LISTA KONKURSOWA 14/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                GUBIN-3-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 22.07.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 352530 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°46'04.0"-51°57'34.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 50
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1414
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 472
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 283
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 354
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 10:18:34
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1347.97 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 11:00:25
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1166.88 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.40m.35s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  9|  247|   88| 35.6|
                    |BRYNOW         | 10|  148|   33| 22.3|
                    |PANEWNIKI      |  8|  197|   72| 36.5|
                    |PIOTROWICE     | 13|  394|   99| 25.1|
                    |PODLESIE       | 10|  428|  180| 42.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 50| 1414|  472| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
   1 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 22-16- 8 M 10:18:34 1347.97   0.71 40.00 452.32 348540
   2 PISZCZEK Stanisław      8 31-13- 6 S 10:20:25 1346.73   1.41 39.98 452.11 350710
   3 SZLACHTA Jan            2 28-18- 9 S 10:20:53 1344.28   2.12 39.95 451.89 350700
   4 HOLEWA Edmund          10 41-11- 4 - 10:25:38 1327.54   2.83       451.68 352640
   5 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2>  12 C 10:23:35 1322.31   3.54 39.91 451.47 348540
   6 SZLACHTA Jan            2 < 2>  13 S 10:26:24 1316.44   4.24 39.89 451.26 350700
   7 PAJĄK Gotfryd          10 64-33- 5 - 10:29:57 1314.98   4.95       451.05 354980
   8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 72-34- 8 - 10:30:47 1311.75   5.66       450.84 355200
   9 STABIK Gabriela        10 42-24- 6 M 10:30:46 1311.61   6.36 39.82 450.62 355140
  10 HOLEWA Edmund          10 < 2> 122 - 10:29:18 1309.47   7.07       450.41 352640
  11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 67-36-10 - 10:34:48 1301.35   7.78 39.77 450.20 357610
  12 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3>  55 C 10:27:56 1300.85   8.49 39.75 449.99 348540
  13 SZLACHTA Jan            2 < 3>  22 S 10:29:48 1299.85   9.19 39.73 449.78 350700
  14 FIJOŁEK Mirosław        8 43-22- 8 C 10:30:59 1295.73   9.90 39.71 449.56 351120
  15 STABIK Gabriela        10 < 2>  35 S 10:34:27 1294.01  10.61 39.68 449.35 355140
  16 MYDLAK Józef            2 18-13- 9 S 10:29:35 1292.88  11.32 39.66 449.14 348540
  17 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  19 - 10:36:42 1292.41  12.02 39.64 448.93 357610
  18 MYDLAK Józef            2 < 2>  20 - 10:29:42 1292.33  12.73 39.61 448.72 348540
  19 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  33 - 10:36:44 1292.26  13.44       448.50 357610
  20 MYDLAK Józef            2 < 3>  59 S 10:29:46 1292.01  14.14 39.57 448.29 348540
  21 STABIK HENRYK          10 54-30- 9 C 10:35:03 1291.18  14.85 39.55 448.08 355140
  22 SZLACHTA Jan            2 < 4>  31 S 10:32:12 1288.39  15.56 39.52 447.87 350700
  23 TURCZYK Andrzej         9 24-14- 8 M 10:35:01 1287.89  16.27 39.50 447.66 354190
  24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  30 S 10:35:57 1287.19  16.97 39.48 447.45 355200
  25 STABIK HENRYK          10 < 2>  34 C 10:36:13 1285.73  17.68 39.46 447.23 355140
  26 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  27 S 10:32:51 1285.36  18.39 39.43 447.02 350710
  27 PISZCZEK Stanisław      8 < 3>  74 S 10:32:55 1285.04  19.09 39.41 446.81 350710
  28 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  45 - 10:36:41 1282.98  19.80 39.39 446.60 354980
  29 TARGOSZ Władysław       8 22-10- 5 S 10:33:54 1281.96  20.51 39.37 446.39 351130
  30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  37 - 10:37:26 1280.31  21.22 39.34 446.17 355200
  31 SZLACHTA Jan            2 < 5>  32 - 10:34:13 1278.92  21.92 39.32 445.96 350700
  32 SZLACHTA Jan            2 < 6>  85 S 10:34:18 1278.53  22.63 39.30 445.75 350700
  33 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  36 - 10:39:53 1277.71  23.34       445.54 357610
  34 STABIK HENRYK          10 < 3>  43 C 10:37:59 1277.56  24.05 39.25 445.33 355140
  35 STABIK Gabriela        10 < 3> 108 - 10:38:01 1277.41  24.75 39.23 445.11 355140
  36 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  53 - 10:40:03 1276.95  25.46 39.21 444.90 357610
  37 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  38 - 10:38:25 1275.79  26.17       444.69 355200
  38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  47 - 10:38:27 1275.63  26.87 39.16 444.48 355200
  39 MENDRYS Andrzej         8 43-13- 6 S 10:34:56 1274.31  27.58 39.14 444.27 350350
  40 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 62-19- 5 S 10:38:41 1273.92  28.29 39.12 444.06 355020
  41 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  57 - 10:35:52 1272.79  29.00 39.09 443.84 351120
  42 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2> 142 S 10:39:19 1271.03  29.70 39.07 443.63 355020
  43 STABIK HENRYK          10 < 4>  60 M 10:39:28 1270.78  30.41 39.05 443.42 355140
  44 GAWEŁCZYK-RUS           2 33-15- 7 - 10:35:51 1270.62  31.12       443.21 350500
  45 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  50 - 10:39:24 1270.51  31.82       443.00 354980
  46 PUDEŁKO Józef          10 37-16- 8 C 10:39:34 1270.43  32.53 38.98 442.78 355170
  47 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  48 - 10:39:40 1270.08  33.24       442.57 355200
  48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  49 - 10:39:42 1269.93  33.95       442.36 355200
  49 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  90 - 10:39:43 1269.86  34.65 38.91 442.15 355200
  50 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  77 - 10:39:33 1269.83  35.36       441.94 354980
  51 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  73 C 10:39:43 1269.75  36.07 38.87 441.72 355170
  52 SOBAŁA Tadeusz          7 18- 4- 3 S 10:36:46 1269.70  36.78 38.84 441.51 351410
  53 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6>  56 - 10:41:47 1269.10  37.48 38.82 441.30 357610
  54 WITKIEWICZ Marek        2 20- 8- 5 - 10:34:57 1269.03  38.19 38.80 441.09 348920
  55 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4>  76 - 10:35:00 1267.42  38.90 38.78 440.88 348540
  56 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7>  61 C 10:42:53 1264.16  39.60 38.75 440.67 357610
  57 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  63 - 10:37:54 1263.48  40.31 38.73 440.45 351120
  58 LAZAR MARIAN            8 19- 3- 2 S 10:35:56 1263.02  41.02 38.71 440.24 348510
  59 MYDLAK Józef            2 < 4>  64 S 10:36:02 1262.67  41.73 38.69 440.03 348540
  60 STABIK HENRYK          10 < 5>  67 - 10:41:22 1262.20  42.43 38.66 439.82 355140
  61 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8>  62 M 10:43:27 1261.63  43.14 38.64 439.61 357610
  62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9>  68 S 10:43:31 1261.34  43.85 38.62 439.39 357610
  63 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  75 S 10:38:31 1260.68  44.55 38.59 439.18 351120
  64 MYDLAK Józef            2 < 5> 110 S 10:36:43 1259.56  45.26 38.57 438.97 348540
  65 KWIOTEK Andrzej         2 37- 4- 1 S 10:38:19 1259.21  45.97 38.55 438.76 350460
  66 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  95 M 10:38:24 1258.98  46.68 38.53 438.55 350500
  67 STABIK HENRYK          10 < 6>  99 - 10:42:06 1258.92  47.38 38.50 438.34 355140
  68 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10>  80 - 10:44:07 1258.67  48.09       438.12 357610
  69 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 27-13- 7 - 10:40:36 1258.05  48.80 38.46 437.91 353010
  70 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  82 S 10:40:39 1257.83  49.50 38.44 437.70 353010
  71 SUJKA Bogdan            8 22- 8- 2 - 10:38:44 1257.73  50.21 38.41 437.49 350570
  72 SUJKA Bogdan            8 < 2> 125 - 10:38:47 1257.50  50.92 38.39 437.28 350570
  73 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 102 M 10:42:27 1257.46  51.63 38.37 437.06 355170
  74 PISZCZEK Stanisław      8 < 4>  78 - 10:38:57 1257.25  52.33 38.35 436.85 350710
  75 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  87 - 10:39:25 1256.62  53.04 38.32 436.64 351120
  76 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5>  84 - 10:37:26 1256.30  53.75 38.30 436.43 348540
  77 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  81 S 10:42:46 1255.38  54.46 38.28 436.22 354980
  78 PISZCZEK Stanisław      8 < 5>  88 - 10:39:29 1254.85  55.16 38.25 436.00 350710
  79 CYRA Andrzej           10 67-18- 4 - 10:42:31 1254.83  55.87       435.79 354510
  80 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11>  91 - 10:45:20 1253.31  56.58       435.58 357610
  81 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  92 - 10:43:24 1252.58  57.28       435.37 354980
  82 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 109 S 10:41:51 1252.48  57.99 38.16 435.16 353010
  83 TURCZYK Andrzej         9 < 2> 107 - 10:42:53 1252.07  58.70       434.95 354190
  84 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6> 104 C 10:38:27 1251.72  59.41 38.12 434.73 348540
  85 SZLACHTA Jan            2 < 7> 131 - 10:40:30 1250.27  60.11       434.52 350700
  86 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 20- 6- 4 C 10:43:45 1250.15  60.82 38.07 434.31 354730
  87 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 126 - 10:40:53 1250.06  61.53 38.05 434.10 351120
  88 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 194 S 10:40:34 1250.01  62.23 38.03 433.89 350710
  89 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 183 M 10:41:09 1249.90  62.94 38.01 433.67 351410
  90 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 111 - 10:44:17 1249.46  63.65 37.98 433.46 355200
  91 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 121 - 10:46:15 1249.29  64.36 37.96 433.25 357610
  92 PAJĄK Gotfryd          10 < 7> 105 - 10:44:11 1249.12  65.06       433.04 354980
  93 KOFEL Jan               9 35- 5- 1 - 10:46:32 1248.96  65.77 37.92 432.83 357870
  94 BRYŁKA EDMUND           7 10- 4- 4 S 10:40:43 1248.77  66.48 37.89 432.61 350550
  95 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 156 C 10:40:54 1247.78  67.19 37.87 432.40 350500
  96 TEODORCZYK Zdzisław     9 33- 8- 3 M 10:42:22 1247.00  67.89 37.85 432.19 352110
  97 RADZIEJEWSKI JERZY      9 24- 4- 2 M 10:44:11 1246.52  68.60 37.82 431.98 354240
  98 RYŚ Henryk             10 26- 6- 1 - 10:44:10 1246.10  69.31 37.80 431.77 354100
  99 STABIK HENRYK          10 < 7> 103 - 10:45:03 1245.89  70.01 37.78 431.56 355140
 100 MACIEJA Zygmunt         2 38- 7- 2 - 10:41:18 1245.86  70.72 37.76 431.34 350460
