LISTA KONKURSOWA 12/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

               SULINGEN-2-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 07.07.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 757010 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 08°48'58.3"-52°41'21.6"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 41
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 688
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 230
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 138
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 172
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-13:21:21
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1654.37 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-14:26:22
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1453.76 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.3m.8s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  8|   98|   21| 21.4|
                    |BRYNOW         |  4|   46|    8| 17.4|
                    |PANEWNIKI      |  7|  113|   41| 36.3|
                    |PIOTROWICE     | 12|  178|   50| 28.1|
                    |PODLESIE       | 10|  253|  110| 43.5|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 41|  688|  230| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+----------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|CZAS PRZYL|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+----------+--------+------+-----+------+------+
   1 SUJKA Bogdan            8 17- 7- 6 C 1-13:21:21  1654.37   1.45 80.00 856.58 754970
   2 MENDRYS Andrzej         8 25-12- 6 M 1-13:25:51  1637.63   2.91 79.91 856.14 754700
   3 PAJĄK Gotfryd          10 62-31- 6 - 1-13:28:41  1636.29   4.36 79.81 855.71 758720
   4 STABIK Gabriela        10 20-15-10 M 1-13:29:18  1634.35   5.81 79.72 855.27 758830
   5 FIJOŁEK Mirosław        8 34-14- 6 S 1-13:27:50  1633.05   7.27 79.63 854.84 755830
   6 STABIK HENRYK          10 26-15- 8 S 1-13:31:49  1625.54   8.72 79.53 854.40 758830
   7 PISZCZEK Stanisław      8 10- 4- 4 M 1-13:29:44  1625.21  10.17 79.44 853.97 755290
   8 STABIK Gabriela        10 < 2>  15 C 1-13:32:53  1621.84  11.63 79.35 853.53 758830
   9 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  21 S 1-13:32:26  1616.98  13.08 79.25 853.10 755830
  10 STABIK HENRYK          10 < 2>  12 M 1-13:34:52  1614.99  14.53 79.16 852.66 758830
  11 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  16 C 1-13:35:58  1610.98  15.99 79.06 852.23 758720
  12 STABIK HENRYK          10 < 3>  13 - 1-13:37:26  1606.22  17.44 78.97 851.79 758830
  13 STABIK HENRYK          10 < 4>  31 C 1-13:38:12  1603.61  18.90 78.88 851.36 758830
  14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 44-21- 6 - 1-13:39:05  1601.05  20.35 78.78 850.92 759030
  15 STABIK Gabriela        10 < 3>  23 S 1-13:39:14  1600.12  21.80 78.69 850.49 758830
  16 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  19 - 1-13:39:17  1599.72  23.26 78.60 850.05 758720
  17 GAWEŁCZYK-RUS           2 20- 8- 5 S 1-13:38:26  1596.15  24.71 78.50 849.62 755670
  18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  24 S 1-13:41:18  1593.60  26.16 78.41 849.18 759030
  19 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  20 - 1-13:42:09  1590.11  27.62 78.32 848.75 758720
  20 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  26 - 1-13:42:25  1589.22  29.07       848.31 758720
  21 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  39 C 1-13:41:05  1587.60  30.52 78.13 847.88 755830
  22 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  38 S 1-13:40:49  1587.36  31.98 78.04 847.44 755290
  23 STABIK Gabriela        10 < 4>  32 S 1-13:44:02  1584.09  33.43 77.94 847.01 758830
  24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  27 S 1-13:44:38  1582.52  34.88 77.85 846.58 759030
  25 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 10- 6- 6 S 1-13:41:20  1581.83  36.34 77.75 846.14 753480
  26 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  28 - 1-13:45:19  1579.62  37.79       845.71 758720
  27 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  45 - 1-13:45:40  1579.12  39.24 77.57 845.27 759030
  28 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  36 - 1-13:45:32  1578.91  40.70       844.84 758720
  29 PUDEŁKO Józef          10 15- 9- 7 C 1-13:45:53  1578.32  42.15 77.38 844.40 758990
  30 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 17- 6- 5 S 1-13:46:05  1577.92  43.60 77.29 843.97 759110
  31 STABIK HENRYK          10 < 5>  34 - 1-13:46:12  1576.95  45.06 77.19 843.53 758830
  32 STABIK Gabriela        10 < 5>  46 S 1-13:46:31  1575.92  46.51 77.10 843.10 758830
  33 MENDRYS Andrzej         8 < 2>  44 - 1-13:44:00  1575.57  47.97 77.01 842.66 754700
  34 STABIK HENRYK          10 < 6>  41 C 1-13:46:39  1575.48  49.42 76.91 842.23 758830
  35 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  77 S 1-13:46:56  1574.89  50.87 76.82 841.79 758990
  36 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  42 - 1-13:47:01  1574.05  52.33       841.36 758720
  37 SUJKA Bogdan            8 < 2>  83 S 1-13:45:08  1572.42  53.78 76.63 840.92 754970
  38 PISZCZEK Stanisław      8 < 3>  73 S 1-13:45:42  1571.23  55.23 76.54 840.49 755290
  39 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  78 - 1-13:47:09  1567.62  56.69 76.44 840.05 755830
  40 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  43 C 1-13:47:42  1565.51  58.14 76.35 839.62 755670
  41 STABIK HENRYK          10 < 7>  52 C 1-13:50:39  1562.50  59.59 76.26 839.18 758830
  42 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  67 C 1-13:50:40  1562.22  61.05 76.16 838.75 758720
  43 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3>  93 - 1-13:49:10  1560.76  62.50 76.07 838.31 755670
  44 MENDRYS Andrzej         8 < 3>  50 - 1-13:49:00  1559.30  63.95 75.98 837.88 754700
  45 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  48 - 1-13:52:20  1557.52  65.41 75.88 837.44 759030
  46 STABIK Gabriela        10 < 6>  47 C 1-13:52:54  1555.30  66.86 75.79 837.01 758830
  47 STABIK Gabriela        10 < 7>  53 S 1-13:52:59  1555.03  68.31 75.70 836.58 758830
  48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  55 - 1-13:53:37  1553.43  69.77 75.60 836.14 759030
  49 HOLEWA Edmund          10 30-14-10 S 1-13:51:56  1553.31  71.22 75.51 835.71 756360
  50 MENDRYS Andrzej         8 < 4>  51 S 1-13:50:53  1553.25  72.67 75.42 835.27 754700
  51 MENDRYS Andrzej         8 < 5>  54 - 1-13:50:55  1553.15  74.13 75.32 834.84 754700
  52 STABIK HENRYK          10 < 8>  75 - 1-13:53:35  1553.12  75.58 75.23 834.40 758830
  53 STABIK Gabriela        10 < 8>  61 - 1-13:53:36  1553.07  77.03 75.13 833.97 758830
