LISTA KONKURSOWA 02/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                 WROCŁAW

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 03.05.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 166560 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 17°08'34.0"-51°09'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:30:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 60
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2682
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 894
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 537
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 671
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 8:42:20
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1272.09 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:00:55
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1098.42 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.20m.42s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  482|  182| 37.8|
                    |BRYNOW         | 13|  461|  122| 26.5|
                    |PANEWNIKI      |  9|  383|  119| 31.1|
                    |PIOTROWICE     | 16|  702|  223| 31.8|
                    |PODLESIE       | 11|  654|  248| 37.9|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 60| 2682|  894| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 TURCZYK Andrzej         9  71-45-10 S  8:42:20  1272.09   0.37 266.45 168340
   2 TURCZYK Andrzej         9  < 2>   3 S  8:44:15  1253.93   0.75 266.34 168340
   3 TURCZYK Andrzej         9  < 3>   6 S  8:44:17  1253.62   1.12 266.22 168340
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  87-31-10 -  8:45:33  1251.42   1.49 266.11 169630
   5 PAJĄK Gotfryd          10  93-56-10 S  8:45:42  1248.71   1.86 266.00 169450
   6 TURCZYK Andrzej         9  < 4>  21 S  8:45:49  1239.47   2.24 265.89 168340
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  83-47-10 -  8:46:38  1239.08   2.61 265.78 169300
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  10 S  8:46:42  1238.48   2.98 265.67 169300
   9 POŁĄCZAK Mieczysław     2  50-15-10 S  8:42:45  1238.34   3.36 265.55 164390
  10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  11 S  8:46:45  1238.03   3.73 265.44 169300
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  13 -  8:46:46  1237.88   4.10 265.33 169300
  12 SZLACHTA Jan            2  65-31-10 S  8:42:51  1237.56   4.47 265.22 164410
  13 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>  14 -  8:46:49  1237.42   4.85 265.11 169300
  14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>  26 -  8:47:08  1234.57   5.22 264.99 169300
  15 HOLEWA Edmund          10  63-22-10 S  8:45:31  1233.35   5.59 264.88 167140
  16 PISZCZEK Stanisław      8  39-17-10 S  8:43:42  1232.54   5.97 264.77 164790
  17 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  85-54-10 S  8:49:54  1231.88   6.34 264.66 172340
  18 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  64-30-10 S  8:45:39  1231.48   6.71 264.55 167050
  19 STABIK Gabriela        10  46-17-10 S  8:47:50  1230.69   7.08 264.43 169630
  20 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  46 -  8:50:12  1229.24   7.46 264.32 172340
  21 TURCZYK Andrzej         9  < 5>  30 -  8:47:04  1228.16   7.83 264.21 168340
  22 SZLACHTA Jan            2  < 2>  43 -  8:44:01  1226.79   8.20 264.10 164410
  23 STABIK Gabriela        10  < 2>  25 S  8:48:23  1225.80   8.58 263.99 169630
  24 HOLEWA Edmund          10  < 2>  39 -  8:46:24  1225.37   8.95 263.88 167140
  25 STABIK Gabriela        10  < 3>  41 S  8:48:35  1224.03   9.32 263.76 169630
  26 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7>  27 S  8:48:21  1223.71   9.69 263.65 169300
  27 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8>  28 -  8:48:23  1223.41  10.07 263.54 169300
  28 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9>  31 -  8:48:24  1223.27  10.44 263.43 169300
  29 DRZEWIECKI R            7  59-39-10 S  8:46:16  1221.72  10.81 263.32 166480
  30 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  32 S  8:47:48  1221.63  11.19 263.20 168340
  31 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10>  44 S  8:48:40  1220.91  11.56 263.09 169300
  32 TURCZYK Andrzej         9  < 7>  37 S  8:47:53  1220.89  11.93 262.98 168340
  33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  96 S  8:49:11  1218.75  12.30 262.87 169630
  34 MACIEJA Zygmunt         2  67-29-10 S  8:44:43  1218.41  12.68 262.76 164140
  35 GAWEŁCZYK-RUS           2  48-21-10 S  8:44:53  1218.24  13.05 262.65 164320
  36 KWIOTEK Andrzej         2  55-20-10 S  8:44:49  1217.51  13.42 262.53 164140
  37 TURCZYK Andrzej         9  < 8>  65 -  8:48:21  1216.77  13.80 262.42 168340
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2>  78 -  8:45:08  1216.50  14.17 262.31 164390
  39 HOLEWA Edmund          10  < 3> 135 S  8:47:25  1216.30  14.54 262.20 167140
  40 FIJOŁEK Mirosław        8  64-35-10 S  8:45:47  1216.13  14.91 262.09 165130
  41 STABIK Gabriela        10  < 4> 330 S  8:49:33  1215.55  15.29 261.97 169630
  42 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  25-16-10 S  8:43:50  1214.05  15.66 261.86 162480
  43 SZLACHTA Jan            2  < 3>  67 -  8:45:26  1213.96  16.03 261.75 164410
  44 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11>  45 S  8:49:29  1213.77  16.41 261.64 169300
  45 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12>  47 -  8:49:32  1213.33  16.78 261.53 169300
  46 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  71 S  8:52:03  1213.24  17.15 261.41 172340
  47 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13>  48 -  8:49:33  1213.19  17.52 261.30 169300
  48 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14>  49 S  8:49:34  1213.04  17.90 261.19 169300
  49 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15>  58 -  8:49:37  1212.61  18.27 261.08 169300
  50 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2>  56 S  8:44:03  1212.09  18.64 260.97 162480
  51 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2> 117 S  8:46:22  1210.93  19.02 260.86 165130
  52 BITTMANN Grzegorz       9  41-22-10 S  8:46:55  1210.74  19.39 260.74 165770
  53 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 165 S  8:46:56  1210.59  19.76 260.63 165770
  54 KOZAK KRZYSZTOF         7  41-22-10 S  8:48:56  1210.08  20.13 260.52 168120
  55 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  57 S  8:50:08  1209.21  20.51 260.41 169450
  56 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3> 115 S  8:44:25  1208.78  20.88 260.30 162480
  57 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  59 -  8:50:12  1208.63  21.25 260.18 169450
  58 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16>  84 S  8:50:07  1208.28  21.63 260.07 169300
  59 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  62 S  8:50:20  1207.48  22.00 259.96 169450
  60 STABIK HENRYK          10  53-25-10 -  8:50:31  1207.19  22.37 259.85 169630
  61 NYCZ EDWARD             9  41-17-10 S  8:48:19  1207.09  22.74 259.74 166960
  62 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  63 S  8:50:23  1207.05  23.12 259.62 169450
  63 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  99 S  8:50:24  1206.91  23.49 259.51 169450
  64 STABIK HENRYK          10  < 2> 141 S  8:50:35  1206.62  23.86 259.40 169630
  65 TURCZYK Andrzej         9  < 9>  68 S  8:49:33  1206.31  24.24 259.29 168340
  66 ŻOŁNECZKO Dawid         9  22- 5- 5 S  8:51:06  1206.24  24.61 259.18 170200
  67 SZLACHTA Jan            2  < 4>  89 S  8:46:23  1205.50  24.98 259.07 164410
  68 TURCZYK Andrzej         9  <10>  72 S  8:49:39  1205.44  25.35 258.95 168340
  69 NYCZ EDWARD             9  < 2>  70 S  8:48:31  1205.34  25.73 258.84 166960
  70 NYCZ EDWARD             9  < 3>  87 S  8:48:32  1205.20  26.10 258.73 166960
  71 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  73 -  8:53:02  1204.89  26.47 258.62 172340
  72 TURCZYK Andrzej         9  <11>  81 S  8:49:43  1204.87  26.85 258.51 168340
  73 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5>  82 S  8:53:03  1204.75  27.22 258.39 172340
  74 MACIEJA Zygmunt         2  < 2>  80 -  8:46:16  1204.55  27.59 258.28 164140
  75 SUJKA Bogdan            8  33-13-10 S  8:46:51  1203.80  27.96 258.17 164740
  76 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 102 S  8:46:34  1203.22  28.34 258.06 164320
  77 WIDUCH Dariusz          9  56-13- 9 -  8:49:31  1202.87  28.71 257.95 167820
  78 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 223 S  8:46:42  1202.56  29.08 257.84 164390
  79 TEODORCZYK Zdzisław     9  38-14-10 S  8:48:11  1202.53  29.46 257.72 166170
  80 MACIEJA Zygmunt         2  < 3>  93 S  8:46:30  1202.49  29.83 257.61 164140
  81 TURCZYK Andrzej         9  <12> 123 -  8:50:00  1202.43  30.20 257.50 168340
  82 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 116 -  8:53:22  1202.09  30.57 257.39 172340
  83 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 130 S  8:48:16  1201.81  30.95 257.28 166170
  84 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 101 S  8:50:55  1201.42  31.32 257.16 169300
  85 WIESIOŁEK MARIAN        2  39- 5- 5 S  8:47:29  1201.02  31.69 257.05 165120
  86 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 112 S  8:47:17  1200.36  32.07 256.94 164790
  87 NYCZ EDWARD             9  < 4> 218 S  8:49:07  1200.14  32.44 256.83 166960
  88 MENDRYS Andrzej         8  53-21-10 S  8:47:07  1200.07  32.81 256.72 164550
  89 SZLACHTA Jan            2  < 5>  90 S  8:47:03  1199.64  33.18 256.60 164410
  89 SZLACHTA Jan            2  < 6>  92 -  8:47:03  1199.64  33.18 256.60 164410
  91 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 144 S  8:46:52  1199.27  33.93 256.38 164140
  92 SZLACHTA Jan            2  < 7> 104 S  8:47:06  1199.20  34.30 256.27 164410
  93 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 103 S  8:46:53  1199.12  34.68 256.16 164140
  94 DRZEWIECKI R            7  < 2> 172 S  8:48:51  1198.99  35.05 256.05 166480
  95 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 136 S  8:49:20  1198.92  35.42 255.93 167050
  96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3> 191 S  8:51:30  1198.80  35.79 255.82 169630
  97 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 138 S  8:50:16  1198.57  36.17 255.71 168120
  98 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 176 S  8:47:20  1198.18  36.54 255.60 164550
