LISTA KONKURSOWA 15/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

               ŚWINOUJŚCIE

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 23.07.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 517380 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°17'38.0"-53°51'58.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 33
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 533
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 178
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 107
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 134
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-13:51:05
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1071.01 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-17:27:49
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 736.15 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 3h.39m.44s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  8|  113|   37| 32.7|
                    |BRYNOW         |  0|    0|    0|  0.0|
                    |PANEWNIKI      |  5|   78|   21| 26.9|
                    |PIOTROWICE     | 11|  185|   61| 33.0|
                    |PODLESIE       |  9|  157|   59| 37.6|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 33|  533|  178| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+-----------+--------+------+------+-----+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |s.|  W- K- S|S|OBRĄCZKA RODOWA|P|CZAS PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW| GMP |PUNKTY | PKT-2 |ODLEGŁ.|
+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+-----------+--------+------+------+-----+-------+-------+-------+
    1 PAJĄK Gotfryd          10  20-14-10 C DV-1389-14- 214 0  1-13:51:05  1071.01   1.88 100.00 60.00  616.82  616.82  520600
    2 FIJOŁEK Mirosław        8  25-10- 9 S PL-0124-15-6134 1  1-13:46:17  1070.49   3.75  99.07 59.91  616.26  616.26  515210
    3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  39-19- 8 - PL-0124-16-7435 1  1-14:00:29  1050.81   5.63  98.13        615.69  615.69  520660
    4 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>   8 M DV-1389-15- 511 0  1-14:03:50  1043.64   7.50  97.20 59.73  615.13  615.13  520600
    5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>   7 - PL-0168-14-4289 0  1-14:04:43  1041.91   9.38  96.26 59.64  614.57  614.57  520660
    6 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  14 C PL-0124-15-6170 0  1-14:00:46  1039.22  11.26  95.33 59.55  614.01  614.01  515210
    7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  11 - DV-04548-16-126 1  1-14:06:07  1039.00  13.13  94.39        613.45  613.45  520660
    8 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  23 S DV-1389-14- 207 0  1-14:07:30  1036.02  15.01  93.46 59.37  612.89  612.89  520600
    9 HOLEWA Edmund          10  16- 4- 2 S PL-0124-15-4106 0  1-14:05:43  1035.46  16.89  92.52 59.28  612.32  612.32  518470
   10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  15-10-10 S PL-0124-13-5534 0  1-14:07:26  1034.96  18.76  91.59 59.19  611.76  611.76  520000
   11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  20 C PL-0124-14-7866 0  1-14:08:49  1033.43  20.64  90.65 59.10  611.20  611.20  520660
   12 TURCZYK Andrzej         9  15- 9- 9 S PL-0124-12-6937 0  1-14:07:12  1032.90  22.51  89.72 59.01  610.64  610.64  518720
   13 MYDLAK Józef            2  12- 5- 5 C PL-0124-13-6401 0  1-14:01:27  1032.17  24.39  88.79 58.92  610.08  610.08  512420
   14 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  15 C PL-0124-11-2932 1  1-14:04:19  1031.83  26.27  87.85 58.83  609.51  609.51  515210
   15 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4>  25 C PL-0124-11-2676 1  1-14:04:20  1031.80  28.14  86.92 58.74  608.95  608.95  515210
   16 STABIK Gabriela        10  16- 8- 8 C PL-0124-14-7026 0  1-14:10:14  1030.89  30.02  85.98 58.65  608.39  608.39  520840
   17 MYDLAK Józef            2  < 2>  43 C PL-OL-11-183930 1  1-14:02:15  1030.51  31.89  85.05 58.56  607.83  607.83  512420
   18 TURCZYK Andrzej         9  < 2>  34 S PL-0124-14-3129 0  1-14:08:43  1029.79  33.77  84.11 58.47  607.27  607.27  518720
   19 TEODORCZYK Zdzisław     9  20- 3- 2 - PL-0124-16-3162 0  1-14:06:38  1029.34  35.65  83.18        606.71  606.71  516350
   20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  38 M PL-0125-12-4646 1  1-14:11:00  1028.97  37.52  82.24 58.29  606.14  606.14  520660
   21 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  12- 7- 7 C PL-0124-14-5197 0  1-14:03:57  1027.00  39.40  81.31 58.20  605.58  605.58  512420
   22 SZLACHTA Jan            2  16- 7- 6 M PL-0124-15-2947 0  1-14:05:25  1026.05  41.28  80.37 58.11  605.02  605.02  513450
   23 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  59 - DV-1704-16- 812 0  1-14:12:35  1025.64  43.15  79.44 58.02  604.46  604.46  520600
   24 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  28 S PL-0124-12-7308 0  1-14:12:43  1024.19  45.03  78.50 57.92  603.90  603.90  520000
   25 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5>  30 M PL-0124-16-2012 0  1-14:08:25  1023.43  46.90  77.57 57.83  603.34  603.34  515210
   26 ŻOŁNECZKO Dawid         9   8- 3- 3 S PL-0124-16-4993 0  1-14:14:05  1023.33  48.78  76.64 57.74  602.77  602.77  520960
   27 GLINKA Joachim          9  12- 2- 2 S PL-0124-12-6318 1  1-14:12:13  1021.16  50.66  75.70 57.65  602.21  602.21  517950
   28 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  37 S PL-0124-15- 830 1  1-14:15:42  1018.21  52.53  74.77 57.56  601.65  601.65  520000
   29 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 113 S PL-0124-16-3168 0  1-14:13:14  1015.97  54.41  73.83 57.47  601.09  601.09  516350
   30 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6>  84 - PL-0124-13-2444 0  1-14:13:24  1013.40  56.29  72.90 57.38  600.53  600.53  515210
   31 WAŁACH Rufin            9  15- 7- 7 S PL-0124-13-5375 1  1-14:19:30  1010.34  58.16  71.96 57.29  599.96  599.96  519820
   32 GAWEŁCZYK-RUS           2  18- 6- 6 S PL-0124-15-2870 1  1-14:15:19  1006.77  60.04  71.03 57.20  599.40  599.40  513770
   33 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 123 S PL-0124-16-4799 0  1-14:24:00  1003.78  61.91  70.09 57.11  598.84  598.84  520960
   34 TURCZYK Andrzej         9  < 3>  36 S PL-0124-15-8459 0  1-14:22:22  1002.62  63.79  69.16 57.02  598.28  598.28  518720
   35 CYRA Andrzej           10  18- 8- 6 - PL-0124-13-8249 0  1-14:24:15  1001.25  65.67  68.22        597.72  597.72  519900
