LISTA KONKURSOWA 03/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                  KĘPNO

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 27.08.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 138200 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 18°01'55.0"-51°18'39.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:10:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 56
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1986
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 662
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 398
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 497
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 8:58:38
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1230.75 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:20:43
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1086.93 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.14m.51s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  304|  108| 35.5|
                    |BRYNOW         | 11|  449|  170| 37.9|
                    |PANEWNIKI      |  8|  249|  101| 40.6|
                    |PIOTROWICE     | 15|  547|  129| 23.6|
                    |PODLESIE       | 11|  437|  154| 35.2|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 56| 1986|  662| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 LACH Stanisław          7 58-39- 8 -  8:58:38  1230.75   0.50 40.00 238.05 133700
   2 LACH Stanisław          7 < 2>   3 -  8:58:39  1230.56   1.01 39.98 237.90 133700
   3 LACH Stanisław          7 < 3>   4 -  8:58:41  1230.18   1.51 39.96 237.75 133700
   4 LACH Stanisław          7 < 4>   5 -  8:58:45  1229.43   2.01 39.94 237.60 133700
   5 LACH Stanisław          7 < 5>   6 S  8:59:05  1225.67   2.52 39.92 237.44 133700
   6 LACH Stanisław          7 < 6>   7 -  8:59:07  1225.29   3.02 39.90 237.29 133700
   7 LACH Stanisław          7 < 7>  16 S  8:59:11  1224.55   3.52 39.88 237.14 133700
   8 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 58-27- 8 -  9:09:13  1222.48   4.03 39.86 236.99 145740
   9 TRZOP Mieczysław        9 29-12- 8 S  9:05:00  1214.52   4.53 39.84 236.84 139670
  10 MENDRYS Andrzej         8 35-15- 7 S  9:02:46  1210.82   5.04 39.82 236.69 136540
  11 PUDEŁKO Józef          10 37- 8- 6 -  9:07:23  1210.05   5.54 39.80 236.54 142040
  12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 64-34- 7 -  9:07:28  1209.53   6.04 39.78 236.39 142080
  13 WIDERA Jan              7 34-21- 8 S  9:04:10  1206.92   6.55 39.76 236.24 137790
  14 SZLACHTA Jan            2 45-23- 7 -  9:01:01  1206.67   7.05 39.74 236.09 133960
  15 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  77 -  9:07:49  1205.94   7.55 39.72 235.93 142080
  16 LACH Stanisław          7 < 8>  17 S  9:00:53  1205.77   8.06 39.70 235.78 133700
  17 LACH Stanisław          7 < 9>  21 S  9:00:56  1205.23   8.56 39.68 235.63 133700
  18 GÓREK STEFAN            2 19-10- 8 S  9:03:13  1202.12   9.06 39.66 235.48 136100
  19 WIESIOŁEK MARIAN        2 18- 8- 6 S  9:02:03  1199.73   9.57 39.64 235.33 134430
  20 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 34- 4- 3 S  9:05:09  1199.05  10.07 39.62 235.18 138070
  21 LACH Stanisław          7 <10>  26 -  9:01:33  1198.57  10.57 39.60 235.03 133700
  22 PAJĄK Gotfryd          10 55-28- 7 S  9:08:34  1198.48  11.08 39.58 234.88 142100
  23 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  24 -  9:08:36  1198.15  11.58 39.56 234.73 142100
  23 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  25 -  9:08:36  1198.15  11.58 39.56 234.73 142100
  25 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  27 -  9:08:39  1197.64  12.59 39.52 234.42 142100
  26 LACH Stanisław          7 <11> 102 -  9:01:44  1196.60  13.09 39.50 234.27 133700
  27 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  73 -  9:08:46  1196.46  13.60 39.48 234.12 142100
  28 GÓRNICKI Jerzy          7 83-39- 8 -  9:02:11  1195.99  14.10 39.46 233.97 134170
  29 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2>  30 -  9:02:12  1195.81  14.60 39.44 233.82 134170
  30 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3>  67 -  9:02:13  1195.63  15.11 39.42 233.67 134170
  31 WIDERA Jan              7 < 2>  65 S  9:05:26  1193.68  15.61 39.40 233.52 137790
  32 GAWEŁCZYK-RUS           2 50-26- 8 S  9:02:42  1193.08  16.11 39.38 233.37 134460
  33 NYCZ EDWARD             9 19- 3- 3 S  9:06:10  1192.86  16.62 39.36 233.22 138570
  34 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  37 -  9:02:44  1192.73  17.12 39.34 233.06 134460
  35 TARGOSZ Władysław       8 30-19- 8 S  9:04:13  1192.56  17.62 39.31 232.91 136210
  36 PISZCZEK Stanisław      8 29-12- 5 -  9:04:18  1191.78  18.13 39.29 232.76 136220
  37 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3>  38 S  9:02:50  1191.67  18.63 39.27 232.61 134460
  37 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4>  39 -  9:02:50  1191.67  18.63 39.27 232.61 134460
  39 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5>  56 S  9:02:51  1191.49  19.64 39.23 232.31 134460
  40 TARGOSZ Władysław       8 < 2>  49 S  9:04:22  1190.99  20.14 39.21 232.16 136210
  41 FICEK Jan               9 72-28- 5 -  9:09:44  1189.39  20.64 39.19 232.01 142410
  42 FICEK Jan               9 < 2>  48 -  9:09:45  1189.23  21.15 39.17 231.86 142410
  43 CHMIEL Robert           2 37- 6- 3 S  9:03:09  1187.98  21.65 39.15 231.70 134420
  44 TRZOP Mieczysław        9 < 2>  47 -  9:07:36  1187.67  22.16 39.13 231.55 139670
  45 SZLACHTA Jan            2 < 2>  53 -  9:02:50  1187.24  22.66 39.11 231.40 133960
  46 SOBAŁA Tadeusz          7 24-12- 8 S  9:04:46  1187.02  23.16 39.09 231.25 136230
  47 TRZOP Mieczysław        9 < 3>  59 S  9:07:40  1187.00  23.67 39.07 231.10 139670
  48 FICEK Jan               9 < 3>  82 -  9:09:59  1186.92  24.17 39.05 230.95 142410
  49 TARGOSZ Władysław       8 < 3>  69 S  9:04:46  1186.84  24.67 39.03 230.80 136210
  50 DRZEWIECKI R            7 50-23- 6 -  9:05:32  1186.50  25.18 39.01 230.65 137080
  51 DRZEWIECKI R            7 < 2>  76 -  9:05:34  1186.16  25.68 38.99 230.50 137080
  52 WITKIEWICZ Marek        2 35- 8- 3 S  9:02:32  1185.60  26.18 38.97 230.35 133420
  53 SZLACHTA Jan            2 < 3>  54 -  9:03:01  1185.31  26.69 38.95 230.19 133960
  54 SZLACHTA Jan            2 < 4>  55 -  9:03:02  1185.14  27.19 38.93 230.04 133960
  55 SZLACHTA Jan            2 < 5>  83 S  9:03:03  1184.96  27.69 38.91 229.89 133960
  56 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6>  57 -  9:03:31  1184.50  28.20 38.89 229.74 134460
  56 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7>  58 -  9:03:31  1184.50  28.20 38.89 229.74 134460
  58 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 117 -  9:03:33  1184.15  29.20 38.85 229.44 134460
  59 TRZOP Mieczysław        9 < 4>  60 S  9:08:04  1182.98  29.71 38.83 229.29 139670
  60 TRZOP Mieczysław        9 < 5> 191 S  9:08:07  1182.48  30.21 38.81 229.14 139670
  61 CHMIEL Robert           2 < 2> 206 S  9:03:46  1181.54  30.72 38.79 228.99 134420
  62 MŁOCEK Zygmunt          8 34-14- 8 -  9:04:48  1180.92  31.22 38.77 228.83 135570
  63 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 168 -  9:05:40  1180.46  31.72 38.75 228.68 136540
  64 STABIK HENRYK          10 60-33- 7 -  9:10:36  1180.43  32.23 38.73 228.53 142360
  65 WIDERA Jan              7 < 3>  66 S  9:06:44  1180.38  32.73 38.71 228.38 137790
  66 WIDERA Jan              7 < 4>  68 -  9:06:47  1179.88  33.23 38.69 228.23 137790
  67 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>  80 -  9:03:44  1179.69  33.74 38.67 228.08 134170
  68 WIDERA Jan              7 < 5>  72 -  9:06:51  1179.20  34.24 38.65 227.93 137790
  69 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 173 -  9:05:31  1179.14  34.74 38.63 227.78 136210
  70 CYRA Andrzej           10 58-29- 8 -  9:09:52  1178.89  35.25 38.61 227.63 141310
  71 ŻOŁNECZKO Dawid         9 32- 6- 4 -  9:10:40  1178.37  35.75 38.59 227.47 142190
  72 WIDERA Jan              7 < 6> 101 -  9:06:56  1178.36  36.25 38.57 227.32 137790
  73 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  75 -  9:10:44  1176.97  36.76 38.55 227.17 142100
  74 HOLEWA Edmund          10 41-10- 4 -  9:09:07  1176.66  37.26 38.53 227.02 140160
  75 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  81 -  9:10:46  1176.65  37.76 38.51 226.87 142100
  76 DRZEWIECKI R            7 < 3>  97 -  9:06:31  1176.48  38.27 38.49 226.72 137080
  76 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  78 S  9:10:46  1176.48  38.27 38.49 226.72 142080
  78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  79 S  9:10:47  1176.32  39.27 38.45 226.42 142080
  78 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5> 130 -  9:10:47  1176.32  39.27 38.45 226.42 142080
  80 GÓRNICKI Jerzy          7 < 5>  89 S  9:04:04  1176.24  40.28 38.41 226.12 134170
  81 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  91 -  9:10:49  1176.16  40.79 38.39 225.96 142100
  82 FICEK Jan               9 < 4>  84 -  9:11:08  1175.65  41.29 38.37 225.81 142410
  83 SZLACHTA Jan            2 < 6>  85 -  9:04:01  1174.92  41.79 38.35 225.66 133960
  84 FICEK Jan               9 < 5>  88 -  9:11:13  1174.84  42.30 38.33 225.51 142410
  85 SZLACHTA Jan            2 < 7>  92 -  9:04:03  1174.57  42.80 38.31 225.36 133960
  86 STABIK HENRYK          10 < 2> 165 -  9:11:13  1174.43  43.30 38.29 225.21 142360
  87 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 154 S  9:06:01  1174.23  43.81 38.27 225.06 136230
  88 FICEK Jan               9 < 6> 113 -  9:11:18  1174.03  44.31 38.25 224.91 142410
  89 GÓRNICKI Jerzy          7 < 6>  96 -  9:04:19  1173.67  44.81 38.23 224.76 134170
  90 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 100 S  9:06:04  1173.64  45.32 38.21 224.60 136220
  91 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  99 S  9:11:05  1173.57  45.82 38.19 224.45 142100
  92 SZLACHTA Jan            2 < 8> 132 -  9:04:09  1173.54  46.32 38.17 224.30 133960
  93 FIJOŁEK Mirosław        8 43-21- 8 -  9:06:08  1172.79  46.83 38.15 224.15 136200
  94 POGORZAŁEK Alfred       7 33- 2- 1 -  9:08:00  1171.95  47.33 38.13 224.00 138290
  95 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 186 S  9:06:18  1171.11  47.83 38.11 223.85 136200
  95 GÓRNICKI Jerzy          7 < 7> 118 -  9:04:34  1171.11  47.83 38.11 223.85 134170
