LISTA KONKURSOWA 10/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                SULINGEN

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 24.06.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 757080 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 08°48'58.3"-52°41'21.6"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:15:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO          
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 43
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 560
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 187
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 112
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 140
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 14:57:11
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1447.67 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 18:54:56
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 997.38 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 3h.56m.6s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  9|   84|   34| 40.5|
                    |BRYNOW         |  5|   47|   12| 25.5|
                    |PANEWNIKI      |  6|   76|   19| 25.0|
                    |PIOTROWICE     | 13|  172|   54| 31.4|
                    |PODLESIE       | 10|  181|   68| 37.6|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 43|  560|  187| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+--------+--------+------+------+-----+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |s.|  W- K- S|S|OBRĄCZKA RODOWA|P|T PRZYL.|PRĘDKOŚĆ|COEFIC|COEF-M| GMP |PUNKTY | PKT-2 |ODLEGŁ.|
+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+--------+--------+------+------+-----+-------+-------+-------+
    1 KWIOTEK Andrzej         2  15- 6- 5 S PL-0125-13-5376 1 14:57:11  1447.67   1.79               856.55  856.55  755950
    2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  43-15- 6 - PL-0237-13- 958 1 15:00:35  1444.17   3.57               856.01  856.01  759030
    3 PAJĄK Gotfryd          10  22- 9- 4 - DV-1389-15- 564 0 15:07:27  1424.96   5.36               855.48  855.48  758720
    4 FIJOŁEK Mirosław        8  17- 6- 4 C PL-0124-15-6170 0 15:05:26  1424.93   7.14               854.94  854.94  755830
    5 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  11 R PL-0124-14-  48 0 15:05:55  1423.63   8.93               854.41  854.41  755830
    6 STABIK HENRYK          10  25-12- 6 - PL-0124-15-4431 0 15:10:03  1418.24  10.71               853.87  853.87  758830
    7 TEODORCZYK Zdzisław     9  10- 4- 4 S PL-0124-13-4499 0 15:08:44  1417.75  12.50               853.34  853.34  756700
    8 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  30 S PL-0124-14-7651 0 15:10:28  1416.93  14.29               852.80  852.80  758720
    9 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   9- 2- 2 C PL-0124-14-5183 1 15:09:19  1410.18  16.07               852.27  852.27  753480
   10 SUJKA Bogdan            8  18- 5- 2 - PL-0124-14- 968 0 15:11:56  1406.08  17.86               851.73  851.73  754970
   11 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  15 S PL-0124-11-2932 1 15:14:57  1399.82  19.64               851.20  851.20  755830
   12 HOLEWA Edmund          10  21- 5- 4 S PL-0124-15-4101 0 15:15:21  1399.76  21.43               850.66  850.66  756360
   13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  14 S PL-0124-13-1053 0 15:18:16  1397.16  23.21               850.13  850.13  759030
   14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  19 S PL-0124-14-7866 0 15:18:17  1397.12  25.00               849.59  849.59  759030
   15 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 120 R PL-0124-11-2676 1 15:19:55  1387.06  26.79               849.06  849.06  755830
   16 STABIK Gabriela        10  15-11- 7 C PL-0124-14-7153 1 15:23:17  1384.01  28.57               848.52  848.52  758830
   17 PUDEŁKO Józef          10  11- 4- 4 C PL-0124-15-4704 0 15:23:53  1382.79  30.36               847.99  847.99  758990
   18 STABIK Gabriela        10  < 2>  25 S PL-0124-12-  32 0 15:24:35  1380.74  32.14               847.45  847.45  758830
   19 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  23 - PL-0124-15- 670 0 15:26:41  1375.84  33.93               846.92  846.92  759030
   20 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  15- 8- 6 C PL-0124-14-7858 0 15:31:14  1367.77  35.71               846.38  846.38  760800
   21 SAJDOK Stanisław       10  15- 6- 4 S PL-0124-15-7118 1 15:31:17  1364.45  37.50               845.85  845.85  759020
   22 STABIK HENRYK          10  < 2>  55 R PL-0124-14-7086 0 15:32:28  1361.21  39.29               845.32  845.32  758830
   23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  24 C PL-0124-13-5427 0 15:33:24  1359.29  41.07               844.78  844.78  759030
   24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  28 S PL-0124-12-6214 0 15:35:14  1354.85  42.86               844.25  844.25  759030
   25 STABIK Gabriela        10  < 3>  32 C PL-0124-14-7026 0 15:35:45  1353.24  44.64               843.71  843.71  758830
   26 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  15- 5- 3 S PL-0124-13-5509 0 15:38:08  1348.01  46.43               843.18  843.18  759110
   27 MENDRYS Andrzej         8  10- 2- 2 S PL-0124-14- 207 0 15:35:41  1346.04  48.21               842.64  842.64  754700
   28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  35 R PL-11-   184074 0 15:38:59  1345.84  50.00               842.11  842.11  759030
   29 PISZCZEK Stanisław      8  12- 3- 3 S PL-0124-15-5631 0 15:38:18  1340.83  51.79               841.57  841.57  755290
   30 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  43 S DV-1389-13-2836 0 15:41:29  1339.35  53.57               841.04  841.04  758720
   31 SZLACHTA Jan            2  10- 6- 6 S PL-0124-13-6705 1 15:39:52  1338.56  55.36               840.50  840.50  756110
