LISTA KONKURSOWA 11/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                GUBIN-2-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 01.07.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 352520 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°46'04.0"-51°57'34.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:30:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 55
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1551
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 517
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 311
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 388
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 9:26:46
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1500.21 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:57:27
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1324.51 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.31m.10s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  250|   87| 34.8|
                    |BRYNOW         | 11|  176|   29| 16.5|
                    |PANEWNIKI      |  8|  220|   70| 31.8|
                    |PIOTROWICE     | 15|  441|  142| 32.2|
                    |PODLESIE       | 11|  464|  189| 40.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 55| 1551|  517| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 75-44- 6 -  9:26:46  1500.21   0.64 40.00 452.33 355200
   2 FIJOŁEK Mirosław        8 50-25-10 S  9:28:56  1469.53   1.29 39.98 452.13 351120
   3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 69-37- 9 -  9:33:41  1467.52   1.93       451.94 357610
   4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 60-25- 5 -  9:31:57  1467.33   2.58       451.75 355020
   5 STABIK HENRYK          10 55-32- 8 -  9:32:09  1466.61   3.22 39.92 451.55 355140
   6 PISZCZEK Stanisław      8 31-12- 5 S  9:29:49  1462.41   3.87 39.90 451.36 350710
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  21 -  9:33:01  1461.63   4.51       451.17 355200
   8 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  14 -  9:34:45  1461.12   5.16       450.97 357610
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  30 -  9:33:20  1458.99   5.80 39.83 450.78 355020
  10 PUDEŁKO Józef          10 39-22- 8 C  9:34:01  1455.52   6.45 39.81 450.59 355170
  11 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  20 C  9:34:13  1454.32   7.09 39.79 450.39 355170
  12 PAJĄK Gotfryd          10 73-38- 9 -  9:34:18  1453.05   7.74       450.20 354980
  13 STABIK HENRYK          10 < 2>  17 C  9:34:44  1451.13   8.38 39.75 450.01 355140
  14 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  19 S  9:36:30  1450.75   9.03 39.73 449.81 357610
  15 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  22 C  9:32:03  1450.61   9.67 39.71 449.62 351120
  16 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  35 C  9:34:47  1450.18  10.32 39.69 449.43 354980
  17 STABIK HENRYK          10 < 3>  31 -  9:34:56  1449.95  10.96 39.67 449.23 355140
  18 STABIK Gabriela        10 44-20- 7 M  9:34:59  1449.65  11.61 39.65 449.04 355140
  19 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  32 S  9:36:45  1449.28  12.25 39.63 448.84 357610
  20 PUDEŁKO Józef          10 < 3>  43 S  9:35:05  1449.18  12.89 39.61 448.65 355170
  21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  24 S  9:35:08  1449.01  13.54 39.59 448.46 355200
  22 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  71 -  9:32:39  1447.02  14.18       448.26 351120
  23 SZLACHTA Jan            2 38-20- 7 M  9:32:30  1446.19  14.83 39.55 448.07 350700
  24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  25 -  9:35:40  1445.86  15.47 39.52 447.88 355200
  25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  27 -  9:35:46  1445.27  16.12 39.50 447.68 355200
  26 TURCZYK Andrzej         9 38-19- 8 -  9:35:08  1444.89  16.76 39.48 447.49 354190
  27 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  51 -  9:35:57  1444.20  17.41       447.30 355200
  28 SZLACHTA Jan            2 < 2>  42 S  9:33:01  1443.11  18.05 39.44 447.10 350700
  29 MENDRYS Andrzej         8 47-18- 4 M  9:33:14  1440.39  18.70 39.42 446.91 350350
  30 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  40 -  9:36:34  1439.85  19.34       446.72 355020
  31 STABIK HENRYK          10 < 4>  36 -  9:36:43  1439.47  19.99 39.38 446.52 355140
  32 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  33 S  9:38:28  1439.27  20.63 39.36 446.33 357610
  33 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6>  34 -  9:38:32  1438.88  21.28       446.14 357610
  34 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7>  53 -  9:38:33  1438.79  21.92 39.32 445.94 357610
  35 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  37 C  9:36:44  1438.72  22.57 39.30 445.75 354980
  36 STABIK HENRYK          10 < 5>  75 M  9:36:57  1438.11  23.21 39.28 445.56 355140
  37 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  59 -  9:36:51  1438.04  23.86 39.26 445.36 354980
  38 STABIK Gabriela        10 < 2>  49 S  9:36:59  1437.91  24.50 39.24 445.17 355140
  39 RADZIEJEWSKI JERZY      9 18- 6- 4 S  9:36:23  1437.76  25.15 39.21 444.98 354240
  40 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>  60 -  9:37:03  1437.04  25.79 39.19 444.78 355020
  41 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  56 S  9:36:53  1434.65  26.43 39.17 444.59 354190
  42 SZLACHTA Jan            2 < 3>  46 -  9:34:30  1434.36  27.08       444.40 350700
  43 PUDEŁKO Józef          10 < 4>  44 -  9:37:38  1434.26  27.72 39.13 444.20 355170
  44 PUDEŁKO Józef          10 < 5>  55 -  9:37:47  1433.39  28.37 39.11 444.01 355170
  45 RYŚ Henryk             10 34- 7- 2 -  9:37:09  1432.73  29.01       443.82 354100
  46 SZLACHTA Jan            2 < 4>  48 -  9:34:49  1432.50  29.66 39.07 443.62 350700
  47 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 32-11- 4 -  9:36:38  1431.32  30.30 39.05 443.43 353010
  48 SZLACHTA Jan            2 < 5>  65 S  9:35:08  1430.65  30.95 39.03 443.24 350700
  49 STABIK Gabriela        10 < 3>  95 C  9:38:25  1429.61  31.59 39.01 443.04 355140
  50 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 102 S  9:35:25  1429.04  32.24 38.99 442.85 350710
  51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  54 -  9:38:36  1428.80  32.88       442.66 355200
  52 WIDUCH Dariusz          9 43- 9- 6 S  9:37:30  1428.77  33.53 38.95 442.46 353620
  53 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8>  62 -  9:40:41  1426.54  34.17 38.93 442.27 357610
  54 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  57 -  9:39:02  1426.32  34.82       442.08 355200
  55 PUDEŁKO Józef          10 < 6>  92 -  9:39:02  1426.19  35.46 38.88 441.88 355170
  56 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  64 -  9:38:23  1425.98  36.11 38.86 441.69 354190
  57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  58 -  9:39:07  1425.84  36.75 38.84 441.49 355200
  58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  66 -  9:39:09  1425.65  37.40       441.30 355200
  59 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  67 -  9:39:01  1425.53  38.04 38.80 441.11 354980
  60 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>  83 -  9:39:06  1425.21  38.68       440.91 355020
  61 MACIEJA Zygmunt         2 48-15- 4 M  9:35:55  1425.12  39.33 38.76 440.72 350460
  62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9>  80 -  9:41:01  1424.65  39.97 38.74 440.53 357610
  63 MACIEJA Zygmunt         2 < 2>  76 -  9:36:11  1423.57  40.62 38.72 440.33 350460
  64 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  82 S  9:38:49  1423.50  41.26 38.70 440.14 354190
  65 SZLACHTA Jan            2 < 6> 140 -  9:36:26  1423.10  41.91 38.68 439.95 350700
  66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  91 -  9:39:40  1422.70  42.55       439.75 355200
  67 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  69 S  9:39:44  1421.44  43.20 38.64 439.56 354980
  68 MYDLAK Józef            2 16- 8- 5 S  9:35:20  1420.68  43.84 38.61 439.37 348540
  68 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  79 -  9:39:52  1420.68  43.84       439.37 354980
  70 MYDLAK Józef            2 < 2> 103 S  9:35:25  1420.20  45.13 38.57 438.98 348540
  70 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  72 -  9:37:14  1420.20  45.13 38.57 438.98 351120
  72 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  81 C  9:37:17  1419.91  46.42 38.53 438.59 351120
  73 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 22-11- 6 C  9:35:30  1419.72  47.07 38.51 438.40 348540
  74 GAWEŁCZYK-RUS           2 32-17- 8 -  9:36:54  1419.60  47.71 38.49 438.21 350500
  75 STABIK HENRYK          10 < 6>  90 C  9:40:14  1419.24  48.36 38.47 438.01 355140
  76 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 116 -  9:36:57  1419.15  49.00       437.82 350460
  77 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 104 -  9:36:54  1419.00  49.65 38.43 437.63 350350
  78 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  99 -  9:38:48  1418.85  50.29       437.43 353010
  79 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  89 -  9:40:18  1418.22  50.93 38.39 437.24 354980