  54 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 117 - 1-13:50:58  1552.99  78.49       833.53 754700
  55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  65 M 1-13:53:58  1552.31  79.94 74.95 833.10 759030
  56 WIDUCH Dariusz          9 20- 5- 3 C 1-13:53:17  1552.19  81.40 74.85 832.66 757910
  57 TURCZYK Andrzej         9 18- 6- 3 C 1-13:53:51  1551.70  82.85 74.76 832.23 758550
  58 HOLEWA Edmund          10 < 2>  80 - 1-13:52:50  1550.45  84.30 74.67 831.79 756360
  59 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 20- 9- 5 - 1-13:55:46  1550.23  85.76 74.57 831.36 760800
  60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  97 - 1-13:56:06  1549.18  87.21 74.48 830.92 760800
  61 STABIK Gabriela        10 < 9>  68 C 1-13:54:52  1549.05  88.66 74.39 830.49 758830
  62 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 114 S 1-13:55:16  1548.36  90.12 74.29 830.05 759110
  63 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  72 - 1-13:54:58  1548.17  91.57       829.62 758550
  64 WIESIOŁEK MARIAN        2 12- 3- 2 S 1-13:54:06  1547.58  93.02 74.11 829.18 756920
  65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  66 - 1-13:55:30  1547.46  94.48 74.01 828.75 759030
  66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  71 - 1-13:56:29  1544.37  95.93 73.92 828.31 759030
  67 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  70 - 1-13:56:21  1544.15  97.38 73.82 827.88 758720
  68 STABIK Gabriela        10 <10> 165 C 1-13:56:28  1544.01  98.84 73.73 827.44 758830
  69 TEODORCZYK Zdzisław     9 15- 3- 3 S 1-13:55:29  1542.76 100.29 73.64 827.01 756700
  70 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  79 - 1-13:57:10  1541.59 101.74 73.54 826.58 758720
  71 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  82 C 1-13:57:36  1540.87 103.20 73.45 826.14 759030
  72 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 101 S 1-13:57:18  1540.83 104.65 73.36 825.71 758550
  73 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>---- S 1-13:55:12  1540.78 106.10 73.26 825.27 755290
  74 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 20- 4- 4 S 1-13:56:45  1540.70 107.56 73.17 824.84 757640
  75 STABIK HENRYK          10 < 9>  81 S 1-13:58:07  1538.85 109.01 73.08 824.40 758830
  76 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 152 S 1-13:57:23  1538.72 110.47 72.98 823.97 757640
  77 PUDEŁKO Józef          10 < 3>  87 - 1-13:58:32  1537.87 111.92 72.89 823.53 758990
  78 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  86 - 1-13:56:39  1537.33 113.37 72.80 823.10 755830
  79 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  92 - 1-13:58:50  1536.39 114.83 72.70 822.66 758720
  80 HOLEWA Edmund          10 < 3>  91 S 1-13:57:23  1536.12 116.28 72.61 822.23 756360
  81 STABIK HENRYK          10 <10> 141 - 1-13:59:06  1535.78 117.73 72.51 821.79 758830
  82 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  88 - 1-13:59:25  1535.20 119.19 72.42 821.36 759030
  83 SUJKA Bogdan            8 < 3>  84 S 1-13:57:20  1533.45 120.64 72.33 820.92 754970
  84 SUJKA Bogdan            8 < 4>  85 S 1-13:57:34  1532.73 122.09 72.23 820.49 754970
  85 SUJKA Bogdan            8 < 5> 191 - 1-13:58:56  1528.49 123.55 72.14 820.05 754970
  86 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6>  99 - 1-13:59:42  1527.86 125.00 72.05 819.62 755830
  87 PUDEŁKO Józef          10 < 4>  90 C 1-14:01:47  1527.81 126.45 71.95 819.18 758990
  88 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 118 - 1-14:02:01  1527.17 127.91       818.75 759030
  89 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 103 - 1-14:01:18  1527.12 129.36 71.77 818.31 757910
  90 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 151 C 1-14:02:02  1527.04 130.81 71.67 817.88 758990
  91 HOLEWA Edmund          10 < 4>  96 S 1-14:00:19  1527.02 132.27 71.58 817.44 756360
  92 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 104 - 1-14:02:28  1525.17 133.72 71.49 817.01 758720
  93 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 109 C 1-14:00:31  1525.01 135.17 71.39 816.58 755670
  94 TARGOSZ Władysław       8 10- 1- 1 S 1-14:01:22  1522.77 136.63 71.30 816.14 755850
  95 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 139 S 1-14:02:15  1522.21 138.08 71.20 815.71 756920
  96 HOLEWA Edmund          10 < 5> 108 - 1-14:01:56  1522.06 139.53 71.11 815.27 756360
  97 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3> 138 S 1-14:05:47  1519.22 140.99 71.02 814.84 760800
  98 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 10- 4- 4 S 1-14:03:34  1519.01 142.44 70.92 814.40 757330
  99 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 110 - 1-14:03:02  1517.63 143.90 70.83 813.97 755830
 100 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 143 S 1-14:01:31  1517.53 145.35 70.74 813.53 753480
 101 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 116 S 1-14:04:54  1517.40 146.80 70.64 813.10 758550
 102 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 150 S 1-14:04:25  1516.43 148.26 70.55 812.66 757330
 103 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 125 S 1-14:04:58  1515.92 149.71 70.46 812.23 757910
 104 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 105 - 1-14:06:24  1513.20 151.16       811.79 758720
 105 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 113 S 1-14:06:47  1512.05 152.62 70.27 811.36 758720
 106 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  6- 1- 1 C 1-14:06:41  1512.03 154.07 70.18 810.92 758560
 107 CYRA Andrzej           10 41-10- 3 - 1-14:06:35  1512.01 155.52 70.08 810.49 758400
 108 HOLEWA Edmund          10 < 6> 128 M 1-14:05:21  1511.66 156.98 69.99 810.05 756360
 109 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 112 C 1-14:05:06  1511.04 158.43 69.89 809.62 755670
 110 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 119 - 1-14:05:16  1510.85 159.88 69.80 809.18 755830
 111 MYDLAK Józef            2 10- 2- 2 S 1-14:03:46  1510.69 161.34 69.71 808.75 753480
 112 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 115 - 1-14:05:34  1509.63 162.79 69.61 808.31 755670
 113 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 129 C 1-14:08:04  1508.19 164.24 69.52 807.88 758720
 114 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 176 S 1-14:08:20  1508.17 165.70 69.43 807.44 759110
 115 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 167 - 1-14:06:08  1507.92 167.15 69.33 807.01 755670
 116 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 174 - 1-14:08:07  1507.70 168.60 69.24 806.58 758550
 117 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 120 - 1-14:05:56  1506.59 170.06 69.15 806.14 754700
