LISTA KONKURSOWA 01/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 WOŁCZYN

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 13.08.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 112700 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 18°00'25.0"-51°01'55.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - ZMIENNIE           
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 48
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1964
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 655
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 393
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 491
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 8:41:41
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1148.76 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:40:37
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 701.67 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.2m.30s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 12|  389|  152| 39.1|
                    |BRYNOW         | 11|  458|  148| 32.3|
                    |PANEWNIKI      |  8|  309|   95| 30.7|
                    |PIOTROWICE     |  8|  374|  113| 30.2|
                    |PODLESIE       |  9|  434|  147| 33.9|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 48| 1964|  655| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 66-31- 8 S  8:41:41  1148.76   0.51 212.55 116810
   2 BEDNARZ Henryk          9 35- 7- 4 S  8:40:41  1139.41   1.02 212.39 114720
   2 BEDNARZ Henryk          9 < 2>  71 S  8:40:41  1139.41   1.02 212.39 114720
   4 GÓRNICKI Jerzy          7 87-26- 8 S  8:36:18  1138.63   2.04 212.09 109650
   5 WIDERA Jan              7 35-15- 5 S  8:39:22  1138.11   2.55 211.94 113090
   6 WIDERA Jan              7 < 2>  24 -  8:39:23  1137.92   3.05 211.78 113090
   7 GÓREK STEFAN            2 28- 8- 4 S  8:38:20  1136.34   3.56 211.63 111740
   8 SZLACHTA Jan            2 50-28- 8 -  8:36:44  1134.36   4.07 211.48 109730
   9 TARGOSZ Władysław       8 23- 9- 6 -  8:38:12  1134.32   4.58 211.33 111390
  10 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2>  14 S  8:36:53  1131.77   5.09 211.17 109650
  11 CHMIEL Robert           2 50-17- 7 -  8:37:31  1131.50   5.60 211.02 110340
  12 SZLACHTA Jan            2 < 2>  18 S  8:37:00  1131.24   6.11 210.87 109730
  13 DRZEWIECKI R            7 28- 9- 6 S  8:39:26  1131.01   6.62 210.72 112460
  14 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3>  54 -  8:36:58  1130.80   7.13 210.56 109650
  15 PISZCZEK Stanisław      8 42-12- 6 S  8:38:24  1130.59   7.64 210.41 111250
  16 DRZEWIECKI R            7 < 2>  70 -  8:39:30  1130.25   8.15 210.26 112460
  17 PASZEK Wincenty         7 36- 8- 3 -  8:38:48  1129.15   8.66 210.10 111560
  18 SZLACHTA Jan            2 < 3>  19 S  8:37:29  1125.63   9.16 209.95 109730
  19 SZLACHTA Jan            2 < 4>  21 -  8:37:30  1125.44   9.67 209.80 109730
  20 MACIEJA Zygmunt         2 43-23- 8 -  8:37:16  1124.33  10.18 209.65 109360
  21 SZLACHTA Jan            2 < 5>  22 -  8:37:38  1123.90  10.69 209.49 109730
  22 SZLACHTA Jan            2 < 6>  74 -  8:37:51  1121.41  11.20 209.34 109730
  23 STABIK HENRYK          10 63-29- 5 -  8:44:29  1119.80  11.71 209.19 117000
  24 WIDERA Jan              7 < 3>  50 -  8:41:02  1119.33  12.22 209.04 113090
  25 STABIK HENRYK          10 < 2>  26 -  8:44:33  1119.08  12.73 208.88 117000
  26 STABIK HENRYK          10 < 3>  27 -  8:44:37  1118.37  13.24 208.73 117000
  27 STABIK HENRYK          10 < 4>  28 S  8:44:39  1118.01  13.75 208.58 117000
  28 STABIK HENRYK          10 < 5>  59 -  8:44:42  1117.48  14.26 208.43 117000
  29 KOZAK KRZYSZTOF         7 56-17- 4 -  8:42:04  1115.64  14.77 208.27 113870
  30 CHMIEL Robert           2 < 2> 139 -  8:38:55  1115.48  15.27 208.12 110340
  31 KWIOTEK Andrzej         2 32-10- 5 -  8:38:04  1115.16  15.78 207.97 109360
  32 SUJKA Bogdan            8 48-18- 5 -  8:40:00  1114.50  16.29 207.81 111450
  33 MACIEJA Zygmunt         2 < 2>  34 -  8:38:09  1114.21  16.80 207.66 109360
  34 MACIEJA Zygmunt         2 < 3>  35 -  8:38:15  1113.08  17.31 207.51 109360
  35 MACIEJA Zygmunt         2 < 4>  37 -  8:38:18  1112.51  17.82 207.36 109360
  36 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 25-11- 8 S  8:39:15  1111.44  18.33 207.20 110310
  37 MACIEJA Zygmunt         2 < 5>  41 S  8:38:30  1110.25  18.84 207.05 109360
  38 SAJDOK Stanisław       10 30-10- 5 S  8:46:00  1108.96  19.35 206.90 117550
  39 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 162 -  8:46:02  1108.61  19.86 206.75 117550
  40 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2> 147 S  8:39:36  1107.53  20.37 206.59 110310
  41 MACIEJA Zygmunt         2 < 6>  56 S  8:38:49  1106.70  20.88 206.44 109360
  42 RADZIEJEWSKI JERZY      9 53-20- 8 -  8:44:17  1106.12  21.38 206.29 115350
  43 WIESIOŁEK MARIAN        2 22- 8- 5 -  8:39:47  1105.50  21.89 206.14 110310
  44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  45 -  8:45:42  1105.11  22.40 205.98 116810
  45 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  64 S  8:45:45  1104.59  22.91 205.83 116810
  46 KWIOTEK Andrzej         2 < 2>  67 -  8:39:32  1098.73  23.42 205.68 109360
  47 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 46-15- 7 S  8:43:09  1098.40  23.93 205.52 113300
  48 GAWEŁCZYK-RUS           2 52-24- 4 -  8:40:57  1089.45  24.44 205.37 109980
  48 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  53 -  8:40:57  1089.45  24.44 205.37 109980
  50 WIDERA Jan              7 < 4> 133 S  8:43:50  1089.15  25.46 205.07 113090
  51 HOLEWA Edmund          10 44-13- 5 -  8:45:19  1088.62  25.97 204.91 114650
  52 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 122 -  8:42:15  1088.02  26.48 204.76 111250
  53 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 124 S  8:41:10  1087.12  26.99 204.61 109980
  54 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>  58 S  8:40:55  1086.54  27.49 204.46 109650
  55 SUJKA Bogdan            8 < 2>  60 S  8:42:35  1086.43  28.00 204.30 111450
  56 MACIEJA Zygmunt         2 < 7>  77 -  8:40:41  1086.18  28.51 204.15 109360
  57 HOLEWA Edmund          10 < 2> 101 -  8:45:37  1085.53  29.02 204.00 114650
  58 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5> 105 -  8:41:06  1084.57  29.53 203.85 109650
  59 STABIK HENRYK          10 < 6>  99 -  8:47:55  1084.17  30.04 203.69 117000
  60 SUJKA Bogdan            8 < 3>  63 -  8:43:00  1082.04  30.55 203.54 111450
  61 WITKIEWICZ Marek        2 34- 8- 5 S  8:40:31  1081.71  31.06 203.39 108730
  62 ŻOŁNECZKO Dawid         9 36-11- 4 -  8:48:24  1080.26  31.57 203.23 117100
  63 SUJKA Bogdan            8 < 4> 128 S  8:43:14  1079.59  32.08 203.08 111450
  64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  65 -  8:48:26  1077.25  32.59 202.93 116810
  64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  66 -  8:48:26  1077.25  32.59 202.93 116810
  66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 164 -  8:48:28  1076.92  33.60 202.62 116810
  67 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 132 S  8:41:33  1076.91  34.11 202.47 109360
  68 FIJOŁEK Mirosław        8 50-21- 7 -  8:43:42  1074.06  34.62 202.32 111380
  69 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  89 -  8:45:31  1073.76  35.13 202.17 113300
  70 DRZEWIECKI R            7 < 3> 149 -  8:44:50  1072.75  35.64 202.01 112460
  71 BEDNARZ Henryk          9 < 3> 253 S  8:47:02  1071.82  36.15 201.86 114720
  72 FICEK Jan               9 96-14- 3 -  8:49:08  1071.35  36.66 201.71 116920
  73 PUDEŁKO Józef          10 45-16- 7 -  8:49:04  1070.63  37.17 201.55 116770
  74 SZLACHTA Jan            2 < 7>  79 -  8:42:38  1069.15  37.68 201.40 109730
  75 MROWIŃSKI Ryszard       7 29- 6- 2 -  8:44:31  1069.02  38.19 201.25 111730
  76 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  81 -  8:44:13  1068.74  38.70 201.10 111380
  77 MACIEJA Zygmunt         2 < 8> 134 S  8:42:20  1068.66  39.21 200.94 109360
  78 FICEK Jan               9 < 2>  83 -  8:49:26  1068.41  39.71 200.79 116920
  79 SZLACHTA Jan            2 < 8>  80 S  8:42:48  1067.41  40.22 200.64 109730
  80 SZLACHTA Jan            2 < 9> 115 -  8:42:49  1067.24  40.73 200.49 109730
  81 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  84 S  8:44:22  1067.20  41.24 200.33 111380
  82 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2>  92 -  8:44:43  1066.97  41.75 200.18 111730
