LISTA KONKURSOWA 09/2016


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                GUBIN-2-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 19.06.2016 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 352480 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°46'04.0"-51°57'34.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:15:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 60
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1861
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 621
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 373
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 466
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 9:47:06
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1304.74 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 10:21:11
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1159.89 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.33m.44s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  298|   69| 23.2|
                    |BRYNOW         | 13|  248|   42| 16.9|
                    |PANEWNIKI      | 10|  228|   75| 32.9|
                    |PIOTROWICE     | 14|  521|  178| 34.2|
                    |PODLESIE       | 12|  566|  257| 45.4|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 60| 1861|  621| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 61-37- 9 -  9:47:06  1304.74   0.54       452.32 355020
   2 TURCZYK Andrzej         9 48-21- 7 S  9:47:34  1299.46   1.07 39.98 452.16 354190
   3 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  13 M  9:47:37  1299.22   1.61 39.97 452.00 354190
   4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 60-29-10 -  9:50:33  1297.80   2.15       451.84 357610
   5 STABIK HENRYK          10 77-48-10 -  9:48:52  1296.76   2.69       451.67 355140
   6 MYDLAK Józef            2 30- 7- 5 C  9:44:03  1295.45   3.22 39.91 451.51 348540
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 89-55-10 -  9:49:29  1294.07   3.76       451.35 355200
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  16 -  9:49:23  1293.88   4.30 39.88 451.19 355020
   9 GÓREK STEFAN            2 15- 8- 8 S  9:47:55  1291.02   4.84 39.86 451.03 352340
   9 GÓREK STEFAN            2 < 2>  87 S  9:47:55  1291.02   4.84 39.86 451.03 352340
  11 SUJKA Bogdan            8 34-19- 8 -  9:46:40  1290.44   5.91 39.83 450.71 350570
  12 PISZCZEK Stanisław      8 39-16- 9 M  9:46:50  1290.17   6.45 39.81 450.55 350710
  13 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  35 S  9:49:33  1290.07   6.99 39.79 450.39 354190
  14 HOLEWA Edmund          10 41-14- 9 C  9:48:37  1288.81   7.52 39.78 450.23 352640
  15 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  33 -  9:53:00  1286.37   8.06       450.06 357610
  16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  27 -  9:51:02  1286.15   8.60 39.74 449.90 355020
  17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  18 C  9:51:25  1285.02   9.13 39.72 449.74 355200
  18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  38 M  9:51:27  1284.86   9.67 39.71 449.58 355200
  19 SOBAŁA Tadeusz          7 29- 5- 3 S  9:48:42  1283.92  10.21 39.69 449.42 351410
  20 CYRA Andrzej           10 71-21- 5 -  9:51:11  1283.60  10.75 39.67 449.26 354510
  21 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 84-55-10 C  9:50:11  1281.87  11.28 39.66 449.10 352750
  22 PAJĄK Gotfryd          10 65-33-10 S  9:52:07  1280.98  11.82 39.64 448.94 354980
  23 FIJOŁEK Mirosław        8 35-17-10 C  9:49:12  1280.53  12.36 39.62 448.78 351120
  24 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 2>  28 C  9:50:30  1280.40  12.90 39.60 448.62 352750
  25 NYCZ EDWARD             9 48-13- 7 -  9:50:35  1280.16  13.43       448.45 352790
  26 STABIK HENRYK          10 < 2>  29 -  9:52:26  1280.09  13.97 39.57 448.29 355140
  27 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>  47 S  9:52:27  1279.58  14.51 39.55 448.13 355020
  28 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 3>  59 -  9:50:42  1279.47  15.05       447.97 352750
  29 STABIK HENRYK          10 < 3>  46 -  9:52:44  1278.71  15.58       447.81 355140
  30 GAWEŁCZYK-RUS           2 42- 9- 4 C  9:49:07  1278.65  16.12 39.50 447.65 350500
  31 DUDA Henryk            10 25- 6- 3 M  9:52:10  1278.04  16.66 39.48 447.49 354230
  32 ŚWIERKOT Marek         10 24-13- 9 M  9:52:41  1277.39  17.20 39.47 447.33 354710
  33 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 100 M  9:54:58  1277.33  17.73 39.45 447.17 357610
  34 KRAWCZYK-OCZKO          2 29-14- 7 C  9:49:26  1277.25  18.27 39.43 447.00 350520
  35 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  68 -  9:52:44  1275.29  18.81       446.84 354190
  36 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 2>  86 M  9:50:04  1274.31  19.34 39.40 446.68 350520
  37 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  64 C  9:50:47  1273.17  19.88 39.38 446.52 351120
  38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  39 -  9:54:01  1273.04  20.42       446.36 355200
  39 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  48 S  9:54:03  1272.89  20.96 39.35 446.20 355200
  40 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  79 -  9:54:01  1272.25  21.49 39.33 446.04 354980
  41 BITTMANN Grzegorz       9 17- 7- 6 S  9:51:26  1272.06  22.03 39.31 445.88 351640
  42 TARGOSZ Władysław       8 18- 7- 6 C  9:51:11  1271.37  22.57 39.29 445.72 351130
  43 NYCZ EDWARD             9 < 2> 188 C  9:52:39  1270.63  23.11 39.28 445.56 352790
  44 PUDEŁKO Józef          10 22-18-10 M  9:54:38  1270.13  23.64 39.26 445.39 355170
  45 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 142 M  9:51:31  1269.83  24.18 39.24 445.23 351130
  46 STABIK HENRYK          10 < 4>  54 S  9:54:42  1269.72  24.72 39.23 445.07 355140
  47 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>  49 -  9:54:37  1269.67  25.26       444.91 355020
  48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  69 -  9:54:46  1269.63  25.79       444.75 355200
  49 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6>  51 -  9:54:44  1269.14  26.33       444.59 355020
  50 HOLEWA Edmund          10 < 2>  53 M  9:52:52  1269.10  26.87 39.16 444.43 352640
  51 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>  60 -  9:54:46  1268.99  27.40 39.14 444.27 355020
  52 DUDA Henryk            10 < 2> 270 -  9:54:09  1268.96  27.94       444.11 354230
  53 HOLEWA Edmund          10 < 3> 197 C  9:52:56  1268.79  28.48 39.11 443.95 352640
  54 STABIK HENRYK          10 < 5>  63 -  9:55:11  1267.53  29.02       443.78 355140
  55 CIERKOSZ Marian        10 42-12- 4 -  9:53:32  1266.85  29.55 39.07 443.62 352860
  56 CHMIEL Robert           2 10- 2- 2 S  9:52:42  1265.93  30.09 39.05 443.46 351550
  57 MENDRYS Andrzej         8 27- 7- 5 S  9:51:48  1265.72  30.63 39.04 443.30 350350
  58 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  97 -  9:52:12  1265.19  31.17 39.02 443.14 350710
  59 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 4>  80 -  9:53:49  1265.17  31.70 39.00 442.98 352750
  60 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8>  61 S  9:55:56  1263.72  32.24 38.98 442.82 355020
  61 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 108 -  9:56:07  1262.89  32.78 38.97 442.66 355020
  62 DRZEWIECKI R            7 19-10- 7 S  9:54:19  1262.15  33.32 38.95 442.50 352540
  63 STABIK HENRYK          10 < 6> 104 M  9:56:28  1261.75  33.85 38.93 442.34 355140
  64 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 191 -  9:53:17  1261.74  34.39 38.92 442.17 351120
  65 MACIEJA Zygmunt         2 33- 9- 4 -  9:52:53  1261.18  34.93       442.01 350460
  66 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 26- 5- 4 S  9:54:45  1261.09  35.46 38.88 441.85 352790
  67 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 208 -  9:53:10  1260.04  36.00 38.86 441.69 350500
  68 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  95 S  9:56:06  1260.01  36.54 38.85 441.53 354190
  69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  72 -  9:56:58  1259.72  37.08 38.83 441.37 355200
  70 MENDRYS Andrzej         8 < 2>  71 C  9:53:08  1259.65  37.61 38.81 441.21 350350
  71 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 219 S  9:53:11  1259.42  38.15 38.80 441.05 350350
  72 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  74 -  9:57:04  1259.28  38.69       440.89 355200
  73 RYŚ Henryk             10 33- 7- 5 M  9:56:14  1259.10  39.23 38.76 440.72 354100
  74 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  78 -  9:57:07  1259.05  39.76 38.74 440.56 355200
  75 WAŁACH Rufin            9 47-14- 8 S  9:56:35  1258.99  40.30 38.73 440.40 354510
  76 CYRA Andrzej           10 < 2>  77 -  9:56:39  1258.69  40.84       440.24 354510
  77 CYRA Andrzej           10 < 3> 285 -  9:56:51  1257.80  41.38       440.08 354510
  78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  81 -  9:57:25  1257.72  41.91       439.92 355200
  79 PAJĄK Gotfryd          10 < 3> 126 -  9:57:18  1257.46  42.45       439.76 354980
  80 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 5>  85 C  9:55:53  1255.86  42.99 38.64 439.60 352750
  81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  83 -  9:57:52  1255.72  43.52       439.44 355200
  82 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  96 C  9:57:55  1255.39  44.06 38.61 439.28 355170
  83 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12>  84 -  9:57:58  1255.27  44.60       439.11 355200
  84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13>  89 -  9:58:02  1254.98  45.14       438.95 355200
  85 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 6>  99 -  9:56:06  1254.89  45.67 38.55 438.79 352750
  86 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 3>  88 S  9:54:30  1254.10  46.21 38.54 438.63 350520
  87 GÓREK STEFAN            2 < 3>  92 C  9:55:58  1254.03  46.75 38.52 438.47 352340
  88 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 4> 101 -  9:54:32  1253.95  47.29 38.50 438.31 350520
  89 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14>  93 -  9:58:16  1253.94  47.82       438.15 355200
  90 WAŁACH Rufin            9 < 2> 110 S  9:57:44  1253.87  48.36 38.47 437.99 354510
  91 DRZEWIECKI R            7 < 2> 114 S  9:56:15  1253.48  48.90 38.45 437.83 352540
  92 GÓREK STEFAN            2 < 4> 120 S  9:56:08  1253.28  49.44 38.43 437.67 352340
  93 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15>  94 M  9:58:29  1252.98  49.97 38.42 437.50 355200
  94 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 103 -  9:58:30  1252.91  50.51       437.34 355200
  95 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 122 C  9:57:48  1252.44  51.05 38.38 437.18 354190
  95 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 123 C  9:58:35  1252.44  51.05 38.38 437.18 355170
  97 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 221 S  9:55:13  1251.57  52.12 38.35 436.86 350710
  97 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 48- 7- 3 -  9:55:48  1251.57  52.12 38.35 436.86 351440
  99 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 7> 117 -  9:56:55  1251.26  53.20 38.31 436.54 352750
 100 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 116 - 10:00:52  1250.97  53.73 38.30 436.38 357610
 101 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 5> 107 -  9:55:17  1250.59  54.27 38.28 436.22 350520
 102 SUJKA Bogdan            8 < 2> 139 C  9:55:27  1250.03  54.81 38.26 436.05 350570
 103 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 124 -  9:59:12  1249.82  55.35       435.89 355200
 104 STABIK HENRYK          10 < 7> 105 -  9:59:10  1249.76  55.88 38.23 435.73 355140
 105 STABIK HENRYK          10 < 8> 113 -  9:59:11  1249.69  56.42 38.21 435.57 355140
 106 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 193 S  9:56:27  1249.39  56.96 38.19 435.41 351640
 107 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 6> 187 S  9:55:46  1248.44  57.50 38.18 435.25 350520
 108 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 112 M  9:59:30  1247.87  58.03 38.16 435.09 355020
 109 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 165 S  9:55:59  1247.26  58.57 38.14 434.93 350460
