LISTA KONKURSOWA 07/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 PYRZYCE

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 25.09.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 431060 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°53'05.0"-53°08'53.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 34
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 297
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 99
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 60
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 75
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 14:21:11
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1097.14 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 15:38:12
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 919.34 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.15m.59s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  8|   75|   18| 24.0|
                    |BRYNOW         |  2|   15|    6| 40.0|
                    |PANEWNIKI      |  7|   35|   14| 40.0|
                    |PIOTROWICE     |  9|  112|   39| 34.8|
                    |PODLESIE       |  8|   60|   22| 36.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 34|  297|   99| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 10- 7- 5 S 14:21:11 1097.14   3.37 530.05 434670
   2 MENDRYS Andrzej         8  5- 2- 2 S 14:18:04 1092.13   6.73 529.04 429280
   3 HOLEWA Edmund          10 20- 6- 3 A 14:24:47 1081.61  10.10 528.03 432410
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>   9 - 14:27:27 1080.06  13.47 527.02 434670
   5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  5- 2- 2 S 14:28:13 1074.66  16.84 526.01 433320
   6 PAJĄK Gotfryd          10  5- 4- 4 S 14:34:33 1061.14  20.20 525.00 434590
   7 FIJOŁEK Mirosław        8  5- 5- 5 S 14:29:47 1060.81  23.57 523.99 429400
   8 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  30 S 14:30:02 1060.16  26.94 522.98 429400
   9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  22 S 14:35:01 1060.13  30.30 521.97 434670
  10 BIŁKA Adam             10  5- 4- 4 S 14:36:12 1054.35  33.67 520.96 433550
  11 BIŁKA Adam             10 < 2>  45 S 14:44:02 1034.64  37.04 519.95 433550
  12 POŁĄCZAK Mieczysław     2 20- 5- 0 - 14:41:16 1027.88  40.40 518.94 427870
  13 ŻOŁNECZKO Dawid         9 24-11- 3 S 14:48:39 1026.86  43.77 517.93 435030
  14 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  43 S 14:48:34 1026.03  47.14 516.92 434590
  15 GÓREK STEFAN            2  5- 3- 3 S 14:44:05 1025.64  50.51 515.91 429830
  16 LACH Stanisław          7  5- 3- 3 S 14:45:13 1016.69  53.87 514.90 427230
  17 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>  33 - 14:54:47 1012.21  57.24 513.89 435030
  18 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2>  39 - 14:50:30 1005.57  60.61 512.88 427870
  19 NYCZ EDWARD             9 19- 4- 2 S 14:54:12 1005.45  63.97 511.87 431540
  20 NYCZ EDWARD             9 < 2>  26 - 14:54:18 1005.22  67.34 510.86 431540
  21 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 15- 4- 2 S 14:55:09 1003.56  70.71 509.85 431680
  22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  23 S 14:58:26 1002.85  74.07 508.84 434670
  23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  66 S 14:59:07 1001.27  77.44 507.83 434670
  24 HOLEWA Edmund          10 < 2>  32 S 14:56:59 1000.99  80.81 506.82 432410
  25 GÓREK STEFAN            2 < 2>  90 S 14:54:25 1000.96  84.18 505.81 429830
  26 NYCZ EDWARD             9 < 3>  57 S 14:56:16 1000.63  87.54 504.80 431540
  27 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  5- 3- 3 S 15:03:05  999.54  90.91 503.79 437880
  28 MŁOCEK Zygmunt          8  5- 2- 2 S 14:54:25  996.35  94.28 502.78 427850
  29 TURCZYK Andrzej         9 10- 3- 1 - 14:59:43  995.73  97.64 501.77 432860
  30 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  53 S 14:56:46  994.52 101.01 500.76 429400
  31 LACH Stanisław          7 < 2>  84 S 14:54:45  994.14 104.38 499.75 427230
  32 HOLEWA Edmund          10 < 3>  35 S 15:02:09  989.16 107.74 498.74 432410