   32 STABIK Gabriela        10  < 4>  47 S PL-0124-14-7011 0 15:42:59  1336.01  57.14               839.97  839.97  758830
   33 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2>  44 S PL-0124-15- 907 1 15:41:51  1334.92  58.93               839.43  839.43  756700
   34 TURCZYK Andrzej         9  19- 3- 3 C PL-0124-12-5585 0 15:43:28  1334.38  60.71               838.90  838.90  758550
   35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8>  65 - PL-0124-13-4572 0 15:43:52  1334.28  62.50               838.36  838.36  759030
   36 ŚWIERKOT Marek         10  15- 3- 2 S PL-0124-14-4479 0 15:44:42  1331.10  64.29               837.83  837.83  758330
   37 WIDUCH Dariusz          9  19- 7- 2 C PL-0124-14-3423 0 15:44:41  1330.41  66.07               837.29  837.29  757910
   38 SUJKA Bogdan            8  < 2>  71 S PL-0124-14- 999 0 15:43:41  1327.58  67.86               836.76  836.76  754970
   39 RADZIEJEWSKI JERZY      9  10- 4- 4 S PL-0124-14-4713 0 15:48:08  1323.20  69.64               836.22  836.22  758370
   40 GAWEŁCZYK-RUS           2  15- 8- 6 R PL-0124-14-5101 1 15:46:29  1322.30  71.43               835.69  835.69  755670
   41 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2>  48 S PL-0124-15-2821 1 15:47:56  1318.95  73.21               835.15  835.15  755670
   42 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2>  49 S PL-0124-14-4735 1 15:50:05  1318.71  75.00               834.62  834.62  758370
   43 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  51 R PL-0124-12-1106 0 15:50:22  1318.67  76.79               834.09  834.09  758720
   44 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 124 S PL-0124-14-3809 1 15:48:57  1318.41  78.57               833.55  833.55  756700
   45 WIESIOŁEK MARIAN        2  10- 4- 4 S PL-0124-13-6344 0 15:51:48  1312.27  80.36               833.02  833.02  756920
   46 TURCZYK Andrzej         9  < 2> 152 S PL-0124-14-3168 1 15:53:23  1311.50  82.14               832.48  832.48  758550
   47 STABIK Gabriela        10  < 5>  50 R PL-0124-15-4529 0 15:54:01  1310.55  83.93               831.95  831.95  758830
   48 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3>  66 S PL-0124-14-5143 1 15:51:41  1310.37  85.71               831.41  831.41  755670
   49 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 116 S PL-0124-15-2088 0 15:53:48  1310.25  87.50               830.88  830.88  758370
   50 STABIK Gabriela        10  < 6>  69 R PL-0124-12-  92 0 15:56:56  1303.98  89.29               830.34  830.34  758830
   51 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  54 R DV-1389-14- 209 0 15:57:45  1301.97  91.07               829.81  829.81  758720
   52 STARCZYNOWSKI Jan       8   9- 2- 2 S PL-0124-14- 531 0 15:55:38  1300.08  92.86               829.27  829.27  754870
   53 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 110 S PL-0125-12- 111 1 15:56:32  1299.93  94.64               828.74  828.74  755950
   54 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  73 R DV-1389-14- 207 0 15:59:17  1298.55  96.43               828.20  828.20  758720
   55 STABIK HENRYK          10  < 3>  60 S PL-0124-14-7061 0 16:00:59  1294.97  98.21               827.67  827.67  758830
   56 FICEK Jan               9  10- 4- 4 S PL-0124-14-3310 0 16:02:23  1291.00 100.00               827.13  827.13  758310
   57 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  58 S PL-0124-12-7325 1 16:03:43  1289.43 101.79               826.60  826.60  759110
   58 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3> 148 R PL-0124-12-7300 0 16:03:47  1289.29 103.57               826.06  826.06  759110
   59 ŻOŁNECZKO Dawid         9   9- 2- 2 S PL-0124-14-4054 0 16:04:47  1288.39 105.36               825.53  825.53  759870
   60 STABIK HENRYK          10  < 4>  64 C PL-0124-11-6666 1 16:04:01  1288.30 107.14               824.99  824.99  758830
   61 LACH Stanisław          7   6- 3- 3 S PL-0112-15-2922 1 16:02:25  1284.86 108.93               824.46  824.46  754750
   62 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  10- 3- 3 S PL-0124-13-5106 0 16:05:26  1282.67 110.71               823.92  823.92  757330
   63 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  75 C PL-0163-11-6809 0 16:09:09  1280.48 112.50               823.39  823.39  760800
   64 STABIK HENRYK          10  < 5>  93 C PL-0124-09-5789 0 16:08:42  1278.14 114.29               822.86  822.86  758830
   65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9>  78 - PL-0125-12-4646 1 16:09:34  1276.61 116.07               822.32  822.32  759030
   66 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4>  88 S PL-0124-14-5120 0 16:07:00  1276.47 117.86               821.79  821.79  755670
   67 JANIK Henryk            9  10- 5- 5 S PL-0124-15- 377 0 16:09:04  1274.54 119.64               821.25  821.25  757160
   68 CYRA Andrzej           10  27- 5- 1 - PL-0124-15-8528 1 16:10:25  1273.73 121.43               820.72  820.72  758400
   69 STABIK Gabriela        10  < 7>  74 R PL-0124-14-7017 0 16:11:54  1271.29 123.21               820.18  820.18  758830
   70 WIDUCH Dariusz          9  < 2>  72 R PL-0124-11- 680 0 16:11:12  1271.23 125.00               819.65  819.65  757910
   71 SUJKA Bogdan            8  < 3>  96 R PL-0124-10- 764 0 16:13:16  1261.93 126.79               819.11  819.11  754970
   72 WIDUCH Dariusz          9  < 3>  83 - PL-0124-15-   6 0 16:17:33  1257.84 128.57               818.58  818.58  757910
   73 PAJĄK Gotfryd          10  < 7> 150 R DV-1389-14- 208 0 16:19:12  1255.74 130.36               818.04  818.04  758720
   74 STABIK Gabriela        10  < 8> 102 C PL-0124-14-7089 0 16:19:24  1255.51 132.14               817.51  817.51  758830
   75 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  77 S PL-0124-15-4347 1 16:21:28  1254.48 133.93               816.97  816.97  760800
   76 MYDLAK Józef            2  10- 3- 3 S PL-0124-13-1456 1 16:18:05  1249.38 135.71               816.44  816.44  753480