 110 WAŁACH Rufin            9 < 3> 111 S  9:59:19  1246.88  59.11 38.12 434.77 354510
 111 WAŁACH Rufin            9 < 4> 147 S  9:59:21  1246.74  59.65 38.11 434.61 354510
 112 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 119 -  9:59:46  1246.71  60.18       434.44 355020
 113 STABIK HENRYK          10 < 9> 115 S  9:59:52  1246.69  60.72 38.07 434.28 355140
 114 DRZEWIECKI R            7 < 3> 181 S  9:57:48  1246.61  61.26 38.06 434.12 352540
 115 STABIK HENRYK          10 <10> 132 -  9:59:55  1246.47  61.79       433.96 355140
 116 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 118 - 10:01:54  1246.46  62.33       433.80 357610
 117 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 8> 127 -  9:58:03  1246.25  62.87       433.64 352750
 118 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 137 - 10:02:01  1245.96  63.41 37.99 433.48 357610
 119 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 121 -  9:59:58  1245.83  63.94 37.97 433.32 355020
 120 GÓREK STEFAN            2 < 5> 243 M  9:57:51  1245.68  64.48 37.95 433.16 352340
 121 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 136 - 10:00:01  1245.61  65.02       433.00 355020
 122 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 148 -  9:59:22  1245.54  65.56       432.83 354190
 123 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 220 S 10:00:14  1245.19  66.09 37.90 432.67 355170
 124 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 125 - 10:00:19  1244.93  66.63 37.88 432.51 355200
 125 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 128 C 10:00:21  1244.79  67.17 37.87 432.35 355200
 126 PAJĄK Gotfryd          10 < 4> 133 C 10:00:14  1244.53  67.71 37.85 432.19 354980
 127 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 < 9> 130 -  9:58:29  1244.34  68.24 37.83 432.03 352750
 128 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 129 - 10:00:28  1244.28  68.78       431.87 355200
 129 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 152 C 10:00:29  1244.21  69.32 37.80 431.71 355200
 130 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <10> 131 -  9:58:31  1244.20  69.85       431.55 352750
 131 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <11> 134 C  9:58:32  1244.12  70.39 37.76 431.38 352750
 132 STABIK HENRYK          10 <11> 149 - 10:00:28  1244.07  70.93 37.75 431.22 355140
 133 PAJĄK Gotfryd          10 < 5> 135 - 10:00:21  1244.02  71.47       431.06 354980
 134 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <12> 144 -  9:58:35  1243.90  72.00 37.71 430.90 352750
 135 PAJĄK Gotfryd          10 < 6> 140 M 10:00:26  1243.65  72.54 37.69 430.74 354980
 136 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 162 - 10:00:30  1243.50  73.08 37.68 430.58 355020
 136 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 138 - 10:02:35  1243.50  73.08       430.58 357610
 138 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 156 - 10:02:37  1243.36  74.15       430.26 357610
 139 SUJKA Bogdan            8 < 3> 184 M  9:56:59  1243.23  74.69 37.63 430.10 350570
 140 PAJĄK Gotfryd          10 < 7> 153 C 10:00:32  1243.22  75.23 37.61 429.94 354980
 141 CIERKOSZ Marian        10 < 2> 232 -  9:58:53  1242.98  75.77 37.59 429.77 352860
 142 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 361 M  9:57:34  1242.65  76.30 37.57 429.61 351130
 143 WIDUCH Dariusz          9 36-10- 6 -  9:59:43  1242.01  76.84 37.56 429.45 353620
 144 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <13> 154 -  9:59:01  1242.00  77.38 37.54 429.29 352750
 145 POŁĄCZAK Mieczysław     2 47- 5- 2 S  9:57:21  1241.93  77.92 37.52 429.13 350660
 146 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2> 470 -  9:57:27  1241.49  78.45       428.97 350660
 147 WAŁACH Rufin            9 < 5> 249 - 10:00:34  1241.43  78.99 37.49 428.81 354510
 148 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 151 - 10:00:27  1240.81  79.53       428.65 354190
 149 STABIK HENRYK          10 <12> 159 - 10:01:14  1240.74  80.06 37.45 428.49 355140
 150 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 2> 386 S  9:59:21  1240.69  80.60 37.44 428.33 352790
 151 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 157 - 10:00:32  1240.45  81.14       428.16 354190
 152 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 171 - 10:01:24  1240.22  81.68 37.40 428.00 355200
 153 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 199 S 10:01:16  1240.03  82.21 37.38 427.84 354980
 154 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <14> 167 -  9:59:29  1239.97  82.75       427.68 352750
 155 MYDLAK Józef            2 < 2> 261 C  9:56:10  1239.62  83.29 37.35 427.52 348540
 156 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 161 M 10:03:30  1239.55  83.83 37.33 427.36 357610
 157 TURCZYK Andrzej         9 <10> 160 - 10:00:46  1239.44  84.36       427.20 354190
 158 RYŚ Henryk             10 < 2> 200 C 10:00:45  1239.20  84.90 37.30 427.04 354100
 159 STABIK HENRYK          10 <13> 163 - 10:01:42  1238.72  85.44 37.28 426.88 355140
 159 TURCZYK Andrzej         9 <11> 210 S 10:00:56  1238.72  85.44 37.28 426.88 354190
 161 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 180 S 10:03:42  1238.69  86.51 37.25 426.55 357610
 162 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 166 - 10:01:41  1238.37  87.05       426.39 355020
 163 STABIK HENRYK          10 <14> 164 C 10:01:47  1238.36  87.59 37.21 426.23 355140
 164 STABIK HENRYK          10 <15> 179 - 10:01:49  1238.21  88.12       426.07 355140
 165 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 178 -  9:58:07  1237.86  88.66       425.91 350460
 166 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 195 - 10:01:49  1237.79  89.20       425.75 355020
 166 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <15> 169 M  9:59:59  1237.79  89.20 37.16 425.75 352750
 168 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 262 - 10:01:35  1237.72  90.27 37.13 425.43 354710
 169 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <16> 170 M 10:00:01  1237.65  90.81 37.11 425.27 352750
 170 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <17> 174 - 10:00:02  1237.57  91.35 37.09 425.10 352750
 171 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 172 - 10:02:01  1237.56  91.89 37.08 424.94 355200
 172 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 173 - 10:02:02  1237.49  92.42       424.78 355200
 173 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 182 - 10:02:05  1237.27  92.96 37.04 424.62 355200
 174 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <18> 175 - 10:00:07  1237.21  93.50       424.46 352750
 175 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <19> 176 S 10:00:09  1237.07  94.04 37.01 424.30 352750
 176 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <20> 177 - 10:00:11  1236.92  94.57 36.99 424.14 352750
 177 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <21> 190 - 10:00:13  1236.78  95.11       423.98 352750
 178 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 256 -  9:58:22  1236.77  95.65 36.95 423.82 350460
 179 STABIK HENRYK          10 <16> 192 - 10:02:11  1236.63  96.18 36.94 423.66 355140
 180 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 186 - 10:04:12  1236.55  96.72       423.49 357610
 180 DRZEWIECKI R            7 < 4> 274 S 10:00:06  1236.55  96.72 36.92 423.49 352540
 182 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 183 - 10:02:16  1236.48  97.80       423.17 355200
 183 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 185 C 10:02:17  1236.41  98.33 36.87 423.01 355200
 184 SUJKA Bogdan            8 < 4> 241 -  9:58:33  1236.36  98.87 36.85 422.85 350570
 185 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 198 - 10:02:21  1236.12  99.41       422.69 355200
 186 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 258 C 10:04:21  1235.91  99.95 36.82 422.53 357610
 187 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 7> 194 S  9:58:41  1235.60 100.48 36.80 422.37 350520
 188 NYCZ EDWARD             9 < 3> 247 S 10:00:40  1234.97 101.02 36.78 422.21 352790
 189 RADZIEJEWSKI JERZY      9 47- 7- 2 - 10:02:02  1234.14 101.56 36.77 422.05 354240
 190 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <22> 214 - 10:00:52  1233.97 102.10       421.88 352750
 191 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 202 M  9:59:33  1233.95 102.63 36.73 421.72 351120
 192 STABIK HENRYK          10 <17> 217 - 10:02:51  1233.77 103.17 36.71 421.56 355140
 193 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 205 S 10:00:01  1233.75 103.71 36.70 421.40 351640
 194 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 8> 365 M  9:59:19  1232.85 104.25 36.68 421.24 350520
 195 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 196 - 10:02:59  1232.78 104.78 36.66 421.08 355020
 196 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 237 - 10:03:01  1232.64 105.32 36.65 420.92 355020
 197 HOLEWA Edmund          10 < 4> 253 C 10:01:08  1232.43 105.86 36.63 420.76 352640
 198 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 234 - 10:03:18  1232.05 106.39 36.61 420.60 355200
 199 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 201 - 10:03:08  1232.00 106.93       420.43 354980
 200 RYŚ Henryk             10 < 3> 281 - 10:02:28  1231.80 107.47 36.58 420.27 354100
 201 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 229 - 10:03:12  1231.71 108.01       420.11 354980
 201 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 252 S 10:00:04  1231.71 108.01 36.56 420.11 351120
 203 GÓRNICKI Jerzy          7 24-10- 8 S  9:59:19  1231.41 109.08 36.52 419.79 350110
 204 SZLACHTA Jan            2 26- 7- 6 S 10:00:05  1230.17 109.62 36.51 419.63 350700
 205 BITTMANN Grzegorz       9 < 4> 397 M 10:00:52  1230.08 110.16 36.49 419.47 351640
 206 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 235 S  9:59:42  1229.75 110.69 36.47 419.31 350110
 207 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 212 S 10:02:36  1229.56 111.23 36.46 419.15 353620
 208 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 209 - 10:00:07  1229.32 111.77       418.99 350500
 209 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 218 - 10:00:10  1229.11 112.31 36.42 418.82 350500
 210 TURCZYK Andrzej         9 <12> 211 - 10:03:12  1228.97 112.84       418.66 354190
 211 TURCZYK Andrzej         9 <13> 216 - 10:03:14  1228.83 113.38       418.50 354190
 212 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 282 S 10:02:47  1228.77 113.92 36.37 418.34 353620
 213 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 2> 364 - 10:01:04  1228.53 114.45 36.35 418.18 351440
 214 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <23> 224 - 10:02:13  1228.17 114.99 36.34 418.02 352750
 215 SZLACHTA Jan            2 < 2> 264 - 10:00:33  1228.16 115.53       417.86 350700
 216 TURCZYK Andrzej         9 <14> 266 - 10:03:29  1227.77 116.07       417.70 354190
 217 STABIK HENRYK          10 <18> 222 - 10:04:16  1227.73 116.60 36.28 417.54 355140
 218 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 337 S 10:00:31  1227.60 117.14 36.27 417.38 350500
 219 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 329 S 10:00:35  1226.79 117.68 36.25 417.21 350350
 220 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 226 - 10:04:34  1226.56 118.22 36.23 417.05 355170
 221 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 227 S 10:00:56  1226.54 118.75 36.22 416.89 350710
 222 STABIK HENRYK          10 <19> 223 - 10:04:33  1226.52 119.29       416.73 355140
 222 STABIK HENRYK          10 <20> 240 C 10:04:33  1226.52 119.29 36.20 416.73 355140
 224 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <24> 225 - 10:02:38  1226.39 120.37       416.41 352750
 225 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <25> 236 M 10:02:41  1226.17 120.90 36.15 416.25 352750
 226 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 267 M 10:04:40  1226.13 121.44 36.13 416.09 355170
 227 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 228 - 10:01:06  1225.83 121.98 36.11 415.93 350710
 228 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 231 S 10:01:08  1225.69 122.51 36.09 415.77 350710
 229 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 230 C 10:04:38  1225.62 123.05 36.08 415.60 354980