 118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 121 - 1-14:08:59  1506.06 171.51 69.05 805.71 759030
 119 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 127 C 1-14:06:56  1505.84 172.97 68.96 805.27 755830
 120 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 134 S 1-14:06:13  1505.74 174.42 68.87 804.84 754700
 121 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 122 - 1-14:09:12  1505.41 175.87       804.40 759030
 122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 136 - 1-14:09:35  1504.27 177.33 68.68 803.97 759030
 123 MŁOCEK Zygmunt          8  9- 2- 2 S 1-14:05:22  1503.92 178.78 68.58 803.53 752510
 124 KOZAK KRZYSZTOF         7  9- 3- 3 S 1-14:10:01  1503.28 180.23 68.49 803.10 759180
 125 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 199 - 1-14:09:29  1502.35 181.69 68.40 802.66 757910
 126 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2>---- S 1-14:06:23  1500.87 183.14 68.30 802.23 752510
 127 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 196 - 1-14:08:38  1500.75 184.59       801.79 755830
 128 HOLEWA Edmund          10 < 7> 144 S 1-14:09:03  1500.57 186.05 68.12 801.36 756360
 129 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 131 - 1-14:10:43  1500.29 187.50 68.02 800.92 758720
 130 RYŚ Henryk             10 23- 6- 3 - 1-14:10:23  1499.73 188.95 67.93 800.49 757940
 131 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 135 - 1-14:11:17  1498.61 190.41 67.84 800.05 758720
 132 CYRA Andrzej           10 < 2> 159 - 1-14:11:20  1497.83 191.86 67.74 799.62 758400
 133 STARCZYNOWSKI Jan       8  8- 1- 0 - 1-14:09:15  1497.02 193.31 67.65 799.18 754870
 134 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 207 S 1-14:09:26  1496.13 194.77 67.56 798.75 754700
 135 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 137 - 1-14:12:08  1496.10 196.22 67.46 798.31 758720
 136 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 146 - 1-14:12:21  1496.07 197.67 67.37 797.88 759030
 137 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 142 - 1-14:12:18  1495.60 199.13       797.44 758720
 138 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 140 S 1-14:13:45  1495.43 200.58 67.18 797.01 760800
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 139 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3>---- - 1-14:11:21  1494.86        67.09 796.58 756920
 140 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 160 M 1-14:14:07  1494.35        66.99 796.14 760800
 141 STABIK HENRYK          10 <11> 153 - 1-14:12:49  1494.30        66.90 795.71 758830
 142 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 157 S 1-14:12:46  1494.23        66.81 795.27 758720
 143 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 162 C 1-14:09:36  1493.22        66.71 794.84 753480
 144 HOLEWA Edmund          10 < 8> 145 S 1-14:11:33  1493.16        66.62 794.40 756360
 145 HOLEWA Edmund          10 < 9> 158 - 1-14:11:43  1492.67        66.53 793.97 756360
 146 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 149 S 1-14:13:52  1491.61        66.43 793.53 759030
 147 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 148 M 1-14:14:04  1491.32        66.34 793.10 759180
 148 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- S 1-14:14:21  1490.49        66.25 792.66 759180
 149 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 177 - 1-14:14:42  1489.17        66.15 792.23 759030
 150 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 226 S 1-14:13:38  1488.95        66.06 791.79 757330
 151 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 170 S 1-14:15:05  1487.97        65.96 791.36 758990
 152 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 205 S 1-14:14:34  1486.83        65.87 790.92 757640
 153 STABIK HENRYK          10 <12> 169 - 1-14:15:25  1486.69        65.78 790.49 758830
 154 SZLACHTA Jan            2 10- 1- 1 S 1-14:14:00  1485.48        65.68 790.05 756110
 155 RYŚ Henryk             10 < 2> 156 - 1-14:15:34  1484.51        65.59 789.62 757940
 156 RYŚ Henryk             10 < 3> 194 S 1-14:15:39  1484.27        65.50 789.18 757940
 157 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 161 - 1-14:16:11  1484.24              788.75 758720
 158 HOLEWA Edmund          10 <10> 180 - 1-14:15:16  1482.28        65.31 788.31 756360
 159 CYRA Andrzej           10 < 3> 164 M 1-14:16:53  1481.59        65.22 787.88 758400
 160 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 163 C 1-14:18:36  1481.31        65.12 787.44 760800
 161 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 186 - 1-14:17:39  1480.00              787.01 758720
 162 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 166 C 1-14:14:17  1479.49        64.94 786.58 753480
 163 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 195 - 1-14:19:29  1478.77        64.84 786.14 760800
 164 CYRA Andrzej           10 < 4> 178 - 1-14:17:55  1478.60        64.75 785.71 758400
 165 STABIK Gabriela        10 <11> 168 S 1-14:18:16  1478.43        64.65 785.27 758830
 166 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 214 M 1-14:14:45  1478.14        64.56 784.84 753480
 167 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8>---- C 1-14:16:19  1477.89        64.47 784.40 755670
 168 STABIK Gabriela        10 <12> 182 - 1-14:18:34  1477.57        64.37 783.97 758830
 169 STABIK HENRYK          10 <13> 198 S 1-14:19:03  1476.18        64.28 783.53 758830
 170 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 172 S 1-14:19:10  1476.16        64.19 783.10 758990
 171 MYDLAK Józef            2 < 2>---- S 1-14:15:28  1476.06        64.09 782.66 753480
 172 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 175 S 1-14:19:29  1475.25        64.00 782.23 758990
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 173 ŻOŁNECZKO Dawid         9 10- 1- 1 M 1-14:20:06  1475.19              781.79 759870
 174 TURCZYK Andrzej         9 < 6>---- - 1-14:19:19  1474.87              781.36 758550
 175 PUDEŁKO Józef          10 < 9>---- - 1-14:20:07  1473.43              780.92 758990
 175 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 204 S 1-14:20:12  1473.43              780.92 759110
 177 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 179 - 1-14:20:10  1473.37              780.05 759030
 178 CYRA Andrzej           10 < 5> 181 - 1-14:19:50  1473.10              779.62 758400
 179 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 202 - 1-14:20:20  1472.89              779.18 759030
 180 HOLEWA Edmund          10 <11> 189 C 1-14:18:34  1472.76              778.75 756360
 181 CYRA Andrzej           10 < 6> 183 C 1-14:20:01  1472.57              778.31 758400
 182 STABIK Gabriela        10 <13> 184 - 1-14:20:24  1472.31              777.88 758830
