LISTA KONKURSOWA 01/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

              LEWIN BRZESKI

       ¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 29.04.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 113520 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 17°37'19.0"-50°45'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 60
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2703
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 901
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 541
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 676
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 8:23:32
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1168.84 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 8:38:13
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 990.84 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.17m.26s.

                    -¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦¦T¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¬
                    -    SEKCJA     -Hod-WłGoł-Konk.-% Ngr-
                    +¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦+¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦+
                    -DAB            - 12-  507-  181- 35.7-
                    -BRYNOW         - 13-  486-  134- 27.6-
                    -PANEWNIKI      -  8-  329-  129- 39.2-
                    -PIOTROWICE     - 16-  740-  236- 31.9-
                    -PODLESIE       - 11-  641-  221- 34.5-
                    +¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦+¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦+
                    - RAZEM ODDZIAŁ - 60- 2703-  901- 33.3-
                    L¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦+¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦-


-¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦¦T¦T¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¬
-Lp.-NAZWISKO HODOWCY      -s.-  W- K- S-S-T PRZYL.-V/Tskor.-COEFIC-PUNKTY-ODLEGŁ-
+¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦¦+¦+¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦¦+
   1 TURCZYK Andrzej         9  82-34-10 S  8:23:32  1168.84   0.37 213.41 115170
   2 KOZAK KRZYSZTOF         7  45-17-10 S  8:23:54  1166.73   0.74 213.30 115390
   3 TURCZYK Andrzej         9  < 2>   7 -  8:24:05  1162.36   1.11 213.19 115170
   4 MACIEJA Zygmunt         2  66-35-10 -  8:21:14  1162.07   1.48 213.08 111830
   5 SZLACHTA Jan            2  63-34-10 -  8:21:33  1160.44   1.85 212.97 112040
   6 MACIEJA Zygmunt         2  < 2>   8 S  8:21:24  1160.06   2.22 212.85 111830
   7 TURCZYK Andrzej         9  < 3>  10 S  8:24:31  1157.29   2.59 212.74 115170
   8 MACIEJA Zygmunt         2  < 3>  70 S  8:21:38  1157.26   2.96 212.63 111830
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 109-46-10 S  8:25:12  1157.19   3.33 212.52 115950
  10 TURCZYK Andrzej         9  < 4>  28 S  8:24:32  1157.10   3.70 212.41 115170
  11 NYCZ EDWARD             9  42-25-10 S  8:23:20  1156.98   4.07 212.30 113770
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  13 S  8:25:15  1156.61   4.44 212.19 115950
  13 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  45 -  8:25:16  1156.42   4.81 212.08 115950
  14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  82-32-10 S  8:25:31  1155.03   5.18 211.97 116100
  15 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  63-27-10 S  8:23:46  1154.84   5.55 211.86 114060
  16 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2>  32 S  8:24:56  1154.67   5.92 211.74 115390
  17 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2>  62 -  8:23:48  1154.45   6.29 211.63 114060
  18 TEODORCZYK Zdzisław     9  38-28-10 S  8:23:03  1153.90   6.66 211.52 113140
  19 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  89-62-10 S  8:27:46  1152.71   7.03 211.41 118460
  20 GÓRNICKI Jerzy          7  50- 9- 9 S  8:21:37  1152.18   7.40 211.30 111320
  21 WIDUCH Dariusz          9  59-12- 0 -  8:24:39  1149.93   7.77 211.19 114590
  22 BITTMANN Grzegorz       9  43-21-10 S  8:22:59  1149.58   8.14 211.08 112640
  23 PISZCZEK Stanisław      8  36-22-10 S  8:22:16  1148.80   8.51 210.97 111740
  24 SZLACHTA Jan            2  < 2>  40 S  8:22:33  1148.54   8.88 210.86 112040
  25 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 128 -  8:24:51  1147.62   9.25 210.75 114590
  26 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  27 S  8:28:20  1146.39   9.62 210.63 118460
  27 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  29 -  8:28:27  1145.09   9.99 210.52 118460
  28 TURCZYK Andrzej         9  < 5>  44 S  8:25:38  1144.45  10.36 210.41 115170
  29 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  38 -  8:28:32  1144.17  10.73 210.30 118460
  30 FIJOŁEK Mirosław        8  65-27-10 S  8:23:08  1143.14  11.10 210.19 112180
  31 DRZEWIECKI R            7  58-32-10 S  8:24:33  1141.64  11.47 210.08 113650
  32 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3>  75 S  8:26:07  1141.16  11.84 209.97 115390
  33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  35 S  8:26:45  1141.03  12.21 209.86 116100
  34 STABIK HENRYK          10  51-20-10 S  8:26:54  1138.57  12.58 209.75 116020
  35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  43 S  8:27:10  1136.38  12.95 209.64 116100
  36 PAJĄK Gotfryd          10  97-46-10 S  8:27:12  1133.66  13.32 209.52 115860
  37 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  68 S  8:27:16  1132.92  13.69 209.41 115860
  38 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5>  41 S  8:29:36  1132.51  14.06 209.30 118460
  39 CYRA Andrzej           10 103-34-10 S  8:26:55  1132.40  14.43 209.19 115410
  40 SZLACHTA Jan            2  < 3>  53 S  8:24:04  1130.96  14.80 209.08 112040
  41 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6>  55 S  8:29:45  1130.88  15.17 208.97 118460
  42 DRZEWIECKI R            7  < 2>  47 S  8:25:30  1130.85  15.54 208.86 113650
  43 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  50 S  8:27:40  1130.84  15.91 208.75 116100
  44 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  49 S  8:26:55  1130.04  16.28 208.64 115170
  45 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  51 -  8:27:38  1129.75  16.65 208.53 115950
  46 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  29-10-10 S  8:22:07  1129.36  17.02 208.41 109680
  47 DRZEWIECKI R            7  < 3>  69 S  8:25:38  1129.35  17.39 208.30 113650
  48 STABIK HENRYK          10  < 2>  65 S  8:27:45  1129.15  17.76 208.19 116020
  49 TURCZYK Andrzej         9  < 7>  58 S  8:27:00  1129.12  18.13 208.08 115170
  50 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  57 -  8:27:52  1128.65  18.50 207.97 116100
  51 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>  82 S  8:27:48  1127.92  18.87 207.86 115950
  52 MENDRYS Andrzej         8  49-22-10 S  8:23:42  1127.76  19.24 207.75 111310
  53 SZLACHTA Jan            2  < 4>  54 S  8:24:21  1127.73  19.61 207.64 112040
  54 SZLACHTA Jan            2  < 5> 154 S  8:24:23  1127.35  19.98 207.53 112040
  55 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7>  56 S  8:30:07  1126.94  20.35 207.42 118460
  56 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8>  67 -  8:30:09  1126.58  20.72 207.30 118460
  57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  59 S  8:28:04  1126.46  21.09 207.19 116100
  58 TURCZYK Andrzej         9  < 8>  64 S  8:27:15  1126.36  21.46 207.08 115170
  59 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7> 110 -  8:28:07  1125.91  21.83 206.97 116100
  60 BRYŁKA EDMUND           7  40- 5- 5 S  8:24:14  1125.73  22.20 206.86 111710
  61 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 126 S  8:23:53  1125.67  22.57 206.75 111310
  62 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3>  63 S  8:26:20  1125.59  22.94 206.64 114060
  62 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 130 -  8:26:20  1125.59  22.94 206.64 114060
  64 TURCZYK Andrzej         9  < 9>  90 S  8:27:22  1125.07  23.68 206.42 115170
  65 STABIK HENRYK          10  < 3> 143 S  8:28:09  1124.77  24.05 206.31 116020
  66 CYRA Andrzej           10  < 2>  73 S  8:27:37  1124.67  24.42 206.19 115410
  67 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9>  74 -  8:30:21  1124.44  24.79 206.08 118460
  68 PAJĄK Gotfryd          10  < 3> 107 S  8:28:04  1124.13  25.16 205.97 115860
  69 DRZEWIECKI R            7  < 4>  95 S  8:26:07  1123.95  25.53 205.86 113650
  70 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 208 S  8:24:38  1122.42  25.90 205.75 111830
  71 TARGOSZ Władysław       8  43-26-10 S  8:25:00  1122.00  26.27 205.64 112200
  72 FICEK Jan               9  37- 7- 7 S  8:28:09  1120.99  26.64 205.53 115630
  73 CYRA Andrzej           10  < 3> 138 S  8:27:58  1120.85  27.01 205.42 115410
  74 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10>  79 S  8:30:42  1120.72  27.38 205.31 118460
  75 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4>  78 S  8:28:02  1119.93  27.75 205.20 115390
  76 GAWEŁCZYK-RUS           2  44-20-10 S  8:24:47  1119.73  28.12 205.08 111730
  77 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 112 S  8:25:14  1119.39  28.49 204.97 112200
  78 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5>  94 S  8:28:09  1118.66  28.86 204.86 115390
  79 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11>  88 -  8:30:58  1117.90  29.23 204.75 118460
  80 NYCZ EDWARD             9  < 2>  84 S  8:26:47  1117.77  29.60 204.64 113770
  81 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 198 S  8:24:58  1117.67  29.97 204.53 111730
  82 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>  83 -  8:28:47  1117.23  30.34 204.42 115950
  82 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7>  86 -  8:28:47  1117.23  30.34 204.42 115950
  84 NYCZ EDWARD             9  < 3>  96 S  8:26:51  1117.04  31.08 204.20 113770
  85 SUJKA Bogdan            8  35-17-10 S  8:24:52  1116.99  31.45 204.09 111550
  86 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8>  89 -  8:28:51  1116.51  31.82 203.98 115950
  87 BITTMANN Grzegorz       9  < 2>  91 S  8:25:54  1116.35  32.19 203.86 112640
  88 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12>  92 S  8:31:08  1116.14  32.56 203.75 118460
  89 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9>  93 -  8:28:54  1115.98  32.93 203.64 115950
  90 TURCZYK Andrzej         9  <10> 136 S  8:28:13  1115.81  33.30 203.53 115170
  91 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 100 S  8:25:57  1115.80  33.67 203.42 112640
  92 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13>  99 S  8:31:12  1115.44  34.04 203.31 118460
  92 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 133 S  8:28:57  1115.44  34.04 203.31 115950
  94 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 200 S  8:28:27  1115.42  34.78 203.09 115390
  95 DRZEWIECKI R            7  < 5>  97 S  8:26:55  1115.13  35.15 202.98 113650
  96 NYCZ EDWARD             9  < 4> 104 S  8:27:07  1114.12  35.52 202.87 113770
  97 DRZEWIECKI R            7  < 6> 102 S  8:27:01  1114.03  35.89 202.75 113650
  98 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 131 S  8:25:19  1113.87  36.26 202.64 111740
  98 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 109 S  8:31:21  1113.87  36.26 202.64 118460
 100 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 101 S  8:26:11  1113.23  37.00 202.42 112640
 101 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 144 S  8:26:14  1112.68  37.37 202.31 112640
 102 DRZEWIECKI R            7  < 7> 129 S  8:27:09  1112.58  37.74 202.20 113650
 103 KWIOTEK Andrzej         2  53-19-10 S  8:25:32  1112.37  38.11 202.09 111830
 104 NYCZ EDWARD             9  < 5> 150 S  8:27:18  1112.12  38.48 201.98 113770
