LISTA KONKURSOWA 13/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowoŚci

                DESSAU-4-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 15.07.2018 rok
       OdległoŚć do punktu Średniego oddziału           - 506500 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:10:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       IloŚć hodowców biorĄcych udział w locie          - 53
       IloŚć gołębi wypuszczonych do lotu               - 1188
       IloŚć konkursów (baza 1:3)                       - 396
       IloŚć konkursów (baza 1:5)                       - 238
       IloŚć konkursów (baza 1:4)                       - 297
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:15:26
       PrędkoŚć pierwszego gołębia w konkursie          - 1391.44 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:55:51
       PrędkoŚć ostatniego gołębia w konkursie          - 1246.27 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.42m.24s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  186|   46| 24.7|
                    |BRYNOW         | 10|   99|   15| 15.2|
                    |PANEWNIKI      |  8|  193|   69| 35.8|
                    |PIOTROWICE     | 14|  324|   95| 29.3|
                    |PODLESIE       | 11|  386|  171| 44.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 53| 1188|  396| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 73-36- 6 - 12:15:26 1391.44   0.84 60.00 606.25 508480
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  12 - 12:17:20 1384.25   1.68 59.96 605.99 508480
   3 FIJOŁEK Mirosław        8 44-20- 7 - 12:16:44 1378.06   2.53 59.92 605.74 505380
   4 PAJĄK Gotfryd          10 61-41- 8 - 12:18:52 1377.63   3.37 59.88 605.49 508160
   5 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 22-10- 5 C 12:15:47 1375.30   4.21 59.84 605.24 503060
   6 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  23 - 12:20:09 1372.85   5.05       604.98 508160
   7 SUJKA Bogdan            8 29-10- 5 C 12:17:41 1372.05   5.89 59.76 604.73 504480
   8 STABIK HENRYK          10 54-36- 9 - 12:21:23 1368.59   6.73       604.48 508270
   9 STABIK Gabriela        10 42-25- 8 C 12:21:40 1367.54   7.58 59.68 604.23 508270
  10 STABIK Gabriela        10 < 2>  19 - 12:21:41 1367.48   8.42 59.64 603.97 508270
  11 STABIK HENRYK          10 < 2>  40 - 12:21:45 1367.24   9.26 59.59 603.72 508270
  12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  22 - 12:22:28 1365.17  10.10 59.55 603.47 508480
  13 GAWEŁCZYK-RUS           2 25- 9- 5 S 12:20:44 1362.89  10.94 59.51 603.22 505270
  14 PISZCZEK Stanisław      8 21-11- 6 S 12:20:44 1361.71  11.78 59.47 602.96 504830
  15 TURCZYK Andrzej         9 26-20-10 C 12:23:22 1360.75  12.63 59.43 602.71 508060
  16 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  27 M 12:23:24 1360.63  13.47 59.39 602.46 508060
  17 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 36-21- 8 - 12:25:13 1359.77  14.31 59.35 602.21 510210
  18 SUJKA Bogdan            8 < 2>  52 - 12:21:34 1357.71  15.15 59.31 601.95 504480
  19 STABIK Gabriela        10 < 3>  43 S 12:24:26 1357.44  15.99 59.27 601.70 508270
  20 MENDRYS Andrzej         8 48-20- 5 - 12:21:27 1357.38  16.84 59.23 601.45 504200
  21 PUDEŁKO Józef          10 23-14- 7 C 12:25:29 1354.12  17.68 59.19 601.20 508450
  22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  24 - 12:25:35 1353.84  18.52 59.15 600.94 508480
  23 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  26 S 12:25:26 1353.53  19.36 59.11 600.69 508160
  24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  33 C 12:25:41 1353.48  20.20 59.07 600.44 508480
  25 SOBAŁA Tadeusz          7 11- 3- 3 M 12:23:46 1353.17  21.04 59.03 600.19 505770
  26 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  28 - 12:25:38 1352.81  21.89       599.93 508160
  27 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  38 C 12:25:52 1351.70  22.73 58.95 599.68 508060
  28 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  32 - 12:26:09 1350.95  23.57 58.91 599.43 508160
  29 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  84 S 12:24:21 1348.55  24.41 58.86 599.18 504830
  30 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  31 S 12:24:55 1347.98  25.25 58.82 598.92 505380
  31 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  37 M 12:24:58 1347.80  26.09 58.78 598.67 505380
  32 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  45 S 12:27:24 1346.48  26.94 58.74 598.42 508160
  33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  56 - 12:27:53 1345.60  27.78 58.70 598.17 508480
  34 KWIOTEK Andrzej         2 25- 4- 2 M 12:25:49 1345.31  28.62 58.66 597.91 505590
  35 SZLACHTA Jan            2 18- 6- 4 - 12:26:05 1344.76  29.46 58.62 597.66 505740
  36 MYDLAK Józef            2 19- 7- 4 S 12:24:15 1344.18  30.30 58.58 597.41 503060
  37 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  39 - 12:26:02 1343.98  31.14 58.54 597.16 505380
  38 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  50 S 12:28:02 1343.96  31.99 58.50 596.90 508060
  39 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  60 S 12:26:03 1343.92  32.83 58.46 596.65 505380
  40 STABIK HENRYK          10 < 3>  42 C 12:28:26 1343.09  33.67 58.42 596.40 508270
  41 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  80 S 12:30:06 1342.30  34.51 58.38 596.15 510210
  42 STABIK HENRYK          10 < 4>  44 - 12:28:49 1341.73  35.35 58.34 595.89 508270
  42 STABIK Gabriela        10 < 4>  73 M 12:28:49 1341.73  35.35 58.34 595.89 508270
  44 STABIK HENRYK          10 < 5>  53 - 12:28:59 1341.14  37.04       595.39 508270
  45 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  46 - 12:29:01 1340.73  37.88       595.14 508160
  45 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  48 - 12:29:01 1340.73  37.88       595.14 508160
  47 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  69 C 12:29:15 1340.67  39.56 58.14 594.63 508450
  48 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  49 - 12:29:09 1340.26  40.40 58.09 594.38 508160
  49 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  51 - 12:29:10 1340.20  41.25       594.13 508160
  50 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  54 - 12:29:06 1340.17  42.09 58.01 593.87 508060
  51 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  59 - 12:29:25 1339.32  42.93       593.62 508160
  52 SUJKA Bogdan            8 < 3>  61 C 12:26:47 1338.91  43.77 57.93 593.37 504480
  53 STABIK HENRYK          10 < 6>  64 M 12:29:43 1338.55  44.61 57.89 593.12 508270
  54 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  55 - 12:29:44 1337.94  45.45       592.86 508060
  55 TURCZYK Andrzej         9 < 7>  76 - 12:29:49 1337.65  46.30 57.81 592.61 508060
  56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  57 C 12:30:24 1336.70  47.14 57.77 592.36 508480
  57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  96 - 12:30:25 1336.64  47.98 57.73 592.11 508480
  58 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 118 C 12:26:25 1336.44  48.82 57.69 591.85 503060
  58 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  63 - 12:30:14 1336.44  48.82 57.69 591.85 508160
  60 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6>  62 - 12:28:14 1336.16  50.51 57.61 591.35 505380
  61 SUJKA Bogdan            8 < 4>  65 S 12:27:35 1336.08  51.35 57.57 591.10 504480
  62 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7>  98 - 12:28:18 1335.92  52.19 57.53 590.84 505380
  63 PAJĄK Gotfryd          10 <13>  75 - 12:30:36 1335.16  53.03 57.49 590.59 508160
  64 STABIK HENRYK          10 < 7>  70 C 12:30:46 1334.86  53.87 57.45 590.34 508270
  65 SUJKA Bogdan            8 < 5>  85 M 12:27:58 1334.72  54.71 57.41 590.09 504480
  66 KWIOTEK Andrzej         2 < 2>  68 - 12:29:08 1333.54  55.56 57.36 589.83 505590
