LISTA KONKURSOWA 02/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

               WOŁCZYN-2-

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 22.08.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 113210 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 18°00'25.0"-51°01'55.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 55
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2013
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 671
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 403
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 504
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 8:18:18
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1401.41 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 8:39:34
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1143.66 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.18m.12s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 12|  353|  142| 40.2|
                    |BRYNOW         | 10|  440|  149| 33.9|
                    |PANEWNIKI      |  8|  246|   72| 29.3|
                    |PIOTROWICE     | 14|  514|  143| 27.8|
                    |PODLESIE       | 11|  460|  165| 35.9|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 55| 2013|  671| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 SZLACHTA Jan            2 48-21- 5 S  8:18:18  1401.41   0.50 213.06 109730
   2 KWIOTEK Andrzej         2 29-13- 7 S  8:18:07  1399.96   0.99 212.91 109360
   3 CHMIEL Robert           2 42-20- 7 S  8:18:50  1399.66   1.49 212.76 110340
   4 KWIOTEK Andrzej         2 < 2>  34 -  8:18:09  1399.36   1.99 212.61 109360
   5 CHMIEL Robert           2 < 2>   6 S  8:18:53  1398.77   2.48 212.46 110340
   6 CHMIEL Robert           2 < 3>  39 -  8:18:59  1397.00   2.98 212.32 110340
   7 MACIEJA Zygmunt         2 40-20- 7 -  8:18:17  1396.98   3.48 212.17 109360
   8 SZLACHTA Jan            2 < 2>  21 -  8:18:34  1396.65   3.97 212.02 109730
   9 WIDERA Jan              7 35-16- 6 -  8:21:19  1390.74   4.47 211.87 113090
  10 DRZEWIECKI R            7 52-27- 7 S  8:20:59  1388.68   4.97 211.72 112460
  11 DRZEWIECKI R            7 < 2>  12 S  8:21:03  1387.54   5.46 211.57 112460
  12 DRZEWIECKI R            7 < 3>  13 S  8:21:04  1387.25   5.96 211.42 112460
  13 DRZEWIECKI R            7 < 4>  14 S  8:21:05  1386.97   6.46 211.27 112460
  14 DRZEWIECKI R            7 < 5>  20 -  8:21:07  1386.40   6.95 211.12 112460
  15 MACIEJA Zygmunt         2 < 2>  17 -  8:18:55  1385.77   7.45 210.97 109360
  16 TRZOP Mieczysław        9 29- 8- 6 -  8:23:13  1379.53   7.95 210.83 114800
  17 MACIEJA Zygmunt         2 < 3>  24 -  8:19:21  1378.20   8.45 210.68 109360
  18 POGORZAŁEK Alfred       7 33-10- 6 S  8:22:59  1372.20   8.94 210.53 113870
  19 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 22-12- 7 S  8:20:27  1371.16   9.44 210.38 110310
  20 DRZEWIECKI R            7 < 6>  28 -  8:22:07  1369.52   9.94 210.23 112460
  21 SZLACHTA Jan            2 < 3>  35 -  8:20:10  1368.77  10.43 210.08 109730
  22 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2>  63 -  8:23:26  1364.80  10.93 209.93 113870
  23 RADZIEJEWSKI JERZY      9 49-10- 4 -  8:24:33  1364.28  11.43 209.78 115350
  24 MACIEJA Zygmunt         2 < 4>  25 S  8:20:10  1364.16  11.92 209.63 109360
  25 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 125 -  8:20:11  1363.87  12.42 209.48 109360
  26 WIESIOŁEK MARIAN        2 20- 9- 7 S  8:21:02  1361.29  12.92 209.34 110310
  27 PASZEK Wincenty         7 30- 9- 5 S  8:22:01  1360.21  13.41 209.19 111560
  28 DRZEWIECKI R            7 < 7>  71 -  8:22:41  1360.13  13.91 209.04 112460
  29 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 35-14- 4 S  8:23:23  1358.79  14.41 208.89 113300
  30 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 265 S  8:23:29  1357.16  14.90 208.74 113300
  31 SAJDOK Stanisław       10 27-15- 8 S  8:26:40  1356.35  15.40 208.59 117550
  32 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2>  45 -  8:21:26  1354.61  15.90 208.44 110310
  33 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2>  38 S  8:21:30  1353.50  16.39 208.29 110310
  34 KWIOTEK Andrzej         2 < 3>  36 S  8:20:51  1352.63  16.89 208.14 109360
  35 SZLACHTA Jan            2 < 4>  42 -  8:21:08  1352.47  17.39 207.99 109730
  36 KWIOTEK Andrzej         2 < 4>  46 -  8:21:00  1350.12  17.88 207.84 109360
  37 WIDERA Jan              7 < 2>  43 S  8:23:48  1349.52  18.38 207.70 113090
  38 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3>  40 S  8:21:50  1347.98  18.88 207.55 110310
  39 CHMIEL Robert           2 < 4>  72 S  8:21:56  1346.70  19.37 207.40 110340
  40 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4>  52 S  8:21:57  1346.06  19.87 207.25 110310
  41 GÓRNICKI Jerzy          7 81-20- 1 -  8:21:28  1345.95  20.37 207.10 109650
  42 SZLACHTA Jan            2 < 5>  44 -  8:21:39  1343.91  20.86 206.95 109730
  43 WIDERA Jan              7 < 3>  47 -  8:24:16  1342.05  21.36 206.80 113090
  44 SZLACHTA Jan            2 < 6>  48 -  8:21:46  1341.99  21.86 206.65 109730
  45 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 3>  49 S  8:22:12  1341.97  22.35 206.50 110310
  46 KWIOTEK Andrzej         2 < 5> 101 S  8:21:31  1341.57  22.85 206.35 109360
  47 WIDERA Jan              7 < 4>  51 S  8:24:19  1341.25  23.35 206.21 113090
  48 SZLACHTA Jan            2 < 7>  53 S  8:21:49  1341.17  23.85 206.06 109730
  49 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 4>  56 -  8:22:17  1340.61  24.34 205.91 110310
  50 SOBAŁA Tadeusz          7 23-13- 8 S  8:23:15  1339.22  24.84 205.76 111490
  51 WIDERA Jan              7 < 5> 126 -  8:24:30  1338.34  25.34 205.61 113090
  52 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5>  93 S  8:22:26  1338.17  25.83 205.46 110310
  53 SZLACHTA Jan            2 < 8> 283 S  8:22:05  1336.81  26.33 205.31 109730
  54 SAJDOK Stanisław       10 < 2>  55 S  8:27:58  1336.30  26.83 205.16 117550
  55 SAJDOK Stanisław       10 < 3>  57 -  8:28:00  1335.80  27.32 205.01 117550
  56 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 5> 143 S  8:22:38  1334.93  27.82 204.86 110310
  57 SAJDOK Stanisław       10 < 4>  59 S  8:28:05  1334.53  28.32 204.72 117550
  58 CYRA Andrzej           10 63-27- 6 S  8:26:59  1334.16  28.81 204.57 116050
  59 SAJDOK Stanisław       10 < 5>  68 S  8:28:09  1333.52  29.31 204.42 117550
  60 JANIK Henryk            9 19- 7- 7 S  8:25:10  1333.50  29.81 204.27 113570
  61 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2>  64 -  8:22:14  1333.40  30.30 204.12 109650
  62 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>  76 -  8:26:31  1333.27  30.80 203.97 115350
  63 POGORZAŁEK Alfred       7 < 3> 123 -  8:25:29  1332.07  31.30 203.82 113870
  64 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3>  66 S  8:22:22  1331.24  31.79 203.67 109650
  65 GAWEŁCZYK-RUS           2 51-15- 8 S  8:22:38  1330.94  32.29 203.52 109980
  66 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>  79 -  8:22:24  1330.70  32.79 203.37 109650
  67 STABIK HENRYK          10 60-29- 7 S  8:28:03  1328.79  33.28 203.22 117000
  68 SAJDOK Stanisław       10 < 6> 107 -  8:28:28  1328.75  33.78 203.08 117550
  69 STABIK HENRYK          10 < 2>  74 -  8:28:06  1328.04  34.28 202.93 117000
  70 KOFEL Jan               9 25- 9- 5 -  8:28:59  1327.89  34.77 202.78 118160
  71 DRZEWIECKI R            7 < 8>  73 -  8:24:42  1327.75  35.27 202.63 112460
  72 CHMIEL Robert           2 < 5>  88 -  8:23:07  1327.53  35.77 202.48 110340
  73 DRZEWIECKI R            7 < 9>  78 S  8:24:44  1327.22  36.26 202.33 112460
  74 STABIK HENRYK          10 < 3>  75 -  8:28:11  1326.78  36.76 202.18 117000
  75 STABIK HENRYK          10 < 4>  86 S  8:28:13  1326.28  37.26 202.03 117000
  76 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 160 S  8:26:59  1326.12  37.75 201.88 115350
  77 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 104 -  8:24:05  1325.95  38.25 201.73 111490
  78 DRZEWIECKI R            7 <10>  83 -  8:24:49  1325.92  38.75 201.59 112460
  79 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5>  82 -  8:22:43  1325.61  39.24 201.44 109650
  80 KOFEL Jan               9 < 2>  85 -  8:29:10  1325.16  39.74 201.29 118160
  81 KOZAK KRZYSZTOF         7 47- 9- 3 -  8:26:01  1323.81  40.24 201.14 113870
  82 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6> 137 -  8:22:50  1323.74  40.74 200.99 109650
  83 DRZEWIECKI R            7 <11> 142 -  8:24:59  1323.32  41.23 200.84 112460
  84 GÓREK STEFAN            2 21-11- 8 S  8:24:31  1322.11  41.73 200.69 111740
  85 KOFEL Jan               9 < 3> 357 -  8:29:23  1321.95  42.23 200.54 118160
  86 STABIK HENRYK          10 < 5>  87 -  8:28:32  1321.54  42.72 200.39 117000
  87 STABIK HENRYK          10 < 6>  99 -  8:28:33  1321.29  43.22 200.24 117000
  88 CHMIEL Robert           2 < 6>  90 S  8:23:33  1320.65  43.72 200.10 110340
  89 LACH Stanisław          7 57-11- 2 -  8:22:39  1320.63  44.21 199.95 109150
  90 CHMIEL Robert           2 < 7>  95 -  8:23:36  1319.86  44.71 199.80 110340
  91 CYRA Andrzej           10 < 2>  94 -  8:27:56  1319.75  45.21 199.65 116050
  92 WAŁACH Rufin            9 23- 9- 7 S  8:27:53  1319.59  45.70 199.50 115970
  93 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6> 208 S  8:23:36  1319.50  46.20 199.35 110310
  94 CYRA Andrzej           10 < 3>  98 S  8:27:58  1319.25  46.70 199.20 116050