  33 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3>  42 S 15:06:11  986.05 111.11 497.73 435030
  34 GAWEŁCZYK-RUS           2 25- 6- 2 - 14:59:15  985.77 114.48 496.72 428070
  35 HOLEWA Edmund          10 < 4>  50 - 15:04:19  984.28 117.85 495.71 432410
  36 WAŁACH Rufin            9  5- 2- 2 S 15:06:45  982.12 121.21 494.70 433850
  37 RADZIEJEWSKI JERZY      9 14- 4- 3 S 15:08:13  977.58 124.58 493.69 433280
  38 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  52 - 15:03:56  975.25 127.95 492.68 428070
  39 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3>  49 - 15:03:57  974.76 131.31 491.67 427870
  40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  41 S 15:14:54  973.28 134.68 490.66 437880
  41 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>---- S 15:15:17  972.45 138.05 489.65 437880
  42 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4>  48 - 15:12:40  971.77 141.41 488.64 435030
  43 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  73 S 15:12:26  971.30 144.78 487.63 434590
  44 CIERKOSZ Marian        10  5- 1- 1 S 15:11:29  970.97 148.15 486.62 433520
  45 BIŁKA Adam             10 < 3>  55 S 15:12:15  969.37 151.52 485.61 433550
  46 WIDUCH Dariusz          9 10- 3- 2 S 15:11:32  968.44 154.88 484.60 432440
  47 SUJKA Bogdan            8  5- 1- 1 S 15:10:43  963.37 158.25 483.59 429390
  48 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5>  71 S 15:16:57  962.56 161.62 482.58 435030
  49 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4>  83 - 15:09:36  962.37 164.98 481.57 427870
  50 HOLEWA Edmund          10 < 5>  93 S 15:14:30  961.98 168.35 480.55 432410
  51 WITKIEWICZ Marek        2  5- 2- 2 S 15:08:55  961.42 171.72 479.54 426790
  52 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3>  67 S 15:10:36  960.66 175.08 478.53 428070
  53 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  70 S 15:12:30  959.55 178.45 477.52 429400
  54 SZLACHTA Jan            2  5- 2- 2 S 15:11:11  958.89 181.82 476.51 427840
  55 BIŁKA Adam             10 < 4>---- S 15:17:10  958.83 185.19 475.50 433550
  56 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  5- 1- 1 S 15:15:46  957.35 188.55 474.49 431540
  57 NYCZ EDWARD             9 < 4>---- - 15:15:49  957.24 191.92 473.48 431540
  58 MORAWSKI Jan            7 10- 3- 1 S 15:14:47  957.04 195.29 472.47 430460
  59 WITKIEWICZ Marek        2 < 2>---- S 15:12:00  954.79 198.65 471.46 426790
  60 WIDUCH Dariusz          9 < 2>  89 - 15:18:38  953.28 202.02 470.45 432440
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
  61 CYRA Andrzej           10 10- 2- 1 - 15:22:09  949.16        469.44 433910
  62 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>  68 S 15:22:27  947.16        468.43 433280
  63 MENDRYS Andrzej         8 < 2>---- S 15:18:17  947.05        467.42 429280
  64 CYRA Andrzej           10 < 2>---- S 15:23:59  945.37        466.41 433910
  65 MORAWSKI Jan            7 < 2>  69 - 15:20:31  944.99        465.40 430460
  66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  75 S 15:26:27  941.97        464.39 434670
  67 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4>  91 - 15:19:28  941.92        463.38 428070
  68 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3>  92 - 15:25:35  940.72        462.37 433280
  69 MORAWSKI Jan            7 < 3>---- - 15:22:36  940.69        461.36 430460
  70 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>---- S 15:21:59  939.64        460.35 429400
  71 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6>  72 - 15:28:42  938.17        459.34 435030
  72 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 7>  82 - 15:28:46  938.04        458.33 435030
  73 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>---- S 15:28:30  937.63        457.32 434590
  74 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  98 - 15:27:36  935.71        456.31 432860
  75 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>---- - 15:30:08  934.51        455.30 434670
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