  67 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 24-13- 7 - 12:31:23 1333.51  56.40 57.32 589.58 508580
  68 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 161 S 12:29:10 1333.42  57.24 57.28 589.33 505590
  69 PUDEŁKO Józef          10 < 3>  87 - 12:31:31 1332.71  58.08 57.24 589.08 508450
  70 STABIK HENRYK          10 < 8>  72 - 12:31:31 1332.24  58.92 57.20 588.82 508270
  71 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  86 - 12:32:11 1330.72  59.76       588.57 508580
  72 STABIK HENRYK          10 < 9>  82 S 12:32:05 1330.26  60.61 57.12 588.32 508270
  73 STABIK Gabriela        10 < 5>  77 C 12:32:08 1330.09  61.45 57.08 588.07 508270
  74 MENDRYS Andrzej         8 < 2>  95 S 12:29:09 1329.82  62.29 57.04 587.81 504200
  75 PAJĄK Gotfryd          10 <14>  83 C 12:32:21 1329.04  63.13 57.00 587.56 508160
  76 TURCZYK Andrzej         9 < 8>  81 S 12:32:22 1328.72  63.97 56.96 587.31 508060
  77 STABIK Gabriela        10 < 6> 104 - 12:32:33 1328.64  64.81 56.92 587.06 508270
  78 HOLEWA Edmund          10 48-13- 6 C 12:30:44 1328.49  65.66 56.88 586.80 505800
  79 WIESIOŁEK MARIAN        2 20- 4- 3 S 12:31:28 1327.90  66.50 56.84 586.55 506550
  80 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  89 S 12:34:24 1327.29  67.34 56.80 586.30 510210
  81 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 114 - 12:32:47 1327.28  68.18 56.76 586.05 508060
  82 STABIK HENRYK          10 <10>  90 - 12:33:00 1327.08  69.02 56.72 585.79 508270
  83 PAJĄK Gotfryd          10 <15>  88 - 12:33:11 1326.15  69.87       585.54 508160
  84 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 113 M 12:30:41 1326.12  70.71 56.64 585.29 504830
  85 SUJKA Bogdan            8 < 6> 139 S 12:30:32 1325.72  71.55 56.59 585.04 504480
  86 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  99 - 12:33:43 1325.41  72.39 56.55 584.78 508580
  87 PUDEŁKO Józef          10 < 4>  94 S 12:33:41 1325.18  73.23 56.51 584.53 508450
  88 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 101 - 12:33:31 1325.00  74.07 56.47 584.28 508160
  89 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 107 C 12:35:09 1324.70  74.92 56.43 584.03 510210
  90 STABIK HENRYK          10 <11>  92 S 12:33:43 1324.60  75.76 56.39 583.77 508270
  91 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 262 S 12:32:35 1324.03  76.60 56.35 583.52 506550
  92 STABIK HENRYK          10 <12>  93 - 12:34:01 1323.56  77.44 56.31 583.27 508270
  92 STABIK HENRYK          10 <13> 100 - 12:34:01 1323.56  77.44 56.31 583.27 508270
  94 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 122 M 12:34:18 1323.06  79.12 56.23 582.76 508450
  95 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 112 S 12:31:11 1322.72  79.97 56.19 582.51 504200
  96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  97 - 12:34:41 1321.81  80.81 56.15 582.26 508480
  97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 109 - 12:34:44 1321.64  81.65 56.11 582.01 508480
  98 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 123 - 12:32:24 1321.60  82.49 56.07 581.75 505380
  99 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 165 S 12:34:55 1321.27  83.33 56.03 581.50 508580
 100 STABIK HENRYK          10 <14> 102 C 12:34:50 1320.75  84.18 55.99 581.25 508270
 101 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 103 - 12:34:47 1320.64  85.02       580.99 508160
 101 STABIK HENRYK          10 <15> 116 - 12:34:52 1320.64  85.02 55.95 580.99 508270
 103 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 105 - 12:34:54 1320.24  86.70 55.86 580.49 508160
 104 STABIK Gabriela        10 < 7> 134 - 12:35:01 1320.12  87.54 55.82 580.24 508270
 105 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 106 - 12:35:00 1319.90  88.38       579.98 508160
 106 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 127 - 12:35:03 1319.72  89.23       579.73 508160
 107 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 146 S 12:36:37 1319.68  90.07 55.70 579.48 510210
 108 MROWIĄSKI Ryszard       7 11- 2- 2 S 12:33:27 1318.61  90.91 55.66 579.23 505620
 109 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 111 - 12:35:42 1318.33  91.75 55.62 578.97 508480
 110 ŻOŁNECZKO Dawid         9 15- 6- 6 S 12:36:23 1318.22  92.59 55.58 578.72 509340
 111 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 142 - 12:35:47 1318.05  93.43 55.54 578.47 508480
 112 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 143 M 12:32:48 1317.14  94.28 55.50 578.22 504200
 113 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 126 S 12:33:21 1316.89  95.12 55.46 577.96 504830
 114 TURCZYK Andrzej         9 <10> 133 C 12:36:03 1316.05  95.96 55.42 577.71 508060
 115 HOLEWA Edmund          10 < 2> 167 - 12:34:40 1314.90  96.80 55.38 577.46 505800
 116 STABIK HENRYK          10 <16> 150 - 12:36:38 1314.60  97.64 55.34 577.21 508270
 117 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 119 - 12:34:23 1314.50  98.48 55.30 576.95 505270
 118 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 124 M 12:32:45 1314.33  99.33 55.26 576.70 503060
 119 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 120 M 12:34:32 1313.98 100.17 55.22 576.45 505270
 120 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 151 S 12:34:37 1313.70 101.01 55.18 576.20 505270
 121 NYCZ EDWARD             9 24- 6- 3 M 12:35:44 1313.50 101.85 55.14 575.94 506660
 122 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 153 S 12:37:28 1312.24 102.69 55.09 575.69 508450
 123 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 125 - 12:35:22 1311.43 103.54       575.44 505380
 124 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 183 - 12:33:39 1311.25 104.38 55.01 575.19 503060
 125 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 145 C 12:35:29 1311.03 105.22 54.97 574.93 505380
 126 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 128 - 12:35:07 1310.85 106.06 54.93 574.68 504830
 127 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 131 - 12:37:40 1310.82 106.90 54.89 574.43 508160
 128 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 130 - 12:35:09 1310.74 107.74 54.85 574.18 504830
 128 MYDLAK Józef            2 < 2> 163 - 12:33:48 1310.74 107.74 54.85 574.18 503060
 130 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 137 - 12:35:12 1310.57 109.43 54.77 573.67 504830
 131 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 132 C 12:37:46 1310.48 110.27 54.73 573.42 508160
 132 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 140 - 12:37:47 1310.42 111.11 54.69 573.17 508160
 133 TURCZYK Andrzej         9 <11> 136 - 12:37:47 1310.16 111.95 54.65 572.91 508060
 134 STABIK Gabriela        10 < 8> 135 C 12:38:03 1309.81 112.79 54.61 572.66 508270
 135 STABIK Gabriela        10 < 9> 177 - 12:38:06 1309.64 113.64 54.57 572.41 508270
 136 TURCZYK Andrzej         9 <12> 154 - 12:38:23 1308.14 114.48 54.53 572.16 508060
 137 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 155 - 12:35:57 1308.02 115.32 54.49 571.90 504830
 138 WITKIEWICZ Marek        2 21- 5- 4 S 12:35:17 1306.99 116.16 54.45 571.65 503560
 139 SUJKA Bogdan            8 < 7> 147 - 12:36:04 1306.72 117.00 54.41 571.40 504480
 140 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 159 - 12:38:57 1306.49 117.85       571.15 508160
 141 CYRA Andrzej           10 70-12- 4 - 12:38:45 1306.37 118.69       570.89 507850
 142 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 175 - 12:39:14 1306.36 119.53 54.28 570.64 508480
 143 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 166 S 12:36:06 1305.88 120.37 54.24 570.39 504200
 144 BEDNARZ Henryk          9 13- 2- 1 - 12:39:05 1305.81 121.21 54.20 570.14 508070
 145 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 164 S 12:37:12 1305.22 122.05 54.16 569.88 505380
 146 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 149 S 12:40:55 1305.16 122.90 54.12 569.63 510210