 101 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 2> 134 M 10:44:48 1245.54  71.43 37.73 431.13 354730
 102 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 117 S 10:45:11 1245.41  72.14 37.71 430.92 355170
 103 STABIK HENRYK          10 < 8> 113 - 10:45:12 1245.23  72.84 37.69 430.71 355140
 104 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7> 144 S 10:40:02 1244.64  73.55 37.67 430.50 348540
 105 PAJĄK Gotfryd          10 < 8> 114 - 10:45:28 1243.51  74.26       430.28 354980
 106 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 327 S 10:41:52 1243.35  74.96 37.62 430.07 350460
 107 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 123 - 10:45:02 1242.63  75.67 37.60 429.86 354190
 108 STABIK Gabriela        10 < 4> 139 - 10:45:51 1242.40  76.38 37.58 429.65 355140
 109 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 140 S 10:44:10 1242.26  77.09 37.55 429.44 353010
 110 MYDLAK Józef            2 < 6> 190 S 10:40:36 1242.12  77.79 37.53 429.22 348540
 111 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 132 - 10:45:58 1242.10  78.50 37.51 429.01 355200
 112 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 153 S 10:42:04 1242.08  79.21 37.48 428.80 350350
 113 STABIK HENRYK          10 < 9> 118 - 10:45:59 1241.82  79.92 37.46 428.59 355140
 114 PAJĄK Gotfryd          10 < 9> 115 - 10:46:07 1240.68  80.62       428.38 354980
 115 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 116 - 10:46:08 1240.61  81.33 37.42 428.17 354980
 116 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 130 S 10:46:13 1240.25  82.04 37.39 427.95 354980
 117 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 135 - 10:46:23 1240.19  82.74 37.37 427.74 355170
 118 STABIK HENRYK          10 <10> 127 S 10:46:22 1240.16  83.45 37.35 427.53 355140
 119 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 28- 4- 2 - 10:43:27 1239.87  84.16 37.33 427.32 351440
 120 CYRA Andrzej           10 < 2> 146 - 10:45:57 1239.76  84.87       427.11 354510
 121 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 138 - 10:48:30 1239.55  85.57 37.28 426.89 357610
 122 HOLEWA Edmund          10 < 3> 176 - 10:44:34 1239.22  86.28 37.26 426.68 352640
 123 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 124 C 10:45:53 1238.93  86.99 37.24 426.47 354190
 124 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 128 - 10:45:56 1238.72  87.69 37.21 426.26 354190
 125 SUJKA Bogdan            8 < 3> 210 - 10:43:01 1238.69  88.40 37.19 426.05 350570
 126 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 136 S 10:43:33 1238.30  89.11 37.17 425.84 351120
 127 STABIK HENRYK          10 <11> 129 - 10:46:54 1237.85  89.82 37.14 425.62 355140
 128 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 185 C 10:46:09 1237.78  90.52 37.12 425.41 354190
 129 STABIK HENRYK          10 <12> 240 - 10:46:56 1237.71  91.23 37.10 425.20 355140
 130 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 137 - 10:46:50 1237.58  91.94 37.08 424.99 354980
 131 SZLACHTA Jan            2 < 8> 188 S 10:43:25 1237.40  92.64 37.05 424.78 350700
 132 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 133 - 10:47:07 1237.13  93.35       424.56 355200
 132 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 143 - 10:47:07 1237.13  93.35 37.03 424.56 355200
 134 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 3> 207 S 10:46:47 1236.93  94.77 36.99 424.14 354730
 135 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 141 - 10:47:09 1236.88  95.47 36.96 423.93 355170
 136 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 145 - 10:43:56 1236.63  96.18 36.94 423.72 351120
 137 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 160 - 10:47:05 1236.51  96.89       423.50 354980
 138 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 164 - 10:49:13 1236.48  97.60 36.90 423.29 357610
 139 STABIK Gabriela        10 < 5> 147 - 10:47:16 1236.27  98.30 36.87 423.08 355140
 140 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 172 - 10:45:41 1235.67  99.01 36.85 422.87 353010
 141 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 217 - 10:47:32 1235.23  99.72 36.83 422.66 355170
 142 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 161 - 10:47:37 1234.35 100.42       422.45 355020
 143 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 168 - 10:47:47 1234.26 101.13 36.78 422.23 355200
 144 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 8> 166 - 10:42:28 1233.92 101.84 36.76 422.02 348540
 145 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 159 - 10:44:36 1233.73 102.55       421.81 351120
 146 CYRA Andrzej           10 < 3> 195 - 10:47:26 1233.36 103.25       421.60 354510
 147 STABIK Gabriela        10 < 6> 148 - 10:47:59 1233.20 103.96 36.69 421.39 355140
 148 STABIK Gabriela        10 < 7> 150 - 10:48:06 1232.70 104.67 36.67 421.17 355140
 149 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 20- 4- 3 S 10:46:22 1232.51 105.37 36.65 420.96 352950
 150 STABIK Gabriela        10 < 8> 151 C 10:48:09 1232.48 106.08 36.62 420.75 355140
 151 STABIK Gabriela        10 < 9> 152 - 10:48:11 1232.34 106.79 36.60 420.54 355140
 152 STABIK Gabriela        10 <10> 189 - 10:48:16 1231.98 107.50 36.58 420.33 355140
 153 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 165 S 10:44:25 1231.82 108.20 36.56 420.11 350350
 154 MROWIŃSKI Ryszard       7  5- 2- 2 S 10:45:20 1231.58 108.91 36.53 419.90 351410
 155 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 225 - 10:45:08 1231.46 109.62 36.51 419.69 351130
 156 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 157 - 10:44:38 1231.41 110.33 36.49 419.48 350500
 157 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 184 S 10:44:39 1231.34 111.03 36.46 419.27 350500
 158 RYŚ Henryk             10 < 2> 175 - 10:47:46 1230.51 111.74 36.44 419.06 354100
 159 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 174 M 10:45:22 1230.42 112.45 36.42 418.84 351120
 160 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 170 C 10:48:33 1230.22 113.15 36.40 418.63 354980
 160 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 162 - 10:48:35 1230.22 113.15 36.40 418.63 355020
 162 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 177 - 10:48:36 1230.15 114.57       418.21 355020
 163 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 351 - 10:47:59 1230.07 115.28 36.33 418.00 354240
 164 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 180 C 10:50:46 1229.89 115.98 36.31 417.78 357610
 165 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 181 - 10:44:57 1229.51 116.69 36.28 417.57 350350
 166 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 9> 283 C 10:43:30 1229.42 117.40 36.26 417.36 348540
 167 POGORZAŁEK Alfred       7 25- 6- 4 - 10:48:09 1229.36 118.10 36.24 417.15 354240
 168 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 212 - 10:48:57 1229.28 118.81       416.94 355200
 169 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 310 S 10:43:57 1228.81 119.52 36.19 416.72 348920
 170 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 173 - 10:48:53 1228.80 120.23       416.51 354980
 171 ŻOŁNECZKO Dawid         9 16- 1- 1 S 10:49:44 1228.27 120.93 36.15 416.30 355870
 172 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 252 - 10:47:25 1228.22 121.64 36.12 416.09 353010
 173 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 198 - 10:49:02 1228.16 122.35 36.10 415.88 354980
 174 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 179 - 10:45:56 1227.98 123.06 36.08 415.67 351120
 175 RYŚ Henryk             10 < 3> 364 - 10:48:25 1227.74 123.76       415.45 354100
 176 HOLEWA Edmund          10 < 4> 265 - 10:47:23 1227.07 124.47 36.03 415.24 352640
 177 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 178 S 10:49:20 1227.03 125.18 36.01 415.03 355020
 178 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 213 - 10:49:22 1226.89 125.88 35.99 414.82 355020
 179 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 191 - 10:46:12 1226.83 126.59 35.97 414.61 351120
 180 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 182 C 10:51:30 1226.79 127.30 35.94 414.39 357610
 181 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 216 S 10:45:37 1226.64 128.01 35.92 414.18 350350
 182 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 186 S 10:51:33 1226.58 128.71 35.90 413.97 357610
 183 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 355 - 10:46:32 1226.42 129.42 35.88 413.76 351410
 184 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 199 - 10:45:48 1226.38 130.13 35.85 413.55 350500
 185 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 231 - 10:48:49 1226.35 130.83 35.83 413.34 354190
 186 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 187 - 10:51:37 1226.30 131.54 35.81 413.12 357610
 187 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 196 - 10:51:39 1226.16 132.25       412.91 357610
 188 SZLACHTA Jan            2 < 9> 226 - 10:46:10 1225.51 132.96       412.70 350700
 189 STABIK Gabriela        10 <11> 204 - 10:49:52 1225.18 133.66 35.74 412.49 355140
 190 MYDLAK Józef            2 < 7> 193 - 10:44:30 1225.10 134.37 35.72 412.28 348540
 191 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 219 - 10:46:43 1224.62 135.08       412.06 351120
 192 NYCZ EDWARD             9 28- 8- 2 - 10:48:06 1224.54 135.79 35.67 411.85 352790
 193 MYDLAK Józef            2 < 8> 208 - 10:44:42 1224.24 136.49 35.65 411.64 348540
 194 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 238 S 10:46:33 1223.91 137.20 35.63 411.43 350710
 195 CYRA Andrzej           10 < 4> 201 - 10:49:41 1223.78 137.91       411.22 354510
 196 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 221 - 10:52:17 1223.50 138.61 35.58 411.00 357610
 197 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 262 S 10:48:34 1223.11 139.32 35.56 410.79 352950
 198 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 200 - 10:50:26 1222.24 140.03       410.58 354980
 199 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 256 S 10:46:50 1221.96 140.74 35.51 410.37 350500
 199 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 203 - 10:50:30 1221.96 140.74 35.51 410.37 354980
 201 CYRA Andrzej           10 < 5> 206 - 10:50:13 1221.54 142.15       409.95 354510
 202 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2> 260 S 10:47:44 1221.41 142.86 35.44 409.73 351440
 203 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 205 C 10:50:40 1221.26 143.56 35.42 409.52 354980
 204 STABIK Gabriela        10 <12> 237 - 10:50:48 1221.25 144.27 35.40 409.31 355140
 205 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 214 - 10:50:41 1221.19 144.98       409.10 354980
 205 CYRA Andrzej           10 < 6> 211 - 10:50:18 1221.19 144.98       409.10 354510
 207 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 4> 305 - 10:50:34 1220.82 146.39 35.33 408.67 354730
 208 MYDLAK Józef            2 < 9> 246 S 10:45:33 1220.59 147.10 35.31 408.46 348540
 209 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 220 S 10:48:30 1220.49 147.81 35.29 408.25 352110
 210 SUJKA Bogdan            8 < 4> 228 - 10:47:16 1220.36 148.51 35.26 408.04 350570
