LISTA KONKURSOWA 06/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

               SKWIERZYNA

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 18.09.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 359850 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 15°28'58.0"-52°36'35.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:15:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 47
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1094
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 365
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 219
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 274
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:44:43
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1081.57 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 15:15:30
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 757.04 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 2h.22m.37s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  9|  147|   42| 28.6|
                    |BRYNOW         |  9|  210|   59| 28.1|
                    |PANEWNIKI      |  8|  140|   47| 33.6|
                    |PIOTROWICE     | 11|  289|  115| 39.8|
                    |PODLESIE       | 10|  308|  102| 33.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 47| 1094|  365| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 GÓRNICKI Jerzy          7 67-20- 3 - 12:44:43  1081.57   0.91 459.58 356610
   2 POŁĄCZAK Mieczysław     2 29- 7- 4 S 12:45:43  1078.87   1.83 459.30 356800
   3 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2>  20 - 12:46:49  1074.72   2.74 459.03 356610
   4 PISZCZEK Stanisław      8 13- 6- 5 S 12:48:16  1074.28   3.66 458.75 358020
   5 RADZIEJEWSKI JERZY      9 26-10- 3 - 12:55:45  1062.42   4.57 458.48 362020
   6 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 27- 8- 2 S 12:54:21  1062.15   5.48 458.21 360440
   7 SZLACHTA Jan            2 12- 6- 5 S 12:52:07  1058.30   6.40 457.93 356770
   8 TURCZYK Andrzej         9 23- 5- 3 S 12:57:07  1057.04   7.31 457.66 361630
   9 MORAWSKI Jan            7 38-14- 3 - 12:58:59  1044.44   8.23 457.38 359270
  10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 47-22- 6 S 13:03:14  1043.47   9.14 457.11 363370
  11 ŻOŁNECZKO Dawid         9 31-19- 6 S 13:06:13  1035.71  10.05 456.84 363760
  12 MYDLAK Józef            2 25- 7- 4 S 13:01:04  1027.09  10.97 456.56 355440
  13 MORAWSKI Jan            7 < 2>  32 - 13:05:45  1024.29  11.88 456.29 359270
  14 TARGOSZ Władysław       8 18- 7- 6 S 13:05:02  1023.39  12.80 456.01 358220
  15 TARGOSZ Władysław       8 < 2>  49 S 13:09:50  1009.54  13.71 455.74 358220
  16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  23 - 13:15:00  1009.36  14.63 455.47 363370
  17 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 125 S 13:13:42  1009.26  15.54 455.19 362020
  18 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  98 S 13:09:56  1008.70  16.45 454.92 358020
  19 LACH Stanisław          7 39-12- 5 S 13:08:43  1006.74  17.37 454.64 356100
  20 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3>  21 S 13:09:21  1006.38  18.28 454.37 356610
  21 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>  24 S 13:09:25  1006.19  19.20 454.10 356610
  22 WIDERA Jan              7 10- 2- 2 S 13:12:50  1005.94  20.11 453.82 359960
  23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  39 S 13:16:38  1004.80  21.02 453.55 363370
  24 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5>  42 - 13:10:41  1002.61  21.94 453.27 356610
  25 CYRA Andrzej           10 56-14- 4 S 13:17:09  1001.27  22.85 453.00 362610
  26 WITKIEWICZ Marek        2 15- 6- 4 S 13:10:20  1000.84  23.77 452.73 355630
  27 PUDEŁKO Józef          10 16- 4- 4 S 13:18:06  1000.63  24.68 452.45 363330
  28 HOLEWA Edmund          10 54-27- 6 - 13:15:59  1000.24  25.59 452.18 361070
  29 HOLEWA Edmund          10 < 2>  30 - 13:16:06   999.92  26.51 451.90 361070
  30 HOLEWA Edmund          10 < 3>  34 - 13:16:07   999.87  27.42 451.63 361070
  31 MYDLAK Józef            2 < 2>  78 - 13:10:33   999.69  28.34 451.36 355440
  32 MORAWSKI Jan            7 < 3>  35 - 13:14:37   999.04  29.25 451.08 359270
  33 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2> 163 - 13:13:10   996.18  30.16 450.81 356800
  34 HOLEWA Edmund          10 < 4>  41 - 13:17:34   995.87  31.08 450.53 361070
  35 MORAWSKI Jan            7 < 4> 120 - 13:15:48   995.76  31.99 450.26 359270
  36 WIDUCH Dariusz          9 31-16- 5 S 13:18:19   994.17  32.91 449.99 361200
  37 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 42-22- 6 - 13:24:19   992.37  33.82 449.71 366500
  38 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  57 S 13:26:00   987.87  34.73 449.44 366500
  38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  48 - 13:22:50   987.87  34.73 449.44 363370
  40 GÓREK STEFAN            2 14- 8- 6 S 13:18:52   985.88  36.56 448.89 358730
  41 HOLEWA Edmund          10 < 5>  64 - 13:21:35   984.96  37.48 448.62 361070
  42 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6>  47 - 13:19:03   979.56  38.39 448.34 356610
  42 PAJĄK Gotfryd          10 44-13- 4 - 13:25:51   979.56  38.39 448.34 363270
  44 RYŚ Henryk             10 21- 7- 2 S 13:25:00   979.16  40.22 447.80 362290
  45 KOFEL Jan               9 20- 2- 2 S 13:29:14   975.41  41.13 447.52 365030
  46 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 10- 4- 4 S 13:25:13   973.21  42.05 447.25 360300
  47 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7>  61 - 13:21:41   972.53  42.96 446.97 356610
  48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  68 - 13:28:41   972.40  43.88 446.70 363370
  49 TARGOSZ Władysław       8 < 3>  92 - 13:24:02   970.70  44.79 446.43 358220
  50 SOBAŁA Tadeusz          7 17- 4- 1 S 13:24:19   970.33  45.70 446.15 358360
  51 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  54 S 13:29:53   969.02  46.62 445.88 363270
  52 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>  65 S 13:30:24   968.99  47.53 445.60 363760
  53 CYRA Andrzej           10 < 2>  90 - 13:31:00   964.39  48.45 445.33 362610
  54 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  67 - 13:32:08   963.24  49.36 445.06 363270