 147 SUJKA Bogdan            8 < 8> 239 - 12:36:32 1305.14 123.74 54.08 569.38 504480
 148 MŁOCEK Zygmunt          8 10- 2- 2 M 12:34:39 1305.08 124.58 54.04 569.13 502000
 149 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 170 - 12:40:57 1305.05 125.42 54.00 568.87 510210
 150 STABIK HENRYK          10 <17> 196 C 12:39:33 1304.76 126.26 53.96 568.62 508270
 151 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 198 S 12:37:16 1304.71 127.10 53.92 568.37 505270
 152 CYRA Andrzej           10 < 2> 171 - 12:39:17 1304.58 127.95       568.12 507850
 153 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 261 - 12:39:46 1304.50 128.79 53.84 567.86 508450
 154 TURCZYK Andrzej         9 <13> 212 C 12:39:30 1304.39 129.63 53.80 567.61 508060
 155 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 182 - 12:37:06 1304.13 130.47 53.76 567.36 504830
 156 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 168 S 12:40:40 1303.77 131.31 53.72 567.11 509340
 157 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 15- 5- 4 S 12:39:06 1303.47 132.15 53.68 566.85 507180
 158 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 2- 2 S 12:40:23 1303.18 133.00 53.64 566.60 508740
 159 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 169 - 12:39:57 1303.14 133.84 53.59 566.35 508160
 160 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 244 S 12:39:12 1303.13 134.68 53.55 566.10 507180
 161 KWIOTEK Andrzej         2 < 4>---- - 12:38:07 1302.68 135.52 53.51 565.84 505590
 162 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 12:40:48 1301.79 136.36 53.47 565.59 508740
 163 MYDLAK Józef            2 < 3> 210 M 12:36:30 1301.58 137.21 53.43 565.34 503060
 164 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 172 - 12:38:22 1301.30 138.05 53.39 565.09 505380
 165 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 178 - 12:40:51 1301.22 138.89 53.35 564.83 508580
 166 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 194 - 12:37:44 1300.38 139.73 53.31 564.58 504200
 167 HOLEWA Edmund          10 < 3> 187 - 12:39:04 1300.03 140.57 53.27 564.33 505800
 168 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 190 S 12:41:50 1299.89 141.41 53.23 564.08 509340
 169 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 184 - 12:40:59 1299.70 142.26       563.82 508160
 170 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 199 - 12:42:49 1298.85 143.10 53.15 563.57 510210
 171 CYRA Andrzej           10 < 3> 243 - 12:41:05 1298.57 143.94 53.11 563.32 507850
 172 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 174 C 12:39:18 1298.18 144.78 53.07 563.07 505380
 173 SZLACHTA Jan            2 < 2> 229 S 12:39:35 1298.16 145.62 53.03 562.81 505740
 174 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 193 - 12:39:20 1298.07 146.46 52.99 562.56 505380
 175 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 176 - 12:41:46 1297.92 147.31 52.95 562.31 508480
 175 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 189 - 12:41:46 1297.92 147.31 52.95 562.31 508480
 177 STABIK Gabriela        10 <10> 179 C 12:41:51 1297.10 148.99 52.86 561.80 508270
 178 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 201 - 12:42:07 1297.01 149.83 52.82 561.55 508580
 179 STABIK Gabriela        10 <11> 180 S 12:41:55 1296.88 150.67 52.78 561.30 508270
 180 STABIK Gabriela        10 <12> 181 - 12:41:59 1296.66 151.52 52.74 561.05 508270
 181 STABIK Gabriela        10 <13> 188 - 12:42:03 1296.44 152.36 52.70 560.79 508270
 182 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 271 S 12:39:24 1296.43 153.20 52.66 560.54 504830
 183 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 211 - 12:38:06 1296.21 154.04 52.62 560.29 503060
 184 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 186 C 12:42:04 1296.11 154.88 52.58 560.04 508160
 185 KOFEL Jan               9 18- 1- 1 S 12:45:01 1295.67 155.72 52.54 559.78 511810
 186 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 218 - 12:42:14 1295.56 156.57 52.50 559.53 508160
 187 HOLEWA Edmund          10 < 4> 217 S 12:40:33 1295.10 157.41 52.46 559.28 505800
 188 STABIK Gabriela        10 <14> 195 - 12:42:34 1294.74 158.25 52.42 559.03 508270
 189 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 191 - 12:42:51 1294.34 159.09 52.38 558.77 508480
 190 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 227 S 12:43:34 1294.16 159.93 52.34 558.52 509340
 191 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 200 - 12:42:55 1294.12 160.77 52.30 558.27 508480
 192 SAJDOK Stanisław       10 10- 2- 2 M 12:42:58 1293.88 161.62 52.26 558.02 508450
 193 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 215 - 12:40:36 1293.86 162.46       557.76 505380
 194 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 209 - 12:39:53 1293.21 163.30 52.18 557.51 504200
 195 STABIK Gabriela        10 <15> 221 - 12:43:03 1293.14 164.14 52.14 557.26 508270
 196 STABIK HENRYK          10 <18> 197 - 12:43:05 1293.03 164.98 52.09 557.01 508270
 197 STABIK HENRYK          10 <19> 203 - 12:43:10 1292.76 165.82 52.05 556.75 508270
 198 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 254 - 12:40:58 1292.36 166.67 52.01 556.50 505270
 199 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 206 - 12:44:57 1291.83 167.51       556.25 510210
 200 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 205 - 12:43:38 1291.76 168.35       555.99 508480
 201 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 204 - 12:43:43 1291.74 169.19 51.89 555.74 508580
 202 BRYŁKA EDMUND           7  8- 1- 1 S 12:41:03 1291.70 170.03 51.85 555.49 505120
 203 STABIK HENRYK          10 <20> 213 - 12:43:34 1291.45 170.88 51.81 555.24 508270
 204 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 207 S 12:43:49 1291.41 171.72 51.77 554.98 508580
 205 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 230 - 12:43:48 1291.21 172.56       554.73 508480
 206 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 222 M 12:45:10 1291.13 173.40 51.69 554.48 510210
 207 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 246 S 12:43:59 1290.87 174.24 51.65 554.23 508580
 208 STARCZYNOWSKI Jan       8  7- 2- 2 S 12:40:44 1290.86 175.08 51.61 553.97 504380
 209 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 219 - 12:41:02 1289.40 175.93 51.57 553.72 504200
 210 MYDLAK Józef            2 < 4> 252 S 12:40:17 1288.96 176.77 51.53 553.47 503060
 211 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6> 224 S 12:40:28 1288.36 177.61 51.49 553.22 503060
 212 TURCZYK Andrzej         9 <14> 255 - 12:44:25 1288.13 178.45       552.96 508060
 213 STABIK HENRYK          10 <21> 216 - 12:44:36 1288.06 179.29 51.41 552.71 508270
 214 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 22- 5- 4 S 12:43:32 1287.92 180.13 51.36 552.46 506840
 215 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 287 C 12:42:26 1287.81 180.98 51.32 552.21 505380
 216 STABIK HENRYK          10 <22> 233 S 12:44:53 1287.14 181.82 51.28 551.95 508270
 217 HOLEWA Edmund          10 < 5> 226 S 12:43:01 1286.97 182.66 51.24 551.70 505800
 218 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 241 - 12:45:04 1286.26 183.50       551.45 508160
 219 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 220 - 12:42:03 1286.06 184.34 51.16 551.20 504200
 220 MENDRYS Andrzej         8 <10> 223 - 12:42:06 1285.90 185.19 51.12 550.94 504200
 221 STABIK Gabriela        10 <16> 232 - 12:45:26 1285.35 186.03 51.08 550.69 508270
 222 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 258 - 12:46:57 1285.33 186.87 51.04 550.44 510210
 223 MENDRYS Andrzej         8 <11> 251 - 12:42:17 1285.30 187.71 51.00 550.19 504200
 224 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7> 225 S 12:41:34 1284.74 188.55 50.96 549.93 503060
 225 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 8> 284 - 12:41:36 1284.63 189.39 50.92 549.68 503060