   36 TURCZYK Andrzej         9  < 4>  44 S PL-0124-13-5810 0  1-14:23:16  1000.87  67.54  67.29 56.84  597.16  597.16  518720
   37 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  54 M PL-0124-14-4598 0  1-14:26:18   997.51  69.42  66.36 56.75  596.59  596.59  520000
   38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  42 - PL-0124-15- 670 0  1-14:27:01   997.40  71.29  65.42 56.66  596.03  596.03  520660
   39 STABIK HENRYK          10  18- 8- 8 C PL-0124-13-  35 0  1-14:27:16   997.27  73.17  64.49 56.57  595.47  595.47  520840
   40 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2>  64 S PL-0124-12-7777 0  1-14:22:35   990.02  75.05  63.55 56.48  594.91  594.91  512420
   41 WIDUCH Dariusz          9  20- 1- 1 M PL-0124-15-   6 0  1-14:30:50   985.73  76.92  62.62 56.39  594.35  594.35  518330
   42 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  51 S PL-0124-12-6237 0  1-14:33:54   984.42  78.80  61.68 56.30  593.78  593.78  520660
   43 MYDLAK Józef            2  < 3> 102 C PL-0124-13-1456 1  1-14:25:57   983.63  80.68  60.75 56.21  593.22  593.22  512420
   44 TURCZYK Andrzej         9  < 5>  71 M PL-0124-15- 163 1  1-14:33:10   982.11  82.55  59.81 56.12  592.66  592.66  518720
   45 CYRA Andrzej           10  < 2>  90 S PL-0124-13-8285 1  1-14:34:26   981.99  84.43  58.88 56.03  592.10  592.10  519900
   46 SZLACHTA Jan            2  < 2>  69 S PL-0124-15-2937 1  1-14:28:03   981.65  86.30  57.94 55.94  591.54  591.54  513450
   47 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  20- 9- 9 C PL-0124-14-7858 0  1-14:38:53   981.47  88.18  57.01 55.85  590.98  590.98  523990
   48 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  50 M PL-0124-15-4352 1  1-14:40:57   977.68  90.06  56.07 55.76  590.41  590.41  523990
   49 SAJDOK Stanisław       10  16- 1- 1 S PL-0124-15-4557 0  1-14:40:17   974.03  91.93  55.14 55.67  589.85  589.85  521380
   50 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  60 C PL-0124-15-4343 0  1-14:47:57   965.08  93.81  54.21 55.58  589.29  589.29  523990
   51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8>  70 - PL-0124-16-7500 0  1-14:49:47   955.72  95.68  53.27        588.73  588.73  520660
   52 PISZCZEK Stanisław      8  16- 2- 2 C PL-0274-14-4527 1  1-14:54:50   936.83  97.56  52.34 55.40  588.17  588.17  515100
   53 STABIK HENRYK          10  < 2>  65 S PL-0124-14-7086 0  1-15:02:22   934.47  99.44  51.40 55.31  587.60  587.60  520840
   54 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>  79 S PL-0124-14-4588 1  1-15:08:09   923.38 101.31  50.47 55.22  587.04  587.04  520000
   55 WAŁACH Rufin            9  < 2> 105 S PL-0124-15-1885 1  1-15:08:00   923.30 103.19  49.53 55.13  586.48  586.48  519820
   56 STABIK Gabriela        10  < 2>  67 M PL-0124-15-4427 0  1-15:11:53   918.78 105.07  48.60 55.04  585.92  585.92  520840
   57 RYŚ Henryk             10  21- 6- 5 C PL-0124-14-7521 0  1-15:14:07   913.01 106.94  47.66 54.95  585.36  585.36  519610
   58 RYŚ Henryk             10  < 2>  63 S PL-0124-15-4811 1  1-15:15:34   910.69 108.82  46.73 54.86  584.80  584.80  519610
   59 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  77 S PL-0168-14-4283 0  1-15:17:32   909.29 110.69  45.79 54.77  584.23  584.23  520600
   60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  92 S PL-0163-11-6860 1  1-15:21:51   908.36 112.57  44.86 54.68  583.67  583.67  523990
   61 SUJKA Bogdan            8  12- 7- 5 C PL-0124-12-2423 0  1-15:12:30   908.04 114.45  43.93 54.59  583.11  583.11  515310
   62 HOLEWA Edmund          10  < 2> 121 - PL-0124-16-5021 1  1-15:17:19   905.91 116.32  42.99        582.55  582.55  518470
   63 RYŚ Henryk             10  < 3>  87 S PL-0124-13- 387 0  1-15:20:14   903.30 118.20  42.06 54.41  581.99  581.99  519610
   64 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3>  83 C PL-0124-15-2296 0  1-15:13:56   900.67 120.08  41.12 54.32  581.42  581.42  512420
   65 STABIK HENRYK          10  < 3>  66 C PL-0124-11-6666 1  1-15:26:21   895.91 121.95  40.19 54.23  580.86  580.86  520840
   66 STABIK HENRYK          10  < 4>  98 S PL-0124-14-7020 0  1-15:28:45   892.23 123.83  39.25 54.14  580.30  580.30  520840
   67 STABIK Gabriela        10  < 3>  76 C PL-0124-12-  82 0  1-15:32:16   886.89 125.70  38.32 54.05  579.74  579.74  520840
   68 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 167 S PL-0124-15-2801 1  1-15:25:49   884.57 127.58  37.38 53.95  579.18  579.18  513770
   69 SZLACHTA Jan            2  < 3>  75 S PL-0124-15-2925 1  1-15:31:18   875.75 129.46  36.45 53.86  578.62  578.62  513450
   70 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9>  73 C PL-0124-13-1053 0  1-15:45:07   867.60 131.33  35.51 53.77  578.05  578.05  520660
   71 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  94 S PL-0124-15- 146 0  1-15:49:29   858.12 133.21  34.58 53.68  577.49  577.49  518720
   72 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  12- 2- 2 S PL-0124-16-4444 1  1-15:49:23   856.34 135.08  33.64 53.59  576.93  576.93  517560
   73 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10>  74 M PL-0124-13-4572 0  1-15:54:15   854.59 136.96  32.71 53.50  576.37  576.37  520660
   74 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11>  82 - PL-0168-14-4294 1  1-15:56:00   852.14 138.84  31.78 53.41  575.81  575.81  520660
   75 SZLACHTA Jan            2  < 4> 120 S PL-0112-15-  84 1  1-15:50:37   847.81 140.71  30.84 53.32  575.25  575.25  513450
   76 STABIK Gabriela        10  < 4>  99 S PL-0124-15-4535 0  1-16:01:56   844.24 142.59  29.91 53.23  574.68  574.68  520840
   77 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  80 C PL-0124-14-7651 0  1-16:02:21   843.28 144.47  28.97 53.14  574.12  574.12  520600
   78 MENDRYS Andrzej         8  15- 1- 1 S PL-0124-16- 865 0  1-15:57:25   841.27 146.34  28.04 53.05  573.56  573.56  515210
   79 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>  85 M PL-0124-14-4590 0  1-16:04:34   839.30 148.22  27.10 52.96  573.00  573.00  520000
   80 PAJĄK Gotfryd          10  < 7> 118 - DV-1389-14- 239 0  1-16:06:09   838.12 150.09  26.17        572.44  572.44  520600
   81 SUJKA Bogdan            8  < 2>  89 S PL-0124-11- 781 0  1-16:00:20   837.45 151.97  25.23 52.78  571.87  571.87  515310
   82 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 106 M PL-0124-14-4370 0  1-16:07:02   837.03 153.85  24.30 52.69  571.31  571.31  520660
   83 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 100 S PL-0124-16- 207 1  1-15:58:22   835.42 155.72  23.36 52.60  570.75  570.75  512420