  55 CIERKOSZ Marian        10 10- 5- 5 S 13:31:14   962.43  50.27 444.78 362100
  56 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2>  84 - 13:30:08   960.83  51.19 444.51 360440
  57 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  72 S 13:36:41   960.22  52.10 444.23 366500
  58 WILK Daniel             7 10- 2- 2 S 13:28:34   959.64  53.02 443.96 358490
  59 KOWALSKI JAN            8 10- 3- 3 S 13:28:08   959.47  53.93 443.69 358010
  60 KOWALSKI JAN            8 < 2> 152 S 13:29:27   956.10  54.84 443.41 358010
  61 GÓRNICKI Jerzy          7 < 8>  77 - 13:28:05   955.85  55.76 443.14 356610
  62 MŁOCEK Zygmunt          8 23- 9- 5 - 13:28:50   953.71  56.67 442.86 356530
  63 MROWIŃSKI Ryszard       7  9- 2- 2 S 13:31:20   952.75  57.59 442.59 358550
  64 HOLEWA Edmund          10 < 6>  74 - 13:34:04   952.52  58.50 442.32 361070
  65 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3>  76 - 13:37:50   950.18  59.41 442.04 363760
  66 LACH Stanisław          7 < 2> 134 - 13:30:06   949.35  60.33 441.77 356100
  67 PAJĄK Gotfryd          10 < 4> 107 S 13:38:57   946.14  61.24 441.49 363270
  68 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  69 - 13:39:16   945.62  62.16 441.22 363370
  69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  94 S 13:39:26   945.21  63.07 440.95 363370
  70 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 103 - 13:37:27   944.44  63.99 440.67 361200
  71 RYŚ Henryk             10 < 2> 197 - 13:38:56   943.63  64.90 440.40 362290
  72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  75 - 13:43:31   943.33  65.81 440.12 366500
  73 NYCZ EDWARD             9 23-11- 4 S 13:37:43   941.43  66.73 439.85 360300
  74 HOLEWA Edmund          10 < 7>  79 - 13:38:43   940.98  67.64 439.58 361070
  75 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  82 - 13:44:43   940.43  68.56 439.30 366500
  76 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4>  81 S 13:42:04   939.79  69.47 439.03 363760
  77 GÓRNICKI Jerzy          7 < 9> 153 - 13:34:39   939.31  70.38 438.75 356610
  78 MYDLAK Józef            2 < 3> 113 - 13:33:29   939.12  71.30 438.48 355440
  79 HOLEWA Edmund          10 < 8>  93 - 13:39:31   939.02  72.21 438.21 361070
  80 GAWEŁCZYK-RUS           2 15- 3- 1 - 13:35:08   939.01  73.13 437.93 356950
  81 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5>  88 - 13:42:27   938.86  74.04 437.66 363760
  82 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6>  85 S 13:45:41   938.10  74.95 437.38 366500
  83 SUJKA Bogdan            8 32-11- 3 - 13:36:54   937.79  75.87 437.11 358140
  84 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3>  87 - 13:39:34   937.26  76.78 436.84 360440
  84 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7>  96 S 13:46:02   937.26  76.78 436.84 366500
  86 GÓREK STEFAN            2 < 2> 108 - 13:38:19   935.86  78.61 436.29 358730
  87 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4> 172 - 13:40:26   935.16  79.52 436.01 360440
  88 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6> 100 - 13:44:05   934.92  80.44 435.74 363760
  89 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 160 S 13:44:02   933.93  81.35 435.47 363330
  90 CYRA Andrzej           10 < 3> 127 - 13:43:40   932.96  82.27 435.19 362610
  91 NYCZ EDWARD             9 < 2> 146 - 13:41:12   932.94  83.18 434.92 360300
  92 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 252 S 13:39:25   931.85  84.10 434.64 358220
  93 HOLEWA Edmund          10 < 9>  95 - 13:42:51   930.95  85.01 434.37 361070
  94 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 101 - 13:45:41   930.09  85.92 434.10 363370
  95 HOLEWA Edmund          10 <10> 111 S 13:43:15   929.99  86.84 433.82 361070
  96 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 102 - 13:49:24   929.26  87.75 433.55 366500
  97 ŚWIERKOT Marek         10 10- 3- 3 S 13:45:51   929.18  88.67 433.27 363170
  98 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 158 S 13:40:24   928.96  89.58 433.00 358020
  99 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 141 - 13:39:35   927.06  90.49 432.73 356530
 100 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 7> 115 S 13:47:32   926.70  91.41 432.45 363760
 101 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 116 - 13:47:25   925.98  92.32 432.18 363370
 102 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 121 S 13:50:49   925.93  93.24 431.90 366500
 103 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 106 S 13:45:36   924.73  94.15 431.63 361200
 104 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 20- 7- 4 - 13:47:29   924.42  95.06 431.36 362820
 105 FIJOŁEK Mirosław        8 10- 5- 5 S 13:42:51   923.58  95.98 431.08 358210
 106 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 109 - 13:46:36   922.37  96.89 430.81 361200
 107 PAJĄK Gotfryd          10 < 5> 135 - 13:48:55   922.20  97.81 430.53 363270
 108 GÓREK STEFAN            2 < 3> 182 S 13:44:03   922.07  98.72 430.26 358730
 109 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 110 - 13:46:49   921.86  99.63 429.99 361200
 110 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 118 S 13:46:50   921.82 100.55 429.71 361200
 111 HOLEWA Edmund          10 <11> 112 - 13:47:13   920.59 101.46 429.44 361070
 112 HOLEWA Edmund          10 <12> 114 - 13:47:48   919.22 102.38 429.17 361070
 113 MYDLAK Józef            2 < 4> 312 S 13:41:49   918.89 103.29 428.89 355440
 114 HOLEWA Edmund          10 <13> 119 - 13:48:23   917.86 104.20 428.62 361070
 115 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 8> 123 - 13:52:19   915.54 105.12 428.34 363760
 116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 122 - 13:51:58   915.37 106.03 428.07 363370
 117 WAŁACH Rufin            9 31-11- 3 - 13:51:11   915.13 106.95 427.80 362560
 118 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 136 - 13:49:49   914.86 107.86 427.52 361200
 119 HOLEWA Edmund          10 <14> 133 S 13:51:03   911.68 108.78 427.25 361070
 120 MORAWSKI Jan            7 < 5> 126 S 13:49:12   911.39 109.69 426.97 359270
 121 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 147 - 13:57:12   911.24 110.60 426.70 366500
 122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 144 S 13:53:53   910.97 111.52 426.43 363370