 226 HOLEWA Edmund          10 < 6> 264 - 12:44:12 1283.11 190.24 50.88 549.43 505800
 227 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5> 248 S 12:47:04 1282.76 191.08 50.84 549.18 509340
 228 NYCZ EDWARD             9 < 2> 288 - 12:45:12 1282.03 191.92 50.80 548.92 506660
 229 SZLACHTA Jan            2 < 3> 242 - 12:44:32 1281.87 192.76 50.76 548.67 505740
 230 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 231 - 12:46:42 1281.77 193.60       548.42 508480
 231 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 247 S 12:46:44 1281.67 194.44 50.68 548.17 508480
 232 STABIK Gabriela        10 <17> 234 - 12:46:37 1281.51 195.29 50.64 547.91 508270
 233 STABIK HENRYK          10 <23> 235 - 12:46:38 1281.46 196.13       547.66 508270
 234 STABIK Gabriela        10 <18> 273 - 12:46:41 1281.30 196.97 50.55 547.41 508270
 234 STABIK HENRYK          10 <24> 236 - 12:46:41 1281.30 196.97 50.55 547.41 508270
 236 STABIK HENRYK          10 <25> 240 - 12:46:46 1281.03 198.65 50.47 546.90 508270
 237 TARGOSZ Władysław       8 21- 3- 2 S 12:44:32 1281.01 199.49 50.43 546.65 505400
 238 TEODORCZYK Zdzisław     9 33- 2- 2 M 12:45:34 1279.78 200.34 50.39 546.40 506240
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 239 SUJKA Bogdan            8 < 9> 392 - 12:44:16 1279.54        50.35 546.15 504480
 240 STABIK HENRYK          10 <26> 314 - 12:47:17 1279.36        50.31 545.89 508270
 241 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 250 S 12:47:19 1278.98        50.27 545.64 508160
 242 SZLACHTA Jan            2 < 4> 292 S 12:45:36 1278.41        50.23 545.39 505740
 243 CYRA Andrzej           10 < 4> 245 S 12:47:21 1278.09        50.19 545.14 507850
 244 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 280 - 12:46:50 1278.07        50.15 544.88 507180
 245 CYRA Andrzej           10 < 5> 266 C 12:47:27 1277.77        50.11 544.63 507850
 246 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 276 S 12:48:08 1277.41        50.07 544.38 508580
 247 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 253 C 12:48:08 1277.16        50.03 544.13 508480
 248 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 6>---- S 12:48:49 1277.13        49.99 543.87 509340
 249 POGORZAŁEK Alfred       7 10- 1- 1 S 12:48:23 1277.01        49.95 543.62 508740
 250 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 257 S 12:47:56 1277.00        49.91 543.37 508160
 251 MENDRYS Andrzej         8 <12> 270 - 12:45:06 1276.13        49.86 543.12 504200
 252 MYDLAK Józef            2 < 5> 293 S 12:44:14 1276.05        49.82 542.86 503060
 253 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 256 - 12:48:31 1275.93        49.78 542.61 508480
 254 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 265 - 12:46:18 1274.97        49.74 542.36 505270
 255 TURCZYK Andrzej         9 <15> 308 S 12:48:30 1274.93        49.70 542.11 508060
 256 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 260 - 12:48:52 1274.81              541.85 508480
 257 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 274 - 12:48:39 1274.70        49.62 541.60 508160
 258 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 267 - 12:50:22 1274.36        49.58 541.35 510210
 259 MACIEJA Zygmunt         2 11- 1- 1 S 12:46:46 1274.28        49.54 541.10 505590
 260 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 263 - 12:49:19 1273.38        49.50 540.84 508480
 261 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 299 - 12:49:21 1273.19        49.46 540.59 508450
 262 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 341 M 12:47:56 1272.95        49.42 540.34 506550
 263 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 277 - 12:49:30 1272.79        49.38 540.09 508480
 264 HOLEWA Edmund          10 < 7> 279 - 12:47:35 1272.19              539.83 505800
 265 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 340 - 12:47:11 1272.13        49.30 539.58 505270
 266 CYRA Andrzej           10 < 6> 295 C 12:49:14 1272.06        49.26 539.33 507850
 267 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 269 - 12:51:08 1271.92        49.22 539.08 510210
 267 WIDUCH Dariusz          9 30- 2- 2 S 12:48:56 1271.92        49.22 539.08 507410
 269 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 300 - 12:51:13 1271.66        49.14 538.57 510210
 270 MENDRYS Andrzej         8 <13> 275 - 12:46:31 1271.57        49.09 538.32 504200
 271 PISZCZEK Stanisław      8 <11>---- S 12:47:05 1271.35        49.05 538.07 504830
 272 RYŚ Henryk             10 20- 6- 5 S 12:49:26 1270.30        49.01 537.81 507400
 273 STABIK Gabriela        10 <19> 301 - 12:50:12 1270.04        48.97 537.56 508270
 274 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 294 - 12:50:10 1269.87              537.31 508160
 275 MENDRYS Andrzej         8 <14> 283 - 12:47:14 1269.28        48.89 537.06 504200
 276 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 312 S 12:50:47 1268.97        48.85 536.80 508580
 277 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 281 - 12:50:47 1268.72        48.81 536.55 508480
 278 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 10- 1- 1 M 12:50:25 1268.70        48.77 536.30 508010
 279 HOLEWA Edmund          10 < 8> 309 C 12:48:41 1268.68        48.73 536.05 505800
 280 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 291 S 12:49:54 1268.27        48.69 535.79 507180
 281 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 282 - 12:50:56 1268.24        48.65 535.54 508480
 282 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 318 - 12:50:57 1268.19              535.29 508480
 283 MENDRYS Andrzej         8 <15> 345 - 12:47:37 1268.06              535.04 504200
 284 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 9> 366 - 12:46:44 1268.01        48.53 534.78 503060
 285 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- S 12:50:44 1267.85        48.49 534.53 508070
 286 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 339 S 12:49:01 1267.54        48.45 534.28 505770
 287 FIJOŁEK Mirosław        8 <17> 319 - 12:48:45 1267.41        48.41 534.03 505380
 288 NYCZ EDWARD             9 < 3> 327 - 12:49:50 1267.18        48.36 533.77 506660
 289 MROWIĄSKI Ryszard       7 < 2>---- S 12:49:02 1267.11        48.32 533.52 505620
 290 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 316 S 12:50:10 1266.57        48.28 533.27 506840
 291 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5>---- S 12:50:36 1266.05        48.24 533.02 507180
 292 SZLACHTA Jan            2 < 5> 382 S 12:49:33 1265.77        48.20 532.76 505740
 293 MYDLAK Józef            2 < 6> 296 - 12:47:29 1265.61        48.16 532.51 503060
 294 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 297 - 12:51:32 1265.55        48.12 532.26 508160
 295 CYRA Andrzej           10 < 7> 306 - 12:51:19 1265.46        48.08 532.01 507850
 296 MYDLAK Józef            2 < 7>---- - 12:47:33 1265.40        48.04 531.75 503060
 297 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 326 - 12:51:36 1265.34              531.50 508160
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 298 RYŚ Henryk             10 < 2> 311 M 12:51:01 1265.28              531.25 507400
 299 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 302 S 12:51:54 1265.12              530.99 508450
 300 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 307 - 12:53:19 1265.04              530.74 510210
 301 STABIK Gabriela        10 <20> 303 - 12:51:48 1264.98              530.49 508270
 302 PUDEŁKO Józef          10 <10> 323 - 12:52:01 1264.75              530.24 508450
 303 STABIK Gabriela        10 <21> 336 S 12:51:55 1264.62              529.98 508270
 304 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 338 S 12:49:40 1264.55              529.73 505400
 304 LAZAR MARIAN            8 13- 1- 1 S 12:47:03 1264.55              529.73 502090
 306 CYRA Andrzej           10 < 8> 372 - 12:51:48 1263.94              529.23 507850