  97 DRZEWIECKI R            7 < 4>  98 -  9:07:04  1170.96  48.84 38.07 223.55 137080
  98 DRZEWIECKI R            7 < 5> 287 -  9:07:05  1170.79  49.35 38.05 223.40 137080
  99 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 133 -  9:11:27  1170.03  49.85 38.03 223.25 142100
 100 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 104 S  9:06:28  1169.61  50.35 38.01 223.09 136220
 101 WIDERA Jan              7 < 7> 103 -  9:07:49  1169.53  50.86 37.98 222.94 137790
 102 LACH Stanisław          7 <12> 107 -  9:04:20  1169.39  51.36 37.96 222.79 133700
 103 WIDERA Jan              7 < 8> 137 S  9:07:51  1169.20  51.86 37.94 222.64 137790
 104 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 141 -  9:06:31  1169.10  52.37 37.92 222.49 136220
 105 SUJKA Bogdan            8 39-15- 4 S  9:06:53  1168.52  52.87 37.90 222.34 136580
 106 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2> 161 -  9:14:44  1168.41  53.37 37.88 222.19 145740
 107 LACH Stanisław          7 <13> 115 -  9:04:26  1168.37  53.88 37.86 222.04 133700
 108 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 210 S  9:08:11  1168.27  54.38 37.84 221.89 138070
 109 SUJKA Bogdan            8 < 2> 112 S  9:06:58  1167.68  54.88 37.82 221.73 136580
 110 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 22- 6- 5 S  9:05:08  1167.60  55.39 37.80 221.58 134430
 111 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2>---- S  9:08:27  1167.50  55.89 37.78 221.43 138290
 112 SUJKA Bogdan            8 < 3> 114 -  9:07:01  1167.18  56.39 37.76 221.28 136580
 113 FICEK Jan               9 < 7> 144 -  9:12:01  1167.14  56.90 37.74 221.13 142410
 114 SUJKA Bogdan            8 < 4> 122 -  9:07:03  1166.85  57.40 37.72 220.98 136580
 115 LACH Stanisław          7 <14> 119 -  9:04:35  1166.84  57.91 37.70 220.83 133700
 116 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 249 S  9:05:13  1166.76  58.41 37.68 220.68 134430
 117 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 123 S  9:05:15  1166.68  58.91 37.66 220.53 134460
 118 GÓRNICKI Jerzy          7 < 8> 126 -  9:05:01  1166.53  59.42 37.64 220.38 134170
 119 LACH Stanisław          7 <15> 124 -  9:04:37  1166.50  59.92 37.62 220.22 133700
 120 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 139 -  9:04:23  1166.43  60.42 37.60 220.07 133420
 121 MYDLAK Józef            2 18- 4- 4 S  9:04:24  1166.08  60.93 37.58 219.92 133400
 122 SUJKA Bogdan            8 < 5> 182 -  9:07:08  1166.02  61.43 37.56 219.77 136580
 123 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 150 -  9:05:19  1166.01  61.93 37.54 219.62 134460
 124 LACH Stanisław          7 <16> 245 -  9:04:40  1165.99  62.44 37.52 219.47 133700
 125 ŚWIERKOT Marek         10 32- 7- 3 S  9:11:58  1165.65  62.94 37.50 219.32 142170
 126 GÓRNICKI Jerzy          7 < 9> 127 -  9:05:08  1165.34  63.44 37.48 219.17 134170
 127 GÓRNICKI Jerzy          7 <10> 128 -  9:05:12  1164.67  63.95 37.46 219.02 134170
 128 GÓRNICKI Jerzy          7 <11> 140 -  9:05:14  1164.33  64.45 37.44 218.86 134170
 129 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 18- 6- 5 S  9:04:37  1163.88  64.95 37.42 218.71 133400
 130 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6> 145 -  9:12:06  1163.64  65.46 37.40 218.56 142080
 131 NYCZ EDWARD             9 < 2> 372 S  9:09:07  1163.31  65.96 37.38 218.41 138570
 132 SZLACHTA Jan            2 < 9> 134 -  9:05:11  1163.02  66.47 37.36 218.26 133960
 133 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 208 S  9:12:14  1162.53  66.97 37.34 218.11 142100
 134 SZLACHTA Jan            2 <10> 143 -  9:05:15  1162.34  67.47 37.32 217.96 133960
 135 KOZAK KRZYSZTOF         7 35- 5- 3 S  9:09:02  1161.78  67.98 37.30 217.81 138290
 136 CYRA Andrzej           10 < 2> 203 -  9:11:38  1161.77  68.48 37.28 217.66 141310
 137 WIDERA Jan              7 < 9> 142 -  9:08:38  1161.48  68.98 37.26 217.51 137790
 138 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 38- 3- 2 S  9:11:36  1161.35  69.49 37.24 217.35 141220
 139 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 147 -  9:04:54  1161.18  69.99 37.22 217.20 133420
 140 GÓRNICKI Jerzy          7 <12> 148 S  9:05:33  1161.14  70.49 37.20 217.05 134170
 141 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 297 -  9:07:20  1160.97  71.00 37.18 216.90 136220
 142 WIDERA Jan              7 <10> 189 -  9:08:46  1160.17  71.50 37.16 216.75 137790
 143 SZLACHTA Jan            2 <11> 179 S  9:05:29  1159.99  72.00 37.14 216.60 133960
 144 FICEK Jan               9 < 8> 196 S  9:12:47  1159.85  72.51 37.12 216.45 142410
 145 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 149 -  9:12:31  1159.68  73.01 37.10 216.30 142080
 146 MYDLAK Józef            2 < 2> 274 S  9:05:02  1159.66  73.51 37.08 216.15 133400
 147 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 495 -  9:05:06  1159.17  74.02 37.06 215.99 133420
 148 GÓRNICKI Jerzy          7 <13> 152 -  9:05:48  1158.64  74.52 37.04 215.84 134170
 149 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 169 -  9:12:39  1158.42  75.03 37.02 215.69 142080
 150 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 155 -  9:06:05  1158.31  75.53 37.00 215.54 134460
 151 KWIOTEK Andrzej         2 29-11- 6 S  9:05:19  1158.03  76.03 36.98 215.39 133540
 152 GÓRNICKI Jerzy          7 <14> 164 -  9:05:52  1157.97  76.54 36.96 215.24 134170
 153 PASZEK Wincenty         7 30- 8- 2 -  9:07:45  1157.96  77.04 36.94 215.09 136350
 154 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 157 -  9:07:39  1157.93  77.54 36.92 214.94 136230
 155 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 160 -  9:06:08  1157.81  78.05 36.90 214.79 134460
 156 MORAWSKI Jan            7 44-10- 4 -  9:08:32  1157.73  78.55 36.88 214.64 137230
 157 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 285 S  9:07:41  1157.60  79.05 36.86 214.48 136230
 158 KWIOTEK Andrzej         2 < 2> 180 -  9:05:23  1157.36  79.56 36.84 214.33 133540
 159 MORAWSKI Jan            7 < 2> 166 -  9:08:36  1157.08  80.06 36.82 214.18 137230
 160 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13> 171 S  9:06:13  1156.98  80.56 36.80 214.03 134460
 161 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 162 S  9:15:58  1156.97  81.07 36.78 213.88 145740
 162 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 163 -  9:15:59  1156.82  81.57 36.76 213.73 145740
 163 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 219 S  9:16:00  1156.67  82.07 36.74 213.58 145740
 164 GÓRNICKI Jerzy          7 <15> 177 -  9:06:01  1156.47  82.58 36.72 213.43 134170
 165 STABIK HENRYK          10 < 3> 266 -  9:13:06  1156.46  83.08 36.70 213.28 142360
 166 MORAWSKI Jan            7 < 3> 195 S  9:08:41  1156.27  83.59 36.68 213.12 137230
 167 PASZEK Wincenty         7 < 2> 379 -  9:07:56  1156.16  84.09 36.65 212.97 136350
 168 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 202 S  9:08:06  1156.14  84.59 36.63 212.82 136540
 169 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 170 -  9:12:56  1155.75  85.10 36.61 212.67 142080
 170 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 174 S  9:12:58  1155.44  85.60 36.59 212.52 142080
 171 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14> 212 S  9:06:24  1155.15  86.10 36.57 212.37 134460
 172 HOLEWA Edmund          10 < 2> 181 -  9:11:21  1155.01  86.61 36.55 212.22 140160
 173 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 175 S  9:07:58  1154.65  87.11 36.53 212.07 136210
 174 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 290 -  9:13:04  1154.50  87.61 36.51 211.92 142080
 175 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 183 -  9:08:01  1154.16  88.12 36.49 211.76 136210
 176 RADZIEJEWSKI JERZY      9 53- 9- 6 S  9:11:43  1153.91  88.62 36.47 211.61 140450
 177 GÓRNICKI Jerzy          7 <16> 241 -  9:06:19  1153.49  89.12 36.45 211.46 134170
 178 MROWIŃSKI Ryszard       7 24- 7- 5 S  9:08:24  1153.46  89.63 36.43 211.31 136570
 179 SZLACHTA Jan            2 <12> 242 -  9:06:09  1153.34  90.13 36.41 211.16 133960
 180 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 248 -  9:05:48  1153.20  90.63 36.39 211.01 133540
 181 HOLEWA Edmund          10 < 3> 373 S  9:11:34  1152.95  91.14 36.37 210.86 140160
 182 SUJKA Bogdan            8 < 6> 307 -  9:08:28  1152.90  91.64 36.35 210.71 136580
 183 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 184 -  9:08:14  1152.04  92.15 36.33 210.56 136210
 184 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 187 S  9:08:15  1151.88  92.65 36.31 210.41 136210
 184 TURCZYK Andrzej         9 34-10- 4 S  9:11:21  1151.88  92.65 36.31 210.41 139780
 186 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 188 -  9:08:15  1151.80  93.66 36.27 210.10 136200
 187 TARGOSZ Władysław       8 < 9> 226 -  9:08:16  1151.72  94.16 36.25 209.95 136210
 188 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 190 -  9:08:16  1151.64  94.66 36.23 209.80 136200
 189 WIDERA Jan              7 <11> 205 -  9:09:39  1151.61  95.17 36.21 209.65 137790
 190 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 192 -  9:08:18  1151.31  95.67 36.19 209.50 136200
 191 TRZOP Mieczysław        9 < 6> 207 S  9:11:20  1151.13  96.17 36.17 209.35 139670
 192 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 194 S  9:08:20  1150.99  96.68 36.15 209.20 136200
 193 WIDUCH Dariusz          9 53- 5- 1 -  9:11:11  1150.98  97.18 36.13 209.05 139480
 194 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 204 S  9:08:21  1150.82  97.68 36.11 208.89 136200
 195 MORAWSKI Jan            7 < 4> 400 -  9:09:16  1150.62  98.19 36.09 208.74 137230
 196 FICEK Jan               9 < 9> 224 -  9:13:47  1150.48  98.69 36.07 208.59 142410
 197 TURCZYK Andrzej         9 < 2> 198 -  9:11:31  1150.30  99.19 36.05 208.44 139780
 197 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 200 -  9:11:31  1150.30  99.19 36.05 208.44 139780
 199 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 211 -  9:11:16  1150.19 100.20 36.01 208.14 139480
 200 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 376 S  9:11:35  1149.66 100.70 35.99 207.99 139780
 200 GÓREK STEFAN            2 < 2> 231 S  9:08:23  1149.66 100.70 35.99 207.99 136100
 202 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 229 -  9:08:47  1149.49 101.71 35.95 207.69 136540