 123 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 9> 124 - 13:54:30   910.54 112.43 426.15 363760
 124 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <10> 217 - 13:54:34   910.39 113.35 425.88 363760
 125 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 142 S 13:53:00   909.60 114.26 425.60 362020
 126 MORAWSKI Jan            7 < 6> 150 S 13:50:04   909.39 115.17 425.33 359270
 127 CYRA Andrzej           10 < 4> 131 - 13:53:50   909.18 116.09 425.06 362610
 128 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 138 - 13:54:35   908.00 117.00 424.78 362820
 129 SUJKA Bogdan            8 < 2> 140 - 13:49:26   907.99 117.92 424.51 358140
 130 WAŁACH Rufin            9 < 2> 186 - 13:54:27   907.65 118.83 424.23 362560
 131 CYRA Andrzej           10 < 5> 179 - 13:54:49   906.94 119.74 423.96 362610
 132 WIDERA Jan              7 < 2>---- S 13:52:08   906.40 120.66 423.69 359960
 133 HOLEWA Edmund          10 <15> 139 - 13:53:26   906.22 121.57 423.41 361070
 134 LACH Stanisław          7 < 3> 176 S 13:48:15   905.53 122.49 423.14 356100
 135 PAJĄK Gotfryd          10 < 6> 171 S 13:56:13   905.42 123.40 422.86 363270
 136 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 137 - 13:54:04   905.11 124.31 422.59 361200
 137 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 206 S 13:54:17   904.62 125.23 422.32 361200
 138 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 233 S 13:56:11   904.37 126.14 422.04 362820
 138 HOLEWA Edmund          10 <16> 155 - 13:54:15   904.37 126.14 422.04 361070
 140 SUJKA Bogdan            8 < 3> 148 - 13:51:07   904.13 127.97 421.49 358140
 141 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 154 S 13:49:40   903.37 128.88 421.22 356530
 142 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 195 - 13:56:01   902.76 129.80 420.95 362020
 143 SAPOŃ Stanisław         7 10- 2- 2 S 13:52:17   902.13 130.71 420.67 358400
 144 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 151 S 13:58:36   900.32 131.63 420.40 363370
 145 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 190 - 13:50:03   900.22 132.54 420.12 355630
 146 NYCZ EDWARD             9 < 3> 211 S 13:55:26   899.78 133.46 419.85 360300
 147 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 156 S 14:02:40   899.02 134.37 419.58 366500
 148 SUJKA Bogdan            8 < 4> 229 - 13:53:31   898.68 135.28 419.30 358140
 149 STABIK HENRYK          10 11- 2- 2 S 13:59:46   898.02 136.20 419.03 363490
 150 MORAWSKI Jan            7 < 7> 205 - 13:55:15   897.61 137.11 418.75 359270
 151 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 174 S 14:00:05   897.03 138.03 418.48 363370
 152 KOWALSKI JAN            8 < 3>---- S 13:54:19   896.56 138.94 418.21 358010
 153 GÓRNICKI Jerzy          7 <10> 159 - 13:53:14   895.48 139.85 417.93 356610
 154 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 161 - 13:53:27   894.79 140.77 417.66 356530
 155 HOLEWA Edmund          10 <17> 162 - 13:59:01   893.70 141.68 417.38 361070
 156 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 157 - 14:05:08   893.61 142.60 417.11 366500
 157 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 168 - 14:05:12   893.47 143.51 416.84 366500
 158 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 170 S 13:56:23   891.97 144.42 416.56 358020
 159 GÓRNICKI Jerzy          7 <11> 183 - 13:55:24   890.63 145.34 416.29 356610
 160 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 185 S 14:03:05   890.33 146.25 416.01 363330
 161 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5> 165 S 13:55:27   890.32 147.17 415.74 356530
 162 HOLEWA Edmund          10 <18> 173 S 14:00:52   889.63 148.08 415.47 361070
 163 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3> 220 S 13:56:28   888.74 148.99 415.19 356800
 164 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 181 S 13:58:06   888.64 149.91 414.92 358210
 165 MŁOCEK Zygmunt          8 < 6> 253 S 13:56:27   888.11 150.82 414.64 356530
 166 STABIK HENRYK          10 < 2>---- S 14:04:49   886.96 151.74 414.37 363490
 167 SAJDOK Stanisław       10 44- 5- 1 S 14:05:31   886.64 152.65 414.10 363980
 168 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 169 - 14:08:25   886.52 153.56 413.82 366500
 169 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 203 - 14:08:27   886.44 154.48 413.55 366500
 170 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 257 S 13:59:04   886.04 155.39 413.27 358020
 171 PAJĄK Gotfryd          10 < 7> 193 - 14:05:09   885.70 156.31 413.00 363270
 172 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 5> 194 - 14:02:05   885.42 157.22 412.73 360440
 173 HOLEWA Edmund          10 <19> 210 - 14:03:01   884.94 158.14 412.45 361070
 174 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 177 - 14:06:26   883.18 159.05 412.18 363370
 175 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 240 S 14:05:00   883.17 159.96 411.90 362100
 176 LACH Stanisław          7 < 4> 180 S 13:58:15   883.08 160.88 411.63 356100
 177 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 187 - 14:06:29   883.07 161.79 411.36 363370
 178 KRAWCZYK-OCZKO          2 10- 1- 1 S 13:58:45   882.92 162.71 411.08 356480
 179 CYRA Andrzej           10 < 6> 188 - 14:06:02   882.19 163.62 410.81 362610
 180 LACH Stanisław          7 < 5> 213 - 13:58:51   881.76 164.53 410.53 356100
 181 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 189 S 14:01:33   881.10 165.45 410.26 358210
 182 GÓREK STEFAN            2 < 4> 276 S 14:02:32   880.25 166.36 409.99 358730
 183 GÓRNICKI Jerzy          7 <12> 201 - 14:00:36   879.22 167.28 409.71 356610
 184 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 11- 4- 4 S 14:02:20   878.47 168.19 409.44 357830
 185 PUDEŁKO Józef          10 < 4>---- S 14:08:39   878.35 169.10 409.17 363330
 186 WAŁACH Rufin            9 < 3> 198 - 14:07:52   878.15 170.02 408.89 362560
 187 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 222 - 14:08:53   877.95 170.93 408.62 363370
 188 CYRA Andrzej           10 < 7> 192 S 14:09:27   874.92 171.85 408.34 362610
 189 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 212 S 14:04:39   874.43 172.76 408.07 358210
 190 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 238 S 14:02:02   873.71 173.67 407.80 355630