   77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4> 112 R PL-0124-15-4352 1 16:24:34  1248.10 137.50               815.90  815.90  760800
   78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10>  82 - PL-0124-14-7880 1 16:24:37  1245.09 139.29               815.37  815.37  759030
   79 CYRA Andrzej           10  < 2>  95 R PL-0124-14-8498 1 16:24:53  1243.52 141.07               814.83  814.83  758400
   80 PISZCZEK Stanisław      8  < 2>  85 C PL-0124-14- 334 1 16:22:33  1243.17 142.86               814.30  814.30  755290
   81 PUDEŁKO Józef          10  < 2>  99 S PL-0124-14-7223 1 16:26:33  1241.09 144.64               813.76  813.76  758990
   81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11>  90 S PL-0124-13-4574 0 16:26:35  1241.09 144.64               813.76  813.76  759030
   83 WIDUCH Dariusz          9  < 4>  98 - PL-0124-15- 494 0 16:25:53  1240.68 148.21               812.69  812.69  757910
   84 CHMIEL Robert           2   3- 1- 1 S PL-0124-14-5460 0 16:25:43  1239.64 150.00               812.16  812.16  757070
   85 PISZCZEK Stanisław      8  < 3>---- C PL-0152-14-4056 1 16:24:58  1238.25 151.79               811.63  811.63  755290
   86 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 103 R PL-0124-15-7125 1 16:29:57  1234.28 153.57               811.09  811.09  759020
   87 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2>---- S PL-0124-15- 488 1 16:31:10  1233.22 155.36               810.56  810.56  759870
   88 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 100 R PL-0124-15-2809 0 16:28:31  1231.70 157.14               810.02  810.02  755670
   89 LACH Stanisław          7  < 2> 147 S PL-0112-13- 952 1 16:27:54  1231.44 158.93               809.49  809.49  754750
   90 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12>  97 - PL-0124-13-6035 1 16:31:50  1230.53 160.71               808.95  808.95  759030
   91 RYŚ Henryk             10  15- 5- 3 R PL-0124-14-7548 1 16:31:06  1230.22 162.50               808.42  808.42  757940
   92 SZLACHTA Jan            2  < 2> 129 S PL-0124-12-7573 1 16:30:13  1229.01 164.29               807.88  807.88  756110
   93 STABIK HENRYK          10  < 6> 119 S PL-0124-14-7012 0 16:32:30  1228.87 166.07               807.35  807.35  758830
   94 TOMASZKIEWICZ Karol     2   5- 1- 1 S PL-0124-08-2629 0 16:30:22  1227.38 167.86               806.81  806.81  755290
   95 CYRA Andrzej           10  < 3> 108 S PL-0124-13-8285 1 16:33:28  1226.26 169.64               806.28  806.28  758400
   96 SUJKA Bogdan            8  < 4> 128 C PL-0124-13-1661 1 16:30:52  1225.87 171.43               805.74  805.74  754970
   97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 106 C PL-0124-12-6237 0 16:35:20  1223.58 173.21               805.21  805.21  759030
   98 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 131 C PL-0124-12-6103 0 16:34:32  1223.36 175.00               804.67  804.67  757910
   99 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 156 S PL-0124-10-9604 0 16:35:43  1222.76 176.79               804.14  804.14  758990
  100 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 136 S PL-0124-14-5110 1 16:33:37  1221.55 178.57               803.60  803.60  755670
  101 MYDLAK Józef            2  < 2> 133 S PL-0124-11-5981 1 16:33:52  1217.52 180.36               803.07  803.07  753480
  102 STABIK Gabriela        10  < 9> 118 R PL-0124-14-7103 0 16:38:20  1217.37 182.14               802.53  802.53  758830
  103 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 109 S PL-0124-12-1646 1 16:38:59  1216.41 183.93               802.00  802.00  759020
  104 SOBAŁA Tadeusz          7  10- 3- 3 S PL-0155-11-3466 0 16:37:13  1215.36 185.71               801.47  801.47  756220
  105 NYCZ EDWARD             9   5- 1- 1 S PL-0124-15-2050 0 16:38:27  1214.47 187.50               800.93  800.93  757160
  106 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 114 R PL-0168-14-4278 0 16:42:06  1210.38 189.29               800.40  800.40  759030
  107 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   7- 3- 3 C PL-0124-14-5029 1 16:40:49  1209.49 191.07               799.86  799.86  756920
  108 CYRA Andrzej           10  < 4> 134 - PL-0124-14-8485 1 16:42:44  1208.16 192.86               799.33  799.33  758400
  109 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 143 R PL-0124-15-7569 1 16:43:51  1207.00 194.64               798.79  798.79  759020
  110 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 111 S PL-0125-12- 122 1 16:41:37  1206.40 196.43               798.26  798.26  755950
  111 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 113 R PL-0125-14-6188 0 16:41:44  1206.18 198.21               797.72  797.72  755950
  112 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 154 C PL-0124-15-4343 0 16:47:37  1202.62 200.00               797.19  797.19  760800
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
  113 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 168 S PL-0125-14-6193 0 16:44:22  1201.13                      796.65  796.65  755950
  114 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15>---- R PL-11-   184087 0 16:46:56  1201.12                      796.12  796.12  759030
  115 KOZAK KRZYSZTOF         7  11- 3- 3 S PL-0124-15-3722 0 16:47:14  1200.79                      795.58  795.58  759180
  116 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4>---- S PL-0137-12-8369 0 16:47:00  1199.95                      795.05  795.05  758370
  117 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 183 S PL-0124-15-3707 0 16:49:50  1195.87                      794.51  794.51  759180
  118 STABIK Gabriela        10  <10> 127 S PL-0124-12-  53 0 16:51:39  1191.91                      793.98  793.98  758830
  119 STABIK HENRYK          10  < 7> 126 C PL-0124-10-4121 1 16:56:42  1182.53                      793.44  793.44  758830