   84 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7>  95 S PL-0124-13-2407 0  1-16:01:50   835.25 157.60  22.43 52.51  570.19  570.19  515210
   85 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7> 140 S PL-0124-15- 829 1  1-16:07:48   834.94 159.47  21.50 52.42  569.63  569.63  520000
   86 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  10- 2- 2 S PL-0124-15-2424 1  1-16:01:06   834.28 161.35  20.56 52.33  569.07  569.07  514000
   87 RYŚ Henryk             10  < 4> 114 - PL-0124-15-4830 0  1-16:09:30   832.04 163.23  19.63        568.50  568.50  519610
   88 GLINKA Joachim          9  < 2>---- S PL-0124-10-4361 1  1-16:07:37   831.89 165.10  18.69 52.15  567.94  567.94  517950
   89 SUJKA Bogdan            8  < 3> 125 C PL-0124-15-5071 1  1-16:06:24   829.27 166.98  17.76 52.06  567.38  567.38  515310
   90 CYRA Andrzej           10  < 3>  91 S PL-0124-14-8401 1  1-16:14:54   825.37 168.86  16.82 51.97  566.82  566.82  519900
   91 CYRA Andrzej           10  < 4>  96 - PL-0124-15-8509 0  1-16:16:35   823.17 170.73  15.89        566.26  566.26  519900
   92 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 107 S PL-0124-14-7845 1  1-16:21:44   822.93 172.61  14.95 51.79  565.69  565.69  523990
   93 ŚWIERKOT Marek         10  12- 1- 1 S PL-0124-10-3944 0  1-16:18:02   822.33 174.48  14.02 51.70  565.13  565.13  520560
   94 TURCZYK Andrzej         9  < 7> 126 S PL-0124-12-5585 0  1-16:15:50   822.28 176.36  13.08 51.61  564.57  564.57  518720
   95 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 127 C PL-0124-15-6156 1  1-16:14:50   818.01 178.24  12.15 51.52  564.01  564.01  515210
   96 CYRA Andrzej           10  < 5>  97 M PL-0124-15-4287 1  1-16:21:16   817.11 180.11  11.21 51.43  563.45  563.45  519900
   97 CYRA Andrzej           10  < 6> 111 S PL-0124-14-8418 1  1-16:21:18   817.07 181.99  10.28 51.34  562.89  562.89  519900
   98 STABIK HENRYK          10  < 5> 104 C PL-0124-14-7012 0  1-16:23:45   815.41 183.86   9.35 51.25  562.32  562.32  520840
   99 STABIK Gabriela        10  < 5> 134 S PL-0124-12-  32 0  1-16:24:24   814.58 185.74   8.41 51.16  561.76  561.76  520840
  100 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5> 103 S PL-0124-15-2422 1  1-16:16:13   811.80 187.62   7.48 51.07  561.20  561.20  512420
  101 KWIOTEK Andrzej         2  14- 6- 6 S PL-0125-15-4630 1  1-16:17:33   811.11 189.49   6.54 50.98  560.64  560.64  513070
  102 MYDLAK Józef            2  < 4> 155 C PL-0124-14-5196 0  1-16:17:12   810.53 191.37   5.61 50.89  560.08  560.08  512420
  103 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6> 108 C PL-0124-14-5827 1  1-16:18:14   809.21 193.25   4.67 50.80  559.51  559.51  512420
  104 STABIK HENRYK          10  < 6> 112 S PL-0124-14-7058 0  1-16:29:49   807.73 195.12   3.74 50.71  558.95  558.95  520840
  105 WAŁACH Rufin            9  < 3> 147 S PL-0124-14-4607 1  1-16:29:24   806.67 197.00   2.80 50.62  558.39  558.39  519820
  106 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 117 M PL-0124-15- 679 0  1-16:30:50   806.18 198.87   1.87 50.53  557.83  557.83  520660
  107 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 116 S PL-0124-14-7838 0  1-16:37:52   802.60 200.75   0.93 50.44  557.27  557.27  523990
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
  108 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 7>---- C PL-0124-14-5183 1  1-16:24:10   801.70               50.35  556.71  556.71  512420
  109 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 110 S PL-0125-15-4614 1  1-16:26:06   800.30               50.26  556.14  556.14  513070
  110 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 152 S PL-0125-15-4368 1  1-16:26:39   799.61               50.17  555.58  555.58  513070
  111 CYRA Andrzej           10  < 7> 144 M PL-0124-15-8521 1  1-16:35:32   799.19               50.08  555.02  555.02  519900
  112 STABIK HENRYK          10  < 7> 154 M PL-0124-14-7118 0  1-16:39:13   796.13               49.98  554.46  554.46  520840
  113 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3>---- S PL-0124-13-8864 0  1-16:33:43   795.96               49.89  553.90  553.90  516350
  114 RYŚ Henryk             10  < 5> 173 C PL-0124-13- 381 1  1-16:38:06   795.61               49.80  553.34  553.34  519610
  115 PISZCZEK Stanisław      8  < 2>---- S PL-0124-14- 366 1  1-16:32:39   795.34               49.71  552.77  552.77  515100
  116 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 143 C PL-0163-09-4772 0  1-16:45:50   792.92               49.62  552.21  552.21  523990
  117 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 119 - PL-0124-16-7443 0  1-16:42:01   792.46                      551.65  551.65  520660
  118 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 130 C DV-1389-13-2836 0  1-16:43:26   790.66               49.44  551.09  551.09  520600
  119 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 122 - PL-0124-16-7491 1  1-16:44:04   790.00                      550.53  550.53  520660
  120 SZLACHTA Jan            2  < 5> 160 - PL-0124-16- 303 0  1-16:36:48   787.74                      549.96  549.96  513450
  121 HOLEWA Edmund          10  < 3> 166 S PL-0124-16-5022 0  1-16:43:32   787.31               49.17  549.40  549.40  518470
  122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 131 S PL-0124-13-6035 1  1-16:46:22   787.25               49.08  548.84  548.84  520660
  123 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3>---- S PL-0124-14-4055 0  1-16:48:57   784.64               48.99  548.28  548.28  520960
  124 WITKIEWICZ Marek        2  16- 1- 1 S PL-0124-16- 521 1  1-16:39:01   783.70               48.90  547.72  547.72  512550
  125 SUJKA Bogdan            8  < 4> 145 - PL-0124-16- 938 1  1-16:43:27   782.61                      547.16  547.16  515310
  126 TURCZYK Andrzej         9  < 8> 149 M PL-0124-15- 150 0  1-16:48:21   781.97               48.72  546.59  546.59  518720
  127 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 132 S PL-0124-15-6113 0  1-16:44:32   781.17               48.63  546.03  546.03  515210
  128 JANIK Henryk            9  15- 4- 4 M PL-0124-16-2932 1  1-16:48:22   779.99               48.54  545.47  545.47  517420
  129 WIESIOŁEK MARIAN        2  15- 3- 3 S PL-0125-13- 393 1  1-16:46:46   776.71               48.45  544.91  544.91  514000
  129 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 133 M DV-1389-14- 209 0  1-16:55:16   776.71               48.45  544.91  544.91  520600
