LISTA KONKURSOWA 14/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

               SULINGEN-2-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 16.07.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 757170 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 08°48'58.3"-52°41'21.6"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:30:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO          
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 41
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 547
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 183
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 110
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 137
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 16:16:23
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1293.61 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 18:27:51
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1056.93 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 2h.11m.4s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  7|   77|   30| 39.0|
                    |BRYNOW         |  4|   34|    9| 26.5|
                    |PANEWNIKI      |  7|   77|   26| 33.8|
                    |PIOTROWICE     | 12|  162|   46| 28.4|
                    |PODLESIE       | 11|  197|   72| 36.5|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 41|  547|  183| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+--------+--------+------+------+-----+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |s.|  W- K- S|S|OBRĄCZKA RODOWA|P|T PRZYL.|PRĘDKOŚĆ|COEFIC|COEF-M| GMP |PUNKTY | PKT-2 |ODLEGŁ.|
+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+--------+--------+------+------+-----+-------+-------+-------+
    1 TURCZYK Andrzej         9  10- 6- 6 S PL-0124-12-6937 0 16:16:23  1293.61   1.83               856.62  856.62  758550
    2 PAJĄK Gotfryd          10  22-12- 7 C PL-0124-14-7651 0 16:18:40  1288.88   3.66               856.08  856.08  758720
    3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  32-17- 7 C PL-0124-13-5427 0 16:20:24  1285.62   5.48               855.53  855.53  759030
    4 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  12- 3- 3 S PL-0124-14-5197 0 16:17:13  1283.14   7.31               854.98  854.98  753480
    5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  15- 9- 7 S PL-0163-09-4772 0 16:25:27  1277.69   9.14               854.44  854.44  760800
    6 GAWEŁCZYK-RUS           2  15- 9- 6 S PL-0124-15-2821 1 16:21:33  1277.44  10.97               853.89  853.89  755670
    7 STABIK HENRYK          10  30-15- 7 S PL-0124-12- 962 0 16:24:38  1276.13  12.80               853.34  853.34  758830
    8 PISZCZEK Stanisław      8  11- 4- 4 C PL-0167-12-1854 0 16:23:14  1273.18  14.63               852.80  852.80  755290
    9 STABIK HENRYK          10  < 2>  26 - PL-11-   185004 0 16:30:33  1263.56  16.45               852.25  852.25  758830
   10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  27 C PL-0124-14-7858 0 16:32:16  1263.23  18.28               851.71  851.71  760800
   11 STABIK Gabriela        10  19- 8- 6 C PL-0124-12-  32 0 16:32:16  1259.96  20.11               851.16  851.16  758830
   12 SUJKA Bogdan            8  20- 7- 3 S PL-0124-11- 781 0 16:32:53  1252.27  21.94               850.61  850.61  754970
   13 TEODORCZYK Zdzisław     9  10- 2- 2 S PL-0124-13-4499 0 16:35:49  1249.06  23.77               850.07  850.07  756700
   14 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2>---- S PL-0124-15- 907 1 16:36:01  1248.65  25.59               849.52  849.52  756700
   15 SUJKA Bogdan            8  < 2>  63 C PL-0124-14- 968 0 16:34:38  1248.64  27.42               848.97  848.97  754970
   16 WAŁACH Rufin            9  15- 3- 3 S PL-0124-13-5370 0 16:37:59  1247.47  29.25               848.43  848.43  758440
   17 HOLEWA Edmund          10  22- 4- 4 S PL-0124-13- 718 0 16:36:46  1246.54  31.08               847.88  847.88  756360
   18 FIJOŁEK Mirosław        8  15- 8- 6 C PL-0124-11-2932 1 16:36:21  1246.52  32.91               847.33  847.33  755830
   19 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2>  20 S PL-0124-14-5120 0 16:36:31  1245.92  34.73               846.79  846.79  755670
   20 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3>  28 S PL-0124-13-6802 0 16:36:58  1244.99  36.56               846.24  846.24  755670
   21 FICEK Jan               9  14- 3- 3 S PL-0124-15- 720 1 16:40:10  1242.79  38.39               845.69  845.69  758310
   22 HOLEWA Edmund          10  < 2> 123 S PL-0124-15-4101 0 16:39:21  1241.26  40.22               845.15  845.15  756360
   23 SZLACHTA Jan            2   7- 5- 5 S PL-0124-14-5318 0 16:39:54  1239.73  42.05               844.60  844.60  756110
   24 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  25 C PL-0124-11-2676 1 16:42:03  1234.92  43.88               844.06  844.06  755830
   25 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  31 C PL-0124-15-6170 0 16:42:07  1234.78  45.70               843.51  843.51  755830
   26 STABIK HENRYK          10  < 3>  45 - PL-0124-09-5789 0 16:44:34  1234.74  47.53               842.96  842.96  758830
   27 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  35 C PL-0124-15-4343 0 16:46:17  1234.50  49.36               842.42  842.42  760800
   28 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4>  54 S PL-0124-14-5101 1 16:44:00  1230.73  51.19               841.87  841.87  755670
   29 MYDLAK Józef            2  14- 3- 3 C PL-OL-11-183930 1 16:42:52  1229.44  53.02               841.32  841.32  753480
   30 STABIK Gabriela        10  < 2>  33 C PL-0124-12-  82 0 16:48:10  1227.55  54.84               840.78  840.78  758830
   31 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4>  46 C PL-0124-15-6134 1 16:45:53  1227.23  56.67               840.23  840.23  755830
   32 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  41 R DV-1389-15- 564 0 16:49:07  1225.49  58.50               839.68  839.68  758720
   33 STABIK Gabriela        10  < 3>  74 S PL-0124-15-4529 0 16:49:19  1225.27  60.33               839.14  839.14  758830
   34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  39 S PL-0124-14-7875 0 16:50:45  1222.76  62.16               838.59  838.59  759030
   35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  40 S PL-0163-12-3544 0 16:53:06  1220.99  63.99               838.04  838.04  760800