  80 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10>  84 S  9:42:12  1417.96  51.58 38.37 437.05 357610
  81 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6>  87 S  9:37:42  1417.52  52.22 38.35 436.85 351120
  81 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  85 -  9:39:52  1417.52  52.22 38.35 436.85 354190
  83 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6>  86 -  9:40:28  1417.43  53.51       436.47 355020
  84 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 107 -  9:42:18  1417.40  54.16 38.28 436.27 357610
  85 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  88 -  9:39:55  1417.23  54.80 38.26 436.08 354190
  86 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 113 -  9:40:32  1417.06  55.45       435.89 355020
  87 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 144 -  9:37:47  1417.04  56.09 38.22 435.69 351120
  87 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 168 -  9:39:57  1417.04  56.09       435.69 354190
  89 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 129 -  9:40:32  1416.90  57.38       435.31 354980
  90 STABIK HENRYK          10 < 7> 117 -  9:40:39  1416.88  58.03       435.11 355140
  91 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12>  96 -  9:40:49  1416.17  58.67 38.14 434.92 355200
  92 PUDEŁKO Józef          10 < 7>  97 -  9:40:48  1416.15  59.32 38.12 434.73 355170
  93 NYCZ EDWARD             9 31- 7- 2 S  9:39:08  1416.07  59.96 38.10 434.53 352790
  94 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  98 M  9:37:38  1415.40  60.61 38.08 434.34 350500
  95 STABIK Gabriela        10 < 4> 122 S  9:40:55  1415.37  61.25 38.06 434.14 355140
  96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 105 -  9:40:58  1415.33  61.90       433.95 355200
  97 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 165 C  9:40:57  1415.30  62.54 38.02 433.76 355170
  98 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 119 C  9:37:41  1415.11  63.19 37.99 433.56 350500
  99 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 264 S  9:39:33  1414.59  63.83 37.97 433.37 353010
 100 HOLEWA Edmund          10 21-10- 5 S  9:39:22  1414.14  64.47 37.95 433.18 352640
 101 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 159 -  9:36:30  1413.96  65.12 37.93 432.98 348540
 102 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 210 -  9:38:03  1413.87  65.76 37.91 432.79 350710
 103 MYDLAK Józef            2 < 3> 279 S  9:36:33  1413.67  66.41 37.89 432.60 348540
 104 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 123 S  9:37:52  1413.46  67.05 37.87 432.40 350350
 105 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 108 C  9:41:18  1413.45  67.70 37.85 432.21 355200
 106 NYCZ EDWARD             9 < 2> 161 -  9:39:36  1413.42  68.34 37.83 432.02 352790
 107 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 109 C  9:43:06  1412.92  68.99 37.81 431.82 357610
 108 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 110 -  9:41:24  1412.89  69.63       431.63 355200
 109 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 131 -  9:43:11  1412.46  70.28 37.77 431.44 357610
 110 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 112 -  9:41:29  1412.42  70.92 37.75 431.24 355200
 111 BEDNARZ Henryk          9 20- 4- 4 S  9:40:50  1411.85  71.57 37.73 431.05 354140
 112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 118 -  9:41:36  1411.77  72.21 37.71 430.86 355200
 113 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 114 S  9:41:33  1411.33  72.86 37.68 430.66 355020
 114 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 115 S  9:41:35  1411.14  73.50 37.66 430.47 355020
 115 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 120 -  9:41:39  1410.77  74.15       430.28 355020
 116 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 125 -  9:38:27  1410.59  74.79       430.08 350460
 117 STABIK HENRYK          10 < 8> 137 S  9:41:56  1409.66  75.44 37.60 429.89 355140
 118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 130 -  9:41:59  1409.62  76.08 37.58 429.70 355200
 119 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 124 -  9:38:39  1409.61  76.72 37.56 429.50 350500
 120 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 134 S  9:41:53  1409.46  77.37 37.54 429.31 355020
 121 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 20- 6- 6 S  9:41:44  1409.15  78.01 37.52 429.12 354730
 122 STABIK Gabriela        10 < 5> 146 C  9:42:02  1409.10  78.66 37.50 428.92 355140
 123 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 141 S  9:38:45  1408.44  79.30 37.48 428.73 350350
 124 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 126 S  9:38:53  1408.29  79.95 37.46 428.54 350500
 125 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 128 -  9:38:52  1408.22  80.59       428.34 350460
 126 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 151 -  9:38:54  1408.20  81.24 37.42 428.15 350500
 127 WIDERA Jan              7  9- 4- 4 S  9:40:47  1407.43  81.88 37.40 427.96 352960
 128 MACIEJA Zygmunt         2 < 6> 142 S  9:39:01  1407.38  82.53 37.37 427.76 350460
 129 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 136 -  9:42:15  1407.26  83.17       427.57 354980
 130 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 132 -  9:42:27  1407.01  83.82       427.37 355200
 131 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 139 -  9:44:11  1406.90  84.46 37.31 427.18 357610
 132 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 138 S  9:42:29  1406.83  85.11 37.29 426.99 355200
 133 BITTMANN Grzegorz       9 25- 6- 5 S  9:39:58  1406.75  85.75 37.27 426.79 351640
 134 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 170 -  9:42:24  1406.58  86.40 37.25 426.60 355020
 135 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 156 S  9:40:01  1406.47  87.04 37.23 426.41 351640
 136 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 154 -  9:42:26  1406.23  87.69       426.21 354980
 137 STABIK HENRYK          10 < 9> 158 S  9:42:41  1405.47  88.33 37.19 426.02 355140
 138 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 148 -  9:42:45  1405.34  88.97 37.17 425.83 355200
 139 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 149 C  9:44:30  1405.15  89.62 37.15 425.63 357610
 140 SZLACHTA Jan            2 < 7> 160 S  9:39:36  1405.05  90.26 37.13 425.44 350700
 141 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 157 -  9:39:22  1404.96  90.91 37.11 425.25 350350
 142 MACIEJA Zygmunt         2 < 7> 147 -  9:39:35  1404.18  91.55 37.09 425.05 350460
 143 TARGOSZ Władysław       8 14- 5- 5 M  9:40:05  1404.05  92.20 37.06 424.86 351130
 144 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 145 -  9:40:07  1403.83  92.84 37.04 424.67 351120
 145 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 198 -  9:40:09  1403.64  93.49 37.02 424.47 351120
 146 STABIK Gabriela        10 < 6> 183 -  9:43:05  1403.25  94.13 37.00 424.28 355140
 147 MACIEJA Zygmunt         2 < 8> 221 -  9:39:53  1402.49  94.78 36.98 424.09 350460
 148 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 164 S  9:43:18  1402.29  95.42 36.96 423.89 355200
 149 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 150 -  9:45:11  1401.38  96.07 36.94 423.70 357610
 150 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 174 -  9:45:13  1401.20  96.71 36.92 423.51 357610
 151 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 152 -  9:40:13  1400.79  97.36 36.90 423.31 350500
 152 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 188 S  9:40:15  1400.60  98.00 36.88 423.12 350500
 153 SAJDOK Stanisław       10 18- 1- 1 M  9:43:54  1400.00  98.65 36.86 422.93 355460
 154 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 175 -  9:43:34  1399.95  99.29       422.73 354980
 155 LAZAR MARIAN            8 17- 3- 3 M  9:39:05  1399.17  99.94 36.82 422.54 348510
 156 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 186 -  9:41:21  1399.01 100.58 36.80 422.35 351640
 157 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 223 -  9:40:30  1398.60 101.23 36.78 422.15 350350
 158 STABIK HENRYK          10 <10> 190 -  9:43:58  1398.37 101.87 36.75 421.96 355140
 159 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 167 -  9:39:15  1398.36 102.51 36.73 421.77 348540
 160 SZLACHTA Jan            2 < 8> 180 -  9:40:48  1398.33 103.16 36.71 421.57 350700
 161 NYCZ EDWARD             9 < 3> 197 -  9:42:20  1398.11 103.80 36.69 421.38 352790
 162 SUJKA Bogdan            8 31- 6- 2 C  9:40:50  1397.62 104.45 36.67 421.19 350570
 163 TEODORCZYK Zdzisław     9 33- 5- 2 M  9:42:01  1397.17 105.09 36.65 420.99 352110
 164 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 222 C  9:44:14  1397.14 105.74 36.63 420.80 355200
 165 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 166 S  9:44:15  1396.93 106.38 36.61 420.61 355170
 166 PUDEŁKO Józef          10 <10> 169 -  9:44:24  1396.11 107.03 36.59 420.41 355170
 167 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 176 -  9:39:40  1396.02 107.67 36.57 420.22 348540
 168 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 212 C  9:43:45  1395.82 108.32 36.55 420.02 354190
 169 PUDEŁKO Józef          10 <11> 224 -  9:44:28  1395.74 108.96 36.53 419.83 355170
 170 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 204 -  9:44:22  1395.70 109.61       419.64 355020
