LISTA KONKURSOWA 05/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                NOWA SÓL

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 11.09.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 291080 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 15°41'56.0"-51°49'45.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 56
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1663
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 555
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 333
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 416
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 11:10:17
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1165.88 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:03:02
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 950.49 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.56m.34s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  282|  101| 35.8|
                    |BRYNOW         | 10|  297|  115| 38.7|
                    |PANEWNIKI      | 10|  214|   69| 32.2|
                    |PIOTROWICE     | 14|  408|  117| 28.7|
                    |PODLESIE       | 12|  462|  153| 33.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 56| 1663|  555| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 BIŁKA Adam             10 31-21- 8 S 11:10:17  1165.88   0.60 390.90 291800
   2 PAJĄK Gotfryd          10 44-21- 7 S 11:17:10  1143.19   1.20 390.72 293990
   3 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  15 - 11:19:52  1131.31   1.80 390.54 293990
   4 GÓREK STEFAN            2 18-10- 8 S 11:19:14  1121.62   2.41 390.36 290760
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 46-16- 6 S 11:22:59  1118.63   3.01 390.18 294180
   6 BIŁKA Adam             10 < 2>  12 - 11:21:50  1114.45   3.61 390.00 291800
   7 SOBAŁA Tadeusz          7 23-10- 8 S 11:20:46  1112.07   4.21 389.82 289990
   8 TURCZYK Andrzej         9 32-17- 8 - 11:23:30  1111.69   4.81 389.64 292930
   9 LACH Stanisław          7 41-17- 8 S 11:19:31  1109.87   5.41 389.46 288030
  10 MORAWSKI Jan            7 46-24- 8 S 11:22:40  1107.07   6.01 389.28 290790
  11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  31 - 11:25:53  1106.43   6.61 389.10 294180
  12 BIŁKA Adam             10 < 3>  13 - 11:25:31  1098.99   7.22 388.92 291800
  13 BIŁKA Adam             10 < 4>  32 S 11:26:24  1095.35   7.82 388.74 291800
  14 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 35-10- 6 - 11:24:37  1094.87   8.42 388.56 289720
  15 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  20 S 11:28:39  1094.32   9.02 388.38 293990
  16 GAWEŁCZYK-RUS           2 44-19- 8 - 11:24:14  1093.47   9.62 388.20 288930
  17 WAŁACH Rufin            9 33-10- 7 S 11:29:10  1090.22  10.22 388.02 293450
  18 MORAWSKI Jan            7 < 2>  19 S 11:26:46  1090.05  10.82 387.84 290790
  19 MORAWSKI Jan            7 < 3>  35 - 11:26:56  1089.37  11.43 387.66 290790
  20 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  24 S 11:29:56  1089.12  12.03 387.48 293990
  21 POŁĄCZAK Mieczysław     2 48-20- 8 - 11:25:21  1089.09  12.63 387.30 288990
  22 HOLEWA Edmund          10 54-23- 8 - 11:27:54  1088.76  13.23 387.12 291680
  23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 47-16- 5 - 11:32:51  1087.89  13.83 386.94 296830
  24 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  25 - 11:30:40  1086.17  14.43 386.76 293990
  25 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  37 - 11:30:42  1086.04  15.03 386.58 293990
  26 HOLEWA Edmund          10 < 2>  76 S 11:28:38  1085.79  15.63 386.40 291680
  27 LACH Stanisław          7 < 2>  58 S 11:25:23  1085.34  16.24 386.22 288030
  28 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2>  29 - 11:26:44  1083.44  16.84 386.03 288990
  29 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3>  44 S 11:26:49  1083.10  17.44 385.85 288990
  30 SZLACHTA Jan            2 37-13- 8 S 11:27:19  1081.15  18.04 385.67 289010
  31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  57 - 11:32:14  1080.62  18.64 385.49 294180
  32 BIŁKA Adam             10 < 5>  33 S 11:30:06  1080.34  19.24 385.31 291800
  33 BIŁKA Adam             10 < 6>  41 S 11:30:09  1080.14  19.84 385.13 291800
  34 WIDERA Jan              7 28-12- 8 S 11:30:03  1079.69  20.44 384.95 291570
  35 MORAWSKI Jan            7 < 4>  67 S 11:29:22  1079.53  21.05 384.77 290790
  36 TARGOSZ Władysław       8 31-22- 8 - 11:28:36  1078.74  21.65 384.59 289750
  37 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  74 S 11:32:44  1077.94  22.25 384.41 293990
  38 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  63 S 11:31:47  1077.81  22.85 384.23 292930
  39 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  55 - 11:28:21  1076.69  23.45 384.05 288930
  40 PISZCZEK Stanisław      8 21-11- 8 S 11:28:54  1076.20  24.05 383.87 289390
  41 BIŁKA Adam             10 < 7>  72 S 11:31:09  1076.16  24.65 383.69 291800
  42 WIDUCH Dariusz          9 37-14- 6 S 11:31:59  1075.10  25.26 383.51 292410
  43 GÓREK STEFAN            2 < 2>  69 S 11:31:05  1072.59  25.86 383.33 290760
  44 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4>  51 S 11:29:32  1072.19  26.46 383.15 288990
  45 TARGOSZ Władysław       8 < 2>  53 S 11:30:20  1071.83  27.06 382.97 289750
  46 WAŁACH Rufin            9 < 2>  52 S 11:33:49  1071.70  27.66 382.79 293450
  47 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 45-18- 6 S 11:32:36  1071.24  28.26 382.61 292020
  48 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 36-13- 7 S 11:34:23  1071.06  28.86 382.43 293880
  49 STABIK HENRYK          10 20- 5- 4 S 11:34:47  1070.59  29.46 382.25 294180
  50 NYCZ EDWARD             9 26- 4- 3 S 11:32:26  1070.17  30.07 382.07 291550
  51 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 5>  59 - 11:30:06  1069.94  30.67 381.89 288990
  52 WAŁACH Rufin            9 < 3> 107 S 11:34:21  1069.62  31.27 381.71 293450
  53 TARGOSZ Władysław       8 < 3>  56 S 11:31:07  1068.73  31.87 381.53 289750
  54 MYDLAK Józef            2 29- 9- 6 S 11:28:38  1068.71  32.47 381.35 287090
  55 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 129 S 11:30:22  1068.66  33.07 381.17 288930
  56 TARGOSZ Władysław       8 < 4>  80 S 11:31:10  1068.53  33.67 380.99 289750
  57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  70 S 11:35:31  1067.74  34.28 380.81 294180
  58 LACH Stanisław          7 < 3>  99 S 11:29:55  1067.11  34.88 380.63 288030
  59 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 6>  60 - 11:30:55  1066.71  35.48 380.45 288990
  60 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 7>  62 - 11:31:10  1065.73  36.08 380.27 288990
  61 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 164 S 11:32:09  1065.55  36.68 380.09 289990
  62 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 8>  78 - 11:31:16  1065.34  37.28 379.91 288990
  63 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  64 S 11:35:09  1064.62  37.88 379.73 292930
  64 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  77 S 11:35:10  1064.56  38.48 379.55 292930
  65 MENDRYS Andrzej         8 23- 4- 2 S 11:31:42  1064.19  39.09 379.37 289140
  66 CYRA Andrzej           10 63-10- 3 S 11:35:56  1063.52  39.69 379.19 293460
  67 MORAWSKI Jan            7 < 5>  92 S 11:33:36  1062.83  40.29 379.01 290790
  68 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2> 118 S 11:34:50  1062.54  40.89 378.83 292020
  69 GÓREK STEFAN            2 < 3> 124 S 11:33:46  1062.07  41.49 378.65 290760
  70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5> 139 S 11:37:08  1061.51  42.09 378.47 294180
  71 SZLACHTA Jan            2 < 2>  96 S 11:32:24  1060.98  42.69 378.29 289010
  72 BIŁKA Adam             10 < 8>  73 S 11:35:03  1060.90  43.30 378.11 291800
  73 BIŁKA Adam             10 < 9>  75 S 11:35:04  1060.83  43.90 377.93 291800
  74 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  87 - 11:37:11  1060.63  44.50 377.75 293990
  75 BIŁKA Adam             10 <10> 113 S 11:35:10  1060.45  45.10 377.57 291800
  76 HOLEWA Edmund          10 < 3>  79 - 11:35:08  1060.14  45.70 377.39 291680
  77 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  90 S 11:36:19  1060.12  46.30 377.21 292930
  78 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 9>  89 S 11:32:44  1059.61  46.90 377.03 288990
  79 HOLEWA Edmund          10 < 4> 111 - 11:35:22  1059.24  47.50 376.85 291680
  80 TARGOSZ Władysław       8 < 5>  81 S 11:33:45  1058.45  48.11 376.67 289750
