LISTA KONKURSOWA 07/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                 DESSAU

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 05.06.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 506370 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 61
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1268
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 423
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 254
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 317
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:29:23
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1256.38 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 13:44:18
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1054.91 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.16m.58s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  188|   55| 29.3|
                    |BRYNOW         | 11|  157|   29| 18.5|
                    |PANEWNIKI      | 11|  194|   77| 39.7|
                    |PIOTROWICE     | 16|  330|  104| 31.5|
                    |PODLESIE       | 12|  399|  158| 39.6|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 61| 1268|  423| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 TURCZYK Andrzej         9 24-13- 9 S 12:29:23  1256.38   0.79 60.00 606.13 508060
   2 PAJĄK Gotfryd          10 54-31- 9 C 12:37:22  1232.30   1.58 59.96 605.90 508160
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 70-45- 9 - 12:39:47  1225.89   2.37       605.66 508480
   4 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>   7 C 12:40:23  1223.35   3.15 59.89 605.42 508160
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>   9 C 12:41:55  1219.62   3.94 59.85 605.19 508480
   6 PISZCZEK Stanisław      8 17-13-10 S 12:39:20  1218.42   4.73 59.81 604.95 504830
   7 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  18 - 12:42:27  1217.30   5.52 59.77 604.72 508160
   8 GÓREK STEFAN            2 15- 9- 9 S 12:42:09  1215.58   6.31 59.73 604.48 507080
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  14 - 12:43:45  1214.28   7.10 59.70 604.24 508480
  10 SUJKA Bogdan            8 35-20-10 M 12:44:22  1202.96   7.89 59.66 604.01 504480
  11 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  28 C 12:47:26  1202.70   8.68 59.62 603.77 508060
  12 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 46-29-10 S 12:46:03  1200.19   9.46 59.58 603.53 505340
  13 NYCZ EDWARD             9 16-12-10 S 12:48:20  1196.83  10.25 59.54 603.30 506660
  14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  31 S 12:50:14  1195.77  11.04 59.51 603.06 508480
  15 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  27 C 12:47:39  1195.65  11.83 59.47 602.82 505340
  16 TARGOSZ Władysław       8 15-11-10 S 12:48:02  1194.71  12.62 59.43 602.59 505400
  17 GAWEŁCZYK-RUS           2 20- 9- 9 M 12:47:57  1194.63  13.41 59.39 602.35 505270
  18 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  21 C 12:50:59  1192.91  14.20 59.35 602.11 508160
  19 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  23 S 12:48:34  1191.86  14.98 59.32 601.88 504830
  20 GÓREK STEFAN            2 < 2>  38 C 12:50:36  1191.45  15.77 59.28 601.64 507080
  21 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  22 - 12:51:31  1191.42  16.56 59.24 601.41 508160
  22 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  36 S 12:51:37  1191.14  17.35 59.20 601.17 508160
  23 PISZCZEK Stanisław      8 < 3>  68 M 12:48:57  1190.78  18.14 59.16 600.93 504830
  24 FIJOŁEK Mirosław        8 28-16-10 S 12:49:32  1190.44  18.93 59.13 600.70 505380
  25 PUDEŁKO Józef          10 15- 7- 7 C 12:52:11  1190.24  19.72 59.09 600.46 508450
  26 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 20-10- 7 C 12:52:23  1189.99  20.50 59.05 600.22 508580
  27 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  32 - 12:49:50  1189.50  21.29 59.01 599.99 505340
  28 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  29 - 12:52:22  1188.82  22.08 58.97 599.75 508060
  29 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  37 M 12:52:30  1188.44  22.87 58.94 599.51 508060
  30 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 29-14- 8 M 12:55:14  1185.89  23.66 58.90 599.28 510210
  31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  50 - 12:54:01  1185.22  24.45 58.86 599.04 508480
  32 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  39 C 12:51:28  1184.95  25.24 58.82 598.80 505340
  33 STABIK HENRYK          10 56-32-10 - 12:53:57  1184.92  26.03 58.78 598.57 508270
  34 SUJKA Bogdan            8 < 2>  76 - 12:50:57  1184.36  26.81 58.75 598.33 504480
  35 STABIK HENRYK          10 < 2>  41 - 12:54:23  1183.72  27.60 58.71 598.10 508270
  36 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  47 - 12:54:43  1182.55  28.39 58.67 597.86 508160
  37 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  84 S 12:54:48  1182.08  29.18 58.63 597.62 508060
  38 GÓREK STEFAN            2 < 3>  55 S 12:54:44  1179.99  29.97 58.59 597.39 507080
  39 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  44 - 12:53:22  1179.69  30.76       597.15 505340
  40 NYCZ EDWARD             9 < 2>  73 C 12:54:40  1179.19  31.55 58.52 596.91 506660
  41 STABIK HENRYK          10 < 3>  45 - 12:56:17  1178.51  32.33       596.68 508270
  42 DUDA Henryk            10 26- 5- 1 C 12:55:22  1178.44  33.12 58.44 596.44 507160
  43 CHMIEL Robert           2 14- 3- 3 S 12:55:16  1177.67  33.91 58.41 596.20 506710
  44 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  54 M 12:54:57  1175.35  34.70 58.37 595.97 505340
  45 STABIK HENRYK          10 < 4>  53 - 12:57:34  1175.01  35.49       595.73 508270
  46 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 189 C 12:55:08  1174.94  36.28 58.29 595.50 505380
  47 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  52 M 12:57:33  1174.80  37.07 58.25 595.26 508160
  48 TARGOSZ Władysław       8 < 2>  65 S 12:55:29  1174.03  37.85 58.22 595.02 505400
  49 LACH STANISŁAW          7 15- 5- 5 C 12:55:17  1172.41  38.64 58.18 594.79 504470
  50 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  51 - 12:58:44  1172.33  39.43       594.55 508480
  51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  67 - 12:58:57  1171.75  40.22       594.31 508480
  52 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  57 - 12:58:41  1171.73  41.01       594.08 508160
  53 STABIK HENRYK          10 < 5>  58 S 12:58:57  1171.26  41.80 58.03 593.84 508270
  54 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  59 C 12:56:28  1171.21  42.59 57.99 593.60 505340
  55 GÓREK STEFAN            2 < 4>  86 M 12:57:59  1171.13  43.38 57.95 593.37 507080
  56 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  74 M 12:56:35  1170.74  44.16 57.91 593.13 505270
  57 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  62 - 12:59:23  1169.84  44.95 57.87 592.89 508160
  58 STABIK HENRYK          10 < 6>  63 S 12:59:31  1169.74  45.74 57.84 592.66 508270
  59 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8>  60 C 12:57:04  1169.59  46.53 57.80 592.42 505340
  60 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9>  83 - 12:57:07  1169.45  47.32 57.76 592.19 505340
  61 MACIEJA Zygmunt         2 15- 4- 4 S 12:57:34  1168.81  48.11 57.72 591.95 505590
  62 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  72 M 12:59:54  1168.45  48.90 57.68 591.71 508160
  63 STABIK HENRYK          10 < 7>  78 - 13:00:00  1168.44  49.68 57.65 591.48 508270
  64 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  69 M 13:01:44  1168.24  50.47 57.61 591.24 510210
  65 TARGOSZ Władysław       8 < 3>  80 S 12:58:05  1166.98  51.26 57.57 591.00 505400
  66 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  75 - 13:00:57  1166.60  52.05 57.53 590.77 508580
  67 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  71 - 13:00:54  1166.51  52.84 57.49 590.53 508480
  68 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>  87 M 12:58:01  1165.84  53.63 57.46 590.29 504830
  69 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  77 C 13:02:50  1165.31  54.42 57.42 590.06 510210
  70 SOBAŁA Tadeusz          7 17- 7- 7 C 12:59:09  1164.97  55.21 57.38 589.82 505770
  71 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  81 - 13:01:29  1164.95  55.99 57.34 589.59 508480
  72 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 116 - 13:01:21  1164.57  56.78 57.30 589.35 508160
  73 NYCZ EDWARD             9 < 3>  99 C 13:00:04  1164.56  57.57 57.27 589.11 506660
  74 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 127 M 12:58:58  1164.31  58.36 57.23 588.88 505270
  75 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 103 M 13:02:11  1163.31  59.15 57.19 588.64 508580
  76 SUJKA Bogdan            8 < 3>  79 - 12:58:45  1163.07  59.94 57.15 588.40 504480
  77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  85 M 13:03:45  1162.87  60.73 57.11 588.17 510210
  78 STABIK HENRYK          10 < 8>  90 - 13:02:28  1161.85  61.51 57.08 587.93 508270
  79 SUJKA Bogdan            8 < 4>  94 S 12:59:18  1161.59  62.30 57.04 587.69 504480