 105 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 146 S  8:25:35  1111.81  38.85 201.87 111830
 106 CHMIEL Robert           2  38-10-10 S  8:26:35  1111.80  39.22 201.76 112940
 107 PAJĄK Gotfryd          10  < 4> 108 -  8:29:13  1111.72  39.59 201.64 115860
 107 PAJĄK Gotfryd          10  < 5> 111 -  8:29:13  1111.72  39.59 201.64 115860
 109 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 119 S  8:31:36  1111.26  40.33 201.42 118460
 110 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 117 S  8:29:31  1110.83  40.70 201.31 116100
 111 PAJĄK Gotfryd          10  < 6> 113 S  8:29:20  1110.48  41.07 201.20 115860
 112 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 114 S  8:26:03  1110.34  41.44 201.09 112200
 113 PAJĄK Gotfryd          10  < 7> 211 -  8:29:21  1110.30  41.81 200.98 115860
 114 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 115 S  8:26:05  1109.98  42.18 200.87 112200
 115 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 120 S  8:26:06  1109.79  42.55 200.76 112200
 116 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2> 188 S  8:26:05  1109.78  42.92 200.65 112180
 117 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 132 S  8:29:38  1109.59  43.29 200.53 116100
 118 HOLEWA Edmund          10  59-20-10 S  8:27:18  1109.58  43.66 200.42 113510
 119 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 121 -  8:31:46  1109.52  44.03 200.31 118460
 120 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 125 S  8:26:08  1109.43  44.40 200.20 112200
 121 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 127 S  8:31:47  1109.35  44.77 200.09 118460
 122 SUJKA Bogdan            8  < 2> 155 S  8:25:34  1109.21  45.14 199.98 111550
 123 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  38- 8- 8 S  8:26:44  1108.88  45.50 199.87 112810
 124 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 137 S  8:23:55  1108.81  45.87 199.76 109680
 125 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 171 S  8:26:12  1108.70  46.24 199.65 112200
 126 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 166 S  8:25:24  1108.67  46.61 199.54 111310
 127 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 157 -  8:31:55  1107.97  46.98 199.42 118460
 128 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 424 -  8:28:27  1107.69  47.35 199.31 114590
 129 DRZEWIECKI R            7  < 8> 180 S  8:27:39  1107.16  47.72 199.20 113650
 130 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 163 S  8:28:02  1107.02  48.09 199.09 114060
 131 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 135 S  8:25:57  1106.88  48.46 198.98 111740
 132 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 142 -  8:29:56  1106.42  48.83 198.87 116100
 133 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 141 S  8:29:49  1106.22  49.20 198.76 115950
 134 HOLEWA Edmund          10  < 2> 149 S  8:27:37  1106.16  49.57 198.65 113510
 135 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 140 S  8:26:01  1106.15  49.94 198.54 111740
 136 TURCZYK Andrzej         9  <11> 175 -  8:29:09  1105.81  50.31 198.43 115170
 137 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3> 230 S  8:24:12  1105.65  50.68 198.31 109680
 138 CYRA Andrzej           10  < 4> 178 S  8:29:23  1105.64  51.05 198.20 115410
 139 MROWIŃSKI Ryszard       7  18- 9- 9 S  8:26:47  1104.90  51.42 198.09 112460
 140 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 314 S  8:26:11  1104.33  51.79 197.98 111740
 141 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 151 -  8:30:01  1104.11  52.16 197.87 115950
 142 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 237 -  8:30:12  1103.61  52.53 197.76 116100
 143 STABIK HENRYK          10  < 4> 257 -  8:30:08  1103.55  52.90 197.65 116020
 144 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 152 S  8:27:05  1103.41  53.27 197.54 112640
 145 CHMIEL Robert           2  < 2> 172 S  8:27:22  1103.29  53.64 197.43 112940
 146 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 197 S  8:26:23  1103.04  54.01 197.32 111830
 147 RADZIEJEWSKI JERZY      9  43-11-10 S  8:29:27  1102.63  54.38 197.20 115170
 148 FICEK Jan               9  < 2> 714 S  8:29:54  1102.29  54.75 197.09 115630
 149 HOLEWA Edmund          10  < 3> 195 S  8:28:00  1102.04  55.12 196.98 113510
 150 NYCZ EDWARD             9  < 6> 160 S  8:28:15  1101.89  55.49 196.87 113770
 151 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13> 177 -  8:30:15  1101.66  55.86 196.76 115950
 152 BITTMANN Grzegorz       9  < 7> 204 S  8:27:18  1101.08  56.23 196.65 112640
 153 MYDLAK Józef            2  30-15-10 S  8:24:38  1100.84  56.60 196.54 109680
 154 SZLACHTA Jan            2  < 6> 156 S  8:26:47  1100.77  56.97 196.43 112040
 155 SUJKA Bogdan            8  < 3> 298 S  8:26:21  1100.64  57.34 196.32 111550
 156 SZLACHTA Jan            2  < 7> 158 S  8:26:48  1100.59  57.71 196.21 112040
 157 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 173 S  8:32:40  1100.25  58.08 196.09 118460
 158 SZLACHTA Jan            2  < 8> 161 S  8:26:50  1100.23  58.45 195.98 112040
 159 WITKIEWICZ Marek        2  29-11-10 S  8:25:05  1100.08  58.82 195.87 110100
 160 NYCZ EDWARD             9  < 7> 225 S  8:28:27  1099.76  59.19 195.76 113770
 161 SZLACHTA Jan            2  < 9> 168 S  8:26:54  1099.51  59.56 195.65 112040
 162 POGORZAŁEK Alfred       7  42-13-10 S  8:29:59  1099.13  59.93 195.54 115390
 163 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 299 S  8:28:48  1098.84  60.30 195.43 114060
 164 WITKIEWICZ Marek        2  < 2> 194 S  8:25:12  1098.80  60.67 195.32 110100
 165 STABIK Gabriela        10  37-11-10 S  8:30:39  1098.15  61.04 195.21 116020
 166 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 227 S  8:26:22  1098.09  61.41 195.10 111310
 167 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 233 S  8:30:06  1097.91  61.78 194.99 115390
 168 SZLACHTA Jan            2  <10> 170 S  8:27:03  1097.89  62.15 194.87 112040
 169 STABIK Gabriela        10  < 2> 355 S  8:30:41  1097.81  62.52 194.76 116020
 170 SZLACHTA Jan            2  <11> 189 -  8:27:05  1097.54  62.89 194.65 112040
 171 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 182 S  8:27:14  1097.49  63.26 194.54 112200
 172 CHMIEL Robert           2  < 3> 174 S  8:27:55  1097.39  63.63 194.43 112940
 173 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 193 S  8:32:59  1097.02  64.00 194.32 118460
 174 CHMIEL Robert           2  < 4> 334 S  8:27:58  1096.86  64.37 194.21 112940
 174 TURCZYK Andrzej         9  <12> 206 -  8:30:00  1096.86  64.37 194.21 115170
 176 MYDLAK Józef            2  < 2> 183 S  8:25:02  1096.43  65.11 193.99 109680
 177 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14> 179 S  8:30:46  1096.28  65.48 193.88 115950
 178 CYRA Andrzej           10  < 5> 245 S  8:30:18  1096.01  65.85 193.76 115410
 179 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 181 -  8:30:50  1095.59  66.22 193.65 115950
 180 DRZEWIECKI R            7  < 9> 190 S  8:28:45  1095.42  66.59 193.54 113650
 181 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 185 S  8:30:53  1095.07  66.96 193.43 115950
 182 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 184 S  8:27:28  1094.99  67.33 193.32 112200
 183 MYDLAK Józef            2  < 3> 380 S  8:25:10  1094.98  67.70 193.21 109680
 184 TARGOSZ Władysław       8  <10> 186 S  8:27:29  1094.81  68.07 193.10 112200
 185 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 187 -  8:30:56  1094.56  68.44 192.99 115950
 186 TARGOSZ Władysław       8  <11> 275 -  8:27:32  1094.28  68.81 192.88 112200
 187 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 223 -  8:30:58  1094.21  69.18 192.77 115950
 188 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 192 S  8:27:32  1094.08  69.55 192.65 112180
 189 SZLACHTA Jan            2  <12> 216 S  8:27:26  1093.78  69.92 192.54 112040
 190 DRZEWIECKI R            7  <10> 218 S  8:28:58  1093.14  70.29 192.43 113650
 191 PUDEŁKO Józef          10  46-14-10 S  8:31:11  1093.02  70.66 192.32 116060
 192 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 201 S  8:27:39  1092.84  71.03 192.21 112180
 193 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 202 S  8:33:24  1092.80  71.40 192.10 118460
 193 WITKIEWICZ Marek        2  < 3> 305 S  8:25:45  1092.80  71.40 192.10 110100
 195 HOLEWA Edmund          10  < 4> 212 S  8:28:55  1092.32  72.14 191.88 113510
 196 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 350 S  8:30:27  1092.18  72.51 191.77 115170
 197 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 270 S  8:27:25  1091.91  72.88 191.66 111830
 198 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 210 S  8:27:23  1091.29  73.25 191.54 111730
 199 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  41- 8- 8 S  8:29:24  1091.28  73.62 191.43 113930
 200 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 336 S  8:30:48  1090.64  73.99 191.32 115390
 201 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 219 S  8:27:54  1090.18  74.36 191.21 112180
 202 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 207 S  8:33:42  1089.79  74.73 191.10 118460
 203 POŁĄCZAK Mieczysław     2  52-14-10 S  8:27:45  1089.73  75.10 190.99 111970
 204 BITTMANN Grzegorz       9  < 8> 231 S  8:28:24  1089.36  75.47 190.88 112640
 205 MŁOCEK Zygmunt          8  46- 9- 8 S  8:25:24  1088.94  75.84 190.77 109330
 206 TURCZYK Andrzej         9  <13> 242 S  8:30:46  1088.91  76.21 190.66 115170
 207 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 213 S  8:33:48  1088.79  76.58 190.55 118460
 208 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 220 -  8:27:44  1088.55  76.95 190.43 111830
 209 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 232 S  8:27:52  1088.50  77.32 190.32 111970
 210 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 214 S  8:27:39  1088.46  77.69 190.21 111730
 211 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 217 -  8:31:27  1088.40  78.06 190.10 115860
 212 HOLEWA Edmund          10  < 5> 226 S  8:29:18  1088.30  78.43 189.99 113510
 213 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 215 S  8:33:51  1088.29  78.80 189.88 118460
 214 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 310 S  8:27:40  1088.28  79.17 189.77 111730
 215 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 236 S  8:33:52  1088.12  79.54 189.66 118460
 215 SZLACHTA Jan            2  <13> 224 S  8:27:58  1088.12  79.54 189.66 112040
 217 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 268 S  8:31:29  1088.06  80.28 189.44 115860
 218 DRZEWIECKI R            7  <11> 222 S  8:29:28  1087.91  80.65 189.32 113650
 219 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 254 S  8:28:07  1087.89  81.02 189.21 112180
 220 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 221 S  8:27:51  1087.31  81.39 189.10 111830
 221 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 238 -  8:27:52  1087.14  81.76 188.99 111830
 222 DRZEWIECKI R            7  <12> 234 S  8:29:33  1087.04  82.13 188.88 113650
 223 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 252 S  8:31:41  1086.86  82.50 188.77 115950
 224 SZLACHTA Jan            2  <14> 253 -  8:28:07  1086.54  82.87 188.66 112040
 225 NYCZ EDWARD             9  < 8> 264 S  8:29:44  1086.28  83.24 188.55 113770
 226 HOLEWA Edmund          10  < 6> 335 -  8:29:30  1086.22  83.61 188.44 113510
 227 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 228 S  8:27:29  1086.13  83.98 188.33 111310
 227 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 229 S  8:27:29  1086.13  83.98 188.33 111310
 227 MENDRYS Andrzej         8  < 7> 345 S  8:27:29  1086.13  83.98 188.33 111310
 230 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 425 S  8:25:59  1086.12  85.09 187.99 109680
 231 BITTMANN Grzegorz       9  < 9> 247 S  8:28:43  1086.04  85.46 187.88 112640
 232 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 325 S  8:28:07  1085.86  85.83 187.77 111970