  80 TARGOSZ Władysław       8 < 6>  82 - 11:33:45  1058.45  48.11 376.67 289750
  82 TARGOSZ Władysław       8 < 7>  97 S 11:33:48  1058.25  49.31 376.31 289750
  83 CIERKOSZ Marian        10 33-14- 8 S 11:36:11  1057.88  49.91 376.13 292170
  84 KOFEL Jan               9 22- 1- 1 S 11:40:24  1057.60  50.51 375.94 296550
  85 GÓRNICKI Jerzy          7 76-22- 4 - 11:32:51  1057.50  51.11 375.76 288540
  86 SAJDOK Stanisław       10 44- 5- 3 - 11:38:34  1057.38  51.71 375.58 294550
  87 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 114 - 11:38:21  1056.19  52.32 375.40 293990
  88 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 161 S 11:36:46  1055.65  52.92 375.22 292170
  89 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <10> 136 - 11:33:46  1055.61  53.52 375.04 288990
  90 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  91 - 11:37:46  1054.59  54.12 374.86 292930
  91 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 110 S 11:37:49  1054.40  54.72 374.68 292930
  92 MORAWSKI Jan            7 < 6>  93 S 11:36:21  1052.25  55.32 374.50 290790
  93 MORAWSKI Jan            7 < 7> 126 - 11:36:22  1052.19  55.92 374.32 290790
  94 ŻOŁNECZKO Dawid         9 32- 8- 7 S 11:40:10  1052.12  56.52 374.14 294770
  95 WILK Daniel             7 14- 7- 7 S 11:35:46  1051.69  57.13 373.96 290020
  96 SZLACHTA Jan            2 < 3> 209 S 11:34:52  1051.46  57.73 373.78 289010
  97 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 169 S 11:35:35  1051.41  58.33 373.60 289750
  98 SUJKA Bogdan            8 34-12- 7 S 11:35:12  1051.34  58.93 373.42 289330
  99 LACH Stanisław          7 < 4> 116 S 11:34:00  1051.20  59.53 373.24 288030
 100 MŁOCEK Zygmunt          8 23- 7- 6 S 11:33:25  1050.89  60.13 373.06 287330
 101 ŚWIERKOT Marek         10 20- 5- 4 S 11:39:50  1049.84  60.73 372.88 293780
 102 MROWIŃSKI Ryszard       7 14- 7- 7 S 11:36:28  1049.10  61.33 372.70 290040
 103 CYRA Andrzej           10 < 2> 141 - 11:39:46  1048.95  61.94 372.52 293460
 104 SUJKA Bogdan            8 < 2> 134 S 11:35:52  1048.80  62.54 372.34 289330
 105 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2> 127 - 11:43:10  1048.25  63.14 372.16 296830
 106 DRZEWIECKI R            7 34-13- 8 S 11:37:43  1048.15  63.74 371.98 291090
 107 WAŁACH Rufin            9 < 4> 149 - 11:39:59  1048.10  64.34 371.80 293450
 108 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 144 S 11:36:11  1047.82  64.94 371.62 289390
 109 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2> 259 S 11:36:52  1047.58  65.54 371.44 290040
 110 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 159 S 11:39:41  1047.36  66.15 371.26 292930
 111 HOLEWA Edmund          10 < 5> 112 - 11:38:38  1046.82  66.75 371.08 291680
 112 HOLEWA Edmund          10 < 6> 168 - 11:38:43  1046.51  67.35 370.90 291680
 113 BIŁKA Adam             10 <11> 115 - 11:38:51  1046.44  67.95 370.72 291800
 114 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 137 - 11:40:58  1046.35  68.55 370.54 293990
 115 BIŁKA Adam             10 <12> 135 - 11:38:54  1046.25  69.15 370.36 291800
 116 LACH Stanisław          7 < 5> 117 - 11:35:27  1045.67  69.75 370.18 288030
 117 LACH Stanisław          7 < 6> 120 S 11:35:30  1045.48  70.35 370.00 288030
 118 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3> 119 S 11:39:21  1045.36  70.96 369.82 292020
 119 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4> 240 - 11:39:23  1045.23  71.56 369.64 292020
 120 LACH Stanisław          7 < 7> 132 - 11:35:35  1045.17  72.16 369.46 288030
 121 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 27-10- 7 S 11:39:10  1044.93  72.76 369.28 291710
 122 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 220 S 11:39:11  1044.87  73.36 369.10 291710
 123 MYDLAK Józef            2 < 2> 245 S 11:34:51  1044.53  73.96 368.92 287090
 124 GÓREK STEFAN            2 < 4> 162 S 11:38:48  1042.90  74.56 368.74 290760
 125 WILK Daniel             7 < 2> 185 S 11:38:14  1042.36  75.17 368.56 290020
 126 MORAWSKI Jan            7 < 8> 198 S 11:39:07  1041.82  75.77 368.38 290790
 127 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 131 - 11:44:57  1041.69  76.37 368.20 296830
 128 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 279 S 11:43:04  1041.35  76.97 368.02 294770
 129 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 130 - 11:37:30  1041.19  77.57 367.84 288930
 130 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 140 S 11:37:31  1041.13  78.17 367.66 288930
 131 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 170 - 11:45:07  1041.08  78.77 367.48 296830
 132 LACH Stanisław          7 < 8> 171 - 11:36:46  1040.70  79.37 367.30 288030
 133 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 177 - 11:37:17  1040.60  79.98 367.12 288540
 134 SUJKA Bogdan            8 < 3> 151 - 11:38:04  1040.51  80.58 366.94 289330
 135 BIŁKA Adam             10 <13> 157 - 11:40:38  1039.79  81.18 366.76 291800
 136 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <11> 273 - 11:37:56  1039.78  81.78 366.58 288990
 137 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 138 - 11:42:48  1039.57  82.38 366.40 293990
 138 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 175 - 11:42:51  1039.39  82.98 366.22 293990
 139 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 193 - 11:43:02  1039.38  83.58 366.03 294180
 140 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 163 - 11:38:00  1039.32  84.19 365.85 288930
 141 CYRA Andrzej           10 < 3> 158 S 11:42:24  1039.16  84.79 365.67 293460
 142 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 143 S 11:41:26  1039.00  85.39 365.49 292410
 143 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 154 - 11:41:27  1038.94  85.99 365.31 292410
 144 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 148 S 11:38:40  1038.48  86.59 365.13 289390
 145 PUDEŁKO Józef          10 29- 6- 5 S 11:43:16  1038.42  87.19 364.95 294150
 146 WIDERA Jan              7 < 2> 150 S 11:40:53  1038.05  87.79 364.77 291570
 147 FIJOŁEK Mirosław        8 26- 6- 4 S 11:39:07  1038.02  88.39 364.59 289730
 148 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 207 S 11:38:48  1037.98  89.00 364.41 289390
 149 WAŁACH Rufin            9 < 5> 315 - 11:42:56  1037.17  89.60 364.23 293450
 150 WIDERA Jan              7 < 3> 156 S 11:41:08  1037.12  90.20 364.05 291570
 151 SUJKA Bogdan            8 < 4> 167 - 11:38:59  1037.09  90.80 363.87 289330
 152 RADZIEJEWSKI JERZY      9 27- 6- 4 S 11:42:39  1036.94  91.40 363.69 293090
 153 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 13- 6- 6 S 11:38:37  1036.66  92.00 363.51 288830
 154 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 191 - 11:42:08  1036.43  92.60 363.33 292410
 155 DRZEWIECKI R            7 < 2> 196 - 11:40:56  1036.15  93.21 363.15 291090
 156 WIDERA Jan              7 < 4> 223 S 11:41:26  1036.02  93.81 362.97 291570
 157 BIŁKA Adam             10 <14> 173 - 11:41:44  1035.73  94.41 362.79 291800
 158 CYRA Andrzej           10 < 4> 252 S 11:43:29  1035.19  95.01 362.61 293460
 159 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 183 - 11:43:03  1034.91  95.61 362.43 292930
 160 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 195 - 11:43:58  1034.56  96.21 362.25 293780
 161 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 165 S 11:42:25  1034.54  96.81 362.07 292170
 162 GÓREK STEFAN            2 < 5> 291 S 11:41:05  1034.43  97.41 361.89 290760
 163 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 208 S 11:39:29  1033.80  98.02 361.71 288930
 164 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 263 S 11:40:32  1033.71  98.62 361.53 289990
 165 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 192 S 11:42:41  1033.56  99.22 361.35 292170
 166 KRAWCZYK-OCZKO          2 18- 7- 6 S 11:39:40  1032.66  99.82 361.17 288800
 167 SUJKA Bogdan            8 < 5> 249 S 11:40:14  1032.46 100.42 360.99 289330
 168 HOLEWA Edmund          10 < 7> 188 - 11:42:31  1032.43 101.02 360.81 291680
 169 TARGOSZ Władysław       8 < 9> 180 S 11:40:41  1032.30 101.62 360.63 289750
 170 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 199 - 11:47:33  1032.27 102.22 360.45 296830
 171 LACH Stanisław          7 < 9> 229 S 11:39:06  1032.00 102.83 360.27 288030
 172 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 197 S 11:38:27  1031.89 103.43 360.09 287330
 173 BIŁKA Adam             10 <15> 184 S 11:42:48  1031.82 104.03 359.91 291800
 174 STABIK HENRYK          10 < 2> 275 S 11:45:17  1031.19 104.63 359.73 294180