  80 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 107 S 13:00:19  1160.99  63.09 57.00 587.46 505400
  81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  98 S 13:02:59  1160.96  63.88 56.96 587.22 508480
  82 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  89 C 13:03:03  1160.71  64.67 56.92 586.98 508450
  83 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 114 - 13:00:25  1160.59  65.46 56.89 586.75 505340
  84 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  92 M 13:03:15  1159.29  66.25 56.85 586.51 508060
  85 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 133 M 13:05:07  1159.26  67.03 56.81 586.28 510210
  86 GÓREK STEFAN            2 < 5> 144 S 13:03:12  1157.19  67.82 56.77 586.04 507080
  87 PISZCZEK Stanisław      8 < 5>  88 S 13:01:44  1155.92  68.61 56.73 585.80 504830
  88 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 109 S 13:01:50  1155.66  69.40 56.70 585.57 504830
  89 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 138 S 13:05:00  1155.57  70.19 56.66 585.33 508450
  90 STABIK HENRYK          10 < 9>  91 M 13:05:01  1155.12  70.98 56.62 585.09 508270
  91 STABIK HENRYK          10 <10>  95 - 13:05:03  1155.03  71.77 56.58 584.86 508270
  92 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 100 S 13:05:22  1153.72  72.56 56.54 584.62 508060
  93 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 160 C 13:03:26  1153.58  73.34 56.51 584.38 505770
  94 SUJKA Bogdan            8 < 5> 102 - 13:02:22  1153.45  74.13 56.47 584.15 504480
  95 STABIK HENRYK          10 <11>  97 S 13:05:40  1153.41  74.92 56.43 583.91 508270
  96 MENDRYS Andrzej         8 20- 5- 4 M 13:02:10  1153.34  75.71 56.39 583.67 504200
  97 STABIK HENRYK          10 <12> 108 C 13:05:44  1153.24  76.50 56.35 583.44 508270
  98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 130 - 13:05:58  1153.10  77.29       583.20 508480
  99 NYCZ EDWARD             9 < 4> 104 - 13:04:28  1152.90  78.08       582.97 506660
 100 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 134 M 13:05:42  1152.85  78.86 56.24 582.73 508060
 101 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 40-12- 9 S 13:04:34  1152.39  79.65 56.20 582.49 506550
 102 SUJKA Bogdan            8 < 6> 106 M 13:03:11  1151.30  80.44 56.16 582.26 504480
 103 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 123 S 13:07:00  1150.63  81.23 56.13 582.02 508580
 104 NYCZ EDWARD             9 < 5> 129 C 13:05:23  1150.50  82.02 56.09 581.78 506660
 105 WAŁACH Rufin            9 25- 3- 2 M 13:06:45  1149.75  82.81 56.05 581.55 507900
 106 SUJKA Bogdan            8 < 7> 177 C 13:04:05  1148.94  83.60 56.01 581.31 504480
 107 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 178 M 13:04:54  1148.90  84.38 55.97 581.07 505400
 108 STABIK HENRYK          10 <13> 111 - 13:07:33  1148.50  85.17       580.84 508270
 109 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 150 M 13:04:38  1148.30  85.96 55.90 580.60 504830
 110 ŚWIERKOT Marek         10 31- 8- 4 M 13:07:32  1147.42  86.75 55.86 580.37 507770
 111 STABIK HENRYK          10 <14> 122 - 13:07:59  1147.38  87.54 55.82 580.13 508270
 112 CYRA Andrzej           10 39- 8- 5 - 13:07:54  1146.65  88.33 55.78 579.89 507850
 113 CIERKOSZ Marian        10 34- 7- 5 - 13:05:48  1146.53  89.12 55.75 579.66 505390
 114 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 119 - 13:05:48  1146.42  89.91 55.71 579.42 505340
 115 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 193 S 13:05:52  1146.36  90.69 55.67 579.18 505390
 116 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 120 - 13:08:19  1146.27  91.48 55.63 578.95 508160
 117 HOLEWA Edmund          10 27- 7- 4 C 13:06:24  1145.90  92.27 55.59 578.71 505800
 118 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 15- 9- 9 C 13:07:47  1145.44  93.06 55.56 578.47 507180
 119 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 121 S 13:06:19  1145.07  93.85 55.52 578.24 505340
 120 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 143 - 13:08:52  1144.85  94.64       578.00 508160
 121 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 141 - 13:06:31  1144.56  95.43 55.44 577.76 505340
 122 STABIK HENRYK          10 <15> 142 S 13:09:07  1144.45  96.21 55.41 577.53 508270
 123 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 158 S 13:09:58  1142.96  97.00 55.37 577.29 508580
 124 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 4- 4 S 13:10:48  1141.18  97.79 55.33 577.06 508740
 125 SAJDOK Stanisław       10 20- 6- 6 C 13:10:47  1140.58  98.58 55.29 576.82 508450
 126 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 148 S 13:07:04  1140.55  99.37 55.25 576.58 504200
 127 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 132 S 13:08:14  1139.96 100.16 55.22 576.35 505270
 128 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 15- 2- 2 S 13:09:29  1139.89 100.95 55.18 576.11 506660
 129 NYCZ EDWARD             9 < 6> 136 C 13:09:30  1139.84 101.74 55.14 575.87 506660
 130 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 131 - 13:11:11  1139.62 102.52       575.64 508480
 131 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 135 S 13:11:16  1139.41 103.31 55.06 575.40 508480
 132 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 224 M 13:08:32  1139.19 104.10 55.03 575.16 505270
 133 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 198 - 13:13:01  1138.82 104.89 54.99 574.93 510210
 134 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 270 - 13:11:19  1138.34 105.68 54.95 574.69 508060
 135 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 137 M 13:11:57  1137.67 106.47 54.91 574.46 508480
 136 NYCZ EDWARD             9 < 7> 164 S 13:10:23  1137.58 107.26 54.87 574.22 506660
 137 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 139 - 13:12:00  1137.54 108.04 54.84 573.98 508480
 138 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 165 S 13:12:00  1137.47 108.83 54.80 573.75 508450
 139 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 153 - 13:12:05  1137.33 109.62       573.51 508480
 140 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 173 S 13:12:24  1137.10 110.41 54.72 573.27 508740
 141 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 147 M 13:09:26  1137.04 111.20 54.68 573.04 505340
 142 STABIK HENRYK          10 <16> 156 C 13:12:10  1136.65 111.99 54.65 572.80 508270
 143 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 151 - 13:12:05  1136.61 112.78 54.61 572.56 508160
 144 GÓREK STEFAN            2 < 6> 152 S 13:11:29  1135.72 113.56 54.57 572.33 507080
 145 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 174 - 13:11:06  1135.51 114.35 54.53 572.09 506550
 146 MŁOCEK Zygmunt          8 15- 3- 3 S 13:07:26  1134.63 115.14 54.49 571.85 502000
 147 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 159 - 13:10:28  1134.41 115.93 54.46 571.62 505340
 148 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 297 S 13:09:32  1134.22 116.72 54.42 571.38 504200
 149 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 294 S 13:10:46  1134.20 117.51 54.38 571.15 505590
 150 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 155 S 13:10:24  1133.43 118.30 54.34 570.91 504830
 151 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 172 - 13:13:27  1133.15 119.09       570.67 508160
 152 GÓREK STEFAN            2 < 7> 267 M 13:12:31  1133.10 119.87 54.27 570.44 507080
 153 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 166 - 13:13:48  1132.98 120.66 54.23 570.20 508480
 154 MYDLAK Józef            2 16- 4- 4 C 13:09:14  1132.42 121.45 54.19 569.96 503060
 155 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 182 M 13:10:48  1132.41 122.24 54.15 569.73 504830
 156 STABIK HENRYK          10 <17> 183 - 13:13:52  1132.34 123.03 54.11 569.49 508270
 157 DUDA Henryk            10 < 2> 216 - 13:12:54  1132.31 123.82       569.25 507160
 158 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 188 S 13:14:14  1132.11 124.61 54.04 569.02 508580
 159 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 170 - 13:11:26  1131.95 125.39 54.00 568.78 505340
 160 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 213 S 13:12:10  1131.06 126.18 53.96 568.54 505770
 161 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 163 M 13:14:53  1130.18 126.97 53.92 568.31 508450
 162 RYŚ Henryk             10 22- 4- 3 C 13:14:04  1129.90 127.76 53.89 568.07 507400
 163 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 279 M 13:15:00  1129.89 128.55 53.85 567.84 508450
 163 NYCZ EDWARD             9 < 8> 245 M 13:13:25  1129.89 128.55 53.85 567.84 506660
 165 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 207 C 13:15:04  1129.72 130.13 53.77 567.36 508450
 166 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 167 - 13:15:12  1129.45 130.91 53.73 567.13 508480
 167 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 168 - 13:15:14  1129.37 131.70       566.89 508480
 168 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 180 - 13:15:19  1129.16 132.49 53.66 566.65 508480
 169 RADZIEJEWSKI JERZY      9 25- 5- 5 M 13:15:01  1128.51 133.28 53.62 566.42 507850
