LISTA KONKURSOWA 10/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                SULINGEN

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 23.06.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 757130 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 08°48'58.3"-52°41'21.6"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 9:05:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 44
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 715
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 239
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 143
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 179
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 16:16:17
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1764.04 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 17:06:30
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1568.62 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.53m.28s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  8|   82|   26| 31.7|
                    |BRYNOW         |  4|   51|   20| 39.2|
                    |PANEWNIKI      |  7|  112|   36| 32.1|
                    |PIOTROWICE     | 14|  208|   53| 25.5|
                    |PODLESIE       | 11|  262|  104| 39.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 44|  715|  239| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
   1 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 20- 9- 5 C 16:16:17 1764.04   1.40       856.71 760800
   2 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 12- 7- 6 C 16:12:54 1760.88   2.80       856.29 753480
   3 STABIK HENRYK          10 30-16- 7 - 16:20:15 1743.44   4.20       855.87 758830
   4 SZLACHTA Jan            2 10- 3- 3 S 16:19:19 1740.92   5.59       855.46 756110
   5 FIJOŁEK Mirosław        8 31-15- 7 - 16:19:16 1740.47   6.99       855.04 755830
   6 STABIK Gabriela        10 20-11- 8 S 16:21:17 1739.31   8.39       854.62 758830
   7 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  22 C 16:22:01 1729.52   9.79       854.20 755830
   8 PAJĄK Gotfryd          10 57-31-10 C 16:25:51 1721.04  11.19       853.78 758720
   9 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  14 C 16:26:58 1716.69  12.59       853.36 758720
  10 KOZAK KRZYSZTOF         7  7- 2- 2 S 16:28:30 1711.79  13.99       852.95 759180
  11 PUDEŁKO Józef          10 13- 6- 4 C 16:28:46 1710.34  15.38       852.53 758990
  12 SUJKA Bogdan            8 20- 6- 2 - 16:27:05 1707.76  16.78       852.11 754970
  13 HOLEWA Edmund          10 28-11- 6 - 16:28:12 1706.59  18.18       851.69 756360
  14 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  16 - 16:29:57 1705.18  19.58       851.27 758720
  15 STABIK HENRYK          10 < 2>  26 - 16:30:23 1703.77  20.98       850.85 758830
  16 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  20 S 16:30:46 1702.06  22.38       850.44 758720
  17 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  52 - 16:32:36 1699.73  23.78       850.02 760800
  18 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 24-13-10 S 16:30:58 1698.87  25.17       849.60 757640
  19 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  33 S 16:31:28 1696.97  26.57       849.18 757640
  20 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  28 - 16:32:45 1694.52  27.97       848.76 758720
  21 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 105 C 16:33:39 1691.72  29.37       848.34 758990
  22 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  25 - 16:31:48 1691.65  30.77       847.92 755830
  23 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 20- 9- 7 - 16:34:10 1690.04  32.17       847.51 759110
  24 MYDLAK Józef            2 10- 3- 3 S 16:31:27 1687.71  33.57       847.09 753480
  25 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  32 - 16:32:56 1687.37  34.97       846.67 755830
  26 STABIK HENRYK          10 < 3>  31 C 16:34:55 1686.60  36.36       846.25 758830
  27 TURCZYK Andrzej         9 18- 3- 2 - 16:35:08 1685.17  37.76       845.83 758550
  28 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  34 - 16:36:03 1682.12  39.16       845.41 758720
  29 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2>  30 S 16:33:13 1681.06  40.56       845.00 753480
  30 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 106 C 16:33:26 1680.25  41.96       844.58 753480
  31 STABIK HENRYK          10 < 4>  40 - 16:36:52 1679.32  43.36       844.16 758830
  32 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  36 M 16:35:25 1678.07  44.76       843.74 755830
  33 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3>  35 S 16:36:30 1678.05  46.15       843.32 757640
  34 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  37 - 16:37:10 1677.97  47.55       842.90 758720
  35 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4>  50 S 16:36:32 1677.93  48.95       842.49 757640
  36 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6>  53 - 16:35:28 1677.88  50.35       842.07 755830
  37 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  39 - 16:37:16 1677.59  51.75       841.65 758720
  38 GAWEŁCZYK-RUS           2 10- 5- 5 S 16:35:31 1677.34  53.15       841.23 755670
  39 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  46 - 16:38:00 1674.88  54.55       840.81 758720
  40 STABIK HENRYK          10 < 5>  42 - 16:38:15 1674.20  55.94       840.39 758830
  41 WITKIEWICZ Marek        2 10- 1- 1 S 16:35:32 1673.51  57.34       839.98 753970
  42 STABIK HENRYK          10 < 6>  58 S 16:39:04 1671.19  58.74       839.56 758830
  43 RYŚ Henryk             10 25- 5- 2 C 16:38:43 1670.51  60.14       839.14 757940
  44 MENDRYS Andrzej         8 25- 5- 4 S 16:36:47 1670.49  61.54       838.72 754700
  45 WIDUCH Dariusz          9 20- 7- 5 S 16:38:49 1670.08  62.94       838.30 757910
  46 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  63 S 16:39:19 1670.02  64.34       837.88 758720
  47 WIDUCH Dariusz          9 < 2>  88 C 16:38:55 1669.71  65.73       837.46 757910
