LISTA KONKURSOWA 07/2017


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 PYRZYCE

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 30.09.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 431510 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°53'05.0"-53°08'53.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 8:10:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 31
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 316
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 106
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 64
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 79
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 14:54:47
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1073.64 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 16:21:09
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 880.46 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.28m.10s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  5|   44|   17| 38.6|
                    |BRYNOW         |  2|   10|    2| 20.0|
                    |PANEWNIKI      |  6|   50|   22| 44.0|
                    |PIOTROWICE     |  9|  133|   31| 23.3|
                    |PODLESIE       |  9|   79|   34| 43.0|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 31|  316|  106| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+----+----------------------+--+---------+-+---------------+--------+--------+------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |s.|  W- K- S|S|OBRĄCZKA RODOWA|T PRZYL.|PRĘDKOŚĆ|COEFIC|PKT-SW|PUNKTY | PKT-2 |ODLEGŁ.|
+----+----------------------+--+---------+-+---------------+--------+--------+------+------+-------+-------+-------+
    1 PAJĄK Gotfryd          10  10- 7- 5 S DV-1704-17-1018 14:54:47  1073.64   3.16 100.00  530.57  530.57  434590
    2 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  16 S DV-1704-17-1001 15:04:58  1047.29   6.33  98.44  529.62  529.62  434590
    3 STABIK HENRYK          10  20- 9- 4 - PL-0124-17-3138 15:12:11  1029.93   9.49  96.88  528.68  528.68  434820
    4 MYDLAK Józef            2   5- 2- 2 S PL-0124-17-1641 15:04:31  1029.20  12.66  95.31  527.74  527.74  426620
    5 WITKIEWICZ Marek        2   5- 2- 2 S PL-0124-17-1669 15:05:27  1027.30  15.82  93.75  526.79  526.79  426790
    6 ŻOŁNECZKO Dawid         9  20- 5- 0 R PL-0124-17-6126 15:14:09  1025.65  18.99  92.19  525.85  525.85  435030
    7 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   8- 5- 3 S PL-0124-17-1644 15:07:04  1022.91  22.15  90.63  524.91  524.91  426620
    8 GAWEŁCZYK-RUS           2  20- 8- 1 R PL-0125-17-  86 15:09:06  1021.40  25.32  89.06  523.96  523.96  428070
    9 RADZIEJEWSKI JERZY      9  20- 9- 4 R PL-0124-17-6321 15:14:30  1020.68  28.48  87.50  523.02  523.02  433280
   10 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2>  11 S PL-0124-17-1631 15:10:29  1018.04  31.65  85.94  522.08  522.08  428070
   11 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3>  32 - PL-0124-17-1767 15:16:03  1004.74  34.81  84.38  521.13  521.13  428070
   12 SUJKA Bogdan            8  10- 6- 5 S PL-0124-17-4433 15:18:16  1002.62  37.97  82.81  520.19  520.19  429390
   13 PISZCZEK Stanisław      8   5- 3- 3 S PL-0124-17-3987 15:21:16   995.30  41.14  81.25  519.25  519.25  429240
   14 FIJOŁEK Mirosław        8  20- 6- 1 - PL-0124-17-3440 15:21:29   995.17  44.30  79.69  518.30  518.30  429400
   15 PISZCZEK Stanisław      8  < 2>  78 S PL-0124-17-4029 15:21:28   994.84  47.47  78.13  517.36  517.36  429240
   16 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  21 S DV-1704-17-1041 15:26:58   994.56  50.63  76.56  516.42  516.42  434590
   17 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 100 - PL-0124-17-6027 15:28:05   993.03  53.80  75.00  515.47  515.47  435030
   18 STABIK HENRYK          10  < 2>  23 S PL-0124-17-3055 15:28:34   991.46  56.96  73.44  514.53  514.53  434820
   19 TARGOSZ Władysław       8   5- 4- 4 S PL-0124-17-4129 15:23:19   990.98  60.13  71.88  513.59  513.59  429410
   20 HOLEWA Edmund          10  10- 4- 1 R PL-0124-17-2328 15:26:55   989.69  63.29  70.31  512.64  512.64  432410
   21 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  37 S DV-1389-17- 222 15:29:18   989.28  66.46  68.75  511.70  511.70  434590
   22 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10   5- 2- 2 S PL-0163-17-8377 15:29:11   988.70  69.62  67.19  510.76  510.76  434220
   23 STABIK HENRYK          10  < 3>  30 S PL-0124-17-3051 15:30:24   987.33  72.78  65.63  509.81  509.81  434820
   24 LACH Stanisław          7   5- 2- 2 S PL-0124-17- 617 15:22:58   986.75  75.95  64.06  508.87  508.87  427230