  95 CHMIEL Robert           2 < 8> 219 S  8:23:39  1319.07  47.19 199.05 110340
  96 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 170 -  8:26:21  1318.70  47.69 198.90 113870
  97 WIDUCH Dariusz          9 53-15- 5 S  8:26:51  1318.14  48.19 198.75 114480
  98 CYRA Andrzej           10 < 4> 105 -  8:28:05  1317.50  48.68 198.60 116050
  99 STABIK HENRYK          10 < 7> 110 -  8:28:54  1316.09  49.18 198.46 117000
 100 BEDNARZ Henryk          9 26- 7- 3 -  8:27:13  1315.35  49.68 198.31 114720
 101 KWIOTEK Andrzej         2 < 6> 115 -  8:23:11  1314.69  50.17 198.16 109360
 102 PISZCZEK Stanisław      8 30- 8- 3 -  8:24:38  1314.49  50.67 198.01 111250
 103 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 106 -  8:24:39  1314.24  51.17 197.86 111250
 104 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 144 S  8:24:50  1314.22  51.66 197.71 111490
 105 CYRA Andrzej           10 < 5> 147 -  8:28:19  1314.02  52.16 197.56 116050
 106 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 112 S  8:24:41  1313.72  52.66 197.41 111250
 107 SAJDOK Stanisław       10 < 7> 108 S  8:29:29  1313.65  53.15 197.26 117550
 108 SAJDOK Stanisław       10 < 8> 111 -  8:29:32  1312.92  53.65 197.11 117550
 109 PASZEK Wincenty         7 < 2> 146 S  8:24:59  1312.73  54.15 196.97 111560
 110 STABIK HENRYK          10 < 8> 135 -  8:29:08  1312.64  54.64 196.82 117000
 111 SAJDOK Stanisław       10 < 9> 188 S  8:29:34  1312.43  55.14 196.67 117550
 112 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 113 -  8:24:50  1311.40  55.64 196.52 111250
 112 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 116 S  8:24:50  1311.40  55.64 196.52 111250
 114 WAŁACH Rufin            9 < 2> 120 -  8:28:28  1310.89  56.63 196.22 115970
 115 KWIOTEK Andrzej         2 < 7> 425 S  8:23:26  1310.75  57.13 196.07 109360
 116 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 262 -  8:24:53  1310.62  57.63 195.92 111250
 117 SUJKA Bogdan            8 39-18- 7 -  8:25:09  1308.87  58.12 195.77 111450
 118 SUJKA Bogdan            8 < 2> 121 -  8:25:10  1308.61  58.62 195.62 111450
 119 RYŚ Henryk             10 29-17- 8 -  8:28:30  1308.02  59.12 195.48 115760
 120 WAŁACH Rufin            9 < 3> 331 S  8:28:40  1307.93  59.61 195.33 115970
 121 SUJKA Bogdan            8 < 3> 226 S  8:25:13  1307.84  60.11 195.18 111450
 122 RYŚ Henryk             10 < 2> 141 S  8:28:32  1307.53  60.61 195.03 115760
 123 POGORZAŁEK Alfred       7 < 4> 222 S  8:27:06  1307.35  61.10 194.88 113870
 124 LACH Stanisław          7 < 2> 132 S  8:23:30  1307.19  61.60 194.73 109150
 125 MACIEJA Zygmunt         2 < 6> 128 -  8:23:40  1307.09  62.10 194.58 109360
 126 WIDERA Jan              7 < 6> 187 -  8:26:33  1306.64  62.59 194.43 113090
 127 MORAWSKI Jan            7 47-20- 6 -  8:26:05  1306.06  63.09 194.28 112430
 128 MACIEJA Zygmunt         2 < 7> 130 S  8:23:44  1306.05  63.59 194.13 109360
 129 MORAWSKI Jan            7 < 2> 131 -  8:26:07  1305.55  64.08 193.98 112430
 130 MACIEJA Zygmunt         2 < 8> 217 S  8:23:47  1305.27  64.58 193.84 109360
 131 MORAWSKI Jan            7 < 3> 151 S  8:26:10  1304.80  65.08 193.69 112430
 132 LACH Stanisław          7 < 3> 239 -  8:23:40  1304.58  65.57 193.54 109150
 133 WITKIEWICZ Marek        2 32- 6- 3 -  8:23:23  1303.98  66.07 193.39 108730
 134 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 149 -  8:27:51  1303.13  66.57 193.24 114480
 135 STABIK HENRYK          10 < 9> 138 -  8:29:52  1301.93  67.06 193.09 117000
 136 TOMASZKIEWICZ Karol     2 13- 2- 2 S  8:24:17  1301.80  67.56 192.94 109720
 137 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7> 140 -  8:24:15  1301.48  68.06 192.79 109650
 138 STABIK HENRYK          10 <10> 241 -  8:29:55  1301.21  68.55 192.64 117000
 139 TRZOP Mieczysław        9 < 2> 375 S  8:28:14  1301.10  69.05 192.49 114800
 140 GÓRNICKI Jerzy          7 < 8> 223 -  8:24:17  1300.97  69.55 192.35 109650
 141 RYŚ Henryk             10 < 3> 155 S  8:29:04  1299.70  70.04 192.20 115760
 142 DRZEWIECKI R            7 <12> 166 -  8:26:32  1299.62  70.54 192.05 112460
 143 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 6> 156 S  8:24:53  1299.55  71.04 191.90 110310
 144 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 297 S  8:25:50  1298.91  71.54 191.75 111490
 145 TARGOSZ Władysław       8 31-15- 8 -  8:25:48  1298.25  72.03 191.60 111390
 146 PASZEK Wincenty         7 < 3> 186 -  8:25:57  1297.96  72.53 191.45 111560
 147 CYRA Andrzej           10 < 6> 150 -  8:29:25  1297.86  73.03 191.30 116050
 148 GÓREK STEFAN            2 < 2> 185 S  8:26:06  1297.79  73.52 191.15 111740
 149 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 227 -  8:28:16  1296.98  74.02 191.00 114480
 150 CYRA Andrzej           10 < 7> 153 -  8:29:29  1296.89  74.52 190.86 116050
 151 MORAWSKI Jan            7 < 4> 245 S  8:26:43  1296.52  75.01 190.71 112430
 152 PUDEŁKO Józef          10 38-17- 8 -  8:30:04  1296.48  75.51 190.56 116770
 153 CYRA Andrzej           10 < 8> 154 S  8:29:31  1296.41  76.01 190.41 116050
 154 CYRA Andrzej           10 < 9> 173 -  8:29:32  1296.17  76.50 190.26 116050
 155 RYŚ Henryk             10 < 4> 181 -  8:29:20  1295.82  77.00 190.11 115760
 156 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 7> 161 -  8:25:10  1295.23  77.50 189.96 110310
 157 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 158 S  8:30:13  1294.33  77.99 189.81 116770
 158 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 171 -  8:30:15  1293.85  78.49 189.66 116770
 159 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 25-16- 6 S  8:29:58  1293.48  78.99 189.51 116370
 160 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 315 -  8:29:16  1292.20  79.48 189.36 115350
 161 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 8> 164 S  8:25:22  1292.19  79.98 189.22 110310
 162 FICEK Jan               9 71-14- 4 S  8:30:31  1291.70  80.48 189.07 116920
 163 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 165 S  8:25:13  1290.59  80.97 188.92 109980
 164 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 9> 353 S  8:25:30  1290.18  81.47 188.77 110310
 165 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 182 S  8:25:16  1289.84  81.97 188.62 109980
 166 DRZEWIECKI R            7 <13> 350 -  8:27:13  1289.43  82.46 188.47 112460
 167 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 58-17- 7 -  8:33:14  1289.02  82.96 188.32 120180
 168 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 2> 183 -  8:30:18  1288.70  83.46 188.17 116370
 169 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2> 172 -  8:33:19  1287.87  83.95 188.02 120180
 170 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3> 221 -  8:28:26  1287.64  84.45 187.87 113870
 171 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 174 -  8:30:42  1287.43  84.95 187.73 116770
 172 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 176 -  8:33:22  1287.18  85.44 187.58 120180
 173 CYRA Andrzej           10 <10> 209 -  8:30:10  1287.06  85.94 187.43 116050
 174 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 211 S  8:30:44  1286.96  86.44 187.28 116770
 175 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 178 S  8:26:34  1286.75  86.93 187.13 111390
 176 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 179 -  8:33:25  1286.49  87.43 186.98 120180
 177 NYCZ EDWARD             9 19- 6- 4 S  8:28:17  1286.43  87.93 186.83 113570
 178 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 445 S  8:26:37  1286.01  88.43 186.68 111390
 179 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 204 S  8:33:28  1285.81  88.92 186.53 120180
 180 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 244 -  8:24:34  1285.73  89.42 186.38 108730
 181 RYŚ Henryk             10 < 5> 190 S  8:30:04  1285.27  89.92 186.24 115760
 182 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 295 -  8:25:35  1285.06  90.41 186.09 109980
 183 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 3> 205 -  8:30:36  1284.44  90.91 185.94 116370
 184 FIJOŁEK Mirosław        8 42-13- 3 S  8:26:44  1284.17  91.41 185.79 111380
 185 GÓREK STEFAN            2 < 3> 206 -  8:27:01  1284.12  91.90 185.64 111740
 186 PASZEK Wincenty         7 < 4> 432 -  8:26:53  1284.02  92.40 185.49 111560
 187 WIDERA Jan              7 < 7> 193 S  8:28:06  1283.66  92.90 185.34 113090
 188 SAJDOK Stanisław       10 <10> 189 S  8:31:35  1283.53  93.39 185.19 117550
 188 SAJDOK Stanisław       10 <11> 214 -  8:31:35  1283.53  93.39 185.19 117550
 190 RYŚ Henryk             10 < 6> 191 S  8:30:12  1283.37  94.39 184.89 115760
 191 RYŚ Henryk             10 < 7> 194 S  8:30:13  1283.13  94.88 184.75 115760
 192 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 18- 5- 3 S  8:24:38  1282.95  95.38 184.60 108580
 193 WIDERA Jan              7 < 8> 196 S  8:28:10  1282.68  95.88 184.45 113090
 194 RYŚ Henryk             10 < 8> 215 -  8:30:17  1282.19  96.37 184.30 115760
 195 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 65-23- 8 -  8:31:07  1281.98  96.87 184.15 116810
 196 WIDERA Jan              7 < 9> 246 -  8:28:13  1281.96  97.37 184.00 113090
 197 JANIK Henryk            9 < 2> 289 S  8:28:36  1281.83  97.86 183.85 113570
 198 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2> 199 S  8:31:08  1281.75  98.36 183.70 116810
 198 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3> 200 -  8:31:08  1281.75  98.36 183.70 116810
 200 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4> 202 -  8:31:11  1281.05  99.35 183.40 116810