 170 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 179 - 13:12:54  1128.24 134.07 53.58 566.18 505340
 171 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2>---- C 13:14:06  1128.17 134.86 53.54 565.94 506660
 172 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 185 - 13:15:34  1127.82 135.65 53.51 565.71 508160
 173 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3> 346 C 13:16:13  1127.49 136.44 53.47 565.47 508740
 174 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 176 S 13:14:19  1127.38 137.22 53.43 565.24 506550
 175 HOLEWA Edmund          10 < 2> 239 - 13:13:56  1126.67 138.01 53.39 565.00 505800
 176 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 231 M 13:14:40  1126.50 138.80 53.35 564.76 506550
 177 SUJKA Bogdan            8 < 8> 184 - 13:13:05  1125.86 139.59 53.32 564.53 504480
 178 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 210 S 13:13:59  1125.65 140.38 53.28 564.29 505400
 179 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 194 S 13:14:23  1124.52 141.17 53.24 564.05 505340
 180 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 181 - 13:17:22  1124.04 141.96       563.82 508480
 181 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 201 - 13:17:25  1123.92 142.74 53.16 563.58 508480
 182 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 253 C 13:14:11  1123.88 143.53 53.13 563.34 504830
 183 STABIK HENRYK          10 <18> 191 S 13:17:19  1123.70 144.32 53.09 563.11 508270
 184 SUJKA Bogdan            8 < 9> 233 - 13:14:01  1123.52 145.11 53.05 562.87 504480
 185 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 187 - 13:17:22  1123.34 145.90       562.63 508160
 186 RYŚ Henryk             10 < 2> 252 - 13:16:53  1122.86 146.69 52.97 562.40 507400
 187 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 195 - 13:17:48  1122.26 147.48       562.16 508160
 188 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 192 S 13:18:19  1121.91 148.26 52.90 561.93 508580
 189 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 197 M 13:15:32  1121.74 149.05 52.86 561.69 505380
 190 SUJKA Krystyna          8 24- 7- 5 S 13:14:43  1121.73 149.84 52.82 561.45 504460
 191 STABIK HENRYK          10 <19> 215 - 13:18:07  1121.72 150.63 52.78 561.22 508270
 192 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 250 - 13:18:27  1121.58 151.42 52.75 560.98 508580
 193 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 277 C 13:16:05  1120.39 152.21 52.71 560.74 505390
 194 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 206 - 13:16:08  1120.16 153.00 52.67 560.51 505340
 195 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 199 - 13:18:43  1119.99 153.79       560.27 508160
 196 LACH STANISŁAW          7 < 2> 275 M 13:15:26  1119.97 154.57 52.59 560.03 504470
 197 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 214 - 13:16:15  1119.96 155.36 52.56 559.80 505380
 198 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 220 - 13:20:35  1119.91 156.15 52.52 559.56 510210
 199 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 200 - 13:18:48  1119.79 156.94       559.33 508160
 200 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 273 S 13:19:02  1119.21 157.73 52.44 559.09 508160
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 203 - 13:19:20  1119.18 158.52       558.85 508480
 202 CYRA Andrzej           10 < 2> 242 S 13:18:48  1119.11 159.31 52.37 558.62 507850
 203 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 204 M 13:19:30  1118.77 160.09 52.33 558.38 508480
 204 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 221 - 13:19:36  1118.52 160.88       558.14 508480
 205 CHMIEL Robert           2 < 2> 301 S 13:18:02  1118.48 161.67 52.25 557.91 506710
 206 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 208 - 13:16:50  1118.42 162.46 52.22 557.67 505340
 207 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 375 C 13:19:47  1118.01 163.25 52.18 557.43 508450
 208 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 217 S 13:17:05  1117.80 164.04 52.14 557.20 505340
 209 SUJKA Krystyna          8 < 2> 211 M 13:16:25  1117.50 164.83 52.10 556.96 504460
 210 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 235 M 13:17:21  1117.28 165.62 52.06 556.72 505400
 211 SUJKA Krystyna          8 < 3> 212 M 13:16:31  1117.26 166.40 52.03 556.49 504460
 212 SUJKA Krystyna          8 < 4> 325 - 13:16:33  1117.17 167.19 51.99 556.25 504460
 213 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 244 C 13:17:44  1117.15 167.98 51.95 556.02 505770
 214 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 227 - 13:17:36  1116.62 168.77 51.91 555.78 505380
 215 STABIK HENRYK          10 <20> 219 - 13:20:12  1116.59 169.56       555.54 508270
 216 DUDA Henryk            10 < 3> 243 - 13:19:13  1116.56 170.35       555.31 507160
 217 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 230 - 13:17:47  1116.07 171.14 51.80 555.07 505340
 218 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 247 S 13:20:07  1115.87 171.92 51.76 554.83 507850
 219 STABIK HENRYK          10 <21> 229 M 13:20:30  1115.85 172.71 51.72 554.60 508270
 220 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 314 S 13:22:22  1115.54 173.50 51.68 554.36 510210
 221 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 222 - 13:20:52  1115.41 174.29 51.65 554.12 508480
 222 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 228 S 13:20:53  1115.37 175.08 51.61 553.89 508480
 222 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 226 M 13:20:15  1115.37 175.08 51.61 553.89 507770
 224 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 234 M 13:18:01  1115.35 176.66 51.53 553.41 505270
 225 FICEK Jan               9 25- 4- 4 M 13:20:48  1113.95 177.44 51.49 553.18 507740
 226 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 238 - 13:21:11  1113.08 178.23 51.46 552.94 507770
 227 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 237 - 13:19:03  1113.05 179.02 51.42 552.71 505380
 228 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 246 - 13:21:52  1112.97 179.81       552.47 508480
 229 STABIK HENRYK          10 <22> 236 - 13:21:44  1112.84 180.60 51.34 552.23 508270
 230 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 248 - 13:19:08  1112.76 181.39 51.30 552.00 505340
 231 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 276 - 13:20:20  1112.48 182.18       551.76 506550
 232 POŁĄCZAK Mieczysław     2 23- 6- 5 M 13:19:52  1111.64 182.97 51.23 551.52 505650
 233 SUJKA Bogdan            8 <10> 256 M 13:18:50  1111.60 183.75 51.19 551.29 504480
 234 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 241 S 13:19:47  1111.01 184.54 51.15 551.05 505270
 235 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 255 S 13:19:56  1110.93 185.33 51.11 550.81 505400
 236 STABIK HENRYK          10 <23> 268 M 13:22:37  1110.69 186.12 51.08 550.58 508270
 237 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 272 C 13:20:11  1110.28 186.91 51.04 550.34 505380
 238 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 339 S 13:22:23  1110.16 187.70 51.00 550.11 507770
 239 HOLEWA Edmund          10 < 3> 322 C 13:20:41  1109.98 188.49 50.96 549.87 505800
 240 GÓRNICKI Jerzy          7 30- 4- 3 M 13:19:50  1109.97 189.27 50.92 549.63 504850
 241 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 335 C 13:20:15  1109.87 190.06 50.89 549.40 505270
 242 CYRA Andrzej           10 < 3> 259 - 13:22:40  1109.65 190.85 50.85 549.16 507850
 243 DUDA Henryk            10 < 4> 379 - 13:22:11  1109.31 191.64       548.92 507160
 244 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 312 C 13:21:09  1108.78 192.43 50.77 548.69 505770
 245 NYCZ EDWARD             9 < 9> 330 S 13:21:59  1108.71 193.22 50.73 548.45 506660
 246 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 262 - 13:23:40  1108.60 194.01       548.21 508480
 247 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 257 M 13:23:08  1108.52 194.79 50.66 547.98 507850
 248 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 258 - 13:21:00  1108.20 195.58       547.74 505340
 249 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 283 C 13:22:41  1108.15 196.37 50.58 547.50 507180
 250 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 261 S 13:24:12  1107.54 197.16 50.54 547.27 508580
 251 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 307 C 13:20:56  1107.29 197.95 50.51 547.03 504850
 252 RYŚ Henryk             10 < 3> 365 C 13:23:34  1106.49 198.74 50.47 546.80 507400
 253 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 293 S 13:21:16  1106.44 199.53 50.43 546.56 504830
 254 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2> 263 - 13:22:02  1106.37 200.32 50.39 546.32 505650
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 255 TARGOSZ Władysław       8 < 9> 333 S 13:21:49  1106.35        50.35 546.09 505400
 256 SUJKA Bogdan            8 <11> 281 - 13:21:14  1105.75        50.32 545.85 504480
 257 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 408 S 13:24:18  1105.70        50.28 545.61 507850
 258 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 278 - 13:22:05  1105.58              545.38 505340