 171 CYRA Andrzej           10 77-14- 1 -  9:44:03  1395.43 110.25 36.49 419.44 354510
 172 KOFEL Jan               9 34- 8- 2 S  9:46:28  1395.39 110.90 36.47 419.25 357870
 173 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 245 S  9:41:41  1395.13 111.54 36.44 419.06 351130
 174 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 179 -  9:46:23  1394.83 112.19 36.42 418.86 357610
 175 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 177 S  9:44:33  1394.54 112.83 36.40 418.67 354980
 176 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 184 C  9:39:56  1394.53 113.48 36.38 418.48 348540
 177 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 181 -  9:44:34  1394.45 114.12       418.28 354980
 178 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 257 C  9:43:37  1394.31 114.76 36.34 418.09 353620
 179 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 191 -  9:46:30  1394.19 115.41       417.90 357610
 180 SZLACHTA Jan            2 < 9> 215 S  9:41:36  1393.88 116.05 36.30 417.70 350700
 181 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 229 -  9:44:42  1393.72 116.70       417.51 354980
 182 WIESIOŁEK MARIAN        2 21- 7- 4 -  9:42:12  1393.50 117.34 36.26 417.32 351440
 183 STABIK Gabriela        10 < 7> 195 -  9:44:55  1393.16 117.99 36.24 417.12 355140
 184 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6> 268 -  9:40:11  1393.14 118.63 36.22 416.93 348540
 185 KOZAK KRZYSZTOF         7 20- 4- 3 -  9:44:18  1393.00 119.28 36.20 416.74 354240
 186 BITTMANN Grzegorz       9 < 4> 361 M  9:42:27  1392.91 119.92 36.18 416.54 351640
 187 BEDNARZ Henryk          9 < 2> 205 S  9:44:16  1392.79 120.57 36.16 416.35 354140
 188 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 194 -  9:41:40  1392.72 121.21 36.13 416.16 350500
 189 WIDERA Jan              7 < 2> 252 S  9:43:27  1392.62 121.86 36.11 415.96 352960
 190 STABIK HENRYK          10 <11> 196 C  9:45:03  1392.43 122.50 36.09 415.77 355140
 191 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 200 -  9:46:51  1392.29 123.15       415.58 357610
 191 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 352 S  9:42:54  1392.29 123.15 36.07 415.58 352110
 193 SOBAŁA Tadeusz          7 23- 5- 3 M  9:42:25  1392.18 124.44 36.03 415.19 351410
 194 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 209 C  9:41:49  1391.89 125.08 36.01 415.00 350500
 195 STABIK Gabriela        10 < 8> 199 -  9:45:11  1391.71 125.73 35.99 414.80 355140
 196 STABIK HENRYK          10 <12> 207 -  9:45:17  1391.16 126.37 35.97 414.61 355140
 197 NYCZ EDWARD             9 < 4> 331 C  9:43:37  1391.04 127.01 35.95 414.42 352790
 198 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 220 M  9:42:28  1390.76 127.66 35.93 414.22 351120
 199 STABIK Gabriela        10 < 9> 206 -  9:45:27  1390.25 128.30 35.91 414.03 355140
 200 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 201 -  9:47:14  1390.22 128.95 35.89 413.84 357610
 200 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 269 -  9:47:14  1390.22 128.95 35.89 413.84 357610
 202 MROWIŃSKI Ryszard       7 10- 1- 1 S  9:42:53  1389.61 130.24 35.84 413.45 351410
 203 HOLEWA Edmund          10 < 2> 247 -  9:43:48  1389.44 130.88       413.26 352640
 204 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 267 -  9:45:38  1388.79 131.53       413.06 355020
 205 BEDNARZ Henryk          9 < 3> 476 S  9:45:03  1388.51 132.17 35.78 412.87 354140
 206 STABIK Gabriela        10 <10> 208 -  9:45:51  1388.08 132.82 35.76 412.67 355140
 207 STABIK HENRYK          10 <13> 230 -  9:45:53  1387.90 133.46 35.74 412.48 355140
 208 STABIK Gabriela        10 <11> 218 -  9:46:00  1387.27 134.11 35.72 412.29 355140
 209 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 251 C  9:42:46  1386.65 134.75 35.70 412.09 350500
 210 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 213 S  9:42:56  1386.57 135.40 35.68 411.90 350710
 211 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 243 S  9:45:29  1386.55 136.04 35.66 411.71 354240
 212 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 214 -  9:45:27  1386.53 136.69       411.51 354190
 213 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 254 -  9:42:57  1386.48 137.33 35.62 411.32 350710
 214 TURCZYK Andrzej         9 <10> 260 -  9:45:28  1386.44 137.98 35.60 411.13 354190
 214 SZLACHTA Jan            2 <10> 255 -  9:42:57  1386.44 137.98 35.60 411.13 350700
 216 SUJKA Bogdan            8 < 2> 283 -  9:42:53  1386.29 139.26 35.56 410.74 350570
 217 WITKIEWICZ Marek        2 17- 2- 1 -  9:42:02  1384.42 139.91 35.53 410.55 348920
 218 STABIK Gabriela        10 <12> 231 C  9:46:33  1384.29 140.55 35.51 410.35 355140
 219 ŻOŁNECZKO Dawid         9 10- 3- 3 M  9:47:09  1383.90 141.20 35.49 410.16 355870
 220 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 225 -  9:43:50  1383.27 141.84 35.47 409.97 351120
 221 MACIEJA Zygmunt         2 < 9> 320 -  9:43:27  1382.76 142.49 35.45 409.77 350460
 222 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 236 C  9:46:54  1382.64 143.13 35.43 409.58 355200
 223 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 226 -  9:43:24  1382.60 143.78 35.41 409.39 350350
 224 PUDEŁKO Józef          10 <12> 227 S  9:46:59  1382.07 144.42 35.39 409.19 355170
 225 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 259 -  9:44:04  1382.00 145.07 35.37 409.00 351120
 226 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 244 -  9:43:31  1381.96 145.71       408.81 350350
 227 PUDEŁKO Józef          10 <13> 237 -  9:47:04  1381.63 146.36 35.33 408.61 355170
 228 KOFEL Jan               9 < 2> 250 -  9:49:03  1381.47 147.00 35.31 408.42 357870
 229 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 232 -  9:46:59  1381.34 147.65 35.29 408.23 354980
 230 STABIK HENRYK          10 <14> 249 -  9:47:07  1381.24 148.29 35.27 408.03 355140
 231 STABIK Gabriela        10 <13> 235 -  9:47:08  1381.15 148.94 35.25 407.84 355140
 232 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 233 -  9:47:04  1380.89 149.58       407.65 354980
 232 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 234 -  9:47:04  1380.89 149.58 35.22 407.65 354980
 232 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 238 S  9:47:04  1380.89 149.58 35.22 407.65 354980
 235 STABIK Gabriela        10 <14> 313 S  9:47:12  1380.79 151.52 35.16 407.07 355140
 236 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 239 -  9:47:16  1380.67 152.16 35.14 406.87 355200
 237 PUDEŁKO Józef          10 <14> 297 M  9:47:15  1380.64 152.80 35.12 406.68 355170
 238 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 246 -  9:47:07  1380.62 153.45 35.10 406.49 354980
 239 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 240 -  9:47:17  1380.58 154.09 35.08 406.29 355200
 240 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 241 -  9:47:18  1380.49 154.74       406.10 355200
 241 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 242 -  9:47:21  1380.22 155.38 35.04 405.90 355200
 242 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 263 -  9:47:28  1379.60 156.03 35.02 405.71 355200
 243 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 413 -  9:46:47  1379.53 156.67 35.00 405.52 354240
 244 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 258 -  9:43:59  1379.42 157.32 34.98 405.32 350350
 245 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 410 S  9:44:38  1378.96 157.96 34.96 405.13 351130
 246 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 262 -  9:47:27  1378.83 158.61 34.94 404.94 354980
 247 HOLEWA Edmund          10 < 3> 248 S  9:45:47  1378.67 159.25 34.91 404.74 352640
 248 HOLEWA Edmund          10 < 4> 294 -  9:45:52  1378.22 159.90       404.55 352640
 249 STABIK HENRYK          10 <15> 256 S  9:47:45  1377.85 160.54 34.87 404.36 355140
 250 KOFEL Jan               9 < 3> 336 -  9:49:46  1377.66 161.19 34.85 404.16 357870
 251 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 291 C  9:44:27  1377.48 161.83 34.83 403.97 350500
 252 WIDERA Jan              7 < 3> 266 S  9:46:15  1377.41 162.48 34.81 403.78 352960
 253 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 2> 285 C  9:47:34  1377.24 163.12 34.79 403.58 354730
 254 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 315 -  9:44:40  1377.13 163.77 34.77 403.39 350710
 255 SZLACHTA Jan            2 <11> 274 -  9:44:42  1376.91 164.41 34.75 403.20 350700
 256 STABIK HENRYK          10 <16> 289 -  9:47:56  1376.87 165.05 34.73 403.00 355140
 257 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 298 -  9:46:50  1376.85 165.70 34.71 402.81 353620
 258 MENDRYS Andrzej         8 <10> 304 -  9:44:34  1376.26 166.34 34.69 402.62 350350
 259 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 286 -  9:45:08  1376.22 166.99 34.67 402.42 351120
 260 TURCZYK Andrzej         9 <11> 261 -  9:47:26  1375.85 167.63 34.65 402.23 354190
 261 TURCZYK Andrzej         9 <12> 310 -  9:47:28  1375.67 168.28 34.63 402.04 354190
 262 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 287 -  9:48:03  1375.63 168.92 34.60 401.84 354980
 263 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 271 -  9:48:14  1375.50 169.57 34.58 401.65 355200
 264 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 277 S  9:46:46  1374.83 170.21 34.56 401.46 353010