 307 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 343 - 12:53:43 1263.78              528.97 510210
 308 TURCZYK Andrzej         9 <16> 310 - 12:52:03 1263.67              528.72 508060
 309 HOLEWA Edmund          10 < 9> 313 C 12:50:17 1263.61              528.47 505800
 310 TURCZYK Andrzej         9 <17> 324 S 12:52:06 1263.52              528.22 508060
 311 RYŚ Henryk             10 < 3> 344 S 12:51:37 1263.39              527.96 507400
 312 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 347 M 12:52:35 1263.29              527.71 508580
 313 HOLEWA Edmund          10 <10> 320 - 12:50:33 1262.76              527.46 505800
 314 STABIK HENRYK          10 <27> 315 S 12:52:33 1262.63              527.21 508270
 315 STABIK HENRYK          10 <28> 317 - 12:52:37 1262.42              526.95 508270
 316 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 329 - 12:51:31 1262.31              526.70 506840
 316 STABIK HENRYK          10 <29> 331 - 12:52:39 1262.31              526.70 508270
 318 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 321 C 12:52:50 1262.26              526.20 508480
 319 FIJOŁEK Mirosław        8 <18> 378 - 12:50:27 1262.03              525.94 505380
 320 HOLEWA Edmund          10 <11> 333 C 12:50:49 1261.92              525.69 505800
 321 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 328 - 12:52:57 1261.89              525.44 508480
 322 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 332 - 12:49:15 1261.27              525.19 503560
 323 PUDEŁKO Józef          10 <11> 346 - 12:53:24 1260.41              524.93 508450
 324 TURCZYK Andrzej         9 <18> 325 - 12:53:07 1260.33              524.68 508060
 325 TURCZYK Andrzej         9 <19> 350 S 12:53:12 1260.07              524.43 508060
 326 PAJĄK Gotfryd          10 <36> 337 M 12:53:23 1259.74              524.18 508160
 327 NYCZ EDWARD             9 < 4> 364 S 12:52:12 1259.72              523.92 506660
 328 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 349 - 12:53:39 1259.71              523.67 508480
 329 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4> 380 S 12:52:27 1259.39              523.42 506840
 330 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2>---- S 12:48:45 1258.93              523.17 502000
 331 STABIK HENRYK          10 <30> 334 - 12:53:48 1258.72              522.91 508270
 332 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 342 S 12:50:10 1258.38              522.66 503560
 333 HOLEWA Edmund          10 <12> 396 - 12:52:00 1258.21              522.41 505800
 334 STABIK HENRYK          10 <31> 335 - 12:53:59 1258.15              522.16 508270
 335 STABIK HENRYK          10 <32> 352 - 12:54:00 1258.09              521.90 508270
 335 STABIK Gabriela        10 <22> 356 - 12:54:00 1258.09              521.90 508270
 337 PAJĄK Gotfryd          10 <37> 363 - 12:54:03 1257.67              521.40 508160
 338 TARGOSZ Władysław       8 < 3>---- - 12:51:55 1257.47              521.15 505400
 339 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3>---- S 12:52:13 1257.46              520.89 505770
 340 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9>---- S 12:51:53 1257.26              520.64 505270
 341 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4>---- - 12:52:55 1257.21              520.39 506550
 342 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 387 S 12:50:33 1257.17              520.14 503560
 343 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 360 C 12:55:54 1256.98              519.88 510210
 344 RYŚ Henryk             10 < 4> 374 - 12:53:44 1256.77              519.63 507400
 345 MENDRYS Andrzej         8 <16> 351 - 12:51:15 1256.57              519.38 504200
 345 PUDEŁKO Józef          10 <12> 353 C 12:54:38 1256.57              519.38 508450
 347 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13>---- S 12:54:48 1256.37              518.87 508580
 348 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 2>---- S 12:51:29 1256.29              518.62 504380
 349 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 359 S 12:54:46 1256.23              518.37 508480
 350 TURCZYK Andrzej         9 <20>---- - 12:54:29 1256.07              518.12 508060
 351 MENDRYS Andrzej         8 <17> 358 - 12:51:32 1255.69              517.86 504200
 352 STABIK HENRYK          10 <33> 354 - 12:54:51 1255.45              517.61 508270
 353 PUDEŁKO Józef          10 <13> 391 - 12:55:01 1255.38              517.36 508450
 354 STABIK HENRYK          10 <34> 355 - 12:54:53 1255.35              517.11 508270
 355 STABIK HENRYK          10 <35> 357 - 12:54:58 1255.09              516.85 508270
 356 STABIK Gabriela        10 <23> 370 - 12:55:02 1254.88              516.60 508270
 357 STABIK HENRYK          10 <36>---- - 12:55:14 1254.27              516.35 508270
 358 MENDRYS Andrzej         8 <18> 388 - 12:52:01 1254.18              516.10 504200
 359 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 362 - 12:55:26 1254.16              515.84 508480
 360 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 361 C 12:56:50 1254.10              515.59 510210
 361 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 368 - 12:56:51 1254.05              515.34 510210
 362 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35> 384 - 12:55:47 1253.08              515.09 508480
 363 PAJĄK Gotfryd          10 <38> 376 - 12:55:34 1252.96              514.83 508160
 364 NYCZ EDWARD             9 < 5> 381 S 12:54:26 1252.77              514.58 506660
 365 RADZIEJEWSKI JERZY      9 17- 2- 1 - 12:55:27 1252.56              514.33 507850
 366 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <10>---- - 12:51:40 1252.43              514.08 503060
 366 GRELA Stanisław         7  8- 1- 1 S 12:53:48 1252.43              514.08 505730
 368 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 390 - 12:57:34 1251.84              513.57 510210
 369 SAJDOK Stanisław       10 < 2>---- C 12:56:12 1251.72              513.32 508450
 370 STABIK Gabriela        10 <24> 371 - 12:56:13 1251.23              513.07 508270
 371 STABIK Gabriela        10 <25>---- - 12:56:15 1251.13              512.81 508270
 372 CYRA Andrzej           10 < 9> 375 S 12:56:02 1250.76              512.56 507850
 373 WIDUCH Dariusz          9 < 2>---- C 12:55:41 1250.75              512.31 507410
 374 RYŚ Henryk             10 < 5> 394 S 12:55:42 1250.68              512.06 507400
 375 CYRA Andrzej           10 <10> 393 - 12:56:07 1250.50              511.80 507850
 376 PAJĄK Gotfryd          10 <39> 379 - 12:56:23 1250.45              511.55 508160
 377 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2>---- S 12:54:52 1250.39              511.30 506240
 378 FIJOŁEK Mirosław        8 <19> 383 - 12:54:12 1250.32              511.05 505380
 379 PAJĄK Gotfryd          10 <40> 386 - 12:56:26 1250.29              510.79 508160
 380 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 5>---- S 12:55:23 1250.27              510.54 506840
 381 NYCZ EDWARD             9 < 6>---- - 12:55:20 1249.98              510.29 506660
 382 SZLACHTA Jan            2 < 6>---- S 12:54:52 1249.15              510.04 505740
 383 FIJOŁEK Mirosław        8 <20>---- - 12:54:45 1248.62              509.78 505380
 384 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <36>---- - 12:57:16 1248.52              509.53 508480
 385 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>---- S 12:56:57 1247.94              509.28 507850
 385 PAJĄK Gotfryd          10 <41>---- - 12:57:12 1247.94              509.28 508160
 387 WITKIEWICZ Marek        2 < 5>---- M 12:53:32 1247.88              508.77 503560
 388 MENDRYS Andrzej         8 <19> 389 S 12:54:04 1247.81              508.52 504200
 389 MENDRYS Andrzej         8 <20>---- - 12:54:05 1247.76              508.27 504200
 389 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21>---- - 12:58:54 1247.76              508.27 510210