 259 CYRA Andrzej           10 < 4> 260 S 13:24:22  1105.54        50.20 545.14 507850
 260 CYRA Andrzej           10 < 5> 269 C 13:24:41  1104.78        50.16 544.90 507850
 261 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10>---- - 13:25:23  1104.69        50.13 544.67 508580
 262 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 264 - 13:25:20  1104.59        50.09 544.43 508480
 263 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3> 274 S 13:22:47  1104.56        50.05 544.20 505650
 264 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 265 S 13:25:28  1104.27        50.01 543.96 508480
 265 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 288 C 13:25:29  1104.23        49.97 543.72 508480
 266 SZLACHTA Jan            2 15- 4- 4 C 13:23:05  1104.04        49.94 543.49 505740
 267 GÓREK STEFAN            2 < 8> 410 S 13:24:23  1103.83        49.90 543.25 507080
 268 STABIK HENRYK          10 <24> 271 - 13:25:34  1103.58        49.86 543.01 508270
 269 CYRA Andrzej           10 < 6> 296 - 13:25:13  1103.50        49.82 542.78 507850
 270 TURCZYK Andrzej         9 <10> 299 - 13:25:27  1103.40        49.78 542.54 508060
 271 STABIK HENRYK          10 <25> 292 - 13:25:40  1103.34        49.75 542.30 508270
 272 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 303 C 13:23:06  1103.21        49.71 542.07 505380
 273 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 289 - 13:25:44  1102.94              541.83 508160
 274 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4> 348 S 13:23:30  1102.84        49.63 541.59 505650
 275 LACH STANISŁAW          7 < 3> 313 C 13:22:44  1102.10        49.59 541.36 504470
 276 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 285 S 13:24:39  1102.03        49.56 541.12 506550
 277 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 280 C 13:23:51  1101.43        49.52 540.89 505390
 278 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 284 - 13:24:03  1100.84        49.48 540.65 505340
 279 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 340 S 13:27:32  1099.27        49.44 540.41 508450
 280 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 355 - 13:24:55  1098.87        49.41 540.18 505390
 281 SUJKA Bogdan            8 <12> 282 C 13:24:08  1098.77        49.37 539.94 504480
 282 SUJKA Bogdan            8 <13> 286 C 13:24:10  1098.69        49.33 539.70 504480
 283 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 321 S 13:26:43  1098.47        49.29 539.47 507180
 284 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 357 - 13:25:06  1098.33        49.25 539.23 505340
 285 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7> 287 M 13:26:13  1098.29        49.22 538.99 506550
 286 SUJKA Bogdan            8 <14> 304 S 13:24:21  1098.25        49.18 538.76 504480
 287 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8> 290 - 13:26:18  1098.09        49.14 538.52 506550
 288 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 291 - 13:28:06  1097.99              538.28 508480
 289 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 366 - 13:28:04  1097.38              538.05 508160
 289 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 9> 320 S 13:26:36  1097.38        49.06 538.05 506550
 291 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 305 - 13:28:23  1097.32        48.99 537.58 508480
 292 STABIK HENRYK          10 <26> 295 C 13:28:27  1096.71        48.95 537.34 508270
 293 PISZCZEK Stanisław      8 <12> 404 S 13:25:22  1096.58        48.91 537.10 504830
 294 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 326 S 13:26:26  1095.69        48.87 536.87 505590
 295 STABIK HENRYK          10 <27> 298 - 13:28:56  1095.57              536.63 508270
 296 CYRA Andrzej           10 < 7> 405 M 13:28:40  1095.29        48.80 536.39 507850
 297 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 317 M 13:25:28  1094.98        48.76 536.16 504200
 298 STABIK HENRYK          10 <28> 329 - 13:29:19  1094.66        48.72 535.92 508270
 299 TURCZYK Andrzej         9 <11> 331 M 13:29:19  1094.21        48.68 535.68 508060
 300 KRAWCZYK-OCZKO          2 15- 3- 3 S 13:27:27  1093.44        48.65 535.45 505660
 301 CHMIEL Robert           2 < 3>---- C 13:28:32  1093.15        48.61 535.21 506710
 302 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 396 S 13:27:43  1092.81        48.57 534.98 505660
 303 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 306 C 13:27:37  1092.44        48.53 534.74 505380
 304 SUJKA Bogdan            8 <15> 309 - 13:26:57  1092.07        48.49 534.50 504480
 305 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 324 - 13:30:40  1091.94        48.46 534.27 508480
 306 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 308 M 13:27:59  1091.57        48.42 534.03 505380
 307 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 417 S 13:27:31  1091.53        48.38 533.79 504850
 308 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 334 S 13:28:01  1091.49        48.34 533.56 505380
 309 SUJKA Bogdan            8 <16> 377 - 13:27:31  1090.73        48.30 533.32 504480
 310 FICEK Jan               9 < 2> 327 S 13:30:31  1090.70        48.27 533.08 507740
 311 KOWALSKI JAN            8  1- 1- 1 C 13:27:21  1090.52        48.23 532.85 504200
 312 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 373 S 13:28:55  1090.22        48.19 532.61 505770
 313 LACH STANISŁAW          7 < 4> 413 S 13:28:14  1089.02        48.15 532.37 504470
 314 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 315 C 13:33:45  1088.45        48.11 532.14 510210
 315 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 316 C 13:33:58  1087.95        48.08 531.90 510210
 316 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 318 - 13:34:00  1087.87        48.04 531.67 510210
 317 MENDRYS Andrzej         8 < 5>---- - 13:28:29  1087.85        48.00 531.43 504200
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 318 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 361 - 13:34:08  1087.56              531.19 510210
 319 MYDLAK Józef            2 < 2> 338 C 13:27:39  1087.34              530.96 503060
 320 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <10> 336 S 13:30:52  1087.33              530.72 506550
 321 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 343 M 13:31:29  1087.24              530.48 507180
 322 HOLEWA Edmund          10 < 4> 328 M 13:30:18  1087.04              530.25 505800
 323 BITTMANN Grzegorz       9 10- 4- 4 S 13:30:24  1086.42              530.01 505620
 324 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36> 337 - 13:33:12  1086.03              529.77 508480
 325 SUJKA Krystyna          8 < 5> 378 - 13:29:31  1085.99              529.54 504460
 326 MACIEJA Zygmunt         2 < 4>---- S 13:30:58  1085.03              529.30 505590
 327 FICEK Jan               9 < 3> 353 S 13:33:08  1084.61              529.07 507740
 328 HOLEWA Edmund          10 < 5> 351 - 13:31:26  1084.40              528.83 505800
 329 STABIK HENRYK          10 <29> 347 C 13:33:52  1084.04              528.59 508270
 330 NYCZ EDWARD             9 <10> 406 S 13:32:31  1083.73              528.36 506660
 331 TURCZYK Andrzej         9 <12> 332 - 13:33:57  1083.40              528.12 508060
 332 TURCZYK Andrzej         9 <13>---- S 13:34:06  1083.05              527.88 508060
 333 TARGOSZ Władysław       8 <10> 394 S 13:31:39  1083.04              527.65 505400
 334 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 350 M 13:31:41  1082.92              527.41 505380
 335 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9>---- S 13:31:37  1082.84              527.17 505270
 336 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <11> 342 S 13:32:49  1082.80              526.94 506550
 337 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37> 354 - 13:34:36  1082.79              526.70 508480
 338 MYDLAK Józef            2 < 3> 344 M 13:29:41  1082.59              526.46 503060
 339 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 345 S 13:34:08  1082.36              526.23 507770
 340 SAJDOK Stanisław       10 < 5> 388 M 13:34:58  1081.89              525.99 508450
 341 SZLACHTA Jan            2 < 2> 400 S 13:32:40  1081.41              525.76 505740
 342 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <12>---- C 13:33:34  1081.06              525.52 506550
 343 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 349 S 13:34:31  1080.22              525.28 507180
 344 MYDLAK Józef            2 < 4>---- C 13:30:48  1079.99              525.05 503060
 345 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 390 - 13:35:10  1079.98              524.81 507770
 346 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4>---- C 13:36:10  1079.75              524.57 508740
 347 STABIK HENRYK          10 <30> 360 - 13:35:57  1079.24              524.34 508270
 348 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 5> 393 M 13:33:32  1079.22              524.10 505650
 349 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 352 M 13:35:02  1079.03              523.86 507180