  120 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 139 S PL-0124-14-  24 1 16:54:16  1182.34                      792.91  792.91  755830
  121 POGORZAŁEK Alfred       7  10- 2- 2 S PL-0124-14-6084 1 16:58:04  1180.56                      792.37  792.37  759180
  122 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2>---- S PL-0023-14-7122 1 16:54:41  1180.07                      791.84  791.84  754870
  123 HOLEWA Edmund          10  < 2> 162 - PL-0124-14-7041 0 16:56:24  1179.23                      791.30  791.30  756360
  124 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4>---- S PL-047-14-31528 1 16:56:54  1178.84                      790.77  790.77  756700
  125 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 155 S PL-0436-12-6074 1 16:58:18  1176.62                      790.24  790.24  756920
  126 STABIK HENRYK          10  < 8> 144 - PL-0124-12-1000 1 17:01:09  1174.39                      789.70  789.70  758830
  127 STABIK Gabriela        10  <11>---- C PL-0124-12-  34 0 17:03:46  1169.65                      789.17  789.17  758830
  128 SUJKA Bogdan            8  < 5>---- R PL-0124-12-2423 0 17:01:41  1167.45                      788.63  788.63  754970
  129 SZLACHTA Jan            2  < 3> 132 S PL-0124-14-5315 0 17:04:31  1164.11                      788.10  788.10  756110
  130 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 167 S PL-0124-14-6335 1 17:06:47  1160.23                      787.56  787.56  756220
  131 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 137 R PL-0124-14-3418 0 17:08:27  1159.86                      787.03  787.03  757910
  132 SZLACHTA Jan            2  < 4> 146 S PL-0124-14-5318 0 17:07:38  1158.55                      786.49  786.49  756110
  133 MYDLAK Józef            2  < 3>---- C PL-0124-12-7484 1 17:06:16  1156.95                      785.96  785.96  753480
  134 CYRA Andrzej           10  < 5>---- - PL-0124-15-8509 0 17:13:21  1151.97                      785.42  785.42  758400
  135 MŁOCEK Zygmunt          8  10- 1- 1 S PL-0124-14- 130 0 17:08:35  1151.36                      784.89  784.89  752510
  136 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 142 S PL-0124-15-2801 1 17:11:57  1150.27                      784.35  784.35  755670
  137 WIDUCH Dariusz          9  < 7>---- - PL-0124-12-6449 1 17:15:19  1147.80                      783.82  783.82  757910
  138 FICEK Jan               9  < 2> 158 S PL-0124-12-5416 1 17:17:21  1144.88                      783.28  783.28  758310
  139 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6>---- C PL-0124-15-6134 1 17:15:51  1143.72                      782.75  782.75  755830
  140 ŚWIERKOT Marek         10  < 2> 177 S PL-0124-14-4448 0 17:18:04  1143.67                      782.21  782.21  758330
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
  141 JANIK Henryk            9  < 2> 163 S PL-0124-15- 353 1 17:24:06  1131.61                      781.68  781.68  757160
  142 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8>---- S PL-0124-15-2822 1 17:26:36  1125.18                      781.14  781.14  755670
  143 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 161 S PL-0124-15-4555 1 17:29:47  1124.84                      780.61  780.61  759020
  144 STABIK HENRYK          10  < 9> 159 - PL-0124-09-5039 1 17:29:37  1124.83                      780.07  780.07  758830
  145 RYŚ Henryk             10  < 2> 153 R PL-0124-13- 302 0 17:30:08  1122.65                      779.54  779.54  757940
  146 SZLACHTA Jan            2  < 5> 149 S PL-  02-13-9595 1 17:29:08  1121.60                      779.01  779.01  756110
  147 LACH Stanisław          7  < 3>---- S PL-0112-14- 235 1 17:28:25  1120.78                      778.47  778.47  754750
  148 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4> 182 S PL-0124-15- 830 1 17:32:37  1120.26                      777.94  777.94  759110
  149 SZLACHTA Jan            2  < 6>---- S PL-0124-14-5310 1 17:32:06  1116.69                      777.40  777.40  756110
  150 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 151 S PL-0168-14-4283 0 17:36:54  1112.66                      776.87  776.87  758720
  151 PAJĄK Gotfryd          10  < 9>---- S DV-1389-10-1482 0 17:37:02  1112.44                      776.33  776.33  758720
  152 TURCZYK Andrzej         9  < 3>---- S PL-0124-13-5781 1 17:39:21  1108.42                      775.80  775.80  758550
  153 RYŚ Henryk             10  < 3> 175 S PL-0124-14-7554 1 17:43:46  1100.43                      775.26  775.26  757940
  154 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 160 S PL-0124-14-7845 1 17:46:56  1099.53                      774.73  774.73  760800
  155 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 166 C PL-0124-14-5001 0 17:44:10  1098.31                      774.19  774.19  756920
  156 PUDEŁKO Józef          10  < 4>---- C PL-0124-13- 559 0 17:47:21  1096.25                      773.66  773.66  758990
  157 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2> 185 S PL-0124-13-5108 1 17:50:07  1089.50                      773.12  773.12  757330
  158 FICEK Jan               9  < 3> 170 S PL-0124-10-9217 1 17:52:42  1086.87                      772.59  772.59  758310
  159 STABIK HENRYK          10  <10> 164 C PL-0124-12- 962 0 17:54:22  1085.02                      772.05  772.05  758830
  160 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 184 S PL-0124-15-4321 0 17:59:42  1079.61                      771.52  771.52  760800
  161 SAJDOK Stanisław       10  < 6>---- S PL-0124-16-6137 1 17:58:38  1078.72                      770.98  770.98  759020
  162 HOLEWA Edmund          10  < 3> 172 S PL-0124-14-7344 0 18:01:49  1070.09                      770.45  770.45  756360
  163 JANIK Henryk            9  < 3> 171 S PL-0124-14-3094 0 18:06:22  1064.37                      769.91  769.91  757160
  164 STABIK HENRYK          10  <11> 186 - PL-0125-11-5044 0 18:10:00  1061.30                      769.38  769.38  758830
