LISTA KONKURSOWA 08/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                DESSAU 2

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 12.06.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 506360 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 59
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1349
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 451
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 270
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 338
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 13:26:08
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1101.76 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 14:39:24
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 943.49 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.17m.5s.

       UWAGA ! - KONKURS ZOSTAŁ PRZEKROCZONY (to samo "v", więcej - 1 gołąb)

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  201|   50| 24.9|
                    |BRYNOW         | 10|  145|   23| 15.9|
                    |PANEWNIKI      | 11|  184|   57| 31.0|
                    |PIOTROWICE     | 15|  395|  134| 33.9|
                    |PODLESIE       | 12|  424|  187| 44.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 59| 1349|  451| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
   1 TURCZYK Andrzej         9 29-12- 8 S 13:26:08 1101.76   0.74 60.00 606.14 508060
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 83-62-10 S 13:27:44 1098.86   1.48 59.96 605.92 508480
   3 SUJKA Bogdan            8 38-21-10 M 13:27:44 1090.22   2.22 59.93 605.69 504480
   4 STABIK HENRYK          10 51-43-10 - 13:31:42 1089.07   2.97 59.89 605.47 508270
   5 PISZCZEK Stanisław      8 20-10-10 C 13:28:33 1089.05   3.71 59.86 605.25 504830
   6 PAJĄK Gotfryd          10 62-35-10 - 13:34:08 1083.19   4.45       605.03 508160
   7 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  18 S 13:31:18 1082.63   5.19 59.79 604.81 504830
   8 MENDRYS Andrzej         8 15- 8- 8 S 13:31:23 1081.09   5.93 59.75 604.59 504200
   9 STABIK HENRYK          10 < 2>  10 - 13:35:30 1080.28   6.67 59.72 604.36 508270
  10 STABIK HENRYK          10 < 3>  13 M 13:35:46 1079.66   7.41 59.68 604.14 508270
  11 POŁĄCZAK Mieczysław     2 26- 4- 4 C 13:33:46 1078.68   8.15 59.64 603.92 505650
  12 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 86-44-10 M 13:34:30 1076.34   8.90 59.61 603.70 505340
  13 STABIK HENRYK          10 < 4>  24 - 13:37:22 1076.01   9.64       603.48 508270
  14 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  49 C 13:35:09 1074.85  10.38 59.54 603.26 505340
  15 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  20 - 13:38:04 1074.18  11.12       603.03 508160
  16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  23 S 13:38:58 1072.82  11.86 59.47 602.81 508480
  17 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  33 - 13:38:52 1072.16  12.60 59.43 602.59 508060
  18 PISZCZEK Stanisław      8 < 3>  29 S 13:36:37 1070.42  13.34 59.39 602.37 504830
  19 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 2- 2 S 13:40:17 1070.39  14.08 59.36 602.15 508740
  20 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  21 - 13:39:48 1070.26  14.83 59.32 601.93 508160
  21 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  22 C 13:41:06 1067.34  15.57 59.29 601.70 508160
  22 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  26 - 13:41:12 1067.11  16.31 59.25 601.48 508160
  23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  25 - 13:42:16 1065.40  17.05       601.26 508480
  24 STABIK HENRYK          10 < 5>  27 C 13:42:30 1064.44  17.79 59.18 601.04 508270
  25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  28 C 13:42:45 1064.32  18.53 59.15 600.82 508480
  25 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  34 C 13:42:27 1064.32  18.53 59.15 600.82 508160
  27 STABIK HENRYK          10 < 6>  39 - 13:42:45 1063.88  20.01 59.07 600.37 508270
  28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  30 - 13:43:14 1063.25  20.76 59.04 600.15 508480
  29 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>  57 S 13:40:35 1061.50  21.50 59.00 599.93 504830
  30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  41 - 13:44:10 1061.18  22.24 58.97 599.71 508480
  31 MACIEJA Zygmunt         2 15- 2- 2 S 13:41:48 1060.38  22.98 58.93 599.49 505590
  32 GÓREK STEFAN            2 14- 8- 8 S 13:43:15 1060.28  23.72 58.90 599.26 507080
  33 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  72 S 13:44:12 1060.23  24.46 58.86 599.04 508060
  34 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  36 S 13:44:21 1060.10  25.20 58.82 598.82 508160
  35 SUJKA Bogdan            8 < 2>  37 S 13:40:54 1060.05  25.95 58.79 598.60 504480
  36 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  48 - 13:44:27 1059.88  26.69       598.38 508160
  37 SUJKA Bogdan            8 < 3>  77 S 13:41:33 1058.61  27.43 58.72 598.16 504480
  38 GÓREK STEFAN            2 < 2>  40 C 13:44:01 1058.59  28.17 58.68 597.93 507080
  39 STABIK HENRYK          10 < 7>  42 M 13:45:15 1058.34  28.91 58.65 597.71 508270
  40 GÓREK STEFAN            2 < 3>  44 S 13:44:49 1056.82  29.65 58.61 597.49 507080
  41 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  43 - 13:46:11 1056.73  30.39       597.27 508480
  42 STABIK HENRYK          10 < 8>  45 - 13:46:20 1055.96  31.13 58.54 597.05 508270
  43 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  51 - 13:47:04 1054.79  31.88 58.50 596.83 508480
  44 GÓREK STEFAN            2 < 4> 162 S 13:46:10 1053.86  32.62 58.47 596.60 507080
  45 STABIK HENRYK          10 < 9>  59 C 13:48:05 1052.14  33.36 58.43 596.38 508270
  46 CYRA Andrzej           10 39- 8- 6 - 13:47:49 1051.85  34.10 58.40 596.16 507850
  47 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 30-16- 8 C 13:48:33 1051.76  34.84 58.36 595.94 508580
  48 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  53 C 13:48:14 1051.58  35.58 58.33 595.72 508160
  49 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  50 C 13:45:39 1051.37  36.32 58.29 595.50 505340
  50 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  56 - 13:45:44 1051.19  37.06 58.26 595.27 505340
  51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  54 - 13:48:51 1050.90  37.81       595.05 508480
  52 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 39-12-10 S 13:47:05 1050.75  38.55 58.18 594.83 506550
  52 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  64 - 13:48:37 1050.75  38.55 58.18 594.83 508160
  54 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  55 - 13:49:04 1050.43  40.03 58.11 594.39 508480
  55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  63 - 13:49:29 1049.53  40.77 58.08 594.16 508480
  56 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  65 C 13:46:47 1048.89  41.51 58.04 593.94 505340
  57 PISZCZEK Stanisław      8 < 5>  82 M 13:46:26 1048.60  42.25 58.01 593.72 504830
  58 ŚWIERKOT Marek         10 32- 8- 5 C 13:49:45 1047.49  42.99 57.97 593.50 507770
  59 STABIK HENRYK          10 <10>  60 M 13:50:23 1047.15  43.74 57.93 593.28 508270
  60 STABIK HENRYK          10 <11>  78 - 13:50:30 1046.90  44.48       593.06 508270
  61 GAWEŁCZYK-RUS           2 27- 6- 6 S 13:47:55 1046.29  45.22 57.86 592.83 505270
  62 CIERKOSZ Marian        10 27- 6- 3 C 13:48:32 1045.20  45.96 57.83 592.61 505390
  63 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12>  69 - 13:51:42 1044.75  46.70 57.79 592.39 508480
  64 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  74 - 13:51:42 1044.09  47.44       592.17 508160
  64 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  80 C 13:49:00 1044.09  47.44 57.76 592.17 505340
  66 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2> 217 S 13:49:30 1043.65  48.93 57.69 591.73 505650
  67 PUDEŁKO Józef          10 14- 8- 8 C 13:52:14 1043.55  49.67 57.65 591.50 508450
  68 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 130 C 13:52:20 1043.33  50.41 57.61 591.28 508450
  69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13>  75 S 13:52:56 1042.11  51.15 57.58 591.06 508480
  70 SZLACHTA Jan            2 14- 5- 5 S 13:50:21 1042.01  51.89 57.54 590.84 505740
  71 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  76 - 13:53:57 1040.15  52.63 57.51 590.62 508580
  72 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  84 C 13:53:41 1039.65  53.37 57.47 590.40 508060
  73 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2>  83 S 13:52:32 1039.01  54.11 57.44 590.17 506550
  74 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  81 - 13:54:06 1038.97  54.86       589.95 508160
  75 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14>  86 C 13:54:25 1038.95  55.60 57.36 589.73 508480
  76 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  87 - 13:54:36 1038.77  56.34 57.33 589.51 508580
  77 SUJKA Bogdan            8 < 4> 100 - 13:50:44 1038.59  57.08 57.29 589.29 504480
  78 STABIK HENRYK          10 <12>  79 - 13:54:54 1037.50  57.82 57.26 589.07 508270
  79 STABIK HENRYK          10 <13>  91 S 13:55:05 1037.11  58.56 57.22 588.84 508270
  80 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7>  90 M 13:52:16 1037.09  59.30 57.19 588.62 505340
  81 PAJĄK Gotfryd          10 <13>  89 - 13:55:22 1036.29  60.04       588.40 508160
  82 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 116 S 13:52:10 1036.26  60.79 57.12 588.18 504830
  83 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 105 M 13:53:52 1036.17  61.53 57.08 587.96 506550
  84 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  99 S 13:55:22 1036.08  62.27 57.04 587.73 508060
  85 KRAWCZYK-OCZKO          2 15- 7- 7 C 13:53:11 1035.80  63.01 57.01 587.51 505660
  86 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15>  95 C 13:55:55 1035.78  63.75 56.97 587.29 508480
  87 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 171 - 13:56:01 1035.77  64.49 56.94 587.07 508580
  88 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 29-12- 6 - 13:57:43 1035.50  65.23 56.90 586.85 510210
  89 PAJĄK Gotfryd          10 <14>  94 - 13:56:21 1034.21  65.97       586.63 508160
