LISTA KONKURSOWA 06/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                 RZEPIN

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 29.05.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 373520 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°50'05.0"-52°21'08.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:20:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO          
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 63
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1860
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 620
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 372
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 465
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 11:09:46
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1076.32 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:59:59
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 815.20 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.51m.9s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  326|  100| 30.7|
                    |BRYNOW         | 12|  232|   46| 19.8|
                    |PANEWNIKI      | 12|  257|   88| 34.2|
                    |PIOTROWICE     | 15|  498|  163| 32.7|
                    |PODLESIE       | 13|  547|  223| 40.8|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 63| 1860|  620| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 PAJĄK Gotfryd          10 57-33-10 C 11:09:46  1076.32   0.54 50.00 473.36 376460
   2 HOLEWA Edmund          10 41-16- 8 C 11:09:10  1071.61   1.08 49.98 473.20 374170
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 85-51-10 S 11:11:47  1070.66   1.61 49.96 473.04 376640
   4 HOLEWA Edmund          10 < 2>  74 M 11:19:03  1042.11   2.15 49.94 472.87 374170
   5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 35-19- 8 C 11:24:58  1039.49   2.69 49.91 472.71 379380
   6 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  19 - 11:23:16  1036.32   3.23       472.55 376460
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  12 - 11:24:06  1034.44   3.76       472.39 376640
   8 ŚWIERKOT Marek         10 36-13- 9 S 11:24:28  1032.39   4.30 49.85 472.23 376270
   9 PUDEŁKO Józef          10 22- 5- 5 C 11:27:05  1025.93   4.84 49.83 472.07 376600
  10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  11 - 11:30:08  1024.98   5.38       471.91 379380
  11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  68 - 11:30:42  1023.42   5.91 49.78 471.75 379380
  12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  15 - 11:28:28  1022.18   6.45       471.58 376640
  13 NYCZ EDWARD             9 44-19- 6 M 11:28:28  1014.80   6.99 49.74 471.42 373920
  14 NYCZ EDWARD             9 < 2>  73 - 11:28:35  1014.48   7.53       471.26 373920
  15 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  16 - 11:31:34  1013.65   8.06 49.70 471.10 376640
  16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  31 M 11:31:36  1013.56   8.60 49.68 470.94 376640
  17 STABIK HENRYK          10 76-45-10 - 11:31:49  1013.00   9.14 49.66 470.78 376650
  18 STABIK HENRYK          10 < 2>  21 C 11:31:58  1012.59   9.68 49.63 470.62 376650
  19 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  32 C 11:31:54  1012.26  10.22 49.61 470.46 376460
  20 TURCZYK Andrzej         9 44-19- 8 S 11:31:43  1009.64  10.75 49.59 470.29 375300
  21 STABIK HENRYK          10 < 3>  30 - 11:34:04  1006.91  11.29 49.57 470.13 376650
  22 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 42-22-10 M 11:33:49  1006.62  11.83 49.55 469.97 376290
  23 FIJOŁEK Mirosław        8 28-15-10 S 11:30:09  1005.13  12.37 49.53 469.81 372050
  24 MYDLAK Józef            2 32- 9- 5 C 11:27:57  1003.86  12.90 49.50 469.65 369370
  25 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 22-13- 9 S 11:32:49  1003.12  13.44 49.48 469.49 373980
  26 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 62-32-10 C 11:34:12  1001.04  13.98 49.46 469.33 374590
  26 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  34 - 11:34:12  1001.04  13.98       469.33 374590
  28 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 57-21-10 S 11:31:59   999.67  15.05 49.42 469.00 371860
  29 WAŁACH Rufin            9 25- 9- 6 M 11:36:07   999.40  15.59 49.40 468.84 375890
  30 STABIK HENRYK          10 < 4>  35 - 11:37:21   998.15  16.13       468.68 376650
  31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  33 - 11:37:24   997.99  16.67 49.35 468.52 376640
  32 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  44 - 11:37:15   997.91  17.20       468.36 376460
  33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  38 - 11:37:36   997.46  17.74       468.20 376640
  34 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  53 S 11:35:53   996.56  18.28 49.29 468.04 374590
  35 STABIK HENRYK          10 < 5>  47 - 11:38:49   994.28  18.82       467.87 376650
  36 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  42 S 11:37:29   994.22  19.35 49.25 467.71 375300
  37 PISZCZEK Stanisław      8 30-20-10 S 11:34:58   991.37  19.89 49.22 467.55 371730
  38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  46 S 11:40:08   990.81  20.43 49.20 467.39 376640
  39 SUJKA Bogdan            8 39-13- 8 - 11:35:10   990.79  20.97 49.18 467.23 371710
  40 SUJKA Bogdan            8 < 2>  62 C 11:35:22   990.26  21.51 49.16 467.07 371710
  41 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  80 M 11:40:22   989.28  22.04 49.14 466.91 376290
  42 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  91 - 11:39:58   987.72  22.58       466.75 375300
  43 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2>  71 C 11:37:00   986.37  23.12 49.09 466.58 371860
  44 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  75 S 11:41:47   986.06  23.66 49.07 466.42 376460
  45 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 31- 7- 6 S 11:39:15   985.95  24.19 49.05 466.26 373920
  46 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  48 - 11:42:08   985.62  24.73       466.10 376640
  47 STABIK HENRYK          10 < 6>  63 S 11:42:15   985.35  25.27 49.01 465.94 376650
  48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  58 - 11:42:27   984.81  25.81       465.78 376640
  49 POŁĄCZAK Mieczysław     2 50-14- 5 S 11:36:54   984.80  26.34 48.97 465.62 371170
  50 MENDRYS Andrzej         8 24-12- 8 M 11:37:27   984.29  26.88 48.94 465.46 371520
  51 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  52 S 11:39:58   984.24  27.42 48.92 465.29 373980
  52 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 100 - 11:40:01   984.12  27.96 48.90 465.13 373980
  53 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  56 - 11:40:47   983.74  28.49 48.88 464.97 374590
  54 CYRA Andrzej           10 84-28- 8 - 11:42:08   983.71  29.03       464.81 375910
  55 CYRA Andrzej           10 < 2>  60 C 11:42:09   983.67  29.57 48.84 464.65 375910
  56 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  57 M 11:40:57   983.31  30.11 48.81 464.49 374590
  57 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  59 - 11:41:01   983.13  30.65       464.33 374590
  58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  70 S 11:43:25   982.33  31.18 48.77 464.17 376640
  59 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  69 - 11:41:23   982.19  31.72 48.75 464.00 374590
  60 CYRA Andrzej           10 < 3>  78 - 11:42:50   981.92  32.26 48.73 463.84 375910
  61 WAŁACH Rufin            9 < 2> 137 S 11:43:00   981.44  32.80 48.71 463.68 375890
  62 SUJKA Bogdan            8 < 3>  64 S 11:39:17   980.03  33.33 48.69 463.52 371710
  63 STABIK HENRYK          10 < 7>  65 - 11:44:21   979.97  33.87       463.36 376650
  64 SUJKA Bogdan            8 < 4> 161 S 11:39:19   979.95  34.41 48.64 463.20 371710
  65 STABIK HENRYK          10 < 8>  67 - 11:44:23   979.88  34.95 48.62 463.04 376650
  66 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  82 C 11:39:48   979.59  35.48 48.60 462.87 372050
  67 STABIK HENRYK          10 < 9>  85 - 11:44:32   979.50  36.02 48.58 462.71 376650
  68 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  97 - 11:47:31   979.00  36.56       462.55 379380
  69 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8>  76 M 11:42:38   978.98  37.10 48.53 462.39 374590
  70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12>  81 - 11:44:44   978.96  37.63 48.51 462.23 376640
  71 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 139 S 11:39:55   978.79  38.17 48.49 462.07 371860
  72 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 136 S 11:44:40   978.17  38.71 48.47 461.91 376270
  73 NYCZ EDWARD             9 < 3>  87 C 11:42:36   977.31  39.25 48.45 461.75 373920
  74 HOLEWA Edmund          10 < 3> 143 - 11:43:00   976.95  39.78 48.43 461.58 374170
  75 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  94 - 11:45:30   976.55  40.32       461.42 376460
  76 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9>  92 - 11:43:48   976.00  40.86 48.38 461.26 374590
  77 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2> 229 - 11:40:26   975.65  41.40       461.10 371170
  78 CYRA Andrzej           10 < 4>  79 M 11:45:19   975.59  41.94 48.34 460.94 375910
  79 CYRA Andrzej           10 < 5> 123 - 11:45:27   975.25  42.47 48.32 460.78 375910
  80 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  84 - 11:45:54   975.10  43.01 48.30 460.62 376290
  81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13>  89 - 11:46:16   975.08  43.55 48.28 460.46 376640
  82 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  95 C 11:41:41   974.76  44.09 48.25 460.29 372050
  83 TARGOSZ Władysław       8 30-11- 7 M 11:41:56   974.15  44.62 48.23 460.13 372060
  84 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>  88 M 11:46:18   974.09  45.16 48.21 459.97 376290
  85 STABIK HENRYK          10 <10>  90 - 11:46:45   973.89  45.70 48.19 459.81 376650
  86 RYŚ Henryk             10 31-12- 7 S 11:46:01   972.86  46.24 48.17 459.65 375540
  87 NYCZ EDWARD             9 < 4> 146 - 11:44:26   972.65  46.77 48.15 459.49 373920
  88 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 138 C 11:47:08   971.99  47.31 48.13 459.33 376290
  89 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 103 - 11:47:34   971.81  47.85 48.10 459.17 376640
  90 STABIK HENRYK          10 <11>  99 - 11:48:06   970.50  48.39       459.00 376650
  91 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 153 - 11:46:44   970.44  48.92 48.06 458.84 375300
  92 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10>  93 - 11:46:20   969.60  49.46       458.68 374590
  93 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 101 - 11:46:24   969.44  50.00       458.52 374590
  94 PAJĄK Gotfryd          10 < 7> 127 M 11:48:26   969.18  50.54 48.00 458.36 376460
  95 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 118 S 11:44:06   968.63  51.08 47.97 458.20 372050
  96 MŁOCEK Zygmunt          8 16- 5- 5 C 11:41:45   968.62  51.61 47.95 458.04 369770
  97 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 124 - 11:51:47   968.34  52.15       457.87 379380
  98 ŻUBER Bolesław         10 18- 4- 4 S 11:46:42   967.78  52.69 47.91 457.71 374240