 191 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 15- 3- 1 - 14:04:07   873.52 174.59 407.52 357370
 192 CYRA Andrzej           10 < 8> 215 - 14:10:18   873.13 175.50 407.25 362610
 193 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 271 - 14:11:11   872.86 176.42 406.97 363270
 194 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 6> 256 S 14:08:07   872.49 177.33 406.70 360440
 195 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 275 - 14:10:06   872.13 178.24 406.43 362020
 196 MENDRYS Andrzej         8 23- 2- 1 S 14:05:37   871.88 179.16 406.15 358010
 197 RYŚ Henryk             10 < 3> 263 - 14:10:54   871.10 180.07 405.88 362290
 198 WAŁACH Rufin            9 < 4> 200 S 14:11:15   871.02 180.99 405.60 362560
 199 MENDRYS Andrzej         8 < 2>---- - 14:06:11   870.68 181.90 405.33 358010
 200 WAŁACH Rufin            9 < 5> 204 - 14:11:26   870.63 182.82 405.06 362560
 201 GÓRNICKI Jerzy          7 <13> 216 - 14:04:48   870.21 183.73 404.78 356610
 202 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 2> 209 S 14:06:34   869.43 184.64 404.51 357830
 203 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 225 - 14:16:37   869.27 185.56 404.23 366500
 204 WAŁACH Rufin            9 < 6> 224 - 14:12:18   868.82 186.47 403.96 362560
 205 MORAWSKI Jan            7 < 8> 207 - 14:09:02   867.73 187.39 403.69 359270
 206 WIDUCH Dariusz          9 <10> 227 - 14:11:17   867.68 188.30 403.41 361200
 207 MORAWSKI Jan            7 < 9> 254 - 14:09:07   867.56 189.21 403.14 359270
 208 SZLACHTA Jan            2 < 2> 236 S 14:06:21   867.32 190.13 402.86 356770
 209 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 3> 214 S 14:07:42   867.05 191.04 402.59 357830
 210 HOLEWA Edmund          10 <20> 261 S 14:11:30   866.92 191.96 402.32 361070
 211 NYCZ EDWARD             9 < 4> 221 - 14:10:57   866.21 192.87 402.04 360300
 212 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>---- S 14:09:09   864.93 193.78 401.77 358210
 213 LACH Stanisław          7 < 6> 241 - 14:06:44   864.88 194.70 401.49 356100
 214 SZYSZKO KRZYSZTOF       8 < 4>---- S 14:09:01   864.29 195.61 401.22 357830
 215 CYRA Andrzej           10 < 9> 228 - 14:14:37   864.15 196.53 400.95 362610
 216 GÓRNICKI Jerzy          7 <14> 219 S 14:07:53   863.71 197.44 400.67 356610
 217 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <11> 223 - 14:16:23   863.25 198.35 400.40 363760
 218 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 268 S 14:12:24   863.20 199.27 400.12 360300
 219 GÓRNICKI Jerzy          7 <15> 273 - 14:08:34   862.28 200.18 399.85 356610
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 220 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4> 246 S 14:08:54   862.04        399.58 356800
 221 NYCZ EDWARD             9 < 5> 248 - 14:13:25   861.10        399.30 360300
 222 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 231 - 14:17:16   860.52        399.03 363370
 223 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <12> 234 - 14:17:52   860.22        398.75 363760
 224 WAŁACH Rufin            9 < 7> 242 S 14:16:39   859.86        398.48 362560
 225 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 226 S 14:21:20   859.66        398.21 366500
 226 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 247 - 14:21:30   859.32        397.93 366500
 227 WIDUCH Dariusz          9 <11> 270 - 14:15:54   858.16        397.66 361200
 228 CYRA Andrzej           10 <10> 243 S 14:17:37   858.01        397.38 362610
 229 SUJKA Bogdan            8 < 5> 237 - 14:12:31   857.79        397.11 358140
 230 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 239 - 14:19:51   856.73        396.84 363980
 231 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 235 S 14:19:10   856.67        396.56 363370
 232 TURCZYK Andrzej         9 < 2> 277 S 14:17:20   856.27        396.29 361630
 233 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 251 - 14:18:44   856.25        396.01 362820
 234 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <13> 255 - 14:20:05   855.74        395.74 363760
 235 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 269 - 14:19:45   855.49        395.47 363370
 236 SZLACHTA Jan            2 < 3> 327 S 14:12:11   855.19        395.19 356770
 237 SUJKA Bogdan            8 < 6> 264 - 14:14:34   853.60        394.92 358140
 238 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 259 - 14:11:38   853.58        394.64 355630
 239 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 333 - 14:21:40   853.08        394.37 363980
 240 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 298 S 14:19:47   852.43        394.10 362100
 241 LACH Stanisław          7 < 7> 244 S 14:13:08   851.64        393.82 356100
 242 WAŁACH Rufin            9 < 8> 280 S 14:20:53   851.31        393.55 362560
 243 CYRA Andrzej           10 <11> 258 - 14:21:18   850.60        393.27 362610
 244 LACH Stanisław          7 < 8> 245 - 14:13:42   850.49        393.00 356100
 245 LACH Stanisław          7 < 9> 249 - 14:13:46   850.35        392.73 356100
 246 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 5> 334 - 14:14:55   849.69        392.45 356800
 247 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 266 - 14:26:27   849.46        392.18 366500
 248 NYCZ EDWARD             9 < 6> 262 - 14:20:04   847.63        391.90 360300
 249 LACH Stanisław          7 <10> 250 - 14:15:15   847.35        391.63 356100
 250 LACH Stanisław          7 <11> 305 S 14:15:21   847.15        391.36 356100
 251 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 317 S 14:23:52   846.00        391.08 362820
 252 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 265 S 14:18:29   845.89        390.81 358220
 253 MŁOCEK Zygmunt          8 < 7> 260 S 14:16:55   845.02        390.53 356530
 254 MORAWSKI Jan            7 <10> 309 S 14:20:10   845.01        390.26 359270
 255 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <14> 308 S 14:25:47   844.42        389.99 363760
 256 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 7> 355 - 14:21:57   844.22        389.71 360440
 257 PISZCZEK Stanisław      8 < 6>---- - 14:19:07   844.15        389.44 358020
 258 CYRA Andrzej           10 <12> 315 - 14:24:34   844.13        389.17 362610
 259 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 323 S 14:16:27   843.83        388.89 355630
