LISTA KONKURSOWA 05/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

              LEWIN BRZESKI

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 26.05.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 113510 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 17°37'19.0"-50°45'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO          
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - POCHMURNO          
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 63
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2499
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 833
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 500
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 625
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 7:44:35
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1081.82 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:02:15
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 622.83 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.17m.19s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  263|   77| 29.3|
                    |BRYNOW         | 13|  373|   97| 26.0|
                    |PANEWNIKI      | 11|  334|  127| 38.0|
                    |PIOTROWICE     | 15|  701|  233| 33.2|
                    |PODLESIE       | 13|  828|  299| 36.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 63| 2499|  833| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 TEODORCZYK Zdzisław     9  53-12- 4 -  7:44:35  1081.82   0.40 213.39 113140
   2 PAJĄK Gotfryd          10  81-32- 8 S  7:47:14  1080.45   0.80 213.27 115860
   3 STABIK HENRYK          10 100-41- 6 S  7:47:23  1080.43   1.20 213.15 116020
   4 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  33-13- 8 M  7:45:35  1080.28   1.60 213.03 114060
   5 STABIK HENRYK          10  < 2>  14 M  7:47:26  1079.93   2.00 212.91 116020
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 108-41- 6 -  7:47:41  1078.16   2.40 212.79 116100
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  17 M  7:47:43  1077.83   2.80 212.67 116100
   8 WAŁACH Rufin            9  46-18- 8 -  7:47:11  1076.75   3.20 212.55 115410
   9 PISZCZEK Stanisław      8  47-23- 9 -  7:44:31  1069.11   3.60 212.43 111740
  10 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 103-45-10 S  7:46:37  1065.50   4.00 212.31 113600
  11 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  50-12- 0 -  7:46:52  1064.60   4.40 212.19 113770
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  77-39-10 -  7:49:46  1056.33   4.80 212.07 115950
  13 WIDUCH Dariusz          9  47-26- 6 S  7:48:38  1054.83   5.20 211.95 114590
  14 STABIK HENRYK          10  < 3>  16 -  7:50:32  1049.64   5.60 211.83 116020
  15 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 2>  28 S  7:49:01  1042.04   6.00 211.71 113600
  16 STABIK HENRYK          10  < 4>  18 -  7:51:54  1036.82   6.40 211.59 116020
  17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  19 C  7:51:59  1036.76   6.80 211.47 116100
  18 STABIK HENRYK          10  < 5>  60 -  7:52:00  1035.89   7.20 211.35 116020
  19 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  22 -  7:52:07  1035.53   7.60 211.23 116100
  20 CYRA Andrzej           10  99-35- 7 -  7:51:32  1034.76   8.00 211.11 115410
  21 CYRA Andrzej           10  < 2>  23 S  7:51:34  1034.45   8.40 210.99 115410
  22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  54 S  7:52:15  1034.30   8.80 210.87 116100
  23 CYRA Andrzej           10  < 3>  24 S  7:51:35  1034.29   9.20 210.75 115410
  24 CYRA Andrzej           10  < 4> 153 -  7:51:42  1033.21   9.60 210.63 115410
  25 RYŚ Henryk             10  52-15- 9 S  7:51:39  1029.91  10.00 210.51 114990
  26 ŻOŁNECZKO Dawid         9  35-13- 8 -  7:53:27  1029.44  10.40 210.39 116790
  27 HOLEWA Edmund          10  54-18- 5 -  7:50:24  1028.17  10.80 210.27 113510
  28 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 3>  30 -  7:50:33  1027.59  11.20 210.15 113600
  29 ŚWIERKOT Marek         10  43-23- 8 -  7:52:30  1027.38  11.60 210.03 115580
  30 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 4>  31 -  7:50:39  1026.66  12.00 209.91 113600
  31 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 5>  33 M  7:50:43  1026.04  12.40 209.79 113600
  32 ŚWIERKOT Marek         10  < 2>  80 -  7:52:42  1025.55  12.81 209.67 115580
  33 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 6>  34 -  7:50:48  1025.27  13.21 209.55 113600
  34 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 7>  76 -  7:50:49  1025.12  13.61 209.43 113600
  35 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  37 -  7:53:15  1023.05  14.01 209.31 115860
  36 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  48 S  7:53:21  1022.94  14.41 209.19 115950
  37 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  38 -  7:53:28  1021.09  14.81 209.07 115860
  38 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  47 -  7:53:31  1020.64  15.21 208.95 115860
  39 PISZCZEK Stanisław      8  < 2>  44 C  7:49:38  1019.22  15.61 208.83 111740
  40 TARGOSZ Władysław       8  41-14- 7 S  7:50:12  1018.15  16.01 208.71 112200
  41 HOLEWA Edmund          10  < 2> 127 -  7:51:30  1018.03  16.41 208.59 113510
  42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  68-34-10 -  7:56:22  1017.99  16.81 208.47 118460
  43 FIJOŁEK Mirosław        8  44-23-10 M  7:50:16  1017.35  17.21 208.35 112180
  44 PISZCZEK Stanisław      8  < 3>  77 -  7:49:51  1017.21  17.61 208.23 111740
  45 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  70 -  7:50:20  1016.74  18.01 208.11 112180
  46 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 2> 104 -  7:52:08  1014.60  18.41 207.99 113770
  47 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  93 S  7:54:17  1013.80  18.81 207.87 115860
  48 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3> 141 S  7:54:23  1013.70  19.21 207.75 115950
  49 RADZIEJEWSKI JERZY      9  43- 7- 4 -  7:53:41  1013.08  19.61 207.63 115170
  50 NYCZ EDWARD             9  60-21- 6 C  7:52:26  1011.89  20.01 207.51 113770
  51 KOZAK KRZYSZTOF         7  32- 5- 3 M  7:54:09  1010.86  20.41 207.39 115390
  52 NYCZ EDWARD             9  < 2>  53 -  7:52:39  1009.94  20.81 207.27 113770
  53 NYCZ EDWARD             9  < 3>  72 M  7:52:44  1009.20  21.21 207.15 113770
  54 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  55 -  7:55:05  1008.83  21.61 207.03 116100
  55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  88 -  7:55:12  1007.81  22.01 206.91 116100
  56 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 213 M  7:51:21  1007.63  22.41 206.79 112200
  57 BITTMANN Grzegorz       9  27-10- 4 -  7:51:50  1007.21  22.81 206.67 112640
  58 DRZEWIECKI R            7  31- 9- 5 -  7:52:52  1006.94  23.21 206.55 113650
  59 MENDRYS Andrzej         8  27- 9- 6 -  7:50:34  1006.72  23.61 206.43 111310
  60 STABIK HENRYK          10  < 6>  62 -  7:55:19  1006.10  24.01 206.31 116020
  61 TURCZYK Andrzej         9  56-21- 8 -  7:54:33  1005.41  24.41 206.19 115170
  62 STABIK HENRYK          10  < 7>  63 -  7:55:26  1005.08  24.81 206.07 116020
  62 STABIK HENRYK          10  < 8>  65 S  7:55:26  1005.08  24.81 206.07 116020
  64 TURCZYK Andrzej         9  < 2> 136 M  7:54:36  1004.97  25.61 205.83 115170
  65 STABIK HENRYK          10  < 9>  66 -  7:55:27  1004.94  26.01 205.71 116020
  65 STABIK HENRYK          10  <10>  92 -  7:55:27  1004.94  26.01 205.71 116020
  67 MORAWSKI Jan            7  43-17- 7 S  7:52:41  1004.67  26.81 205.47 113210
  68 SUJKA Bogdan            8  43-22-10 -  7:51:04  1004.35  27.21 205.35 111550
  69 SUJKA Bogdan            8  < 2>  75 -  7:51:07  1003.90  27.61 205.23 111550
  70 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  79 C  7:51:45  1003.85  28.01 205.11 112180
  71 WIDUCH Dariusz          9  < 2>  81 -  7:54:11  1003.56  28.41 204.99 114590
  72 NYCZ EDWARD             9  < 4> 103 -  7:53:25  1003.12  28.81 204.87 113770
  73 SUJKA Krystyna          8  34-16- 7 -  7:51:13  1002.82  29.21 204.75 111530
  74 WAŁACH Rufin            9  < 2> 208 -  7:55:06  1002.69  29.61 204.63 115410
  75 SUJKA Bogdan            8  < 3>  95 -  7:51:18  1002.25  30.01 204.51 111550
  76 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 8> 108 -  7:53:24  1001.76  30.41 204.39 113600
  77 PISZCZEK Stanisław      8  < 4>  78 S  7:51:33  1001.70  30.81 204.27 111740
  78 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 126 S  7:51:34  1001.55  31.21 204.15 111740
  79 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4>  85 -  7:52:03  1001.16  31.61 204.03 112180
  80 ŚWIERKOT Marek         10  < 3>  98 S  7:55:36   999.83  32.01 203.91 115580
  81 WIDUCH Dariusz          9  < 3>  84 -  7:54:40   999.33  32.41 203.79 114590
  82 GÓREK STEFAN            2  17- 5- 5 C  7:53:41   998.92  32.81 203.67 113560
  83 DRZEWIECKI R            7  < 2> 220 S  7:53:48   998.68  33.21 203.55 113650
  84 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 150 -  7:54:52   997.59  33.61 203.43 114590
  85 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 107 -  7:52:38   995.98  34.01 203.31 112180
  86 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 456 -  7:56:05   994.03  34.41 203.19 115390
  87 MORAWSKI Jan            7  < 2>  91 -  7:53:56   993.65  34.81 203.07 113210
  88 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 156 -  7:57:00   992.31  35.21 202.95 116100
  89 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2> 109 -  7:59:26   991.85  35.61 202.83 118460
  90 MŁOCEK Zygmunt          8  35-13- 4 C  7:50:14   991.81  36.01 202.71 109330
  91 MORAWSKI Jan            7  < 3> 102 S  7:54:12   991.33  36.41 202.59 113210
  92 STABIK HENRYK          10  <11> 106 -  7:57:04   991.06  36.81 202.47 116020
  93 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  94 -  7:57:01   990.12  37.21 202.35 115860
  94 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  96 S  7:57:02   989.97  37.62 202.23 115860
  95 SUJKA Bogdan            8  < 4> 113 -  7:52:41   989.94  38.02 202.11 111550
  96 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 162 -  7:57:03   989.83  38.42 201.99 115860
  97 FICEK Jan               9  21- 6- 2 -  7:56:56   988.85  38.82 201.87 115630
  98 ŚWIERKOT Marek         10  < 4> 119 C  7:56:55   988.57  39.22 201.75 115580
  99 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 329 -  7:56:43   986.75  39.62 201.63 115170
 100 STARCZYNOWSKI Jan       8  15- 4- 3 S  7:53:03   985.94  40.02 201.51 111460
 101 WILK Daniel             7  22- 6- 4 -  7:54:05   985.86  40.42 201.39 112470
 102 MORAWSKI Jan            7  < 4> 135 S  7:55:10   983.01  40.82 201.27 113210
 103 NYCZ EDWARD             9  < 5> 120 M  7:55:51   982.05  41.22 201.15 113770
 104 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 3> 210 -  7:56:02   980.49  41.62 201.03 113770
 105 DUDA Henryk            10  72-11- 1 -  7:57:37   978.52  42.02 200.90 115090
 106 STABIK HENRYK          10  <12> 118 -  7:58:38   977.97  42.42 200.78 116020
 107 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 179 M  7:54:47   977.32  42.82 200.66 112180
 108 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  < 9> 110 -  7:56:16   977.06  43.22 200.54 113600
 109 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3> 111 S  8:01:15   976.99  43.62 200.42 118460
 110 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <10> 112 -  7:56:17   976.92  44.02 200.30 113600
 111 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4> 114 -  8:01:17   976.72  44.42 200.18 118460
 112 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <11> 177 S  7:56:22   976.22  44.82 200.06 113600
 113 SUJKA Bogdan            8  < 5> 144 C  7:54:19   975.80  45.22 199.94 111550
 114 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 128 -  8:01:29   975.11  45.62 199.82 118460
 115 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 215 S  7:59:47   975.01  46.02 199.70 116790
 116 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 137 S  7:57:03   974.46  46.42 199.58 114060
 117 ŻUBER Bolesław         10  23- 8- 4 -  7:56:19   973.03  46.82 199.46 113180
 118 STABIK HENRYK          10  <13> 122 -  7:59:15   972.91  47.22 199.34 116020
 119 ŚWIERKOT Marek         10  < 5> 133 -  7:58:49   972.76  47.62 199.22 115580
 120 NYCZ EDWARD             9  < 6> 230 -  7:56:59   972.53  48.02 199.10 113770
 121 MYDLAK Józef            2  54-14- 5 M  7:52:47   972.48  48.42 198.98 109680
 122 STABIK HENRYK          10  <14> 172 S  7:59:19   972.37  48.82 198.86 116020
 123 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  33- 9- 5 -  7:56:03   972.08  49.22 198.74 112810
 124 MYDLAK Józef            2  < 2> 125 C  7:53:05   969.90  49.62 198.62 109680
 125 MYDLAK Józef            2  < 3> 189 S  7:53:06   969.76  50.02 198.50 109680
 126 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 148 -  7:55:16   969.40  50.42 198.38 111740
 127 HOLEWA Edmund          10  < 3> 229 -  7:57:31   965.91  50.82 198.26 113510
 128 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 129 S  8:02:43   965.31  51.22 198.14 118460
 128 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 131 C  8:02:43   965.31  51.22 198.14 118460
 130 GÓRNICKI Jerzy          7  41-11- 7 S  7:55:23   964.78  52.02 197.90 111320
 131 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 143 M  8:02:51   964.27  52.42 197.78 118460