  48 SUJKA Bogdan            8 < 2>  74 - 16:37:28 1668.57  67.13       837.05 754970
  49 SOBAŁA Tadeusz          7 10- 3- 3 M 16:38:19 1668.19  68.53       836.63 756220
  50 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5>  75 M 16:39:35 1666.67  69.93       836.21 757640
  51 RADZIEJEWSKI JERZY      9 13- 3- 3 S 16:40:43 1664.13  71.33       835.79 758370
  52 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  62 S 16:42:17 1663.74  72.73       835.37 760800
  53 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7>  59 - 16:39:25 1663.30  74.13       834.95 755830
  54 HOLEWA Edmund          10 < 2>  64 - 16:39:45 1663.24  75.52       834.54 756360
  55 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  69 - 16:41:27 1663.07  76.92       834.12 759110
  56 SAJDOK Stanisław       10 15- 5- 5 C 16:41:52 1661.36  78.32       833.70 759020
  57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 46-22- 5 - 16:42:03 1660.72  79.72       833.28 759030
  58 STABIK HENRYK          10 < 7>  72 M 16:41:58 1660.58  81.12       832.86 758830
  59 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8>  60 - 16:40:14 1660.31  82.52       832.44 755830
  60 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9>  84 - 16:40:22 1659.83  83.92       832.03 755830
  61 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  71 - 16:42:18 1659.81  85.31       831.61 759030
  62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  77 - 16:44:36 1655.35  86.71       831.19 760800
  63 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  65 - 16:43:28 1654.91  88.11       830.77 758720
  64 HOLEWA Edmund          10 < 3>  99 - 16:42:06 1654.69  89.51       830.35 756360
  65 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  93 S 16:43:36 1654.43  90.91       829.93 758720
  66 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 155 S 16:41:50 1654.15  92.31       829.51 755670
  67 STABIK Gabriela        10 < 2>  68 - 16:43:48 1653.95  93.71       829.10 758830
  68 STABIK Gabriela        10 < 3>  82 M 16:43:50 1653.83  95.10       828.68 758830
  69 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  70 S 16:44:18 1652.75  96.50       828.26 759110
  70 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 112 S 16:44:20 1652.63  97.90       827.84 759110
  71 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  80 C 16:44:24 1652.22  99.30       827.42 759030
  72 STABIK HENRYK          10 < 8> 111 - 16:44:17 1652.20 100.70       827.00 758830
  73 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 204 M 16:41:48 1652.15 102.10       826.59 754700
  74 SUJKA Bogdan            8 < 3>  91 C 16:41:59 1652.07 103.50       826.17 754970
  75 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6>  78 S 16:43:55 1650.93 104.90       825.75 757640
  76 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 229 S 16:43:05 1650.84 106.29       825.33 756220
  77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  97 - 16:45:59 1650.39 107.69       824.91 760800
  78 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7>  92 S 16:44:07 1650.21 109.09       824.49 757640
  79 MŁOCEK Zygmunt          8 10- 3- 3 S 16:41:08 1649.76 110.49       824.08 752510
  80 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  83 M 16:45:06 1649.71 111.89       823.66 759030
  81 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 115 S 16:45:09 1649.51 113.29       823.24 759020
  82 STABIK Gabriela        10 < 4>  94 - 16:45:34 1647.60 114.69       822.82 758830
  83 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  85 - 16:46:09 1645.95 116.08       822.40 759030
  84 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 101 C 16:44:17 1645.67 117.48       821.98 755830
  85 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  98 - 16:46:21 1645.24 118.88       821.57 759030
  86 TARGOSZ Władysław       8 10- 4- 4 S 16:44:45 1644.05 120.28       821.15 755850
  87 SZLACHTA Jan            2 < 2> 207 S 16:44:58 1643.84 121.68       820.73 756110
  88 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 124 - 16:46:05 1643.76 123.08       820.31 757910
  89 ŻOŁNECZKO Dawid         9 10- 1- 1 S 16:47:17 1643.73 124.48       819.89 759870
  90 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 131 M 16:45:01 1643.09 125.87       819.47 755850
  91 SUJKA Bogdan            8 < 4> 152 - 16:44:40 1642.43 127.27       819.05 754970
  92 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 110 S 16:46:22 1642.16 128.67       818.64 757640
  93 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 104 - 16:47:03 1642.07 130.07       818.22 758720
  94 STABIK Gabriela        10 < 5> 114 S 16:47:14 1641.66 131.47       817.80 758830
  95 TEODORCZYK Zdzisław     9 12- 2- 2 S 16:46:08 1640.96 132.87       817.38 756700
  96 CYRA Andrzej           10 38- 7- 2 - 16:47:18 1640.49 134.27       816.96 758400
  97 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 100 S 16:48:46 1640.48 135.66       816.54 760800
  98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7> 107 - 16:48:14 1638.55 137.06       816.13 759030
  99 HOLEWA Edmund          10 < 4> 113 M 16:46:43 1638.15 138.46       815.71 756360
 100 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 126 C 16:49:28 1638.01 139.86       815.29 760800
 101 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 109 - 16:46:28 1637.89 141.26       814.87 755830
 102 PISZCZEK Stanisław      8 10- 2- 2 S 16:46:18 1637.31 142.66       814.45 755290
 103 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5- 1- 1 S 16:48:23 1637.00 144.06       814.03 758560
 104 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 119 - 16:48:30 1636.94 145.45       813.62 758720
 105 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 108 - 16:48:45 1636.64 146.85       813.20 758990
 106 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 151 S 16:45:29 1636.28 148.25       812.78 753480
 107 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8> 116 - 16:49:00 1635.84 149.65       812.36 759030
 108 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 217 M 16:49:03 1635.58 151.05       811.94 758990