 202 CYRA Andrzej           10 < 3> 322 S  9:12:56  1149.49 101.71 35.95 207.69 141310
 204 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 217 S  9:08:30  1149.37 102.72 35.91 207.38 136200
 205 WIDERA Jan              7 <12> 209 -  9:09:55  1149.05 103.22 35.89 207.23 137790
 206 CHMIEL Robert           2 < 3> 316 -  9:07:00  1148.89 103.73 35.87 207.08 134420
 207 TRZOP Mieczysław        9 < 7> 227 S  9:11:35  1148.76 104.23 35.85 206.93 139670
 208 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 215 -  9:13:42  1148.75 104.73 35.83 206.78 142100
 209 WIDERA Jan              7 <13> 244 S  9:09:57  1148.73 105.24 35.81 206.63 137790
 210 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 535 S  9:10:12  1148.67 105.74 35.79 206.48 138070
 211 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 637 -  9:11:26  1148.61 106.24 35.77 206.33 139480
 212 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15> 213 -  9:07:07  1148.09 106.75 35.75 206.18 134460
 213 GAWEŁCZYK-RUS           2 <16> 214 -  9:07:08  1147.92 107.25 35.73 206.02 134460
 214 GAWEŁCZYK-RUS           2 <17> 331 -  9:07:09  1147.76 107.75 35.71 205.87 134460
 215 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 216 -  9:13:49  1147.66 108.26 35.69 205.72 142100
 216 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 218 S  9:13:51  1147.36 108.76 35.67 205.57 142100
 217 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 282 S  9:08:44  1147.11 109.26 35.65 205.42 136200
 218 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 220 S  9:13:53  1147.05 109.77 35.63 205.27 142100
 219 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 246 S  9:17:04  1146.96 110.27 35.61 205.12 145740
 220 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 221 S  9:13:54  1146.89 110.78 35.59 204.97 142100
 220 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 222 -  9:13:54  1146.89 110.78 35.59 204.97 142100
 220 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 223 -  9:13:54  1146.89 110.78 35.59 204.97 142100
 223 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 228 -  9:13:55  1146.74 112.29 35.53 204.51 142100
 224 FICEK Jan               9 <10> 225 -  9:14:12  1146.62 112.79 35.51 204.36 142410
 224 FICEK Jan               9 <11> 230 S  9:14:12  1146.62 112.79 35.51 204.36 142410
 226 TARGOSZ Władysław       8 <10> 240 -  9:08:48  1146.55 113.80 35.47 204.06 136210
 227 TRZOP Mieczysław        9 < 8> 232 S  9:11:50  1146.40 114.30 35.45 203.91 139670
 228 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 360 -  9:13:58  1146.28 114.80 35.43 203.76 142100
 229 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 234 S  9:09:07  1146.27 115.31 35.41 203.61 136540
 230 FICEK Jan               9 <12> 237 -  9:14:15  1146.16 115.81 35.39 203.46 142410
 231 GÓREK STEFAN            2 < 3> 250 S  9:08:45  1146.11 116.31 35.37 203.31 136100
 232 TRZOP Mieczysław        9 < 9> 351 S  9:11:53  1145.93 116.82 35.35 203.15 139670
 233 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2> 236 S  9:09:11  1145.88 117.32 35.32 203.00 136570
 234 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 235 S  9:09:11  1145.63 117.82 35.30 202.85 136540
 234 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 277 -  9:09:11  1145.63 117.82 35.30 202.85 136540
 236 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 3> 306 S  9:09:13  1145.56 118.83 35.26 202.55 136570
 237 FICEK Jan               9 <13> 238 -  9:14:21  1145.24 119.34 35.24 202.40 142410
 237 FICEK Jan               9 <14> 239 S  9:14:21  1145.24 119.34 35.24 202.40 142410
 239 FICEK Jan               9 <15> 257 S  9:14:22  1145.08 120.34 35.20 202.10 142410
 240 TARGOSZ Władysław       8 <11> 280 -  9:08:58  1144.94 120.85 35.18 201.95 136210
 241 GÓRNICKI Jerzy          7 <17> 251 -  9:07:13  1144.63 121.35 35.16 201.80 134170
 241 SZLACHTA Jan            2 <13> 263 -  9:07:02  1144.63 121.35 35.16 201.80 133960
 243 ŚWIERKOT Marek         10 < 2> 247 -  9:14:13  1144.53 122.36 35.12 201.49 142170
 244 WIDERA Jan              7 <14> 260 -  9:10:24  1144.44 122.86 35.10 201.34 137790
 245 LACH Stanisław          7 <17> 253 -  9:06:50  1144.37 123.36 35.08 201.19 133700
 246 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 337 -  9:17:23  1144.11 123.87 35.06 201.04 145740
 247 ŚWIERKOT Marek         10 < 3> 407 S  9:14:16  1144.07 124.37 35.04 200.89 142170
 248 KWIOTEK Andrzej         2 < 4> 268 -  9:06:45  1143.81 124.87 35.02 200.74 133540
 249 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 252 S  9:07:32  1143.76 125.38 35.00 200.59 134430
 250 GÓREK STEFAN            2 < 4> 362 -  9:09:01  1143.54 125.88 34.98 200.44 136100
 251 GÓRNICKI Jerzy          7 <18> 294 -  9:07:21  1143.33 126.38 34.96 200.28 134170
 252 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4> 265 S  9:07:35  1143.27 126.89 34.94 200.13 134430
 253 LACH Stanisław          7 <18> 254 S  9:07:00  1142.74 127.39 34.92 199.98 133700
 253 LACH Stanisław          7 <19> 255 S  9:07:00  1142.74 127.39 34.92 199.98 133700
 255 LACH Stanisław          7 <20> 256 S  9:07:01  1142.57 128.40 34.88 199.68 133700
 256 LACH Stanisław          7 <21> 261 -  9:07:02  1142.41 128.90 34.86 199.53 133700
 257 FICEK Jan               9 <16> 259 -  9:14:41  1142.17 129.41 34.84 199.38 142410
 258 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2> 509 S  9:07:42  1142.14 129.91 34.82 199.23 134430
 259 FICEK Jan               9 <17> 275 S  9:14:42  1142.02 130.41 34.80 199.08 142410
 260 WIDERA Jan              7 <15> 350 -  9:10:40  1141.91 130.92 34.78 198.93 137790
 261 LACH Stanisław          7 <22> 317 -  9:07:06  1141.76 131.42 34.76 198.77 133700
 262 JANIK Henryk            9 17- 5- 5 S  9:11:22  1141.75 131.92 34.74 198.62 138570
 263 SZLACHTA Jan            2 <14> 267 S  9:07:21  1141.54 132.43 34.72 198.47 133960
 264 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 281 S  9:08:46  1141.48 132.93 34.70 198.32 135570
 265 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5> 269 -  9:07:47  1141.33 133.43 34.68 198.17 134430
 266 STABIK HENRYK          10 < 4> 273 S  9:14:44  1141.32 133.94 34.66 198.02 142360
 267 SZLACHTA Jan            2 <15> 271 -  9:07:23  1141.22 134.44 34.64 197.87 133960
 268 KWIOTEK Andrzej         2 < 5> 364 S  9:07:01  1141.21 134.94 34.62 197.72 133540
 269 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6> 512 S  9:07:48  1141.17 135.45 34.60 197.57 134430
 270 JANIK Henryk            9 < 2> 363 S  9:11:26  1141.12 135.95 34.58 197.41 138570
 271 SZLACHTA Jan            2 <16> 272 -  9:07:25  1140.89 136.46 34.56 197.26 133960
 272 SZLACHTA Jan            2 <17> 414 -  9:07:26  1140.73 136.96 34.54 197.11 133960
 273 STABIK HENRYK          10 < 5> 292 -  9:14:48  1140.71 137.46 34.52 196.96 142360
 274 MYDLAK Józef            2 < 3> 529 S  9:06:57  1140.66 137.97 34.50 196.81 133400
 275 FICEK Jan               9 <18> 300 -  9:14:51  1140.65 138.47 34.48 196.66 142410
 276 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 385 S  9:13:10  1140.33 138.97 34.46 196.51 140450
 277 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 293 S  9:09:45  1140.21 139.48 34.44 196.36 136540
 278 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 279 S  9:07:00  1140.17 139.98 34.42 196.21 133400
 279 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 289 S  9:07:01  1140.01 140.48 34.40 196.05 133400
 280 TARGOSZ Władysław       8 <12> 441 S  9:09:32  1139.52 140.99 34.38 195.90 136210
 281 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 283 S  9:09:00  1139.24 141.49 34.36 195.75 135570
 282 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 284 S  9:09:36  1138.80 141.99 34.34 195.60 136200
 283 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 286 -  9:09:03  1138.77 142.50 34.32 195.45 135570
 284 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 336 S  9:09:37  1138.64 143.00 34.30 195.30 136200
 285 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 308 S  9:09:39  1138.57 143.50 34.28 195.15 136230
 286 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5> 291 -  9:09:06  1138.29 144.01 34.26 195.00 135570
 287 DRZEWIECKI R            7 < 6> 288 -  9:10:31  1137.44 144.51 34.24 194.85 137080
 288 DRZEWIECKI R            7 < 7> 411 -  9:10:32  1137.28 145.02 34.22 194.70 137080
 289 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 534 -  9:07:18  1137.26 145.52 34.20 194.54 133400
 290 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 295 -  9:14:57  1137.10 146.02 34.18 194.39 142080
 291 MŁOCEK Zygmunt          8 < 6> 392 S  9:09:14  1137.01 146.53 34.16 194.24 135570
 292 STABIK HENRYK          10 < 6> 296 -  9:15:13  1136.91 147.03 34.14 194.09 142360
 293 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 487 -  9:10:07  1136.73 147.53 34.12 193.94 136540
 294 GÓRNICKI Jerzy          7 <19> 305 -  9:08:03  1136.55 148.04 34.10 193.79 134170
 295 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 298 -  9:15:01  1136.49 148.54 34.08 193.64 142080
 296 STABIK HENRYK          10 < 7> 333 -  9:15:17  1136.30 149.04 34.06 193.49 142360
 297 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 312 -  9:09:54  1136.11 149.55 34.04 193.34 136220
 298 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 299 -  9:15:04  1136.03 150.05 34.02 193.18 142080
 299 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 301 -  9:15:05  1135.88 150.55 33.99 193.03 142080
 300 FICEK Jan               9 <19> 394 -  9:15:23  1135.80 151.06 33.97 192.88 142410
 301 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 302 -  9:15:06  1135.73 151.56 33.95 192.73 142080
 302 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 309 -  9:15:07  1135.58 152.06 33.93 192.58 142080
 303 SAJDOK Stanisław       10 27- 5- 2 -  9:15:56  1135.52 152.57 33.91 192.43 143000
 304 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 410 -  9:11:50  1135.08 153.07 33.89 192.28 138290
 305 GÓRNICKI Jerzy          7 <20> 319 -  9:08:13  1134.95 153.58 33.87 192.13 134170
 306 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 4> 426 -  9:10:20  1134.93 154.08 33.85 191.98 136570
 307 SUJKA Bogdan            8 < 7> 310 -  9:10:21  1134.86 154.58 33.83 191.83 136580
 308 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 318 S  9:10:03  1134.78 155.09 33.81 191.67 136230
 309 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 313 -  9:15:13  1134.67 155.59 33.79 191.52 142080