  165 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2> 179 C PL-0124-14-5004 1 18:09:02  1060.06                      768.84  768.84  756920
  166 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4>---- C PL-0124-12-8140 0 18:11:43  1056.09                      768.31  768.31  756920
  167 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3>---- S PL-0124-12-  46 1 18:12:28  1054.01                      767.78  767.78  756220
  168 KWIOTEK Andrzej         2  < 6>---- S PL-0125-14-5705 1 18:12:53  1053.03                      767.24  767.24  755950
  169 GÓRNICKI Jerzy          7  10- 1- 1 S PL-0124-13-2992 1 18:12:31  1052.59                      766.71  766.71  755250
  170 FICEK Jan               9  < 4>---- S PL-0124-14-3334 1 18:17:13  1049.98                      766.17  766.17  758310
  171 JANIK Henryk            9  < 4> 181 S PL-0124-15- 364 1 18:16:13  1049.84                      765.64  765.64  757160
  172 HOLEWA Edmund          10  < 4> 176 S PL-0124-13- 718 0 18:16:15  1048.68                      765.10  765.10  756360
  173 BEDNARZ Henryk          9   5- 1- 1 S PL-0124-13-4009 1 18:19:26  1047.11                      764.57  764.57  758560
  174 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2>---- C PL-0124-12-7777 0 18:17:28  1042.93                      764.03  764.03  753480
  175 RYŚ Henryk             10  < 4> 187 S PL-0124-13- 303 0 18:22:41  1041.58                      763.50  763.50  757940
  176 HOLEWA Edmund          10  < 5>---- S PL-0124-15-4111 0 18:23:41  1037.98                      762.96  762.96  756360
  177 ŚWIERKOT Marek         10  < 3>---- R PL-0163-14-5484 1 18:27:22  1035.45                      762.43  762.43  758330
  178 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2>---- S PL-0124-15- 458 1 18:29:09  1034.09                      761.89  761.89  759180
  179 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3>---- C PL-0124-08- 359 1 18:27:00  1034.04                      761.36  761.36  756920
  180 MENDRYS Andrzej         8  < 2>---- S PL-0124-13-2718 0 18:25:14  1033.51                      760.82  760.82  754700
  181 JANIK Henryk            9  < 5>---- S PL-0124-14-3080 1 18:30:32  1029.40                      760.29  760.29  757160
  182 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>---- R PL-0110-12- 384 1 18:40:56  1017.66                      759.75  759.75  759110
  183 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3>---- S PL-0124-14-6141 0 18:45:13  1011.95                      759.22  759.22  759180
  184 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8>---- R PL-0163-09-4772 0 18:47:59  1010.38                      758.68  758.68  760800
  185 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3>---- S PL-0124-13-5118 1 18:44:34  1010.36                      758.15  758.15  757330
  186 STABIK HENRYK          10  <12>---- R PL-0124-14-7001 1 18:51:23  1003.23                      757.61  757.61  758830
  187 RYŚ Henryk             10  < 5>---- S PL-0124-15-4821 0 18:54:56   997.38                      757.08  757.08  757940
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
  188 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>---- R PL-0124-15- 829 1 18:56:50   996.43                                      759110
  189 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9>---- S PL-0124-15-4309 0 19:07:54   984.34                                      760800
  190 CYRA Andrzej           10  < 6>---- - PL-0124-13-8249 0 19:06:50   982.60                                      758400
  191 STABIK HENRYK          10  <13>---- S PL-0202-15-4246 0 19:09:59   979.16                                      758830
  192 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10>---- C PL-0163-12-3544 0 19:12:45   978.21                                      760800
  193 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16>---- - PL-0168-14-4295 1 19:12:58   975.66                                      759030
  194 CYRA Andrzej           10  < 7>---- S PL-0124-14-8401 1 19:15:11   972.08                                      758400
  195 STABIK HENRYK          10  <14>---- S PL-0124-12- 940 0 19:15:56   971.70                                      758830
  196 ŚWIERKOT Marek         10  < 4>---- R PL-0124-10-3943 0 19:20:18   965.66                                      758330
  197 RYŚ Henryk             10  < 6>---- S PL-0124-15-4811 1 19:26:47   957.26                                      757940
  198 PAJĄK Gotfryd          10  <10>---- - DV-1389-15- 523 0 19:28:20   956.37                                      758720

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|            KONKURSY             |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|RAZ| Lot 10 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK HENRYK           758830  25    6   22 10 10 10 10 10 10 10 10 10  6  96  4848.36 40116.991029
   2 STABIK Gabriela         758830  15   16   18 10 10 10 10 10 10  9  9 10  7  95  5780.31 39134.311030
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  43    2   13 10 10 10 10  8 10 10  9 10  6  93  5007.72 38645.08 921
   4 PAJĄK Gotfryd           758720  22    3    8 10 10 10 10 10 10 10 10  9  4  93  3247.04 37958.491003
   5 FIJOŁEK Mirosław        755830  17    4    5 10 10 10 10  9 10 10  9 10  4  92  3281.80 37066.91 802
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  15   20   63 10 10 10 10  9 10 10  8  8  6  91  4830.18 36950.941002
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  15   26   57 10 10 10 10  5 10 10 10 10  3  88  2447.72 35286.56 933
   8 TURCZYK Andrzej         758550  19   34   46 10 10  7 10  4 10  8 10 10  3  82  2447.18 33178.77 924
   9 PISZCZEK Stanisław      755290  12   29   80 10 10 10 10  7  8  9  7  9  3  83  2467.50 32607.37 816
  10 GAWEŁCZYK-RUS           755670  15   40   41 10 10 10 10  6  8 10  6  5  6  81  4857.44 32092.59 224
  11 SZLACHTA Jan            756110  10   31   92 10 10  6 10  7 10  8  6  7  6  80  4779.38 31705.79 212