  83 FICEK Jan               9 < 3> 209 -  8:49:36  1066.79  42.26 200.03 116920
  84 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  85 -  8:44:26  1066.52  42.77 199.88 111380
  85 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 197 S  8:44:33  1065.33  43.28 199.72 111380
  86 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>  90 -  8:48:17  1065.26  43.79 199.57 115350
  87 CYRA Andrzej           10 74-30- 7 -  8:48:57  1065.17  44.30 199.42 116050
  88 MENDRYS Andrzej         8 50-21- 4 S  8:44:37  1064.36  44.81 199.26 111350
  89 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3>  98 S  8:46:27  1064.35  45.32 199.11 113300
  90 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 141 S  8:48:30  1063.13  45.82 198.96 115350
  91 MENDRYS Andrzej         8 < 2>  95 -  8:44:49  1062.33  46.33 198.81 111350
  92 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 3> 256 S  8:45:11  1062.24  46.84 198.65 111730
  93 CYRA Andrzej           10 < 2> 109 -  8:49:22  1061.11  47.35 198.50 116050
  94 MYDLAK Józef            2 19- 9- 6 S  8:42:24  1060.35  47.86 198.35 108580
  95 MENDRYS Andrzej         8 < 3>  97 -  8:45:01  1060.31  48.37 198.20 111350
  96 PASZEK Wincenty         7 < 2> 108 -  8:45:22  1058.78  48.88 198.04 111560
  97 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 114 -  8:45:12  1058.46  49.39 197.89 111350
  98 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 100 S  8:47:04  1058.22  49.90 197.74 113300
  99 STABIK HENRYK          10 < 7> 119 -  8:50:35  1058.03  50.41 197.59 117000
 100 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 177 S  8:47:17  1056.08  50.92 197.43 113300
 101 HOLEWA Edmund          10 < 3> 203 S  8:48:45  1054.25  51.43 197.28 114650
 102 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 25-10- 7 S  8:50:23  1054.24  51.93 197.13 116370
 103 STARCZYNOWSKI Jan       8 41- 3- 2 -  8:45:48  1053.12  52.44 196.97 111420
 104 WAŁACH Rufin            9 35-11- 4 S  8:50:25  1050.29  52.95 196.82 115970
 105 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6> 111 -  8:44:32  1048.95  53.46 196.67 109650
 106 PAJĄK Gotfryd          10 71-19- 5 S  8:51:21  1048.59  53.97 196.52 116760
 106 PAJĄK Gotfryd          10 < 2> 110 S  8:51:21  1048.59  53.97 196.52 116760
 108 PASZEK Wincenty         7 < 3> 169 S  8:46:33  1047.02  54.99 196.21 111560
 109 CYRA Andrzej           10 < 3> 117 S  8:50:55  1046.28  55.50 196.06 116050
 110 PAJĄK Gotfryd          10 < 3> 112 -  8:51:42  1045.30  56.01 195.91 116760
 111 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7> 126 -  8:44:58  1044.62  56.52 195.75 109650
 112 PAJĄK Gotfryd          10 < 4> 113 S  8:51:48  1044.37  57.03 195.60 116760
 112 PAJĄK Gotfryd          10 < 5> 174 -  8:51:48  1044.37  57.03 195.60 116760
 114 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 116 -  8:46:38  1044.23  58.04 195.30 111350
 115 SZLACHTA Jan            2 <10> 135 S  8:45:05  1044.22  58.55 195.14 109730
 116 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 121 -  8:46:52  1041.95  59.06 194.99 111350
 117 CYRA Andrzej           10 < 4> 151 -  8:51:23  1041.90  59.57 194.84 116050
 118 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 171 -  8:52:12  1040.73  60.08 194.68 116770
 119 STABIK HENRYK          10 < 8> 185 -  8:52:27  1040.46  60.59 194.53 117000
 120 MADEJ Stanisław         9 23-10- 7 S  8:50:15  1039.55  61.10 194.38 114610
 121 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 182 -  8:47:17  1037.91  61.61 194.23 111350
 122 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 184 -  8:47:13  1037.62  62.12 194.07 111250
 123 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 125 S  8:47:43  1034.10  62.63 193.92 111390
 124 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 131 -  8:46:23  1033.81  63.14 193.77 109980
 125 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 278 S  8:47:45  1033.78  63.65 193.62 111390
 126 GÓRNICKI Jerzy          7 < 8> 140 S  8:46:05  1033.62  64.15 193.46 109650
 127 GÓREK STEFAN            2 < 2> 206 -  8:48:17  1031.92  64.66 193.31 111740
 128 SUJKA Bogdan            8 < 5> 130 -  8:48:05  1031.15  65.17 193.16 111450
 129 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 136 S  8:50:26  1031.12  65.68 193.01 113870
 130 SUJKA Bogdan            8 < 6> 199 S  8:48:06  1030.99  66.19 192.85 111450
 131 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 172 -  8:46:47  1029.94  66.70 192.70 109980
 132 KWIOTEK Andrzej         2 < 4> 201 -  8:46:15  1029.27  67.21 192.55 109360
 133 WIDERA Jan              7 < 5> 195 S  8:50:16  1025.60  67.72 192.39 113090
 134 MACIEJA Zygmunt         2 < 9> 143 -  8:46:39  1025.41  68.23 192.24 109360
 135 SZLACHTA Jan            2 <11> 152 -  8:47:22  1022.01  68.74 192.09 109730
 136 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3> 188 S  8:51:39  1019.88  69.25 191.94 113870
 137 WAŁACH Rufin            9 < 2> 144 -  8:53:58  1017.58  69.76 191.78 115970
 138 POGORZAŁEK Alfred       7 39-16- 6 S  8:52:06  1015.79  70.26 191.63 113870
 139 CHMIEL Robert           2 < 3> 192 S  8:48:42  1015.09  70.77 191.48 110340
 140 GÓRNICKI Jerzy          7 < 9> 148 -  8:48:04  1014.65  71.28 191.33 109650
 141 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 142 -  8:53:44  1014.21  71.79 191.17 115350
 142 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 161 S  8:53:48  1013.62  72.30 191.02 115350
 143 MACIEJA Zygmunt         2 <10> 146 -  8:47:58  1012.91  72.81 190.87 109360
 144 WAŁACH Rufin            9 < 3> 150 -  8:54:30  1012.84  73.32 190.72 115970
 145 MŁOCEK Zygmunt          8 38- 5- 1 S  8:48:49  1011.43  73.83 190.56 110060
 146 MACIEJA Zygmunt         2 <11> 205 -  8:48:18  1009.79  74.34 190.41 109360
 147 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 3> 193 S  8:49:33  1006.94  74.85 190.26 110310
 148 GÓRNICKI Jerzy          7 <10> 160 -  8:48:59  1006.12  75.36 190.10 109650
 149 DRZEWIECKI R            7 < 4> 285 S  8:51:47  1006.05  75.87 189.95 112460
 150 WAŁACH Rufin            9 < 4> 194 -  8:55:29  1004.21  76.37 189.80 115970
 151 CYRA Andrzej           10 < 5> 211 -  8:55:37  1003.75  76.88 189.65 116050
 152 SZLACHTA Jan            2 <12> 154 -  8:49:39  1000.73  77.39 189.49 109730
 153 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 157 S  8:50:15  1000.54  77.90 189.34 110310
 154 SZLACHTA Jan            2 <13> 155 S  8:49:43  1000.12  78.41 189.19 109730
 155 SZLACHTA Jan            2 <14> 156 -  8:49:46   999.67  78.92 189.04 109730
 156 SZLACHTA Jan            2 <15> 191 -  8:49:47   999.51  79.43 188.88 109730
 157 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 158 -  8:50:26   998.88  79.94 188.73 110310
 158 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4> 180 S  8:50:41   996.63  80.45 188.58 110310
 159 MYDLAK Józef            2 < 2> 246 S  8:48:58   996.45  80.96 188.43 108580
 160 GÓRNICKI Jerzy          7 <11> 242 S  8:50:29   992.46  81.47 188.27 109650
 161 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 262 S  8:56:19   991.69  81.98 188.12 115350
 162 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 176 S  8:58:51   989.06  82.48 187.97 117550
 163 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2> 220 S  8:55:08   989.03  82.99 187.81 113870
 164 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 165 S  8:58:08   988.80  83.50 187.66 116810
 165 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 166 -  8:58:10   988.52  84.01 187.51 116810
 166 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 167 -  8:58:11   988.38  84.52 187.36 116810
 167 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 261 -  8:58:13   988.10  85.03 187.20 116810
 168 LACH Stanisław          7 58-27- 6 -  8:50:46   985.41  85.54 187.05 109150
 169 PASZEK Wincenty         7 < 4> 208 -  8:53:13   985.37  86.05 186.90 111560
 170 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 222 S  8:58:51   985.28  86.56 186.75 117100
 171 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 173 -  8:58:35   984.71  87.07 186.59 116770
 172 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 223 -  8:51:42   984.60  87.58 186.44 109980
 173 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 289 -  8:58:37   984.43  88.09 186.29 116770
 174 PAJĄK Gotfryd          10 < 6> 345 -  8:58:37   984.35  88.59 186.14 116760
 175 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 2> 539 S  8:53:16   983.70  89.10 185.98 111420