   36 RADZIEJEWSKI JERZY      9  16- 5- 4 S PL-0124-14-4713 0 16:51:38  1219.96  65.81               837.50  837.50  758370
   37 SOBAŁA Tadeusz          7  10- 2- 2 S PL-0124-14-6318 0 16:50:54  1217.94  67.64               836.95  836.95  756220
   38 MENDRYS Andrzej         8  10- 5- 5 S PL-0124-14- 237 0 16:50:25  1216.44  69.47               836.40  836.40  754700
   39 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  43 - PL-0124-13-4572 0 16:54:44  1214.97  71.30               835.86  835.86  759030
   40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5>  42 S PL-0124-14-7845 1 16:56:14  1214.88  73.13               835.31  835.31  760800
   41 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  48 S PL-0168-14-4283 0 16:54:35  1214.76  74.95               834.77  834.77  758720
   42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6>  50 S PL-0124-15-4321 0 16:56:28  1214.43  76.78               834.22  834.22  760800
   43 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  76 S PL-0124-13-4574 0 16:55:05  1214.29  78.61               833.67  833.67  759030
   44 RYŚ Henryk             10  15- 7- 5 S PL-0124-13- 303 0 16:54:28  1213.74  80.44               833.13  833.13  757940
   45 STABIK HENRYK          10  < 4>  53 S PL-0124-14-7086 0 16:56:31  1211.19  82.27               832.58  832.58  758830
   46 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5>  52 R PL-0124-12-4642 0 16:56:20  1206.75  84.10               832.03  832.03  755830
   47 MENDRYS Andrzej         8  < 2>  69 S PL-0124-14-1402 1 16:55:44  1206.11  85.92               831.49  831.49  754700
   48 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  85 C DV-1389-13-2836 0 16:59:27  1205.37  87.75               830.94  830.94  758720
   49 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  15- 5- 3 R PL-0124-12-7300 0 16:59:58  1205.00  89.58               830.39  830.39  759110
   50 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7>  77 C PL-0163-11-6809 0 17:01:29  1204.78  91.41               829.85  829.85  760800
   51 KWIOTEK Andrzej         2  14- 6- 5 S PL-0125-12- 122 1 16:57:30  1204.70  93.24               829.30  829.30  755950
   52 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6>  87 S PL-0124-15-6113 0 16:57:34  1204.38  95.06               828.75  828.75  755830
   53 STABIK HENRYK          10  < 5>  56 - PL-0124-14-7061 0 17:00:09  1204.21  96.89               828.21  828.21  758830
   54 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5>  75 R PL-0124-12-7404 0 16:58:51  1201.67  98.72               827.66  827.66  755670
   55 TURCZYK Andrzej         9  < 2>  99 S PL-0124-13-5810 0 17:01:45  1200.71 100.55               827.12  827.12  758550
   56 STABIK HENRYK          10  < 6>  58 C PL-0124-14-7004 0 17:02:19  1200.08 102.38               826.57  826.57  758830
   57 ŚWIERKOT Marek         10  13- 5- 5 S PL-0124-15-4093 1 17:02:10  1199.57 104.20               826.02  826.02  758330
   58 STABIK HENRYK          10  < 7>  65 - PL-0124-12- 908 0 17:02:49  1199.13 106.03               825.48  825.48  758830
   59 SZLACHTA Jan            2  < 2> 144 S PL-0124-12-7573 1 17:01:21  1197.61 107.86               824.93  824.93  756110
   60 WIESIOŁEK MARIAN        2  10- 4- 4 S PL-0124-14-5001 0 17:02:21  1197.00 109.69               824.38  824.38  756920
   61 GÓRNICKI Jerzy          7  10- 3- 3 S PL-0124-14-6411 0 17:01:04  1196.78 111.52               823.84  823.84  755250
   62 MYDLAK Józef            2  < 2> 157 C PL-0124-13-1456 1 16:59:45  1196.48 113.35               823.29  823.29  753480
   63 SUJKA Bogdan            8  < 3> 103 R PL-0124-14- 999 0 17:01:53  1194.79 115.17               822.74  822.74  754970
   64 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2>  91 S PL-0124-15-2081 1 17:05:33  1193.25 117.00               822.20  822.20  758370
   65 STABIK HENRYK          10  < 8> 102 R PL-11-   185036 0 17:06:50  1191.57 118.83               821.65  821.65  758830
   66 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  79 S PL-0124-12-7327 0 17:07:09  1191.42 120.66               821.10  821.10  759110
   67 WAŁACH Rufin            9  < 2>  71 S PL-0124-13-5341 1 17:08:24  1188.03 122.49               820.56  820.56  758440
   68 RYŚ Henryk             10  < 2>  84 S PL-0124-13- 301 1 17:08:31  1187.03 124.31               820.01  820.01  757940
   69 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 158 S PL-0124-14- 207 0 17:06:08  1186.39 126.14               819.47  819.47  754700
   70 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2>---- S PL-0155-11-3458 0 17:07:53  1185.51 127.97               818.92  818.92  756220
   71 WAŁACH Rufin            9  < 3>---- S PL-0124-11- 783 0 17:10:59  1183.24 129.80               818.37  818.37  758440
   72 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 107 S PL-0124-12-8140 0 17:11:20  1180.23 131.63               817.83  817.83  756920
   73 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 106 S PL-0125-14-6187 0 17:10:43  1179.85 133.46               817.28  817.28  755950
   74 STABIK Gabriela        10  < 4>  81 C PL-0124-14-7089 0 17:13:21  1179.50 135.28               816.73  816.73  758830
   75 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6>  82 R PL-0124-15-2849 1 17:10:55  1179.05 137.11               816.19  816.19  755670
   76 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  83 C PL-0124-12-6214 0 17:13:49  1178.95 138.94               815.64  815.64  759030
   77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 104 R PL-0124-14-7869 0 17:15:40  1178.32 140.77               815.09  815.09  760800
   78 PISZCZEK Stanisław      8  < 2>  80 S PL-0124-15-5640 0 17:11:24  1177.56 142.60               814.55  814.55  755290
   79 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  97 R PL-0110-12- 384 1 17:16:06  1174.91 144.42               814.00  814.00  759110
   80 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 153 C PL-0152-14-4056 1 17:13:04  1174.51 146.25               813.45  813.45  755290
   81 STABIK Gabriela        10  < 5> 117 S PL-0124-14-7177 1 17:16:30  1173.75 148.08               812.91  812.91  758830
   82 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7>  96 S PL-11-  183518  0 17:14:25  1172.64 149.91               812.36  812.36  755670