 211 CYRA Andrzej           10 < 7> 224 - 10:50:31 1220.27 149.22       407.83 354510
 212 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 215 - 10:51:06 1220.20 149.93 35.22 407.61 355200
 213 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 239 - 10:50:58 1220.14 150.64       407.40 355020
 214 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 232 - 10:50:57 1220.07 151.34 35.17 407.19 354980
 215 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 218 - 10:51:11 1219.85 152.05       406.98 355200
 216 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 236 - 10:47:13 1219.81 152.76       406.77 350350
 217 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 241 - 10:51:13 1219.61 153.47 35.10 406.56 355170
 218 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 222 - 10:51:15 1219.57 154.17 35.08 406.34 355200
 219 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 320 - 10:48:00 1219.17 154.88 35.06 406.13 351120
 220 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 247 - 10:48:50 1219.08 155.59 35.04 405.92 352110
 221 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 223 - 10:53:24 1218.85 156.29       405.71 357610
 222 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 235 C 10:51:27 1218.73 157.00 34.99 405.50 355200
 223 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 243 - 10:53:29 1218.50 157.71       405.28 357610
 224 CYRA Andrzej           10 < 8> 293 S 10:50:57 1218.46 158.42 34.95 405.07 354510
 225 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 248 S 10:48:12 1218.36 159.12 34.92 404.86 351130
 226 SZLACHTA Jan            2 <10> 227 - 10:47:52 1218.27 159.83 34.90 404.65 350700
 227 SZLACHTA Jan            2 <11> 229 - 10:47:54 1218.13 160.54 34.88 404.44 350700
 228 SUJKA Bogdan            8 < 5> 253 - 10:47:48 1218.10 161.24 34.86 404.22 350570
 229 SZLACHTA Jan            2 <12> 261 S 10:47:59 1217.78 161.95 34.83 404.01 350700
 230 WIESIOŁEK MARIAN        2 23- 3- 1 S 10:48:41 1217.39 162.66 34.81 403.80 351440
 231 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 318 S 10:51:01 1217.08 163.37 34.79 403.59 354190
 232 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 257 - 10:51:41 1217.01 164.07       403.38 354980
 233 NYCZ EDWARD             9 < 2> 242 - 10:49:57 1216.73 164.78 34.74 403.17 352790
 234 BRYŁKA EDMUND           7 < 2> 296 S 10:48:07 1216.69 165.49 34.72 402.95 350550
 235 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 250 - 10:51:59 1216.51 166.20 34.70 402.74 355200
 236 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 244 - 10:48:10 1215.79 166.90       402.53 350350
 237 STABIK Gabriela        10 <13> 276 C 10:52:07 1215.75 167.61 34.65 402.32 355140
 238 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 284 S 10:48:29 1215.70 168.32 34.63 402.11 350710
 239 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 275 - 10:52:03 1215.61 169.02       401.89 355020
 239 STABIK HENRYK          10 <13> 255 - 10:52:09 1215.61 169.02 34.61 401.89 355140
 241 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 295 - 10:52:11 1215.57 170.44 34.56 401.47 355170
 242 NYCZ EDWARD             9 < 3> 279 - 10:50:16 1215.40 171.15 34.54 401.26 352790
 243 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 271 - 10:54:15 1215.33 171.85       401.05 357610
 244 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 329 M 10:48:17 1215.30 172.56 34.49 400.84 350350
 245 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 334 - 10:49:17 1214.86 173.27 34.47 400.62 351440
 246 MYDLAK Józef            2 <10> 266 M 10:47:00 1214.43 173.97 34.45 400.41 348540
 247 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 322 - 10:49:59 1214.24 174.68 34.42 400.20 352110
 248 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 272 S 10:49:17 1213.79 175.39 34.40 399.99 351130
 249 MŁOCEK Zygmunt          8 10- 3- 3 M 10:47:03 1213.76 176.10 34.38 399.78 348410
 250 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 251 - 10:52:39 1213.74 176.80 34.36 399.56 355200
 251 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 267 C 10:52:41 1213.60 177.51 34.33 399.35 355200
 252 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 292 M 10:50:54 1213.51 178.22 34.31 399.14 353010
 253 SUJKA Bogdan            8 < 6> 397 C 10:49:03 1212.84 178.93 34.29 398.93 350570
 254 KOFEL Jan               9 < 2> 390 - 10:55:14 1212.16 179.63 34.27 398.72 357870
 255 STABIK HENRYK          10 <14> 281 S 10:52:59 1212.15 180.34 34.24 398.50 355140
 256 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 278 S 10:49:10 1212.10 181.05 34.22 398.29 350500
 257 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 258 - 10:52:52 1212.09 181.75 34.20 398.08 354980
 258 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 270 - 10:52:56 1211.81 182.46 34.18 397.87 354980
 259 KOZAK KRZYSZTOF         7 20- 2- 1 - 10:52:22 1211.63 183.17 34.15 397.66 354240
 260 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 3> 431 S 10:50:07 1211.38 183.88 34.13 397.45 351440
 261 SZLACHTA Jan            2 <13> 263 M 10:49:33 1211.19 184.58 34.11 397.23 350700
 262 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 264 S 10:51:35 1210.46 185.29 34.08 397.02 352950
 263 SZLACHTA Jan            2 <14> 287 S 10:49:46 1210.28 186.00 34.06 396.81 350700
 264 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4>---- - 10:51:38 1210.25 186.70 34.04 396.60 352950
 265 HOLEWA Edmund          10 < 5> 294 C 10:51:23 1210.23 187.41 34.02 396.39 352640
 266 MYDLAK Józef            2 <11> 333 S 10:48:04 1209.93 188.12 33.99 396.17 348540
 267 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 269 S 10:53:37 1209.74 188.83 33.97 395.96 355200
 268 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2> 307 S 10:52:51 1209.63 189.53 33.95 395.75 354240
 269 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 280 - 10:53:39 1209.60 190.24 33.93 395.54 355200
 270 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 285 - 10:53:38 1208.92 190.95 33.90 395.33 354980
 271 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 304 - 10:55:51 1208.75 191.65       395.11 357610
 272 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 273 M 10:50:32 1208.57 192.36 33.86 394.90 351130
 273 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 274 - 10:50:37 1208.22 193.07 33.84 394.69 351130
 274 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 336 - 10:50:39 1208.09 193.78 33.81 394.48 351130
 275 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 277 - 10:53:55 1207.89 194.48 33.79 394.27 355020
 276 STABIK Gabriela        10 <14> 291 S 10:54:03 1207.75 195.19 33.77 394.06 355140
 277 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 286 - 10:54:01 1207.48 195.90 33.75 393.84 355020
 278 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 302 - 10:50:20 1207.23 196.61 33.72 393.63 350500
 279 NYCZ EDWARD             9 < 4> 298 - 10:52:15 1207.15 197.31 33.70 393.42 352790
 280 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 297 - 10:54:20 1206.80 198.02       393.21 355200
 281 STABIK HENRYK          10 <15> 282 - 10:54:19 1206.66 198.73 33.65 393.00 355140
 282 STABIK HENRYK          10 <16> 288 - 10:54:24 1206.32 199.43 33.63 392.78 355140
 283 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <10> 314 - 10:48:58 1206.16 200.14 33.61 392.57 348540
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 284 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 345 - 10:50:50 1205.88        33.59 392.36 350710
 285 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 337 - 10:54:31 1205.30              392.15 354980
 286 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 289 - 10:54:34 1205.23        33.54 391.94 355020
 287 SZLACHTA Jan            2 <15> 306 - 10:51:09 1204.53              391.72 350700
 288 STABIK HENRYK          10 <17> 308 - 10:54:52 1204.41        33.50 391.51 355140
 289 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 290 - 10:54:55 1203.80              391.30 355020
 290 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 299 - 10:54:57 1203.66              391.09 355020
 291 STABIK Gabriela        10 <15> 377 - 10:55:05 1203.52        33.43 390.88 355140
 292 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 338 - 10:53:21 1203.38        33.41 390.67 353010
 293 CYRA Andrzej           10 < 9> 313 - 10:54:42 1202.95        33.38 390.45 354510
 294 HOLEWA Edmund          10 < 6> 321 - 10:53:10 1202.87              390.24 352640
 295 PUDEŁKO Józef          10 <10> 357 - 10:55:18 1202.74        33.34 390.03 355170
 296 BRYŁKA EDMUND           7 < 3> 472 S 10:51:31 1202.50        33.31 389.82 350550
 297 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 312 - 10:55:24 1202.44              389.61 355200
 298 NYCZ EDWARD             9 < 5> 301 - 10:53:26 1202.28        33.27 389.39 352790
 299 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 300 - 10:55:32 1201.29              389.18 355020
 300 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 319 - 10:55:38 1200.88              388.97 355020
 301 NYCZ EDWARD             9 < 6> 417 S 10:53:53 1200.44        33.20 388.76 352790
 302 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 376 - 10:52:06 1199.93        33.18 388.55 350500
 302 KWIOTEK Andrzej         2 < 2> 372 - 10:52:04 1199.93        33.18 388.55 350460
 304 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25> 309 S 10:58:08 1199.50        33.13 388.12 357610
 305 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 5> 375 S 10:55:47 1199.29        33.11 387.91 354730
 306 SZLACHTA Jan            2 <16> 340 - 10:52:28 1199.11        33.09 387.70 350700
 307 POGORZAŁEK Alfred       7 < 3> 399 S 10:55:30 1198.78        33.07 387.49 354240
 308 STABIK HENRYK          10 <18> 330 - 10:56:23 1198.25        33.04 387.28 355140
 309 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <26> 331 S 10:58:27 1198.22        33.02 387.06 357610
 310 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 335 - 10:51:12 1198.21        33.00 386.85 348920
 311 MORAWSKI Jan            7 25- 1- 1 S 10:54:05 1197.48        32.97 386.64 352160
 312 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 315 - 10:56:38 1197.44        32.95 386.43 355200
 313 CYRA Andrzej           10 <10> 324 - 10:56:06 1197.26              386.22 354510
 314 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <11> 317 S 10:51:07 1197.25        32.91 386.00 348540
 315 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 316 M 10:56:41 1197.24        32.88 385.79 355200
 316 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 365 S 10:56:42 1197.17        32.86 385.58 355200
 317 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <12> 349 - 10:51:09 1197.12        32.84 385.37 348540
 318 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 323 - 10:56:13 1195.71        32.82 385.16 354190
 319 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 350 S 10:57:02 1195.22        32.79 384.95 355020
 320 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 344 - 10:53:49 1195.03        32.77 384.73 351120
 321 HOLEWA Edmund          10 < 7> 362 - 10:55:15 1194.38        32.75 384.52 352640