 176 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 196 S  8:59:34   983.13  89.61 185.83 117550
 177 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 178 S  8:55:15   983.08  90.12 185.68 113300
 178 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 269 -  8:55:19   982.51  90.63 185.52 113300
 179 LAZAR MARIAN            8 17- 6- 5 S  8:52:07   982.46  91.14 185.37 110150
 180 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5> 454 S  8:52:24   981.41  91.65 185.22 110310
 181 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 2> 306 S  8:58:42   980.37  92.16 185.07 116370
 182 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 183 -  8:53:40   979.62  92.67 184.91 111350
 183 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 198 -  8:53:41   979.48  93.18 184.76 111350
 184 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 189 S  8:53:43   978.31  93.69 184.61 111250
 185 STABIK HENRYK          10 < 9> 186 -  8:59:38   977.99  94.20 184.46 117000
 186 STABIK HENRYK          10 <10> 187 -  8:59:43   977.31  94.70 184.30 117000
 187 STABIK HENRYK          10 <11> 287 -  8:59:49   976.49  95.21 184.15 117000
 188 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4> 235 -  8:56:37   976.45  95.72 184.00 113870
 189 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 219 S  8:53:57   976.31  96.23 183.85 111250
 190 ŚWIERKOT Marek         10 51-11- 1 -  8:59:35   976.14  96.74 183.69 116730
 191 SZLACHTA Jan            2 <16> 226 -  8:52:25   976.10  97.25 183.54 109730
 192 CHMIEL Robert           2 < 4> 225 S  8:53:15   974.30  97.76 183.39 110340
 193 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 4> 305 S  8:53:24   972.75  98.27 183.23 110310
 194 WAŁACH Rufin            9 < 5> 210 S  8:59:18   972.09  98.78 183.08 115970
 195 WIDERA Jan              7 < 6> 300 -  8:56:32   970.45  99.29 182.93 113090
 196 SAJDOK Stanisław       10 < 5> 352 S  9:01:08   970.42  99.80 182.78 117550
 197 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 200 S  8:54:47   970.35 100.31 182.62 111380
 198 MENDRYS Andrzej         8 <10> 213 S  8:54:46   970.23 100.81 182.47 111350
 199 SUJKA Bogdan            8 < 7> 350 -  8:55:01   968.99 101.32 182.32 111450
 200 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 202 -  8:55:02   968.24 101.83 182.17 111380
 201 KWIOTEK Andrzej         2 < 5> 204 S  8:52:57   968.22 102.34 182.01 109360
 202 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 295 S  8:55:04   967.96 102.85 181.86 111380
 203 HOLEWA Edmund          10 < 4> 286 -  8:58:38   966.42 103.36 181.71 114650
 204 KWIOTEK Andrzej         2 < 6> 216 S  8:53:11   966.22 103.87 181.55 109360
 205 MACIEJA Zygmunt         2 <12> 297 -  8:53:18   965.23 104.38 181.40 109360
 206 GÓREK STEFAN            2 < 3> 277 -  8:56:01   963.14 104.89 181.25 111740
 207 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 214 S  9:01:14   962.85 105.40 181.10 116730
 208 PASZEK Wincenty         7 < 5> 458 -  8:56:16   959.52 105.91 180.94 111560
 209 FICEK Jan               9 < 4> 273 -  9:01:52   959.41 106.42 180.79 116920
 210 WAŁACH Rufin            9 < 6> 267 -  9:01:05   957.77 106.92 180.64 115970
 211 CYRA Andrzej           10 < 6> 212 -  9:01:16   956.98 107.43 180.49 116050
 212 CYRA Andrzej           10 < 7> 218 -  9:01:20   956.46 107.94 180.33 116050
 213 MENDRYS Andrzej         8 <11> 215 -  8:56:29   955.93 108.45 180.18 111350
 214 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 239 -  9:02:08   955.76 108.96 180.03 116730
 215 MENDRYS Andrzej         8 <12> 255 -  8:56:34   955.25 109.47 179.88 111350
 216 KWIOTEK Andrzej         2 < 7> 442 S  8:54:31   954.97 109.98 179.72 109360
 217 BRYŁKA EDMUND           7 19- 2- 2 S  8:55:50   952.58 110.49 179.57 110340
 218 CYRA Andrzej           10 < 8> 247 -  9:01:50   952.53 111.00 179.42 116050
 219 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 227 -  8:56:57   951.26 111.51 179.26 111250
 220 POGORZAŁEK Alfred       7 < 3> 236 -  8:59:46   950.77 112.02 179.11 113870
 221 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 224 -  8:54:33   949.19 112.53 178.96 108730
 222 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 275 S  9:03:28   948.43 113.03 178.81 117100
 223 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 228 -  8:56:07   947.15 113.54 178.65 109980
 224 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 233 -  8:54:48   947.13 114.05 178.50 108730
 225 CHMIEL Robert           2 < 5> 291 S  8:56:33   946.72 114.56 178.35 110340
 226 SZLACHTA Jan            2 <17> 229 -  8:55:55   946.63 115.07 178.20 109730
 227 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 367 S  8:57:33   946.41 115.58 178.04 111250
 228 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 231 -  8:56:15   946.06 116.09 177.89 109980
 229 SZLACHTA Jan            2 <18> 232 -  8:56:01   945.81 116.60 177.74 109730
 230 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 413 -  8:56:22   945.80 117.11 177.59 110060
 231 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 347 -  8:56:17   945.79 117.62 177.43 109980
 232 SZLACHTA Jan            2 <19> 366 S  8:56:04   945.41 118.13 177.28 109730
 233 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 387 -  8:55:35   940.71 118.64 177.13 108730
 234 MADEJ Stanisław         9 < 2> 238 -  9:01:51   940.58 119.14 176.97 114610
 235 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 5> 382 S  9:01:07   940.17 119.65 176.82 113870
 236 POGORZAŁEK Alfred       7 < 4> 359 -  9:01:12   939.52 120.16 176.67 113870
 237 RYŚ Henryk             10 31- 9- 4 S  9:03:18   938.85 120.67 176.52 115760
 238 MADEJ Stanisław         9 < 3> 283 S  9:02:06   938.66 121.18 176.36 114610
 239 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 240 -  9:04:30   937.59 121.69 176.21 116730
 240 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 426 -  9:04:32   937.34 122.20 176.06 116730
 241 SOBAŁA Tadeusz          7 25- 7- 4 -  8:59:06   936.10 122.71 175.91 111490
 242 GÓRNICKI Jerzy          7 <12> 252 -  8:57:15   935.18 123.22 175.75 109650
 243 RYŚ Henryk             10 < 2> 302 -  9:04:15   931.67 123.73 175.60 115760
 244 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 280 S  8:59:41   931.54 124.24 175.45 111490
 245 LACH Stanisław          7 < 2> 250 S  8:57:12   931.31 124.75 175.30 109150
 246 MYDLAK Józef            2 < 3> 249 S  8:56:40   930.69 125.25 175.14 108580
 247 CYRA Andrzej           10 < 9> 298 S  9:04:42   930.63 125.76 174.99 116050
 248 LAZAR MARIAN            8 < 2> 521 S  8:58:33   929.14 126.27 174.84 110150
 249 MYDLAK Józef            2 < 4> 251 -  8:57:09   926.85 126.78 174.68 108580
 250 LACH Stanisław          7 < 3> 254 S  8:57:53   925.92 127.29 174.53 109150
 251 MYDLAK Józef            2 < 5> 284 S  8:57:24   924.87 127.80 174.38 108580
 252 GÓRNICKI Jerzy          7 <13> 301 S  8:58:35   924.67 128.31 174.23 109650
 253 BEDNARZ Henryk          9 < 4> 258 -  9:04:05   924.54 128.82 174.07 114720
 254 LACH Stanisław          7 < 4> 259 -  8:58:06   924.22 129.33 173.92 109150
 255 MENDRYS Andrzej         8 <13> 281 -  9:00:32   923.81 129.84 173.77 111350
 256 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 4> 271 -  9:00:57   923.77 130.35 173.62 111730
 257 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 20- 4- 4 S  8:57:39   922.91 130.86 173.46 108580
 258 BEDNARZ Henryk          9 < 5> 330 -  9:04:24   922.19 131.36 173.31 114720
 259 LACH Stanisław          7 < 5> 260 -  8:58:24   921.88 131.87 173.16 109150
 260 LACH Stanisław          7 < 6> 263 -  8:58:28   921.36 132.38 173.01 109150
 261 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 264 -  9:06:49   921.09 132.89 172.85 116810
 262 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7> 266 S  9:05:14   921.08 133.40 172.70 115350
 263 LACH Stanisław          7 < 7> 274 -  8:58:34   920.58 133.91 172.55 109150
 264 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 265 -  9:06:59   919.88 134.42 172.39 116810
 265 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 294 -  9:07:00   919.76 134.93 172.24 116810
 266 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8> 328 -  9:05:32   918.88 135.44 172.09 115350
 267 WAŁACH Rufin            9 < 7> 270 S  9:06:33   916.40 135.95 171.94 115970
 268 TRZOP Mieczysław        9 30- 9- 5 S  9:05:43   913.16 136.46 171.78 114800
 269 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 354 -  9:04:07   912.85 136.97 171.63 113300