 201 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 323 -  8:26:57  1280.97  99.85 183.25 111380
 202 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5> 203 -  8:31:13  1280.58 100.35 183.11 116810
 203 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 207 -  8:31:14  1280.34 100.84 182.96 116810
 204 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 212 S  8:33:53  1280.10 101.34 182.81 120180
 205 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 4> 218 S  8:30:55  1279.96 101.84 182.66 116370
 206 GÓREK STEFAN            2 < 4> 210 S  8:27:18  1279.95 102.33 182.51 111740
 207 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 213 -  8:31:17  1279.64 102.83 182.36 116810
 208 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 7> 372 S  8:26:13  1279.45 103.33 182.21 110310
 209 CYRA Andrzej           10 <11> 250 -  8:30:43  1279.26 103.83 182.06 116050
 210 GÓREK STEFAN            2 < 5> 311 S  8:27:21  1279.22 104.32 181.91 111740
 211 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 216 -  8:31:17  1279.20 104.82 181.76 116770
 212 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 326 -  8:33:57  1279.19 105.32 181.62 120180
 213 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 313 -  8:31:19  1279.18 105.81 181.47 116810
 214 SAJDOK Stanisław       10 <12> 303 S  8:31:54  1279.11 106.31 181.32 117550
 215 RYŚ Henryk             10 < 9> 224 -  8:30:37  1277.47 106.81 181.17 115760
 216 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 267 S  8:31:28  1276.64 107.30 181.02 116770
 217 MACIEJA Zygmunt         2 < 9> 220 -  8:25:40  1276.58 107.80 180.87 109360
 218 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 5> 231 S  8:31:13  1275.75 108.30 180.72 116370
 219 CHMIEL Robert           2 < 9> 354 -  8:26:32  1275.12 108.79 180.57 110340
 220 MACIEJA Zygmunt         2 <10> 228 -  8:25:46  1275.09 109.29 180.42 109360
 221 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4> 237 -  8:29:19  1274.90 109.79 180.27 113870
 222 POGORZAŁEK Alfred       7 < 5> 341 S  8:29:20  1274.66 110.28 180.13 113870
 223 GÓRNICKI Jerzy          7 < 9> 225 -  8:26:02  1274.51 110.78 179.98 109650
 224 RYŚ Henryk             10 <10> 342 S  8:30:52  1273.95 111.28 179.83 115760
 225 GÓRNICKI Jerzy          7 <10> 234 -  8:26:05  1273.77 111.77 179.68 109650
 226 SUJKA Bogdan            8 < 4> 232 -  8:27:32  1273.23 112.27 179.53 111450
 227 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 335 -  8:29:57  1272.71 112.77 179.38 114480
 228 MACIEJA Zygmunt         2 <11> 291 -  8:25:56  1272.61 113.26 179.23 109360
 229 TURCZYK Andrzej         9 40- 8- 4 S  8:30:16  1272.56 113.76 179.08 114870
 230 BEDNARZ Henryk          9 < 2> 359 S  8:30:10  1272.31 114.26 178.93 114720
 231 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 6> 240 S  8:31:32  1271.34 114.75 178.78 116370
 232 SUJKA Bogdan            8 < 5> 279 S  8:27:42  1270.81 115.25 178.63 111450
 233 PAJĄK Gotfryd          10 58- 6- 2 S  8:31:54  1270.51 115.75 178.49 116760
 234 GÓRNICKI Jerzy          7 <11> 238 -  8:26:19  1270.32 116.24 178.34 109650
 235 PAJĄK Gotfryd          10 < 2> 236 S  8:31:56  1270.05 116.74 178.19 116760
 236 PAJĄK Gotfryd          10 < 3> 251 -  8:31:57  1269.82 117.24 178.04 116760
 237 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 5> 427 S  8:29:41  1269.69 117.73 177.89 113870
 238 GÓRNICKI Jerzy          7 <12> 402 -  8:26:25  1268.85 118.23 177.74 109650
 239 LACH Stanisław          7 < 4> 248 -  8:26:03  1268.45 118.73 177.59 109150
 240 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 7> 274 -  8:31:46  1268.11 119.23 177.44 116370
 241 STABIK HENRYK          10 <11> 243 -  8:32:16  1268.06 119.72 177.29 117000
 242 MYDLAK Józef            2 17- 8- 7 S  8:25:38  1267.96 120.22 177.14 108580
 243 STABIK HENRYK          10 <12> 247 -  8:32:19  1267.38 120.72 177.00 117000
 244 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 316 -  8:25:48  1267.25 121.21 176.85 108730
 245 MORAWSKI Jan            7 < 5> 254 -  8:28:45  1266.82 121.71 176.70 112430
 246 WIDERA Jan              7 <10> 257 -  8:29:17  1266.64 122.21 176.55 113090
 247 STABIK HENRYK          10 <13> 249 -  8:32:23  1266.46 122.70 176.40 117000
 248 LACH Stanisław          7 < 5> 253 -  8:26:12  1266.24 123.20 176.25 109150
 249 STABIK HENRYK          10 <14> 252 -  8:32:24  1266.23 123.70 176.10 117000
 250 CYRA Andrzej           10 <12> 255 -  8:31:40  1266.00 124.19 175.95 116050
 251 PAJĄK Gotfryd          10 < 4> 271 -  8:32:14  1265.92 124.69 175.80 116760
 252 STABIK HENRYK          10 <15> 266 -  8:32:27  1265.55 125.19 175.65 117000
 253 LACH Stanisław          7 < 6> 438 S  8:26:15  1265.51 125.68 175.51 109150
 254 MORAWSKI Jan            7 < 6> 275 -  8:28:53  1264.92 126.18 175.36 112430
 255 CYRA Andrzej           10 <13> 261 S  8:31:45  1264.85 126.68 175.21 116050
 256 ŚWIERKOT Marek         10 34- 8- 5 -  8:32:18  1264.68 127.17 175.06 116730
 257 WIDERA Jan              7 <11> 306 -  8:29:26  1264.52 127.67 174.91 113090
 258 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 260 S  8:32:20  1264.22 128.17 174.76 116730
 259 HOLEWA Edmund          10 43-13- 5 -  8:30:44  1263.59 128.66 174.61 114650
 260 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 264 -  8:32:23  1263.54 129.16 174.46 116730
 261 CYRA Andrzej           10 <14> 263 -  8:31:51  1263.47 129.66 174.31 116050
 262 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 462 S  8:28:05  1263.01 130.15 174.16 111250
 263 CYRA Andrzej           10 <15> 299 -  8:31:54  1262.79 130.65 174.01 116050
 264 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 269 S  8:32:27  1262.63 131.15 173.87 116730
 265 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 282 -  8:29:45  1262.40 131.64 173.72 113300
 266 STABIK HENRYK          10 <16> 277 -  8:32:41  1262.36 132.14 173.57 117000
 267 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 270 S  8:32:32  1261.92 132.64 173.42 116770
 268 MADEJ Stanisław         9 23-14- 8 -  8:30:50  1261.76 133.13 173.27 114610
 269 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 520 -  8:32:31  1261.72 133.63 173.12 116730
 270 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 273 -  8:32:35  1261.24 134.13 172.97 116770
 271 PAJĄK Gotfryd          10 < 5> 535 -  8:32:36  1260.91 134.62 172.82 116760
 272 MADEJ Stanisław         9 < 2> 276 -  8:30:54  1260.84 135.12 172.67 114610
 273 PUDEŁKO Józef          10 <10> 337 -  8:32:37  1260.79 135.62 172.52 116770
 274 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 8> 511 -  8:32:18  1260.78 136.12 172.38 116370
 275 MORAWSKI Jan            7 < 7> 287 S  8:29:11  1260.66 136.61 172.23 112430
 276 MADEJ Stanisław         9 < 3> 285 -  8:30:56  1260.37 137.11 172.08 114610
 277 STABIK HENRYK          10 <17> 366 -  8:32:50  1260.32 137.61 171.93 117000
 278 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 40- 7- 2 S  8:32:10  1260.22 138.10 171.78 116150
 279 SUJKA Bogdan            8 < 6> 281 S  8:28:27  1260.03 138.60 171.63 111450
 280 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 292 -  8:32:11  1259.99 139.10 171.48 116150
 281 SUJKA Bogdan            8 < 7> 284 S  8:28:28  1259.80 139.59 171.33 111450
 282 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 314 S  8:29:57  1259.59 140.09 171.18 113300
 283 SZLACHTA Jan            2 < 9> 301 -  8:27:07  1259.58 140.59 171.03 109730
 284 SUJKA Bogdan            8 < 8> 286 -  8:28:29  1259.56 141.08 170.89 111450
 285 MADEJ Stanisław         9 < 4> 290 S  8:31:00  1259.45 141.58 170.74 114610
 286 SUJKA Bogdan            8 < 9> 318 -  8:28:30  1259.32 142.08 170.59 111450
 287 MORAWSKI Jan            7 < 8> 288 -  8:29:17  1259.25 142.57 170.44 112430
 287 MORAWSKI Jan            7 < 9> 293 S  8:29:17  1259.25 142.57 170.44 112430
 289 JANIK Henryk            9 < 3> 420 S  8:30:12  1259.09 143.57 170.14 113570
 290 MADEJ Stanisław         9 < 5> 312 S  8:31:03  1258.76 144.06 169.99 114610
 291 MACIEJA Zygmunt         2 <12> 304 -  8:26:53  1258.70 144.56 169.84 109360
 292 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 310 S  8:32:17  1258.62 145.06 169.69 116150
 293 MORAWSKI Jan            7 <10> 294 S  8:29:20  1258.55 145.55 169.54 112430
 294 MORAWSKI Jan            7 <11> 565 -  8:29:21  1258.31 146.05 169.39 112430
 295 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 327 S  8:27:29  1257.15 146.55 169.25 109980
 296 HOLEWA Edmund          10 < 2> 309 -  8:31:13  1256.90 147.04 169.10 114650
 297 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 302 S  8:28:49  1255.28 147.54 168.95 111490
 298 FICEK Jan               9 < 2> 300 S  8:33:10  1254.96 148.04 168.80 116920
 299 CYRA Andrzej           10 <16> 324 -  8:32:29  1254.82 148.53 168.65 116050
 300 FICEK Jan               9 < 3> 307 -  8:33:11  1254.73 149.03 168.50 116920
 301 SZLACHTA Jan            2 <10> 380 -  8:27:28  1254.54 149.53 168.35 109730
 302 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 308 -  8:28:55  1253.87 150.02 168.20 111490
 302 SAJDOK Stanisław       10 <13> 340 -  8:33:45  1253.87 150.02 168.20 117550
 304 MACIEJA Zygmunt         2 <13> 305 S  8:27:15  1253.41 151.02 167.90 109360
 305 MACIEJA Zygmunt         2 <14> 411 -  8:27:19  1252.45 151.52 167.76 109360
 306 WIDERA Jan              7 <12> 329 -  8:30:19  1252.15 152.01 167.61 113090
 307 FICEK Jan               9 < 4> 347 -  8:33:24  1251.82 152.51 167.46 116920