   25 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2>  52 S PL-0124-17-1432 15:23:43   983.64  79.11  62.50  507.93  507.93  426620
   26 SUJKA Bogdan            8  < 2>  39 S PL-0124-17-4440 15:27:01   982.55  82.28  60.94  506.98  506.98  429390
   27 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  32-12- 2 - PL-0124-17-5948 15:33:06   980.98  85.44  59.38  506.04  506.04  434670
   28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  46 R PL-0124-17-7999 15:33:27   980.20  88.61  57.81  505.09  505.09  434670
   29 MENDRYS Andrzej         8   5- 3- 3 S PL-0124-17-4035 15:28:12   979.64  91.77  56.25  504.15  504.15  429280
   30 STABIK HENRYK          10  < 4>  42 S PL-0124-17-3026 15:34:04   979.18  94.94  54.69  503.21  503.21  434820
   31 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  43 - PL-0124-17-3410 15:28:53   978.39  98.10  53.13  502.26  502.26  429400
   32 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4>  40 A PL-0124-17-1048 15:28:03   977.22 101.27  51.56  501.32  501.32  428070
   33 HOLEWA Edmund          10  < 2>  38 R PL-0124-17-2356 15:33:51   974.23 104.43  50.00  500.38  500.38  432410
   34 MYDLAK Józef            2  < 2>---- S PL-0124-17-1423 15:28:35   972.72 107.59  48.44  499.43  499.43  426620
   35 WITKIEWICZ Marek        2  < 2>---- S PL-0124-17-1658 15:29:11   971.78 110.76  46.88  498.49  498.49  426790
   36 TARGOSZ Władysław       8  < 2>  90 S PL-0124-17-4126 15:31:56   971.66 113.92  45.31  497.55  497.55  429410
   37 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  48 R DV-1389-17- 331 15:37:20   971.51 117.09  43.75  496.60  496.60  434590
   38 HOLEWA Edmund          10  < 3>  59 S PL-0124-17-2349 15:35:23   970.87 120.25  42.19  495.66  495.66  432410
   39 SUJKA Bogdan            8  < 3>  50 S PL-0124-17-4426 15:32:27   970.48 123.42  40.63  494.72  494.72  429390
   40 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5>  62 R PL-0124-17-1633 15:31:32   969.51 126.58  39.06  493.77  493.77  428070
   41 PUDEŁKO Józef          10   9- 4- 3 S PL-0124-17-2806 15:38:56   968.16 129.75  37.50  492.83  492.83  434640
   42 STABIK HENRYK          10  < 5>  56 - PL-0124-17-3042 15:40:06   966.05 132.91  35.94  491.89  491.89  434820
   43 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  63 R PL-0124-17-3470 15:34:35   965.85 136.08  34.38  490.94  490.94  429400
   44 NYCZ EDWARD             9   5- 1- 1 S PL-0124-17-7119 15:36:57   965.52 139.24  32.81  490.00  490.00  431540
   45 MENDRYS Andrzej         8  < 2>  85 S PL-0124-17-4037 15:35:19   963.99 142.41  31.25  489.06  489.06  429280
   46 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  49 S PL-0124-17-5933 15:41:07   963.54 145.57  29.69  488.11  488.11  434670
   47 PUDEŁKO Józef          10  < 2>  57 R PL-0124-17-2822 15:41:27   962.76 148.73  28.13  487.17  487.17  434640
   48 PAJĄK Gotfryd          10  < 6> 102 R DV-1389-17- 201 15:41:32   962.48 151.90  26.56  486.23  486.23  434590
   49 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  55 R PL-0124-17-5962 15:43:02   959.47 155.06  25.00  485.28  485.28  434670
   50 SUJKA Bogdan            8  < 4>  51 R PL-0124-17-4477 15:37:38   959.25 158.23  23.44  484.34  484.34  429390
   51 SUJKA Bogdan            8  < 5>  84 S PL-0124-17-4470 15:37:48   958.89 161.39  21.88  483.40  483.40  429390
   52 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3>  65 S PL-0124-17-1434 15:35:03   958.59 164.56  20.31  482.45  482.45  426620
   53 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5- 3- 3 S PL-0124-17-1984 15:46:59   958.20 167.72  18.75  481.51  481.51  437880
   54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2> 101 S PL-0124-17-1955 15:50:50   950.19 170.89  17.19  480.57  480.57  437880
   55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  72 R PL-0124-17-5945 15:47:44   949.61 174.05  15.63  479.62  479.62  434670
   56 STABIK HENRYK          10  < 6>  60 S PL-0124-17-3004 15:49:17   946.74 177.22  14.06  478.68  478.68  434820
   57 PUDEŁKO Józef          10  < 3>  58 S PL-0124-17-2841 15:49:31   945.86 180.38  12.50  477.74  477.74  434640
   58 PUDEŁKO Józef          10  < 4>---- S PL-0124-17-2847 15:49:37   945.66 183.54  10.94  476.79  476.79  434640
   59 HOLEWA Edmund          10  < 4>---- R PL-0124-17-2355 15:48:12   943.71 186.71   9.38  475.85  475.85  432410
   60 STABIK HENRYK          10  < 7>  64 R PL-0124-17-3023 15:50:48   943.62 189.87   7.81  474.91  474.91  434820
   61 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2>  67 R PL-0124-17-6398 15:49:36   942.73 193.04   6.25  473.96  473.96  433280
   62 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6>  75 A PL-0124-17-1769 15:44:10   942.54 196.20   4.69  473.02  473.02  428070