  12 WIDUCH Dariusz          757910  19   37   70 10 10 10 10  9  8  7 10  8  2  84  1641.96 31201.95 916
  13 SUJKA Bogdan            754970  18   10   38  5 10 10 10  7  9  8  9 10  2  80  1642.50 31061.36 818
  14 PUDEŁKO Józef           758990  11   17   81 10 10 10 10  6 10  6  6  9  4  81  3239.55 30641.971024
  15 JANIK Henryk            757160  10   67  141 10  9  0  9  4  8  7  9  9  5  70  3898.77 27991.41 906
  16 GŁOGOWSKI Mieczysław    753480   9    9  174  -  5  5  9  9 10  9  8  7  2  64  1616.30 27545.74 228
  17 TARGOSZ Władysław       755850               10 10 10 10  8 10  5  4 10  -  77          26966.75 821
  18 NYCZ EDWARD             757160   5  105      10 10 10 10 10 10  6  3  7  1  77   800.93 26809.25 909
  19 ŚWIERKOT Marek          758330  15   36  140 10 10 10  7  8  8  7  6  7  2  75  1620.04 26766.381020
  20 HOLEWA Edmund           756360  21   12  123 10 10  5 10  6  6  5  6  8  4  70  3149.17 26258.501010
  21 TEODORCZYK Zdzisław     756700  10    7   33 10 10 10 10  1  7  7  5  5  4  69  3317.09 25375.92 932
  22 KWIOTEK Andrzej         755950  15    1   53 10 10 10 10  2  3  5  7  6  5  68  4047.44 24282.06 219
  23 ŻOŁNECZKO Dawid         759870   9   59   87 10 10 10  9  2  5  5  7  8  2  68  1636.09 23884.97 928
  24 BITTMANN Grzegorz       756100               10 10 10  6  4  8  5  6  8  -  67          22534.76 902
  25 CYRA Andrzej            758400  27   68   79 10 10 10 10  6  4  7  3  6  1  67   806.28 21911.531005
  26 KOZAK KRZYSZTOF         759180  11  115  117 10 10  9  6  5  9  4  3  2  3  61  2349.31 20704.48 718
  27 WIESIOŁEK MARIAN        756920  10   45  125  6 10  8  8  4  2  6  4  5  4  57  3165.76 20497.23 218
  28 SAJDOK Stanisław        759020  15   21   86 10 10  9 10  6  2  4  1  5  4  61  3199.44 19846.501027
  29 RYŚ Henryk              757940  15   91  145 10 10 10  3  4  4  4  6  4  3  58  2295.84 19598.161026
  30 MENDRYS Andrzej         754700  10   27  180 10  9 10  6  7  1  4  4  6  2  59  1603.46 19422.44 808
  31 SOBAŁA Tadeusz          756220  10  104  130  4  2  -  7  9  5  4  6  5  3  45  2356.81 18950.04 724
  32 MYDLAK Józef            753480  10   76  101  - 10  7  8  7  3  4  3  4  3  49  2405.47 18378.80 226
  33 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  10   39   42  -  - 10 10  3  6  1  3  5  4  42  3296.77 17313.36 917
  34 GÓREK STEFAN            757480               10 10  4  9  5  9  5  -  -  -  52          16883.27 220
  35 LACH Stanisław          754750   6   61   89 10  8  8  7  5  3  -  2  6  3  52  2412.42 16384.01 712
  36 WITKIEWICZ Marek        753970               10  9 10 10  8  3  2  1  3  -  56          16332.49 225
  37 POGORZAŁEK Alfred       759180  10  121  178 10 10  -  9  4  6  2  2  4  2  49  1554.26 15827.14 716
  38 MACIEJA Zygmunt         755950                8 10 10  6  5  3  2  0  6  -  50          14438.80 215
  39 DRZEWIECKI R            757390               10 10  - 10  4  9  0  0  3  -  46          14422.90 706
  40 MŁOCEK Zygmunt          752510  10  135       2  6  6  4  9  3  3  0  5  1  39   784.89 13320.49 815
  41 WAŁACH Rufin            758440               10  9  7 10  3  5  0  2  2  -  48          13126.88 914
  42 GÓRNICKI Jerzy          755250  10  169      10 10 10  6  5  4  0  1  1  1  48   766.71 12658.07 720
  43 BEDNARZ Henryk          758560   5  173       8  - 10  5  5  1  1  2  5  1  38   764.57 12012.92 901
  44 WIESIOŁEK IRENEUSZ      756920   7  107  165  2  5  4  2  5  1  5  3  0  3  30  2330.06 11974.17 217
  45 STARCZYNOWSKI Jan       754870   9   52  122  3 10 10  2  3  2  1  0  1  2  34  1621.11  9291.57 819
  46 MORAWSKI Jan            756820                6  4  -  4  6  1  4  0  1  -  26           8410.91 710
  47 WESOŁOWSKI Kazimierz    757330  10   62  157  3  5  -  3  1  2  1  3  0  3  21  2355.19  8133.97 918
  48 FICEK Jan               758310  10   56  138  3  4  -  3  -  2  2  1  -  4  19  3149.17  7689.66 922
  49 KOFEL Jan               762300                0  8 10  7  -  1  -  1  2  -  29           7415.10 939
  50 BRYŁKA EDMUND           755540                7  9  -  -  1  4  1  1  3  -  26           6958.19 701
  51 DUDA Henryk             757740                0  -  2  3  3  2  2  3  2  -  17           6919.631041
  52 CHMIEL Robert           757070   3   84       9  6  1  -  3  -  1  3  0  1  24   812.16  6819.37 208
  53 MROWIŃSKI Ryszard       756080                8  7  -  2  4  4  0  0  1  -  26           6707.30 715
  54 GLINKA Joachim          756830                0  3  3  1 10  0  0  0  1  -  18           5406.96 904
  55 LAZAR MARIAN            752610                2  3  1  4  2  1  -  1  0  -  14           4290.10 810
  56 WIDERA Jan              757680                1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  11           3092.64 727
  57 PASZEK Wincenty         756080                1  0  -  1  3  0  1  0  0  -   6           2159.22 711
  58 KUSZAJ Kazimierz        753110                1  5  -  1  0  0  0  1  -  -   8           1953.87 814
  59 PILARZ Marek            758400                1  4  0  0  3  0  -  0  0  -   8           1869.21 926
  60 TOMASZKIEWICZ Karol     755290   5   94       0  1  0  0  1  0  0  0  0  1   3   806.81  1367.15 223
  61 SOBOTA Stanisław        756800   7            0  -  3  0  1  0  0  -  -  0   4            872.34 911
  62 PYRSKI Leszek           762490                1  3  -  -  -  0  0  -  -  -   4            680.91 910
  63 GRELA Stanisław         756190                1  3  -  -  -  -  -  -  -  -   4            654.28 729
  64 ROSS Jerzy              755380                0  1  -  0  1  -  -  -  -  -   2            543.951008

      +---+----------------------+--+---------------------------------+-----------------+
      |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|            KONKURSY             | PUNKTY - "nr 2" |