 132 POŁĄCZAK Mieczysław     2  24- 7- 5 S  7:56:11   963.74  52.82 197.66 111970
 133 ŚWIERKOT Marek         10  < 6> 140 S  7:59:56   963.70  53.22 197.54 115580
 134 RYŚ Henryk             10  < 2> 324 -  7:59:50   959.58  53.62 197.42 114990
 135 MORAWSKI Jan            7  < 5> 236 -  7:58:08   958.32  54.02 197.30 113210
 136 TURCZYK Andrzej         9  < 3> 138 -  8:00:12   958.15  54.42 197.18 115170
 137 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 152 -  7:59:04   957.95  54.82 197.06 114060
 138 TURCZYK Andrzej         9  < 4> 142 S  8:00:15   957.75  55.22 196.94 115170
 139 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 561 M  7:56:57   957.42  55.62 196.82 111970
 140 ŚWIERKOT Marek         10  < 7> 149 -  8:00:44   957.32  56.02 196.70 115580
 141 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4> 154 -  8:01:08   957.21  56.42 196.58 115950
 142 TURCZYK Andrzej         9  < 5> 182 -  8:00:20   957.09  56.82 196.46 115170
 143 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 145 -  8:03:50   956.61  57.22 196.34 118460
 144 SUJKA Bogdan            8  < 6> 176 M  7:56:40   956.14  57.62 196.22 111550
 145 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 147 -  8:03:58   955.58  58.02 196.10 118460
 146 SUJKA Krystyna          8  < 2> 237 C  7:56:43   955.56  58.42 195.98 111530
 147 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 183 S  8:04:01   955.19  58.82 195.86 118460
 148 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 171 -  7:57:14   953.14  59.22 195.74 111740
 149 ŚWIERKOT Marek         10  < 8> 175 -  8:01:20   952.58  59.62 195.62 115580
 150 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 169 -  8:00:23   951.88  60.02 195.50 114590
 151 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 203 S  7:56:57   951.86  60.42 195.38 111320
 152 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 307 S  8:00:00   950.50  60.82 195.26 114060
 153 CYRA Andrzej           10  < 5> 161 -  8:01:28   950.14  61.22 195.14 115410
 154 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5> 157 M  8:02:06   949.63  61.62 195.02 115950
 155 KUSZAJ Kazimierz        8  37- 2- 1 -  7:55:45   949.55  62.02 194.90 109910
 156 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 159 -  8:02:19   949.18  62.42 194.78 116100
 157 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6> 199 S  8:02:12   948.85  62.83 194.66 115950
 158 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2> 186 S  7:57:29   948.73  63.23 194.54 111460
 159 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 160 -  8:02:23   948.66  63.63 194.42 116100
 160 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 231 -  8:02:25   948.40  64.03 194.30 116100
 161 CYRA Andrzej           10  < 6> 277 -  8:01:43   948.19  64.43 194.18 115410
 162 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 164 -  8:02:17   947.47  64.83 194.06 115860
 163 KRAWCZYK-OCZKO          2  27-11- 6 C  7:58:08   947.23  65.23 193.94 111900
 164 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 166 -  8:02:21   946.96  65.63 193.82 115860
 165 MACIEJA Zygmunt         2  15- 5- 5 S  7:58:06   946.91  66.03 193.70 111830
 166 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 167 M  8:02:22   946.83  66.43 193.58 115860
 167 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 191 -  8:02:23   946.70  66.83 193.46 115860
 168 SZLACHTA Jan            2  15- 6- 6 S  7:58:24   946.28  67.23 193.34 112040
 169 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 195 -  8:01:07   946.11  67.63 193.22 114590
 170 CIERKOSZ Marian        10  49-15- 4 C  8:00:18   945.30  68.03 193.10 113720
 171 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 173 -  7:58:20   944.28  68.43 192.98 111740
 171 STABIK HENRYK          10  <15> 178 -  8:02:52   944.28  68.43 192.98 116020
 173 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 200 -  7:58:21   944.15  69.23 192.74 111740
 174 LACH STANISŁAW          7  25- 6- 2 -  7:57:43   943.20  69.63 192.62 111030
 175 ŚWIERKOT Marek         10  < 9> 202 -  8:02:37   942.61  70.03 192.50 115580
 176 SUJKA Bogdan            8  < 7> 197 M  7:58:22   942.41  70.43 192.38 111550
 177 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <12> 194 -  8:00:51   940.01  70.83 192.26 113600
 178 STABIK HENRYK          10  <16> 181 M  8:03:31   939.31  71.23 192.14 116020
 179 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 190 -  7:59:38   937.70  71.63 192.02 112180
 180 CIERKOSZ Marian        10  < 2> 201 -  8:01:23   936.87  72.03 191.90 113720
 181 STABIK HENRYK          10  <17> 248 -  8:03:51   936.78  72.43 191.78 116020
 182 TURCZYK Andrzej         9  < 6> 288 -  8:02:59   936.47  72.83 191.66 115170
 183 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 244 -  8:06:38   935.46  73.23 191.54 118460
 184 SZLACHTA Jan            2  < 2> 442 C  7:59:55   934.32  73.63 191.42 112040
 185 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 279 C  8:01:06   934.27  74.03 191.30 113140
 186 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 3> 681 S  7:59:21   933.89  74.43 191.18 111460
 187 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 188 S  7:59:13   933.68  74.83 191.06 111310
 188 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 328 S  7:59:15   933.42  75.23 190.94 111310
 189 MYDLAK Józef            2  < 4> 211 -  7:57:31   933.31  75.63 190.82 109680
 190 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 192 S  8:00:14   933.02  76.03 190.70 112180
 191 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 193 -  8:04:12   932.85  76.43 190.58 115860
 192 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 225 -  8:00:17   932.63  76.83 190.46 112180
 193 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 196 -  8:04:16   932.35  77.23 190.34 115860
 194 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <13> 232 -  8:02:07   930.26  77.63 190.22 113600
 195 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 235 -  8:03:21   928.98  78.03 190.10 114590
 196 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 227 -  8:04:55   927.50  78.43 189.98 115860
 197 SUJKA Bogdan            8  < 8> 256 -  8:00:30   925.73  78.83 189.86 111550
 198 DUDA Henryk            10  < 2> 291 -  8:04:23   925.29  79.23 189.74 115090
 199 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7> 252 -  8:05:25   924.52  79.63 189.62 115950
 200 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 205 S  8:00:53   924.36  80.03 189.50 111740
 201 CIERKOSZ Marian        10  < 3> 290 -  8:03:12   923.05  80.43 189.38 113720
 202 ŚWIERKOT Marek         10  <10> 260 -  8:05:30   920.96  80.83 189.26 115580
 203 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 306 C  8:01:04   919.49  81.23 189.14 111320
 204 CHMIEL Robert           2  31- 7- 3 S  8:02:52   919.21  81.63 189.02 112940
 205 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 274 -  8:01:45   917.78  82.03 188.90 111740
 206 CHMIEL Robert           2  < 2> 493 -  8:03:04   917.71  82.43 188.78 112940
 207 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 250 -  8:02:53   916.64  82.83 188.66 112640
 208 WAŁACH Rufin            9  < 3> 216 -  8:05:56   916.44  83.23 188.54 115410
 209 PASZEK Wincenty         7  18- 6- 5 M  8:02:45   915.85  83.63 188.42 112420
 210 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 4> 506 -  8:04:19   915.16  84.03 188.30 113770
 211 MYDLAK Józef            2  < 5> 212 -  7:59:52   915.02  84.43 188.18 109680
 212 MYDLAK Józef            2  < 6> 222 -  7:59:56   914.51  84.83 188.06 109680
 213 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 221 -  8:02:44   914.18  85.23 187.94 112200
 214 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 254 -  7:59:47   912.73  85.63 187.82 109330
 215 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 218 M  8:08:04   911.95  86.03 187.70 116790
 216 WAŁACH Rufin            9  < 4> 219 S  8:06:35   911.73  86.43 187.58 115410
 217 GAWEŁCZYK-RUS           2  30-12- 8 -  8:02:35   911.46  86.83 187.46 111730
 218 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 247 -  8:08:10   911.24  87.23 187.34 116790
 219 WAŁACH Rufin            9  < 5> 264 -  8:06:43   910.77  87.64 187.22 115410
 220 DRZEWIECKI R            7  < 3> 233 M  8:04:49   910.54  88.04 187.10 113650
 221 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 242 S  8:03:27   908.87  88.44 186.98 112200
 222 MYDLAK Józef            2  < 7> 424 S  8:00:41   908.83  88.84 186.86 109680
 223 SOBAŁA Tadeusz          7  31- 9- 4 C  8:03:49   908.68  89.24 186.74 112510
 224 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 238 S  8:03:01   908.25  89.64 186.62 111730
 225 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 278 -  8:03:33   907.97  90.04 186.50 112180
 226 SAPOŃ Stanisław         7  45- 3- 0 -  8:03:49   907.96  90.44 186.38 112420
 227 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 234 -  8:07:54   905.86  90.84 186.26 115860
 228 POGORZAŁEK Alfred       7  29- 9- 6 -  8:07:25   905.61  91.24 186.14 115390
 229 HOLEWA Edmund          10  < 4> 265 C  8:05:45   902.66  91.64 186.02 113510
 230 NYCZ EDWARD             9  < 7> 289 -  8:06:04   902.46  92.04 185.90 113770
 231 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 263 -  8:08:41   902.22  92.44 185.78 116100
 232 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <14> 251 -  8:05:57   901.95  92.84 185.66 113600
 233 DRZEWIECKI R            7  < 4> 305 S  8:06:03   901.63  93.24 185.54 113650
 234 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 255 -  8:08:35   901.05  93.64 185.42 115860
 235 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 241 -  8:07:16   900.39  94.04 185.30 114590
 236 MORAWSKI Jan            7  < 6> 271 M  8:05:45   900.28  94.44 185.18 113210
 237 SUJKA Krystyna          8  < 3> 240 -  8:03:59   899.56  94.84 185.06 111530
 238 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 320 -  8:04:14   899.36  95.24 184.94 111730
 239 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 2> 246 -  8:05:27   899.24  95.64 184.82 112810
 240 SUJKA Krystyna          8  < 4> 249 -  8:04:05   898.83  96.04 184.70 111530
 241 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 266 S  8:07:42   897.34  96.44 184.58 114590
 242 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 298 -  8:05:03   897.24  96.84 184.46 112200
 243 ŻUBER Bolesław         10  < 2> 270 S  8:06:13   896.71  97.24 184.34 113180
 244 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 283 -  8:12:14   895.84  97.64 184.22 118460
 245 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 261 -  8:05:40   895.31  98.04 184.10 112510
 246 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 3> 273 S  8:06:06   894.61  98.44 183.98 112810
 247 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 275 -  8:10:36   894.26  98.84 183.86 116790
 248 STABIK HENRYK          10  <18> 258 -  8:09:59   892.58  99.24 183.74 116020
 249 SUJKA Krystyna          8  < 5> 356 S  8:05:03   891.88  99.64 183.62 111530
 250 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 300 -  8:06:19   891.73 100.04 183.50 112640
 251 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <15> 253 -  8:07:33   890.63 100.44 183.38 113600
 252 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 262 -  8:10:12   890.55 100.84 183.26 115950
 253 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <16> 280 -  8:07:35   890.40 101.24 183.14 113600
 254 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 323 S  8:03:07   888.02 101.64 183.02 109330
 255 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 259 -  8:10:37   887.02 102.04 182.90 115860
 256 SUJKA Bogdan            8  < 9> 257 -  8:05:50   886.49 102.44 182.78 111550
 257 SUJKA Bogdan            8  <10> 332 S  8:05:56   885.79 102.84 182.66 111550
 258 STABIK HENRYK          10  <19> 310 -  8:11:07   884.86 103.24 182.54 116020
 259 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 268 -  8:11:00   884.43 103.64 182.42 115860
 260 ŚWIERKOT Marek         10  <11> 302 S  8:10:47   883.75 104.04 182.30 115580
 261 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 336 -  8:07:22   883.36 104.44 182.18 112510
 262 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 319 -  8:11:22   882.64 104.84 182.06 115950
 263 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 269 -  8:11:43   881.44 105.24 181.94 116100
 264 WAŁACH Rufin            9  < 6> 267 -  8:10:58   881.22 105.64 181.82 115410
 265 HOLEWA Edmund          10  < 5> 339 -  8:08:50   881.06 106.04 181.70 113510
 266 WIDUCH Dariusz          9  <10> 406 -  8:10:05   880.90 106.44 181.58 114590
 267 WAŁACH Rufin            9  < 7> 345 -  8:11:04   880.54 106.84 181.46 115410
 268 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 315 M  8:11:42   879.73 107.24 181.34 115860
 269 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 282 -  8:12:11   878.33 107.64 181.22 116100
 270 ŻUBER Bolesław         10  < 3> 423 -  8:08:55   877.93 108.04 181.10 113180
 271 MORAWSKI Jan            7  < 7> 294 S  8:09:06   876.92 108.44 180.98 113210
 272 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 2> 361 -  8:07:41   876.39 108.84 180.86 111900
 273 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 4> 390 S  8:09:06   873.82 109.24 180.74 112810
