 <11> 248 - 10:21:39  1121.95 120.71 310.82 248680
 226 MORAWSKI Jan            7 <15> 265 - 10:19:41  1121.25 121.24 310.66 246320
 227 GÓREK STEFAN            2 < 9> 290 - 10:19:15  1121.14 121.78 310.49 245810
 228 MENDRYS Andrzej         8 25- 9- 6 S 10:18:35  1121.04 122.32 310.33 245040
 229 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 283 - 10:23:20  1121.02 122.85 310.17 250360
 230 MYDLAK Józef            2 15- 5- 5 S 10:16:23  1120.65 123.39 310.01 242490
 231 BIŁKA Adam             10 < 9> 314 S 10:22:18  1120.60 123.93 309.85 249110
 232 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 247 - 10:23:23  1120.05 124.46 309.69 250200
 233 TARGOSZ Władysław       8 < 9> 234 - 10:19:03  1119.70 125.00 309.53 245270
 234 TARGOSZ Władysław       8 <10> 252 S 10:19:04  1119.61 125.54 309.37 245270
 235 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 250 - 10:17:58  1119.58 126.07 309.21 244030
 236 CYRA Andrzej           10 68-15- 4 S 10:22:59  1119.55 126.61 309.05 249640
 237 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 304 S 10:21:44  1119.54 127.15 308.89 248240
 238 NYCZ EDWARD             9 < 4> 266 S 10:20:56  1119.52 127.68 308.73 247340
 239 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 345 - 10:23:41  1118.99 128.22 308.57 250300
 240 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6> 299 S 10:17:48  1118.82 128.76 308.40 243680
 241 RYŚ Henryk             10 36-12- 8 - 10:22:51  1118.78 129.29 308.24 249320
 242 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 24- 6- 5 S 10:21:05  1118.76 129.83 308.08 247340
 242 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 281 - 10:26:37  1118.76 129.83 308.08 253530
 244 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 245 S 10:21:14  1118.64 130.90 307.76 247480
 245 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 246 S 10:21:17  1118.39 131.44 307.60 247480
 246 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4> 387 - 10:21:19  1118.22 131.97 307.44 247480
 247 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 280 - 10:23:45  1118.21 132.51 307.28 250200
 248 TURCZYK Andrzej         9 <12> 296 - 10:22:28  1117.83 133.05 307.12 248680
 249 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 320 S 10:22:51  1117.61 133.58 306.96 249060
 250 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 339 S 10:18:27  1117.10 134.12 306.80 244030
 251 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2> 301 S 10:19:54  1116.87 134.66 306.64 245600
 252 TARGOSZ Władysław       8 <11> 253 S 10:19:39  1116.64 135.19 306.48 245270
 253 TARGOSZ Władysław       8 <12> 258 S 10:19:40  1116.56 135.73 306.31 245270
 254 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 45-13- 5 S 10:22:57  1116.53 136.27 306.15 248930
 255 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <17> 282 S 10:18:28  1116.33 136.80 305.99 243880
 256 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 284 S 10:23:51  1116.15 137.34 305.83 249850
 257 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 353 - 10:24:21  1116.11 137.88 305.67 250400
 258 TARGOSZ Władysław       8 <13> 334 S 10:19:47  1115.96 138.41 305.51 245270
 259 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 294 S 10:23:15  1115.92 138.95 305.35 249130
 260 SZLACHTA Jan            2 <14> 264 - 10:18:32  1115.89 139.48 305.19 243860
 261 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 262 S 10:18:18  1115.71 140.02 305.03 243560
 261 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5> 393 S 10:18:18  1115.71 140.02 305.03 243560
 263 DRZEWIECKI R            7 <12> 366 - 10:20:52  1115.70 141.09 304.71 246420
 264 SZLACHTA Jan            2 <15> 324 S 10:18:36  1115.55 141.63 304.55 243860
 265 MORAWSKI Jan            7 <16> 332 - 10:20:52  1115.24 142.17 304.39 246320
 266 NYCZ EDWARD             9 < 5> 288 - 10:21:47  1115.23 142.70 304.22 247340
 267 SAPOŃ Stanisław         7 < 2> 424 S 10:20:14  1114.50 143.24 304.06 245450
 268 LACH Stanisław          7 <12> 270 S 10:18:17  1114.01 143.78 303.90 243170
 269 SOBAŁA Tadeusz          7 < 9> 271 S 10:20:21  1113.77 144.31 303.74 245420
 270 LACH Stanisław          7 <13> 273 - 10:18:20  1113.76 144.85 303.58 243170
 271 SOBAŁA Tadeusz          7 <10> 356 - 10:20:23  1113.61 145.39 303.42 245420
 272 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 275 - 10:19:33  1113.51 145.92 303.26 244470
 273 LACH Stanisław          7 <14> 276 - 10:18:24  1113.42 146.46 303.10 243170
 274 HOLEWA Edmund          10 <12> 302 - 10:22:50  1113.39 147.00 302.94 248100
 275 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 337 S 10:19:37  1113.17 147.53 302.78 244470
 276 LACH Stanisław          7 <15> 277 - 10:18:28  1113.08 148.07 302.62 243170
 277 LACH Stanisław          7 <16> 330 S 10:18:31  1112.82 148.61 302.46 243170
 278 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 352 S 10:25:34  1112.80 149.14 302.30 251010
 279 SUJKA Bogdan            8 < 3> 310 S 10:20:21  1112.68 149.68 302.13 245180
 280 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 404 S 10:24:54  1112.49 150.21 301.97 250200
 281 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 303 S 10:27:58  1112.14 150.75 301.81 253530
 282 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <18> 463 S 10:19:20  1111.92 151.29 301.65 243880
 283 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 293 - 10:25:10  1111.89 151.82 301.49 250360
 284 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 287 - 10:24:46  1111.60 152.36 301.33 249850
 285 WIDERA Jan              7 < 5> 415 S 10:22:15  1111.41 152.90 301.17 247010
 286 RYŚ Henryk             10 < 2> 364 S 10:24:20  1111.38 153.43 301.01 249320
 287 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 375 - 10:24:49  1111.35 153.97 300.85 249850
 288 NYCZ EDWARD             9 < 6> 317 S 10:22:43  1110.56 154.51 300.69 247340
 289 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 16- 2- 2 S 10:20:30  1110.48 155.04 300.53 244860
 290 GÓREK STEFAN            2 <10> 504 S 10:21:22  1110.42 155.58 300.37 245810
 291 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2> 295 S 10:24:21  1109.56 156.12 300.21 248930
 292 PYRSKI Leszek           9 < 2> 335 S 10:27:29  1109.36 156.65 300.04 252360
 293 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 459 S 10:25:42  1109.26 157.19 299.88 250360