  76 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2>---- S 15:22:55  934.34        454.29 427850
  77 TARGOSZ Władysław       8  5- 3- 3 S 15:25:32  932.42        453.28 429410
  78 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>---- S 15:29:48  932.27        452.27 433320
  79 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2>  80 - 15:28:05  932.19        451.26 431680
  80 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3>  81 S 15:28:15  931.85        450.25 431680
  81 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4>---- - 15:28:18  931.75        449.24 431680
  82 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 8>  94 - 15:32:00  931.54        448.23 435030
  83 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 5>---- - 15:24:28  931.23        447.22 427870
  84 LACH Stanisław          7 < 3>---- S 15:24:06  930.58        446.21 427230
  85 KOWALSKI JAN            8  5- 1- 1 S 15:26:20  930.52        445.20 429280
  86 TARGOSZ Władysław       8 < 2>  95 S 15:26:39  930.16        444.19 429410
  87 SZLACHTA Jan            2 < 2>---- S 15:25:03  929.99        443.18 427840
  88 WAŁACH Rufin            9 < 2>---- S 15:31:32  929.94        442.17 433850
  89 WIDUCH Dariusz          9 < 3>---- S 15:30:57  928.08        441.16 432440
  90 GÓREK STEFAN            2 < 3>---- S 15:28:15  927.86        440.15 429830
  91 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5>  96 - 15:26:30  927.56        439.14 428070
  92 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4>---- S 15:32:56  925.94        438.13 433280
  93 HOLEWA Edmund          10 < 6>---- A 15:32:27  925.04        437.12 432410
  94 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 9>  97 - 15:35:28  924.68        436.11 435030
  95 TARGOSZ Władysław       8 < 3>---- S 15:29:48  923.86        435.10 429410
  96 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6>---- S 15:28:51  922.86        434.09 428070
  97 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <10>  99 - 15:36:57  921.77        433.08 435030
  98 TURCZYK Andrzej         9 < 3>---- S 15:35:40  919.67        432.07 432860
  99 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <11>---- - 15:38:12  919.34        431.06 435030
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 100 HOLEWA Edmund          10 < 7>---- - 15:35:56  918.20               432410
 101 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 6>---- - 15:34:04  912.17               427870
 101 MENDRYS Andrzej         8 < 3>---- S 15:35:37  912.17               429280
 103 CYRA Andrzej           10 < 3>---- - 15:40:50  911.90               433910
 104 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5>---- - 15:40:37  910.99               433280
 105 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7>---- - 15:35:01  910.76               428070
 106 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8>---- - 15:35:11  910.43               428070
 107 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 7>---- - 15:35:44  908.94               427870
 108 HOLEWA Edmund          10 < 8>---- - 15:42:40  905.25               432410
 109 MORAWSKI Jan            7 < 4>---- - 15:41:12  903.95               430460

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 GÓREK STEFAN            429830   5   15   25  8  8  8  8  8  6  3  49 1461.87 14588.67 220
   2 TARGOSZ Władysław       429410   5   77   86  8  8  8  8  8  6  3  49 1332.57 14328.80 821
   3 LACH Stanisław          427230   5   16   31  8  8  8  8  8  5  3  48 1460.86 13922.51 712
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    434670  10    1    4  8  7  8  6  6  6  5  46 2533.08 13511.86 921
   5 SZLACHTA Jan            427840   5   54   87  8  8  8  8  8  5  2  47  919.69 13356.71 212
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   437880   5   27   40  8  8  8  8  5  6  3  46 1484.10 12783.541002
   7 MORAWSKI Jan            430460  10   58   65  8  8  8  8  8  3  1  44  472.47 12208.23 710
   8 PAJĄK Gotfryd           434590   5    6   14  4  8  8  5  7  4  4  40 1986.87 11624.261003