 175 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 176 - 11:45:15  1030.64 105.23 359.55 293990
 176 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 178 - 11:45:18  1030.46 105.83 359.37 293990
 177 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 203 - 11:40:03  1030.32 106.43 359.19 288540
 178 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 190 S 11:45:22  1030.22 107.04 359.01 293990
 179 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 248 - 11:45:16  1030.19 107.64 358.83 293880
 180 TARGOSZ Władysław       8 <10> 181 S 11:41:18  1030.04 108.24 358.65 289750
 181 TARGOSZ Władysław       8 <11> 237 - 11:41:19  1029.98 108.84 358.47 289750
 182 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 272 S 11:44:40  1029.59 109.44 358.29 293090
 183 TURCZYK Andrzej         9 <10> 222 S 11:44:32  1029.51 110.04 358.11 292930
 184 BIŁKA Adam             10 <16> 186 S 11:43:28  1029.40 110.64 357.93 291800
 185 WILK Daniel             7 < 3> 202 S 11:41:45  1029.35 111.24 357.75 290020
 186 BIŁKA Adam             10 <17> 225 - 11:43:31  1029.22 111.85 357.57 291800
 187 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 210 S 11:41:33  1029.02 112.45 357.39 289720
 188 HOLEWA Edmund          10 < 8> 189 - 11:43:29  1028.91 113.05 357.21 291680
 189 HOLEWA Edmund          10 < 9> 200 - 11:43:33  1028.67 113.65 357.03 291680
 190 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 261 - 11:45:55  1028.24 114.25 356.85 293990
 191 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 194 S 11:44:23  1028.23 114.85 356.67 292410
 192 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 204 S 11:44:11  1028.10 115.45 356.49 292170
 193 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 268 - 11:46:09  1028.06 116.06 356.31 294180
 194 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 218 S 11:44:29  1027.86 116.66 356.13 292410
 195 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 382 S 11:45:56  1027.44 117.26 355.94 293780
 196 DRZEWIECKI R            7 < 3> 221 S 11:43:24  1027.14 117.86 355.76 291090
 197 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 241 S 11:39:47  1026.97 118.46 355.58 287330
 198 MORAWSKI Jan            7 < 9> 201 - 11:43:10  1026.92 119.06 355.40 290790
 198 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 206 - 11:49:03  1026.92 119.06 355.40 296830
 200 HOLEWA Edmund          10 <10> 224 S 11:44:04  1026.80 120.26 355.04 291680
 201 MORAWSKI Jan            7 <10> 244 - 11:43:13  1026.74 120.87 354.86 290790
 202 WILK Daniel             7 < 4> 388 S 11:42:34  1026.38 121.47 354.68 290020
 203 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 213 - 11:41:12  1026.10 122.07 354.50 288540
 204 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 217 S 11:44:45  1026.06 122.67 354.32 292170
 205 RYŚ Henryk             10 32- 9- 6 - 11:45:44  1025.71 123.27 354.14 293080
 206 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 232 - 11:49:24  1025.67 123.87 353.96 296830
 207 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 212 S 11:42:10  1025.60 124.47 353.78 289390
 208 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 211 S 11:41:45  1025.48 125.08 353.60 288930
 209 SZLACHTA Jan            2 < 4> 251 S 11:41:50  1025.46 125.68 353.42 289010
 210 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 227 S 11:42:35  1025.26 126.28 353.24 289720
 211 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 284 - 11:41:52  1025.06 126.88 353.06 288930
 212 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 226 S 11:42:23  1024.81 127.48 352.88 289390
 213 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5> 282 - 11:41:35  1024.71 128.08 352.70 288540
 214 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 2> 257 S 11:41:52  1024.70 128.68 352.52 288830
 215 RYŚ Henryk             10 < 2> 260 S 11:46:14  1023.92 129.28 352.34 293080
 216 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 286 S 11:42:06  1023.75 129.89 352.16 288800
 217 CIERKOSZ Marian        10 < 7> 301 S 11:45:27  1023.54 130.49 351.98 292170
 218 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 219 S 11:45:46  1023.25 131.09 351.80 292410
 219 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 266 - 11:45:48  1023.13 131.69 351.62 292410
 220 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 262 S 11:45:08  1023.07 132.29 351.44 291710
 221 DRZEWIECKI R            7 < 4> 233 S 11:44:33  1022.98 132.89 351.26 291090
 222 TURCZYK Andrzej         9 <11> 243 - 11:46:24  1022.80 133.49 351.08 292930
 223 WIDERA Jan              7 < 5> 333 S 11:45:15  1022.16 134.10 350.90 291570
 224 HOLEWA Edmund          10 <11> 306 - 11:45:29  1021.71 134.70 350.72 291680
 225 BIŁKA Adam             10 <18> 383 S 11:45:41  1021.41 135.30 350.54 291800
 226 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 228 S 11:43:27  1020.96 135.90 350.36 289390
 227 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 292 S 11:43:48  1020.86 136.50 350.18 289720
 228 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 437 S 11:43:30  1020.78 137.10 350.00 289390
 229 LACH Stanisław          7 <10> 231 S 11:42:11  1020.72 137.70 349.82 288030
 230 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 478 S 11:43:22  1020.37 138.30 349.64 289140
 231 LACH Stanisław          7 <11> 234 - 11:42:17  1020.36 138.91 349.46 288030
 232 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 331 - 11:50:55  1020.33 139.51 349.28 296830
 233 DRZEWIECKI R            7 < 5> 235 - 11:45:25  1019.88 140.11 349.10 291090
 233 LACH Stanisław          7 <12> 236 S 11:42:25  1019.88 140.11 349.10 288030
 235 DRZEWIECKI R            7 < 6> 276 - 11:45:26  1019.82 141.31 348.74 291090
 236 LACH Stanisław          7 <13> 299 - 11:42:35  1019.27 141.91 348.56 288030
 237 TARGOSZ Władysław       8 <12> 239 - 11:44:17  1019.23 142.51 348.38 289750
 238 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 376 - 11:44:16  1019.22 143.11 348.20 289730
 239 TARGOSZ Władysław       8 <13> 344 S 11:44:23  1018.87 143.72 348.02 289750
 240 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5> 246 - 11:46:37  1018.85 144.32 347.84 292020
 241 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 322 - 11:42:02  1018.78 144.92 347.66 287330
 242 SAPOŃ Stanisław         7 10- 3- 3 S 11:44:40  1018.56 145.52 347.48 289950
 243 TURCZYK Andrzej         9 <12> 290 S 11:47:53  1017.53 146.12 347.30 292930
 244 MORAWSKI Jan            7 <11> 254 S 11:45:48  1017.46 146.72 347.12 290790
 245 MYDLAK Józef            2 < 3> 255 - 11:42:10  1017.45 147.32 346.94 287090
 246 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6> 247 - 11:47:03  1017.31 147.93 346.76 292020
 247 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7> 256 - 11:47:04  1017.26 148.53 346.58 292020
 248 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 250 - 11:48:54  1017.24 149.13 346.40 293880
 249 SUJKA Bogdan            8 < 6> 338 - 11:44:26  1017.22 149.73 346.22 289330
 250 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 336 S 11:48:57  1017.06 150.33 346.03 293880
 251 SZLACHTA Jan            2 < 5> 346 S 11:44:10  1017.04 150.93 345.85 289010
 252 CYRA Andrzej           10 < 5> 281 - 11:48:34  1016.96 151.53 345.67 293460
 253 TEODORCZYK Zdzisław     9 35-11- 8 S 11:45:58  1016.80 152.13 345.49 290770
 254 MORAWSKI Jan            7 <12> 264 S 11:46:02  1016.63 152.74 345.31 290790
 255 MYDLAK Józef            2 < 4> 343 S 11:42:26  1016.49 153.34 345.13 287090
 256 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8> 270 S 11:47:20  1016.31 153.94 344.95 292020
 257 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 3> 287 S 11:44:19  1015.87 154.54 344.77 288830
 258 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 462 S 11:49:59  1015.75 155.14 344.59 294550
 259 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 3> 304 S 11:45:40  1015.31 155.74 344.41 290040
 260 RYŚ Henryk             10 < 3> 293 S 11:48:41  1015.23 156.34 344.23 293080
 261 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 303 S 11:49:39  1014.98 156.95 344.05 293990
 262 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4> 277 S 11:47:25  1014.94 157.55 343.87 291710
 263 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 267 S 11:45:47  1014.72 158.15 343.69 289990
 264 MORAWSKI Jan            7 <13> 265 S 11:46:55  1013.50 158.75 343.51 290790
 265 MORAWSKI Jan            7 <14> 269 - 11:46:57  1013.38 159.35 343.33 290790