 270 WAŁACH Rufin            9 < 8> 292 -  9:07:07   912.31 137.47 171.48 115970
 271 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 5> 272 S  9:02:51   909.48 137.98 171.33 111730
 272 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 6>---- -  9:02:57   908.74 138.49 171.17 111730
 273 FICEK Jan               9 < 5> 293 S  9:08:42   908.47 139.00 171.02 116920
 274 LACH Stanisław          7 < 8> 309 -  9:00:14   907.82 139.51 170.87 109150
 275 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 279 -  9:09:03   907.40 140.02 170.72 117100
 276 TRZOP Mieczysław        9 < 2> 333 -  9:06:31   907.39 140.53 170.56 114800
 277 GÓREK STEFAN            2 < 4> 311 -  9:03:12   906.98 141.04 170.41 111740
 278 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 327 S  9:03:02   905.36 141.55 170.26 111390
 279 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 351 -  9:09:25   904.83 142.06 170.10 117100
 280 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 365 S  9:03:26   903.24 142.57 169.95 111490
 281 MENDRYS Andrzej         8 <14> 282 -  9:03:38   900.65 143.08 169.80 111350
 282 MENDRYS Andrzej         8 <15> 343 S  9:03:44   899.92 143.58 169.65 111350
 283 MADEJ Stanisław         9 < 4> 370 S  9:07:25   899.49 144.09 169.49 114610
 284 MYDLAK Józef            2 < 6> 597 -  9:00:44   899.34 144.60 169.34 108580
 285 DRZEWIECKI R            7 < 5> 303 S  9:06:08   891.60 145.11 169.19 112460
 286 HOLEWA Edmund          10 < 5> 318 -  9:08:39   891.18 145.62 169.04 114650
 287 STABIK HENRYK          10 <12> 288 -  9:11:20   890.86 146.13 168.88 117000
 288 STABIK HENRYK          10 <13> 290 -  9:11:24   890.41 146.64 168.73 117000
 289 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 334 S  9:11:09   890.35 147.15 168.58 116770
 290 STABIK HENRYK          10 <14> 299 S  9:11:41   888.50 147.66 168.43 117000
 291 CHMIEL Robert           2 < 6> 320 -  9:04:17   887.81 148.17 168.27 110340
 292 WAŁACH Rufin            9 < 9> 506 S  9:10:42   887.30 148.68 168.12 115970
 293 FICEK Jan               9 < 6> 377 -  9:11:56   886.21 149.19 167.97 116920
 294 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 335 -  9:11:50   886.04 149.69 167.81 116810
 295 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 296 -  9:05:49   885.26 150.20 167.66 111380
 296 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 446 -  9:05:53   884.79 150.71 167.51 111380
 297 MACIEJA Zygmunt         2 <13> 317 S  9:03:41   884.19 151.22 167.36 109360
 297 CYRA Andrzej           10 <10> 316 -  9:11:15   884.19 151.22 167.36 116050
 299 STABIK HENRYK          10 <15> 307 -  9:12:26   883.46 152.24 167.05 117000
 300 WIDERA Jan              7 < 7> 314 -  9:08:19   881.34 152.75 166.90 113090
 301 GÓRNICKI Jerzy          7 <14> 332 -  9:04:53   878.02 153.26 166.75 109650
 302 RYŚ Henryk             10 < 3> 324 -  9:12:07   876.20 153.77 166.59 115760
 303 DRZEWIECKI R            7 < 6> 304 S  9:08:53   872.57 154.28 166.44 112460
 304 DRZEWIECKI R            7 < 7> 424 S  9:08:54   872.46 154.79 166.29 112460
 305 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 5> 325 -  9:06:39   870.98 155.30 166.14 110310
 306 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 3> 392 S  9:13:40   870.60 155.80 165.98 116370
 307 STABIK HENRYK          10 <16> 308 -  9:14:36   869.24 156.31 165.83 117000
 308 STABIK HENRYK          10 <17> 310 -  9:14:38   869.03 156.82 165.68 117000
 309 LACH Stanisław          7 < 9> 321 S  9:05:39   868.68 157.33 165.52 109150
 310 STABIK HENRYK          10 <18> 312 -  9:14:42   868.60 157.84 165.37 117000
 311 GÓREK STEFAN            2 < 5> 486 S  9:08:39   868.56 158.35 165.22 111740
 312 STABIK HENRYK          10 <19> 313 S  9:14:43   868.49 158.86 165.07 117000
 313 STABIK HENRYK          10 <20> 436 -  9:14:47   868.06 159.37 164.91 117000
 314 WIDERA Jan              7 < 8> 315 -  9:10:17   868.03 159.88 164.76 113090
 315 WIDERA Jan              7 < 9> 319 -  9:10:21   867.59 160.39 164.61 113090
 316 CYRA Andrzej           10 <11> 323 -  9:13:57   866.37 160.90 164.46 116050
 317 MACIEJA Zygmunt         2 <14> 339 S  9:06:15   866.22 161.41 164.30 109360
 318 HOLEWA Edmund          10 < 6> 415 -  9:12:25   865.83 161.91 164.15 114650
 319 WIDERA Jan              7 <10> 360 -  9:10:43   865.15 162.42 164.00 113090
 320 CHMIEL Robert           2 < 7> 322 S  9:07:55   862.59 162.93 163.85 110340
 321 LACH Stanisław          7 <10> 346 -  9:06:39   861.82 163.44 163.69 109150
 322 CHMIEL Robert           2 < 8> 361 -  9:08:05   861.47 163.95 163.54 110340
 323 CYRA Andrzej           10 <12> 329 -  9:14:45   861.22 164.46 163.39 116050
 324 RYŚ Henryk             10 < 4> 337 -  9:14:27   860.99 164.97 163.23 115760
 325 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 6> 326 S  9:08:10   860.68 165.48 163.08 110310
 326 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 7> 363 S  9:08:12   860.45 165.99 162.93 110310
 327 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 463 S  9:09:28   860.38 166.50 162.78 111390
 328 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 9> 331 -  9:14:07   860.07 167.01 162.62 115350
 329 CYRA Andrzej           10 <13> 435 -  9:15:01   859.52 167.52 162.47 116050
 330 BEDNARZ Henryk          9 < 6> 528 -  9:13:29   859.43 168.02 162.32 114720
 331 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <10> 340 -  9:14:16   859.11 168.53 162.17 115350
 332 GÓRNICKI Jerzy          7 <15> 356 S  9:07:38   859.10 169.04 162.01 109650
 333 TRZOP Mieczysław        9 < 3> 357 -  9:13:39   858.96 169.55 161.86 114800
 334 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 342 -  9:15:58   858.81 170.06 161.71 116770
 335 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 336 -  9:16:06   858.27 170.57 161.55 116810
 336 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 338 -  9:16:07   858.16 171.08 161.40 116810
 337 RYŚ Henryk             10 < 5> 484 S  9:14:54   858.12 171.59 161.25 115760
 338 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 341 S  9:16:12   857.64 172.10 161.10 116810
 339 MACIEJA Zygmunt         2 <15> 344 -  9:07:32   857.50 172.61 160.94 109360
 340 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <11> 456 S  9:14:32   857.41 173.12 160.79 115350
 341 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 368 -  9:16:15   857.32 173.63 160.64 116810
 342 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 401 S  9:16:20   856.50 174.13 160.49 116770
 343 MENDRYS Andrzej         8 <16> 517 -  9:10:01   856.43 174.64 160.33 111350
 344 MACIEJA Zygmunt         2 <16> 391 S  9:07:45   856.05 175.15 160.18 109360
 345 PAJĄK Gotfryd          10 < 7> 348 -  9:16:25   855.91 175.66 160.03 116760
 346 LACH Stanisław          7 <11> 364 -  9:07:36   855.41 176.17 159.88 109150
 347 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 349 -  9:08:35   855.32 176.68 159.72 109980
 348 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 369 -  9:16:31   855.28 177.19 159.57 116760
 349 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 358 -  9:08:36   855.21 177.70 159.42 109980
 350 SUJKA Bogdan            8 < 8> 353 -  9:10:26   854.46 178.21 159.26 111450
 351 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6> 403 S  9:17:04   854.33 178.72 159.11 117100
 352 SAJDOK Stanisław       10 < 6> 471 S  9:17:38   854.08 179.23 158.96 117550
 353 SUJKA Bogdan            8 < 9> 355 S  9:10:31   853.91 179.74 158.81 111450
 354 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 433 S  9:12:53   852.63 180.24 158.65 113300
 355 SUJKA Bogdan            8 <10> 427 S  9:10:46   852.28 180.75 158.50 111450
 356 GÓRNICKI Jerzy          7 <16> 371 -  9:08:42   851.98 181.26 158.35 109650
 357 TRZOP Mieczysław        9 < 4> 417 S  9:14:56   850.79 181.77 158.20 114800
 358 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 372 -  9:09:22   850.14 182.28 158.04 109980
 359 POGORZAŁEK Alfred       7 < 5> 362 -  9:14:08   848.93 182.79 157.89 113870
 360 WIDERA Jan              7 <11> 420 -  9:13:14   848.81 183.30 157.74 113090
 361 CHMIEL Robert           2 < 9> 388 -  9:10:00   848.77 183.81 157.59 110340
 362 POGORZAŁEK Alfred       7 < 6> 418 -  9:14:13   848.40 184.32 157.43 113870
 363 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 8> 505 S  9:10:15   846.91 184.83 157.28 110310
 364 LACH Stanisław          7 <12> 373 S  9:08:55   846.67 185.34 157.13 109150