      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|RAZ| Lot 10 |  RAZEM |
      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5933.79 31619.37 
         2 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5775.50 31287.09 
         3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5859.46 31229.89 
         4 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5862.12 31188.64 
         5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5646.08 30744.83 
         6 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  69  4985.27 30392.37 
         7 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5722.01 30242.88 
         8 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5663.73 29937.99 
         9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  68  4033.53 29449.19 
        10 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  6  68  4779.38 28457.30 
        11 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  68  4101.97 28446.01 
        12 HOLEWA Edmund          10  7  7  6  7  7  7  7  7  7  5  67  3940.47 28316.91 
        13 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  68  4026.58 28079.97 
        14 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  66  2447.18 27777.17 
        15 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  66  2467.50 27696.32 
        16 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  67  3317.09 27416.81 
        17 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  6  7  4  66  3239.55 27070.07 
        18 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  5  7  6  6  66  4845.16 26534.25 
        19 ŚWIERKOT Marek         10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  66  2382.47 26155.93 
        20 JANIK Henryk            9  7  7  0  7  7  7  7  7  7  5  61  3898.77 25810.14 
        21 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  -  5  5  7  7  7  7  7  7  2  54  1616.30 23314.42 
        22 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  7  7  3  7  3  5  6  59  4809.32 22963.20 
        23 WIESIOŁEK MARIAN        2  6  7  7  7  7  5  6  4  7  4  60  3165.76 22750.20 
        24 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  5  5  5  7  7  2  59  1636.09 22422.60 
        25 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  6  3  7  1  59   800.93 22014.29 
        26 RYŚ Henryk             10  7  7  7  3  6  5  4  6  7  5  57  3883.80 21967.26 
        27 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  5  4  7  -  58          21696.36 
        28 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  7  5  6  7  -  59          21534.84 
        29 RADZIEJEWSKI JERZY      9  -  -  7  7  7  6  4  4  6  4  45  3296.77 20030.84 
        30 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  2  4  4  7  2  54  1603.46 19649.20 
        31 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  6  5  7  4  3  2  3  51  2349.31 18618.67 
        32 SOBAŁA Tadeusz          7  5  2  -  7  7  5  4  6  5  3  44  2356.81 18432.53 
        33 MYDLAK Józef            2  -  7  7  7  7  5  4  3  4  3  47  2405.47 18417.69 
        34 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  5  3  -  2  6  3  47  2412.42 15685.90 
        35 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  -  7  7  6  2  2  4  2  44  1554.26 15656.00 
        36 GÓREK STEFAN            2  7  7  4  7  7  7  5  -  -  -  44          15173.63 
        37 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  0  2  4  -  48          14944.46 
        38 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  6  7  4  2  0  6  -  46          14676.00 
        39 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  7  3  2  1  4  -  45          14088.83 
        40 BEDNARZ Henryk          9  7  -  7  5  7  2  2  4  5  1  40   764.57 14052.82 
        41 MŁOCEK Zygmunt          8  3  6  6  4  7  4  3  0  5  1  39   784.89 13182.80 
        42 DRZEWIECKI R            7  7  7  -  7  7  7  0  0  4  -  39          12996.27 
        43 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  2  5  4  2  7  1  5  3  0  3  32  2330.06 12809.48 
        44 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  6  7  4  0  1  1  1  41   766.71 12238.79 
        45 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  7  7  2  6  2  1  0  1  2  31  1621.11  9529.06 
        46 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  3  5  -  3  4  2  1  3  0  3  24  2355.19  9266.59 
        47 CHMIEL Robert           2  7  6  1  -  7  -  2  4  0  1  28   812.16  9085.84 
        48 DUDA Henryk            10  0  -  3  3  7  3  2  3  2  -  23           9030.91 
        49 MORAWSKI Jan            7  6  4  -  4  7  1  4  0  1  -  27           8977.92 
        50 BRYŁKA EDMUND           7  7  7  -  -  6  4  1  1  3  -  29           8535.34 
        51 FICEK Jan               9  3  4  -  4  -  3  2  1  -  4  21  3149.17  8386.77 
        52 KOFEL Jan               9  0  7  7  7  -  1  -  1  2  -  25           6749.27 
        53 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  -  2  4  4  0  0  1  -  25           6576.39 
        54 LAZAR MARIAN            8  2  3  1  4  3  1  -  1  0  -  15           4690.50 
        55 GLINKA Joachim          9  0  3  3  1  7  0  0  0  1  -  15           4391.52 
        56 PASZEK Wincenty         7  1  0  -  1  6  0  1  0  0  -   9           3375.07 
        57 WIDERA Jan              7  1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  11           3092.64 
        58 KUSZAJ Kazimierz        8  1  5  -  1  2  0  0  1  -  -  10           2728.20 
        59 PILARZ Marek            9  2  4  0  0  3  0  -  0  0  -   9           1985.24 
        60 SOBOTA Stanisław        9  0  -  4  1  1  0  0  -  -  0   6           1412.95 
        61 TOMASZKIEWICZ Karol     2  0  1  0  0  1  0  0  0  0  1   3   806.81  1367.15 
        62 ROSS Jerzy             10  0  1  -  0  2  -  -  -  -  -   3            946.75 