 294 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 331 S 10:24:39  1108.97 157.73 299.72 249130
 295 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3> 306 - 10:24:29  1108.90 158.26 299.56 248930
 296 TURCZYK Andrzej         9 <13> 298 S 10:24:16  1108.86 158.80 299.40 248680
 297 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 351 S 10:21:00  1108.78 159.33 299.24 245040
 297 TURCZYK Andrzej         9 <14> 318 - 10:24:17  1108.78 159.33 299.24 248680
 299 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7> 305 - 10:19:47  1108.73 160.41 298.92 243680
 300 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2>---- S 10:23:36  1108.72 160.94 298.76 247910
 301 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 3> 367 S 10:21:35  1108.39 161.48 298.60 245600
 302 HOLEWA Edmund          10 <13> 329 S 10:23:51  1108.33 162.02 298.44 248100
 302 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 370 S 10:28:45  1108.33 162.02 298.44 253530
 304 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 372 - 10:24:01  1108.13 163.09 298.12 248240
 305 GÓRNICKI Jerzy          7 < 8> 308 S 10:19:55  1108.06 163.63 297.95 243680
 306 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4> 312 - 10:24:40  1108.00 164.16 297.79 248930
 307 WITKIEWICZ Marek        2 28- 8- 6 S 10:19:10  1107.33 164.70 297.63 242690
 308 GÓRNICKI Jerzy          7 < 9> 419 - 10:20:09  1106.88 165.24 297.47 243680
 309 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 344 S 10:19:16  1106.83 165.77 297.31 242690
 310 SUJKA Bogdan            8 < 4> 311 S 10:21:31  1106.82 166.31 297.15 245180
 311 SUJKA Bogdan            8 < 5> 349 - 10:21:32  1106.74 166.85 296.99 245180
 312 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5> 342 - 10:24:59  1106.44 167.38 296.83 248930
 313 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 319 S 10:21:31  1106.28 167.92 296.67 245060
 314 BIŁKA Adam             10 <10> 470 - 10:25:11  1106.25 168.45 296.51 249110
 315 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 327 - 10:20:08  1106.19 168.99 296.35 243510
 316 KUSZAJ Kazimierz        8 12- 1- 1 S 10:20:40  1106.06 169.53 296.19 244070
 317 NYCZ EDWARD             9 < 7> 381 S 10:23:38  1106.01 170.06 296.03 247340
 318 TURCZYK Andrzej         9 <15> 355 - 10:24:52  1105.90 170.60 295.86 248680
 319 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 368 S 10:21:36  1105.87 171.14 295.70 245060
 320 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 620 S 10:25:15  1105.71 171.67 295.54 249060
 321 TEODORCZYK Zdzisław     9 38- 6- 2 S 10:22:52  1105.41 172.21 295.38 246360
 322 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 409 - 10:22:53  1105.33 172.75 295.22 246360
 323 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 326 S 10:21:56  1105.06 173.28 295.06 245250
 324 SZLACHTA Jan            2 <16> 491 - 10:20:42  1104.94 173.82 294.90 243860
 325 KOZAK KRZYSZTOF         7 12- 2- 2 S 10:24:23  1104.85 174.36 294.74 247910
 326 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 447 - 10:21:59  1104.81 174.89 294.58 245250
 327 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 328 S 10:20:28  1104.52 175.43 294.42 243510
 328 MACIEJA Zygmunt         2 < 6> 376 S 10:20:32  1104.19 175.97 294.26 243510
 329 HOLEWA Edmund          10 <14> 369 - 10:24:43  1104.06 176.50 294.10 248100
 330 LACH Stanisław          7 <17> 343 S 10:20:18  1103.81 177.04 293.94 243170
 331 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 500 S 10:25:43  1103.73 177.58 293.77 249130
 332 MORAWSKI Jan            7 <17> 382 S 10:23:20  1102.93 178.11 293.61 246320
 333 MYDLAK Józef            2 < 2> 431 S 10:19:55  1102.65 178.65 293.45 242490
 334 TARGOSZ Władysław       8 <14>---- - 10:22:32  1102.17 179.18 293.29 245270
 335 PYRSKI Leszek           9 < 3> 462 S 10:29:01  1101.93 179.72 293.13 252360
 336 CYRA Andrzej           10 < 2> 338 S 10:26:40  1101.35 180.26 292.97 249640
 337 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 448 - 10:21:59  1101.30 180.79 292.81 244470
 338 CYRA Andrzej           10 < 3> 350 - 10:26:44  1101.03 181.33 292.65 249640
 339 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 340 S 10:21:39  1100.97 181.87 292.49 244030
 340 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 416 S 10:21:40  1100.89 182.40 292.33 244030
 341 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 478 S 10:24:34  1100.74 182.94 292.17 247190
 342 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6> 433 - 10:26:10  1100.65 183.48 292.01 248930
 343 LACH Stanisław          7 <18> 455 S 10:20:58  1100.48 184.01 291.85 243170
 344 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 347 - 10:20:32  1100.47 184.55 291.68 242690
 345 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 346 S 10:27:27  1100.46 185.09 291.52 250300
 346 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 388 - 10:27:30  1100.22 185.62 291.36 250300
 346 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 385 S 10:20:35  1100.22 185.62 291.36 242690
 348 WAŁACH Rufin            9 < 3> 403 - 10:26:54  1100.00 186.70 291.04 249590
 349 SUJKA Bogdan            8 < 6> 529 - 10:22:54  1099.96 187.23 290.88 245180
 350 CYRA Andrzej           10 < 4> 426 - 10:26:58  1099.90 187.77 290.72 249640
 351 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 397 - 10:22:53  1099.41 188.30 290.56 245040
 352 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 357 - 10:28:21  1099.23 188.84 290.40 251010
 353 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 361 S 10:27:48  1099.21 189.38 290.24 250400
 354 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 386 S 10:25:05  1098.88 189.91 290.08 247340
 355 TURCZYK Andrzej         9 <16> 365 - 10:26:19  1098.81 190.45 289.92 248680
 356 SOBAŁA Tadeusz          7 <11> 358 S 10:23:24  1098.57 190.99 289.76 245420
 357 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 359 - 10:28:32  1098.35 191.52 289.59 251010
 358 SOBAŁA Tadeusz          7 <12> 362 S 10:23:28  1098.24 192.06 289.43 245420
 359 SAJDOK Stanisław       10 < 5> 412 S 10:28:35  1098.11 192.60 289.27 251010
 360 STABIK HENRYK          10 < 3> 445 S 10:28:10  1097.97 193.13 289.11 250520
 361 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 363 - 10:28:06  1097.76 193.67 288.95 250400
 362 SOBAŁA Tadeusz          7 <13> 519 S 10:23:34  1097.75 194.21 288.79 245420