 266 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 294 - 11:48:40  1012.97 159.95 343.15 292410
 267 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 330 S 11:46:19  1012.83 160.55 342.97 289990
 268 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 271 - 11:50:36  1012.32 161.15 342.79 294180
 269 MORAWSKI Jan            7 <15> 310 - 11:47:16  1012.27 161.76 342.61 290790
 270 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9> 274 - 11:48:33  1012.03 162.36 342.43 292020
 271 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 313 - 11:50:43  1011.91 162.96 342.25 294180
 272 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 444 S 11:49:40  1011.82 163.56 342.07 293090
 273 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <12> 323 S 11:45:39  1011.69 164.16 341.89 288990
 274 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 411 - 11:48:39  1011.68 164.76 341.71 292020
 275 STABIK HENRYK          10 < 3> 359 S 11:50:49  1011.57 165.36 341.53 294180
 276 DRZEWIECKI R            7 < 7> 280 S 11:47:54  1011.08 165.97 341.35 291090
 277 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 5> 377 - 11:48:33  1010.95 166.57 341.17 291710
 278 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 23- 5- 4 S 11:48:38  1010.11 167.17 340.99 291550
 279 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 351 S 11:51:53  1009.89 167.77 340.81 294770
 280 DRZEWIECKI R            7 < 8> 317 S 11:48:15  1009.85 168.37 340.63 291090
 281 CYRA Andrzej           10 < 6> 319 - 11:50:37  1009.78 168.97 340.45 293460
 282 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6> 283 S 11:45:45  1009.76 169.57 340.27 288540
 283 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7> 324 S 11:45:50  1009.47 170.17 340.09 288540
 284 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 285 S 11:46:30  1008.48 170.78 339.91 288930
 285 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 349 - 11:46:33  1008.31 171.38 339.73 288930
 286 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3> 314 S 11:46:26  1008.26 171.98 339.55 288800
 287 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 4> 347 S 11:46:30  1008.13 172.58 339.37 288830
 288 WITKIEWICZ Marek        2 25- 8- 6 - 11:45:07  1008.04 173.18 339.19 287410
 289 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 295 - 11:45:09  1007.93 173.78 339.01 287410
 290 TURCZYK Andrzej         9 <13> 297 - 11:50:42  1007.67 174.38 338.83 292930
 291 GÓREK STEFAN            2 < 6> 329 S 11:48:36  1007.48 174.98 338.65 290760
 292 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 407 S 11:47:41  1007.08 175.59 338.47 289720
 293 RYŚ Henryk             10 < 4> 335 S 11:51:04  1006.92 176.19 338.29 293080
 294 WIDUCH Dariusz          9 <10> 337 - 11:50:39  1006.06 176.79 338.11 292410
 295 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 300 S 11:45:47  1005.69 177.39 337.93 287410
 296 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 298 S 11:52:30  1005.64 177.99 337.75 294150
 297 TURCZYK Andrzej         9 <14> 327 S 11:51:18  1005.60 178.59 337.57 292930
 298 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 318 S 11:52:32  1005.53 179.19 337.39 294150
 299 LACH Stanisław          7 <14> 412 - 11:46:33  1005.17 179.80 337.21 288030
 300 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 312 S 11:46:00  1004.93 180.40 337.03 287410
 301 CIERKOSZ Marian        10 < 8> 307 - 11:50:47  1004.77 181.00 336.85 292170
 302 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 341 S 11:49:24  1004.73 181.60 336.67 290770
 303 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 358 - 11:52:39  1004.58 182.20 336.49 293990
 304 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 4> 372 S 11:48:45  1004.47 182.80 336.31 290040
 305 MACIEJA Zygmunt         2 14- 4- 4 S 11:47:29  1004.37 183.40 336.13 288740
 306 HOLEWA Edmund          10 <12> 309 - 11:50:29  1004.12 184.00 335.94 291680
 307 CIERKOSZ Marian        10 < 9> 325 - 11:51:03  1003.85 184.61 335.76 292170
 308 SAPOŃ Stanisław         7 < 2> 316 S 11:48:54  1003.63 185.21 335.58 289950
 309 HOLEWA Edmund          10 <13> 321 S 11:50:46  1003.14 185.81 335.40 291680
 310 MORAWSKI Jan            7 <16> 311 - 11:50:04  1002.49 186.41 335.22 290790
 311 MORAWSKI Jan            7 <17> 339 S 11:50:10  1002.15 187.01 335.04 290790
 312 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 332 S 11:46:50  1002.01 187.61 334.86 287410
 313 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 361 S 11:53:46  1001.41 188.21 334.68 294180
 314 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 378 S 11:48:24  1001.39 188.82 334.50 288800
 315 WAŁACH Rufin            9 < 6> 350 S 11:53:03  1001.37 189.42 334.32 293450
 316 SAPOŃ Stanisław         7 < 3>---- S 11:49:35  1001.27 190.02 334.14 289950
 317 DRZEWIECKI R            7 < 9> 414 S 11:50:44  1001.23 190.62 333.96 291090
 318 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 438 - 11:53:55  1000.79 191.22 333.78 294150
 319 CYRA Andrzej           10 < 7> 380 - 11:53:18  1000.55 191.82 333.60 293460
 320 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 524 S 11:48:36  1000.49 192.42 333.42 288740
 321 HOLEWA Edmund          10 <14> 326 S 11:51:34  1000.39 193.02 333.24 291680
 322 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5> 470 S 11:47:16  1000.22 193.63 333.06 287330
 323 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <13> 366 S 11:48:57  1000.14 194.23 332.88 288990
 324 GÓRNICKI Jerzy          7 < 8> 328 - 11:48:37   999.73 194.83 332.70 288540
 325 CIERKOSZ Marian        10 <10> 395 S 11:52:16   999.67 195.43 332.52 292170
 326 HOLEWA Edmund          10 <15> 431 S 11:51:49   999.53 196.03 332.34 291680
 327 TURCZYK Andrzej         9 <15> 391 - 11:53:07   999.36 196.63 332.16 292930
 328 GÓRNICKI Jerzy          7 < 9> 355 - 11:48:51   998.93 197.23 331.98 288540
 329 GÓREK STEFAN            2 < 7> 357 S 11:51:05   998.89 197.84 331.80 290760
 330 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 381 - 11:50:23   998.65 198.44 331.62 289990
 331 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 371 S 11:57:18   998.42 199.04 331.44 296830
 332 WITKIEWICZ Marek        2 < 6> 397 S 11:47:55   998.24 199.64 331.26 287410
 333 WIDERA Jan              7 < 6> 334 - 11:52:15   997.67 200.24 331.08 291570
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 334 WIDERA Jan              7 < 7> 375 S 11:52:17   997.56        330.90 291570
 335 RYŚ Henryk             10 < 5> 428 - 11:53:49   997.49        330.72 293080
 336 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 392 S 11:54:40   997.33        330.54 293880
 337 WIDUCH Dariusz          9 <11> 354 - 11:53:20   996.85        330.36 292410
 338 SUJKA Bogdan            8 < 7> 340 S 11:50:17   996.72        330.18 289330
 339 MORAWSKI Jan            7 <18> 364 - 11:51:46   996.65        330.00 290790
 340 SUJKA Bogdan            8 < 8> 342 S 11:50:21   996.49        329.82 289330
 341 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 353 S 11:51:53   996.19        329.64 290770
 342 SUJKA Bogdan            8 < 9> 352 S 11:50:34   995.74        329.46 289330
 343 MYDLAK Józef            2 < 5> 363 - 11:48:21   995.63        329.28 287090
 344 TARGOSZ Władysław       8 <14> 348 S 11:51:11   995.08        329.10 289750
 345 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 384 - 11:53:07   994.66        328.92 291550
 346 SZLACHTA Jan            2 < 6> 379 - 11:50:42   994.19        328.74 289010
 347 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 5> 401 S 11:50:33   994.08        328.56 288830
 348 TARGOSZ Władysław       8 <15> 399 - 11:51:31   993.94        328.38 289750
 349 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 416 - 11:50:42   993.91        328.20 288930
 350 WAŁACH Rufin            9 < 7> 467 S 11:55:23   993.46        328.02 293450
 351 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 370 S 11:57:04   992.27        327.84 294770
 352 SUJKA Bogdan            8 <10> 451 S 11:51:37   992.16        327.66 289330
 353 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 356 S 11:53:13   991.66        327.48 290770
 354 WIDUCH Dariusz          9 <12> 365 - 11:54:54   991.56        327.30 292410
 355 GÓRNICKI Jerzy          7 <10> 362 - 11:51:05   991.26        327.12 288540
 356 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5> 360 S 11:53:23   991.09        326.94 290770
 357 GÓREK STEFAN            2 < 8> 369 - 11:53:24   991.00        326.76 290760