   63 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4>  70 S PL-0124-17-3417 15:46:34   940.50 199.37   3.13  472.08  472.08  429400
   64 STABIK HENRYK          10  < 8>  69 R PL-0124-17-3104 15:53:17   938.56 202.53   1.56  471.13  471.13  434820
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
   65 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4>  88 R PL-0124-17-1417 15:45:08   937.35                470.19  470.19  426620
   66 CYRA Andrzej           10  10- 4- 2 R PL-0124-17-2427 15:53:28   936.23                469.25  469.25  433910
   67 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3>  68 S PL-0124-17-6327 15:53:05   935.64                468.30  468.30  433280
   68 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4>  73 S PL-0124-17-6320 15:53:10   935.47                467.36  467.36  433280
   69 STABIK HENRYK          10  < 9>---- R PL-0124-17-3099 15:54:50   935.43                466.42  466.42  434820
   70 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5>  83 - PL-0124-17-3465 15:49:06   935.31                465.47  465.47  429400
   71 CYRA Andrzej           10  < 2>  74 R PL-0124-17-2449 15:54:00   935.15                464.53  464.53  433910
   72 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  77 - PL-0124-17-5929 15:55:11   934.41                463.59  463.59  434670
   73 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5>  91 R PL-0124-17-6309 15:55:12   931.38                462.64  462.64  433280
   74 CYRA Andrzej           10  < 3>  96 S PL-0124-17-2467 15:55:53   931.37                461.70  461.70  433910
   75 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7>  76 A PL-0124-17-1788 15:52:08   926.29                460.76  460.76  428070
   76 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8>---- R PL-0124-17-1749 15:52:13   926.12                459.81  459.81  428070
   77 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  80 S PL-0124-17-5908 16:00:11   924.47                458.87  458.87  434670
   78 PISZCZEK Stanisław      8  < 3>---- S PL-0124-17-3990 15:55:38   921.84                457.93  457.93  429240
   79 JANIK Henryk            9   5- 2- 2 S PL-0124-17-6404 15:58:59   920.16                456.98  456.98  431540
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
   80 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8>  86 - PL-0124-17-5928 16:02:36   919.74                456.04  456.04  434670
   81 SAJDOK Stanisław       10   5- 1- 1 S PL-0124-17-2592 16:05:17   915.94                455.09  455.09  435330
   82 WIDUCH Dariusz          9  10- 2- 2 S PL-0124-17-6711 16:02:28   915.28                454.15  454.15  432440
   83 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6>---- - PL-0124-17-3464 16:00:33   912.55                453.21  453.21  429400
   84 SUJKA Bogdan            8  < 6>---- S PL-0124-17-4438 16:00:39   912.33                452.26  452.26  429390
   85 MENDRYS Andrzej         8  < 3>---- S PL-0124-17-4062 16:03:03   907.47                451.32  451.32  429280
   86 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9>  87 - PL-0124-17-5927 16:09:47   905.97                450.38  450.38  434670
   87 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10>  94 - PL-0124-17-5950 16:10:36   904.43                449.43  449.43  434670
   88 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5>---- R PL-0124-17-1413 16:02:04   903.73                448.49  448.49  426620
   89 LACH Stanisław          7  < 2>---- S PL-0124-17- 583 16:02:45   903.71                447.55  447.55  427230
   90 TARGOSZ Władysław       8  < 3>  95 S PL-0124-17-3445 16:07:06   900.04                446.60  446.60  429410
   91 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6>  98 - PL-0124-17-6305 16:11:47   899.33                445.66  445.66  433280
   92 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2>---- S PL-0163-17-8389 16:12:54   899.19                444.72  444.72  434220
   93 JANIK Henryk            9  < 2>---- S PL-0124-17-6082 16:11:43   895.84                443.77  443.77  431540
   94 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11>  97 - PL-0124-17-5905 16:16:49   892.88                442.83  442.83  434670
   95 TARGOSZ Władysław       8  < 4>---- S PL-0124-17-4127 16:10:58   892.81                441.89  441.89  429410
   96 CYRA Andrzej           10  < 4>---- S PL-0124-17-2460 16:16:23   892.12                440.94  440.94  433910
   97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12>---- - PL-0124-17-1940 16:18:15   890.26                440.00  440.00  434670
   98 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7>  99 - PL-0124-17-6301 16:18:18   887.32                439.06  439.06  433280