  99 PAJĄK Gotfryd          10  < 7> 108 S  8:51:33  1197.10  36.91 255.49 169450
 100 SUJKA Bogdan            8  < 2> 158 S  8:47:37  1197.09  37.29 255.37 164740
 101 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 105 -  8:51:33  1196.04  37.66 255.26 169300
 102 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 189 S  8:47:24  1195.92  38.03 255.15 164320
 103 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 110 S  8:47:16  1195.77  38.40 255.04 164140
 104 SZLACHTA Jan            2  < 8> 197 S  8:47:30  1195.71  38.78 254.93 164410
 105 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 106 S  8:51:36  1195.62  39.15 254.82 169300
 106 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 107 -  8:51:37  1195.48  39.52 254.70 169300
 107 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 109 S  8:51:39  1195.20  39.90 254.59 169300
 108 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 119 S  8:51:50  1194.71  40.27 254.48 169450
 109 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 142 S  8:51:47  1194.08  40.64 254.37 169300
 110 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 235 S  8:47:28  1194.04  41.01 254.26 164140
 111 TARGOSZ Władysław       8  40-20-10 S  8:48:19  1194.00  41.39 254.14 165150
 112 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 114 S  8:48:01  1193.99  41.76 254.03 164790
 113 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 206 S  8:48:21  1193.71  42.13 253.92 165150
 114 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 128 S  8:48:10  1192.69  42.51 253.81 164790
 115 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 170 S  8:46:14  1192.66  42.88 253.70 162480
 116 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 118 S  8:54:31  1192.53  43.25 253.58 172340
 117 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 121 S  8:48:31  1192.13  43.62 253.47 165130
 118 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 124 S  8:54:34  1192.11  44.00 253.36 172340
 119 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 120 -  8:52:16  1191.07  44.37 253.25 169450
 119 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 122 S  8:52:16  1191.07  44.37 253.25 169450
 121 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 148 S  8:48:42  1190.56  45.12 253.03 165130
 122 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 143 -  8:52:21  1190.38  45.49 252.91 169450
 123 TURCZYK Andrzej         9  <13> 126 S  8:51:26  1190.24  45.86 252.80 168340
 124 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 125 -  8:54:48  1190.19  46.23 252.69 172340
 125 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 127 -  8:54:50  1189.92  46.61 252.58 172340
 126 TURCZYK Andrzej         9  <14> 139 S  8:51:29  1189.82  46.98 252.47 168340
 127 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 129 -  8:54:52  1189.65  47.35 252.35 172340
 128 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 221 S  8:48:32  1189.53  47.73 252.24 164790
 129 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 131 -  8:54:53  1189.51  48.10 252.13 172340
 130 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 261 S  8:49:42  1189.48  48.47 252.02 166170
 131 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 132 S  8:54:54  1189.37  48.84 251.91 172340
 131 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 133 S  8:54:54  1189.37  48.84 251.91 172340
 133 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 134 -  8:54:55  1189.24  49.59 251.68 172340
 133 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 137 S  8:54:55  1189.24  49.59 251.68 172340
 135 HOLEWA Edmund          10  < 4> 160 S  8:50:34  1189.04  50.34 251.46 167140
 136 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 220 -  8:50:31  1188.83  50.71 251.35 167050
 137 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 177 S  8:55:00  1188.55  51.08 251.24 172340
 138 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 150 S  8:51:31  1187.99  51.45 251.12 168120
 139 TURCZYK Andrzej         9  <15> 140 -  8:51:45  1187.58  51.83 251.01 168340
 140 TURCZYK Andrzej         9  <16> 151 -  8:51:47  1187.30  52.20 250.90 168340
 141 STABIK HENRYK          10  < 3> 152 S  8:52:53  1187.19  52.57 250.79 169630
 142 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 146 -  8:52:37  1187.10  52.95 250.68 169300
 143 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 145 -  8:52:45  1187.04  53.32 250.56 169450
 144 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 225 S  8:48:17  1186.98  53.69 250.45 164140
 145 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 149 -  8:52:46  1186.90  54.06 250.34 169450
 146 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 147 -  8:52:40  1186.68  54.44 250.23 169300
 147 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 164 -  8:52:43  1186.27  54.81 250.12 169300
 148 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 153 S  8:49:18  1185.43  55.18 250.01 165130
 149 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 154 S  8:52:58  1185.24  55.56 249.89 169450
 150 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 192 S  8:51:54  1184.78  55.93 249.78 168120
 151 TURCZYK Andrzej         9  <17> 162 -  8:52:06  1184.66  56.30 249.67 168340
 152 STABIK HENRYK          10  < 4> 166 S  8:53:12  1184.57  56.67 249.56 169630
 153 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 156 -  8:49:25  1184.44  57.05 249.45 165130
 154 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 157 -  8:53:05  1184.28  57.42 249.33 169450
 155 CYRA Andrzej           10 103-42-10 S  8:52:38  1184.16  57.79 249.22 168900
 156 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 163 -  8:49:27  1184.15  58.17 249.11 165130
 157 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 161 S  8:53:06  1184.14  58.54 249.00 169450
 158 SUJKA Bogdan            8  < 3> 279 S  8:49:09  1183.90  58.91 248.89 164740
 159 BEDNARZ Henryk          9  47- 9- 9 S  8:52:08  1183.89  59.28 248.77 168270
 160 HOLEWA Edmund          10  < 5> 238 S  8:51:11  1183.85  59.66 248.66 167140
 161 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 224 S  8:53:09  1183.72  60.03 248.55 169450
 162 TURCZYK Andrzej         9  <18> 181 -  8:52:15  1183.41  60.40 248.44 168340
 163 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 171 S  8:49:33  1183.30  60.78 248.33 165130
 164 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26> 167 -  8:53:06  1183.09  61.15 248.22 169300
 165 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 168 S  8:50:08  1182.95  61.52 248.10 165770
 166 STABIK HENRYK          10  < 5> 255 S  8:53:24  1182.92  61.89 247.99 169630
 167 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27> 173 -  8:53:08  1182.81  62.27 247.88 169300
 168 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 169 S  8:50:09  1182.80  62.64 247.77 165770
 169 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 204 S  8:50:10  1182.66  63.01 247.66 165770
 170 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5> 319 S  8:47:25  1182.39  63.39 247.54 162480
 171 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 187 S  8:49:41  1182.17  63.76 247.43 165130
 172 DRZEWIECKI R            7  < 3> 174 S  8:50:53  1181.69  64.13 247.32 166480
 173 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28> 212 -  8:53:17  1181.58  64.50 247.21 169300
 174 DRZEWIECKI R            7  < 4> 175 -  8:50:56  1181.27  64.88 247.10 166480
 174 DRZEWIECKI R            7  < 5> 178 S  8:50:56  1181.27  64.88 247.10 166480
 176 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 217 S  8:49:19  1181.12  65.62 246.87 164550
 177 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 185 S  8:55:55  1181.09  66.00 246.76 172340
 178 DRZEWIECKI R            7  < 6> 195 S  8:50:59  1180.85  66.37 246.65 166480
 179 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 205 -  8:52:10  1180.45  66.74 246.54 167820
 180 CYRA Andrzej           10  < 2> 256 S  8:53:05  1180.43  67.11 246.43 168900
 181 TURCZYK Andrzej         9  <19> 182 -  8:52:38  1180.23  67.49 246.31 168340
 181 TURCZYK Andrzej         9  <20> 183 -  8:52:38  1180.23  67.49 246.31 168340
 183 TURCZYK Andrzej         9  <21> 184 -  8:52:40  1179.95  68.23 246.09 168340
 184 TURCZYK Andrzej         9  <22> 186 -  8:52:41  1179.82  68.61 245.98 168340
 185 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 193 S  8:56:05  1179.74  68.98 245.87 172340
 186 TURCZYK Andrzej         9  <23> 198 -  8:52:44  1179.40  69.35 245.75 168340
 187 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 188 S  8:50:01  1179.36  69.72 245.64 165130
 188 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 196 S  8:50:02  1179.22  70.10 245.53 165130
 189 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 190 S  8:49:21  1179.19  70.47 245.42 164320
 190 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 263 S  8:49:24  1178.77  70.84 245.31 164320
 191 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4> 207 S  8:53:55  1178.67  71.22 245.20 169630
 192 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 194 S  8:52:40  1178.41  71.59 245.08 168120
 193 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 199 S  8:56:15  1178.39  71.96 244.97 172340
 194 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 215 S  8:52:41  1178.27  72.33 244.86 168120
 195 DRZEWIECKI R            7  < 7> 243 S  8:51:20  1177.92  72.71 244.75 166480
 196 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 209 S  8:50:12  1177.82  73.08 244.64 165130
 197 SZLACHTA Jan            2  < 9> 202 S  8:49:37  1177.58  73.45 244.52 164410
 198 TURCZYK Andrzej         9  <24> 200 -  8:53:00  1177.20  73.83 244.41 168340
 199 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 216 S  8:56:24  1177.19  74.20 244.30 172340
 200 TURCZYK Andrzej         9  <25> 210 -  8:53:01  1177.07  74.57 244.19 168340
 201 CHMIEL Robert           2  36- 7- 7 S  8:50:22  1176.99  74.94 244.08 165210
 202 SZLACHTA Jan            2  <10> 211 S  8:49:42  1176.88  75.32 243.96 164410
 203 WITKIEWICZ Marek        2  29- 8- 8 S  8:48:22  1176.66  75.69 243.85 162810
 204 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 259 S  8:50:53  1176.65  76.06 243.74 165770
 205 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 264 S  8:52:40  1176.31  76.44 243.63 167820
 206 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 262 S  8:50:24  1176.28  76.81 243.52 165150