 230 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 233 - 10:04:39  1225.55 123.59 36.06 415.44 354980
 231 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 245 - 10:01:10  1225.54 124.13 36.04 415.28 350710
 232 CIERKOSZ Marian        10 < 3> 315 - 10:02:56  1225.49 124.66 36.03 415.12 352860
 233 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 269 - 10:04:40  1225.48 125.20 36.01 414.96 354980
 234 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 248 - 10:04:51  1225.46 125.74 35.99 414.80 355200
 235 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 351 - 10:00:42  1225.45 126.28 35.97 414.64 350110
 236 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <26> 238 C 10:02:55  1225.18 126.81 35.96 414.48 352750
 237 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 251 - 10:04:53  1224.70 127.35       414.32 355020
 238 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <27> 286 - 10:03:04  1224.54 127.89 35.92 414.15 352750
 239 BRYŁKA E - PETEJA P     2 13- 1- 1 S 10:01:17  1224.49 128.43 35.91 413.99 350550
 240 STABIK HENRYK          10 <21> 242 - 10:05:03  1224.41 128.96       413.83 355140
 241 SUJKA Bogdan            8 < 5> 244 - 10:01:22  1224.20 129.50 35.87 413.67 350570
 242 STABIK HENRYK          10 <22> 246 M 10:05:10  1223.92 130.04 35.85 413.51 355140
 243 GÓREK STEFAN            2 < 6> 325 M 10:02:54  1223.83 130.57 35.84 413.35 352340
 244 SUJKA Bogdan            8 < 6> 268 C 10:01:29  1223.70 131.11 35.82 413.19 350570
 245 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 263 S 10:01:39  1223.48 131.65 35.80 413.03 350710
 246 STABIK HENRYK          10 <23> 254 - 10:05:23  1223.00 132.19 35.78 412.87 355140
 247 NYCZ EDWARD             9 < 4> 295 C 10:03:29  1222.91 132.72 35.77 412.71 352790
 248 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 255 - 10:05:32  1222.58 133.26       412.54 355200
 249 WAŁACH Rufin            9 < 6> 317 - 10:05:00  1222.45 133.80 35.73 412.38 354510
 250 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 26- 8- 4 S 10:03:47  1222.40 134.34 35.72 412.22 353010
 251 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 292 S 10:05:27  1222.31 134.87 35.70 412.06 355020
 252 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 257 S 10:02:20  1222.00 135.41 35.68 411.90 351120
 253 HOLEWA Edmund          10 < 5> 394 - 10:03:37  1221.83 135.95 35.66 411.74 352640
 254 STABIK HENRYK          10 <24> 265 - 10:05:40  1221.81 136.49       411.58 355140
 254 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 273 - 10:05:43  1221.81 136.49 35.65 411.58 355200
 256 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 287 S 10:01:53  1221.61 137.56 35.61 411.26 350460
 257 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 300 C 10:02:29  1221.36 138.10 35.60 411.10 351120
 258 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 259 - 10:07:51  1221.14 138.64       410.93 357610
 259 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 260 M 10:07:53  1221.00 139.17 35.56 410.77 357610
 260 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 288 C 10:07:54  1220.93 139.71 35.54 410.61 357610
 261 MYDLAK Józef            2 < 3> 291 - 10:00:30  1220.81 140.25 35.53 410.45 348540
 262 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 301 C 10:05:34  1220.75 140.78 35.51 410.29 354710
 263 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 313 - 10:02:19  1220.64 141.32 35.49 410.13 350710
 264 SZLACHTA Jan            2 < 3> 306 S 10:02:19  1220.60 141.86 35.48 409.97 350700
 265 STABIK HENRYK          10 <25> 302 - 10:05:58  1220.55 142.40       409.81 355140
 266 TURCZYK Andrzej         9 <15> 327 S 10:05:17  1220.15 142.93 35.44 409.65 354190
 267 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 271 S 10:06:11  1219.75 143.47 35.42 409.48 355170
 268 SUJKA Bogdan            8 < 7> 279 - 10:02:25  1219.73 144.01 35.41 409.32 350570
 269 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 272 - 10:06:02  1219.72 144.55       409.16 354980
 270 DUDA Henryk            10 < 3> 297 S 10:05:28  1219.52 145.08 35.37 409.00 354230
 271 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 275 C 10:06:15  1219.47 145.62 35.35 408.84 355170
 272 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 278 - 10:06:08  1219.30 146.16       408.68 354980
 273 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 310 - 10:06:19  1219.29 146.70       408.52 355200
 274 DRZEWIECKI R            7 < 5> 276 - 10:04:14  1218.88 147.23 35.30 408.36 352540
 275 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 277 M 10:06:24  1218.84 147.77 35.29 408.20 355170
 276 DRZEWIECKI R            7 < 6> 367 S 10:04:15  1218.81 148.31 35.27 408.04 352540
 277 PUDEŁKO Józef          10 <10> 284 S 10:06:25  1218.77 148.84 35.25 407.87 355170
 278 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 283 C 10:06:16  1218.75 149.38 35.23 407.71 354980
 279 SUJKA Bogdan            8 < 8> 322 - 10:02:39  1218.74 149.92 35.22 407.55 350570
 280 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 398 - 10:05:43  1218.51 150.46 35.20 407.39 354240
 281 RYŚ Henryk             10 < 4> 326 - 10:05:37  1218.44 150.99       407.23 354100
 282 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 290 - 10:05:16  1218.26 151.53 35.17 407.07 353620
 283 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 340 - 10:06:26  1218.05 152.07 35.15 406.91 354980
 284 PUDEŁKO Józef          10 <11> 372 S 10:06:37  1217.93 152.61 35.13 406.75 355170
 285 CYRA Andrzej           10 < 4> 303 M 10:06:08  1217.69 153.14 35.11 406.59 354510
 286 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <28> 289 - 10:04:44  1217.50 153.68 35.10 406.43 352750
 287 MACIEJA Zygmunt         2 < 6> 418 S 10:02:52  1217.44 154.22 35.08 406.26 350460
 288 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 307 S 10:08:45  1217.40 154.76 35.06 406.10 357610
 289 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <29> 298 - 10:04:49  1217.15 155.29 35.05 405.94 352750
 290 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 318 S 10:05:35  1216.93 155.83 35.03 405.78 353620
 291 MYDLAK Józef            2 < 4> 487 M 10:01:26  1216.83 156.37 35.01 405.62 348540
 292 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 293 - 10:06:51  1216.45 156.90 34.99 405.46 355020
 293 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22> 294 - 10:06:52  1216.38 157.44       405.30 355020
 294 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23> 296 S 10:06:53  1216.31 157.98 34.96 405.14 355020
 295 NYCZ EDWARD             9 < 5> 328 M 10:05:05  1216.17 158.52 34.94 404.98 352790
 296 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <24> 304 - 10:06:57  1216.03 159.05 34.92 404.81 355020
 297 DUDA Henryk            10 < 4> 527 - 10:06:23  1215.68 159.59 34.91 404.65 354230
 297 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <30> 305 - 10:05:10  1215.68 159.59       404.65 352750
 299 CHMIEL Robert           2 < 2>---- S 10:04:15  1215.38 160.67 34.87 404.33 351550
 300 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 354 M 10:03:55  1215.30 161.20 34.86 404.17 351120
 301 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 308 C 10:06:54  1215.18 161.74 34.84 404.01 354710
 302 STABIK HENRYK          10 <26> 333 - 10:07:16  1215.12 162.28       403.85 355140
 303 CYRA Andrzej           10 < 5> 320 S 10:06:47  1214.98 162.82 34.80 403.69 354510
 304 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <25> 314 - 10:07:13  1214.92 163.35       403.53 355020
 305 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <31> 309 - 10:05:27  1214.50 163.89 34.77 403.37 352750
 306 SZLACHTA Jan            2 < 4> 336 M 10:03:50  1214.20 164.43 34.75 403.20 350700
 307 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 316 - 10:09:34  1214.02 164.97       403.04 357610
 308 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 383 C 10:07:12  1213.93 165.50 34.72 402.88 354710
 309 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <32> 332 - 10:05:38  1213.73 166.04       402.72 352750
 310 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 311 - 10:07:40  1213.67 166.58       402.56 355200
 311 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 312 - 10:07:41  1213.60 167.11       402.40 355200
 312 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36> 346 - 10:07:42  1213.53 167.65 34.65 402.24 355200
 313 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 319 C 10:04:01  1213.46 168.19 34.63 402.08 350710
 314 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <26> 388 S 10:07:36  1213.33 168.73 34.62 401.92 355020
 315 CIERKOSZ Marian        10 < 4> 323 C 10:05:55  1212.92 169.26 34.60 401.76 352860
 315 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 331 - 10:09:50  1212.92 169.26 34.60 401.76 357610
 317 WAŁACH Rufin            9 < 7> 334 - 10:07:22  1212.55 170.34       401.43 354510
 317 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 438 C 10:06:38  1212.55 170.34 34.56 401.43 353620
 319 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 405 - 10:04:19  1212.20 171.41 34.53 401.11 350710
 320 CYRA Andrzej           10 < 6> 381 - 10:07:28  1212.14 171.95 34.51 400.95 354510
 321 SUJKA Krystyna          8 21- 5- 4 M 10:04:22  1211.44 172.49 34.49 400.79 350550
 322 SUJKA Bogdan            8 < 9> 324 - 10:04:25  1211.30 173.03 34.48 400.63 350570
 323 CIERKOSZ Marian        10 < 5> 330 S 10:06:19  1211.26 173.56 34.46 400.47 352860
 324 SUJKA Bogdan            8 <10> 352 - 10:04:26  1211.23 174.10 34.44 400.31 350570
 325 GÓREK STEFAN            2 < 7> 526 S 10:05:54  1211.21 174.64 34.43 400.15 352340
 326 RYŚ Henryk             10 < 5> 385 S 10:07:30  1210.60 175.17 34.41 399.98 354100
 327 TURCZYK Andrzej         9 <16> 344 - 10:07:41  1210.15 175.71       399.82 354190
 328 NYCZ EDWARD             9 < 6> 349 - 10:06:34  1209.98 176.25 34.37 399.66 352790
 329 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 387 - 10:04:35  1209.84 176.79 34.36 399.50 350350
 330 CIERKOSZ Marian        10 < 6> 358 S 10:06:40  1209.81 177.32 34.34 399.34 352860
 331 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 380 - 10:10:41  1209.44 177.86 34.32 399.18 357610
 332 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <33> 335 S 10:06:43  1209.22 178.40 34.31 399.02 352750
 333 STABIK HENRYK          10 <27> 338 - 10:08:42  1209.19 178.94 34.29 398.86 355140
 334 WAŁACH Rufin            9 < 8> 370 M 10:08:11  1209.18 179.47 34.27 398.70 354510
 335 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <34> 359 - 10:06:46  1209.01 180.01       398.53 352750
 336 SZLACHTA Jan            2 < 5> 374 S 10:05:05  1208.96 180.55 34.24 398.37 350700
 337 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 467 - 10:05:00  1208.62 181.09 34.22 398.21 350500
 338 STABIK HENRYK          10 <28> 339 - 10:08:54  1208.37 181.62 34.20 398.05 355140
 339 STABIK HENRYK          10 <29> 341 - 10:08:57  1208.16 182.16 34.18 397.89 355140
 340 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 350 - 10:08:51  1208.03 182.70 34.17 397.73 354980
 340 STABIK HENRYK          10 <30> 342 C 10:08:59  1208.03 182.70 34.17 397.73 355140
 342 STABIK HENRYK          10 <31> 343 C 10:09:00  1207.96 183.77 34.13 397.41 355140
 343 STABIK HENRYK          10 <32> 345 - 10:09:03  1207.75 184.31       397.25 355140
 344 TURCZYK Andrzej         9 <17> 366 - 10:08:16  1207.74 184.85       397.09 354190
 345 STABIK HENRYK          10 <33> 373 - 10:09:08  1207.41 185.38       396.92 355140
 345 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37> 348 - 10:09:11  1207.41 185.38 34.08 396.92 355200
 347 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 3- 3 S 10:08:26  1207.23 186.46 34.05 396.60 354240
 348 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <38> 356 - 10:09:14  1207.21 187.00 34.03 396.44 355200
 349 NYCZ EDWARD             9 < 7> 377 S 10:07:15  1207.15 187.53 34.01 396.28 352790
 350 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 355 - 10:09:06  1207.00 188.07       396.12 354980
 351 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4> 376 - 10:05:05  1206.93 188.61 33.98 395.96 350110
 352 SUJKA Bogdan            8 <11> 404 M 10:05:30  1206.78 189.15 33.96 395.80 350570
 353 SUJKA Krystyna          8 < 2> 396 S 10:05:30  1206.71 189.68 33.94 395.64 350550