 310 SUJKA Bogdan            8 < 8> 311 -  9:10:25  1134.23 156.09 33.77 191.37 136580
 311 SUJKA Bogdan            8 < 9> 314 -  9:10:27  1133.91 156.60 33.75 191.22 136580
 311 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 343 S  9:10:08  1133.91 156.60 33.75 191.22 136220
 313 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 315 -  9:15:20  1133.62 157.60 33.71 190.92 142080
 314 SUJKA Bogdan            8 <10> 347 -  9:10:29  1133.60 158.11 33.69 190.77 136580
 315 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 443 S  9:15:21  1133.47 158.61 33.67 190.62 142080
 316 CHMIEL Robert           2 < 4> 445 -  9:08:37  1133.23 159.11 33.65 190.47 134420
 317 LACH Stanisław          7 <23> 320 -  9:08:00  1133.05 159.62 33.63 190.31 133700
 317 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7> 323 S  9:10:14  1133.05 159.62 33.63 190.31 136230
 319 GÓRNICKI Jerzy          7 <21> 324 S  9:08:25  1133.03 160.62 33.59 190.01 134170
 320 LACH Stanisław          7 <24> 321 -  9:08:02  1132.73 161.13 33.57 189.86 133700
 321 LACH Stanisław          7 <25> 342 S  9:08:03  1132.57 161.63 33.55 189.71 133700
 322 CYRA Andrzej           10 < 4> 325 S  9:14:47  1132.44 162.13 33.53 189.56 141310
 323 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8> 463 -  9:10:18  1132.42 162.64 33.51 189.41 136230
 324 GÓRNICKI Jerzy          7 <22> 345 S  9:08:30  1132.24 163.14 33.49 189.26 134170
 325 CYRA Andrzej           10 < 5> 326 S  9:14:49  1132.14 163.65 33.47 189.11 141310
 325 CYRA Andrzej           10 < 6> 328 -  9:14:49  1132.14 163.65 33.47 189.11 141310
 327 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 375 S  9:15:37  1131.94 164.65 33.43 188.80 142190
 328 CYRA Andrzej           10 < 7> 334 -  9:14:52  1131.69 165.16 33.41 188.65 141310
 329 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 378 S  9:15:31  1131.64 165.66 33.39 188.50 142040
 330 MADEJ Stanisław         9 23- 8- 5 S  9:13:33  1130.96 166.16 33.37 188.35 139730
 331 GAWEŁCZYK-RUS           2 <18> 332 S  9:08:56  1130.55 166.67 33.35 188.20 134460
 331 GAWEŁCZYK-RUS           2 <19> 340 -  9:08:56  1130.55 166.67 33.35 188.20 134460
 333 STABIK HENRYK          10 < 8> 338 -  9:15:56  1130.44 167.67 33.31 187.90 142360
 334 CYRA Andrzej           10 < 8> 335 -  9:15:01  1130.33 168.18 33.29 187.75 141310
 334 CYRA Andrzej           10 < 9> 344 -  9:15:01  1130.33 168.18 33.29 187.75 141310
 336 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 339 -  9:10:30  1130.29 169.18 33.25 187.44 136200
 337 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 349 -  9:18:57  1130.21 169.69 33.23 187.29 145740
 338 STABIK HENRYK          10 < 9> 380 -  9:15:58  1130.14 170.19 33.21 187.14 142360
 339 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 348 S  9:10:32  1129.98 170.69 33.19 186.99 136200
 340 GAWEŁCZYK-RUS           2 <20> 341 S  9:09:00  1129.92 171.20 33.17 186.84 134460
 340 GAWEŁCZYK-RUS           2 <21> 346 S  9:09:00  1129.92 171.20 33.17 186.84 134460
 342 LACH Stanisław          7 <26> 353 S  9:08:20  1129.86 172.21 33.13 186.54 133700
 343 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 368 S  9:10:34  1129.83 172.71 33.11 186.39 136220
 344 CYRA Andrzej           10 <10> 352 -  9:15:05  1129.73 173.21 33.09 186.24 141310
 345 GÓRNICKI Jerzy          7 <23> 417 -  9:08:46  1129.69 173.72 33.07 186.09 134170
 346 GAWEŁCZYK-RUS           2 <22> 354 -  9:09:02  1129.60 174.22 33.05 185.93 134460
 347 SUJKA Bogdan            8 <11> 469 S  9:10:56  1129.38 174.72 33.03 185.78 136580
 348 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 359 -  9:10:36  1129.35 175.23 33.01 185.63 136200
 349 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 357 -  9:19:03  1129.33 175.73 32.99 185.48 145740
 350 WIDERA Jan              7 <16> 369 S  9:12:01  1129.27 176.23 32.97 185.33 137790
 351 TRZOP Mieczysław        9 <10> 457 S  9:13:41  1129.26 176.74 32.95 185.18 139670
 352 CYRA Andrzej           10 <11> 420 -  9:15:09  1129.13 177.24 32.93 185.03 141310
 353 LACH Stanisław          7 <27> 355 -  9:08:25  1129.06 177.74 32.91 184.88 133700
 354 GAWEŁCZYK-RUS           2 <23> 374 -  9:09:06  1128.97 178.25 32.89 184.73 134460
 355 LACH Stanisław          7 <28> 356 -  9:08:26  1128.91 178.75 32.87 184.57 133700
 355 LACH Stanisław          7 <29> 358 -  9:08:26  1128.91 178.75 32.87 184.57 133700
 357 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 377 -  9:19:07  1128.75 179.76 32.83 184.27 145740
 357 LACH Stanisław          7 <30> 370 S  9:08:27  1128.75 179.76 32.83 184.27 133700
 359 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 361 -  9:10:40  1128.73 180.77 32.79 183.97 136200
 360 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 386 -  9:15:57  1128.23 181.27 32.77 183.82 142100
 361 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 450 -  9:10:44  1128.11 181.77 32.75 183.67 136200
 362 GÓREK STEFAN            2 < 5> 365 S  9:10:39  1128.06 182.28 32.73 183.52 136100
 363 JANIK Henryk            9 < 3> 366 S  9:12:51  1127.96 182.78 32.71 183.37 138570
 364 KWIOTEK Andrzej         2 < 6> 432 -  9:08:24  1127.87 183.28 32.69 183.22 133540
 365 GÓREK STEFAN            2 < 6> 367 S  9:10:41  1127.75 183.79 32.66 183.06 136100
 366 JANIK Henryk            9 < 4> 504 S  9:12:54  1127.50 184.29 32.64 182.91 138570
 367 GÓREK STEFAN            2 < 7> 425 S  9:10:43  1127.43 184.79 32.62 182.76 136100
 368 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 393 -  9:10:51  1127.18 185.30 32.60 182.61 136220
 369 WIDERA Jan              7 <17> 371 -  9:12:15  1127.12 185.80 32.58 182.46 137790
 370 LACH Stanisław          7 <31> 384 -  9:08:38  1127.00 186.30 32.56 182.31 133700
 371 WIDERA Jan              7 <18> 454 S  9:12:17  1126.81 186.81 32.54 182.16 137790
 372 NYCZ EDWARD             9 < 3>---- S  9:12:59  1126.74 187.31 32.52 182.01 138570
 373 HOLEWA Edmund          10 < 4> 383 -  9:14:24  1126.69 187.81 32.50 181.86 140160
 374 GAWEŁCZYK-RUS           2 <24> 381 -  9:09:21  1126.60 188.32 32.48 181.70 134460
 375 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 466 -  9:16:13  1126.56 188.82 32.46 181.55 142190
 376 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 382 -  9:14:08  1126.05 189.33 32.44 181.40 139780
 377 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 442 S  9:19:26  1125.99 189.83 32.42 181.25 145740
 378 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 398 S  9:16:09  1125.96 190.33 32.40 181.10 142040
 379 PASZEK Wincenty         7 < 3> 387 -  9:11:06  1125.93 190.84 32.38 180.95 136350
 380 STABIK HENRYK          10 <10> 389 S  9:16:27  1125.82 191.34 32.36 180.80 142360
 381 GAWEŁCZYK-RUS           2 <25> 428 S  9:09:27  1125.66 191.84 32.34 180.65 134460
 382 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 499 -  9:14:11  1125.59 192.35 32.32 180.50 139780
 383 HOLEWA Edmund          10 < 5> 470 S  9:14:32  1125.48 192.85 32.30 180.35 140160
 384 LACH Stanisław          7 <32> 494 -  9:08:48  1125.42 193.35 32.28 180.19 133700
 385 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 458 S  9:14:48  1125.40 193.86 32.26 180.04 140450
 386 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 388 -  9:16:17  1125.25 194.36 32.24 179.89 142100
 387 PASZEK Wincenty         7 < 4> 474 S  9:11:11  1125.16 194.86 32.22 179.74 136350
 388 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 524 -  9:16:18  1125.10 195.37 32.20 179.59 142100
 389 STABIK HENRYK          10 <11> 391 -  9:16:33  1124.93 195.87 32.18 179.44 142360
 390 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 40- 2- 1 -  9:13:19  1124.67 196.37 32.16 179.29 138690
 391 STABIK HENRYK          10 <12> 403 -  9:16:37  1124.34 196.88 32.14 179.14 142360
 392 MŁOCEK Zygmunt          8 < 7> 396 S  9:10:36  1124.13 197.38 32.12 178.99 135570
 393 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 471 -  9:11:17  1123.16 197.89 32.10 178.83 136220
 394 FICEK Jan               9 <20> 395 -  9:16:48  1123.11 198.39 32.08 178.68 142410
 394 FICEK Jan               9 <21> 405 -  9:16:48  1123.11 198.39 32.08 178.68 142410
 396 MŁOCEK Zygmunt          8 < 8> 397 S  9:10:43  1123.04 199.40 32.04 178.38 135570
 396 MŁOCEK Zygmunt          8 < 9> 399 -  9:10:43  1123.04 199.40 32.04 178.38 135570
 398 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 402 S  9:16:29  1122.99 200.40 32.00 178.08 142040
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 399 MŁOCEK Zygmunt          8 <10> 401 S  9:10:44  1122.89              177.93 135570
 400 MORAWSKI Jan            7 < 5> 408 S  9:12:13  1122.84              177.78 137230
 401 MŁOCEK Zygmunt          8 <11> 505 S  9:10:45  1122.73              177.63 135570
 402 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 539 S  9:16:31  1122.70              177.47 142040
 403 STABIK HENRYK          10 <13> 406 -  9:16:49  1122.57              177.32 142360
 403 WAŁACH Rufin            9 21- 3- 1 -  9:15:47  1122.57              177.32 141200
 405 FICEK Jan               9 <22> 416 -  9:16:52  1122.52              177.02 142410
 406 STABIK HENRYK          10 <14> 427 -  9:16:51  1122.27              176.87 142360
 407 ŚWIERKOT Marek         10 < 4> 430 -  9:16:42  1122.10              176.72 142170
 408 MORAWSKI Jan            7 < 6> 418 S  9:12:19  1121.92              176.57 137230
 409 RYŚ Henryk             10 31- 6- 3 S  9:15:49  1121.39              176.42 141090
 410 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3> 571 S  9:13:21  1121.12              176.27 138290
 411 DRZEWIECKI R            7 < 8> 459 -  9:12:18  1120.85              176.12 137080
 411 LAZAR MARIAN            8 17- 4- 3 S  9:11:02  1120.85              176.12 135660
 413 RYŚ Henryk             10 < 2> 423 -  9:15:53  1120.80              175.81 141090
 414 SZLACHTA Jan            2 <18> 419 -  9:09:32  1120.69              175.66 133960
 415 STARCZYNOWSKI Jan       8 22- 1- 1 S  9:11:52  1120.65              175.51 136570
 416 FICEK Jan               9 <23> 548 -  9:17:05  1120.60              175.36 142410
 417 GÓRNICKI Jerzy          7 <24> 422 -  9:09:45  1120.42              175.21 134170
 418 MORAWSKI Jan            7 < 7> 462 -  9:12:29  1120.40              175.06 137230
 419 SZLACHTA Jan            2 <19> 557 S  9:09:35  1120.22              174.91 133960