   99 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 103 S PL-0124-17-6313 16:18:30   886.96                438.11  438.11  433280
  100 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 104 R PL-0124-17-6106 16:21:03   885.92                437.17  437.17  435030
  101 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>---- S PL-0124-17-1974 16:25:06   884.43                436.23  436.23  437880
  102 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>---- S DV-1704-17-1017 16:21:29   884.24                435.28  435.28  434590
  103 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9>---- S PL-0124-17-6303 16:20:10   883.94                434.34  434.34  433280
  104 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 105 - PL-0124-17-6135 16:22:13   883.82                433.40  433.40  435030
  105 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5>---- - PL-0124-17-6112 16:22:15   883.76                432.45  432.45  435030
  106 WIDUCH Dariusz          9  < 2>---- S PL-0124-17-6704 16:21:09   880.46                431.51  431.51  432440
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
  107 SAJDOK Stanisław       10  < 2>---- S PL-0124-17-2582 16:24:56   879.57                                435330
  108 WITKIEWICZ Marek        2  < 3>---- S PL-0124-17-1677 16:18:04   874.45                                426790
  109 PAJĄK Gotfryd          10  < 8>---- R DV-1704-17-1009 16:27:04   874.31                                434590
  110 FICEK Jan               9  21- 0- 0 - PL-0124-17-6943 16:29:07   870.90                                434680
  111 NYCZ EDWARD             9  < 2>---- S PL-0124-17-7123 16:27:49   866.87                                431540
  112 MYDLAK Józef            2  < 3>---- S PL-0124-17-1420 16:22:41   865.91                                426620
  113 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6>---- S PL-0124-17-6116 16:32:50   865.16                                435030
  114 WIDUCH Dariusz          9  < 3>---- - PL-0124-17-6742 16:34:37   856.97                                432440
  115 PISZCZEK Stanisław      8  < 4>---- S PL-0124-17-4028 16:31:45   855.49                                429240
  116 FICEK Jan               9  < 2>---- S PL-0124-17-6963 16:39:40   852.87                                434680

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 PAJĄK Gotfryd           434590  10    1    2  5  2  7  8  8  8  5  43 2523.59 12062.621003
   2 STABIK HENRYK           434820  20    3   18  5  7  7  8  8  7  4  46 2006.23 11312.651029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    434670  32   27   28  8  8  7  8  8  6  2  47  946.98 11244.88 921
   4 TARGOSZ Władysław       429410   5   19   36  6  8  8  7  8  5  4  46 1899.63 11205.25 821
   5 PISARZOWSKI Eugeniusz   437880   5   53   54  -  7  8  8  8  8  3  42 1398.31 10690.261002
   6 SUJKA Bogdan            429390  10   12   26  5  7  4  6  8  3  5  38 2457.55  9995.00 818
   7 GAWEŁCZYK-RUS           428070  20    8   10  4  8  8  8  8  4  1  41  522.08  9967.59 224
   8 LACH Stanisław          427230   5   24   89  6  2  8  7  8  7  2  40  956.42  9921.05 712
   9 PUDEŁKO Józef           434640   9   41   47  7  8  6  7  4  6  3  41 1447.36  9527.291024
  10 FIJOŁEK Mirosław        429400  20   14   31  7  3  8  5  8  6  1  38  472.08  9210.74 802
  11 KWIOTEK Andrzej         427470                5  7  6  7  8  7  -  40          9008.17 219
  12 MYDLAK Józef            426620   5    4   34  6  7  4  8  4  8  2  39 1027.17  8970.96 226
  13 JANIK Henryk            431540   5   79   93  -  7  5  5  8  8  2  35  900.75  8858.13 906
  14 GŁOGOWSKI Mieczysław    426620   8    7   25  4  3  5  8  6  6  3  35 1515.29  8798.34 228
  15 RADZIEJEWSKI JERZY      433280  20    9   61  8  4  6  6  5  4  4  37 1808.11  8547.37 917
  16 WIDERA Jan              431140                5  6  8  4  4  8  -  35          8082.14 727
  17 GÓREK STEFAN            429830                4  8  8  7  8  1  -  36          7710.35 220
  18 GÓRNICKI Jerzy          427740   5            8  1  8  7  7  3  0  34          7576.30 720
  19 PISZCZEK Stanisław      429240   5   13   15  6  3  5  5  0  7  3  29 1494.54  7497.12 816
  20 SAJDOK Stanisław        435330   5   81  107  5  8  2  3  6  6  1  31  455.09  7458.221027
  21 SOBAŁA Tadeusz          429540                4  8  8  4  3  7  -  34          7392.64 724
  22 HOLEWA Edmund           432410  10   20   33  5  5  4  6  8  3  1  32  495.66  7172.321010
  23 NYCZ EDWARD             431540   5   44  111  -  4  3  6  8  5  1  27  490.00  7131.24 909
  24 CYRA Andrzej            433910  10   66   71  7  6  8  6  0  5  2  34  902.64  7124.301005
  25 SZLACHTA Jan            427840                8  5  7  3  8  -  -  31          6788.16 212