 365 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 395 S  9:11:54   845.26 185.85 156.97 111490
 366 SZLACHTA Jan            2 <20> 374 S  9:09:56   844.51 186.35 156.82 109730
 366 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 411 -  9:11:44   844.51 186.35 156.82 111250
 368 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 375 -  9:18:32   843.19 187.37 156.52 116810
 369 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 397 S  9:18:30   843.03 187.88 156.36 116760
 369 MADEJ Stanisław         9 < 5> 378 S  9:15:57   843.03 187.88 156.36 114610
 371 GÓRNICKI Jerzy          7 <17> 394 -  9:10:05   842.92 188.90 156.06 109650
 372 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13> 376 -  9:10:41   841.58 189.41 155.91 109980
 373 LACH Stanisław          7 <13> 379 -  9:09:42   841.56 189.92 155.75 109150
 374 SZLACHTA Jan            2 <21> 404 -  9:10:28   841.06 190.43 155.60 109730
 375 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 380 -  9:18:55   840.86 190.94 155.45 116810
 376 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14> 465 -  9:10:50   840.61 191.45 155.30 109980
 377 FICEK Jan               9 < 7> 422 S  9:19:08   840.35 191.96 155.14 116920
 378 MADEJ Stanisław         9 < 6> 384 S  9:16:26   840.04 192.46 154.99 114610
 379 LACH Stanisław          7 <14> 390 S  9:09:58   839.83 192.97 154.84 109150
 380 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 381 -  9:19:06   839.76 193.48 154.68 116810
 381 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 385 S  9:19:09   839.45 193.99 154.53 116810
 382 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 6> 386 -  9:15:40   839.34 194.50 154.38 113870
 383 TOMASZKIEWICZ Karol     2 14- 2- 2 S  9:10:44   839.27 195.01 154.23 109720
 384 MADEJ Stanisław         9 < 7> 443 -  9:16:35   839.12 195.52 154.07 114610
 385 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 393 -  9:19:27   837.65 196.03 153.92 116810
 386 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 7> 389 -  9:15:59   837.38 196.54 153.77 113870
 387 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 586 S  9:09:53   837.14 197.05 153.62 108730
 388 CHMIEL Robert           2 <10> 396 -  9:11:50   836.97 197.56 153.46 110340
 389 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 8> 400 -  9:16:07   836.56 198.07 153.31 113870
 390 LACH Stanisław          7 <15> 464 -  9:10:29   836.51 198.57 153.16 109150
 391 MACIEJA Zygmunt         2 <17> 428 -  9:10:53   835.55 199.08 153.01 109360
 392 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 4> 476 S  9:19:20   835.19 199.59 152.85 116370
 393 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 460 -  9:19:56   834.75 200.10 152.70 116810
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 394 GÓRNICKI Jerzy          7 <18> 472 -  9:11:22   834.69        152.55 109650
 395 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 621 -  9:14:03   831.70        152.39 111490
 396 CHMIEL Robert           2 <11> 398 -  9:12:49   830.77        152.24 110340
 397 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 402 -  9:20:35   830.54        152.09 116760
 398 CHMIEL Robert           2 <12> 399 S  9:12:57   829.94        151.94 110340
 399 CHMIEL Robert           2 <13> 459 -  9:13:00   829.62        151.78 110340
 400 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 9> 423 -  9:17:19   829.25        151.63 113870
 401 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 448 -  9:20:49   829.23        151.48 116770
 402 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 405 -  9:20:50   829.07        151.33 116760
 403 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 7> 555 -  9:21:16   828.93        151.17 117100
 404 SZLACHTA Jan            2 <22> 406 -  9:12:29   828.26        151.02 109730
 405 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 410 -  9:20:59   828.18        150.87 116760
 406 SZLACHTA Jan            2 <23> 407 -  9:12:32   827.94        150.72 109730
 407 SZLACHTA Jan            2 <24> 408 S  9:12:33   827.84        150.56 109730
 408 SZLACHTA Jan            2 <25> 409 -  9:12:35   827.63        150.41 109730
 408 SZLACHTA Jan            2 <26> 412 -  9:12:35   827.63        150.41 109730
 410 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 414 -  9:21:10   827.11        150.10 116760
 411 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 468 -  9:14:31   827.04        149.95 111250
 412 SZLACHTA Jan            2 <27> 558 -  9:12:41   827.01        149.80 109730
 413 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 531 -  9:13:08   826.69        149.65 110060
 414 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 513 -  9:21:21   826.03        149.49 116760
 415 HOLEWA Edmund          10 < 7> 416 S  9:18:52   825.61        149.34 114650
 416 HOLEWA Edmund          10 < 8> 499 S  9:18:56   825.22        149.19 114650
 417 TRZOP Mieczysław        9 < 5> 432 S  9:19:17   824.22        149.04 114800
 418 POGORZAŁEK Alfred       7 < 7> 419 S  9:18:13   823.85        148.88 113870
 419 POGORZAŁEK Alfred       7 < 8> 421 -  9:18:17   823.45        148.73 113870
 420 WIDERA Jan              7 <12> 451 S  9:17:21   823.37        148.58 113090
 421 POGORZAŁEK Alfred       7 < 9> 438 -  9:18:21   823.06        148.43 113870
 422 FICEK Jan               9 < 8> 514 -  9:22:11   822.32        148.27 116920
 423 KOZAK KRZYSZTOF         7 <10> 483 -  9:18:30   822.17        148.12 113870
 424 DRZEWIECKI R            7 < 8> 498 S  9:16:52   821.68        147.97 112460
 425 BRYŁKA EDMUND           7 < 2>---- S  9:14:45   818.85        147.81 110340
 426 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 481 -  9:22:36   818.58        147.66 116730
 427 SUJKA Bogdan            8 <11> 430 -  9:16:11   818.38        147.51 111450
 428 MACIEJA Zygmunt         2 <18> 429 -  9:13:38   818.36        147.36 109360
 429 MACIEJA Zygmunt         2 <19> 445 -  9:13:40   818.15        147.20 109360
 430 SUJKA Bogdan            8 <12> 431 -  9:16:18   817.68        147.05 111450
 431 SUJKA Bogdan            8 <13> 434 -  9:16:33   816.18        146.90 111450
 432 TRZOP Mieczysław        9 < 6> 502 -  9:20:42   815.92        146.75 114800
 433 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 525 -  9:18:55   815.60        146.59 113300
 434 SUJKA Bogdan            8 <14> 559 -  9:16:39   815.59        146.44 111450
 435 CYRA Andrzej           10 <14> 441 S  9:22:21   815.24        146.29 116050
 436 STABIK HENRYK          10 <21> 437 -  9:23:34   814.95        146.14 117000
 437 STABIK HENRYK          10 <22> 439 -  9:23:35   814.86        145.98 117000
 438 POGORZAŁEK Alfred       7 <10> 535 S  9:19:46   814.72        145.83 113870
 439 STABIK HENRYK          10 <23> 440 -  9:23:37   814.67        145.68 117000
 440 STABIK HENRYK          10 <24> 444 S  9:23:42   814.20        145.52 117000
 441 CYRA Andrzej           10 <15> 453 -  9:22:40   813.43        145.37 116050
 442 KWIOTEK Andrzej         2 < 8> 452 -  9:14:33   812.78        145.22 109360
 443 MADEJ Stanisław         9 < 8> 530 S  9:21:04   812.45        145.07 114610
 444 STABIK HENRYK          10 <25> 490 -  9:24:01   812.41        144.91 117000
 445 MACIEJA Zygmunt         2 <20> 479 -  9:14:49   811.18        144.76 109360
 446 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 447 S  9:17:19   811.12        144.61 111380
 447 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 485 -  9:17:20   811.02        144.46 111380
 448 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 449 -  9:24:09   810.06        144.30 116770
 449 PUDEŁKO Józef          10 <10> 450 -  9:24:13   809.68        144.15 116770
 450 PUDEŁKO Józef          10 <11> 480 -  9:24:14   809.59        144.00 116770
 451 WIDERA Jan              7 <13> 469 -  9:19:45   809.23        143.85 113090
 452 KWIOTEK Andrzej         2 < 9> 636 -  9:15:13   808.78        143.69 109360
 453 CYRA Andrzej           10 <16> 489 -  9:23:31   808.62        143.54 116050
 454 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6> 455 S  9:16:39   807.25        143.39 110310
 455 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 7> 520 S  9:16:45   806.65        143.23 110310
 456 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <12> 457 S  9:23:03   806.36        143.08 115350
 457 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <13> 462 -  9:23:06   806.08        142.93 115350
 458 PASZEK Wincenty         7 < 6> 553 S  9:18:39   804.62        142.78 111560