  99 STABIK HENRYK          10 <12> 102 - 11:49:36   966.76  53.23 47.89 457.55 376650
 100 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 111 C 11:46:58   966.44  53.76 47.87 457.39 373980
 101 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 104 C 11:47:43   966.14  54.30 47.84 457.23 374590
 102 STABIK HENRYK          10 <13> 107 - 11:49:52   966.10  54.84       457.07 376650
 103 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 116 - 11:50:23   964.80  55.38       456.91 376640
 104 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 106 - 11:48:28   964.28  55.91 47.78 456.75 374590
 105 BEDNARZ Henryk          9 20- 1- 1 C 11:49:12   964.08  56.45 47.76 456.58 375220
 106 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 113 - 11:48:34   964.03  56.99 47.74 456.42 374590
 107 STABIK HENRYK          10 <14> 110 - 11:50:47   963.83  57.53 47.72 456.26 376650
 108 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 170 S 11:45:30   963.74  58.06 47.69 456.10 371520
 109 MORAWSKI Jan            7 24- 3- 3 C 11:47:11   963.65  58.60 47.67 455.94 373110
 110 STABIK HENRYK          10 <15> 117 - 11:50:56   963.46  59.14 47.65 455.78 376650
 111 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 197 - 11:48:13   963.33  59.68 47.63 455.62 373980
 112 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 149 S 11:45:58   963.11  60.22 47.61 455.46 371730
 113 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 114 C 11:48:58   963.04  60.75 47.59 455.29 374590
 114 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 119 - 11:49:01   962.92  61.29 47.56 455.13 374590
 115 RADZIEJEWSKI JERZY      9 24- 7- 6 S 11:50:03   962.70  61.83 47.54 454.97 375500
 116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 135 - 11:51:32   961.96  62.37 47.52 454.81 376640
 117 STABIK HENRYK          10 <16> 125 - 11:51:36   961.82  62.90 47.50 454.65 376650
 118 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 122 - 11:47:25   960.34  63.44 47.48 454.49 372050
 119 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 126 - 11:50:12   960.00  63.98       454.33 374590
 120 STARCZYNOWSKI Jan       8 15- 3- 3 S 11:47:08   959.98  64.52 47.44 454.17 371640
 121 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 131 S 11:51:32   959.05  65.05 47.41 454.00 375500
 122 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 227 S 11:47:58   958.97  65.59 47.39 453.84 372050
 123 CYRA Andrzej           10 < 6> 132 C 11:52:10   958.55  66.13 47.37 453.68 375910
 124 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 167 - 11:56:02   957.95  66.67 47.35 453.52 379380
 125 STABIK HENRYK          10 <17> 142 M 11:53:24   957.42  67.20 47.33 453.36 376650
 126 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 169 - 11:51:17   957.34  67.74 47.31 453.20 374590
 127 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 159 C 11:53:20   957.10  68.28 47.28 453.04 376460
 128 SOBAŁA Tadeusz          7 28-12-10 C 11:48:59   957.08  68.82 47.26 452.87 372290
 129 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 457 S 11:53:35   956.85  69.35 47.24 452.71 376600
 130 SZLACHTA Jan            2 29-10- 6 - 11:47:56   956.81  69.89 47.22 452.55 371180
 131 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 300 S 11:52:33   956.57  70.43 47.20 452.39 375500
 132 CYRA Andrzej           10 < 7> 164 - 11:53:35   955.10  70.97       452.23 375910
 133 CIERKOSZ Marian        10 15- 5- 5 S 11:52:27   954.87  71.51 47.16 452.07 374740
 134 GAWEŁCZYK-RUS           2 33-13- 5 - 11:49:04   953.95  72.04       451.91 371150
 135 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 150 - 11:54:58   953.60  72.58 47.11 451.75 376640
 136 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 334 M 11:54:47   953.11  73.12 47.09 451.58 376270
 137 WAŁACH Rufin            9 < 3> 236 S 11:54:44   952.26  73.66 47.07 451.42 375890
 138 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 141 - 11:55:17   951.95  74.19       451.26 376290
 139 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 176 M 11:50:48   951.54  74.73 47.03 451.10 371860
 140 BITTMANN Grzegorz       9 10- 3- 3 S 11:51:56   951.00  75.27 47.00 450.94 372730
 141 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 152 S 11:55:46   950.79  75.81 46.98 450.78 376290
 142 STABIK HENRYK          10 <18> 147 - 11:56:33   949.82  76.34 46.96 450.62 376650
 143 HOLEWA Edmund          10 < 4> 160 - 11:53:58   949.75  76.88 46.94 450.46 374170
 144 GÓREK STEFAN            2 20- 6- 5 S 11:52:52   949.36  77.42 46.92 450.29 372970
 145 LACH STANISŁAW          7 15- 4- 4 S 11:50:24   949.31  77.96 46.90 450.13 370610
 146 NYCZ EDWARD             9 < 5> 162 - 11:53:55   949.24  78.49       449.97 373920
 147 STABIK HENRYK          10 <19> 203 S 11:56:52   949.06  79.03 46.85 449.81 376650
 148 MACIEJA Zygmunt         2 30-14- 6 - 11:50:53   948.85  79.57       449.65 370890
 149 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 189 S 11:51:47   948.82  80.11 46.81 449.49 371730
 150 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 163 - 11:56:58   948.80  80.65       449.33 376640
 151 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 248 S 11:52:15   948.53  81.18 46.77 449.17 372060
 152 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 188 - 11:56:44   948.47  81.72       449.00 376290
 153 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 154 S 11:55:42   948.45  82.26 46.72 448.84 375300
 154 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 182 - 11:55:47   948.25  82.80       448.68 375300
 155 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 285 S 11:54:31   947.79  83.33 46.68 448.52 373920
 156 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 275 S 11:50:26   947.08  83.87 46.66 448.36 369770
 157 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 310 C 11:55:45   946.91  84.41 46.64 448.20 374740
 158 GÓREK STEFAN            2 < 2> 412 S 11:53:54   946.86  84.95 46.62 448.04 372970
 159 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 178 - 11:57:37   946.79  85.48 46.59 447.87 376460
 160 HOLEWA Edmund          10 < 5> 218 C 11:55:13   946.75  86.02 46.57 447.71 374170
 161 SUJKA Bogdan            8 < 5> 253 - 11:52:46   946.39  86.56 46.55 447.55 371710
 162 NYCZ EDWARD             9 < 6> 190 - 11:55:08   946.31  87.10       447.39 373920
 163 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 168 - 11:58:22   945.46  87.63       447.23 376640
 164 CYRA Andrzej           10 < 8> 165 - 11:57:45   945.09  88.17       447.07 375910
 165 CYRA Andrzej           10 < 9> 183 - 11:57:47   945.01  88.71       446.91 375910
 166 RYŚ Henryk             10 < 2> 184 - 11:57:26   944.91  89.25       446.75 375540
 167 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 173 - 12:01:31   944.87  89.78 46.42 446.58 379380
 168 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 172 - 11:58:39   944.79  90.32       446.42 376640
 169 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 179 C 11:56:34   944.58  90.86 46.38 446.26 374590
 170 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 177 - 11:53:26   944.30  91.40 46.36 446.10 371520
 171 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 231 - 11:53:05   944.20  91.94 46.34 445.94 371150
 172 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 174 - 11:58:58   944.04  92.47       445.78 376640
 173 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 199 C 12:02:18   943.03  93.01 46.29 445.62 379380
 174 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 185 - 11:59:28   942.86  93.55 46.27 445.46 376640
 175 SZLACHTA Jan            2 < 2> 276 C 11:53:44   942.72  94.09 46.25 445.29 371180
 176 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 244 - 11:54:39   942.25  94.62 46.23 445.13 371860
 177 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 187 C 11:54:21   942.11  95.16 46.21 444.97 371520
 178 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 208 - 11:59:41   941.90  95.70 46.19 444.81 376460
 179 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 192 S 11:57:42   941.89  96.24 46.16 444.65 374590
 180 KOFEL Jan               9 33- 2- 1 S 12:02:22   941.63  96.77 46.14 444.49 378880
 181 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 225 S 11:55:55   941.44  97.31 46.12 444.33 372730
 182 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 245 M 11:58:40   941.39  97.85 46.10 444.17 375300
 183 CYRA Andrzej           10 <10> 196 - 11:59:26   941.11  98.39       444.00 375910
 184 RYŚ Henryk             10 < 3> 207 M 11:59:03   941.09  98.92 46.06 443.84 375540
 185 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 193 - 12:00:14   941.05  99.46       443.68 376640
 186 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 3- 3 S 11:58:32   940.90 100.00 46.01 443.52 374980
 187 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 191 S 11:55:02   940.48 100.54 45.99 443.36 371520
 188 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 214 S 12:00:12   940.26 101.08 45.97 443.20 376290
 189 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 194 C 11:55:24   940.14 101.61 45.95 443.04 371730
 190 NYCZ EDWARD             9 < 7> 213 - 11:58:03   939.38 102.15       442.87 373920
 191 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 210 - 11:55:33   939.25 102.69 45.91 442.71 371520
 192 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 284 S 11:58:52   939.14 103.23 45.88 442.55 374590
 193 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 204 - 12:01:05   939.06 103.76 45.86 442.39 376640
 194 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 294 M 11:55:56   938.87 104.30 45.84 442.23 371730
 195 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 219 - 11:55:04   938.80 104.84 45.82 442.07 370890
 196 CYRA Andrzej           10 <11> 226 - 12:00:27   938.72 105.38 45.80 441.91 375910
 197 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 326 C 11:58:32   938.39 105.91 45.78 441.75 373980
 198 WIDUCH Dariusz          9 31- 7- 5 S 11:59:25   938.32 106.45 45.75 441.58 374780
 199 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 201 - 12:04:24   938.13 106.99 45.73 441.42 379380
 200 POGORZAŁEK Alfred       7 20- 5- 5 S 11:59:47   937.96 107.53 45.71 441.26 374980
 201 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 216 S 12:04:30   937.90 108.06 45.69 441.10 379380
 202 FICEK Jan               9 25- 5- 3 - 12:01:27   937.53 108.60       440.94 376370
 203 STABIK HENRYK          10 <20> 205 C 12:01:46   937.48 109.14 45.65 440.78 376650
 204 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 206 - 12:01:50   937.30 109.68       440.62 376640
 205 STABIK HENRYK          10 <21> 211 - 12:01:51   937.29 110.22 45.60 440.46 376650
 206 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 222 - 12:02:02   936.84 110.75       440.29 376640
 207 RYŚ Henryk             10 < 4> 290 - 12:00:52   936.82 111.29 45.56 440.13 375540
 208 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 209 C 12:01:54   936.70 111.83 45.54 439.97 376460
 209 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 256 M 12:01:55   936.66 112.37 45.52 439.81 376460
 210 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 333 M 11:56:39   936.64 112.90 45.50 439.65 371520
