LISTA KONKURSOWA 16/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                BRUKSELA

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 29.07.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 1042110 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 04°17'15.5"-50°53'33.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:30:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO          
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 24
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 96
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 32
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 20
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 24
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-18:41:17
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1421.77 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 2- 7:40:40
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 906.99 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 6h.56m.0s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  6|   17|    6| 35.3|
                    |BRYNOW         |  0|    0|    0|  0.0|
                    |PANEWNIKI      |  3|   11|    4| 36.4|
                    |PIOTROWICE     |  7|   33|    7| 21.2|
                    |PODLESIE       |  8|   35|   15| 42.9|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 24|   96|   32| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+-----------+--------+------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |s.|  W- K- S|S|OBRĄCZKA RODOWA|P|CZAS PRZYL.|PRĘDKOŚĆ|COEFIC|COEF-M|PUNKTY | PKT-2 |ODLEGŁ.|
+----+----------------------+--+---------+-+---------------+-+-----------+--------+------+------+-------+-------+-------+
    1 MENDRYS Andrzej         8   3- 1- 1 S PL-0124-12-4908 1  1-18:41:17  1421.77               1138.98 1138.98 1039720
    2 STABIK HENRYK          10   5- 3- 3 S PL-0124-09-5789 0  1-18:59:28  1391.11               1135.86 1135.86 1042590
    3 PAJĄK Gotfryd          10   5- 4- 3 S DV-1389-14- 214 0  1-19:04:11  1382.37               1132.73 1132.73 1042560
    4 STABIK Gabriela        10   3- 2- 2 S PL-0124-12-  92 0  1-19:05:27  1380.09               1129.61 1129.61 1042590
    5 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  19 - DV-1389-14- 239 0  1-19:11:56  1368.31               1126.48 1126.48 1042560
    6 SUJKA Bogdan            8   3- 1- 1 S PL-0124-13-1661 1  1-19:17:12  1355.67               1123.36 1123.36 1040070
    7 WIESIOŁEK MARIAN        2   3- 2- 2 S PL-0125-13- 393 1  1-19:20:57  1353.71               1120.23 1120.23 1043640
    8 FIJOŁEK Mirosław        8   5- 2- 2 S PL-0124-11-2932 1  1-19:38:29  1320.74               1117.11 1117.11 1041380
    9 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>---- S PL-0124-13-2406 0  1-19:39:38  1318.81               1113.98 1113.98 1041380
   10 GAWEŁCZYK-RUS           2   3- 1- 1 S PL-0124-15-2809 0  1-19:44:34  1311.34               1110.86 1110.86 1041950
   11 SAJDOK Stanisław       10   6- 2- 1 S PL-0124-15- 976 0  1-19:51:45  1300.34               1107.73 1107.73 1042550
   12 STABIK HENRYK          10  < 2>  24 S PL-11-   185036 0  1-19:52:30  1299.18               1104.61 1104.61 1042590
   13 MYDLAK Józef            2   3- 1- 1 S PL-0124-11-5981 1  1-19:55:10  1291.06               1101.48 1101.48 1039520
   14 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   3- 2- 2 S PL-0163-12-3537 1  1-20:06:54  1277.64               1098.36 1098.36 1043700
   15 CYRA Andrzej           10   5- 2- 2 S PL-0124-14-8401 1  1-20:20:50  1254.75               1095.23 1095.23 1042490
   16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6- 2- 1 - PL-0168-14-4294 1  1-20:22:33  1252.75               1092.11 1092.11 1042980
   17 CYRA Andrzej           10  < 2>---- S PL-0124-13-8285 1  1-21:11:06  1183.17               1088.98 1088.98 1042490
   18 ŻOŁNECZKO Dawid         9   3- 1- 1 S PL-0124-14-4054 0  2- 5:16:25  1037.38               1085.86 1085.86 1044040
   19 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  20 S PL-0124-14-7651 0  2- 5:23:05  1029.10               1082.73 1082.73 1042560
   20 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>---- S PL-0168-14-4283 0  2- 5:38:22  1013.80               1079.61 1079.61 1042560
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
   21 KWIOTEK Andrzej         2   3- 1- 1 S PL-0125-13-5367 0  2- 5:47:09  1005.39               1076.48 1076.48 1042740
   22 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>---- S PL-0163-11-6872 0  2- 5:54:26   999.30               1073.36 1073.36 1043700