  90 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8> 112 - 13:53:42 1034.05  66.72       586.40 505340
  91 STABIK HENRYK          10 <14>  96 - 13:56:41 1033.73  67.46 56.80 586.18 508270
  92 RYŚ Henryk             10 21- 8- 6 - 13:56:11 1033.02  68.20 56.76 585.96 507400
  93 WIDUCH Dariusz          9 22- 8- 5 M 13:56:20 1032.72  68.94 56.72 585.74 507410
  94 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 103 - 13:57:09 1032.53  69.68 56.69 585.52 508160
  95 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 108 S 13:58:11 1031.02  70.42 56.65 585.30 508480
  96 STABIK HENRYK          10 <15>  98 M 13:57:59 1031.01  71.16 56.62 585.07 508270
  97 RADZIEJEWSKI JERZY      9 26- 4- 4 C 13:57:48 1030.54  71.91 56.58 584.85 507850
  98 STABIK HENRYK          10 <16> 115 - 13:58:14 1030.49  72.65 56.55 584.63 508270
  99 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 152 M 13:59:01 1028.43  73.39 56.51 584.41 508060
 100 SUJKA Bogdan            8 < 5> 102 M 13:55:55 1027.63  74.13 56.47 584.19 504480
 101 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2> 106 - 14:01:33 1027.51  74.87 56.44 583.97 510210
 102 SUJKA Bogdan            8 < 6> 109 - 13:56:05 1027.28  75.61 56.40 583.74 504480
 102 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 110 S 13:59:40 1027.28  75.61 56.40 583.74 508160
 104 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 15- 8- 8 M 13:59:05 1026.51  77.09 56.33 583.30 507180
 105 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 178 M 13:58:35 1026.27  77.84 56.30 583.08 506550
 106 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 107 - 14:02:55 1024.69  78.58 56.26 582.86 510210
 107 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 131 C 14:02:57 1024.62  79.32 56.23 582.63 510210
 108 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 113 - 14:01:20 1024.47  80.06       582.41 508480
 109 SUJKA Bogdan            8 < 7> 117 C 13:57:43 1023.87  80.80 56.15 582.19 504480
 110 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 118 C 14:01:27 1023.59  81.54 56.12 581.97 508160
 111 NYCZ EDWARD             9 20- 7- 7 C 14:00:20 1022.87  82.28 56.08 581.75 506660
 112 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9> 138 - 13:59:04 1022.82  83.02 56.05 581.53 505340
 113 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 114 - 14:02:34 1021.93  83.77 56.01 581.30 508480
 114 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 126 - 14:02:40 1021.73  84.51       581.08 508480
 115 STABIK HENRYK          10 <17> 119 - 14:02:34 1021.51  85.25       580.86 508270
 116 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 157 M 13:59:13 1021.48  85.99 55.91 580.64 504830
 117 SUJKA Bogdan            8 < 8> 127 C 13:58:53 1021.46  86.73 55.87 580.42 504480
 118 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 120 S 14:02:30 1021.43  87.47 55.83 580.20 508160
 119 STABIK HENRYK          10 <18> 129 - 14:02:42 1021.24  88.21 55.80 579.97 508270
 120 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 123 - 14:02:41 1021.05  88.95       579.75 508160
 121 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 31- 8- 8 S 14:01:19 1020.84  89.70 55.73 579.53 506660
 122 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 230 C 14:01:20 1020.81  90.44 55.69 579.31 506660
 123 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 139 - 14:02:51 1020.71  91.18 55.66 579.09 508160
 124 HOLEWA Edmund          10 21- 8- 7 M 14:00:40 1020.44  91.92 55.62 578.87 505800
 125 HOLEWA Edmund          10 < 2> 144 M 14:00:55 1019.93  92.66 55.58 578.64 505800
 126 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 128 - 14:03:42 1019.61  93.40       578.42 508480
 127 SUJKA Bogdan            8 < 9> 143 M 13:59:49 1019.53  94.14 55.51 578.20 504480
 128 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 135 M 14:03:46 1019.47  94.89 55.48 577.98 508480
 129 STABIK HENRYK          10 <19> 134 - 14:03:36 1019.39  95.63 55.44 577.76 508270
 130 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 192 C 14:04:35 1017.75  96.37 55.41 577.54 508450
 131 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 296 - 14:06:25 1017.54  97.11 55.37 577.31 510210
 132 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2> 189 S 14:02:00 1017.42  97.85 55.34 577.09 505660
 133 TARGOSZ Władysław       8 15- 5- 5 S 14:01:55 1017.07  98.59 55.30 576.87 505400
 134 STABIK HENRYK          10 <20> 137 - 14:04:47 1016.98  99.33 55.26 576.65 508270
 135 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 141 S 14:05:01 1016.93 100.07 55.23 576.43 508480
 136 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 190 M 14:04:05 1016.68 100.82 55.19 576.20 507410
 137 STABIK HENRYK          10 <21> 150 S 14:05:03 1016.44 101.56 55.16 575.98 508270
 138 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 142 - 14:02:17 1016.20 102.30 55.12 575.76 505340
 139 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 155 - 14:05:06 1016.12 103.04 55.09 575.54 508160
 140 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 256 M 14:04:59 1015.73 103.78 55.05 575.32 507850
 141 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 145 - 14:05:38 1015.67 104.52 55.01 575.10 508480
 142 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 159 - 14:02:36 1015.55 105.26 54.98 574.87 505340
 143 SUJKA Bogdan            8 <10> 180 S 14:01:55 1015.22 106.00 54.94 574.65 504480
 144 HOLEWA Edmund          10 < 3> 216 S 14:03:29 1014.68 106.75 54.91 574.43 505800
 145 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 146 - 14:06:19 1014.29 107.49       574.21 508480
 146 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 148 M 14:06:24 1014.12 108.23 54.84 573.99 508480
 147 CYRA Andrzej           10 < 2> 174 S 14:05:51 1013.98 108.97 54.80 573.77 507850
 148 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 161 - 14:06:32 1013.85 109.71 54.77 573.54 508480
 149 RYŚ Henryk             10 < 2> 234 M 14:05:33 1013.69 110.45 54.73 573.32 507400
 150 STABIK HENRYK          10 <22> 151 - 14:06:30 1013.50 111.19 54.69 573.10 508270
 151 STABIK HENRYK          10 <23> 154 C 14:06:35 1013.33 111.93 54.66 572.88 508270
 152 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 175 - 14:07:00 1012.07 112.68       572.66 508060
 153 SOBAŁA Tadeusz          7 15- 5- 5 M 14:05:19 1010.90 113.42 54.59 572.44 505770
 154 STABIK HENRYK          10 <24> 164 C 14:07:54 1010.68 114.16 54.55 572.21 508270
 155 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 163 - 14:07:49 1010.63 114.90 54.52 571.99 508160
 155 NYCZ EDWARD             9 < 2> 158 S 14:06:20 1010.63 114.90 54.52 571.99 506660
 157 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 321 S 14:04:34 1010.54 116.38 54.45 571.55 504830
 158 NYCZ EDWARD             9 < 3> 188 C 14:06:23 1010.52 117.12 54.41 571.33 506660
 159 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 165 C 14:05:13 1010.24 117.87 54.37 571.11 505340
 159 POGORZAŁEK Alfred       7 15- 1- 1 S 14:08:35 1010.24 117.87 54.37 571.11 508740
 161 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 166 M 14:08:28 1009.96 119.35 54.30 570.66 508480
 162 GÓREK STEFAN            2 < 5> 211 M 14:07:19 1009.48 120.09 54.27 570.44 507080
 163 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 209 - 14:08:25 1009.42 120.83       570.22 508160
 164 STABIK HENRYK          10 <25> 169 - 14:08:34 1009.34 121.57 54.20 570.00 508270
 165 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 177 - 14:05:51 1008.97 122.31       569.77 505340
 166 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 167 - 14:09:02 1008.82 123.05 54.12 569.55 508480
 167 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 176 - 14:09:06 1008.69 123.80       569.33 508480
 168 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 183 S 14:08:08 1008.04 124.54 54.05 569.11 507180
 169 STABIK HENRYK          10 <26> 170 - 14:09:15 1007.97 125.28 54.02 568.89 508270
 170 STABIK HENRYK          10 <27> 182 - 14:09:16 1007.94 126.02       568.67 508270
 171 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 173 - 14:09:46 1007.55 126.76 53.95 568.44 508580
 172 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 249 C 14:06:44 1007.31 127.50 53.91 568.22 505400
 173 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 185 S 14:10:04 1006.96 128.24 53.88 568.00 508580
 174 CYRA Andrzej           10 < 3> 225 S 14:09:23 1006.87 128.98 53.84 567.78 507850
 175 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 214 S 14:09:41 1006.69 129.73 53.80 567.56 508060
 176 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 187 - 14:10:10 1006.56 130.47 53.77 567.34 508480
 177 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 179 - 14:07:07 1006.42 131.21       567.11 505340
 178 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 221 S 14:08:25 1006.22 131.95 53.70 566.89 506550
 179 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 186 S 14:07:23 1005.89 132.69 53.66 566.67 505340
 180 SUJKA Bogdan            8 <11> 184 M 14:06:32 1005.88 133.43 53.63 566.45 504480
 181 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 191 S 14:07:24 1005.71 134.17 53.59 566.23 505270
 181 STABIK HENRYK          10 <28> 195 - 14:10:23 1005.71 134.17       566.23 508270
 181 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 194 C 14:09:18 1005.71 134.17 53.59 566.23 507180
 181 SUJKA Bogdan            8 <12> 207 - 14:06:37 1005.71 134.17 53.59 566.23 504480
 185 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 218 S 14:10:42 1005.70 137.14 53.45 565.34 508580
 186 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 193 - 14:07:29 1005.69 137.88       565.12 505340
 187 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 196 - 14:10:55 1005.07 138.62       564.90 508480
 188 NYCZ EDWARD             9 < 4> 277 C 14:09:17 1004.71 139.36 53.34 564.67 506660
 189 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3> 203 S 14:08:40 1003.96 140.10 53.31 564.45 505660
 190 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 235 - 14:10:25 1003.94 140.85 53.27 564.23 507410