 260 MŁOCEK Zygmunt          8 < 8> 345 S 14:17:33   843.76        388.62 356530
 261 HOLEWA Edmund          10 <21> 274 - 14:23:03   843.52        388.34 361070
 262 NYCZ EDWARD             9 < 7> 283 S 14:22:49   842.18        388.07 360300
 263 RYŚ Henryk             10 < 4> 288 - 14:25:15   842.05        387.80 362290
 264 SUJKA Bogdan            8 < 7> 284 S 14:20:20   842.02        387.52 358140
 265 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 293 S 14:20:40   841.55        387.25 358220
 266 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 267 - 14:30:56   840.73        386.97 366500
 267 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 328 - 14:31:19   839.99        386.70 366500
 268 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 364 S 14:24:01   839.83        386.43 360300
 269 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 286 - 14:27:43   839.74        386.15 363370
 270 WIDUCH Dariusz          9 <12> 272 - 14:26:01   838.02        385.88 361200
 271 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 278 - 14:29:18   836.45        385.60 363270
 272 WIDUCH Dariusz          9 <13> 329 - 14:27:38   834.89        385.33 361200
 273 GÓRNICKI Jerzy          7 <16> 297 - 14:22:12   834.76        385.06 356610
 274 HOLEWA Edmund          10 <22> 310 - 14:27:39   834.55        384.78 361070
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 275 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 291 - 14:29:51   832.52        384.51 362020
 276 GÓREK STEFAN            2 < 5> 287 S 14:26:09   832.03        384.23 358730
 277 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 285 S 14:31:55   827.69        383.96 361630
 278 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 279 - 14:34:01   827.46        383.69 363270
 279 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 282 S 14:34:14   827.05        383.41 363270
 280 WAŁACH Rufin            9 < 9> 281 - 14:34:07   825.66        383.14 362560
 281 WAŁACH Rufin            9 <10> 320 - 14:34:15   825.41        382.86 362560
 282 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 318 - 14:35:22   824.93        382.59 363270
 283 NYCZ EDWARD             9 < 8> 292 S 14:32:09   824.20        382.32 360300
 284 SUJKA Bogdan            8 < 8> 339 - 14:29:56   823.44        382.04 358140
 285 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 330 - 14:34:31   822.79        381.77 361630
 285 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 301 - 14:36:38   822.79        381.77 363370
 287 GÓREK STEFAN            2 < 6> 296 S 14:31:06   822.59        381.22 358730
 288 RYŚ Henryk             10 < 5> 289 - 14:35:31   822.42        380.95 362290
 289 RYŚ Henryk             10 < 6> 335 - 14:35:54   821.71        380.67 362290
 290 KOFEL Jan               9 < 2>---- S 14:39:57   820.38        380.40 365030
 291 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7> 299 - 14:36:28   820.04        380.12 362020
 292 NYCZ EDWARD             9 < 9> 302 - 14:35:02   818.80        379.85 360300
 293 TARGOSZ Władysław       8 < 7>---- S 14:33:05   817.70        379.58 358220
 294 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 295 S 14:39:13   817.55        379.30 363170
 295 ŚWIERKOT Marek         10 < 3>---- S 14:39:33   816.94        379.03 363170
 296 GÓREK STEFAN            2 < 7> 360 S 14:36:44   812.10        378.75 358730
 297 GÓRNICKI Jerzy          7 <17> 306 - 14:34:19   811.74        378.48 356610
 298 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 307 S 14:41:40   810.67        378.21 362100
 299 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8> 300 - 14:41:36   810.61        377.93 362020
 300 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 9> 348 - 14:41:52   810.13        377.66 362020
 301 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22>---- - 14:44:06   809.11        377.38 363370
 302 NYCZ EDWARD             9 <10> 321 - 14:40:23   808.97        377.11 360300
 303 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 311 - 14:38:16   808.45        376.84 358360
 304 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2>---- S 14:38:57   807.64        376.56 358550
 305 LACH Stanisław          7 <12>---- - 14:36:25   806.72        376.29 356100
 306 GÓRNICKI Jerzy          7 <18> 353 - 14:37:07   806.60        376.01 356610
 307 CIERKOSZ Marian        10 < 5>---- S 14:44:05   806.31        375.74 362100
 308 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <15> 313 S 14:46:29   805.70        375.47 363760
 309 MORAWSKI Jan            7 <11> 340 - 14:41:46   804.16        375.19 359270
 310 HOLEWA Edmund          10 <23> 322 - 14:44:12   803.81        374.92 361070
 311 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 316 - 14:41:09   803.23        374.64 358360
 312 MYDLAK Józef            2 < 5> 325 S 14:37:36   803.07        374.37 355440
 313 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <16> 314 - 14:48:53   801.44        374.10 363760
 314 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <17> 337 - 14:49:01   801.20        373.82 363760
 315 CYRA Andrzej           10 <13> 357 S 14:47:58   800.52        373.55 362610
 316 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4>---- - 14:43:08   799.67        373.27 358360
 317 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 346 S 14:48:55   799.31        373.00 362820
 318 PAJĄK Gotfryd          10 <13>---- - 14:50:04   798.28        372.73 363270
 319 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 324 S 14:43:09   796.50        372.45 356950
 320 WAŁACH Rufin            9 <11>---- - 14:50:51   795.35        372.18 362560
 321 NYCZ EDWARD             9 <11>---- - 14:49:06   793.44        371.90 360300
 322 HOLEWA Edmund          10 <24> 326 - 14:50:42   792.34        371.63 361070
 323 WITKIEWICZ Marek        2 < 6>---- S 14:43:59   792.08        371.36 355630
 324 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3>---- - 14:46:24   790.76        371.08 356950
 325 MYDLAK Józef            2 < 6> 343 - 14:44:33   790.66        370.81 355440
 326 HOLEWA Edmund          10 <25> 347 - 14:51:47   790.46        370.53 361070
 327 SZLACHTA Jan            2 < 4> 332 - 14:46:34   790.07        370.26 356770