 211 STABIK HENRYK          10 <22> 263 - 12:02:08   936.63 113.44       439.49 376650
 212 SUJKA Krystyna          8 32- 7- 2 - 11:56:58   936.35 113.98 45.45 439.33 371700
 213 NYCZ EDWARD             9 < 8> 215 S 11:59:26   936.13 114.52 45.43 439.17 373920
 214 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 249 M 12:02:00   936.05 115.05 45.41 439.00 376290
 215 NYCZ EDWARD             9 < 9> 238 S 11:59:31   935.93 115.59 45.39 438.84 373920
 216 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 250 S 12:05:25   935.78 116.13 45.37 438.68 379380
 217 SAJDOK Stanisław       10 36- 4- 2 M 12:02:58   935.69 116.67 45.34 438.52 377050
 218 HOLEWA Edmund          10 < 6> 237 - 12:00:01   935.39 117.20 45.32 438.36 374170
 219 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 220 - 11:56:35   935.21 117.74       438.20 370890
 220 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 223 - 11:56:41   934.98 118.28       438.04 370890
 221 TEODORCZYK Zdzisław     9 31- 4- 2 C 11:59:05   934.89 118.82 45.26 437.87 373100
 222 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 230 - 12:02:55   934.78 119.35       437.71 376640
 223 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 262 - 11:56:50   934.62 119.89       437.55 370890
 224 ŻOŁNECZKO Dawid         9 26- 6- 4 C 12:03:35   934.60 120.43 45.19 437.39 377190
 225 BITTMANN Grzegorz       9 < 3>---- C 11:58:56   934.32 120.97 45.17 437.23 372730
 226 CYRA Andrzej           10 <12> 240 M 12:02:33   933.82 121.51 45.15 437.07 375910
 227 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 233 C 11:58:52   932.77 122.04 45.13 436.91 372050
 228 ŻUBER Bolesław         10 < 2> 288 S 12:01:20   932.49 122.58 45.11 436.75 374240
 229 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3> 330 S 11:58:21   931.77 123.12 45.09 436.58 371170
 230 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 242 - 12:04:19   931.55 123.66 45.06 436.42 376640
 231 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 235 - 11:58:34   931.21 124.19       436.26 371150
 232 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 289 - 12:05:20   930.57 124.73 45.02 436.10 377190
 233 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 234 - 12:00:03   930.01 125.27 45.00 435.94 372050
 234 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 239 M 12:00:04   929.97 125.81 44.98 435.78 372050
 235 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 264 - 11:59:07   929.93 126.34       435.62 371150
 236 WAŁACH Rufin            9 < 4> 406 S 12:04:34   929.12 126.88 44.94 435.46 375890
 237 HOLEWA Edmund          10 < 7> 251 - 12:02:44   929.08 127.42       435.29 374170
 238 NYCZ EDWARD             9 <10> 259 C 12:02:43   928.49 127.96 44.89 435.13 373920
 239 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 298 M 12:01:05   927.61 128.49 44.87 434.97 372050
 240 CYRA Andrzej           10 <13> 241 S 12:05:16   927.56 129.03 44.85 434.81 375910
 241 CYRA Andrzej           10 <14> 247 M 12:05:26   927.18 129.57 44.83 434.65 375910
 242 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 246 M 12:06:18   927.00 130.11 44.81 434.49 376640
 243 KRAWCZYK-OCZKO          2 21- 5- 4 S 12:00:40   925.83 130.65 44.78 434.33 370950
 244 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 329 - 12:01:42   925.72 131.18 44.76 434.17 371860
 245 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 279 - 12:05:49   924.80 131.72 44.74 434.00 375300
 245 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 260 - 12:07:16   924.80 131.72       434.00 376640
 247 CYRA Andrzej           10 <15> 335 - 12:06:37   924.48 132.80 44.70 433.68 375910
 248 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 287 - 12:02:30   924.37 133.33 44.68 433.52 372060
 249 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 261 - 12:07:05   924.36 133.87 44.66 433.36 376290
 250 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 309 - 12:10:27   924.30 134.41       433.20 379380
 251 HOLEWA Edmund          10 < 8> 265 M 12:05:05   923.69 134.95 44.61 433.04 374170
 252 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 325 C 12:05:45   923.67 135.48 44.59 432.87 374780
 253 SUJKA Bogdan            8 < 6> 257 M 12:02:59   922.40 136.02 44.57 432.71 371710
 254 MYDLAK Józef            2 < 2> 258 - 12:00:34   922.12 136.56 44.55 432.55 369370
 255 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 470 - 12:04:48   921.69 137.10 44.53 432.39 373100
 256 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 268 - 12:08:28   921.64 137.63 44.50 432.23 376460
 257 SUJKA Bogdan            8 < 7> 308 C 12:03:25   921.40 138.17 44.48 432.07 371710
 258 MYDLAK Józef            2 < 3> 317 - 12:00:58   921.20 138.71 44.46 431.91 369370
 259 NYCZ EDWARD             9 <11> 369 - 12:06:09   920.65 139.25 44.44 431.75 373920
 260 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 278 M 12:09:20   920.13 139.78 44.42 431.58 376640
 261 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 361 S 12:09:08   919.72 140.32 44.40 431.42 376290
 262 MACIEJA Zygmunt         2 < 6> 282 S 12:03:18   919.64 140.86 44.38 431.26 370890
 263 STABIK HENRYK          10 <23> 266 C 12:09:49   919.07 141.40 44.35 431.10 376650
 264 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 272 - 12:03:59   918.73 141.94 44.33 430.94 371150
 265 HOLEWA Edmund          10 < 9> 269 M 12:07:24   918.43 142.47 44.31 430.78 374170
 266 STABIK HENRYK          10 <24> 267 - 12:10:23   917.80 143.01 44.29 430.62 376650
 267 STABIK HENRYK          10 <25> 273 - 12:10:50   916.80 143.55 44.27 430.46 376650
 268 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 271 - 12:10:58   916.04 144.09 44.25 430.29 376460
 269 HOLEWA Edmund          10 <10> 337 C 12:08:33   915.85 144.62 44.22 430.13 374170
 270 DUDA Henryk            10 34- 7- 3 C 12:10:40   915.24 145.16 44.20 429.97 375860
 271 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 274 C 12:11:22   915.14 145.70 44.18 429.81 376460
 272 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 286 M 12:05:45   914.73 146.24 44.16 429.65 371150
 273 STABIK HENRYK          10 <26> 277 - 12:11:55   914.38 146.77 44.14 429.49 376650
 274 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 292 - 12:11:45   914.29 147.31       429.33 376460
 275 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 358 S 12:04:56   913.16 147.85 44.09 429.17 369770
 276 SZLACHTA Jan            2 < 3> 336 S 12:06:47   912.48 148.39 44.07 429.00 371180
 277 STABIK HENRYK          10 <27> 295 - 12:12:58   912.06 148.92 44.05 428.84 376650
 278 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 283 M 12:13:00   911.96 149.46 44.03 428.68 376640
 279 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 291 - 12:11:36   911.81 150.00       428.52 375300
 280 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 346 C 12:08:22   911.66 150.54 43.99 428.36 372290
 281 SUJKA Krystyna          8 < 2> 297 C 12:07:45   911.59 151.08 43.97 428.20 371700
 282 MACIEJA Zygmunt         2 < 7> 315 S 12:06:52   911.58 151.61 43.94 428.04 370890
 283 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 299 - 12:13:11   911.56 152.15       427.87 376640
 284 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 304 S 12:10:59   911.45 152.69 43.90 427.71 374590
 285 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 302 S 12:10:20   911.26 153.23 43.88 427.55 373920
 286 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 347 S 12:07:21   911.13 153.76 43.86 427.39 371150
 287 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 362 S 12:08:27   910.91 154.30 43.84 427.23 372060
 288 ŻUBER Bolesław         10 < 3> 585 S 12:11:05   910.38 154.84 43.81 427.07 374240
 289 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 324 M 12:14:37   909.73 155.38 43.79 426.91 377190
 290 RYŚ Henryk             10 < 5> 293 M 12:12:52   909.59 155.91 43.77 426.75 375540
 291 TURCZYK Andrzej         9 <10> 327 - 12:12:41   909.41 156.45       426.58 375300
 292 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 359 M 12:14:04   909.18 156.99 43.73 426.42 376460
 293 RYŚ Henryk             10 < 6> 321 S 12:13:14   908.78 157.53 43.71 426.26 375540
 294 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 312 - 12:09:23   908.02 158.06 43.69 426.10 371730
 295 STABIK HENRYK          10 <28> 316 - 12:14:49   907.99 158.60       425.94 376650
 296 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 320 M 12:08:49   907.38 159.14 43.64 425.78 370950
 297 SUJKA Krystyna          8 < 3> 328 S 12:09:44   907.18 159.68 43.62 425.62 371700
 298 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 341 M 12:10:12   907.00 160.22 43.60 425.46 372050
 299 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 311 - 12:15:17   906.95 160.75       425.29 376640
 300 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 301 - 12:14:35   905.73 161.29 43.56 425.13 375500
 301 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 307 S 12:14:37   905.66 161.83 43.53 424.97 375500
 302 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4> 314 C 12:12:54   905.59 162.37 43.51 424.81 373920
 303 FICEK Jan               9 < 2> 331 S 12:16:15   904.19 162.90 43.49 424.65 376370
 304 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 306 - 12:14:21   904.04 163.44 43.47 424.49 374590
 305 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2> 319 S 12:14:48   904.00 163.98 43.45 424.33 374980
 306 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 366 M 12:14:24   903.93 164.52 43.43 424.17 374590
 307 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 384 S 12:15:26   903.88 165.05 43.41 424.00 375500
 308 SUJKA Bogdan            8 < 8> 342 M 12:11:18   903.74 165.59 43.38 423.84 371710
 309 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 408 M 12:19:52   903.57 166.13 43.36 423.68 379380
 309 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 499 C 12:14:44   903.57 166.13 43.36 423.68 374740
 311 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 322 - 12:16:51   903.54 167.20       423.36 376640
 312 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 313 - 12:11:29   903.39 167.74 43.30 423.20 371730
 313 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 349 M 12:11:36   903.13 168.28 43.28 423.04 371730
 314 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5> 449 - 12:14:04   903.04 168.82 43.25 422.87 373920
 315 MACIEJA Zygmunt         2 < 8> 441 S 12:10:45   902.96 169.35 43.23 422.71 370890
 316 STABIK HENRYK          10 <29> 364 - 12:17:11   902.84 169.89       422.55 376650
 317 MYDLAK Józef            2 < 4> 351 S 12:09:11   902.70 170.43 43.19 422.39 369370
 318 MROWIŃSKI Ryszard       7 10- 3- 3 C 12:12:32   902.62 170.97 43.17 422.23 372360
 319 POGORZAŁEK Alfred       7 < 3> 338 S 12:15:29   902.52 171.51 43.15 422.07 374980
 320 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3> 350 - 12:11:14   902.04 172.04 43.13 421.91 370950
 321 RYŚ Henryk             10 < 7> 332 C 12:16:32   901.58 172.58 43.10 421.75 375540
 322 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36> 323 - 12:17:47   901.52 173.12 43.08 421.58 376640
 323 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37> 345 - 12:17:51   901.38 173.66       421.42 376640