 350 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 391 - 13:33:23  1078.99              523.63 505380
 351 HOLEWA Edmund          10 < 6> 358 - 13:34:12  1078.01              523.39 505800
 352 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 398 S 13:35:42  1077.50              523.15 507180
 353 FICEK Jan               9 < 4>---- C 13:36:16  1077.39              522.92 507740
 354 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <38> 363 - 13:37:01  1077.25              522.68 508480
 355 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 389 M 13:34:26  1076.60              522.45 505390
 356 ŻOŁNECZKO Dawid         9 11- 3- 3 S 13:38:14  1076.30              522.21 509340
 357 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 416 - 13:34:42  1075.88              521.97 505340
 358 HOLEWA Edmund          10 < 7>---- C 13:35:09  1075.83              521.74 505800
 359 WIDUCH Dariusz          9 20- 2- 2 M 13:36:47  1075.52              521.50 507410
 360 STABIK HENRYK          10 <31> 415 - 13:37:37  1075.44              521.26 508270
 361 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 370 - 13:39:26  1075.41              521.03 510210
 362 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 384 S 13:35:12  1075.33              520.79 505620
 363 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <39> 369 - 13:38:12  1074.56              520.55 508480
 364 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 418 S 13:32:19  1074.22              520.32 502000
 365 RYŚ Henryk             10 < 4>---- C 13:37:22  1074.17              520.08 507400
 366 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 368 - 13:38:16  1073.73              519.85 508160
 367 WAŁACH Rufin            9 < 2> 421 - 13:38:14  1073.26              519.61 507900
 368 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 371 - 13:38:30  1073.20              519.37 508160
 369 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <40> 372 - 13:38:53  1073.01              519.14 508480
 370 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14>---- - 13:40:37  1072.73              518.90 510210
 371 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 376 - 13:38:45  1072.63              518.66 508160
 371 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <41> 380 - 13:39:03  1072.63              518.66 508480
 373 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7>---- S 13:36:34  1072.53              518.19 505770
 374 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 422 S 13:40:06  1072.07              517.95 509340
 375 PUDEŁKO Józef          10 < 7>---- S 13:39:22  1071.85              517.72 508450
 376 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 385 - 13:39:11  1071.65              517.48 508160
 377 SUJKA Bogdan            8 <17> 381 - 13:35:53  1071.35              517.24 504480
 378 SUJKA Krystyna          8 < 6> 411 C 13:35:54  1071.27              517.01 504460
 379 DUDA Henryk            10 < 5>---- - 13:38:33  1070.97              516.77 507160
 380 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <42> 387 - 13:39:54  1070.71              516.54 508480
 381 SUJKA Bogdan            8 <18> 383 C 13:36:40  1069.57              516.30 504480
 382 WIDUCH Dariusz          9 < 2>---- S 13:39:47  1068.72              516.06 507410
 383 SUJKA Bogdan            8 <19> 412 - 13:37:34  1067.53              515.83 504480
 384 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 423 S 13:39:04  1066.56              515.59 505620
 385 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 395 M 13:41:39  1066.11              515.35 508160
 386 LAZAR MARIAN            8 10- 1- 1 S 13:36:10  1065.63              515.12 502090
 387 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <43> 401 - 13:42:22  1065.18              514.88 508480
 388 SAJDOK Stanisław       10 < 6>---- S 13:42:22  1065.11              514.64 508450
 389 CIERKOSZ Marian        10 < 7>---- M 13:39:35  1064.91              514.41 505390
 390 ŚWIERKOT Marek         10 < 7> 392 - 13:41:50  1064.88              514.17 507770
 391 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 402 - 13:39:37  1064.82              513.94 505380
 392 ŚWIERKOT Marek         10 < 8>---- - 13:41:52  1064.81              513.70 507770
 393 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 6>---- S 13:40:01  1064.49              513.46 505650
 394 TARGOSZ Władysław       8 <11>---- C 13:40:16  1063.40              513.23 505400
 395 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 397 C 13:43:00  1063.10              512.99 508160
 396 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3>---- S 13:40:40  1063.06              512.75 505660
 397 PAJĄK Gotfryd          10 <31>---- - 13:43:03  1062.99              512.52 508160
 398 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 420 S 13:42:14  1062.75              512.28 507180
 398 GLINKA Joachim          9 15- 1- 1 M 13:41:25  1062.75              512.28 506310
 400 SZLACHTA Jan            2 < 3> 419 M 13:40:56  1062.63              511.81 505740
 401 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <44> 409 - 13:43:38  1062.36              511.57 508480
 402 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 403 - 13:40:49  1062.13              511.33 505380
 403 FIJOŁEK Mirosław        8 <16>---- M 13:40:55  1061.91              511.10 505380
 404 PISZCZEK Stanisław      8 <13>---- S 13:40:26  1061.83              510.86 504830
 405 CYRA Andrzej           10 < 8>---- C 13:43:22  1061.63              510.63 507850
 406 NYCZ EDWARD             9 <11> 414 M 13:42:16  1061.59              510.39 506660
 407 BRYŁKA E - PETEJA P     2  8- 1- 1 S 13:40:55  1061.36              510.15 505120
 408 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5>---- S 13:43:33  1061.23              509.92 507850
 409 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <45>---- - 13:44:10  1061.18              509.68 508480
 410 GÓREK STEFAN            2 < 9>---- M 13:43:02  1060.76              509.44 507080
 411 SUJKA Krystyna          8 < 7>---- C 13:40:59  1059.83              509.21 504460
 412 SUJKA Bogdan            8 <20>---- M 13:41:05  1059.65              508.97 504480
 413 LACH STANISŁAW          7 < 5>---- M 13:41:07  1059.55              508.73 504470
 414 NYCZ EDWARD             9 <12>---- C 13:43:14  1059.44              508.50 506660
 415 STABIK HENRYK          10 <32>---- - 13:44:47  1059.37              508.26 508270
 416 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29>---- S 13:42:24  1058.53              508.02 505340
 417 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>---- - 13:42:02  1058.31              507.79 504850
 418 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3>---- S 13:39:29  1057.99              507.55 502000
 419 SZLACHTA Jan            2 < 4>---- S 13:43:20  1057.30              507.32 505740
 420 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9>---- C 13:44:52  1056.92              507.08 507180
 421 WAŁACH Rufin            9 < 3>---- S 13:45:42  1056.58              506.84 507900
 422 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3>---- S 13:47:41  1055.23              506.61 509340
 423 BITTMANN Grzegorz       9 < 4>---- C 13:44:18  1054.91              506.37 505620
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 424 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8>---- M 13:44:45  1054.24                     505770
 425 STABIK HENRYK          10 <33>---- - 13:47:11  1054.10                     508270
 426 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 7>---- S 13:44:46  1053.95                     505650
 427 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11>---- M 13:47:39  1053.72                     508580
 428 SUJKA Bogdan            8 <21>---- - 13:43:48  1053.63                     504480
 429 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 8>---- S 13:45:06  1053.22                     505650
 430 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <13>---- - 13:46:23  1052.28                     506550
 431 TEODORCZYK Zdzisław     9 19- 0- 0 M 13:46:20  1051.75                     506240
 432 SUJKA Bogdan            8 <22>---- - 13:44:45  1051.55                     504480

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  46   12   15 10 10  8 10 10 10 10  68 5859.67 24830.931011
   2 FIJOŁEK Mirosław        505380  28   24   46 10 10 10 10 10 10 10  70 5491.14 24807.60 802
   3 STABIK HENRYK           508270  56   33   35  8 10 10 10  6 10 10  64 5757.56 23957.281029
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  70    3    5 10 10  7 10  6 10  9  62 5145.28 22636.63 921
   5 PAJĄK Gotfryd           508160  54    2    4  8 10  5 10  8 10  9  60 5189.00 22068.941003
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  20   26   66  6 10  7 10 10 10  7  60 4026.39 21464.43 933
   7 TURCZYK Andrzej         508060  24    1   11  5  9  8 10  8  8  9  57 5224.45 21313.35 924
   8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15  118  249  9  7  9 10  8  9  9  61 4787.57 21073.29 721