 191 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 251 S 14:08:19 1003.88 141.59 53.23 564.01 505270
 192 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 198 S 14:11:35 1003.69 142.33 53.20 563.79 508450
 193 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 200 - 14:09:01 1002.63 143.07 53.16 563.57 505340
 194 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 279 C 14:10:54 1002.53 143.81 53.13 563.34 507180
 195 STABIK HENRYK          10 <29> 202 - 14:12:00 1002.51 144.55       563.12 508270
 196 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 201 - 14:12:23 1002.16 145.29       562.90 508480
 197 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 274 S 14:09:44 1002.05 146.03 53.02 562.68 505770
 198 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 229 C 14:12:38 1001.61 146.78 52.99 562.46 508450
 199 GÓRNICKI Jerzy          7 30- 6- 6 C 14:09:14 1001.22 147.52 52.95 562.24 504850
 200 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 208 S 14:10:15 1000.18 148.26 52.91 562.01 505340
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 231 C 14:13:26 1000.09 149.00 52.88 561.79 508480
 202 STABIK HENRYK          10 <30> 215 - 14:13:19  999.91 149.74 52.84 561.57 508270
 203 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 305 S 14:10:49  999.69 150.48 52.81 561.35 505660
 204 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 268 - 14:12:58  999.61 151.22 52.77 561.13 507770
 205 SAJDOK Stanisław       10 21- 2- 2 M 14:13:50  999.25 151.96 52.74 560.91 508450
 206 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 273 S 14:09:37  999.17 152.71 52.70 560.68 504200
 207 SUJKA Bogdan            8 <13> 212 - 14:10:07  998.74 153.45 52.66 560.46 504480
 208 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 222 - 14:11:17  998.14 154.19 52.63 560.24 505340
 209 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 213 - 14:14:15  997.86 154.93 52.59 560.02 508160
 210 FIJOŁEK Mirosław        8 15- 3- 3 S 14:11:34  997.66 155.67 52.56 559.80 505380
 211 GÓREK STEFAN            2 < 6> 250 M 14:13:23  997.44 156.41 52.52 559.58 507080
 212 SUJKA Bogdan            8 <14> 236 C 14:10:50  997.32 157.15 52.49 559.35 504480
 213 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 223 C 14:14:34  997.24 157.89 52.45 559.13 508160
 214 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 327 S 14:14:32  997.11 158.64 52.42 558.91 508060
 215 STABIK HENRYK          10 <31> 243 S 14:14:51  996.90 159.38 52.38 558.69 508270
 216 HOLEWA Edmund          10 < 4> 219 - 14:12:40  996.32 160.12 52.34 558.47 505800
 217 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3> 311 S 14:12:32  996.29 160.86 52.31 558.24 505650
 218 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 265 - 14:15:30  996.24 161.60 52.27 558.02 508580
 219 HOLEWA Edmund          10 < 5> 323 C 14:12:43  996.23 162.34 52.24 557.80 505800
 220 MYDLAK Józef            2 20- 4- 4 C 14:10:07  995.93 163.08 52.20 557.58 503060
 221 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 237 C 14:13:42  995.77 163.83 52.17 557.36 506550
 222 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 226 S 14:12:45  995.25 164.57 52.13 557.14 505340
 223 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 227 M 14:15:47  994.86 165.31 52.09 556.91 508160
 224 DUDA Henryk            10 21- 5- 1 - 14:14:53  994.66 166.05       556.69 507160
 225 CYRA Andrzej           10 < 4> 228 - 14:15:45  994.32 166.79 52.02 556.47 507850
 226 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 240 M 14:13:21  994.08 167.53 51.99 556.25 505340
 227 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 276 M 14:16:18  993.86 168.27 51.95 556.03 508160
 228 CYRA Andrzej           10 < 5> 368 S 14:16:05  993.67 169.01 51.92 555.81 507850
 229 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 239 S 14:16:45  993.55 169.76 51.88 555.58 508450
 230 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 302 M 14:15:17  992.90 170.50 51.85 555.36 506660
 230 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 232 - 14:17:07  992.90 170.50       555.36 508480
 232 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 233 - 14:17:08  992.87 171.98       554.92 508480
 233 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36> 242 - 14:17:12  992.74 172.72       554.70 508480
 234 RYŚ Henryk             10 < 3> 255 S 14:16:07  992.73 173.46 51.70 554.48 507400
 235 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 260 C 14:16:09  992.68 174.20 51.67 554.25 507410
 236 SUJKA Bogdan            8 <15> 244 - 14:13:14  992.62 174.94 51.63 554.03 504480
 237 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7> 293 - 14:15:20  992.59 175.69 51.60 553.81 506550
 238 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 317 - 14:14:16  992.39 176.43 51.56 553.59 505390
 239 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 432 S 14:18:15  990.65 177.17 51.53 553.37 508450
 240 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 252 - 14:15:24  990.09 177.91 51.49 553.14 505340
 241 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- C 14:18:53  989.99 178.65 51.45 552.92 508740
 242 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37> 253 - 14:18:42  989.84 179.39       552.70 508480
 243 STABIK HENRYK          10 <32> 261 - 14:18:31  989.78 180.13       552.48 508270
 244 SUJKA Bogdan            8 <16> 245 - 14:14:44  989.69 180.87 51.35 552.26 504480
 244 SUJKA Bogdan            8 <17> 262 - 14:14:44  989.69 180.87       552.26 504480
 246 SUJKA Krystyna          8 23- 4- 3 - 14:14:46  989.59 182.36 51.28 551.81 504460
 247 SZLACHTA Jan            2 < 2> 270 S 14:16:09  989.42 183.10 51.24 551.59 505740
 248 SAJDOK Stanisław       10 < 2>---- M 14:19:06  989.01 183.84 51.20 551.37 508450
 249 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 352 S 14:16:12  988.65 184.58 51.17 551.15 505400
 250 GÓREK STEFAN            2 < 7> 303 M 14:17:58  988.52 185.32 51.13 550.93 507080
 251 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 282 C 14:16:09  988.50 186.06 51.10 550.71 505270
 252 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 269 - 14:16:30  987.96 186.81 51.06 550.48 505340
 253 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <38> 257 - 14:19:49  987.69 187.55       550.26 508480
 254 SUJKA Krystyna          8 < 2> 370 M 14:16:15  986.72 188.29 50.99 550.04 504460
 255 RYŚ Henryk             10 < 4> 283 S 14:19:31  986.17 189.03 50.96 549.82 507400
 256 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 328 S 14:20:01  986.08 189.77 50.92 549.60 507850
 257 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <39> 258 - 14:20:43  985.97 190.51       549.38 508480
 258 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <40> 263 - 14:20:46  985.87 191.25       549.15 508480
 259 BITTMANN Grzegorz       9 13- 4- 4 S 14:18:04  985.49 191.99 50.81 548.93 505620
 259 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 278 S 14:19:53  985.49 191.99 50.81 548.93 507410
 261 STABIK HENRYK          10 <33> 266 - 14:20:52  985.27 193.48       548.49 508270
 262 SUJKA Bogdan            8 <18> 288 - 14:17:05  985.15 194.22 50.71 548.27 504480
 263 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <41> 264 - 14:21:13  985.01 194.96       548.05 508480
 264 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <42> 284 - 14:21:15  984.95 195.70 50.64 547.82 508480
 265 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 289 - 14:21:22  984.92 196.44 50.60 547.60 508580
 266 STABIK HENRYK          10 <34> 295 - 14:21:22  984.32 197.18       547.38 508270
 267 WAŁACH Rufin            9 20- 2- 1 - 14:21:01  984.27 197.92 50.53 547.16 507900
 268 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 280 S 14:21:13  983.64 198.67 50.49 546.94 507770
 269 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 271 - 14:18:46  983.60 199.41       546.71 505340
 270 SZLACHTA Jan            2 < 3> 326 S 14:19:12  983.55 200.15 50.42 546.49 505740
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 271 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 287 - 14:18:48  983.53        50.39 546.27 505340
 272 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 428 S 14:19:09  983.41        50.35 546.05 505620
 273 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 301 M 14:17:43  983.39        50.31 545.83 504200
 274 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 385 S 14:19:21  983.32        50.28 545.61 505770
 275 FICEK Jan               9 30- 3- 3 S 14:21:31  983.01        50.24 545.38 507740
 276 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 299 - 14:22:00  982.90        50.21 545.16 508160
 277 NYCZ EDWARD             9 < 5> 286 C 14:20:29  982.88        50.17 544.94 506660
 278 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 377 - 14:21:20  982.72              544.72 507410
 279 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 281 S 14:21:24  982.15        50.10 544.50 507180
 280 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 292 S 14:22:01  982.12        50.07 544.28 507770
 281 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 318 S 14:21:32  981.89        50.03 544.05 507180
 282 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 346 S 14:19:39  981.77        49.99 543.83 505270
 283 RYŚ Henryk             10 < 5> 333 S 14:21:54  981.62        49.96 543.61 507400
 284 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <43> 297 - 14:23:05  981.46        49.92 543.39 508480
 285 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 363 S 14:19:31  981.21        49.89 543.17 504850
 286 NYCZ EDWARD             9 < 6> 291 S 14:21:24  981.14        49.85 542.95 506660
 287 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 304 M 14:20:04  981.12        49.82 542.72 505340
 288 SUJKA Bogdan            8 <19> 334 - 14:19:30  980.53        49.78 542.50 504480
 289 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 330 S 14:23:48  980.30        49.74 542.28 508580
 290 LACH STANISŁAW          7 15- 1- 1 S 14:19:42  980.12        49.71 542.06 504470
 291 NYCZ EDWARD             9 < 7>---- M 14:21:58  980.06        49.67 541.84 506660