 109 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 121 S 16:47:09 1635.46 152.45       811.52 755830
 110 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 125 - 16:48:35 1634.31 153.85       811.10 757640
 111 STABIK HENRYK          10 < 9> 123 S 16:49:26 1633.88 155.24       810.69 758830
 112 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 134 S 16:49:43 1633.49 156.64       810.27 759110
 112 HOLEWA Edmund          10 < 5> 141 - 16:48:02 1633.49 156.64       810.27 756360
 114 STABIK Gabriela        10 < 6> 132 - 16:49:33 1633.47 159.44       809.43 758830
 115 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 117 S 16:50:00 1632.30 160.84       809.01 759020
 116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 118 - 16:50:11 1631.68 162.24       808.59 759030
 117 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 199 C 16:50:11 1631.66 163.64       808.18 759020
 118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 128 C 16:50:17 1631.33 165.03       807.76 759030
 119 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 122 S 16:50:24 1630.25 166.43       807.34 758720
 120 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 135 M 16:50:13 1630.14 167.83       806.92 758370
 121 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 161 C 16:48:41 1630.06 169.23       806.50 755830
 122 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 130 - 16:50:36 1629.55 170.63       806.08 758720
 123 STABIK HENRYK          10 <10> 187 - 16:50:48 1629.09 172.03       805.67 758830
 124 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 133 - 16:50:17 1628.92 173.43       805.25 757910
 125 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 149 S 16:50:16 1628.40 174.83       804.83 757640
 126 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 157 S 16:52:34 1627.15 176.22       804.41 760800
 127 DUDA Henryk            10 11- 2- 2 M 16:51:01 1625.99 177.62       803.99 757740
 128 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 137 - 16:51:50 1625.91 179.02       803.57 759030
 129 KWIOTEK Andrzej         2 10- 3- 3 S 16:49:57 1625.87 180.42       803.16 755950
 130 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 143 - 16:51:41 1625.77 181.82       802.74 758720
 131 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 150 S 16:50:05 1625.19 183.22       802.32 755850
 132 STABIK Gabriela        10 < 7> 169 S 16:52:17 1623.92 184.62       801.90 758830
 133 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 140 C 16:51:49 1623.57 186.01       801.48 757910
 134 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 136 S 16:53:06 1621.68 187.41       801.06 759110
 135 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3>---- S 16:52:40 1621.60 188.81       800.64 758370
 136 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 178 S 16:53:08 1621.57 190.21       800.23 759110
 137 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 138 - 16:53:20 1620.70 191.61       799.81 759030
 138 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 144 - 16:53:25 1620.42 193.01       799.39 759030
 139 GLINKA Joachim          9  7- 2- 2 S 16:52:24 1619.23 194.41       798.97 756830
 140 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 192 S 16:53:07 1619.06 195.80       798.55 757910
 141 HOLEWA Edmund          10 < 6> 170 S 16:52:14 1618.81 197.20       798.13 756360
 142 CYRA Andrzej           10 < 2> 145 - 16:53:35 1618.50 198.60       797.72 758400
 143 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 156 C 16:53:54 1618.09 200.00       797.30 758720
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 144 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 147 S 16:54:17 1617.42              796.88 759030
 145 CYRA Andrzej           10 < 3> 158 - 16:54:54 1613.96              796.46 758400
 146 WIESIOŁEK MARIAN        2 10- 2- 2 S 16:54:03 1613.73              796.04 756920
 147 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 184 - 16:55:43 1612.50              795.62 759030
 148 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 167 S 16:51:52 1611.83              795.21 752510
 148 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 213 - 16:55:03 1611.83              795.21 757640
 150 TARGOSZ Władysław       8 < 4>---- S 16:54:08 1611.16              794.37 755850
 151 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 168 S 16:52:48 1610.69              793.95 753480
 152 SUJKA Bogdan            8 < 5> 159 - 16:53:49 1610.37              793.53 754970
 153 KWIOTEK Andrzej         2 < 2> 228 S 16:54:27 1610.29              793.11 755950
 154 RYŚ Henryk             10 < 2> 179 - 16:55:45 1610.07              792.69 757940
 155 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 211 C 16:54:29 1609.58              792.28 755670
 156 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 163 - 16:56:23 1609.56              791.86 758720
 157 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9>---- - 16:57:42 1609.48              791.44 760800
 158 CYRA Andrzej           10 < 4> 174 - 16:56:34 1608.26              791.02 758400
 159 SUJKA Bogdan            8 < 6>---- C 16:54:30 1608.03              790.60 754970
 160 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 16:57:10 1607.86              790.18 759180
 161 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 162 S 16:55:08 1607.69              789.77 755830
 162 FIJOŁEK Mirosław        8 <15>---- S 16:55:15 1607.29              789.35 755830
 163 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 164 - 16:57:23 1606.15              788.93 758720
 164 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 166 - 16:57:37 1605.36              788.51 758720
 165 MYDLAK Józef            2 < 2> 237 S 16:54:22 1605.31              788.09 753480
 166 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 172 - 16:57:41 1605.13              787.67 758720
 167 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3>---- S 16:54:07 1604.10              787.26 752510