 328 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22>---- - 14:59:35   788.88        369.99 366500
 329 WIDUCH Dariusz          9 <14> 341 - 14:53:46   787.33        369.71 361200
 330 TURCZYK Andrzej         9 < 5>---- - 14:54:32   786.95        369.44 361630
 331 TOMASZKIEWICZ Karol     2 12- 1- 1 S 14:48:53   785.84        369.17 356680
 332 SZLACHTA Jan            2 < 5> 351 S 14:49:41   784.66        368.89 356770
 333 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 350 - 14:59:36   783.43        368.62 363980
 334 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 6> 361 S 14:51:41   781.29        368.34 356800
 335 RYŚ Henryk             10 < 7>---- S 14:59:05   780.66        368.07 362290
 336 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 344 - 14:53:48   778.92        367.80 357370
 337 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <18> 365 - 15:02:43   777.74        367.52 363760
 338 PASZEK Wincenty         7 10- 1- 1 S 14:55:53   777.64        367.25 358400
 339 SUJKA Bogdan            8 < 9> 342 - 14:55:39   777.47        366.97 358140
 340 MORAWSKI Jan            7 <12> 354 - 14:57:10   777.36        366.70 359270
 341 WIDUCH Dariusz          9 <15> 349 S 14:59:41   777.30        366.43 361200
 342 SUJKA Bogdan            8 <10> 352 S 14:55:55   777.02        366.15 358140
 343 MYDLAK Józef            2 < 7>---- S 14:52:44   776.52        365.88 355440
 344 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3>---- S 14:55:22   776.27        365.60 357370
 345 MŁOCEK Zygmunt          8 < 9>---- - 14:55:15   774.64        365.33 356530
 346 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>---- S 15:04:07   773.41        365.06 362820
 347 HOLEWA Edmund          10 <26> 363 S 15:02:09   772.92        364.78 361070
 348 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <10>---- S 15:03:31   772.69        364.51 362020
 349 WIDUCH Dariusz          9 <16>---- - 15:02:40   772.35        364.23 361200
 350 SAJDOK Stanisław       10 < 5>---- - 15:06:28   772.02        363.96 363980
 351 SZLACHTA Jan            2 < 6>---- S 14:57:30   771.39        363.69 356770
 352 SUJKA Bogdan            8 <11>---- S 14:59:21   771.27        363.41 358140
 353 GÓRNICKI Jerzy          7 <19> 358 - 14:58:15   769.80        363.14 356610
 354 MORAWSKI Jan            7 <13> 359 - 15:01:52   769.53        362.86 359270
 355 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 8>---- - 15:04:01   768.50        362.59 360440
 356 WILK Daniel             7 < 2>---- S 15:02:15   767.23        362.32 358490
 357 CYRA Andrzej           10 <14>---- - 15:07:53   766.81        362.04 362610
 358 GÓRNICKI Jerzy          7 <20>---- - 15:01:23   764.63        361.77 356610
 359 MORAWSKI Jan            7 <14>---- - 15:05:16   763.97        361.49 359270
 360 GÓREK STEFAN            2 < 8>---- S 15:04:38   763.85        361.22 358730
 361 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 7>---- - 15:02:56   762.50        360.95 356800
 362 SAPOŃ Stanisław         7 < 2>---- S 15:05:03   762.47        360.67 358400
 363 HOLEWA Edmund          10 <27>---- S 15:11:02   758.50        360.40 361070
 364 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4>---- S 15:10:46   757.30        360.12 360300
 365 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <19>---- - 15:15:30   757.04        359.85 363760
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 366 PUDEŁKO Józef          10 < 5>---- S 15:15:23   756.33               363330
 367 WAŁACH Rufin            9 <12>---- S 15:14:27   756.20               362560
 368 RYŚ Henryk             10 < 8>---- S 15:14:17   755.90               362290
 369 PAJĄK Gotfryd          10 <14>---- - 15:15:39   755.79               363270
 370 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5>---- S 15:11:50   755.61               360300
 371 SAJDOK Stanisław       10 < 6>---- - 15:17:16   754.73               363980
 372 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 9>---- - 15:13:04   753.95               360440

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|      KONKURSY       |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6|RAZ| Lot 6 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 GÓREK STEFAN            358730  14   40   86  8  8  8  8  8  6  46 2433.34 13126.80 220
   2 TARGOSZ Władysław       358220  18   14   15  8  8  8  8  8  6  46 2504.03 12996.23 821
   3 LACH Stanisław          356100  39   19   66  8  8  8  8  8  5  45 2074.59 12461.65 712
   4 SZLACHTA Jan            356770  12    7  208  8  8  8  8  8  5  45 1988.56 12437.02 212
   5 MORAWSKI Jan            359270  38    9   13  8  8  8  8  8  3  43 1242.56 11735.76 710
   6 POŁĄCZAK Mieczysław     356800  29    2   33  8  7  8  6  8  4  41 1642.41 11402.01 213
   7 PISZCZEK Stanisław      358020  13    4   18  7  7  7  7  8  5  41 2176.50 11315.93 816
   8 PISARZOWSKI Eugeniusz   366500  42   37   38  8  8  8  8  5  6  43 2619.37 11299.441002
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    363370  47   10   16  8  7  8  6  6  6  41 2616.92 10978.78 921
  10 WIDERA Jan              359960  10   22  132  5  8  7  7  8  2  37  877.51 10076.80 727
  11 MYDLAK Józef            355440  25   12   31  8  8  8  5  6  4  39 1625.70 10004.71 226
  12 SOBAŁA Tadeusz          358360  17   50  303  3  8  8  8  8  1  36  446.15  9938.45 724
  13 DRZEWIECKI R            359370                6  8  8  8  8  -  38          9755.67 706
  14 PAJĄK Gotfryd           363270  44   43   51  4  8  8  5  7  4  36 1693.64  9637.391003
  15 TURCZYK Andrzej         361630  23    8  232  -  6  8  7  8  3  32 1237.91  9554.77 924
  16 MROWIŃSKI Ryszard       358550   9   63  304  6  7  7  8  7  2  37  819.15  9430.79 715
  17 ŻOŁNECZKO Dawid         363760  31   11   52  2  3  5  7  7  6  30 2539.38  9036.54 928
  18 RYŚ Henryk              362290  21   44   71  8  6  7  8  6  2  37  815.87  9026.541026
  19 MŁOCEK Zygmunt          356530  23   62   99  3  6  4  8  6  5  32 2030.75  8915.63 815
  20 LEŚNIOWSKI Tadeusz      362820  20  104  128  5  4  5  8  7  4  33 1551.18  8915.20 933
  21 KRAWCZYK-OCZKO          356480  10  178  422  7  6  7  8  6  1  35  411.08  8799.30 206
  22 CIERKOSZ Marian         362100  10   55  175  4  1  5  6  8  5  29 2004.73  8719.821025