 354 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 444 - 10:06:00  1206.60 190.22 33.93 395.48 351120
 355 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 378 M 10:09:12  1206.59 190.76 33.91 395.31 354980
 356 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <39> 357 - 10:09:24  1206.52 191.30       395.15 355200
 357 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <40> 369 - 10:09:26  1206.39 191.83 33.88 394.99 355200
 358 CIERKOSZ Marian        10 < 7> 411 - 10:07:32  1206.22 192.37 33.86 394.83 352860
 359 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <35> 362 - 10:07:27  1206.19 192.91 33.84 394.67 352750
 360 LACH STANISŁAW          7 16- 2- 2 S 10:05:04  1206.14 193.44 33.82 394.51 349860
 361 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 484 S 10:06:09  1206.01 193.98 33.81 394.35 351130
 362 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <36> 363 - 10:07:31  1205.91 194.52       394.19 352750
 362 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <37> 368 - 10:07:31  1205.91 194.52 33.79 394.19 352750
 364 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 3> 524 S 10:06:27  1205.83 195.59 33.75 393.86 351440
 365 KRAWCZYK-OCZKO          2 < 9> 434 M 10:05:42  1205.78 196.13 33.74 393.70 350520
 366 TURCZYK Andrzej         9 <18> 406 - 10:08:47  1205.62 196.67       393.54 354190
 367 DRZEWIECKI R            7 < 7> 452 - 10:07:25  1205.61 197.21 33.70 393.38 352540
 368 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <38> 390 - 10:07:36  1205.57 197.74 33.69 393.22 352750
 369 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <41> 382 S 10:09:41  1205.36 198.28 33.67 393.06 355200
 370 WAŁACH Rufin            9 < 9> 375 S 10:09:13  1204.93 198.82 33.65 392.90 354510
 371 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 401 C 10:09:16  1203.81 199.36 33.63 392.74 354240
 372 PUDEŁKO Józef          10 <12> 407 - 10:10:11  1203.22 199.89 33.62 392.58 355170
 373 STABIK HENRYK          10 <34> 399 - 10:10:14  1202.91 200.43 33.60 392.42 355140
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 374 SZLACHTA Jan            2 < 6> 561 S 10:06:35  1202.74        33.58 392.25 350700
 375 WAŁACH Rufin            9 <10> 446 - 10:09:47  1202.61              392.09 354510
 376 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5> 454 M 10:06:09  1202.51        33.55 391.93 350110
 377 NYCZ EDWARD             9 < 8> 379 C 10:08:26  1202.28        33.53 391.77 352790
 378 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 393 - 10:10:16  1202.24              391.61 354980
 379 NYCZ EDWARD             9 < 9> 389 C 10:08:29  1202.08        33.50 391.45 352790
 380 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 384 - 10:12:30  1202.05        33.48 391.29 357610
 381 CYRA Andrzej           10 < 7> 412 - 10:09:59  1201.80        33.46 391.13 354510
 382 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <42> 395 - 10:10:43  1201.15              390.97 355200
 383 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 445 M 10:10:19  1201.12        33.43 390.81 354710
 384 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 435 - 10:12:44  1201.11        33.41 390.64 357610
 385 RYŚ Henryk             10 < 6> 591 S 10:09:54  1200.75        33.39 390.48 354100
 386 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 3> 512 S 10:08:54  1200.37        33.38 390.32 352790
 387 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 582 S 10:06:55  1200.17        33.36 390.16 350350
 388 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <27> 409 - 10:10:49  1200.14              390.00 355020
 389 NYCZ EDWARD             9 <10> 402 - 10:08:59  1200.03        33.32 389.84 352790
 390 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <39> 391 - 10:09:02  1199.69        33.31 389.68 352750
 391 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <40> 392 S 10:09:03  1199.63        33.29 389.52 352750
 392 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <41> 428 - 10:09:05  1199.49        33.27 389.36 352750
 393 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 425 - 10:11:01  1199.19              389.19 354980
 394 HOLEWA Edmund          10 < 6> 408 C 10:09:08  1198.91        33.24 389.03 352640
 395 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <43> 417 - 10:11:22  1198.52              388.87 355200
 396 SUJKA Krystyna          8 < 3> 464 - 10:07:30  1198.46        33.20 388.71 350550
 397 BITTMANN Grzegorz       9 < 5> 400 C 10:08:25  1198.43        33.19 388.55 351640
 398 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 410 M 10:10:37  1198.31        33.17 388.39 354240
 399 STABIK HENRYK          10 <35> 419 - 10:11:23  1198.25              388.23 355140
 400 BITTMANN Grzegorz       9 < 6> 449 - 10:08:29  1198.16        33.14 388.07 351640
 401 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- S 10:10:40  1198.11        33.12 387.91 354240
 402 NYCZ EDWARD             9 <11> 414 - 10:09:29  1198.00        33.10 387.75 352790
 403 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 430 - 10:09:44  1197.73        33.08 387.58 353010
 404 SUJKA Bogdan            8 <12> 465 - 10:07:42  1197.71        33.07 387.42 350570
 405 PISZCZEK Stanisław      8 <12> 451 M 10:07:50  1197.64        33.05 387.26 350710
 406 TURCZYK Andrzej         9 <19> 437 - 10:10:51  1197.19              387.10 354190
 407 PUDEŁKO Józef          10 <13> 433 M 10:11:44  1196.93        33.02 386.94 355170
 408 HOLEWA Edmund          10 < 7> 429 - 10:09:43  1196.54        33.00 386.78 352640
 409 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <28> 420 - 10:11:43  1196.50        32.98 386.62 355020
 410 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 494 - 10:11:06  1196.35        32.96 386.46 354240
 411 CIERKOSZ Marian        10 < 8> 416 S 10:09:59  1196.20        32.95 386.30 352860
 412 CYRA Andrzej           10 < 8> 413 M 10:11:25  1195.99        32.93 386.14 354510
 413 CYRA Andrzej           10 < 9> 415 - 10:11:28  1195.78              385.97 354510
 414 NYCZ EDWARD             9 <12> 461 - 10:10:05  1195.56        32.89 385.81 352790
 415 CYRA Andrzej           10 <10> 457 - 10:11:33  1195.45              385.65 354510
 416 CIERKOSZ Marian        10 < 9> 570 - 10:10:11  1195.39        32.86 385.49 352860
 417 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <44> 423 - 10:12:13  1195.09              385.33 355200
 418 MACIEJA Zygmunt         2 < 7> 539 - 10:08:21  1194.68              385.17 350460
 419 STABIK HENRYK          10 <36> 422 - 10:12:17  1194.62        32.81 385.01 355140
 419 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <29> 421 - 10:12:11  1194.62        32.81 385.01 355020
 421 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <30> 424 S 10:12:12  1194.55        32.77 384.69 355020
 422 STABIK HENRYK          10 <37> 436 - 10:12:20  1194.42        32.76 384.53 355140
 423 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <45> 455 S 10:12:24  1194.35        32.74 384.36 355200
 424 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <31> 482 - 10:12:16  1194.28              384.20 355020
 425 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 426 - 10:12:15  1194.21        32.71 384.04 354980
 426 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 448 - 10:12:17  1194.08        32.69 383.88 354980
 427 GLINKA Joachim          9 23- 4- 2 - 10:10:27  1193.98        32.67 383.72 352760
 428 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <42> 431 - 10:10:34  1193.47        32.65 383.56 352750
 429 HOLEWA Edmund          10 < 8> 432 M 10:10:35  1193.03        32.64 383.40 352640
 430 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 499 C 10:10:54  1193.00        32.62 383.24 353010
 431 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <43> 483 - 10:10:47  1192.60              383.08 352750
 432 HOLEWA Edmund          10 < 9> 503 - 10:10:45  1192.36        32.58 382.91 352640
 433 PUDEŁKO Józef          10 <14> 453 - 10:12:56  1192.11        32.57 382.75 355170
 434 KRAWCZYK-OCZKO          2 <10> 549 - 10:09:03  1192.04              382.59 350520
 435 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 476 - 10:15:00  1192.03        32.53 382.43 357610
 436 STABIK HENRYK          10 <38> 442 C 10:12:57  1191.95        32.52 382.27 355140
 437 TURCZYK Andrzej         9 <20> 542 - 10:12:10  1191.89              382.11 354190
 438 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 439 - 10:11:47  1191.51        32.48 381.95 353620
 439 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 462 C 10:11:49  1191.38        32.46 381.79 353620
 440 SAJDOK Stanisław       10 22- 1- 1 C 10:13:22  1191.35        32.45 381.63 355460
 441 WIDERA Jan              7 26- 1- 0 - 10:11:18  1191.23        32.43 381.47 352960
 442 STABIK HENRYK          10 <39> 447 - 10:13:10  1191.08              381.30 355140
 443 MŁOCEK Zygmunt          8 29- 4- 4 S 10:07:33  1190.94        32.40 381.14 348410
 444 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 472 S 10:09:50  1190.91        32.38 380.98 351120
 445 ŚWIERKOT Marek         10 < 7> 481 - 10:12:54  1190.70        32.36 380.82 354710
 446 WAŁACH Rufin            9 <11> 471 - 10:12:45  1190.63              380.66 354510
 447 STABIK HENRYK          10 <40> 450 - 10:13:20  1190.41        32.33 380.50 355140
 448 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 456 - 10:13:18  1190.01              380.34 354980
 449 BITTMANN Grzegorz       9 < 7>---- S 10:10:33  1189.78        32.29 380.18 351640
 450 STABIK HENRYK          10 <41> 463 - 10:13:33  1189.55              380.02 355140
 451 PISZCZEK Stanisław      8 <13> 468 - 10:09:54  1189.25        32.26 379.86 350710
 452 DRZEWIECKI R            7 < 8> 458 M 10:11:28  1189.14        32.24 379.69 352540
 453 PUDEŁKO Józef          10 <15> 492 C 10:13:43  1188.99        32.22 379.53 355170
 454 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6> 466 S 10:09:28  1188.96        32.21 379.37 350110
 455 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <46> 480 - 10:13:47  1188.82        32.19 379.21 355200
 456 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 486 - 10:13:37  1188.75              379.05 354980
 457 CYRA Andrzej           10 <11> 474 - 10:13:14  1188.70        32.15 378.89 354510
 458 DRZEWIECKI R            7 < 9> 550 - 10:11:35  1188.67        32.14 378.73 352540
 459 ŻOŁNECZKO Dawid         9 15- 2- 2 S 10:14:28  1188.35        32.12 378.57 355870
 460 KOFEL Jan               9 38- 2- 0 - 10:16:11  1188.21        32.10 378.41 357870
 461 NYCZ EDWARD             9 <13>---- - 10:12:01  1187.78              378.24 352790
 462 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 618 - 10:12:55  1186.98        32.07 378.08 353620
 463 STABIK HENRYK          10 <42> 477 - 10:14:17  1186.64              377.92 355140
 464 SUJKA Krystyna          8 < 4> 580 C 10:10:27  1186.50        32.03 377.76 350550
 465 SUJKA Bogdan            8 <13> 469 - 10:10:30  1186.36        32.02 377.60 350570
 466 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7> 507 S 10:10:08  1186.28        32.00 377.44 350110
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 467 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 546 - 10:10:29  1186.19              377.28 350500
 468 PISZCZEK Stanisław      8 <14> 475 S 10:10:40  1186.17              377.12 350710
 469 SUJKA Bogdan            8 <14> 491 - 10:10:36  1185.96              376.96 350570
 470 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3> 490 S 10:10:43  1185.80              376.80 350660
 471 WAŁACH Rufin            9 <12> 553 S 10:13:59  1185.72              376.63 354510
 472 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 473 - 10:11:09  1185.62              376.47 351120
 473 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 495 - 10:11:11  1185.48              376.31 351120
 474 CYRA Andrzej           10 <12> 479 - 10:14:05  1185.32              376.15 354510
 475 PISZCZEK Stanisław      8 <15> 620 S 10:10:54  1185.23              375.99 350710
 476 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 509 - 10:16:46  1185.05              375.83 357610
 477 STABIK HENRYK          10 <43> 489 - 10:14:43  1184.92              375.67 355140