 363 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 374 - 10:28:07  1097.68 194.74 288.63 250400
 363 RYŚ Henryk             10 < 3> 384 - 10:27:08  1097.68 194.74 288.63 249320
 365 TURCZYK Andrzej         9 <17> 405 S 10:26:34  1097.60 195.82 288.31 248680
 366 DRZEWIECKI R            7 <13> 373 S 10:24:31  1097.56 196.35 288.15 246420
 367 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 4> 401 S 10:23:51  1097.16 196.89 287.99 245600
 368 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 371 S 10:23:23  1097.04 197.42 287.83 245060
 369 HOLEWA Edmund          10 <15> 379 - 10:26:10  1096.98 197.96 287.67 248100
 370 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 434 S 10:31:10  1096.74 198.50 287.50 253530
 371 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 377 S 10:23:27  1096.71 199.03 287.34 245060
 372 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 395 - 10:26:22  1096.63 199.57 287.18 248240
 373 DRZEWIECKI R            7 <14> 418 - 10:24:46  1096.34 200.11 287.02 246420
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 374 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 411 - 10:28:24  1096.32        286.86 250400
 375 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 378 S 10:27:55  1096.23        286.70 249850
 376 MACIEJA Zygmunt         2 < 7> 590 S 10:22:10  1096.07        286.54 243510
 377 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 498 - 10:23:37  1095.89        286.38 245060
 378 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 446 - 10:28:02  1095.67        286.22 249850
 379 HOLEWA Edmund          10 <16> 380 - 10:26:28  1095.53        286.06 248100
 380 HOLEWA Edmund          10 <17> 383 - 10:26:30  1095.36        285.90 248100
 381 NYCZ EDWARD             9 < 8> 396 S 10:25:51  1095.15        285.74 247340
 382 MORAWSKI Jan            7 <18> 389 S 10:24:56  1095.08        285.58 246320
 383 HOLEWA Edmund          10 <18> 425 - 10:26:34  1095.04        285.41 248100
 384 RYŚ Henryk             10 < 4> 391 S 10:27:43  1094.87        285.25 249320
 385 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 417 S 10:21:46  1094.35        285.09 242690
 386 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 451 - 10:26:01  1094.34        284.93 247340
 387 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 5> 392 S 10:26:12  1094.08        284.77 247480
 388 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 394 - 10:28:49  1093.89        284.61 250300
 389 MORAWSKI Jan            7 <19> 472 - 10:25:12  1093.78        284.45 246320
 390 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3> 479 S 10:22:44  1093.55        284.29 243570
 391 RYŚ Henryk             10 < 5> 400 - 10:28:01  1093.43        284.13 249320
 392 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 6> 458 S 10:26:21  1093.35        283.97 247480
 393 MŁOCEK Zygmunt          8 < 6> 575 - 10:22:46  1093.34        283.81 243560
 394 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 421 - 10:28:56  1093.33        283.65 250300
 394 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 410 - 10:27:03  1093.33        283.65 248240
 396 NYCZ EDWARD             9 < 9> 512 S 10:26:14  1093.30        283.32 247340
 397 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 398 S 10:24:10  1093.12        283.16 245040
 398 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 399 S 10:24:12  1092.95        283.00 245040
 399 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 493 - 10:24:17  1092.55        282.84 245040
 400 RYŚ Henryk             10 < 6> 402 S 10:28:13  1092.47        282.68 249320
 401 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 5> 457 S 10:24:49  1092.45        282.52 245600
 402 RYŚ Henryk             10 < 7> 466 S 10:28:16  1092.23        282.36 249320
 403 WAŁACH Rufin            9 < 4> 407 S 10:28:31  1092.22        282.20 249590
 404 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 488 S 10:29:08  1091.94        282.04 250200
 405 TURCZYK Andrzej         9 <18> 406 - 10:27:46  1091.82        281.88 248680
 406 TURCZYK Andrzej         9 <19> 408 - 10:27:47  1091.74        281.72 248680
 407 WAŁACH Rufin            9 < 5> 532 - 10:28:42  1091.34        281.56 249590
 408 TURCZYK Andrzej         9 <20> 423 S 10:27:54  1091.18        281.40 248680
 409 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 452 S 10:25:47  1091.13        281.23 246360
 410 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 414 S 10:27:33  1090.93        281.07 248240
 411 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 487 - 10:29:35  1090.67        280.91 250400
 412 SAJDOK Stanisław       10 < 6> 413 - 10:30:09  1090.64        280.75 251010
 413 SAJDOK Stanisław       10 < 7> 564 S 10:30:10  1090.56        280.59 251010
 414 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 464 - 10:27:39  1090.45        280.43 248240
 415 WIDERA Jan              7 < 6> 443 - 10:26:32  1090.39        280.27 247010
 416 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13> 420 - 10:23:54  1089.91        280.11 244030
 417 WITKIEWICZ Marek        2 < 6> 546 - 10:22:41  1089.84        279.95 242690
 418 DRZEWIECKI R            7 <15> 533 S 10:26:07  1089.79        279.79 246420
 419 GÓRNICKI Jerzy          7 <10> 427 S 10:23:37  1089.72        279.63 243680
 420 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14> 422 S 10:23:57  1089.66        279.47 244030
 421 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 469 S 10:29:44  1089.52        279.31 250300
 422 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15> 435 - 10:23:59  1089.50        279.14 244030
 423 TURCZYK Andrzej         9 <21> 442 - 10:28:20  1089.11        278.98 248680
 424 SAPOŃ Stanisław         7 < 3>---- S 10:25:24  1088.95        278.82 245450
 425 HOLEWA Edmund          10 <19> 428 - 10:27:52  1088.79        278.66 248100
 426 CYRA Andrzej           10 < 5> 432 - 10:29:18  1088.71        278.50 249640
 427 GÓRNICKI Jerzy          7 <11> 430 - 10:23:51  1088.59        278.34 243680
 428 HOLEWA Edmund          10 <20> 460 - 10:27:59  1088.24        278.18 248100
 429 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 10:27:49  1088.20        278.02 247910
 430 GÓRNICKI Jerzy          7 <12> 436 - 10:23:58  1088.02        277.86 243680
 431 MYDLAK Józef            2 < 3> 568 S 10:22:53  1087.97        277.70 242490