 207 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5> 251 S  8:54:13  1176.22  77.18 243.41 169630
 208 WITKIEWICZ Marek        2  < 2> 381 S  8:48:26  1176.09  77.55 243.29 162810
 209 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 231 S  8:50:25  1176.00  77.93 243.18 165130
 210 TURCZYK Andrzej         9  <26> 214 -  8:53:09  1175.97  78.30 243.07 168340
 211 SZLACHTA Jan            2  <11> 227 S  8:49:49  1175.90  78.67 242.96 164410
 212 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <29> 213 -  8:54:01  1175.56  79.05 242.85 169300
 213 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <30> 234 -  8:54:03  1175.29  79.42 242.73 169300
 214 TURCZYK Andrzej         9  <27> 242 -  8:53:15  1175.15  79.79 242.62 168340
 215 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 244 S  8:53:05  1174.98  80.16 242.51 168120
 216 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 219 S  8:56:41  1174.91  80.54 242.40 172340
 217 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 248 S  8:50:05  1174.66  80.91 242.29 164550
 218 NYCZ EDWARD             9  < 5> 250 S  8:52:10  1174.40  81.28 242.18 166960
 219 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 222 S  8:56:45  1174.38  81.66 242.06 172340
 220 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 252 S  8:52:15  1174.34  82.03 241.95 167050
 221 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 228 S  8:50:22  1174.00  82.40 241.84 164790
 222 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 229 -  8:56:48  1173.98  82.77 241.73 172340
 223 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 278 S  8:50:03  1173.80  83.15 241.62 164390
 224 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 230 S  8:54:22  1173.75  83.52 241.50 169450
 225 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 253 S  8:49:51  1173.69  83.89 241.39 164140
 226 FICEK Jan               9  32- 8- 7 S  8:54:17  1173.66  84.27 241.28 169340
 226 SZLACHTA Jan            2  <12> 305 S  8:50:05  1173.66  84.27 241.28 164410
 228 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 241 S  8:50:25  1173.58  85.01 241.06 164790
 228 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 237 S  8:56:51  1173.58  85.01 241.06 172340
 230 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 232 -  8:54:25  1173.34  85.76 240.83 169450
 231 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 334 S  8:50:45  1173.22  86.13 240.72 165130
 232 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 233 S  8:54:26  1173.21  86.50 240.61 169450
 232 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 236 S  8:54:26  1173.21  86.50 240.61 169450
 234 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <31> 269 -  8:54:19  1173.11  87.25 240.39 169300
 235 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 306 -  8:49:57  1172.85  87.62 240.27 164140
 236 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 283 S  8:54:29  1172.80  87.99 240.16 169450
 237 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 239 -  8:56:57  1172.78  88.37 240.05 172340
 237 HOLEWA Edmund          10  < 6> 285 -  8:52:31  1172.78  88.37 240.05 167140
 239 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 240 S  8:56:58  1172.65  89.11 239.83 172340
 240 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 257 S  8:56:59  1172.51  89.49 239.71 172340
 241 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 247 S  8:50:35  1172.19  89.86 239.60 164790
 242 TURCZYK Andrzej         9  <28> 299 -  8:53:37  1172.15  90.23 239.49 168340
 243 DRZEWIECKI R            7  < 8> 245 S  8:52:02  1172.12  90.60 239.38 166480
 244 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 297 S  8:53:28  1171.84  90.98 239.27 168120
 245 DRZEWIECKI R            7  < 9> 246 -  8:52:07  1171.43  91.35 239.16 166480
 246 DRZEWIECKI R            7  <10> 249 S  8:52:12  1170.75  91.72 239.04 166480
 247 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 273 S  8:50:46  1170.66  92.10 238.93 164790
 248 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 274 S  8:50:34  1170.62  92.47 238.82 164550
 249 DRZEWIECKI R            7  <11> 254 S  8:52:13  1170.61  92.84 238.71 166480
 250 NYCZ EDWARD             9  < 6> 258 S  8:52:38  1170.55  93.21 238.60 166960
 251 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6> 281 -  8:54:55  1170.54  93.59 238.48 169630
 252 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 286 S  8:52:43  1170.50  93.96 238.37 167050
 253 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 301 S  8:50:15  1170.34  94.33 238.26 164140
 254 DRZEWIECKI R            7  <12> 321 S  8:52:16  1170.20  94.71 238.15 166480
 255 STABIK HENRYK          10  < 6> 391 C  8:54:58  1170.13  95.08 238.04 169630
 256 CYRA Andrzej           10  < 3> 268 -  8:54:21  1170.07  95.45 237.92 168900
 257 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 260 -  8:57:18  1169.99  95.82 237.81 172340
 258 NYCZ EDWARD             9  < 7> 304 S  8:52:43  1169.87  96.20 237.70 166960
 258 BITTMANN Grzegorz       9  < 7> 270 S  8:51:42  1169.87  96.20 237.70 165770
 260 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 335 S  8:57:21  1169.60  96.94 237.48 172340
 261 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 276 S  8:52:05  1169.53  97.32 237.37 166170
 262 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 379 S  8:51:15  1169.20  97.69 237.25 165150
 263 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 355 S  8:50:34  1168.98  98.06 237.14 164320
 264 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 332 -  8:53:35  1168.80  98.43 237.03 167820
 265 FICEK Jan               9  < 2> 431 S  8:54:56  1168.40  98.81 236.92 169340
 266 GÓRNICKI Jerzy          7  44- 6- 6 S  8:50:19  1168.29  99.18 236.81 163930
 267 PUDEŁKO Józef          10  59-13-10 S  8:55:11  1168.11  99.55 236.69 169590
 268 CYRA Andrzej           10  < 4> 271 S  8:54:36  1168.05  99.93 236.58 168900
 269 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <32> 277 -  8:54:57  1167.99 100.30 236.47 169300
 270 BITTMANN Grzegorz       9  < 8> 272 S  8:51:56  1167.94 100.67 236.36 165770
 271 CYRA Andrzej           10  < 5> 275 S  8:54:37  1167.92 101.04 236.25 168900
 272 BITTMANN Grzegorz       9  < 9> 284 S  8:51:57  1167.81 101.42 236.13 165770
 273 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 395 S  8:51:08  1167.62 101.79 236.02 164790
 274 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 333 S  8:50:56  1167.57 102.16 235.91 164550
 275 CYRA Andrzej           10  < 6> 309 S  8:54:40  1167.51 102.54 235.80 168900
 276 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 325 S  8:52:22  1167.20 102.91 235.69 166170
 277 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <33> 322 -  8:55:08  1166.51 103.28 235.58 169300
 278 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 298 S  8:50:56  1166.44 103.65 235.46 164390
 279 SUJKA Bogdan            8  < 4> 459 S  8:51:18  1165.89 104.03 235.35 164740
 280 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 366 S  8:55:29  1165.70 104.40 235.24 169590
 281 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7> 282 S  8:55:32  1165.58 104.77 235.13 169630
 281 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 295 -  8:55:32  1165.58 104.77 235.13 169630
 283 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 287 S  8:55:25  1165.27 105.52 234.90 169450
 284 BITTMANN Grzegorz       9  <10> 347 S  8:52:16  1165.21 105.89 234.79 165770
 285 HOLEWA Edmund          10  < 7> 373 -  8:53:27  1165.14 106.26 234.68 167140
 286 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 289 S  8:53:23  1165.06 106.64 234.57 167050
 287 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 288 -  8:55:27  1165.01 107.01 234.46 169450
 288 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 290 S  8:55:28  1164.87 107.38 234.35 169450
 289 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 292 -  8:53:25  1164.79 107.76 234.23 167050
 290 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 293 -  8:55:30  1164.61 108.13 234.12 169450
 291 RYŚ Henryk             10  56-13- 9 S  8:54:43  1164.55 108.50 234.01 168530
 292 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 369 S  8:53:29  1164.25 108.87 233.90 167050
 293 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 310 S  8:55:33  1164.21 109.25 233.79 169450
 294 MYDLAK Józef            2  29-20-10 S  8:49:35  1164.04 109.62 233.67 162480
 295 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 307 -  8:55:44  1163.98 109.99 233.56 169630
 296 BRYŁKA EDMUND           7  25- 3- 3 S  8:51:18  1163.77 110.37 233.45 164440
 297 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9> 349 S  8:54:30  1163.46 110.74 233.34 168120
 298 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 538 S  8:51:18  1163.41 111.11 233.23 164390
 299 TURCZYK Andrzej         9  <29> 302 -  8:54:42  1163.37 111.48 233.11 168340
 300 MYDLAK Józef            2  < 2> 324 S  8:49:40  1163.34 111.86 233.00 162480
 301 KWIOTEK Andrzej         2  < 6> 397 S  8:51:07  1163.15 112.23 232.89 164140
 302 TURCZYK Andrzej         9  <30> 339 -  8:54:44  1163.10 112.60 232.78 168340
 303 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  39-10-10 S  8:51:59  1162.95 112.98 232.67 165120
 304 NYCZ EDWARD             9  < 8> 428 S  8:53:34  1162.94 113.35 232.56 166960
 305 SZLACHTA Jan            2  <13> 318 -  8:51:26  1162.46 113.72 232.44 164410
 306 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 356 S  8:51:16  1161.92 114.09 232.33 164140
 307 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 308 S  8:56:01  1161.72 114.47 232.22 169630
 308 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 362 S  8:56:05  1161.19 114.84 232.11 169630
 309 CYRA Andrzej           10  < 7> 320 -  8:55:28  1161.09 115.21 232.00 168900
 310 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 312 S  8:55:57  1161.01 115.59 231.88 169450
 311 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 331 S  8:51:12  1160.98 115.96 231.77 163930
 312 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 314 S  8:55:58  1160.88 116.33 231.66 169450
 313 KOFEL Jan               9  48- 5- 5 S  8:58:09  1160.65 116.70 231.55 171950
 314 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 315 -  8:56:00  1160.62 117.08 231.44 169450
 314 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 316 -  8:56:00  1160.62 117.08 231.44 169450
 314 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 317 -  8:56:00  1160.62 117.08 231.44 169450