 391 PUDEŁKO Józef          10 <14>---- - 12:57:30 1247.73              507.76 508450
 392 SUJKA Bogdan            8 <10>---- - 12:54:22 1247.58              507.51 504480
 393 CYRA Andrzej           10 <11> 395 - 12:57:05 1247.53              507.26 507850
 394 RYŚ Henryk             10 < 6>---- S 12:56:47 1247.35              507.01 507400
 395 CYRA Andrzej           10 <12>---- - 12:57:13 1247.13              506.75 507850
 396 HOLEWA Edmund          10 <13>---- - 12:55:51 1246.27              506.50 505800
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 397 SZLACHTA Jan            2 < 7>---- S 12:55:57 1245.82                     505740
 398 SUJKA Bogdan            8 <11>---- - 12:54:58 1245.73                     504480
 399 TARGOSZ Władysław       8 < 4>---- S 12:55:46 1245.54                     505400
 400 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <37>---- S 12:58:17 1245.41                     508480
 401 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22>---- - 12:59:43 1245.28                     510210
 402 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <11>---- C 12:54:00 1245.20                     503060
 403 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- S 12:58:36 1245.08                     508740
 404 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10>---- C 12:55:59 1244.56                     505270
 405 RYŚ Henryk             10 < 7>---- - 12:57:45 1244.39                     507400
 406 HOLEWA Edmund          10 <14>---- - 12:56:32 1244.18                     505800
 407 PILARZ Marek            9 10- 0- 0 M 12:58:14 1244.17                     507910
 408 TARGOSZ Władysław       8 < 5>---- S 12:56:14 1244.11                     505400
 409 HOLEWA Edmund          10 <15>---- - 12:56:34 1244.08                     505800
 410 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 21- 0- 0 S 12:57:17 1243.73                     506550
 411 CYRA Andrzej           10 <13>---- - 12:58:20 1243.71                     507850
 412 PISZCZEK Stanisław      8 <12>---- S 12:55:55 1243.68                     504830
 413 STABIK Gabriela        10 <26>---- S 12:58:43 1243.58                     508270
 414 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2>---- - 12:57:25 1243.32                     506550

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                 KONKURSY                 |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|RAZ| Lot 13 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK Gabriela         508270  42    9   10 10 10 10 10  9  8 10  9 10  8  7 10  8 119  4615.63 58011.681030
   2 STABIK HENRYK           508270  54    8   11 10 10 10 10  9  9  7  8 10  7  8  8  9 115  5180.98 54355.151029
   3 PAJĄK Gotfryd           508160  61    4    6 10 10 10 10  7  5  8  9 10 10  9  6  8 112  4533.32 53098.161003
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  73    1    2 10 10 10 10 10  8  9  9  4  5  6  6  6 103  3329.67 47888.62 921
   5 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  36   17   41 10 10 10 10  8  8  7  7  6  5  9  5  8 103  4505.54 47072.611002
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  24   67   71 10 10 10 10  9  5  7  8  8  7  5  5  7 101  3818.47 46367.38 933
   7 GŁOGOWSKI Mieczysław    503060  22    5   58 10 10 10 10  9  7  6 10  8  6  6  6  5 103  2876.94 46343.33 228
   8 TURCZYK Andrzej         508060  26   15   16 10 10 10 10 10  3  9  9  8  2  8  3 10 102  5729.14 45178.38 924
   9 FIJOŁEK Mirosław        505380  44    3   30 10 10 10 10 10  6  2  4  7  7 10  6  7  99  4054.33 44674.45 802
  10 HOLEWA Edmund           505800  48   78  115 10 10 10 10  5  6  7  5  7  6  5 10  6  97  3287.99 43872.461010
  11 PUDEŁKO Józef           508450  23   21   47 10 10 10 10  7  5  6  6  8  4  8  7  7  98  3989.18 42798.141024
  12 GAWEŁCZYK-RUS           505270  25   13  117 10 10 10 10  9  6  7  6  4  5  8  5  5  95  2844.88 41860.67 224
  13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  15  157  160 10 10 10 10  7  6  8  4  6 10  4  4  4  93  2201.76 41803.52 721
  14 PISZCZEK Stanisław      504830  21   14   29 10 10 10 10 10  5  6  6  8  2  5  4  6  92  3464.00 39262.33 816
  15 SUJKA Bogdan            504480  29    7   18 10 10 10 10  6  4  5  7  7  2  2  6  5  84  2964.33 36052.89 818
  16 SZLACHTA Jan            505740  18   35  173 10 10 10 10  7  6  6  6  5  3  7  1  4  85  2151.00 35264.51 212
  17 WIDUCH Dariusz          507410  30  268  373 10  9 10 10  7  6  6  4  4  5  6  3  2  82  1051.39 34042.88 916
  18 MENDRYS Andrzej         504200  48   20   74 10 10 10 10  5  2  4  5  5  4  4  6  5  80  2827.45 33985.47 808
  19 CYRA Andrzej            507850  70  141  152 10 10 10 10  7  6  6  5  7  2  1  3  4  81  2141.66 32741.601005
  20 MYDLAK Józef            503060  19   36  129 10 10 10 10  7  5  2  7  3  3  5  2  4  78  2259.08 31185.31 226
  21 TEODORCZYK Zdzisław     506240  33  238  377 10 10 10 10  7  6  3  2  7  2  2  3  2  74  1057.70 28847.69 932
  22 KWIOTEK Andrzej         505590  25   34   66 10 10 10 10  5  6  3  6  6  3  1  1  2  73  1187.24 28561.88 219
  23 TARGOSZ Władysław       505400  21  237  304 10 10 10 10  4  6  4  2  1  4  5  1  2  69  1076.38 27720.55 821
  24 NYCZ EDWARD             506660  24  121  228 10 10 10 10  6  3  4  5  5  2  2  0  3  70  1614.44 26851.66 909
  25 BITTMANN Grzegorz       505620               10 10 10 10  5  5  3  6  4  0  5  -  -  68          25655.93 902
  26 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10  158  162 10 10 10 10  3  3  5  2  2  2  3  3  2  65  1132.19 25321.46 718
  27 RYŚ Henryk              507400  20  272  298  4  9 10 10  3  6  2  1  5  2  2  3  5  62  2616.09 24476.711026
  28 DRZEWIECKI R            506940               10 10 10 10  7  6  2  3  9  -  -  -  -  67          24312.26 706
  29 WIESIOŁEK MARIAN        506550  20   79   91  5  5 10  7  3  5  3  6  3  2  4  2  3  58  1710.41 23447.15 218
  30 MACIEJA Zygmunt         505590  11  259  450 10 10 10 10  6  3  3  2  5  -  4  -  1  64   541.10 22620.36 215
  31 BEDNARZ Henryk          508070  13  144  285  5  9 10 10  2  4  1  5  3  2  4  2  1  58   534.53 22060.33 901
  32 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  17  365  385 10  0  9 10  3  8  1  1  2  3  4  2  1  54   509.28 21939.81 917
  33 WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  22  214  290  8  7  9  5  4  1  2  4  3  0  4  4  4  55  2119.69 20666.75 918
  34 WITKIEWICZ Marek        503560  21  138  322 10  8 10  7  2  3  2  2  4  1  1  0  4  54  2123.22 18563.97 225
  35 SOBAŁA Tadeusz          505770  11   25  286  4  0  6  6  1  4  4  2  4  3  3  0  3  40  1655.36 17461.55 724
  36 SAJDOK Stanisław        508450  10  192  369  3  0  4  3  2  2  6  2  6  5  1  0  2  36  1071.34 16863.441027
  37 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  15  110  156  3  5  6  6  4  2  -  1  4  1  3  1  6  42  3361.48 16677.20 928
  38 MŁOCEK Zygmunt          502000  10  148  330  8  7  4  4  0  3  1  1  3  3  0  2  2  38  1092.30 14044.04 815
  39 WIESIOŁEK IRENEUSZ      506550  21  410  414  8 10 10  6  1  1  1  1  1  2  2  0  0  43          13154.56 217
  40 POGORZAŁEK Alfred       508740  10  249  631 10  6 10  9  1  1  3  -  0  -  1  -  1  42   543.62 12507.02 716
  41 KOFEL Jan               511810  18  185  415  3  5  3  4  1  3  1  4  6  0  2  -  1  33   559.78 12498.15 939
  42 POŁĄCZAK Mieczysław     505650   4  802      10 10 10  7  3  0  1  0  1  -  0  -  0  42          11688.64 213
  43 SZOŁTYSEK WIESŁAW       508010  10  278  468  5  2  4  5  3  2  -  -  0  1  6  1  1  30   536.30 10880.831009
  44 MROWIĄSKI Ryszard       505620  11  108  289  9  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  -  2  34  1112.75 10611.23 715
  45 LACH Stanisław          504350               10  5  7  3  1  -  1  3  6  -  -  -  -  36          10527.60 712