 459 CHMIEL Robert           2 <14> 491 -  9:17:22   803.25        142.62 110340
 460 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 461 S  9:25:32   802.63        142.47 116810
 461 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 466 -  9:25:40   801.90        142.32 116810
 462 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <14> 552 -  9:23:54   801.60        142.17 115350
 463 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 496 S  9:19:11   800.31        142.01 111390
 464 LACH Stanisław          7 <16> 470 -  9:16:37   798.95        141.86 109150
 465 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15> 477 -  9:17:46   798.31        141.71 109980
 466 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 467 -  9:26:21   798.16        141.55 116810
 467 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 543 S  9:26:23   797.97        141.40 116810
 468 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 473 -  9:19:29   797.59        141.25 111250
 469 WIDERA Jan              7 <14> 607 -  9:21:49   797.44        141.10 113090
 470 LACH Stanisław          7 <17> 474 -  9:16:54   797.30        140.94 109150
 471 SAJDOK Stanisław       10 < 7> 475 -  9:27:29   797.04        140.79 117550
 472 GÓRNICKI Jerzy          7 <19> 503 -  9:17:36   796.88        140.64 109650
 473 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 516 S  9:19:37   796.82        140.49 111250
 474 LACH Stanisław          7 <18> 492 -  9:16:59   796.81        140.33 109150
 475 SAJDOK Stanisław       10 < 8> 478 -  9:27:34   796.59        140.18 117550
 476 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 5> 482 S  9:26:08   796.33        140.03 116370
 477 GAWEŁCZYK-RUS           2 <16> 507 S  9:18:08   796.19        139.88 109980
 478 SAJDOK Stanisław       10 < 9> 561 -  9:27:40   796.05        139.72 117550
 479 MACIEJA Zygmunt         2 <21> 526 S  9:17:35   794.86        139.57 109360
 480 PUDEŁKO Józef          10 <12> 509 S  9:26:56   794.71        139.42 116770
 481 ŚWIERKOT Marek         10 < 7> 511 -  9:26:58   794.26        139.26 116730
 482 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 6> 566 S  9:26:34   793.97        139.11 116370
 483 KOZAK KRZYSZTOF         7 <11> 501 -  9:23:33   793.24        138.96 113870
 483 RYŚ Henryk             10 < 6> 533 -  9:25:56   793.24        138.96 115760
 485 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 487 -  9:20:26   793.12        138.65 111380
 486 GÓREK STEFAN            2 < 6> 540 -  9:20:56   792.86        138.50 111740
 487 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 488 -  9:20:31   792.65        138.35 111380
 488 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 494 -  9:20:36   792.18        138.20 111380
 489 CYRA Andrzej           10 <17> 519 S  9:26:34   791.79        138.04 116050
 490 STABIK HENRYK          10 <26> 493 -  9:27:51   791.34        137.89 117000
 491 CHMIEL Robert           2 <15> 518 S  9:19:36   790.40        137.74 110340
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 492 LACH Stanisław          7 <19> 497 -  9:18:07   790.27        137.59 109150
 493 STABIK HENRYK          10 <27> 495 -  9:28:07   789.92        137.43 117000
 494 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 523 -  9:21:01   789.84        137.28 111380
 495 STABIK HENRYK          10 <28> 606 S  9:28:12   789.47        137.13 117000
 496 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 647 S  9:21:09   789.16        136.97 111390
 497 LACH Stanisław          7 <20> 515 -  9:18:28   788.28        136.82 109150
 498 DRZEWIECKI R            7 < 9>---- -  9:22:42   788.09        136.67 112460
 499 HOLEWA Edmund          10 < 9> 500 S  9:25:33   787.70        136.52 114650
 500 HOLEWA Edmund          10 <10> 551 S  9:25:41   786.98        136.36 114650
 501 KOZAK KRZYSZTOF         7 <12> 508 -  9:24:48   786.40        136.21 113870
 502 TRZOP Mieczysław        9 < 7> 549 S  9:26:01   786.21        136.06 114800
 503 GÓRNICKI Jerzy          7 <20> 504 -  9:19:36   785.46        135.91 109650
 504 GÓRNICKI Jerzy          7 <21> 512 S  9:19:42   784.90        135.75 109650
 505 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 9> 626 -  9:20:33   784.85        135.60 110310
 506 WAŁACH Rufin            9 <10> 614 -  9:27:46   784.82        135.45 115970
 507 GAWEŁCZYK-RUS           2 <17> 510 S  9:20:18   783.89        135.30 109980
 508 KOZAK KRZYSZTOF         7 <13> 542 -  9:25:19   783.60        135.14 113870
 509 PUDEŁKO Józef          10 <13> 546 S  9:29:02   783.52        134.99 116770
 510 GAWEŁCZYK-RUS           2 <18> 571 S  9:20:23   783.43        134.84 109980
 511 ŚWIERKOT Marek         10 < 8> 544 -  9:29:13   782.29        134.68 116730
 512 GÓRNICKI Jerzy          7 <22> 522 -  9:20:16   781.73        134.53 109650
 513 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 568 S  9:29:22   781.70        134.38 116760
 514 FICEK Jan               9 < 9> 582 S  9:29:37   781.46        134.23 116920
 515 LACH Stanisław          7 <21> 524 -  9:19:52   780.39        134.07 109150
 516 PISZCZEK Stanisław      8 <12>---- S  9:22:36   780.15        133.92 111250
 517 MENDRYS Andrzej         8 <17> 529 -  9:22:57   778.94        133.77 111350
 518 CHMIEL Robert           2 <16> 599 S  9:21:40   778.87        133.62 110340
 519 CYRA Andrzej           10 <18> 537 S  9:29:01   778.77        133.46 116050
 520 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 8>---- -  9:21:49   777.84        133.31 110310
 521 LAZAR MARIAN            8 < 3> 577 S  9:21:42   777.35        133.16 110150
 522 GÓRNICKI Jerzy          7 <23> 534 -  9:21:05   777.20        133.01 109650
 523 FIJOŁEK Mirosław        8 <17> 545 -  9:23:30   776.17        132.85 111380
 524 LACH Stanisław          7 <22> 527 -  9:20:39   776.04        132.70 109150
 525 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 554 -  9:26:08   775.32        132.55 113300
 526 MACIEJA Zygmunt         2 <22> 593 S  9:21:13   774.41        132.39 109360
 527 LACH Stanisław          7 <23> 547 -  9:20:57   774.39        132.24 109150
 528 BEDNARZ Henryk          9 < 7>---- S  9:28:13   774.00        132.09 114720
 529 MENDRYS Andrzej         8 <18> 532 S  9:23:54   773.80        131.94 111350
 530 MADEJ Stanisław         9 < 9> 595 S  9:28:27   772.04        131.78 114610
 531 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 541 -  9:22:41   771.36        131.63 110060
 532 MENDRYS Andrzej         8 <19> 538 -  9:24:24   771.12        131.48 111350
 533 RYŚ Henryk             10 < 7> 548 S  9:30:22   769.85        131.33 115760
 534 GÓRNICKI Jerzy          7 <24> 580 -  9:22:26   769.83        131.17 109650
 535 POGORZAŁEK Alfred       7 <11> 536 -  9:28:04   769.05        131.02 113870
 536 POGORZAŁEK Alfred       7 <12> 560 S  9:28:07   768.79        130.87 113870
 537 CYRA Andrzej           10 <19> 564 S  9:31:03   768.29        130.72 116050
 538 MENDRYS Andrzej         8 <20> 576 -  9:25:09   767.14        130.56 111350
 539 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 3>---- S  9:25:36   765.25        130.41 111420
 540 GÓREK STEFAN            2 < 7> 619 S  9:26:20   763.60        130.26 111740
 541 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5>---- -  9:24:10   763.42        130.10 110060
 542 KOZAK KRZYSZTOF         7 <14> 556 -  9:29:12   763.20        129.95 113870
 543 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 589 -  9:33:14   762.30        129.80 116810
 544 ŚWIERKOT Marek         10 < 9> 565 -  9:33:20   761.28        129.65 116730
 545 FIJOŁEK Mirosław        8 <18> 600 S  9:26:19   761.23        129.49 111380
 546 PUDEŁKO Józef          10 <14> 550 S  9:33:31   760.63        129.34 116770
 547 LACH Stanisław          7 <24> 622 -  9:23:44   759.39        129.19 109150
 548 RYŚ Henryk             10 < 8> 573 -  9:32:44   757.92        129.04 115760
 549 TRZOP Mieczysław        9 < 8> 635 -  9:31:56   755.59        128.88 114800
 550 PUDEŁKO Józef          10 <15> 592 S  9:34:34   755.47        128.73 116770
 551 HOLEWA Edmund          10 <11> 617 -  9:32:00   754.28        128.58 114650
 552 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <15> 594 -  9:32:57   754.17        128.43 115350
 553 PASZEK Wincenty         7 < 7> 610 S  9:28:29   751.33        128.27 111560
 554 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12> 581 -  9:30:49   751.24        128.12 113300