 314 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 323 S  8:56:00  1160.62 117.08 231.44 169450
 318 SZLACHTA Jan            2  <14> 327 S  8:51:40  1160.54 118.57 230.99 164410
 319 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6> 365 S  8:50:01  1160.43 118.94 230.88 162480
 320 CYRA Andrzej           10  < 8> 329 -  8:55:34  1160.29 119.31 230.77 168900
 321 DRZEWIECKI R            7  <13> 367 S  8:53:31  1160.00 119.69 230.65 166480
 322 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <34> 336 -  8:55:59  1159.72 120.06 230.54 169300
 323 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 326 -  8:56:07  1159.69 120.43 230.43 169450
 324 MYDLAK Józef            2  < 3> 328 S  8:50:08  1159.47 120.81 230.32 162480
 325 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 515 S  8:53:21  1159.19 121.18 230.21 166170
 326 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 353 S  8:56:11  1159.16 121.55 230.09 169450
 327 SZLACHTA Jan            2  <15> 375 -  8:51:51  1159.04 121.92 229.98 164410
 328 MYDLAK Józef            2  < 4> 357 S  8:50:14  1158.64 122.30 229.87 162480
 329 CYRA Andrzej           10  < 9> 337 S  8:55:50  1158.17 122.67 229.76 168900
 330 STABIK Gabriela        10  < 5> 358 S  8:56:29  1158.02 123.04 229.65 169630
 331 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 653 S  8:51:36  1157.70 123.42 229.54 163930
 332 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 407 S  8:55:00  1157.38 123.79 229.42 167820
 333 MENDRYS Andrzej         8  < 7> 338 S  8:52:12  1157.17 124.16 229.31 164550
 334 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 342 -  8:52:43  1157.05 124.53 229.20 165130
 335 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31> 344 -  8:58:57  1157.03 124.91 229.09 172340
 336 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <35> 341 -  8:56:20  1156.95 125.28 228.98 169300
 337 CYRA Andrzej           10  <10> 434 S  8:56:00  1156.85 125.65 228.86 168900
 338 MENDRYS Andrzej         8  < 8> 363 S  8:52:16  1156.63 126.03 228.75 164550
 339 TURCZYK Andrzej         9  <31> 343 -  8:55:38  1155.92 126.40 228.64 168340
 340 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 392 S  8:55:35  1155.83 126.77 228.53 168270
 341 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <36> 345 -  8:56:31  1155.50 127.14 228.42 169300
 342 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 351 S  8:52:56  1155.29 127.52 228.30 165130
 343 TURCZYK Andrzej         9  <32> 456 -  8:55:44  1155.12 127.89 228.19 168340
 344 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32> 360 S  8:59:12  1155.09 128.26 228.08 172340
 345 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <37> 451 -  8:56:36  1154.84 128.64 227.97 169300
 346 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2> 404 S  8:52:59  1154.82 129.01 227.86 165120
 347 BITTMANN Grzegorz       9  <11> 354 S  8:53:33  1154.79 129.38 227.75 165770
 348 KOFEL Jan               9  < 2> 458 S  8:58:55  1154.67 129.75 227.63 171950
 348 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10> 370 S  8:55:36  1154.67 129.75 227.63 168120
 348 MŁOCEK Zygmunt          8  48- 7- 7 S  8:50:58  1154.67 129.75 227.63 162770
 351 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 386 S  8:53:01  1154.62 130.87 227.30 165130
 352 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 532 S  8:53:01  1154.55 131.25 227.19 165120
 353 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 406 -  8:56:47  1154.42 131.62 227.07 169450
 354 BITTMANN Grzegorz       9  <12> 411 -  8:53:37  1154.25 131.99 226.96 165770
 355 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 385 S  8:52:22  1154.20 132.36 226.85 164320
 356 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 361 S  8:52:13  1154.15 132.74 226.74 164140
 357 MYDLAK Józef            2  < 5> 372 S  8:50:47  1154.11 133.11 226.63 162480
 358 STABIK Gabriela        10  < 6> 489 S  8:56:59  1154.08 133.48 226.52 169630
 359 LAZAR MARIAN            8  31- 5- 5 S  8:51:08  1154.02 133.86 226.40 162870
 360 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <33> 368 -  8:59:22  1153.81 134.23 226.29 172340
 361 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 364 -  8:52:17  1153.61 134.60 226.18 164140
 362 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 437 S  8:57:03  1153.55 134.97 226.07 169630
 363 MENDRYS Andrzej         8  < 9> 484 S  8:52:39  1153.52 135.35 225.96 164550
 364 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 378 S  8:52:19  1153.34 135.72 225.84 164140
 365 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 7> 495 S  8:50:55  1153.02 136.09 225.73 162480
 365 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 571 S  8:57:05  1153.02 136.09 225.73 169590
 367 DRZEWIECKI R            7  <14> 376 S  8:54:25  1152.78 136.84 225.51 166480
 368 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <34> 409 -  8:59:31  1152.65 137.21 225.40 172340
 369 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 371 S  8:54:56  1152.60 137.58 225.28 167050
 370 KOZAK KRZYSZTOF         7  <11> 374 S  8:55:52  1152.56 137.96 225.17 168120
 371 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 377 S  8:54:57  1152.47 138.33 225.06 167050
 372 MYDLAK Józef            2  < 6> 393 S  8:51:00  1152.34 138.70 224.95 162480
 373 HOLEWA Edmund          10  < 8> 450 -  8:55:03  1152.29 139.08 224.84 167140
 374 KOZAK KRZYSZTOF         7  <12> 405 -  8:55:55  1152.16 139.45 224.73 168120
 375 SZLACHTA Jan            2  <16> 401 S  8:52:42  1152.14 139.82 224.61 164410
 376 DRZEWIECKI R            7  <15> 389 -  8:54:30  1152.11 140.19 224.50 166480
 377 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 447 -  8:55:00  1152.07 140.57 224.39 167050
 378 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 444 S  8:52:29  1151.99 140.94 224.28 164140
 379 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 384 S  8:53:23  1151.81 141.31 224.17 165150
 380 CHMIEL Robert           2  < 2> 388 S  8:53:27  1151.69 141.69 224.05 165210
 380 WITKIEWICZ Marek        2  < 3> 382 S  8:51:22  1151.69 141.69 224.05 162810
 382 WITKIEWICZ Marek        2  < 4> 461 S  8:51:23  1151.55 142.43 223.83 162810
 383 WIDERA Jan              7  34- 4- 4 S  8:55:00  1151.45 142.80 223.72 166960
 384 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 441 S  8:53:27  1151.27 143.18 223.61 165150
 385 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 387 S  8:52:46  1150.97 143.55 223.50 164320
 386 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 424 S  8:53:30  1150.73 143.92 223.38 165130
 387 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 394 S  8:52:48  1150.70 144.30 223.27 164320
 388 CHMIEL Robert           2  < 3> 426 S  8:53:36  1150.49 144.67 223.16 165210
 389 DRZEWIECKI R            7  <16> 398 -  8:54:43  1150.39 145.04 223.05 166480
 390 MORAWSKI Jan            7  44- 4- 4 S  8:54:28  1150.37 145.41 222.94 166190
 391 STABIK HENRYK          10  < 7> 410 S  8:57:28  1150.29 145.79 222.82 169630
 392 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 396 S  8:56:18  1150.17 146.16 222.71 168270
 392 MYDLAK Józef            2  < 7> 482 S  8:51:16  1150.17 146.16 222.71 162480
 394 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 402 S  8:52:52  1150.16 146.91 222.49 164320
 395 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 474 S  8:53:17  1150.10 147.28 222.38 164790
 396 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 419 S  8:56:20  1149.91 147.65 222.26 168270
 397 KWIOTEK Andrzej         2  < 7> 417 S  8:52:46  1149.71 148.02 222.15 164140
 398 DRZEWIECKI R            7  <17> 399 -  8:54:49  1149.59 148.40 222.04 166480
 399 DRZEWIECKI R            7  <18> 403 -  8:54:50  1149.46 148.77 221.93 166480
 400 POGORZAŁEK Alfred       7  42- 6- 6 S  8:56:17  1149.28 149.14 221.82 168120
 401 SZLACHTA Jan            2  <17> 467 -  8:53:04  1149.18 149.52 221.71 164410
 402 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 488 S  8:53:00  1149.09 149.89 221.59 164320
 403 DRZEWIECKI R            7  <19> 412 -  8:54:53  1149.06 150.26 221.48 166480
 404 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3> 427 S  8:53:43  1148.93 150.63 221.37 165120
 405 KOZAK KRZYSZTOF         7  <13> 420 -  8:56:20  1148.88 151.01 221.26 168120
 406 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 414 -  8:57:30  1148.81 151.38 221.15 169450
 407 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 415 -  8:56:06  1148.67 151.75 221.03 167820
 408 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 605 S  8:56:24  1148.36 152.13 220.92 168120
 409 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <35> 422 -  9:00:05  1148.30 152.50 220.81 172340
 410 STABIK HENRYK          10  < 8> 421 S  8:57:44  1148.22 152.87 220.70 169630
 411 BITTMANN Grzegorz       9  <13> 418 -  8:54:23  1148.12 153.24 220.59 165770
 412 DRZEWIECKI R            7  <20> 480 -  8:55:01  1148.01 153.62 220.47 166480
 413 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  32- 7- 7 S  8:55:34  1148.00 153.99 220.36 167110
 414 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 416 S  8:57:37  1147.91 154.36 220.25 169450
 415 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 443 S  8:56:13  1147.75 154.74 220.14 167820
 416 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 440 -  8:57:39  1147.65 155.11 220.03 169450
 417 KWIOTEK Andrzej         2  < 8> 522 S  8:53:02  1147.56 155.48 219.92 164140
 418 BITTMANN Grzegorz       9  <14> 508 -  8:54:29  1147.33 155.85 219.80 165770
 419 BEDNARZ Henryk          9  < 5> 435 S  8:56:41  1147.17 156.23 219.69 168270
 420 KOZAK KRZYSZTOF         7  <14> 425 -  8:56:34  1147.06 156.60 219.58 168120
 421 STABIK HENRYK          10  < 9> 501 -  8:57:53  1147.05 156.97 219.47 169630
 422 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <36> 469 S  9:00:15  1147.02 157.35 219.36 172340
 423 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 542 S  8:58:25  1146.77 157.72 219.24 170200
 424 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 432 S  8:54:03  1146.34 158.09 219.13 165130
 425 KOZAK KRZYSZTOF         7  <15> 430 -  8:56:41  1146.14 158.46 219.02 168120
 426 CHMIEL Robert           2  < 4> 470 S  8:54:12  1145.70 158.84 218.91 165210
 427 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4> 429 S  8:54:08  1145.61 159.21 218.80 165120
 428 NYCZ EDWARD             9  < 9> 479 S  8:55:45  1145.52 159.58 218.69 166960