  46 FICEK Jan               507740                7  7  9  5  4  2  -  -  1  -  -  -  -  35          10208.03 922
  47 BRYŁKA EDMUND           505120   8  202  591  5  3  -  3  1  2  0  -  2  2  2  1  1  22   555.49  8372.99 701
  48 LAZAR MARIAN            502090  13  305  446  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  -  1  23   529.73  8017.52 810
  49 WIDERA Jan              507220                3  4  2  6  0  1  -  -  2  -  4  -  -  22           6896.57 727
  50 MORAWSKI Jan            506360  10  428  614  3  4  4  4  2  2  0  0  2  -  0  -  0  21           6545.83 710
  51 GÓRNICKI Jerzy          504850   6            9  6  2  3  0  1  1  0  -  -  0  -  0  22           5246.26 720
  52 STARCZYNOWSKI Jan       504380   7  208  348  3  1  2  0  0  1  0  0  0  1  0  1  2  11  1072.59  4327.32 819
  53 DUDA Henryk             507160  12            0  4  4  0  0  -  0  -  0  2  1  -  0  11           3870.791041
  54 CHMIEL Robert           506710               10  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  55 GLINKA Joachim          506310   9  632  642  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1  0  0   4           2343.75 904
  56 SOBOTA Stanisław        506270  10  497  771  0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0  0  0   4           2007.28 911
  57 PILARZ Marek            507910  10  407  502  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0  -  0   3            783.66 926
  58 GRELA Stanisław         505730   8  367  587  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -  1   2   514.08   631.48 729
  59 PASZEK Wincenty         505630  10            1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1  -  0   2            482.29 711

 +---+----------------------+--+------------------------------------------+-----------------+
 |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                 KONKURSY                 | PUNKTY - "nr 2" |
 |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
 |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|RAZ| Lot 13 |  RAZEM |
 +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  4204.08 46984.70 
    2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  4207.62 46555.31 
    3 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  4179.34 46449.10 
    4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  4086.67 46194.01 
    5 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  4161.16 46168.99 
    6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  90  4026.55 45270.33 
    7 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  3928.83 44907.42 
    8 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  7  7  7  88  4179.33 44396.88 
    9 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  90  4095.75 43727.45 
   10 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  91  3863.44 43666.69 
   11 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  6  7  7  89  4137.68 43621.43 
   12 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  89  4000.05 43175.79 
   13 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  6  7  89  4012.42 43149.32 
   14 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  89  4042.47 42612.04 
   15 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  6  7  86  4181.09 42033.00 
   16 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  4  5  84  2746.64 39868.20 
   17 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  2  84  1051.39 39299.06 
   18 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  6  7  2  7  4  7  81  4087.92 37095.07 
   19 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  6  7  5  7  6  6  82  3135.72 36944.07 
   20 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  1  6  80  3297.33 36133.26 
   21 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  6  7  2  5  3  2  74  1057.70 31939.27 
   22 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  6  7  2  7  0  6  75  3207.42 31910.54 
   23 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  7  4  3  7  2  7  73  3897.52 31698.19 
   24 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  7  7  3  2  1  4  70  2342.91 30184.18 
   25 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  6  6  2  7  3  4  68  2230.80 28848.27 
   26 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  3  1  4  5  1  3  63  1597.53 27484.69 
   27 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  7  7  0  6  -  -  64          26110.50 
   28 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  2  6  2  4  3  2  62  1132.19 25700.44 
   29 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  7  4  2  4  2  2  62  1104.67 25671.02 
   30 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  2  7  -  7  -  1  63   541.10 25091.40 
   31 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  1  7  3  6  2  2  57  1023.61 24545.12 
   32 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  4  7  0  5  4  5  61  2646.39 23616.97 
   33 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  2  6  3  5  0  3  48  1655.36 21154.58 
   34 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  2  7  1  2  0  5  55  2648.41 20535.77 
   35 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  3  7  -  -  -  -  53          20470.04 
   36 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  2  5  1  3  1  6  49  3361.48 20080.24 
   37 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  5  7  0  7  -  1  48   559.78 18764.65 
   38 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  2  6  5  1  0  2  38  1071.34 17726.88 
   39 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  1  5  3  1  2  2  42  1092.30 15742.58 
   40 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  2  2  2  5  0  0  43          14701.22 
   41 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  -  1  1  6  1  1  35   536.30 13144.48 
   42 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  0  3  -  0  -  0  39          12603.07 
   43 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  3  7  -  -  -  -  37          11757.20 
   44 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  -  4  -  -  -  -  38          11671.27 
   45 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  -  0  -  1  -  1  35   543.62 10989.69 
   46 MROWIĄSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  -  2  32  1112.75 10350.12 
   47 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  -  2  2  2  1  1  23   555.49  8891.94 
   48 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  -  1  23   529.73  8017.52 
   49 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  -  2  -  4  -  -  24           7643.82 
   50 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  0  2  -  0  -  0  23           7350.67 
   51 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  0  -  -  0  -  0  24           7010.46 
   52 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0  0  0  1  0  1  2  13  1072.59  5116.24 
   53 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0  -  1  2  2  -  0  13           4611.86 
   54 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  14           2752.63 
   55 GLINKA Joachim          9  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1  0  0   4           2343.75 
   56 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0  0  0   4           2007.28 
   57 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0  -  0   3            783.66 
   58 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -  1   2   514.08   631.48 
   59 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1  -  0   2            482.29 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 13
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 PAJĄK Gotfryd          10  0  13   6481.53  5517.70
       2 STABIK Gabriela        10  1  13   6446.40  5519.60