 168 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6> 209 - 16:55:22 1601.90              786.84 753480
 169 STABIK Gabriela        10 < 8> 177 C 16:59:00 1600.91              786.42 758830
 170 HOLEWA Edmund          10 < 7> 171 S 16:57:34 1600.54              786.00 756360
 171 HOLEWA Edmund          10 < 8> 197 C 16:57:38 1600.31              785.58 756360
 172 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 182 - 16:59:08 1600.23              785.16 758720
 173 STARCZYNOWSKI Jan       8  6- 1- 1 S 16:56:45 1600.15              784.75 754870
 174 CYRA Andrzej           10 < 5> 180 - 16:59:01 1599.94              784.33 758400
 175 TURCZYK Andrzej         9 < 2> 236 C 16:59:07 1599.92              783.91 758550
 176 DUDA Henryk            10 < 2>---- S 16:58:44 1599.51              783.49 757740
 177 STABIK Gabriela        10 < 9> 181 C 16:59:27 1599.39              783.07 758830
 178 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 214 S 16:59:45 1598.97              782.65 759110
 179 RYŚ Henryk             10 < 3> 208 - 16:59:30 1597.34              782.23 757940
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 180 CYRA Andrzej           10 < 6> 219 S 17:00:26 1595.18              781.82 758400
 181 STABIK Gabriela        10 <10> 186 C 17:00:51 1594.68              781.40 758830
 182 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 189 - 17:00:54 1594.28              780.98 758720
 183 BEDNARZ Henryk          9 11- 2- 2 S 17:00:49 1594.23              780.56 758560
 184 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 188 - 17:01:09 1594.10              780.14 759030
 185 NYCZ EDWARD             9 10- 2- 2 S 17:00:07 1593.63              779.72 757160
 186 STABIK Gabriela        10 <11>---- S 17:01:22 1592.95              779.31 758830
 187 STABIK HENRYK          10 <11> 200 S 17:01:45 1591.67              778.89 758830
 188 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 198 - 17:02:02 1591.15              778.47 759030
 189 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 190 - 17:02:29 1589.00              778.05 758720
 190 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 191 - 17:02:33 1588.78              777.63 758720
 191 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 215 - 17:02:36 1588.61              777.21 758720
 192 WIDUCH Dariusz          9 < 7>---- C 17:02:07 1588.52              776.80 757910
 193 GLINKA Joachim          9 < 2>---- S 17:01:38 1587.87              776.38 756830
 194 BRYŁKA EDMUND           7 10- 2- 2 S 17:01:01 1587.21              775.96 755540
 195 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2>---- S 17:02:04 1586.15              775.54 756700
 196 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- S 17:03:29 1585.34              775.12 758560
 197 HOLEWA Edmund          10 < 9> 231 - 17:02:13 1584.94              774.70 756360
 198 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 201 S 17:04:18 1583.62              774.28 759030
 199 SAJDOK Stanisław       10 < 5>---- S 17:04:19 1583.55              773.87 759020
 200 STABIK HENRYK          10 <12> 218 - 17:04:13 1583.48              773.45 758830
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 202 - 17:04:34 1582.74              773.03 759030
 202 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 203 - 17:04:36 1582.63              772.61 759030
 203 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 210 - 17:04:37 1582.58              772.19 759030
 204 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 212 S 17:02:02 1582.07              771.77 754700
 205 BRYŁKA EDMUND           7 < 2>---- S 17:02:37 1581.90              771.36 755540
 206 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 10- 2- 2 S 17:03:31 1581.81              770.94 756920
 207 SZLACHTA Jan            2 < 3>---- S 17:03:03 1581.65              770.52 756110
 208 RYŚ Henryk             10 < 4> 235 - 17:04:23 1581.07              770.10 757940
 209 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7>---- M 17:01:47 1580.34              769.68 753480
 210 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22>---- - 17:05:36 1579.34              769.26 759030
 211 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 225 S 17:03:31 1579.19              768.85 755670
 212 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 223 - 17:02:57 1579.04              768.43 754700
 213 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12> 221 S 17:04:53 1578.80              768.01 757640
 214 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9>---- S 17:05:51 1578.68              767.59 759110
 215 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 222 C 17:05:38 1578.58              767.17 758720
 216 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2>---- S 17:04:34 1578.34              766.75 756920
 217 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 232 - 17:05:57 1578.11              766.34 758990
 218 STABIK HENRYK          10 <13> 220 C 17:06:11 1577.01              765.92 758830
 219 CYRA Andrzej           10 < 7>---- C 17:05:58 1576.82              765.50 758400
 220 STABIK HENRYK          10 <14> 227 - 17:06:28 1576.08              765.08 758830
 221 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13>---- - 17:05:49 1575.74              764.66 757640
 222 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 224 S 17:06:44 1574.98              764.24 758720
 223 MENDRYS Andrzej         8 < 5>---- S 17:04:22 1574.37              763.82 754700
 224 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 238 M 17:06:56 1574.33              763.41 758720
 225 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5>---- C 17:05:07 1573.93              762.99 755670
 226 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2>---- M 17:06:07 1573.26              762.57 756920
 227 STABIK HENRYK          10 <15> 233 - 17:07:24 1573.03              762.15 758830
 228 KWIOTEK Andrzej         2 < 3>---- S 17:05:35 1572.98              761.73 755950