 274 PISZCZEK Stanisław      8  <12> 287 -  8:07:56   873.42 109.64 180.62 111740
 275 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6> 281 M  8:13:51   872.54 110.04 180.50 116790
 276 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 487 S  8:12:57   867.92 110.44 180.38 115390
 277 CYRA Andrzej           10  < 7> 295 -  8:13:01   867.64 110.84 180.26 115410
 278 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 438 -  8:09:23   867.04 111.24 180.14 112180
 279 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 437 -  8:10:49   864.87 111.64 180.02 113140
 280 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <17> 297 -  8:11:24   864.54 112.04 179.90 113600
 281 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 7> 380 S  8:15:27   862.24 112.44 179.78 116790
 282 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 301 -  8:15:10   858.94 112.85 179.66 116100
 283 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 284 M  8:18:09   857.47 113.25 179.54 118460
 284 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 285 -  8:18:17   856.65 113.65 179.42 118460
 285 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 286 -  8:18:18   856.54 114.05 179.30 118460
 286 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 303 S  8:18:24   855.93 114.45 179.18 118460
 287 PISZCZEK Stanisław      8  <13> 312 M  8:10:42   854.94 114.85 179.06 111740
 288 TURCZYK Andrzej         9  < 7> 292 S  8:14:45   854.69 115.25 178.94 115170
 289 NYCZ EDWARD             9  < 8> 427 S  8:13:07   854.66 115.65 178.82 113770
 290 CIERKOSZ Marian        10  < 4> 347 -  8:13:18   853.11 116.05 178.70 113720
 291 DUDA Henryk            10  < 3> 316 -  8:14:57   852.83 116.45 178.58 115090
 292 TURCZYK Andrzej         9  < 8> 293 M  8:15:10   852.06 116.85 178.46 115170
 293 TURCZYK Andrzej         9  < 9> 334 -  8:15:12   851.85 117.25 178.34 115170
 294 MORAWSKI Jan            7  < 8> 358 -  8:13:24   848.65 117.65 178.22 113210
 295 CYRA Andrzej           10  < 8> 296 -  8:16:11   847.46 118.05 178.10 115410
 296 CYRA Andrzej           10  < 9> 304 -  8:16:12   847.36 118.45 177.98 115410
 297 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <18> 318 -  8:14:08   846.92 118.85 177.86 113600
 298 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 388 -  8:12:39   845.84 119.25 177.74 112200
 299 PASZEK Wincenty         7  < 2> 547 S  8:13:04   844.84 119.65 177.62 112420
 300 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 326 S  8:13:22   844.59 120.05 177.50 112640
 301 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 327 -  8:17:28   844.57 120.45 177.38 116100
 302 ŚWIERKOT Marek         10  <12> 317 M  8:16:54   844.27 120.85 177.26 115580
 303 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 309 -  8:20:22   843.93 121.25 177.14 118460
 304 CYRA Andrzej           10  <10> 321 S  8:16:50   843.44 121.65 177.02 115410
 305 DRZEWIECKI R            7  < 5> 570 S  8:14:47   843.21 122.05 176.90 113650
 306 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 340 M  8:12:06   842.70 122.45 176.78 111320
 307 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 311 -  8:15:22   842.60 122.85 176.66 114060
 308 MROWIŃSKI Ryszard       7  11- 2- 2 S  8:13:31   842.29 123.25 176.54 112460
 309 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 359 -  8:20:57   840.44 123.65 176.42 118460
 310 STABIK HENRYK          10  <20> 322 -  8:18:04   840.32 124.05 176.30 116020
 311 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 471 S  8:15:46   840.12 124.45 176.18 114060
 312 PISZCZEK Stanisław      8  <14> 313 S  8:13:08   839.31 124.85 176.06 111740
 313 PISZCZEK Stanisław      8  <15> 314 M  8:13:09   839.20 125.25 175.93 111740
 314 PISZCZEK Stanisław      8  <16> 331 -  8:13:13   838.78 125.65 175.81 111740
 315 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 383 -  8:18:16   837.95 126.05 175.69 115860
 316 DUDA Henryk            10  < 4> 330 -  8:17:24   837.63 126.45 175.57 115090
 317 ŚWIERKOT Marek         10  <13> 352 M  8:18:23   835.22 126.85 175.45 115580
 318 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <19> 351 -  8:16:06   834.68 127.25 175.33 113600
 319 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 362 -  8:18:56   834.57 127.65 175.21 115950
 320 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 399 S  8:14:04   833.39 128.05 175.09 111730
 321 CYRA Andrzej           10  <11> 333 -  8:18:30   833.29 128.45 174.97 115410
 322 STABIK HENRYK          10  <21> 372 -  8:19:15   833.18 128.85 174.85 116020
 323 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 527 -  8:11:18   832.67 129.25 174.73 109330
 324 RYŚ Henryk             10  < 3> 325 -  8:18:06   832.66 129.65 174.61 114990
 324 RYŚ Henryk             10  < 4> 341 -  8:18:06   832.66 129.65 174.61 114990
 326 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 343 -  8:15:27   831.60 130.45 174.37 112640
 327 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 337 S  8:19:39   831.36 130.85 174.25 116100
 328 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 335 S  8:14:03   830.36 131.25 174.13 111310
 329 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 455 M  8:18:50   829.56 131.65 174.01 115170
 330 DUDA Henryk            10  < 5> 410 -  8:18:46   829.38 132.05 173.89 115090
 331 PISZCZEK Stanisław      8  <17> 454 S  8:14:46   829.14 132.45 173.77 111740
 332 SUJKA Bogdan            8  <11> 367 M  8:14:33   829.06 132.85 173.65 111550
 333 CYRA Andrzej           10  <12> 354 -  8:19:42   826.13 133.25 173.53 115410
 334 TURCZYK Andrzej         9  <10> 489 -  8:19:29   825.69 133.65 173.41 115170
 335 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 625 S  8:15:12   823.30 134.05 173.29 111310
 336 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4> 494 M  8:16:47   822.54 134.45 173.17 112510
 337 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 349 -  8:21:17   821.75 134.85 173.05 116100
 338 WILK Daniel             7  < 2> 377 S  8:16:57   821.25 135.25 172.93 112470
 338 HOLEWA Edmund          10  < 6> 348 -  8:18:13   821.25 135.25 172.93 113510
 340 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 511 S  8:15:42   820.34 136.05 172.69 111320
 341 RYŚ Henryk             10  < 5> 342 -  8:20:12   820.19 136.45 172.57 114990
 342 RYŚ Henryk             10  < 6> 344 S  8:20:13   820.09 136.85 172.45 114990
 343 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 484 S  8:17:23   819.90 137.25 172.33 112640
 344 RYŚ Henryk             10  < 7> 346 -  8:20:21   819.31 137.66 172.21 114990
 345 WAŁACH Rufin            9  < 8> 407 S  8:20:55   818.99 138.06 172.09 115410
 346 RYŚ Henryk             10  < 8> 386 M  8:20:30   818.43 138.46 171.97 114990
 347 CIERKOSZ Marian        10  < 5> 360 -  8:18:57   818.42 138.86 171.85 113720
 348 HOLEWA Edmund          10  < 7> 357 S  8:18:45   818.09 139.26 171.73 113510
 349 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 355 -  8:21:57   817.89 139.66 171.61 116100
 350 SAPOŃ Stanisław         7  < 2> 819 -  8:17:28   817.80 140.06 171.49 112420
 351 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <20> 353 -  8:18:56   817.66 140.46 171.37 113600
 352 ŚWIERKOT Marek         10  <14> 365 -  8:21:24   817.40 140.86 171.25 115580
 353 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <21> 376 M  8:19:00   817.27 141.26 171.13 113600
 354 CYRA Andrzej           10  <13> 373 S  8:21:13   817.26 141.66 171.01 115410
 355 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 369 -  8:22:09   816.74 142.06 170.89 116100
 356 SUJKA Krystyna          8  < 6> 370 -  8:16:34   816.67 142.46 170.77 111530
 357 HOLEWA Edmund          10  < 8> 395 -  8:19:15   815.15 142.86 170.65 113510
 358 MORAWSKI Jan            7  < 9> 389 -  8:19:04   814.07 143.26 170.53 113210
 359 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 400 -  8:25:40   813.23 143.66 170.41 118460
 360 CIERKOSZ Marian        10  < 6> 363 -  8:20:01   812.19 144.06 170.29 113720
 361 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 3> 405 -  8:17:49   811.95 144.46 170.17 111900
 362 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 364 -  8:22:50   811.79 144.86 170.05 115950
 363 CIERKOSZ Marian        10  < 7> 379 -  8:20:07   811.61 145.26 169.93 113720
 364 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 366 -  8:22:57   811.12 145.66 169.81 115950
 365 ŚWIERKOT Marek         10  <15> 368 -  8:22:32   810.90 146.06 169.69 115580
 366 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13> 391 -  8:23:00   810.84 146.46 169.57 115950
 367 SUJKA Bogdan            8  <12> 371 S  8:17:40   810.29 146.86 169.45 111550
 368 ŚWIERKOT Marek         10  <16> 375 S  8:22:40   810.14 147.26 169.33 115580
 369 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 374 -  8:23:19   810.09 147.66 169.21 116100
 370 SUJKA Krystyna          8  < 7> 553 S  8:17:41   810.05 148.06 169.09 111530
 371 SUJKA Bogdan            8  <13> 565 -  8:17:45   809.80 148.46 168.97 111550
 372 STABIK HENRYK          10  <22> 394 -  8:23:19   809.54 148.86 168.85 116020
 373 CYRA Andrzej           10  <14> 385 -  8:22:35   809.42 149.26 168.73 115410
 374 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 416 -  8:23:28   809.25 149.66 168.61 116100
 375 ŚWIERKOT Marek         10  <17> 387 -  8:22:50   809.20 150.06 168.49 115580
 376 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <22> 378 -  8:20:24   809.12 150.46 168.37 113600
 377 WILK Daniel             7  < 3> 554 S  8:19:03   808.85 150.86 168.25 112470
 378 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <23> 382 -  8:20:27   808.83 151.26 168.13 113600
 379 CIERKOSZ Marian        10  < 8> 412 S  8:20:39   808.53 151.66 168.01 113720
 380 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 8> 381 -  8:24:29   808.33 152.06 167.89 116790
 381 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 9> 577 S  8:24:31   808.14 152.46 167.77 116790
 382 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <24> 414 S  8:20:43   807.30 152.86 167.65 113600
 383 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 384 -  8:23:31   807.29 153.26 167.53 115860
 384 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 418 -  8:23:32   807.20 153.66 167.41 115860
 385 CYRA Andrzej           10  <15> 402 -  8:23:02   806.88 154.06 167.29 115410
 386 RYŚ Henryk             10  < 9> 448 S  8:22:34   806.57 154.46 167.17 114990
 387 ŚWIERKOT Marek         10  <18> 403 -  8:23:19   806.47 154.86 167.05 115580
 388 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 443 S  8:19:12   806.03 155.26 166.93 112200
 389 MORAWSKI Jan            7  <10> 425 -  8:20:31   805.67 155.66 166.81 113210
 390 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 5> 421 M  8:20:04   805.40 156.06 166.69 112810
 391 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14> 393 S  8:24:01   805.12 156.46 166.57 115950
 392 PUDEŁKO Józef          10  33-12- 6 -  8:24:10   805.04 156.86 166.45 116060
 393 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 396 -  8:24:07   804.56 157.26 166.33 115950
 394 STABIK HENRYK          10  <23> 397 -  8:24:13   804.48 157.66 166.21 116020
 395 HOLEWA Edmund          10  < 9> 398 C  8:21:06   804.47 158.06 166.09 113510
 396 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 433 S  8:24:08   804.46 158.46 165.97 115950
 397 STABIK HENRYK          10  <24> 426 -  8:24:19   803.93 158.86 165.85 116020
 398 HOLEWA Edmund          10  <10> 415 -  8:21:12   803.90 159.26 165.73 113510
 399 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 420 M  8:19:03   803.52 159.66 165.61 111730
 400 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 464 -  8:27:26   803.48 160.06 165.49 118460
 400 SAJDOK Stanisław       10  51-10- 6 C  8:24:47   803.48 160.06 165.49 116330
 402 CYRA Andrzej           10  <16> 411 -  8:23:39   803.41 160.86 165.25 115410
 403 ŚWIERKOT Marek         10  <19> 409 -  8:23:53   803.29 161.26 165.13 115580
 404 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 477 -  8:24:50   803.20 161.66 165.01 116330
 405 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 4> 697 S  8:19:28   802.34 162.06 164.89 111900
 406 WIDUCH Dariusz          9  <11> 441 C  8:22:51   802.17 162.46 164.77 114590
 407 WAŁACH Rufin            9  < 9> 457 -  8:24:10   800.53 162.87 164.65 115410
 408 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 436 M  8:25:18   798.76 163.27 164.53 116060
 408 ŚWIERKOT Marek         10  <20> 463 -  8:24:42   798.76 163.27 164.53 115580
 410 DUDA Henryk            10  < 6> 476 -  8:24:10   798.31 164.07 164.29 115090
 411 CYRA Andrzej           10  <17> 413 -  8:24:35   798.23 164.47 164.17 115410
 412 CIERKOSZ Marian        10  < 9> 502 -  8:22:29   798.13 164.87 164.05 113720
 413 CYRA Andrzej           10  <18> 449 -  8:24:38   797.95 165.27 163.93 115410
 414 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <25> 430 -  8:22:24   797.75 165.67 163.81 113600
 415 HOLEWA Edmund          10  <11> 447 -  8:22:26   796.93 166.07 163.69 113510
 416 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 431 -  8:25:43   796.75 166.47 163.57 116100
 417 GÓREK STEFAN            2  < 2> 462 M  8:22:33   796.63 166.87 163.45 113560
 418 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 419 M  8:25:30   796.29 167.27 163.33 115860
 419 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 422 -  8:25:32   796.11 167.67 163.21 115860