 358 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 450 - 11:56:42   990.87        326.58 293990
 359 STABIK HENRYK          10 < 4> 544 - 11:56:54   990.84        326.40 294180
 360 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 6> 386 - 11:53:28   990.81        326.22 290770
 361 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 400 - 11:56:58   990.62        326.03 294180
 362 GÓRNICKI Jerzy          7 <11> 367 - 11:51:17   990.58        325.85 288540
 363 MYDLAK Józef            2 < 6> 409 S 11:49:52   990.42        325.67 287090
 364 MORAWSKI Jan            7 <19> 374 - 11:53:39   990.26        325.49 290790
 365 WIDUCH Dariusz          9 <13> 385 - 11:55:19   990.16        325.31 292410
 366 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <14> 368 S 11:52:00   989.69        325.13 288990
 367 GÓRNICKI Jerzy          7 <12> 387 - 11:51:43   989.11        324.95 288540
 368 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <15> 419 - 11:52:13   988.96        324.77 288990
 369 GÓREK STEFAN            2 < 9> 510 S 11:54:02   988.87        324.59 290760
 370 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 449 S 11:58:07   988.77        324.41 294770
 371 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 373 - 12:00:14   988.66        324.23 296830
 371 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 5> 423 S 11:53:22   988.66        324.23 290040
 373 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 393 S 12:00:17   988.50        323.87 296830
 374 MORAWSKI Jan            7 <20> 408 - 11:54:11   988.47        323.69 290790
 375 WIDERA Jan              7 < 8> 455 - 11:54:59   988.43        323.51 291570
 376 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 394 S 11:53:18   987.83        323.33 289730
 377 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 6> 458 S 11:55:22   987.62        323.15 291710
 378 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5> 523 S 11:52:28   987.46        322.97 288800
 379 SZLACHTA Jan            2 < 7> 410 S 11:52:41   987.45        322.79 289010
 380 CYRA Andrzej           10 < 8> 398 - 11:57:13   987.36        322.61 293460
 381 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7> 396 S 11:53:45   987.20        322.43 289990
 382 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 543 S 11:57:39   987.00        322.25 293780
 383 BIŁKA Adam             10 <19> 445 S 11:55:41   986.87        322.07 291800
 384 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 390 S 11:55:26   986.86        321.89 291550
 385 WIDUCH Dariusz          9 <14>---- S 11:56:23   986.59        321.71 292410
 386 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 7> 417 - 11:54:48   986.33        321.53 290770
 387 GÓRNICKI Jerzy          7 <13> 389 - 11:52:34   986.24        321.35 288540
 388 WILK Daniel             7 < 5> 529 S 11:54:09   985.96        321.17 290020
 388 GÓRNICKI Jerzy          7 <14> 427 - 11:52:39   985.96        321.17 288540
 390 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4> 505 S 11:55:47   985.69        320.81 291550
 391 TURCZYK Andrzej         9 <16> 495 S 11:57:17   985.36        320.63 292930
 392 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 402 - 11:58:19   985.13        320.45 293880
 393 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 426 - 12:01:27   984.67        320.27 296830
 394 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 404 S 11:54:15   984.64        320.09 289730
 395 CIERKOSZ Marian        10 <11> 415 S 11:56:45   984.57        319.91 292170
 396 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8> 420 S 11:54:35   984.41        319.73 289990
 397 WITKIEWICZ Marek        2 < 7> 457 S 11:52:02   984.17        319.55 287410
 398 CYRA Andrzej           10 < 9> 439 - 11:58:11   984.16        319.37 293460
 399 TARGOSZ Władysław       8 <16> 406 - 11:54:27   984.04        319.19 289750
 400 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 436 - 11:59:01   983.83        319.01 294180
 401 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 6>---- S 11:53:41   983.47        318.83 288830
 402 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 405 - 11:58:50   983.42        318.65 293880
 402 NYCZ EDWARD             9 < 2> 413 S 11:56:28   983.42        318.65 291550
 404 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 487 - 11:54:38   983.36        318.29 289730
 405 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 480 S 11:58:54   983.21        318.11 293880
 406 TARGOSZ Władysław       8 <17> 418 - 11:54:45   983.04        317.93 289750
 407 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 454 S 11:54:49   982.71        317.75 289720
 408 MORAWSKI Jan            7 <21> 441 - 11:55:56   982.62        317.57 290790
 409 MYDLAK Józef            2 < 7> 476 S 11:52:18   982.18        317.39 287090
 410 SZLACHTA Jan            2 < 8> 421 - 11:54:16   982.14        317.21 289010
 411 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 447 - 11:57:20   982.13        317.03 292020
 412 LACH Stanisław          7 <15> 496 - 11:53:18   982.03        316.85 288030
 413 NYCZ EDWARD             9 < 3> 491 S 11:56:54   981.98        316.67 291550
 414 DRZEWIECKI R            7 <10> 465 - 11:56:38   981.31        316.49 291090
 415 CIERKOSZ Marian        10 <12> 504 S 11:57:46   981.20        316.31 292170
 416 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13> 464 S 11:54:29   981.14        316.13 288930
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 417 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 8> 425 S 11:56:22   981.12        315.94 290770
 418 TARGOSZ Władysław       8 <18> 422 S 11:55:24   980.87        315.76 289750
 419 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <16> 432 - 11:54:40   980.74        315.58 288990
 420 SOBAŁA Tadeusz          7 < 9> 530 S 11:55:43   980.63        315.40 289990
 421 SZLACHTA Jan            2 < 9> 446 S 11:54:49   980.30        315.22 289010
 422 TARGOSZ Władysław       8 <19> 440 - 11:55:53   979.27        315.04 289750
 423 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 6> 442 S 11:56:18   978.87        314.86 290040
 424 BEDNARZ Henryk          9 14- 1- 1 S 11:59:11   978.86        314.68 292860
 425 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 9> 430 S 11:57:07   978.64        314.50 290770
 426 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 466 S 12:03:28   978.13        314.32 296830
 427 GÓRNICKI Jerzy          7 <15> 494 S 11:55:01   978.05        314.14 288540
 428 RYŚ Henryk             10 < 6> 456 S 11:59:53   977.31        313.96 293080
 429 SOBOTA Stanisław        9 18- 1- 1 S 11:58:25   977.22        313.78 291620
 430 TEODORCZYK Zdzisław     9 <10> 552 S 11:57:34   977.16        313.60 290770
 431 HOLEWA Edmund          10 <16> 433 - 11:58:33   976.99        313.42 291680
 432 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <17> 453 - 11:55:48   976.98        313.24 288990
 433 HOLEWA Edmund          10 <17> 434 S 11:58:36   976.83        313.06 291680
 434 HOLEWA Edmund          10 <18> 435 - 11:58:41   976.55        312.88 291680
 435 HOLEWA Edmund          10 <19> 497 S 11:58:43   976.44        312.70 291680
 436 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 483 S 12:01:19   976.32        312.52 294180
 437 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 443 S 11:56:26   976.24        312.34 289390
 438 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 545 S 12:01:19   976.22        312.16 294150
 439 CYRA Andrzej           10 <10>---- - 12:00:37   976.19        311.98 293460
 440 TARGOSZ Władysław       8 <20> 452 - 11:56:52   976.03        311.80 289750
 441 MORAWSKI Jan            7 <22> 514 - 11:57:57   975.97        311.62 290790
 442 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 7>---- S 11:57:11   975.96        311.44 290040
 443 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 482 - 11:56:33   975.86        311.26 289390
 444 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 492 - 12:00:22   975.77        311.08 293090
 445 BIŁKA Adam             10 <20> 548 - 11:59:04   975.70        310.90 291800
 446 SZLACHTA Jan            2 <10> 468 - 11:56:13   975.67        310.72 289010
 447 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 448 - 11:59:23   975.41        310.54 292020
 448 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 500 - 11:59:27   975.19        310.36 292020
 449 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6> 489 S 12:02:19   975.04        310.18 294770