 233 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 280 S  8:31:16  1085.85  86.20 187.66 115390
 234 DRZEWIECKI R            7  <13> 235 -  8:29:42  1085.48  86.57 187.55 113650
 235 DRZEWIECKI R            7  <14> 239 -  8:29:43  1085.31  86.94 187.44 113650
 236 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 240 S  8:34:09  1085.30  87.31 187.33 118460
 237 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 248 S  8:31:59  1085.22  87.68 187.22 116100
 238 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 244 S  8:28:03  1085.20  88.05 187.10 111830
 239 DRZEWIECKI R            7  <15> 246 -  8:29:44  1085.14  88.42 186.99 113650
 240 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 249 -  8:34:10  1085.13  88.79 186.88 118460
 241 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 255 S  8:29:16  1085.10  89.16 186.77 113140
 242 TURCZYK Andrzej         9  <14> 243 S  8:31:09  1084.97  89.53 186.66 115170
 242 TURCZYK Andrzej         9  <15> 320 -  8:31:09  1084.97  89.53 186.66 115170
 244 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 263 S  8:28:05  1084.85  90.27 186.44 111830
 245 CYRA Andrzej           10  < 6> 294 -  8:31:24  1084.68  90.64 186.33 115410
 246 DRZEWIECKI R            7  <16> 262 -  8:29:48  1084.45  91.01 186.22 113650
 247 BITTMANN Grzegorz       9  <10> 259 S  8:28:53  1084.29  91.38 186.11 112640
 248 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 250 S  8:32:05  1084.20  91.75 186.00 116100
 249 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 271 S  8:34:16  1084.14  92.12 185.88 118460
 250 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 251 S  8:32:06  1084.03  92.49 185.77 116100
 250 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 260 S  8:32:06  1084.03  92.49 185.77 116100
 252 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 256 -  8:31:59  1083.81  93.23 185.55 115950
 253 SZLACHTA Jan            2  <15> 267 -  8:28:23  1083.73  93.60 185.44 112040
 254 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 258 S  8:28:31  1083.69  93.97 185.33 112180
 255 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 273 S  8:29:25  1083.54  94.34 185.22 113140
 256 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 261 S  8:32:01  1083.48  94.71 185.11 115950
 257 STABIK HENRYK          10  < 5> 287 S  8:32:05  1083.46  95.08 185.00 116020
 258 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 300 S  8:28:33  1083.34  95.45 184.89 112180
 259 BITTMANN Grzegorz       9  <11> 269 -  8:28:59  1083.25  95.82 184.77 112640
 260 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 382 -  8:32:12  1083.02  96.19 184.66 116100
 261 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 308 -  8:32:04  1082.97  96.56 184.55 115950
 262 DRZEWIECKI R            7  <17> 265 -  8:29:58  1082.72  96.93 184.44 113650
 263 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 279 -  8:28:18  1082.58  97.30 184.33 111830
 264 NYCZ EDWARD             9  < 9> 356 S  8:30:07  1082.32  97.67 184.22 113770
 265 DRZEWIECKI R            7  <18> 266 -  8:30:02  1082.04  98.04 184.11 113650
 266 DRZEWIECKI R            7  <19> 290 -  8:30:04  1081.69  98.41 184.00 113650
 267 SZLACHTA Jan            2  <16> 274 -  8:28:36  1081.47  98.78 183.89 112040
 268 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 278 S  8:32:08  1081.46  99.15 183.78 115860
 269 BITTMANN Grzegorz       9  <12> 378 -  8:29:11  1081.17  99.52 183.66 112640
 270 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 272 S  8:28:27  1081.01  99.89 183.55 111830
 271 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 277 S  8:34:36  1080.84 100.26 183.44 118460
 272 KWIOTEK Andrzej         2  < 6> 285 S  8:28:30  1080.48 100.63 183.33 111830
 273 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 283 S  8:29:44  1080.27 101.00 183.22 113140
 274 SZLACHTA Jan            2  <17> 292 -  8:28:43  1080.25 101.37 183.11 112040
 275 TARGOSZ Władysław       8  <12> 276 -  8:28:54  1079.88 101.74 183.00 112200
 275 TARGOSZ Władysław       8  <13> 331 -  8:28:54  1079.88 101.74 183.00 112200
 277 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 284 S  8:34:43  1079.69 102.48 182.78 118460
 278 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 293 S  8:32:20  1079.44 102.85 182.67 115860
 278 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 349 -  8:28:36  1079.44 102.85 182.67 111830
 280 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 465 S  8:31:56  1079.08 103.59 182.44 115390
 281 ŻOŁNECZKO Dawid         9  22- 3- 3 S  8:33:16  1078.73 103.96 182.33 116790
 282 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 363 S  8:29:18  1078.24 104.33 182.22 112460
 283 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 286 S  8:29:56  1078.21 104.70 182.11 113140
 284 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31> 296 S  8:34:53  1078.05 105.07 182.00 118460
 285 KWIOTEK Andrzej         2  < 7> 374 S  8:28:45  1077.88 105.44 181.89 111830
 286 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 289 S  8:29:58  1077.87 105.81 181.78 113140
 287 STABIK HENRYK          10  < 6> 288 C  8:32:39  1077.75 106.18 181.67 116020
 287 STABIK HENRYK          10  < 7> 426 S  8:32:39  1077.75 106.18 181.67 116020
 289 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 318 S  8:29:59  1077.70 106.92 181.44 113140
 290 DRZEWIECKI R            7  <20> 291 -  8:30:30  1077.25 107.29 181.33 113650
 291 DRZEWIECKI R            7  <21> 324 -  8:30:32  1076.91 107.66 181.22 113650
 292 SZLACHTA Jan            2  <18> 327 -  8:29:05  1076.45 108.03 181.11 112040
 293 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 295 -  8:32:38  1076.43 108.40 181.00 115860
 294 CYRA Andrzej           10  < 7> 311 S  8:32:13  1076.42 108.77 180.89 115410
 295 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 297 -  8:32:39  1076.27 109.14 180.78 115860
 296 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32> 306 S  8:35:04  1076.26 109.51 180.67 118460
 297 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 302 -  8:32:40  1076.10 109.88 180.56 115860
 298 SUJKA Bogdan            8  < 4> 301 S  8:28:40  1076.05 110.25 180.45 111550
 299 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 359 S  8:31:00  1076.04 110.62 180.33 114060
 300 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 316 S  8:29:16  1075.90 110.99 180.22 112180
 301 SUJKA Bogdan            8  < 5> 303 S  8:28:41  1075.87 111.36 180.11 111550
 302 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 304 S  8:32:42  1075.77 111.73 180.00 115860
 303 SUJKA Bogdan            8  < 6> 319 S  8:28:42  1075.70 112.10 179.89 111550
 304 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 321 -  8:32:43  1075.60 112.47 179.78 115860
 305 WITKIEWICZ Marek        2  < 4> 418 S  8:27:22  1075.55 112.84 179.67 110100
 306 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <33> 307 -  8:35:10  1075.28 113.21 179.56 118460
 307 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <34> 309 S  8:35:12  1074.95 113.58 179.45 118460
 308 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 322 -  8:32:52  1074.94 113.95 179.34 115950
 309 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <35> 330 -  8:35:13  1074.79 114.32 179.22 118460
 310 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 394 S  8:29:00  1074.33 114.69 179.11 111730
 311 CYRA Andrzej           10  < 8> 347 S  8:32:29  1073.75 115.06 179.00 115410
 312 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  30- 5- 5 S  8:32:41  1073.70 115.43 178.89 115620
 313 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 315 S  8:33:07  1073.47 115.80 178.78 116060
 314 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 317 S  8:29:06  1073.39 116.17 178.67 111740
 315 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 375 S  8:33:08  1073.30 116.54 178.56 116060
 316 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 406 S  8:29:32  1073.15 116.91 178.45 112180
 317 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 371 S  8:29:08  1073.05 117.28 178.34 111740
 318 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 370 S  8:30:28  1072.76 117.65 178.23 113140
 319 SUJKA Bogdan            8  < 7> 486 S  8:29:00  1072.60 118.02 178.11 111550
 320 TURCZYK Andrzej         9  <16> 326 S  8:32:23  1072.51 118.39 178.00 115170
 321 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 328 S  8:33:02  1072.45 118.76 177.89 115860
 322 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 332 -  8:33:08  1072.29 119.13 177.78 115950
 323 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2> 333 S  8:31:15  1072.28 119.50 177.67 113930
 324 DRZEWIECKI R            7  <22> 405 -  8:31:00  1072.17 119.87 177.56 113650
 324 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 423 S  8:29:26  1072.17 119.87 177.56 111970
 326 TURCZYK Andrzej         9  <17> 366 -  8:32:26  1072.01 120.61 177.34 115170
 327 SZLACHTA Jan            2  <19> 329 -  8:29:31  1071.98 120.98 177.23 112040
 328 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 337 S  8:33:06  1071.79 121.35 177.12 115860
 329 SZLACHTA Jan            2  <20> 339 -  8:29:33  1071.64 121.72 177.01 112040
 330 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <36> 351 -  8:35:33  1071.55 122.09 176.89 118460
 331 TARGOSZ Władysław       8  <14> 340 -  8:29:43  1071.46 122.46 176.78 112200
 331 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 338 S  8:33:13  1071.46 122.46 176.78 115950
 333 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 404 S  8:31:20  1071.44 123.20 176.56 113930
 334 CHMIEL Robert           2  < 5> 515 S  8:30:25  1071.37 123.57 176.45 112940
 335 HOLEWA Edmund          10  < 7> 448 S  8:30:57  1071.35 123.94 176.34 113510
 336 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 342 S  8:32:43  1071.24 124.31 176.23 115390
 337 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 348 S  8:33:11  1070.96 124.68 176.12 115860
 338 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26> 343 S  8:33:17  1070.80 125.05 176.01 115950
 339 SZLACHTA Jan            2  <21> 361 -  8:29:39  1070.62 125.42 175.90 112040
 340 TARGOSZ Władysław       8  <15> 346 -  8:29:48  1070.61 125.79 175.78 112200
 341 WIDERA Jan              7  27- 3- 3 S  8:31:32  1070.46 126.16 175.67 114040
 342 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9> 344 S  8:32:48  1070.41 126.53 175.56 115390
 343 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27> 357 -  8:33:20  1070.31 126.90 175.45 115950
 344 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10> 681 S  8:32:49  1070.24 127.27 175.34 115390
 345 MENDRYS Andrzej         8  < 8> 353 S  8:29:01  1070.12 127.64 175.23 111310
 346 TARGOSZ Władysław       8  <16> 381 -  8:29:51  1070.10 128.01 175.12 112200
 347 CYRA Andrzej           10  < 9> 364 -  8:32:55  1069.44 128.38 175.01 115410
 348 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 389 -  8:33:23  1068.98 128.75 174.90 115860
 349 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 354 -  8:29:37  1068.95 129.12 174.79 111830
 350 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 501 S  8:32:45  1068.86 129.49 174.67 115170
 351 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <37> 352 -  8:35:51  1068.65 129.86 174.56 118460
 351 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <38> 368 -  8:35:51  1068.65 129.86 174.56 118460
 353 MENDRYS Andrzej         8  < 9> 373 S  8:29:13  1068.06 130.60 174.34 111310
 354 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 392 S  8:29:43  1067.93 130.97 174.23 111830
 355 STABIK Gabriela        10  < 3> 358 S  8:33:39  1067.83 131.34 174.12 116020
 356 NYCZ EDWARD             9  <10> 413 S  8:31:34  1067.59 131.71 174.01 113770
 357 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28> 360 S  8:33:40  1067.02 132.08 173.90 115950