 429 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5> 632 S  8:54:10  1145.34 159.96 218.57 165120
 430 KOZAK KRZYSZTOF         7  <16> 665 -  8:56:49  1145.10 160.33 218.46 168120
 431 FICEK Jan               9  < 3> 433 S  8:57:58  1144.45 160.70 218.35 169340
 432 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 465 -  8:54:18  1144.35 161.07 218.24 165130
 433 FICEK Jan               9  < 4> 492 S  8:57:59  1144.32 161.45 218.13 169340
 434 CYRA Andrzej           10  <11> 455 S  8:57:37  1144.18 161.82 218.01 168900
 434 BEDNARZ Henryk          9  < 6> 442 S  8:57:04  1144.18 161.82 218.01 168270
 436 RYŚ Henryk             10  < 2> 500 S  8:57:19  1144.00 162.57 217.79 168530
 437 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 445 -  8:58:17  1143.96 162.94 217.68 169630
 438 LAZAR MARIAN            8  < 2> 516 S  8:52:23  1143.88 163.31 217.57 162870
 439 DUDA Henryk            10  36- 4- 4 S  8:57:36  1143.83 163.68 217.45 168830
 440 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 473 S  8:58:10  1143.64 164.06 217.34 169450
 441 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 446 S  8:54:25  1143.57 164.43 217.23 165150
 442 BEDNARZ Henryk          9  < 7> 814 S  8:57:09  1143.53 164.80 217.12 168270
 443 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 468 S  8:56:49  1143.06 165.18 217.01 167820
 444 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 511 -  8:53:36  1143.04 165.55 216.90 164140
 445 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 448 -  8:58:26  1142.80 165.92 216.78 169630
 446 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 567 S  8:54:31  1142.78 166.29 216.67 165150
 447 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 453 S  8:56:11  1142.74 166.67 216.56 167050
 448 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 449 S  8:58:27  1142.67 167.04 216.45 169630
 448 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 452 -  8:58:27  1142.67 167.04 216.45 169630
 450 HOLEWA Edmund          10  < 9> 457 -  8:56:17  1142.58 167.79 216.22 167140
 451 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <38> 498 -  8:58:11  1142.50 168.16 216.11 169300
 452 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 454 S  8:58:29  1142.42 168.53 216.00 169630
 453 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13> 502 -  8:56:14  1142.35 168.90 215.89 167050
 454 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 477 S  8:58:30  1142.29 169.28 215.78 169630
 455 CYRA Andrzej           10  <12> 460 S  8:57:52  1142.25 169.65 215.67 168900
 456 TURCZYK Andrzej         9  <33> 463 -  8:57:24  1142.06 170.02 215.55 168340
 457 HOLEWA Edmund          10  <10> 478 -  8:56:22  1141.93 170.40 215.44 167140
 458 KOFEL Jan               9  < 3> 780 S  9:00:36  1141.77 170.77 215.33 171950
 459 SUJKA Bogdan            8  < 5> 536 S  8:54:18  1141.65 171.14 215.22 164740
 460 CYRA Andrzej           10  <13> 486 S  8:57:57  1141.60 171.51 215.11 168900
 461 WITKIEWICZ Marek        2  < 5> 555 S  8:52:38  1141.46 171.89 214.99 162810
 462 MORAWSKI Jan            7  < 2> 637 S  8:55:37  1141.28 172.26 214.88 166190
 463 TURCZYK Andrzej         9  <34> 526 -  8:57:31  1141.16 172.63 214.77 168340
 464 BRYŁKA EDMUND           7  < 2> 783 S  8:54:06  1141.15 173.01 214.66 164440
 465 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 476 S  8:54:44  1140.93 173.38 214.55 165130
 466 WIDERA Jan              7  < 2> 794 S  8:56:21  1140.83 173.75 214.43 166960
 467 SZLACHTA Jan            2  <18> 481 -  8:54:08  1140.68 174.12 214.32 164410
 468 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 497 S  8:57:08  1140.60 174.50 214.21 167820
 469 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <37> 472 S  9:01:07  1140.44 174.87 214.10 172340
 470 CHMIEL Robert           2  < 5> 736 S  8:54:52  1140.43 175.24 213.99 165210
 471 DUDA Henryk            10  < 2> 563 S  8:58:03  1140.36 175.62 213.88 168830
 472 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <38> 524 S  9:01:10  1140.07 175.99 213.76 172340
 473 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 487 -  8:58:39  1139.93 176.36 213.65 169450
 474 PISZCZEK Stanisław      8  <12> 475 S  8:54:34  1139.89 176.73 213.54 164790
 474 PISZCZEK Stanisław      8  <13> 537 S  8:54:34  1139.89 176.73 213.54 164790
 476 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 490 S  8:54:52  1139.88 177.48 213.32 165130
 477 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 545 -  8:58:50  1139.73 177.85 213.20 169630
 478 HOLEWA Edmund          10  <11> 491 S  8:56:40  1139.59 178.23 213.09 167140
 479 NYCZ EDWARD             9  <10> 553 S  8:56:32  1139.40 178.60 212.98 166960
 480 DRZEWIECKI R            7  <21> 485 -  8:56:07  1139.36 178.97 212.87 166480
 480 SZLACHTA Jan            2  <19> 573 -  8:54:18  1139.36 178.97 212.87 164410
 482 MYDLAK Józef            2  < 8> 494 S  8:52:37  1139.28 179.72 212.65 162480
 483 LACH Stanisław          7  35- 5- 5 S  8:53:27  1139.21 180.09 212.53 163420
 484 MENDRYS Andrzej         8  <10> 505 S  8:54:27  1139.15 180.46 212.42 164550
 485 DRZEWIECKI R            7  <22> 496 -  8:56:11  1138.84 180.84 212.31 166480
 486 CYRA Andrzej           10  <14> 493 -  8:58:19  1138.78 181.21 212.20 168900
 486 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 527 -  8:58:48  1138.78 181.21 212.20 169450
 488 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12> 514 -  8:54:19  1138.61 181.95 211.97 164320
 489 STABIK Gabriela        10  < 7> 627 S  8:58:59  1138.58 182.33 211.86 169630
 490 FIJOŁEK Mirosław        8  <23> 534 -  8:55:02  1138.57 182.70 211.75 165130
 491 HOLEWA Edmund          10  <12> 506 S  8:56:49  1138.43 183.07 211.64 167140
 492 FICEK Jan               9  < 5> 504 S  8:58:45  1138.42 183.45 211.53 169340
 493 CYRA Andrzej           10  <15> 499 -  8:58:23  1138.27 183.82 211.41 168900
 494 MYDLAK Józef            2  < 9> 572 S  8:52:45  1138.21 184.19 211.30 162480
 495 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 8> 507 S  8:52:46  1138.08 184.56 211.19 162480
 496 DRZEWIECKI R            7  <23> 518 -  8:56:17  1138.07 184.94 211.08 166480
 497 WIDUCH Dariusz          9  <10> 620 S  8:57:29  1137.89 185.31 210.97 167820
 498 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <39> 560 -  8:58:54  1137.01 185.68 210.86 169300
 499 CYRA Andrzej           10  <16> 561 -  8:58:33  1136.99 186.06 210.74 168900
 500 RYŚ Henryk             10  < 3> 512 S  8:58:15  1136.80 186.43 210.63 168530
 501 STABIK HENRYK          10  <10> 509 S  8:59:14  1136.68 186.80 210.52 169630
 502 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <14> 503 S  8:56:58  1136.65 187.17 210.41 167050
 503 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <15> 510 S  8:57:00  1136.39 187.55 210.30 167050
 504 FICEK Jan               9  < 6> 639 -  8:59:01  1136.38 187.92 210.18 169340
 505 MENDRYS Andrzej         8  <11> 519 S  8:54:49  1136.26 188.29 210.07 164550
 506 HOLEWA Edmund          10  <13> 528 S  8:57:06  1136.23 188.67 209.96 167140
 507 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 9> 577 S  8:53:00  1136.22 189.04 209.85 162480
 508 BITTMANN Grzegorz       9  <15> 576 -  8:55:54  1136.19 189.41 209.74 165770
 509 STABIK HENRYK          10  <11> 617 S  8:59:18  1136.17 189.78 209.62 169630
 510 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <16> 582 S  8:57:02  1136.14 190.16 209.51 167050
 511 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 520 -  8:54:30  1135.92 190.53 209.40 164140
 512 RYŚ Henryk             10  < 4> 521 -  8:58:22  1135.90 190.90 209.29 168530
 512 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2> 517 S  8:57:07  1135.90 190.90 209.29 167110
 514 GAWEŁCZYK-RUS           2  <13> 660 -  8:54:40  1135.85 191.65 209.07 164320
 515 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 550 S  8:56:18  1135.82 192.02 208.95 166170
 516 LAZAR MARIAN            8  < 3> 648 S  8:53:24  1135.77 192.39 208.84 162870
 516 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 547 S  8:57:08  1135.77 192.39 208.84 167110
 518 DRZEWIECKI R            7  <24> 558 -  8:56:35  1135.74 193.14 208.62 166480
 519 MENDRYS Andrzej         8  <12> 523 S  8:54:54  1135.61 193.51 208.51 164550
 520 MACIEJA Zygmunt         2  <15> 533 S  8:54:33  1135.52 193.89 208.39 164140
 520 RYŚ Henryk             10  < 5> 546 -  8:58:25  1135.52 193.89 208.39 168530
 522 KWIOTEK Andrzej         2  < 9> 557 S  8:54:37  1135.00 194.63 208.17 164140
 523 MENDRYS Andrzej         8  <13> 529 S  8:54:59  1134.96 195.00 208.06 164550
 524 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <39> 535 S  9:01:51  1134.94 195.38 207.95 172340
 525 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  29- 2- 2 S  8:59:03  1134.92 195.75 207.84 169160
 526 TURCZYK Andrzej         9  <35> 530 -  8:58:20  1134.88 196.12 207.72 168340
 527 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 539 S  8:59:19  1134.84 196.50 207.61 169450
 528 HOLEWA Edmund          10  <14> 554 -  8:57:17  1134.82 196.87 207.50 167140
 529 MENDRYS Andrzej         8  <14> 556 S  8:55:01  1134.70 197.24 207.39 164550
 530 TURCZYK Andrzej         9  <36> 645 -  8:58:22  1134.62 197.61 207.28 168340
 531 LACH Stanisław          7  < 2> 559 S  8:54:02  1134.60 197.99 207.16 163420
 532 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 626 S  8:55:33  1134.46 198.36 207.05 165120
 533 MACIEJA Zygmunt         2  <16> 566 -  8:54:42  1134.35 198.73 206.94 164140
 534 FIJOŁEK Mirosław        8  <24> 543 S  8:55:35  1134.26 199.11 206.83 165130
 535 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <40> 540 S  9:01:57  1134.19 199.48 206.72 172340
 536 SUJKA Bogdan            8  < 6> 541 S  8:55:15  1134.18 199.85 206.60 164740
 537 PISZCZEK Stanisław      8  <14> 551 S  8:55:20  1133.88 200.22 206.49 164790
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 538 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 595 S  8:54:59  1133.85        206.38 164390
 539 PAJĄK Gotfryd          10  <44> 552 S  8:59:27  1133.82        206.27 169450
 539 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <41> 544 -  9:02:00  1133.82        206.27 172340
 541 SUJKA Bogdan            8  < 7> 586 S  8:55:18  1133.79        206.05 164740
 541 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 698 S  9:00:07  1133.79        206.05 170200
 543 FIJOŁEK Mirosław        8  <25> 618 S  8:55:39  1133.75        205.82 165130