 265 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 23- 5- 4 S  9:46:44  1374.77 170.86 34.54 401.26 352950
 266 WIDERA Jan              7 < 4>---- S  9:46:45  1374.72 171.50 34.52 401.07 352960
 267 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 273 -  9:48:18  1374.45 172.15       400.88 355020
 268 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7> 270 S  9:43:36  1374.37 172.79 34.48 400.68 348540
 269 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 272 S  9:50:13  1374.28 173.44 34.46 400.49 357610
 270 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 8> 275 -  9:43:39  1374.10 174.08 34.44 400.30 348540
 271 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 293 -  9:48:30  1374.08 174.73       400.10 355200
 272 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 278 -  9:50:16  1374.01 175.37 34.40 399.91 357610
 272 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 305 -  9:48:23  1374.01 175.37       399.91 355020
 274 SZLACHTA Jan            2 <12> 312 -  9:45:15  1373.95 176.66       399.52 350700
 275 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 9> 284 S  9:43:41  1373.92 177.30 34.34 399.33 348540
 276 KWIOTEK Andrzej         2 29- 2- 1 -  9:45:05  1373.90 177.95 34.32 399.14 350460
 277 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 322 S  9:46:57  1373.85 178.59 34.29 398.94 353010
 278 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25> 280 -  9:50:21  1373.57 179.24       398.75 357610
 279 MYDLAK Józef            2 < 4> 282 -  9:43:45  1373.56 179.88 34.25 398.55 348540
 280 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <26> 281 -  9:50:23  1373.40 180.53       398.36 357610
 281 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <27> 303 -  9:50:26  1373.13 181.17       398.17 357610
 282 MYDLAK Józef            2 < 5> 288 -  9:43:52  1372.93 181.82 34.19 397.97 348540
 283 SUJKA Bogdan            8 < 3> 424 -  9:45:21  1372.90 182.46 34.17 397.78 350570
 284 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <10> 374 C  9:43:54  1372.75 183.11 34.15 397.59 348540
 285 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 3> 345 M  9:48:28  1372.44 183.75 34.13 397.39 354730
 286 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 302 -  9:45:52  1372.28 184.40 34.11 397.20 351120
 287 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 300 -  9:48:41  1372.26 185.04       397.01 354980
 288 MYDLAK Józef            2 < 6> 316 S  9:44:02  1372.02 185.69 34.07 396.81 348540
 289 STABIK HENRYK          10 <17> 295 -  9:49:01  1371.11 186.33       396.62 355140
 290 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 334 S  9:48:22  1371.07 186.98 34.03 396.43 354240
 291 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13> 338 -  9:45:40  1370.93 187.62       396.23 350500
 292 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 350 S  9:49:36  1370.84 188.27 33.98 396.04 355870
 293 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 328 -  9:49:17  1369.93 188.91       395.85 355200
 294 HOLEWA Edmund          10 < 5> 296 -  9:47:27  1369.74 189.56       395.65 352640
 295 STABIK HENRYK          10 <18> 299 -  9:49:19  1369.52 190.20 33.92 395.46 355140
 296 HOLEWA Edmund          10 < 6> 408 C  9:47:30  1369.48 190.84 33.90 395.27 352640
 297 PUDEŁKO Józef          10 <15> 317 -  9:49:21  1369.46 191.49 33.88 395.07 355170
 298 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 359 S  9:48:14  1369.38 192.13 33.86 394.88 353620
 299 STABIK HENRYK          10 <19> 309 -  9:49:22  1369.26 192.78 33.84 394.69 355140
 300 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 301 -  9:49:17  1369.08 193.42 33.82 394.49 354980
 301 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 306 -  9:49:23  1368.55 194.07 33.80 394.30 354980
 302 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 367 -  9:46:36  1368.36 194.71 33.78 394.11 351120
 303 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <28> 319 -  9:51:22  1368.23 195.36       393.91 357610
 304 MENDRYS Andrzej         8 <11> 308 -  9:46:06  1368.02 196.00 33.74 393.72 350350
 305 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 307 -  9:49:33  1367.83 196.65       393.53 355020
 306 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 358 -  9:49:32  1367.76 197.29 33.70 393.33 354980
 307 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 332 S  9:49:35  1367.65 197.94 33.67 393.14 355020
 308 MENDRYS Andrzej         8 <12> 341 -  9:46:11  1367.58 198.58 33.65 392.95 350350
 309 STABIK HENRYK          10 <20> 314 -  9:49:44  1367.33 199.23 33.63 392.75 355140
 310 TURCZYK Andrzej         9 <13> 311 S  9:49:07  1366.91 199.87 33.61 392.56 354190
 311 TURCZYK Andrzej         9 <14> 415 C  9:49:08  1366.83 200.52 33.59 392.37 354190
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 312 SZLACHTA Jan            2 <13> 376 S  9:46:35  1366.81        33.57 392.17 350700
 313 STABIK Gabriela        10 <15> 370 -  9:49:52  1366.62        33.55 391.98 355140
 314 STABIK HENRYK          10 <21> 324 -  9:49:56  1366.27        33.53 391.78 355140
 315 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 327 -  9:46:44  1366.05        33.51 391.59 350710
 316 MYDLAK Józef            2 < 7> 507 S  9:45:21  1364.95        33.49 391.40 348540
 317 PUDEŁKO Józef          10 <16> 384 -  9:50:13  1364.90              391.20 355170
 317 CYRA Andrzej           10 < 2> 354 C  9:49:44  1364.90        33.47 391.20 354510
 319 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <29> 325 -  9:52:01  1364.84              390.82 357610
 320 MACIEJA Zygmunt         2 <10> 390 -  9:46:47  1364.81        33.41 390.62 350460
 321 LAZAR MARIAN            8 < 2> 420 S  9:45:27  1364.30        33.39 390.43 348510
 322 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 351 -  9:48:45  1364.29              390.24 353010
 323 RYŚ Henryk             10 < 2> 381 S  9:49:38  1363.85        33.34 390.04 354100
 324 STABIK HENRYK          10 <22> 368 -  9:50:26  1363.65        33.32 389.85 355140
 325 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <30> 326 C  9:52:15  1363.62        33.30 389.66 357610
 326 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <31> 330 -  9:52:16  1363.54        33.28 389.46 357610
 327 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 329 -  9:47:14  1363.39        33.26 389.27 350710
 328 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 335 -  9:50:36  1363.01        33.24 389.08 355200
 329 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 337 S  9:47:20  1362.86        33.22 388.88 350710
 330 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <32> 357 C  9:52:27  1362.58        33.20 388.69 357610
 331 NYCZ EDWARD             9 < 5> 349 -  9:48:56  1362.47        33.18 388.50 352790
 332 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 333 -  9:50:35  1362.41        33.16 388.30 355020
 333 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 355 S  9:50:38  1362.14        33.14 388.11 355020
 334 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3> 488 S  9:50:04  1362.11        33.12 387.92 354240
 335 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 364 -  9:50:49  1361.88              387.72 355200
 336 KOFEL Jan               9 < 4> 340 -  9:52:51  1361.50        33.07 387.53 357870
 337 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 339 -  9:47:38  1361.28        33.05 387.34 350710
 338 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14> 363 -  9:47:31  1361.08        33.03 387.14 350500
 339 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 383 -  9:47:42  1360.92        33.01 386.95 350710
 340 KOFEL Jan               9 < 5> 360 -  9:53:00  1360.72        32.99 386.76 357870
 341 MENDRYS Andrzej         8 <13> 342 -  9:47:32  1360.41              386.56 350350
 342 MENDRYS Andrzej         8 <14> 373 -  9:47:34  1360.23        32.95 386.37 350350
 343 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 433 S  9:49:34  1359.77        32.93 386.18 352950
 344 WITKIEWICZ Marek        2 < 2>---- S  9:46:37  1359.69        32.91 385.98 348920
 345 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 4> 414 S  9:50:54  1359.64        32.89 385.79 354730
 346 KWIOTEK Andrzej         2 < 2>---- S  9:47:46  1359.60        32.87 385.60 350460
 347 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 404 -  9:48:31  1359.45        32.85 385.40 351440
 348 GLINKA Joachim          9 11- 1- 1 S  9:49:32  1359.21        32.83 385.21 352760
 349 NYCZ EDWARD             9 < 6> 464 -  9:49:36  1358.98        32.81 385.02 352790
 350 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3>---- S  9:51:52  1358.97        32.79 384.82 355870
 351 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 400 -  9:49:58  1357.91        32.76 384.63 353010
 352 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 423 -  9:49:19  1357.84        32.74 384.43 352110
 353 DUDA Henryk            10 14- 2- 1 -  9:50:58  1357.38        32.72 384.24 354230
 354 CYRA Andrzej           10 < 3> 402 -  9:51:11  1357.32        32.70 384.05 354510
 355 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 421 -  9:51:34  1357.28              383.85 355020
 356 POGORZAŁEK Alfred       7 21- 1- 1 S  9:51:01  1357.16        32.66 383.66 354240