 183 CYRA Andrzej           10 < 7> 185 - 1-14:20:09  1472.19              777.44 758400
 184 STABIK Gabriela        10 <14> 219 - 1-14:21:03  1470.46              777.01 758830
 185 CYRA Andrzej           10 < 8> 211 - 1-14:20:54  1470.05              776.58 758400
 186 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 187 - 1-14:21:10  1469.91              776.14 758720
 187 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 192 S 1-14:21:12  1469.82              775.71 758720
 188 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 224 S 1-14:19:57  1469.46              775.27 756700
 189 HOLEWA Edmund          10 <12> 206 C 1-14:19:51  1469.09              774.84 756360
 190 KWIOTEK Andrzej         2 12- 1- 1 S 1-14:19:37  1468.96              774.40 755950
 190 SUJKA Bogdan            8 < 6> 227 S 1-14:18:57  1468.96              774.40 754970
 192 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 193 - 1-14:21:39  1468.54              773.53 758720
 193 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 212 - 1-14:21:50  1468.02              773.10 758720
 194 RYŚ Henryk             10 < 4> 209 C 1-14:21:25  1467.69              772.66 757940
 195 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 197 - 1-14:23:58  1465.99              772.23 760800
 196 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 200 S 1-14:20:40  1465.73              771.79 755830
 197 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9>---- C 1-14:24:06  1465.61              771.36 760800
 198 STABIK HENRYK          10 <14> 223 S 1-14:22:59  1464.97              770.92 758830
 199 WIDUCH Dariusz          9 < 5>---- M 1-14:22:30  1464.56              770.49 757910
 200 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 201 M 1-14:21:11  1464.27              770.05 755830
 201 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 229 - 1-14:21:16  1464.03              769.62 755830
 202 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21>---- C 1-14:23:28  1463.99              769.18 759030
 203 RADZIEJEWSKI JERZY      9 10- 2- 2 S 1-14:23:07  1463.71              768.75 758370
 204 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 208 S 1-14:24:00  1462.64              768.31 759110
 205 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4>---- S 1-14:23:26  1461.40              767.88 757640
 206 HOLEWA Edmund          10 <13> 215 C 1-14:22:41  1461.05              767.44 756360
 207 MENDRYS Andrzej         8 <10> 216 S 1-14:21:35  1460.95              767.01 754700
 208 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6>---- - 1-14:24:41  1460.72              766.58 759110
 209 RYŚ Henryk             10 < 5> 230 - 1-14:24:02  1460.29              766.14 757940
 210 BRYŁKA EDMUND           7  7- 1- 1 M 1-14:22:30  1459.98              765.71 755540
 211 CYRA Andrzej           10 < 9> 228 C 1-14:24:32  1459.77              765.27 758400
 212 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 213 - 1-14:24:52  1459.45              764.84 758720
 213 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 222 - 1-14:24:58  1459.17              764.40 758720
 214 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6>---- S 1-14:21:24  1459.10              763.97 753480
 215 HOLEWA Edmund          10 <14>---- C 1-14:23:37  1458.42              763.53 756360
 216 MENDRYS Andrzej         8 <11> 217 S 1-14:22:44  1457.70              763.10 754700
 217 MENDRYS Andrzej         8 <12>---- - 1-14:22:56  1457.14              762.66 754700
 218 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>---- S 1-14:25:28  1457.10              762.23 758370
 219 STABIK Gabriela        10 <15>---- - 1-14:25:48  1457.05              761.79 758830
 220 BEDNARZ Henryk          9 10- 2- 2 S 1-14:25:52  1456.34              761.36 758560
 221 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- S 1-14:25:54  1456.25              760.92 758560
 222 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 225 - 1-14:26:02  1456.18              760.49 758720
 223 STABIK HENRYK          10 <15>---- - 1-14:26:22  1455.46              760.05 758830
 224 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3>---- S 1-14:25:04  1455.01              759.62 756700
 225 PAJĄK Gotfryd          10 <31>---- - 1-14:26:45  1454.18              759.18 758720
 226 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4>---- S 1-14:25:48  1454.17              758.75 757330
 227 SUJKA Bogdan            8 < 7>---- M 1-14:24:12  1454.10              758.31 754970
 228 CYRA Andrzej           10 <10>---- - 1-14:26:36  1453.99              757.88 758400
 229 FIJOŁEK Mirosław        8 <14>---- - 1-14:24:52  1453.89              757.44 755830
 230 RYŚ Henryk             10 < 6>---- M 1-14:26:22  1453.76              757.01 757940
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 231 SUJKA Bogdan            8 < 8>---- - 1-14:24:20  1453.73                     754970
 232 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3>---- S 1-14:22:40  1453.66                     752510
 233 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5>---- S 1-14:26:21  1453.23                     757640
 234 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>---- M 1-14:27:28  1452.94                     759110
 235 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8>---- S 1-14:27:36  1452.56                     759110
 235 TURCZYK Andrzej         9 < 7>---- - 1-14:27:13  1452.56                     758550
 237 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>---- S 1-14:28:11  1452.40                     759870
 238 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6>---- S 1-14:26:49  1451.93                     757640
 239 FIJOŁEK Mirosław        8 <15>---- C 1-14:25:54  1451.01                     755830
 240 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4>---- S 1-14:28:35  1449.97                     759180
 241 PAJĄK Gotfryd          10 <32>---- S 1-14:28:35  1449.09                     758720
 242 MENDRYS Andrzej         8 <13>---- S 1-14:25:54  1448.84                     754700
 243 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10>---- - 1-14:30:15  1448.45                     760800
 244 SZLACHTA Jan            2 < 2>---- M 1-14:27:25  1447.33                     756110
 245 WIDUCH Dariusz          9 < 6>---- C 1-14:28:44  1447.13                     757910
 246 PAJĄK Gotfryd          10 <33>---- - 1-14:29:22  1446.93                     758720

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|               KONKURSY                |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|RAZ| Lot 12 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK Gabriela         758830  20    4    8 10 10 10 10  9  8 10  9 10  8  7 10 111  8366.19 53396.051030