 324 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 415 S 12:18:28   901.36 174.19 43.04 421.26 377190
 325 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 363 - 12:15:50   901.27 174.73 43.02 421.10 374780
 326 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 377 C 12:15:01   901.12 175.27 43.00 420.94 373980
 327 TURCZYK Andrzej         9 <11> 344 S 12:16:34   900.94 175.81 42.97 420.78 375300
 328 SUJKA Krystyna          8 < 4> 493 - 12:12:43   900.62 176.34 42.95 420.62 371700
 329 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7> 356 - 12:13:05   900.21 176.88 42.93 420.46 371860
 330 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4> 360 M 12:12:21   900.13 177.42 42.91 420.29 371170
 331 FICEK Jan               9 < 3> 440 - 12:18:09   900.08 177.96 42.89 420.13 376370
 332 RYŚ Henryk             10 < 8> 340 M 12:17:42   899.07 178.49 42.87 419.97 375540
 333 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 494 S 12:13:17   898.95 179.03 42.84 419.81 371520
 334 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 343 S 12:18:38   898.81 179.57 42.82 419.65 376270
 335 CYRA Andrzej           10 <16> 339 C 12:18:21   898.55 180.11 42.80 419.49 375910
 336 SZLACHTA Jan            2 < 4> 348 M 12:13:10   898.38 180.65 42.78 419.33 371180
 337 HOLEWA Edmund          10 <11> 355 C 12:16:34   898.22 181.18 42.76 419.17 374170
 338 POGORZAŁEK Alfred       7 < 4> 380 S 12:17:34   898.01 181.72 42.74 419.00 374980
 339 CYRA Andrzej           10 <17> 354 - 12:19:11   896.77 182.26 42.72 418.84 375910
 340 RYŚ Henryk             10 < 9> 501 C 12:18:52   896.56 182.80 42.69 418.68 375540
 341 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 446 C 12:15:04   896.36 183.33 42.67 418.52 372050
 342 SUJKA Bogdan            8 < 9> 498 - 12:14:43   896.30 183.87 42.65 418.36 371710
 343 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 388 - 12:19:50   896.24 184.41 42.63 418.20 376270
 344 TURCZYK Andrzej         9 <12> 404 - 12:18:50   896.06 184.95 42.61 418.04 375300
 345 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <38> 357 - 12:20:23   895.94 185.48 42.59 417.87 376640
 346 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 397 S 12:15:34   895.86 186.02 42.56 417.71 372290
 347 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 433 S 12:14:32   895.34 186.56 42.54 417.55 371150
 348 SZLACHTA Jan            2 < 5> 405 - 12:14:37   895.24 187.10 42.52 417.39 371180
 349 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 395 S 12:15:21   894.98 187.63 42.50 417.23 371730
 350 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 374 S 12:14:30   894.93 188.17 42.48 417.07 370950
 351 MYDLAK Józef            2 < 5> 352 - 12:12:47   894.83 188.71 42.46 416.91 369370
 352 MYDLAK Józef            2 < 6> 453 S 12:12:51   894.68 189.25 42.44 416.75 369370
 353 DUDA Henryk            10 < 2> 402 - 12:20:18   894.27 189.78       416.58 375860
 354 CYRA Andrzej           10 <18> 367 - 12:20:36   893.75 190.32       416.42 375910
 355 HOLEWA Edmund          10 <12> 390 S 12:18:43   893.61 190.86 42.37 416.26 374170
 356 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8> 409 S 12:16:11   893.50 191.40 42.35 416.10 371860
 357 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <39> 391 - 12:21:36   893.36 191.94       415.94 376640
 358 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 560 M 12:14:03   893.06 192.47 42.31 415.78 369770
 359 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 379 - 12:21:38   892.86 193.01 42.28 415.62 376460
 360 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 5> 373 - 12:15:51   892.56 193.55 42.26 415.46 371170
 361 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 368 - 12:21:39   892.42 194.09       415.29 376290
 362 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 410 S 12:17:10   891.87 194.62 42.22 415.13 372060
 363 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 432 - 12:20:15   891.80 195.16 42.20 414.97 374780
 364 STABIK HENRYK          10 <30> 365 - 12:22:22   891.76 195.70       414.81 376650
 365 STABIK HENRYK          10 <31> 371 C 12:22:36   891.27 196.24 42.16 414.65 376650
 366 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 375 - 12:20:24   891.03 196.77 42.13 414.49 374590
 367 CYRA Andrzej           10 <19> 393 C 12:22:26   889.87 197.31 42.11 414.33 375910
 368 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 387 S 12:22:52   889.86 197.85 42.09 414.17 376290
 369 NYCZ EDWARD             9 <12> 398 M 12:20:33   889.12 198.39 42.07 414.00 373920
 370 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 430 - 12:24:09   888.95 198.92 42.05 413.84 377050
 371 STABIK HENRYK          10 <32> 376 - 12:23:43   888.92 199.46 42.03 413.68 376650
 372 CHMIEL Robert           2 26- 5- 4 S 12:18:26   888.91 200.00 42.00 413.52 371950
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 373 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 6> 407 M 12:17:41   888.64        41.98 413.36 371170
 374 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5>---- S 12:17:29   888.54        41.96 413.20 370950
 375 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 401 - 12:21:37   888.46        41.94 413.04 374590
 376 STABIK HENRYK          10 <33> 389 - 12:24:32   887.21              412.87 376650
 377 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 378 - 12:21:39   886.94        41.90 412.71 373980
 378 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 394 M 12:21:42   886.84        41.88 412.55 373980
 379 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 381 - 12:24:31   886.80              412.39 376460
 380 POGORZAŁEK Alfred       7 < 5>---- M 12:22:51   886.79        41.83 412.23 374980
 381 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 382 - 12:24:46   886.28              412.07 376460
 382 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 383 - 12:24:50   886.14              411.91 376460
 383 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 385 - 12:24:52   886.07              411.75 376460
 384 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7>---- M 12:24:28   884.64        41.75 411.58 375500
 385 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 423 M 12:25:46   884.19        41.72 411.42 376460
 386 LACH STANISŁAW          7 < 2> 512 C 12:19:17   883.91        41.70 411.26 370610
 387 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 400 S 12:26:02   883.24        41.68 411.10 376290
 388 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 419 - 12:26:03   883.16              410.94 376270
 389 STABIK HENRYK          10 <34> 399 S 12:26:31   883.08        41.64 410.78 376650
 390 HOLEWA Edmund          10 <13> 427 - 12:24:01   882.44        41.62 410.62 374170
 391 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <40> 392 - 12:27:11   881.68              410.46 376640
 392 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <41> 421 S 12:27:13   881.61        41.57 410.29 376640
 393 CYRA Andrzej           10 <20> 491 - 12:26:27   881.49        41.55 410.13 375910
 394 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 436 M 12:24:17   881.44        41.53 409.97 373980
 395 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 396 - 12:21:48   881.29        41.51 409.81 371730
 395 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 403 S 12:21:48   881.29        41.51 409.81 371730
 397 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 429 S 12:22:28   881.23        41.47 409.49 372290
 398 NYCZ EDWARD             9 <13> 552 - 12:24:21   881.16              409.33 373920
 399 STABIK HENRYK          10 <35> 417 M 12:27:44   880.57        41.42 409.17 376650
 400 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 428 - 12:27:55   879.35        41.40 409.00 376290
 401 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 413 M 12:26:07   879.08        41.38 408.84 374590
 402 DUDA Henryk            10 < 3> 451 - 12:27:34   879.07              408.68 375860
 403 PISZCZEK Stanisław      8 <12> 422 M 12:22:58   878.86        41.34 408.52 371730
 404 TURCZYK Andrzej         9 <13> 411 S 12:27:07   878.68        41.31 408.36 375300
 405 SZLACHTA Jan            2 < 6> 475 S 12:22:27   878.64        41.29 408.20 371180
 406 WAŁACH Rufin            9 < 5> 424 - 12:27:51   878.56        41.27 408.04 375890
 407 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 7> 418 - 12:22:56   877.61        41.25 407.87 371170
 408 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 414 C 12:32:23   877.42        41.23 407.71 379380
 409 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 9> 425 S 12:23:50   877.37        41.21 407.55 371860
 410 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 442 - 12:24:06   877.29        41.19 407.39 372060
 411 TURCZYK Andrzej         9 <14> 416 - 12:27:52   877.14              407.23 375300
 412 GÓREK STEFAN            2 < 3> 420 S 12:25:18   876.96        41.14 407.07 372970
 413 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 431 - 12:27:20   876.58              406.91 374590
 414 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 492 M 12:32:48   876.57        41.10 406.75 379380
 415 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 497 M 12:30:24   876.37        41.08 406.58 377190
 416 TURCZYK Andrzej         9 <15> 461 M 12:28:19   876.22        41.06 406.42 375300
 417 STABIK HENRYK          10 <36> 434 - 12:29:56   876.07        41.03 406.26 376650
 418 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 8> 480 - 12:23:50   875.75        41.01 406.10 371170
 419 ŚWIERKOT Marek         10 < 7> 502 C 12:29:51   875.35        40.99 405.94 376270
 420 GÓREK STEFAN            2 < 4> 504 S 12:26:07   875.28        40.97 405.78 372970
 421 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <42> 469 - 12:30:28   874.96              405.62 376640
 422 PISZCZEK Stanisław      8 <13> 437 S 12:25:01   874.62        40.93 405.46 371730
 423 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 505 - 12:30:28   874.54              405.29 376460
 424 WAŁACH Rufin            9 < 6> 478 - 12:30:11   873.79        40.88 405.13 375890
 425 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <10> 463 S 12:25:45   873.42        40.86 404.97 371860
 426 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 2> 567 M 12:25:40   873.08        40.84 404.81 371640
 427 HOLEWA Edmund          10 <14> 520 - 12:28:51   872.50        40.82 404.65 374170
 428 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 435 - 12:31:29   872.08        40.80 404.49 376290
 429 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 438 - 12:27:02   871.81        40.78 404.33 372290
 430 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 455 S 12:32:31   871.76        40.75 404.17 377050
 431 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29> 473 - 12:29:43   871.71        40.73 404.00 374590
 432 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 439 S 12:30:02   871.51        40.71 403.84 374780
 433 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 462 - 12:25:58   871.31        40.69 403.68 371150
 434 STABIK HENRYK          10 <37> 447 - 12:32:17   871.30        40.67 403.52 376650