   83 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  86 - PL-0124-15- 679 0 17:18:11  1171.01 151.74               811.81  811.81  759030
   84 RYŚ Henryk             10  < 3> 111 C PL-0124-15-4821 0 17:17:56  1169.78 153.56               811.27  811.27  757940
   85 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  89 - DV-1389-14- 244 0 17:19:24  1168.34 155.39               810.72  810.72  758720
   86 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  95 R PL-0168-14-4278 0 17:19:50  1168.04 157.22               810.18  810.18  759030
   87 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 179 S PL-0124-14-  24 1 17:18:18  1165.86 159.05               809.63  809.63  755830
   88 PUDEŁKO Józef          10   8- 3- 3 C PL-0124-10-9604 0 17:21:46  1164.51 160.88               809.08  809.08  758990
   89 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  90 S DV-1389-14- 207 0 17:22:09  1163.41 162.71               808.54  808.54  758720
   90 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  94 R DV-1389-15- 511 0 17:22:31  1162.76 164.53               807.99  807.99  758720
   91 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 162 S PL-0137-12-8369 0 17:22:27  1162.34 166.36               807.44  807.44  758370
   92 WIDUCH Dariusz          9  15- 2- 2 C PL-0124-15-  36 1 17:22:56  1160.78 168.19               806.90  806.90  757910
   93 CYRA Andrzej           10  27- 6- 3 - PL-0124-15-8509 0 17:24:27  1158.84 170.02               806.35  806.35  758400
   94 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 119 R DV-1389-14- 209 0 17:24:49  1158.68 171.85               805.80  805.80  758720
   95 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8>  98 - PL-0317-15-3452 0 17:25:48  1157.41 173.67               805.26  805.26  759030
   96 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 101 R PL-0124-15-2870 1 17:23:03  1157.14 175.50               804.71  804.71  755670
   97 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4> 120 S PL-0124-13-5509 0 17:26:41  1155.98 177.33               804.16  804.16  759110
   98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 105 R PL-0124-12-6237 0 17:27:39  1154.16 179.16               803.62  803.62  759030
   99 TURCZYK Andrzej         9  < 3> 165 S PL-0124-14-3131 1 17:27:15  1154.13 180.99               803.07  803.07  758550
  100 ŚWIERKOT Marek         10  < 2> 116 S PL-0124-14-4488 0 17:27:06  1154.06 182.82               802.53  802.53  758330
  101 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9>---- S PL-0124-14- 356 0 17:25:13  1153.31 184.64               801.98  801.98  755670
  102 STABIK HENRYK          10  < 9> 113 C PL-0124-14-7020 0 17:28:52  1151.72 186.47               801.43  801.43  758830
  103 SUJKA Bogdan            8  < 4> 112 R PL-0124-15-5071 1 17:26:07  1150.66 188.30               800.89  800.89  754970
  104 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9>---- R PL-0124-14-7838 0 17:32:34  1148.26 190.13               800.34  800.34  760800
  105 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 114 C PL-0124-14-7866 0 17:33:10  1144.55 191.96               799.79  799.79  759030
  106 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 134 S PL-0125-10-5216 0 17:30:34  1144.40 193.78               799.25  799.25  755950
  107 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 177 S PL-0124-13-6344 0 17:32:34  1142.41 195.61               798.70  798.70  756920
  108 POGORZAŁEK Alfred       7   7- 3- 3 S PL-0124-15-3796 0 17:35:10  1141.34 197.44               798.15  798.15  759180
  109 JANIK Henryk            9   8- 2- 2 S PL-0124-15- 377 0 17:34:03  1140.22 199.27               797.61  797.61  757160
  110 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 129 S PL-0124-15-3788 1 17:37:08  1137.97 201.10               797.06  797.06  759180
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
  111 RYŚ Henryk             10  < 4> 132 R PL-0124-14-7510 0 17:36:53  1136.54                      796.51  796.51  757940
  112 SUJKA Bogdan            8  < 5> 130 R PL-0124-12- 887 1 17:34:43  1135.78                      795.97  795.97  754970
  113 STABIK HENRYK          10  <10> 131 C PL-0124-11-6666 1 17:38:27  1135.21                      795.42  795.42  758830
  114 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 122 - PL-0124-13-6035 1 17:39:06  1134.40                      794.87  794.87  759030
  115 WIDUCH Dariusz          9  < 2>---- C PL-0124-12-6103 0 17:39:08  1132.67                      794.33  794.33  757910
  116 ŚWIERKOT Marek         10  < 3> 118 S PL-0124-14-4448 0 17:39:50  1132.12                      793.78  793.78  758330
  117 STABIK Gabriela        10  < 6> 124 R PL-0124-14-7006 1 17:40:31  1131.71                      793.24  793.24  758830
  118 ŚWIERKOT Marek         10  < 4> 146 S PL-0124-14-4486 1 17:41:00  1130.15                      792.69  792.69  758330
  119 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 139 C DV-1389-14- 227 0 17:41:26  1130.00                      792.14  792.14  758720
  120 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>---- S PL-0124-12-7325 1 17:42:28  1128.84                      791.60  791.60  759110
  121 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 150 C PL-0124-14-7223 1 17:43:00  1127.77                      791.05  791.05  758990
  122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 137 R PL-0125-12-4646 1 17:43:12  1127.50                      790.50  790.50  759030
  123 HOLEWA Edmund          10  < 3> 181 S PL-0124-14-7344 0 17:41:14  1126.82                      789.96  789.96  756360
  124 STABIK Gabriela        10  < 7> 178 R PL-0124-15-4502 0 17:44:37  1124.83                      789.41  789.41  758830
  125 CYRA Andrzej           10  < 2> 133 S PL-0124-14-8418 1 17:44:30  1124.39                      788.86  788.86  758400
  126 DUDA Henryk            10  11- 2- 2 S PL-0124-14-7695 0 17:44:43  1123.05                      788.32  788.32  757740
  127 STARCZYNOWSKI Jan       8   5- 1- 1 S PL-0124-14- 531 0 17:42:10  1123.04                      787.77  787.77  754870
  128 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 180 C PL-0124-14-5183 1 17:41:46  1121.64                      787.22  787.22  753480
  129 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3>---- S PL-0124-14-6088 0 17:47:38  1120.34                      786.68  786.68  759180