 555 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 8> 557 S 09:36:22  9:30:30        127.97 117100
 556 KOZAK KRZYSZTOF         7 <15> 602 -  9:32:05  9:30:31        127.81 113870
 557 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 9> 562 - 09:36:25  9:30:33        127.66 117100
 557 SZLACHTA Jan            2 <28>---- S  9:26:35  9:30:33        127.66 109730
 559 SUJKA Bogdan            8 <15> 587 - 09:28:56  9:30:36        127.36 111450
 560 POGORZAŁEK Alfred       7 <13> 590 -  9:32:11  9:30:37        127.20 113870
 561 SAJDOK Stanisław       10 <10>---- - 09:37:13  9:30:45        127.05 117550
 562 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <10> 563 - 09:36:43  9:30:51        126.90 117100
 563 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <11>---- - 09:36:48  9:30:56        126.75 117100
 564 CYRA Andrzej           10 <20> 567 - 09:35:39  9:31:11        126.59 116050
 565 ŚWIERKOT Marek         10 <10> 642 - 09:36:38  9:31:16        126.44 116730
 565 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 7> 634 -  9:36:10  9:31:16        126.44 116370
 567 CYRA Andrzej           10 <21> 569 - 09:35:45  9:31:17        126.14 116050
 568 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 583 - 09:36:52  9:31:27        125.98 116760
 569 CYRA Andrzej           10 <22> 570 S 09:35:59  9:31:31        125.83 116050
 570 CYRA Andrzej           10 <23> 575 - 09:36:02  9:31:34        125.68 116050
 571 GAWEŁCZYK-RUS           2 <19> 572 -  9:28:01  9:31:39        125.52 109980
 572 GAWEŁCZYK-RUS           2 <20> 574 -  9:28:02  9:31:40        125.37 109980
 573 RYŚ Henryk             10 < 9>---- S 09:35:54  9:31:49        125.22 115760
 574 GAWEŁCZYK-RUS           2 <21> 618 -  9:28:15  9:31:53        125.07 109980
 575 CYRA Andrzej           10 <24> 601 - 09:36:31  9:32:03        124.91 116050
 576 MENDRYS Andrzej         8 <21>---- - 09:30:17  9:32:05        124.76 111350
 577 LAZAR MARIAN            8 < 4> 578 - 09:28:54  9:32:18        124.61 110150
 578 LAZAR MARIAN            8 < 5> 604 S 09:29:00  9:32:24        124.46 110150
 579 TOMASZKIEWICZ Karol     2 < 2>---- S  9:28:30  9:32:28        124.30 109720
 580 GÓRNICKI Jerzy          7 <25> 585 -  9:28:26  9:32:30        124.15 109650
 581 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13> 639 S  9:33:37  9:32:49        124.00 113300
 582 FICEK Jan               9 <10> 608 - 09:38:35  9:32:57        123.85 116920
 583 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 584 - 09:38:23  9:32:58        123.69 116760
 584 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 588 - 09:38:26  9:33:01        123.54 116760
 585 GÓRNICKI Jerzy          7 <26>---- S  9:29:09  9:33:13        123.39 109650
 586 WITKIEWICZ Marek        2 < 6> 625 S  9:28:03  9:33:21        123.23 108730
 586 SUJKA Bogdan            8 <16> 632 - 09:31:41  9:33:21        123.23 111450
 588 PAJĄK Gotfryd          10 <19>---- - 09:38:47  9:33:22        122.93 116760
 589 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 650 - 09:38:54  9:33:25        122.78 116810
 590 POGORZAŁEK Alfred       7 <14> 591 S  9:35:00  9:33:26        122.62 113870
 591 POGORZAŁEK Alfred       7 <15> 628 -  9:35:04  9:33:30        122.47 113870
 592 PUDEŁKO Józef          10 <16>---- S 09:38:57  9:33:31        122.32 116770
 593 MACIEJA Zygmunt         2 <23>---- S  9:29:20  9:33:47        122.17 109360
 594 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <16> 615 S 09:37:28  9:33:56        122.01 115350
 595 MADEJ Stanisław         9 <10>---- -  9:36:36  9:34:03        121.86 114610
 596 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 609 S  9:28:44  9:34:14        121.71 108580
 597 MYDLAK Józef            2 < 7> 598 -  9:28:47  9:34:17        121.55 108580
 598 MYDLAK Józef            2 < 8> 611 S  9:29:00  9:34:30        121.40 108580
 599 CHMIEL Robert           2 <17>---- -  9:31:27  9:34:36        121.25 110340
 600 FIJOŁEK Mirosław        8 <19> 603 S 09:33:22  9:35:08        121.10 111380
 601 CYRA Andrzej           10 <25> 605 - 09:39:46  9:35:18        120.94 116050
 602 KOZAK KRZYSZTOF         7 <16> 616 S  9:36:55  9:35:21        120.79 113870
 602 FIJOŁEK Mirosław        8 <20> 629 - 09:33:35  9:35:21        120.79 111380
 604 LAZAR MARIAN            8 < 6>---- S 09:32:13  9:35:37        120.49 110150
 605 CYRA Andrzej           10 <26> 612 - 09:40:06  9:35:38        120.33 116050
 606 STABIK HENRYK          10 <29>---- - 09:41:29  9:35:45        120.18 117000
 607 WIDERA Jan              7 <15>---- S  9:36:24  9:35:53        120.03 113090
 607 FICEK Jan               9 <11> 645 - 09:41:31  9:35:53        120.03 116920
 609 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 613 S  9:30:24  9:35:54        119.72 108580
 610 PASZEK Wincenty         7 < 8>---- -  9:34:25  9:35:56        119.57 111560
 611 MYDLAK Józef            2 < 9>---- S  9:30:30  9:36:00        119.42 108580
 612 CYRA Andrzej           10 <27> 637 - 09:40:29  9:36:01        119.26 116050
 613 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4>---- S  9:30:39  9:36:09        119.11 108580
 614 WAŁACH Rufin            9 <11>---- - 09:40:40  9:36:18        118.96 115970
 615 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <17> 631 S 09:40:03  9:36:31        118.81 115350
 616 KOZAK KRZYSZTOF         7 <17>---- -  9:38:08  9:36:34        118.65 113870
 617 HOLEWA Edmund          10 <12> 620 - 09:39:17  9:36:41        118.50 114650
 618 GAWEŁCZYK-RUS           2 <22> 623 -  9:33:05  9:36:43        118.35 109980
 619 GÓREK STEFAN            2 < 8>---- S  9:35:39  9:36:56        118.20 111740
 620 HOLEWA Edmund          10 <13>---- - 09:39:46  9:37:10        118.04 114650
 621 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 644 -  9:35:34  9:37:11        117.89 111490
 622 LACH Stanisław          7 <25> 624 S  9:32:30  9:37:14        117.74 109150
 623 GAWEŁCZYK-RUS           2 <23> 630 -  9:33:38  9:37:16        117.59 109980
 624 LACH Stanisław          7 <26> 646 -  9:32:33  9:37:17        117.43 109150
 625 WITKIEWICZ Marek        2 < 7> 627 S  9:32:07  9:37:25        117.28 108730
 626 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 <10> 641 S  9:34:23  9:37:34        117.13 110310
 627 WITKIEWICZ Marek        2 < 8>---- S  9:32:25  9:37:43        116.97 108730
 628 POGORZAŁEK Alfred       7 <16>---- -  9:39:18  9:37:44        116.82 113870
 629 FIJOŁEK Mirosław        8 <21>---- - 09:36:11  9:37:57        116.67 111380
 630 GAWEŁCZYK-RUS           2 <24>---- -  9:34:21  9:37:59        116.52 109980
 631 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <18> 652 S 09:41:38  9:38:06        116.36 115350
 632 SUJKA Bogdan            8 <17> 633 - 09:36:27  9:38:07        116.21 111450
 633 SUJKA Bogdan            8 <18>---- - 09:36:34  9:38:14        116.06 111450
 634 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 8> 638 -  9:43:36  9:38:42        115.91 116370
 635 TRZOP Mieczysław        9 < 9>---- S 09:41:35  9:38:47        115.75 114800
 636 KWIOTEK Andrzej         2 <10>---- S  9:34:24  9:38:51        115.60 109360
 637 CYRA Andrzej           10 <28> 640 - 09:43:23  9:38:55        115.45 116050
 638 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 9> 643 S  9:44:03  9:39:09        115.30 116370
 638 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <14> 654 -  9:39:57  9:39:09        115.30 113300
 640 CYRA Andrzej           10 <29> 651 - 09:43:51  9:39:23        114.99 116050
 640 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 <11>---- -  9:36:12  9:39:23        114.99 110310
 642 ŚWIERKOT Marek         10 <11>---- - 09:44:51  9:39:29        114.68 116730
 643 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <10>---- -  9:44:35  9:39:41        114.53 116370
 644 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7>---- S  9:38:06  9:39:43        114.38 111490
 645 FICEK Jan               9 <12> 648 - 09:45:33  9:39:55        114.23 116920
 646 LACH Stanisław          7 <27>---- -  9:35:15  9:39:59        114.07 109150
 647 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 649 - 09:38:24  9:40:09        113.92 111390
 648 FICEK Jan               9 <13> 653 - 09:45:49  9:40:11        113.77 116920
 649 TARGOSZ Władysław       8 < 9>---- - 09:38:31  9:40:16        113.62 111390
 650 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31>---- S 09:45:53  9:40:24        113.46 116810
 651 CYRA Andrzej           10 <30>---- - 09:44:58  9:40:30        113.31 116050