 435 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 506 S 12:32:11   870.67        40.65 403.36 376290
 436 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 507 - 12:29:35   870.56        40.63 403.20 373980
 437 PISZCZEK Stanisław      8 <14> 458 - 12:27:04   870.43        40.60 403.04 371730
 438 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 445 S 12:28:21   869.13        40.58 402.87 372290
 439 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 513 C 12:31:14   869.09        40.56 402.71 374780
 440 FICEK Jan               9 < 4> 521 S 12:33:09   868.91        40.54 402.55 376370
 441 MACIEJA Zygmunt         2 < 9> 454 S 12:26:59   868.63        40.52 402.39 370890
 442 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 448 S 12:28:24   868.49        40.50 402.23 372060
 443 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2> 482 C 12:28:54   868.17        40.47 402.07 372360
 444 GÓRNICKI Jerzy          7 15- 2- 2 C 12:27:08   868.04        40.45 401.91 370770
 445 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7> 456 - 12:28:54   868.01        40.43 401.75 372290
 446 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 526 S 12:29:00   867.25        40.41 401.58 372050
 447 STABIK HENRYK          10 <38> 459 - 12:34:20   867.19              401.42 376650
 448 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 465 - 12:29:11   866.90        40.37 401.26 372060
 449 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 6> 616 S 12:31:22   866.83        40.34 401.10 373920
 450 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 620 C 12:32:36   866.81        40.32 400.94 374980
 451 DUDA Henryk            10 < 4> 587 - 12:33:56   866.17              400.78 375860
 452 MORAWSKI Jan            7 < 2> 517 S 12:30:56   865.82        40.28 400.62 373110
 453 MYDLAK Józef            2 < 7> 467 M 12:26:41   865.68        40.26 400.46 369370
 454 MACIEJA Zygmunt         2 <10> 510 S 12:28:33   865.45        40.24 400.29 370890
 455 SAJDOK Stanisław       10 < 4>---- - 12:35:46   865.26        40.22 400.13 377050
 456 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8> 538 S 12:30:17   865.22        40.19 399.97 372290
 457 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 515 C 12:35:23   864.99        40.17 399.81 376600
 458 PISZCZEK Stanisław      8 <15> 466 - 12:30:04   864.35        40.15 399.65 371730
 459 STABIK HENRYK          10 <39> 460 - 12:35:50   864.21        40.13 399.49 376650
 460 STABIK HENRYK          10 <40> 546 C 12:35:54   864.07        40.11 399.33 376650
 461 TURCZYK Andrzej         9 <16> 476 S 12:34:27   863.85        40.09 399.17 375300
 462 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 485 - 12:29:54   863.34        40.06 399.00 371150
 463 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <11> 477 - 12:30:46   863.25              398.84 371860
 464 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2>---- S 12:29:36   863.06        40.02 398.68 370770
 465 TARGOSZ Władysław       8 < 9> 527 - 12:31:17   862.68        40.00 398.52 372060
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 466 PISZCZEK Stanisław      8 <16> 468 S 12:30:55   862.65              398.36 371730
 467 MYDLAK Józef            2 < 8> 483 - 12:28:12   862.61              398.20 369370
 468 PISZCZEK Stanisław      8 <17> 479 - 12:31:07   862.25              398.04 371730
 469 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <43> 471 C 12:36:50   862.21              397.87 376640
 470 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 586 S 12:32:48   862.06              397.71 373100
 471 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <44> 472 S 12:37:04   861.75              397.55 376640
 472 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <45> 487 - 12:37:05   861.71              397.39 376640
 473 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <30> 529 - 12:34:47   861.56              397.23 374590
 474 KOFEL Jan               9 < 2>---- - 12:39:51   861.38              397.07 378880
 475 SZLACHTA Jan            2 < 7> 553 M 12:30:57   861.31              396.91 371180
 476 TURCZYK Andrzej         9 <17> 555 - 12:36:08   860.52              396.75 375300
 477 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <12> 486 - 12:32:09   860.49              396.58 371860
 478 WAŁACH Rufin            9 < 7> 523 - 12:37:08   859.90              396.42 375890
 479 PISZCZEK Stanisław      8 <18> 484 S 12:32:22   859.76              396.26 371730
 480 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 9> 481 S 12:31:47   859.62              396.10 371170
 481 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <10> 509 - 12:31:53   859.42              395.94 371170
 482 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 3>---- C 12:33:32   858.90              395.78 372360
 483 MYDLAK Józef            2 < 9>---- M 12:30:24   858.20              395.62 369370
 484 PISZCZEK Stanisław      8 <19> 551 M 12:33:19   857.87              395.46 371730
 485 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 582 M 12:32:41   857.79              395.29 371150
 486 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <13> 496 M 12:33:31   857.78              395.13 371860
 487 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <46> 537 - 12:39:08   857.69              394.97 376640
 488 WILK Daniel             7 16- 1- 1 S 12:34:08   857.64              394.81 372330
 489 GLINKA Joachim          9 27- 1- 0 - 12:36:12   857.59              394.65 374080
 490 CHMIEL Robert           2 < 2> 530 S 12:33:57   857.13              394.49 371950
 491 CYRA Andrzej           10 <21> 495 - 12:38:36   857.07              394.33 375910
 492 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 528 - 12:42:51   856.68              394.17 379380
 493 SUJKA Krystyna          8 < 5> 511 - 12:34:13   856.02              394.00 371700
 494 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 500 M 12:34:04   855.91              393.84 371520
 495 CYRA Andrzej           10 <22> 533 - 12:39:21   855.61              393.68 375910
 496 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <14> 508 S 12:34:41   855.47              393.52 371860
 497 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6>---- - 12:41:03   855.21              393.36 377190
 498 SUJKA Bogdan            8 <10> 595 - 12:34:47   854.93              393.20 371710
 499 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 574 M 12:38:20   854.92              393.04 374740
 500 MENDRYS Andrzej         8 <10> 532 - 12:34:35   854.89              392.87 371520
 501 RYŚ Henryk             10 <10> 516 - 12:39:20   854.80              392.71 375540
 502 ŚWIERKOT Marek         10 < 8> 503 - 12:40:41   853.83              392.55 376270
 503 ŚWIERKOT Marek         10 < 9> 518 M 12:40:44   853.74              392.39 376270
 504 GÓREK STEFAN            2 < 5> 535 M 12:36:59   853.51              392.23 372970
 505 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 561 - 12:41:15   853.17              392.07 376460
 506 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 514 - 12:41:10   852.94              391.91 376290
 507 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12> 522 S 12:38:35   852.70              391.75 373980
 508 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <15> 525 - 12:36:13   852.47              391.58 371860
 509 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <11> 548 - 12:35:27   852.38              391.42 371170
 510 MACIEJA Zygmunt         2 <11> 545 - 12:35:25   851.81              391.26 370890
 511 SUJKA Krystyna          8 < 6> 531 - 12:36:50   850.90              391.10 371700
 512 LACH STANISŁAW          7 < 3> 590 S 12:35:34   850.87              390.94 370610
 513 WIDUCH Dariusz          9 < 7>---- M 12:40:43   850.39              390.78 374780
 514 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 550 - 12:42:40   850.05              390.62 376290
 515 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 593 C 12:43:16   849.60              390.46 376600
 516 RYŚ Henryk             10 <11> 573 - 12:42:03   849.54              390.29 375540
 517 MORAWSKI Jan            7 < 3>---- S 12:39:14   849.46              390.13 373110
 518 ŚWIERKOT Marek         10 <10> 519 - 12:43:05   849.21              389.97 376270
 519 ŚWIERKOT Marek         10 <11> 554 M 12:43:28   848.47              389.81 376270
 520 HOLEWA Edmund          10 <15> 580 - 12:41:04   848.33              389.65 374170
 521 FICEK Jan               9 < 5>---- S 12:43:44   848.19              389.49 376370
 522 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13>---- C 12:40:59   848.06              389.33 373980
 523 WAŁACH Rufin            9 < 8> 524 S 12:43:16   848.00              389.17 375890
 524 WAŁACH Rufin            9 < 9>---- C 12:43:26   847.68              389.00 375890
 525 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <16> 540 M 12:38:41   847.67              388.84 371860
 526 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 568 - 12:39:09   847.21              388.68 372050
 527 TARGOSZ Władysław       8 <10> 543 S 12:39:23   846.78              388.52 372060
 528 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 578 S 12:48:04   846.70              388.36 379380
 529 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <31> 534 - 12:42:27   846.63              388.20 374590
 530 CHMIEL Robert           2 < 3> 541 S 12:39:27   846.40              388.04 371950
 531 SUJKA Krystyna          8 < 7>---- - 12:39:13   846.28              387.87 371700
 532 MENDRYS Andrzej         8 <11> 556 S 12:39:03   846.19              387.71 371520
 533 CYRA Andrzej           10 <23> 576 - 12:44:24   845.88              387.55 375910
 534 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <32>---- - 12:43:09   845.29              387.39 374590
 535 GÓREK STEFAN            2 < 6>---- - 12:41:15   845.26              387.23 372970
 536 BRYŁKA E - PETEJA P     2 21- 3- 3 S 12:39:19   845.20              387.07 371310
 537 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <47> 547 - 12:45:46   844.93              386.91 376640
 538 SOBAŁA Tadeusz          7 < 9> 565 C 12:40:40   844.83              386.75 372290
 539 BRYŁKA E - PETEJA P     2 < 2> 549 M 12:39:39   844.56              386.58 371310
 540 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <17> 542 - 12:40:19   844.53              386.42 371860
 541 CHMIEL Robert           2 < 4> 572 S 12:40:31   844.35              386.26 371950
 542 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <18> 544 - 12:40:36   843.99              386.10 371860
 543 TARGOSZ Władysław       8 <11>---- S 12:41:13   843.26              385.94 372060
 544 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <19> 558 - 12:41:02   843.16              385.78 371860
 545 MACIEJA Zygmunt         2 <12> 566 - 12:39:57   843.03              385.62 370890
 546 STABIK HENRYK          10 <41> 559 - 12:46:51   842.90              385.46 376650
 547 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <48> 570 - 12:46:57   842.69              385.29 376640
 548 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <12> 604 - 12:40:34   842.48              385.13 371170