 420 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 478 -  8:20:25   795.70 168.07 163.09 111730
 421 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 6> 482 -  8:21:47   795.65 168.47 162.97 112810
 422 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 445 -  8:25:38   795.56 168.87 162.85 115860
 423 ŻUBER Bolesław         10  < 4> 525 -  8:22:18   795.36 169.27 162.73 113180
 424 MYDLAK Józef            2  < 8> 569 -  8:18:06   794.21 169.67 162.61 109680
 425 MORAWSKI Jan            7  <11> 522 -  8:22:33   794.18 170.07 162.49 113210
 426 STABIK HENRYK          10  <25> 428 -  8:26:09   793.84 170.47 162.37 116020
 427 NYCZ EDWARD             9  < 9> 467 -  8:23:20   793.74 170.87 162.25 113770
 428 STABIK HENRYK          10  <26> 429 -  8:26:13   793.48 171.27 162.13 116020
 428 STABIK HENRYK          10  <27> 460 -  8:26:13   793.48 171.27 162.13 116020
 430 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <26> 432 S  8:23:21   792.47 172.07 161.89 113600
 431 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 439 -  8:26:35   792.04 172.47 161.77 116100
 432 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <27> 444 -  8:23:27   791.91 172.87 161.65 113600
 433 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 434 S  8:26:28   791.65 173.27 161.53 115950
 434 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 435 -  8:26:31   791.38 173.67 161.41 115950
 435 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 458 -  8:26:32   791.29 174.07 161.29 115950
 436 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 450 -  8:26:44   790.96 174.47 161.17 116060
 437 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 468 -  8:23:14   789.90 174.87 161.05 113140
 438 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 529 S  8:22:02   789.81 175.27 160.93 112180
 439 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 453 -  8:27:10   788.90 175.67 160.81 116100
 440 PILARZ Marek            9  19- 1- 1 S  8:26:00   787.81 176.07 160.69 115020
 441 WIDUCH Dariusz          9  <12> 497 -  8:25:37   786.93 176.47 160.57 114590
 442 SZLACHTA Jan            2  < 3> 587 S  8:22:24   786.80 176.87 160.45 112040
 443 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 480 M  8:22:42   786.27 177.27 160.33 112200
 444 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <28> 498 -  8:24:44   784.89 177.67 160.21 113600
 445 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 446 -  8:27:40   784.61 178.07 160.09 115860
 446 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 465 -  8:27:43   784.34 178.47 159.97 115860
 447 HOLEWA Edmund          10  <12> 459 -  8:24:51   783.64 178.87 159.85 113510
 448 RYŚ Henryk             10  <10> 488 C  8:26:48   783.31 179.27 159.73 114990
 449 CYRA Andrzej           10  <19> 451 S  8:27:21   783.24 179.67 159.61 115410
 450 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 496 -  8:28:26   781.90 180.07 159.49 116060
 451 CYRA Andrzej           10  <20> 452 S  8:27:37   781.82 180.47 159.37 115410
 452 CYRA Andrzej           10  <21> 492 -  8:27:47   780.94 180.87 159.25 115410
 453 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 519 -  8:28:58   779.37 181.27 159.13 116100
 454 PISZCZEK Stanisław      8  <18> 520 -  8:23:32   778.50 181.67 159.01 111740
 455 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 545 S  8:27:57   778.44 182.07 158.89 115170
 456 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 501 -  8:28:20   777.91 182.47 158.77 115390
 457 WAŁACH Rufin            9  <10> 486 S  8:28:22   777.87 182.87 158.65 115410
 458 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 474 -  8:29:28   775.76 183.27 158.53 115950
 459 HOLEWA Edmund          10  <13> 532 -  8:26:35   774.37 183.67 158.41 113510
 460 STABIK HENRYK          10  <28> 461 -  8:29:50   774.33 184.07 158.29 116020
 461 STABIK HENRYK          10  <29> 524 -  8:30:01   773.38 184.47 158.17 116020
 462 GÓREK STEFAN            2  < 3> 659 S  8:26:51   773.31 184.87 158.05 113560
 463 ŚWIERKOT Marek         10  <21> 473 -  8:29:33   772.85 185.27 157.93 115580
 464 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 470 S  8:33:23   772.31 185.67 157.81 118460
 465 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 507 -  8:30:03   772.14 186.07 157.69 115860
 466 LACH STANISŁAW          7  < 2> 591 -  8:23:50   771.94 186.47 157.57 111030
 467 NYCZ EDWARD             9  <10> 469 -  8:27:26   771.67 186.87 157.45 113770
 468 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 531 -  8:26:39   771.50 187.27 157.33 113140
 468 NYCZ EDWARD             9  <11> 479 -  8:27:28   771.50 187.27 157.33 113770
 470 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 472 -  8:33:33   771.48 188.08 157.09 118460
 471 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 475 S  8:27:52   771.37 188.48 156.97 114060
 472 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 542 -  8:33:40   770.89 188.88 156.85 118460
 473 ŚWIERKOT Marek         10  <22> 597 -  8:30:01   770.45 189.28 156.73 115580
 474 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 483 -  8:30:31   770.35 189.68 156.61 115950
 475 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 530 S  8:28:05   770.24 190.08 156.49 114060
 476 DUDA Henryk            10  < 7> 653 -  8:29:28   770.00 190.48 156.37 115090
 477 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 505 -  8:31:10   769.55 190.88 156.25 116330
 478 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 490 S  8:25:15   769.23 191.28 156.13 111730
 479 NYCZ EDWARD             9  <12> 499 -  8:27:58   768.89 191.68 156.01 113770
 480 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 582 -  8:25:56   768.84 192.08 155.89 112200
 481 FICEK Jan               9  < 2> 485 -  8:30:29   768.39 192.48 155.77 115630
 482 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 7> 616 S  8:26:53   768.02 192.88 155.65 112810
 483 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 495 -  8:30:59   767.97 193.28 155.53 115950
 484 BITTMANN Grzegorz       9  < 7> 518 M  8:26:42   767.83 193.68 155.41 112640
 485 FICEK Jan               9  < 3> 736 M  8:30:36   767.80 194.08 155.29 115630
 486 WAŁACH Rufin            9  <11> 573 M  8:30:23   767.44 194.48 155.17 115410
 487 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 578 -  8:30:31   766.63 194.88 155.05 115390
 488 RYŚ Henryk             10  <11> 517 S  8:30:00   766.60 195.28 154.93 114990
 489 TURCZYK Andrzej         9  <11> 491 -  8:30:17   766.35 195.68 154.81 115170
 490 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 514 S  8:25:48   766.32 196.08 154.69 111730
 491 TURCZYK Andrzej         9  <12> 513 S  8:30:19   766.18 196.48 154.57 115170
 492 CYRA Andrzej           10  <22> 516 -  8:30:40   766.00 196.88 154.45 115410
 493 CHMIEL Robert           2  < 3> 730 S  8:27:31   765.61 197.28 154.33 112940
 494 SOBAŁA Tadeusz          7  < 5> 608 -  8:26:58   765.55 197.68 154.21 112510
 495 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 563 -  8:31:29   765.43 198.08 154.09 115950
 496 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 508 C  8:31:46   764.73 198.48 153.97 116060
 497 WIDUCH Dariusz          9  <13> 515 S  8:29:56   764.27 198.88 153.85 114590
 498 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <29> 500 -  8:28:40   764.13 199.28 153.73 113600
 499 NYCZ EDWARD             9  <13> 510 -  8:28:57   763.81 199.68 153.61 113770
 500 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <30> 504 -  8:28:44   763.78 200.08 153.49 113600
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 501 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 808 S  8:31:05   763.75        153.37 115390
 502 CIERKOSZ Marian        10  <10> 503 -  8:28:58   763.39        153.25 113720
 503 CIERKOSZ Marian        10  <11> 668 M  8:28:59   763.31        153.13 113720
 504 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <31> 509 -  8:28:50   763.27        153.01 113600
 505 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 540 S  8:32:26   763.15        152.89 116330
 506 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 5> 546 -  8:29:10   762.70        152.77 113770
 507 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 535 -  8:31:59   762.32        152.65 115860
 508 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 523 S  8:32:15   762.30        152.53 116060
 509 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <32> 533 -  8:29:03   762.16        152.41 113600
 510 NYCZ EDWARD             9  <14> 596 -  8:29:18   762.02        152.29 113770
 511 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6> 615 -  8:26:15   761.16        152.17 111320
 512 SZYJA Horst             8  10- 1- 1 S  8:29:19   760.73        152.05 113590
 513 TURCZYK Andrzej         9  <13> 579 -  8:31:32   760.03        151.93 115170
 514 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 557 S  8:27:04   759.72        151.81 111730
 515 WIDUCH Dariusz          9  <14> 584 -  8:30:52   759.55        151.69 114590
 516 CYRA Andrzej           10  <23> 556 -  8:32:03   759.03        151.57 115410
 517 RYŚ Henryk             10  <12> 543 S  8:31:33   758.76        151.45 114990
 518 BITTMANN Grzegorz       9  < 8> 671 M  8:28:32   758.35        151.33 112640
 519 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 555 M  8:33:06   758.33        151.21 116100
 520 PISZCZEK Stanisław      8  <19> 521 -  8:27:31   757.47        151.09 111740
 521 PISZCZEK Stanisław      8  <20> 560 -  8:27:33   757.30        150.96 111740
 522 MORAWSKI Jan            7  <12> 528 M  8:29:32   757.09        150.84 113210
 523 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 562 M  8:33:22   756.75        150.72 116060
 524 STABIK HENRYK          10  <30> 550 -  8:33:19   756.73        150.60 116020
 525 ŻUBER Bolesław         10  < 5> 602 -  8:29:38   756.38        150.48 113180
 526 MACIEJA Zygmunt         2  < 2> 709 C  8:27:54   756.12        150.36 111830
 527 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 558 -  8:24:41   755.65        150.24 109330
 528 MORAWSKI Jan            7  <13> 564 -  8:29:51   755.49        150.12 113210
 529 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 574 M  8:28:41   754.49        150.00 112180
 530 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 576 -  8:31:48   751.38        149.88 114060
 531 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 539 S  8:30:35   751.35        149.76 113140
 532 HOLEWA Edmund          10  <14> 662 -  8:31:13   750.65        149.64 113510
 533 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <33> 534 -  8:31:21   750.58        149.52 113600
 534 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <34> 537 S  8:31:23   750.41        149.40 113600
 535 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 538 M  8:34:25   750.31        149.28 115860
 536 BEDNARZ Henryk          9  39- 6- 2 -  8:33:28   750.26        149.16 115140
 537 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <35> 541 S  8:31:25   750.25        149.04 113600
 538 PAJĄK Gotfryd          10  <32>---- C  8:34:26   750.23        148.92 115860
 539 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 592 -  8:30:49   750.18        148.80 113140
 540 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 548 M  8:35:05   750.11        148.68 116330
 541 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <36> 705 -  8:31:27   750.08        148.56 113600
 542 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 549 - 08:37:58  8:31:22        148.44 118460
 543 RYŚ Henryk             10  <13> 544 M 08:33:22  8:31:24        148.32 114990
 544 RYŚ Henryk             10  <14> 703 M 08:33:23  8:31:25        148.20 114990
 545 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 781 - 08:33:50  8:31:37        148.08 115170
 546 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 6> 604 - 08:32:03  8:31:42        147.96 113770
 547 PASZEK Wincenty         7  < 3> 595 -  8:30:16  8:31:43        147.84 112420
 548 SAJDOK Stanisław       10  < 6> 666 - 08:35:33  8:31:47        147.72 116330
 549 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 665 - 08:38:24  8:31:48        147.60 118460
 549 STABIK HENRYK          10  <31> 551 - 08:35:09  8:31:48        147.60 116020
 551 STABIK HENRYK          10  <32> 552 - 08:35:11  8:31:50        147.36 116020
 551 STABIK HENRYK          10  <33> 642 - 08:35:11  8:31:50        147.36 116020
 553 SUJKA Krystyna          8  < 8> 566 -  8:29:17  8:31:55        147.12 111530
 554 WILK Daniel             7  < 4> 598 S  8:30:40  8:32:03        147.00 112470
 555 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 559 - 08:35:31  8:32:04        146.88 116100
 556 CYRA Andrzej           10  <24> 571 - 08:34:44  8:32:12        146.76 115410
 557 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 588 C  8:29:53  8:32:15        146.64 111730
 558 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 617 M  8:26:43  8:32:17        146.52 109330
 559 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 610 - 08:35:58  8:32:31        146.40 116100
 560 PISZCZEK Stanisław      8  <21> 702 -  8:30:13  8:32:35        146.28 111740
 560 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 636 S  8:30:32  8:32:35        146.28 111970
 562 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 635 S  8:36:01  8:32:37        146.04 116060