 358 STABIK Gabriela        10  < 4> 367 S  8:33:44  1067.01 132.45 173.79 116020
 359 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 362 S  8:31:54  1066.98 132.82 173.68 114060
 360 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <29> 365 -  8:33:41  1066.86 133.19 173.56 115950
 361 SZLACHTA Jan            2  <22> 379 -  8:30:03  1066.54 133.56 173.45 112040
 362 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 442 S  8:31:57  1066.48 133.93 173.34 114060
 362 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 479 S  8:30:27  1066.48 133.93 173.34 112460
 364 CYRA Andrzej           10  <10> 372 S  8:33:13  1066.47 134.67 173.12 115410
 365 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <30> 397 -  8:33:44  1066.37 135.04 173.01 115950
 366 TURCZYK Andrzej         9  <18> 383 -  8:33:02  1066.06 135.41 172.90 115170
 367 STABIK Gabriela        10  < 5> 369 S  8:33:51  1065.87 135.78 172.79 116020
 368 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <39> 403 -  8:36:09  1065.77 136.15 172.68 118460
 369 STABIK Gabriela        10  < 6> 489 S  8:33:53  1065.54 136.51 172.57 116020
 370 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9> 386 S  8:31:13  1065.18 136.88 172.45 113140
 371 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 490 S  8:29:55  1065.04 137.25 172.34 111740
 372 CYRA Andrzej           10  <11> 384 S  8:33:23  1064.83 137.62 172.23 115410
 372 MENDRYS Andrzej         8  <10> 443 S  8:29:32  1064.83 137.62 172.23 111310
 374 KWIOTEK Andrzej         2  < 8> 435 S  8:30:03  1064.54 138.36 172.01 111830
 375 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 376 S  8:34:02  1064.45 138.73 171.90 116060
 375 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 387 S  8:34:02  1064.45 138.73 171.90 116060
 377 SAJDOK Stanisław       10  41- 3- 3 S  8:34:18  1064.32 139.47 171.68 116330
 377 BITTMANN Grzegorz       9  <13> 507 -  8:30:50  1064.32 139.47 171.68 112640
 379 SZLACHTA Jan            2  <23> 391 -  8:30:17  1064.18 140.21 171.46 112040
 380 MYDLAK Józef            2  < 4> 429 S  8:28:04  1064.17 140.58 171.34 109680
 381 TARGOSZ Władysław       8  <17> 481 -  8:30:27  1064.01 140.95 171.23 112200
 382 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 385 -  8:34:07  1064.00 141.32 171.12 116100
 383 TURCZYK Andrzej         9  <19> 388 -  8:33:16  1063.76 141.69 171.01 115170
 384 CYRA Andrzej           10  <12> 430 -  8:33:30  1063.69 142.06 170.90 115410
 385 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 401 -  8:34:09  1063.67 142.43 170.79 116100
 386 TEODORCZYK Zdzisław     9  <10> 395 S  8:31:23  1063.51 142.80 170.68 113140
 387 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 428 S  8:34:09  1063.31 143.17 170.57 116060
 388 TURCZYK Andrzej         9  <20> 412 -  8:33:19  1063.27 143.54 170.46 115170
 389 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 390 S  8:33:59  1063.10 143.91 170.35 115860
 390 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 393 -  8:34:00  1062.94 144.28 170.23 115860
 391 SZLACHTA Jan            2  <24> 419 -  8:30:26  1062.66 144.65 170.12 112040
 392 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 415 S  8:30:15  1062.52 145.02 170.01 111830
 393 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 396 S  8:34:03  1062.45 145.39 169.90 115860
 394 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 417 S  8:30:11  1062.24 145.76 169.79 111730
 395 TEODORCZYK Zdzisław     9  <11> 464 -  8:31:31  1062.18 146.13 169.68 113140
 396 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 398 S  8:34:05  1062.12 146.50 169.57 115860
 397 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <31> 422 -  8:34:11  1061.98 146.87 169.46 115950
 398 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 399 S  8:34:07  1061.80 147.24 169.35 115860
 398 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 402 -  8:34:07  1061.80 147.24 169.35 115860
 400 SOBAŁA Tadeusz          7  30- 4- 4 S  8:30:58  1061.75 147.98 169.12 112510
 401 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 408 -  8:34:21  1061.73 148.35 169.01 116100
 402 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 407 -  8:34:10  1061.31 148.72 168.90 115860
 402 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <40> 409 -  8:36:37  1061.31 148.72 168.90 118460
 404 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 546 S  8:32:21  1061.30 149.46 168.68 113930
 405 DRZEWIECKI R            7  <23> 458 -  8:32:06  1061.16 149.83 168.57 113650
 406 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 410 -  8:30:43  1061.14 150.20 168.46 112180
 407 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 456 S  8:34:12  1060.99 150.57 168.35 115860
 408 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 420 -  8:34:26  1060.92 150.94 168.24 116100
 409 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <41> 421 S  8:36:40  1060.84 151.31 168.13 118460
 410 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 416 -  8:30:45  1060.80 151.68 168.02 112180
 411 RYŚ Henryk             10  37- 6- 4 S  8:33:26  1060.47 152.05 167.90 114990
 412 TURCZYK Andrzej         9  <21> 414 -  8:33:37  1060.33 152.42 167.79 115170
 413 NYCZ EDWARD             9  <11> 482 -  8:32:19  1060.13 152.79 167.68 113770
 414 TURCZYK Andrzej         9  <22> 498 -  8:33:39  1060.01 153.16 167.57 115170
 415 MACIEJA Zygmunt         2  <15> 440 S  8:30:30  1060.00 153.53 167.46 111830
 416 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 552 -  8:30:50  1059.97 153.90 167.35 112180
 417 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 469 S  8:30:25  1059.89 154.27 167.24 111730
 418 WITKIEWICZ Marek        2  < 5> 460 S  8:28:53  1059.84 154.64 167.13 110100
 419 SZLACHTA Jan            2  <25> 487 -  8:30:43  1059.81 155.01 167.02 112040
 420 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 427 -  8:34:34  1059.63 155.38 166.91 116100
 421 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <42> 471 S  8:36:48  1059.57 155.75 166.79 118460
 422 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <32> 433 -  8:34:26  1059.55 156.12 166.68 115950
 423 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 468 S  8:30:41  1059.49 156.49 166.57 111970
 424 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 508 -  8:33:10  1059.38 156.86 166.46 114590
 425 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5> 434 S  8:28:32  1059.37 157.23 166.35 109680
 426 STABIK HENRYK          10  < 8> 475 S  8:34:32  1059.22 157.60 166.24 116020
 427 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 436 -  8:34:38  1058.98 157.97 166.13 116100
 428 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 547 S  8:34:36  1058.94 158.34 166.02 116060
 429 MYDLAK Józef            2  < 5> 432 S  8:28:35  1058.86 158.71 165.91 109680
 430 CYRA Andrzej           10  <13> 453 S  8:34:02  1058.48 159.08 165.80 115410
 431 KOFEL Jan               9  47- 3- 3 S  8:37:20  1058.28 159.45 165.68 118880
 432 MYDLAK Józef            2  < 6> 459 S  8:28:39  1058.18 159.82 165.57 109680
 433 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <33> 437 -  8:34:36  1057.94 160.19 165.46 115950
 434 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6> 525 S  8:28:42  1057.67 160.56 165.35 109680
 435 KWIOTEK Andrzej         2  < 9> 439 S  8:30:44  1057.66 160.93 165.24 111830
 436 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 463 -  8:34:47  1057.54 161.30 165.13 116100
 437 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <34> 447 -  8:34:39  1057.46 161.67 165.02 115950
 438 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 561 S  8:35:05  1056.75 162.04 164.91 116330
 439 KWIOTEK Andrzej         2  <10> 457 S  8:30:50  1056.66 162.41 164.80 111830
 440 MACIEJA Zygmunt         2  <16> 445 S  8:30:52  1056.33 162.78 164.69 111830
 441 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 483 S  8:30:25  1056.00 163.15 164.57 111320
 442 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 444 S  8:33:03  1055.62 163.52 164.46 114060
 443 MENDRYS Andrzej         8  <11> 446 S  8:30:27  1055.57 163.89 164.35 111310
 444 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 523 S  8:33:05  1055.30 164.26 164.24 114060
 445 MACIEJA Zygmunt         2  <17> 476 S  8:30:59  1055.17 164.63 164.13 111830
 446 MENDRYS Andrzej         8  <12> 512 S  8:30:31  1054.90 165.00 164.02 111310
 447 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <35> 449 -  8:34:55  1054.89 165.37 163.91 115950
 448 HOLEWA Edmund          10  < 8> 500 -  8:32:37  1054.76 165.74 163.80 113510
 449 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <36> 462 -  8:34:56  1054.73 166.11 163.69 115950
 450 WIESIOŁEK MARIAN        2  39- 5- 5 S  8:31:58  1054.63 166.48 163.58 112810
 451 BRYŁKA EDMUND           7  < 2> 478 S  8:30:57  1054.37 166.85 163.46 111710
 452 WIDERA Jan              7  < 2> 662 S  8:33:11  1054.14 167.22 163.35 114040
 453 CYRA Andrzej           10  <14> 455 -  8:34:29  1054.13 167.59 163.24 115410
 454 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2> 526 S  8:32:02  1053.97 167.96 163.13 112810
 455 CYRA Andrzej           10  <15> 461 -  8:34:31  1053.81 168.33 163.02 115410
 456 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 503 -  8:34:58  1053.59 168.70 162.91 115860
 457 KWIOTEK Andrzej         2  <11> 545 S  8:31:09  1053.51 169.07 162.80 111830
 458 DRZEWIECKI R            7  <24> 473 -  8:32:53  1053.45 169.44 162.69 113650
 459 MYDLAK Józef            2  < 7> 569 S  8:29:08  1053.27 169.81 162.58 109680
 460 WITKIEWICZ Marek        2  < 6> 466 S  8:29:32  1053.25 170.18 162.47 110100
 461 CYRA Andrzej           10  <16> 467 -  8:34:35  1053.17 170.55 162.35 115410
 462 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <37> 608 -  8:35:07  1052.97 170.92 162.24 115950
 463 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 534 -  8:35:19  1052.43 171.29 162.13 116100
 464 TEODORCZYK Zdzisław     9  <12> 522 -  8:32:31  1052.30 171.66 162.02 113140
 465 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 653 S  8:34:40  1052.19 172.03 161.91 115390
 466 WITKIEWICZ Marek        2  < 7> 765 S  8:29:39  1052.08 172.40 161.80 110100
 467 CYRA Andrzej           10  <17> 494 -  8:34:43  1051.89 172.77 161.69 115410
 468 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 568 S  8:31:27  1051.86 173.14 161.58 111970
 469 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 472 S  8:31:14  1051.74 173.51 161.47 111730
 470 STARCZYNOWSKI Jan       8  29- 3- 3 S  8:30:59  1051.68 173.88 161.36 111460
 471 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <43> 491 S  8:37:41  1051.26 174.25 161.24 118460
 472 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 474 -  8:31:18  1051.08 174.62 161.13 111730
 473 DRZEWIECKI R            7  <25> 537 -  8:33:08  1051.02 174.99 161.02 113650
 474 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 556 S  8:31:19  1050.92 175.36 160.91 111730
 475 STABIK HENRYK          10  < 9> 477 S  8:35:24  1050.91 175.73 160.80 116020
 476 MACIEJA Zygmunt         2  <18> 497 -  8:31:26  1050.70 176.10 160.69 111830
 477 STABIK HENRYK          10  <10> 502 S  8:35:30  1049.96 176.47 160.58 116020
 478 BRYŁKA EDMUND           7  < 3> 754 S  8:31:24  1049.91 176.84 160.47 111710
 479 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4> 485 S  8:32:07  1049.88 177.21 160.36 112460
 480 RYŚ Henryk             10  < 2> 638 -  8:34:33  1049.66 177.58 160.25 114990
 481 TARGOSZ Władysław       8  <18> 484 -  8:31:54  1049.58 177.95 160.13 112200
 482 NYCZ EDWARD             9  <12> 566 -  8:33:26  1049.22 178.32 160.02 113770
 483 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 614 S  8:31:07  1049.03 178.69 159.91 111320
 484 TARGOSZ Władysław       8  <19> 596 -  8:31:58  1048.93 179.06 159.80 112200
 485 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5> 713 S  8:32:13  1048.90 179.43 159.69 112460