 549 BRYŁKA E - PETEJA P     2 < 3>---- S 12:40:51   842.26              384.97 371310
 550 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 575 S 12:46:49   842.16              384.81 376290
 551 PISZCZEK Stanisław      8 <20>---- M 12:41:31   841.94              384.65 371730
 552 NYCZ EDWARD             9 <14> 594 - 12:44:12   841.78              384.49 373920
 553 SZLACHTA Jan            2 < 8> 557 - 12:41:02   841.61              384.33 371180
 554 ŚWIERKOT Marek         10 <12> 615 S 12:47:20   841.14              384.17 376270
 555 TURCZYK Andrzej         9 <18> 563 - 12:46:29   840.57              384.00 375300
 556 MENDRYS Andrzej         8 <12>---- - 12:42:03   840.45              383.84 371520
 557 SZLACHTA Jan            2 < 9> 584 M 12:41:40   840.41              383.68 371180
 558 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <20> 592 - 12:42:31   840.33              383.52 371860
 559 STABIK HENRYK          10 <42> 562 S 12:48:19   840.14              383.36 376650
 560 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5>---- S 12:40:10   840.07              383.20 369770
 561 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 569 C 12:48:13   839.91              383.04 376460
 562 STABIK HENRYK          10 <43> 564 M 12:48:32   839.74              382.87 376650
 563 TURCZYK Andrzej         9 <19>---- - 12:46:59   839.63              382.71 375300
 564 STABIK HENRYK          10 <44> 571 - 12:48:42   839.43              382.55 376650
 565 SOBAŁA Tadeusz          7 <10> 589 C 12:43:35   839.28              382.39 372290
 566 MACIEJA Zygmunt         2 <13> 617 - 12:42:15   838.64              382.23 370890
 567 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 3>---- M 12:43:11   838.57              382.07 371640
 568 FIJOŁEK Mirosław        8 <15>---- C 12:44:22   837.26              381.91 372050
 569 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 581 - 12:49:44   837.07              381.75 376460
 570 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <49> 610 - 12:49:58   837.04              381.58 376640
 571 STABIK HENRYK          10 <45>---- - 12:50:19   836.41              381.42 376650
 572 CHMIEL Robert           2 < 5>---- - 12:45:06   835.66              381.26 371950
 573 RYŚ Henryk             10 <12>---- - 12:49:29   835.49              381.10 375540
 574 CIERKOSZ Marian        10 < 5>---- S 12:48:40   835.23              380.94 374740
 575 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22>---- - 12:50:33   835.18              380.78 376290
 576 CYRA Andrzej           10 <24> 579 - 12:50:07   835.14              380.62 375910
 577 LAZAR MARIAN            8 17- 1- 1 S 12:43:10   834.61              380.46 369870
 578 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 611 - 12:54:51   834.08              380.29 379380
 579 CYRA Andrzej           10 <25> 583 - 12:51:00   833.50              380.13 375910
 580 HOLEWA Edmund          10 <16>---- - 12:49:05   833.19              379.97 374170
 581 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 588 - 12:51:53   833.09              379.81 376460
 582 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 619 - 12:45:36   832.92              379.65 371150
 583 CYRA Andrzej           10 <26> 598 - 12:51:23   832.80              379.49 375910
 584 SZLACHTA Jan            2 <10>---- - 12:45:47   832.65              379.33 371180
 585 ŻUBER Bolesław         10 < 4>---- S 12:49:33   832.48              379.17 374240
 586 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4>---- - 12:48:13   832.41              379.00 373100
 587 DUDA Henryk            10 < 5> 602 - 12:52:29   830.66              378.84 375860
 588 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 596 - 12:53:35   829.97              378.68 376460
 589 SOBAŁA Tadeusz          7 <11> 597 M 12:48:40   829.77              378.52 372290
 590 LACH STANISŁAW          7 < 4>---- M 12:47:20   828.49              378.36 370610
 591 KUSZAJ Kazimierz        8 15- 1- 1 S 12:47:12   828.09              378.20 370320
 592 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <21>---- - 12:49:05   828.04              378.04 371860
 593 PUDEŁKO Józef          10 < 5>---- C 12:54:58   827.75              377.87 376600
 594 NYCZ EDWARD             9 <15> 599 - 12:51:45   827.71              377.71 373920
 595 SUJKA Bogdan            8 <11> 608 S 12:49:28   827.00              377.55 371710
 596 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 601 S 12:55:30   826.48              377.39 376460
 597 SOBAŁA Tadeusz          7 <12>---- C 12:50:34   826.27              377.23 372290
 598 CYRA Andrzej           10 <27> 600 - 12:55:17   825.66              377.07 375910
 599 NYCZ EDWARD             9 <16> 605 - 12:53:12   825.07              376.91 373920
 600 CYRA Andrzej           10 <28>---- - 12:55:51   824.64              376.75 375910
 601 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 603 - 12:56:34   824.55              376.58 376460
 602 DUDA Henryk            10 < 6> 613 C 12:56:22   823.59              376.42 375860
 603 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 612 - 12:57:12   823.40              376.26 376460
 604 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <13> 607 - 12:50:55   823.15              376.10 371170
 605 NYCZ EDWARD             9 <17> 606 - 12:54:17   823.10              375.94 373920
 606 NYCZ EDWARD             9 <18> 614 - 12:54:45   822.25              375.78 373920
 607 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <14>---- - 12:51:42   821.72              375.62 371170
 608 SUJKA Bogdan            8 <12> 609 - 12:52:30   821.46              375.46 371710
 609 SUJKA Bogdan            8 <13>---- C 12:53:11   820.22              375.29 371710
 610 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <50> 618 - 12:59:16   820.09              375.13 376640
 611 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19>---- - 13:03:03   819.31              374.97 379380
 612 PAJĄK Gotfryd          10 <33>---- - 12:59:41   818.96              374.81 376460
 613 DUDA Henryk            10 < 7>---- M 12:59:22   818.21              374.65 375860
 614 NYCZ EDWARD             9 <19>---- - 12:57:21   817.58              374.49 373920
 615 ŚWIERKOT Marek         10 <13>---- C 13:00:18   817.45              374.33 376270
 616 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 7>---- S 12:57:43   816.92              374.17 373920
 617 MACIEJA Zygmunt         2 <14>---- S 12:54:07   816.73              374.00 370890
 618 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <51>---- M 13:01:44   815.71              373.84 376640
 619 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13>---- C 12:55:17   815.21              373.68 371150
 620 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- C 12:59:59   815.20              373.52 374980
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 621 LACH STANISŁAW          7 < 5>---- M 12:54:40   815.12                     370610
 622 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14>---- - 12:55:21   815.09                     371150
 623 CHMIEL Robert           2 < 6>---- S 12:56:21   815.05                     371950
 624 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <22>---- - 12:56:37   814.38                     371860
 625 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3>---- S 12:55:17   814.37                     370770
 626 CYRA Andrzej           10 <29>---- - 13:02:17   813.16                     375910
 627 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <33>---- S 13:00:40   813.15                     374590
 628 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15>---- S 12:57:25   811.40                     371150
 629 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <23>---- - 12:58:45   810.59                     371860
 630 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23>---- - 13:04:26   810.21                     376290
 631 TURCZYK Andrzej         9 <20>---- C 13:03:24   809.88                     375300
 632 PAJĄK Gotfryd          10 <34>---- M 13:05:27   808.81                     376460
 633 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>---- S 12:58:33   808.57                     370770
 634 POŁĄCZAK Mieczysław     2 <15>---- S 12:59:17   808.15                     371170
 635 WIDUCH Dariusz          9 < 8>---- M 13:03:59   807.74                     374780
 636 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <24>---- - 13:00:23   807.72                     371860

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|      KONKURSY       |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6|RAZ| Lot 6 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 FIJOŁEK Mirosław        372050  28   23   66 10 10 10 10 10 10  60 4456.65 19316.46 802
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr  374590  62   26   27 10 10  8 10 10 10  58 4537.94 18971.261011
   3 STABIK HENRYK           376650  76   17   18  8 10 10 10  6 10  54 4345.54 18199.721029
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    376640  85    3    7 10 10  7 10  6 10  53 4376.00 17491.35 921
   5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      376290  42   22   41  6 10  7 10 10 10  53 4445.85 17438.04 933
   6 PAJĄK Gotfryd           376460  57    1    6  8 10  5 10  8 10  51 4469.07 16879.941003
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        373980  22   25   51  9  7  9 10  8  9  52 3858.46 16285.72 721
   8 TURCZYK Andrzej         375300  44   20   36  5  9  8 10  8  8  48 3465.74 16088.90 924
   9 PISARZOWSKI Eugeniusz   379380  35    5   10  7 10  4 10 10  8  49 3424.61 15050.271002
  10 PISZCZEK Stanisław      371730  30   37  112  0 10  4 10  9 10  43 4321.83 14607.07 816
  11 ŚWIERKOT Marek          376270  36    8   72  1 10  9  8  8  9  45 3752.01 14517.961020
  12 SUJKA Bogdan            371710  39   39   40  0  8  6 10 10  8  42 3435.25 14011.60 818
  13 MYDLAK Józef            369370  32   24  254  9  9  8  9  5  5  45 2104.87 13983.97 226
  14 CIERKOSZ Marian         374740  15  133  157  9 10  9  8  4  5  45 2097.93 13797.831025
  15 NYCZ EDWARD             373920  44   13   14  8  6 10  6  6  6  42 2660.31 13460.99 909
  16 PUDEŁKO Józef           376600  22    9  129  0 10  8 10  6  5  39 2092.92 13386.501024
  17 GÓREK STEFAN            372970  20  144  158 10  9  8  6  5  5  43 2103.41 13277.63 220
  18 TARGOSZ Władysław       372060  30   83  151  0  8  6 10  7  7  38 2928.35 13061.20 821
  19 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  371860  57   28   43 10  3  5  8  5 10  41 4254.86 12311.75 218
  20 GAWEŁCZYK-RUS           371150  33  134  171 10  9  5  6  8  5  43 2043.56 12044.48 224
  21 DRZEWIECKI R            373370                7 10  6 10  5  -  38         11785.48 706
  22 WIDUCH Dariusz          374780  31  198  252  5  9  4  8  6  5  37 2071.78 11554.53 916
  23 HOLEWA Edmund           374170  41    2    4 10 10  4  3  5  8  40 3523.16 11507.741010
  24 POGORZAŁEK Alfred       374980  20  200  305  6  6  6  9  6  5  38 2118.89 11273.54 716
  25 SZLACHTA Jan            371180  29  130  175  6  6  6  7  6  6  37 2482.41 11256.48 212