 563 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 568 - 08:35:59  8:32:44        145.92 115950
 564 MORAWSKI Jan            7  <14> 679 M  8:32:32  8:32:56        145.80 113210
 565 SUJKA Bogdan            8  <14> 567 S  8:30:23  8:33:00        145.68 111550
 566 SUJKA Krystyna          8  < 9> 695 M  8:30:26  8:33:04        145.56 111530
 567 SUJKA Bogdan            8  <15> 637 -  8:30:43  8:33:20        145.44 111550
 567 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 603 - 08:36:35  8:33:20        145.44 115950
 569 MYDLAK Józef            2  < 9> 612 S  8:28:17  8:33:23        145.20 109680
 570 DRZEWIECKI R            7  < 6> 572 -  8:33:35  8:33:24        145.08 113650
 571 CYRA Andrzej           10  <25> 600 - 08:35:58  8:33:26        144.96 115410
 572 DRZEWIECKI R            7  < 7> 751 S  8:33:43  8:33:32        144.84 113650
 573 WAŁACH Rufin            9  <12> 580 - 08:36:10  8:33:38        144.72 115410
 574 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 575 -  8:31:58  8:33:44        144.60 112180
 575 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 607 M  8:32:03  8:33:49        144.48 112180
 576 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 621 -  8:34:35  8:33:51        144.36 114060
 577 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <10> 712 S 08:38:38  8:34:16        144.24 116790
 578 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 589 M  8:37:07  8:34:37        144.12 115390
 579 TURCZYK Andrzej         9  <14> 581 - 08:37:09  8:34:56        144.00 115170
 579 WAŁACH Rufin            9  <13> 585 - 08:37:28  8:34:56        144.00 115410
 581 TURCZYK Andrzej         9  <15> 583 - 08:37:21  8:35:08        143.76 115170
 582 TARGOSZ Władysław       8  <10> 606 C  8:33:25  8:35:10        143.64 112200
 583 TURCZYK Andrzej         9  <16> 630 S 08:37:25  8:35:12        143.52 115170
 584 WIDUCH Dariusz          9  <15> 601 - 08:36:43  8:35:17        143.40 114590
 585 WAŁACH Rufin            9  <14> 586 - 08:38:23  8:35:51        143.28 115410
 586 WAŁACH Rufin            9  <15> 634 S 08:38:31  8:35:59        143.16 115410
 587 SZLACHTA Jan            2  < 4> 692 M  8:34:07  8:36:05        143.04 112040
 588 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 786 M  8:33:45  8:36:07        142.92 111730
 589 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 605 S  8:38:43  8:36:13        142.80 115390
 589 BRYŁKA E - PETEJA P     2  11- 1- 0 -  8:33:49  8:36:13        142.80 111710
 591 LACH STANISŁAW          7  < 3> 593 -  8:32:59  8:36:17        142.56 111030
 592 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 594 - 08:36:01  8:36:31        142.44 113140
 593 LACH STANISŁAW          7  < 4> 599 M  8:33:16  8:36:34        142.32 111030
 594 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9> 614 S 08:36:05  8:36:35        142.20 113140
 595 PASZEK Wincenty         7  < 4> 727 M  8:35:10  8:36:37        142.08 112420
 596 NYCZ EDWARD             9  <15> 646 - 08:37:05  8:36:44        141.96 113770
 597 ŚWIERKOT Marek         10  <23>---- S 08:39:36  8:36:50        141.84 115580
 598 WILK Daniel             7  < 5> 804 -  8:35:29  8:36:52        141.72 112470
 599 LACH STANISŁAW          7  < 5> 628 -  8:33:35  8:36:53        141.60 111030
 600 CYRA Andrzej           10  <26> 655 - 08:39:35  8:37:03        141.48 115410
 601 WIDUCH Dariusz          9  <16> 626 - 08:38:33  8:37:07        141.36 114590
 602 ŻUBER Bolesław         10  < 6> 710 S 08:36:48  8:37:14        141.24 113180
 603 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26> 631 - 08:40:32  8:37:17        141.12 115950
 604 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 7> 618 - 08:37:45  8:37:24        141.00 113770
 605 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6> 620 -  8:39:56  8:37:26        140.88 115390
 606 TARGOSZ Władysław       8  <11> 613 -  8:35:47  8:37:32        140.76 112200
 607 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 654 -  8:35:47  8:37:33        140.64 112180
 608 SOBAŁA Tadeusz          7  < 6> 609 S  8:36:22  8:37:42        140.52 112510
 609 SOBAŁA Tadeusz          7  < 7> 737 S  8:36:38  8:37:58        140.40 112510
 610 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 611 - 08:41:37  8:38:10        140.28 116100
 611 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 640 - 08:41:43  8:38:16        140.16 116100
 612 MYDLAK Józef            2  <10> 622 -  8:33:37  8:38:43        140.04 109680
 613 TARGOSZ Władysław       8  <12> 682 S  8:37:05  8:38:50        139.92 112200
 614 TEODORCZYK Zdzisław     9  <10> 750 S 08:38:22  8:38:52        139.80 113140
 615 GÓRNICKI Jerzy          7  < 7> 619 -  8:35:58  8:38:53        139.68 111320
 616 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 8> 717 -  8:38:15  8:39:11        139.56 112810
 617 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7> 762 -  8:33:59  8:39:33        139.44 109330
 618 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 8> 685 - 08:39:57  8:39:36        139.32 113770
 619 GÓRNICKI Jerzy          7  < 8> 680 -  8:36:45  8:39:40        139.20 111320
 620 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7> 623 S  8:42:11  8:39:41        139.08 115390
 621 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 652 C  8:40:36  8:39:52        138.96 114060
 622 MYDLAK Józef            2  <11> 672 -  8:35:04  8:40:10        138.84 109680
 623 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8> 667 S  8:42:43  8:40:13        138.72 115390
 624 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 629 S 08:42:27  8:40:17        138.60 115140
 625 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 632 S  8:37:22  8:40:18        138.48 111310
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 626 WIDUCH Dariusz          9  <17> 627 - 08:41:49  8:40:23        138.36 114590
 627 WIDUCH Dariusz          9  <18> 669 M 08:41:51  8:40:25        138.24 114590
 628 LACH STANISŁAW          7  < 6>---- S  8:37:09  8:40:27        138.12 111030
 629 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 643 - 08:42:38  8:40:28        138.00 115140
 630 TURCZYK Andrzej         9  <17> 633 S 08:42:50  8:40:37        137.88 115170
 630 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27> 691 - 08:43:52  8:40:37        137.88 115950
 632 MENDRYS Andrzej         8  < 7> 639 -  8:37:43  8:40:39        137.64 111310
 633 TURCZYK Andrzej         9  <18> 641 M 08:42:54  8:40:41        137.52 115170
 634 WAŁACH Rufin            9  <16> 748 S 08:43:28  8:40:56        137.40 115410
 635 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 649 -  8:44:22  8:40:58        137.28 116060
 636 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 638 -  8:39:00  8:41:03        137.16 111970
 637 SUJKA Bogdan            8  <16> 648 -  8:38:27  8:41:04        137.04 111550
 638 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 761 S  8:39:04  8:41:07        136.92 111970
 639 MENDRYS Andrzej         8  < 8> 744 S  8:38:15  8:41:11        136.80 111310
 640 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 644 - 08:45:08  8:41:41        136.68 116100
 641 TURCZYK Andrzej         9  <19> 698 - 08:44:00  8:41:47        136.56 115170
 642 STABIK HENRYK          10  <34> 657 - 08:45:20  8:41:59        136.44 116020
 643 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 743 - 08:44:10  8:42:00        136.32 115140
 643 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 645 - 08:45:27  8:42:00        136.32 116100
 645 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 661 - 08:45:41  8:42:14        136.08 116100
 646 NYCZ EDWARD             9  <16> 647 S 08:42:40  8:42:19        135.96 113770
 647 NYCZ EDWARD             9  <17> 699 - 08:42:42  8:42:21        135.84 113770
 648 SUJKA Bogdan            8  <17> 651 S  8:39:49  8:42:26        135.72 111550
 649 PUDEŁKO Józef          10  <10> 650 -  8:45:52  8:42:28        135.60 116060
 650 PUDEŁKO Józef          10  <11> 789 -  8:45:53  8:42:29        135.48 116060
 651 SUJKA Bogdan            8  <18> 733 S  8:39:54  8:42:31        135.36 111550
 652 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 821 M  8:43:20  8:42:36        135.24 114060
 653 DUDA Henryk            10  < 8> 708 - 08:44:47  8:42:41        135.12 115090
 654 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 693 -  8:41:00  8:42:46        135.00 112180
 655 CYRA Andrzej           10  <27> 656 - 08:45:25  8:42:53        134.88 115410
 656 CYRA Andrzej           10  <28> 676 - 08:45:27  8:42:55        134.76 115410
 657 STABIK HENRYK          10  <35> 658 S 08:46:17  8:42:56        134.64 116020
 658 STABIK HENRYK          10  <36> 684 - 08:46:20  8:42:59        134.52 116020
 659 GÓREK STEFAN            2  < 4> 660 S  8:43:06  8:43:02        134.40 113560
 660 GÓREK STEFAN            2  < 5>---- S  8:43:09  8:43:05        134.28 113560
 661 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35> 663 - 08:46:33  8:43:06        134.16 116100
 662 HOLEWA Edmund          10  <15> 714 - 08:43:08  8:43:08        134.04 113510
 663 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <36> 664 M 08:46:44  8:43:17        133.92 116100
 664 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <37> 673 - 08:46:47  8:43:20        133.80 116100
 665 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 674 - 08:50:02  8:43:26        133.68 118460
 666 SAJDOK Stanisław       10  < 7> 677 S 08:47:23  8:43:37        133.56 116330
 667 POGORZAŁEK Alfred       7  < 9>---- C  8:46:08  8:43:38        133.44 115390
 668 CIERKOSZ Marian        10  <12> 731 - 08:44:02  8:43:45        133.32 113720
 669 WIDUCH Dariusz          9  <19> 688 - 08:45:15  8:43:49        133.20 114590
 670 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2>---- C  8:42:28  8:43:52        133.08 112460
 671 BITTMANN Grzegorz       9  < 9> 739 - 08:42:46  8:43:56        132.96 112640
 672 MYDLAK Józef            2  <12> 696 -  8:38:52  8:43:58        132.84 109680
 673 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <38> 675 - 08:47:35  8:44:08        132.72 116100
 674 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 678 S 08:50:47  8:44:11        132.60 118460
 675 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <39> 724 - 08:47:40  8:44:13        132.48 116100
 675 CYRA Andrzej           10  <29> 683 - 08:46:45  8:44:13        132.48 115410
 677 SAJDOK Stanisław       10  < 8> 780 C 08:48:03  8:44:17        132.24 116330
 678 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 745 S 08:50:58  8:44:22        132.12 118460
 679 MORAWSKI Jan            7  <15> 766 -  8:44:20  8:44:44        132.00 113210
 680 GÓRNICKI Jerzy          7  < 9> 686 -  8:41:54  8:44:49        131.88 111320
 681 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 4>---- -  8:42:06  8:44:50        131.76 111460
 681 TARGOSZ Władysław       8  <13> 752 -  8:43:05  8:44:50        131.76 112200
 683 CYRA Andrzej           10  <30> 687 - 08:47:25  8:44:53        131.52 115410
 683 STABIK HENRYK          10  <37> 753 - 08:48:14  8:44:53        131.52 116020
 685 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  < 9> 747 - 08:45:23  8:45:02        131.28 113770
 686 GÓRNICKI Jerzy          7  <10> 764 M  8:42:16  8:45:11        131.16 111320
 687 CYRA Andrzej           10  <31> 689 - 08:47:44  8:45:12        131.04 115410
 688 WIDUCH Dariusz          9  <20> 700 - 08:46:39  8:45:13        130.92 114590
 688 CYRA Andrzej           10  <32> 732 - 08:47:45  8:45:13        130.92 115410
 688 KUSZAJ Kazimierz        8  < 2>---- S  8:40:25  8:45:13        130.92 109910
 691 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28> 701 - 08:48:36  8:45:21        130.56 115950
 692 SZLACHTA Jan            2  < 5> 806 M  8:43:27  8:45:25        130.44 112040
 692 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 694 S  8:43:39  8:45:25        130.44 112180
 694 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 725 S  8:43:40  8:45:26        130.20 112180
 695 SUJKA Krystyna          8  <10> 760 -  8:42:50  8:45:28        130.08 111530
 696 MYDLAK Józef            2  <13> 706 -  8:40:25  8:45:31        129.96 109680
 696 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 5> 713 S  8:43:22  8:45:31        129.96 111900
 698 TURCZYK Andrzej         9  <20> 704 - 08:47:48  8:45:35        129.72 115170
 698 NYCZ EDWARD             9  <18> 777 - 08:45:56  8:45:35        129.72 113770
 700 WIDUCH Dariusz          9  <21> 718 - 08:47:11  8:45:45        129.48 114590
 701 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <29> 720 - 08:49:06  8:45:51        129.36 115950
 702 PISZCZEK Stanisław      8  <22> 807 -  8:43:30  8:45:52        129.24 111740
 702 RYŚ Henryk             10  <15>---- - 08:47:50  8:45:52        129.24 114990
 704 TURCZYK Andrzej         9  <21>---- - 08:48:06  8:45:53        129.00 115170
 705 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <37> 707 - 08:46:02  8:45:55        128.88 113600
 706 MYDLAK Józef            2  <14>---- -  8:40:50  8:45:56        128.76 109680
 707 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <38> 711 - 08:46:05  8:45:58        128.64 113600
 708 DUDA Henryk            10  < 9> 722 S 08:48:05  8:45:59        128.52 115090
 709 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 716 S  8:43:46  8:46:00        128.40 111830