  130 SUJKA Bogdan            8  < 6> 148 C PL-0124-14- 975 1 17:44:13  1119.77                      786.13  786.13  754970
  131 STABIK HENRYK          10  <11> 135 S PL-0124-14-7058 0 17:47:42  1119.71                      785.59  785.59  758830
  132 RYŚ Henryk             10  < 5> 143 S PL-0124-14-7503 1 17:47:19  1119.03                      785.04  785.04  757940
  133 CYRA Andrzej           10  < 3> 149 S PL-0124-15-4240 0 17:50:07  1115.10                      784.49  784.49  758400
  134 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 154 R PL-0125-14-5701 1 17:48:06  1114.81                      783.95  783.95  755950
  135 STABIK HENRYK          10  <12> 151 - PL-0124-14-7107 1 17:50:50  1114.56                      783.40  783.40  758830
  136 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 141 S PL-0124-13-2992 1 17:47:55  1114.08                      782.85  782.85  755250
  137 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 147 - PL-0124-14-4370 0 17:51:57  1113.03                      782.31  782.31  759030
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
  138 JANIK Henryk            9  < 2>---- S PL-0124-14-3080 1 17:50:28  1112.71                      781.76  781.76  757160
  139 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 142 S DV-1704-16- 790 0 17:52:16  1112.06                      781.21  781.21  758720
  140 ŻOŁNECZKO Dawid         9   5- 1- 1 S PL-0124-14-4074 1 17:53:56  1111.03                      780.67  780.67  759870
  141 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3>---- S PL-0124-13-2989 1 17:49:54  1110.83                      780.12  780.12  755250
  142 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 183 C DV-1389-14- 214 0 17:53:03  1110.78                      779.57  779.57  758720
  143 RYŚ Henryk             10  < 6> 164 C PL-0124-14-7521 0 17:52:25  1110.67                      779.03  779.03  757940
  144 SZLACHTA Jan            2  < 3> 156 S PL-0124-14-5314 0 17:51:26  1109.59                      778.48  778.48  756110
  145 KOZAK KRZYSZTOF         7   7- 1- 1 S PL-0124-15-3707 0 17:54:58  1108.35                      777.94  777.94  759180
  146 ŚWIERKOT Marek         10  < 5>---- S PL-0163-15-5450 1 17:54:24  1108.02                      777.39  777.39  758330
  147 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 152 - PL-0124-15- 977 1 17:55:12  1107.75                      776.84  776.84  759030
  148 SUJKA Bogdan            8  < 7>---- R PL-0124-12-2423 0 17:51:49  1107.29                      776.30  776.30  754970
  149 CYRA Andrzej           10  < 4> 159 S PL-0124-13-8285 1 17:55:54  1105.70                      775.75  775.75  758400
  150 PUDEŁKO Józef          10  < 3>---- S PL-0124-12-1419 0 17:56:46  1105.16                      775.20  775.20  758990
  151 STABIK HENRYK          10  <13> 160 - PL-0124-15-4473 0 17:56:42  1105.04                      774.66  774.66  758830
  152 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 166 S PL-0124-14-7880 1 17:57:22  1104.26                      774.11  774.11  759030
  153 PISZCZEK Stanisław      8  < 4>---- S PL-0124-14-  43 1 17:54:47  1102.96                      773.56  773.56  755290
  154 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 176 S PL-0125-14-5370 0 17:55:36  1102.61                      773.02  773.02  755950
  155 SAJDOK Stanisław       10  15- 1- 1 S PL-0124-15-4557 0 17:58:39  1102.19                      772.47  772.47  759020
  156 SZLACHTA Jan            2  < 4> 175 S PL-0124-12-8811 1 17:56:27  1101.48                      771.92  771.92  756110
  157 MYDLAK Józef            2  < 3>---- S PL-0124-14-5196 0 17:56:42  1097.25                      771.38  771.38  753480
  158 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 161 S PL-0124-13-8887 1 17:57:50  1097.21                      770.83  770.83  754700
  159 CYRA Andrzej           10  < 5> 170 R PL-0124-15-4243 1 18:03:01  1094.35                      770.28  770.28  758400
  160 STABIK HENRYK          10  <14> 172 C PL-0124-14-7012 0 18:03:56  1093.52                      769.74  769.74  758830
  161 MENDRYS Andrzej         8  < 5>---- S PL-0124-12-4908 1 18:00:32  1092.92                      769.19  769.19  754700
  162 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 163 R PL-0124-15- 860 0 18:04:35  1091.83                      768.65  768.65  758370
  163 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5>---- S PL-0124-15- 854 1 18:06:55  1088.18                      768.10  768.10  758370
  164 RYŚ Henryk             10  < 7>---- R PL-0124-13- 321 1 18:06:43  1087.87                      767.55  767.55  757940
  165 TURCZYK Andrzej         9  < 4> 173 S PL-0124-12-5585 0 18:08:15  1086.36                      767.01  767.01  758550
  166 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 167 C PL-0124-13-1053 0 18:09:01  1085.85                      766.46  766.46  759030
  167 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17>---- - PL-0124-15-7585 0 18:10:23  1083.74                      765.91  765.91  759030
  168 DUDA Henryk            10  < 2>---- S PL-0124-14-7440 1 18:10:03  1082.41                      765.37  765.37  757740
  169 MŁOCEK Zygmunt          8   5- 1- 1 S PL-0124-14- 130 0 18:05:25  1082.10                      764.82  764.82  752510
  170 CYRA Andrzej           10  < 6>---- - PL-0124-13-8249 0 18:12:26  1079.68                      764.27  764.27  758400
  171 FICEK Jan               9  < 2> 182 S PL-0124-13-4182 1 18:12:40  1079.19                      763.73  763.73  758310
  172 STABIK HENRYK          10  <15>---- - PL-0124-12-1000 1 18:13:19  1078.93                      763.18  763.18  758830
  173 TURCZYK Andrzej         9  < 5> 174 S PL-0124-14-3158 0 18:13:19  1078.53                      762.63  762.63  758550
  174 TURCZYK Andrzej         9  < 6>---- S PL-0124-13-5781 1 18:16:45  1073.29                      762.09  762.09  758550
  175 SZLACHTA Jan            2  < 5>---- S PL-0124-14-5315 0 18:15:20  1071.99                      761.54  761.54  756110
  176 KWIOTEK Andrzej         2  < 6>---- S PL-0125-12- 111 1 18:15:47  1071.08                      761.00  761.00  755950
  177 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4>---- S PL-0124-14-5026 1 18:19:42  1066.54                      760.45  760.45  756920