   9 POŁĄCZAK Mieczysław     427870  20   12   18  8  7  8  6  8  4  0  41         11402.01 213
  10 PISZCZEK Stanisław      429240                7  7  7  7  8  5  -  41         11315.93 816
  11 ŻOŁNECZKO Dawid         435030  24   13   17  2  3  5  7  7  6  3  33 1498.24 10534.78 928
  12 HOLEWA Edmund           432410  20    3   24  0  2  4  8  8  6  3  31 1486.11 10185.281010
  13 WIDERA Jan              431140                5  8  7  7  8  2  -  37         10076.80 727
  14 MYDLAK Józef            426620   5  112  113  8  8  8  5  6  4  0  39         10004.71 226
  15 TURCZYK Andrzej         432860  10   29   74  -  6  8  7  8  3  1  33  432.07  9986.84 924
  16 SOBAŁA Tadeusz          429540                3  8  8  8  8  1  -  36          9938.45 724
  17 MŁOCEK Zygmunt          427850   5   28   76  3  6  4  8  6  5  2  34  957.07  9872.70 815
  18 FIJOŁEK Mirosław        429400   5    7    8  2  -  6  7  4  5  5  29 2485.60  9832.64 802
  19 DRZEWIECKI R            430520                6  8  8  8  8  -  -  38          9755.67 706
  20 WITKIEWICZ Marek        426790   5   51   59  7  4  6  6  6  4  2  35  951.00  9657.30 225
  21 MROWIŃSKI Ryszard       429750                6  7  7  8  7  2  -  37          9430.79 715
  22 RYŚ Henryk              433610                8  6  7  8  6  3  -  38          9407.491026
  23 GAWEŁCZYK-RUS           428070  25   34   38  4  6  4  8  8  1  2  33  912.62  9233.33 224
  24 CIERKOSZ Marian         433520   5   44  128  4  1  5  6  8  5  1  30  486.62  9206.441025
  25 WESOŁOWSKI Kazimierz    431680  15   21   79  4  6  8  5  7  2  2  34  960.10  9182.37 918
  26 SUJKA Bogdan            429390   5   47  117  2  7  7  7  7  3  1  34  483.59  9167.86 818
  27 NYCZ EDWARD             431540  19   19   20  5  6  5  8  3  4  2  33 1016.67  9127.92 909
  28 BIŁKA Adam              433550   5   10   11  2  3  3  8  8  -  4  28 2002.02  8987.301012
  29 WAŁACH Rufin            433850   5   36   88  8  4  5  5  7  3  2  34  936.87  8939.08 914
  30 WIDUCH Dariusz          432440  10   46   60  4  3  5  5  6  5  2  30  925.76  8935.04 916
  31 LEŚNIOWSKI Tadeusz      434080                5  4  5  8  7  4  -  33          8915.20 933
  32 KRAWCZYK-OCZKO          427530                7  6  7  8  6  1  -  35          8799.30 206
  33 RADZIEJEWSKI JERZY      433280  14   37   62  4  7  4  4  4  3  3  29 1400.25  8219.88 917
  34 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  428420   5            8  4  8  6  6  1  0  33          8130.96 218
  35 SZYSZKO KRZYSZTOF       429110   5  123       4  3  8  2  6  4  0  27          7525.24 828
  36 PUDEŁKO Józef           434640                5  3  4  6  5  4  -  27          7504.521024
  37 WRÓBEL Stanisław+Piotr  433320   5    5   78  5  7  4  5  6  -  2  29  978.28  7479.871011
  38 GÓRNICKI Jerzy          427740                3  7  5  6  4  3  -  28          7276.86 720
  39 MENDRYS Andrzej         429280   5    2   63  4  6  7  6  2  1  2  28  996.46  7229.90 808
  40 CIOŁKA A. - JANIK H.    431540   5   56       6  7  1  5  4  4  1  28  474.49  7110.32 906
  41 WILK Daniel             429680                7  3  4  3  7  2  -  26          6581.91 728
  42 MACIEJA Zygmunt         427470                4  5  5  7  4  -  -  25          6107.35 215
  43 ŚWIERKOT Marek          434510                6  2  2  5  4  3  -  22          5804.501020
  44 SAJDOK Stanisław        435330   5            6  5  4  5  3  1  0  24          5616.561027
  45 CYRA Andrzej            433910  10   61   64  3  2  2  4  3  4  1  19  466.41  5542.691005
  46 SAPOŃ Stanisław         429590                5  4  5  3  3  2  -  22          5354.20 719
  47 TEODORCZYK Zdzisław     430520                -  7  4  2  8  -  -  21          5161.59 932
  48 STABIK HENRYK           434820                1  1  3  5  4  2  -  16          4652.521029
  49 ŚWIERCZYŃSKI J+P        431330                2  5  4  7  -  -  -  18          4258.99 721
  50 KOFEL Jan               436210                8  3  2  1  1  2  -  17          3686.58 939
  51 KOWALSKI JAN            429280   5   85  139  3  3  3  0  0  3  1  13  445.20  3555.65 807