 710 ŻUBER Bolesław         10  < 7> 758 S 08:45:37  8:46:03        128.28 113180
 711 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <39> 726 S 08:46:11  8:46:04        128.16 113600
 712 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <11> 715 S 08:50:36  8:46:14        128.04 116790
 712 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 6> 723 S  8:44:05  8:46:14        128.04 111900
 714 HOLEWA Edmund          10  <16> 740 - 08:46:21  8:46:21        127.80 113510
 715 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <12> 719 - 08:50:46  8:46:24        127.68 116790
 716 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 792 S  8:44:11  8:46:25        127.56 111830
 717 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  < 9>---- M  8:45:30  8:46:26        127.44 112810
 718 WIDUCH Dariusz          9  <22> 793 - 08:47:53  8:46:27        127.32 114590
 718 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <13>---- S 08:50:49  8:46:27        127.32 116790
 720 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <30> 721 - 08:49:54  8:46:39        127.08 115950
 721 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <31> 734 - 08:50:02  8:46:47        126.96 115950
 722 DUDA Henryk            10  <10> 783 - 08:48:55  8:46:49        126.84 115090
 723 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 7> 749 -  8:44:45  8:46:54        126.72 111900
 724 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <40> 773 - 08:50:24  8:46:57        126.60 116100
 725 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 741 -  8:45:22  8:47:08        126.48 112180
 726 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <40> 729 - 08:47:17  8:47:10        126.36 113600
 727 PASZEK Wincenty         7  < 5> 728 S  8:45:45  8:47:12        126.24 112420
 728 PASZEK Wincenty         7  < 6>---- M  8:45:48  8:47:15        126.12 112420
 729 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <41> 755 - 08:47:28  8:47:21        125.99 113600
 730 CHMIEL Robert           2  < 4> 771 S  8:46:38  8:47:24        125.87 112940
 731 CIERKOSZ Marian        10  <13> 742 - 08:47:43  8:47:26        125.75 113720
 732 CYRA Andrzej           10  <33> 767 - 08:50:09  8:47:37        125.63 115410
 733 SUJKA Bogdan            8  <19> 735 -  8:45:05  8:47:42        125.51 111550
 734 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <32> 776 - 08:50:58  8:47:43        125.39 115950
 735 SUJKA Bogdan            8  <20> 822 S  8:45:07  8:47:44        125.27 111550
 736 FICEK Jan               9  < 4> 759 -  8:50:36  8:47:46        125.15 115630
 737 SOBAŁA Tadeusz          7  < 8> 816 -  8:46:40  8:48:00        125.03 112510
 738 GRELA Stanisław         7  12- 1- 1 S  8:46:47  8:48:05        124.91 112530
 738 BITTMANN Grzegorz       9  <10>---- - 08:46:55  8:48:05        124.91 112640
 740 HOLEWA Edmund          10  <17> 820 M 08:48:08  8:48:08        124.67 113510
 740 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 768 -  8:46:22  8:48:08        124.67 112180
 740 CIERKOSZ Marian        10  <14> 824 S 08:48:25  8:48:08        124.67 113720
 743 BEDNARZ Henryk          9  < 5> 830 S 08:50:35  8:48:25        124.31 115140
 744 MENDRYS Andrzej         8  < 9>---- -  8:45:34  8:48:30        124.19 111310
 745 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 746 - 08:55:08  8:48:32        124.07 118460
 746 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31> 756 - 08:55:16  8:48:40        123.95 118460
 747 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <10> 774 - 08:49:10  8:48:49        123.83 113770
 748 WAŁACH Rufin            9  <17> 775 S 08:51:23  8:48:51        123.71 115410
 749 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 8> 787 -  8:46:47  8:48:56        123.59 111900
 750 TEODORCZYK Zdzisław     9  <11> 772 - 08:48:43  8:49:13        123.47 113140
 750 DRZEWIECKI R            7  < 8> 754 -  8:49:24  8:49:13        123.47 113650
 752 TARGOSZ Władysław       8  <14>---- -  8:47:30  8:49:15        123.23 112200
 753 STABIK HENRYK          10  <38> 757 - 08:52:48  8:49:27        123.11 116020
 754 DRZEWIECKI R            7  < 9>---- -  8:49:40  8:49:29        122.99 113650
 755 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <42> 785 - 08:49:57  8:49:50        122.87 113600
 756 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32> 784 - 08:56:28  8:49:52        122.75 118460
 757 STABIK HENRYK          10  <39> 763 - 08:53:14  8:49:53        122.63 116020
 758 ŻUBER Bolesław         10  < 8>---- S 08:49:37  8:50:03        122.51 113180
 759 FICEK Jan               9  < 5> 818 S  8:52:54  8:50:04        122.39 115630
 760 SUJKA Krystyna          8  <11> 798 -  8:47:36  8:50:14        122.27 111530
 761 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 765 -  8:48:17  8:50:20        122.15 111970
 762 MŁOCEK Zygmunt          8  < 8> 769 -  8:44:57  8:50:31        122.03 109330
 763 STABIK HENRYK          10  <40> 778 - 08:54:22  8:51:01        121.91 116020
 764 GÓRNICKI Jerzy          7  <11>---- M  8:48:10  8:51:05        121.79 111320
 764 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7>---- M  8:49:02  8:51:05        121.79 111970
 766 MORAWSKI Jan            7  <16> 782 -  8:50:44  8:51:08        121.55 113210
 767 CYRA Andrzej           10  <34> 827 S 08:53:41  8:51:09        121.43 115410
 768 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 770 S  8:49:42  8:51:28        121.31 112180
 769 MŁOCEK Zygmunt          8  < 9> 788 S  8:45:56  8:51:30        121.19 109330
 770 FIJOŁEK Mirosław        8  <23>---- -  8:49:46  8:51:32        121.07 112180
 771 CHMIEL Robert           2  < 5> 803 -  8:50:52  8:51:38        120.95 112940
 772 TEODORCZYK Zdzisław     9  <12>---- - 08:51:12  8:51:42        120.83 113140
 773 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <41>---- - 08:55:22  8:51:55        120.71 116100
 774 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <11> 779 - 08:52:24  8:52:03        120.59 113770
 775 WAŁACH Rufin            9  <18>---- C 08:54:45  8:52:13        120.47 115410
 776 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <33> 795 - 08:55:49  8:52:34        120.35 115950
 777 NYCZ EDWARD             9  <19> 794 - 08:53:02  8:52:41        120.23 113770
 778 STABIK HENRYK          10  <41>---- - 08:56:04  8:52:43        120.11 116020
 779 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  <12>---- - 08:53:07  8:52:46        119.99 113770
 780 SAJDOK Stanisław       10  < 9> 802 - 08:56:38  8:52:52        119.87 116330
 781 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 814 S 08:55:08  8:52:55        119.75 115170
 782 MORAWSKI Jan            7  <17>---- -  8:52:33  8:52:57        119.63 113210
 782 DUDA Henryk            10  <11>---- - 08:55:03  8:52:57        119.63 115090
 784 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <33> 790 - 08:59:35  8:52:59        119.39 118460
 785 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <43> 791 - 08:53:28  8:53:21        119.27 113600
 786 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12>---- -  8:51:11  8:53:33        119.15 111730
 787 KRAWCZYK-OCZKO          2  < 9> 809 S  8:51:25  8:53:34        119.03 111900
 788 MŁOCEK Zygmunt          8  <10> 825 -  8:48:01  8:53:35        118.91 109330
 789 PUDEŁKO Józef          10  <12>---- S  8:57:11  8:53:47        118.79 116060
 790 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <34>---- M 09:00:28  8:53:52        118.67 118460
 791 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <44> 797 - 08:54:04  8:53:57        118.55 113600
 792 MACIEJA Zygmunt         2  < 5>---- S  8:51:55  8:54:09        118.43 111830
 793 WIDUCH Dariusz          9  <23> 801 - 08:55:58  8:54:32        118.31 114590
 794 NYCZ EDWARD             9  <20> 832 - 08:54:56  8:54:35        118.19 113770
 795 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <34> 796 S 08:58:01  8:54:46        118.07 115950
 796 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <35> 813 - 08:58:04  8:54:49        117.95 115950
 797 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  <45>---- - 08:55:25  8:55:18        117.83 113600
 798 SUJKA Krystyna          8  <12> 799 M  8:52:43  8:55:21        117.71 111530
 799 SUJKA Krystyna          8  <13> 800 S  8:52:50  8:55:28        117.59 111530
 800 SUJKA Krystyna          8  <14> 805 -  8:52:51  8:55:29        117.47 111530
 801 WIDUCH Dariusz          9  <24> 811 - 08:57:03  8:55:37        117.35 114590
 801 SAJDOK Stanisław       10  <10>---- M 08:59:23  8:55:37        117.35 116330
 803 CHMIEL Robert           2  < 6> 817 -  8:55:03  8:55:49        117.11 112940
 804 WILK Daniel             7  < 6>---- S  8:54:40  8:56:03        116.99 112470
 805 SUJKA Krystyna          8  <15> 823 S  8:53:29  8:56:07        116.87 111530
 806 SZLACHTA Jan            2  < 6>---- S  8:54:32  8:56:30        116.75 112040
 807 PISZCZEK Stanisław      8  <23>---- S  8:54:21  8:56:43        116.63 111740
 808 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5>---- S  8:59:23  8:56:53        116.51 115390
 809 KRAWCZYK-OCZKO          2  <10> 810 -  8:54:55  8:57:04        116.39 111900
 810 KRAWCZYK-OCZKO          2  <11>---- M  8:55:28  8:57:37        116.27 111900
 811 WIDUCH Dariusz          9  <25> 812 S 08:59:56  8:58:30        116.15 114590
 812 WIDUCH Dariusz          9  <26>---- - 08:59:58  8:58:32        116.03 114590
 813 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <36> 815 - 09:02:14  8:58:59        115.91 115950
 813 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7>---- M 09:01:12  8:58:59        115.91 115170
 815 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <37> 826 - 09:02:16  8:59:01        115.67 115950
 816 SOBAŁA Tadeusz          7  < 9>---- -  8:58:01  8:59:21        115.55 112510
 817 CHMIEL Robert           2  < 7>---- -  8:58:47  8:59:33        115.43 112940
 818 FICEK Jan               9  < 6>---- -  9:02:35  8:59:45        115.31 115630
 819 SAPOŃ Stanisław         7  < 3>---- -  8:58:46  9:00:13        115.19 112420
 820 HOLEWA Edmund          10  <18>---- S 09:00:30  9:00:30        115.07 113510
 821 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13>---- -  9:01:20  9:00:36        114.95 114060
 822 SUJKA Bogdan            8  <21> 831 -  8:58:00  9:00:37        114.83 111550
 823 SUJKA Krystyna          8  <16>---- -  8:58:03  9:00:41        114.71 111530
 824 CIERKOSZ Marian        10  <15>---- - 09:01:05  9:00:48        114.59 113720
 825 MŁOCEK Zygmunt          8  <11> 828 -  8:55:34  9:01:08        114.47 109330
 826 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <38> 833 M 09:04:36  9:01:21        114.35 115950
 827 CYRA Andrzej           10  <35>---- - 09:03:59  9:01:27        114.23 115410
 828 MŁOCEK Zygmunt          8  <12> 829 -  8:56:00  9:01:34        114.11 109330
 829 MŁOCEK Zygmunt          8  <13>---- -  8:56:01  9:01:35        113.99 109330
 830 BEDNARZ Henryk          9  < 6>---- - 09:04:01  9:01:51        113.87 115140
 831 SUJKA Bogdan            8  <22>---- -  8:59:15  9:01:52        113.75 111550
 832 NYCZ EDWARD             9  <21>---- S 09:02:35  9:02:14        113.63 113770
 833 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <39>---- M 09:05:30  9:02:15        113.51 115950
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 834 ŚWIERKOT Marek         10  <24>---- S 09:05:12  9:02:26               115580
 835 SZYJA Horst             8  < 2>---- S  9:02:44  9:02:38               113590
 836 WILK Daniel             7  < 7>---- S  9:01:18  9:02:41               112470
 837 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8>---- C 09:05:06  9:02:53               115170
 838 BRYŁKA E - PETEJA P     2  < 2>---- S  9:00:43  9:03:07               111710
 839 PUDEŁKO Józef          10  <13>---- -  9:06:36  9:03:12               116060
 840 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6>---- -  9:05:44  9:03:14               115390
 841 TURCZYK Andrzej         9  <22>---- - 09:05:30  9:03:17               115170
 842 PILARZ Marek            9  < 2>---- S 09:05:52  9:03:51               115020
 843 TURCZYK Andrzej         9  <23>---- - 09:06:07  9:03:54               115170
 844 STABIK HENRYK          10  <42>---- - 09:07:22  9:04:01               116020
 845 BITTMANN Grzegorz       9  <11>---- S 09:03:01  9:04:11               112640

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot 5 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 FIJOŁEK Mirosław        112180  44   43   45 10 10 10 10 10  50 1642.18 14859.81 802
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr  113600 103   10   15 10 10  8 10 10  48 1761.14 14433.321011
   3 STABIK HENRYK           116020 100    3    5  8 10 10 10  6  44 1157.77 13854.181029
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116100 108    6    7 10 10  7 10  6  43 1094.39 13115.35 921
   5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      115950  77   12   36  6 10  7 10 10  43 1646.62 12992.19 933
   6 TURCZYK Andrzej         115170  56   61   64  5  9  8 10  8  40 1333.66 12623.16 924
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        114060  33    4  116  9  7  9 10  8  43 1371.71 12427.26 721
   8 PAJĄK Gotfryd           115860  81    2   35  8 10  5 10  8  41 1459.82 12410.871003
   9 MYDLAK Józef            109680  54  121  124  9  9  8  9  5  40  928.16 11879.10 226
  10 DRZEWIECKI R            113650  31   58   83  7 10  6 10  5  38  897.93 11785.48 706