 308 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7> 454 -  8:29:08  1250.82 153.01 167.31 111490
 309 HOLEWA Edmund          10 < 3> 393 -  8:31:41  1250.50 153.50 167.16 114650
 310 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 538 -  8:32:53  1250.49 154.00 167.01 116150
 311 GÓREK STEFAN            2 < 6> 385 S  8:29:26  1249.42 154.50 166.86 111740
 312 MADEJ Stanisław         9 < 6> 321 -  8:31:48  1248.48 154.99 166.71 114610
 313 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 317 -  8:33:34  1248.41 155.49 166.56 116810
 314 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 356 S  8:30:46  1248.26 155.99 166.41 113300
 315 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 514 -  8:32:28  1247.48 156.48 166.27 115350
 316 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 573 S  8:27:14  1246.43 156.98 166.12 108730
 317 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 319 -  8:33:43  1246.42 157.48 165.97 116810
 318 SUJKA Bogdan            8 <10> 465 -  8:29:30  1245.25 157.97 165.82 111450
 319 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 322 S  8:33:49  1245.09 158.47 165.67 116810
 320 TURCZYK Andrzej         9 < 2> 332 -  8:32:17  1244.75 158.97 165.52 114870
 321 MADEJ Stanisław         9 < 7> 346 -  8:32:08  1243.96 159.46 165.37 114610
 322 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 325 S  8:33:56  1243.54 159.96 165.22 116810
 323 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 349 -  8:29:35  1243.31 160.46 165.07 111380
 324 CYRA Andrzej           10 <17> 338 -  8:33:22  1242.95 160.95 164.92 116050
 325 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 328 -  8:33:59  1242.88 161.45 164.77 116810
 326 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 334 -  8:36:43  1242.60 161.95 164.63 120180
 327 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 333 S  8:28:31  1242.48 162.44 164.48 109980
 328 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 330 S  8:34:01  1242.44 162.94 164.33 116810
 329 WIDERA Jan              7 <13> 450 -  8:31:02  1242.29 163.44 164.18 113090
 330 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 362 S  8:34:02  1242.22 163.93 164.03 116810
 331 WAŁACH Rufin            9 < 4> 494 S  8:33:22  1242.09 164.43 163.88 115970
 332 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 404 S  8:32:29  1242.06 164.93 163.73 114870
 333 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 392 S  8:28:34  1241.78 165.42 163.58 109980
 334 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 336 S  8:36:50  1241.10 165.92 163.43 120180
 335 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 343 -  8:32:17  1240.53 166.42 163.28 114480
 336 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 417 S  8:36:56  1239.82 166.92 163.14 120180
 337 PUDEŁKO Józef          10 <11> 360 -  8:34:18  1238.28 167.41 162.99 116770
 338 CYRA Andrzej           10 <18> 339 -  8:33:45  1237.87 167.91 162.84 116050
 339 CYRA Andrzej           10 <19> 352 -  8:33:47  1237.43 168.41 162.69 116050
 340 SAJDOK Stanisław       10 <14> 486 -  8:35:00  1237.37 168.90 162.54 117550
 341 POGORZAŁEK Alfred       7 < 6> 436 S  8:32:04  1236.82 169.40 162.39 113870
 342 RYŚ Henryk             10 <11> 344 -  8:33:36  1236.75 169.90 162.24 115760
 343 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 345 -  8:32:36  1236.29 170.39 162.09 114480
 344 RYŚ Henryk             10 <12> 348 S  8:33:40  1235.87 170.89 161.94 115760
 345 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 391 S  8:32:40  1235.40 171.39 161.79 114480
 346 MADEJ Stanisław         9 < 8> 610 S  8:32:48  1235.02 171.88 161.65 114610
 347 FICEK Jan               9 < 5> 369 -  8:34:43  1234.42 172.38 161.50 116920
 348 RYŚ Henryk             10 <13> 477 -  8:33:50  1233.68 172.88 161.35 115760
 349 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 378 S  8:30:17  1233.67 173.37 161.20 111380
 350 DRZEWIECKI R            7 <14> 351 -  8:31:13  1232.89 173.87 161.05 112460
 351 DRZEWIECKI R            7 <15> 363 -  8:31:15  1232.44 174.37 160.90 112460
 352 CYRA Andrzej           10 <20> 355 S  8:34:10  1232.39 174.86 160.75 116050
 353 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 <10> 358 -  8:29:32  1232.06 175.36 160.60 110310
 354 CHMIEL Robert           2 <10> 383 -  8:29:34  1231.93 175.86 160.45 110340
 355 CYRA Andrzej           10 <21> 376 -  8:34:15  1231.30 176.35 160.30 116050
 355 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 440 -  8:32:01  1231.30 176.35 160.30 113300
 357 KOFEL Jan               9 < 4> 396 S  8:35:59  1231.05 177.35 160.01 118160
 358 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 <11> 390 -  8:29:38  1230.68 177.84 159.86 110310
 359 BEDNARZ Henryk          9 < 3> 361 -  8:33:15  1230.24 178.34 159.71 114720
 360 PUDEŁKO Józef          10 <12> 367 -  8:34:57  1229.81 178.84 159.56 116770
 361 BEDNARZ Henryk          9 < 4> 365 -  8:33:17  1229.80 179.33 159.41 114720
 361 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 403 -  8:34:59  1229.80 179.33 159.41 116810
 363 DRZEWIECKI R            7 <16> 500 -  8:31:27  1229.74 180.33 159.11 112460
 364 MYDLAK Józef            2 < 2> 407 S  8:28:19  1229.44 180.82 158.96 108580
 365 BEDNARZ Henryk          9 < 5> 370 -  8:33:19  1229.36 181.32 158.81 114720
 366 STABIK HENRYK          10 <18> 368 S  8:35:11  1229.21 181.82 158.66 117000
 367 PUDEŁKO Józef          10 <13> 371 S  8:35:00  1229.16 182.31 158.52 116770
 368 STABIK HENRYK          10 <19> 374 -  8:35:14  1228.56 182.81 158.37 117000
 369 FICEK Jan               9 < 6> 373 -  8:35:11  1228.37 183.31 158.22 116920
 370 BEDNARZ Henryk          9 < 6> 379 S  8:33:24  1228.27 183.81 158.07 114720
 371 PUDEŁKO Józef          10 <14> 563 S  8:35:05  1228.08 184.30 157.92 116770
 372 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 8> 422 -  8:29:50  1227.94 184.80 157.77 110310
 372 FICEK Jan               9 < 7> 395 -  8:35:13  1227.94 184.80 157.77 116920
 374 STABIK HENRYK          10 <20> 377 -  8:35:17  1227.92 185.79 157.47 117000
 375 TRZOP Mieczysław        9 < 3> 475 S  8:33:31  1227.59 186.29 157.32 114800
 376 CYRA Andrzej           10 <22> 397 S  8:34:33  1227.39 186.79 157.17 116050
 377 STABIK HENRYK          10 <21> 492 -  8:35:21  1227.06 187.28 157.03 117000
 378 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 409 -  8:30:47  1226.88 187.78 156.88 111380
 379 BEDNARZ Henryk          9 < 7>---- S  8:33:31  1226.73 188.28 156.73 114720
 380 SZLACHTA Jan            2 <11> 382 -  8:29:31  1225.81 188.77 156.58 109730
 381 NYCZ EDWARD             9 < 2> 394 S  8:32:39  1225.80 189.27 156.43 113570
 382 SZLACHTA Jan            2 <12> 384 -  8:29:32  1225.58 189.77 156.28 109730
 383 CHMIEL Robert           2 <11> 400 -  8:30:04  1225.09 190.26 156.13 110340
 384 SZLACHTA Jan            2 <13> 387 S  8:29:35  1224.89 190.76 155.98 109730
 385 GÓREK STEFAN            2 < 7> 386 S  8:31:15  1224.55 191.26 155.83 111740
 386 GÓREK STEFAN            2 < 8> 434 S  8:31:16  1224.32 191.75 155.68 111740
 387 SZLACHTA Jan            2 <14> 388 -  8:29:38  1224.21 192.25 155.53 109730
 388 SZLACHTA Jan            2 <15> 389 -  8:29:39  1223.98 192.75 155.39 109730
 389 SZLACHTA Jan            2 <16> 414 -  8:29:41  1223.53 193.24 155.24 109730
 390 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 <12>---- S  8:30:12  1222.95 193.74 155.09 110310
 391 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 398 -  8:33:37  1222.86 194.24 154.94 114480
 392 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 399 S  8:29:57  1222.68 194.73 154.79 109980
 393 HOLEWA Edmund          10 < 4> 447 -  8:33:47  1222.50 195.23 154.64 114650
 393 NYCZ EDWARD             9 < 3> 415 S  8:32:54  1222.50 195.23 154.64 113570
 395 FICEK Jan               9 < 8> 405 -  8:35:39  1222.37 196.22 154.34 116920
 396 KOFEL Jan               9 < 5> 408 S  8:36:40  1222.35 196.72 154.19 118160
 397 CYRA Andrzej           10 <23> 421 -  8:34:57  1222.22 197.22 154.04 116050
 398 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 506 -  8:33:40  1222.21 197.71 153.90 114480
 399 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 401 -  8:30:00  1222.00 198.21 153.75 109980
 400 CHMIEL Robert           2 <12> 406 S  8:30:18  1221.93 198.71 153.60 110340
 401 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 504 -  8:30:01  1221.77 199.21 153.45 109980
 402 GÓRNICKI Jerzy          7 <13> 424 -  8:29:45  1221.73 199.70 153.30 109650
 403 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 416 -  8:35:40  1221.01 200.20 153.15 116810
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 404 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 419 S  8:34:05  1220.94        153.00 114870
 405 FICEK Jan               9 < 9> 489 S  8:35:46  1220.88        152.85 116920
 406 CHMIEL Robert           2 <13> 426 -  8:30:23  1220.80        152.70 110340
 407 MYDLAK Józef            2 < 3> 423 -  8:28:57  1220.69        152.55 108580
 408 KOFEL Jan               9 < 6> 458 S  8:36:48  1220.66        152.41 118160
 409 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 410 -  8:31:15  1220.60        152.26 111380
 410 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 413 -  8:31:16  1220.38        152.11 111380
 411 MACIEJA Zygmunt         2 <15> 470 -  8:29:37  1220.31        151.96 109360
 412 ŻOŁNECZKO Dawid         9 32- 6- 2 S  8:35:58  1220.22        151.81 117100
 413 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 577 -  8:31:17  1220.16        151.66 111380