  26 RYŚ Henryk              375540  31   86  166  8  9  2  4  9  7  39 3016.90 10858.181026
  27 RADZIEJEWSKI JERZY      375500  24  115  121  8  6  6  7  4  6  37 2621.91 10849.47 917
  28 MACIEJA Zygmunt         370890  30  148  195  9  6  7  4  5  6  37 2458.69 10764.32 215
  29 SOBAŁA Tadeusz          372290  28  128  280  7  5  3  6  4 10  35 4036.16 10572.11 724
  30 GÓRNICKI Jerzy          370770  15  444  464  7  7  7  6  7  2  36  800.59 10203.69 720
  31 CYRA Andrzej            375910  84   54   55  6  4  5  4  7  8  34 3519.62 10138.781005
  32 WAŁACH Rufin            375890  25   29   61  4  6  5  5  8  6  34 2597.57  9990.39 914
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         377190  26  224  232  8  6  7  3  8  4  36 1692.14  9978.50 928
  34 CHMIEL Robert           371950  26  372  490  9  6  4  7  3  4  33 1582.31  9531.78 208
  35 DUDA Henryk             375860  34  270  353  7  4  5 10  1  3  30 1181.04  9431.911041
  36 BITTMANN Grzegorz       372730  10  140  181  4  8  8  3  4  3  30 1332.50  9208.20 902
  37 MENDRYS Andrzej         371520  24   50  108  0  5  5  3  6  8  27 3450.90  8762.05 808
  38 ŻUBER Bolesław          374240  18   98  228  8  4  3  6  4  4  29 1700.70  8484.141007
  39 POŁĄCZAK Mieczysław     371170  50   49   77  4  4  6  3  5  5  27 2131.95  8343.64 213
  40 LACH STANISŁAW          370610  15  145  386  5  5  7  4  2  4  27 1630.69  8175.98 705
  41 KOZAK KRZYSZTOF         374980  10  186  450  5  4  6  5  3  3  26 1217.98  8007.65 718
  42 MORAWSKI Jan            373110  24  109  452  2  3  8  3  7  3  26 1246.69  7703.34 710
  43 SAJDOK Stanisław        377050  36  217  370  8  6  6  2  6  2  30  842.69  7616.651027
  44 TEODORCZYK Zdzisław     373100  31  221  255  9  5  6  2  4  2  28  835.58  7531.33 932
  45 CIOŁKA A. - JANIK H.    373920  31   45  155  3  1  4  6  0  6  20 2542.41  7180.38 906
  46 FICEK Jan               376370  25  202  303  4  8  3  3  2  3  23 1216.69  6553.62 922
  47 MROWIŃSKI Ryszard       372360  10  318  443  3  5  0  8  2  3  21 1220.08  6505.64 715
  48 MŁOCEK Zygmunt          369770  16   96  156  1  3  5  2  4  5  20 2134.55  6274.76 815
  49 SUJKA Krystyna          371700  32  212  281  0  3  6  3  7  2  21  853.82  6063.03 827
  50 KRAWCZYK-OCZKO          370950  21  243  296  6  6  -  1  6  4  23 1690.38  5777.89 206
  51 STARCZYNOWSKI Jan       371640  15  120  426  3  5  3  2  4  3  20 1241.05  5731.57 819
  52 BRYŁKA E - PETEJA P     371310  21  536  539  4  4  3  4  0  3  18 1158.62  5462.66 227
  53 BEDNARZ Henryk          375220  20  105  686  4  6  4  1  2  1  18  456.58  4856.76 901
  54 WILK Daniel             372330  16  488  696  7  2  3  1  4  1  18  394.81  4105.47 728
  55 PASZEK Wincenty         372260  15  801  817  5  2  3  1  5  0  16          3582.69 711
  56 WIDERA Jan              373870  41  757  764  4  2  2  2  -  0  10          2569.45 727
  57 LAZAR MARIAN            369870  17  577  787  2  3  3  0  -  1   9  380.46  2554.70 810
  58 SZYJA Horst             373270  10  683       2  0  3  1  1  0   7          1878.13 820
  59 KUSZAJ Kazimierz        370320  15  591       2  1  2  0  1  1   7  378.20  1824.32 814
  60 GLINKA Joachim          374080  27  489  722  1  1  4  0  -  0   6          1719.06 904
  61 FISZER Henryk           378550                1  2  2  1  0  -   6          1679.44 923
  62 KOFEL Jan               378880  33  180  474  3  2  0  0  -  1   6  444.49  1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         372390  16  761       2  0  2  1  1  0   6          1436.73 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     370830   7  664  736  1  2  0  1  0  0   4          1077.23 223
  65 PILARZ Marek            375150                0  0  1  -  1  -   2           479.75 926
  66 KOWALSKI JAN            371520   1            0  1  0  0  0  0   1           280.14 807

    +---+----------------------+--+---------------------+-----------------+
    |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|      KONKURSY       | PUNKTY - "nr 2" |
    |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6|RAZ| Lot  6 |  RAZEM |
    +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  42  3264.49 14727.00 
       2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  42  3295.77 14715.61 
       3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  42  3270.93 14627.34 
       4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  42  3218.84 14509.08 
       5 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  42  3205.28 14498.58 
       6 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  42  3277.38 14466.19 
       7 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  42  3196.41 14319.65 
       8 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  42  3204.15 14267.02 
       9 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  42  3236.89 14233.80 
      10 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  42  3220.93 13847.53 
      11 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  42  2990.62 13773.07 
      12 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  42  2907.85 13709.79 
      13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  42  3175.61 13697.29 
      14 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  42  3179.47 13659.26 
      15 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  42  3057.71 13499.36 
      16 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  42  3065.13 13357.64 
      17 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  40  3064.81 13306.19 
      18 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  42  3148.51 13175.52 
      19 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  42  2785.92 13082.42 
      20 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  42  3028.99 13054.17 
      21 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  39  2490.64 12987.40 
      22 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  41  2521.60 12974.23 
      23 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  42  2965.28 12963.82 
      24 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  42  3047.04 12910.98 
      25 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  40  3040.45 12814.44 
      26 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  41  2968.67 12776.75 
      27 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  35  3173.35 12699.31 
      28 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  35  3107.07 12640.20 
      29 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  40  2097.93 12592.29 
      30 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  35  2994.80 12511.48 
      31 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  41  2917.38 12184.20 
      32 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  39  3020.28 12126.69 
      33 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  40  1963.57 11829.54 
      34 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  40  2118.89 11814.72 
      35 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  38  1646.97 11472.25 
      36 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  33  2092.92 11333.60 
      37 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  34  2886.74 11214.40 
      38 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  36  1700.70 11095.03 
      39 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  37  1332.50 11051.75 
      40 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  35          11005.29 
      41 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  37   800.59 10976.41 
      42 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  36  1217.98 10849.66 
      43 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  37  1630.69 10580.81 
      44 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  32  3138.35 10459.16 
      45 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  36  1656.66 10326.16 
      46 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  32  2134.55  9885.76 
      47 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  33  1246.69  9431.71 
      48 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  31  2077.76  8834.30 
      49 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  30  1241.05  8540.36 
      50 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  30   456.58  7613.36 
      51 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  26  1158.62  7517.73 
      52 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  24  1220.08  7044.32 
      53 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  27  2112.29  7016.46 
      54 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  21           5615.67 
      55 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  22           4861.51 
      56 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  21   394.81  4810.85 
      57 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  13   378.20  3716.51 
      58 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  13   380.46  3591.71 
      59 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  11   394.65  3486.82 
      60 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  13   841.56  3262.24 
      61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  10           2436.76 
      62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0   9           2388.26 
      63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -   6           1679.44 
      64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0   4           1077.23 
      65 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -   2            479.75 
      66 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -   3            473.06 
      67 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -   1            348.45 
      68 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0   1            280.14 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 6
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 FIJOŁEK Mirosław        8  1   6   2039.97  1511.34
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2034.95  1522.95
       3 FIJOŁEK Mirosław        8  0   6   2023.80  1511.34
       4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2018.54  1536.75
       5 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2008.47  1535.50
       6 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   1983.54  1522.95
       7 STABIK HENRYK          10  0   6   1976.74  1536.53
       8 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   1964.36  1522.95
       9 TURCZYK Andrzej         9  0   6   1959.57  1530.05
      10 FIJOŁEK Mirosław        8  1   6   1959.05  1511.34
      11 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   1941.79  1522.95
      12 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   1939.38  1535.50
      13 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   1926.83  1522.95
      14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   1908.69  1535.32
      15 FIJOŁEK Mirosław        8  0   6   1906.94  1511.34
      16 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   1906.79  1551.93
      17 FIJOŁEK Mirosław        8  0   6   1896.70  1511.34