 292 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 316 - 14:23:21  979.59              541.61 507770
 293 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8> 300 S 14:22:09  979.50        49.60 541.39 506550
 294 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 444 C 14:21:19  978.82        49.57 541.17 505380
 295 STABIK HENRYK          10 <35> 298 C 14:24:23  978.60        49.53 540.95 508270
 296 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 308 S 14:26:29  978.38        49.50 540.73 510210
 297 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <44> 310 - 14:24:55  978.00        49.46 540.51 508480
 298 STABIK HENRYK          10 <36> 315 - 14:24:46  977.88              540.28 508270
 299 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 306 - 14:24:44  977.73        49.39 540.06 508160
 300 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 9> 378 M 14:23:09  977.61        49.35 539.84 506550
 301 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 390 S 14:20:51  977.42        49.32 539.62 504200
 302 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4> 313 S 14:23:35  977.01        49.28 539.40 506660
 303 GÓREK STEFAN            2 < 8>---- S 14:24:02  976.97        49.25 539.18 507080
 304 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 312 M 14:22:27  976.60        49.21 538.95 505340
 305 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5> 307 S 14:22:50  976.49        49.18 538.73 505660
 306 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 329 - 14:25:25  976.45              538.51 508160
 307 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 6> 335 S 14:22:55  976.33        49.10 538.29 505660
 308 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 337 S 14:27:37  976.26        49.07 538.07 510210
 309 KUSZAJ Kazimierz        8 16- 3- 1 S 14:19:52  976.18        49.03 537.85 502600
 310 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <45> 322 - 14:25:57  976.06              537.62 508480
 311 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4>---- M 14:23:19  975.56        48.96 537.40 505650
 312 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 319 - 14:23:02  975.50        48.93 537.18 505340
 313 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5> 379 S 14:24:38  975.03        48.89 536.96 506660
 314 MYDLAK Józef            2 < 2> 359 S 14:21:00  974.92        48.85 536.74 503060
 315 STABIK HENRYK          10 <37> 325 S 14:26:26  974.76        48.82 536.52 508270
 316 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 353 S 14:25:56  974.73        48.78 536.29 507770
 317 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 347 M 14:23:32  974.65        48.75 536.07 505390
 318 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 384 S 14:25:25  974.57        48.71 535.85 507180
 319 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29> 332 - 14:23:35  974.46              535.63 505340
 320 FICEK Jan               9 < 2> 414 S 14:26:04  974.42        48.64 535.41 507740
 321 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 380 M 14:23:06  974.39        48.61 535.18 504830
 322 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <46> 336 - 14:27:11  973.76        48.57 534.96 508480
 323 HOLEWA Edmund          10 < 6> 398 C 14:24:26  973.75        48.53 534.74 505800
 324 CHMIEL Robert           2 15- 2- 2 S 14:25:28  973.57        48.50 534.52 506710
 325 STABIK HENRYK          10 <38> 354 - 14:27:05  973.54              534.30 508270
 326 SZLACHTA Jan            2 < 4> 371 S 14:24:47  972.98        48.43 534.08 505740
 327 TURCZYK Andrzej         9 <10> 399 - 14:27:11  972.95        48.39 533.85 508060
 328 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4>---- S 14:27:05  972.74        48.36 533.63 507850
 329 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 342 - 14:27:30  972.56        48.32 533.41 508160
 330 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 344 - 14:28:02  972.37        48.28 533.19 508580
 331 DUDA Henryk            10 < 2> 339 - 14:26:50  971.88              532.97 507160
 332 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <30> 345 - 14:25:04  971.68              532.75 505340
 333 RYŚ Henryk             10 < 6> 408 C 14:27:15  971.57        48.18 532.52 507400
 334 SUJKA Bogdan            8 <20> 372 M 14:24:19  971.43        48.14 532.30 504480
 335 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 7>---- M 14:25:49  970.90        48.11 532.08 505660
 336 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <47> 340 - 14:28:45  970.85              531.86 508480
 337 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 350 C 14:30:39  970.63        48.04 531.64 510210
 338 STARCZYNOWSKI Jan       8 15- 1- 1 S 14:24:41  970.55        48.00 531.42 504380
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 339 DUDA Henryk            10 < 3> 351 - 14:27:54  969.90              531.19 507160
 340 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <48> 341 - 14:29:25  969.61              530.97 508480
 341 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <49> 343 - 14:29:33  969.36              530.75 508480
 342 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 367 - 14:29:14  969.34              530.53 508160
 343 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <50> 348 - 14:29:36  969.27              530.31 508480
 344 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 358 M 14:29:43  969.25              530.09 508580
 345 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <31> 364 - 14:26:23  969.23              529.86 505340
 346 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6>---- S 14:26:20  969.19              529.64 505270
 347 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 407 - 14:26:29  969.14              529.42 505390
 348 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <51> 375 - 14:29:42  969.09              529.20 508480
 349 KUSZAJ Kazimierz        8 < 2> 360 - 14:23:45  968.87              528.98 502600
 350 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 388 M 14:31:41  968.72              528.75 510210
 351 DUDA Henryk            10 < 4> 417 C 14:28:35  968.63              528.53 507160
 352 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 406 M 14:27:22  967.52              528.31 505400
 353 ŚWIERKOT Marek         10 < 7> 394 - 14:29:55  967.33              528.09 507770
 354 STABIK HENRYK          10 <39> 374 M 14:30:35  967.06              527.87 508270
 355 ŻOŁNECZKO Dawid         9 27- 4- 4 S 14:32:00  966.49              527.65 509340
 356 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 411 S 14:32:21  965.85              527.42 509340
 357 GLINKA Joachim          9 15- 2- 2 S 14:29:43  964.92              527.20 506310
 358 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 361 - 14:32:15  964.59              526.98 508580
 359 MYDLAK Józef            2 < 3> 393 C 14:26:39  964.36              526.76 503060
 360 KUSZAJ Kazimierz        8 < 3>---- - 14:26:12  964.31              526.54 502600
 361 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 362 S 14:32:43  963.74              526.32 508580
 362 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 386 M 14:32:48  963.58              526.09 508580
 363 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 369 S 14:29:04  963.33              525.87 504850
 364 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <32> 365 - 14:29:40  963.16              525.65 505340
 365 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <33> 366 - 14:29:43  963.07              525.43 505340
 366 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <34> 387 - 14:29:49  962.89              525.21 505340
 367 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 373 S 14:33:13  962.03              524.99 508160
 368 CYRA Andrzej           10 < 6> 383 M 14:32:59  961.87              524.76 507850
 369 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 392 M 14:29:57  961.71              524.54 504850
 370 SUJKA Krystyna          8 < 3> 397 S 14:29:43  961.40              524.32 504460
 371 SZLACHTA Jan            2 < 5>---- C 14:31:06  961.30              524.10 505740
 372 SUJKA Bogdan            8 <21>---- C 14:29:49  961.25              523.88 504480
 373 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 400 - 14:33:45  961.06              523.65 508160
 374 STABIK HENRYK          10 <40> 396 - 14:33:55  960.96              523.43 508270
 375 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <52> 381 M 14:34:15  960.76              523.21 508480
 376 TEODORCZYK Zdzisław     9 16- 2- 2 S 14:31:57  960.70              522.99 506240
 377 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 427 - 14:33:14  960.58              522.77 507410
 378 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <10> 402 S 14:32:22  960.53              522.55 506550
 379 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 6> 403 S 14:32:49  959.92              522.32 506660
 380 PISZCZEK Stanisław      8 <10>---- S 14:31:00  959.75              522.10 504830
 381 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <53> 382 - 14:34:50  959.70              521.88 508480
 382 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <54> 391 C 14:34:59  959.43              521.66 508480
 383 CYRA Andrzej           10 < 7> 450 M 14:34:25  959.26              521.44 507850
 384 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8>---- S 14:33:46  959.18              521.22 507180
 385 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 443 S 14:32:44  958.38              520.99 505770
 386 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16>---- M 14:35:49  958.11              520.77 508580
 387 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <35> 389 - 14:32:30  957.99              520.55 505340
 388 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 447 C 14:37:36  957.96              520.33 510210
 389 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <36> 401 - 14:32:35  957.84              520.11 505340