  131 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 150 - PL-0124-14-4371 1  1-16:55:27   776.58               48.27  543.78  543.78  520660
  132 FIJOŁEK Mirosław        8  <10>---- M PL-0124-14-  48 0  1-16:48:58   775.96               48.18  543.22  543.22  515210
  133 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 137 S DV-1389-14- 208 0  1-16:55:57   775.91               48.09  542.66  542.66  520600
  134 STABIK Gabriela        10  < 6> 135 C PL-0124-14-7153 1  1-16:57:15   774.77               48.00  542.10  542.10  520840
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
  135 STABIK Gabriela        10  < 7> 175 S PL-0124-16-5556 1  1-16:57:26   774.56                      541.54  541.54  520840
  136 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2>---- S PL-0124-16-4428 0  1-16:53:22   774.37                      540.98  540.98  517560
  137 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 138 S DV-1389-14- 244 0  1-16:59:13   772.16                      540.41  540.41  520600
  138 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 159 M DV-1389-15- 564 0  1-16:59:16   772.10                      539.85  539.85  520600
  139 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2>---- S PL-0124-15-2967 0  1-16:51:12   771.54                      539.29  539.29  514000
  140 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 141 M PL-0124-14-8385 0  1-16:59:48   770.60                      538.73  538.73  520000
  141 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 162 M PL-0124-14-4561 0  1-17:02:02   768.06                      538.17  538.17  520000
  142 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 171 M PL-0124-15-2425 0  1-16:54:29   767.76                      537.60  537.60  514000
  143 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 169 C PL-0163-11-6809 0  1-17:07:31   767.73                      537.04  537.04  523990
  144 CYRA Andrzej           10  < 8>---- S PL-0124-15-4243 1  1-17:03:26   766.32                      536.48  536.48  519900
  145 SUJKA Bogdan            8  < 5> 153 C PL-0124-14- 968 0  1-16:57:35   766.17                      535.92  535.92  515310
  146 MŁOCEK Zygmunt          8  10- 1- 1 S PL-0124-14- 130 0  1-16:56:31   765.27                      535.36  535.36  513890
  147 WAŁACH Rufin            9  < 4> 151 M PL-0124-15-7746 1  1-17:05:01   764.42                      534.80  534.80  519820
  148 JANIK Henryk            9  < 2> 165 S PL-0124-16-2907 1  1-17:02:02   764.25                      534.23  534.23  517420
  149 TURCZYK Andrzej         9  < 9>---- S PL-0124-14-3142 0  1-17:04:00   763.95                      533.67  533.67  518720
  150 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 164 - PL-0168-14-4295 1  1-17:09:17   760.88                      533.11  533.11  520660
  151 WAŁACH Rufin            9  < 5> 156 S PL-0124-15-1855 0  1-17:09:06   759.86                      532.55  532.55  519820
  152 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 161 S PL-0125-15-4603 1  1-17:03:49   755.83                      531.99  531.99  513070
  153 SUJKA Bogdan            8  < 6> 157 - PL-0124-16- 935 1  1-17:06:54   755.70                      531.42  531.42  515310
  154 STABIK HENRYK          10  < 8>---- M PL-0124-14-7061 0  1-17:14:52   754.99                      530.86  530.86  520840
  155 MYDLAK Józef            2  < 5>---- M PL-0124-16- 232 0  1-17:03:54   754.78                      530.30  530.30  512420
  156 WAŁACH Rufin            9  < 6> 170 S PL-0124-13-5391 1  1-17:14:07   754.33                      529.74  529.74  519820
  157 SUJKA Bogdan            8  < 7>---- C PL-0124-12- 887 1  1-17:08:38   753.78                      529.18  529.18  515310
  158 RADZIEJEWSKI JERZY      9  14- 1- 1 S PL-0124-15-2081 1  1-17:14:16   753.28                      528.62  528.62  519210
  159 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 168 S PL-0124-12-1106 0  1-17:16:12   753.18                      528.05  528.05  520600
  160 SZLACHTA Jan            2  < 6> 178 S PL-  02-13-9600 1  1-17:08:47   750.90                      527.49  527.49  513450
  161 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 163 S PL-0124-15-2897 1  1-17:08:33   750.60                      526.93  526.93  513070
  162 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10>---- S PL-0124-15-1436 0  1-17:18:12   750.14                      526.37  526.37  520000
  163 KWIOTEK Andrzej         2  < 6>---- M PL-0125-15-4369 0  1-17:09:20 17:15:05                      525.81  525.81  513070
  164 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19>---- - PL-0124-16-7421 0  1-17:19:37 17:15:15                      525.25  525.25  520660
  165 JANIK Henryk            9  < 3> 174 S PL-0124-15- 394 1  1-17:15:30 17:15:27                      524.68  524.68  517420
  166 HOLEWA Edmund          10  < 4>---- - PL-0124-15-4136 1  1-17:16:58 17:15:31                      524.12  524.12  518470
  167 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 172 M PL-0124-16-  65 0  1-17:12:31 17:17:20                      523.56  523.56  513770
  168 PAJĄK Gotfryd          10  <14>---- - DV-1704-16- 836 0  1-17:21:50 17:17:32                      523.00  523.00  520600
  169 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9>---- M PL-0124-15-4323 1  1-17:27:49 17:19:00                      522.44  522.44  523990
  170 WAŁACH Rufin            9  < 7>---- S PL-0124-14-8424 0  1-17:24:35 17:21:20                      521.87  521.87  519820
  171 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3>---- S PL-0125-13- 397 1  1-17:17:40 17:22:10                      521.31  521.31  514000
  172 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 176 S PL-0124-14-5112 0  1-17:19:06 17:23:55                      520.75  520.75  513770
  173 RYŚ Henryk             10  < 6>---- C PL-0124-14-7554 1  1-17:26:57 17:23:59                      520.19  520.19  519610
  174 JANIK Henryk            9  < 4>---- S PL-0124-14-3080 1  1-17:24:05 17:24:02                      519.63  519.63  517420
  175 STABIK Gabriela        10  < 8>---- S PL-0124-15-4529 0  1-17:29:03 17:24:26                      519.07  519.07  520840
  176 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 177 S PL-0124-16-  30 0  1-17:20:25 17:25:14                      518.50  518.50  513770
  177 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6>---- S PL-0124-15-2822 1  1-17:21:13 17:26:02                      517.94  517.94  513770