 485 SUJKA Bogdan            8  < 8> 488 S  8:31:21  1048.90 179.43 159.69 111550
 487 SZLACHTA Jan            2  <26> 594 -  8:31:50  1048.74 180.17 159.47 112040
 488 SUJKA Bogdan            8  < 9> 492 S  8:31:22  1048.73 180.54 159.36 111550
 489 STABIK Gabriela        10  < 7> 493 S  8:35:38  1048.69 180.91 159.25 116020
 490 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 495 S  8:31:34  1048.55 181.28 159.14 111740
 491 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <44> 496 -  8:37:59  1048.47 181.65 159.02 118460
 492 SUJKA Bogdan            8  <10> 654 S  8:31:24  1048.40 182.02 158.91 111550
 493 STABIK Gabriela        10  < 8> 571 S  8:35:40  1048.37 182.39 158.80 116020
 494 CYRA Andrzej           10  <18> 520 -  8:35:08  1047.91 182.76 158.69 115410
 495 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 510 S  8:31:41  1047.40 183.13 158.58 111740
 496 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <45> 504 -  8:38:08  1047.08 183.50 158.47 118460
 497 MACIEJA Zygmunt         2  <19> 513 -  8:31:49  1046.93 183.87 158.36 111830
 498 TURCZYK Andrzej         9  <23> 499 -  8:35:01  1046.84 184.24 158.25 115170
 499 TURCZYK Andrzej         9  <24> 541 -  8:35:02  1046.68 184.61 158.14 115170
 500 HOLEWA Edmund          10  < 9> 511 -  8:33:27  1046.66 184.98 158.03 113510
 501 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 549 S  8:35:03  1046.52 185.35 157.92 115170
 502 STABIK HENRYK          10  <11> 578 S  8:35:52  1046.48 185.72 157.80 116020
 503 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 505 -  8:35:43  1046.46 186.09 157.69 115860
 504 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <46> 506 S  8:38:13  1046.31 186.46 157.58 118460
 505 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 509 -  8:35:44  1046.30 186.83 157.47 115860
 506 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <47> 518 S  8:38:14  1046.16 187.20 157.36 118460
 507 BITTMANN Grzegorz       9  <14> 576 -  8:32:42  1045.87 187.57 157.25 112640
 508 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 544 -  8:34:34  1045.85 187.94 157.14 114590
 509 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 516 S  8:35:47  1045.83 188.31 157.03 115860
 510 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 529 -  8:31:51  1045.77 188.68 156.92 111740
 511 HOLEWA Edmund          10  <10> 558 S  8:33:35  1045.37 189.05 156.81 113510
 512 MENDRYS Andrzej         8  <13> 592 S  8:31:29  1045.33 189.42 156.69 111310
 513 MACIEJA Zygmunt         2  <20> 548 -  8:31:59  1045.30 189.79 156.58 111830
 514 LAZAR MARIAN            8  26- 3- 3 S  8:29:42  1045.18 190.16 156.47 109430
 515 CHMIEL Robert           2  < 6> 619 S  8:33:04  1045.10 190.53 156.36 112940
 516 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 517 -  8:35:55  1044.57 190.90 156.25 115860
 516 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 613 -  8:35:55  1044.57 190.90 156.25 115860
 518 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <48> 524 S  8:38:25  1044.47 191.64 156.03 118460
 519 LACH Stanisław          7  36-10-10 S  8:31:06  1044.39 192.01 155.92 110810
 520 CYRA Andrzej           10  <19> 535 S  8:35:31  1044.28 192.38 155.81 115410
 521 LACH Stanisław          7  < 2> 532 S  8:31:08  1044.06 192.75 155.70 110810
 522 TEODORCZYK Zdzisław     9  <13> 577 -  8:33:23  1043.89 193.12 155.58 113140
 523 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 527 S  8:34:16  1043.87 193.49 155.47 114060
 524 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <49> 536 -  8:38:29  1043.85 193.86 155.36 118460
 525 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 7> 677 S  8:30:06  1043.58 194.23 155.25 109680
 526 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3> 565 S  8:33:06  1043.57 194.60 155.14 112810
 527 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13> 528 S  8:34:18  1043.55 194.97 155.03 114060
 528 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <14> 531 S  8:34:19  1043.39 195.34 154.92 114060
 529 PISZCZEK Stanisław      8  <12> 530 -  8:32:06  1043.32 195.71 154.81 111740
 530 PISZCZEK Stanisław      8  <13> 539 -  8:32:07  1043.16 196.08 154.70 111740
 531 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <15> 533 -  8:34:21  1043.07 196.45 154.59 114060
 532 LACH Stanisław          7  < 3> 557 S  8:31:15  1042.92 196.82 154.47 110810
 533 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <16> 538 S  8:34:22  1042.91 197.19 154.36 114060
 534 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 553 -  8:36:20  1042.81 197.56 154.25 116100
 535 CYRA Andrzej           10  <20> 588 S  8:35:41  1042.70 197.93 154.14 115410
 536 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <50> 551 -  8:38:37  1042.63 198.30 154.03 118460
 537 DRZEWIECKI R            7  <26> 581 -  8:34:01  1042.50 198.67 153.92 113650
 538 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <17> 540 S  8:34:25  1042.44 199.04 153.81 114060
 539 PISZCZEK Stanisław      8  <14> 610 -  8:32:12  1042.35 199.41 153.70 111740
 540 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <18> 560 S  8:34:27  1042.12 199.78 153.59 114060
 541 TURCZYK Andrzej         9  <25> 542 -  8:35:33  1041.79 200.15 153.48 115170
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 542 TURCZYK Andrzej         9  <26> 543 -  8:35:34  1041.63        153.36 115170
 543 TURCZYK Andrzej         9  <27> 574 -  8:35:35  1041.48        153.25 115170
 544 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 555 -  8:35:02  1041.41        153.14 114590
 544 KWIOTEK Andrzej         2  <12> 559 S  8:32:23  1041.41        153.14 111830
 546 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5> 598 S  8:34:25  1041.25        152.92 113930
 547 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 600 -  8:36:28  1041.21        152.81 116060
 548 MACIEJA Zygmunt         2  <21> 564 -  8:32:25  1041.09        152.70 111830
 549 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 627 S  8:35:38  1041.01        152.59 115170
 550 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 770 S  8:33:05  1040.96        152.48 112510
 551 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <51> 580 S  8:38:48  1040.95        152.37 118460
 552 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 554 -  8:32:47  1040.79        152.25 112180
 553 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 597 -  8:36:34  1040.63        152.14 116100
 554 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 570 -  8:32:50  1040.31        152.03 112180
 554 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 567 -  8:35:09  1040.31        152.03 114590
 556 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12> 562 -  8:32:25  1040.16        151.81 111730
 557 LACH Stanisław          7  < 4> 563 S  8:31:32  1040.14        151.70 110810
 558 HOLEWA Edmund          10  <11> 579 S  8:34:08  1040.10        151.59 113510
 559 KWIOTEK Andrzej         2  <13> 688 -  8:32:33  1039.80        151.48 111830
 560 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <19> 626 -  8:34:42  1039.75        151.37 114060
 561 SAJDOK Stanisław       10  < 3>---- S  8:36:53  1039.74        151.26 116330
 562 GAWEŁCZYK-RUS           2  <13> 636 -  8:32:28  1039.67        151.14 111730
 563 LACH Stanisław          7  < 5> 739 S  8:31:39  1039.01        151.03 110810
 564 MACIEJA Zygmunt         2  <22> 575 -  8:32:38  1038.99        150.92 111830
 565 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4> 590 S  8:33:35  1038.93        150.81 112810
 566 NYCZ EDWARD             9  <13> 573 -  8:34:32  1038.68        150.70 113770
 567 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 617 -  8:35:21  1038.42        150.59 114590
 568 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 583 S  8:32:51  1038.20        150.48 111970
 569 MYDLAK Józef            2  < 8> 601 S  8:30:39  1038.15        150.37 109680
 570 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 572 -  8:33:04  1038.06        150.26 112180
 570 STABIK Gabriela        10  < 9> 763 S  8:36:46  1038.06        150.26 116020
 572 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 582 -  8:33:05  1037.90        150.03 112180
 573 NYCZ EDWARD             9  <14> 605 -  8:34:38  1037.73        149.92 113770
 574 TURCZYK Andrzej         9  <28> 611 -  8:35:59  1037.72        149.81 115170
 575 MACIEJA Zygmunt         2  <23> 584 -  8:32:46  1037.71        149.70 111830
 576 BITTMANN Grzegorz       9  <15> 585 -  8:33:33  1037.68        149.59 112640
 577 TEODORCZYK Zdzisław     9  <14> 586 -  8:34:02  1037.66        149.48 113140
 578 STABIK HENRYK          10  <12> 630 S  8:36:49  1037.59        149.37 116020
 579 HOLEWA Edmund          10  <12> 593 S  8:34:24  1037.57        149.26 113510
 580 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <52> 629 -  8:39:12  1037.30        149.15 118460
 581 DRZEWIECKI R            7  <27> 587 -  8:34:35  1037.11        149.04 113650
 582 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 591 -  8:33:10  1037.10        148.93 112180
 583 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 628 S  8:32:59  1036.92        148.81 111970
 584 MACIEJA Zygmunt         2  <24> 649 -  8:32:51  1036.90        148.70 111830
 585 BITTMANN Grzegorz       9  <16> 835 -  8:33:38  1036.88        148.59 112640
 586 TEODORCZYK Zdzisław     9  <15> 623 -  8:34:07  1036.87        148.48 113140
 587 DRZEWIECKI R            7  <28> 640 -  8:34:38  1036.64        148.37 113650
 588 CYRA Andrzej           10  <21> 589 -  8:36:20  1036.62        148.26 115410
 588 CYRA Andrzej           10  <22> 595 S  8:36:20  1036.62        148.26 115410
 590 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5> 755 S  8:33:50  1036.54        148.04 112810
 591 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 686 -  8:33:14  1036.46        147.93 112180
 592 MENDRYS Andrzej         8  <14> 604 S  8:32:25  1036.25        147.82 111310
 593 HOLEWA Edmund          10  <13> 674 -  8:34:33  1036.15        147.70 113510
 594 SZLACHTA Jan            2  <27> 599 -  8:33:08  1036.13        147.59 112040
 595 CYRA Andrzej           10  <23> 652 S  8:36:24  1036.00        147.48 115410
 596 TARGOSZ Władysław       8  <20> 722 -  8:33:19  1035.85        147.37 112200
 597 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 602 -  8:37:05  1035.84        147.26 116100
 598 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 6> 621 S  8:35:00  1035.73        147.15 113930
 599 SZLACHTA Jan            2  <28> 634 -  8:33:12  1035.49        147.04 112040
 600 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 736 S  8:37:05  1035.48        146.93 116060
 601 MYDLAK Józef            2  < 9> 641 S  8:30:58  1035.04        146.82 109680
 602 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 642 -  8:37:13  1034.61        146.71 116100
 603 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 607 S  8:30:43  1034.18        146.59 109330
 604 MENDRYS Andrzej         8  <15> 615 S  8:32:38  1034.16        146.48 111310
 605 NYCZ EDWARD             9  <15> 656 -  8:35:02  1033.96        146.37 113770
 606 BEDNARZ Henryk          9  35- 5- 5 S  8:36:23  1033.73        146.26 115140
 607 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 609 S  8:30:47  1033.53        146.15 109330
 608 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <38> 612 -  8:37:12  1033.42        146.04 115950
 609 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 651 S  8:30:48  1033.37        145.93 109330
 610 PISZCZEK Stanisław      8  <15> 616 -  8:33:09  1033.19        145.82 111740
 611 TURCZYK Andrzej         9  <29> 620 -  8:36:29  1033.07        145.71 115170
 612 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <39> 675 -  8:37:15  1032.96        145.60 115950
 613 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 644 S  8:37:12  1032.62        145.48 115860