   23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>---- S PL-0168-14-4278 0  2- 5:59:16   994.01               1070.23 1070.23 1042980
   24 STABIK HENRYK          10  < 3>---- S PL-0124-12- 962 0  2- 6:11:25   982.26               1067.11 1067.11 1042590
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
   25 FICEK Jan               9  10- 3- 1 - PL-0124-15- 743 1  2- 6:23:31   970.54               1063.98 1063.98 1041890
   26 TURCZYK Andrzej         9   3- 1- 1 S PL-0124-14-3158 0  2- 6:32:58   963.45               1060.86 1060.86 1043380
   27 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   2- 1- 1 S PL-0124-12-7800 0  2- 6:31:10   961.48               1057.73 1057.73 1039520
   28 FICEK Jan               9  < 2>  30 S PL-0124-13-4138 1  2- 6:57:12   941.01               1054.61 1054.61 1041890
   29 STABIK Gabriela        10  < 2>---- S PL-0124-12-  53 0  2- 7:14:53   926.84               1051.48 1051.48 1042590
   30 FICEK Jan               9  < 3>---- - PL-0124-14-3354 0  2- 7:30:44   913.35               1048.36 1048.36 1041890
   31 SAJDOK Stanisław       10  < 2>---- - PL-0124-15-7569 1  2- 7:31:59   912.93               1045.23 1045.23 1042550
   32 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2>---- S PL-0124-12-8140 0  2- 7:40:40   906.99               1042.11 1042.11 1043640
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
   33 CYRA Andrzej           10  < 3>---- - PL-0124-13-8249 0  2- 7:53:53   895.70                               1042490
   34 SUJKA Bogdan            8  < 2>---- S PL-0124-12-2423 0  2- 8:07:36   883.21                               1040070
   35 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>---- - DV-1389-14- 208 0  2- 8:12:24   881.73                               1042560
   36 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   3- 0- 0 S PL-0124-08- 359 1  2- 8:22:39   875.06                               1043640
   37 MYDLAK Józef            2  < 2>---- S PL-OL-11-183924 1  2- 8:19:07   874.20                               1039520
   38 SAJDOK Stanisław       10  < 3>---- - PL-0124-15-7125 1  2- 8:36:11   864.34                               1042550
   39 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2>---- S PL-0124-15- 488 1  2- 9:18:26   836.28                               1044040
   40 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3>---- S PL-0124-13-6344 0  2- 9:55:23   811.93                               1043640
   41 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5- 0- 0 S PL-0124-15- 745 1  2-13:07:39 13:06:41                               1042830

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                     KONKURSY                      |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|15|16|RAZ| Lot 16 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK HENRYK          1042590   5    2   12 10 10 10 10 10 10 10 10 10  6  0 10 10  7  8  3 134  3307.58 63803.801029
   2 PAJĄK Gotfryd          1042560   5    3    5 10 10 10 10 10 10 10 10  9  4  0  8 10  7 10  3 131  3295.07 61559.891003
   3 STABIK Gabriela        1042590   3    4   29 10 10 10 10 10 10  9  9 10  7  0 10 10  6  8  2 131  2181.09 60846.491030
   4 FIJOŁEK Mirosław       1041380   5    8    9 10 10 10 10  9 10 10  9 10  4  0  9 10  6  9  2 128  2231.09 59225.10 802
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J   1042980   6   16   23 10 10 10 10  8 10 10  9 10  6  0  5  9  7  8  1 123  1070.23 56551.89 921
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz  1043700   3   14   22 10 10 10 10  9 10 10  8  8  6  0  5  8  7  9  2 122  2171.72 56218.411002
   7 TURCZYK Andrzej        1043380   3   26      10 10  7 10  4 10  8 10 10  3  0 10 10  6  9  1 118  1060.86 54400.19 924
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz     1043460               10 10 10 10  5 10 10 10 10  3  0  8  9  3 10  - 118          51911.20 933
   9 GAWEŁCZYK-RUS          1041950   3   10      10 10 10 10  6  8 10  6  5  6  0  4  6  6  6  1 104  1110.86 46392.66 224
  10 SUJKA Bogdan           1040070   3    6   34  5 10 10 10  7  9  8  9 10  2  0  6  9  3  5  1 104  1123.36 44450.11 818
  11 PISZCZEK Stanisław     1040660               10 10 10 10  7  8  9  7  9  3  0  4 10  4  2  - 103          43640.13 816
  12 SZLACHTA Jan           1042770               10 10  6 10  7 10  8  6  7  6  0  2  6  5  6  -  99          42750.92 212
  13 GŁOGOWSKI Mieczysław   1039520   2   27       -  5  5  9  9 10  9  8  7  2  0  3 10  3  7  1  88  1057.73 40921.28 228
  14 PUDEŁKO Józef          1042950               10 10 10 10  6 10  6  6  9  4  0  5  6  3  -  -  95          38498.501024