  178 STABIK Gabriela        10  < 8>---- C PL-0124-12-  53 0 18:23:35  1063.41                      759.90  759.90  758830
  179 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8>---- R PL-0124-14-  29 1 18:21:56  1061.66                      759.36  759.36  755830
  180 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3>---- C PL-0124-12-7777 0 18:20:47  1060.07                      758.81  758.81  753480
  181 HOLEWA Edmund          10  < 4>---- S PL-0124-14-7041 0 18:24:18  1058.88                      758.26  758.26  756360
  182 FICEK Jan               9  < 3>---- S PL-0124-15- 729 1 18:26:58  1057.66                      757.72  757.72  758310
  183 PAJĄK Gotfryd          10  <12>---- R DV-1389-10-1482 0 18:27:51  1056.93                      757.17  757.17  758720
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
  184 PUDEŁKO Józef          10  < 4>---- S PL-0124-15-4708 0 18:28:17  1056.67                                      758990
  185 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2>---- S PL-0124-14- 537 0 18:25:50  1054.53                                      754870
  186 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18>---- R PL-11-   184087 0 18:31:13  1052.43                                      759030
  187 PISZCZEK Stanisław      8  < 5>---- S PL-0124-14- 338 0 18:28:26  1051.30                                      755290
  188 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6>---- S PL-0124-15- 745 1 18:31:25  1051.22                                      758370
  189 GLINKA Joachim          9  12- 0- 0 S PL-0124-12-6322 1 18:30:03  1051.08                                      756830
  190 STABIK HENRYK          10  <16>---- C PL-0124-14-7001 1 18:33:20  1049.07                                      758830
  191 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4>---- S PL-0124-15-2403 1 18:29:27  1047.30                                      753480
  192 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5>---- C PL-0124-14-5827 1 18:29:30  1047.23                                      753480
  193 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6>---- C PL-0124-14-5187 1 18:29:50  1046.74                                      753480
  194 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9>---- R PL-0124-13-2406 0 18:32:28  1046.18                                      755830
  195 DUDA Henryk            10  < 3>---- S PL-0124-14-7441 0 18:34:24  1046.02                                      757740
  196 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7>---- R PL-0124-16-4576 1 18:35:06  1045.88                                      758370
  197 WIDUCH Dariusz          9  < 3>---- S PL-0124-11- 680 0 18:34:50  1045.63                                      757910
  198 KWIOTEK Andrzej         2  < 7>---- R PL-0125-13-5367 0 18:34:16  1043.75                                      755950
+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                  KONKURSY                   |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK HENRYK           758830  30    7    9 10 10 10 10 10 10 10 10 10  6  0 10 10  7 123  5664.67 55945.401029
   2 STABIK Gabriela         758830  19   11   30 10 10 10 10 10 10  9  9 10  7  0 10 10  6 121  4920.62 54152.201030
   3 PAJĄK Gotfryd           758720  22    2   32 10 10 10 10 10 10 10 10  9  4  0  8 10  7 118  5683.25 52542.711003
   4 FIJOŁEK Mirosław        755830  15   18   24 10 10 10 10  9 10 10  9 10  4  0  9 10  6 117  5013.51 51718.49 802
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  32    3   34 10 10 10 10  8 10 10  9 10  6  0  5  9  7 114  5683.79 50838.14 921
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  15    5   10 10 10 10 10  9 10 10  8  8  6  0  5  8  7 111  5885.99 48957.691002
   7 TURCZYK Andrzej         758550  10    1   55 10 10  7 10  4 10  8 10 10  3  0 10 10  6 108  4778.54 48111.00 924
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  15   49   66 10 10 10 10  5 10 10 10 10  3  0  8  9  3 108  2416.86 46164.36 933
   9 PISZCZEK Stanisław      755290  11    8   78 10 10 10 10  7  8  9  7  9  3  0  4 10  4 101  3254.36 42499.19 816
  10 GAWEŁCZYK-RUS           755670  15    6   19 10 10 10 10  6  8 10  6  5  6  0  4  6  6  97  5003.13 42022.47 224
  11 SUJKA Bogdan            754970  20   12   15  5 10 10 10  7  9  8  9 10  2  0  6  9  3  98  2485.71 40539.29 818
  12 SZLACHTA Jan            756110   7   23   59 10 10  6 10  7 10  8  6  7  6  0  2  6  5  93  3981.47 39355.62 212
  13 PUDEŁKO Józef           758990   8   88  121 10 10 10 10  6 10  6  6  9  4  0  5  6  3  95  2375.33 38498.501024
  14 GŁOGOWSKI Mieczysław    753480  12    4  128  -  5  5  9  9 10  9  8  7  2  0  3 10  3  80  2401.01 35833.47 228
  15 WIDUCH Dariusz          757910  15   92  115 10 10 10 10  9  8  7 10  8  2  0  2  4  2  92  1601.23 35664.24 916
  16 HOLEWA Edmund           756360  22   17   22 10 10  5 10  6  6  5  6  8  4  0  6  5  4  85  3241.25 35095.061010
  17 NYCZ EDWARD             757160               10 10 10 10 10 10  6  3  7  1  0  8  8  -  93          34609.34 909
  18 TEODORCZYK Zdzisław     756700  10   13   14 10 10 10 10  1  7  7  5  5  4  0  7  6  2  84  1699.59 33524.79 932
  19 JANIK Henryk            757160   8  109  138 10  9  0  9  4  8  7  9  9  5  0  5  2  2  79  1579.37 33256.18 906
  20 ŚWIERKOT Marek          758330  13   57  100 10 10 10  7  8  8  7  6  7  2  0  2  3  5  85  3992.41 33080.521020
  21 KWIOTEK Andrzej         755950  14   51   73 10 10 10 10  2  3  5  7  6  5  0  3  8  5  84  3979.85 32996.93 219
  22 TARGOSZ Władysław       755850  11           10 10 10 10  8 10  5  4 10  -  0  2 10  0  89          32429.60 821
  23 BITTMANN Grzegorz       756100               10 10 10  6  4  8  5  6  8  -  0 10  8  -  85          31565.05 902
  24 MENDRYS Andrzej         754700  10   38   47 10  9 10  6  7  1  4  4  6  2  0  6  8  5  78  4027.38 30155.98 808
  25 ŻOŁNECZKO Dawid         759870   5  140      10 10 10  9  2  5  5  7  8  2  0  4  5  1  78   780.67 29007.16 928
  26 WIESIOŁEK MARIAN        756920  10   60   72  6 10  8  8  4  2  6  4  5  4  0  3  8  4  72  3201.36 28634.36 218
  27 CYRA Andrzej            758400  27   93  125 10 10 10 10  6  4  7  3  6  1  0  6  2  3  78  2349.10 28518.311005
  28 SOBAŁA Tadeusz          756220  10   37   70  4  2  -  7  9  5  4  6  5  3  -  5  8  2  60  1655.87 26833.64 724
  29 RYŚ Henryk              757940  15   44   68 10 10 10  3  4  4  4  6  4  3  0  2  1  5  66  4028.48 25146.611026