  178 SZLACHTA Jan            2  < 7>---- M PL-0124-16- 271 0  1-17:22:35 17:27:49                      517.38  517.38  513450
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
  179 WAŁACH Rufin            9  < 8>---- S PL-0124-15-7601 1  1-17:31:33 17:28:18                                      519820
  179 STABIK Gabriela        10  < 9>---- M PL-0124-16-5606 0  1-17:32:55 17:28:18                                      520840
  181 SUJKA Bogdan            8  < 8>---- C PL-0124-14- 975 1  1-17:26:14 17:29:00                                      515310
  182 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3>---- M PL-0124-16-4445 1  1-17:29:27 17:29:13                                      517560
  183 KWIOTEK Andrzej         2  < 7>---- S PL-0125-15-4609 1  1-17:24:26 17:30:11                                      513070
  184 STABIK HENRYK          10  < 9>---- M PL-0124-15-4473 0  1-17:35:14 17:30:37                                      520840
  185 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20>---- C PL-0124-13-4574 0  1-17:36:20 17:31:58                                      520660
  186 MENDRYS Andrzej         8  < 2>---- M PL-0144-15-4650 0  1-17:31:13 17:34:07                                      515210
  187 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21>---- - PL-0124-16-7440 0  1-17:40:01 17:35:39                                      520660
  188 STABIK HENRYK          10  <10>---- - PL-0124-16-5553 0  1-17:41:04 17:36:27                                      520840

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                    KONKURSY                    |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|15|RAZ| Lot 15 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK HENRYK           520840  18   39   53 10 10 10 10 10 10 10 10 10  6  0 10 10  7  8 131  4550.82 60496.221029
   2 STABIK Gabriela         520840  16   16   56 10 10 10 10 10 10  9  9 10  7  0 10 10  6  8 129  4513.20 58665.401030
   3 PAJĄK Gotfryd           520600  20    1    4 10 10 10 10 10 10 10 10  9  4  0  8 10  7 10 128  5722.11 58264.821003
   4 FIJOŁEK Mirosław        515210  25    2    6 10 10 10 10  9 10 10  9 10  4  0  9 10  6  9 126  5275.52 56994.01 802
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    520660  39    3    5 10 10 10 10  8 10 10  9 10  6  0  5  9  7  8 122  4643.52 55481.66 921
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   523990  20   47   48 10 10 10 10  9 10 10  8  8  6  0  5  8  7  9 120  5089.00 54046.691002
   7 TURCZYK Andrzej         518720  15   12   18 10 10  7 10  4 10  8 10 10  3  0 10 10  6  9 117  5228.33 53339.33 924
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      520000  15   10   24 10 10 10 10  5 10 10 10 10  3  0  8  9  3 10 118  5746.84 51911.20 933
   9 GAWEŁCZYK-RUS           513770  18   32   68 10 10 10 10  6  8 10  6  5  6  0  4  6  6  6 103  3259.33 45281.80 224
  10 PISZCZEK Stanisław      515100  16   52  115 10 10 10 10  7  8  9  7  9  3  0  4 10  4  2 103  1140.94 43640.13 816
  11 SUJKA Bogdan            515310  12   61   81  5 10 10 10  7  9  8  9 10  2  0  6  9  3  5 103  2787.46 43326.75 818
  12 SZLACHTA Jan            513450  16   22   46 10 10  6 10  7 10  8  6  7  6  0  2  6  5  6  99  3395.30 42750.92 212
  13 GŁOGOWSKI Mieczysław    512420  12   21   40  -  5  5  9  9 10  9  8  7  2  0  3 10  3  7  87  4030.08 39863.55 228
  14 PUDEŁKO Józef           520620               10 10 10 10  6 10  6  6  9  4  0  5  6  3  -  95          38498.501024
  15 WIDUCH Dariusz          518330  20   41  236 10 10 10 10  9  8  7 10  8  2  0  2  4  2  1  93   594.35 36258.59 916
  16 HOLEWA Edmund           518470  16    9   62 10 10  5 10  6  6  5  6  8  4  0  6  5  4  2  87  1161.72 36256.781010
  17 KWIOTEK Andrzej         513070  14  101  109 10 10 10 10  2  3  5  7  6  5  0  3  8  5  6  90  3257.09 36254.02 219
  18 JANIK Henryk            517420  15  128  148 10  9  0  9  4  8  7  9  9  5  0  5  2  2  4  83  2124.01 35380.19 906
  19 TEODORCZYK Zdzisław     516350  20   19   29 10 10 10 10  1  7  7  5  5  4  0  7  6  2  2  86  1154.99 34679.78 932
  20 NYCZ EDWARD             517420               10 10 10 10 10 10  6  3  7  1  0  8  8  -  -  93          34609.34 909
  21 ŚWIERKOT Marek          520560  12   93  204 10 10 10  7  8  8  7  6  7  2  0  2  3  5  1  86   565.13 33645.651020
  22 TARGOSZ Władysław       515220               10 10 10 10  8 10  5  4 10  -  0  2 10  0  -  89          32429.60 821
  23 CYRA Andrzej            519900  18   35   45 10 10 10 10  6  4  7  3  6  1  0  6  2  3  6  84  3376.76 31895.071005
  24 BITTMANN Grzegorz       516180               10 10 10  6  4  8  5  6  8  -  0 10  8  -  -  85          31565.05 902
  25 ŻOŁNECZKO Dawid         520960   8   26   33 10 10 10  9  2  5  5  7  8  2  0  4  5  1  3  81  1749.89 30757.05 928
  26 MENDRYS Andrzej         515210  15   78  186 10  9 10  6  7  1  4  4  6  2  0  6  8  5  1  79   573.56 30729.54 808
  27 WIESIOŁEK MARIAN        514000  15  129  142  6 10  8  8  4  2  6  4  5  4  0  3  8  4  3  75  1603.82 30238.18 218
  28 RYŚ Henryk              519610  21   57   58 10 10 10  3  4  4  4  6  4  3  0  2  1  5  5  71  2825.68 27972.291026
  29 MYDLAK Józef            512420  12   13   17  - 10  7  8  7  3  4  3  4  3  0  1  8  3  5  66  2901.51 27493.15 226
  30 SOBAŁA Tadeusz          515320                4  2  -  7  9  5  4  6  5  3  -  5  8  2  -  60          26833.64 724
  31 KOZAK KRZYSZTOF         517650               10 10  9  6  5  9  4  3  2  3  -  3  2  1  -  67          24065.56 718
  32 WAŁACH Rufin            519820  15   31   55 10  9  7 10  3  5  0  2  2  -  -  3  5  3  7  66  3863.79 23322.82 914
  33 RADZIEJEWSKI JERZY      519210  14  158  196  -  - 10 10  3  6  1  3  5  4  0  1  3  4  1  51   528.62 22768.69 917
  34 SAJDOK Stanisław        521380  16   49  217 10 10  9 10  6  2  4  1  5  4  0  2  0  1  1  65   589.85 22385.781027
  35 POGORZAŁEK Alfred       517650               10 10  -  9  4  6  2  2  4  2  -  3  2  3  -  57          20622.04 716
  36 LACH Stanisław          512940               10  8  8  7  5  3  -  2  6  3  -  1  5  -  -  58          18916.33 712
  37 WITKIEWICZ Marek        512550  16  124      10  9 10 10  8  3  2  1  3  -  -  0  4  -  1  61   547.72 18580.44 225
  38 GÓREK STEFAN            515500               10 10  4  9  5  9  5  -  -  -  -  -  -  -  -  52          16883.27 220
  39 MACIEJA Zygmunt         513070                8 10 10  6  5  3  2  0  6  -  -  1  3  -  -  54          16276.92 215