 614 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 701 S  8:32:49  1032.49        145.37 111320
 615 MENDRYS Andrzej         8  <16> 633 S  8:32:49  1032.40        145.26 111310
 616 PISZCZEK Stanisław      8  <16> 618 -  8:33:15  1032.24        145.15 111740
 617 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 741 -  8:36:01  1032.19        145.04 114590
 618 PISZCZEK Stanisław      8  <17> 631 -  8:33:17  1031.92        144.93 111740
 619 CHMIEL Robert           2  < 7> 745 S  8:34:28  1031.73        144.82 112940
 620 TURCZYK Andrzej         9  <30> 622 -  8:36:39  1031.53        144.71 115170
 621 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 7> 625 S  8:35:27  1031.51        144.60 113930
 622 TURCZYK Andrzej         9  <31> 730 -  8:36:40  1031.37        144.49 115170
 623 TEODORCZYK Zdzisław     9  <16> 624 -  8:34:42  1031.36        144.37 113140
 623 TEODORCZYK Zdzisław     9  <17> 637 -  8:34:42  1031.36        144.37 113140
 625 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 8>---- S  8:35:30  1031.04        144.15 113930
 626 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <20> 711 -  8:35:38  1030.97        144.04 114060
 627 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 632 S  8:36:43  1030.91        143.93 115170
 628 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 680 S  8:33:37  1030.87        143.82 111970
 629 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <53> 655 -  8:39:55  1030.83        143.71 118460
 629 STABIK HENRYK          10  <13> 676 S  8:37:33  1030.83        143.71 116020
 631 PISZCZEK Stanisław      8  <18> 697 -  8:33:25  1030.65        143.49 111740
 632 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 715 S  8:36:45  1030.60        143.38 115170
 633 MENDRYS Andrzej         8  <17> 750 S  8:33:01  1030.49        143.26 111310
 634 SZLACHTA Jan            2  <29> 702 -  8:33:46  1030.10        143.15 112040
 635 KOFEL Jan               9  < 2> 886 S  8:40:26  1029.86        143.04 118880
 636 GAWEŁCZYK-RUS           2  <14> 639 -  8:33:31  1029.61        142.93 111730
 637 TEODORCZYK Zdzisław     9  <18> 647 -  8:34:54  1029.48        142.82 113140
 638 RYŚ Henryk             10  < 3> 643 S  8:36:43  1029.30        142.71 114990
 639 GAWEŁCZYK-RUS           2  <15> 646 -  8:33:36  1028.82        142.60 111730
 639 DRZEWIECKI R            7  <29> 694 -  8:35:28  1028.82        142.60 113650
 641 MYDLAK Józef            2  <10> 682 S  8:31:38  1028.57        142.38 109680
 642 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 657 -  8:37:53  1028.50        142.27 116100
 643 RYŚ Henryk             10  < 4> 777 S  8:36:49  1028.38        142.15 114990
 644 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 645 S  8:37:41  1028.19        142.04 115860
 644 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 659 S  8:37:41  1028.19        142.04 115860
 644 GAWEŁCZYK-RUS           2  <16> 716 -  8:33:40  1028.19        142.04 111730
 647 TEODORCZYK Zdzisław     9  <19> 660 -  8:35:03  1028.08        141.71 113140
 648 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 678 S  8:37:02  1027.73        141.60 115140
 649 MACIEJA Zygmunt         2  <25> 691 -  8:33:51  1027.38        141.49 111830
 650 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 663 S  8:38:41  1027.33        141.38 116790
 651 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 726 -  8:31:26  1027.22        141.27 109330
 652 CYRA Andrzej           10  <24> 664 S  8:37:22  1027.08        141.16 115410
 653 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6> 669 S  8:37:21  1027.06        141.04 115390
 654 SUJKA Bogdan            8  <11> 668 -  8:33:40  1026.53        140.93 111550
 655 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <54> 733 S  8:40:26  1026.22        140.82 118460
 656 NYCZ EDWARD             9  <16> 658 -  8:35:54  1025.88        140.71 113770
 657 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 671 -  8:38:11  1025.77        140.60 116100
 658 NYCZ EDWARD             9  <17> 661 -  8:35:55  1025.73        140.49 113770
 659 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 672 S  8:37:58  1025.61        140.38 115860
 660 TEODORCZYK Zdzisław     9  <20> 666 -  8:35:19  1025.59        140.27 113140
 661 NYCZ EDWARD             9  <18> 665 -  8:35:57  1025.42        140.16 113770
 662 WIDERA Jan              7  < 3>---- S  8:36:13  1025.39        140.05 114040
 663 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3>---- S  8:38:54  1025.37        139.94 116790
 664 CYRA Andrzej           10  <25> 683 S  8:37:34  1025.26        139.82 115410
 665 NYCZ EDWARD             9  <19> 706 -  8:35:59  1025.11        139.71 113770
 666 TEODORCZYK Zdzisław     9  <21> 667 -  8:35:23  1024.97        139.60 113140
 667 TEODORCZYK Zdzisław     9  <22> 670 -  8:35:24  1024.82        139.49 113140
 668 SUJKA Bogdan            8  <12> 673 -  8:33:53  1024.49        139.38 111550
 669 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7> 695 S  8:37:39  1024.32        139.27 115390
 670 TEODORCZYK Zdzisław     9  <23> 703 -  8:35:28  1024.20        139.16 113140
 671 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 708 -  8:38:24  1023.81        139.05 116100
 672 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 679 -  8:38:10  1023.80        138.94 115860
 673 SUJKA Bogdan            8  <13> 846 -  8:33:59  1023.55        138.83 111550
 674 HOLEWA Edmund          10  <14> 725 -  8:35:55  1023.38        138.71 113510
 675 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <40> 689 -  8:38:19  1023.24        138.60 115950
 676 STABIK HENRYK          10  <14> 740 -  8:38:24  1023.10        138.49 116020
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 677 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 8> 813 S  8:32:13  1022.98        138.38 109680
 678 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 853 S  8:37:35  1022.71        138.27 115140
 679 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 834 S  8:38:18  1022.60        138.16 115860
 680 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10> 712 -  8:34:30  1022.56        138.05 111970
 681 KOZAK KRZYSZTOF         7  <11> 684 S  8:37:51  1022.51        137.94 115390
 682 MYDLAK Józef            2  <11> 696 S  8:32:16  1022.50        137.83 109680
 683 CYRA Andrzej           10  <26> 685 -  8:37:53  1022.38        137.72 115410
 684 KOZAK KRZYSZTOF         7  <12> 700 -  8:37:52  1022.36        137.60 115390
 685 CYRA Andrzej           10  <27> 772 -  8:37:55  1022.08        137.49 115410
 686 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 687 -  8:34:46  1021.99        137.38 112180
 687 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 709 -  8:34:47  1021.83        137.27 112180
 688 KWIOTEK Andrzej         2  <14> 724 -  8:34:27  1021.75        137.16 111830
 689 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <41> 692 -  8:38:29  1021.74        137.05 115950
 690 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 698 S  8:35:26  1021.52        136.94 112810
 691 MACIEJA Zygmunt         2  <26> 719 -  8:34:29  1021.43        136.83 111830
 692 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <42> 693 -  8:38:33  1021.14        136.72 115950
 693 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <43> 721 -  8:38:36  1020.69        136.61 115950
 694 DRZEWIECKI R            7  <30> 699 -  8:36:21  1020.66        136.49 113650
 695 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8> 731 S  8:38:04  1020.55        136.38 115390
 696 MYDLAK Józef            2  <12> 704 -  8:32:29  1020.44        136.27 109680
 697 PISZCZEK Stanisław      8  <19> 759 -  8:34:31  1020.30        136.16 111740
 698 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 705 S  8:35:34  1020.29        136.05 112810
 699 DRZEWIECKI R            7  <31> 727 -  8:36:24  1020.20        135.94 113650
 700 KOZAK KRZYSZTOF         7  <13> 773 -  8:38:07  1020.10        135.83 115390
 701 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 779 S  8:34:09  1019.88        135.72 111320
 702 SZLACHTA Jan            2  <30> 707 -  8:34:52  1019.78        135.61 112040
 703 TEODORCZYK Zdzisław     9  <24> 884 -  8:35:57  1019.74        135.50 113140
 704 MYDLAK Józef            2  <13> 894 -  8:32:34  1019.65        135.38 109680
 705 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 900 S  8:35:39  1019.52        135.27 112810
 706 NYCZ EDWARD             9  <20> 717 -  8:36:36  1019.44        135.16 113770
 707 SZLACHTA Jan            2  <31> 762 -  8:34:56  1019.16        135.05 112040
 708 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32>---- -  8:38:56  1019.02        134.94 116100
 709 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 720 -  8:35:06  1018.89        134.83 112180
 710 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2> 830 S  8:38:29  1018.83        134.72 115620
 711 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <21> 723 -  8:36:58  1018.70        134.61 114060
 712 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <11> 734 S  8:34:56  1018.53        134.50 111970
 713 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 6> 729 S  8:35:25  1018.51        134.39 112460
 714 FICEK Jan               9  < 3> 728 S  8:38:32  1018.47        134.27 115630
 715 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 792 S  8:38:05  1018.45        134.16 115170
 716 GAWEŁCZYK-RUS           2  <17> 756 -  8:34:43  1018.35        134.05 111730
 717 NYCZ EDWARD             9  <21> 764 -  8:36:45  1018.08        133.94 113770
 717 MORAWSKI Jan            7  29- 3- 3 S  8:36:12  1018.08        133.94 113210
 719 MACIEJA Zygmunt         2  <27> 735 -  8:34:51  1018.02        133.72 111830
 720 FIJOŁEK Mirosław        8  <23> 752 -  8:35:13  1017.81        133.61 112180
 721 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <44> 789 -  8:38:56  1017.70        133.50 115950
 722 TARGOSZ Władysław       8  <21> 732 -  8:35:16  1017.53        133.39 112200
 723 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <22> 784 -  8:37:06  1017.48        133.28 114060
 724 KWIOTEK Andrzej         2  <15> 738 -  8:34:56  1017.25        133.16 111830
 725 HOLEWA Edmund          10  <15> 737 -  8:36:36  1017.12        133.05 113510
 726 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 757 S  8:32:30  1017.02        132.94 109330
 727 DRZEWIECKI R            7  <32>---- -  8:36:45  1017.00        132.83 113650
 728 FICEK Jan               9  < 4> 843 S  8:38:42  1016.97        132.72 115630
 728 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 7> 746 S  8:35:35  1016.97        132.72 112460
 730 TURCZYK Andrzej         9  <32> 743 -  8:38:15  1016.95        132.50 115170
 730 POGORZAŁEK Alfred       7  < 9> 776 S  8:38:28  1016.95        132.50 115390
 732 TARGOSZ Władysław       8  <22> 810 -  8:35:20  1016.92        132.28 112200
 733 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <55> 747 -  8:41:31  1016.68        132.17 118460
 733 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <12> 766 -  8:35:08  1016.68        132.17 111970
 735 MACIEJA Zygmunt         2  <28> 751 -  8:35:00  1016.64        131.94 111830
 736 PUDEŁKO Józef          10  <10> 769 S  8:39:10  1016.58        131.83 116060
 737 HOLEWA Edmund          10  <16> 793 -  8:36:41  1016.36        131.72 113510
 738 KWIOTEK Andrzej         2  <16> 775 -  8:35:02  1016.33        131.61 111830
 739 LACH Stanisław          7  < 6> 744 S  8:34:03  1016.14        131.50 110810
 740 STABIK HENRYK          10  <15> 742 -  8:39:13  1015.79        131.39 116020
 741 WIDUCH Dariusz          9  <10> 864 -  8:37:49  1015.72        131.28 114590
 742 STABIK HENRYK          10  <16> 816 -  8:39:16  1015.34        131.17 116020
 743 TURCZYK Andrzej         9  <33> 809 -  8:38:26  1015.31        131.06 115170