   2 STABIK HENRYK           758830  26    6   10 10 10 10 10  9  9  7  8 10  7  8  8 106  6618.68 49174.171029
   3 PAJĄK Gotfryd           758720  62    3   11 10 10 10 10  7  5  8  9 10 10  9  6 104  4881.20 48564.841003
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  44   14   18 10 10 10 10 10  8  9  9  4  5  6  6  97  4917.71 44558.95 921
   5 GŁOGOWSKI Mieczysław    753480  10   25  100 10 10 10 10  9  7  6 10  8  6  6  6  98  4789.90 43466.39 228
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  20   59   60 10 10 10 10  8  8  7  7  6  5  9  5  95  3966.79 42567.071002
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  17   30   62 10 10 10 10  9  5  7  8  8  7  5  5  94  4030.69 42548.91 933
   8 FIJOŁEK Mirosław        755830  34    5    9 10 10 10 10 10  6  2  4  7  7 10  6  92  4902.93 40620.12 802
   9 HOLEWA Edmund           756360  30   49   58 10 10 10 10  5  6  7  5  7  6  5 10  91  7965.75 40584.471010
  10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        757640  20   74   76 10 10 10 10  7  6  8  4  6 10  4  4  89  3207.61 39601.76 721
  11 TURCZYK Andrzej         758550  18   57   63 10 10 10 10 10  3  9  9  8  2  8  3  92  2471.04 39449.24 924
  12 GAWEŁCZYK-RUS           755670  20   17   40 10 10 10 10  9  6  7  6  4  5  8  5  90  4099.84 39015.79 224
  13 PUDEŁKO Józef           758990  15   29   35 10 10 10 10  7  5  6  6  8  4  8  7  91  5679.94 38808.961024
  14 PISZCZEK Stanisław      755290  10    7   22 10 10 10 10 10  5  6  6  8  2  5  4  86  3367.17 35798.33 816
  15 SZLACHTA Jan            756110  10  154  244 10 10 10 10  7  6  6  6  5  3  7  1  81   790.05 33113.51 212
  16 SUJKA Bogdan            754970  17    1   37 10 10 10 10  6  4  5  7  7  2  2  6  79  4871.62 33088.56 818
  17 WIDUCH Dariusz          757910  20   56   89 10  9 10 10  7  6  6  4  4  5  6  3  80  2415.38 32991.49 916
  18 MENDRYS Andrzej         754700  25    2   33 10 10 10 10  5  2  4  5  5  4  4  6  75  4825.11 31158.02 808
  19 CYRA Andrzej            758400  41  107  132 10 10 10 10  7  6  6  5  7  2  1  3  77  2331.46 30599.941005
  20 MYDLAK Józef            753480  10  111  171 10 10 10 10  7  5  2  7  3  3  5  2  74  1591.41 28926.23 226
  21 TEODORCZYK Zdzisław     756700  15   69  188 10 10 10 10  7  6  3  2  7  2  2  3  72  2361.90 27789.99 932
  22 KWIOTEK Andrzej         755950  12  190  305 10 10 10 10  5  6  3  6  6  3  1  1  71   774.40 27374.64 219
  23 TARGOSZ Władysław       755850  10   94  311 10 10 10 10  4  6  4  2  1  4  5  1  67   816.14 26644.17 821
  24 BITTMANN Grzegorz       756100               10 10 10 10  5  5  3  6  4  0  5  -  68          25655.93 902
  25 NYCZ EDWARD             757160  10  309  326 10 10 10 10  6  3  4  5  5  2  2  0  67          25237.22 909
  26 DRZEWIECKI R            757390               10 10 10 10  7  6  2  3  9  -  -  -  67          24312.26 706
  27 KOZAK KRZYSZTOF         759180   9  124  147 10 10 10 10  3  3  5  2  2  2  3  3  63  2388.86 24189.27 718
  28 MACIEJA Zygmunt         755950               10 10 10 10  6  3  3  2  5  -  4  -  63          22079.26 215
  29 RYŚ Henryk              757940  23  130  155  4  9 10 10  3  6  2  1  5  2  2  3  57  2318.85 21860.621026
  30 WIESIOŁEK MARIAN        756920  12   64   95  5  5 10  7  3  5  3  6  3  2  4  2  55  1644.89 21736.74 218
  31 BEDNARZ Henryk          758560  10  220  221  5  9 10 10  2  4  1  5  3  2  4  2  57  1522.28 21525.80 901
  32 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  10  203  218 10  0  9 10  3  8  1  1  2  3  4  2  53  1530.98 21430.53 917
  33 WESOŁOWSKI Kazimierz    757330  10   98  102  8  7  9  5  4  1  2  4  3  0  4  4  51  3177.60 18547.06 918
  34 WITKIEWICZ Marek        753970  12  315  384 10  8 10  7  2  3  2  2  4  1  1  0  50          16440.75 225
  35 SOBAŁA Tadeusz          756220  10  286  293  4  0  6  6  1  4  4  2  4  3  3  0  37          15806.19 724
  36 SAJDOK Stanisław        759020  10  256  262  3  0  4  3  2  2  6  2  6  5  1  0  34          15792.101027
  37 ŻOŁNECZKO Dawid         759870  10  173  237  3  5  6  6  4  2  -  1  4  1  3  1  36   781.79 13315.72 928
  38 WIESIOŁEK IRENEUSZ      756920  12  288  335  8 10 10  6  1  1  1  1  1  2  2  0  43          13154.56 217
  39 MŁOCEK Zygmunt          752510   9  123  126  8  7  4  4  0  3  1  1  3  3  0  2  36  1605.76 12951.74 815
  40 POGORZAŁEK Alfred       759180               10  6 10  9  1  1  3  -  0  -  1  -  41          11963.40 716
  41 KOFEL Jan               762300                3  5  3  4  1  3  1  4  6  0  2  -  32          11938.37 939
  42 POŁĄCZAK Mieczysław     756020               10 10 10  7  3  0  1  0  1  -  0  -  42          11688.64 213
  43 LACH Stanisław          754750               10  5  7  3  1  -  1  3  6  -  -  -  36          10527.60 712
  44 SZOŁTYSEK WIESŁAW       758560   6  106  389  5  2  4  5  3  2  -  -  0  1  6  1  29   810.92 10344.531009
  45 FICEK Jan               758310                7  7  9  5  4  2  -  -  1  -  -  -  35          10208.03 922
  46 MROWIŃSKI Ryszard       756080                9  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  -  32           9498.48 715
  47 BRYŁKA EDMUND           755540   7  210  248  5  3  -  3  1  2  0  -  2  2  2  1  21   765.71  7817.50 701
  48 LAZAR MARIAN            752610                3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  -  22           7487.79 810
  49 WIDERA Jan              757680                3  4  2  6  0  1  -  -  2  -  4  -  22           6896.57 727
  50 MORAWSKI Jan            756820                3  4  4  4  2  2  0  0  2  -  0  -  21           6545.83 710
  51 GÓRNICKI Jerzy          755250                9  6  2  3  0  1  1  0  -  -  0  -  22           5246.26 720
  52 DUDA Henryk             757740                0  4  4  0  0  -  0  -  0  2  1  -  11           3870.791041
  53 CHMIEL Robert           757070               10  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  54 STARCZYNOWSKI Jan       754870   8  133  356  3  1  2  0  0  1  0  0  0  1  0  0   8           2455.55 819
  55 GLINKA Joachim          756830  10  365  388  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1  0   4           2343.75 904
  56 SOBOTA Stanisław        756800   4  271       0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0  0   4           2007.28 911
  57 PILARZ Marek            758400                1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0  -   3            783.66 926
  58 PASZEK Wincenty         756080                1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1  -   2            482.29 711