 390 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 419 S 14:31:33  957.55              519.89 504200
 391 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <55> 404 - 14:36:03  957.50              519.66 508480
 392 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5> 429 S 14:32:17  957.46              519.44 504850
 393 MYDLAK Józef            2 < 4>---- M 14:30:40  956.99              519.22 503060
 394 ŚWIERKOT Marek         10 < 8>---- M 14:35:59  956.28              519.00 507770
 395 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2>---- M 14:34:27  956.16              518.78 506240
 396 STABIK HENRYK          10 <41> 420 S 14:36:41  955.96              518.56 508270
 397 SUJKA Krystyna          8 < 4>---- S 14:32:44  955.90              518.33 504460
 398 HOLEWA Edmund          10 < 7> 418 C 14:34:13  955.75              518.11 505800
 399 TURCZYK Andrzej         9 <11> 409 - 14:36:40  955.60              517.89 508060
 400 PAJĄK Gotfryd          10 <35>---- - 14:36:56  955.31              517.67 508160
 401 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <37> 413 - 14:34:02  955.21              517.45 505340
 402 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <11> 441 - 14:35:31  954.82              517.22 506550
 403 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 7> 438 S 14:35:46  954.58              517.00 506660
 404 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <56> 405 - 14:37:46  954.41              516.78 508480
 405 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <57> 421 - 14:38:01  953.97              516.56 508480
 406 TARGOSZ Władysław       8 < 5>---- S 14:34:48  953.95              516.34 505400
 407 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 416 - 14:34:54  953.75              516.12 505390
 408 RYŚ Henryk             10 < 7> 425 - 14:37:01  953.73              515.89 507400
 409 TURCZYK Andrzej         9 <12>---- S 14:37:47  953.60              515.67 508060
 410 CHMIEL Robert           2 < 2>---- S 14:36:32  953.30              515.45 506710
 411 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 412 S 14:39:40  952.63              515.23 509340
 412 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4>---- S 14:39:48  952.39              515.01 509340
 413 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <38> 415 - 14:35:49  952.01              514.79 505340
 414 FICEK Jan               9 < 3>---- S 14:38:27  951.80              514.56 507740
 415 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <39> 433 - 14:36:04  951.56              514.34 505340
 416 CIERKOSZ Marian        10 < 6>---- M 14:36:09  951.50              514.12 505390
 417 DUDA Henryk            10 < 5>---- - 14:38:06  951.34              513.90 507160
 418 HOLEWA Edmund          10 < 8>---- C 14:36:42  951.29              513.68 505800
 419 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 430 S 14:35:02  951.26              513.46 504200
 420 STABIK HENRYK          10 <42> 446 - 14:39:19  951.25              513.23 508270
 421 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <58> 423 - 14:39:33  951.23              513.01 508480
 422 GLINKA Joachim          9 < 2>---- M 14:37:38  950.58              512.79 506310
 423 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <59> 424 - 14:40:07  950.22              512.57 508480
 424 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <60> 436 - 14:40:12  950.07              512.35 508480
 424 RYŚ Henryk             10 < 8>---- C 14:39:04  950.07              512.35 507400
 426 MŁOCEK Zygmunt          8 15- 2- 2 C 14:33:46  949.38              511.90 502000
 427 WIDUCH Dariusz          9 < 8>---- C 14:39:43  948.93              511.68 507410
 428 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 445 S 14:38:04  948.51              511.46 505620
 429 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6>---- S 14:37:19  948.40              511.24 504850
 430 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 451 S 14:36:39  948.37              511.02 504200
 431 WAŁACH Rufin            9 < 2>---- M 14:40:35  948.31              510.79 507900
 432 PUDEŁKO Józef          10 < 8>---- M 14:41:21  947.98              510.57 508450
 433 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <40> 437 - 14:38:16  947.63              510.35 505340
 434 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2>---- S 14:34:58  947.23              510.13 502000
 435 MACIEJA Zygmunt         2 < 2>---- S 14:38:50  947.09              509.91 505590
 436 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <61> 448 - 14:41:57  946.98              509.69 508480
 437 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <41> 439 - 14:38:40  946.92              509.46 505340
 438 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 8>---- M 14:40:04  946.91              509.24 506660
 439 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <42> 440 - 14:39:18  945.80              509.02 505340
 440 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <43> 442 - 14:39:21  945.71              508.80 505340
 441 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 <12>---- S 14:40:59  945.09              508.58 506550
 442 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <44>---- - 14:39:58  944.62              508.36 505340
 443 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5>---- S 14:40:26  944.60              508.13 505770
 444 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>---- C 14:40:03  944.55              507.91 505380
 445 BITTMANN Grzegorz       9 < 4>---- S 14:40:23  944.41              507.69 505620
 446 STABIK HENRYK          10 <43>---- - 14:43:16  944.27              507.47 508270
 447 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 449 - 14:45:25  944.11              507.25 510210
 448 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <62>---- - 14:43:41  943.93              507.03 508480
 449 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12>---- - 14:45:33  943.87              506.80 510210
 450 CYRA Andrzej           10 < 8>---- C 14:43:16  943.49              506.58 507850
 450 MENDRYS Andrzej         8 < 8>---- M 14:39:24  943.49              506.58 504200
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 452 ŚWIERKOT Marek         10 < 9>---- - 14:43:15  943.37                     507770
 453 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17>---- S 14:44:32  942.63                     508580
 454 MENDRYS Andrzej         8 < 9>---- S 14:40:01  942.40                     504200
 455 FICEK Jan               9 < 4>---- S 14:43:53  942.21                     507740
 456 SUJKA Bogdan            8 <22>---- - 14:40:27  942.16                     504480
 457 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- S 14:45:00  942.11                     508740
 458 PAJĄK Gotfryd          10 <36>---- M 14:44:27  942.00                     508160
 459 ŚWIERKOT Marek         10 <10>---- - 14:44:04  941.94                     507770
 460 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13>---- S 14:46:52  941.58                     510210

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|         KONKURSY          |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8|RAZ| Lot  8 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  86   12   14 10 10  8 10 10 10 10 10  78  5834.12 30665.051011
   2 STABIK HENRYK           508270  51    4    9  8 10 10 10  6 10 10 10  74  5887.53 29844.811029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  83    2   16 10 10  7 10  6 10  9 10  72  5891.33 28527.96 921
   4 PAJĄK Gotfryd           508160  62    6   15  8 10  5 10  8 10  9 10  70  5815.04 27883.981003
   5 FIJOŁEK Mirosław        505380  15  210  294 10 10 10 10 10 10 10  3  73  1608.88 26416.48 802
   6 PISZCZEK Stanisław      504830  20    5    7  0 10  4 10  9 10 10 10  63  5803.73 26264.80 816
   7 TURCZYK Andrzej         508060  29    1   17  5  9  8 10  8  8  9  8  65  4609.86 25923.21 924
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  30   47   71  6 10  7 10 10 10  7  8  68  4374.83 25839.26 933
   9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15  104  168  9  7  9 10  8  9  9  8  69  4427.60 25500.89 721
  10 SUJKA Bogdan            504480  38    3   35  0  8  6 10 10  8 10 10  62  5827.90 25389.73 818
  11 GÓREK STEFAN            507080  14   32   38 10  9  8  6  5  5  9  8  60  4611.41 23067.42 220
  12 NYCZ EDWARD             506660  20  111  156  8  6 10  6  6  6 10  7  59  3919.47 23056.69 909
  13 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  29   88  101  7 10  4 10 10  8  8  6  63  3242.15 22865.851002
  14 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  39   52   73 10  3  5  8  5 10  9 10  60  5592.65 22818.23 218
  15 PUDEŁKO Józef           508450  14   67   68  0 10  8 10  6  5  7  8  54  4506.09 21881.621024
  16 TARGOSZ Władysław       505400  15  133  172  0  8  6 10  7  7 10  5  53  2740.89 21504.79 821
  17 GAWEŁCZYK-RUS           505270  27   61  181 10  9  5  6  8  5  9  6  58  3347.25 20508.63 224
  18 ŚWIERKOT Marek          507770  32   58  204  1 10  9  8  8  9  4  5  54  2740.01 19468.571020
  19 MYDLAK Józef            503060  20  220  314  9  9  8  9  5  5  4  4  53  2140.30 18276.70 226
  20 CIERKOSZ Marian         505390  27   62  238  9 10  9  8  4  5  5  3  53  1642.80 18158.301025
  21 HOLEWA Edmund           505800  21  124  125 10 10  4  3  5  8  4  7  51  3856.27 17544.581010
  22 SOBAŁA Tadeusz          505770  15  153  197  7  5  3  6  4 10  7  5  47  2709.85 17180.21 724
  23 SZLACHTA Jan            505740  14   70  247  6  6  6  7  6  6  4  5  46  2747.10 16091.96 212
  24 CYRA Andrzej            507850  39   46  147  6  4  5  4  7  8  5  6  45  3250.14 16084.601005
  25 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  26   97  140  8  6  6  7  4  6  5  4  46  2243.40 15817.63 917
  26 RYŚ Henryk              507400  21   92  149  8  9  2  4  9  7  3  6  48  3266.10 15759.231026
  27 WIDUCH Dariusz          507410  22   93  136  5  9  4  8  6  5  2  5  44  2776.80 15368.89 916
  28 MENDRYS Andrzej         504200  15    8  206  0  5  5  3  6  8  4  8  39  4301.67 15331.51 808