 357 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <33> 365 -  9:53:31  1357.07        32.64 383.47 357610
 358 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 366 -  9:51:40  1356.61              383.27 354980
 359 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 382 S  9:50:41  1356.51        32.60 383.08 353620
 360 KOFEL Jan               9 < 6> 469 -  9:53:53  1356.17        32.58 382.89 357870
 361 BITTMANN Grzegorz       9 < 5> 473 S  9:49:18  1356.11        32.56 382.69 351640
 362 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 22- 5- 2 -  9:49:10  1356.04        32.54 382.50 351440
 363 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15> 444 -  9:48:29  1355.99        32.52 382.31 350500
 364 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 387 -  9:51:57  1355.98              382.11 355200
 365 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <34> 416 -  9:53:44  1355.95        32.48 381.92 357610
 366 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 371 C  9:51:51  1355.66        32.45 381.73 354980
 367 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 369 S  9:49:10  1354.80        32.43 381.53 351120
 368 STABIK HENRYK          10 <23> 379 -  9:52:09  1354.72        32.41 381.34 355140
 368 FIJOŁEK Mirosław        8 <17> 372 -  9:49:11  1354.72        32.41 381.34 351120
 370 STABIK Gabriela        10 <16> 418 -  9:52:10  1354.63        32.37 380.95 355140
 370 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 375 C  9:52:03  1354.63        32.37 380.95 354980
 372 FIJOŁEK Mirosław        8 <18> 395 -  9:49:13  1354.54              380.57 351120
 373 MENDRYS Andrzej         8 <15> 468 -  9:48:45  1354.01        32.31 380.37 350350
 374 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <11>---- S  9:47:26  1353.90        32.29 380.18 348540
 375 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 378 -  9:52:19  1353.25        32.27 379.99 354980
 376 SZLACHTA Jan            2 <14> 377 -  9:49:11  1353.10        32.25 379.79 350700
 376 SZLACHTA Jan            2 <15> 385 -  9:49:11  1353.10        32.25 379.79 350700
 378 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 380 -  9:52:21  1353.08              379.41 354980
 379 STABIK HENRYK          10 <24> 392 -  9:52:33  1352.66        32.19 379.21 355140
 380 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 407 -  9:52:29  1352.39              379.02 354980
 380 RYŚ Henryk             10 < 3> 386 -  9:51:50  1352.39        32.17 379.02 354100
 382 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 446 -  9:51:32  1352.10        32.12 378.63 353620
 383 PISZCZEK Stanisław      8 <12>---- S  9:49:23  1352.09        32.10 378.44 350710
 384 PUDEŁKO Józef          10 <17> 388 -  9:52:45  1351.74        32.08 378.25 355170
 385 SZLACHTA Jan            2 <16> 393 -  9:49:27  1351.71        32.06 378.05 350700
 386 RYŚ Henryk             10 < 4> 447 -  9:51:58  1351.70              377.86 354100
 387 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36> 394 -  9:52:48  1351.60        32.02 377.67 355200
 388 PUDEŁKO Józef          10 <18> 389 S  9:52:47  1351.57        32.00 377.47 355170
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 389 PUDEŁKO Józef          10 <19> 398 -  9:52:48  1351.48              377.28 355170
 389 MACIEJA Zygmunt         2 <11> 401 S  9:49:19  1351.48              377.28 350460
 391 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2> 431 -  9:50:04  1351.35              376.89 351440
 392 STABIK HENRYK          10 <25> 396 -  9:52:51  1351.11              376.70 355140
 393 SZLACHTA Jan            2 <17> 397 S  9:49:36  1350.92              376.50 350700
 394 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37> 409 -  9:52:57  1350.83              376.31 355200
 395 FIJOŁEK Mirosław        8 <19> 417 S  9:49:57  1350.72              376.12 351120
 396 STABIK HENRYK          10 <26> 412 S  9:52:57  1350.60              375.92 355140
 397 SZLACHTA Jan            2 <18> 470 -  9:49:40  1350.58              375.73 350700
 398 PUDEŁKO Józef          10 <20> 419 -  9:53:00  1350.46              375.54 355170
 399 BRYŁKA EDMUND           7  5- 2- 2 M  9:49:36  1350.35              375.34 350550
 400 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 445 S  9:51:27  1350.20              375.15 353010
 401 MACIEJA Zygmunt         2 <12> 403 S  9:49:37  1349.91              374.96 350460
 402 CYRA Andrzej           10 < 4> 406 -  9:52:40  1349.66              374.76 354510
 403 MACIEJA Zygmunt         2 <13> 428 -  9:49:45  1349.22              374.57 350460
 404 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 429 S  9:50:29  1349.18              374.38 351440
 405 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 490 S  9:50:28  1349.16              374.18 351410
 406 CYRA Andrzej           10 < 5> 430 -  9:52:50  1348.80              373.99 354510
 407 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 459 S  9:53:13  1348.62              373.80 354980
 408 HOLEWA Edmund          10 < 7> 480 S  9:51:29  1348.61              373.60 352640
 409 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <38> 411 -  9:53:35  1347.58              373.41 355200
 410 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 425 S  9:50:35  1347.48              373.22 351130
 411 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <39> 477 -  9:53:40  1347.16              373.02 355200
 412 STABIK HENRYK          10 <27> 437 -  9:53:41  1346.84              372.83 355140
 413 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 483 M  9:53:04  1346.58              372.64 354240
 414 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 5> 502 C  9:53:29  1346.31              372.44 354730
 415 TURCZYK Andrzej         9 <15> 439 -  9:53:09  1345.96              372.25 354190
 416 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <35> 495 -  9:55:42  1345.92              372.06 357610
 417 FIJOŁEK Mirosław        8 <20> 438 -  9:50:59  1345.37              371.86 351120
 418 STABIK Gabriela        10 <17> 458 -  9:54:02  1345.06              371.67 355140
 419 PUDEŁKO Józef          10 <21> 422 -  9:54:05  1344.92              371.48 355170
 420 LAZAR MARIAN            8 < 3>---- S  9:49:08  1344.91              371.28 348510
 421 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22> 434 -  9:54:00  1344.77              371.09 355020
 422 PUDEŁKO Józef          10 <22>---- -  9:54:12  1344.32              370.90 355170
 423 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 436 -  9:51:58  1344.10              370.70 352110
 424 SUJKA Bogdan            8 < 4> 426 S  9:50:50  1344.04              370.51 350570
 425 TARGOSZ Władysław       8 < 5>---- S  9:51:17  1343.87              370.31 351130
 425 SUJKA Bogdan            8 < 5> 427 -  9:50:52  1343.87              370.31 350570
 427 SUJKA Bogdan            8 < 6>---- -  9:50:54  1343.70              369.93 350570
 428 MACIEJA Zygmunt         2 <14> 481 -  9:50:50  1343.62              369.73 350460
 429 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4> 442 S  9:51:39  1343.17              369.54 351440
 430 CYRA Andrzej           10 < 6> 435 -  9:53:59  1342.93              369.35 354510
 431 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 3> 432 S  9:51:42  1342.91              369.15 351440
 432 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 4> 466 -  9:51:45  1342.66              368.96 351440
 433 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 443 S  9:52:58  1342.19              368.77 352950
 434 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23> 452 -  9:54:33  1341.98              368.57 355020
 435 CYRA Andrzej           10 < 7> 440 -  9:54:18  1341.32              368.38 354510
 436 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5>---- -  9:52:35  1340.95              368.19 352110
 437 STABIK HENRYK          10 <28> 465 -  9:54:52  1340.83              367.99 355140
 438 FIJOŁEK Mirosław        8 <21> 451 C  9:51:59  1340.24              367.80 351120
 439 TURCZYK Andrzej         9 <16> 472 C  9:54:17  1340.19              367.61 354190
 440 CYRA Andrzej           10 < 8> 453 -  9:54:35  1339.88              367.41 354510
 441 PASZEK Wincenty         7 10- 1- 1 S  9:52:14  1339.84              367.22 351350
 442 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5> 450 S  9:52:20  1339.67              367.03 351440
 443 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4> 489 S  9:53:28  1339.64              366.83 352950
 444 GAWEŁCZYK-RUS           2 <16> 509 S  9:51:39  1339.58              366.64 350500
 445 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 448 -  9:53:34  1339.36              366.45 353010
 446 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 454 -  9:54:02  1339.30              366.25 353620
 447 RYŚ Henryk             10 < 5> 456 -  9:54:24  1339.26              366.06 354100
 448 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 505 -  9:53:37  1339.10              365.87 353010
 449 BRYŁKA EDMUND           7 < 2>---- S  9:51:47  1339.08              365.67 350550
 450 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6> 462 -  9:52:27  1339.07              365.48 351440
 451 FIJOŁEK Mirosław        8 <22> 508 -  9:52:15  1338.88              365.29 351120