 229 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3>---- S 17:05:50 1572.73              761.31 756220
 230 NYCZ EDWARD             9 < 2>---- S 17:06:35 1572.23              760.90 757160
 231 HOLEWA Edmund          10 <10> 234 C 17:06:11 1571.88              760.48 756360
 232 PUDEŁKO Józef          10 < 6>---- C 17:08:04 1571.19              760.06 758990
 232 STABIK HENRYK          10 <16>---- S 17:07:58 1571.19              760.06 758830
 234 HOLEWA Edmund          10 <11>---- S 17:06:24 1571.17              759.22 756360
 235 RYŚ Henryk             10 < 5>---- S 17:08:03 1569.07              758.80 757940
 236 TURCZYK Andrzej         9 < 3>---- C 17:08:27 1569.04              758.39 758550
 237 MYDLAK Józef            2 < 3>---- M 17:05:16 1568.88              757.97 753480
 238 PAJĄK Gotfryd          10 <31>---- - 17:08:40 1568.68              757.55 758720
 239 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>---- S 17:06:30 1568.62              757.13 755290
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 240 KWIOTEK Andrzej         2 < 4>---- S 17:07:07 1567.98                     755950
 241 STABIK Gabriela        10 <12>---- - 17:09:01 1567.78                     758830
 242 FIJOŁEK Mirosław        8 <16>---- - 17:07:15 1567.30                     755830
 243 STABIK Gabriela        10 <13>---- S 17:09:11 1567.24                     758830
 244 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4>---- S 17:08:55 1567.15                     758370
 245 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 10- 0- 0 M 17:08:16 1567.11                     757330
 246 HOLEWA Edmund          10 <12>---- - 17:07:40 1567.04                     756360
 247 STABIK HENRYK          10 <17>---- C 17:09:15 1567.02                     758830
 248 PAJĄK Gotfryd          10 <32>---- - 17:09:17 1566.69                     758720
 249 TURCZYK Andrzej         9 < 4>---- - 17:09:12 1566.60                     758550
 250 STABIK HENRYK          10 <18>---- C 17:09:26 1566.43                     758830
 251 TURCZYK Andrzej         9 < 5>---- M 17:09:29 1565.69                     758550
 252 MENDRYS Andrzej         8 < 6>---- S 17:07:02 1565.66                     754700
 253 CYRA Andrzej           10 < 8>---- - 17:09:28 1565.43                     758400

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|            KONKURSY             |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|RAZ| Lot 10 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK Gabriela         758830  20    6   67 10 10 10 10  9  8 10  9 10  8  94  6433.20 42012.131030
   2 PAJĄK Gotfryd           758720  57    8    9 10 10 10 10  7  5  8  9 10 10  89  8124.85 40025.261003
   3 STABIK HENRYK           758830  30    3   15 10 10 10 10  9  9  7  8 10  7  90  5634.23 39169.951029
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  46   57   61 10 10 10 10 10  8  9  9  4  5  85  4030.00 37079.31 921
   5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  20   23   55 10 10 10 10  9  5  7  8  8  7  84  5617.90 36446.53 933
   6 GŁOGOWSKI Mieczysław    753480  12    2   29 10 10 10 10  9  7  6 10  8  6  86  4922.28 36241.83 228
   7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        757640  24   18   19 10 10 10 10  7  6  8  4  6 10  81  8262.52 34785.23 721
   8 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  20    1   17 10 10 10 10  8  8  7  7  6  5  81  4128.32 34781.961002
   9 TURCZYK Andrzej         758550  18   27  175 10 10 10 10 10  3  9  9  8  2  81  1542.30 33801.37 924
  10 FIJOŁEK Mirosław        755830  31    5    7 10 10 10 10 10  6  2  4  7  7  76  5717.06 31692.20 802
  11 GAWEŁCZYK-RUS           755670  10   38   66 10 10 10 10  9  6  7  6  4  5  77  3994.86 31598.69 224
  12 HOLEWA Edmund           756360  28   13   54 10 10 10 10  5  6  7  5  7  6  76  4705.12 30652.251010
  13 PISZCZEK Stanisław      755290  10  102  239 10 10 10 10 10  5  6  6  8  2  77  1571.58 30357.73 816
  14 PUDEŁKO Józef           758990  13   11   21 10 10 10 10  7  5  6  6  8  4  76  3272.87 29731.681024
  15 SZLACHTA Jan            756110  10    4   87 10 10 10 10  7  6  6  6  5  3  73  2446.71 29373.24 212
  16 WIDUCH Dariusz          757910  20   45   47 10  9 10 10  7  6  6  4  4  5  71  4052.59 28208.38 916
  17 CYRA Andrzej            758400  38   96  142 10 10 10 10  7  6  6  5  7  2  73  1547.32 27877.281005
  18 SUJKA Bogdan            754970  20   12   48 10 10 10 10  6  4  5  7  7  2  71  1616.77 27425.24 818
  19 KWIOTEK Andrzej         755950  10  129  153 10 10 10 10  5  6  3  6  6  3  69  2358.00 26214.64 219
  20 MYDLAK Józef            753480  10   24  165 10 10 10 10  7  5  2  7  3  3  67  2393.15 25235.66 226
  21 MENDRYS Andrzej         754700  25   44   73 10 10 10 10  5  2  4  5  5  4  65  3200.90 24662.87 808
  22 TEODORCZYK Zdzisław     756700  12   95  195 10 10 10 10  7  6  3  2  7  2  67  1592.92 24591.52 932
  23 NYCZ EDWARD             757160  10  185  230 10 10 10 10  6  3  4  5  5  2  65  1540.62 24388.27 909
  24 DRZEWIECKI R            757390               10 10 10 10  7  6  2  3  9  -  67          24312.26 706
  25 TARGOSZ Władysław       755850  10   86   90 10 10 10 10  4  6  4  2  1  4  61  3237.31 23835.45 821
  26 BITTMANN Grzegorz       756100  10  315      10 10 10 10  5  5  3  6  4  0  63          23642.47 902
  27 KOZAK KRZYSZTOF         759180   7   10  160 10 10 10 10  3  3  5  2  2  2  57  1643.13 20657.93 718
  28 MACIEJA Zygmunt         755950               10 10 10 10  6  3  3  2  5  -  59          20458.54 215
  29 RYŚ Henryk              757940  25   43  154  4  9 10 10  3  6  2  1  5  2  52  1597.94 18787.411026
  30 WIESIOŁEK MARIAN        756920  10  146  216  5  5 10  7  3  5  3  6  3  2  49  1562.79 18617.74 218
  31 BEDNARZ Henryk          758560  11  183  196  5  9 10 10  2  4  1  5  3  2  51  1555.68 18382.80 901
  32 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  13   51  120 10  0  9 10  3  8  1  1  2  3  47  2443.35 18311.12 917
  33 WITKIEWICZ Marek        753970  10   41  317 10  8 10  7  2  3  2  2  4  1  49   839.98 16054.77 225