 544 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <42> 548 S  9:02:01  1133.69        205.71 172340
 545 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 579 -  8:59:38  1133.64        205.60 169630
 546 RYŚ Henryk             10  < 6> 584 S  8:58:41  1133.48        205.49 168530
 547 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 549 S  8:57:30  1132.95        205.37 167110
 548 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <43> 606 S  9:02:08  1132.82        205.26 172340
 548 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5> 723 S  8:57:31  1132.82        205.26 167110
 550 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 588 S  8:56:42  1132.72        205.04 166170
 551 PISZCZEK Stanisław      8  <15> 610 S  8:55:29  1132.71        204.93 164790
 552 PAJĄK Gotfryd          10  <45> 636 -  8:59:36  1132.69        204.82 169450
 553 NYCZ EDWARD             9  <11> 564 S  8:57:25  1132.57        204.70 166960
 554 HOLEWA Edmund          10  <15> 569 S  8:57:35  1132.51        204.59 167140
 555 WITKIEWICZ Marek        2  < 6> 630 S  8:53:47  1132.33        204.48 162810
 556 MENDRYS Andrzej         8  <15> 597 S  8:55:20  1132.23        204.37 164550
 557 KWIOTEK Andrzej         2  <10> 662 S  8:54:59  1132.13        204.26 164140
 558 DRZEWIECKI R            7  <25> 562 -  8:57:04  1132.00        204.14 166480
 559 LACH Stanisław          7  < 3> 823 S  8:54:23  1131.85        204.03 163420
 560 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <40> 659 -  8:59:35  1131.81        203.92 169300
 561 CYRA Andrzej           10  <17> 593 S  8:59:14  1131.78        203.81 168900
 562 DRZEWIECKI R            7  <26> 565 -  8:57:06  1131.75        203.70 166480
 563 DUDA Henryk            10  < 3> 720 S  8:59:12  1131.57        203.58 168830
 564 NYCZ EDWARD             9  <12> 578 -  8:57:33  1131.55        203.47 166960
 565 DRZEWIECKI R            7  <27> 568 -  8:57:08  1131.49        203.36 166480
 566 MACIEJA Zygmunt         2  <17> 592 S  8:55:04  1131.48        203.25 164140
 567 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 589 S  8:55:58  1131.42        203.14 165150
 568 DRZEWIECKI R            7  <28> 570 -  8:57:09  1131.36        203.03 166480
 569 HOLEWA Edmund          10  <16> 663 -  8:57:45  1131.24        202.91 167140
 570 DRZEWIECKI R            7  <29> 575 -  8:57:10  1131.23        202.80 166480
 571 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 691 -  8:59:56  1131.10        202.69 169590
 572 MYDLAK Józef            2  <10> 594 S  8:53:39  1131.08        202.58 162480
 573 SZLACHTA Jan            2  <20> 581 -  8:55:25  1130.61        202.47 164410
 573 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 580 S  8:53:58  1130.61        202.47 162770
 575 DRZEWIECKI R            7  <30> 590 -  8:57:15  1130.59        202.24 166480
 576 BITTMANN Grzegorz       9  <16> 591 -  8:56:38  1130.51        202.13 165770
 577 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <10> 587 S  8:53:44  1130.43        202.02 162480
 578 NYCZ EDWARD             9  <13> 616 -  8:57:42  1130.40        201.91 166960
 579 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 596 -  9:00:04  1130.36        201.79 169630
 580 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 758 S  8:54:00  1130.35        201.68 162770
 581 SZLACHTA Jan            2  <21> 583 -  8:55:28  1130.22        201.57 164410
 582 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <17> 621 -  8:57:50  1129.99        201.46 167050
 583 SZLACHTA Jan            2  <22> 585 -  8:55:30  1129.97        201.35 164410
 584 RYŚ Henryk             10  < 7> 699 -  8:59:10  1129.81        201.24 168530
 585 SZLACHTA Jan            2  <23> 642 -  8:55:32  1129.71        201.12 164410
 586 SUJKA Bogdan            8  < 8> 601 S  8:55:50  1129.65        201.01 164740
 587 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <11> 695 S  8:53:50  1129.64        200.90 162480
 588 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9> 649 S  8:57:07  1129.51        200.79 166170
 589 TARGOSZ Władysław       8  <10> 598 S  8:56:13  1129.49        200.68 165150
 590 DRZEWIECKI R            7  <31> 647 -  8:57:24  1129.44        200.56 166480
 591 BITTMANN Grzegorz       9  <17> 664 -  8:56:47  1129.35        200.45 165770
 592 MACIEJA Zygmunt         2  <18> 600 S  8:55:21  1129.27        200.34 164140
 593 CYRA Andrzej           10  <18> 599 S  8:59:34  1129.26        200.23 168900
 594 MYDLAK Józef            2  <11> 612 S  8:53:53  1129.25        200.12 162480
 595 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 614 S  8:55:36  1129.05        200.01 164390
 596 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 602 -  9:00:17  1128.73        199.89 169630
 596 MENDRYS Andrzej         8  <16> 603 S  8:55:47  1128.73        199.89 164550
 598 TARGOSZ Władysław       8  <11> 607 S  8:56:19  1128.72        199.67 165150
 599 CYRA Andrzej           10  <19> 619 -  8:59:39  1128.63        199.56 168900
 600 MACIEJA Zygmunt         2  <19> 604 S  8:55:28  1128.37        199.45 164140
 601 SUJKA Bogdan            8  < 9> 679 S  8:56:00  1128.36        199.33 164740
 602 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 608 -  9:00:21  1128.23        199.22 169630
 603 MENDRYS Andrzej         8  <17> 737 S  8:55:51  1128.21        199.11 164550
 604 MACIEJA Zygmunt         2  <20> 613 S  8:55:31  1127.98        199.00 164140
 605 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 611 S  8:59:06  1127.57        198.89 168120
 606 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <44> 625 -  9:02:52  1127.39        198.77 172340
 607 TARGOSZ Władysław       8  <12> 609 -  8:56:30  1127.30        198.66 165150
 608 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 669 -  9:00:30  1127.11        198.55 169630
 609 TARGOSZ Władysław       8  <13> 631 -  8:56:32  1127.05        198.44 165150
 610 PISZCZEK Stanisław      8  <16> 851 S  8:56:13  1127.03        198.33 164790
 611 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 771 S  8:59:11  1126.94        198.22 168120
 612 MYDLAK Józef            2  <12> 681 -  8:54:12  1126.77        198.10 162480
 613 MACIEJA Zygmunt         2  <21> 615 S  8:55:42  1126.56        197.99 164140
 614 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 622 S  8:55:57  1126.34        197.88 164390
 615 MACIEJA Zygmunt         2  <22> 715 S  8:55:45  1126.18        197.77 164140
 616 NYCZ EDWARD             9  <14> 692 -  8:58:17  1125.95        197.66 166960
 617 STABIK HENRYK          10  <12> 682 S  9:00:40  1125.86        197.54 169630
 618 FIJOŁEK Mirosław        8  <26> 655 S  8:56:41  1125.76        197.43 165130
 619 CYRA Andrzej           10  <20> 624 S  9:00:05  1125.38        197.32 168900
 620 WIDUCH Dariusz          9  <11> 733 S  8:59:08  1125.30        197.21 167820
 620 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <18> 623 -  8:58:27  1125.30        197.21 167050
 622 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10> 670 S  8:56:07  1125.06        196.99 164390
 623 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <19> 635 -  8:58:29  1125.04        196.87 167050
 624 CYRA Andrzej           10  <21> 629 S  9:00:09  1124.88        196.76 168900
 625 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <45> 754 S  9:03:14  1124.69        196.65 172340
 626 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 700 S  8:56:51  1124.41        196.54 165120
 627 STABIK Gabriela        10  < 8> 634 S  9:00:52  1124.37        196.43 169630
 628 MROWIŃSKI Ryszard       7   9- 3- 3 S  8:57:09  1124.30        196.31 165440
 629 CYRA Andrzej           10  <22> 633 S  9:00:16  1124.00        196.20 168900
 630 WITKIEWICZ Marek        2  < 7> 841 S  8:54:51  1123.99        196.09 162810
 631 TARGOSZ Władysław       8  <14> 683 -  8:56:56  1123.98        195.98 165150
 632 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6> 701 S  8:56:55  1123.90        195.87 165120
 633 CYRA Andrzej           10  <23> 643 -  9:00:17  1123.88        195.75 168900
 634 STABIK Gabriela        10  < 9> 638 S  9:00:56  1123.87        195.64 169630
 635 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <20> 702 -  8:58:40  1123.66        195.53 167050
 636 PAJĄK Gotfryd          10  <46> 640 -  9:00:50  1123.43        195.42 169450
 637 MORAWSKI Jan            7  < 3> 641 S  8:57:57  1123.29        195.31 166190
 638 STABIK Gabriela        10  <10> 689 S  9:01:01  1123.25        195.20 169630
 639 FICEK Jan               9  < 7> 661 S  9:00:46  1123.19        195.08 169340
 640 PAJĄK Gotfryd          10  <47> 644 S  9:00:52  1123.18        194.97 169450
 641 MORAWSKI Jan            7  < 4>---- S  8:57:58  1123.16        194.86 166190
 642 SZLACHTA Jan            2  <24> 646 -  8:56:23  1123.15        194.75 164410
 643 CYRA Andrzej           10  <24> 656 -  9:00:23  1123.13        194.64 168900
 644 PAJĄK Gotfryd          10  <48> 651 -  9:00:53  1123.05        194.52 169450
 645 TURCZYK Andrzej         9  <37> 654 -  8:59:57  1122.64        194.41 168340
 645 SZLACHTA Jan            2  <25> 650 -  8:56:27  1122.64        194.41 164410
 647 DRZEWIECKI R            7  <32> 652 -  8:58:18  1122.59        194.19 166480
 648 LAZAR MARIAN            8  < 4> 871 S  8:55:10  1121.95        194.08 162870
 649 TEODORCZYK Zdzisław     9  <10> 763 S  8:58:08  1121.76        193.96 166170
 650 SZLACHTA Jan            2  <26> 711 -  8:56:34  1121.74        193.85 164410
 651 PAJĄK Gotfryd          10  <49> 812 -  9:01:05  1121.57        193.74 169450
 652 DRZEWIECKI R            7  <33> 675 -  8:58:27  1121.46        193.63 166480
 653 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 724 S  8:56:11  1121.40        193.52 163930
 654 TURCZYK Andrzej         9  <38> 671 -  9:00:07  1121.39        193.41 168340
 655 FIJOŁEK Mirosław        8  <27> 658 S  8:57:16  1121.30        193.29 165130
 656 CYRA Andrzej           10  <25> 657 S  9:00:38  1121.27        193.18 168900
 656 CYRA Andrzej           10  <26> 684 S  9:00:38  1121.27        193.18 168900
 658 FIJOŁEK Mirosław        8  <28> 693 S  8:57:17  1121.17        192.96 165130
 659 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <41> 674 -  9:01:01  1121.07        192.85 169300
 660 GAWEŁCZYK-RUS           2  <14> 668 -  8:56:39  1120.49        192.73 164320
 661 FICEK Jan               9  < 8>---- S  9:01:09  1120.34        192.62 169340