  29 GÓRNICKI Jerzy          504850  30  199  285  7  7  7  6  7  2  3  6  45  3186.50 15020.64 720
  30 MACIEJA Zygmunt         505590  15   31  435  9  6  7  4  5  6  4  2  43  1109.40 14102.99 215
  31 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  27  355  356  8  6  7  3  8  4  3  4  43  2085.31 13610.58 928
  32 BITTMANN Grzegorz       505620  13  259  272  4  8  8  3  4  3  4  4  38  2114.13 13395.09 902
  33 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  26   11   66  4  4  6  3  5  5  5  4  36  2291.29 13309.80 213
  34 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  31  121  122  3  1  4  6  0  6  2  8  30  4339.12 12661.55 906
  35 CHMIEL Robert           506710  15  324  410  9  6  4  7  3  4  3  2  38  1049.97 12271.07 208
  36 SAJDOK Stanisław        508450  21  205  248  8  6  6  2  6  2  6  2  38  1112.28 12022.941027
  37 POGORZAŁEK Alfred       508740  15  160  556  6  6  6  9  6  5  0  1  39   571.11 11844.65 716
  38 DRZEWIECKI R            506940                7 10  6 10  5  -  -  -  38          11785.48 706
  39 WAŁACH Rufin            507900  20  267  431  4  6  5  5  8  6  2  1  37   510.79 11589.57 914
  40 LACH STANISŁAW          504470  15  290  482  5  5  7  4  2  4  5  1  33   542.06 11455.32 705
  41 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10   19  241  5  4  6  5  3  3  4  2  32  1155.07 11403.09 718
  42 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15   85  132  6  6  -  1  6  4  3  7  33  3899.50 11260.57 206
  43 DUDA Henryk             507160  21  224  331  7  4  5 10  1  3  1  1  32   528.53 10556.881041
  44 SUJKA Krystyna          504460  23  246  254  0  3  6  3  7  2  5  3  29  1592.69 10356.84 827
  45 FICEK Jan               507740  30  275  320  4  8  3  3  2  3  4  3  30  1595.35 10287.22 922
  46 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  426  434  1  3  5  2  4  5  3  2  25  1022.03  8896.51 815
  47 TEODORCZYK Zdzisław     506240  16  376  395  9  5  6  2  4  2  0  2  30  1041.77  8573.10 932
  48 ŻUBER Bolesław          504780                8  4  3  6  4  4  -  -  29           8484.141007
  49 MORAWSKI Jan            506360  15  686       2  3  8  3  7  3  0  0  26           7703.34 710
  50 MROWIŃSKI Ryszard       505620                3  5  0  8  2  3  -  -  21           6505.64 715
  51 STARCZYNOWSKI Jan       504380  15  338  461  3  5  3  2  4  3  0  1  21   531.42  6262.99 819
  52 BRYŁKA E - PETEJA P     505120   8  650       4  4  3  4  0  3  1  0  19           5972.81 227
  53 BEDNARZ Henryk          508070  21  566  623  4  6  4  1  2  1  0  0  18           4856.76 901
  54 WILK Daniel             505650  10            7  2  3  1  4  1  0  0  18           4105.47 728
  55 PASZEK Wincenty         505630  10  536       5  2  3  1  5  0  0  0  16           3582.69 711
  56 GLINKA Joachim          506310  15  357  422  1  1  4  0  -  0  1  2   9  1039.99  3271.33 904
  57 LAZAR MARIAN            502090  11  655  675  2  3  3  0  -  1  1  0  10           3069.82 810
  58 WIDERA Jan              507220                4  2  2  2  -  0  0  -  10           2569.45 727
  59 KUSZAJ Kazimierz        502600  16  309  349  2  1  2  0  1  1  0  1   8   537.85  2362.17 814
  60 SZYJA Horst             506910                2  0  3  1  1  0  -  -   7           1878.13 820
  61 FISZER Henryk           511440                1  2  2  1  0  -  0  -   6           1679.44 923
  62 KOFEL Jan               511810  12  575  603  3  2  0  0  -  1  -  0   6           1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         505730  10  682       2  0  2  1  1  0  0  0   6           1436.73 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     504890   8  505  587  1  2  0  1  0  0  0  0   4           1077.23 223
  65 KOWALSKI JAN            504200   1            0  1  0  0  0  0  1  0   2            812.99 807
  66 PILARZ Marek            507910                0  0  1  -  1  -  -  -   2            479.75 926

 +---+----------------------+--+---------------------------+-----------------+
 |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|         KONKURSY          | PUNKTY - "nr 2" |
 |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
 |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8|RAZ| Lot  8 |  RAZEM |
 +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4207.94 23129.60 
    2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4172.46 23091.32 
    3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4212.81 23058.74 
    4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4216.57 22849.82 
    5 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4142.97 22819.46 
    6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4064.92 22643.89 
    7 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3992.42 22315.74 
    8 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3919.47 22290.65 
    9 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3896.19 21600.60 
   10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3906.38 21371.88 
   11 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3901.06 21358.11 
   12 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  53  4072.23 21185.32 
   13 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4034.10 21126.07 
   14 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  49  4141.86 20967.32 
   15 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  49  4174.90 20965.12 
   16 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  55  3347.25 20886.94 
   17 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  54  3851.84 20468.80 
   18 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  52  1608.88 19905.05 
   19 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  53  3241.93 19671.73 
   20 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  53  3855.60 19410.59 
   21 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  47  2740.89 19330.52 
   22 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  47  3995.52 19318.15 
   23 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  53  2709.85 18792.30 
   24 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  51  3896.84 18644.19 
   25 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  52  2663.28 18532.39 
   26 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  50  2140.30 18065.80 
   27 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  51  3829.88 17935.75 
   28 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  51  2243.40 17879.14 
   29 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  49  2291.29 17639.17 
   30 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  50  2747.10 17612.23 
   31 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  45  2144.50 17145.81 
   32 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  44  3795.09 17053.47 
   33 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  46  1109.40 16644.86 
   34 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  48  2085.31 16606.31 
   35 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  47  3186.50 16301.15 
   36 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  47  1057.95 15720.12 
   37 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  45  2114.13 15238.64 
   38 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  44  1112.28 14732.45 
   39 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  45  1049.97 14568.83 
   40 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  42  1155.07 14245.10 
   41 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  43   542.06 13860.15 
   42 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  38  1595.35 12567.90 
   43 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  40  1041.77 12514.02 
   44 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  37  1022.03 12507.51 
   45 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  37  3899.50 12499.14 
   46 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  41   571.11 12385.83 
   47 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  36          11095.03 
   48 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  35          11005.29 
   49 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  33           9431.71 
   50 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  31   531.42  9071.78 
   51 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  27           8027.88 
   52 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  30           7613.36 
   53 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  24           7044.32 
   54 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  21           5615.67 
   55 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  16  1593.37  5309.88 
   56 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  14  1039.99  5039.09 
   57 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  22           4861.51 
   58 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  21           4810.85 
   59 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  14           4106.83 
   60 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  13           3262.24 
   61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  10           2436.76 
   62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -   9           2388.26 
   63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -   6           1679.44 
   64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0   4           1077.23 
   65 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0   2            812.99 
   66 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -   2            479.75 
   67 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -   3            473.06 
   68 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -   1            348.45 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 8
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3198.48  2533.63
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3140.11  2533.63
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3128.45  2533.63