        63 PYRSKI Leszek           9  1  3  -  -  -  0  0  -  -  -   4            680.91 
        64 GRELA Stanisław         7  1  3  -  -  -  -  -  -  -  -   4            654.28 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 10
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|OBRĄCZKA RODOWA|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
       1 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-11-6809  0  10   4321.04  3659.87
       2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-5427  0  10   4293.50  3633.49
       3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-12-6214  0  10   4150.81  3633.49
       4 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7153  1   9   4049.17  3463.80
       5 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0168-14-4283  0   9   4032.19  3497.85
       6 STABIK HENRYK          10 PL-0124-09-5789  0   9   4006.17  3499.50
       7 STABIK HENRYK          10 PL-0124-11-6666  1   9   3991.93  3517.41
       8 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6170  0   9   3979.85  3238.20
       9 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-13-1661  1   9   3946.41  3420.60
      10 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-13- 559  0   9   3919.94  3463.52
      11 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-12-5585  0   8   3891.77  3337.53
      12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-12-7325  1   9   3884.80  3461.17
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-14-7866  0   9   3853.93  3286.58
      14 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0124-14-7651  0   8   3850.73  3328.40
      15 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-14- 334  1   8   3836.82  3291.45
      16 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-14-5143  1   9   3804.96  3230.85
      17 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-15-4704  0   9   3777.46  3324.98
      18 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6134  1   8   3755.25  3312.01
      19 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-1053  0   9   3750.73  3286.58
      20 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-14-5120  0   9   3705.04  3230.85
      21 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0152-14-4056  1   8   3696.94  3132.56
      22 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7089  0   8   3668.03  3141.93
      23 JANIK Henryk            9 PL-0124-15- 353  1   8   3642.26  3326.60
      24 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-14-5183  1   7   3614.92  3163.29
      25 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7012  0   7   3605.85  3213.85
      26 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5509  0   8   3595.97  3114.76
      27 STABIK HENRYK          10 PL-0124-12- 962  0   7   3573.40  3213.85
      28 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7061  0   7   3562.09  3213.85
      29 HOLEWA Edmund          10 PL-0124-13- 718  0   8   3550.87  3086.48
      30 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7001  1   8   3537.62  3116.79
      31 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-15- 670  0   7   3510.19  2974.64
      32 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-13-2836  0   7   3486.13  2981.60
      33 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-15-4343  0   8   3481.25  2990.86
      34 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7026  0   7   3473.03  3021.55
      35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7845  1   8   3467.23  3137.56
      36 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3168  1   7   3423.41  2965.38
      37 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 239  0   9   3412.24  2872.90
      38 ŻOŁNECZKO Dawid         9 PL-0124-15-2071  0   9   3407.83  2879.37
      39 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-12-2409  0   9   3399.38  2872.90
      40 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-11-   184087  0   7   3379.86  3000.85
      41 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-14-  11  0   8   3377.47  2721.31
      42 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3146  1   9   3369.59  2862.49
      43 CYRA Andrzej           10 PL-0124-15-8509  0   7   3359.60  3020.72
      44 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0215-14-4929  1   8   3331.02  2702.06
      45 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6120  0   9   3328.17  2833.49
      46 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-13-5837  0   9   3317.39  2862.49
      47 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7086  0   7   3301.40  2761.65
      48 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0124-12-1106  0   7   3286.92  2785.12
      49 STABIK HENRYK          10 PL-0124-10-4121  1   8   3271.44  2781.62
      50 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 207  0   7   3270.51  2796.07
      51 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5528  1   8   3257.36  2702.06
      52 NYCZ EDWARD             9 PL-0124-15-2050  0   6   3244.76  2842.08
      53 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-09-4772  0   7   3242.02  3039.80

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK Gabriela          sek 10   -  7 konk.  5780.31 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  6 konk.  5007.72 pkt.
           GAWEŁCZYK-RUS            sek  2   -  6 konk.  4857.44 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  6 konk.  4848.36 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  6 konk.  4830.18 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  5933.79 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  7 konk.  5862.12 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  5859.46 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5775.50 pkt.
           GAWEŁCZYK-RUS            sek  2   -  7 konk.  5722.01 pkt.