  15 KWIOTEK Andrzej        1042740   3   21      10 10 10 10  2  3  5  7  6  5  0  3  8  5  6  1  91  1076.48 37330.50 219
  16 WIDUCH Dariusz         1042670   3           10 10 10 10  9  8  7 10  8  2  0  2  4  2  1  0  93          36258.59 916
  17 HOLEWA Edmund          1040310   5           10 10  5 10  6  6  5  6  8  4  0  6  5  4  2  0  87          36256.781010
  18 JANIK Henryk           1042070               10  9  0  9  4  8  7  9  9  5  0  5  2  2  4  -  83          35380.19 906
  19 TEODORCZYK Zdzisław    1042010               10 10 10 10  1  7  7  5  5  4  0  7  6  2  2  -  86          34679.78 932
  20 NYCZ EDWARD            1042070               10 10 10 10 10 10  6  3  7  1  0  8  8  -  -  -  93          34609.34 909
  21 CYRA Andrzej           1042490   5   15   17 10 10 10 10  6  4  7  3  6  1  0  6  2  3  6  2  86  2184.21 34079.281005
  22 ŚWIERKOT Marek         1042020               10 10 10  7  8  8  7  6  7  2  0  2  3  5  1  -  86          33645.651020
  23 TARGOSZ Władysław      1041400               10 10 10 10  8 10  5  4 10  -  0  2 10  0  -  -  89          32429.60 821
  24 WIESIOŁEK MARIAN       1043640   3    7   32  6 10  8  8  4  2  6  4  5  4  0  3  8  4  3  2  77  2162.34 32400.52 218
  25 MENDRYS Andrzej        1039720   3    1      10  9 10  6  7  1  4  4  6  2  0  6  8  5  1  1  80  1138.98 31868.52 808
  26 ŻOŁNECZKO Dawid        1044040   3   18   39 10 10 10  9  2  5  5  7  8  2  0  4  5  1  3  1  82  1085.86 31842.91 928
  27 BITTMANN Grzegorz      1041220               10 10 10  6  4  8  5  6  8  -  0 10  8  -  -  -  85          31565.05 902
  28 MYDLAK Józef           1039520   3   13   37  - 10  7  8  7  3  4  3  4  3  0  1  8  3  5  1  67  1101.48 28594.63 226
  29 RYŚ Henryk             1041980               10 10 10  3  4  4  4  6  4  3  0  2  1  5  5  -  71          27972.291026
  30 SOBAŁA Tadeusz         1041880                4  2  -  7  9  5  4  6  5  3  -  5  8  2  -  -  60          26833.64 724
  31 KOZAK KRZYSZTOF        1044890               10 10  9  6  5  9  4  3  2  3  -  3  2  1  -  -  67          24065.56 718
  32 SAJDOK Stanisław       1042550   6   11   31 10 10  9 10  6  2  4  1  5  4  0  2  0  1  1  1  66  1107.73 23493.511027
  33 WAŁACH Rufin           1042590   3           10  9  7 10  3  5  0  2  2  -  -  3  5  3  7  0  66          23322.82 914
  34 RADZIEJEWSKI JERZY     1042830   5   41       -  - 10 10  3  6  1  3  5  4  0  1  3  4  1  0  51          22768.69 917
  35 POGORZAŁEK Alfred      1044890               10 10  -  9  4  6  2  2  4  2  -  3  2  3  -  -  57          20622.04 716
  36 LACH Stanisław         1041060               10  8  8  7  5  3  -  2  6  3  -  1  5  -  -  -  58          18916.33 712
  37 WITKIEWICZ Marek       1040160               10  9 10 10  8  3  2  1  3  -  -  0  4  -  1  -  61          18580.44 225
  38 GÓREK STEFAN           1043620               10 10  4  9  5  9  5  -  -  -  -  -  -  -  -  -  52          16883.27 220
  39 MACIEJA Zygmunt        1042740                8 10 10  6  5  3  2  0  6  -  -  1  3  -  -  -  54          16276.92 215
  40 GÓRNICKI Jerzy         1041520               10 10 10  6  5  4  0  1  1  1  -  0  1  3  -  -  52          15425.45 720
  41 WIESIOŁEK IRENEUSZ     1043640   3   36       2  5  4  2  5  1  5  3  0  3  0  2  2  0  2  0  36          15019.47 217
  42 MŁOCEK Zygmunt         1037280                2  6  6  4  9  3  3  0  5  1  0  0  1  1  1  -  42          14980.53 815
  43 DRZEWIECKI R           1043050               10 10  - 10  4  9  0  0  3  -  -  -  -  -  -  -  46          14422.90 706
  44 FICEK Jan              1041890  10   25   28  3  4  -  3  -  2  2  1  -  4  0  4  -  3  -  1  27  1054.61 13428.95 922
  45 BEDNARZ Henryk         1043480                8  - 10  5  5  1  1  2  5  1  0  1  2  -  -  -  41          13358.69 901
  46 WESOŁOWSKI Kazimierz   1042250                3  5  -  3  1  2  1  3  0  3  0  4  2  0  2  -  29          12422.87 918
  47 CHMIEL Robert          1043840                9  6  1  -  3  -  1  3  0  1  0  5  5  -  -  -  34          11761.13 208
  48 DUDA Henryk            1041290   3            0  -  2  3  3  2  2  3  2  -  -  3  3  2  -  0  25          11392.621041
  49 MORAWSKI Jan           1042230                6  4  -  4  6  1  4  0  1  -  0  4  1  -  -  -  31          11188.04 710
  50 STARCZYNOWSKI Jan      1039940                3 10 10  2  3  2  1  0  1  2  -  0  0  1  -  -  35          10079.34 819
  51 GLINKA Joachim         1041290                0  3  3  1 10  0  0  0  1  -  0  3  1  0  2  -  24           8764.36 904