   9 PISZCZEK Stanisław      504830  17    6   19  0 10  4 10  9 10 10  53 5854.00 20461.07 816
  10 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  29   30   64  7 10  4 10 10  8  8  57 4573.43 19623.701002
  11 SUJKA Bogdan            504480  35   10   34  0  8  6 10 10  8 10  52 5550.23 19561.83 818
  12 NYCZ EDWARD             506660  16   13   40  8  6 10  6  6  6 10  52 5676.23 19137.22 909
  13 TARGOSZ Władysław       505400  15   16   48  0  8  6 10  7  7 10  48 5702.70 18763.90 821
  14 GÓREK STEFAN            507080  15    8   20 10  9  8  6  5  5  9  52 5178.38 18456.01 220
  15 PUDEŁKO Józef           508450  15   25   82  0 10  8 10  6  5  7  46 3989.03 17375.531024
  16 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  40  101  145 10  3  5  8  5 10  9  50 4913.83 17225.58 218
  17 GAWEŁCZYK-RUS           505270  20   17   56 10  9  5  6  8  5  9  52 5116.90 17161.38 224
  18 ŚWIERKOT Marek          507770  31  110  223  1 10  9  8  8  9  4  49 2210.60 16728.561020
  19 CIERKOSZ Marian         505390  34  113  115  9 10  9  8  4  5  5  50 2717.67 16515.501025
  20 MYDLAK Józef            503060  16  154  319  9  9  8  9  5  5  4  49 2152.43 16136.40 226
  21 SOBAŁA Tadeusz          505770  17   70   93  7  5  3  6  4 10  7  42 3898.25 14470.36 724
  22 HOLEWA Edmund           505800  27  117  175 10 10  4  3  5  8  4  44 2180.57 13688.311010
  23 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  25  169  218  8  6  6  7  4  6  5  42 2724.76 13574.23 917
  24 SZLACHTA Jan            505740  15  266  341  6  6  6  7  6  6  4  41 2088.38 13344.86 212
  25 MACIEJA Zygmunt         505590  15   61  149  9  6  7  4  5  6  4  41 2229.27 12993.59 215
  26 CYRA Andrzej            507850  39  112  202  6  4  5  4  7  8  5  39 2695.68 12834.461005
  27 WIDUCH Dariusz          507410  20  359  382  5  9  4  8  6  5  2  39 1037.56 12592.09 916
  28 RYŚ Henryk              507400  22  162  186  8  9  2  4  9  7  3  42 1634.95 12493.131026
  29 GÓRNICKI Jerzy          504850  30  240  251  7  7  7  6  7  2  3  39 1630.45 11834.14 720
  30 DRZEWIECKI R            506940                7 10  6 10  5  -  -  38         11785.48 706
  31 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  11  356  374  8  6  7  3  8  4  3  39 1546.77 11525.27 928
  32 BITTMANN Grzegorz       505620  10  323  362  4  8  8  3  4  3  4  34 2072.76 11280.96 902
  33 POGORZAŁEK Alfred       508740  13  456  619  6  6  6  9  6  5  0  38         11273.54 716
  34 CHMIEL Robert           506710  14   43  205  9  6  4  7  3  4  3  36 1689.32 11221.10 208
  35 WAŁACH Rufin            507900  25  105  367  4  6  5  5  8  6  2  36 1088.39 11078.78 914
  36 MENDRYS Andrzej         504200  20   96  126  0  5  5  3  6  8  4  31 2267.79 11029.84 808
  37 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  23  232  254  4  4  6  3  5  5  5  32 2674.87 11018.51 213
  38 LACH STANISŁAW          504470  15   49  196  5  5  7  4  2  4  5  32 2737.28 10913.26 705
  39 SAJDOK Stanisław        508450  20  125  161  8  6  6  2  6  2  6  36 3294.01 10910.661027
  40 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10  124  140  5  4  6  5  3  3  4  30 2240.37 10248.02 718
  41 DUDA Henryk             507160  26   42  157  7  4  5 10  1  3  1  31  596.44 10028.351041
  42 SUJKA Krystyna          504460  24  190  209  0  3  6  3  7  2  5  26 2701.12  8764.15 827
  43 FICEK Jan               507740  25  225  310  4  8  3  3  2  3  4  27 2138.25  8691.87 922
  44 ŻUBER Bolesław          504780                8  4  3  6  4  4  -  29          8484.141007
  45 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  15  128  171  3  1  4  6  0  6  2  22 1142.05  8322.43 906
  46 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  146  364  1  3  5  2  4  5  3  23 1599.72  7874.48 815
  47 MORAWSKI Jan            506360   7  463  604  2  3  8  3  7  3  0  26          7703.34 710
  48 TEODORCZYK Zdzisław     506240  19  431  563  9  5  6  2  4  2  0  28          7531.33 932
  49 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15  300  302  6  6  -  1  6  4  3  26 1583.18  7361.07 206
  50 MROWIŃSKI Ryszard       505620                3  5  0  8  2  3  -  21          6505.64 715
  51 BRYŁKA E - PETEJA P     505120   8  407  458  4  4  3  4  0  3  1  19  510.15  5972.81 227
  52 STARCZYNOWSKI Jan       504380  15  460  470  3  5  3  2  4  3  0  20          5731.57 819
  53 BEDNARZ Henryk          508070  20  533  545  4  6  4  1  2  1  0  18          4856.76 901
  54 WILK Daniel             505650  10  485  593  7  2  3  1  4  1  0  18          4105.47 728
  55 PASZEK Wincenty         505630  15  459  464  5  2  3  1  5  0  0  16          3582.69 711
  56 LAZAR MARIAN            502090  10  386  508  2  3  3  0  -  1  1  10  515.12  3069.82 810
  57 WIDERA Jan              507220  15  546  550  4  2  2  2  -  0  0  10          2569.45 727
  58 GLINKA Joachim          506310  15  399  513  1  1  4  0  -  0  1   7  512.28  2231.34 904
  59 SZYJA Horst             506910                2  0  3  1  1  0  -   7          1878.13 820
  60 KUSZAJ Kazimierz        502600  14  475  681  2  1  2  0  1  1  0   7          1824.32 814
  61 FISZER Henryk           511440  10  765       1  2  2  1  0  -  0   6          1679.44 923
  62 KOFEL Jan               511810                3  2  0  0  -  1  -   6          1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         505730  10  694       2  0  2  1  1  0  0   6          1436.73 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     504890   7  461  610  1  2  0  1  0  0  0   4          1077.23 223
  65 KOWALSKI JAN            504200   1  311       0  1  0  0  0  0  1   2  532.85   812.99 807
  66 PILARZ Marek            507910                0  0  1  -  1  -  -   2           479.75 926
     SOBOTA Stanisław        506270   5            -  0  -  -  -  -  0                      911

   +---+----------------------+--+------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  49  4206.05 18921.66 
      2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  49  4191.86 18918.86 
      3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  49  4218.59 18845.93 
      4 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  49  4177.91 18676.49 
      5 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  49  4167.06 18633.25 
      6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  49  4069.89 18578.97 
      7 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  49  4104.16 18371.18 
      8 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  49  4089.52 18323.32 
      9 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  49  3976.52 18296.17 
     10 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  49  3856.88 17704.41 
     11 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  49  4040.33 17539.69 
     12 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  49  3768.21 17465.50 
     13 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  49  3797.79 17457.05 
     14 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  46  4125.69 17113.09 
     15 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  49  3916.45 17091.97 
     16 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  42  4126.15 16825.46 
     17 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  42  4150.02 16790.22 
     18 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  47  3802.52 16616.96 
     19 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  42  4078.15 16589.63 
     20 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  47  3837.51 16429.80 
     21 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  48  3898.25 16082.45 
     22 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  46  2152.43 15925.50 
     23 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  47  2786.69 15869.11 
     24 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  47  2724.76 15635.74 
     25 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  46  2197.35 15554.99 
     26 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  44  2229.27 15535.46 
     27 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  45  3221.19 15347.88 
     28 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  40  3989.03 15322.63 
     29 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  41  3786.91 15001.31 
     30 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  45  2088.38 14865.13 
     31 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  44  1037.56 14747.35 
     32 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  45  1608.00 14662.17 
     33 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  44  1546.77 14521.00 
     34 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  44  1142.05 14105.87 
     35 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  42  3294.01 13620.17 
     36 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  43  1689.32 13518.86 
     37 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  42  2737.28 13318.09 
     38 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  37  2799.22 13258.38 