  34 SAJDOK Stanisław        759020  15   56   81  3  0  4  3  2  2  6  2  6  5  33  4048.00 15369.171027
  35 SOBAŁA Tadeusz          756220  10   49   76  4  0  6  6  1  4  4  2  4  3  34  2423.27 14661.21 724
  36 WESOŁOWSKI Kazimierz    757330  10  245  254  8  7  9  5  4  1  2  4  3  0  43          13846.42 918
  37 WIESIOŁEK IRENEUSZ      756920  10  206  226  8 10 10  6  1  1  1  1  1  2  41  1533.51 12423.03 217
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     756020               10 10 10  7  3  0  1  0  1  -  42          11688.64 213
  39 POGORZAŁEK Alfred       759180               10  6 10  9  1  1  3  -  0  -  40          11579.74 716
  40 MŁOCEK Zygmunt          752510  10   79  148  8  7  4  4  0  3  1  1  3  3  34  2406.55 11345.98 815
  41 ŻOŁNECZKO Dawid         759870  10   89  255  3  5  6  6  4  2  -  1  4  1  32   819.89 11342.91 928
  42 KOFEL Jan               762300  16  338       3  5  3  4  1  3  1  4  6  0  30          11160.60 939
  43 LACH Stanisław          754750               10  5  7  3  1  -  1  3  6  -  36          10527.60 712
  44 FICEK Jan               758310                7  7  9  5  4  2  -  -  1  -  35          10208.03 922
  45 MROWIŃSKI Ryszard       756080                9  3  7  0  7  0  1  0  4  -  31           9085.03 715
  46 SZOŁTYSEK WIESŁAW       758560   5  103       5  2  4  5  3  2  -  -  0  1  22   814.03  7189.871009
  47 MORAWSKI Jan            756820                3  4  4  4  2  2  0  0  2  -  21           6545.83 710
  48 BRYŁKA EDMUND           755540  10  194  205  5  3  -  3  1  2  0  -  2  2  18  1547.32  6310.78 701
  49 LAZAR MARIAN            752610                3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  19           6303.54 810
  50 WIDERA Jan              757680                3  4  2  6  0  1  -  -  2  -  18           5247.80 727
  51 GÓRNICKI Jerzy          755250                9  6  2  3  0  1  1  0  -  -  22           5246.26 720
  52 DUDA Henryk             757740  11  127  176  0  4  4  0  0  -  0  -  0  2  10  1587.48  3512.081041
  53 CHMIEL Robert           757070               10  7  -  -  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  54 STARCZYNOWSKI Jan       754870   6  173  358  3  1  2  0  0  1  0  0  0  1   8   784.75  2455.55 819
  55 SOBOTA Stanisław        756800   5  357       0  0  -  1  0  0  2  1  0  0   4           2007.28 911
  56 GLINKA Joachim          756830   7  139  193  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2   3  1575.35  1958.54 904
  57 PILARZ Marek            758400                1  0  1  0  0  0  -  -  1  -   3            783.66 926
  58 GRELA Stanisław         756190                1  0  0  0  0  0  0  0  0  -   1            117.40 729
  59 PASZEK Wincenty         756080                1  0  0  0  0  0  -  0  0  -   1            115.07 711

      +---+----------------------+--+---------------------------------+-----------------+
      |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|            KONKURSY             | PUNKTY - "nr 2" |
      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|RAZ| Lot 10 |  RAZEM |
      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5945.92 33724.24 
         2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5749.29 33339.21 
         3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5830.03 33323.52 
         4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5776.07 33311.58 
         5 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5909.94 33218.62 
         6 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5764.35 33043.13 
         7 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5726.69 32424.49 
         8 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5533.81 31603.01 
         9 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  69  4918.51 31451.62 
        10 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  70  5678.15 31425.12 
        11 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  69  5709.12 31397.54 
        12 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  67  5924.59 31264.87 
        13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  68  5871.04 31024.45 
        14 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  69  4852.41 30796.01 
        15 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  68  3994.86 30391.06 
        16 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  66  2388.13 29880.78 
        17 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  68  3969.33 29720.65 
        18 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  66  2446.71 28954.06 
        19 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  6  7  2  63  1571.58 26694.78 
        20 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  6  7  2  64  1592.92 26559.78 
        21 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  6  7  5  63  3942.96 26456.32 
        22 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  7  7  3  63  2358.00 26282.13 
        23 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  6  7  2  62  1540.62 25864.48 
        24 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  7  7  0  58          23674.69 
        25 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  7  4  3  57  2393.15 23313.58 
        26 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  3  1  4  54  3237.31 23078.44 
        27 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  6  6  2  54  1562.79 21533.69 
        28 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  2  7  -  55          21520.20 
        29 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  7  4  2  54  1555.68 21423.35 
        30 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  2  6  2  53  1643.13 20620.17 
        31 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  3  7  -  53          20470.04 
        32 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  1  7  3  47  2443.35 19644.06 
        33 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  2  6  3  40  2423.27 17638.95 