  52 KOFEL Jan              1047020                0  8 10  7  -  1  -  1  2  -  0  -  1  -  -  -  30           7828.19 939
  53 BRYŁKA EDMUND          1041550                7  9  -  -  1  4  1  1  3  -  -  0  2  -  -  -  28           7778.36 701
  54 MROWIŃSKI Ryszard      1041540                8  7  -  2  4  4  0  0  1  -  -  0  0  -  -  -  26           6707.30 715
  55 LAZAR MARIAN           1037370                2  3  1  4  2  1  -  1  0  -  -  2  0  -  -  -  16           5537.81 810
  56 WIDERA Jan             1043120                1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  -  -  0  -  -  -  11           3092.64 727
  57 PASZEK Wincenty        1041640                1  0  -  1  3  0  1  0  0  -  -  1  1  -  -  -   8           3073.37 711
  58 PILARZ Marek           1043240                1  4  0  0  3  0  -  0  0  -  0  1  0  -  -  -   9           2467.77 926
  59 KUSZAJ Kazimierz       1037880                1  5  -  1  0  0  0  1  -  -  0  -  -  -  -  -   8           1953.87 814
  60 TOMASZKIEWICZ Karol    1041540                0  1  0  0  1  0  0  0  0  1  -  -  -  -  -  -   3           1367.15 223
  61 SOBOTA Stanisław       1041270                0  -  3  0  1  0  0  -  -  0  -  -  -  -  -  -   4            872.34 911
  62 PYRSKI Leszek          1047130                1  3  -  -  -  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -   4            680.91 910
  63 GRELA Stanisław        1041720                1  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  -  -  -   4            654.28 729
  64 ROSS Jerzy             1038400                0  1  -  0  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   2            543.951008

         +---+----------------------+--+---------------------------------------------------+-----------------+
         |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                     KONKURSY                      | PUNKTY - "nr 2" |
         |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|15|16|RAZ| Lot 16 |  RAZEM |
         +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
            1 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3 108  3307.58 54308.31 
            2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  2 107  2162.34 53556.56 
            3 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  2 107  2181.09 52599.25 
            4 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  2  7  7  7  7  3 103  3341.94 52536.49 
            5 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  7  2 106  2231.09 52388.77 
            6 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  2 105  2171.72 51157.57 
            7 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  6  1 103  1110.86 48664.98 
            8 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  7  7  1 104  1123.36 48559.42 
            9 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  6  7  2 104  2184.21 48319.82 
           10 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  7  7  6  7  1 101  1060.86 47555.27 
           11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  5  7  - 101          47529.82 
           12 HOLEWA Edmund          10  7  7  6  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  4  4  0  96          43085.66 
           13 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  5  7  6  6  7  3  7  6  6  1  96  1076.48 42368.90 
           14 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  6  7  6  5  2  7  5  7  -  94          41966.29 
           15 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  2  3  -  93          40088.71 
           16 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  4  7  4  2  -  90          39902.58 
           17 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  6  7  4  7  5  7  3  -  -  88          37465.65 
           18 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  -  5  5  7  7  7  7  7  7  2  6  3  7  3  7  1  81  1057.73 37404.95 
           19 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  2  7  2  1  0  85          37145.50 
           20 WIESIOŁEK MARIAN        2  6  7  7  7  7  5  6  4  7  4  7  3  7  4  3  2  86  2162.34 36521.86 
           21 ŚWIERKOT Marek         10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  3  5  5  1  -  87          36444.84 
           22 JANIK Henryk            9  7  7  0  7  7  7  7  7  7  5  3  5  2  2  4  -  77          34082.98 
           23 RYŚ Henryk             10  7  7  7  3  6  5  4  6  7  5  2  2  3  7  6  -  77          33726.21 