  59 GRELA Stanisław         756190                1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -   1            117.40 729

   +---+----------------------+--+---------------------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|               KONKURSY                | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|RAZ| Lot 12 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  5945.60 42780.62 
      2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  5898.63 42347.69 
      3 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  5935.15 42269.76 
      4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  5643.85 42107.34 
      5 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  5922.99 42007.83 
      6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  83  4797.27 41243.78 
      7 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  5733.85 40978.59 
      8 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  7  7  81  5852.56 40217.55 
      9 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  84  5519.07 39803.25 
     10 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  7  83  5721.24 39631.70 
     11 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  6  7  82  5691.67 39483.75 
     12 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  82  5769.07 39175.74 
     13 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  6  82  4789.90 39136.90 
     14 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  82  5846.46 38569.57 
     15 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  82  4036.35 38247.67 
     16 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  6  79  4888.60 37851.91 
     17 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  4  79  3207.61 37121.56 
     18 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  6  7  5  7  6  76  4675.10 33808.35 
     19 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  6  7  2  7  4  74  3367.17 33007.15 
     20 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  1  74   790.05 32835.93 
     21 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  6  7  2  5  3  72  2361.90 30881.57 
     22 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  6  7  2  7  0  69          28703.12 
     23 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  7  7  3  2  1  66   774.40 27841.27 
     24 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  7  4  3  7  2  66  1591.41 27800.67 
     25 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  6  6  2  7  3  64  2441.47 26617.47 
     26 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  7  7  0  6  -  64          26110.50 
     27 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  3  1  4  5  1  60   816.14 25887.16 
     28 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  2  6  2  4  3  60  2388.86 24568.25 
     29 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  7  4  2  4  2  60  1522.28 24566.35 
     30 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  2  7  -  7  -  62          24550.30 
     31 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  1  7  3  6  2  55  1530.98 23521.51 
     32 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  4  7  0  5  4  56  3177.60 20970.58 
     33 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  3  7  -  -  -  53          20470.04 
     34 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  2  6  3  5  0  45          19499.22 
     35 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  5  7  0  7  -  47          18204.87 
     36 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  2  7  1  2  0  50          17887.36 
     37 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  2  5  1  3  1  43   781.79 16718.76 
     38 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  2  6  5  1  0  36          16655.54 
     39 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  2  2  2  5  0  43          14701.22 
     40 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  1  5  3  1  2  40  1605.76 14650.28 
     41 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  -  1  1  6  1  34   810.92 12608.18 
     42 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  0  3  -  0  -  39          12603.07 
     43 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  3  7  -  -  -  37          11757.20 
     44 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  -  4  -  -  -  38          11671.27 
     45 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  -  0  -  1  -  34          10446.07 
     46 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  -  30           9237.37 
     47 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  -  2  2  2  1  22   765.71  8336.45 
     48 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  -  2  -  4  -  24           7643.82 
     49 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  -  22           7487.79 
     50 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  0  2  -  0  -  23           7350.67 
     51 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  0  -  -  0  -  24           7010.46 
     52 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0  -  1  2  2  -  13           4611.86 
     53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0  0  0  1  0  1  11   799.18  4043.65 
     54 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  14           2752.63 
     55 GLINKA Joachim          9  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1  0   4           2343.75 
     56 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0  0   4           2007.28 
     57 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0  -   3            783.66 
     58 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1  -   2            482.29 
     59 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -   1            117.40 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 12
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5893.97  5009.54
       2 STABIK Gabriela        10  1  12   5858.33  5011.33
       3 FIJOŁEK Mirosław        8  1  12   5797.20  4966.33
       4 STABIK HENRYK          10  0  12   5613.04  5011.33
       5 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  12   5551.77  4960.43
       6 STABIK Gabriela        10  0  10   5548.27  4725.68
       7 STABIK Gabriela        10  0  10   5465.27  4725.68
       8 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5456.57  4893.68
       9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5443.89  4657.29
      10 STABIK HENRYK          10  0  11   5402.57  4503.06
      11 STABIK Gabriela        10  1  11   5390.21  4749.06
      12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5322.45  4657.29