     39 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  41  2072.76 13124.51 
     40 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  41  2138.24 13114.65 
     41 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  40  2240.37 13090.03 
     42 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  40          11814.72 
     43 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  35  1599.72 11485.48 
     44 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  38          11472.25 
     45 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  36          11095.03 
     46 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  35          11005.29 
     47 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  35  2138.25 10972.55 
     48 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  33           9431.71 
     49 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  30  1583.18  8599.64 
     50 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  30           8540.36 
     51 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  27   510.15  8027.88 
     52 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  30           7613.36 
     53 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  24           7044.32 
     54 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  21           5615.67 
     55 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  22           4861.51 
     56 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  21           4810.85 
     57 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  14   515.12  4106.83 
     58 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  12   512.28  3999.10 
     59 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  13           3716.51 
     60 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  13           3262.24 
     61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  10           2436.76 
     62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -   9           2388.26 
     63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0   6           1679.44 
     64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0   4           1077.23 
     65 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1   2   532.85   812.99 
     66 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -   2            479.75 
     67 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -   3            473.06 
     68 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -   1            348.45 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 7
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2627.37  2028.29
       2 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2582.04  2016.72
       3 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2565.70  2038.11
       4 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2561.78  2028.29
       5 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2554.55  2016.72
       6 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2544.61  2028.29
       7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2521.56  2028.29
       8 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2521.46  2043.66
       9 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2520.43  2028.29
      10 STABIK HENRYK          10  0   7   2505.33  2044.80
      11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2490.71  2043.90
      12 NYCZ EDWARD             9  1   7   2483.68  2028.35
      13 STABIK HENRYK          10  1   7   2446.37  2044.80
      14 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2443.21  2029.94
      15 FIJOŁEK Mirosław        8  0   7   2441.68  2016.72
      16 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2438.93  2062.14
      17 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2431.80  2016.72
      18 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2410.47  2062.14
      19 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2409.18  2029.94
      20 TURCZYK Andrzej         9  0   6   2388.76  1922.94
      21 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   7   2387.56  2012.57
      22 GÓRNICKI Jerzy          7  1   7   2383.83  2009.80
      23 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   7   2382.54  2029.94
      24 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2375.89  2038.11
      25 GÓREK STEFAN            2  0   6   2373.73  1911.80
      26 STABIK HENRYK          10  0   6   2371.82  1928.78
      27 TURCZYK Andrzej         9  1   7   2367.54  2038.11
      28 DUDA Henryk            10  1   7   2361.95  2038.48
      29 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2350.56  1927.80
      30 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2333.32  1902.14
      31 NYCZ EDWARD             9  1   6   2327.47  1914.58
      32 ŚWIERKOT Marek         10  0   6   2313.64  1926.24
      33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2309.04  1929.13
      34 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2303.89  1927.80
      35 NYCZ EDWARD             9  1   6   2298.96  1914.58
      36 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2286.19  1733.78
      37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2283.88  2045.23
      38 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2278.72  2016.72
      39 STABIK HENRYK          10  1   6   2271.87  1928.78
      40 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2265.05  1782.95
      41 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2263.17  1929.13
      42 GÓREK STEFAN            2  0   6   2261.17  1766.47
      43 STABIK HENRYK          10  0   6   2248.88  1928.78
      44 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2246.64  1902.14
      45 TURCZYK Andrzej         9  1   6   2238.23  1922.94
      46 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   7   2238.10  2038.54
      47 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2224.43  1929.13
      48 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2211.07  1914.69
      49 TARGOSZ Władysław       8  0   6   2208.84  1904.63
      50 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2206.01  1733.78
      51 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2203.52  1733.41
      52 STABIK HENRYK          10  0   6   2202.48  1928.78
      53 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2202.02  1668.59
      54 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2198.73  1733.41
      55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2198.23  1734.80
      56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2196.17  1929.13
      57 SUJKA Bogdan            8  0   6   2188.46  1901.31
      58 STABIK HENRYK          10  0   6   2186.55  1928.78
      59 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2181.37  1929.13
      60 STABIK HENRYK          10  0   6   2171.74  1689.66
      61 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2171.09  1929.13
      62 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2165.27  1719.99
      63 SUJKA Bogdan            8  1   6   2164.43  1901.31
      64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2163.09  1929.13
      65 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2158.72  1914.69
      66 CYRA Andrzej           10  1   6   2156.77  1924.95
      67 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2154.30  1734.80
      68 STABIK HENRYK          10  0   6   2153.90  1928.78
      69 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2136.97  1719.99
      70 NYCZ EDWARD             9  1   6   2136.91  1654.43
      71 FIJOŁEK Mirosław        8  0   6   2113.32  1710.76
      72 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   6   2090.14  1906.44
      73 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2086.92  1749.04
      74 STABIK HENRYK          10  0   5   2082.17  1812.76
      75 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   5   2078.77  1793.63
      76 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   5   2078.55  1813.03
      77 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   2070.28  1770.17
      78 MYDLAK Józef            2  1   5   2070.27  1779.48
      79 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   6   2066.18  1749.04
      80 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2064.15  1733.41
      81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2063.69  1668.59
      82 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   6   2050.87  1738.85
      83 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   5   2045.13  1654.58
      84 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   6   2037.90  1707.44
      85 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2032.85  1719.99
      86 STABIK HENRYK          10  0   5   2029.31  1666.51
      87 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2027.02  1719.99
      88 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2025.86  1768.18

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  5859.67 pkt.