  11 CIERKOSZ Marian         113720  49  170  180  9 10  9  8  4  40  638.91 11699.901025
  12 PISARZOWSKI Eugeniusz   118460  68   42   89  7 10  4 10 10  41 1771.59 11625.661002
  13 PUDEŁKO Józef           116060  33  392  408  0 10  8 10  6  34  886.58 11293.581024
  14 GÓREK STEFAN            113560  17   82  417 10  9  8  6  5  38  793.85 11174.22 220
  15 NYCZ EDWARD             113770  60   50   52  8  6 10  6  6  36 1044.22 10800.68 909
  16 ŚWIERKOT Marek          115580  43   29   32  1 10  9  8  8  36 1449.38 10765.951020
  17 SUJKA Bogdan            111550  43   68   69  0  8  6 10 10  34 1656.33 10576.35 818
  18 PISZCZEK Stanisław      111740  47    9   39  0 10  4 10  9  33 1628.20 10285.24 816
  19 TARGOSZ Władysław       112200  41   40   56  0  8  6 10  7  31 1213.30 10132.85 821
  20 GAWEŁCZYK-RUS           111730  30  217  224 10  9  5  6  8  38 1279.51 10000.92 224
  21 WIDUCH Dariusz          114590  47   13   71  5  9  4  8  6  32  969.54  9482.75 916
  22 GÓRNICKI Jerzy          111320  41  130  151  7  7  7  6  7  34 1184.84  9403.10 720
  23 POGORZAŁEK Alfred       115390  29  228  276  6  6  6  9  6  33  878.54  9154.65 716
  24 SZLACHTA Jan            112040  15  168  184  6  6  6  7  6  31  935.44  8774.07 212
  25 MACIEJA Zygmunt         111830  15  165  526  9  6  7  4  5  31  718.45  8305.63 215
  26 ŻOŁNECZKO Dawid         116790  35   26  115  8  6  7  3  8  32 1315.05  8286.36 928
  27 DUDA Henryk             115090  72  105  198  7  4  5 10  1  27  128.52  8250.871041
  28 RADZIEJEWSKI JERZY      115170  43   49   99  8  6  6  7  4  31  568.56  8227.56 917
  29 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  112810  33  123  239 10  3  5  8  5  31  814.50  8056.89 218
  30 HOLEWA Edmund           113510  54   27   41 10 10  4  3  5  32  763.58  7984.581010
  31 CHMIEL Robert           112940  31  204  206  9  6  4  7  3  29  469.22  7949.47 208
  32 BITTMANN Grzegorz       112640  27   57  207  4  8  8  3  4  27  656.57  7875.70 902
  33 RYŚ Henryk              114990  52   25  134  8  9  2  4  9  32 1484.73  7841.281026
  34 WAŁACH Rufin            115410  46    8   74  4  6  5  5  8  28 1198.23  7392.82 914
  35 KOZAK KRZYSZTOF         115390  32   51   86  5  4  6  5  3  23  477.27  6789.67 718
  36 ŻUBER Bolesław          113180  23  117  243  8  4  3  6  4  25  576.37  6783.441007
  37 SAJDOK Stanisław        116330  51  401  404  8  6  6  2  6  28  850.21  6773.961027
  38 TEODORCZYK Zdzisław     113140  53    1  185  9  5  6  2  4  26  623.06  6695.75 932
  39 CYRA Andrzej            115410  99   20   21  6  4  5  4  7  26 1210.18  6619.161005
  40 LACH STANISŁAW          111030  25  174  466  5  5  7  4  2  23  280.44  6545.29 705
  41 SOBAŁA Tadeusz          112510  31  223  245  7  5  3  6  4  25  640.83  6535.95 724
  42 MORAWSKI Jan            113210  43   67   87  2  3  8  3  7  23 1272.13  6456.65 710
  43 POŁĄCZAK Mieczysław     111970  24  132  139  4  4  6  3  5  22  799.47  6211.69 213
  44 FICEK Jan               115630  21   97  481  4  8  3  3  2  20  277.68  5336.93 922
  45 MENDRYS Andrzej         111310  27   59  187  0  5  5  3  6  19 1004.70  5311.15 808
  46 MROWIŃSKI Ryszard       112460  11  308  670  3  5  0  8  2  18  309.62  5285.56 715
  47 SUJKA Krystyna          111530  34   73  146  0  3  6  3  7  19 1046.42  5209.21 827
  48 CIOŁKA A. - JANIK H.    113770  50   11   46  3  1  4  6  0  14          4637.97 906
  49 BEDNARZ Henryk          115140  39  536  624  4  6  4  1  2  17  262.91  4400.18 901
  50 STARCZYNOWSKI Jan       111460  15  100  158  3  5  3  2  3  16  587.23  4358.76 819
  51 BRYŁKA E - PETEJA P     111710  11  590  838  4  4  3  4  0  15          4304.04 227
  52 MŁOCEK Zygmunt          109330  35   90  214  1  3  5  2  4  15  653.44  4140.21 815
  53 KRAWCZYK-OCZKO          111900  27  163  272  6  6  -  1  6  19  852.13  4087.51 206
  54 WILK Daniel             112470  22  101  338  7  2  3  1  4  17  605.17  3710.66 728
  55 PASZEK Wincenty         112420  18  209  299  5  2  3  1  5  16  760.48  3582.69 711
  56 WIDERA Jan              114040                4  2  2  2  -  10          2569.45 727
  57 LAZAR MARIAN            109430                2  3  3  0  -   8          2174.24 810
  58 SZYJA Horst             113590  10  512  835  2  0  3  1  1   7  152.05  1878.13 820
  59 GLINKA Joachim          113680                1  1  4  0  -   6          1719.06 904
  60 FISZER Henryk           118520  20  875 1029  1  2  2  1  0   6          1679.44 923
  61 KUSZAJ Kazimierz        109910  37  155  690  2  1  2  0  1   6  130.92  1446.12 814
  62 GRELA Stanisław         112530  12  738  869  2  0  2  1  1   6  124.91  1436.73 729
  63 TOMASZKIEWICZ Karol     111370   6  916  984  1  2  0  1  0   4          1077.23 223
  64 KOFEL Jan               118880                3  2  0  0  -   5          1029.30 939
  65 PILARZ Marek            115020  19  440  842  0  0  1  -  1   2  160.69   479.75 926
  66 KOWALSKI JAN            111310   1            0  1  0  0  0   1           280.14 807
     SAPOŃ Stanisław         112420  45  226  350  -  -  -  -  0                      719

      +---+----------------------+--+------------------+-----------------+
      |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|     KONKURSY     | PUNKTY - "nr 2" |
      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |
      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  35  1472.85 11462.51 
         2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  35  1472.97 11419.84 
         3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  35  1453.05 11356.41 
         4 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  35  1373.20 11293.30 
         5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  35  1404.89 11290.24 
         6 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  35  1473.21 11188.81 
         7 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  35  1421.59 11123.24 
         8 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  35  1412.95 11062.87 
         9 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  35  1249.56 11005.29 
        10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  35  1408.00 10996.91 
        11 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  35  1402.98 10801.94 
        12 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  35  1350.02 10782.45 
        13 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  35  1413.06 10626.60 
        14 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  35  1314.74 10521.68 
        15 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  33   793.85 10496.76 
        16 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  35  1265.15 10494.36 
        17 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  35  1329.50 10479.79 
        18 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  35  1329.27 10452.63 
        19 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  35  1218.94 10441.65 
        20 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  35  1239.34 10296.50 
        21 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  35  1274.38 10292.51 
        22 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  33   718.45 10241.38 
        23 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  35  1223.74 10175.82 
        24 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  35  1233.59 10027.01 
        25 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  35  1343.80 10025.18 
        26 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  35  1251.24  9998.54 
        27 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  35  1011.49  9865.97 
        28 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  35  1125.90  9863.94 
        29 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  34  1201.65  9825.28 
        30 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  34   935.44  9808.08 
        31 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  33  1418.82  9773.99 
        32 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  34  1258.44  9719.25 
        33 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  35  1088.45  9695.83 
        34 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  33   839.23  9631.68 
        35 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  28  1432.03  9533.13 
        36 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  28  1405.74  9525.96 
        37 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  28  1319.55  9516.68 
        38 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  32  1147.63  9394.33 
        39 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  34  1161.32  9266.82 
        40 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  28  1108.86  9240.68 
        41 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  32  1058.78  9106.41 
        42 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  33   914.79  8950.12 
        43 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  32  1069.60  8669.50 
        44 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  27  1293.97  8327.66 
        45 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  30  1375.86  8185.02 
        46 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  27  1184.48  7751.21 
        47 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  25  1211.97  7320.81 
        48 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  27   718.99  7299.31 
        49 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  29   800.26  7156.78 
        50 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  26   875.78  6756.54 
        51 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  23   142.80  6359.11 
        52 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  21   309.62  5824.24 
        53 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  21           5615.67 
        54 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  22  1094.58  4904.17 
        55 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  22   908.32  4861.51 
        56 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  20   948.28  4416.04 
        57 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  12   325.82  3338.31 
        58 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  12           3211.25 
        59 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  10           3092.17 
        60 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  10   124.91  2436.76 
        61 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  11           2420.68 
        62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1   9   152.05  2388.26 
        63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0   6           1679.44 
        64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0   4           1077.23 
        65 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1   2   160.69   479.75 
        66 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3   3   473.06   473.06 
        67 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -   1            348.45 
        68 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0   1            280.14 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 5
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 NYCZ EDWARD             9  1   5   1628.41  1147.77
       2 FIJOŁEK Mirosław        8  0   5   1605.28  1139.29
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   1604.82  1148.36
       4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   5   1598.96  1160.11
       5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   1579.66  1148.36
       6 FIJOŁEK Mirosław        8  1   5   1577.10  1139.29
       7 MYDLAK Józef            2  1   5   1568.16  1126.41
       8 STABIK HENRYK          10  0   5   1562.09  1159.88
       9 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   1555.43  1159.04
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1552.76  1160.11
      11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1548.08  1159.03
      12 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   5   1538.89  1148.36
      13 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   5   1511.16  1148.36
      14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   5   1509.80  1160.11
      15 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1505.33  1159.03
      16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1503.75  1160.11
      17 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   1502.34  1148.36
      18 PAJĄK Gotfryd          10  1   5   1499.57  1159.04
      19 FIJOŁEK Mirosław        8  1   5   1498.76  1139.29
      20 TURCZYK Andrzej         9  0   5   1489.28  1154.75
      21 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   5   1486.13  1148.78
      22 MYDLAK Józef            2  0   5   1485.88  1126.41
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1483.92  1160.11
      24 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   5   1480.57  1148.36
      25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1480.36  1160.11
      26 TURCZYK Andrzej         9  1   5   1474.78  1154.75