        34 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  2  7  1  48   839.98 17090.83 
        35 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  2  6  5  35  4048.00 16232.61 
        36 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  4  7  0  47          15912.00 
        37 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  5  7  0  40          15454.06 
        38 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  2  5  1  39   819.89 14745.95 
        39 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  2  2  2  38  1533.51 12841.34 
        40 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  1  5  3  37  2406.55 12688.52 
        41 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  0  3  -  39          12603.07 
        42 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  3  7  -  37          11757.20 
        43 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  -  4  -  38          11671.27 
        44 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  -  0  -  33          10062.41 
        45 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  -  1  1  27   814.03  9453.52 
        46 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  0  4  -  29           8823.92 
        47 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  0  2  -  23           7350.67 
        48 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  0  -  -  24           7010.46 
        49 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  -  2  2  19  1547.32  6829.73 
        50 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  19           6303.54 
        51 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  -  2  -  20           5995.05 
        52 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0  -  1  2  11  1587.48  3868.91 
        53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0  0  0  1  10   784.75  3244.47 
        54 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  -  -  -  14           2752.63 
        55 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2  1  0  0   4           2007.28 
        56 GLINKA Joachim          9  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2   3  1575.35  1958.54 
        57 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -   3            783.66 
        58 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -   1            117.40 
        59 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -  0  0  -   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 10
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4636.66  3895.84
       2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4597.31  3898.26
       3 STABIK Gabriela        10  1  10   4585.72  3897.36
       4 FIJOŁEK Mirosław        8  1  10   4577.71  3859.38
       5 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4532.63  3779.98
       6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4454.69  3782.16
       7 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4418.56  3764.00
       8 STABIK HENRYK          10  0  10   4403.49  3897.36
       9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  10   4324.38  3878.06
      10 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  10   4300.06  3854.26
      11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   9   4295.00  3634.91
      12 STABIK Gabriela        10  0   8   4243.96  3611.71
      13 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4236.87  3779.98
      14 STABIK Gabriela        10  1   9   4197.87  3635.09
      15 STABIK HENRYK          10  0   8   4190.78  3611.71
      16 STABIK Gabriela        10  0   8   4182.82  3611.71
      17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4148.28  3543.06
      18 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4135.65  3525.05
      19 STABIK HENRYK          10  0   9   4104.35  3389.09
      20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4086.73  3543.06
      21 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4072.14  3387.68
      22 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   4071.04  3584.14
      23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   9   4049.76  3656.10
      24 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4022.04  3387.68
      25 STABIK Gabriela        10  0   8   4016.97  3611.71
      26 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   4002.68  3446.18
      27 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3996.55  3403.52
      28 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3995.34  3519.38
      29 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3973.48  3519.38
      30 FIJOŁEK Mirosław        8  0   9   3956.54  3354.00
      31 STABIK HENRYK          10  0   8   3956.48  3465.46
      32 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3949.14  3610.53
      33 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3940.50  3387.68
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3923.90  3612.53
      35 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   9   3910.10  3370.88
      36 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3899.45  3271.82
      37 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3871.43  3391.07
      38 STABIK Gabriela        10  0   8   3871.05  3301.08
      39 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   3863.64  3387.68
      40 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3862.35  3387.68
      41 PUDEŁKO Józef          10  0   7   3862.23  3350.02
      42 STABIK HENRYK          10  0   8   3857.81  3273.07
      43 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3831.36  3411.80
      44 SZLACHTA Jan            2  1   9   3815.90  3100.66
      45 TURCZYK Andrzej         9  1   8   3796.52  3181.48
      46 HOLEWA Edmund          10  0   8   3795.59  3427.49
      47 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   9   3794.13  3112.28