 450 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 473 - 12:01:35   974.82        310.00 293990
 451 SUJKA Bogdan            8 <11> 521 - 11:56:49   974.78        309.82 289330
 452 TARGOSZ Władysław       8 <21> 535 S 11:57:19   974.55        309.64 289750
 453 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <18> 516 S 11:56:47   973.74        309.46 288990
 454 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7> 477 S 11:57:35   973.58        309.28 289720
 455 WIDERA Jan              7 < 9> 459 S 11:59:31   973.47        309.10 291570
 456 RYŚ Henryk             10 < 7> 461 S 12:01:06   973.36        308.92 293080
 457 WITKIEWICZ Marek        2 < 8>---- S 11:55:18   973.28        308.74 287410
 458 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 7> 460 - 11:59:44   973.23        308.56 291710
 459 WIDERA Jan              7 <10> 463 - 11:59:36   973.20        308.38 291570
 460 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 8> 475 S 11:59:47   973.07        308.20 291710
 461 RYŚ Henryk             10 < 8> 525 S 12:01:13   972.99        308.02 293080
 462 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 506 S 12:02:44   972.97        307.84 294550
 463 WIDERA Jan              7 <11> 532 - 11:59:45   972.71        307.66 291570
 464 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14> 488 - 11:57:14   972.06        307.48 288930
 465 DRZEWIECKI R            7 <11> 471 - 11:59:36   971.60        307.30 291090
 466 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 501 - 12:05:34   971.41        307.12 296830
 467 WAŁACH Rufin            9 < 8> 479 - 12:02:07   971.31        306.94 293450
 468 SZLACHTA Jan            2 <11> 469 S 11:57:40   970.92        306.76 289010
 469 SZLACHTA Jan            2 <12> 472 - 11:57:43   970.76        306.58 289010
 470 MŁOCEK Zygmunt          8 < 6> 537 S 11:56:03   970.55        306.40 287330
 471 DRZEWIECKI R            7 <12> 536 S 12:00:00   970.30        306.22 291090
 472 SZLACHTA Jan            2 <13>---- - 11:58:00   969.83        306.03 289010
 473 PAJĄK Gotfryd          10 <21>---- S 12:03:09   969.78        305.85 293990
 474 STARCZYNOWSKI Jan       8 18- 1- 1 S 11:58:23   969.42        305.67 289260
 475 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 9> 484 S 12:01:00   969.14        305.49 291710
 476 MYDLAK Józef            2 < 8> 512 S 11:56:16   969.03        305.31 287090
 477 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8> 513 - 11:59:00   968.96        305.13 289720
 478 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 493 - 11:58:35   968.37        304.95 289140
 479 WAŁACH Rufin            9 < 9> 554 S 12:03:10   967.95        304.77 293450
 480 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 481 S 12:03:41   967.72        304.59 293880
 481 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 485 S 12:03:45   967.51        304.41 293880
 482 PISZCZEK Stanisław      8 <11>---- S 11:59:13   967.16        304.23 289390
 483 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 519 S 12:04:22   966.53        304.05 294180
 484 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 <10>---- - 12:01:49   966.51        303.87 291710
 485 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 486 S 12:04:08   966.29        303.69 293880
 486 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 541 - 12:04:11   966.13        303.51 293880
 487 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6>---- S 11:59:54   966.09        303.33 289730
 488 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15> 502 - 11:59:06   966.00        303.15 288930
 489 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 7> 490 S 12:05:13   965.77        302.97 294770
 490 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 8>---- - 12:05:14   965.72        302.79 294770
 491 NYCZ EDWARD             9 < 4>---- - 12:02:01   965.34        302.61 291550
 492 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 540 - 12:03:49   964.69        302.43 293090
 493 MENDRYS Andrzej         8 < 4>---- - 11:59:44   964.66        302.25 289140
 494 GÓRNICKI Jerzy          7 <16> 499 - 11:59:14   964.26        302.07 288540
 495 TURCZYK Andrzej         9 <17>---- - 12:03:50   964.11        301.89 292930
 496 LACH Stanisław          7 <16> 555 - 11:58:46   964.06        301.71 288030
 497 HOLEWA Edmund          10 <20> 498 - 12:02:35   963.97        301.53 291680
 498 HOLEWA Edmund          10 <21> 509 S 12:02:40   963.70        301.35 291680
 499 GÓRNICKI Jerzy          7 <17> 515 - 11:59:28   963.51        301.17 288540
 500 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 503 S 12:03:10   963.23        300.99 292020
 501 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 531 S 12:08:10   963.21        300.81 296830
 502 GAWEŁCZYK-RUS           2 <16> 508 S 12:00:03   962.94        300.63 288930
 503 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 507 - 12:03:18   962.81        300.45 292020
 504 CIERKOSZ Marian        10 <13> 551 - 12:03:36   962.35        300.27 292170
 505 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5>---- S 12:03:03   962.05        300.09 291550
 506 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 517 - 12:06:11   962.01        299.91 294550
 507 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 538 - 12:03:39   961.70        299.73 292020
 508 GAWEŁCZYK-RUS           2 <17> 518 - 12:00:30   961.50        299.55 288930
 509 HOLEWA Edmund          10 <22> 546 - 12:03:23   961.42        299.37 291680
 510 GÓREK STEFAN            2 <10>---- S 12:02:26   961.40        299.19 290760
 511 TOMASZKIEWICZ Karol     2 14- 1- 1 S 12:00:14   961.25        299.01 288600
 512 MYDLAK Józef            2 < 9>---- - 11:58:41   961.19        298.83 287090
 513 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 9> 520 - 12:01:33   960.77        298.65 289720
 514 MORAWSKI Jan            7 <23> 522 - 12:02:40   960.76        298.47 290790
 515 GÓRNICKI Jerzy          7 <18> 526 - 12:00:41   959.61        298.29 288540
 516 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <19> 553 S 12:01:11   959.52        298.11 288990
 517 SAJDOK Stanisław       10 < 5>---- S 12:07:03   959.29        297.93 294550
 518 GAWEŁCZYK-RUS           2 <18> 533 S 12:01:15   959.10        297.75 288930
 519 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 549 - 12:06:47   958.92        297.57 294180
 520 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <10>---- - 12:02:09   958.86        297.39 289720
 521 SUJKA Bogdan            8 <12>---- - 12:01:46   958.79        297.21 289330
 522 MORAWSKI Jan            7 <24>---- - 12:03:23   958.49        297.03 290790
 523 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 6> 550 - 12:01:42   957.24        296.85 288800
 524 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 547 S 12:01:43   956.99        296.67 288740
 525 RYŚ Henryk             10 < 9>---- - 12:06:16   956.94        296.49 293080
 526 GÓRNICKI Jerzy          7 <19> 527 - 12:01:33   956.86        296.31 288540
 527 GÓRNICKI Jerzy          7 <20> 528 S 12:01:37   956.65        296.13 288540
 528 GÓRNICKI Jerzy          7 <21> 534 - 12:01:38   956.59        295.94 288540
 529 WILK Daniel             7 < 6> 542 S 12:03:17   956.27        295.76 290020
 530 SOBAŁA Tadeusz          7 <10>---- - 12:03:23   955.85        295.58 289990
 531 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16>---- S 12:10:33   955.82        295.40 296830
 532 WIDERA Jan              7 <12>---- S 12:05:04   955.76        295.22 291570
 533 GAWEŁCZYK-RUS           2 <19>---- - 12:02:20   955.67        295.04 288930
 534 GÓRNICKI Jerzy          7 <22>---- - 12:02:04   955.22        294.86 288540
 535 TARGOSZ Władysław       8 <22>---- S 12:03:28   954.80        294.68 289750
 536 DRZEWIECKI R            7 <13>---- S 12:05:03   954.24        294.50 291090
 537 MŁOCEK Zygmunt          8 < 7>---- S 12:01:07   954.22        294.32 287330
 538 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 539 S 12:06:03   954.16        294.14 292020
 539 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18>---- - 12:06:06   954.00        293.96 292020
 540 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6>---- S 12:07:17   953.81        293.78 293090
 541 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13>---- - 12:08:10   953.64        293.60 293880
 542 WILK Daniel             7 < 7>---- S 12:04:10   953.49        293.42 290020
 543 ŚWIERKOT Marek         10 < 5>---- S 12:08:08   953.42        293.24 293780