 420 CYRA Andrzej           10 <12> 436 S  9:16:09  1120.17              174.76 141310
 421 WAŁACH Rufin            9 < 2> 486 S  9:16:04  1120.04              174.60 141200
 422 GÓRNICKI Jerzy          7 <25> 424 -  9:09:50  1119.64              174.45 134170
 423 RYŚ Henryk             10 < 3> 545 S  9:16:01  1119.61              174.30 141090
 424 GÓRNICKI Jerzy          7 <26> 440 S  9:09:51  1119.48              174.15 134170
 425 GÓREK STEFAN            2 < 8> 607 S  9:11:35  1119.40              174.00 136100
 426 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 5> 435 -  9:12:01  1119.27              173.85 136570
 427 STABIK HENRYK          10 <15> 434 S  9:17:13  1119.04              173.70 142360
 428 GAWEŁCZYK-RUS           2 <26>---- -  9:10:10  1118.95              173.55 134460
 429 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 521 -  9:16:13  1118.87              173.40 141220
 430 ŚWIERKOT Marek         10 < 5> 560 S  9:17:04  1118.86              173.25 142170
 431 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 433 -  9:17:53  1118.21              173.09 143000
 432 KWIOTEK Andrzej         2 < 7> 439 S  9:09:28  1117.80              172.94 133540
 433 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 482 S  9:17:58  1117.48              172.79 143000
 434 STABIK HENRYK          10 <16> 465 -  9:17:24  1117.43              172.64 142360
 435 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 6> 575 S  9:12:15  1117.14              172.49 136570
 436 CYRA Andrzej           10 <13> 437 S  9:16:30  1117.08              172.34 141310
 436 CYRA Andrzej           10 <14> 438 -  9:16:30  1117.08              172.34 141310
 438 CYRA Andrzej           10 <15> 444 -  9:16:33  1116.63              172.04 141310
 439 KWIOTEK Andrzej         2 < 8> 451 S  9:09:37  1116.40              171.89 133540
 440 GÓRNICKI Jerzy          7 <27> 460 -  9:10:14  1115.91              171.73 134170
 441 TARGOSZ Władysław       8 <13> 448 -  9:12:07  1115.41              171.58 136210
 442 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 456 -  9:20:40  1115.36              171.43 145740
 443 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 446 -  9:17:24  1115.23              171.28 142080
 444 CYRA Andrzej           10 <16> 455 -  9:16:43  1115.17              171.13 141310
 445 CHMIEL Robert           2 < 5> 479 -  9:10:33  1115.06              170.98 134420
 446 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 447 -  9:17:26  1114.94              170.83 142080
 446 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 449 S  9:17:26  1114.94              170.83 142080
 448 TARGOSZ Władysław       8 <14> 452 -  9:12:11  1114.80              170.53 136210
 449 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 453 S  9:17:27  1114.79              170.38 142080
 450 FIJOŁEK Mirosław        8 <17> 484 -  9:12:11  1114.72              170.22 136200
 451 KWIOTEK Andrzej         2 < 9> 488 S  9:09:50  1114.38              170.07 133540
 452 TARGOSZ Władysław       8 <15> 574 -  9:12:14  1114.34              169.92 136210
 453 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 552 -  9:17:31  1114.21              169.77 142080
 454 WIDERA Jan              7 <19> 538 -  9:13:41  1114.06              169.62 137790
 455 CYRA Andrzej           10 <17> 493 S  9:16:51  1113.99              169.47 141310
 456 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 461 -  9:20:52  1113.65              169.32 145740
 456 TRZOP Mieczysław        9 <11> 633 -  9:15:25  1113.65              169.32 139670
 458 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 542 -  9:16:08  1113.50              169.02 140450
 459 DRZEWIECKI R            7 < 9> 475 -  9:13:08  1113.27              168.86 137080
 460 GÓRNICKI Jerzy          7 <28> 477 -  9:10:34  1112.83              168.71 134170
 461 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 508 -  9:20:58  1112.80              168.56 145740
 462 MORAWSKI Jan            7 < 8> 467 S  9:13:22  1112.38              168.41 137230
 463 SOBAŁA Tadeusz          7 < 9> 464 S  9:12:30  1112.08              168.26 136230
 464 SOBAŁA Tadeusz          7 <10> 618 S  9:12:32  1111.78              168.11 136230
 465 STABIK HENRYK          10 <17> 485 S  9:18:03  1111.75              167.96 142360
 466 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 626 S  9:17:54  1111.73              167.81 142190
 467 MORAWSKI Jan            7 < 9> 468 -  9:13:27  1111.62              167.66 137230
 467 MORAWSKI Jan            7 <10>---- -  9:13:27  1111.62              167.66 137230
 469 SUJKA Bogdan            8 <12> 476 -  9:12:52  1111.61              167.35 136580
 470 HOLEWA Edmund          10 < 6> 473 S  9:16:06  1111.50              167.20 140160
 471 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 472 S  9:12:34  1111.40              167.05 136220
 471 PISZCZEK Stanisław      8 <12>---- -  9:12:34  1111.40              167.05 136220
 473 HOLEWA Edmund          10 < 7> 520 -  9:16:09  1111.06              166.75 140160
 474 PASZEK Wincenty         7 < 5> 478 -  9:12:45  1110.79              166.60 136350
 475 DRZEWIECKI R            7 <10> 480 -  9:13:25  1110.71              166.45 137080
 475 SUJKA Bogdan            8 <13> 481 -  9:12:58  1110.71              166.45 136580
 477 GÓRNICKI Jerzy          7 <29> 483 -  9:10:48  1110.68              166.15 134170
 478 PASZEK Wincenty         7 < 6> 489 -  9:12:48  1110.34              165.99 136350
 479 CHMIEL Robert           2 < 6>---- S  9:11:04  1110.30              165.84 134420
 480 DRZEWIECKI R            7 <11> 516 -  9:13:28  1110.26              165.69 137080
 480 SUJKA Bogdan            8 <14> 497 S  9:13:01  1110.26              165.69 136580
 482 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 646 S  9:18:48  1110.25              165.39 143000
 483 GÓRNICKI Jerzy          7 <30> 491 S  9:10:52  1110.07              165.24 134170
 484 FIJOŁEK Mirosław        8 <18> 553 S  9:12:44  1109.72              165.09 136200
 485 STABIK HENRYK          10 <18> 522 -  9:18:19  1109.44              164.94 142360
 486 WAŁACH Rufin            9 < 3>---- -  9:17:17  1109.34              164.79 141200
 487 MENDRYS Andrzej         8 <10> 490 -  9:13:05  1109.33              164.64 136540
 488 KWIOTEK Andrzej         2 <10> 567 S  9:10:25  1108.98              164.48 133540
 489 PASZEK Wincenty         7 < 7> 631 S  9:12:58  1108.84              164.33 136350
 490 MENDRYS Andrzej         8 <11> 496 S  9:13:09  1108.73              164.18 136540
 491 GÓRNICKI Jerzy          7 <31> 492 S  9:11:01  1108.69              164.03 134170
 492 GÓRNICKI Jerzy          7 <32> 514 -  9:11:03  1108.39              163.88 134170
 493 CYRA Andrzej           10 <18> 498 -  9:17:30  1108.31              163.73 141310
 494 LACH Stanisław          7 <33> 500 -  9:10:39  1108.16              163.58 133700
 495 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 513 S  9:10:24  1108.14              163.43 133420
 496 MENDRYS Andrzej         8 <12> 501 -  9:13:13  1108.13              163.28 136540
 497 SUJKA Bogdan            8 <15>---- -  9:13:16  1108.00              163.12 136580
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 498 CYRA Andrzej           10 <19> 506 S  9:17:33  1107.88              162.97 141310
 499 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 588 -  9:16:11  1107.75              162.82 139780
 500 LACH Stanisław          7 <34> 502 -  9:10:42  1107.71              162.67 133700
 501 MENDRYS Andrzej         8 <13> 503 -  9:13:16  1107.68              162.52 136540
 502 LACH Stanisław          7 <35> 507 -  9:10:43  1107.55              162.37 133700
 503 MENDRYS Andrzej         8 <14> 617 S  9:13:18  1107.38              162.22 136540
 503 JANIK Henryk            9 < 5>---- S  9:15:08  1107.38              162.22 138570
 505 MŁOCEK Zygmunt          8 <12> 561 S  9:12:26  1107.30              161.92 135570
 506 CYRA Andrzej           10 <20> 510 -  9:17:38  1107.16              161.76 141310
 507 LACH Stanisław          7 <36> 525 -  9:10:48  1106.79              161.61 133700
 508 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 515 -  9:21:41  1106.75              161.46 145740
 509 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 3> 613 S  9:11:28  1106.72              161.31 134430
 509 CYRA Andrzej           10 <21> 511 -  9:17:41  1106.72              161.31 141310
 511 CYRA Andrzej           10 <22> 517 -  9:17:44  1106.29              161.01 141310
 512 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 7> 530 S  9:11:31  1106.27              160.86 134430
 513 WITKIEWICZ Marek        2 < 6> 532 S  9:10:38  1106.00              160.71 133420
 514 GÓRNICKI Jerzy          7 <33> 518 -  9:11:19  1105.95              160.56 134170
 515 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 519 -  9:21:47  1105.91              160.41 145740
 516 DRZEWIECKI R            7 <12> 596 S  9:13:58  1105.78              160.25 137080
 517 CYRA Andrzej           10 <23> 556 -  9:17:48  1105.71              160.10 141310
 518 GÓRNICKI Jerzy          7 <34> 547 -  9:11:21  1105.65              159.95 134170
 519 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 550 -  9:21:49  1105.63              159.80 145740
 520 HOLEWA Edmund          10 < 8> 540 -  9:16:47  1105.51              159.65 140160
 521 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>---- S  9:17:46  1105.30              159.50 141220
 522 STABIK HENRYK          10 <19> 523 -  9:18:50  1104.99              159.35 142360
 523 STABIK HENRYK          10 <20> 528 -  9:18:53  1104.57              159.20 142360
 524 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 531 -  9:18:39  1104.55              159.05 142100
 525 LACH Stanisław          7 <37> 533 -  9:11:03  1104.50              158.89 133700
 526 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2>---- S  9:15:36  1104.22              158.74 138690
 527 MADEJ Stanisław         9 < 2> 573 S  9:16:33  1104.15              158.59 139730
 528 STABIK HENRYK          10 <21> 537 -  9:18:56  1104.14              158.44 142360
 529 MYDLAK Józef            2 < 4>---- S  9:10:50  1104.00              158.29 133400
 529 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 8>---- -  9:11:46  1104.00              158.29 134430
 531 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 543 -  9:18:43  1103.98              157.99 142100