 662 KWIOTEK Andrzej         2  <11> 666 S  8:56:32  1120.15        192.51 164140
 663 HOLEWA Edmund          10  <17> 667 -  8:59:13  1120.12        192.40 167140
 664 BITTMANN Grzegorz       9  <18> 706 -  8:58:00  1120.07        192.29 165770
 665 KOZAK KRZYSZTOF         7  <17> 676 -  9:00:06  1120.05        192.18 168120
 666 KWIOTEK Andrzej         2  <12> 672 -  8:56:35  1119.77        192.06 164140
 667 HOLEWA Edmund          10  <18> 685 -  8:59:17  1119.62        191.95 167140
 668 GAWEŁCZYK-RUS           2  <15> 673 -  8:56:46  1119.60        191.84 164320
 669 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 677 -  9:01:31  1119.55        191.73 169630
 670 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <11> 680 S  8:56:51  1119.44        191.62 164390
 671 TURCZYK Andrzej         9  <39> 678 -  9:00:23  1119.41        191.50 168340
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 672 KWIOTEK Andrzej         2  <13> 688 -  8:56:38  1119.39        191.39 164140
 673 GAWEŁCZYK-RUS           2  <16> 686 -  8:56:48  1119.35        191.28 164320
 674 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <42> 717 -  9:01:16  1119.22        191.17 169300
 675 DRZEWIECKI R            7  <34> 742 -  8:58:46  1119.07        191.06 166480
 676 KOZAK KRZYSZTOF         7  <18> 802 -  9:00:14  1119.06        190.94 168120
 677 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 709 -  9:01:35  1119.05        190.83 169630
 678 TURCZYK Andrzej         9  <40> 788 -  9:00:26  1119.03        190.72 168340
 678 SUJKA Bogdan            8  <10> 740 S  8:57:13  1119.03        190.72 164740
 680 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <12> 735 -  8:56:55  1118.93        190.50 164390
 681 MYDLAK Józef            2  <13> 752 -  8:55:13  1118.88        190.39 162480
 682 STABIK HENRYK          10  <13> 687 S  9:01:37  1118.81        190.27 169630
 683 TARGOSZ Władysław       8  <15> 834 -  8:57:37  1118.78        190.16 165150
 684 CYRA Andrzej           10  <27> 690 S  9:00:59  1118.67        190.05 168900
 685 HOLEWA Edmund          10  <19> 729 -  8:59:25  1118.62        189.94 167140
 686 GAWEŁCZYK-RUS           2  <17> 708 -  8:56:54  1118.58        189.83 164320
 687 STABIK HENRYK          10  <14> 694 S  9:01:39  1118.56        189.71 169630
 688 KWIOTEK Andrzej         2  <14> 703 -  8:56:46  1118.37        189.60 164140
 689 STABIK Gabriela        10  <11> 707 S  9:01:42  1118.19        189.49 169630
 690 CYRA Andrzej           10  <28> 697 -  9:01:03  1118.17        189.38 168900
 691 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 712 S  9:01:41  1118.05        189.27 169590
 692 NYCZ EDWARD             9  <15> 791 -  8:59:22  1117.79        189.16 166960
 693 FIJOŁEK Mirosław        8  <29> 705 S  8:57:44  1117.76        189.04 165130
 694 STABIK HENRYK          10  <15> 696 -  9:01:46  1117.70        188.93 169630
 695 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <12> 767 -  8:55:24  1117.47        188.82 162480
 696 STABIK HENRYK          10  <16> 716 -  9:01:48  1117.46        188.71 169630
 697 CYRA Andrzej           10  <29> 744 S  9:01:09  1117.43        188.60 168900
 698 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 704 S  9:02:19  1117.41        188.48 170200
 699 RYŚ Henryk             10  < 8> 726 S  9:00:50  1117.33        188.37 168530
 700 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5>---- S  8:57:47  1117.31        188.26 165120
 701 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 7> 810 S  8:57:48  1117.19        188.15 165120
 702 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <21> 728 -  8:59:32  1117.14        188.04 167050
 703 KWIOTEK Andrzej         2  <15> 761 -  8:56:57  1116.98        187.92 164140
 704 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5>---- S  9:02:24  1116.80        187.81 170200
 705 FIJOŁEK Mirosław        8  <30> 768 S  8:57:52  1116.75        187.70 165130
 706 BITTMANN Grzegorz       9  <19> 861 -  8:58:27  1116.67        187.59 165770
 707 STABIK Gabriela        10  <12> 741 -  9:01:55  1116.60        187.48 169630
 708 GAWEŁCZYK-RUS           2  <18> 710 -  8:57:11  1116.43        187.37 164320
 709 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 714 -  9:01:58  1116.23        187.25 169630
 710 GAWEŁCZYK-RUS           2  <19> 713 -  8:57:13  1116.18        187.14 164320
 711 SZLACHTA Jan            2  <27> 719 -  8:57:19  1116.03        187.03 164410
 712 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 757 S  9:01:58  1115.97        186.92 169590
 713 GAWEŁCZYK-RUS           2  <20> 734 -  8:57:15  1115.93        186.81 164320
 714 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 718 -  9:02:01  1115.86        186.69 169630
 715 MACIEJA Zygmunt         2  <23> 725 S  8:57:06  1115.84        186.58 164140
 716 STABIK HENRYK          10  <17> 721 -  9:02:02  1115.74        186.47 169630
 717 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <43> 750 -  9:01:45  1115.65        186.36 169300
 718 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 722 -  9:02:03  1115.62        186.25 169630
 719 SZLACHTA Jan            2  <28> 809 -  8:57:23  1115.53        186.13 164410
 720 DUDA Henryk            10  < 4>---- S  9:01:21  1115.49        186.02 168830
 721 STABIK HENRYK          10  <18> 748 -  9:02:05  1115.38        185.91 169630
 721 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 795 -  9:02:05  1115.38        185.91 169630
 723 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 6> 832 S  8:59:51  1115.18        185.69 167110
 724 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 811 S  8:57:03  1114.79        185.58 163930
 725 MACIEJA Zygmunt         2  <24> 746 S  8:57:17  1114.45        185.46 164140
 726 RYŚ Henryk             10  < 9> 730 S  9:01:14  1114.37        185.35 168530
 727 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 849 S  8:58:28  1114.32        185.24 165440
 728 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <22> 731 -  8:59:55  1114.29        185.13 167050
 729 HOLEWA Edmund          10  <20> 872 S  9:00:01  1114.14        185.02 167140
 730 RYŚ Henryk             10  <10> 772 -  9:01:16  1114.13        184.90 168530
 731 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <23> 732 -  8:59:57  1114.04        184.79 167050
 731 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <24> 738 -  8:59:57  1114.04        184.79 167050
 733 WIDUCH Dariusz          9  <12> 835 S  9:00:39  1113.97        184.57 167820
 734 GAWEŁCZYK-RUS           2  <21>---- -  8:57:33  1113.66        184.46 164320
 735 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <13> 745 S  8:57:37  1113.63        184.35 164390
 736 CHMIEL Robert           2  < 6> 785 S  8:58:22  1113.53        184.23 165210
 737 MENDRYS Andrzej         8  <18> 760 S  8:57:47  1113.45        184.12 164550
 738 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <25> 743 -  9:00:02  1113.42        184.01 167050
 739 STARCZYNOWSKI Jan       8  28- 1- 1 S  8:57:54  1113.39        183.90 164670
 740 SUJKA Bogdan            8  <11> 822 S  8:57:58  1113.36        183.79 164740
 741 STABIK Gabriela        10  <13> 800 -  9:02:22  1113.30        183.67 169630
 742 DRZEWIECKI R            7  <35> 801 -  8:59:33  1113.21        183.56 166480
 743 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <26> 787 -  9:00:05  1113.05        183.45 167050
 744 CYRA Andrzej           10  <30> 747 -  9:01:45  1113.02        183.34 168900
 745 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <14> 824 -  8:57:42  1113.00        183.23 164390
 746 MACIEJA Zygmunt         2  <25> 755 S  8:57:31  1112.69        183.11 164140
 747 CYRA Andrzej           10  <31> 751 -  9:01:49  1112.53        183.00 168900
 748 STABIK HENRYK          10  <19> 777 -  9:02:30  1112.33        182.89 169630
 749 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2>---- S  9:02:05  1112.29        182.78 169160
 750 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <44> 784 -  9:02:13  1112.23        182.67 169300
 751 CYRA Andrzej           10  <32> 753 S  9:01:52  1112.16        182.56 168900
 752 MYDLAK Józef            2  <14> 781 -  8:56:06  1112.12        182.44 162480
 753 CYRA Andrzej           10  <33> 762 -  9:01:53  1112.04        182.33 168900
 754 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <46> 756 -  9:04:59  1111.99        182.22 172340
 755 MACIEJA Zygmunt         2  <26> 845 S  8:57:37  1111.93        182.11 164140
 756 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <47> 759 -  9:05:01  1111.75        182.00 172340
 757 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 773 S  9:02:33  1111.70        181.88 169590
 758 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 789 S  8:56:25  1111.69        181.77 162770
 759 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <48> 770 S  9:05:04  1111.39        181.66 172340
 760 MENDRYS Andrzej         8  <19> 828 S  8:58:04  1111.32        181.55 164550
 761 KWIOTEK Andrzej         2  <16> 765 -  8:57:42  1111.31        181.44 164140
 761 CYRA Andrzej           10  <34> 764 S  9:01:59  1111.31        181.44 168900
 763 TEODORCZYK Zdzisław     9  <11> 833 S  8:59:32  1111.26        181.21 166170
 764 CYRA Andrzej           10  <35> 769 -  9:02:00  1111.18        181.10 168900
 765 KWIOTEK Andrzej         2  <17> 766 -  8:57:46  1110.81        180.99 164140
 766 KWIOTEK Andrzej         2  <18> 776 -  8:57:49  1110.43        180.88 164140
 767 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <13> 804 -  8:56:20  1110.34        180.77 162480
 768 FIJOŁEK Mirosław        8  <31> 778 S  8:58:44  1110.24        180.65 165130
 769 CYRA Andrzej           10  <36> 774 S  9:02:08  1110.21        180.54 168900
 770 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <49> 775 -  9:05:14  1110.20        180.43 172340
 771 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 779 S  9:01:26  1110.19        180.32 168120
 772 RYŚ Henryk             10  <11> 798 S  9:01:49  1110.09        180.21 168530
 773 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 790 S  9:02:47  1110.00        180.09 169590
 774 CYRA Andrzej           10  <37> 820 -  9:02:10  1109.97        179.98 168900
 775 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <50> 786 S  9:05:17  1109.84        179.87 172340
 776 KWIOTEK Andrzej         2  <19> 782 -  8:57:54  1109.80        179.76 164140
 777 STABIK HENRYK          10  <20> 808 -  9:02:51  1109.78        179.65 169630