  40 GÓRNICKI Jerzy          513440               10 10 10  6  5  4  0  1  1  1  -  0  1  3  -  52          15425.45 720
  41 WIESIOŁEK IRENEUSZ      514000  10   86  139  2  5  4  2  5  1  5  3  0  3  0  2  2  0  2  36  1108.36 15019.47 217
  42 MŁOCEK Zygmunt          513890  10  146  221  2  6  6  4  9  3  3  0  5  1  0  0  1  1  1  42   535.36 14980.53 815
  43 DRZEWIECKI R            516270               10 10  - 10  4  9  0  0  3  -  -  -  -  -  -  46          14422.90 706
  44 BEDNARZ Henryk          518560                8  - 10  5  5  1  1  2  5  1  0  1  2  -  -  41          13358.69 901
  45 WESOŁOWSKI Kazimierz    517560  12   72  136  3  5  -  3  1  2  1  3  0  3  0  4  2  0  2  29  1117.91 12422.87 918
  46 FICEK Jan               520740                3  4  -  3  -  2  2  1  -  4  0  4  -  3  -  26          12374.34 922
  47 CHMIEL Robert           514020                9  6  1  -  3  -  1  3  0  1  0  5  5  -  -  34          11761.13 208
  48 DUDA Henryk             520320                0  -  2  3  3  2  2  3  2  -  -  3  3  2  -  25          11392.621041
  49 MORAWSKI Jan            516270                6  4  -  4  6  1  4  0  1  -  0  4  1  -  -  31          11188.04 710
  50 STARCZYNOWSKI Jan       515280                3 10 10  2  3  2  1  0  1  2  -  0  0  1  -  35          10079.34 819
  51 GLINKA Joachim          517950  12   27   88  0  3  3  1 10  0  0  0  1  -  0  3  1  0  2  24  1170.15  8764.36 904
  52 KOFEL Jan               521980                0  8 10  7  -  1  -  1  2  -  0  -  1  -  -  30           7828.19 939
  53 BRYŁKA EDMUND           514150                7  9  -  -  1  4  1  1  3  -  -  0  2  -  -  28           7778.36 701
  54 MROWIŃSKI Ryszard       515570                8  7  -  2  4  4  0  0  1  -  -  0  0  -  -  26           6707.30 715
  55 LAZAR MARIAN            513990                2  3  1  4  2  1  -  1  0  -  -  2  0  -  -  16           5537.81 810
  56 WIDERA Jan              516920                1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  -  -  0  -  -  11           3092.64 727
  57 PASZEK Wincenty         515390                1  0  -  1  3  0  1  0  0  -  -  1  1  -  -   8           3073.37 711
  58 PILARZ Marek            518570                1  4  0  0  3  0  -  0  0  -  0  1  0  -  -   9           2467.77 926
  59 KUSZAJ Kazimierz        514380                1  5  -  1  0  0  0  1  -  -  0  -  -  -  -   8           1953.87 814
  60 TOMASZKIEWICZ Karol     513520                0  1  0  0  1  0  0  0  0  1  -  -  -  -  -   3           1367.15 223
  61 SOBOTA Stanisław        517920                0  -  3  0  1  0  0  -  -  0  -  -  -  -  -   4            872.34 911
  62 PYRSKI Leszek           522260                1  3  -  -  -  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -   4            680.91 910
  63 GRELA Stanisław         515530                1  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  -  -   4            654.28 729
  64 ROSS Jerzy              519340                0  1  -  0  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   2            543.951008

          +---+----------------------+--+------------------------------------------------+-----------------+
          |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                    KONKURSY                    | PUNKTY - "nr 2" |
          |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|15|RAZ| Lot 15 |  RAZEM |
          +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
             1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  4250.86 51394.22 
             2 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  4019.96 51000.73 
             3 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7 105  3994.13 50418.16 
             4 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  7 104  4222.79 50157.68 
             5 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  2  7  7  7  7 100  4180.09 49194.55 
             6 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7 103  4029.52 48985.85 
             7 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  6 102  3259.33 47554.12 
             8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  5  7 101  4143.57 47529.82 
             9 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7 103  3866.04 47436.06 
            10 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  6  7 100  4148.07 46494.41 
            11 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  6  7 102  4004.26 46135.61 
            12 HOLEWA Edmund          10  7  7  6  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  4  4  96  2268.39 43085.66 
            13 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  6  5  2  7  5  7  94  3945.26 41966.29 
            14 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  5  7  6  6  7  3  7  6  6  95  3257.09 41292.42 
            15 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  2  3  93  1761.70 40088.71 
            16 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  4  7  4  2  90  1140.94 39902.58 
            17 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  6  7  4  7  5  7  3  -  88          37465.65 
            18 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  2  7  2  1  85   594.35 37145.50 
            19 ŚWIERKOT Marek         10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  3  5  5  1  87   565.13 36444.84 
            20 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  -  5  5  7  7  7  7  7  7  2  6  3  7  3  7  80  4030.08 36347.22 
            21 WIESIOŁEK MARIAN        2  6  7  7  7  7  5  6  4  7  4  7  3  7  4  3  84  1603.82 34359.52 
            22 JANIK Henryk            9  7  7  0  7  7  7  7  7  7  5  3  5  2  2  4  77  2124.01 34082.98 
            23 RYŚ Henryk             10  7  7  7  3  6  5  4  6  7  5  2  2  3  7  6  77  3394.18 33726.21 
            24 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  2  4  4  7  2  3  6  7  5  1  76   573.56 31548.83 
            25 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  7  5  6  7  -  7  7  7  -  -  80          30908.85 
            26 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  6  3  7  1  5  7  7  -  -  78          30465.71 
            27 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  5  5  5  7  7  2  3  4  5  1  3  75  1749.89 30210.68 
            28 MYDLAK Józef            2  -  7  7  7  7  5  4  3  4  3  6  1  7  3  5  69  2901.51 29322.27 
            29 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  5  4  7  -  7  2  7  0  -  74          28251.77 