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   5303.87  4541.19
      14 STABIK Gabriela        10  0  10   5298.12  4725.68
      15 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  11   5295.61  4774.51
      16 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   5236.43  4724.23
      17 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5199.51  4633.08
      18 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5175.33  4501.38
      19 STABIK Gabriela        10  0  10   5151.10  4415.05
      20 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5131.89  4633.08
      21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   5121.40  4726.76
      22 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   5110.93  4385.52
      23 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  11   5092.26  4635.70
      24 PUDEŁKO Józef          10  0   9   5086.79  4464.18
      25 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  10   5063.31  4394.02
      26 STABIK HENRYK          10  0  10   5044.40  4387.04
      27 STABIK HENRYK          10  0   9   5042.14  4370.54
      28 PUDEŁKO Józef          10  0   9   5036.73  4464.18
      29 STABIK HENRYK          10  0   9   5024.06  4217.41
      30 HOLEWA Edmund          10  0  10   4991.42  4536.49
      31 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4978.38  4134.96
      32 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  11   4971.03  4278.63
      33 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  11   4930.14  4204.76
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4927.46  4464.48
      35 HOLEWA Edmund          10  1  11   4917.26  4225.19
      36 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4914.48  4356.88
      37 STABIK HENRYK          10  1  10   4910.61  4393.92
      38 MENDRYS Andrzej         8  0   9   4879.02  4175.96
      39 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4827.78  4385.52
      40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4815.13  4344.94
      41 STABIK HENRYK          10  0  10   4808.37  4136.48
      42 STABIK Gabriela        10  0   9   4805.97  4391.67
      43 WIDUCH Dariusz          9  1   9   4790.15  4452.01
      44 PISZCZEK Stanisław      8  1  11   4785.73  4205.79
      45 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1  10   4734.07  4128.52
      46 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4717.73  4081.37
      47 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   9   4686.27  4151.87
      48 TURCZYK Andrzej         9  0  10   4656.36  3889.20
      49 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   4648.82  4085.68
      50 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4629.83  4167.58
      51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4596.74  3898.26
      52 CYRA Andrzej           10  1  10   4571.82  3891.44
      53 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4569.24  4016.36
      54 STABIK HENRYK          10  0   9   4500.50  3966.85
      55 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4496.67  3941.75
      56 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4494.25  3895.84
      57 FIJOŁEK Mirosław        8  0   9   4459.82  3843.39
      58 MENDRYS Andrzej         8  0  10   4455.19  3872.62
      59 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4452.88  3801.16
      60 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4421.36  3965.78
      61 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   9   4418.96  3962.82
      62 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4418.56  3764.00
      63 FIJOŁEK Mirosław        8  0   8   4405.08  3832.52
      64 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4403.61  3742.66
      65 PUDEŁKO Józef          10  0   9   4402.04  3978.86
      66 STABIK HENRYK          10  0   8   4381.69  3851.02
      67 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   9   4365.93  3910.67
      68 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4340.41  3791.42
      69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4338.82  4053.97
      70 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   4333.55  3884.31
      71 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4332.66  3705.12
      72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4327.12  3768.42
      73 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   4313.31  3869.70
      74 FIJOŁEK Mirosław        8  0   8   4302.03  3925.79
      75 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   9   4300.17  3820.63
      76 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   9   4281.17  3769.41
      77 SZLACHTA Jan            2  1  10   4263.97  3451.36
      78 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   8   4262.31  3828.61
      79 PISZCZEK Stanisław      8  1   9   4253.81  3743.34
      80 SUJKA Bogdan            8  0   7   4246.49  3631.39
      81 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4244.08  3742.66
      82 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4243.05  3742.66
      83 HOLEWA Edmund          10  0   8   4232.52  3870.44
      84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4232.40  3863.08
      85 TEODORCZYK Zdzisław     9  1  10   4215.12  3464.39
      86 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   7   4209.51  3751.44
      87 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   8   4189.75  3667.02
      88 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4179.63  3726.39
      89 STABIK HENRYK          10  1   8   4160.25  3704.58
      90 TURCZYK Andrzej         9  1   9   4155.42  3535.67
      91 TURCZYK Andrzej         9  0  10   4151.05  3484.84
      92 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4135.65  3525.05
      93 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   7   4118.81  3732.48
      94 STABIK HENRYK          10  1   9   4111.73  3878.77
      95 STABIK HENRYK          10  1   7   4102.30  3752.75
      96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4085.42  3623.80
      97 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4072.14  3387.68
      98 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   4072.12  3767.45
      99 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   4065.70  3459.25
     100 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   4061.14  3492.27
     101 STABIK Gabriela        10  0   7   4056.77  3774.26

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK Gabriela          sek 10   - 10 konk.  8366.19 pkt.
           HOLEWA Edmund            sek 10   - 10 konk.  7965.75 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  8 konk.  6618.68 pkt.