 322 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5> 359 S 10:54:50 1194.27        32.73 384.31 352110
 323 TURCZYK Andrzej         9 <10> 386 S 10:56:35 1194.23        32.70 384.10 354190
 324 CYRA Andrzej           10 <11> 398 - 10:56:58 1193.77              383.89 354510
 325 LAZAR MARIAN            8 < 2> 328 S 10:51:57 1193.73        32.66 383.67 348510
 326 WIDUCH Dariusz          9 34- 1- 0 - 10:56:15 1193.65        32.63 383.46 353620
 327 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 363 M 10:53:42 1193.26        32.61 383.25 350460
 328 LAZAR MARIAN            8 < 3>---- - 10:52:06 1193.12        32.59 383.04 348510
 329 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 367 S 10:53:42 1192.88        32.57 382.83 350350
 330 STABIK HENRYK          10 <19> 332 - 10:57:45 1192.75        32.54 382.61 355140
 331 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <27> 341 - 10:59:50 1192.70              382.40 357610
 332 STABIK HENRYK          10 <20> 373 - 10:57:47 1192.61        32.50 382.19 355140
 332 MYDLAK Józef            2 <12> 432 - 10:52:15 1192.61        32.50 382.19 348540
 334 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3>---- - 10:54:44 1192.40        32.45 381.77 351440
 335 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 347 S 10:52:44 1191.94        32.43 381.56 348920
 336 TARGOSZ Władysław       8 < 8> 406 S 10:54:36 1191.89        32.41 381.34 351130
 337 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 383 - 10:57:50 1191.87        32.39 381.13 354980
 338 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 384 S 10:56:14 1191.66        32.36 380.92 353010
 339 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2>---- M 10:54:56 1191.49        32.34 380.71 351410
 340 SZLACHTA Jan            2 <17> 346 - 10:54:28 1190.97              380.50 350700
 341 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <28> 342 C 11:00:19 1190.78        32.29 380.28 357610
 342 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <29> 343 - 11:00:25 1190.38              380.07 357610
 343 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <30> 348 - 11:00:27 1190.25              379.86 357610
 344 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 352 C 10:55:02 1190.10        32.23 379.65 351120
 345 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 407 - 10:54:47 1189.72        32.20 379.44 350710
 346 SZLACHTA Jan            2 <18>---- - 10:54:47 1189.69        32.18 379.22 350700
 347 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 361 - 10:53:22 1189.37        32.16 379.01 348920
 348 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <31> 382 - 11:00:41 1189.32        32.14 378.80 357610
 349 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <13> 380 - 10:53:05 1189.22        32.11 378.59 348540
 350 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 418 - 10:58:33 1189.15              378.38 355020
 351 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 374 S 10:57:55 1189.06        32.07 378.17 354240
 352 FIJOŁEK Mirosław        8 <17> 354 C 10:55:24 1188.63        32.05 377.95 351120
 353 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 368 S 10:53:08 1188.57        32.02 377.74 348410
 354 FIJOŁEK Mirosław        8 <18> 356 - 10:55:25 1188.56              377.53 351120
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 355 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4>---- S 10:55:41 1188.47              377.32 351410
 356 FIJOŁEK Mirosław        8 <19> 391 S 10:55:35 1187.89              377.11 351120
 357 PUDEŁKO Józef          10 <11> 358 - 10:59:08 1187.33              376.89 355170
 358 PUDEŁKO Józef          10 <12> 360 - 10:59:10 1187.20              376.68 355170
 359 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 6> 369 - 10:56:37 1187.09              376.47 352110
 360 PUDEŁKO Józef          10 <13> 381 S 10:59:13 1187.00              376.26 355170
 361 WITKIEWICZ Marek        2 < 6> 371 M 10:54:01 1186.74              376.05 348920
 362 HOLEWA Edmund          10 < 8> 424 - 10:57:12 1186.54              375.84 352640
 363 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 370 - 10:55:22 1186.53              375.62 350460
 364 RYŚ Henryk             10 < 4> 420 - 10:58:29 1186.33              375.41 354100
 365 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 366 - 10:59:26 1186.24              375.20 355200
 366 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 403 - 10:59:35 1185.65              374.99 355200
 367 MENDRYS Andrzej         8 <10> 427 - 10:55:30 1185.62              374.78 350350
 368 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3>---- S 10:53:57 1185.27              374.56 348410
 369 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 7> 464 - 10:57:05 1185.22              374.35 352110
 370 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 463 - 10:55:46 1184.92              374.14 350460
 371 WITKIEWICZ Marek        2 < 7> 441 S 10:54:32 1184.65              373.93 348920
 372 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 388 - 10:55:54 1184.39              373.72 350460
 373 STABIK HENRYK          10 <21> 378 - 10:59:52 1184.33              373.50 355140
 374 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4>---- - 10:59:09 1184.16              373.29 354240
 375 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 6>---- - 10:59:34 1184.14              373.08 354730
 376 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11> 379 S 10:56:00 1184.12              372.87 350500
 377 STABIK Gabriela        10 <16> 387 - 10:59:59 1183.87              372.66 355140
 378 STABIK HENRYK          10 <22> 385 - 11:00:00 1183.80              372.45 355140
 379 GAWEŁCZYK-RUS           2 <12> 401 - 10:56:13 1183.26              372.23 350500
 380 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <14> 405 S 10:54:38 1182.96              372.02 348540
 381 PUDEŁKO Józef          10 <14> 456 S 11:00:20 1182.59              371.81 355170
 382 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <32> 402 - 11:02:24 1182.57              371.60 357610
 383 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 412 - 11:00:14 1182.35              371.39 354980
 384 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 410 S 10:58:37 1182.15              371.17 353010
 385 STABIK HENRYK          10 <23> 396 C 11:00:29 1181.90              370.96 355140
 386 TURCZYK Andrzej         9 <11> 392 C 10:59:44 1181.68              370.75 354190
 387 STABIK Gabriela        10 <17> 389 C 11:00:33 1181.63              370.54 355140
 388 KWIOTEK Andrzej         2 < 4>---- - 10:56:39 1181.39              370.33 350460
 389 STABIK Gabriela        10 <18> 393 - 11:00:37 1181.37              370.11 355140
 390 KOFEL Jan               9 < 3> 395 S 11:02:58 1181.22              369.90 357870
 391 FIJOŁEK Mirosław        8 <20> 437 - 10:57:18 1181.03              369.69 351120
 391 TURCZYK Andrzej         9 <12> 419 S 10:59:54 1181.03              369.69 354190
 393 STABIK Gabriela        10 <19> 394 - 11:00:44 1180.91              369.27 355140
 394 STABIK Gabriela        10 <20> 435 - 11:00:51 1180.46              369.06 355140
 395 KOFEL Jan               9 < 4> 416 - 11:03:10 1180.44              368.84 357870
 396 STABIK HENRYK          10 <24> 400 - 11:00:52 1180.39              368.63 355140
 397 SUJKA Bogdan            8 < 7> 448 S 10:57:01 1180.30              368.42 350570
 398 CYRA Andrzej           10 <12> 423 M 11:00:24 1180.13              368.21 354510
 399 POGORZAŁEK Alfred       7 < 4> 408 S 11:00:11 1180.08              368.00 354240
 400 STABIK HENRYK          10 <25> 404 - 11:00:59 1179.93              367.78 355140
 401 GAWEŁCZYK-RUS           2 <13> 413 C 10:57:04 1179.87              367.57 350500
 402 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <33> 429 - 11:03:06 1179.84              367.36 357610
 403 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 426 - 11:01:11 1179.35              367.15 355200
 404 STABIK HENRYK          10 <26> 436 - 11:01:09 1179.28              366.94 355140
 405 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <15> 411 - 10:55:35 1179.16              366.72 348540
 406 TARGOSZ Władysław       8 < 9> 421 - 10:57:48 1179.08              366.51 351130
 407 PISZCZEK Stanisław      8 <11> 414 - 10:57:28 1178.99              366.30 350710
 408 POGORZAŁEK Alfred       7 < 5> 451 - 11:00:30 1178.84              366.09 354240
 409 GRELA Stanisław         7  7- 1- 1 S 10:58:28 1177.55              365.88 351460
 409 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 422 - 10:59:47 1177.55              365.88 353010
 411 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <16>---- - 10:56:03 1177.30              365.45 348540
 412 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 415 - 11:01:38 1176.86              365.24 354980
 413 GAWEŁCZYK-RUS           2 <14> 450 - 10:57:56 1176.44              365.03 350500
 414 PISZCZEK Stanisław      8 <12> 466 - 10:58:09 1176.29              364.82 350710
 415 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 449 - 11:01:52 1175.95              364.61 354980
 416 KOFEL Jan               9 < 5>---- - 11:04:22 1175.79              364.39 357870
 417 NYCZ EDWARD             9 < 7> 461 - 11:00:03 1175.77              364.18 352790
 418 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19>---- S 11:01:58 1175.69              363.97 355020
 419 TURCZYK Andrzej         9 <13> 444 - 11:01:16 1175.67              363.76 354190
 420 RYŚ Henryk             10 < 5> 446 M 11:01:14 1175.50              363.55 354100
 421 TARGOSZ Władysław       8 <10>---- - 10:58:44 1175.40              363.34 351130
 422 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12> 439 - 11:00:23 1175.20              363.12 353010
 423 CYRA Andrzej           10 <13> 430 S 11:01:42 1175.04              362.91 354510
 424 HOLEWA Edmund          10 < 9> 442 S 11:00:07 1175.01              362.70 352640
 425 BEDNARZ Henryk          9 22- 1- 1 S 11:01:25 1174.92              362.49 354140
 426 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 433 C 11:02:23 1174.67              362.28 355200
 427 MENDRYS Andrzej         8 <11> 428 - 10:58:17 1174.55              362.06 350350
 428 MENDRYS Andrzej         8 <12> 445 - 10:58:19 1174.42              361.85 350350
 428 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <34> 460 S 11:04:30 1174.42              361.85 357610
 430 CYRA Andrzej           10 <14> 438 - 11:01:52 1174.39              361.43 354510
 431 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 4>---- - 10:59:18 1174.21              361.22 351440
 432 MYDLAK Józef            2 <13>---- S 10:56:50 1174.19              361.00 348540
 433 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 434 S 11:02:35 1173.89              360.79 355200
 434 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34>---- - 11:02:37 1173.76              360.58 355200
 435 STABIK Gabriela        10 <21> 454 - 11:02:35 1173.69              360.37 355140