 452 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <24> 515 -  9:55:11  1338.77              365.09 355020
 453 CYRA Andrzej           10 < 9> 457 -  9:54:52  1338.45              364.90 354510
 454 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 455 S  9:54:14  1338.29              364.71 353620
 455 WIDUCH Dariusz          9 < 9>---- C  9:54:17  1338.03              364.51 353620
 456 RYŚ Henryk             10 < 6> 500 M  9:54:39  1337.99              364.32 354100
 457 CYRA Andrzej           10 <10> 461 -  9:54:58  1337.94              364.13 354510
 458 STABIK Gabriela        10 <18> 506 -  9:55:27  1337.88              363.93 355140
 459 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 460 -  9:55:20  1337.86              363.74 354980
 460 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 474 -  9:55:24  1337.53              363.55 354980
 461 CYRA Andrzej           10 <11> 463 -  9:55:10  1336.93              363.35 354510
 462 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 7>---- S  9:52:54  1336.78              363.16 351440
 463 CYRA Andrzej           10 <12> 504 -  9:55:15  1336.51              362.96 354510
 464 NYCZ EDWARD             9 < 7>---- -  9:53:58  1336.49              362.77 352790
 465 STABIK HENRYK          10 <29> 467 -  9:55:45  1336.37              362.58 355140
 466 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 5>---- S  9:53:04  1335.94              362.38 351440
 467 STABIK HENRYK          10 <30> 511 -  9:55:54  1335.62              362.19 355140
 468 MENDRYS Andrzej         8 <16> 471 S  9:52:19  1335.60              362.00 350350
 469 KOFEL Jan               9 < 7> 486 -  9:58:05  1334.92              361.80 357870
 470 SZLACHTA Jan            2 <19> 493 -  9:52:44  1334.81              361.61 350700
 471 MENDRYS Andrzej         8 <17> 503 -  9:52:30  1334.67              361.42 350350
 472 TURCZYK Andrzej         9 <17> 475 -  9:55:29  1334.13              361.22 354190
 473 BITTMANN Grzegorz       9 < 6>---- S  9:53:42  1333.49              361.03 351640
 474 PAJĄK Gotfryd          10 <36> 492 S  9:56:13  1333.43              360.84 354980
 475 TURCZYK Andrzej         9 <18> 484 C  9:55:40  1333.21              360.64 354190
 476 BEDNARZ Henryk          9 < 4>---- M  9:55:43  1332.77              360.45 354140
 477 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <40> 478 -  9:56:32  1332.67              360.26 355200
 478 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <41> 479 -  9:56:35  1332.42              360.06 355200
 479 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <42> 482 -  9:56:38  1332.17              359.87 355200
 480 HOLEWA Edmund          10 < 8> 497 S  9:54:44  1332.06              359.68 352640
 481 MACIEJA Zygmunt         2 <15>---- -  9:53:06  1332.04              359.48 350460
 482 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <43> 487 -  9:56:40  1332.00              359.29 355200
 483 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 517 S  9:55:58  1331.90              359.10 354240
 484 TURCZYK Andrzej         9 <19>---- M  9:55:56  1331.88              358.90 354190
 485 DUDA Henryk            10 < 2>---- M  9:56:00  1331.69              358.71 354230
 486 KOFEL Jan               9 < 8>---- S  9:58:45  1331.61              358.52 357870
 487 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <44>---- -  9:56:45  1331.58              358.32 355200
 488 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4>---- S  9:56:02  1331.56              358.13 354240
 489 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 5>---- -  9:55:06  1331.38              357.94 352950
 490 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 491 -  9:54:02  1330.93              357.74 351410
 491 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 501 -  9:54:05  1330.68              357.55 351410
 492 PAJĄK Gotfryd          10 <37> 494 -  9:56:50  1330.34              357.36 354980
 493 SZLACHTA Jan            2 <20>---- -  9:53:48  1329.42              357.16 350700
 494 PAJĄK Gotfryd          10 <38>---- -  9:57:02  1329.35              356.97 354980
 495 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <36> 496 -  9:59:03  1329.16              356.78 357610
 496 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <37>---- -  9:59:04  1329.08              356.58 357610
 497 HOLEWA Edmund          10 < 9> 498 -  9:55:20  1329.05              356.39 352640
 498 HOLEWA Edmund          10 <10>---- -  9:55:21  1328.96              356.20 352640
 499 MŁOCEK Zygmunt          8 20- 1- 0 -  9:52:24  1327.78              356.00 348410
 500 RYŚ Henryk             10 < 7>---- -  9:56:42  1327.71              355.81 354100
 501 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5>---- S  9:54:48  1327.08              355.61 351410
 502 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 6>---- C  9:57:19  1327.00              355.42 354730
 503 MENDRYS Andrzej         8 <18>---- -  9:54:02  1326.92              355.23 350350
 504 CYRA Andrzej           10 <13> 516 -  9:57:16  1326.43              355.03 354510
 505 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11>---- -  9:56:13  1326.03              354.84 353010
 506 STABIK Gabriela        10 <19> 513 -  9:57:52  1325.81              354.65 355140
 507 MYDLAK Józef            2 < 8>---- -  9:52:55  1325.67              354.45 348540
 508 FIJOŁEK Mirosław        8 <23> 510 C  9:54:52  1325.65              354.26 351120
 509 GAWEŁCZYK-RUS           2 <17>---- -  9:54:24  1325.64              354.07 350500
 510 FIJOŁEK Mirosław        8 <24> 514 C  9:54:53  1325.57              353.87 351120
 511 STABIK HENRYK          10 <31> 512 -  9:57:55  1325.56              353.68 355140
 512 STABIK HENRYK          10 <32>---- -  9:57:57  1325.40              353.49 355140
 512 STABIK Gabriela        10 <20>---- -  9:57:57  1325.40              353.49 355140
 514 FIJOŁEK Mirosław        8 <25>---- -  9:54:56  1325.31              353.10 351120
 515 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <25>---- -  9:57:53  1325.28              352.91 355020
 516 CYRA Andrzej           10 <14>---- -  9:57:31  1325.19              352.71 354510
 517 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6>---- -  9:57:27  1324.51              352.52 354240
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 518 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 6>---- S  9:55:24  1324.19                     351440
 519 PAJĄK Gotfryd          10 <39>---- M  9:58:05  1324.14                     354980
 520 RYŚ Henryk             10 < 8>---- S  9:57:26  1324.07                     354100
 521 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12>---- M  9:56:39  1323.87                     353010
 522 STABIK Gabriela        10 <21>---- -  9:58:22  1323.34                     355140
 523 CYRA Andrzej           10 <15>---- -  9:57:54  1323.29                     354510
 524 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2>---- S  9:57:45  1323.03                     354240
 525 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 6>---- -  9:56:50  1322.74                     352950
 526 PUDEŁKO Józef          10 <23>---- C  9:58:31  1322.71                     355170
 527 PUDEŁKO Józef          10 <24>---- -  9:58:33  1322.55                     355170
 528 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13>---- -  9:56:57  1322.38                     353010
 529 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <38>---- - 10:00:27  1322.28                     357610
 530 PUDEŁKO Józef          10 <25>---- -  9:58:39  1322.06                     355170
 531 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2>---- S  9:53:37  1321.65                     348410
 532 MENDRYS Andrzej         8 <19>---- -  9:55:16  1320.75                     350350
 533 MACIEJA Zygmunt         2 <16>---- S  9:55:22  1320.66                     350460
 534 HOLEWA Edmund          10 <11>---- -  9:57:02  1320.58                     352640
 535 MYDLAK Józef            2 < 9>---- S  9:54:02  1320.06                     348540
 536 KWIOTEK Andrzej         2 < 3>---- -  9:55:34  1319.67                     350460
 537 FIJOŁEK Mirosław        8 <26>---- -  9:56:10  1319.17                     351120
 538 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3>---- -  9:54:11  1318.82                     348410
 539 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <45>---- -  9:59:25  1318.40                     355200
 540 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <46>---- S  9:59:27  1318.24                     355200

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|              KONKURSY              |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|RAZ| Lot 11 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK Gabriela         355140  44   18   38 10 10 10 10  9  8 10  9 10  8  7 101  3017.73 45029.861030
   2 PAJĄK Gotfryd           354980  73   12   16 10 10 10 10  7  5  8  9 10 10  9  98  3658.38 43683.641003
   3 STABIK HENRYK           355140  55    5   13 10 10 10 10  9  9  7  8 10  7  8  98  3385.54 42555.491029
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  75    1    7 10 10 10 10 10  8  9  9  4  5  6  91  2561.93 39641.24 921