  30 MYDLAK Józef            753480  14   29   62  - 10  7  8  7  3  4  3  4  3  0  1  8  3  61  2435.99 24591.64 226
  31 KOZAK KRZYSZTOF         759180   7  145      10 10  9  6  5  9  4  3  2  3  -  3  2  1  67   777.94 24065.56 718
  32 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  16   36   64  -  - 10 10  3  6  1  3  5  4  0  1  3  4  50  3235.24 22240.07 917
  33 SAJDOK Stanisław        759020  15  155  223 10 10  9 10  6  2  4  1  5  4  0  2  0  1  64   772.47 21795.931027
  34 POGORZAŁEK Alfred       759180   7  108  110 10 10  -  9  4  6  2  2  4  2  -  3  2  3  57  2381.89 20622.04 716
  35 WAŁACH Rufin            758440  15   16   67 10  9  7 10  3  5  0  2  2  -  -  3  5  3  59  2487.36 19459.03 914
  36 LACH Stanisław          754750               10  8  8  7  5  3  -  2  6  3  -  1  5  -  58          18916.33 712
  37 WITKIEWICZ Marek        753970               10  9 10 10  8  3  2  1  3  -  -  0  4  -  60          18032.72 225
  38 GÓREK STEFAN            757480               10 10  4  9  5  9  5  -  -  -  -  -  -  -  52          16883.27 220
  39 MACIEJA Zygmunt         755950                8 10 10  6  5  3  2  0  6  -  -  1  3  -  54          16276.92 215
  40 GÓRNICKI Jerzy          755250  10   61  136 10 10 10  6  5  4  0  1  1  1  -  0  1  3  52  2386.81 15425.45 720
  41 MŁOCEK Zygmunt          752510   5  169       2  6  6  4  9  3  3  0  5  1  0  0  1  1  41   764.82 14445.17 815
  42 DRZEWIECKI R            757390               10 10  - 10  4  9  0  0  3  -  -  -  -  -  46          14422.90 706
  43 WIESIOŁEK IRENEUSZ      756920   5            2  5  4  2  5  1  5  3  0  3  0  2  2  0  34          13911.11 217
  44 BEDNARZ Henryk          758560                8  - 10  5  5  1  1  2  5  1  0  1  2  -  41          13358.69 901
  45 FICEK Jan               758310  14   21  171  3  4  -  3  -  2  2  1  -  4  0  4  -  3  26  2367.14 12374.34 922
  46 CHMIEL Robert           757070                9  6  1  -  3  -  1  3  0  1  0  5  5  -  34          11761.13 208
  47 DUDA Henryk             757740  11  126  168  0  -  2  3  3  2  2  3  2  -  -  3  3  2  25  1553.69 11392.621041
  48 WESOŁOWSKI Kazimierz    757330  10  200  234  3  5  -  3  1  2  1  3  0  3  0  4  2  0  27          11304.96 918
  49 MORAWSKI Jan            756820                6  4  -  4  6  1  4  0  1  -  0  4  1  -  31          11188.04 710
  50 STARCZYNOWSKI Jan       754870   5  127  185  3 10 10  2  3  2  1  0  1  2  -  0  0  1  35   787.77 10079.34 819
  51 KOFEL Jan               762300                0  8 10  7  -  1  -  1  2  -  0  -  1  -  30           7828.19 939
  52 BRYŁKA EDMUND           755540                7  9  -  -  1  4  1  1  3  -  -  0  2  -  28           7778.36 701
  53 GLINKA Joachim          756830  12  189  201  0  3  3  1 10  0  0  0  1  -  0  3  1  0  22           7594.21 904
  54 MROWIŃSKI Ryszard       756080                8  7  -  2  4  4  0  0  1  -  -  0  0  -  26           6707.30 715
  55 LAZAR MARIAN            752610                2  3  1  4  2  1  -  1  0  -  -  2  0  -  16           5537.81 810
  56 WIDERA Jan              757680                1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  -  -  0  -  11           3092.64 727
  57 PASZEK Wincenty         756080                1  0  -  1  3  0  1  0  0  -  -  1  1  -   8           3073.37 711
  58 PILARZ Marek            758400                1  4  0  0  3  0  -  0  0  -  0  1  0  -   9           2467.77 926
  59 KUSZAJ Kazimierz        753110                1  5  -  1  0  0  0  1  -  -  0  -  -  -   8           1953.87 814
  60 TOMASZKIEWICZ Karol     755290                0  1  0  0  1  0  0  0  0  1  -  -  -  -   3           1367.15 223
  61 SOBOTA Stanisław        756800                0  -  3  0  1  0  0  -  -  0  -  -  -  -   4            872.34 911
  62 PYRSKI Leszek           762490                1  3  -  -  -  0  0  -  -  -  -  -  -  -   4            680.91 910
  63 GRELA Stanisław         756190                1  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  -   4            654.28 729
  64 ROSS Jerzy              755380                0  1  -  0  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -   2            543.951008

+---+----------------------+--+---------------------------------------------+-----------------+
|Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                  KONKURSY                   | PUNKTY - "nr 2" |
|   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
|   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |
+---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5801.28 47143.36 
   2 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5861.39 46980.77 
   3 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  5743.37 46424.03 
   4 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  97  5845.54 45934.89 
   5 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  2  7  7  7  93  5788.72 45014.46 
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  96  5885.99 44956.33 
   7 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  96  5845.00 44294.79 
   8 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  7  96  5681.61 43570.02 
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  5  94  4061.25 43386.25 
  10 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  6  93  4778.54 42346.34 
  11 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  6  95  4690.00 42131.35 
  12 HOLEWA Edmund          10  7  7  6  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  4  92  3241.25 40817.27 
  13 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  4  7  4  88  3254.36 38761.64 
  14 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  2  90  1699.59 38327.01 
  15 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  5  7  6  6  7  3  7  6  89  4763.80 38035.33 
  16 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  6  5  2  7  5  87  3981.47 38021.03 
  17 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  6  7  4  7  5  7  3  88  2375.33 37465.65 
  18 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  2  7  2  84  1601.23 36551.15 
  19 ŚWIERKOT Marek         10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  3  5  5  86  3992.41 35879.71 
  20 WIESIOŁEK MARIAN        2  6  7  7  7  7  5  6  4  7  4  7  3  7  4  81  3201.36 32755.70 