 436 STABIK HENRYK          10 <27> 447 S 11:02:37 1173.56              360.16 355140
 437 FIJOŁEK Mirosław        8 <21> 440 S 10:59:13 1173.46              359.95 351120
 438 CYRA Andrzej           10 <15> 443 - 11:02:07 1173.42              359.73 354510
 439 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13>---- S 11:00:51 1173.38              359.52 353010
 440 FIJOŁEK Mirosław        8 <22>---- - 10:59:15 1173.33              359.31 351120
 441 WITKIEWICZ Marek        2 < 8>---- S 10:57:28 1172.97              359.10 348920
 442 HOLEWA Edmund          10 <10> 470 C 11:00:40 1172.86              358.89 352640
 443 CYRA Andrzej           10 <16> 452 - 11:02:18 1172.71              358.67 354510
 444 TURCZYK Andrzej         9 <14>---- C 11:02:05 1172.49              358.46 354190
 445 MENDRYS Andrzej         8 <13>---- - 10:58:49 1172.46              358.25 350350
 446 RYŚ Henryk             10 < 6>---- - 11:02:10 1171.87              358.04 354100
 447 STABIK HENRYK          10 <28> 455 S 11:03:04 1171.82              357.83 355140
 448 SUJKA Bogdan            8 < 8>---- - 10:59:11 1171.76              357.61 350570
 449 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 459 - 11:02:59 1171.62              357.40 354980
 450 GAWEŁCZYK-RUS           2 <15>---- - 10:59:10 1171.59              357.19 350500
 451 POGORZAŁEK Alfred       7 < 6>---- S 11:02:23 1171.49              356.98 354240
 452 CYRA Andrzej           10 <17> 453 S 11:02:38 1171.42              356.77 354510
 453 CYRA Andrzej           10 <18>---- - 11:02:39 1171.35              356.56 354510
 454 STABIK Gabriela        10 <22> 467 - 11:03:15 1171.11              356.34 355140
 455 STABIK HENRYK          10 <29> 469 - 11:03:22 1170.66              356.13 355140
 456 PUDEŁKO Józef          10 <15> 457 S 11:03:29 1170.31              355.92 355170
 457 PUDEŁKO Józef          10 <16>---- C 11:03:36 1169.86              355.71 355170
 458 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 11:02:49 1169.82              355.50 354240
 459 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 465 - 11:03:30 1169.62              355.28 354980
 460 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <35> 462 - 11:05:47 1169.49              355.07 357610
 461 NYCZ EDWARD             9 < 8>---- S 11:01:40 1169.47              354.86 352790
 462 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <36>---- - 11:05:50 1169.30              354.65 357610
 463 MACIEJA Zygmunt         2 < 6> 468 - 10:59:47 1169.04              354.44 350460
 464 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 8>---- - 11:01:19 1168.57              354.22 352110
 465 PAJĄK Gotfryd          10 <33>---- S 11:03:52 1168.21              354.01 354980
 466 PISZCZEK Stanisław      8 <13>---- - 11:00:16 1168.00              353.80 350710
 467 STABIK Gabriela        10 <23> 471 - 11:04:06 1167.84              353.59 355140
 468 MACIEJA Zygmunt         2 < 7>---- - 11:00:09 1167.62              353.38 350460
 469 STABIK HENRYK          10 <30>---- - 11:04:11 1167.52              353.17 355140
 470 HOLEWA Edmund          10 <11>---- S 11:02:03 1167.49              352.95 352640
 471 STABIK Gabriela        10 <24>---- - 11:04:12 1167.46              352.74 355140
 472 BRYŁKA EDMUND           7 < 4>---- S 11:00:25 1166.88              352.53 350550
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 473 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>---- S 11:04:59 1166.85                     355870
 473 HOLEWA Edmund          10 <12>---- - 11:02:13 1166.85                     352640
 475 SZLACHTA Jan            2 <19>---- S 11:00:39 1166.47                     350700
 476 PAJĄK Gotfryd          10 <34>---- - 11:04:26 1166.04                     354980
 477 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <37>---- - 11:06:50 1165.49                     357610
 478 MENDRYS Andrzej         8 <14>---- - 11:00:40 1165.24                     350350
 479 PAJĄK Gotfryd          10 <35>---- M 11:04:39 1165.21                     354980
 480 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- S 11:04:03 1165.07                     354240
 481 KWIOTEK Andrzej         2 < 5>---- - 11:00:55 1164.64                     350460
 482 STABIK Gabriela        10 <25>---- - 11:05:02 1164.27                     355140
 483 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4>---- S 11:04:24 1163.73                     354240
 484 BEDNARZ Henryk          9 < 2>---- M 11:04:20 1163.66                     354140
 485 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5>---- S 11:02:02 1163.48                     351410
 486 PAJĄK Gotfryd          10 <36>---- - 11:05:08 1163.36                     354980
 487 KOFEL Jan               9 < 6>---- - 11:07:46 1162.80                     357870
 488 PAJĄK Gotfryd          10 <37>---- - 11:05:17 1162.79                     354980
 489 HOLEWA Edmund          10 <13>---- C 11:03:19 1162.61                     352640
 490 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20>---- S 11:05:24 1162.48                     355020
 491 HOLEWA Edmund          10 <14>---- M 11:03:24 1162.29                     352640
 491 KOFEL Jan               9 < 7>---- S 11:07:54 1162.29                     357870
 493 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21>---- - 11:05:28 1162.22                     355020
 494 MORAWSKI Jan            7 < 2>---- S 11:03:01 1162.18                     352160
 495 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <14>---- - 11:03:46 1162.11                     353010
 496 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22>---- - 11:05:30 1162.10                     355020
 497 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3>---- S 11:06:15 1162.02                     355870
 498 RYŚ Henryk             10 < 7>---- - 11:04:49 1161.68                     354100

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                  KONKURSY                   |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK Gabriela         355140  42    9   15 10 10 10 10  9  8 10  9 10  8  7 10  8  6 125  2487.64 60499.321030
   2 STABIK HENRYK           355140  54   21   25 10 10 10 10  9  9  7  8 10  7  8  8  9  9 124  3699.04 58054.191029
   3 PAJĄK Gotfryd           354980  64    7   28 10 10 10 10  7  5  8  9 10 10  9  6  8  5 117  2046.33 55144.491003
   4 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  67   11   17 10 10 10 10  8  8  7  7  6  5  9  5  8 10 113  4083.12 51155.731002
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  72    8   24 10 10 10 10 10  8  9  9  4  5  6  6  6  8 111  3142.70 51031.32 921
   6 GŁOGOWSKI Mieczysław    348540  22    1    5 10 10 10 10  9  7  6 10  8  6  6  6  5  8 111  3394.39 49737.72 228
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  62   40   42 10 10 10 10  9  5  7  8  8  7  5  5  7  5 106  2051.64 48419.02 933
   8 TURCZYK Andrzej         354190  24   23   83 10 10 10 10 10  3  9  9  8  2  8  3 10  8 110  3186.13 48364.51 924
   9 FIJOŁEK Mirosław        351120  43   14   41 10 10 10 10 10  6  2  4  7  7 10  6  7  8 107  3228.08 47902.53 802
  10 PUDEŁKO Józef           355170  37   46   51 10 10 10 10  7  5  6  6  8  4  8  7  7  8 106  3212.18 46010.321024
  11 HOLEWA Edmund           352640  41    4   10 10 10 10 10  5  6  7  5  7  6  5 10  6  4 101  1470.93 45343.391010
  12 GAWEŁCZYK-RUS           350500  33   44   66 10 10 10 10  9  6  7  6  4  5  8  5  5  7 102  2839.32 44699.99 224
  13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  27   69   70 10 10 10 10  7  6  8  4  6 10  4  4  4  7 100  2813.05 44616.57 721
  14 PISZCZEK Stanisław      350710  31    2   26 10 10 10 10 10  5  6  6  8  2  5  4  6  6  98  2593.37 41855.70 816
  15 SZLACHTA Jan            350700  28    3    6 10 10 10 10  7  6  6  6  5  3  7  1  4  9  94  3869.38 39133.89 212
  16 SUJKA Bogdan            350570  22   71   72 10 10 10 10  6  4  5  7  7  2  2  6  5  2  86   767.35 36820.24 818
  17 MENDRYS Andrzej         350350  43   39  112 10 10 10 10  5  2  4  5  5  4  4  6  5  6  86  2491.03 36476.50 808
  18 MYDLAK Józef            348540  18   16   18 10 10 10 10  7  5  2  7  3  3  5  2  4  9  87  3771.69 34957.00 226
  19 CYRA Andrzej            354510  67   79  120 10 10 10 10  7  6  6  5  7  2  1  3  4  4  85  1492.96 34234.561005
  20 WIDUCH Dariusz          353620  34  326  556 10  9 10 10  7  6  6  4  4  5  6  3  2  0  82          34042.88 916
  21 TEODORCZYK Zdzisław     352110  33   96  209 10 10 10 10  7  6  3  2  7  2  2  3  2  3  77  1224.75 30072.44 932
  22 TARGOSZ Władysław       351130  22   29  155 10 10 10 10  4  6  4  2  1  4  5  1  2  5  74  2027.48 29748.03 821
  23 KWIOTEK Andrzej         350460  37   65  303 10 10 10 10  5  6  3  6  6  3  1  1  2  1  74   438.76 29000.64 219
  24 NYCZ EDWARD             352790  28  192  233 10 10 10 10  6  3  4  5  5  2  2  0  3  2  72   743.62 27595.28 909
  25 KOZAK KRZYSZTOF         354240  20  259  458 10 10 10 10  3  3  5  2  2  2  3  3  2  1  66   355.50 25676.96 718
  26 BITTMANN Grzegorz       351640               10 10 10 10  5  5  3  6  4  0  5  -  -  -  68          25655.93 902
  27 RYŚ Henryk              354100  26   98  158  4  9 10 10  3  6  2  1  5  2  2  3  5  1  63   363.55 24840.261026
  28 DRZEWIECKI R            352540               10 10 10 10  7  6  2  3  9  -  -  -  -  -  67          24312.26 706
  29 WIESIOŁEK MARIAN        351440  23  230  245  5  5 10  7  3  5  3  6  3  2  4  2  3  1  59   403.80 23850.95 218
  30 MACIEJA Zygmunt         350460  38  100  106 10 10 10 10  6  3  3  2  5  -  4  -  1  2  66   813.32 23433.68 215
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  24   97  163 10  0  9 10  3  8  1  1  2  3  4  2  1  2  56   810.15 22749.96 917
  32 BEDNARZ Henryk          354140  22  425  484  5  9 10 10  2  4  1  5  3  2  4  2  1  1  59   362.49 22422.82 901
  33 WESOŁOWSKI Kazimierz    352950  20  149  197  8  7  9  5  4  1  2  4  3  0  4  4  4  3  58  1228.77 21895.52 918
  34 WITKIEWICZ Marek        348920  20   54  169 10  8 10  7  2  3  2  2  4  1  1  0  4  5  59  1907.36 20471.33 225
  35 SOBAŁA Tadeusz          351410  18   52   89  4  0  6  6  1  4  4  2  4  3  3  0  3  3  43  1252.50 18714.05 724
  36 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  16  171  473  3  5  6  6  4  2  -  1  4  1  3  1  6  1  43   416.30 17093.50 928
  37 SAJDOK Stanisław        355460  10  699  993  3  0  4  3  2  2  6  2  6  5  1  0  2  0  36          16863.441027
  38 MŁOCEK Zygmunt          348410  10  249  353  8  7  4  4  0  3  1  1  3  3  0  2  2  3  41  1152.08 15196.12 815
  39 POGORZAŁEK Alfred       354240  25  167  268 10  6 10  9  1  1  3  -  0  -  1  -  1  4  46  1508.22 14015.24 716
  40 WIESIOŁEK IRENEUSZ      351440  28  119  202  8 10 10  6  1  1  1  1  1  2  2  0  0  2  45   807.18 13961.74 217
  41 KOFEL Jan               357870  35   93  254  3  5  3  4  1  3  1  4  6  0  2  -  1  1  34   369.90 12868.05 939
  42 SZOŁTYSEK WIESŁAW       354730  20   86  101  5  2  4  5  3  2  -  -  0  1  6  1  1  4  34  1677.49 12558.321009
  43 POŁĄCZAK Mieczysław     350660               10 10 10  7  3  0  1  0  1  -  0  -  0  -  42          11688.64 213