   5 GŁOGOWSKI Mieczysław    348540  22   73  101 10 10 10 10  9  7  6 10  8  6  6  92  2434.66 38676.49 228
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  69    3    8 10 10 10 10  8  8  7  7  6  5  9  90  3818.32 38600.281002
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  60    4    9 10 10 10 10  9  5  7  8  8  7  5  89  2071.69 38518.22 933
   8 TURCZYK Andrzej         354190  38   26   41 10 10 10 10 10  3  9  9  8  2  8  89  3176.83 36978.20 924
   9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  32   47   78 10 10 10 10  7  6  8  4  6 10  4  85  1608.92 36394.15 721
  10 FIJOŁEK Mirosław        351120  50    2   15 10 10 10 10 10  6  2  4  7  7 10  86  4024.99 35717.19 802
  11 GAWEŁCZYK-RUS           350500  32   74   94 10 10 10 10  9  6  7  6  4  5  8  85  3317.26 34915.95 224
  12 PUDEŁKO Józef           355170  39   10   11 10 10 10 10  7  5  6  6  8  4  8  84  3397.34 33129.021024
  13 HOLEWA Edmund           352640  21  100  203 10 10 10 10  5  6  7  5  7  6  5  81  1966.47 32618.721010
  14 PISZCZEK Stanisław      350710  31    6   50 10 10 10 10 10  5  6  6  8  2  5  82  2073.43 32431.16 816
  15 SZLACHTA Jan            350700  38   23   28 10 10 10 10  7  6  6  6  5  3  7  80  2950.22 32323.46 212
  16 WIDUCH Dariusz          353620  43   52  178 10  9 10 10  7  6  6  4  4  5  6  77  2367.73 30576.11 916
  17 CYRA Andrzej            354510  77  171  318 10 10 10 10  7  6  6  5  7  2  1  74   391.20 28268.481005
  18 SUJKA Bogdan            350570  31  162  216 10 10 10 10  6  4  5  7  7  2  2  73   791.70 28216.94 818
  19 MYDLAK Józef            348540  16   68   70 10 10 10 10  7  5  2  7  3  3  5  72  2099.16 27334.82 226
  20 KWIOTEK Andrzej         350460  29  276  346 10 10 10 10  5  6  3  6  6  3  1  70   385.60 26600.24 219
  21 MENDRYS Andrzej         350350  47   29   77 10 10 10 10  5  2  4  5  5  4  4  69  1670.04 26332.91 808
  22 TARGOSZ Władysław       351130  14  143  173 10 10 10 10  4  6  4  2  1  4  5  66  1992.58 25828.03 821
  23 BITTMANN Grzegorz       351640  25  133  135 10 10 10 10  5  5  3  6  4  0  5  68  2013.46 25655.93 902
  24 TEODORCZYK Zdzisław     352110  33  163  192 10 10 10 10  7  6  3  2  7  2  2  69   836.57 25428.09 932
  25 NYCZ EDWARD             352790  31   93  106 10 10 10 10  6  3  4  5  5  2  2  67   848.95 25237.22 909
  26 DRZEWIECKI R            352540               10 10 10 10  7  6  2  3  9  -  -  67          24312.26 706
  27 MACIEJA Zygmunt         350460  48   61   63 10 10 10 10  6  3  3  2  5  -  4  63  1620.72 22079.26 215
  28 KOZAK KRZYSZTOF         354240  20  185  290 10 10 10 10  3  3  5  2  2  2  3  60  1142.48 21800.41 718
  29 WIESIOŁEK MARIAN        351440  21  182  347  5  5 10  7  3  5  3  6  3  2  4  53  1474.11 20091.85 218
  30 BEDNARZ Henryk          354140  20  111  187  5  9 10 10  2  4  1  5  3  2  4  55  1620.72 20003.52 901
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  18   39  211 10  0  9 10  3  8  1  1  2  3  4  51  1588.43 19899.55 917
  32 RYŚ Henryk              354100  34   45  323  4  9 10 10  3  6  2  1  5  2  2  54   754.36 19541.771026
  33 WITKIEWICZ Marek        348920  17  217  344 10  8 10  7  2  3  2  2  4  1  1  50   385.98 16440.75 225
  34 SOBAŁA Tadeusz          351410  23  193  405  4  0  6  6  1  4  4  2  4  3  3  37  1144.98 15806.19 724
  35 SAJDOK Stanisław        355460  18  153  589  3  0  4  3  2  2  6  2  6  5  1  34   422.93 15792.101027
  36 WESOŁOWSKI Kazimierz    352950  23  265  343  8  7  9  5  4  1  2  4  3  0  4  47  1523.04 15369.46 918
  37 WIESIOŁEK IRENEUSZ      351440  22  362  391  8 10 10  6  1  1  1  1  1  2  2  43   731.53 13154.56 217
  38 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  10  219  292  3  5  6  6  4  2  -  1  4  1  3  35  1191.02 12533.93 928
  39 POGORZAŁEK Alfred       354240  21  356  524 10  6 10  9  1  1  3  -  0  -  1  41   383.66 11963.40 716
  40 KOFEL Jan               357870  34  172  228  3  5  3  4  1  3  1  4  6  0  2  32   777.77 11938.37 939
  41 POŁĄCZAK Mieczysław     350660   5 1303      10 10 10  7  3  0  1  0  1  -  0  42          11688.64 213
  42 MŁOCEK Zygmunt          348410  20  499  531  8  7  4  4  0  3  1  1  3  3  0  34          11345.98 815
  43 LACH Stanisław          349590               10  5  7  3  1  -  1  3  6  -  -  36          10527.60 712
  44 FICEK Jan               354760                7  7  9  5  4  2  -  -  1  -  -  35          10208.03 922
  45 SZOŁTYSEK WIESŁAW       354730  20  121  253  5  2  4  5  3  2  -  -  0  1  6  28  2343.74  9533.611009
  46 MROWIŃSKI Ryszard       351410  10  202  760  9  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  32   413.45  9498.48 715
  47 LAZAR MARIAN            348510  17  155  321  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  22  1184.25  7487.79 810
  48 BRYŁKA EDMUND           350550   5  399  449  5  3  -  3  1  2  0  -  2  2  2  20   741.01  7051.79 701
  49 WIDERA Jan              352960   9  127  189  3  4  2  6  0  1  -  -  2  -  4  22  1648.77  6896.57 727
  50 MORAWSKI Jan            352160  30 1308 1310  3  4  4  4  2  2  0  0  2  -  0  21           6545.83 710
  51 GÓRNICKI Jerzy          350110   6  855       9  6  2  3  0  1  1  0  -  -  0  22           5246.26 720
  52 DUDA Henryk             354230  14  353  485  0  4  4  0  0  -  0  -  0  2  1  11   358.71  3870.791041
  53 CHMIEL Robert           351550               10  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  54 STARCZYNOWSKI Jan       350490  10 1069 1109  3  1  2  0  0  1  0  0  0  1  0   8           2455.55 819
  55 GLINKA Joachim          352760  11  348  678  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1   4   385.21  2343.75 904
  56 SOBOTA Stanisław        352730  10  899       0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0   4           2007.28 911
  57 PILARZ Marek            354040  10  816  857  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0   3            783.66 926
  58 PASZEK Wincenty         351350  10  441  585  1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1   2   367.22   482.29 711
  59 GRELA Stanisław         351460  10 1309 1315  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0   1            117.40 729

    +---+----------------------+--+------------------------------------+-----------------+
    |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|              KONKURSY              | PUNKTY - "nr 2" |
    |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|RAZ| Lot 11 |  RAZEM |
    +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
       1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  3110.78 36835.02 
       2 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  3139.97 36463.49 
       3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  3137.48 36449.06 
       4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  3107.30 36446.51 
       5 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  3115.99 36334.61 
       6 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  3041.71 36084.84 
       7 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  2820.25 35244.74 
       8 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  7  74  3100.12 34364.99 
       9 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  76  2949.46 34347.00 
      10 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  2681.17 34284.18 
      11 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  77  2786.20 34211.32 
      12 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  75  2889.50 33913.95 
      13 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  76  3114.45 33910.46 
      14 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  6  75  2340.46 33792.08 
      15 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  75  3015.61 33406.67 
      16 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  73  3082.53 32963.31 
      17 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  75  3002.46 32723.11 
      18 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  73  3091.82 32045.88 
      19 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  6  7  2  7  70  2945.20 29639.98 
      20 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  6  7  5  7  70  2676.93 29133.25 
      21 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  6  7  2  7  69  2838.64 28703.12 
      22 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  6  7  2  5  69  1959.89 28519.67 
      23 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  7  7  3  2  65   784.74 27066.87 
      24 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  7  4  3  7  64  2895.68 26209.26 
      25 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  7  7  0  6  64  2435.81 26110.50 
      26 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  3  1  4  5  59  1992.58 25071.02 
      27 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  2  7  -  7  62  3030.10 24550.30 
      28 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  6  6  2  7  61  2642.31 24176.00 
      29 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  7  4  2  4  58  1620.72 23044.07 
      30 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  2  6  2  4  57  1559.22 22179.39 