  21 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  -  5  5  7  7  7  7  7  7  2  6  3  7  3  73  2401.01 32317.14 
  22 JANIK Henryk            9  7  7  0  7  7  7  7  7  7  5  3  5  2  2  73  1579.37 31958.97 
  23 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  2  4  4  7  2  3  6  7  5  75  4027.38 30975.27 
  24 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  7  5  6  7  -  7  7  7  -  80          30908.85 
  25 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  6  3  7  1  5  7  7  -  78          30465.71 
  26 RYŚ Henryk             10  7  7  7  3  6  5  4  6  7  5  2  2  3  7  71  5592.54 30332.03 
  27 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  5  5  5  7  7  2  3  4  5  1  72   780.67 28460.79 
  28 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  5  4  7  -  7  2  7  0  74          28251.77 
  29 SOBAŁA Tadeusz          7  5  2  -  7  7  5  4  6  5  3  -  7  7  2  60  1655.87 27148.27 
  30 MYDLAK Józef            2  -  7  7  7  7  5  4  3  4  3  6  1  7  3  64  2435.99 26420.76 
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      9  -  -  7  7  7  6  4  4  6  4  2  1  3  5  56  4003.89 26297.74 
  32 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  7  7  3  7  3  5  6  2  2  0  1  64   772.47 25555.35 
  33 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  0  2  4  -  -  3  7  3  61  2487.36 22098.78 
  34 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  6  5  7  4  3  2  3  -  3  2  1  57   777.94 21979.75 
  35 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  -  7  7  6  2  2  4  2  -  3  2  3  52  2381.89 20450.90 
  36 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  5  3  -  2  6  3  -  1  5  -  53          18218.22 
  37 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  6  7  4  2  0  6  -  -  1  3  -  50          16514.12 
  38 BEDNARZ Henryk          9  7  -  7  5  7  2  2  4  5  1  3  1  2  -  46          16307.99 
  39 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  7  3  2  1  4  -  -  0  5  -  50          16216.85 
  40 MŁOCEK Zygmunt          8  3  6  6  4  7  4  3  0  5  1  5  0  1  1  46   764.82 15846.76 
  41 GÓREK STEFAN            2  7  7  4  7  7  7  5  -  -  -  -  -  -  -  44          15173.63 
  42 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  6  7  4  0  1  1  1  -  0  1  3  45  2386.81 15006.17 
  43 CHMIEL Robert           2  7  6  1  -  7  -  2  4  0  1  0  5  7  -  40          14790.97 
  44 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  2  5  4  2  7  1  5  3  0  3  0  2  2  0  36          14746.42 
  45 MORAWSKI Jan            7  6  4  -  4  7  1  4  0  1  -  3  6  1  -  37          13885.03 
  46 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  3  5  -  3  4  2  1  3  0  3  2  5  2  0  33          13693.62 
  47 FICEK Jan               9  3  4  -  4  -  3  2  1  -  4  2  4  -  3  30  2367.14 13661.40 
  48 DUDA Henryk            10  0  -  3  3  7  3  2  3  2  -  -  3  3  2  31  1553.69 13503.90 
  49 DRZEWIECKI R            7  7  7  -  7  7  7  0  0  4  -  -  -  -  -  39          12996.27 
  50 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  7  7  2  6  2  1  0  1  2  -  0  0  1  32   787.77 10316.83 
  51 KOFEL Jan               9  0  7  7  7  -  1  -  1  2  -  5  -  3  -  33           9438.80 
  52 BRYŁKA EDMUND           7  7  7  -  -  6  4  1  1  3  -  -  0  2  -  31           9355.51 
  53 GLINKA Joachim          9  0  3  3  1  7  0  0  0  1  -  2  3  1  0  21           7217.32 
  54 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  -  2  4  4  0  0  1  -  -  0  0  -  25           6576.39 
  55 LAZAR MARIAN            8  2  3  1  4  3  1  -  1  0  -  -  2  0  -  17           5938.21 
  56 PASZEK Wincenty         7  1  0  -  1  6  0  1  0  0  -  -  1  1  -  11           4289.22 
  57 WIDERA Jan              7  1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  -  -  0  -  11           3092.64 
  58 PILARZ Marek            9  2  4  0  0  3  0  -  0  0  -  1  1  0  -  11           2877.21 
  59 KUSZAJ Kazimierz        8  1  5  -  1  2  0  0  1  -  -  0  -  -  -  10           2728.20 
  60 SOBOTA Stanisław        9  0  -  4  1  1  0  0  -  -  0  -  -  -  -   6           1412.95 
  61 TOMASZKIEWICZ Karol     2  0  1  0  0  1  0  0  0  0  1  -  -  -  -   3           1367.15 
  62 ROSS Jerzy             10  0  1  -  0  2  -  -  -  -  -  -  -  -  -   3            946.75 
  63 PYRSKI Leszek           9  1  3  -  -  -  0  0  -  -  -  -  -  -  -   4            680.91 
  64 GRELA Stanisław         7  1  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  -   4            654.28 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 14
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|OBRĄCZKA RODOWA|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
       1 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-11-6809  0  13   6176.37  5324.66
       2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-5427  0  13   6128.37  5291.14
       3 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0124-14-7651  0  11   5726.28  4985.38
       4 STABIK HENRYK          10 PL-0124-11-6666  1  12   5711.96  5174.87
       5 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-12-5585  0  11   5654.07  4992.12
       6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-14-7866  0  12   5616.93  4944.23
       7 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6134  1  11   5582.15  4957.45
       8 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0168-14-4283  0  11   5488.84  4799.85
       9 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7089  0  11   5458.98  4799.39
      10 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7012  0  10   5388.43  4871.31
      11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-15-4343  0  11   5333.72  4655.65
      12 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-13-2836  0  10   5322.65  4638.58
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-12-6214  0  12   5321.86  4747.72
      14 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6170  0  11   5255.38  4345.15
      15 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7086  0  10   5187.32  4419.11
      16 STABIK Gabriela        10 PL-0124-12-  82  0  11   5096.00  4362.43
      17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-1053  0  11   5082.94  4589.03