            30 SOBAŁA Tadeusz          7  5  2  -  7  7  5  4  6  5  3  -  7  7  2  -  60          27148.27 
            31 RADZIEJEWSKI JERZY      9  -  -  7  7  7  6  4  4  6  4  2  1  3  5  1  57   528.62 26826.36 
            32 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  7  7  3  7  3  5  6  2  2  0  1  1  65   589.85 26145.20 
            33 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  0  2  4  -  -  3  7  3  7  68  3863.79 25962.57 
            34 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  6  5  7  4  3  2  3  -  3  2  1  -  57          21979.75 
            35 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  -  7  7  6  2  2  4  2  -  3  2  3  -  52          20450.90 
            36 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  5  3  -  2  6  3  -  1  5  -  -  53          18218.22 
            37 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  7  3  2  1  4  -  -  0  5  -  1  51   547.72 16764.57 
            38 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  6  7  4  2  0  6  -  -  1  3  -  -  50          16514.12 
            39 MŁOCEK Zygmunt          8  3  6  6  4  7  4  3  0  5  1  5  0  1  1  1  47   535.36 16382.12 
            40 BEDNARZ Henryk          9  7  -  7  5  7  2  2  4  5  1  3  1  2  -  -  46          16307.99 
            41 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  2  5  4  2  7  1  5  3  0  3  0  2  2  0  2  38  1108.36 15854.78 
            42 GÓREK STEFAN            2  7  7  4  7  7  7  5  -  -  -  -  -  -  -  -  44          15173.63 
            43 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  6  7  4  0  1  1  1  -  0  1  3  -  45          15006.17 
            44 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  3  5  -  3  4  2  1  3  0  3  2  5  2  0  2  35  1117.91 14811.53 
            45 CHMIEL Robert           2  7  6  1  -  7  -  2  4  0  1  0  5  7  -  -  40          14790.97 
            46 MORAWSKI Jan            7  6  4  -  4  7  1  4  0  1  -  3  6  1  -  -  37          13885.03 
            47 FICEK Jan               9  3  4  -  4  -  3  2  1  -  4  2  4  -  3  -  30          13661.40 
            48 DUDA Henryk            10  0  -  3  3  7  3  2  3  2  -  -  3  3  2  -  31          13503.90 
            49 DRZEWIECKI R            7  7  7  -  7  7  7  0  0  4  -  -  -  -  -  -  39          12996.27 
            50 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  7  7  2  6  2  1  0  1  2  -  0  0  1  -  32          10316.83 
            51 KOFEL Jan               9  0  7  7  7  -  1  -  1  2  -  5  -  3  -  -  33           9438.80 
            52 BRYŁKA EDMUND           7  7  7  -  -  6  4  1  1  3  -  -  0  2  -  -  31           9355.51 
            53 GLINKA Joachim          9  0  3  3  1  7  0  0  0  1  -  2  3  1  0  2  23  1170.15  8387.47 
            54 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  -  2  4  4  0  0  1  -  -  0  0  -  -  25           6576.39 
            55 LAZAR MARIAN            8  2  3  1  4  3  1  -  1  0  -  -  2  0  -  -  17           5938.21 
            56 PASZEK Wincenty         7  1  0  -  1  6  0  1  0  0  -  -  1  1  -  -  11           4289.22 
            57 WIDERA Jan              7  1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  -  -  0  -  -  11           3092.64 
            58 PILARZ Marek            9  2  4  0  0  3  0  -  0  0  -  1  1  0  -  -  11           2877.21 
            59 KUSZAJ Kazimierz        8  1  5  -  1  2  0  0  1  -  -  0  -  -  -  -  10           2728.20 
            60 SOBOTA Stanisław        9  0  -  4  1  1  0  0  -  -  0  -  -  -  -  -   6           1412.95 
            61 TOMASZKIEWICZ Karol     2  0  1  0  0  1  0  0  0  0  1  -  -  -  -  -   3           1367.15 
            62 ROSS Jerzy             10  0  1  -  0  2  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   3            946.75 
            63 PYRSKI Leszek           9  1  3  -  -  -  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -   4            680.91 
            64 GRELA Stanisław         7  1  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  -  -   4            654.28 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 15
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|OBRĄCZKA RODOWA|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
       1 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-11-6809  0  14   6713.41  5848.65
       2 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0124-14-7651  0  12   6300.40  5505.98
       3 STABIK HENRYK          10 PL-0124-11-6666  1  13   6292.82  5695.71
       4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-14-7866  0  13   6228.13  5464.89
       5 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-12-5585  0  12   6218.64  5510.84
       6 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6134  1  12   6198.41  5472.66
       7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-5427  0  13   6128.37  5291.14
       8 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0168-14-4283  0  12   6073.07  5320.45
       9 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7012  0  11   5950.75  5392.15
      10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-15-4343  0  12   5923.01  5179.64
      11 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-13-2836  0  11   5873.74  5159.18
      12 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6170  0  12   5869.39  4860.36
      13 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7086  0  11   5774.92  4939.95
      14 STABIK Gabriela        10 PL-0124-12-  82  0  12   5675.74  4883.27
      15 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-1053  0  12   5660.99  5109.69
      16 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-11-2932  1  12   5593.01  5054.92
      17 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7153  1  12   5590.14  4883.27
      18 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 214  0  11   5496.82  4800.85
      19 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7089  0  11   5458.98  4799.39
      20 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-14-5183  1  10   5354.57  4777.73
      21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-12-6214  0  12   5321.86  4747.72
      22 CYRA Andrzej           10 PL-0124-15-8509  0  10   5299.94  4841.69
      23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-09-4772  0  10   5239.72  4870.97