  26 FICEK Jan               434680  21  110  116  3  4  5  8  1  7  0  28          6463.45 922
  27 MENDRYS Andrzej         429280   5   29   45  4  2  7  4  3  3  3  26 1444.53  6455.53 808
  28 RYŚ Henryk              433610   5            4  8  3  3  6  4  0  28          5951.081026
  29 WIESIOŁEK MARIAN        428420                5  7  6  5  5  -  -  28          5890.34 218
  30 WITKIEWICZ Marek        426790   5    5   35  5  3  3  3  4  4  2  24 1025.28  5678.74 225
  31 SZOŁTYSEK WIESŁAW       434220   5   22   92  7  6  0  3  0  6  2  24  955.48  5420.731009
  32 TURCZYK Andrzej         432860                -  4  4  5  7  3  -  23          5147.03 924
  33 DRZEWIECKI R            430520                6  7  6  8  -  -  -  27          5128.33 706
  34 WIESIOŁEK IRENEUSZ      428420                8  7  5  1  4  -  -  25          4882.90 217
  35 MADEJ Stanisław         432530                7  8  5  1  1  4  -  26          4762.45 907
  36 STARCZYNOWSKI Jan       429350   5            2  5  1  2  2  7  0  19          4489.35 819
  37 MORAWSKI Jan            430460                -  6  4  6  4  1  -  21          4329.39 710
  38 ŚWIERCZYŃSKI J+P        431330                7  4  3  5  2  -  -  21          4252.15 721
  39 MROWIŃSKI Ryszard       429750                2  -  5  4  0  5  -  16          3943.55 715
  40 TRZOP Mieczysław        432810                5  6  8  3  -  -  -  22          3910.42 913
  41 CHMIEL Robert           428460                7  7  3  4  -  -  -  21          3906.49 208
  42 WAŁACH Rufin            433850   5  123  132  4  7  1  -  6  1  0  19          3880.22 914
  43 WIDUCH Dariusz          432440  10   82  106  -  5  1  2  2  3  2  15  885.66  3583.87 916
  44 PASZEK Wincenty         429590                3  5  2  -  2  3  -  15          3163.67 711
  45 ŻOŁNECZKO Dawid         435030  20    6   17  4  2  4  2  1  3  0  16          3150.56 928
  46 LEŚNIOWSKI Tadeusz      434080                -  2  2  5  4  -  -  13          3027.53 933
  47 ŚWIERKOT Marek          434510                1  5  3  4  2  -  -  15          2765.141020
  48 MACIEJA Zygmunt         427470                8  7  -  -  -  -  -  15          2556.24 215
  49 POGORZAŁEK Alfred       431960                6  6  1  1  -  -  -  14          2414.51 716
  50 BEDNARZ Henryk          432720                4  3  1  1  0  2  -  11          2248.63 901
  51 WESOŁOWSKI Kazimierz    431680  15  129       -  -  1  2  6  -  0   9          2214.41 918
  52 KOFEL Jan               436210                -  5  0  2  0  3  -  10          2079.85 939
  53 MŁOCEK Zygmunt          427850                1  3  8  -  -  -  -  12          2049.53 815
  54 KOZAK KRZYSZTOF         431960                4  3  3  0  0  -  -  10          1688.34 718
  55 LAZAR MARIAN            427950                5  3  3  -  -  -  -  11          1631.96 810
  56 TOMASZKIEWICZ Karol     427810   6            2  2  0  1  0  2  0   7          1437.20 223
  57 BRYŁKA EDMUND           428410                2  -  -  -  -  -  -   2           327.38 701

   +---+----------------------+--+------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  5  47  2548.12 13408.61 
      2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  5  47  2464.14 13384.28 
      3 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  5  47  2562.26 13355.66 
      4 PAJĄK Gotfryd          10  7  6  7  7  7  7  5  46  2584.91 13069.88 
      5 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  5  47  2489.63 13020.17 
      6 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  5  47  2449.05 12751.29 
      7 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  4  46  1984.53 12167.82 
      8 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  46  1899.63 11949.92 
      9 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  4  46  1934.53 11848.51 
     10 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  7  7  2  44   956.42 11591.66 
     11 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  7  7  6  7  5  46  2395.28 11545.42 
     12 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  7  7  0  42          10729.18 
     13 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  -  7  7  7  7  7  3  38  1398.31 10701.70 
     14 WIDERA Jan              7  7  7  7  7  7  7  -  42          10529.56 
     15 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  2  7  4  41  1836.42 10336.12 
     16 FICEK Jan               9  7  7  7  7  7  7  0  42          10126.03 
     17 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  -  42          10061.00 
     18 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  6  6  6  4  7  5  41  2344.34 10013.97 