 478 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 587 S 10:11:36  1184.79              375.51 351410
 478 CYRA Andrzej           10 <13> 508 - 10:14:13  1184.79              375.51 354510
 480 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <47> 488 - 10:14:49  1184.72              375.19 355200
 481 ŚWIERKOT Marek         10 < 8> 493 - 10:14:26  1184.60              375.02 354710
 482 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <32> 555 M 10:14:43  1184.52              374.86 355020
 483 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <44> 497 - 10:12:52  1184.25              374.70 352750
 483 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 510 S 10:11:30  1184.25              374.70 351130
 485 MORAWSKI Jan            7 25- 2- 2 M 10:12:29  1183.80              374.38 352160
 486 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 517 C 10:14:53  1183.73              374.22 354980
 487 MYDLAK Józef            2 < 5> 530 M 10:09:29  1183.56              374.06 348540
 488 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <48> 498 - 10:15:07  1183.54              373.90 355200
 489 STABIK HENRYK          10 <44> 520 M 10:15:06  1183.41              373.74 355140
 490 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 4> 596 - 10:11:19  1183.40              373.58 350660
 491 SUJKA Bogdan            8 <15> 501 - 10:11:31  1182.29              373.41 350570
 492 PUDEŁKO Józef          10 <16> 505 - 10:15:26  1182.19              373.25 355170
 493 ŚWIERKOT Marek         10 < 9> 521 - 10:15:10  1181.71              373.09 354710
 494 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 532 - 10:14:51  1181.39              372.93 354240
 495 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 516 M 10:12:15  1181.23              372.77 351120
 496 GLINKA Joachim          9 < 2> 575 - 10:13:39  1181.18              372.61 352760
 497 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <45> 529 - 10:13:39  1181.15              372.45 352750
 498 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <49> 500 - 10:15:51  1180.66              372.29 355200
 499 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 540 - 10:14:02  1180.50              372.13 353010
 500 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <50> 528 - 10:16:03  1179.87              371.96 355200
 501 SUJKA Bogdan            8 <16> 502 S 10:12:18  1179.18              371.80 350570
 502 SUJKA Bogdan            8 <17> 565 C 10:12:19  1179.11              371.64 350570
 503 HOLEWA Edmund          10 <10> 504 - 10:14:06  1179.00              371.48 352640
 503 HOLEWA Edmund          10 <11> 515 - 10:14:06  1179.00              371.48 352640
 505 PUDEŁKO Józef          10 <17> 595 M 10:16:16  1178.92              371.16 355170
 506 BEDNARZ Henryk          9 17- 1- 1 M 10:15:28  1178.63              371.00 354140
 507 GÓRNICKI Jerzy          7 < 8> 523 S 10:12:03  1178.62              370.84 350110
 508 CYRA Andrzej           10 <14> 513 C 10:15:57  1177.97              370.68 354510
 509 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 511 C 10:18:35  1177.96              370.52 357610
 510 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 552 S 10:13:11  1177.56              370.35 351130
 511 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25> 525 M 10:18:44  1177.38              370.19 357610
 512 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 4> 571 M 10:14:43  1177.08              370.03 352790
 513 CYRA Andrzej           10 <15> 519 - 10:16:12  1176.99              369.87 354510
 514 LACH STANISŁAW          7 < 2>---- S 10:12:18  1176.79              369.71 349860
 515 HOLEWA Edmund          10 <12> 547 C 10:14:43  1176.58              369.55 352640
 516 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 531 C 10:13:29  1176.35              369.39 351120
 517 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 518 S 10:16:48  1176.21              369.23 354980
 518 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 573 - 10:16:50  1176.08              369.07 354980
 519 CYRA Andrzej           10 <16> 554 - 10:16:30  1175.82              368.91 354510
 520 STABIK HENRYK          10 <45> 522 - 10:17:03  1175.77              368.74 355140
 521 ŚWIERKOT Marek         10 <10> 588 S 10:16:43  1175.64              368.58 354710
 522 STABIK HENRYK          10 <46> 607 S 10:17:06  1175.57              368.42 355140
 523 GÓRNICKI Jerzy          7 < 9> 605 S 10:12:51  1175.46              368.26 350110
 524 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 4> 559 M 10:13:59  1175.45              368.10 351440
 524 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <26> 544 S 10:19:14  1175.45              368.10 357610
 526 GÓREK STEFAN            2 < 8>---- M 10:14:47  1175.32              367.78 352340
 527 DUDA Henryk            10 < 5> 574 S 10:16:24  1175.28              367.62 354230
 528 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <51> 534 M 10:17:17  1175.06              367.46 355200
 529 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <46> 533 - 10:15:13  1174.99              367.29 352750
 530 MYDLAK Józef            2 < 6> 537 C 10:11:39  1174.92              367.13 348540
 531 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 541 S 10:13:51  1174.90              366.97 351120
 532 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 538 S 10:16:31  1174.86              366.81 354240
 533 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <47> 536 - 10:15:16  1174.79              366.65 352750
 534 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <52> 564 M 10:17:23  1174.67              366.49 355200
 535 MORAWSKI Jan            7 < 2>---- S 10:14:49  1174.58              366.33 352160
 536 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <48> 566 - 10:15:20  1174.53              366.17 352750
 537 MYDLAK Józef            2 < 7>---- - 10:11:48  1174.33              366.01 348540
 538 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7>---- - 10:16:40  1174.28              365.85 354240
 539 MACIEJA Zygmunt         2 < 8> 615 S 10:13:29  1174.14              365.68 350460
 540 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 543 - 10:15:40  1174.09              365.52 353010
 541 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 548 - 10:14:06  1173.92              365.36 351120
 541 TURCZYK Andrzej         9 <21>---- - 10:16:43  1173.92              365.36 354190
 543 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 557 S 10:15:43  1173.90              365.04 353010
 544 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <27> 556 - 10:19:41  1173.71              364.88 357610
 545 MROWIŃSKI Ryszard       7 10- 1- 1 S 10:14:26  1173.58              364.72 351410
 546 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 599 S 10:13:40  1173.55              364.56 350500
 547 HOLEWA Edmund          10 <13> 601 S 10:15:31  1173.45              364.40 352640
 548 FIJOŁEK Mirosław        8 <17>---- - 10:14:15  1173.33              364.24 351120
 549 KRAWCZYK-OCZKO          2 <11> 560 - 10:13:47  1173.16              364.07 350520
 550 DRZEWIECKI R            7 <10>---- M 10:15:32  1173.05              363.91 352540
 551 KOFEL Jan               9 < 2>---- - 10:20:05  1173.02              363.75 357870
 552 TARGOSZ Władysław       8 < 7>---- - 10:14:21  1172.98              363.59 351130
 553 WAŁACH Rufin            9 <13> 558 M 10:17:17  1172.77              363.43 354510
 554 CYRA Andrzej           10 <17> 567 C 10:17:20  1172.58              363.27 354510
 555 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <33> 572 - 10:17:48  1172.46              363.11 355020
 556 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <28> 568 - 10:20:04  1172.24              362.95 357610
 557 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 583 - 10:16:13  1171.95              362.79 353010
 558 WAŁACH Rufin            9 <14>---- - 10:17:31  1171.87              362.62 354510
 559 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 5> 581 - 10:14:55  1171.79              362.46 351440
 560 KRAWCZYK-OCZKO          2 <12> 562 - 10:14:09  1171.72              362.30 350520
 561 SZLACHTA Jan            2 < 7>---- S 10:14:20  1171.60              362.14 350700
 562 KRAWCZYK-OCZKO          2 <13> 563 - 10:14:11  1171.59              361.98 350520
 563 KRAWCZYK-OCZKO          2 <14>---- - 10:14:14  1171.39              361.82 350520
 564 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <53> 579 S 10:18:16  1171.25              361.66 355200
 565 SUJKA Bogdan            8 <18> 578 S 10:14:20  1171.17              361.50 350570
 566 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <49> 590 - 10:16:13  1171.08              361.34 352750
 567 CYRA Andrzej           10 <18> 569 - 10:17:51  1170.58              361.18 354510
 568 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <29>---- - 10:20:37  1170.13              361.01 357610
 569 CYRA Andrzej           10 <19> 598 - 10:18:01  1169.94              360.85 354510
 570 CIERKOSZ Marian        10 <10> 577 - 10:16:40  1169.70              360.69 352860
 571 CIOŁKA A. - JANIK H.    9 < 5>---- - 10:16:37  1169.66              360.53 352790
 572 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <34> 612 - 10:18:40  1169.11              360.37 355020
 573 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 576 M 10:18:43  1168.79              360.21 354980
 574 DUDA Henryk            10 < 6>---- - 10:18:05  1168.75              360.05 354230
 575 GLINKA Joachim          9 < 3> 611 S 10:16:52  1168.60              359.89 352760
 576 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 585 - 10:18:46  1168.59              359.73 354980
 577 CIERKOSZ Marian        10 <11> 600 - 10:17:00  1168.41              359.57 352860
 578 SUJKA Bogdan            8 <19>---- S 10:15:03  1168.37              359.40 350570
 579 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <54> 609 - 10:19:03  1168.23              359.24 355200
 580 SUJKA Krystyna          8 < 5>---- S 10:15:10  1167.85              359.08 350550
 581 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 6> 610 - 10:16:13  1166.74              358.92 351440
 582 MENDRYS Andrzej         8 < 7>---- - 10:15:18  1166.67              358.76 350350
 583 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8>---- M 10:17:39  1166.40              358.60 353010
 584 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>---- S 10:20:07  1166.34              358.44 355870
 585 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 603 - 10:19:26  1166.04              358.28 354980
 586 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 593 M 10:13:48  1166.03              358.12 348410
 587 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 604 S 10:16:31  1165.47              357.96 351410
 588 ŚWIERKOT Marek         10 <11> 589 S 10:19:22  1165.40              357.79 354710
 589 ŚWIERKOT Marek         10 <12> 608 C 10:19:28  1165.02              357.63 354710
 590 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <50> 592 - 10:17:50  1164.83              357.47 352750
 591 RYŚ Henryk             10 < 7>---- S 10:19:04  1164.55              357.31 354100
 592 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <51> 597 - 10:17:57  1164.38              357.15 352750
 593 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 594 S 10:14:14  1164.34              356.99 348410
 594 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4>---- S 10:14:16  1164.21              356.83 348410
 595 PUDEŁKO Józef          10 <18>---- C 10:20:11  1163.79              356.67 355170
 596 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 5>---- - 10:16:19  1163.76              356.51 350660
 597 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <52> 602 - 10:18:08  1163.68              356.34 352750
 598 CYRA Andrzej           10 <20> 619 - 10:19:40  1163.60              356.18 354510
 599 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9>---- M 10:16:14  1163.55              356.02 350500
 600 CIERKOSZ Marian        10 <12>---- - 10:18:16  1163.53              355.86 352860
 601 HOLEWA Edmund          10 <14>---- S 10:18:06  1163.44              355.70 352640