  52 PYRSKI Leszek           436490                4  3  2  5  -  -  -  14          2855.13 910
  53 POGORZAŁEK Alfred       431960                3  4  4  2  -  -  -  13          2780.06 716
  54 TOMASZKIEWICZ Karol     427810   5  124  136  7  4  1  0  1  1  0  14          2678.66 223
  55 KOZAK KRZYSZTOF         431960                4  3  2  2  -  -  -  11          2187.59 718
  56 STARCZYNOWSKI Jan       429350                2  5  3  0  1  -  -  11          2134.84 819
  57 PASZEK Wincenty         429590                2  3  0  3  0  1  -   9          1992.08 711
  58 BRYŁKA E - PETEJA P     428410                7  1  -  -  -  -  -   8          1371.83 227
  59 SOBOTA Stanisław        431950                6  0  0  0  1  -  -   7          1148.89 911
  60 BEDNARZ Henryk          432720                5  0  -  0  1  -  -   6          1091.07 901
  61 FICEK Jan               434680                5  0  -  -  -  -  -   5           760.71 922
  62 DUDA Henryk             434230                2  2  -  -  -  -  -   4           749.881041
  63 KUSZAJ Kazimierz        428360                3  0  0  1  0  -  -   4           738.01 814
  64 GRELA Stanisław         429720                3  -  -  -  -  -  -   3           508.11 729
  65 ROSS Jerzy              433100                3  -  -  -  -  -  -   3           454.841008
  66 CHMIEL Robert           428460                3  -  -  -  -  -  -   3           446.80 208
  67 PILARZ Marek            432710                2  -  -  -  -  -  -   2           309.75 926

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 7
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 GÓREK STEFAN            2   7   2283.42  1752.98
       2 LACH Stanisław          7   7   2278.52  1734.52
       3 LACH Stanisław          7   7   2219.84  1734.52
       4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   7   2119.35  1784.85
       5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   2042.45  1613.30
       6 LACH Stanisław          7   7   2032.28  1734.52
       7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   2010.94  1649.59
       8 PAJĄK Gotfryd          10   6   2008.43  1648.99
       9 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   2007.30  1668.33
      10 GÓREK STEFAN            2   6   1987.49  1641.24
      11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   1972.17  1668.33
      12 ŻOŁNECZKO Dawid         9   6   1921.45  1670.52
      13 MENDRYS Andrzej         8   6   1921.09  1636.14
      14 MORAWSKI Jan            7   6   1915.84  1510.11
      15 RADZIEJEWSKI JERZY      9   6   1880.48  1526.43
      16 GÓREK STEFAN            2   6   1879.49  1507.17
      17 HOLEWA Edmund          10   5   1853.11  1521.18
      18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   1851.79  1534.45
      19 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1850.89  1526.21
      20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1848.97  1532.78
      21 PAJĄK Gotfryd          10   6   1846.87  1533.84
      22 NYCZ EDWARD             9   5   1814.83  1517.74
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1805.65  1459.43
      24 WESOŁOWSKI Kazimierz    9   5   1793.51  1518.45
      25 LACH Stanisław          7   6   1786.62  1307.29
      26 MŁOCEK Zygmunt          8   6   1771.30  1309.24
      27 TARGOSZ Władysław       8   5   1764.40  1452.84
      28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   1741.91  1490.67
      29 PAJĄK Gotfryd          10   6   1740.77  1420.87
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   1737.67  1534.45
      31 PAJĄK Gotfryd          10   6   1731.04  1490.15
      32 ŻOŁNECZKO Dawid         9   5   1698.05  1480.02
      33 WIDUCH Dariusz          9   5   1693.69  1448.77
      34 WIDUCH Dariusz          9   5   1657.83  1448.77
      35 WAŁACH Rufin            9   5   1653.81  1413.64
      36 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1653.51  1253.86
      37 SZLACHTA Jan            2   6   1645.92  1311.58
      38 PUDEŁKO Józef          10   6   1645.52  1349.95