 432 CYRA Andrzej           10 < 6> 484 - 10:29:31  1087.68        277.54 249640
 433 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7> 438 S 10:28:52  1087.66        277.38 248930
 434 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 514 S 10:33:06  1087.65        277.22 253530
 435 GAWEŁCZYK-RUS           2 <16> 437 - 10:24:22  1087.64        277.05 244030
 436 GÓRNICKI Jerzy          7 <13> 444 - 10:24:04  1087.53        276.89 243680
 437 GAWEŁCZYK-RUS           2 <17> 511 - 10:24:32  1086.83        276.73 244030
 438 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8> 441 - 10:29:04  1086.71        276.57 248930
 439 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 7> 440 S 10:30:48  1086.61        276.41 250790
 440 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 8> 474 - 10:30:50  1086.46        276.25 250790
 441 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9> 456 - 10:29:10  1086.24        276.09 248930
 442 TURCZYK Andrzej         9 <22> 473 - 10:28:58  1086.10        275.93 248680
 443 WIDERA Jan              7 < 7> 461 - 10:27:30  1085.76        275.77 247010
 443 GÓRNICKI Jerzy          7 <14> 578 - 10:24:26  1085.76        275.77 243680
 445 STABIK HENRYK          10 < 4> 525 - 10:30:46  1085.60        275.45 250520
 445 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 449 - 10:30:09  1085.60        275.45 249850
 447 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 454 - 10:25:55  1085.58        275.13 245250
 448 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 475 - 10:25:13  1085.49        274.96 244470
 449 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 450 - 10:30:12  1085.36        274.80 249850
 450 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 453 S 10:30:13  1085.28        274.64 249850
 451 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4> 593 S 10:27:56  1085.14        274.48 247340
 452 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 482 - 10:27:02  1085.13        274.32 246360
 452 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 530 - 10:30:15  1085.13        274.32 249850
 454 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 465 S 10:26:03  1084.94        274.00 245250
 455 LACH Stanisław          7 <19> 476 - 10:24:12  1084.61        273.84 243170
 456 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 485 S 10:29:32  1084.51        273.68 248930
 457 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 6> 492 S 10:26:29  1084.41        273.52 245600
 458 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 7>---- S 10:28:14  1084.33        273.36 247480
 459 PUDEŁKO Józef          10 <10> 556 S 10:30:56  1084.12        273.20 250360
 459 HOLEWA Edmund          10 <21> 468 S 10:28:51  1084.12        273.20 248100
 461 WIDERA Jan              7 < 8> 490 S 10:28:02  1083.22        272.87 247010
 462 PYRSKI Leszek           9 < 4> 520 S 10:33:01  1083.01        272.71 252360
 463 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <19> 467 - 10:25:12  1082.95        272.55 243880
 464 WIDUCH Dariusz          9 <10> 535 S 10:29:14  1082.91        272.39 248240
 465 FIJOŁEK Mirosław        8 <11>---- S 10:26:30  1082.78        272.23 245250
 466 RYŚ Henryk             10 < 8> 506 S 10:30:17  1082.67        272.07 249320
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 467 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <20> 584 - 10:25:16  1082.63        271.91 243880
 468 HOLEWA Edmund          10 <22> 471 - 10:29:12  1082.46        271.75 248100
 469 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 600 - 10:31:15  1082.38        271.59 250300
 470 BIŁKA Adam             10 <11> 537 - 10:30:10  1082.30        271.43 249110
 471 HOLEWA Edmund          10 <23> 477 S 10:29:15  1082.22        271.27 248100
 472 MORAWSKI Jan            7 <20> 542 S 10:27:40  1081.93        271.11 246320
 473 TURCZYK Andrzej         9 <23> 501 - 10:29:56  1081.53        270.94 248680
 474 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 9> 489 - 10:31:57  1081.22        270.78 250790
 475 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7> 481 - 10:26:09  1081.01        270.62 244470
 476 LACH Stanisław          7 <20> 480 S 10:24:59  1080.84        270.46 243170
 477 HOLEWA Edmund          10 <24> 495 - 10:29:33  1080.81        270.30 248100
 478 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 508 S 10:28:44  1080.69        270.14 247190
 479 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 557 S 10:25:26  1080.45        269.98 243570
 480 LACH Stanisław          7 <21> 483 - 10:25:06  1080.28        269.82 243170
 481 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8> 531 S 10:26:21  1080.05        269.66 244470
 482 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5> 550 - 10:28:07  1079.97        269.50 246360
 483 LACH Stanisław          7 <22>---- S 10:25:13  1079.72        269.34 243170
 484 CYRA Andrzej           10 < 7> 521 - 10:31:16  1079.45        269.18 249640
 485 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 486 S 10:30:39  1079.25        269.02 248930
 486 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 547 - 10:30:42  1079.02        268.85 248930
 487 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 503 - 10:32:05  1078.92        268.69 250400
 488 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 582 S 10:31:54  1078.91        268.53 250200
 489 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <10> 507 - 10:32:27  1078.90        268.37 250790
 490 WIDERA Jan              7 < 9> 518 - 10:28:57  1078.88        268.21 247010
 491 SZLACHTA Jan            2 <17> 494 - 10:26:08  1078.39        268.05 243860
 492 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 7> 496 S 10:27:45  1078.38        267.89 245600
 493 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 513 - 10:27:15  1078.28        267.73 245040
 494 SZLACHTA Jan            2 <18> 497 S 10:26:11  1078.15        267.57 243860
 495 HOLEWA Edmund          10 <25> 505 - 10:30:08  1078.07        267.41 248100
 496 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 8> 591 S 10:27:52  1077.82        267.25 245600
 497 SZLACHTA Jan            2 <19> 553 S 10:26:16  1077.76        267.09 243860
 498 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 499 - 10:27:23  1077.74        266.93 245060