           24 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  2  4  4  7  2  3  6  7  5  1  1  77  1138.98 32687.81 
           25 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  7  5  5  5  7  7  2  3  4  5  1  3  1  76  1085.86 31296.54 
           26 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  6  7  7  5  6  7  -  7  7  7  -  -  -  80          30908.85 
           27 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  6  3  7  1  5  7  7  -  -  -  78          30465.71 
           28 MYDLAK Józef            2  -  7  7  7  7  5  4  3  4  3  6  1  7  3  5  1  70  1101.48 30423.75 
           29 SAJDOK Stanisław       10  7  7  7  7  7  3  7  3  5  6  2  2  0  1  1  2  67  2152.96 28298.16 
           30 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  5  4  7  -  7  2  7  0  -  -  74          28251.77 
           31 SOBAŁA Tadeusz          7  5  2  -  7  7  5  4  6  5  3  -  7  7  2  -  -  60          27148.27 
           32 RADZIEJEWSKI JERZY      9  -  -  7  7  7  6  4  4  6  4  2  1  3  5  1  0  57          26826.36 
           33 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  7  0  2  4  -  -  3  7  3  7  0  68          25962.57 
           34 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  6  5  7  4  3  2  3  -  3  2  1  -  -  57          21979.75 
           35 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  -  7  7  6  2  2  4  2  -  3  2  3  -  -  52          20450.90 
           36 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  5  3  -  2  6  3  -  1  5  -  -  -  53          18218.22 
           37 FICEK Jan               9  3  4  -  4  -  3  2  1  -  4  2  4  -  3  -  3  33  3166.95 16828.35 
           38 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  7  3  2  1  4  -  -  0  5  -  1  -  51          16764.57 
           39 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  6  7  4  2  0  6  -  -  1  3  -  -  -  50          16514.12 
           40 MŁOCEK Zygmunt          8  3  6  6  4  7  4  3  0  5  1  5  0  1  1  1  -  47          16382.12 
           41 BEDNARZ Henryk          9  7  -  7  5  7  2  2  4  5  1  3  1  2  -  -  -  46          16307.99 
           42 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  2  5  4  2  7  1  5  3  0  3  0  2  2  0  2  0  38          15854.78 
           43 GÓREK STEFAN            2  7  7  4  7  7  7  5  -  -  -  -  -  -  -  -  -  44          15173.63 
           44 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  6  7  4  0  1  1  1  -  0  1  3  -  -  45          15006.17 
           45 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  3  5  -  3  4  2  1  3  0  3  2  5  2  0  2  -  35          14811.53 
           46 CHMIEL Robert           2  7  6  1  -  7  -  2  4  0  1  0  5  7  -  -  -  40          14790.97 
           47 MORAWSKI Jan            7  6  4  -  4  7  1  4  0  1  -  3  6  1  -  -  -  37          13885.03 
           48 DUDA Henryk            10  0  -  3  3  7  3  2  3  2  -  -  3  3  2  -  0  31          13503.90 
           49 DRZEWIECKI R            7  7  7  -  7  7  7  0  0  4  -  -  -  -  -  -  -  39          12996.27 
           50 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  7  7  2  6  2  1  0  1  2  -  0  0  1  -  -  32          10316.83 
           51 KOFEL Jan               9  0  7  7  7  -  1  -  1  2  -  5  -  3  -  -  -  33           9438.80 
           52 BRYŁKA EDMUND           7  7  7  -  -  6  4  1  1  3  -  -  0  2  -  -  -  31           9355.51 
           53 GLINKA Joachim          9  0  3  3  1  7  0  0  0  1  -  2  3  1  0  2  -  23           8387.47 
           54 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  -  2  4  4  0  0  1  -  -  0  0  -  -  -  25           6576.39 
           55 LAZAR MARIAN            8  2  3  1  4  3  1  -  1  0  -  -  2  0  -  -  -  17           5938.21 
           56 PASZEK Wincenty         7  1  0  -  1  6  0  1  0  0  -  -  1  1  -  -  -  11           4289.22 
           57 WIDERA Jan              7  1  -  5  0  2  0  0  -  3  -  -  -  0  -  -  -  11           3092.64 
           58 PILARZ Marek            9  2  4  0  0  3  0  -  0  0  -  1  1  0  -  -  -  11           2877.21 
           59 KUSZAJ Kazimierz        8  1  5  -  1  2  0  0  1  -  -  0  -  -  -  -  -  10           2728.20 
           60 SOBOTA Stanisław        9  0  -  4  1  1  0  0  -  -  0  -  -  -  -  -  -   6           1412.95 
           61 TOMASZKIEWICZ Karol     2  0  1  0  0  1  0  0  0  0  1  -  -  -  -  -  -   3           1367.15 
           62 ROSS Jerzy             10  0  1  -  0  2  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   3            946.75 