 602 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <53> 613 - 10:18:12  1163.42              355.54 352750
 603 PAJĄK Gotfryd          10 <33>---- - 10:20:15  1162.92              355.38 354980
 604 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 606 - 10:17:17  1162.52              355.22 351410
 605 GÓRNICKI Jerzy          7 <10>---- S 10:16:10  1162.51              355.06 350110
 606 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5>---- - 10:17:22  1162.20              354.90 351410
 607 STABIK HENRYK          10 <47> 621 - 10:20:35  1162.17              354.73 355140
 608 ŚWIERKOT Marek         10 <13>---- S 10:20:17  1161.90              354.57 354710
 609 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <55>---- - 10:20:44  1161.80              354.41 355200
 610 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 7>---- S 10:17:32  1161.66              354.25 351440
 611 GLINKA Joachim          9 < 4>---- S 10:18:41  1161.61              354.09 352760
 612 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <35> 614 S 10:20:38  1161.59              353.93 355020
 613 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <54> 616 - 10:18:43  1161.44              353.77 352750
 614 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <36> 617 - 10:20:41  1161.40              353.61 355020
 615 MACIEJA Zygmunt         2 < 9>---- - 10:16:46  1161.36              353.45 350460
 616 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10 <55>---- - 10:18:45  1161.32              353.29 352750
 617 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <37>---- - 10:20:43  1161.27              353.12 355020
 618 WIDUCH Dariusz          9 <10>---- C 10:19:31  1161.25              352.96 353620
 619 CYRA Andrzej           10 <21>---- - 10:20:21  1161.00              352.80 354510
 620 PISZCZEK Stanisław      8 <16>---- - 10:17:21  1159.95              352.64 350710
 621 STABIK HENRYK          10 <48>---- - 10:21:11  1159.89              352.48 355140
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 622 PISZCZEK Stanisław      8 <17>---- - 10:17:22  1159.88                     350710
 623 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <56>---- - 10:21:20  1159.52                     355200
 624 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2>---- S 10:18:04  1159.51                     351410
 625 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8>---- - 10:20:37  1159.10                     354240
 626 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2 < 8>---- - 10:18:13  1159.04                     351440
 627 WAŁACH Rufin            9 <15>---- - 10:20:53  1158.97                     354510
 628 STABIK HENRYK          10 <49>---- - 10:21:27  1158.88                     355140
 629 PASZEK Wincenty         7 20- 0- 0 C 10:18:11  1158.87                     351350
 630 NYCZ EDWARD             9 <14>---- - 10:19:27  1158.78                     352790
 631 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <38>---- - 10:21:25  1158.62                     355020
 632 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <39>---- S 10:21:32  1158.18                     355020
 633 POGORZAŁEK Alfred       7 12- 0- 0 M 10:20:55  1157.96                     354240
 634 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- S 10:20:57  1157.51                     354140
 635 PISZCZEK Stanisław      8 <18>---- - 10:18:02  1157.33                     350710
 636 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4>---- S 10:21:11  1156.95                     354240
 637 MORAWSKI Jan            7 < 3>---- - 10:19:25  1156.84                     352160
 638 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6>---- S 10:19:02  1155.83                     351410

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|           KONKURSY           |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|RAZ| Lot  9 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 WRÓBEL Stanisław+Piotr  352750  84   21   24 10 10  8 10 10 10 10 10 10  88  4273.77 34938.821011
   2 STABIK HENRYK           355140  77    5   26  8 10 10 10  6 10 10 10 10  84  4129.31 33974.121029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  89    7   17 10 10  7 10  6 10  9 10 10  82  4214.97 32742.93 921
   4 PAJĄK Gotfryd           354980  65   22   40  8 10  5 10  8 10  9 10 10  80  4131.72 32015.701003
   5 FIJOŁEK Mirosław        351120  35   23   37 10 10 10 10 10 10 10  3 10  83  4087.44 30503.92 802
   6 PISZCZEK Stanisław      350710  39   12   58  0 10  4 10  9 10 10 10  9  72  3675.55 29940.35 816
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  61    1    8  6 10  7 10 10 10  7  8  9  77  3658.64 29497.90 933
   8 TURCZYK Andrzej         354190  48    2    3  5  9  8 10  8  8  9  8  7  72  3069.79 28993.00 924
   9 SUJKA Bogdan            350570  34   11  102  0  8  6 10 10  8 10 10  8  70  3139.48 28529.21 818
  10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  26  250  403  9  7  9 10  8  9  9  8  4  73  1519.10 27019.99 721
  11 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  60    4   15  7 10  4 10 10  8  8  6 10  73  4059.90 26925.751002
  12 GÓREK STEFAN            352340  15    9   10 10  9  8  6  5  5  9  8  8  68  3392.64 26460.06 220
  13 PUDEŁKO Józef           355170  22   44   82  0 10  8 10  6  5  7  8 10  64  4211.75 26093.371024
  14 NYCZ EDWARD             352790  48   25   43  8  6 10  6  6  6 10  7  7  66  2864.96 25921.65 909
  15 TARGOSZ Władysław       351130  18   42   45  0  8  6 10  7  7 10  5  6  59  2459.96 23964.75 821
  16 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  351440  48   98  213 10  3  5  8  5 10  9 10  3  63  1116.21 23934.44 218
  17 ŚWIERKOT Marek          354710  24   32  168  1 10  9  8  8  9  4  5  9  63  3493.89 22962.461020
  18 GAWEŁCZYK-RUS           350500  42   30   67 10  9  5  6  8  5  9  6  4  62  1585.61 22094.24 224
  19 HOLEWA Edmund           352640  41   14   50 10 10  4  3  5  8  4  7  9  60  3621.45 21166.031010
  20 MYDLAK Józef            348540  30    6  155  9  9  8  9  5  5  4  4  5  58  2025.84 20302.54 226
  21 CIERKOSZ Marian         352860  42   55  141  9 10  9  8  4  5  5  3  4  57  1587.87 19746.171025
  22 SZLACHTA Jan            350700  26  204  215  6  6  6  7  6  6  4  5  6  52  2385.56 18477.52 212
  23 SOBAŁA Tadeusz          351410  29   19  478  7  5  3  6  4 10  7  5  3  50  1182.89 18363.10 724
  24 GÓRNICKI Jerzy          350110  24  203  206  7  7  7  6  7  2  3  6  8  53  3082.00 18102.64 720
  25 CYRA Andrzej            354510  71   20   76  6  4  5  4  7  8  5  6  5  50  1930.37 18014.971005
  26 RYŚ Henryk              354100  33   73  158  8  9  2  4  9  7  3  6  5  53  2015.53 17774.761026
  27 WIDUCH Dariusz          353620  36  143  207  5  9  4  8  6  5  2  5  6  50  2379.45 17748.34 916
  28 MENDRYS Andrzej         350350  27   57   70  0  5  5  3  6  8  4  8  5  44  2132.93 17464.44 808
  29 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  47  189  280  8  6  6  7  4  6  5  4  2  48   755.20 16572.83 917
  30 BITTMANN Grzegorz       351640  17   41  106  4  8  8  3  4  3  4  4  6  44  2490.89 15885.98 902
  31 MACIEJA Zygmunt         350460  33   65  109  9  6  7  4  5  6  4  2  4  47  1618.13 15721.12 215
  32 WAŁACH Rufin            354510  47   75   90  4  6  5  5  8  6  2  1  8  45  3279.43 14869.00 914
  33 DRZEWIECKI R            352540  19   62   91  7 10  6 10  5  -  -  -  7  45  2889.58 14675.06 706
  34 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  15  459  584  8  6  7  3  8  4  3  4  2  45   737.01 14347.59 928
  35 CIOŁKA A. - JANIK H.    352790  26   66  150  3  1  4  6  0  6  2  8  4  34  1630.53 14292.08 906
  36 KRAWCZYK-OCZKO          350520  29   34   36  6  6  -  1  6  4  3  7  7  40  3004.87 14265.44 206
  37 POŁĄCZAK Mieczysław     350660  47  145  146  4  4  6  3  5  5  5  4  2  38   805.93 14115.73 213
  38 CHMIEL Robert           351550  10   56  299  9  6  4  7  3  4  3  2  2  40   847.79 13118.86 208
  39 KOZAK KRZYSZTOF         354240  10  347  371  5  4  6  5  3  3  4  2  3  35  1177.25 12580.34 718
  40 SAJDOK Stanisław        355460  22  440  653  8  6  6  2  6  2  6  2  1  39   381.63 12404.571027
  41 LACH STANISŁAW          349860  16  360  514  5  5  7  4  2  4  5  1  2  35   764.22 12219.54 705
  42 SUJKA Krystyna          350550  21  321  353  0  3  6  3  7  2  5  3  4  33  1533.27 11890.11 827
  43 POGORZAŁEK Alfred       354240  12  633  665  6  6  6  9  6  5  0  1  0  39          11844.65 716
  44 DUDA Henryk             354230  25   31   52  7  4  5 10  1  3  1  1  3  35  1224.11 11780.991041
  45 MŁOCEK Zygmunt          348410  29  443  586  1  3  5  2  4  5  3  2  4  29  1453.08 10349.59 815
  46 FICEK Jan               354760                4  8  3  3  2  3  4  3  -  30          10287.22 922
  47 TEODORCZYK Zdzisław     352110                9  5  6  2  4  2  0  2  -  30           8573.10 932
  48 ŻUBER Bolesław          352320                8  4  3  6  4  4  -  -  -  29           8484.141007
  49 MORAWSKI Jan            352160  25  485  535  2  3  8  3  7  3  0  0  2  28   740.71  8444.05 710
  50 MROWIŃSKI Ryszard       351410  10  545  624  3  5  0  8  2  3  -  -  1  22   364.72  6870.36 715
  51 BRYŁKA E - PETEJA P     350550  13  239  657  4  4  3  4  0  3  1  0  1  20   413.99  6386.80 227
  52 STARCZYNOWSKI Jan       350490  15  742  789  3  5  3  2  4  3  0  1  0  21           6262.99 819
  53 BEDNARZ Henryk          354140  17  506  634  4  6  4  1  2  1  0  0  1  19   371.00  5227.76 901
  54 WILK Daniel             351400  15  885  904  7  2  3  1  4  1  0  0  0  18           4105.47 728
  55 GLINKA Joachim          352760  23  427  496  1  1  4  0  -  0  1  2  2  11   713.98  3985.31 904
  56 PASZEK Wincenty         351350  20  629  736  5  2  3  1  5  0  0  0  0  16           3582.69 711
  57 LAZAR MARIAN            348510                2  3  3  0  -  1  1  0  -  10           3069.82 810
  58 WIDERA Jan              352960  26  441  756  4  2  2  2  -  0  0  -  0  10           2569.45 727
  59 KUSZAJ Kazimierz        348990   9  882       2  1  2  0  1  1  0  1  0   8           2362.17 814
  60 SZYJA Horst             352470                2  0  3  1  1  0  -  -  -   7           1878.13 820
  61 FISZER Henryk           357520                1  2  2  1  0  -  0  -  -   6           1679.44 923
  62 KOFEL Jan               357870  38  460  551  3  2  0  0  -  1  -  0  0   6           1473.79 939
  63 GRELA Stanisław         351460  16  982       2  0  2  1  1  0  0  0  0   6           1436.73 729
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     350160   5            1  2  0  1  0  0  0  0  0   4           1077.23 223
  65 KOWALSKI JAN            350350   1  868       0  1  0  0  0  0  1  0  0   2            812.99 807
  66 PILARZ Marek            354040   9  908  968  0  0  1  -  1  -  -  -  0   2            479.75 926

+---+----------------------+--+------------------------------+-----------------+
|Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|           KONKURSY           | PUNKTY - "nr 2" |
|   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
|   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|RAZ| Lot  9 |  RAZEM |
+---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3129.35 26258.95 
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3103.60 26194.92 
   3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3058.67 26117.41 
   4 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3114.69 25964.51 
   5 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3112.93 25932.39 
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3135.31 25779.20 
   7 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3083.31 25399.05 
   8 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2929.85 25220.50 
   9 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2931.94 24532.54 
  10 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2946.92 24305.03 
  11 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  5  6  7  7  7  60  3024.86 24210.18 
  12 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2648.52 24020.40 
  13 PISZCZEK Stanisław      8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  56  2994.42 23959.54 
  14 SUJKA Bogdan            8  0  7  7  7  7  7  7  7  7  56  2975.89 23943.21 