 498 PISZCZEK Stanisław      8 <10>---- - 10:27:23  1077.74        266.93 245060
 500 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 515 S 10:31:12  1077.55        266.60 249130
 501 TURCZYK Andrzej         9 <24> 502 S 10:30:48  1077.47        266.44 248680
 502 TURCZYK Andrzej         9 <25> 552 S 10:30:52  1077.16        266.28 248680
 503 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 551 S 10:32:29  1077.07        266.12 250400
 504 GÓREK STEFAN            2 <11> 576 S 10:28:16  1076.85        265.96 245810
 505 HOLEWA Edmund          10 <26>---- S 10:30:24  1076.82        265.80 248100
 506 RYŚ Henryk             10 < 9> 559 - 10:31:34  1076.67        265.64 249320
 507 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <11> 509 - 10:32:56  1076.66        265.48 250790
 508 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 526 S 10:29:38  1076.46        265.32 247190
 509 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <12> 516 S 10:33:00  1076.35        265.16 250790
 510 WILK Daniel             7 < 2> 572 S 10:28:11  1076.06        265.00 245540
 511 GAWEŁCZYK-RUS           2 <18> 609 S 10:26:51  1075.73        264.84 244030
 512 NYCZ EDWARD             9 <10> 544 S 10:29:58  1075.55        264.67 247340
 513 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 571 S 10:27:51  1075.44        264.51 245040
 514 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 549 S 10:35:46  1075.34        264.35 253530
 515 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 541 - 10:31:50  1074.61        264.19 249130
 516 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <13> 517 - 10:33:27  1074.28        264.03 250790
 517 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <14> 617 - 10:33:31  1073.97        263.87 250790
 518 WIDERA Jan              7 <10>---- S 10:30:05  1073.57        263.71 247010
 519 SOBAŁA Tadeusz          7 <14> 538 S 10:28:38  1073.42        263.55 245420
 519 PYRSKI Leszek           9 < 5> 528 S 10:35:06  1073.42        263.55 252360
 521 CYRA Andrzej           10 < 8> 522 - 10:32:35  1073.34        263.23 249640
 522 CYRA Andrzej           10 < 9> 524 S 10:32:36  1073.26        263.07 249640
 523 PASZEK Wincenty         7 11- 3- 3 S 10:28:42  1073.24        262.91 245450
 524 CYRA Andrzej           10 <10> 527 - 10:32:40  1072.95        262.75 249640
 525 STABIK HENRYK          10 < 5> 598 S 10:33:32  1072.74        262.58 250520
 526 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 540 S 10:30:27  1072.64        262.42 247190
 527 CYRA Andrzej           10 <11> 558 S 10:32:46  1072.49        262.26 249640
 528 PYRSKI Leszek           9 < 6>---- - 10:35:26  1071.90        262.10 252360
 529 SUJKA Bogdan            8 < 7> 589 S 10:28:45  1071.83        261.94 245180
 530 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 587 S 10:33:08  1071.70        261.78 249850
 531 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 9> 536 S 10:28:09  1071.53        261.62 244470
 532 WAŁACH Rufin            9 < 6> 565 - 10:32:58  1071.36        261.46 249590
 533 DRZEWIECKI R            7 <16> 534 - 10:30:02  1071.24        261.30 246420
 534 DRZEWIECKI R            7 <17> 596 - 10:30:04  1071.08        261.14 246420
 535 WIDUCH Dariusz          9 <11>---- S 10:31:48  1070.92        260.98 248240
 536 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <10> 539 S 10:28:18  1070.83        260.82 244470
 536 BIŁKA Adam             10 <12> 545 S 10:32:38  1070.83        260.82 249110
 538 SOBAŁA Tadeusz          7 <15> 543 - 10:29:15  1070.53        260.49 245420
 539 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <11>---- S 10:28:22  1070.52        260.33 244470
 540 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7>---- S 10:30:56  1070.40        260.17 247190
 541 CIERKOSZ Marian        10 < 7> 569 - 10:32:45  1070.38        260.01 249130
 542 MORAWSKI Jan            7 <21> 563 S 10:30:10  1070.18        259.85 246320
 543 SOBAŁA Tadeusz          7 <16>---- - 10:29:20  1070.15        259.69 245420
 544 NYCZ EDWARD             9 <11> 561 S 10:31:11  1069.89        259.53 247340
 545 BIŁKA Adam             10 <13> 548 - 10:32:51  1069.83        259.37 249110
 546 WITKIEWICZ Marek        2 < 7> 554 S 10:26:52  1069.75        259.21 242690
 546 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13>---- - 10:32:42  1069.75        259.21 248930
 548 BIŁKA Adam             10 <14>---- S 10:32:53  1069.68        258.89 249110
 549 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 573 S 10:37:03  1069.52        258.73 253530
 550 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 6>---- - 10:30:22  1069.43        258.57 246360
 551 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 555 S 10:34:16  1068.87        258.40 250400
 552 TURCZYK Andrzej         9 <26>---- - 10:32:41  1068.75        258.24 248680
 553 SZLACHTA Jan            2 <20> 603 S 10:28:15  1068.39        258.08 243860
 554 WITKIEWICZ Marek        2 < 8>---- S 10:27:10  1068.33        257.92 242690
 555 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 605 - 10:34:29  1067.88        257.76 250400
 556 PUDEŁKO Józef          10 <11> 616 - 10:34:33  1067.41        257.60 250360
 557 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5> 560 S 10:28:17  1066.96        257.44 243570
 558 CYRA Andrzej           10 <12> 597 - 10:33:59  1066.91        257.28 249640
 559 RYŚ Henryk             10 <10> 574 S 10:33:42  1066.84        257.12 249320
 560 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 6> 562 S 10:28:20  1066.73        256.96 243570
 561 NYCZ EDWARD             9 <12> 586 S 10:31:54  1066.58        256.80 247340
 562 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 7> 583 S 10:28:22  1066.57        256.64 243570
 563 MORAWSKI Jan            7 <22> 566 - 10:30:58  1066.47        256.48 246320
 564 SAJDOK Stanisław       10 < 8>---- S 10:35:23  1066.39        256.31 251010
 565 WAŁACH Rufin            9 < 7> 567 - 10:34:05  1066.24        256.15 249590
 566 MORAWSKI Jan            7 <23>---- - 10:31:02  1066.17        255.99 246320
 567 WAŁACH Rufin            9 < 8> 594 S 10:34:07  1066.09        255.83 249590
 568 MYDLAK Józef            2 < 4> 611 S 10:27:29  1065.97        255.67 242490
 569 CIERKOSZ Marian        10 < 8> 570 - 10:33:47  1065.65        255.51 249130