 414 SZLACHTA Jan            2 <17> 418 -  8:29:56  1220.13        151.51 109730
 415 NYCZ EDWARD             9 < 4> 497 -  8:33:05  1220.09        151.36 113570
 416 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 428 S  8:35:46  1219.74        151.21 116810
 417 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 442 -  8:38:35  1219.07        151.06 120180
 418 SZLACHTA Jan            2 <18> 439 -  8:30:02  1218.77        150.91 109730
 419 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 636 -  8:34:18  1218.13        150.77 114870
 420 JANIK Henryk            9 < 4> 490 S  8:33:15  1217.91        150.62 113570
 421 CYRA Andrzej           10 <24> 532 -  8:35:19  1217.52        150.47 116050
 422 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 9>---- -  8:30:39  1216.88        150.32 110310
 423 MYDLAK Józef            2 < 4> 441 S  8:29:14  1216.81        150.17 108580
 424 GÓRNICKI Jerzy          7 <14> 476 -  8:30:08  1216.53        150.02 109650
 425 KWIOTEK Andrzej         2 < 8> 433 S  8:29:54  1216.46        149.87 109360
 426 CHMIEL Robert           2 <14> 431 -  8:30:45  1215.87        149.72 110340
 427 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 6> 437 -  8:33:42  1215.26        149.57 113870
 428 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 429 S  8:36:13  1214.03        149.42 116810
 429 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 430 -  8:36:14  1213.82        149.28 116810
 430 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 435 -  8:36:16  1213.40        149.13 116810
 431 CHMIEL Robert           2 <15> 449 -  8:30:57  1213.19        148.98 110340
 432 PASZEK Wincenty         7 < 5> 443 S  8:32:00  1212.61        148.83 111560
 433 KWIOTEK Andrzej         2 < 9> 550 S  8:30:12  1212.42        148.68 109360
 434 GÓREK STEFAN            2 < 9> 519 S  8:32:10  1212.37        148.53 111740
 435 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 666 -  8:36:21  1212.35        148.38 116810
 436 POGORZAŁEK Alfred       7 < 7> 469 -  8:33:56  1212.24        148.23 113870
 437 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 7> 530 S  8:33:58  1211.81        148.08 113870
 438 LACH Stanisław          7 < 7> 444 -  8:30:06  1211.43        147.93 109150
 439 SZLACHTA Jan            2 <19> 549 -  8:30:35  1211.37        147.79 109730
 440 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 516 -  8:33:34  1210.90        147.64 113300
 441 MYDLAK Józef            2 < 5> 455 S  8:29:42  1210.48        147.49 108580
 441 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 495 -  8:39:17  1210.48        147.49 120180
 443 PASZEK Wincenty         7 < 6> 547 S  8:32:11  1210.20        147.19 111560
 444 LACH Stanisław          7 < 8> 460 -  8:30:13  1209.87        147.04 109150
 445 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 446 S  8:32:05  1209.67        146.89 111390
 446 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 448 -  8:32:06  1209.45        146.74 111390
 447 HOLEWA Edmund          10 < 5> 456 S  8:34:49  1209.18        146.59 114650
 448 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 451 -  8:32:08  1209.01        146.44 111390
 449 CHMIEL Robert           2 <16> 586 -  8:31:16  1208.98        146.29 110340
 450 WIDERA Jan              7 <14> 542 S  8:33:33  1208.87        146.15 113090
 451 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 453 -  8:32:11  1208.35        146.00 111390
 452 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 461 S  8:29:52  1208.23        145.85 108580
 453 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 463 S  8:32:14  1207.70        145.70 111390
 454 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8> 529 S  8:32:19  1207.69        145.55 111490
 455 MYDLAK Józef            2 < 6> 582 S  8:29:55  1207.56        145.40 108580
 456 HOLEWA Edmund          10 < 6> 459 -  8:34:59  1207.05        145.25 114650
 457 LAZAR MARIAN            8 17- 4- 3 S  8:31:16  1206.90        145.10 110150
 458 KOFEL Jan               9 < 7> 624 -  8:37:56  1206.54        144.95 118160
 459 HOLEWA Edmund          10 < 7> 518 -  8:35:02  1206.42        144.80 114650
 460 LACH Stanisław          7 < 9> 569 -  8:30:29  1206.30        144.66 109150
 461 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 464 -  8:30:01  1206.22        144.51 108580
 462 PISZCZEK Stanisław      8 < 8>---- -  8:32:14  1206.18        144.36 111250
 463 TARGOSZ Władysław       8 < 9> 468 -  8:32:21  1206.17        144.21 111390
 464 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 638 S  8:30:04  1205.55        144.06 108580
 465 SUJKA Bogdan            8 <11> 472 S  8:32:27  1205.52        143.91 111450
 466 LAZAR MARIAN            8 < 2> 485 S  8:31:23  1205.36        143.76 110150
 467 MENDRYS Andrzej         8 32- 3- 2 -  8:32:23  1205.30        143.61 111350
 468 TARGOSZ Władysław       8 <10> 659 S  8:32:26  1205.09        143.46 111390
 469 POGORZAŁEK Alfred       7 < 8> 593 S  8:34:30  1204.97        143.31 113870
 470 MACIEJA Zygmunt         2 <16> 473 -  8:30:48  1204.41        143.17 109360
 471 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 588 S  8:32:28  1204.22        143.02 111350
 472 SUJKA Bogdan            8 <12> 474 -  8:32:33  1204.21        142.87 111450
 473 MACIEJA Zygmunt         2 <17> 487 S  8:30:49  1204.18        142.72 109360
 474 SUJKA Bogdan            8 <13> 478 -  8:32:34  1204.00        142.57 111450
 475 TRZOP Mieczysław        9 < 4> 584 S  8:35:22  1203.78        142.42 114800
 476 GÓRNICKI Jerzy          7 <15> 484 -  8:31:06  1203.62        142.27 109650
 477 RYŚ Henryk             10 <14> 480 S  8:36:11  1203.54        142.12 115760
 478 SUJKA Bogdan            8 <14> 479 -  8:32:37  1203.35        141.97 111450
 478 SUJKA Bogdan            8 <15> 482 -  8:32:37  1203.35        141.97 111450
 480 RYŚ Henryk             10 <15> 635 -  8:36:13  1203.12        141.67 115760
 481 MŁOCEK Zygmunt          8 34- 6- 3 -  8:31:29  1203.06        141.53 110060
 482 SUJKA Bogdan            8 <16> 491 S  8:32:40  1202.70        141.38 111450
 483 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 512 -  8:37:22  1202.67        141.23 117100
 484 GÓRNICKI Jerzy          7 <16> 601 -  8:31:14  1201.86        141.08 109650
 484 LAZAR MARIAN            8 < 3> 493 S  8:31:39  1201.86        141.08 110150
 486 SAJDOK Stanisław       10 <15>---- S  8:37:52  1201.12        140.78 117550
 487 MACIEJA Zygmunt         2 <18> 564 S  8:31:04  1200.88        140.63 109360
 488 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 508 S  8:31:42  1200.22        140.48 110060
 489 FICEK Jan               9 <10> 528 -  8:37:25  1200.21        140.33 116920
 490 JANIK Henryk            9 < 5> 568 S  8:34:39  1199.89        140.18 113570
 490 SUJKA Bogdan            8 <17> 562 S  8:32:53  1199.89        140.18 111450
 492 STABIK HENRYK          10 <22> 496 -  8:37:31  1199.80        139.89 117000
 493 LAZAR MARIAN            8 < 4>---- -  8:31:49  1199.67        139.74 110150
 494 WAŁACH Rufin            9 < 5> 521 S  8:36:44  1198.86        139.59 115970
 495 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 502 S  8:40:17  1198.40        139.44 120180
 496 STABIK HENRYK          10 <23> 555 -  8:37:38  1198.36        139.29 117000
 497 NYCZ EDWARD             9 < 5> 618 S  8:34:50  1197.58        139.14 113570
 498 STARCZYNOWSKI Jan       8 21- 5- 5 S  8:33:06  1196.78        138.99 111420
 499 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 2> 505 S  8:33:10  1195.92        138.84 111420
 500 DRZEWIECKI R            7 <17> 501 -  8:34:04  1195.54        138.69 112460
 500 DRZEWIECKI R            7 <18> 509 -  8:34:04  1195.54        138.69 112460
 502 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 503 S  8:40:33  1195.23        138.40 120180
 503 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 543 -  8:40:34  1195.03        138.25 120180
 504 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 510 -  8:32:04  1194.57        138.10 109980
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 505 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 3> 525 S  8:33:18  1194.21        137.95 111420
 506 WIDUCH Dariusz          9 <10> 507 S  8:35:52  1194.16        137.80 114480
 507 WIDUCH Dariusz          9 <11> 540 S  8:35:53  1193.95        137.65 114480
 508 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 630 S  8:32:11  1193.93        137.50 110060
 509 DRZEWIECKI R            7 <19> 513 S  8:34:14  1193.42        137.35 112460
 510 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 531 S  8:32:10  1193.27        137.20 109980
 511 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 9> 523 -  8:37:34  1192.72        137.06 116370
 512 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 515 -  8:38:12  1192.46        136.91 117100
 513 DRZEWIECKI R            7 <20> 545 -  8:34:20  1192.16        136.76 112460
 514 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 517 -  8:36:54  1190.40        136.61 115350
 515 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 522 -  8:38:24  1190.04        136.46 117100
 516 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 527 -  8:35:15  1189.50        136.31 113300
 517 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7> 524 S  8:36:59  1189.38        136.16 115350
 518 HOLEWA Edmund          10 < 8> 526 S  8:36:24  1189.32        136.01 114650
 519 GÓREK STEFAN            2 <10> 649 -  8:33:58  1189.15        135.86 111740