       4 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3114.37  2533.63
       5 STABIK HENRYK          10  0   8   3098.61  2553.07
       6 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3080.59  2551.82
       7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3078.70  2533.63
       8 NYCZ EDWARD             9  1   8   3055.01  2535.01
       9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3016.80  2552.48
      10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3006.55  2537.12
      11 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2994.90  2431.00
      12 STABIK HENRYK          10  1   8   2987.32  2553.07
      13 STABIK HENRYK          10  0   7   2968.20  2437.05
      14 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2952.26  2435.96
      15 GÓRNICKI Jerzy          7  1   8   2946.07  2514.65
      16 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   2935.69  2406.97
      17 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   8   2931.39  2517.84
      18 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   2930.80  2572.35
      19 TURCZYK Andrzej         9  1   8   2926.45  2546.17
      20 NYCZ EDWARD             9  1   7   2892.14  2421.24
      21 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2882.13  2242.36
      22 STABIK HENRYK          10  1   7   2872.91  2437.05
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2870.97  2291.43
      24 ŚWIERKOT Marek         10  0   7   2860.58  2434.01
      25 GÓREK STEFAN            2  0   7   2860.43  2273.55
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   2860.31  2553.71
      27 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2852.90  2437.61
      28 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   2851.45  2406.97
      29 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2815.49  2437.61
      30 TURCZYK Andrzej         9  1   7   2805.79  2431.00
      31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2801.04  2243.28
      32 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2799.24  2241.57
      33 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   8   2791.02  2547.28
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2789.31  2177.07
      35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2781.47  2437.61
      36 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2771.35  2242.36
      37 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2768.53  2225.33
      38 STABIK HENRYK          10  0   7   2767.44  2437.05
      39 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2754.76  2241.57
      40 STABIK HENRYK          10  0   7   2751.61  2437.05
      41 SUJKA Bogdan            8  1   7   2744.85  2405.79
      42 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2736.50  2420.03
      43 STABIK HENRYK          10  0   7   2708.26  2197.93
      44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2704.56  2243.28
      45 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2698.05  2437.61
      46 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2697.93  2437.61
      47 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2695.90  2420.03
      48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2683.66  2437.61
      49 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   6   2666.73  2300.18
      50 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2664.51  2177.07
      51 CYRA Andrzej           10  1   7   2663.35  2432.80
      52 STABIK HENRYK          10  0   6   2658.15  2321.03
      53 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2647.32  2225.33
      54 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2640.34  2321.51
      55 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2639.39  2277.35
      56 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2618.56  2259.25
      57 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   7   2612.69  2412.99
      58 STABIK HENRYK          10  0   6   2602.19  2174.78
      59 MYDLAK Józef            2  1   6   2597.03  2282.54
      60 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2596.96  2045.23
      61 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2590.92  2125.71
      62 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2589.10  2225.33
      63 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   7   2588.61  2212.71
      64 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2582.04  2016.72
      65 GÓREK STEFAN            2  1   6   2575.98  2066.54
      66 PUDEŁKO Józef          10  0   6   2575.70  2175.13
      67 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   7   2569.67  2219.89
      68 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   7   2565.88  2248.19
      69 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2565.70  2038.11
      70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2561.08  2198.51
      71 TURCZYK Andrzej         9  0   6   2560.14  2055.70
      72 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2555.04  2125.71
      73 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2554.55  2016.72
      74 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2554.15  2159.92
      75 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   6   2552.12  2161.58
      76 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2545.97  2273.52
      77 MENDRYS Andrzej         8  1   6   2541.62  2292.88
      78 SZLACHTA Jan            2  1   6   2531.73  2150.60
      79 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2529.95  2059.50
      80 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   6   2526.18  2155.12
      81 SUJKA Bogdan            8  0   6   2517.28  2148.35
      82 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2510.58  2111.73
      83 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2498.20  2056.26
      84 STABIK HENRYK          10  0   6   2497.03  2126.62
      85 STABIK HENRYK          10  0   6   2495.68  2060.40
      86 GÓREK STEFAN            2  0   6   2485.00  2045.91
      87 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2481.71  2125.71
      88 STABIK HENRYK          10  0   6   2474.43  2060.40
      89 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2472.47  2045.44
      90 PUDEŁKO Józef          10  0   6   2461.67  2175.13
      91 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2452.28  2175.33
      92 FIJOŁEK Mirosław        8  0   7   2441.68  2016.72
      93 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2438.93  2062.14
      94 STABIK HENRYK          10  1   6   2436.67  2126.62
      95 STABIK HENRYK          10  0   7   2435.86  2176.42
      96 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2431.80  2016.72
      97 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2430.72  1965.22
      98 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2430.68  2126.41
      99 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   2427.58  2163.29
     100 STABIK HENRYK          10  0   5   2426.07  2058.76
     101 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2425.52  2045.23
     102 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2415.47  2101.35
     103 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   2412.59  2009.85
     104 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2409.18  2029.94
     105 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2409.11  2045.44
     106 PISZCZEK Stanisław      8  0   6   2409.01  2056.26
     107 SUJKA Bogdan            8  0   6   2401.79  1901.31
     108 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2400.70  2043.90
     109 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2400.35  2045.23
     110 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2396.67  2045.23
     111 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2395.00  1914.69
     112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2392.98  1866.64
     113 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2386.47  2028.29
     114 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   7   2382.54  2029.94
     115 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2381.87  2080.98
     116 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2375.89  2038.11
     117 GÓREK STEFAN            2  0   6   2373.73  1911.80
     118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2366.13  2127.18
     119 HOLEWA Edmund          10  0   6   2365.63  2111.70
     120 DUDA Henryk            10  1   7   2361.95  2038.48
     121 PUDEŁKO Józef          10  0   6   2361.17  2082.20
     122 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2349.27  2060.24
     123 TURCZYK Andrzej         9  0   5   2333.83  2006.66
     124 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2331.23  1927.80
     125 TURCZYK Andrzej         9  1   5   2325.40  1940.53
     126 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2314.28  2060.97
     127 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2309.04  1929.13
     128 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2305.77  1929.13
     129 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2303.89  1927.80
     130 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2303.12  1936.23
     131 NYCZ EDWARD             9  1   6   2298.96  1914.58
     132 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2285.91  1901.64
     133 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2280.92  1850.74
     134 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2278.72  2016.72

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  5891.33 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  5887.53 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  5834.12 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   - 10 konk.  5827.90 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  5815.04 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  4216.57 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4212.81 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4207.94 pkt.