  44 MROWIŃSKI Ryszard       351410   5  154  339  9  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  -  2  2  36   800.61 11411.84 715
  45 LACH Stanisław          349590               10  5  7  3  1  -  1  3  6  -  -  -  -  -  36          10527.60 712
  46 FICEK Jan               354760                7  7  9  5  4  2  -  -  1  -  -  -  -  -  35          10208.03 922
  47 BRYŁKA EDMUND           350550  10   94  234  5  3  -  3  1  2  0  -  2  2  2  1  1  4  26  1577.91  9950.90 701
  48 LAZAR MARIAN            348510  19   58  325  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  -  1  2  25   823.91  8841.43 810
  49 MORAWSKI Jan            352160  25  311  494  3  4  4  4  2  2  0  0  2  -  0  -  0  1  22   386.64  6932.47 710
  50 WIDERA Jan              352960                3  4  2  6  0  1  -  -  2  -  4  -  -  -  22           6896.57 727
  51 GÓRNICKI Jerzy          350110   1  641       9  6  2  3  0  1  1  0  -  -  0  -  0  0  22           5246.26 720
  52 STARCZYNOWSKI Jan       350490   7  822  971  3  1  2  0  0  1  0  0  0  1  0  1  2  0  11           4327.32 819
  53 DUDA Henryk             354230                0  4  4  0  0  -  0  -  0  2  1  -  0  -  11           3870.791041
  54 CHMIEL Robert           351550               10  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  55 GLINKA Joachim          352760  12  726  817  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1  0  0  0   4           2343.75 904
  56 SOBOTA Stanisław        352730                0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0  0  0  -   4           2007.28 911
  57 GRELA Stanisław         351460   7  409  637  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -  1  1   3   365.88   997.36 729
  58 PILARZ Marek            354040  12  601  832  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0  -  0  0   3            783.66 926
  59 PASZEK Wincenty         351350  10  831  871  1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1  -  0  0   2            482.29 711

+---+----------------------+--+---------------------------------------------+-----------------+
|Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|                  KONKURSY                   | PUNKTY - "nr 2" |
|   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
|   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |
+---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  3087.22 50071.92 
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  3118.56 49673.87 
   3 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  3093.78 49542.88 
   4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  3120.04 49314.05 
   5 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  3040.37 49209.36 
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  7  97  2976.83 48247.16 
   7 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  2915.16 47822.58 
   8 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  7  7  7  7  7  7  7  95  3069.61 47466.49 
   9 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  97  3026.81 46754.26 
  10 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  98  2922.60 46589.29 
  11 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  6  6  7  7  7  96  2880.43 46501.86 
  12 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  7  7  7  7  6  7  7  96  3096.32 46245.64 
  13 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  7  96  2976.83 46152.62 
  14 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  7  96  2934.23 45546.27 
  15 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  6  7  7  93  3003.95 45036.95 
  16 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  7  7  4  5  7  91  2978.31 42846.51 
  17 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  6  7  2  7  4  7  7  88  3064.11 40159.18 
  18 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  7  5  2  1  85   383.46 39682.52 
  19 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  6  7  5  7  6  6  6  88  2363.28 39307.35 
  20 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  3  7  1  6  7  87  3127.03 39260.29 
  21 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  7  4  3  7  2  7  7  80  3066.65 34764.84 
  22 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  6  7  2  5  3  2  7  81  2781.69 34720.96 
  23 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  6  7  2  7  0  6  7  82  2752.03 34662.57 
  24 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  7  7  3  2  1  4  4  74  1571.36 31755.54 
  25 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  3  1  4  5  1  3  7  70  2855.00 30339.69 
  26 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  6  6  2  7  3  4  3  71  1186.19 30034.46 
  27 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  2  7  -  7  -  1  7  70  2702.24 27793.64 
  28 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  2  6  2  4  3  2  2  64   753.16 26453.60 
  29 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  1  7  3  6  2  2  4  61  1601.44 26146.56 
  30 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  7  7  0  6  -  -  -  64          26110.50 
  31 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  7  4  2  4  2  2  1  63   362.49 26033.51 
  32 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  4  7  0  5  4  5  4  65  1625.37 25242.34 
  33 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  2  7  1  2  0  5  7  62  2755.21 23290.98 
  34 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  2  6  3  5  0  3  4  52  1666.26 22820.84 
  35 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  5  7  0  7  -  1  5  53  1934.68 20699.33 
  36 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  2  5  1  3  1  6  1  50   416.30 20496.54 
  37 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  3  7  -  -  -  -  -  53          20470.04 
  38 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  2  6  5  1  0  2  0  38          17726.88 
  39 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  1  5  3  1  2  2  3  45  1152.08 16894.66 
  40 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  2  2  2  5  0  0  4  47  1595.72 16296.94 
  41 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  -  1  1  6  1  1  6  41  2459.24 15603.72 
  42 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  -  0  -  1  -  1  6  41  2291.46 13281.15 
  43 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  0  3  -  0  -  0  -  39          12603.07 
  44 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  3  7  -  -  -  -  -  37          11757.20 
  45 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  -  4  -  -  -  -  -  38          11671.27 
  46 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  0  4  -  1  -  2  2  34   800.61 11150.73 
  47 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  -  2  2  2  1  1  4  27  1577.91 10469.85 
  48 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  2  0  -  3  -  1  3  26  1206.95  9224.47 
  49 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  0  2  -  0  -  0  1  24   386.64  7737.31 
  50 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  -  2  -  4  -  -  -  24           7643.82 
  51 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  0  -  -  0  -  0  0  24           7010.46 
  52 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0  0  0  1  0  1  2  0  13           5116.24 
  53 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0  -  1  2  2  -  0  -  13           4611.86 
  54 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  14           2752.63 
  55 GLINKA Joachim          9  0  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1  0  0  0   4           2343.75 
  56 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2  1  0  0  0  0  0  -   4           2007.28 
  57 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -  1  1   3   365.88   997.36 
  58 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -  -  1  -  0  -  0  0   3            783.66 
  59 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -  0  0  -  1  -  0  0   2            482.29 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 14
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 STABIK Gabriela        10  1  14   6848.72  5874.74
       2 FIJOŁEK Mirosław        8  1  14   6843.41  5822.83
       3 STABIK HENRYK          10  0  14   6629.74  5874.74
       4 STABIK Gabriela        10  0  12   6594.78  5589.09
       5 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  14   6560.62  5816.20
       6 PAJĄK Gotfryd          10  0  13   6481.53  5517.70
       7 STABIK HENRYK          10  0  13   6439.11  5366.47
       8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  13   6430.12  5520.97
       9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  13   6320.31  5520.97
      10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  13   6279.21  5642.33
      11 STABIK Gabriela        10  0  12   6277.45  5589.09
      12 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   6263.52  5587.37
      13 STABIK Gabriela        10  0  12   6176.08  5278.46
      14 PAJĄK Gotfryd          10  0  13   6167.38  5364.52
      15 PUDEŁKO Józef          10  0  11   6125.05  5327.80
      16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  12   6092.15  5257.62
      17 STABIK HENRYK          10  0  11   6085.77  5233.95
      18 STABIK HENRYK          10  0  11   6059.73  5080.82
      19 STABIK Gabriela        10  0  11   6037.93  5233.95
      20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  12   6026.32  5590.44
      21 PUDEŁKO Józef          10  0  11   5975.20  5327.80
      22 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  13   5972.84  5146.45
      23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  12   5908.57  5224.70
      24 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5892.79  5248.66
      25 HOLEWA Edmund          10  1  13   5862.95  5083.63
      26 MENDRYS Andrzej         8  0  11   5858.08  5030.51
      27 PAJĄK Gotfryd          10  1  12   5826.82  5248.66
      28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5815.94  5328.16
      29 STABIK Gabriela        10  1  12   5813.29  5104.20
      30 STABIK HENRYK          10  0  12   5790.64  4999.89
      31 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5759.55  5141.24
      32 STABIK Gabriela        10  0  11   5738.31  5255.08
      33 PAJĄK Gotfryd          10  1  12   5706.19  4944.51
      34 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   5696.47  4893.68
      35 TURCZYK Andrzej         9  0  12   5684.48  4751.45
      36 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5677.53  5141.24
      37 PAJĄK Gotfryd          10  0  12   5640.04  5030.72
      38 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  12   5628.05  5142.88
      39 STABIK HENRYK          10  0  11   5470.02  4742.18
      40 STABIK HENRYK          10  1  11   5463.32  4902.19
      41 MENDRYS Andrzej         8  0  12   5463.11  4727.17
      42 STABIK HENRYK          10  0  11   5452.71  4830.26