 532 WITKIEWICZ Marek        2 < 7> 630 -  9:10:52  1103.86              157.84 133420
 533 LACH Stanisław          7 <38> 541 S  9:11:09  1103.59              157.69 133700
 534 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 536 S  9:10:54  1103.39              157.54 133400
 535 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4>---- -  9:15:10  1103.09              157.38 138070
 535 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6>---- S  9:10:56  1103.09              157.38 133400
 537 STABIK HENRYK          10 <22> 581 -  9:19:04  1103.00              157.08 142360
 538 WIDERA Jan              7 <20> 624 -  9:14:57  1102.76              156.93 137790
 539 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 549 -  9:18:50  1102.51              156.78 142040
 540 HOLEWA Edmund          10 < 9> 651 S  9:17:09  1102.32              156.63 140160
 541 LACH Stanisław          7 <39>---- -  9:11:18  1102.23              156.48 133700
 542 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 546 S  9:17:26  1102.15              156.33 140450
 543 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 544 -  9:18:56  1102.12              156.18 142100
 544 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 644 S  9:18:58  1101.84              156.02 142100
 545 RYŚ Henryk             10 < 4> 604 -  9:18:04  1101.69              155.87 141090
 546 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 551 -  9:17:30  1101.57              155.72 140450
 547 GÓRNICKI Jerzy          7 <35> 584 S  9:11:49  1101.41              155.57 134170
 548 FICEK Jan               9 <24> 559 -  9:19:18  1101.39              155.42 142410
 549 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 608 S  9:18:58  1101.37              155.27 142040
 550 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 554 S  9:22:20  1101.31              155.12 145740
 551 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7> 555 -  9:17:32  1101.28              154.97 140450
 552 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 568 -  9:19:02  1101.11              154.82 142080
 553 FIJOŁEK Mirosław        8 <19> 572 -  9:13:42  1101.05              154.67 136200
 554 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 566 -  9:22:22  1101.03              154.51 145740
 555 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8> 558 S  9:17:34  1100.99              154.36 140450
 556 CYRA Andrzej           10 <24> 563 -  9:18:22  1100.83              154.21 141310
 557 SZLACHTA Jan            2 <20> 562 S  9:11:42  1100.74              154.06 133960
 558 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 9>---- S  9:17:36  1100.71              153.91 140450
 559 FICEK Jan               9 <25> 564 -  9:19:23  1100.68              153.76 142410
 560 ŚWIERKOT Marek         10 < 6> 650 -  9:19:10  1100.67              153.61 142170
 561 MŁOCEK Zygmunt          8 <13> 648 -  9:13:11  1100.56              153.46 135570
 562 SZLACHTA Jan            2 <21> 565 S  9:11:44  1100.44              153.31 133960
 563 CYRA Andrzej           10 <25> 587 -  9:18:25  1100.40              153.15 141310
 563 FICEK Jan               9 <26> 586 -  9:19:25  1100.40              153.15 142410
 565 SZLACHTA Jan            2 <22> 658 S  9:11:45  1100.29              152.85 133960
 566 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 582 -  9:22:28  1100.20              152.70 145740
 567 KWIOTEK Andrzej         2 <11>---- -  9:11:23  1100.15              152.55 133540
 568 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 569 -  9:19:09  1100.12              152.40 142080
 569 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 591 -  9:19:10  1099.97              152.25 142080
 570 BEDNARZ Henryk          9 26- 1- 1 S  9:16:55  1099.78              152.10 139580
 571 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4> 649 S  9:15:45  1099.72              151.95 138290
 571 FIJOŁEK Mirosław        8 <20> 597 S  9:13:51  1099.72              151.95 136200
 573 MADEJ Stanisław         9 < 3> 576 S  9:17:08  1099.08              151.64 139730
 574 TARGOSZ Władysław       8 <16> 578 S  9:13:56  1099.06              151.49 136210
 575 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 7>---- S  9:14:17  1098.86              151.34 136570
 576 MADEJ Stanisław         9 < 4> 577 -  9:17:10  1098.79              151.19 139730
 577 MADEJ Stanisław         9 < 5> 579 -  9:17:12  1098.51              151.04 139730
 578 TARGOSZ Władysław       8 <17> 580 -  9:14:00  1098.47              150.89 136210
 579 MADEJ Stanisław         9 < 6> 636 S  9:17:13  1098.36              150.74 139730
 580 TARGOSZ Władysław       8 <18> 639 -  9:14:01  1098.32              150.59 136210
 580 STABIK HENRYK          10 <23> 583 S  9:19:37  1098.32              150.59 142360
 582 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 594 -  9:22:44  1097.99              150.28 145740
 583 STABIK HENRYK          10 <24> 589 -  9:19:40  1097.89              150.13 142360
 584 GÓRNICKI Jerzy          7 <36> 585 S  9:12:13  1097.80              149.98 134170
 585 GÓRNICKI Jerzy          7 <37> 601 -  9:12:15  1097.51              149.83 134170
 586 FICEK Jan               9 <27> 655 -  9:19:49  1097.01              149.68 142410
 587 CYRA Andrzej           10 <26> 590 -  9:18:49  1096.99              149.53 141310
 588 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 593 S  9:17:27  1096.74              149.38 139780
 589 STABIK HENRYK          10 <25> 595 -  9:19:51  1096.34              149.23 142360
 590 CYRA Andrzej           10 <27> 609 S  9:18:54  1096.28              149.08 141310
 591 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 592 -  9:19:40  1095.73              148.93 142080
 592 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 598 -  9:19:41  1095.59              148.77 142080
 593 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 602 -  9:17:37  1095.31              148.62 139780
 594 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 606 S  9:23:08  1094.69              148.47 145740
 595 STABIK HENRYK          10 <26> 620 -  9:20:03  1094.66              148.32 142360
 596 DRZEWIECKI R            7 <13> 599 -  9:15:14  1094.60              148.17 137080
 597 FIJOŁEK Mirosław        8 <21>---- -  9:14:26  1094.56              148.02 136200
 598 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 616 -  9:19:50  1094.33              147.87 142080
 599 DRZEWIECKI R            7 <14> 600 -  9:15:16  1094.31              147.72 137080
 599 DRZEWIECKI R            7 <15> 603 -  9:15:16  1094.31              147.72 137080
 601 GÓRNICKI Jerzy          7 <38> 612 -  9:12:37  1094.22              147.41 134170
 602 TURCZYK Andrzej         9 <10>---- S  9:17:45  1094.17              147.26 139780
 603 DRZEWIECKI R            7 <16> 605 S  9:15:17  1094.16              147.11 137080
 604 RYŚ Henryk             10 < 5> 611 S  9:18:57  1094.15              146.96 141090
 605 DRZEWIECKI R            7 <17> 610 S  9:15:18  1094.01              146.81 137080
 605 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 614 -  9:23:13  1094.01              146.81 145740
 607 GÓREK STEFAN            2 < 9> 615 S  9:14:25  1093.91              146.51 136100
 608 PUDEŁKO Józef          10 < 8>---- S  9:19:51  1093.88              146.36 142040
 609 CYRA Andrzej           10 <28> 641 -  9:19:11  1093.87              146.21 141310
 609 DRZEWIECKI R            7 <18> 619 S  9:15:19  1093.87              146.21 137080
 611 RYŚ Henryk             10 < 6>---- -  9:19:01  1093.58              145.90 141090
 612 GÓRNICKI Jerzy          7 <39>---- -  9:12:42  1093.48              145.75 134170
 613 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 4> 632 S  9:12:57  1093.37              145.60 134430
 614 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 654 S  9:23:18  1093.32              145.45 145740
 614 GÓREK STEFAN            2 <10>---- S  9:14:29  1093.32              145.45 136100
 616 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 653 -  9:19:58  1093.20              145.15 142080
 617 MENDRYS Andrzej         8 <15>---- -  9:14:56  1092.90              145.00 136540
 618 SOBAŁA Tadeusz          7 <11> 635 -  9:14:40  1092.75              144.85 136230
 619 DRZEWIECKI R            7 <19> 621 -  9:15:27  1092.71              144.70 137080
 620 STABIK HENRYK          10 <27> 623 S  9:20:17  1092.70              144.54 142360
 621 DRZEWIECKI R            7 <20> 625 -  9:15:28  1092.56              144.39 137080
 622 LAZAR MARIAN            8 < 2> 628 S  9:14:11  1092.42              144.24 135660
 623 STABIK HENRYK          10 <28> 627 -  9:20:20  1092.28              144.09 142360
 624 WIDERA Jan              7 <21>---- S  9:16:09  1092.27              143.94 137790
 624 DRZEWIECKI R            7 <21> 657 -  9:15:30  1092.27              143.94 137080
 626 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 645 S  9:20:11  1092.23              143.64 142190
 627 STABIK HENRYK          10 <29> 634 -  9:20:21  1092.14              143.49 142360
 628 LAZAR MARIAN            8 < 3> 629 S  9:14:13  1092.12              143.34 135660
 628 LAZAR MARIAN            8 < 4>---- -  9:14:13  1092.12              143.34 135660
 630 WITKIEWICZ Marek        2 < 8>---- -  9:12:10  1092.11              143.03 133420
 630 PASZEK Wincenty         7 < 8>---- -  9:14:51  1092.11              143.03 136350
 632 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 5> 659 -  9:13:06  1092.04              142.73 134430
 633 TRZOP Mieczysław        9 <12>---- S  9:17:54  1092.03              142.58 139670
 634 STABIK HENRYK          10 <30> 638 -  9:20:22  1092.00              142.43 142360
 635 SOBAŁA Tadeusz          7 <12>---- S  9:14:46  1091.88              142.28 136230
 636 MADEJ Stanisław         9 < 7> 640 S  9:17:59  1091.78              142.13 139730
 637 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 643 -  9:17:46  1091.68              141.98 139480
 638 STABIK HENRYK          10 <31> 642 S  9:20:25  1091.58              141.83 142360
 639 TARGOSZ Władysław       8 <19>---- S  9:14:47  1091.57              141.67 136210
 640 MADEJ Stanisław         9 < 8>---- -  9:18:02  1091.36              141.52 139730
 641 CYRA Andrzej           10 <29>---- -  9:19:29  1091.34              141.37 141310