     19 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  4  5  6  7  6  6  5  39  2433.97  9994.04 
     20 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  0  7  3  38  1494.54  9744.63 
     21 WITKIEWICZ Marek        2  7  6  7  7  7  4  2  40  1025.28  9274.49 
     22 MENDRYS Andrzej         8  7  3  7  7  7  3  3  37  1444.53  9176.83 
     23 MYDLAK Józef            2  7  7  4  7  5  7  2  39  1027.17  9104.13 
     24 RYŚ Henryk             10  7  7  6  7  7  7  0  41           9102.70 
     25 SAJDOK Stanisław       10  7  7  5  4  7  7  1  38   455.09  8971.94 
     26 JANIK Henryk            9  -  7  5  6  7  7  2  34   900.75  8577.94 
     27 WIDUCH Dariusz          9  -  7  5  7  7  7  2  35   885.66  8467.07 
     28 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  -  -  35           8346.43 
     29 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  7  5  3  7  -  36           8017.26 
     30 GÓREK STEFAN            2  7  7  7  7  7  1  -  36           7770.15 
     31 NYCZ EDWARD             9  -  6  3  6  7  7  1  30   490.00  7721.58 
     32 TURCZYK Andrzej         9  -  7  7  7  7  4  -  32           7018.50 
     33 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  7  7  0  6  1  7  2  30   955.48  7007.72 
     34 WIESIOŁEK MARIAN        2  7  7  7  5  5  -  -  31           6483.38 
     35 MORAWSKI Jan            7  -  7  7  7  6  2  -  29           6361.46 
     36 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  -  -  -  28           6134.80 
     37 MADEJ Stanisław         9  7  7  7  2  2  5  -  30           5960.37 
     38 MROWIŃSKI Ryszard       7  6  -  7  6  0  6  -  25           5836.53 
     39 ŚWIERKOT Marek         10  7  7  7  5  4  -  -  30           5575.38 
     40 PASZEK Wincenty         7  7  7  7  -  2  4  -  27           5538.03 
     41 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  4  7  2  -  -  27           5427.48 
     42 WAŁACH Rufin            9  7  7  3  -  6  2  0  25           5197.65 
     43 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  6  2  4  -  -  26           5188.76 
     44 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  -  7  3  7  6  -  -  23           4919.69 
     45 CHMIEL Robert           2  7  7  6  4  -  -  -  24           4775.95 
     46 TRZOP Mieczysław        9  7  7  7  5  -  -  -  26           4703.53 
     47 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  5  1  2  2  7  0  20           4686.32 
     48 POGORZAŁEK Alfred       7  7  7  2  3  -  -  -  19           3699.06 
     49 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  5  1  0  -  -  20           3605.54 
     50 BEDNARZ Henryk          9  7  7  1  1  0  2  -  18           3434.57 
     51 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  -  2  4  7  -  0  13           3155.88 
     52 MŁOCEK Zygmunt          8  5  6  7  -  -  -  -  18           2941.94 
     53 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  -  -  -  -  -  14           2891.46 
     54 KOFEL Jan               9  -  7  0  2  0  4  -  13           2865.47 
     55 LAZAR MARIAN            8  6  4  4  -  -  -  -  14           2039.65 
     56 TOMASZKIEWICZ Karol     2  2  2  0  1  0  2  0   7           1437.20 
     57 BRYŁKA EDMUND           7  2  -  -  -  -  -  -   2            327.38 
     58 DUDA Henryk            10  -  -  1  -  -  -  -   1            140.47 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 7
   +----+----------------------+--+---------------+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|OBRĄCZKA RODOWA|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+---------------+----+--------+--------+
       1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5908   7   2016.49  1488.68
       2 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3051   6   1869.76  1373.16
       3 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-17-1018   6   1824.77  1371.69
       4 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3004   7   1786.51  1490.16
       5 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-17- 222   6   1735.17  1307.99
       6 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3026   6   1706.07  1373.16
       7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5945   6   1677.68  1371.87
       8 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-17-1984   6   1675.47  1392.38
       9 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-17-1001   6   1674.73  1371.69
      10 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-17-1041   6   1668.70  1211.16
      11 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3055   6   1668.49  1373.16
      12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5962   6   1651.65  1371.87