      43 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   5443.91  4828.92
      44 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   5443.44  4664.30
      45 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   5422.59  4689.02
      46 FIJOŁEK Mirosław        8  0  11   5414.40  4699.89
      47 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0  11   5375.14  4762.27
      48 PISZCZEK Stanisław      8  1  12   5371.02  4710.62
      49 HOLEWA Edmund          10  0  11   5354.12  4889.13
      50 STABIK HENRYK          10  0  10   5350.09  4714.43
      51 FIJOŁEK Mirosław        8  0  12   5308.69  4561.62
      52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   5303.87  4541.19
      53 GAWEŁCZYK-RUS           2  1  12   5297.71  4555.26
      54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  12   5283.05  4636.24
      55 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5282.95  4917.65
      56 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1  10   5282.42  4662.08
      57 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  11   5260.03  4702.55
      58 PAJĄK Gotfryd          10  1  12   5245.77  4605.80
      59 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   5244.33  4726.76
      60 PAJĄK Gotfryd          10  1   9   5208.35  4593.84
      61 TURCZYK Andrzej         9  1  11   5205.54  4397.92
      62 TEODORCZYK Zdzisław     9  1  12   5193.71  4322.74
      63 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0  10   5189.67  4518.62
      64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  11   5188.85  4406.74
      65 HOLEWA Edmund          10  0  10   5166.47  4728.88
      66 STABIK HENRYK          10  1  10   5106.40  4567.99
      67 STABIK HENRYK          10  0  10   5081.62  4453.61
      68 FIJOŁEK Mirosław        8  1  10   5057.19  4348.77
      69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  10   5047.41  4322.93
      70 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  11   5017.83  4409.46
      71 STABIK HENRYK          10  1   9   5014.41  4616.16
      72 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4989.37  4487.48
      73 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4978.38  4134.96
      74 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4969.52  4250.82
      75 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   4945.30  4250.82
      76 CYRA Andrzej           10  1  11   4928.59  4245.95
      77 PUDEŁKO Józef          10  0  10   4921.42  4487.31
      78 STABIK HENRYK          10  0  10   4911.22  4328.87
      79 TARGOSZ Władysław       8  0  10   4876.48  4450.25
      80 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1  11   4851.14  3932.41
      81 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4849.69  4299.58
      82 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  10   4844.55  4329.21
      83 SUJKA Bogdan            8  0   8   4836.58  4135.87
      84 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4826.05  4425.18
      85 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1  11   4821.67  4002.91
      86 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  11   4810.07  4120.73
      87 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1  10   4796.69  3927.62
      88 FIJOŁEK Mirosław        8  0  11   4791.61  4232.54
      89 WIDUCH Dariusz          9  1   9   4790.15  4452.01
      90 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   4774.08  4183.42
      91 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4768.26  4250.82
      92 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4768.22  4097.64
      93 PAJĄK Gotfryd          10  0  11   4742.81  4097.64
      94 FIJOŁEK Mirosław        8  0   9   4738.67  4276.91
      95 TURCZYK Andrzej         9  0  11   4738.36  3992.90
      96 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1  10   4734.07  4128.52
      97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   4719.10  4239.54
      98 SZLACHTA Jan            2  1  11   4715.23  3802.06
      99 SUJKA Bogdan            8  1  10   4714.91  4214.73
     100 PISZCZEK Stanisław      8  1  10   4705.92  4094.05
     101 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4698.79  4239.29
     102 FIJOŁEK Mirosław        8  0  10   4672.50  3977.61
     103 TURCZYK Andrzej         9  0  11   4671.63  4086.04
     104 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   8   4663.23  4233.42
     105 STABIK Gabriela        10  0   8   4652.29  4239.89
     106 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   8   4646.52  4241.06
     107 PAJĄK Gotfryd          10  1  11   4641.76  3978.78
     108 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0  10   4635.61  4144.28
     109 MENDRYS Andrzej         8  0   9   4617.94  4194.07
     110 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   4612.82  4230.88
     111 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   4611.20  4277.66
     112 SUJKA Bogdan            8  1   9   4582.58  3960.74
     113 STABIK HENRYK          10  1   9   4578.83  4224.29
     114 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0  11   4575.43  3847.83
     115 PAJĄK Gotfryd          10  0  10   4574.96  4081.37
     116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   4569.24  4016.36
     117 PAJĄK Gotfryd          10  1  10   4565.30  4234.55
     118 TURCZYK Andrzej         9  0  11   4562.53  3839.03
     119 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0  10   4557.68  4072.58
     120 HOLEWA Edmund          10  1  10   4547.52  4254.74
     121 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0  10   4534.79  3878.06
     122 FIJOŁEK Mirosław        8  0   9   4525.71  3862.51

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   - 10 konk.  4083.12 pkt.
           SZLACHTA Jan             sek  2   -  9 konk.  3869.38 pkt.
           MYDLAK Józef             sek  2   -  9 konk.  3771.69 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  9 konk.  3699.04 pkt.
           GŁOGOWSKI Mieczysław     sek  2   -  8 konk.  3394.39 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           SZLACHTA Jan             sek  2   -  7 konk.  3127.03 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  3120.04 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  3118.56 pkt.
           GŁOGOWSKI Mieczysław     sek  2   -  7 konk.  3096.32 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  3093.78 pkt.

GOŁĘBIE ROCZNE (po locie nr 14)				


Lp.	Imię i nazwisko		S.	Konk.	Pkty
1	PISARZOWSKI Eugeniusz	10	40	15 098,97
2	LEŚNIOWSKI Tadeusz	9	40	15 015,52
3	DOMOGAŁA RiM SUCHY J	9	40	14 951,71
4	PAJĄK Gotfryd		10	40	14 812,83
5	FIJOŁEK Mirosław	8	40	14 412,60
6	STABIK HENRYK		10	40	14 267,93
7	ŚWIERCZYŃSKI J-P	7	40	13 891,07
8	SZLACHTA Jan		2	38	13 443,53
9	PUDEŁKO Józef		10	39	13 338,92
10	HOLEWA Edmund		10	38	13 284,02
11	PISZCZEK Stanisław	8	37	13 154,22
12	GAWEŁCZYK-RUS		2	37	13 091,62
13	STABIK Gabriela		10	37	12 874,86
14	CYRA Andrzej		10	38	12 420,86
15	MYDLAK Józef		2	36	12 323,65
16	NYCZ EDWARD		9	36	11 991,01
17	MENDRYS Andrzej		8	34	11 123,90
18	GŁOGOWSKI Mieczysław	2	30	10 934,61
19	MACIEJA Zygmunt		2	32	10 712,57
20	SUJKA Bogdan		8	32	10 564,77
21	KOZAK KRZYSZTOF		7	32	10 426,29
22	RADZIEJEWSKI JERZY	9	29	10 168,03
23	DRZEWIECKI R		7	30	10 087,68
24	WESOŁOWSKI Kazimierz	9	30	 9 319,01
25	FICEK Jan		9	29	 9 005,25
26	POGORZAŁEK Alfred	7	28	 8 411,36
27	WIESIOŁEK IRENEUSZ	2	26	 7 554,45
28	WIDUCH Dariusz		9	25	 7 359,04
29	TARGOSZ Władysław	8	24	 7 295,18
30	MŁOCEK Zygmunt		8	25	 7 045,46
31	SZOŁTYSEK WIESŁAW	10	20	 6 708,55
32	RYŚ Henryk		10	20	 6 628,80
33	POŁĄCZAK Mieczysław	2	21	 6 259,01
34	WITKIEWICZ Marek	2	19 	 6 238,52
35	ŻOŁNECZKO Dawid		9	18 	 5 852,97
36	KOFEL Jan		9	17	 5 662,08
37	BEDNARZ Henryk		9	16	 5 464,25
38	WIESIOŁEK MARIAN	2	18	 5 288,21
39	LACH STANISŁAW		7	18	 5 142,80
40	MROWIŃSKI Ryszard	7	14	 4 316,90
41	BITTMANN Grzegorz	9	17	 4 274,70
42	SAJDOK Stanisław	10	10	 3 739,50
43	KWIOTEK Andrzej		2	14	 3 399,64
44	LAZAR MARIAN		8	12	 3 252,99
45	MORAWSKI Jan		7	 8	 1 881,33
46	SOBAŁA Tadeusz		7	 5	 1 643,67
47	BRYŁKA EDMUND		2	 5	 1 540,95
48	STARCZYNOWSKI Jan	8	 4	 1 232,31
49	CHMIEL Robert		2	 2	   402,80 


KLASYFIKACJA LOTÓW DO 500KM

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|         KONKURSY          |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8|RAZ| Lot  8 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  67   11   17 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4388.43 30072.531002
   2 PAJĄK Gotfryd           354980  64    7   28 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4216.41 29831.991003
   3 TURCZYK Andrzej         354190  24   23   83 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4176.80 29715.37 924
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  72    8   24 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4303.46 29672.89 921
   5 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  62   40   42 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4065.14 29529.18 933
   6 STABIK HENRYK           355140  54   21   25 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4380.61 29336.201029
   7 STABIK Gabriela         355140  42    9   15 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4301.99 29199.241030
   8 FIJOŁEK Mirosław        351120  43   14   41 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4333.98 29197.34 802
   9 PISZCZEK Stanisław      350710  31    2   26 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4238.02 28562.29 816
  10 GŁOGOWSKI Mieczysław    348540  22    1    5 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4328.27 28321.31 228
  11 GAWEŁCZYK-RUS           350500  33   44   66 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4086.96 28267.72 224
  12 PUDEŁKO Józef           355170  37   46   51 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4224.87 28222.081024
  13 MENDRYS Andrzej         350350  43   39  112 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4092.68 27968.02 808
  14 SZLACHTA Jan            350700  28    3    6 10 10 10 10 10  7 10 10  77  4330.39 27726.36 212
  15 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  27   69   70 10 10 10 10 10 10 10 10  80  4121.07 27561.39 721
  16 NYCZ EDWARD             352790  28  192  233 10 10 10 10 10 10  7  8  75  3106.89 25815.08 909
  17 MACIEJA Zygmunt         350460  38  100  106 10 10 10 10 10  9 10  6  75  2326.62 25655.20 215
  18 SUJKA Bogdan            350570  22   71   72 10 10 10 10 10 10  6  8  74  3238.04 25489.96 818
  19 CYRA Andrzej            354510  67   79  120 10 10 10 10 10 10 10  5  75  1883.41 25486.011005
  20 HOLEWA Edmund           352640  41    4   10 10 10 10 10 10 10  6  8  74  3073.21 24908.571010
  21 MYDLAK Józef            348540  18   16   18 10 10 10 10 10  4  8 10  72  4287.16 24539.38 226
  22 TEODORCZYK Zdzisław     352110  33   96  209 10 10 10 10 10 10  5  8  73  3135.91 24427.38 932
  23 WIDUCH Dariusz          353620  34  326  556 10  9 10 10 10 10  8  1  68   383.46 22729.26 916