 744 LACH Stanisław          7  < 7> 748 S  8:34:10  1015.05        130.95 110810
 745 CHMIEL Robert           2  < 8> 803 S  8:36:16  1015.04        130.83 112940
 746 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 8> 749 S  8:35:48  1014.98        130.72 112460
 747 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <56> 753 -  8:41:44  1014.79        130.61 118460
 748 LACH Stanisław          7  < 8> 827 S  8:34:12  1014.74        130.50 110810
 749 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 9>---- S  8:35:51  1014.52        130.39 112460
 749 MENDRYS Andrzej         8  <18> 796 S  8:34:43  1014.52        130.39 111310
 751 MACIEJA Zygmunt         2  <29> 767 -  8:35:15  1014.33        130.17 111830
 752 FIJOŁEK Mirosław        8  <24> 826 -  8:35:36  1014.29        130.06 112180
 753 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <57> 794 S  8:41:48  1014.21        129.95 118460
 754 BRYŁKA EDMUND           7  < 4> 758 S  8:35:09  1014.16        129.84 111710
 755 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6> 876 S  8:36:15  1014.02        129.72 112810
 756 GAWEŁCZYK-RUS           2  <18> 760 -  8:35:12  1013.88        129.61 111730
 757 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7> 761 S  8:32:51  1013.72        129.50 109330
 758 BRYŁKA EDMUND           7  < 5>---- S  8:35:12  1013.70        129.39 111710
 759 PISZCZEK Stanisław      8  <20> 774 -  8:35:15  1013.52        129.28 111740
 760 GAWEŁCZYK-RUS           2  <19> 790 -  8:35:15  1013.42        129.17 111730
 761 MŁOCEK Zygmunt          8  < 8> 861 S  8:32:54  1013.25        129.06 109330
 762 SZLACHTA Jan            2  <32> 831 -  8:35:35  1013.17        128.95 112040
 763 STABIK Gabriela        10  <10> 785 S  8:39:31  1013.13        128.84 116020
 764 NYCZ EDWARD             9  <22> 814 -  8:37:18  1013.09        128.73 113770
 765 WITKIEWICZ Marek        2  < 8> 771 S  8:33:42  1012.88        128.61 110100
 766 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <13> 888 -  8:35:33  1012.85        128.50 111970
 767 MACIEJA Zygmunt         2  <30> 768 -  8:35:25  1012.80        128.39 111830
 768 MACIEJA Zygmunt         2  <31> 802 -  8:35:26  1012.65        128.28 111830
 769 PUDEŁKO Józef          10  <11> 786 S  8:39:37  1012.59        128.17 116060
 770 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 863 S  8:36:07  1012.54        128.06 112510
 771 WITKIEWICZ Marek        2  < 9> 837 S  8:33:45  1012.41        127.95 110100
 772 CYRA Andrzej           10  <28> 791 -  8:39:00  1012.37        127.84 115410
 773 KOZAK KRZYSZTOF         7  <14> 782 -  8:38:59  1012.34        127.73 115390
 774 PISZCZEK Stanisław      8  <21> 829 -  8:35:23  1012.29        127.62 111740
 775 KWIOTEK Andrzej         2  <17> 780 -  8:35:29  1012.19        127.50 111830
 776 POGORZAŁEK Alfred       7  <10> 798 S  8:39:01  1012.05        127.39 115390
 777 RYŚ Henryk             10  < 5> 781 -  8:38:39  1011.79        127.28 114990
 778 MORAWSKI Jan            7  < 2> 821 S  8:36:55  1011.56        127.17 113210
 779 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6> 819 S  8:35:04  1011.39        127.06 111320
 780 KWIOTEK Andrzej         2  <18> 787 -  8:35:36  1011.12        126.95 111830
 781 RYŚ Henryk             10  < 6>---- S  8:38:47  1010.61        126.84 114990
 782 KOZAK KRZYSZTOF         7  <15> 783 -  8:39:12  1010.42        126.73 115390
 783 KOZAK KRZYSZTOF         7  <16> 797 -  8:39:13  1010.27        126.62 115390
 784 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <23> 788 -  8:37:55  1010.13        126.51 114060
 785 STABIK Gabriela        10  <11>---- -  8:39:54  1009.75        126.39 116020
 786 PUDEŁKO Józef          10  <12> 800 -  8:39:57  1009.66        126.28 116060
 787 KWIOTEK Andrzej         2  <19>---- -  8:35:46  1009.60        126.17 111830
 788 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <24> 805 -  8:38:03  1008.93        126.06 114060
 789 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <45> 801 -  8:39:58  1008.55        125.95 115950
 789 GAWEŁCZYK-RUS           2  <20>---- -  8:35:47  1008.55        125.95 111730
 791 CYRA Andrzej           10  <29> 838 -  8:39:26  1008.54        125.73 115410
 792 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 799 S  8:39:12  1008.49        125.62 115170
 793 HOLEWA Edmund          10  <17> 812 S  8:37:35  1008.23        125.51 113510
 794 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <58> 817 S  8:42:30  1008.17        125.40 118460
 795 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2> 828 S  8:35:35  1007.93        125.28 111460
 796 MENDRYS Andrzej         8  <19> 815 S  8:35:27  1007.79        125.17 111310
 797 KOZAK KRZYSZTOF         7  <17>---- -  8:39:30  1007.77        125.06 115390
 797 POGORZAŁEK Alfred       7  <11> 823 S  8:39:30  1007.77        125.06 115390
 799 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 806 S  8:39:17  1007.76        124.84 115170
 799 PUDEŁKO Józef          10  <13> 808 S  8:40:10  1007.76        124.84 116060
 801 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <46>---- -  8:40:04  1007.68        124.62 115950
 802 MACIEJA Zygmunt         2  <32> 804 -  8:35:59  1007.63        124.51 111830
 803 CHMIEL Robert           2  < 9> 807 S  8:37:06  1007.49        124.40 112940
 804 MACIEJA Zygmunt         2  <33> 811 -  8:36:00  1007.48        124.29 111830
 805 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <25> 873 -  8:38:13  1007.45        124.17 114060
 806 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11>---- S  8:39:20  1007.32        124.06 115170
 807 CHMIEL Robert           2  <10>---- S  8:37:08  1007.19        123.95 112940
 808 PUDEŁKO Józef          10  <14>---- -  8:40:14  1007.17        123.84 116060
 808 TURCZYK Andrzej         9  <34>---- -  8:39:21  1007.17        123.84 115170
 810 TARGOSZ Władysław       8  <23> 856 -  8:36:25  1007.03        123.62 112200
 811 MACIEJA Zygmunt         2  <34> 824 -  8:36:06  1006.57        123.51 111830
 812 HOLEWA Edmund          10  <18> 833 -  8:37:47  1006.44        123.40 113510
 813 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 9> 842 S  8:34:00  1006.24        123.29 109680
 814 NYCZ EDWARD             9  <23> 818 -  8:38:04  1006.22        123.18 113770
 815 MENDRYS Andrzej         8  <20> 820 S  8:35:40  1005.81        123.06 111310
 815 STABIK HENRYK          10  <17> 825 -  8:40:21  1005.81        123.06 116020
 817 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <59> 822 S  8:42:49  1005.46        122.84 118460
 818 NYCZ EDWARD             9  <24> 840 -  8:38:10  1005.33        122.73 113770
 819 GÓRNICKI Jerzy          7  < 7> 858 S  8:35:44  1005.30        122.62 111320
 820 MENDRYS Andrzej         8  <21> 869 S  8:35:44  1005.21        122.51 111310
 821 MORAWSKI Jan            7  < 3>---- S  8:37:39  1004.97        122.40 113210
 822 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <60> 832 S  8:42:55  1004.61        122.29 118460
 823 POGORZAŁEK Alfred       7  <12> 890 S  8:39:52  1004.56        122.18 115390
 824 MACIEJA Zygmunt         2  <35>---- -  8:36:20  1004.46        122.07 111830
 825 STABIK HENRYK          10  <18> 849 -  8:40:31  1004.36        121.96 116020
 826 FIJOŁEK Mirosław        8  <25> 892 -  8:36:42  1004.30        121.84 112180
 827 LACH Stanisław          7  < 9> 855 S  8:35:23  1003.87        121.73 110810
 828 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 3>---- S  8:36:02  1003.84        121.62 111460
 829 PISZCZEK Stanisław      8  <22>---- -  8:36:20  1003.65        121.51 111740
 829 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 3> 850 S  8:40:12  1003.65        121.51 115620
 831 SZLACHTA Jan            2  <33> 872 -  8:36:40  1003.34        121.29 112040
 832 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <61> 874 S  8:43:04  1003.33        121.18 118460
 833 HOLEWA Edmund          10  <19> 885 -  8:38:09  1003.18        121.07 113510
 834 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 851 S  8:40:33  1002.68        120.96 115860
 835 BITTMANN Grzegorz       9  <17> 836 -  8:37:21  1002.58        120.85 112640
 836 BITTMANN Grzegorz       9  <18> 845 -  8:37:22  1002.43        120.73 112640
 837 WITKIEWICZ Marek        2  <10> 870 S  8:34:53  1001.97        120.62 110100
 838 CYRA Andrzej           10  <30> 847 S  8:40:13  1001.68        120.51 115410
 839 LAZAR MARIAN            8  < 2> 841 S  8:34:15  1001.65        120.40 109430
 840 NYCZ EDWARD             9  <25>---- -  8:38:36  1001.50        120.29 113770
 840 LAZAR MARIAN            8  < 3>---- S  8:34:16  1001.50        120.29 109430
 842 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <10>---- S  8:34:31  1001.49        120.07 109680
 843 FICEK Jan               9  < 5> 844 S  8:40:28  1001.41        119.96 115630
 844 FICEK Jan               9  < 6> 891 S  8:40:29  1001.27        119.85 115630
 845 BITTMANN Grzegorz       9  <19> 875 -  8:37:31  1001.10        119.74 112640
 846 SUJKA Bogdan            8  <14> 848 -  8:36:26  1001.05        119.62 111550
 847 CYRA Andrzej           10  <31> 854 S  8:40:20  1000.67        119.51 115410
 848 SUJKA Bogdan            8  <15> 860 -  8:36:29  1000.60        119.40 111550
 849 STABIK HENRYK          10  <19> 857 -  8:40:58  1000.46        119.29 116020
 850 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 4> 852 S  8:40:35  1000.32        119.18 115620
 851 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 859 S  8:40:51  1000.09        119.07 115860
 852 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 5>---- S  8:40:37  1000.03        118.96 115620
 853 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 898 S  8:40:10   999.77        118.85 115140
 854 CYRA Andrzej           10  <32> 889 -  8:40:27   999.65        118.74 115410
 855 LACH Stanisław          7  <10>---- S  8:35:51   999.64        118.63 110810
 856 TARGOSZ Władysław       8  <24> 877 -  8:37:15   999.55        118.51 112200
 857 STABIK HENRYK          10  <20>---- -  8:41:06   999.31        118.40 116020
 858 GÓRNICKI Jerzy          7  < 8> 871 S  8:36:25   999.13        118.29 111320
 859 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 865 S  8:40:58   999.08        118.18 115860
 860 SUJKA Bogdan            8  <16> 862 -  8:36:40   998.96        118.07 111550
 861 MŁOCEK Zygmunt          8  < 9>---- S  8:34:28   998.75        117.96 109330
 862 SUJKA Bogdan            8  <17>---- -  8:36:42   998.66        117.85 111550
 863 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4>---- S  8:37:40   998.61        117.74 112510
 864 WIDUCH Dariusz          9  <11> 867 -  8:39:46   998.46        117.63 114590
 865 PAJĄK Gotfryd          10  <44> 868 S  8:41:03   998.36        117.52 115860
 866 GRELA Stanisław         7  31- 1- 1 S  8:37:45   998.05        117.40 112530
 867 WIDUCH Dariusz          9  <12>---- -  8:39:50   997.88        117.29 114590
 868 PAJĄK Gotfryd          10  <45> 879 -  8:41:08   997.65        117.18 115860
 869 MENDRYS Andrzej         8  <22>---- S  8:36:41   996.66        117.07 111310
 870 WITKIEWICZ Marek        2  <11>---- -  8:35:29   996.53        116.96 110100
 871 GÓRNICKI Jerzy          7  < 9>---- S  8:36:44   996.30        116.85 111320
 872 SZLACHTA Jan            2  <34>---- -  8:37:28   996.21        116.74 112040
 873 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <26> 878 -  8:39:32   995.87        116.63 114060
 874 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <62>---- -  8:43:58   995.74        116.52 118460
 875 BITTMANN Grzegorz       9  <20> 883 -  8:38:08   995.64        116.41 112640
 876 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 7> 881 S  8:38:23   994.94        116.29 112810
 877 TARGOSZ Władysław       8  <25> 880 -  8:37:48   994.68        116.18 112200
 878 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <27>---- -  8:39:41   994.57        116.07 114060