 642 STABIK HENRYK          10 <32> 652 -  9:20:28  1091.16              141.22 142360
 643 WIDUCH Dariusz          9 < 5>---- S  9:17:50  1091.11              141.07 139480
 644 PAJĄK Gotfryd          10 <28>---- -  9:20:15  1090.98              140.92 142100
 645 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6>---- S  9:20:20  1090.97              140.77 142190
 646 SAJDOK Stanisław       10 < 5>---- -  9:21:06  1090.77              140.62 143000
 647 DUDA Henryk            10 13- 1- 0 -  9:20:16  1090.53              140.47 142060
 648 MŁOCEK Zygmunt          8 <14>---- -  9:14:19  1090.52              140.31 135570
 649 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 5>---- -  9:16:53  1089.90              140.16 138290
 650 ŚWIERKOT Marek         10 < 7>---- -  9:20:27  1089.84              140.01 142170
 651 HOLEWA Edmund          10 <10>---- -  9:18:37  1089.75              139.86 140160
 652 STABIK HENRYK          10 <33>---- -  9:20:39  1089.63              139.71 142360
 653 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 662 -  9:20:31  1088.60              139.56 142080
 654 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25> 656 -  9:23:55  1088.29              139.41 145740
 655 FICEK Jan               9 <28>---- -  9:20:54  1087.93              139.26 142410
 656 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <26> 661 S  9:23:58  1087.88              139.11 145740
 657 DRZEWIECKI R            7 <22> 660 S  9:16:01  1087.79              138.96 137080
 658 SZLACHTA Jan            2 <23>---- -  9:13:10  1087.63              138.80 133960
 659 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 6>---- S  9:13:36  1087.62              138.65 134430
 660 DRZEWIECKI R            7 <23>---- S  9:16:03  1087.51              138.50 137080
 661 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <27>---- -  9:24:01  1087.48              138.35 145740
 662 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34>---- S  9:20:43  1086.93              138.20 142080
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 663 LACH Stanisław          7 <40>---- -  9:13:06  1086.11                     133700
 664 TRZOP Mieczysław        9 <13>---- S  9:18:39  1085.66                     139670
 665 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 6>---- S  9:17:26  1085.20                     138290
 666 GAWEŁCZYK-RUS           2 <27>---- -  9:13:57  1084.79                     134460
 667 CYRA Andrzej           10 <30>---- -  9:20:17  1084.64                     141310
 668 SUJKA Bogdan            8 <16>---- -  9:15:56  1084.54                     136580
 668 SUJKA Bogdan            8 <17>---- -  9:15:56  1084.54                     136580
 670 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7>---- S  9:13:02  1084.26                     133400
 670 SUJKA Bogdan            8 <18>---- -  9:15:58  1084.26                     136580
 672 SUJKA Bogdan            8 <19>---- S  9:16:00  1083.97                     136580

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|  KONKURSY  |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3|RAZ| Lot 3 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    142080  64   12   15  8  8  7  23 1335.69  3912.23 921
   2 TARGOSZ Władysław       136210  30   35   40  6  8  8  22 1607.41  3760.18 821
   3 GAWEŁCZYK-RUS           134460  50   32   34  4  8  8  20 1720.26  3705.25 224
   4 SZLACHTA Jan            133960  45   14   45  8  5  7  20 1280.09  3682.34 212
   5 WIESIOŁEK IRENEUSZ      134430  22  110  258  8  7  5  20  866.37  3600.79 217
   6 WIDERA Jan              137790  34   13   31  5  6  8  19 1638.84  3575.41 727
   7 CYRA Andrzej            141310  58   70  136  7  6  8  21 1414.98  3547.681005
   8 GÓREK STEFAN            136100  19   18  201  4  8  8  20 1516.63  3525.10 220
   9 WIESIOŁEK MARIAN        134430  18   19  116  5  7  6  18 1215.16  3484.37 218
  10 SOBAŁA Tadeusz          136230  24   46   87  4  8  8  20 1584.29  3474.53 724
  11 TRZOP Mieczysław        139670  29    9   44  5  6  8  19 1749.71  3330.58 913
  12 PUDEŁKO Józef           142040  37   11  329  7  8  6  21 1026.78  3315.601024
  13 FIJOŁEK Mirosław        136200  43   93   95  7  3  8  18 1632.63  3260.16 802
  14 DRZEWIECKI R            137080  50   50   51  6  7  6  19  877.84  3234.42 706
  15 KWIOTEK Andrzej         133540  29  151  158  5  7  6  18 1092.49  3202.18 219
  16 GÓRNICKI Jerzy          134170  83   28   29  8  1  8  17 1481.43  3166.54 720
  17 CHMIEL Robert           134420  37   43   61  7  7  3  17  626.53  3077.40 208
  18 LACH Stanisław          133700  58    1    2  6  2  8  16 1735.34  3050.64 712
  19 STABIK HENRYK           142360  60   64   86  5  7  7  19 1157.44  3030.361029
  20 MADEJ Stanisław         139730  23  330  527  7  8  5  20  791.45  3024.23 907
  21 RADZIEJEWSKI JERZY      140450  53  176  276  8  4  6  18 1052.76  2954.29 917
  22 SUJKA Bogdan            136580  39  105  109  5  7  4  16  795.54  2855.32 818
  23 SAJDOK Stanisław        143000  27  303  431  5  8  2  15  338.18  2843.951027
  24 MYDLAK Józef            133400  18  121  146  6  7  4  17  791.17  2797.41 226
  25 ŚWIERCZYŃSKI J+P        138070  34   20  108  7  4  3  14  663.55  2686.90 721
  26 PAJĄK Gotfryd           142100  55   22   23  5  2  7  14 1449.27  2685.331003
  27 PISZCZEK Stanisław      136220  29   36   90  6  3  5  14  992.35  2591.76 816
  28 MACIEJA Zygmunt         133540                8  7  -  15          2556.24 215
  29 RYŚ Henryk              141090  31  409  413  4  8  3  15  497.68  2519.001026
  30 PISARZOWSKI Eugeniusz   145740  58    8  106  -  7  8  15 1401.98  2508.021002
  31 MENDRYS Andrzej         136540  35   10   63  4  2  7  13 1378.73  2330.65 808
  32 HOLEWA Edmund           140160  41   74  172  5  5  4  14  715.04  2161.691010
  33 POGORZAŁEK Alfred       138290  33   94  111  6  6  1  13  221.43  2153.52 716
  34 FICEK Jan               142410  72   41   42  3  4  5  12 1024.39  2118.70 922
  35 SZOŁTYSEK WIESŁAW       141670  25  930  945  7  6  0  13          2068.021009
  36 MŁOCEK Zygmunt          135570  34   62  264  1  3  8  12 1463.16  2049.53 815
  37 JANIK Henryk            138570  17  262  270  -  7  5  12  924.53  2023.11 906
  38 WAŁACH Rufin            141200  21  404  421  4  7  1  12  174.60  1969.00 914
  39 GŁOGOWSKI Mieczysław    133400  18  129  278  4  3  5  12  925.89  1934.40 228
  40 MORAWSKI Jan            137230  44  156  159  -  6  4  10  735.88  1751.96 710
  41 KOZAK KRZYSZTOF         138290  35  135  304  4  3  3  10  546.03  1688.34 718
  42 WITKIEWICZ Marek        133420  35   52  120  5  3  3  11  554.49  1681.79 225
  43 PASZEK Wincenty         136350  30  153  167  3  5  2  10  344.07  1645.20 711
  44 LAZAR MARIAN            135660  17  412  622  5  3  3  11  463.70  1631.96 810
  45 ŻOŁNECZKO Dawid         142190  32   71  327  4  2  4  10  641.02  1570.75 928
  46 ŚWIERKOT Marek          142170  32  125  243  1  5  3   9  593.46  1513.641020
  47 BEDNARZ Henryk          139580  26  570  732  4  3  1   8  152.10  1404.56 901
  48 TURCZYK Andrzej         139780  34  185  197  -  4  4   8  715.04  1328.23 924
  49 MROWIŃSKI Ryszard       136570  24  178  233  2  -  5   7  940.69  1310.67 715
  50 NYCZ EDWARD             138570  19   33  131  -  4  3   7  633.64  1270.68 909
  51 STARCZYNOWSKI Jan       136570  22  415  677  2  5  1   8  175.51  1167.63 819
  52 WIDUCH Dariusz          139480  53  193  199  -  5  1   6  141.07   909.79 916
  53 LEŚNIOWSKI Tadeusz      141220  38  138  429  -  2  2   4  376.85   718.32 933
  54 KOFEL Jan               142770  26  762  769  -  5  0   5           706.44 939
  55 TOMASZKIEWICZ Karol     134250  13  788       2  2  0   4           595.41 223
  56 BRYŁKA EDMUND           134970                2  -  -   2           327.38 701
  57 WESOŁOWSKI Kazimierz    138690  40  390  526  -  -  1   1  158.74   158.74 918
     DUDA Henryk             142060  13  647  944  -  -  0                     1041

         +---+----------------------+--+------------+-----------------+
         |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|  KONKURSY  | PUNKTY - "nr 2" |
         |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+---+--------+--------+
         |   |                      |  | 1| 2| 3|RAZ| Lot  3 |  RAZEM |
         +---+----------------------+--+--+--+--+---+--------+--------+
            1 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  21  1608.63  4533.77 
            2 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  21  1604.27  4452.30 
            3 WIDERA Jan              7  7  7  7  21  1604.56  4402.57 
            4 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  21  1524.37  4315.60 
            5 STABIK HENRYK          10  7  7  7  21  1449.58  4304.12 
            6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  21  1586.74  4290.62 
            7 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  21  1623.44  4254.81 
            8 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  21  1504.40  4195.80 
            9 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  21  1395.35  4189.38 
           10 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  21  1508.64  4183.39 
           11 LACH Stanisław          7  7  7  7  21  1663.17  4158.19 
           12 CYRA Andrzej           10  7  7  7  21  1409.41  4130.44 
           13 WIESIOŁEK MARIAN        2  7  7  7  21  1413.33  4077.41 
           14 FICEK Jan               9  7  7  7  21  1592.18  4040.95 
           15 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  21  1495.49  4020.19 
           16 PAJĄK Gotfryd          10  7  6  7  20  1626.92  3970.06 
           17 CHMIEL Robert           2  7  7  6  20  1195.06  3946.86 
           18 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  21  1558.04  3920.41 
           19 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  21  1396.56  3851.73 
           20 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  21  1273.74  3841.45 
           21 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  7  21  1462.86  3827.21 
           22 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  21  1224.20  3816.06 
           23 PASZEK Wincenty         7  7  7  7  21  1285.67  3739.72 