  23 WITKIEWICZ Marek        355630  15   26  145  7  4  6  6  6  4  33 1620.78  8706.30 225
  24 HOLEWA Edmund           361070  54   28   29  0  2  4  8  8  6  28 2404.04  8699.171010
  25 SUJKA Bogdan            358140  32   83  129  2  7  7  7  7  3  33 1117.08  8684.27 818
  26 GAWEŁCZYK-RUS           356950  15   80  319  4  6  4  8  8  1  31  372.45  8320.71 224
  27 WESOŁOWSKI Kazimierz    360440  27    6   56  4  6  8  5  7  2  32  864.91  8222.27 918
  28 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  357370  15  191  336  8  4  8  6  6  1  33  365.60  8130.96 218
  29 NYCZ EDWARD             360300  23   73   91  5  6  5  8  3  4  31 1630.09  8111.25 909
  30 WIDUCH Dariusz          361200  31   36   70  4  3  5  5  6  5  28 2100.08  8009.28 916
  31 WAŁACH Rufin            362560  31  117  130  8  4  5  5  7  3  32 1197.63  8002.21 914
  32 SZYSZKO KRZYSZTOF       357830  11  184  202  4  3  8  2  6  4  27 1617.76  7525.24 828
  33 PUDEŁKO Józef           363330  16   27   89  5  3  4  6  5  4  27 1713.10  7504.521024
  34 FIJOŁEK Mirosław        358210  10  105  164  2  -  6  7  4  5  24 2066.10  7347.04 802
  35 GÓRNICKI Jerzy          356610  67    1    3  3  7  5  6  4  3  28 1309.14  7276.86 720
  36 BIŁKA Adam              362070                2  3  3  8  8  -  24          6985.281012
  37 RADZIEJEWSKI JERZY      362020  26    5   17  4  7  4  4  4  3  26 1245.30  6819.63 917
  38 CIOŁKA A. - JANIK H.    360300  10   46  218  6  7  1  5  4  4  27 1593.92  6635.83 906
  39 WILK Daniel             358490  10   58  356  7  3  4  3  7  2  26  806.28  6581.91 728
  40 WRÓBEL Stanisław+Piotr  361900                5  7  4  5  6  -  27          6501.591011
  41 MENDRYS Andrzej         358010  23  196  199  4  6  7  6  2  1  26  406.15  6233.44 808
  42 MACIEJA Zygmunt         356420                4  5  5  7  4  -  25          6107.35 215
  43 ŚWIERKOT Marek          363170  10   97  294  6  2  2  5  4  3  22 1191.60  5804.501020
  44 SAJDOK Stanisław        363980  44  167  230  6  5  4  5  3  1  24  414.10  5616.561027
  45 SAPOŃ Stanisław         358400  10  143  362  5  4  5  3  3  2  22  781.34  5354.20 719
  46 TEODORCZYK Zdzisław     359320                -  7  4  2  8  -  21          5161.59 932
  47 CYRA Andrzej            362610  56   25   53  3  2  2  4  3  4  18 1632.27  5076.281005
  48 STABIK HENRYK           363490  11  149  166  1  1  3  5  4  2  16  833.40  4652.521029
  49 ŚWIERCZYŃSKI J+P        360140                2  5  4  7  -  -  18          4258.99 721
  50 KOFEL Jan               365030  20   45  290  8  3  2  1  1  2  17  827.92  3686.58 939
  51 KOWALSKI JAN            358010  10   59   60  3  3  3  0  0  3  12 1305.31  3110.45 807
  52 PYRSKI Leszek           365310                4  3  2  5  -  -  14          2855.13 910
  53 POGORZAŁEK Alfred       360840                3  4  4  2  -  -  13          2780.06 716
  54 TOMASZKIEWICZ Karol     356680  12  331  411  7  4  1  0  1  1  14  369.17  2678.66 223
  55 KOZAK KRZYSZTOF         360840                4  3  2  2  -  -  11          2187.59 718
  56 STARCZYNOWSKI Jan       358100                2  5  3  0  1  -  11          2134.84 819
  57 PASZEK Wincenty         358400  10  338  420  2  3  0  3  0  1   9  367.25  1992.08 711
  58 BRYŁKA E - PETEJA P     357260                7  1  -  -  -  -   8          1371.83 227
  59 SOBOTA Stanisław        360670                6  0  0  0  1  -   7          1148.89 911
  60 BEDNARZ Henryk          361510                5  0  -  0  1  -   6          1091.07 901
  61 FICEK Jan               363330                5  0  -  -  -  -   5           760.71 922
  62 DUDA Henryk             362870                2  2  -  -  -  -   4           749.881041
  63 KUSZAJ Kazimierz        357040                3  0  0  1  0  -   4           738.01 814
  64 GRELA Stanisław         358530                3  -  -  -  -  -   3           508.11 729
  65 ROSS Jerzy              361660                3  -  -  -  -  -   3           454.841008
  66 CHMIEL Robert           357420                3  -  -  -  -  -   3           446.80 208
  67 PILARZ Marek            361490                2  -  -  -  -  -   2           309.75 926

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 6
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 LACH Stanisław          7   6   1832.31  1307.29
       2 LACH Stanisław          7   6   1786.62  1307.29
       3 MŁOCEK Zygmunt          8   6   1771.30  1309.24
       4 GÓREK STEFAN            2   6   1767.51  1323.15
       5 LACH Stanisław          7   6   1720.09  1307.29
       6 SZLACHTA Jan            2   6   1645.92  1311.58
       7 PUDEŁKO Józef          10   6   1645.52  1349.95
       8 GÓREK STEFAN            2   6   1633.42  1323.15
       9 GÓREK STEFAN            2   6   1633.00  1323.15
      10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   1624.40  1368.83
      11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   1592.33  1350.18
      12 MYDLAK Józef            2   5   1586.55  1194.52
      13 MORAWSKI Jan            7   5   1586.16  1213.54
      14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   6   1580.05  1346.98
      15 MORAWSKI Jan            7   6   1569.35  1325.97
      16 PAJĄK Gotfryd          10   5   1566.69  1214.40
      17 MYDLAK Józef            2   6   1558.58  1303.10
      18 PAJĄK Gotfryd          10   5   1551.11  1214.40
      19 GÓREK STEFAN            2   5   1547.34  1211.41
      20 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1538.66  1175.42
      21 PISZCZEK Stanisław      8   6   1536.01  1318.38
      22 LACH Stanisław          7   6   1517.38  1307.29
      23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1516.64  1230.45
      24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1488.97  1214.92
      25 WAŁACH Rufin            9   5   1486.77  1229.38
      26 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1482.52  1230.45
      27 SOBAŁA Tadeusz          7   4   1457.91  1078.77
      28 MENDRYS Andrzej         8   5   1453.67  1206.86
      29 SUJKA Bogdan            8   5   1450.98  1134.16
      30 MORAWSKI Jan            7   5   1443.37  1079.65
      31 SAJDOK Stanisław       10   5   1424.49  1217.93
      32 SZLACHTA Jan            2   5   1423.80  1182.68