 879 PAJĄK Gotfryd          10  <46>---- S  8:41:30   994.51        115.96 115860
 880 TARGOSZ Władysław       8  <26>---- -  8:37:50   994.39        115.85 112200
 881 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 8>---- S  8:38:27   994.36        115.74 112810
 882 PILARZ Marek            9  22- 1- 1 S  8:40:41   994.27        115.63 115020
 883 BITTMANN Grzegorz       9  <21>---- -  8:38:18   994.18        115.52 112640
 884 TEODORCZYK Zdzisław     9  <25> 895 -  8:38:50   993.91        115.41 113140
 885 HOLEWA Edmund          10  <20>---- -  8:39:13   993.81        115.30 113510
 886 KOFEL Jan               9  < 3>---- S  8:44:38   993.70        115.18 118880
 887 PASZEK Wincenty         7  17- 1- 1 S  8:38:10   993.40        115.07 112420
 888 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <14>---- -  8:37:44   993.23        114.96 111970
 889 CYRA Andrzej           10  <33> 893 -  8:41:13   993.06        114.85 115410
 890 POGORZAŁEK Alfred       7  <13>---- S  8:41:12   993.03        114.74 115390
 891 FICEK Jan               9  < 7>---- S  8:41:27   992.96        114.63 115630
 892 FIJOŁEK Mirosław        8  <26> 901 -  8:37:59   992.89        114.52 112180
 893 CYRA Andrzej           10  <34>---- S  8:41:16   992.63        114.41 115410
 894 MYDLAK Józef            2  <14> 897 -  8:35:31   992.43        114.30 109680
 895 TEODORCZYK Zdzisław     9  <26> 896 -  8:39:02   992.17        114.19 113140
 895 TEODORCZYK Zdzisław     9  <27> 899 -  8:39:02   992.17        114.19 113140
 897 MYDLAK Józef            2  <15>---- -  8:35:34   991.98        113.96 109680
 898 BEDNARZ Henryk          9  < 5>---- S  8:41:07   991.59        113.85 115140
 898 TEODORCZYK Zdzisław     9  <28>---- -  8:39:06   991.59        113.85 113140
 900 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5>---- S  8:38:48   991.30        113.63 112810
 901 FIJOŁEK Mirosław        8  <27>---- -  8:38:13   990.84        113.52 112180
 ¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦ K O N I E C    K O N K U R S U ¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦
 902 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33>---- -  8:42:11   990.76               116100
 903 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <47>---- -  8:42:03   990.60               115950
 904 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <48>---- -  8:42:04   990.46               115950
 905 CHMIEL Robert           2  <11>---- -  8:39:02   990.41               112940
 906 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34>---- -  8:42:16   990.05               116100
 907 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 6>---- S  8:38:58   989.85               112810
 908 BRYŁKA EDMUND           7  < 6>---- S  8:37:52   989.75               111710
 909 GAWEŁCZYK-RUS           2  <21>---- -  8:37:54   989.64               111730

-¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦T¦¦¦T¦¦¦¦T¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¬
-POZ-   NAZWISKO i IMIĘ    -ODLEGŁ.-WŁ.-POZ.-POZ.-  Lot  1   -Nr -
-PKT-       HODOWCY        -  [m]  -GOŁ- I  - II +¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦+HOD-
-HOD-                      -       -   -GOŁ.-GOŁ.-K.- PUNKTY -   -
+¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦+¦¦¦¦+¦¦¦¦+¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦+
   1 TURCZYK Andrzej         115170  82    1    3 10  2073.38 924
   2 PISARZOWSKI Eugeniusz   118460  89   19   26 10  2064.161002
   3 DRZEWIECKI R            113650  58   31   42 10  2026.20 706
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116100  82   14   33 10  2008.24 921
   5 SZLACHTA Jan            112040  63    5   24 10  2006.79 212
   6 TARGOSZ Władysław       112200  43   71   77 10  1994.14 821
   7 BITTMANN Grzegorz       112640  43   22   87 10  1982.15 902
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      115950 109    9   12 10  1972.61 933
   9 KOZAK KRZYSZTOF         115390  45    2   16 10  1966.61 718
  10 NYCZ EDWARD             113770  42   11   80 10  1965.40 909
  11 PAJĄK Gotfryd           115860  97   36   37 10  1917.001003
  12 FIJOŁEK Mirosław        112180  65   30  116 10  1905.01 802
  13 MENDRYS Andrzej         111310  49   52   61 10  1895.93 808
  14 CYRA Andrzej            115410 103   39   66 10  1883.801005
  15 MACIEJA Zygmunt         111830  66    4    6 10  1870.26 215
  16 PISZCZEK Stanisław      111740  36   23   98 10  1856.18 816
  17 KWIOTEK Andrzej         111830  53  103  105 10  1843.76 219
  18 TEODORCZYK Zdzisław     113140  38   18  241 10  1833.42 932
  19 ŚWIERCZYŃSKI J+P        114060  63   15   17 10  1824.54 721
  20 GAWEŁCZYK-RUS           111730  44   76   81 10  1819.65 224
  21 STABIK HENRYK           116020  51   34   48 10  1818.011029
  22 SUJKA Bogdan            111550  35   85  122 10  1796.91 818
  23 HOLEWA Edmund           113510  59  118  134 10  1737.431010
  24 MYDLAK Józef            109680  30  153  176 10  1688.71 226
  25 STABIK Gabriela         116020  37  165  169 10  1680.391030
  26 GŁOGOWSKI Mieczysław    109680  29   46  124 10  1663.16 228
  27 POŁĄCZAK Mieczysław     111970  52  203  209 10  1652.40 213
  28 CHMIEL Robert           112940  38  106  145 10  1644.64 208
  29 PUDEŁKO Józef           116060  46  191  313 10  1636.981024
  30 WITKIEWICZ Marek        110100  29  159  164 10  1631.54 225
  31 WIDUCH Dariusz          114590  59   21   25 10  1606.68 916
  32 POGORZAŁEK Alfred       115390  42  162  167 10  1599.12 716
  33 RADZIEJEWSKI JERZY      115170  43  147  196 10  1546.08 917
  34 LACH Stanisław          110810  36  519  521 10  1402.13 712
  35 MROWIŃSKI Ryszard       112460  18  139  282  9  1401.92 715
  36 WESOŁOWSKI Kazimierz    113930  41  199  323  8  1303.16 918
  37 GÓRNICKI Jerzy          111320  50   20  441  9  1301.69 720
  38 WIESIOŁEK IRENEUSZ      112810  38  123  454  8  1178.74 217
  39 MŁOCEK Zygmunt          109330  46  205  603  8  1138.90 815
  40 FICEK Jan               115630  37   72  148  7  1024.05 922
  41 BRYŁKA EDMUND           111710  40   60  451  5   790.02 701
  42 WIESIOŁEK MARIAN        112810  39  450  690  5   685.47 218
  43 SZOŁTYSEK WIESŁAW       115620  30  312  710  5   673.261009
  44 BEDNARZ Henryk          115140  35  606  648  5   658.83 901
  45 RYŚ Henryk              114990  37  411  480  4   579.601026
  46 SOBAŁA Tadeusz          112510  30  400  550  4   567.40 724
  47 SAJDOK Stanisław        116330  41  377  438  3   487.851027
  48 WIDERA Jan              114040  27  341  452  3   479.07 727
  49 ŻOŁNECZKO Dawid         116790  22  281  650  3   463.65 928
  50 KOFEL Jan               118880  47  431  635  3   423.90 939
  51 STARCZYNOWSKI Jan       111460  29  470  795  3   408.26 819
  52 LAZAR MARIAN            109430  26  514  839  3   397.16 810
  53 MORAWSKI Jan            113210  29  718  778  3   383.51 710
  54 GRELA Stanisław         112530  31  866 1002  1   117.40 729
  55 PILARZ Marek            115020  22  882 1096  1   115.63 926
  56 PASZEK Wincenty         112420  17  887 1264  1   115.07 711
     GLINKA Joachim          113680  17 1163 1443  0          904
     CHŁOND ZENON            112850  26  985 1072  0          201

            -¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦T¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¬
            -Lp.-   NAZWISKO i IMIĘ    -S.- KONK.- PUNKTY - "nr 2" -
            -   -       HODOWCY        -  +¦¦T¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦T¦¦¦¦¦¦¦¦+
            -   -                      -  - 1-RAZ- Lot  1 -  RAZEM -
            +¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦+¦¦+¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦+
               1 TURCZYK Andrzej         9  7   7  1478.88  1478.88 
               2 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7   7  1468.55  1468.55 
               3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7   7  1462.35  1462.35 
               4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7   7  1462.02  1462.02 
               5 DRZEWIECKI R            7  7   7  1441.03  1441.03 
               6 SZLACHTA Jan            2  7   7  1440.72  1440.72 
               7 KOZAK KRZYSZTOF         7  7   7  1439.48  1439.48 
               8 PAJĄK Gotfryd          10  7   7  1430.36  1430.36 
               9 NYCZ EDWARD             9  7   7  1418.62  1418.62 
              10 BITTMANN Grzegorz       9  7   7  1417.28  1417.28 
              11 TARGOSZ Władysław       8  7   7  1413.18  1413.18 
              12 MACIEJA Zygmunt         2  7   7  1412.83  1412.83 
              13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7   7  1411.62  1411.62 
              14 CYRA Andrzej           10  7   7  1379.98  1379.98 
              15 MENDRYS Andrzej         8  7   7  1374.13  1374.13 
              16 STABIK HENRYK          10  7   7  1370.24  1370.24 
              17 PISZCZEK Stanisław      8  7   7  1366.12  1366.12 
              18 FIJOŁEK Mirosław        8  7   7  1361.45  1361.45 
              19 HOLEWA Edmund          10  7   7  1342.70  1342.70 
              20 KWIOTEK Andrzej         2  7   7  1341.71  1341.71 
              21 GAWEŁCZYK-RUS           2  7   7  1330.03  1330.03 
              22 SUJKA Bogdan            8  7   7  1318.95  1318.95 
              23 TEODORCZYK Zdzisław     9  7   7  1312.06  1312.06 
              24 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7   7  1281.42  1281.42 
              25 CHMIEL Robert           2  7   7  1265.46  1265.46 
              26 WITKIEWICZ Marek        2  7   7  1254.36  1254.36 
              27 WIDUCH Dariusz          9  7   7  1250.02  1250.02 
              28 MYDLAK Józef            2  7   7  1249.14  1249.14 
              29 STABIK Gabriela        10  7   7  1242.49  1242.49 
              30 PUDEŁKO Józef          10  7   7  1230.05  1230.05 
              31 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7   7  1225.27  1225.27 
              32 POGORZAŁEK Alfred       7  7   7  1202.85  1202.85 
              33 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7   7  1161.46  1161.46 
              34 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7   7  1159.01  1159.01 
              35 MROWIŃSKI Ryszard       7  7   7  1140.81  1140.81 
              36 GÓRNICKI Jerzy          7  7   7  1066.55  1066.55 
              37 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7   7  1063.00  1063.00 
              38 MŁOCEK Zygmunt          8  7   7  1033.15  1033.15 
              39 LACH Stanisław          7  7   7  1031.27  1031.27 
              40 FICEK Jan               9  7   7  1024.05  1024.05 
              41 RYŚ Henryk             10  6   6   867.13   867.13 
              42 BRYŁKA EDMUND           7  5   5   790.02   790.02 
              43 WIESIOŁEK MARIAN        2  5   5   685.47   685.47 
              44 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5   5   673.26   673.26 
              45 BEDNARZ Henryk          9  5   5   658.83   658.83 
              46 SOBAŁA Tadeusz          7  4   4   567.40   567.40 
              47 SAJDOK Stanisław       10  3   3   487.85   487.85 
              48 WIDERA Jan              7  3   3   479.07   479.07 
              49 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3   3   463.65   463.65 
              50 KOFEL Jan               9  3   3   423.90   423.90 
              51 STARCZYNOWSKI Jan       8  3   3   408.26   408.26 
              52 LAZAR MARIAN            8  3   3   397.16   397.16 
              53 MORAWSKI Jan            7  3   3   383.51   383.51 
              54 GRELA Stanisław         7  1   1   117.40   117.40 
              55 PILARZ Marek            9  1   1   115.63   115.63 
              56 PASZEK Wincenty         7  1   1   115.07   115.07