           24 TRZOP Mieczysław        9  7  7  7  21  1574.20  3730.96 
           25 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  21  1346.26  3718.84 
           26 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  6  20  1009.10  3706.48 
           27 ŚWIERKOT Marek         10  7  7  7  21  1265.29  3589.61 
           28 SAJDOK Stanisław       10  7  7  5  19   844.32  3542.54 
           29 WITKIEWICZ Marek        2  7  6  7  20  1365.59  3467.13 
           30 MADEJ Stanisław         9  7  7  7  21  1093.68  3467.13 
           31 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  4  18   820.93  3430.98 
           32 RYŚ Henryk             10  7  7  6  20   975.26  3417.44 
           33 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  5  19   878.47  3384.38 
           34 MENDRYS Andrzej         8  7  3  7  17  1495.19  3286.08 
           35 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  6  6  19  1050.04  3097.04 
           36 MYDLAK Józef            2  7  7  4  18   791.17  3051.22 
           37 WAŁACH Rufin            9  7  7  3  17   516.71  2983.86 
           38 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  2  16   445.43  2954.76 
           39 MŁOCEK Zygmunt          8  5  6  7  18  1386.58  2941.94 
           40 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  -  14           2891.46 
           41 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  -  7  7  14  1506.53  2808.39 
           42 MORAWSKI Jan            7  -  7  7  14  1380.09  2677.04 
           43 BEDNARZ Henryk          9  7  7  1  15   152.10  2590.50 
           44 MROWIŃSKI Ryszard       7  6  -  7  13  1306.52  2422.72 
           45 TURCZYK Andrzej         9  -  7  7  14  1360.00  2408.96 
           46 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  4  5  6  15  1120.43  2391.58 
           47 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  7  7  0  14           2389.83 
           48 WIDUCH Dariusz          9  -  7  5  12   906.57  2156.10 
           49 LAZAR MARIAN            8  6  4  4  14   607.04  2039.65 
           50 JANIK Henryk            9  -  7  5  12   924.53  2023.11 
           51 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  -  7  3  10   550.25  1615.89 
           52 NYCZ EDWARD             9  -  6  3   9   633.64  1543.15 
           53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  5  1   9   175.51  1364.60 
           54 KOFEL Jan               9  -  7  0   7           1216.17 
           55 TOMASZKIEWICZ Karol     2  2  2  0   4            595.41 
           56 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  -  2   2   338.03   338.03 
           57 BRYŁKA EDMUND           7  2  -  -   2            327.38 
           58 DUDA Henryk            10  -  -  1   1   140.47   140.47 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 3
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 WIESIOŁEK MARIAN        2   3    632.20   355.05
       2 GAWEŁCZYK-RUS           2   3    628.66   354.42
       3 WIDERA Jan              7   3    623.18   363.97
       4 WIESIOŁEK MARIAN        2   3    615.61   355.05
       5 CHMIEL Robert           2   3    609.10   355.10
       6 PISZCZEK Stanisław      8   3    607.66   358.72
       7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    604.64   375.70
       8 SUJKA Bogdan            8   3    604.51   359.48
       9 PAJĄK Gotfryd          10   3    598.54   375.62
      10 SZLACHTA Jan            2   3    596.89   353.42
      11 GAWEŁCZYK-RUS           2   3    593.53   354.42
      12 STABIK HENRYK          10   3    585.64   376.36
      13 TARGOSZ Władysław       8   3    582.37   358.99
      14 PAJĄK Gotfryd          10   3    579.67   375.62
      15 SZLACHTA Jan            2   3    578.73   353.42
      16 WIDERA Jan              7   3    576.54   363.97
      17 WIDERA Jan              7   3    570.79   363.97
      18 WIDERA Jan              7   3    568.69   363.97
      19 WIESIOŁEK MARIAN        2   3    568.02   355.05
      20 STABIK HENRYK          10   3    567.58   376.36
      21 CYRA Andrzej           10   3    558.81   373.41
      22 GÓREK STEFAN            2   3    555.72   359.58
      23 WIDERA Jan              7   3    549.58   363.97
      24 FIJOŁEK Mirosław        8   3    547.43   358.96
      25 GAWEŁCZYK-RUS           2   3    544.10   354.42
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    541.85   375.70
      27 CYRA Andrzej           10   3    539.62   373.41
      28 TARGOSZ Władysław       8   3    539.42   358.99
      29 GÓREK STEFAN            2   3    535.56   359.58
      30 STABIK HENRYK          10   3    534.67   376.36
      31 DRZEWIECKI R            7   3    533.86   362.00
      32 SZLACHTA Jan            2   3    531.60   353.42
      33 FIJOŁEK Mirosław        8   3    527.39   358.96
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    523.56   375.70
      35 SUJKA Bogdan            8   3    520.41   359.48
      36 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    520.40   375.70
      37 CYRA Andrzej           10   3    520.33   373.41
      38 SUJKA Bogdan            8   3    519.68   359.48
      39 ŚWIERKOT Marek         10   3    519.63   375.63
      40 WIDERA Jan              7   3    518.36   363.97
      41 SAJDOK Stanisław       10   3    517.23   378.10
      42 KWIOTEK Andrzej         2   3    514.17   352.26
      43 STABIK HENRYK          10   3    513.33   376.36
      44 SOBAŁA Tadeusz          7   3    512.97   359.21
      45 CYRA Andrzej           10   3    511.86   373.41
      46 LACH Stanisław          7   3    511.64   352.00
      47 ŚWIERKOT Marek         10   3    510.28   375.63
      48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    506.95   375.70
      49 HOLEWA Edmund          10   3    506.79   369.46
      50 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   3    505.13   355.05
      51 TRZOP Mieczysław        9   3    505.10   369.27
      52 RADZIEJEWSKI JERZY      9   3    504.32   371.15
      53 GAWEŁCZYK-RUS           2   3    503.58   354.42
      54 LACH Stanisław          7   3    501.14   352.00
      55 SZLACHTA Jan            2   3    498.78   353.42
      56 MADEJ Stanisław         9   3    498.60   368.95
      57 TRZOP Mieczysław        9   3    496.10   369.27
      58 MYDLAK Józef            2   3    494.68   350.56
      59 PUDEŁKO Józef          10   3    494.09   375.58
      60 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    489.71   375.70
      61 GÓRNICKI Jerzy          7   3    487.73   353.47
      62 SZLACHTA Jan            2   3    484.88   353.42
      63 STABIK HENRYK          10   3    482.67   376.36
      64 GÓRNICKI Jerzy          7   3    480.72   353.47
      65 LACH Stanisław          7   3    479.79   352.00
      66 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   3    476.97   355.05
      67 PUDEŁKO Józef          10   3    475.15   375.58
      68 SOBAŁA Tadeusz          7   3    474.81   359.21
      69 CYRA Andrzej           10   3    467.70   373.41
      70 TARGOSZ Władysław       8   3    467.40   358.99
      71 STABIK HENRYK          10   3    466.26   376.36
      72 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   3    459.22   350.56
      73 RADZIEJEWSKI JERZY      9   3    458.88   371.15
      74 GÓREK STEFAN            2   3    457.09   359.58
      75 PUDEŁKO Józef          10   3    453.16   375.58
      76 RADZIEJEWSKI JERZY      9   3    450.27   371.15
      77 GÓRNICKI Jerzy          7   3    449.81   353.47
      78 STABIK HENRYK          10   3    448.33   376.36
      79 LACH Stanisław          7   3    447.31   352.00
      80 WIDERA Jan              7   2    445.46   250.88
      81 WIDERA Jan              7   2    441.31   250.88
      82 CHMIEL Robert           2   2    441.31   244.76
      83 MENDRYS Andrzej         8   2    435.50   247.89
      84 POGORZAŁEK Alfred       7   2    434.53   252.16
      85 DRZEWIECKI R            7   2    434.12   249.54
      86 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   2    431.96   244.74
      87 GÓRNICKI Jerzy          7   2    430.58   243.82
      88 WIDERA Jan              7   2    430.34   250.88
      89 WIESIOŁEK MARIAN        2   2    428.23   244.74
      90 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7   2    427.41   251.37
      91 MENDRYS Andrzej         8   2    426.88   247.89
      92 WIDERA Jan              7   3    426.74   363.97
      93 KOZAK KRZYSZTOF         7   2    426.08   252.16
      94 PUDEŁKO Józef          10   2    424.27   258.81
      95 GÓREK STEFAN            2   3    424.24   359.58
      96 GAWEŁCZYK-RUS           2   2    423.51   244.44
      97 SOBAŁA Tadeusz          7   2    423.00   247.72
      98 SUJKA Bogdan            8   2    422.85   248.03
      99 DRZEWIECKI R            7   2    422.55   249.54
     100 GAWEŁCZYK-RUS           2   2    422.44   244.44
     101 KWIOTEK Andrzej         2   2    422.30   242.90
     102 TRZOP Mieczysław        9   2    421.78   254.47
     103 GAWEŁCZYK-RUS           2   3    421.41   354.42
     104 GÓREK STEFAN            2   2    421.12   247.84
     105 WIDERA Jan              7   2    419.71   250.88
     106 KWIOTEK Andrzej         2   2    418.29   218.72
     107 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    417.40   258.89
     108 HOLEWA Edmund          10   2    416.22   254.81
     109 RADZIEJEWSKI JERZY      9   2    415.58   255.80
     110 SZLACHTA Jan            2   2    415.40   219.46
     111 STABIK HENRYK          10   2    411.74   259.36

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TRZOP Mieczysław         sek  9   -  8 konk.  1749.71 pkt.
           LACH Stanisław           sek  7   -  8 konk.  1735.34 pkt.
           GAWEŁCZYK-RUS            sek  2   -  8 konk.  1720.26 pkt.
           WIDERA Jan               sek  7   -  8 konk.  1638.84 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  8 konk.  1632.63 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LACH Stanisław           sek  7   -  7 konk.  1663.17 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  1626.92 pkt.
           GAWEŁCZYK-RUS            sek  2   -  7 konk.  1623.44 pkt.
           SZLACHTA Jan             sek  2   -  7 konk.  1608.63 pkt.
           WIDERA Jan               sek  7   -  7 konk.  1604.56 pkt.