 544 STABIK HENRYK          10 < 5>---- S 12:08:40   953.07        293.06 294180
 545 PUDEŁKO Józef          10 < 6>---- S 12:08:41   952.92        292.88 294150
 546 HOLEWA Edmund          10 <23>---- - 12:06:06   952.89        292.70 291680
 547 MACIEJA Zygmunt         2 < 4>---- S 12:03:15   952.15        292.52 288740
 548 BIŁKA Adam             10 <21>---- - 12:06:29   952.09        292.34 291800
 548 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16>---- - 12:08:59   952.09        292.34 294180
 548 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 7>---- S 12:03:20   952.09        292.34 288800
 551 CIERKOSZ Marian        10 <14>---- S 12:06:59   951.75        291.80 292170
 552 TEODORCZYK Zdzisław     9 <11>---- - 12:05:31   951.73        291.62 290770
 553 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <20>---- - 12:03:41   951.62        291.44 288990
 554 WAŁACH Rufin            9 <10>---- S 12:08:24   951.52        291.26 293450
 555 LACH Stanisław          7 <17>---- - 12:03:02   950.49        291.08 288030
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 556 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17>---- S 12:12:18   950.46               296830
 557 CYRA Andrzej           10 <11>---- - 12:08:50   950.22               293460
 558 CYRA Andrzej           10 <12>---- S 12:09:06   949.40               293460
 559 MŁOCEK Zygmunt          8 < 8>---- - 12:02:42   949.22               287330
 560 TOMASZKIEWICZ Karol     2 < 2>---- S 12:04:07   948.98               288600
 561 NYCZ EDWARD             9 < 5>---- - 12:07:15   948.90               291550
 562 STABIK HENRYK          10 < 6>---- S 12:10:02   948.87               294180
 563 WIDERA Jan              7 <13>---- S 12:07:19   948.76               291570
 564 HOLEWA Edmund          10 <24>---- - 12:07:27   948.71               291680
 565 RYŚ Henryk             10 <10>---- - 12:08:56   948.68               293080
 566 WAŁACH Rufin            9 <11>---- S 12:09:20   948.65               293450

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot 5 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 GÓREK STEFAN            290760  18    4   43  8  8  8  8  8  40 2878.01 10693.46 220
   2 MORAWSKI Jan            290790  46   10   18  8  8  8  8  8  40 2976.21 10493.20 710
   3 TARGOSZ Władysław       289750  31   36   45  8  8  8  8  8  40 2991.35 10492.20 821
   4 SZLACHTA Jan            289010  37   30   71  8  8  8  8  8  40 2781.78 10448.46 212
   5 LACH Stanisław          288030  41    9   27  8  8  8  8  8  40 2958.74 10387.06 712
   6 POŁĄCZAK Mieczysław     288990  48   21   28  8  7  8  6  8  37 2753.50  9759.60 213
   7 DRZEWIECKI R            291090  34  106  155  6  8  8  8  8  38 2695.66  9755.67 706
   8 SOBAŁA Tadeusz          289990  23    7   61  3  8  8  8  8  35 2775.66  9492.30 724
   9 WIDERA Jan              291570  28   34  146  5  8  7  7  8  35 2762.86  9199.29 727
  10 PISZCZEK Stanisław      289390  21   40  108  7  7  7  7  8  36 2892.05  9139.43 816
  11 PISARZOWSKI Eugeniusz   296830  47   23  105  8  8  8  8  5  37 1565.84  8680.071002
  12 MROWIŃSKI Ryszard       290040  14  102  109  6  7  7  8  7  35 2375.39  8611.64 715
  13 KRAWCZYK-OCZKO          288800  18  166  216  7  6  7  8  6  34 2002.69  8388.22 206
  14 MYDLAK Józef            287090  29   54  123  8  8  8  5  6  35 2043.77  8379.01 226
  15 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    294180  46    5   11  8  7  8  6  6  35 2100.71  8361.86 921
  16 TURCZYK Andrzej         292930  32    8   38  -  6  8  7  8  29 2972.07  8316.86 924
  17 RYŚ Henryk              293080  32  205  215  8  6  7  8  6  35 1965.76  8210.671026
  18 GAWEŁCZYK-RUS           288930  44   16   39  4  6  4  8  8  30 2718.56  7948.26 224
  19 PAJĄK Gotfryd           293990  44    2    3  4  8  8  5  7  32 2559.90  7943.751003
  20 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  289720  35   14  187  8  4  8  6  6  32 2026.31  7765.36 218
  21 SUJKA Bogdan            289330  34   98  104  2  7  7  7  7  30 2423.87  7567.19 818
  22 LEŚNIOWSKI Tadeusz      293880  36   48  179  5  4  5  8  7  29 2289.80  7364.02 933
  23 WESOŁOWSKI Kazimierz    291710  27  121  122  4  6  8  5  7  30 2370.53  7357.36 918
  24 WITKIEWICZ Marek        287410  25  288  289  7  4  6  6  6  29 1969.37  7085.52 225
  25 BIŁKA Adam              291800  31    1    6  2  3  3  8  8  24 3067.38  6985.281012
  26 MŁOCEK Zygmunt          287330  23  100  172  3  6  4  8  6  27 2022.51  6884.88 815
  27 WAŁACH Rufin            293450  33   17   46  8  4  5  5  7  29 2410.89  6804.58 914
  28 CIERKOSZ Marian         292170  33   83   88  4  1  5  6  8  24 2870.08  6715.091025
  29 WRÓBEL Stanisław+Piotr  292020  45   47   68  5  7  4  5  6  27 2071.34  6501.591011
  30 ŻOŁNECZKO Dawid         294770  32   94  128  2  3  5  7  7  24 2348.37  6497.16 928
  31 NYCZ EDWARD             291550  26   50  403  5  6  5  8  3  27 1017.39  6481.16 909
  32 HOLEWA Edmund           291680  54   22   26  0  2  4  8  8  22 2669.53  6295.131010
  33 MACIEJA Zygmunt         288740  14  305  320  4  5  5  7  4  25 1258.74  6107.35 215
  34 GÓRNICKI Jerzy          288540  76   85  133  3  7  5  6  4  25 1290.63  5967.72 720
  35 WIDUCH Dariusz          292410  37   42  142  4  3  5  5  6  23 2135.31  5909.20 916
  36 SZYSZKO KRZYSZTOF       288830  13  153  214  4  3  8  2  6  23 2047.56  5907.48 828
  37 MENDRYS Andrzej         289140  23   65  230  4  6  7  6  2  25  729.01  5827.29 808
  38 PUDEŁKO Józef           294150  29  145  296  5  3  4  6  5  23 1645.13  5791.421024
  39 WILK Daniel             290020  14   95  125  7  3  4  3  7  24 2365.30  5775.63 728
  40 RADZIEJEWSKI JERZY      293090  27  152  182  4  7  4  4  4  23 1357.83  5574.33 917
  41 FIJOŁEK Mirosław        289730  26  147  238  2  -  6  7  4  19 1311.34  5280.94 802
  42 SAJDOK Stanisław        294550  44   86  258  6  5  4  5  3  23  950.36  5202.461027
  43 TEODORCZYK Zdzisław     290770  35  253  302  -  7  4  2  8  21 2610.26  5161.59 932
  44 CIOŁKA A. - JANIK H.    291550  23  278  345  6  7  1  5  4  23 1283.78  5041.91 906
  45 ŚWIERKOT Marek          293780  20  101  160  6  2  2  5  4  19 1344.31  4612.901020
  46 SAPOŃ Stanisław         289950  10  242  308  5  4  5  3  3  20 1017.20  4572.86 719
  47 ŚWIERCZYŃSKI J+P        291660                2  5  4  7  -  18          4258.99 721
  48 STABIK HENRYK           294180  20   49  174  1  1  3  5  4  14 1376.57  3819.121029
  49 CYRA Andrzej            293460  63   66  103  3  2  2  4  3  14 1107.47  3444.011005
  50 KOFEL Jan               296550  22   84  604  8  3  2  1  1  15  375.94  2858.66 939
  51 PYRSKI Leszek           296790                4  3  2  5  -  14          2855.13 910
  52 POGORZAŁEK Alfred       292730                3  4  4  2  -  13          2780.06 716
  53 TOMASZKIEWICZ Karol     288600  14  511  560  7  4  1  0  1  13  299.01  2309.49 223
  54 KOZAK KRZYSZTOF         292730                4  3  2  2  -  11          2187.59 718
  55 STARCZYNOWSKI Jan       289260  18  474       2  5  3  0  1  11  305.67  2134.84 819
  56 KOWALSKI JAN            289140  10            3  3  3  0  0   9          1805.14 807
  57 PASZEK Wincenty         289950  11  681       2  3  0  3  0   8          1624.83 711
  58 BRYŁKA E - PETEJA P     289050                7  1  -  -  -   8          1371.83 227
  59 SOBOTA Stanisław        291620  18  429       6  0  0  0  1   7  313.78  1148.89 911
  60 BEDNARZ Henryk          292860  14  424       5  0  -  0  1   6  314.68  1091.07 901
  61 FICEK Jan               293860                5  0  -  -  -   5           760.71 922
  62 DUDA Henryk             293350                2  2  -  -  -   4           749.881041
  63 KUSZAJ Kazimierz        287890  15            3  0  0  1  0   4           738.01 814
  64 GRELA Stanisław         290080                3  -  -  -  -   3           508.11 729
  65 ROSS Jerzy              291650                3  -  -  -  -   3           454.841008
  66 CHMIEL Robert           289810                3  -  -  -  -   3           446.80 208
  67 PILARZ Marek            292780                2  -  -  -  -   2           309.75 926

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 5
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 KRAWCZYK-OCZKO          2   5   1413.59   953.44
       2 TARGOSZ Władysław       8   5   1411.35   961.47
       3 LACH Stanisław          7   5   1409.17   951.19
       4 LACH Stanisław          7   5   1395.26   951.19