           PISZCZEK Stanisław       sek  8   -  7 konk.  4174.90 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  4172.46 pkt.



+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|         KONKURSY          |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8|RAZ| Lot  8 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 PUDEŁKO Józef           508450  14   67   68  0  1  1  1  1  1  1  1   7   577.54  2955.771024
   2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  30   47   71  0  1  1  1  0  1  1  1   6   595.94  2702.88 933
   3 SZLACHTA Jan            505740  14   70  247  1  0  1  1  1  1  1  1   7   524.10  2644.89 212
   4 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15  104  168  1  1  0  1  1  1  1  1   7   563.34  2610.22 721
   5 WRÓBEL Stanisław+Piotr  505340  86   12   14  1  1  0  1  0  1  1  1   6   593.94  2601.981011
   6 GÓRNICKI Jerzy          504850  30  199  285  1  1  1  0  1  1  1  1   7   562.24  2587.84 720
   7 CIOŁKA A. - JANIK H.    506660  31  121  122  1  0  1  1  0  1  1  1   6   579.31  2509.82 906
   8 PAJĄK Gotfryd           508160  62    6   15  0  0  1  1  1  1  1  1   6   559.13  2503.431003
   9 PISZCZEK Stanisław      504830  20    5    7  0  1  1  0  1  1  1  1   6   605.25  2491.17 816
  10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  83    2   16  1  1  0  1  1  0  1  1   6   589.73  2401.75 921
  11 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  506550  39   52   73  1  0  1  1  0  1  1  1   6   557.36  2361.94 218
  12 SUJKA Bogdan            504480  38    3   35  0  1  1  1  1  1  0  1   6   559.35  2355.45 818
  13 FIJOŁEK Mirosław        505380  15  210  294  0  1  1  1  1  1  1  0   6           2334.39 802
  14 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10   19  241  0  0  1  1  0  1  1  1   5   552.92  2276.77 718
  15 STABIK HENRYK           508270  51    4    9  0  1  1  0  0  1  1  1   5   601.04  2258.591029
  16 ŚWIERKOT Marek          507770  32   58  204  0  1  1  1  1  1  0  1   6   593.50  2242.231020
  17 GÓREK STEFAN            507080  14   32   38  0  1  1  0  1  0  1  1   5   597.93  2151.69 220
  18 GAWEŁCZYK-RUS           505270  27   61  181  1  1  0  0  1  1  1  1   6   550.71  2132.33 224
  19 TURCZYK Andrzej         508060  29    1   17  1  1  1  0  0  0  1  1   5   590.40  2082.44 924
  20 BITTMANN Grzegorz       505620  13  259  272  0  1  1  1  0  1  1  0   5           2045.02 902
  21 TARGOSZ Władysław       505400  15  133  172  0  1  0  1  1  0  1  1   5   568.22  1958.40 821
  22 NYCZ EDWARD             506660  20  111  156  0  0  1  1  1  0  1  0   4           1571.84 909
  23 MYDLAK Józef            503060  20  220  314  1  1  1  1  1  0  0  0   5           1557.61 226
  24 MENDRYS Andrzej         504200  15    8  206  0  1  1  1  0  1  0  0   4           1507.99 808
  25 CYRA Andrzej            507850  39   46  147  0  0  0  0  0  1  1  1   3   506.58  1505.161005
  26 MŁOCEK Zygmunt          502000  15  426  434  0  1  0  0  1  1  0  1   4   511.90  1504.42 815
  27 CIERKOSZ Marian         505390  27   62  238  1  1  1  0  1  1  0  0   5           1463.571025
  28 CHMIEL Robert           506710  15  324  410  1  1  0  1  0  0  1  0   4           1399.69 208
  29 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  26   11   66  0  0  1  1  0  0  0  1   3   603.92  1376.13 213
  30 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  26   97  140  1  1  0  1  0  0  0  1   4   584.85  1363.70 917
  31 DUDA Henryk             507160  21  224  331  0  1  0  1  0  0  1  0   3           1350.891041
  32 SOBAŁA Tadeusz          505770  15  153  197  1  1  0  0  1  0  1  0   4           1259.47 724
  33 HOLEWA Edmund           505800  21  124  125  1  1  0  1  0  1  0  0   4           1251.021010
  34 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  29   88  101  0  0  0  0  1  1  1  0   3           1202.991002
  35 FICEK Jan               507740  30  275  320  0  1  1  0  0  0  1  0   3           1143.71 922
  36 DRZEWIECKI R            506940                0  1  1  1  0  -  -  -   3           1067.59 706
  37 KRAWCZYK-OCZKO          505660  15   85  132  0  1  -  0  1  0  0  1   3   587.51  1048.59 206
  38 TEODORCZYK Zdzisław     506240  16  376  395  0  0  1  0  1  1  0  0   3            965.78 932
  39 RYŚ Henryk              507400  21   92  149  0  0  1  0  1  1  0  0   3            958.041026
  40 MACIEJA Zygmunt         505590  15   31  435  0  1  1  0  1  0  0  0   3            881.98 215
  41 BEDNARZ Henryk          508070  21  566  623  0  0  1  0  0  1  0  0   2            834.42 901
  42 WIDUCH Dariusz          507410  22   93  136  1  0  0  0  1  0  0  1   3   511.68   831.92 916
  43 LACH STANISŁAW          504470  15  290  482  1  1  1  0  0  0  0  0   3            823.07 705
  44 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  27  355  356  0  1  0  0  0  1  0  0   2            762.80 928
  45 SAJDOK Stanisław        508450  21  205  248  0  0  0  0  1  0  1  0   2            709.061027
  46 SUJKA Krystyna          504460  23  246  254  0  0  0  0  1  0  1  0   2            705.19 827
  47 BRYŁKA E - PETEJA P     505120   8  650       0  1  1  0  0  0  0  0   2            602.19 227
  48 KOWALSKI JAN            504200   1            0  0  0  0  0  0  1  0   1            532.85 807
  49 WAŁACH Rufin            507900  20  267  431  0  0  0  0  1  1  0  0   2            509.47 914
  50 ŻUBER Bolesław          504780                0  0  0  1  0  0  -  -   1            448.751007
  51 POGORZAŁEK Alfred       508740  15  160  556  0  1  0  0  1  0  0  0   2            432.76 716
  52 MORAWSKI Jan            506360  15  686       0  0  1  0  0  0  0  0   1            401.20 710
  53 PASZEK Wincenty         505630  10  536       0  0  0  1  0  0  0  0   1            366.88 711
  54 GLINKA Joachim          506310  15  357  422  0  0  1  0  -  0  0  0   1            331.22 904
  55 FISZER Henryk           511440                0  1  0  0  0  -  0  -   1            263.68 923
  56 MROWIŃSKI Ryszard       505620                0  0  0  0  1  0  -  -   1            133.08 715
  57 WILK Daniel             505650  10            1  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728