           63 PYRSKI Leszek           9  1  3  -  -  -  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -   4            680.91 
           64 GRELA Stanisław         7  1  3  -  -  -  -  -  -  -  -  -  0  0  -  -  -   4            654.28 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 16
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|OBRĄCZKA RODOWA|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+---------------+--+----+--------+--------+
       1 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0124-14-7651  0  13   7383.13  6548.54
       2 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0168-14-4283  0  13   7152.68  6363.01
       3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-11-6809  0  14   6713.41  5848.65
       4 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-11-2932  1  13   6710.12  6096.30
       5 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 214  0  12   6629.55  5843.41
       6 STABIK HENRYK          10 PL-0124-11-6666  1  13   6292.82  5695.71
       7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-14-7866  0  13   6228.13  5464.89
       8 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-12-5585  0  12   6218.64  5510.84
       9 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6134  1  12   6198.41  5472.66
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-5427  0  13   6128.37  5291.14
      11 STABIK HENRYK          10 PL-0124-09-5789  0  11   5984.99  5300.92
      12 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7012  0  11   5950.75  5392.15
      13 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-15-4343  0  12   5923.01  5179.64
      14 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-13-2836  0  11   5873.74  5159.18
      15 STABIK HENRYK          10 PL-0124-12- 962  0  10   5871.53  5370.41
      16 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6170  0  12   5869.39  4860.36
      17 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7086  0  11   5774.92  4939.95
      18 STABIK Gabriela        10 PL-0124-12-  82  0  12   5675.74  4883.27
      19 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-1053  0  12   5660.99  5109.69
      20 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7153  1  12   5590.14  4883.27
      21 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 239  0  12   5512.45  4791.04
      22 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-13-1661  1  11   5483.08  4811.24
      23 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7089  0  11   5458.98  4799.39
      24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0168-14-4278  0   9   5379.29  5063.04
      25 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-14-5183  1  10   5354.57  4777.73
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-12-6214  0  12   5321.86  4747.72
      27 CYRA Andrzej           10 PL-0124-15-8509  0  10   5299.94  4841.69
      28 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0163-09-4772  0  10   5239.72  4870.97
      29 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 207  0  10   5107.48  4430.37
      30 STABIK Gabriela        10 PL-0124-14-7026  0  10   5105.64  4441.02
      31 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0152-14-4056  1  10   4945.97  4238.56
      32 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-13- 559  0  11   4933.01  4362.07
      33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-4572  0   9   4928.09  4501.72
      34 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7061  0   9   4921.16  4493.52
      35 STABIK HENRYK          10 PL-0124-13-  35  0  11   4869.52  4306.39
      36 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7845  1  10   4868.23  4422.35
      37 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-15-4704  0  11   4835.39  4223.53
      38 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5509  0  10   4773.58  4228.89
      39 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-13-6035  1   9   4719.63  4309.65
      40 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7004  0  10   4696.86  3947.28
      41 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-14-5827  1  11   4682.75  4012.77
      42 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-15-2296  0  10   4681.65  4061.74
      43 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-12-7325  1  10   4676.40  4220.28
      44 STABIK HENRYK          10 PL-0124-14-7001  1  10   4580.43  4015.42
      45 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-15-5643  1  10   4571.39  3735.68