      33 ŻOŁNECZKO Dawid         9   5   1423.72  1235.49
      34 GÓRNICKI Jerzy          7   5   1416.39  1066.66
      35 KRAWCZYK-OCZKO          2   5   1413.59   953.44
      36 RADZIEJEWSKI JERZY      9   4   1412.76  1092.93
      37 TARGOSZ Władysław       8   5   1411.35   961.47
      38 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1386.79  1093.15
      39 WAŁACH Rufin            9   5   1383.31  1210.90
      40 GÓREK STEFAN            2   5   1373.68  1077.34
      41 GÓREK STEFAN            2   5   1361.53   964.42
      42 LACH Stanisław          7   4   1357.76  1069.99
      43 MROWIŃSKI Ryszard       7   5   1350.49  1136.43
      44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1343.96  1099.78
      45 SZLACHTA Jan            2   5   1343.58   954.81
      46 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1341.20  1072.00
      47 TARGOSZ Władysław       8   5   1340.83  1074.42
      48 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1340.66  1175.42
      49 SZLACHTA Jan            2   5   1338.48   954.81
      50 MORAWSKI Jan            7   5   1327.50   966.70
      51 LACH Stanisław          7   5   1326.61  1019.26
      52 HOLEWA Edmund          10   4   1325.08  1088.77
      53 PAJĄK Gotfryd          10   5   1321.87  1099.25
      54 SOBAŁA Tadeusz          7   5   1319.00   962.25
      55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1318.92  1098.11
      56 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1316.43   999.44
      57 TARGOSZ Władysław       8   5   1315.06   961.47
      58 TARGOSZ Władysław       8   5   1312.21  1074.42
      59 TARGOSZ Władysław       8   4   1311.12  1023.43
      60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1310.04  1115.30
      61 WIDERA Jan              7   5   1309.45   970.22
      62 PISZCZEK Stanisław      8   4   1308.04  1022.43
      63 MORAWSKI Jan            7   5   1306.33   966.70
      64 PISZCZEK Stanisław      8   5   1304.46   960.36
      65 NYCZ EDWARD             9   4   1302.96  1086.20
      66 KRAWCZYK-OCZKO          2   5   1302.62  1126.91
      67 PISZCZEK Stanisław      8   5   1302.39   960.36
      68 SZLACHTA Jan            2   4   1299.78   999.37
      69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1296.81  1024.76
      70 TARGOSZ Władysław       8   5   1296.62   961.47
      71 PISZCZEK Stanisław      8   5   1288.92   960.36
      72 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1287.56   958.06
      73 HOLEWA Edmund          10   4   1284.44  1088.77
      74 LACH Stanisław          7   5   1283.80   951.19
      75 WESOŁOWSKI Kazimierz    9   4   1283.66  1086.77
      76 TURCZYK Andrzej         9   4   1282.52   976.45
      77 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1282.37  1099.78
      78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1277.52  1056.00
      79 TARGOSZ Władysław       8   5   1275.53   961.47
      80 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1271.75  1072.00
      81 MORAWSKI Jan            7   5   1270.16   966.70
      82 HOLEWA Edmund          10   4   1269.74  1088.77
      83 TARGOSZ Władysław       8   5   1267.44   961.47
      84 HOLEWA Edmund          10   4   1267.23  1088.77
      85 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1266.47  1072.00
      86 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10   5   1266.21   979.40
      87 MORAWSKI Jan            7   5   1265.81  1079.65
      88 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4   1264.97  1044.99
      89 TARGOSZ Władysław       8   5   1259.68   961.47
      90 GÓREK STEFAN            2   5   1257.82   964.42
      91 MORAWSKI Jan            7   5   1256.20   966.70
      92 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1250.42   986.81
      93 MROWIŃSKI Ryszard       7   5   1249.66  1031.60
      94 DRZEWIECKI R            7   5   1249.16   967.33
      95 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2   5   1245.64   957.94
      96 DRZEWIECKI R            7   5   1245.13   967.33
      97 PAJĄK Gotfryd          10   5   1243.41  1055.56
      98 SZLACHTA Jan            2   5   1241.85   954.81
      99 SOBAŁA Tadeusz          7   5   1239.65   962.25
     100 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   4   1235.62  1096.10
     101 SZLACHTA Jan            2   4   1233.77   999.37
     102 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4   1230.38  1099.82
     103 DRZEWIECKI R            7   5   1229.09   967.33
     104 GÓREK STEFAN            2   4   1228.06  1007.04
     105 CIERKOSZ Marian        10   5   1224.59   980.39
     106 PAJĄK Gotfryd          10   5   1223.85   986.28
     107 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1221.28  1002.33
     108 WIDUCH Dariusz          9   4   1216.67  1016.33
     109 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1215.42  1024.76
     110 WIDUCH Dariusz          9   4   1209.09  1016.33
     111 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1205.41   825.99

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  6 konk.  2619.37 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  6 konk.  2616.92 pkt.
           ŻOŁNECZKO Dawid          sek  9   -  6 konk.  2539.38 pkt.
           TARGOSZ Władysław        sek  8   -  6 konk.  2504.03 pkt.
           GÓREK STEFAN             sek  2   -  6 konk.  2433.34 pkt.


Imię i nazwisko			Punkty		Ser	Seria
-------------------------------------------------------------
MORAWSKI Jan          		1311,60		3	S
LACH Stanisław        		1271,60		3	S
DOMOGAŁA RiM SUCHY J  		1265,31		3	S
MYDLAK Józef          		1259,82		3	S
WITKIEWICZ Marek      		1249,42		3	S
WIDUCH Dariusz        		1246,13		3	S
LEŚNIOWSKI Tadeusz    		1178,18		3	S
SZLACHTA Jan         	 	1127,77		3	S
GÓRNICKI Jerzy        		 908,47		2	S
HOLEWA Edmund         		 864,35		2	S
POŁĄCZAK Mieczysław   		 858,88		2	S
WIDUCH Dariusz        		 853,95		2	C
RADZIEJEWSKI JERZY    		 819,70		2	S
MROWIŃSKI Ryszard     		 819,15		2	S
GAWEŁCZYK-RUS         		 809,01		2	S
WILK Daniel           		 806,28		2	S
LACH Stanisław        		 802,99		2	C
TURCZYK Andrzej       		 780,25		2	S
MORAWSKI Jan          		 778,88		2	C
PUDEŁKO Józef         		 452,45		1	S
GAWEŁCZYK-RUS         		 372,45		1	C