      31 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  1  7  3  6  53  2346.47 21990.53 
      32 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  3  7  -  -  53          20470.04 
      33 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  2  6  3  5  45  1860.27 19499.22 
      34 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  5  7  0  7  47  2750.81 18204.87 
      35 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  2  7  1  2  50   796.53 17887.36 
      36 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  4  7  0  5  52  1880.98 17792.98 
      37 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  2  6  5  1  36   422.93 16655.54 
      38 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  2  5  1  3  42  1191.02 15936.97 
      39 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  2  2  2  5  43  1859.88 14701.22 
      40 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  1  5  3  1  38   356.00 13044.52 
      41 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  0  3  -  0  39          12603.07 
      42 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  -  1  1  6  33  2343.74 11797.26 
      43 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  3  7  -  -  37          11757.20 
      44 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  -  4  -  -  38          11671.27 
      45 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  -  0  -  1  34   383.66 10446.07 
      46 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  30   413.45  9237.37 
      47 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  -  2  -  4  24  1648.77  7643.82 
      48 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  -  2  2  2  21   741.01  7570.74 
      49 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  22  1184.25  7487.79 
      50 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  0  2  -  0  23           7350.67 
      51 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  0  -  -  0  24           7010.46 
      52 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0  -  1  2  2  13   742.95  4611.86 
      53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0  0  0  1  0  10           3244.47 
      54 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  14           2752.63 
      55 GLINKA Joachim          9  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1   4   385.21  2343.75 
      56 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0   4           2007.28 
      57 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0   3            783.66 
      58 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1   2   367.22   482.29 
      59 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0   1            117.40 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 11
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5086.09  4250.82
       2 STABIK Gabriela        10  1  11   5030.89  4252.50
       3 FIJOŁEK Mirosław        8  1  11   4991.93  4210.50
       4 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4978.38  4134.96
       5 STABIK HENRYK          10  0  11   4829.51  4252.50
       6 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  11   4712.15  4204.76
       7 STABIK Gabriela        10  0   9   4693.00  3966.85
       8 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4617.82  4134.96
       9 STABIK Gabriela        10  0   9   4611.74  3966.85
      10 STABIK Gabriela        10  1  10   4604.94  3990.23
      11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4597.31  3898.26
      12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4596.74  3898.26
      13 STABIK HENRYK          10  0  10   4549.91  3744.23
      14 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  10   4498.60  4013.71
      15 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4496.67  3941.75
      16 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4496.31  3898.26
      17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4454.69  3782.16
      18 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4452.88  3801.16
      19 STABIK Gabriela        10  0   9   4451.11  3966.85
      20 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4418.56  3764.00
      21 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4386.38  3965.51
      22 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4380.06  3742.66
      23 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4356.18  3874.36
      24 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4347.28  3874.36
      25 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4332.66  3705.12
      26 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  10   4324.38  3878.06
      27 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4322.18  3626.80
      28 STABIK Gabriela        10  0   9   4314.09  3656.22
      29 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   9   4295.00  3634.91
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4283.96  3967.73
      31 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   9   4281.17  3769.41
      32 PUDEŁKO Józef          10  0   8   4268.91  3705.19
      33 SZLACHTA Jan            2  1  10   4263.97  3451.36
      34 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4244.08  3742.66
      35 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4243.05  3742.66
      36 STABIK HENRYK          10  0   9   4220.00  3628.21
      37 TEODORCZYK Zdzisław     9  1  10   4215.12  3464.39
      38 PUDEŁKO Józef          10  0   8   4192.33  3705.19
      39 STABIK HENRYK          10  0   8   4190.78  3611.71
      40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4184.89  3517.83
      41 STABIK HENRYK          10  0   8   4181.83  3458.58
      42 HOLEWA Edmund          10  0   9   4169.19  3780.13
      43 STABIK HENRYK          10  1   8   4160.25  3704.58
      44 TURCZYK Andrzej         9  1   9   4155.42  3535.67
      45 TURCZYK Andrzej         9  0  10   4151.05  3484.84
      46 HOLEWA Edmund          10  1  10   4138.51  3468.83
      47 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4135.65  3525.05
      48 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  10   4120.52  3449.09
      49 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   4118.34  3596.08
      50 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4094.36  3705.45
      51 STABIK HENRYK          10  1   9   4088.82  3635.09
      52 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4072.14  3387.68
      53 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   4043.77  3584.14
      54 TURCZYK Andrzej         9  0   9   4034.18  3369.67
      55 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4033.97  3517.83
      56 MENDRYS Andrzej         8  0   8   4022.88  3421.26
      57 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4022.04  3387.68
      58 WIDUCH Dariusz          9  1   8   4019.66  3694.10
      59 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3996.55  3403.52
      60 STABIK Gabriela        10  0   8   3975.48  3632.84
      61 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   3972.07  3626.80
      62 STABIK HENRYK          10  0   8   3956.48  3465.46
      63 STABIK HENRYK          10  0   9   3953.97  3377.65
      64 PISZCZEK Stanisław      8  1  10   3931.76  3450.50
      65 RADZIEJEWSKI JERZY      9  0   9   3924.68  3567.11
      66 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   9   3910.10  3370.88
      67 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   3891.15  3322.65
      68 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3871.43  3391.07
      69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   3870.83  3139.23
      70 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3854.86  3366.20
      71 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3853.81  3252.91
      72 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3847.90  3326.96
      73 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   9   3829.17  3337.36
      74 TURCZYK Andrzej         9  0   9   3824.13  3130.65
      75 SOBAŁA Tadeusz          7  0   8   3821.14  3418.14
      76 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3818.47  3408.86
      77 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   9   3793.58  3080.81
      78 CYRA Andrzej           10  1   9   3783.94  3133.04
      79 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3778.58  3369.62
      80 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   3770.75  3139.23

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   - 10 konk.  4024.99 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  9 konk.  3818.32 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  9 konk.  3658.38 pkt.
           PUDEŁKO Józef            sek 10   -  8 konk.  3397.34 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  8 konk.  3385.54 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  3139.97 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  3137.48 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  3115.99 pkt.
           PUDEŁKO Józef            sek 10   -  7 konk.  3114.45 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  3110.78 pkt.