       3 FIJOŁEK Mirosław        8  1  13   6393.85  5471.71
       4 STABIK HENRYK          10  0  13   6181.66  5519.60
       5 STABIK Gabriela        10  0  11   6144.16  5233.95
       6 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  13   6128.22  5465.70
       7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   6044.33  5165.77
       8 STABIK Gabriela        10  0  11   6037.93  5233.95
       9 STABIK HENRYK          10  0  12   5995.69  5011.33
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   5914.81  5165.77
      11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  12   5865.24  5284.72
      12 STABIK Gabriela        10  0  11   5828.10  5233.95
      13 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5816.92  5232.39
      14 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5759.55  5141.24
      15 STABIK Gabriela        10  0  11   5755.33  4923.32
      16 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5748.75  5009.54
      17 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   5696.47  4893.68
      18 PUDEŁKO Józef          10  0  10   5687.99  4972.63
      19 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5677.53  5141.24
      20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5665.53  5235.24
      21 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  11   5648.09  4902.60
      22 STABIK HENRYK          10  0  10   5638.54  4878.81
      23 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  12   5628.05  5142.88
      24 PUDEŁKO Józef          10  0  10   5619.49  4972.63
      25 STABIK HENRYK          10  0  10   5614.40  4725.68
      26 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  12   5555.06  4788.84
      27 HOLEWA Edmund          10  1  12   5504.06  4730.99
      28 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  11   5468.96  4867.09
      29 STABIK HENRYK          10  1  11   5463.32  4902.19
      30 MENDRYS Andrzej         8  0  10   5457.24  4680.16
      31 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5456.57  4893.68
      32 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   5453.66  4972.96
      33 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   5419.63  4893.68
      34 STABIK HENRYK          10  0  11   5392.14  4644.75
      35 STABIK Gabriela        10  1  11   5390.21  4749.06
      36 PISZCZEK Stanisław      8  1  12   5371.02  4710.62
      37 STABIK Gabriela        10  0  10   5367.77  4899.94
      38 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   5308.32  4589.53
      39 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   5303.87  4541.19
      40 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  10   5282.42  4662.08
      41 TURCZYK Andrzej         9  0  11   5259.07  4397.26
      42 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   5230.52  4675.74
      43 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   5208.35  4593.84
      44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5188.85  4406.74
      45 STABIK HENRYK          10  0  10   5081.75  4475.12
      46 STABIK HENRYK          10  0  10   5044.40  4387.04
      47 MENDRYS Andrzej         8  0  11   5043.00  4376.82
      48 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   5034.75  4348.77
      49 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   5032.86  4309.32
      50 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   5015.74  4473.94
      51 FIJOŁEK Mirosław        8  0   9   5003.75  4337.90
      52 HOLEWA Edmund          10  0  10   4991.42  4536.49
      53 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4978.38  4134.96
      54 STABIK HENRYK          10  0   9   4967.48  4359.29
      55 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0  10   4957.78  4413.73
      56 FIJOŁEK Mirosław        8  0  11   4931.58  4210.50
      57 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  11   4930.14  4204.76
      58 PUDEŁKO Józef          10  0  10   4921.42  4487.31
      59 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  11   4895.99  4278.63
      60 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4886.99  4562.45
      61 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4849.69  4299.58
      62 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  10   4844.55  4329.21
      63 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   4836.67  4250.82
      64 SUJKA Bogdan            8  0   8   4836.58  4135.87
      65 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4815.13  4344.94
      66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4810.87  4371.56
      67 WIDUCH Dariusz          9  1   9   4790.15  4452.01
      68 HOLEWA Edmund          10  0   9   4781.95  4376.24
      69 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4768.26  4250.82
      70 TEODORCZYK Zdzisław     9  1  11   4761.52  3970.63
      71 TURCZYK Andrzej         9  1  10   4757.88  4043.73
      72 STABIK HENRYK          10  1   9   4748.57  4212.85
      73 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   9   4739.68  4170.08
      74 TURCZYK Andrzej         9  0  11   4738.36  3992.90
      75 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1  10   4734.07  4128.52
      76 STABIK HENRYK          10  1   8   4654.25  4261.02
      77 STABIK Gabriela        10  0   8   4652.29  4239.89
      78 STABIK HENRYK          10  0   9   4650.06  4098.47
      79 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   8   4646.52  4241.06
      80 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4615.51  3895.84
      81 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   4613.35  3997.65
      82 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4612.82  4230.88
      83 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   4611.20  4277.66
      84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4603.79  4132.28
      85 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   4601.24  3967.73
      86 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4594.54  4051.85
      87 SUJKA Bogdan            8  1   9   4582.58  3960.74
      88 STABIK HENRYK          10  1   9   4578.83  4224.29
      89 CYRA Andrzej           10  1  10   4571.82  3891.44
      90 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4569.24  4016.36
      91 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4565.30  4234.55
      92 HOLEWA Edmund          10  1  10   4547.52  4254.74
      93 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   4504.82  4095.99
      94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4496.67  3941.75
      95 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4494.25  3895.84
      96 STABIK HENRYK          10  0   9   4483.69  3973.73
      97 TARGOSZ Władysław       8  0   9   4481.58  4099.12
      98 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4470.77  4070.20
      99 HOLEWA Edmund          10  1  10   4432.75  3872.55
     100 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4431.66  3881.42
     101 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   9   4418.96  3962.82

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TURCZYK Andrzej          sek  9   - 10 konk.  5729.14 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  9 konk.  5180.98 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  8 konk.  4615.63 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  8 konk.  4533.32 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  8 konk.  4505.54 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4207.62 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4204.08 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  4181.09 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  4179.34 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  4179.33 pkt.