 520 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 536 S  8:38:11  1188.90        135.71 116730
 521 WAŁACH Rufin            9 < 6> 544 S  8:37:34  1188.62        135.56 115970
 522 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 590 -  8:38:32  1188.43        135.42 117100
 523 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <10> 534 -  8:37:56  1188.26        135.27 116370
 524 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8> 537 S  8:37:05  1188.15        135.12 115350
 525 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 4> 592 S  8:33:48  1187.85        134.97 111420
 526 HOLEWA Edmund          10 < 9> 541 S  8:36:35  1187.06        134.82 114650
 527 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 566 -  8:35:29  1186.59        134.67 113300
 528 FICEK Jan               9 <11> 560 -  8:38:33  1186.40        134.52 116920
 529 SOBAŁA Tadeusz          7 < 9> 660 S  8:33:59  1186.27        134.37 111490
 530 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 8> 533 -  8:36:03  1185.53        134.22 113870
 531 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13> 597 -  8:32:48  1185.13        134.07 109980
 532 CYRA Andrzej           10 <25> 578 -  8:38:01  1183.98        133.93 116050
 533 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 9>---- S  8:36:12  1183.68        133.78 113870
 534 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <11> 548 -  8:38:19  1183.62        133.63 116370
 535 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>---- -  8:38:39  1183.58        133.48 116760
 536 ŚWIERKOT Marek         10 < 7> 616 S  8:38:39  1183.27        133.33 116730
 537 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 9> 539 -  8:37:31  1182.88        133.18 115350
 538 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 558 -  8:38:16  1181.99        133.03 116150
 539 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <10>---- S  8:37:36  1181.87        132.88 115350
 540 WIDUCH Dariusz          9 <12> 559 S  8:36:53  1181.63        132.73 114480
 541 HOLEWA Edmund          10 <10> 552 -  8:37:04  1181.15        132.58 114650
 542 WIDERA Jan              7 <15> 567 -  8:35:48  1180.48        132.44 113090
 543 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 551 S  8:41:50  1180.16        132.29 120180
 543 WAŁACH Rufin            9 < 7> 600 -  8:38:16  1180.16        132.29 115970
 545 DRZEWIECKI R            7 <21> 546 -  8:35:19  1179.86        131.99 112460
 546 DRZEWIECKI R            7 <22> 553 -  8:35:20  1179.65        131.84 112460
 547 PASZEK Wincenty         7 < 7> 554 S  8:34:35  1179.49        131.69 111560
 548 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <12> 576 -  8:38:41  1179.23        131.54 116370
 549 SZLACHTA Jan            2 <20> 557 S  8:33:04  1179.05        131.39 109730
 550 KWIOTEK Andrzej         2 <10> 583 -  8:32:46  1178.87        131.24 109360
 551 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17>---- -  8:41:57  1178.81        131.09 120180
 552 HOLEWA Edmund          10 <11> 556 S  8:37:16  1178.72        130.94 114650
 553 DRZEWIECKI R            7 <23> 621 -  8:35:25  1178.62        130.80 112460
 554 PASZEK Wincenty         7 < 8> 575 -  8:34:40  1178.45        130.65 111560
 554 STABIK HENRYK          10 <24> 603 -  8:39:17  1178.45        130.65 117000
 556 HOLEWA Edmund          10 <12> 561 -  8:37:18  1178.31        130.35 114650
 557 SZLACHTA Jan            2 <21>---- -  8:33:09  1177.99        130.20 109730
 558 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 608 -  8:38:37  1177.79        130.05 116150
 559 WIDUCH Dariusz          9 <13> 570 -  8:37:13  1177.58        129.90 114480
 560 FICEK Jan               9 <12> 604 -  8:39:19  1177.24        129.75 116920
 561 HOLEWA Edmund          10 <13>---- S  8:37:26  1176.70        129.60 114650
 562 SUJKA Bogdan            8 <18>---- -  8:34:45  1176.25        129.45 111450
 563 PUDEŁKO Józef          10 <15> 574 S  8:39:17  1176.13        129.31 116770
 564 MACIEJA Zygmunt         2 <19> 580 S  8:33:01  1175.70        129.16 109360
 565 MORAWSKI Jan            7 <12> 585 -  8:35:38  1175.64        129.01 112430
 566 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 571 -  8:36:23  1175.51        128.86 113300
 567 WIDERA Jan              7 <16>---- S  8:36:13  1175.37        128.71 113090
 568 JANIK Henryk            9 < 6> 619 S  8:36:38  1175.27        128.56 113570
 569 LACH Stanisław          7 <10> 611 -  8:32:53  1175.13        128.41 109150
 570 WIDUCH Dariusz          9 <14> 596 -  8:37:28  1174.56        128.26 114480
 571 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 572 -  8:36:28  1174.50        128.11 113300
 572 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12> 595 -  8:36:29  1174.30        127.96 113300
 573 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 633 S  8:32:37  1173.98        127.82 108730
 574 PUDEŁKO Józef          10 <16> 657 S  8:39:28  1173.96        127.67 116770
 575 PASZEK Wincenty         7 < 9>---- -  8:35:04  1173.49        127.52 111560
 576 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <13> 632 S  8:39:12  1173.08        127.37 116370
 577 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 581 -  8:34:58  1172.83        127.22 111380
 578 CYRA Andrzej           10 <26> 579 -  8:38:57  1172.81        127.07 116050
 579 CYRA Andrzej           10 <27>---- -  8:38:58  1172.62        126.92 116050
 580 MACIEJA Zygmunt         2 <20>---- -  8:33:17  1172.34        126.77 109360
 581 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 612 -  8:35:02  1172.01        126.62 111380
 582 MYDLAK Józef            2 < 7> 602 S  8:32:40  1171.73        126.47 108580
 583 KWIOTEK Andrzej         2 <11> 594 S  8:33:22  1171.30        126.32 109360
 584 TRZOP Mieczysław        9 < 5> 642 S  8:38:02  1171.03        126.18 114800
 585 MORAWSKI Jan            7 <13> 629 -  8:36:01  1170.94        126.03 112430
 586 CHMIEL Robert           2 <17> 587 -  8:34:15  1170.72        125.88 110340
 587 CHMIEL Robert           2 <18> 589 -  8:34:16  1170.51        125.73 110340
 588 MENDRYS Andrzej         8 < 3>---- S  8:35:08  1170.46        125.58 111350
 589 CHMIEL Robert           2 <19> 591 -  8:34:19  1169.89        125.43 110340
 590 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6>---- S  8:40:06  1169.83        125.28 117100
 591 CHMIEL Robert           2 <20>---- S  8:34:20  1169.68        125.13 110340
 592 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 5>---- S  8:35:18  1169.15        124.98 111420
 593 POGORZAŁEK Alfred       7 < 9> 671 -  8:37:25  1168.90        124.83 113870
 594 KWIOTEK Andrzej         2 <12> 614 -  8:33:40  1167.54        124.69 109360
 595 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13> 639 -  8:37:06  1166.84        124.54 113300
 596 WIDUCH Dariusz          9 <15>---- -  8:38:09  1166.38        124.39 114480
 597 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14> 598 -  8:34:23  1165.25        124.24 109980
 597 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15>---- -  8:34:23  1165.25        124.24 109980
 599 TOMASZKIEWICZ Karol     2 < 2>---- S  8:34:10  1165.17        123.94 109720
 600 WAŁACH Rufin            9 < 8> 647 S  8:39:33  1164.94        123.79 115970
 601 GÓRNICKI Jerzy          7 <17> 605 -  8:34:11  1164.22        123.64 109650
 602 MYDLAK Józef            2 < 8>---- S  8:33:19  1163.57        123.49 108580
 603 STABIK HENRYK          10 <25> 606 S  8:40:41  1162.06        123.34 117000
 604 FICEK Jan               9 <13> 658 S  8:40:37  1162.03        123.20 116920
 605 GÓRNICKI Jerzy          7 <18> 607 -  8:34:22  1161.96        123.05 109650
 606 STABIK HENRYK          10 <26> 609 S  8:40:43  1161.67        122.90 117000
 607 GÓRNICKI Jerzy          7 <19> 634 -  8:34:27  1160.93        122.75 109650
 608 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>---- -  8:40:05  1160.53        122.60 116150
 609 STABIK HENRYK          10 <27> 650 S  8:40:49  1160.52        122.45 117000
 610 MADEJ Stanisław         9 < 9> 613 S  8:38:49  1159.82        122.30 114610
 611 LACH Stanisław          7 <11>---- -  8:34:07  1159.73        122.15 109150
 612 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 617 -  8:36:03  1159.60        122.00 111380
 613 MADEJ Stanisław         9 <10> 615 S  8:38:53  1159.04        121.85 114610
 614 KWIOTEK Andrzej         2 <13>---- -  8:34:23  1158.68        121.70 109360
 615 MADEJ Stanisław         9 <11> 625 S  8:38:55  1158.65        121.56 114610
 616 ŚWIERKOT Marek         10 < 8>---- S  8:40:49  1157.84        121.41 116730
 617 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 620 -  8:36:13  1157.60        121.26 111380
 618 NYCZ EDWARD             9 < 6>---- -  8:38:07  1157.50        121.11 113570
 619 JANIK Henryk            9 < 7>---- S  8:38:08  1157.30        120.96 113570
 620 FIJOŁEK Mirosław        8 <13>---- S  8:36:18  1156.59        120.81 111380
 621 DRZEWIECKI R            7 <24> 622 -  8:37:15  1156.40        120.66 112460
 622 DRZEWIECKI R            7 <25> 623 -  8:37:16  1156.20        120.51 112460
 623 DRZEWIECKI R            7 <26> 626 S  8:37:17  1156.01        120.36 112460
 624 KOFEL Jan               9 < 8> 628 S  8:42:13  1155.98        120.21 118160
 625 MADEJ Stanisław         9 <12> 627 S  8:39:09  1155.93        120.07 114610
 626 DRZEWIECKI R            7 <27>---- -  8:37:18  1155.81        119.92 112460