           PISZCZEK Stanisław       sek  8   - 10 konk.  5854.00 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  5757.56 pkt.
           TARGOSZ Władysław        sek  8   - 10 konk.  5702.70 pkt.
           NYCZ EDWARD              sek  9   - 10 konk.  5676.23 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4218.59 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4206.05 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  4191.86 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  4177.91 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  4167.06 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 PUDEŁKO Józef           508450  15   25   82  0  1  1  1  1  1  1   6  600.46  2378.231024
   2 FIJOŁEK Mirosław        505380  28   24   46  0  1  1  1  1  1  1   6  534.74  2334.39 802
   3 SZLACHTA Jan            505740  15  266  341  1  0  1  1  1  1  1   6  543.49  2120.79 212
   4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  20   26   66  0  1  1  1  0  1  1   5  600.22  2106.94 933
   5 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15  118  249  1  1  0  1  1  1  1   6  547.50  2046.88 721
   6 BITTMANN Grzegorz       505620  10  323  362  0  1  1  1  0  1  1   5  506.37  2045.02 902
   7 GÓRNICKI Jerzy          504850  30  240  251  1  1  1  0  1  1  1   6  547.03  2025.60 720
   8 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  46   12   15  1  1  0  1  0  1  1   5  593.60  2008.041011
   9 PAJĄK Gotfryd           508160  54    2    4  0  0  1  1  1  1  1   5  512.99  1944.301003
  10 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  15  128  171  1  0  1  1  0  1  1   5  565.94  1930.51 906
  11 PISZCZEK Stanisław      504830  17    6   19  0  1  1  0  1  1  1   5  563.34  1885.92 816
  12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  70    3    5  1  1  0  1  1  0  1   5  605.19  1812.02 921
  13 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  40  101  145  1  0  1  1  0  1  1   5  525.52  1804.58 218
  14 SUJKA Bogdan            504480  35   10   34  0  1  1  1  1  1  0   5          1796.10 818
  15 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10  124  140  0  0  1  1  0  1  1   4  565.47  1723.85 718
  16 STABIK HENRYK           508270  56   33   35  0  1  1  0  0  1  1   4  572.80  1657.551029
  17 ŚWIERKOT Marek          507770  31  110  223  0  1  1  1  1  1  0   5          1648.731020
  18 GAWEŁCZYK-RUS           505270  20   17   56  1  1  0  0  1  1  1   5  549.40  1581.62 224
  19 NYCZ EDWARD             506660  16   13   40  0  0  1  1  1  0  1   4  508.50  1571.84 909
  20 MYDLAK Józef            503060  16  154  319  1  1  1  1  1  0  0   5          1557.61 226
  21 GÓREK STEFAN            507080  15    8   20  0  1  1  0  1  0  1   4  601.64  1553.76 220
  22 MENDRYS Andrzej         504200  20   96  126  0  1  1  1  0  1  0   4          1507.99 808
  23 TURCZYK Andrzej         508060  24    1   11  1  1  1  0  0  0  1   4  603.77  1492.04 924
  24 CIERKOSZ Marian         505390  34  113  115  1  1  1  0  1  1  0   5          1463.571025
  25 CHMIEL Robert           506710  14   43  205  1  1  0  1  0  0  1   4  535.21  1399.69 208
  26 TARGOSZ Władysław       505400  15   16   48  0  1  0  1  1  0  1   4  513.23  1390.18 821
  27 DUDA Henryk             507160  26   42  157  0  1  0  1  0  0  1   3  596.44  1350.891041
  28 SOBAŁA Tadeusz          505770  17   70   93  1  1  0  0  1  0  1   4  584.38  1259.47 724
  29 HOLEWA Edmund           505800  27  117  175  1  1  0  1  0  1  0   4          1251.021010
  30 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  29   30   64  0  0  0  0  1  1  1   3  532.14  1202.991002
  31 FICEK Jan               507740  25  225  310  0  1  1  0  0  0  1   3  522.92  1143.71 922
  32 DRZEWIECKI R            506940                0  1  1  1  0  -  -   3          1067.59 706
  33 CYRA Andrzej            507850  39  112  202  0  0  0  0  0  1  1   2  544.90   998.581005
  34 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  146  364  0  1  0  0  1  1  0   3           992.52 815
  35 TEODORCZYK Zdzisław     506240  19  431  563  0  0  1  0  1  1  0   3           965.78 932
  36 RYŚ Henryk              507400  22  162  186  0  0  1  0  1  1  0   3           958.041026
  37 MACIEJA Zygmunt         505590  15   61  149  0  1  1  0  1  0  0   3           881.98 215
  38 BEDNARZ Henryk          508070  20  533  545  0  0  1  0  0  1  0   2           834.42 901
  39 LACH STANISŁAW          504470  15   49  196  1  1  1  0  0  0  0   3           823.07 705
  40 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  25  169  218  1  1  0  1  0  0  0   3           778.85 917
  41 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  23  232  254  0  0  1  1  0  0  0   2           772.21 213
  42 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  11  356  374  0  1  0  0  0  1  0   2           762.80 928
  43 SAJDOK Stanisław        508450  20  125  161  0  0  0  0  1  0  1   2  576.82   709.061027
  44 SUJKA Krystyna          504460  24  190  209  0  0  0  0  1  0  1   2  509.21   705.19 827
  45 BRYŁKA E - PETEJA P     505120   8  407  458  0  1  1  0  0  0  0   2           602.19 227
  46 KOWALSKI JAN            504200   1  311       0  0  0  0  0  0  1   1  532.85   532.85 807
  47 WAŁACH Rufin            507900  25  105  367  0  0  0  0  1  1  0   2           509.47 914
  48 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15  300  302  0  1  -  0  1  0  0   2           461.08 206
  49 ŻUBER Bolesław          504780                0  0  0  1  0  0  -   1           448.751007
  50 POGORZAŁEK Alfred       508740  13  456  619  0  1  0  0  1  0  0   2           432.76 716
  51 MORAWSKI Jan            506360   7  463  604  0  0  1  0  0  0  0   1           401.20 710
  52 PASZEK Wincenty         505630  15  459  464  0  0  0  1  0  0  0   1           366.88 711
  53 GLINKA Joachim          506310  15  399  513  0  0  1  0  -  0  0   1           331.22 904
  54 WIDUCH Dariusz          507410  20  359  382  1  0  0  0  1  0  0   2           320.24 916
  55 FISZER Henryk           511440  10  765       0  1  0  0  0  -  0   1           263.68 923
  56 MROWIŃSKI Ryszard       505620                0  0  0  0  1  0  -   1           133.08 715
  57 WILK Daniel             505650  10  485  593  1  0  0  0  0  0  0   1           115.88 728