      27 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   5   1472.46  1148.36
      28 FIJOŁEK Mirosław        8  0   5   1470.03  1139.29
      29 DRZEWIECKI R            7  0   5   1467.47  1146.35
      30 WIDUCH Dariusz          9  0   5   1466.37  1151.95
      31 FIJOŁEK Mirosław        8  1   5   1464.93  1139.29
      32 CIERKOSZ Marian        10  0   5   1464.37  1149.00
      33 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   5   1462.83  1136.15
      34 FIJOŁEK Mirosław        8  0   5   1460.76  1139.29
      35 NYCZ EDWARD             9  1   5   1459.44  1147.77
      36 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   5   1457.13  1148.78
      37 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   5   1453.96  1148.78
      38 TURCZYK Andrzej         9  0   5   1439.65  1154.75
      39 GÓRNICKI Jerzy          7  1   5   1434.89  1134.18
      40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   5   1434.08  1172.55
      41 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   5   1433.49  1160.11
      42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   5   1432.95  1172.55
      43 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   1430.62  1159.04
      44 FIJOŁEK Mirosław        8  1   5   1416.27  1139.29
      45 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1416.07  1159.03
      46 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1410.64  1159.03
      47 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1404.31  1043.08
      48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   5   1399.55  1160.11
      49 HOLEWA Edmund          10  0   5   1397.56  1147.38
      50 ŻUBER Bolesław         10  0   5   1394.87  1146.35
      51 STABIK HENRYK          10  1   5   1392.31  1159.88
      52 DUDA Henryk            10  1   5   1391.92  1155.46
      53 STABIK HENRYK          10  1   5   1388.20  1159.88
      54 TURCZYK Andrzej         9  0   5   1386.78  1154.75
      55 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   1380.86  1148.36
      56 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1373.64  1043.18
      57 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1373.50  1034.76
      58 FIJOŁEK Mirosław        8  0   5   1372.94  1139.29
      59 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1366.07  1044.01
      60 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1365.97  1039.58
      61 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   5   1364.55  1148.36
      62 SUJKA Bogdan            8  0   4   1364.03  1025.12
      63 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   5   1361.22  1148.78
      64 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1360.85  1034.76
      65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1359.06  1044.01
      66 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1358.14  1034.76
      67 WIDUCH Dariusz          9  0   4   1354.06  1037.36
      68 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1353.06  1039.58
      69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1352.44  1044.01
      70 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1351.59  1039.58
      71 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1350.34  1044.01
      72 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1349.24  1043.18
      73 TURCZYK Andrzej         9  1   5   1349.14  1154.75
      74 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   4   1348.60  1034.76
      75 STABIK HENRYK          10  0   4   1346.88  1043.86
      76 CYRA Andrzej           10  0   5   1346.77  1156.60
      77 NYCZ EDWARD             9  1   4   1340.39  1034.00
      78 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   5   1338.81  1144.26
      79 CIERKOSZ Marian        10  1   5   1336.53  1149.00
      80 DRZEWIECKI R            7  0   4   1334.16  1032.70
      81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1331.71  1044.01
      82 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1328.87  1043.18
      83 GÓRNICKI Jerzy          7  1   5   1328.46  1134.18
      84 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   4   1324.76  1034.76
      85 STABIK HENRYK          10  0   5   1322.57  1159.88
      86 GÓREK STEFAN            2  0   4   1321.80  1031.75
      87 MYDLAK Józef            2  1   5   1321.74  1126.41
      88 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1321.54  1039.58
      89 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1318.64  1043.18
      90 DRZEWIECKI R            7  0   4   1317.68  1032.70
      91 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1314.13  1044.01
      92 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1312.55  1043.18
      93 NYCZ EDWARD             9  1   4   1312.48  1034.00
      94 POGORZAŁEK Alfred       7  1   5   1309.67  1154.82
      95 STABIK HENRYK          10  0   4   1307.38  1043.86
      96 DRZEWIECKI R            7  1   4   1303.55  1032.70
      97 MYDLAK Józef            2  0   4   1302.87  1016.73
      98 DRZEWIECKI R            7  1   4   1300.51  1032.70
      99 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   5   1299.11  1154.82
     100 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   4   1297.57  1054.09
     101 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1296.74  1160.11
     102 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1296.13  1039.58
     103 TARGOSZ Władysław       8  0   4   1295.05  1027.17
     104 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1292.76  1044.01
     105 ŚWIERKOT Marek         10  0   4   1291.30  1042.20
     106 NYCZ EDWARD             9  1   4   1289.85  1034.00
     107 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1289.04  1044.01
     108 FIJOŁEK Mirosław        8  1   5   1286.96  1139.29
     109 STABIK HENRYK          10  0   4   1286.44  1043.86
     110 STABIK HENRYK          10  1   4   1286.18  1043.86
     111 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1285.90  1043.08
     112 STABIK HENRYK          10  0   4   1284.69  1043.86
     113 GÓREK STEFAN            2  0   4   1282.59  1031.75
     114 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   4   1282.37  1046.54
     115 MACIEJA Zygmunt         2  1   4   1282.13  1024.10
     116 TARGOSZ Władysław       8  0   4   1282.06  1027.17
     117 PISZCZEK Stanisław      8  1   4   1281.95  1025.58
     118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1280.02  1044.01
     119 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1275.37  1043.08
     120 ŚWIERKOT Marek         10  1   4   1274.40  1042.20
     121 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1274.23  1044.01
     122 NYCZ EDWARD             9  1   4   1273.12  1034.00
     123 TARGOSZ Władysław       8  0   4   1272.09  1027.17
     124 BITTMANN Grzegorz       9  1   4   1272.08  1029.36
     125 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   4   1271.52  1039.43
     126 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1271.50  1044.01
     127 FIJOŁEK Mirosław        8  1   4   1271.39  1027.11
     128 SUJKA Bogdan            8  0   4   1270.97  1025.12
     129 GÓRNICKI Jerzy          7  1   4   1269.72  1022.86
     130 STABIK HENRYK          10  0   4   1267.03  1043.86
     131 TARGOSZ Władysław       8  1   4   1266.09  1027.17
     132 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1265.16  1043.18
     133 MYDLAK Józef            2  0   4   1264.95  1016.73
     134 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   4   1261.92  1028.03

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   - 10 konk.  1771.59 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  1761.14 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   - 10 konk.  1656.33 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  1646.62 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   - 10 konk.  1642.18 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  1473.21 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  1472.97 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  1472.85 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  1453.05 pkt.
           PISZCZEK Stanisław       sek  8   -  7 konk.  1432.03 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot 5 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 MYDLAK Józef            109680  54  121  124  1  1  1  1  1   5  198.62  1557.61 226
   2 FIJOŁEK Mirosław        112180  44   43   45  0  1  1  1  1   4  205.11  1381.13 802
   3 SUJKA Bogdan            111550  43   68   69  0  1  1  1  1   4  199.94  1364.03 818
   4 PUDEŁKO Józef           116060  33  392  408  0  1  1  1  1   4  153.97  1305.701024
   5 ŚWIERKOT Marek          115580  43   29   32  0  1  1  1  1   4  201.75  1274.401020
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116100 108    6    7  1  1  0  1  1   4  211.47  1206.83 921
   7 SZLACHTA Jan            112040  15  168  184  1  0  1  1  1   4  191.42  1132.01 212
   8 BITTMANN Grzegorz       112640  27   57  207  0  1  1  1  0   3          1101.42 902
   9 GÓRNICKI Jerzy          111320  41  130  151  1  1  1  0  1   4  189.14  1076.66 720
  10 DRZEWIECKI R            113650  31   58   83  0  1  1  1  0   3          1067.59 706
  11 NYCZ EDWARD             113770  60   50   52  0  0  1  1  1   3  207.51  1063.34 909
  12 MENDRYS Andrzej         111310  27   59  187  0  1  1  1  0   3          1063.02 808
  13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        114060  33    4  116  1  1  0  1  1   4  138.96  1057.63 721
  14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      115950  77   12   36  0  1  1  1  0   3          1047.39 933
  15 CIERKOSZ Marian         113720  49  170  180  1  1  1  0  1   4  193.10  1015.371025
  16 PAJĄK Gotfryd           115860  81    2   35  0  0  1  1  1   3  148.92   978.271003
  17 WRÓBEL Stanisław+Piotr  113600 103   10   15  1  1  0  1  0   3           968.181011
  18 GÓREK STEFAN            113560  17   82  417  0  1  1  0  1   3  203.67   952.12 220
  19 CIOŁKA A. - JANIK H.    113770  50   11   46  1  0  1  1  0   3           939.76 906
  20 TURCZYK Andrzej         115170  56   61   64  1  1  1  0  0   3           888.27 924
  21 MACIEJA Zygmunt         111830  15  165  526  0  1  1  0  1   3  150.36   881.98 215
  22 PISZCZEK Stanisław      111740  47    9   39  0  1  1  0  1   3  208.83   879.54 816
  23 TARGOSZ Władysław       112200  41   40   56  0  1  0  1  1   3  143.64   876.95 821
  24 CHMIEL Robert           112940  31  204  206  1  1  0  1  0   3           864.48 208
  25 LACH STANISŁAW          111030  25  174  466  1  1  1  0  0   3           823.07 705
  26 HOLEWA Edmund           113510  54   27   41  1  1  0  1  0   3           820.891010
  27 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  112810  33  123  239  1  0  1  1  0   3           812.48 218
  28 KOZAK KRZYSZTOF         115390  32   51   86  0  0  1  1  0   2           784.86 718
  29 RADZIEJEWSKI JERZY      115170  43   49   99  1  1  0  1  0   3           778.85 917
  30 POŁĄCZAK Mieczysław     111970  24  132  139  0  0  1  1  0   2           772.21 213
  31 DUDA Henryk             115090  72  105  198  0  1  0  1  0   2           754.451041
  32 SOBAŁA Tadeusz          112510  31  223  245  1  1  0  0  1   3  186.74   675.09 724
  33 GAWEŁCZYK-RUS           111730  30  217  224  1  1  0  0  1   3  146.64   658.54 224
  34 STABIK HENRYK           116020 100    3    5  0  1  1  0  0   2           643.971029
  35 FICEK Jan               115630  21   97  481  0  1  1  0  0   2           620.79 922
  36 BRYŁKA E - PETEJA P     111710  11  590  838  0  1  1  0  0   2           602.19 227
  37 RYŚ Henryk              114990  52   25  134  0  0  1  0  1   2  159.73   539.361026
  38 MŁOCEK Zygmunt          109330  35   90  214  0  1  0  0  1   2  202.71   534.48 815
  39 TEODORCZYK Zdzisław     113140  53    1  185  0  0  1  0  1   2  191.30   527.91 932
  40 KRAWCZYK-OCZKO          111900  27  163  272  0  1  -  0  1   2  193.94   461.08 206
  41 ŻUBER Bolesław          113180  23  117  243  0  0  0  1  0   1           448.751007
  42 POGORZAŁEK Alfred       115390  29  228  276  0  1  0  0  1   2  133.44   432.76 716
  43 MORAWSKI Jan            113210  43   67   87  0  0  1  0  0   1           401.20 710
  44 BEDNARZ Henryk          115140  39  536  624  0  0  1  0  0   1           377.84 901
  45 PASZEK Wincenty         112420  18  209  299  0  0  0  1  0   1           366.88 711
  46 GLINKA Joachim          113680                0  0  1  0  -   1           331.22 904
  47 ŻOŁNECZKO Dawid         116790  35   26  115  0  1  0  0  0   1           325.41 928
  48 WIDUCH Dariusz          114590  47   13   71  1  0  0  0  1   2  164.77   320.24 916
  49 FISZER Henryk           118520  20  875 1029  0  1  0  0  0   1           263.68 923
  50 PISARZOWSKI Eugeniusz   118460  68   42   89  0  0  0  0  1   1  198.14   198.141002
  51 SUJKA Krystyna          111530  34   73  146  0  0  0  0  1   1  195.98   195.98 827
  52 MROWIŃSKI Ryszard       112460  11  308  670  0  0  0  0  1   1  133.08   133.08 715
  53 SAJDOK Stanisław        116330  51  401  404  0  0  0  0  1   1  132.24   132.241027
  54 WAŁACH Rufin            115410  46    8   74  0  0  0  0  1   1  120.47   120.47 914
  55 WILK Daniel             112470  22  101  338  1  0  0  0  0   1           115.88 728