      48 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   9   3793.58  3080.81
      49 TURCZYK Andrzej         9  0   9   3790.41  3130.65
      50 CYRA Andrzej           10  1   9   3783.94  3133.04
      51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   3770.75  3139.23
      52 PUDEŁKO Józef          10  0   7   3758.57  3350.02
      53 STABIK HENRYK          10  1   7   3755.89  3349.44
      54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3753.07  3160.22
      55 HOLEWA Edmund          10  1   9   3743.24  3116.19
      56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3740.93  3257.33
      57 STABIK HENRYK          10  0   7   3731.82  3103.44
      58 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3729.65  3238.47
      59 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   9   3716.55  3098.59
      60 STABIK HENRYK          10  1   8   3709.61  3279.95
      61 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3673.56  3350.25
      62 WIDUCH Dariusz          9  1   7   3655.15  3340.48
      63 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3641.81  3015.48
      64 SZLACHTA Jan            2  1   8   3633.89  3341.66
      65 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3629.93  3226.53
      66 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3618.23  3021.84
      67 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3593.48  3207.06
      68 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3587.64  3160.22
      69 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3582.86  3219.87
      70 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3578.77  3219.02
      71 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3578.74  3271.82
      72 MENDRYS Andrzej         8  0   7   3575.97  3070.91
      73 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   9   3567.05  3137.79
      74 STABIK Gabriela        10  0   7   3565.13  3277.70
      75 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3563.62  3278.15
      76 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3557.24  3021.84
      77 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3553.40  3032.70
      78 RADZIEJEWSKI JERZY      9  0   8   3552.04  3212.87
      79 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3532.39  3110.59
      80 STABIK HENRYK          10  0   7   3529.90  3092.19
      81 STABIK HENRYK          10  0   8   3524.08  3022.51
      82 PISZCZEK Stanisław      8  1   9   3519.86  3099.79
      83 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3496.85  2967.67
      84 TARGOSZ Władysław       8  0   7   3485.78  3014.18
      85 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3464.15  2895.30
      86 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   3453.41  2971.98
      87 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3447.21  3011.22
      88 SOBAŁA Tadeusz          7  0   7   3446.96  3066.73
      89 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3446.94  2784.03
      90 STABIK Gabriela        10  1   8   3446.72  2876.26
      91 PISZCZEK Stanisław      8  1   8   3428.54  2988.05
      92 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3421.19  2987.88
      93 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   6   3416.41  2992.26
      94 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   7   3404.91  2913.54
      95 HOLEWA Edmund          10  0   7   3400.73  3114.08
      96 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3399.80  3053.88
      97 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   3395.31  3014.64
      98 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   8   3394.83  2986.86
      99 SUJKA Bogdan            8  0   6   3389.91  2876.42
     100 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3383.99  2776.46
     101 SUJKA Bogdan            8  0   7   3383.38  2822.02
     102 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   7   3330.12  2727.48
     103 NYCZ EDWARD             9  0   8   3327.09  3037.58
     104 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3325.40  2869.60
     105 STABIK Gabriela        10  0   6   3278.89  3015.43
     106 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3275.33  2879.52
     107 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   6   3274.84  2973.37
     108 STABIK HENRYK          10  1   7   3272.89  2957.19
     109 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3262.74  2852.54
     110 MENDRYS Andrzej         8  0   8   3259.69  2767.57
     111 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3257.55  2969.33
     112 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   8   3255.91  2629.21
     113 NYCZ EDWARD             9  1   8   3244.17  2765.35
     114 STABIK Gabriela        10  1   7   3241.76  2852.88
     115 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3240.89  2782.14
     116 SUJKA Bogdan            8  0   7   3238.30  2822.02
     117 HOLEWA Edmund          10  1   7   3228.26  2868.06
     118 PUDEŁKO Józef          10  1   8   3228.08  3022.86
     119 STABIK HENRYK          10  0   7   3223.31  2852.88
     120 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   7   3219.56  2856.65
     121 STABIK Gabriela        10  0   7   3215.37  2706.63
     122 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   3209.14  2973.55

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           ŚWIERCZYŃSKI J+P         sek  7   - 10 konk.  8262.52 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  8124.85 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  8 konk.  6433.20 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  5717.06 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5634.23 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  5945.92 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  5924.59 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5909.94 pkt.
           ŚWIERCZYŃSKI J+P         sek  7   -  7 konk.  5871.04 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  5830.03 pkt.