 569 CIERKOSZ Marian        10 < 9> 592 S 10:33:47  1065.65        255.51 249130
 571 MENDRYS Andrzej         8 < 9>---- S 10:29:58  1065.55        255.19 245040
 572 WILK Daniel             7 < 3>---- S 10:30:27  1065.48        255.03 245540
 573 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15>---- - 10:37:58  1065.40        254.87 253530
 574 RYŚ Henryk             10 <11> 619 S 10:34:01  1065.39        254.71 249320
 575 MŁOCEK Zygmunt          8 < 7> 581 S 10:28:38  1065.29        254.55 243560
 576 GÓREK STEFAN            2 <12> 579 - 10:30:50  1064.88        254.39 245810
 577 PASZEK Wincenty         7 < 2> 621 S 10:30:30  1064.86        254.22 245450
 578 GÓRNICKI Jerzy          7 <15> 580 S 10:28:52  1064.73        254.06 243680
 579 GÓREK STEFAN            2 <13>---- S 10:30:53  1064.65        253.90 245810
 580 GÓRNICKI Jerzy          7 <16> 585 - 10:28:56  1064.41        253.74 243680
 581 MŁOCEK Zygmunt          8 < 8> 610 S 10:28:50  1064.36        253.58 243560
 582 ŚWIERKOT Marek         10 < 7>---- S 10:35:07  1064.15        253.42 250200
 583 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 8>---- S 10:28:56  1063.93        253.26 243570
 584 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <21> 612 - 10:29:16  1063.74        253.10 243880
 585 GÓRNICKI Jerzy          7 <17> 606 - 10:29:05  1063.72        252.94 243680
 586 NYCZ EDWARD             9 <13>---- S 10:32:40  1063.07        252.78 247340
 587 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 588 - 10:35:02  1063.04        252.62 249850
 588 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19>---- - 10:35:06  1062.74        252.46 249850
 589 SUJKA Bogdan            8 < 8> 608 S 10:30:48  1062.31        252.30 245180
 590 MACIEJA Zygmunt         2 < 8>---- S 10:29:20  1061.82        252.13 243510
 591 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 9>---- S 10:31:20  1061.67        251.97 245600
 592 CIERKOSZ Marian        10 <10>---- - 10:34:44  1061.33        251.81 249130
 593 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5> 614 S 10:33:03  1061.32        251.65 247340
 594 WAŁACH Rufin            9 < 9> 595 S 10:35:18  1060.73        251.49 249590
 595 WAŁACH Rufin            9 <10>---- S 10:35:20  1060.58        251.33 249590
 596 DRZEWIECKI R            7 <18> 618 S 10:32:21  1060.56        251.17 246420
 597 CYRA Andrzej           10 <13> 604 - 10:35:25  1060.42        251.01 249640
 598 STABIK HENRYK          10 < 6> 599 S 10:36:15  1060.40        250.85 250520
 599 STABIK HENRYK          10 < 7>---- - 10:36:16  1060.33        250.69 250520
 600 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 602 - 10:36:05  1060.22        250.53 250300
 601 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 2>---- S 10:31:01  1059.92        250.37 244860
 602 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 613 - 10:36:11  1059.77        250.21 250300
 603 SZLACHTA Jan            2 <21>---- - 10:30:07  1059.72        250.04 243860
 604 CYRA Andrzej           10 <14> 615 - 10:35:38  1059.44        249.88 249640
 605 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21>---- - 10:36:23  1059.30        249.72 250400
 606 GÓRNICKI Jerzy          7 <18>---- S 10:30:10  1058.71        249.56 243680
 607 KOFEL Jan               9 25- 1- 1 S 10:38:07  1058.64        249.40 252080
 608 SUJKA Bogdan            8 < 9> 622 S 10:31:38  1058.48        249.24 245180
 609 GAWEŁCZYK-RUS           2 <19>---- - 10:30:34  1058.39        249.08 244030
 610 MŁOCEK Zygmunt          8 < 9>---- S 10:30:13  1057.96        248.92 243560
 611 MYDLAK Józef            2 < 5>---- S 10:29:17  1057.60        248.76 242490
 612 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <22>---- - 10:30:37  1057.51        248.60 243880
 613 PAJĄK Gotfryd          10 <18>---- - 10:36:43  1057.38        248.44 250300
 614 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 6>---- S 10:33:56  1057.31        248.28 247340
 615 CYRA Andrzej           10 <15>---- - 10:36:07  1057.27        248.12 249640
 616 PUDEŁKO Józef          10 <12>---- S 10:36:53  1056.89        247.95 250360
 617 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <15>---- S 10:37:20  1056.70        247.79 250790
 618 DRZEWIECKI R            7 <19>---- - 10:33:12  1056.69        247.63 246420
 619 RYŚ Henryk             10 <12>---- S 10:35:57  1056.66        247.47 249320
 620 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6>---- - 10:35:52  1055.94        247.31 249060
 621 PASZEK Wincenty         7 < 3>---- S 10:32:27  1055.93        247.15 245450
 622 SUJKA Bogdan            8 <10>---- S 10:32:16  1055.60        246.99 245180
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 623 DRZEWIECKI R            7 <20>---- - 10:33:31  1055.26               246420
 624 PYRSKI Leszek           9 < 7>---- S 10:39:10  1055.16               252360
 625 MORAWSKI Jan            7 <24>---- - 10:33:31  1054.83               246320
 626 TURCZYK Andrzej         9 <27>---- - 10:35:46  1054.77               248680
 627 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <16>---- - 10:37:48  1054.63               250790
 628 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22>---- S 10:37:27  1054.54               250400
 629 WIDERA Jan              7 <11>---- - 10:34:15  1054.47               247010
 630 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23>---- S 10:37:28  1054.46               250400
 631 WITKIEWICZ Marek        2 < 9>---- - 10:30:10  1054.41               242690

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot 4 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 GÓREK STEFAN            245810  22    7    9  8  8  8  8  32 2647.29  7815.45 220
   2 SZLACHTA Jan            243860  44    2    5  8  8  8  8  32 2442.48  7666.68 212
   3 MORAWSKI Jan            246320  48   28   29  8  8  8  8  32 2573.98  7516.99 710
   4 TARGOSZ Władysław       245270  33   13   38  8  8  8  8  32 2596.98  7500.85 821
   5 LACH Stanisław          243170  42   22   32  8  8  8  8  32 2592.81  7428.32 712
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   253530  49   60   72  8  8  8  8  32 2329.62  7114.231002
   7 DRZEWIECKI R            246420  35   53   79  6  8  8  8  30 2518.21  7060.01 706
   8 POŁĄCZAK Mieczysław     243880  50    8   15  8  7  8  6  29 1960.55  7006.10 213
   9 SOBAŁA Tadeusz          245420  25   68   69  3  8  8  8  27 2568.20  6716.64 724