      39 WITKIEWICZ Marek        2   5   1635.03  1440.17
      40 GÓREK STEFAN            2   6   1633.42  1323.15
      41 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1633.14  1329.10
      42 GÓREK STEFAN            2   6   1633.00  1323.15
      43 TARGOSZ Władysław       8   6   1629.81  1459.35
      44 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   1624.40  1368.83
      45 NYCZ EDWARD             9   5   1610.41  1358.42
      46 ŻOŁNECZKO Dawid         9   5   1591.57  1357.18
      47 MYDLAK Józef            2   5   1586.55  1194.52
      48 MORAWSKI Jan            7   5   1586.16  1213.54
      49 BIŁKA Adam             10   5   1580.85  1279.86
      50 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   6   1580.05  1346.98
      51 GAWEŁCZYK-RUS           2   5   1571.44  1273.59
      52 MORAWSKI Jan            7   6   1569.35  1325.97
      53 PAJĄK Gotfryd          10   5   1566.69  1214.40
      54 MYDLAK Józef            2   6   1558.58  1303.10
      55 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1555.93  1273.01
      56 PISZCZEK Stanisław      8   6   1536.01  1318.38
      57 HOLEWA Edmund          10   4   1532.39  1333.26
      58 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4   1526.63  1240.08
      59 FIJOŁEK Mirosław        8   4   1515.83  1217.72
      60 MENDRYS Andrzej         8   5   1500.38  1278.13
      61 HOLEWA Edmund          10   4   1491.77  1333.26
      62 WAŁACH Rufin            9   5   1486.77  1229.38
      63 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10   4   1475.62  1163.17
      64 SOBAŁA Tadeusz          7   4   1457.91  1078.77
      65 SUJKA Bogdan            8   5   1450.98  1134.16
      66 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1438.44  1199.43
      67 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4   1437.84  1240.08
      68 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1429.83  1138.90
      69 SAJDOK Stanisław       10   5   1424.49  1217.93
      70 SZLACHTA Jan            2   5   1423.80  1182.68
      71 GÓRNICKI Jerzy          7   5   1416.39  1066.66
      72 KRAWCZYK-OCZKO          2   5   1413.59   953.44
      73 TARGOSZ Władysław       8   5   1411.35   961.47
      74 MORAWSKI Jan            7   4   1387.28  1153.49
      75 WAŁACH Rufin            9   5   1383.31  1210.90
      76 GAWEŁCZYK-RUS           2   4   1372.45  1090.05
      77 GÓREK STEFAN            2   5   1361.53   964.42
      78 LACH Stanisław          7   4   1357.76  1069.99
      79 MROWIŃSKI Ryszard       7   5   1350.49  1136.43
      80 SZLACHTA Jan            2   5   1343.58   954.81
      81 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1341.20  1072.00
      82 TARGOSZ Władysław       8   5   1340.83  1074.42
      83 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1340.66  1175.42
      84 SZLACHTA Jan            2   5   1338.48   954.81
      85 BIŁKA Adam             10   4   1338.07  1108.44
      86 MORAWSKI Jan            7   5   1327.50   966.70
      87 LACH Stanisław          7   5   1326.61  1019.26
      88 TURCZYK Andrzej         9   4   1320.05  1162.79
      89 SOBAŁA Tadeusz          7   5   1319.00   962.25
      90 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1316.43   999.44
      91 TARGOSZ Władysław       8   5   1315.06   961.47
      92 TARGOSZ Władysław       8   5   1312.21  1074.42
      93 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1310.04  1115.30
      94 NYCZ EDWARD             9   4   1309.67  1152.75
      95 WIDERA Jan              7   5   1309.45   970.22
      96 PISZCZEK Stanisław      8   4   1308.04  1022.43
      97 MORAWSKI Jan            7   5   1306.33   966.70
      98 MŁOCEK Zygmunt          8   4   1305.48  1022.85

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  5 konk.  2533.08 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  5 konk.  2485.60 pkt.
           BIŁKA Adam               sek 10   -  4 konk.  2002.02 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  4 konk.  1986.87 pkt.
           ŻOŁNECZKO Dawid          sek  9   -  3 konk.  1498.24 pkt.