      18 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7153  1  11   5048.04  4362.43
      19 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-11-2932  1  11   4983.50  4539.71
      20 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0152-14-4056  1  10   4945.97  4238.56
      21 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-13- 559  0  11   4933.01  4362.07
      22 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 214  0  10   4880.00  4280.25
      23 STABIK HENRYK          10 PL-0124-09-5789  0  10   4849.13  4258.33
      24 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-15-4704  0  11   4835.39  4223.53
      25 STABIK HENRYK          10 PL-0124-12- 962  0   9   4804.42  4327.82
      26 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-14-5183  1   9   4797.86  4265.31
      27 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5509  0  10   4773.58  4228.89
      28 CYRA Andrzej           10 PL-0124-15-8509  0   9   4733.68  4321.79
      29 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7004  0  10   4696.86  3947.28
      30 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-09-4772  0   9   4687.51  4346.98
      31 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-12-7325  1  10   4676.40  4220.28
      32 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7001  1  10   4580.43  4015.42
      33 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-15-5643  1  10   4571.39  3735.68
      34 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-14-5120  0  10   4551.83  3986.52
      35 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7026  0   9   4497.25  3920.18
      36 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 207  0   9   4494.59  3909.77
      37 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-16- 790  0  10   4488.34  3992.72
      38 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3168  1   9   4466.46  3861.42
      39 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-15-2821  1   8   4462.40  3929.35
      40 STABIK HENRYK          10 PL-0124-15-4521  1  10   4438.90  3731.94
      41 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-13-6802  0   9   4429.33  3690.40
      42 HOLEWA Edmund          10 PL-0124-13- 718  0   9   4398.75  3842.84
      43 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7061  0   8   4390.30  3972.68
      44 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-13-1661  1  10   4359.72  3771.17
      45 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-10-1482  0   9   4353.14  4087.12
      46 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-4572  0   8   4351.72  3981.06
      47 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0168-14-4278  0   8   4309.06  4020.06
      48 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5528  1  10   4308.22  3600.04
      49 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7845  1   9   4302.54  3898.36
      50 STABIK HENRYK          10 PL-0124-13-  35  0  10   4274.05  3785.55
      51 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-14- 334  1   9   4246.79  3642.16
      52 NYCZ EDWARD             9 PL-0124-15-2050  0   8   4217.65  3735.37
      53 JANIK Henryk            9 PL-0124-15- 353  1   9   4215.13  3867.10
      54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-15-4321  0   8   4213.23  3762.03
      55 BITTMANN Grzegorz       9 PL-0124-12-6058  1  10   4176.68  3692.51
      56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-6035  1   8   4170.79  3788.99
      57 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-12-4642  0   9   4131.17  3698.10
      58 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-14-5827  1  10   4123.24  3500.35
      59 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-15-2296  0   9   4100.23  3549.32
      60 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-14-  70  1  10   4079.33  3277.33
      61 STABIK Gabriela        10 PL-0124-15-4502  0   9   4074.88  3738.62
      62 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-4574  0   9   4063.67  3690.41
      63 WIESIOŁEK MARIAN        2 PL-0124-14-5001  0   7   4037.34  3782.71
      64 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 227  0   9   4036.49  3470.35
      65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-16-7439  1  10   4034.40  3375.84
      66 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-14-7223  1   8   4017.17  3545.15
      67 WIDUCH Dariusz          9 PL-0124-12-6103  0   8   3993.24  3597.63
      68 STABIK HENRYK          10 PL-0124-15-4503  1   9   3984.87  3384.93
      69 STABIK HENRYK          10 PL-0124-15-4452  1  10   3964.10  3564.34
      70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-15- 670  0   8   3952.90  3329.84
      71 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7838  0   9   3951.55  3623.76
      72 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-12-6237  0   9   3941.21  3493.90
      73 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-15- 541  0   9   3940.35  3329.30
      74 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-12-3544  0   9   3906.33  3533.74
      75 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-15- 564  0   7   3900.97  3424.05
      76 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3131  1   8   3889.54  3423.02
      77 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 208  0   8   3863.35  3386.24
      78 ŚWIERKOT Marek         10 PL-0163-15-5450  1   9   3855.97  3513.93
      79 WIDUCH Dariusz          9 PL-0124-15-  36  1   9   3838.45  3456.80
      80 TEODORCZYK Zdzisław     9 PL-0124-15- 907  1   8   3822.49  3358.48
      81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0125-12-4646  1   8   3820.66  3410.76

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  5885.99 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  5683.79 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  5683.25 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5664.67 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  6 konk.  5013.51 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  5885.99 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5861.39 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  5845.54 pkt.
           GAWEŁCZYK-RUS            sek  2   -  7 konk.  5845.00 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  5801.28 pkt.