      46 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-14-5120  0  10   4551.83  3986.52
      47 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-15- 670  0   9   4548.93  3850.50
      48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-12-6237  0  10   4534.99  4014.56
      49 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7838  0  10   4508.82  4147.75
      50 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-16- 790  0  10   4488.34  3992.72
      51 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3168  1   9   4466.46  3861.42
      52 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-15-2821  1   8   4462.40  3929.35
      53 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-15- 564  0   8   4440.82  3944.65
      54 STABIK HENRYK          10 PL-0124-15-4521  1  10   4438.90  3731.94
      55 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-13-6802  0   9   4429.33  3690.40
      56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0125-12-4646  1   9   4426.80  3931.42
      57 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 208  0   9   4406.01  3906.84
      58 HOLEWA Edmund          10 PL-0124-13- 718  0   9   4398.75  3842.84
      59 CYRA Andrzej           10 PL-0124-13-8285  1   7   4389.51  4044.68
      60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-14-7858  0   8   4381.55  3989.90
      61 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5534  0  11   4373.04  3700.80
      62 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-13-2406  0   9   4371.66  3757.99
      63 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-10-1482  0   9   4353.14  4087.12
      64 STABIK HENRYK          10 PL-11-   185036  0   8   4330.74  3882.58
      65 STABIK Gabriela        10 PL-0124-15-4529  0   8   4318.55  3997.26
      66 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 PL-0124-13-5528  1  10   4308.22  3600.04
      67 STABIK Gabriela        10 PL-0124-15-4427  0  11   4292.66  3938.93
      68 MENDRYS Andrzej         8 PL-0124-12-4908  1   8   4261.89  3849.50
      69 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-14- 334  1   9   4246.79  3642.16
      70 SZLACHTA Jan            2 PL-  02-13-9600  1  10   4237.87  3536.29
      71 NYCZ EDWARD             9 PL-0124-15-2050  0   8   4217.65  3735.37
      72 JANIK Henryk            9 PL-0124-15- 353  1   9   4215.13  3867.10
      73 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-15-4321  0   8   4213.23  3762.03
      74 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-14-3129  0  10   4201.98  3694.98
      75 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 209  0   8   4198.00  3905.94
      76 PAJĄK Gotfryd          10 PL-0124-12-1106  0   9   4189.08  3660.70
      77 BITTMANN Grzegorz       9 PL-0124-12-6058  1  10   4176.68  3692.51
      78 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-15- 163  1  10   4167.39  3482.85
      79 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6156  1  10   4153.15  3476.39
      80 SZLACHTA Jan            2 PL-0112-15-  84  1  10   4137.07  3578.21
      81 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-12-4642  0   9   4131.17  3698.10
      82 RADZIEJEWSKI JERZY      9 PL-0124-15-2081  1   8   4120.96  3733.66
      83 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-14- 244  0  10   4118.32  3655.83
      84 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-15-6113  0   9   4113.72  3555.84
      85 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-12-2423  0   8   4109.92  3748.88
      86 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-15- 511  0   9   4105.76  3439.49
      87 TURCZYK Andrzej         9 PL-0124-12-6937  0   8   4103.15  3490.85
      88 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0274-14-4527  1   8   4083.48  3432.56

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK HENRYK            sek 10   -  3 konk.  3307.58 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  3 konk.  3295.07 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  2 konk.  2231.09 pkt.
           CYRA Andrzej             sek 10   -  2 konk.  2184.21 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  2 konk.  2181.09 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  3 konk.  3341.94 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  3 konk.  3307.58 pkt.
           FICEK Jan                sek  9   -  3 konk.  3166.95 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  2 konk.  2231.09 pkt.
           CYRA Andrzej             sek 10   -  2 konk.  2184.21 pkt.