  24 TARGOSZ Władysław       351130  22   29  155 10 10 10 10 10  1  5 10  66  3966.19 22382.66 821
  25 BITTMANN Grzegorz       351640               10 10 10 10 10  9  6  -  65          22287.95 902
  26 RYŚ Henryk              354100  26   98  158  4  9 10 10  7 10  7  6  63  2363.28 21162.921026
  27 KWIOTEK Andrzej         350460  37   65  303 10 10 10 10 10  9  1  4  64  1571.36 20834.29 219
  28 DRZEWIECKI R            352540               10 10 10 10 10 10  -  -  60          20112.80 706
  29 KOZAK KRZYSZTOF         354240  20  259  458 10 10 10 10  9  5  4  2  60   753.16 19389.66 718
  30 WITKIEWICZ Marek        348920  20   54  169 10  8 10  7  5  9  2  8  59  3114.31 18536.63 225
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  24   97  163 10  0  9 10  6  9  6  4  54  1601.44 18271.97 917
  32 WESOŁOWSKI Kazimierz    352950  20  149  197  8  7  9  5  8  8  5  4  54  1625.37 17033.76 918
  33 BEDNARZ Henryk          354140  22  425  484  5  9 10 10  6  4  4  1  49   362.49 15334.38 901
  34 WIESIOŁEK MARIAN        351440  23  230  245  5  5 10  7  4  6  7  3  47  1186.19 14953.79 218
  35 KOFEL Jan               357870  35   93  254  3  5  3  4  2 10  8  5  40  1934.68 13571.87 939
  36 POŁĄCZAK Mieczysław     350660               10 10 10  7  7  3  0  -  47          13529.85 213
  37 POGORZAŁEK Alfred       354240  25  167  268 10  6 10  9  2  0  1  6  44  2291.46 12473.02 716
  38 WIESIOŁEK IRENEUSZ      351440  28  119  202  8 10 10  6  2  2  2  4  44  1595.72 12389.28 217
  39 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  16  171  473  3  5  6  6  6  5  3  1  35   416.30 11671.03 928
  40 SOBAŁA Tadeusz          351410  18   52   89  4  0  6  6  2  6  5  4  33  1666.26 11428.23 724
  41 SZOŁTYSEK WIESŁAW       354730  20   86  101  5  2  4  5  5  1  6  6  34  2459.24 11293.281009
  42 FICEK Jan               354760                7  7  9  5  6  4  -  -  38          11112.24 922
  43 LACH Stanisław          349590               10  5  7  3  4  9  -  -  38          10711.72 712
  44 MROWIŃSKI Ryszard       351410   5  154  339  9  3  7  0  7  4  1  2  33   800.61  9786.63 715
  45 MŁOCEK Zygmunt          348410  10  249  353  8  7  4  4  0  5  1  3  32  1152.08  8534.50 815
  46 SAJDOK Stanisław        355460  10  699  993  3  0  4  3  4  6  1  0  21           7224.701027
  47 WIDERA Jan              352960                3  4  2  6  1  2  4  -  22           6792.81 727
  48 MORAWSKI Jan            352160  25  311  494  3  4  4  4  4  2  0  1  22   386.64  6663.30 710
  49 BRYŁKA EDMUND           350550  10   94  234  5  3  -  3  1  2  2  4  20  1577.91  6000.41 701
  50 LAZAR MARIAN            348510  19   58  325  3  5  1  2  3  0  3  3  20  1206.95  5987.50 810
  51 GÓRNICKI Jerzy          350110   1  641       9  6  2  3  1  -  0  0  21           4550.32 720
  52 CHMIEL Robert           351550               10  7  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  53 DUDA Henryk             354230                0  4  4  0  0  1  2  -  11           3024.381041
  54 STARCZYNOWSKI Jan       350490   7  822  971  3  1  2  0  2  0  0  0   8           1934.56 819
  55 PILARZ Marek            354040  12  601  832  1  0  1  0  0  1  0  0   3            783.66 926
  56 GLINKA Joachim          352760  12  726  817  0  0  0  0  0  1  1  0   2            768.40 904
  57 GRELA Stanisław         351460   7  409  637  1  0  0  0  0  0  0  1   2   365.88   483.28 729
  58 PASZEK Wincenty         351350  10  831  871  1  0  0  0  0  0  1  0   2            482.29 711
  59 SOBOTA Stanisław        352730                0  0  -  1  0  0  0  -   1            367.94 911

CHAMPION:

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|                  KONKURSY                   |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|13|14|RAZ| Lot 14 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK HENRYK           355140  54   21   25  1  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  1  1  1  13   443.42  6439.111029
   2 PUDEŁKO Józef           355170  37   46   51  0  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  11   437.06  6042.581024
   3 STABIK Gabriela         355140  42    9   15  0  1  0  1  1  0  1  1  1  1  1  1  1  1  11   450.62  5929.061030
   4 GŁOGOWSKI Mieczysław    348540  22    1    5  1  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  1  1  12   452.32  5712.74 228
   5 SOBAŁA Tadeusz          351410  18   52   89  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  1  11   433.67  5623.94 724
   6 MENDRYS Andrzej         350350  43   39  112  0  1  0  1  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  10   400.84  5285.76 808
   7 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  67   11   17  1  1  0  1  1  1  1  1  1  0  0  1  1  1  11   439.61  5215.901002
   8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  72    8   24  0  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0  1  0  1  10   385.79  5204.21 921
   9 TEODORCZYK Zdzisław     352110  33   96  209  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0  1  1  11   432.19  4982.31 932
  10 PISZCZEK Stanisław      350710  31    2   26  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  1  1  0  10           4954.40 816
  11 GAWEŁCZYK-RUS           350500  33   44   66  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  1  0  1  1  11   438.55  4864.17 224
  12 FIJOŁEK Mirosław        351120  43   14   41  1  1  1  0  1  0  0  0  1  1  1  1  1  1  10   418.84  4718.47 802
  13 TURCZYK Andrzej         354190  24   23   83  1  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  0  1  1  11   447.66  4650.91 924
  14 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  27   69   70  0  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  0  1   9   399.14  4607.29 721
  15 SUJKA Bogdan            350570  22   71   72  0  1  1  0  1  1  1  1  1  0  0  1  1  0   9           4476.06 818
  16 PAJĄK Gotfryd           354980  64    7   28  1  1  0  1  1  1  0  1  1  1  0  0  1  0   9           4171.071003
  17 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  62   40   42  0  1  1  1  1  1  1  1  1  0  0  0  1  0   9           4113.66 933
  18 SZLACHTA Jan            350700  28    3    6  1  1  0  1  0  1  1  1  1  0  1  0  0  1   9   397.23  3726.66 212
  19 RYŚ Henryk              354100  26   98  158  0  1  0  1  1  0  0  0  1  0  1  1  1  1   8   363.55  3530.931026
  20 NYCZ EDWARD             352790  28  192  233  1  1  1  0  1  1  1  1  0  0  0  0  1  0   8           3381.36 909
  21 MYDLAK Józef            348540  18   16   18  0  1  0  1  1  0  1  0  0  1  0  0  1  1   7   400.41  3259.30 226
  22 SAJDOK Stanisław        355460  10  699  993  0  0  1  0  1  0  1  1  1  0  1  0  1  0   7           3257.601027
  23 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  24   97  163  1  0  0  0  1  1  0  0  1  1  1  0  0  1   7   431.98  3217.03 917
  24 TARGOSZ Władysław       351130  22   29  155  0  0  0  1  0  0  1  1  0  1  1  0  0  1   6   394.90  3179.35 821
  25 HOLEWA Edmund           352640  41    4   10  0  0  1  0  0  1  1  0  0  1  0  1  0  0   5           2980.031010
  26 BITTMANN Grzegorz       351640                1  1  0  1  1  1  0  1  0  0  1  -  -  -   7           2878.68 902
  27 BEDNARZ Henryk          354140  22  425  484  0  1  1  0  1  1  1  0  1  0  1  0  0  0   7           2834.35 901
  28 CYRA Andrzej            354510  67   79  120  0  1  0  0  1  0  0  1  1  0  0  1  0  1   6   368.21  2765.101005
  29 KOZAK KRZYSZTOF         354240  20  259  458  0  1  1  1  0  0  1  0  1  0  0  1  0  0   6           2729.06 718
  30 KWIOTEK Andrzej         350460  37   65  303  1  1  1  1  1  1  0  0  0  0  0  0  1  0   7           2668.33 219
  31 MACIEJA Zygmunt         350460  38  100  106  0  1  0  0  1  1  0  1  0  -  1  -  0  1   6   383.25  2583.53 215
  32 SZOŁTYSEK WIESŁAW       354730  20   86  101  0  1  0  0  1  1  -  -  0  0  1  0  1  1   6   431.13  2519.011009
  33 WIDUCH Dariusz          353620  34  326  556  0  0  1  1  1  0  1  0  0  0  0  1  0  0   5           2491.78 916
  34 WIESIOŁEK MARIAN        351440  23  230  245  0  1  0  0  0  1  1  1  0  0  0  0  1  0   5           2451.42 218
  35 WITKIEWICZ Marek        348920  20   54  169  0  1  1  0  1  0  0  0  0  0  0  0  1  1   5   376.05  1773.53 225
  36 DRZEWIECKI R            352540                1  1  0  0  1  0  0  1  1  -  -  -  -  -   5           1688.48 706
  37 DUDA Henryk             354230                0  1  0  0  0  -  0  -  0  1  1  -  0  -   3           1366.281041
  38 MŁOCEK Zygmunt          348410  10  249  353  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  1  1   3   399.78  1347.16 815
  39 LAZAR MARIAN            348510  19   58  325  0  0  0  0  1  0  -  1  0  -  1  -  0  0   3           1324.95 810
  40 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  16  171  473  0  0  0  0  0  0  -  0  0  0  1  1  0  0   2           1191.95 928
  41 MROWIŃSKI Ryszard       351410   5  154  339  0  0  1  0  1  0  0  0  0  -  0  -  0  1   3   380.71  1154.35 715
  42 WIESIOŁEK IRENEUSZ      351440  28  119  202  0  0  0  0  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0   2           1153.08 217
  43 BRYŁKA EDMUND           350550  10   94  234  0  0  -  0  0  0  0  -  0  0  1  1  0  0   2           1141.05 701
  44 LACH Stanisław          349590                0  0  0  0  0  -  1  0  1  -  -  -  -  -   2            974.97 712
  45 KOFEL Jan               357870  35   93  254  0  0  0  0  0  0  0  1  1  0  0  -  0  0   2            933.03 939
  46 FICEK Jan               354760                1  0  1  0  1  0  -  -  0  -  -  -  -  -   3            850.61 922
  47 WESOŁOWSKI Kazimierz    352950  20  149  197  1  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0   2            703.98 918
  48 POŁĄCZAK Mieczysław     350660                0  0  1  0  0  0  0  0  0  -  0  -  0  -   1            267.79 213
  49 CHMIEL Robert           351550                1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   1            197.43 208
  50 STARCZYNOWSKI Jan       350490   7  822  971  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   1            125.28 819
     MORAWSKI Jan            352160  25  311  494  0  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -  0  0                       710
     GRELA Stanisław         351460   7  409  637  0  0  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -  0  0                       729
     PASZEK Wincenty         351350  10  831  871  0  0  0  0  0  0  -  0  0  -  0  -  0  0                       711
     POGORZAŁEK Alfred       354240  25  167  268  0  0  0  0  0  0  0  -  0  -  0  -  0  0                       716
     GÓRNICKI Jerzy          350110   1  641       0  0  0  0  0  0  0  0  -  -  0  -  0  0                       720
     PILARZ Marek            354040  12  601  832  0  0  0  0  0  0  -  -  0  -  0  -  0  0                       926
     GLINKA Joachim          352760  12  726  817  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0                       904