      24 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 207  0  10   5107.48  4430.37
      25 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7026  0  10   5105.64  4441.02
      26 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0152-14-4056  1  10   4945.97  4238.56
      27 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-13- 559  0  11   4933.01  4362.07
      28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-4572  0   9   4928.09  4501.72
      29 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7061  0   9   4921.16  4493.52
      30 STABIK HENRYK          10 PL-0124-13-  35  0  11   4869.52  4306.39
      31 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7845  1  10   4868.23  4422.35
      32 STABIK HENRYK          10 PL-0124-09-5789  0  10   4849.13  4258.33
      33 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-15-4704  0  11   4835.39  4223.53
      34 STABIK HENRYK          10 PL-0124-12- 962  0   9   4804.42  4327.82
      35 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5509  0  10   4773.58  4228.89
      36 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-6035  1   9   4719.63  4309.65
      37 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7004  0  10   4696.86  3947.28
      38 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-14-5827  1  11   4682.75  4012.77
      39 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-15-2296  0  10   4681.65  4061.74
      40 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-12-7325  1  10   4676.40  4220.28
      41 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7001  1  10   4580.43  4015.42
      42 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-15-5643  1  10   4571.39  3735.68
      43 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-14-5120  0  10   4551.83  3986.52
      44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-15- 670  0   9   4548.93  3850.50
      45 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-12-6237  0  10   4534.99  4014.56
      46 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7838  0  10   4508.82  4147.75
      47 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-16- 790  0  10   4488.34  3992.72
      48 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3168  1   9   4466.46  3861.42
      49 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-15-2821  1   8   4462.40  3929.35
      50 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-15- 564  0   8   4440.82  3944.65
      51 STABIK HENRYK          10 PL-0124-15-4521  1  10   4438.90  3731.94
      52 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-13-6802  0   9   4429.33  3690.40
      53 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0125-12-4646  1   9   4426.80  3931.42
      54 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 208  0   9   4406.01  3906.84
      55 HOLEWA Edmund          10 PL-0124-13- 718  0   9   4398.75  3842.84
      56 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 239  0  11   4385.97  3748.48
      57 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7858  0   8   4381.55  3989.90
      58 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5534  0  11   4373.04  3700.80
      59 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-13-1661  1  10   4359.72  3771.17
      60 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-10-1482  0   9   4353.14  4087.12
      61 STABIK Gabriela        10 PL-0124-15-4529  0   8   4318.55  3997.26
      62 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0168-14-4278  0   8   4309.06  4020.06
      63 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5528  1  10   4308.22  3600.04
      64 STABIK Gabriela        10 PL-0124-15-4427  0  11   4292.66  3938.93
      65 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-14- 334  1   9   4246.79  3642.16
      66 SZLACHTA Jan            2 PL-  02-13-9600  1  10   4237.87  3536.29
      67 NYCZ EDWARD             9 PL-0124-15-2050  0   8   4217.65  3735.37
      68 JANIK Henryk            9 PL-0124-15- 353  1   9   4215.13  3867.10
      69 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-15-4321  0   8   4213.23  3762.03
      70 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3129  0  10   4201.98  3694.98
      71 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 209  0   8   4198.00  3905.94
      72 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0124-12-1106  0   9   4189.08  3660.70
      73 BITTMANN Grzegorz       9 PL-0124-12-6058  1  10   4176.68  3692.51
      74 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-15- 163  1  10   4167.39  3482.85
      75 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6156  1  10   4153.15  3476.39
      76 SZLACHTA Jan            2 PL-0112-15-  84  1  10   4137.07  3578.21
      77 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-12-4642  0   9   4131.17  3698.10
      78 RADZIEJEWSKI JERZY      9 PL-0124-15-2081  1   8   4120.96  3733.66
      79 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 244  0  10   4118.32  3655.83
      80 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6113  0   9   4113.72  3555.84
      81 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-12-2423  0   8   4109.92  3748.88
      82 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-15- 511  0   9   4105.76  3439.49
      83 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-12-6937  0   8   4103.15  3490.85
      84 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0274-14-4527  1   8   4083.48  3432.56
      85 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-14-  70  1  10   4079.33  3277.33
      86 STABIK Gabriela        10 PL-0124-15-4502  0   9   4074.88  3738.62
      87 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-4574  0   9   4063.67  3690.41
      88 WIESIOŁEK MARIAN        2 PL-0124-14-5001  0   7   4037.34  3782.71

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  5746.84 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  5722.11 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  9 konk.  5275.52 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  9 konk.  5228.33 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  9 konk.  5089.00 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4250.86 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  4222.79 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4180.09 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  4148.07 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  4143.57 pkt.