       5 GÓREK STEFAN            2   5   1386.29   964.42
       6 GÓREK STEFAN            2   5   1361.53   964.42
       7 MŁOCEK Zygmunt          8   5   1355.56   952.71
       8 SZLACHTA Jan            2   5   1343.58   954.81
       9 SZLACHTA Jan            2   5   1338.48   954.81
      10 MORAWSKI Jan            7   5   1327.50   966.70
      11 SOBAŁA Tadeusz          7   5   1319.00   962.25
      12 TARGOSZ Władysław       8   5   1315.06   961.47
      13 WIDERA Jan              7   5   1309.45   970.22
      14 LACH Stanisław          7   5   1308.46   951.19
      15 MORAWSKI Jan            7   5   1306.33   966.70
      16 PISZCZEK Stanisław      8   5   1304.46   960.36
      17 PISZCZEK Stanisław      8   5   1302.39   960.36
      18 TARGOSZ Władysław       8   5   1296.62   961.47
      19 PISZCZEK Stanisław      8   5   1288.92   960.36
      20 LACH Stanisław          7   5   1283.80   951.19
      21 SZLACHTA Jan            2   5   1282.23   954.81
      22 TARGOSZ Władysław       8   5   1275.53   961.47
      23 GÓREK STEFAN            2   5   1271.78   964.42
      24 MORAWSKI Jan            7   5   1270.16   966.70
      25 TARGOSZ Władysław       8   5   1267.44   961.47
      26 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10   5   1266.21   979.40
      27 TARGOSZ Władysław       8   5   1259.68   961.47
      28 GÓREK STEFAN            2   5   1257.82   964.42
      29 MORAWSKI Jan            7   5   1256.20   966.70
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1250.42   986.81
      31 GÓREK STEFAN            2   5   1249.19   964.42
      32 DRZEWIECKI R            7   5   1249.16   967.33
      33 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2   5   1245.64   957.94
      34 DRZEWIECKI R            7   5   1245.13   967.33
      35 SZLACHTA Jan            2   5   1241.85   954.81
      36 SOBAŁA Tadeusz          7   5   1239.65   962.25
      37 DRZEWIECKI R            7   5   1229.09   967.33
      38 CIERKOSZ Marian        10   5   1224.59   980.39
      39 PAJĄK Gotfryd          10   5   1223.85   986.28
      40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1221.28  1002.33
      41 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1205.41   825.99
      42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1204.82  1002.33
      43 PUDEŁKO Józef          10   5   1193.07   986.62
      44 MYDLAK Józef            2   5   1192.70   947.66
      45 TURCZYK Andrzej         9   4   1185.82   863.50
      46 MORAWSKI Jan            7   4   1180.08   854.27
      47 MORAWSKI Jan            7   5   1179.09   966.70
      48 SOBAŁA Tadeusz          7   4   1174.26   850.76
      49 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1167.66   845.14
      50 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1165.90   986.81
      51 MORAWSKI Jan            7   4   1159.19   854.27
      52 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   5   1158.01   984.16
      53 PAJĄK Gotfryd          10   4   1157.40   869.52
      54 SZLACHTA Jan            2   4   1142.39   845.08
      55 RYŚ Henryk             10   5   1141.60   981.44
      56 WIDERA Jan              7   4   1141.01   838.27
      57 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1134.57   825.99
      58 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1134.37   825.99
      59 TURCZYK Andrzej         9   4   1131.78   863.50
      60 MYDLAK Józef            2   4   1129.99   839.08
      61 LACH Stanisław          7   5   1123.56   951.19
      62 MORAWSKI Jan            7   4   1121.53   854.27
      63 PAJĄK Gotfryd          10   4   1120.81   851.13
      64 RYŚ Henryk             10   5   1119.81   981.44
      65 PISZCZEK Stanisław      8   5   1119.45   960.36
      66 TARGOSZ Władysław       8   4   1117.76   776.60
      67 TARGOSZ Władysław       8   4   1117.66   850.08
      68 CIERKOSZ Marian        10   4   1114.88   846.41
      69 TARGOSZ Władysław       8   4   1111.96   850.08
      70 PAJĄK Gotfryd          10   4   1109.62   851.13
      71 GÓRNICKI Jerzy          7   4   1104.67   844.08
      72 SOBAŁA Tadeusz          7   4   1099.94   831.90
      73 MORAWSKI Jan            7   4   1098.58   854.27
      74 GÓREK STEFAN            2   4   1098.45   852.68
      75 GAWEŁCZYK-RUS           2   4   1097.26   845.52
      76 SOBAŁA Tadeusz          7   4   1095.31   831.90
      77 DRZEWIECKI R            7   4   1094.98   835.95
      78 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4   1094.43   808.92
      79 GAWEŁCZYK-RUS           2   4   1092.91   845.52
      80 PUDEŁKO Józef          10   4   1090.31   869.85
      81 WAŁACH Rufin            9   4   1088.29   866.82
      82 WAŁACH Rufin            9   4   1087.99   848.34
      83 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10   4   1085.81   863.63
      84 SUJKA Bogdan            8   4   1084.83   776.02
      85 TARGOSZ Władysław       8   4   1083.29   850.08
      86 TARGOSZ Władysław       8   4   1081.00   850.08
      87 SUJKA Bogdan            8   4   1080.05   830.83
      88 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1068.57   851.55
      89 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4   1067.20   863.95
      90 WESOŁOWSKI Kazimierz    9   4   1065.37   858.71
      91 MŁOCEK Zygmunt          8   4   1064.57   824.30
      92 BIŁKA Adam             10   4   1059.89   846.31
      93 MŁOCEK Zygmunt          8   4   1057.96   842.65
      94 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1057.78   665.92
      95 LACH Stanisław          7   4   1056.00   842.04
      96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1055.69   870.00
      97 SZLACHTA Jan            2   4   1054.91   825.91
      98 SZLACHTA Jan            2   4   1053.70   665.80
      99 RYŚ Henryk             10   4   1053.40   847.26
     100 CIERKOSZ Marian        10   4   1052.77   864.39
     101 DRZEWIECKI R            7   4   1052.24   835.95
     102 SUJKA Bogdan            8   4   1052.23   849.44
     103 LACH Stanisław          7   4   1049.46   823.04
     104 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2   4   1047.54   847.63
     105 MENDRYS Andrzej         8   4   1047.52   848.85
     106 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4   1045.14   863.95
     107 BIŁKA Adam             10   4   1043.66   846.31
     108 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1043.05   845.14
     109 MROWIŃSKI Ryszard       7   4   1037.59   832.58
     110 SUJKA Bogdan            8   4   1027.62   849.44
     111 MACIEJA Zygmunt         2   4   1022.26   824.56
     112 KRAWCZYK-OCZKO          2   4   1021.47   844.02
     113 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1018.98   845.14
     114 BIŁKA Adam             10   3   1018.85   730.10
     115 PISZCZEK Stanisław      8   4   1016.75   830.40
     116 SOBAŁA Tadeusz          7   3   1011.76   720.41
     117 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1010.94   771.56
     118 PISZCZEK Stanisław      8   4   1010.92   715.30
     119 MYDLAK Józef            2   4   1010.59   705.17
     120 SAJDOK Stanisław       10   4   1010.39   853.95
     121 SZLACHTA Jan            2   4   1010.35   825.91
     122 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1004.53   665.92
     123 CIOŁKA A. - JANIK H.    9   4    998.27   839.47
     124 FIJOŁEK Mirosław        8   3    993.61   719.84
     125 BIŁKA Adam             10   3    993.07   730.10
     126 WAŁACH Rufin            9   4    993.00   866.82
     127 MORAWSKI Jan            7   4    992.29   720.38
     128 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4    991.27   871.73
     129 WAŁACH Rufin            9   4    989.76   848.34
     130 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2   4    981.60   774.04
     131 GÓREK STEFAN            2   3    979.97   721.87
     132 MROWIŃSKI Ryszard       7   4    973.93   777.88
     133 WIDUCH Dariusz          9   4    972.92   788.26
     134 WILK Daniel             7   3    971.95   720.70

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           BIŁKA Adam               sek 10   -  8 konk.  3067.38 pkt.
           TARGOSZ Władysław        sek  8   -  8 konk.  2991.35 pkt.
           MORAWSKI Jan             sek  7   -  8 konk.  2976.21 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  8 konk.  2972.07 pkt.
           LACH Stanisław           sek  7   -  8 konk.  2958.74 pkt.