 652 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <19> 655 - 09:44:06  9:40:34        113.16 115350
 652 FICEK Jan               9 <14>---- - 09:46:12  9:40:34        113.16 116920
 654 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <15>---- -  9:41:24  9:40:36        112.85 113300
 655 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <20>---- - 09:44:09  9:40:37        112.70 115350
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 656 SZLACHTA Jan            2 <29>---- -  9:36:49  9:40:47               109730
 657 RYŚ Henryk             10 <10>---- - 09:45:09  9:41:04               115760
 658 TRZOP Mieczysław        9 <10>---- S 09:43:53  9:41:05               114800
 659 GÓRNICKI Jerzy          7 <27>---- -  9:37:06  9:41:10               109650
 660 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <12>---- - 09:47:11  9:41:19               117100
 661 HOLEWA Edmund          10 <14>---- S 09:43:59  9:41:23               114650
 661 MACIEJA Zygmunt         2 <24>---- -  9:36:56  9:41:23               109360
 663 ŻOŁNECZKO Dawid         9 <13>---- S 09:47:23  9:41:31               117100

+---+----------------------+-------+---+----+----+-----------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|  Lot  1   |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.|K.| PUNKTY |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--------+---+
   1 SZLACHTA Jan            109730  50    8   12  8  1490.45 212
   2 GÓRNICKI Jerzy          109650  87    4   10  8  1481.44 720
   3 WIESIOŁEK IRENEUSZ      110310  25   36   40  8  1387.70 217
   4 MACIEJA Zygmunt         109360  43   20   33  8  1378.23 215
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116810  66    1   44  8  1319.00 921
   6 RADZIEJEWSKI JERZY      115350  53   42   86  8  1295.49 917
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        113300  46   47   69  7  1268.13 721
   8 FIJOŁEK Mirosław        111380  50   68   76  7  1159.73 802
   9 CHMIEL Robert           110340  50   11   30  7  1140.37 208
  10 MADEJ Stanisław         114610  23  120  234  7  1128.43 907
  11 SZOŁTYSEK WIESŁAW       116370  25  102  181  7  1095.471009
  12 DRZEWIECKI R            112460  28   13   16  6  1050.56 706
  13 CYRA Andrzej            116050  74   87   93  7  1045.391005
  14 PISZCZEK Stanisław      111250  42   15   52  6  1031.32 816
  15 TARGOSZ Władysław       111390  23    9  123  6   999.56 821
  16 PUDEŁKO Józef           116770  45   73  118  7   983.871024
  17 MYDLAK Józef            108580  19   94  159  6   977.12 226
  18 LACH Stanisław          109150  58  168  245  6   945.06 712
  19 POGORZAŁEK Alfred       113870  39  138  163  6   927.64 716
  20 SAJDOK Stanisław        117550  30   38   39  5   922.441027
  21 SUJKA Bogdan            111450  48   32   55  5   917.54 818
  22 PAJĄK Gotfryd           116760  71  106  107  5   879.381003
  23 WIDERA Jan              113090  35    5    6  5   878.01 727
  24 KWIOTEK Andrzej         109360  32   31   46  5   861.35 219
  25 WIESIOŁEK MARIAN        110310  22   43  153  5   849.76 218
  26 STABIK HENRYK           117000  63   23   25  5   824.731029
  27 HOLEWA Edmund           114650  44   51   57  5   768.691010
  28 BEDNARZ Henryk          114720  35    2    3  4   758.73 901
  29 LAZAR MARIAN            110150  17  179  248  5   738.32 810
  30 TRZOP Mieczysław        114800  30  268  276  5   730.83 913
  31 WAŁACH Rufin            115970  35  104  137  4   719.96 914
  32 WITKIEWICZ Marek        108730  34   61  221  5   714.49 225
  33 MENDRYS Andrzej         111350  50   88   91  4   683.32 808
  34 KOZAK KRZYSZTOF         113870  56   29  129  4   682.56 718
  35 ŻOŁNECZKO Dawid         117100  36   62  170  4   652.64 928
  36 GÓREK STEFAN            111740  28    7  127  4   625.31 220
  37 SOBAŁA Tadeusz          111490  25  241  244  4   616.75 724
  38 GAWEŁCZYK-RUS           109980  52   48   49  4   614.63 224
  39 RYŚ Henryk              115760  31  237  243  4   594.321026
  40 GŁOGOWSKI Mieczysław    108580  20  257  596  4   534.00 228
  41 PASZEK Wincenty         111560  36   17   96  3   467.26 711
  42 FICEK Jan               116920  96   72   78  3   460.39 922
  43 MROWIŃSKI Ryszard       111730  29   75   82  2   369.98 715
  44 BRYŁKA EDMUND           110340  19  217  425  2   327.38 701
  45 STARCZYNOWSKI Jan       111420  41  103  175  2   316.39 819
  46 TOMASZKIEWICZ Karol     109720  14  383  579  2   278.53 223
  47 MŁOCEK Zygmunt          110060  38  145  230  1   190.56 815
  48 ŚWIERKOT Marek          116730  51  190  207  1   181.101020

            +---+----------------------+--+------+-----------------+
            |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONK.| PUNKTY - "nr 2" |
            |   |       HODOWCY        |  +--+---+--------+--------+
            |   |                      |  | 1|RAZ| Lot  1 |  RAZEM |
            +---+----------------------+--+--+---+--------+--------+
               1 SZLACHTA Jan            2  7   7  1462.33  1462.33 
               2 MACIEJA Zygmunt         2  7   7  1449.82  1449.82 
               3 STABIK HENRYK          10  7   7  1445.09  1445.09 
               4 GÓRNICKI Jerzy          7  7   7  1434.55  1434.55 
               5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7   7  1420.50  1420.50 
               6 SUJKA Bogdan            8  7   7  1387.06  1387.06 
               7 WIDERA Jan              7  7   7  1380.05  1380.05 
               8 MENDRYS Andrzej         8  7   7  1378.68  1378.68 
               9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7   7  1373.17  1373.17 
              10 FIJOŁEK Mirosław        8  7   7  1368.14  1368.14 
              11 GAWEŁCZYK-RUS           2  7   7  1366.91  1366.91 
              12 KWIOTEK Andrzej         2  7   7  1351.95  1351.95 
              13 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7   7  1347.83  1347.83 
              14 CYRA Andrzej           10  7   7  1339.29  1339.29 
              15 PISZCZEK Stanisław      8  7   7  1335.00  1335.00 
              16 PAJĄK Gotfryd          10  7   7  1326.32  1326.32 
              17 DRZEWIECKI R            7  7   7  1314.86  1314.86 
              18 WAŁACH Rufin            9  7   7  1304.78  1304.78 
              19 CHMIEL Robert           2  7   7  1304.48  1304.48 
              20 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7   7  1279.43  1279.43 
              21 FICEK Jan               9  7   7  1277.45  1277.45 
              22 HOLEWA Edmund          10  7   7  1270.43  1270.43 
              23 SAJDOK Stanisław       10  7   7  1269.98  1269.98 
              24 BEDNARZ Henryk          9  7   7  1268.43  1268.43 
              25 KOZAK KRZYSZTOF         7  7   7  1262.19  1262.19 
              26 PUDEŁKO Józef          10  7   7  1259.89  1259.89 
              27 WIESIOŁEK MARIAN        2  7   7  1244.63  1244.63 
              28 PASZEK Wincenty         7  7   7  1243.24  1243.24 
              29 LACH Stanisław          7  7   7  1229.52  1229.52 
              30 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7   7  1219.89  1219.89 
              31 TARGOSZ Władysław       8  7   7  1210.89  1210.89 
              32 MYDLAK Józef            2  7   7  1201.87  1201.87 
              33 POGORZAŁEK Alfred       7  7   7  1199.42  1199.42 
              34 GÓREK STEFAN            2  7   7  1190.58  1190.58 
              35 ŚWIERKOT Marek         10  7   7  1184.01  1184.01 
              36 MADEJ Stanisław         9  7   7  1182.62  1182.62 
              37 WITKIEWICZ Marek        2  7   7  1132.11  1132.11 
              38 MROWIŃSKI Ryszard       7  6   6  1116.20  1116.20 
              39 RYŚ Henryk             10  7   7  1113.48  1113.48 
              40 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  7   7  1106.61  1106.61 
              41 TRZOP Mieczysław        9  7   7  1094.25  1094.25 
              42 SOBAŁA Tadeusz          7  7   7  1062.94  1062.94 
              43 LAZAR MARIAN            8  6   6   862.93   862.93 
              44 MŁOCEK Zygmunt          8  5   5   779.53   779.53 
              45 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  4   4   534.00   534.00 
              46 STARCZYNOWSKI Jan       8  3   3   513.36   513.36 
              47 BRYŁKA EDMUND           7  2   2   327.38   327.38 
              48 TOMASZKIEWICZ Karol     2  2   2   278.53   278.53