           PUDEŁKO Józef            sek 10   -  7 konk.  5679.94 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  6 konk.  4917.71 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  5945.60 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  5935.15 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  7 konk.  5922.99 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  5898.63 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  5852.56 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|               KONKURSY                |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|RAZ| Lot 12 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK HENRYK           758830  26    6   10  1  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  1  11   852.66  5402.571029
   2 STABIK Gabriela         758830  20    4    8  0  1  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1   9   855.27  4882.551030
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    759030  44   14   18  0  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0  1   9   833.10  4818.42 921
   4 GŁOGOWSKI Mieczysław    753480  10   25  100  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  10   784.84  4683.72 228
   5 SOBAŁA Tadeusz          756220  10  286  293  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  1  0   9           4590.08 724
   6 PISZCZEK Stanisław      755290  10    7   22  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  1   9   853.97  4369.11 816
   7 MENDRYS Andrzej         754700  25    2   33  0  1  0  1  0  0  1  1  1  1  1  1   8   856.14  4306.70 808
   8 PISARZOWSKI Eugeniusz   760800  20   59   60  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1   9   796.14  4221.811002
   9 ŚWIERCZYŃSKI J+P        757640  20   74   76  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0   8           4208.15 721
  10 PUDEŁKO Józef           758990  15   29   35  0  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0   8           4204.881024
  11 TEODORCZYK Zdzisław     756700  15   69  188  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0   9           4003.72 932
  12 SUJKA Bogdan            754970  17    1   37  0  1  1  0  1  1  1  1  1  0  0  1   8   758.31  3885.97 818
  13 GAWEŁCZYK-RUS           755670  20   17   40  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0   9           3849.17 224
  14 FIJOŁEK Mirosław        755830  34    5    9  1  1  1  0  1  0  0  0  1  1  1  1   8   770.05  3700.96 802
  15 PAJĄK Gotfryd           758720  62    3   11  1  1  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0   8           3646.891003
  16 TURCZYK Andrzej         758550  18   57   63  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  0   9           3600.79 924
  17 LEŚNIOWSKI Tadeusz      759110  17   30   62  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  0   8           3585.95 933
  18 SZLACHTA Jan            756110  10  154  244  1  1  0  1  0  1  1  1  1  0  1  0   8           3329.43 212
  19 HOLEWA Edmund           756360  30   49   58  0  0  1  0  0  1  1  0  0  1  0  1   5   810.05  2980.031010
  20 BITTMANN Grzegorz       756100                1  1  0  1  1  1  0  1  0  0  1  -   7           2878.68 902
  21 BEDNARZ Henryk          758560  10  220  221  0  1  1  0  1  1  1  0  1  0  1  0   7           2834.35 901
  22 NYCZ EDWARD             757160  10  309  326  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  0   7           2805.42 909
  23 RADZIEJEWSKI JERZY      758370  10  203  218  1  0  0  0  1  1  0  0  1  1  1  0   6           2785.05 917
  24 TARGOSZ Władysław       755850  10   94  311  0  0  0  1  0  0  1  1  0  1  1  0   5           2784.45 821
  25 KOZAK KRZYSZTOF         759180   9  124  147  0  1  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1   6   793.10  2729.06 718
  26 SAJDOK Stanisław        759020  10  256  262  0  0  1  0  1  0  1  1  1  0  1  0   6           2699.581027
  27 RYŚ Henryk              757940  23  130  155  0  1  0  1  1  0  0  0  1  0  1  1   6   757.01  2636.131026
  28 WIDUCH Dariusz          757910  20   56   89  0  0  1  1  1  0  1  0  0  0  0  1   5   770.49  2491.78 916
  29 CYRA Andrzej            758400  41  107  132  0  1  0  0  1  0  0  1  1  0  0  1   5   787.88  2396.891005
  30 MYDLAK Józef            753480  10  111  171  0  1  0  1  1  0  1  0  0  1  0  0   5           2293.55 226
  31 MACIEJA Zygmunt         755950                0  1  0  0  1  1  0  1  0  -  1  -   5           2200.28 215
  32 KWIOTEK Andrzej         755950  12  190  305  1  1  1  1  1  1  0  0  0  0  0  0   6           2070.42 219
  33 WIESIOŁEK MARIAN        756920  12   64   95  0  1  0  0  0  1  1  1  0  0  0  0   4           1911.08 218
  34 DRZEWIECKI R            757390                1  1  0  0  1  0  0  1  1  -  -  -   5           1688.48 706
  35 SZOŁTYSEK WIESŁAW       758560   6  106  389  0  1  0  0  1  1  -  -  0  0  1  0   4           1551.581009
  36 DUDA Henryk             757740                0  1  0  0  0  -  0  -  0  1  1  -   3           1366.281041
  37 LAZAR MARIAN            752610                0  0  0  0  1  0  -  1  0  -  1  -   3           1324.95 810
  38 ŻOŁNECZKO Dawid         759870  10  173  237  0  0  0  0  0  0  -  0  0  0  1  1   2   781.79  1191.95 928
  39 WIESIOŁEK IRENEUSZ      756920  12  288  335  0  0  0  0  1  0  0  0  0  1  0  0   2           1153.08 217
  40 BRYŁKA EDMUND           755540   7  210  248  0  0  -  0  0  0  0  -  0  0  1  1   2   765.71  1141.05 701
  41 LACH Stanisław          754750                0  0  0  0  0  -  1  0  1  -  -  -   2            974.97 712
  42 KOFEL Jan               762300                0  0  0  0  0  0  0  1  1  0  0  -   2            933.03 939
  43 WITKIEWICZ Marek        753970  12  315  384  0  1  1  0  1  0  0  0  0  0  0  0   3            888.71 225
  44 FICEK Jan               758310                1  0  1  0  1  0  -  -  0  -  -  -   3            850.61 922
  45 MROWIŃSKI Ryszard       756080                0  0  1  0  1  0  0  0  0  -  0  -   2            773.64 715
  46 WESOŁOWSKI Kazimierz    757330  10   98  102  1  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0   2            703.98 918
  47 MŁOCEK Zygmunt          752510   9  123  126  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0   1            378.25 815
  48 POŁĄCZAK Mieczysław     756020                0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0  -   1            267.79 213
  49 CHMIEL Robert           757070                1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   1            197.43 208
  50 STARCZYNOWSKI Jan       754870   8  133  356  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            125.28 819
     GLINKA Joachim          756830  10  365  388  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0                       904
     SOBOTA Stanisław        756800   4  271       0  0  -  0  0  0  0  0  0  0  0  0                       911