 627 MADEJ Stanisław         9 <13> 651 -  8:39:12  1155.34        119.77 114610
 628 KOFEL Jan               9 < 9>---- S  8:42:20  1154.66        119.62 118160
 629 MORAWSKI Jan            7 <14> 644 S  8:37:24  1154.31        119.47 112430
 630 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 631 -  8:35:21  1154.27        119.32 110060
 631 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5> 640 -  8:35:24  1153.67        119.17 110060
 632 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <14> 648 -  8:40:53  1153.51        119.02 116370
 633 WITKIEWICZ Marek        2 < 6>---- S  8:34:21  1152.41        118.87 108730
 634 GÓRNICKI Jerzy          7 <20>---- -  8:35:09  1152.39        118.72 109650
 635 RYŚ Henryk             10 <16> 641 -  8:40:29  1152.03        118.58 115760
 636 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 637 -  8:39:44  1151.77        118.43 114870
 636 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 643 -  8:39:44  1151.77        118.43 114870
 638 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5>---- -  8:34:17  1151.64        118.13 108580
 639 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <14>---- -  8:38:23  1151.62        117.98 113300
 640 MŁOCEK Zygmunt          8 < 6>---- S  8:35:36  1151.26        117.83 110060
 641 RYŚ Henryk             10 <17>---- S  8:40:37  1150.51        117.68 115760
 642 TRZOP Mieczysław        9 < 6> 654 S  8:39:49  1150.11        117.53 114800
 643 TURCZYK Andrzej         9 < 8>---- S  8:39:54  1149.85        117.38 114870
 644 MORAWSKI Jan            7 <15> 645 -  8:37:49  1149.40        117.23 112430
 645 MORAWSKI Jan            7 <16> 646 -  8:37:52  1148.81        117.08 112430
 645 MORAWSKI Jan            7 <17> 652 -  8:37:52  1148.81        117.08 112430
 647 WAŁACH Rufin            9 < 9>---- S  8:40:58  1148.60        116.79 115970
 648 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <15> 669 -  8:41:20  1148.39        116.64 116370
 649 GÓREK STEFAN            2 <11>---- S  8:37:19  1148.21        116.49 111740
 650 STABIK HENRYK          10 <28> 655 -  8:41:59  1147.25        116.34 117000
 651 MADEJ Stanisław         9 <14>---- S  8:39:55  1147.06        116.19 114610
 652 MORAWSKI Jan            7 <18> 653 -  8:38:01  1147.05        116.04 112430
 653 MORAWSKI Jan            7 <19> 656 -  8:38:02  1146.86        115.89 112430
 654 TRZOP Mieczysław        9 < 7> 665 -  8:40:06  1146.85        115.74 114800
 655 STABIK HENRYK          10 <29>---- S  8:42:04  1146.31        115.59 117000
 656 MORAWSKI Jan            7 <20>---- -  8:38:05  1146.27        115.45 112430
 657 PUDEŁKO Józef          10 <17>---- S  8:41:54  1145.93        115.30 116770
 658 FICEK Jan               9 <14>---- -  8:42:02  1145.90        115.15 116920
 659 TARGOSZ Władysław       8 <11> 661 -  8:37:13  1145.79        115.00 111390
 660 SOBAŁA Tadeusz          7 <10> 662 S  8:37:19  1145.64        114.85 111490
 661 TARGOSZ Władysław       8 <12> 663 S  8:37:15  1145.40        114.70 111390
 662 SOBAŁA Tadeusz          7 <11> 668 S  8:37:22  1145.05        114.55 111490
 663 TARGOSZ Władysław       8 <13> 664 S  8:37:17  1145.01        114.40 111390
 664 TARGOSZ Władysław       8 <14> 667 S  8:37:19  1144.61        114.25 111390
 665 TRZOP Mieczysław        9 < 8>---- S  8:40:19  1144.38        114.10 114800
 666 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23>---- S  8:42:05  1144.26        113.96 116810
 667 TARGOSZ Władysław       8 <15>---- S  8:37:21  1144.22        113.81 111390
 668 SOBAŁA Tadeusz          7 <12> 670 -  8:37:27  1144.07        113.66 111490
 669 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 <16>---- S  8:41:43  1144.06        113.51 116370
 670 SOBAŁA Tadeusz          7 <13>---- -  8:37:29  1143.68        113.36 111490
 671 POGORZAŁEK Alfred       7 <10>---- S  8:39:34  1143.66        113.21 113870
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 672 TARGOSZ Władysław       8 <16>---- S  8:37:24  1143.63               111390
 673 FICEK Jan               9 <15>---- -  8:42:16  1143.29               116920
 674 TARGOSZ Władysław       8 <17>---- S  8:37:26  1143.24               111390
 675 ROSS Jerzy             10 25- 0- 0 S  8:41:17  1141.55               115620
 676 DRZEWIECKI R            7 <28>---- -  8:38:31  1141.53               112460
 677 PASZEK Wincenty         7 <10>---- -  8:37:50  1140.31               111560
 678 NYCZ EDWARD             9 < 7>---- S  8:39:39  1139.69               113570
 679 WIDERA Jan              7 <17>---- S  8:39:15  1139.45               113090
 680 TOMASZKIEWICZ Karol     2 < 3>---- S  8:36:18  1139.36               109720
 681 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>---- S  8:42:29  1139.31               116760
 682 WAŁACH Rufin            9 <10>---- -  8:41:49  1139.01               115970

+---+----------------------+-------+---+----+----+--------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|KONKURSY|     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2|RA| Lot 2 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+-------+--------+---+
   1 WIESIOŁEK IRENEUSZ      110310  22   19   32  8  7 15 1346.72  2734.42 217
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116810  65  195  198  8  8 16 1257.54  2576.54 921
   3 MACIEJA Zygmunt         109360  40    7   15  8  7 15 1178.01  2556.24 215
   4 SAJDOK Stanisław        117550  27   31   54  5  8 13 1583.33  2505.771027
   5 CHMIEL Robert           110340  42    3    5  7  7 14 1310.50  2450.87 208
   6 SZLACHTA Jan            109730  48    1    8  8  5 13  911.80  2402.25 212
   7 DRZEWIECKI R            112460  52   10   11  6  7 13 1306.02  2356.58 706
   8 PUDEŁKO Józef           116770  38  152  157  7  8 15 1304.95  2288.821024
   9 WIESIOŁEK MARIAN        110310  20   26   33  5  7 12 1419.45  2269.21 218
  10 MADEJ Stanisław         114610  23  268  272  7  8 15 1104.35  2232.78 907
  11 TARGOSZ Władysław       111390  31  145  175  6  8 14 1153.21  2152.77 821
  12 CYRA Andrzej            116050  63   58   91  7  6 13 1087.31  2132.701005
  13 KWIOTEK Andrzej         109360  29    2    4  5  7 12 1248.34  2109.69 219
  14 SZOŁTYSEK WIESŁAW       116370  25  159  168  7  6 13  972.55  2068.021009
  15 SUJKA Bogdan            111450  39  117  118  5  7 12 1142.24  2059.78 818
  16 ŚWIERCZYŃSKI J+P        113300  35   29   30  7  4 11  755.22  2023.35 721
  17 RYŚ Henryk              115760  29  119  122  4  8 12 1427.00  2021.321026
  18 GÓREK STEFAN            111740  21   84  148  4  8 12 1383.16  2008.47 220
  19 MYDLAK Józef            108580  17  242  364  6  7 13 1029.12  2006.24 226
  20 GAWEŁCZYK-RUS           109980  51   65  163  4  8 12 1370.36  1984.99 224
  21 WIDERA Jan              113090  35    9   37  5  6 11 1058.56  1936.57 727
  22 POGORZAŁEK Alfred       113870  33   18   22  6  6 12 1004.45  1932.09 716
  23 RADZIEJEWSKI JERZY      115350  49   23   62  8  4 12  606.04  1901.53 917
  24 SOBAŁA Tadeusz          111490  23   50   77  4  8 12 1273.49  1890.24 724
  25 STABIK HENRYK           117000  60   67   69  5  7 12 1048.19  1872.921029
  26 WAŁACH Rufin            115970  23   92  114  4  7 11 1074.44  1794.40 914
  27 GÓRNICKI Jerzy          109650  81   41   61  8  1  9  203.67  1685.11 720
  28 FIJOŁEK Mirosław        111380  42  184  201  7  3 10  467.80  1627.53 802
  29 PISZCZEK Stanisław      111250  30  102  103  6  3  9  568.09  1599.41 816
  30 TRZOP Mieczysław        114800  29   16  139  5  6 11  850.04  1580.87 913
  31 HOLEWA Edmund           114650  43  259  296  5  5 10  677.96  1446.651010
  32 LACH Stanisław          109150  57   89  124  6  2  8  370.24  1315.30 712
  33 PASZEK Wincenty         111560  30   27  109  3  5  8  833.87  1301.13 711
  34 BEDNARZ Henryk          114720  26  100  230  4  3  7  493.73  1252.46 901
  35 PAJĄK Gotfryd           116760  58  233  235  5  2  7  356.68  1236.061003
  36 LAZAR MARIAN            110150  17  457  466  5  3  8  429.94  1168.26 810
  37 KOZAK KRZYSZTOF         113870  47   81   96  4  3  7  459.75  1142.31 718
  38 WITKIEWICZ Marek        108730  32  133  180  5  3  8  412.81  1127.30 225
  39 PISARZOWSKI Eugeniusz   120180  58  167  169  -  7  7 1106.04  1106.041002
  40 JANIK Henryk            113570  19   60  197  -  7  7 1098.58  1098.58 906
  41 FICEK Jan               116920  71  162  298  3  4  7  633.92  1094.31 922
  42 MORAWSKI Jan            112430  47  127  129  -  6  6 1016.08  1016.08 710
  43 GŁOGOWSKI Mieczysław    108580  18  192  452  4  3  7  474.51  1008.51 228
  44 STARCZYNOWSKI Jan       111420  21  498  499  2  5  7  675.73   992.12 819
  45 MENDRYS Andrzej         111350  32  467  471  4  2  6  268.60   951.92 808
  46 ŻOŁNECZKO Dawid         117100  32  412  483  4  2  6  277.09   929.73 928
  47 ŚWIERKOT Marek          116730  34  256  258  1  5  6  739.08   920.181020
  48 WIDUCH Dariusz          114480  53   97  134  -  5  5  768.72   768.72 916
  49 KOFEL Jan               118160  25   70   80  -  5  5  706.44   706.44 939
  50 NYCZ EDWARD             113570  19  177  381  -  4  4  637.04   637.04 909
  51 TURCZYK Andrzej         114870  40  229  320  -  4  4  613.19   613.19 924
  52 TOMASZKIEWICZ Karol     109720  13  136  599  2  2  4  316.88   595.41 223
  53 MŁOCEK Zygmunt          110060  34  481  488  1  3  4  395.81   586.37 815
  54 MROWIŃSKI Ryszard       111730                2  -  2           369.98 715