      13 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-17-1974   6   1651.20  1392.38
      14 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-17-1955   5   1605.33  1272.20
      15 LACH Stanisław          7 PL-0124-17- 583   6   1585.91  1324.79
      16 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4433   5   1573.08  1203.12
      17 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-17- 201   5   1562.61  1254.93
      18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-7999   6   1531.77  1346.60
      19 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-17-2806   6   1522.66  1268.01
      20 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-17-2847   5   1519.02  1229.62
      21 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-17- 331   5   1498.62  1229.59
      22 TARGOSZ Władysław       8 PL-0124-17-4129   5   1488.25  1227.33
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5933   5   1463.56  1191.46
      24 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3099   5   1448.96  1192.43
      25 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-17-1017   5   1429.46  1191.23
      26 RADZIEJEWSKI JERZY      9 PL-0124-17-6321   5   1420.05  1144.07
      27 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3042   5   1416.17  1192.43
      28 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3023   5   1415.59  1152.40
      29 JANIK Henryk            9 PL-0124-17-6404   5   1380.22  1238.53
      30 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3414   6   1360.13  1020.63
      31 CYRA Andrzej           10 PL-0124-17-2460   5   1357.68  1147.63
      32 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1631   4   1350.12  1046.98
      33 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3470   4   1344.10  1052.82
      34 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3087   6   1343.49  1055.34
      35 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-17-1407   6   1294.53  1003.95
      36 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4440   4   1292.49   988.16
      37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5944   5   1291.40   937.20
      38 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4477   5   1291.39  1139.67
      39 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0125-17-  86   4   1281.11  1022.50
      40 TARGOSZ Władysław       8 PL-0124-17-4130   6   1280.37  1020.70
      41 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5959   5   1276.42   937.20
      42 ŻOŁNECZKO Dawid         9 PL-0124-17-6135   5   1275.64  1152.76
      43 TARGOSZ Władysław       8 PL-0124-17-3445   4   1264.18  1052.87
      44 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4438   4   1263.95  1091.67
      45 MENDRYS Andrzej         8 PL-0124-17-4037   4   1260.78   949.42
      46 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1633   4   1259.46  1006.86
      47 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1059   5   1257.97   901.52
      48 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3417   4   1247.32  1028.00
      49 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4470   4   1237.76   988.16
      50 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1074   5   1227.79   877.04
      51 HOLEWA Edmund          10 PL-0124-17-2331   5   1226.87   926.94
      52 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-17-1644   4   1222.75  1001.66
      53 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1769   4   1221.44  1022.50
      54 CYRA Andrzej           10 PL-0124-17-2449   4   1215.40  1071.62
      55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5952   5   1212.47   937.20
      56 RADZIEJEWSKI JERZY      9 PL-0124-17-6320   5   1209.30  1080.67
      57 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1051   5   1208.67   901.52
      58 CYRA Andrzej           10 PL-0124-17-2467   4   1207.08   967.98
      59 MENDRYS Andrzej         8 PL-0124-17-4062   4   1203.99   987.75
      60 JANIK Henryk            9 PL-0124-17-6082   4   1198.54  1061.67
      61 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-17-1403   5   1190.96   895.37
      62 LACH Stanisław          7 PL-0124-17- 617   4   1190.23   944.83
      63 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-17-1982   4   1187.87   834.32
      64 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-17-2850   5   1182.89   937.02
      65 LACH Stanisław          7 PL-0124-17- 552   5   1180.81   897.56
      66 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 PL-0124-17-1432   5   1179.26  1027.19
      67 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-17-1902   5   1178.77   954.50