  15 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2692.63 23818.70 
  16 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  62  2920.02 23806.96 
  17 ŚWIERKOT Marek         10  5  7  7  7  7  7  7  7  7  61  2861.57 23330.37 
  18 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  3  7  59  3002.30 22907.35 
  19 CIERKOSZ Marian        10  7  7  7  7  7  5  7  6  7  60  2884.91 22556.64 
  20 PUDEŁKO Józef          10  0  7  7  7  7  5  7  7  7  54  2997.14 22315.29 
  21 RYŚ Henryk             10  7  7  7  7  7  7  4  7  7  60  2843.03 22253.62 
  22 TARGOSZ Władysław       8  0  7  7  7  7  7  7  5  7  54  2823.55 22154.07 
  23 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  2  7  7  58  2863.17 21507.36 
  24 DUDA Henryk            10  7  7  7  7  7  7  5  5  6  58  2432.92 20965.31 
  25 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  7  4  4  7  57  2802.30 20868.10 
  26 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  6  7  7  7  7  5  5  58  1893.01 20685.31 
  27 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  7  7  5  4  7  58  2709.88 20589.02 
  28 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  6  7  4  5  7  57  2803.42 20415.65 
  29 MENDRYS Andrzej         8  0  7  7  4  7  7  5  7  7  51  2891.19 19944.66 
  30 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  7  7  7  7  7  7  2  7  5  56  1991.06 19926.81 
  31 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  4  7  7  6  4  5  54  1964.99 19604.16 
  32 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  5  7  4  2  7  53  2929.36 19574.22 
  33 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  2  4  6  7  54  2798.44 19099.59 
  34 SUJKA Krystyna          8  0  6  7  7  7  7  7  4  5  50  1921.98 19067.79 
  35 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  3  2  7  54  2990.39 18710.51 
  36 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  3  4  4  7  52  2878.96 18117.60 
  37 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  7  6  3  4  2  50   737.01 17343.32 
  38 KRAWCZYK-OCZKO          2  7  7  -  1  7  5  3  7  7  44  3064.46 15563.60 
  39 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  5  3  4  2  3  45  1177.25 15422.35 
  40 CHMIEL Robert           2  7  7  7  7  7  5  3  2  2  47   847.79 15416.62 
  41 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  4  7  4  6  2  1  45   381.63 15114.08 
  42 LACH STANISŁAW          7  7  7  7  6  6  4  5  1  2  45   764.22 14624.37 
  43 MŁOCEK Zygmunt          8  2  6  7  5  7  5  3  2  4  41  1453.08 13960.59 
  44 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  -  -  -  7  42  2947.72 13953.01 
  45 FICEK Jan               9  4  7  6  3  6  5  4  3  -  38          12567.90 
  46 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  6  7  4  0  2  -  40          12514.02 
  47 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  7  7  7  5  0  1  0  41          12385.83 
  48 ŻUBER Bolesław         10  7  7  4  7  7  4  -  -  -  36          11095.03 
  49 MORAWSKI Jan            7  6  7  7  3  7  3  0  0  2  35   740.71 10172.42 
  50 STARCZYNOWSKI Jan       8  7  6  6  4  4  3  0  1  0  31           9071.78 
  51 BRYŁKA E - PETEJA P     2  7  4  7  4  1  3  1  0  1  28   413.99  8441.87 
  52 BEDNARZ Henryk          9  7  7  7  2  6  1  0  0  1  31   371.00  7984.36 
  53 MROWIŃSKI Ryszard       7  5  7  0  7  2  3  -  -  1  25   364.72  7409.04 
  54 GLINKA Joachim          9  1  1  7  1  -  1  1  2  4  18  1470.31  6509.40 
  55 WIDERA Jan              7  7  6  6  2  -  0  0  -  1  22   381.47  5997.14 
  56 KUSZAJ Kazimierz        8  2  1  6  1  2  1  0  3  0  16           5309.88 
  57 PASZEK Wincenty         7  7  5  3  1  6  0  0  0  0  22           4861.51 
  58 WILK Daniel             7  7  3  3  1  6  1  0  0  0  21           4810.85 
  59 LAZAR MARIAN            8  4  3  5  0  -  1  1  0  -  14           4106.83 
  60 KOFEL Jan               9  6  4  0  1  -  2  -  0  2  15   742.16  4004.40 
  61 GRELA Stanisław         7  3  2  3  1  1  0  0  0  0  10           2436.76 
  62 SZYJA Horst             8  3  1  3  1  1  0  -  -  -   9           2388.26 
  63 FISZER Henryk           9  1  2  2  1  0  -  0  -  -   6           1679.44 
  64 TOMASZKIEWICZ Karol     2  1  2  0  1  0  0  0  0  0   4           1077.23 
  65 KOWALSKI JAN            8  0  1  0  0  0  0  1  0  0   2            812.99 
  66 PILARZ Marek            9  0  0  1  -  1  -  -  -  0   2            479.75 
  67 SAPOŃ Stanisław         7  -  -  -  -  3  -  -  -  -   3            473.06 
  68 ROSS Jerzy             10  0  0  1  -  -  -  -  -  -   1            348.45 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 9
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   9   3647.10  2886.38
       2 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3589.21  2886.38
       3 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3552.75  2886.38
       4 STABIK HENRYK          10  0   9   3543.68  2908.21
       5 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3528.85  2886.38
       6 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3488.30  2906.80
       7 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   9   3477.72  2886.38
       8 NYCZ EDWARD             9  1   9   3446.78  2887.80
       9 STABIK HENRYK          10  0   8   3394.43  2792.19
      10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   3389.79  2890.13
      11 STABIK HENRYK          10  1   9   3385.05  2908.21
      12 TURCZYK Andrzej         9  1   9   3378.61  2900.36
      13 NYCZ EDWARD             9  1   8   3337.70  2774.03
      14 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3326.48  2790.94
      15 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3303.32  2646.63
      16 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3301.32  2929.96
      17 GÓREK STEFAN            2  0   8   3298.10  2625.89
      18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3275.91  2792.81
      19 PISZCZEK Stanisław      8  1   8   3268.34  2757.68
      20 STABIK HENRYK          10  1   8   3255.18  2792.19
      21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   3253.37  2908.91
      22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3250.78  2598.48
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3247.20  2792.81
      24 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3229.18  2596.55
      25 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3219.48  2597.38
      26 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3208.13  2578.08
      27 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   9   3183.76  2901.52
      28 STABIK HENRYK          10  0   8   3180.95  2792.19
      29 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3160.64  2772.78
      30 SUJKA Bogdan            8  1   8   3158.04  2756.36
      31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3144.00  2598.48
      32 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3143.13  2792.81
      33 STABIK HENRYK          10  0   8   3125.35  2792.19
      34 STABIK HENRYK          10  0   7   3092.43  2676.17
      35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   3089.92  2676.71
      36 STABIK HENRYK          10  0   8   3076.68  2553.07
      37 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3070.60  2772.78
      38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3048.87  2532.27
      39 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   8   3037.00  2578.08
      40 CYRA Andrzej           10  1   8   3026.62  2787.31
      41 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3018.76  2480.69
      42 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3016.80  2552.48
      43 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3016.09  2392.30
      44 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   3014.37  2578.08
      45 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3009.50  2400.43
      46 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   8   3005.99  2563.21
      47 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2997.32  2409.89
      48 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2994.90  2431.00
      49 PUDEŁKO Józef          10  0   7   2984.54  2530.30
      50 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2970.40  2512.67
      51 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   2965.65  2367.84
      52 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2950.35  2480.69
      53 GÓRNICKI Jerzy          7  1   8   2946.07  2514.65
      54 STABIK HENRYK          10  0   7   2938.02  2415.54
      55 GÓREK STEFAN            2  0   7   2936.03  2398.25
      56 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   2935.69  2406.97
      57 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   2935.06  2406.97
      58 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   8   2931.39  2517.84
      59 STABIK HENRYK          10  0   7   2926.10  2415.54
      60 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   2915.49  2553.71
      61 PUDEŁKO Józef          10  0   7   2898.85  2530.30
      62 SUJKA Bogdan            8  0   7   2888.92  2498.92
      63 FIJOŁEK Mirosław        8  0   8   2888.20  2367.84
      64 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2882.13  2242.36
      65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2863.86  2530.53
      66 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   2861.46  2419.75
      67 ŚWIERKOT Marek         10  0   7   2860.58  2434.01
      68 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   2846.12  2400.43
      69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   2837.69  2400.43
      70 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2829.62  2398.19
      71 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2828.19  2364.83
      72 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2825.90  2267.44
      73 STABIK HENRYK          10  0   6   2823.48  2413.90
      74 GÓREK STEFAN            2  0   7   2812.20  2264.14
      75 PISZCZEK Stanisław      8  0   7   2810.12  2406.97
      76 TURCZYK Andrzej         9  1   7   2805.79  2431.00
      77 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   2801.19  2367.84
      78 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   2791.46  2452.06
      79 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2789.31  2177.07
      80 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2780.17  2282.78
      81 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   8   2775.83  2381.04
      82 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   2775.56  2398.92
      83 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2760.44  2221.84
      84 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2754.76  2241.57
      85 HOLEWA Edmund          10  0   7   2754.66  2464.34
      86 TURCZYK Andrzej         9  1   6   2752.28  2294.72
      87 NYCZ EDWARD             9  1   7   2747.41  2267.37
      88 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2740.62  2291.43
      89 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2738.09  2482.38
      90 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2724.32  2282.78
      91 PUDEŁKO Józef          10  0   7   2717.84  2437.37
      92 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2716.52  2416.17
      93 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2702.69  2284.33
      94 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   2698.83  2367.84
      95 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2698.05  2437.61
      96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2697.93  2437.61
      97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2683.66  2437.61
      98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2682.94  2284.33
      99 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2670.44  2203.49
     100 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  0   6   2666.73  2300.18
     101 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   7   2658.16  2259.25
     102 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2651.25  2269.99