  10 WIDERA Jan              247010  28   54  108  5  8  7  7  27 2161.25  6436.43 727
  11 KRAWCZYK-OCZKO          243570  22   56   93  7  6  7  8  28 2248.60  6385.53 206
  12 MYDLAK Józef            242490  15  230  333  8  8  8  5  29 1385.59  6335.24 226
  13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    250400  51   17   35  8  7  8  6  29 1797.20  6261.15 921
  14 PISZCZEK Stanisław      245060  24  128  133  7  7  7  7  28 2136.00  6247.38 816
  15 RYŚ Henryk              249320  36  241  286  8  6  7  8  29 2182.67  6244.911026
  16 MROWIŃSKI Ryszard       245600  13  141  251  6  7  7  8  28 2308.73  6236.25 715
  17 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  244470  35   57   73  8  4  8  6  26 1690.46  5739.05 218
  18 NYCZ EDWARD             247340  26    4  146  5  6  5  8  24 2401.01  5463.77 909
  19 PAJĄK Gotfryd           250300  48    3   11  4  8  8  5  25 1590.27  5383.851003
  20 TURCZYK Andrzej         248680  63   10   14  -  6  8  7  21 2056.90  5344.79 924
  21 GAWEŁCZYK-RUS           244030  44   12   31  4  6  4  8  22 2489.77  5229.70 224
  22 SUJKA Bogdan            245180  35   59   78  2  7  7  7  23 1947.25  5143.32 818
  23 WITKIEWICZ Marek        242690  28  307  309  7  4  6  6  23 1688.52  5116.15 225
  24 MENDRYS Andrzej         245040  25  228  297  4  6  7  6  23 1695.43  5098.28 808
  25 LEŚNIOWSKI Tadeusz      249850  38    6  109  5  4  5  8  22 2433.63  5074.22 933
  26 WESOŁOWSKI Kazimierz    247480  31   91  244  4  6  8  5  23 1457.46  4986.83 918
  27 MŁOCEK Zygmunt          243560  23   63   64  3  6  4  8  21 2352.77  4862.37 815
  28 MACIEJA Zygmunt         243510  21  103  222  4  5  5  7  21 2080.06  4848.61 215
  29 GÓRNICKI Jerzy          243680  81  105  106  3  7  5  6  21 1718.58  4677.09 720
  30 WRÓBEL Stanisław+Piotr  248930  45  254  291  5  7  4  5  21 1426.44  4430.251011
  31 WAŁACH Rufin            249590  33   75  144  8  4  5  5  22 1364.69  4393.69 914
  32 ŚWIERCZYŃSKI J+P        247190  21  191  223  2  5  4  7  18 1977.64  4258.99 721
  33 SAJDOK Stanisław        251010  45  203  278  6  5  4  5  20 1442.82  4252.101027
  34 RADZIEJEWSKI JERZY      249060  29  123  180  4  7  4  4  19 1233.46  4216.50 917
  35 ŻOŁNECZKO Dawid         250790  33   25   33  2  3  5  7  17 2106.57  4148.79 928
  36 PUDEŁKO Józef           250360  30   46   49  5  3  4  6  18 1819.23  4146.291024
  37 FIJOŁEK Mirosław        245250  27   23   27  2  -  6  7  15 2177.16  3969.60 802
  38 BIŁKA Adam              249110  37    1   16  2  3  3  8  16 2488.15  3917.901012
  39 SZYSZKO KRZYSZTOF       244860  16  289  601  4  3  8  2  17  550.90  3859.92 828
  40 CIERKOSZ Marian         249130  35  172  259  4  1  5  6  16 1740.29  3845.011025
  41 WIDUCH Dariusz          248240  40  132  149  4  3  5  5  17 1446.37  3773.89 916
  42 CIOŁKA A. - JANIK H.    247340  24  242  354  6  7  1  5  19 1372.57  3758.13 906
  43 HOLEWA Edmund           248100  56   43   44  0  2  4  8  14 2527.38  3625.601010
  44 SAPOŃ Stanisław         245450  11  145  267  5  4  5  3  17  906.56  3555.66 719
  45 WILK Daniel             245540  16  204  510  7  3  4  3  17  834.22  3410.33 728
  46 ŚWIERKOT Marek          250200  20   96  232  6  2  2  5  15 1437.52  3268.591020
  47 PYRSKI Leszek           252360  16  184  292  4  3  2  5  14 1446.84  2855.13 910
  48 POGORZAŁEK Alfred       247910  14   30  300  3  4  4  2  13  640.93  2780.06 716
  49 TEODORCZYK Zdzisław     246360  38  321  322  -  7  4  2  13  576.61  2551.33 932
  50 KOFEL Jan               252080  25  607  711  8  3  2  1  14  249.40  2482.72 939
  51 STABIK HENRYK           250520  32   61  221  1  1  3  5  10 1451.34  2442.551029
  52 CYRA Andrzej            249640  68  236  336  3  2  2  4  11 1127.35  2336.541005
  53 KOZAK KRZYSZTOF         247910  12  325  429  4  3  2  2  11  572.76  2187.59 718
  54 TOMASZKIEWICZ Karol     243750  15            7  4  1  0  12          2010.48 223
  55 STARCZYNOWSKI Jan       245130  21            2  5  3  0  10          1829.17 819
  56 KOWALSKI JAN            245040   9  636  728  3  3  3  0   9          1805.14 807
  57 PASZEK Wincenty         245450  11  523  577  2  3  0  3   8  764.28  1624.83 711
  58 BRYŁKA E - PETEJA P     244320                7  1  -  -   8          1371.83 227
  59 SOBOTA Stanisław        247700  22            6  0  0  0   6           835.11 911
  60 BEDNARZ Henryk          248550  16  635  935  5  0  -  0   5           776.39 901
  61 FICEK Jan               250350                5  0  -  -   5           760.71 922
  62 DUDA Henryk             249900                2  2  -  -   4           749.881041
  63 KUSZAJ Kazimierz        244070  12  316       3  0  0  1   4  296.19   738.01 814
  64 GRELA Stanisław         245580                3  -  -  -   3           508.11 729
  65 ROSS Jerzy              248690                3  -  -  -   3           454.841008
  66 CHMIEL Robert           244520                3  -  -  -   3           446.80 208
  67 PILARZ Marek            248530                2  -  -  -   2           309.75 926

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1057.78   665.92
       2 SZLACHTA Jan            2   4   1053.70   665.80
       3 KRAWCZYK-OCZKO          2   4   1052.42   664.64
       4 TARGOSZ Władysław       8   4   1034.68   671.72
       5 SZLACHTA Jan            2   4   1031.72   665.80
       6 GÓREK STEFAN            2   4   1024.40   673.66
       7 GÓREK STEFAN            2   4   1022.88   673.66
       8 LACH Stanisław          7   4   1022.02   663.16
       9 LACH Stanisław          7   4   1019.71   663.16
      10 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1004.53   665.92
      11 MŁOCEK Zygmunt          8   4    999.98   665.38
      12 TARGOSZ Władysław       8   4    980.85   671.72
      13 SOBAŁA Tadeusz          7   4    976.03   672.26
      14 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    971.21   705.50
      15 RADZIEJEWSKI JERZY      9   4    966.96   687.10
      16 MORAWSKI Jan            7   4    961.17   675.91
      17 MORAWSKI Jan            7   4    961.02   675.91
      18 GAWEŁCZYK-RUS           2   4    959.97   666.57
      19 SZLACHTA Jan            2   4    957.91   665.80
      20 GÓREK STEFAN            2   4    950.00   673.66