      18 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   1895.71  1522.76
      19 NYCZ EDWARD             9  1   6   1894.57  1521.69
      20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   1890.66  1536.75
      21 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   1878.57  1551.93
      22 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   6   1875.46  1522.76
      23 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   1870.61  1535.32
      24 FIJOŁEK Mirosław        8  1   6   1870.11  1511.34
      25 STABIK HENRYK          10  1   6   1862.93  1536.53
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   1859.05  1536.75
      27 TURCZYK Andrzej         9  0   6   1848.01  1530.05
      28 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   1847.49  1535.32
      29 FIJOŁEK Mirosław        8  1   6   1846.84  1511.34
      30 GÓRNICKI Jerzy          7  1   6   1836.80  1504.95
      31 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   6   1836.51  1507.30
      32 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   1835.99  1522.95
      33 TURCZYK Andrzej         9  0   6   1835.46  1530.05
      34 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   1834.76  1409.35
      35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   1831.36  1536.75
      36 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   1830.71  1522.76
      37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1821.92  1420.65
      38 CYRA Andrzej           10  0   6   1811.58  1532.51
      39 SUJKA Bogdan            8  0   5   1796.10  1396.83
      40 DUDA Henryk            10  1   6   1792.70  1531.32
      41 TURCZYK Andrzej         9  0   5   1789.25  1414.88
      42 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1778.30  1420.65
      43 STABIK HENRYK          10  0   5   1777.98  1420.51
      44 MYDLAK Józef            2  0   5   1772.52  1386.10
      45 GÓREK STEFAN            2  0   5   1772.09  1404.72
      46 TURCZYK Andrzej         9  1   6   1769.92  1530.05
      47 ŚWIERKOT Marek         10  0   5   1763.53  1418.47
      48 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   1751.94  1522.95
      49 NYCZ EDWARD             9  1   5   1751.60  1407.92
      50 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   1751.03  1419.64
      51 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   1748.45  1419.64
      52 FIJOŁEK Mirosław        8  1   6   1745.16  1511.34
      53 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   1741.26  1419.64
      54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   5   1736.25  1433.47
      55 POGORZAŁEK Alfred       7  1   6   1731.74  1529.80
      56 PISZCZEK Stanisław      8  1   5   1731.44  1397.31
      57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   5   1730.67  1420.65
      58 TARGOSZ Władysław       8  1   5   1726.22  1399.23
      59 STABIK HENRYK          10  0   5   1723.29  1420.51
      60 MACIEJA Zygmunt         2  1   5   1719.68  1394.99
      61 NYCZ EDWARD             9  1   5   1715.99  1407.92
      62 STABIK HENRYK          10  0   5   1712.26  1420.51
      63 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1703.38  1420.65
      64 TURCZYK Andrzej         9  1   5   1702.55  1414.88
      65 STABIK HENRYK          10  1   5   1699.07  1420.51
      66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   1694.29  1536.75
      67 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1691.69  1419.37
      68 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1685.97  1225.20
      69 STABIK HENRYK          10  0   5   1685.77  1420.51
      70 TARGOSZ Władysław       8  0   5   1683.57  1399.23
      71 PISZCZEK Stanisław      8  1   5   1683.30  1397.31
      72 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1677.83  1274.47
      73 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   1676.84  1409.35
      74 POGORZAŁEK Alfred       7  1   5   1673.22  1414.41
      75 STABIK HENRYK          10  1   5   1673.17  1420.51
      76 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   6   1672.63  1529.80
      77 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1670.71  1419.37
      78 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   5   1670.13  1433.47
      79 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1667.61  1419.37
      80 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1666.05  1420.65
      81 GÓREK STEFAN            2  0   5   1663.78  1259.39
      82 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1659.52  1420.65
      83 TARGOSZ Władysław       8  0   5   1658.03  1399.23
      84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1657.98  1420.65
      85 STABIK HENRYK          10  1   5   1657.27  1420.51
      86 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1654.51  1226.32
      87 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   5   1652.40  1419.37
      88 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   1650.56  1409.35

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  4537.94 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  4469.07 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   - 10 konk.  4456.65 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  4445.85 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  4376.00 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  3295.77 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  3277.38 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  3270.93 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  3264.49 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  3236.89 pkt.



+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|      KONKURSY       |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6|RAZ| Lot 6 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 FIJOŁEK Mirosław        372050  28   23   66  0  1  1  1  1  1   5  418.52  1799.65 802
   2 SUJKA Bogdan            371710  39   39   40  0  1  1  1  1  1   5  432.07  1796.10 818
   3 PUDEŁKO Józef           376600  22    9  129  0  1  1  1  1  1   5  472.07  1777.771024
   4 ŚWIERKOT Marek          376270  36    8   72  0  1  1  1  1  1   5  374.33  1648.731020
   5 SZLACHTA Jan            371180  29  130  175  1  0  1  1  1  1   5  445.29  1577.30 212
   6 MYDLAK Józef            369370  32   24  254  1  1  1  1  1  0   5          1557.61 226
   7 BITTMANN Grzegorz       372730  10  140  181  0  1  1  1  0  1   4  437.23  1538.65 902
   8 MENDRYS Andrzej         371520  24   50  108  0  1  1  1  0  1   4  444.97  1507.99 808
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      376290  42   22   41  0  1  1  1  0  1   4  459.33  1506.72 933
  10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        373980  22   25   51  1  1  0  1  1  1   5  441.75  1499.38 721
  11 GÓRNICKI Jerzy          370770  15  444  464  1  1  1  0  1  1   5  401.91  1478.57 720
  12 CIERKOSZ Marian         374740  15  133  157  1  1  1  0  1  1   5  448.20  1463.571025
  13 PAJĄK Gotfryd           376460  57    1    6  0  0  1  1  1  1   4  453.04  1431.311003
  14 WRÓBEL Stanisław+Piotr  374590  62   26   27  1  1  0  1  0  1   4  446.26  1414.441011
  15 CIOŁKA A. - JANIK H.    373920  31   45  155  1  0  1  1  0  1   4  424.81  1364.57 906
  16 PISZCZEK Stanisław      371730  30   37  112  0  1  1  0  1  1   4  443.04  1322.58 816
  17 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  371860  57   28   43  1  0  1  1  0  1   4  466.58  1279.06 218
  18 HOLEWA Edmund           374170  41    2    4  1  1  0  1  0  1   4  430.13  1251.021010
  19 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    376640  85    3    7  1  1  0  1  1  0   4          1206.83 921
  20 KOZAK KRZYSZTOF         374980  10  186  450  0  0  1  1  0  1   3  373.52  1158.38 718
  21 STABIK HENRYK           376650  76   17   18  0  1  1  0  0  1   3  440.78  1084.751029
  22 DRZEWIECKI R            373370                0  1  1  1  0  -   3          1067.59 706
  23 NYCZ EDWARD             373920  44   13   14  0  0  1  1  1  0   3          1063.34 909
  24 GAWEŁCZYK-RUS           371150  33  134  171  1  1  0  0  1  1   4  373.68  1032.22 224
  25 MŁOCEK Zygmunt          369770  16   96  156  0  1  0  0  1  1   3  458.04   992.52 815
  26 TEODORCZYK Zdzisław     373100  31  221  255  0  0  1  0  1  1   3  437.87   965.78 932
  27 RYŚ Henryk              375540  31   86  166  0  0  1  0  1  1   3  418.68   958.041026
  28 GÓREK STEFAN            372970  20  144  158  0  1  1  0  1  0   3           952.12 220
  29 TURCZYK Andrzej         375300  44   20   36  1  1  1  0  0  0   3           888.27 924
  30 MACIEJA Zygmunt         370890  30  148  195  0  1  1  0  1  0   3           881.98 215
  31 TARGOSZ Władysław       372060  30   83  151  0  1  0  1  1  0   3           876.95 821
  32 CHMIEL Robert           371950  26  372  490  1  1  0  1  0  0   3           864.48 208
  33 BEDNARZ Henryk          375220  20  105  686  0  0  1  0  0  1   2  456.58   834.42 901
  34 LACH STANISŁAW          370610  15  145  386  1  1  1  0  0  0   3           823.07 705
  35 RADZIEJEWSKI JERZY      375500  24  115  121  1  1  0  1  0  0   3           778.85 917
  36 POŁĄCZAK Mieczysław     371170  50   49   77  0  0  1  1  0  0   2           772.21 213
  37 ŻOŁNECZKO Dawid         377190  26  224  232  0  1  0  0  0  1   2  437.39   762.80 928
  38 DUDA Henryk             375860  34  270  353  0  1  0  1  0  0   2           754.451041
  39 SOBAŁA Tadeusz          372290  28  128  280  1  1  0  0  1  0   3           675.09 724
  40 PISARZOWSKI Eugeniusz   379380  35    5   10  0  0  0  0  1  1   2  472.71   670.851002
  41 FICEK Jan               376370  25  202  303  0  1  1  0  0  0   2           620.79 922
  42 BRYŁKA E - PETEJA P     371310  21  536  539  0  1  1  0  0  0   2           602.19 227
  43 WAŁACH Rufin            375890  25   29   61  0  0  0  0  1  1   2  389.00   509.47 914
  44 KRAWCZYK-OCZKO          370950  21  243  296  0  1  -  0  1  0   2           461.08 206
  45 CYRA Andrzej            375910  84   54   55  0  0  0  0  0  1   1  453.68   453.681005
  46 ŻUBER Bolesław          374240  18   98  228  0  0  0  1  0  0   1           448.751007
  47 POGORZAŁEK Alfred       374980  20  200  305  0  1  0  0  1  0   2           432.76 716
  48 MORAWSKI Jan            373110  24  109  452  0  0  1  0  0  0   1           401.20 710
  49 PASZEK Wincenty         372260  15  801  817  0  0  0  1  0  0   1           366.88 711
  50 GLINKA Joachim          374080  27  489  722  0  0  1  0  -  0   1           331.22 904
  51 WIDUCH Dariusz          374780  31  198  252  1  0  0  0  1  0   2           320.24 916
  52 FISZER Henryk           378550                0  1  0  0  0  -   1           263.68 923
  53 SUJKA Krystyna          371700  32  212  281  0  0  0  0  1  0   1           195.98 827
  54 MROWIŃSKI Ryszard       372360  10  318  443  0  0  0  0  1  0   1           133.08 715
  55 SAJDOK Stanisław        377050  36  217  370  0  0  0  0  1  0   1           132.241027
  56 WILK Daniel             372330  16  488  696  1  0  0  0  0  0   1           115.88 728