  55 LEŚNIOWSKI Tadeusz      116150  40  278  280  -  2  2  341.47   341.47 933
  56 BRYŁKA EDMUND           110340                2  -  2           327.38 701
     ROSS Jerzy              115620  25  675  707  -  0                    1008

          +---+----------------------+--+---------+-----------------+
          |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY| PUNKTY - "nr 2" |
          |   |       HODOWCY        |  +--+--+---+--------+--------+
          |   |                      |  | 1| 2|RAZ| Lot  2 |  RAZEM |
          +---+----------------------+--+--+--+---+--------+--------+
             1 SZLACHTA Jan            2  7  7  14  1462.81  2925.14 
             2 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  14  1441.64  2891.46 
             3 STABIK HENRYK          10  7  7  14  1409.45  2854.54 
             4 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  14  1413.48  2848.03 
             5 WIDERA Jan              7  7  7  14  1417.96  2798.01 
             6 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  14  1442.08  2794.03 
             7 DRZEWIECKI R            7  7  7  14  1476.37  2791.23 
             8 CHMIEL Robert           2  7  7  14  1447.32  2751.80 
             9 CYRA Andrzej           10  7  7  14  1381.74  2721.03 
            10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  14  1283.38  2703.88 
            11 SAJDOK Stanisław       10  7  7  14  1428.24  2698.22 
            12 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  14  1417.95  2697.38 
            13 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  14  1356.40  2691.40 
            14 SUJKA Bogdan            8  7  7  14  1287.69  2674.75 
            15 WIESIOŁEK MARIAN        2  7  7  14  1419.45  2664.08 
            16 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  14  1264.46  2631.37 
            17 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  14  1236.88  2610.05 
            18 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  14  1244.03  2591.86 
            19 PUDEŁKO Józef          10  7  7  14  1307.82  2567.71 
            20 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  14  1156.56  2524.70 
            21 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  14  1309.91  2509.33 
            22 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  14  1243.72  2505.91 
            23 LACH Stanisław          7  7  7  14  1265.50  2495.02 
            24 WAŁACH Rufin            9  7  7  14  1162.37  2467.15 
            25 GÓREK STEFAN            2  7  7  14  1264.59  2455.17 
            26 PASZEK Wincenty         7  7  7  14  1210.81  2454.05 
            27 FICEK Jan               9  7  7  14  1171.32  2448.77 
            28 RYŚ Henryk             10  7  7  14  1328.70  2442.18 
            29 BEDNARZ Henryk          9  7  7  14  1169.97  2438.40 
            30 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  7  7  14  1283.22  2389.83 
            31 MADEJ Stanisław         9  7  7  14  1190.83  2373.45 
            32 HOLEWA Edmund          10  7  7  14  1102.15  2372.58 
            33 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  14  1301.41  2364.35 
            34 TARGOSZ Władysław       8  7  7  14  1151.48  2362.37 
            35 PAJĄK Gotfryd          10  7  6  13  1016.82  2343.14 
            36 ŚWIERKOT Marek         10  7  7  14  1140.31  2324.32 
            37 MYDLAK Józef            2  7  7  14  1058.18  2260.05 
            38 TRZOP Mieczysław        9  7  7  14  1062.51  2156.76 
            39 WITKIEWICZ Marek        2  7  6  13   969.43  2101.54 
            40 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  6  13   827.11  2047.00 
            41 MENDRYS Andrzej         8  7  3  10   412.21  1790.89 
            42 MŁOCEK Zygmunt          8  5  6  11   775.83  1555.36 
            43 LAZAR MARIAN            8  6  4  10   569.68  1432.61 
            44 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  -  7   7  1301.86  1301.86 
            45 MORAWSKI Jan            7  -  7   7  1296.95  1296.95 
            46 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  4  5   9   737.15  1271.15 
            47 WIDUCH Dariusz          9  -  7   7  1249.53  1249.53 
            48 KOFEL Jan               9  -  7   7  1216.17  1216.17 
            49 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  5   8   675.73  1189.09 
            50 MROWIŃSKI Ryszard       7  6  -   6           1116.20 
            51 JANIK Henryk            9  -  7   7  1098.58  1098.58 
            52 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  -  7   7  1065.64  1065.64 
            53 TURCZYK Andrzej         9  -  7   7  1048.96  1048.96 
            54 NYCZ EDWARD             9  -  6   6   909.51   909.51 
            55 TOMASZKIEWICZ Karol     2  2  2   4   316.88   595.41 
            56 BRYŁKA EDMUND           7  2  -   2            327.38 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 2
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 KWIOTEK Andrzej         2   2    418.29   218.72
       2 WIESIOŁEK MARIAN        2   2    415.48   220.62
       3 SZLACHTA Jan            2   2    415.40   219.46
       4 GAWEŁCZYK-RUS           2   2    408.13   219.96
       5 SZLACHTA Jan            2   2    402.25   219.46
       6 MACIEJA Zygmunt         2   2    401.79   218.72
       7 STABIK HENRYK          10   2    399.62   234.00
       8 WIESIOŁEK MARIAN        2   2    396.87   220.62
       9 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   2    396.76   220.62
      10 SAJDOK Stanisław       10   2    396.56   235.10
      11 WIDERA Jan              7   2    394.80   226.18
      12 KWIOTEK Andrzej         2   2    394.46   218.72
      13 WIDERA Jan              7   2    394.38   226.18
      14 GAWEŁCZYK-RUS           2   2    394.29   219.96
      15 WIESIOŁEK MARIAN        2   2    394.19   220.62
      16 CHMIEL Robert           2   2    391.58   220.68
      17 MACIEJA Zygmunt         2   2    391.03   218.72
      18 SZLACHTA Jan            2   2    390.19   219.46
      19 WIDERA Jan              7   2    388.33   226.18
      20 SAJDOK Stanisław       10   2    388.07   235.10
      21 SAJDOK Stanisław       10   2    387.94   235.10
      22 STABIK HENRYK          10   2    387.62   234.00
      23 CYRA Andrzej           10   2    386.47   232.10
      24 FIJOŁEK Mirosław        8   2    386.12   222.76
      25 PISZCZEK Stanisław      8   2    384.57   222.50
      26 STABIK HENRYK          10   2    384.08   234.00
      27 SUJKA Bogdan            8   2    382.17   222.90
      28 RADZIEJEWSKI JERZY      9   2    380.53   230.70
      29 WAŁACH Rufin            9   2    378.41   231.94
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    378.22   233.62
      31 CHMIEL Robert           2   2    377.40   220.68
      32 CHMIEL Robert           2   2    376.61   220.68
      33 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10   2    374.58   232.74
      34 MACIEJA Zygmunt         2   2    374.34   218.72
      35 PAJĄK Gotfryd          10   2    374.10   233.52
      36 PAJĄK Gotfryd          10   2    374.09   233.52
      37 WIDERA Jan              7   2    373.11   226.18
      38 WAŁACH Rufin            9   2    371.44   231.94
      39 SAJDOK Stanisław       10   2    371.02   235.10
      40 BEDNARZ Henryk          9   2    370.46   229.44
      41 GÓRNICKI Jerzy          7   2    370.42   219.30
      42 STABIK HENRYK          10   2    369.98   234.00
      43 STABIK HENRYK          10   2    367.54   234.00
      44 WIESIOŁEK MARIAN        2   2    367.43   220.62
      45 MACIEJA Zygmunt         2   2    365.18   218.72
      46 CYRA Andrzej           10   2    364.86   232.10
      47 SUJKA Bogdan            8   2    363.75   222.90
      48 CYRA Andrzej           10   2    363.66   232.10
      49 SAJDOK Stanisław       10   2    363.38   235.10
      50 FIJOŁEK Mirosław        8   2    362.30   222.76
      51 SZLACHTA Jan            2   2    362.13   219.46
      52 GÓREK STEFAN            2   2    361.56   223.48
      53 CHMIEL Robert           2   2    360.86   220.68
      54 SZLACHTA Jan            2   2    360.80   219.46
      55 GAWEŁCZYK-RUS           2   2    360.16   219.96
      56 PUDEŁKO Józef          10   2    360.01   233.54
      57 WIDERA Jan              7   2    359.04   226.18
      58 SZLACHTA Jan            2   2    357.59   219.46
      59 MYDLAK Józef            2   2    357.31   217.16
      60 MACIEJA Zygmunt         2   2    356.84   218.72
      61 CYRA Andrzej           10   2    356.59   232.10
      62 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    355.25   233.62

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           SAJDOK Stanisław         sek 10   -  8 konk.  1583.33 pkt.
           RYŚ Henryk               sek 10   -  8 konk.  1427.00 pkt.
           WIESIOŁEK MARIAN         sek  2   -  7 konk.  1419.45 pkt.
           GÓREK STEFAN             sek  2   -  8 konk.  1383.16 pkt.
           GAWEŁCZYK-RUS            sek  2   -  8 konk.  1370.36 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DRZEWIECKI R             sek  7   -  7 konk.  1476.37 pkt.
           SZLACHTA Jan             sek  2   -  7 konk.  1462.81 pkt.
           CHMIEL Robert            sek  2   -  7 konk.  1447.32 pkt.
           KWIOTEK Andrzej          sek  2   -  7 konk.  1442.08 pkt.
           MACIEJA Zygmunt          sek  2   -  7 konk.  1441.64 pkt.