      21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    946.37   692.63
      22 WIDERA Jan              7   4    945.40   678.65
      23 PISZCZEK Stanisław      8   4    940.05   670.97
      24 MORAWSKI Jan            7   4    939.66   675.91
      25 TARGOSZ Władysław       8   4    938.75   671.72
      26 PISZCZEK Stanisław      8   4    937.26   670.97
      27 LACH Stanisław          7   4    934.70   663.16
      28 SZLACHTA Jan            2   4    926.92   665.80
      29 SZLACHTA Jan            2   4    926.63   665.80
      30 GÓREK STEFAN            2   4    926.02   673.66
      31 SOBAŁA Tadeusz          7   4    924.25   672.26
      32 TARGOSZ Władysław       8   4    923.02   671.72
      33 LACH Stanisław          7   4    922.24   663.16
      34 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    920.47   705.50
      35 PISZCZEK Stanisław      8   4    917.30   670.97
      36 LACH Stanisław          7   4    916.08   663.16
      37 MORAWSKI Jan            7   4    914.76   675.91
      38 SAPOŃ Stanisław         7   4    910.62   672.43
      39 SZLACHTA Jan            2   4    908.45   665.80
      40 TARGOSZ Władysław       8   4    906.81   671.72
      41 MORAWSKI Jan            7   4    899.94   675.91
      42 GÓREK STEFAN            2   4    899.09   673.66
      43 SZLACHTA Jan            2   4    898.85   665.80
      44 GÓRNICKI Jerzy          7   4    897.25   665.19
      45 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    896.27   705.50
      46 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2   4    895.46   668.22
      47 DRZEWIECKI R            7   4    895.13   676.24
      48 KRAWCZYK-OCZKO          2   4    893.80   664.64
      49 DRZEWIECKI R            7   4    893.40   676.24
      50 CIERKOSZ Marian        10   4    892.07   688.22
      51 KOZAK KRZYSZTOF         7   4    889.26   682.09
      52 GÓREK STEFAN            2   4    888.45   673.66
      53 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10   4    883.60   687.38
      54 MORAWSKI Jan            7   4    881.70   675.91
      55 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    880.95   705.50
      56 PAJĄK Gotfryd          10   4    879.80   692.29
      57 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    879.77   705.50
      58 TARGOSZ Władysław       8   4    878.69   671.72
      59 DRZEWIECKI R            7   4    873.15   676.24
      60 MENDRYS Andrzej         8   4    864.55   671.06
      61 KRAWCZYK-OCZKO          2   4    863.55   664.64
      62 MORAWSKI Jan            7   4    859.97   675.91
      63 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    859.16   705.50
      64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    853.38   692.63
      65 MYDLAK Józef            2   4    847.57   660.57
      66 POŁĄCZAK Mieczysław     2   3    842.53   556.15
      67 RYŚ Henryk             10   4    842.51   688.36
      68 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    842.42   705.50
      69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    841.18   692.63
      70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    836.30   692.63
      71 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    834.91   705.50
      72 PUDEŁKO Józef          10   4    828.12   692.47
      73 SZLACHTA Jan            2   3    823.82   536.90
      74 POŁĄCZAK Mieczysław     2   3    822.26   537.00
      75 MYDLAK Józef            2   4    821.30   660.57
      76 PAJĄK Gotfryd          10   4    820.55   692.29
      77 LACH Stanisław          7   4    819.62   663.16
      78 TURCZYK Andrzej         9   3    818.86   570.57
      79 MENDRYS Andrzej         8   4    818.69   671.06
      80 MORAWSKI Jan            7   4    818.58   675.91
      81 MYDLAK Józef            2   4    812.61   660.57
      82 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   4    811.98   690.28
      83 MORAWSKI Jan            7   3    811.70   563.48
      84 GÓRNICKI Jerzy          7   3    808.54   555.54
      85 MROWIŃSKI Ryszard       7   4    807.07   673.05
      86 TURCZYK Andrzej         9   3    806.27   570.57
      87 TURCZYK Andrzej         9   3    806.08   570.57
      88 RYŚ Henryk             10   4    803.31   688.36
      89 TARGOSZ Władysław       8   4    794.81   671.72
      90 MORAWSKI Jan            7   4    794.32   675.91
      91 SOBAŁA Tadeusz          7   3    794.17   560.77
      92 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   3    792.40   574.13
      93 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10   3    791.67   571.61
      94 PAJĄK Gotfryd          10   3    791.18   575.53
      95 SZLACHTA Jan            2   3    788.97   556.07
      96 GAWEŁCZYK-RUS           2   3    787.01   556.59
      97 MORAWSKI Jan            7   3    786.31   563.48
      98 MORAWSKI Jan            7   3    784.89   563.48
      99 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    779.44   557.37
     100 GAWEŁCZYK-RUS           2   3    776.78   556.59
     101 WIDERA Jan              7   3    776.24   546.70
     102 SZLACHTA Jan            2   3    772.82   536.90
     103 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   3    771.80   567.12
     104 MORAWSKI Jan            7   3    769.91   563.48
     105 TARGOSZ Władysław       8   3    769.64   560.33
     106 MORAWSKI Jan            7   3    768.58   563.48
     107 POŁĄCZAK Mieczysław     2   3    767.99   537.00
     108 RYŚ Henryk             10   4    767.47   688.36
     109 LACH Stanisław          7   3    766.87   554.01
     110 PISZCZEK Stanisław      8   4    766.57   670.97
     111 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2   3    765.35   538.68
     112 CYRA Andrzej           10   3    765.22   555.09
     113 DRZEWIECKI R            7   3    761.43   563.78
     114 TURCZYK Andrzej         9   3    758.70   570.57
     115 POŁĄCZAK Mieczysław     2   3    758.52   537.00


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           GÓREK STEFAN             sek  2   -  8 konk.  2647.29 pkt.
           TARGOSZ Władysław        sek  8   -  8 konk.  2596.98 pkt.
           LACH Stanisław           sek  7   -  8 konk.  2592.81 pkt.
           MORAWSKI Jan             sek  7   -  8 konk.  2573.98 pkt.
           SOBAŁA Tadeusz           sek  7   -  8 konk.  2568.20 pkt.