     103 ŚWIERKOT Marek         10  1   7   2646.24  2280.95
     104 BITTMANN Grzegorz       9  0   6   2642.26  2300.69
     105 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2640.11  2194.55
     106 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2639.39  2277.35
     107 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2618.56  2259.25
     108 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   7   2612.69  2412.99
     109 STABIK HENRYK          10  0   6   2602.19  2174.78
     110 STABIK HENRYK          10  0   7   2601.34  2283.92
     111 STABIK HENRYK          10  0   6   2598.35  2219.49
     112 MYDLAK Józef            2  1   6   2597.03  2282.54
     113 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   7   2595.71  2313.46
     114 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2594.00  2090.00
     115 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2585.69  2284.33
     116 HOLEWA Edmund          10  0   7   2584.99  2225.21
     117 SUJKA Bogdan            8  0   7   2584.26  2251.88
     118 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2582.58  2166.92
     119 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2582.04  2016.72
     120 SUJKA Bogdan            8  1   6   2579.91  2127.21
     121 GÓREK STEFAN            2  1   6   2575.98  2066.54
     122 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   7   2569.67  2219.89
     123 ŻOŁNECZKO Dawid         9  1   7   2565.88  2248.19
     124 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2564.18  2089.89
     125 HOLEWA Edmund          10  1   7   2555.38  2203.68
     126 CIOŁKA A. - JANIK H.    9  1   6   2552.12  2161.58
     127 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   7   2545.97  2273.52
     128 MENDRYS Andrzej         8  1   6   2541.62  2292.88
     129 NYCZ EDWARD             9  1   6   2534.63  2206.59
     130 SZLACHTA Jan            2  1   6   2531.73  2150.60
     131 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2529.95  2059.50
     132 STABIK HENRYK          10  1   6   2527.55  2105.11
     133 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   6   2526.18  2155.12
     134 PUDEŁKO Józef          10  0   6   2522.57  2168.03
     135 NYCZ EDWARD             9  1   6   2514.18  2161.58
     136 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2512.42  2218.60
     137 STABIK HENRYK          10  0   6   2511.00  2126.62
     138 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2510.58  2111.73
     139 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2510.28  2072.74
     140 STABIK HENRYK          10  0   6   2502.36  2219.49
     141 STABIK HENRYK          10  0   6   2497.03  2126.62
     142 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2494.88  2022.05
     143 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  2  1   7   2488.88  2257.88
     144 GÓRNICKI Jerzy          7  1   7   2487.51  2257.97
     145 HOLEWA Edmund          10  1   6   2487.24  2111.70
     146 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2481.71  2125.71
     147 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2481.57  2104.23
     148 FIJOŁEK Mirosław        8  0   7   2480.29  2061.88
     149 SOBAŁA Tadeusz          7  1   6   2479.38  2105.87
     150 HOLEWA Edmund          10  1   7   2479.31  2072.05
     151 CIERKOSZ Marian        10  0   6   2471.23  2090.48
     152 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2469.76  2301.29
     153 GÓREK STEFAN            2  1   6   2456.34  2005.25
     154 SUJKA Bogdan            8  0   6   2455.93  2127.21
     155 STABIK HENRYK          10  0   5   2452.99  2103.47
     156 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   7   2452.77  2072.74
     157 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  1   6   2449.91  2111.73
     158 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2445.15  2088.39
     159 SUJKA Bogdan            8  1   6   2444.89  2193.36
     160 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   6   2440.00  2149.05
     161 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2436.87  2023.79
     162 STABIK HENRYK          10  1   6   2436.67  2126.62
     163 STABIK HENRYK          10  0   7   2435.86  2176.42
     164 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2435.53  1973.90
     165 FIJOŁEK Mirosław        8  0   7   2433.77  2016.72
     166 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2430.72  1965.22
     167 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2430.68  2126.41
     168 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   2427.58  2163.29
     169 MENDRYS Andrzej         8  0   6   2422.28  1944.97
     170 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2421.01  2022.18
     171 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2411.94  2105.74
     172 TARGOSZ Władysław       8  0   6   2411.86  2104.06
     173 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2409.18  2029.94
     174 WRÓBEL Stanisław+Piotr 10  0   6   2409.11  2045.44
     175 RYŚ Henryk             10  1   6   2408.03  2120.61
     176 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2404.83  2219.44
     177 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2403.44  1906.68
     178 WIDUCH Dariusz          9  0   7   2402.41  2012.98
     179 SUJKA Bogdan            8  0   6   2401.79  1901.31
     180 HOLEWA Edmund          10  1   7   2397.54  2027.35

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   - 10 konk.  4273.77 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  4214.97 pkt.
           PUDEŁKO Józef            sek 10   - 10 konk.  4211.75 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  4131.72 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  4129.31 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  3135.31 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  3129.35 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  3114.69 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  3112.93 pkt.
           WRÓBEL Stanisław+Piotr   sek 10   -  7 konk.  3103.60 pkt.


---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|           KONKURSY           |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|RAZ| Lot  9 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 PUDEŁKO Józef           355170  22   44   82  0  1  1  1  1  1  1  1  1   8   408.84  3364.611024
   2 WRÓBEL Stanisław+Piotr  352750  84   21   24  1  1  0  1  0  1  1  1  1   7   414.48  3016.461011
   3 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  26  250  403  1  1  0  1  1  1  1  1  1   8   383.24  2993.46 721
   4 PAJĄK Gotfryd           354980  65   22   40  0  0  1  1  1  1  1  1  1   7   407.71  2911.141003
   5 PISZCZEK Stanisław      350710  39   12   58  0  1  1  0  1  1  1  1  1   7   402.08  2893.25 816
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  89    7   17  1  1  0  1  1  0  1  1  1   7   423.01  2824.76 921
   7 SUJKA Bogdan            350570  34   11  102  0  1  1  1  1  1  0  1  1   7   371.64  2727.09 818
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  61    1    8  0  1  1  1  0  1  1  1  0   6           2702.88 933
   9 KOZAK KRZYSZTOF         354240  10  347  371  0  0  1  1  0  1  1  1  1   6   392.74  2669.51 718
  10 ŚWIERKOT Marek          354710  24   32  168  0  1  1  1  1  1  0  1  1   7   404.01  2646.241020
  11 SZLACHTA Jan            350700  26  204  215  1  0  1  1  1  1  1  1  0   7           2644.89 212
  12 STABIK HENRYK           355140  77    5   26  0  1  1  0  0  1  1  1  1   6   382.27  2640.861029
  13 GÓREK STEFAN            352340  15    9   10  0  1  1  0  1  0  1  1  1   6   438.47  2590.16 220
  14 GÓRNICKI Jerzy          350110  24  203  206  1  1  1  0  1  1  1  1  0   7           2587.84 720
  15 GAWEŁCZYK-RUS           350500  42   30   67  1  1  0  0  1  1  1  1  1   7   447.65  2579.98 224
  16 TURCZYK Andrzej         354190  48    2    3  1  1  1  0  0  0  1  1  1   6   437.18  2519.62 924
  17 CIOŁKA A. - JANIK H.    352790  26   66  150  1  0  1  1  0  1  1  1  0   6           2509.82 906
  18 BITTMANN Grzegorz       351640  17   41  106  0  1  1  1  0  1  1  0  1   6   388.55  2433.57 902
  19 TARGOSZ Władysław       351130  18   42   45  0  1  0  1  1  0  1  1  1   6   445.72  2404.12 821
  20 WIESIOŁEK M.i Ireneusz  351440  48   98  213  1  0  1  1  0  1  1  1  0   6           2361.94 218
  21 FIJOŁEK Mirosław        351120  35   23   37  0  1  1  1  1  1  1  0  0   6           2334.39 802
  22 MYDLAK Józef            348540  30    6  155  1  1  1  1  1  0  0  0  1   6   451.51  2009.12 226
  23 NYCZ EDWARD             352790  48   25   43  0  0  1  1  1  0  1  0  1   5   412.71  1984.55 909
  24 MENDRYS Andrzej         350350  27   57   70  0  1  1  1  0  1  0  0  1   5   441.21  1949.20 808
  25 CYRA Andrzej            354510  71   20   76  0  0  0  0  0  1  1  1  1   4   363.27  1868.431005
  26 HOLEWA Edmund           352640  41   14   50  1  1  0  1  0  1  0  0  1   5   369.55  1620.571010
  27 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  60    4   15  0  0  0  0  1  1  1  0  1   4   370.52  1573.511002
  28 MŁOCEK Zygmunt          348410  29  443  586  0  1  0  0  1  1  0  1  0   4           1504.42 815
  29 KRAWCZYK-OCZKO          350520  29   34   36  0  1  -  0  1  0  0  1  1   4   447.00  1495.59 206
  30 CIERKOSZ Marian         352860  42   55  141  1  1  1  0  1  1  0  0  0   5           1463.571025
  31 CHMIEL Robert           351550  10   56  299  1  1  0  1  0  0  1  0  0   4           1399.69 208
  32 RYŚ Henryk              354100  33   73  158  0  0  1  0  1  1  0  0  1   4   427.04  1385.081026
  33 POŁĄCZAK Mieczysław     350660  47  145  146  0  0  1  1  0  0  0  1  0   3           1376.13 213
  34 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  47  189  280  1  1  0  1  0  0  0  1  0   4           1363.70 917
  35 DUDA Henryk             354230  25   31   52  0  1  0  1  0  0  1  0  0   3           1350.891041
  36 SOBAŁA Tadeusz          351410  29   19  478  1  1  0  0  1  0  1  0  0   4           1259.47 724
  37 WIDUCH Dariusz          353620  36  143  207  1  0  0  0  1  0  0  1  1   4   381.79  1213.71 916
  38 FICEK Jan               354760                0  1  1  0  0  0  1  0  -   3           1143.71 922
  39 DRZEWIECKI R            352540  19   62   91  0  1  1  1  0  -  -  -  0   3           1067.59 706
  40 TEODORCZYK Zdzisław     352110                0  0  1  0  1  1  0  0  -   3            965.78 932
  41 MACIEJA Zygmunt         350460  33   65  109  0  1  1  0  1  0  0  0  0   3            881.98 215
  42 BEDNARZ Henryk          354140  17  506  634  0  0  1  0  0  1  0  0  0   2            834.42 901
  43 LACH STANISŁAW          349860  16  360  514  1  1  1  0  0  0  0  0  0   3            823.07 705
  44 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  15  459  584  0  1  0  0  0  1  0  0  0   2            762.80 928
  45 SAJDOK Stanisław        355460  22  440  653  0  0  0  0  1  0  1  0  0   2            709.061027
  46 SUJKA Krystyna          350550  21  321  353  0  0  0  0  1  0  1  0  0   2            705.19 827
  47 BRYŁKA E - PETEJA P     350550  13  239  657  0  1  1  0  0  0  0  0  0   2            602.19 227
  48 KOWALSKI JAN            350350   1  868       0  0  0  0  0  0  1  0  0   1            532.85 807
  49 WAŁACH Rufin            354510  47   75   90  0  0  0  0  1  1  0  0  0   2            509.47 914
  50 ŻUBER Bolesław          352320                0  0  0  1  0  0  -  -  -   1            448.751007
  51 POGORZAŁEK Alfred       354240  12  633  665  0  1  0  0  1  0  0  0  0   2            432.76 716
  52 MORAWSKI Jan            352160  25  485  535  0  0  1  0  0  0  0  0  0   1            401.20 710
  53 PASZEK Wincenty         351350  20  629  736  0  0  0  1  0  0  0  0  0   1            366.88 711
  54 GLINKA Joachim          352760  23  427  496  0  0  1  0  -  0  0  0  0   1            331.22 904
  55 FISZER Henryk           357520                0  1  0  0  0  -  0  -  -   1            263.68 923
  56 MROWIŃSKI Ryszard       351410  10  545  624  0  0  0  0  1  0  -  -  0   1            133.08 715
  57 WILK Daniel             351400  15  885  904  1  0  0  0  0  0  0  0  0   1            115.88 728