      68 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3459   5   1172.21   909.25
      69 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 PL-0163-17-8377   4   1170.34  1007.58
      70 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3407   5   1166.90   909.25
      71 NYCZ EDWARD             9 PL-0124-17-7119   3   1164.40   923.10
      72 LACH Stanisław          7 PL-0124-17- 574   5   1161.80   897.56
      73 WIDERA Jan              7 PL-0124-17- 169   5   1161.65   756.09
      74 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1786   5   1159.01   901.52
      75 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1389-17- 214   4   1157.91   820.34
      76 LACH Stanisław          7 PL-0112-17-4777   5   1157.37   897.56
      77 SZLACHTA Jan            2 PL-0124-17-1331   5   1156.81   737.70
      78 WIDERA Jan              7 PL-0124-17- 152   5   1156.22   814.47
      79 KWIOTEK Andrzej         2 PL-0124-17-1298   5   1155.24   897.68
      80 SAJDOK Stanisław       10 PL-0124-17-2592   4   1154.04   973.80
      81 HOLEWA Edmund          10 PL-0124-17-2328   4   1151.04   962.24
      82 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3465   4   1138.23   949.66
      83 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-17-2822   4   1136.37  1049.24
      84 NYCZ EDWARD             9 PL-0124-17-7115   4   1135.95   781.99
      85 PAJĄK Gotfryd          10 DV-1704-17-1009   5   1133.52   937.10
      86 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5954   5   1132.33   937.20
      87 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1072   5   1128.49   739.80
      88 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-17-1935   5   1127.50   954.50
      89 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-17-2841   3   1125.70   932.47
      90 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-17-4029   3   1120.90   876.15
      91 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5931   4   1120.01   820.39
      92 STABIK HENRYK          10 PL-0124-17-3104   4   1119.30  1050.07
      93 GÓRNICKI Jerzy          7 PL-0124-17-4890   4   1118.28   790.34
      94 PISZCZEK Stanisław      8 PL-0124-17-3987   3   1112.30   837.87
      95 RADZIEJEWSKI JERZY      9 PL-0124-17-6313   4   1111.13  1003.62
      96 RADZIEJEWSKI JERZY      9 PL-0124-17-6327   4   1109.92  1003.62
      97 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1749   3   1107.92   912.52
      98 SOBAŁA Tadeusz          7 PL-0124-17- 125   4   1107.43   735.18
      99 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 PL-0124-17-1981   5   1106.33   954.50
     100 TARGOSZ Władysław       8 PL-0124-17-4091   5   1104.87   748.00
     101 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4431   5   1095.58   749.34
     102 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4426   3   1093.07   876.71
     103 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3456   4   1089.53   773.05
     104 GÓRNICKI Jerzy          7 PL-0124-17-4888   5   1087.71   899.99
     105 MYDLAK Józef            2 PL-0124-17-1419   5   1082.96   870.55
     106 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3464   4   1079.93   949.66
     107 GAWEŁCZYK-RUS           2 PL-0124-17-1076   5   1075.91   739.80
     108 GÓREK STEFAN            2 PL-0124-17-1101   5   1075.22   748.20
     109 LACH Stanisław          7 PL-0124-17- 579   5   1074.88   735.90
     110 RADZIEJEWSKI JERZY      9 PL-0124-17-6309   4   1074.63  1003.62
     111 HOLEWA Edmund          10 PL-0124-17-2370   4   1064.75   748.39
     112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 PL-0124-17-5929   3   1063.26   892.52
     113 PUDEŁKO Józef          10 PL-0124-17-2842   5   1061.21   833.37
     114 LACH Stanisław          7 PL-0124-17- 619   5   1057.93   735.90
     115 FIJOŁEK Mirosław        8 PL-0124-17-3410   4   1054.74   891.52
     116 SUJKA Bogdan            8 PL-0124-17-4462   4   1050.82   773.73

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  5 konk.  2523.59 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   -  5 konk.  2457.55 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  4 konk.  2006.23 pkt.
           TARGOSZ Władysław        sek  8   -  4 konk.  1899.63 pkt.
           RADZIEJEWSKI JERZY       sek  9   -  4 konk.  1808.11 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  5 konk.  2584.91 pkt.
           GAWEŁCZYK-RUS            sek  2   -  5 konk.  2562.26 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  5 konk.  2548.12 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   -  5 konk.  2489.63 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  5 konk.  2464.14 pkt.