 778 FIJOŁEK Mirosław        8  <32> 844 S  8:58:48  1109.74        179.54 165130
 779 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6>---- S  9:01:30  1109.70        179.42 168120
 780 KOFEL Jan               9  < 4> 888 S  9:04:59  1109.47        179.31 171950
 781 MYDLAK Józef            2  <15> 837 -  8:56:27  1109.46        179.20 162480
 782 KWIOTEK Andrzej         2  <20>---- -  8:57:57  1109.43        179.09 164140
 783 BRYŁKA EDMUND           7  < 3>---- S  8:58:14  1109.33        178.98 164440
 784 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <45> 838 -  9:02:37  1109.32        178.86 169300
 785 CHMIEL Robert           2  < 7>---- S  8:58:56  1109.29        178.75 165210
 786 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <51> 843 -  9:05:22  1109.25        178.64 172340
 787 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <27> 799 -  9:00:37  1109.11        178.53 167050
 788 TURCZYK Andrzej         9  <41> 792 -  9:01:47  1109.08        178.42 168340
 789 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 797 S  8:56:46  1109.04        178.30 162770
 789 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 793 S  9:02:55  1109.04        178.30 169590
 791 NYCZ EDWARD             9  <16> 885 -  9:00:33  1109.00        178.08 166960
 792 TURCZYK Andrzej         9  <42> 796 -  9:01:49  1108.84        177.97 168340
 793 PUDEŁKO Józef          10  <10> 850 S  9:02:57  1108.79        177.86 169590
 794 WIDERA Jan              7  < 3> 853 S  9:00:35  1108.76        177.75 166960
 795 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31>---- -  9:03:00  1108.69        177.63 169630
 796 TURCZYK Andrzej         9  <43> 806 -  9:01:51  1108.59        177.52 168340
 797 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 859 S  8:56:51  1108.41        177.41 162770
 798 RYŚ Henryk             10  <12> 892 S  9:02:03  1108.39        177.30 168530
 799 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <28> 858 -  9:00:43  1108.37        177.19 167050
 800 STABIK Gabriela        10  <14> 803 -  9:03:04  1108.21        177.07 169630
 801 DRZEWIECKI R            7  <36> 805 -  9:00:15  1108.02        176.96 166480
 802 KOZAK KRZYSZTOF         7  <19> 826 -  9:01:44  1108.00        176.85 168120
 803 STABIK Gabriela        10  <15> 864 -  9:03:07  1107.85        176.74 169630
 804 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <14> 847 -  8:56:40  1107.82        176.63 162480
 805 DRZEWIECKI R            7  <37> 807 -  9:00:17  1107.77        176.52 166480
 806 TURCZYK Andrzej         9  <44> 813 -  9:01:58  1107.74        176.40 168340
 807 DRZEWIECKI R            7  <38> 874 -  9:00:18  1107.65        176.29 166480
 808 STABIK HENRYK          10  <21> 827 -  9:03:09  1107.61        176.18 169630
 809 SZLACHTA Jan            2  <29> 836 -  8:58:27  1107.51        176.07 164410
 810 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 8> 818 S  8:59:06  1107.44        175.96 165120
 811 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6>---- S  8:58:02  1107.39        175.84 163930
 812 PAJĄK Gotfryd          10  <50> 815 S  9:03:02  1107.28        175.73 169450
 813 TURCZYK Andrzej         9  <45>---- -  9:02:02  1107.26        175.62 168340
 814 BEDNARZ Henryk          9  < 8> 821 S  9:02:01  1106.92        175.51 168270
 815 PAJĄK Gotfryd          10  <51> 816 S  9:03:05  1106.91        175.40 169450
 815 PAJĄK Gotfryd          10  <52> 817 S  9:03:05  1106.91        175.40 169450
 817 PAJĄK Gotfryd          10  <53> 825 -  9:03:06  1106.79        175.17 169450
 818 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 9> 819 S  8:59:12  1106.70        175.06 165120
 819 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <10>---- S  8:59:13  1106.58        174.95 165120
 820 CYRA Andrzej           10  <38> 839 -  9:02:38  1106.57        174.84 168900
 821 BEDNARZ Henryk          9  < 9>---- S  9:02:04  1106.55        174.73 168270
 822 SUJKA Bogdan            8  <12> 829 S  8:58:54  1106.38        174.61 164740
 823 LACH Stanisław          7  < 4> 881 S  8:57:43  1106.31        174.50 163420
 824 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <15>---- -  8:58:36  1106.26        174.39 164390
 825 PAJĄK Gotfryd          10  <54> 873 -  9:03:11  1106.19        174.28 169450
 826 KOZAK KRZYSZTOF         7  <20> 862 -  9:01:59  1106.17        174.17 168120
 827 STABIK HENRYK          10  <22> 830 -  9:03:23  1105.92        174.05 169630
 828 MENDRYS Andrzej         8  <20> 831 S  8:58:49  1105.72        173.94 164550
 829 SUJKA Bogdan            8  <13>---- S  8:59:01  1105.51        173.83 164740
 830 STABIK HENRYK          10  <23> 842 -  9:03:27  1105.44        173.72 169630
 831 MENDRYS Andrzej         8  <21>---- S  8:58:53  1105.23        173.61 164550
 831 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 7>---- S  9:01:12  1105.23        173.61 167110
 833 TEODORCZYK Zdzisław     9  <12> 869 -  9:00:22  1105.10        173.38 166170
 834 TARGOSZ Władysław       8  <16> 866 -  8:59:29  1104.81        173.27 165150
 835 WIDUCH Dariusz          9  <13>---- S  9:01:57  1104.44        173.16 167820
 836 SZLACHTA Jan            2  <30> 840 -  8:58:53  1104.29        173.05 164410
 837 MYDLAK Józef            2  <16> 856 -  8:57:09  1104.18        172.94 162480
 838 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <46> 848 -  9:03:21  1104.01        172.82 169300
 839 CYRA Andrzej           10  <39> 854 S  9:03:02  1103.68        172.71 168900
 840 SZLACHTA Jan            2  <31>---- -  8:58:58  1103.67        172.60 164410
 841 WITKIEWICZ Marek        2  < 8>---- S  8:57:32  1103.55        172.49 162810
 842 STABIK HENRYK          10  <24> 865 -  9:03:43  1103.52        172.38 169630
 843 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <52> 857 S  9:06:12  1103.33        172.26 172340
 844 FIJOŁEK Mirosław        8  <33> 846 S  8:59:40  1103.32        172.15 165130
 845 MACIEJA Zygmunt         2  <27> 867 S  8:58:47  1103.22        172.04 164140
 846 FIJOŁEK Mirosław        8  <34> 852 S  8:59:41  1103.20        171.93 165130
 847 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <15> 878 -  8:57:17  1103.18        171.82 162480
 848 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <47>---- -  9:03:28  1103.17        171.71 169300
 849 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3>---- S  8:59:59  1103.06        171.59 165440
 850 PUDEŁKO Józef          10  <11> 880 S  9:03:45  1103.02        171.48 169590
 851 PISZCZEK Stanisław      8  <17>---- S  8:59:25  1102.89        171.37 164790
 852 FIJOŁEK Mirosław        8  <35>---- S  8:59:44  1102.83        171.26 165130
 853 WIDERA Jan              7  < 4>---- S  9:01:26  1102.53        171.15 166960
 854 CYRA Andrzej           10  <40> 855 S  9:03:13  1102.36        171.03 168900
 855 CYRA Andrzej           10  <41> 887 S  9:03:15  1102.12        170.92 168900
 856 MYDLAK Józef            2  <17> 876 -  8:57:27  1101.93        170.81 162480
 857 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <53> 882 S  9:06:25  1101.80        170.70 172340
 858 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <29> 860 -  9:01:37  1101.79        170.59 167050
 859 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7>---- S  8:57:44  1101.78        170.47 162770
 860 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <30>---- -  9:01:38  1101.67        170.36 167050
 861 BITTMANN Grzegorz       9  <20> 891 -  9:00:29  1101.58        170.25 165770
 862 KOZAK KRZYSZTOF         7  <21> 863 -  9:02:38  1101.46        170.14 168120
 863 KOZAK KRZYSZTOF         7  <22>---- -  9:02:39  1101.34        170.03 168120
 864 STABIK Gabriela        10  <16> 868 -  9:04:03  1101.14        169.92 169630
 864 STABIK HENRYK          10  <25>---- -  9:04:03  1101.14        169.92 169630
 866 TARGOSZ Władysław       8  <17> 870 -  8:59:59  1101.12        169.69 165150
 866 MACIEJA Zygmunt         2  <28> 890 -  8:59:04  1101.12        169.69 164140
 868 STABIK Gabriela        10  <17>---- -  9:04:05  1100.90        169.47 169630
 869 TEODORCZYK Zdzisław     9  <13> 879 -  9:00:57  1100.83        169.36 166170
 870 TARGOSZ Władysław       8  <18> 889 -  9:00:02  1100.76        169.24 165150
 871 LAZAR MARIAN            8  < 5>---- S  8:57:58  1100.72        169.13 162870
 872 HOLEWA Edmund          10  <21> 877 S  9:01:52  1100.57        169.02 167140
 873 PAJĄK Gotfryd          10  <55> 875 -  9:03:58  1100.56        168.91 169450
 874 DRZEWIECKI R            7  <39>---- -  9:01:18  1100.33        168.80 166480
 875 PAJĄK Gotfryd          10  <56>---- S  9:04:00  1100.32        168.69 169450
 875 MYDLAK Józef            2  <18> 884 -  8:57:40  1100.32        168.69 162480
 877 HOLEWA Edmund          10  <22>---- S  9:01:56  1100.09        168.46 167140
 878 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <16>---- -  8:57:43  1099.94        168.35 162480
 879 TEODORCZYK Zdzisław     9  <14>---- -  9:01:05  1099.86        168.24 166170
 880 PUDEŁKO Józef          10  <12> 883 S  9:04:12  1099.81        168.13 169590
 881 LACH Stanisław          7  < 5>---- S  8:58:37  1099.61        168.01 163420
 882 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <54>---- S  9:06:44  1099.57        167.90 172340
 882 PUDEŁKO Józef          10  <13>---- -  9:04:14  1099.57        167.90 169590
 884 MYDLAK Józef            2  <19> 886 -  8:57:48  1099.32        167.68 162480
 885 NYCZ EDWARD             9  <17>---- -  9:01:53  1099.27        167.57 166960
 886 MYDLAK Józef            2  <20>---- -  8:57:49  1099.20        167.45 162480
 887 CYRA Andrzej           10  <42>---- S  9:03:40  1099.13        167.34 168900
 888 KOFEL Jan               9  < 5>---- S  9:06:29  1098.84        167.23 171950
 889 TARGOSZ Władysław       8  <19> 893 -  9:00:18  1098.80        167.12 165150
 890 MACIEJA Zygmunt         2  <29>---- -  8:59:23  1098.78        167.01 164140
 891 BITTMANN Grzegorz       9  <21> 894 -  9:00:53  1098.66        166.90 165770
 892 RYŚ Henryk             10  <13>---- S  9:03:25  1098.51        166.78 168530
 893 TARGOSZ Władysław       8  <20>---- -  9:00:21  1098.44        166.67 165150
 894 BITTMANN Grzegorz       9  <22>---- -  9:00:55  1098.42        166.56 165770
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 895 DRZEWIECKI R            7  <40>---- -  9:01:34  1098.39               166480
 896 STABIK HENRYK          10  <26>---- -  9:04:27  1098.28               169630
 897 DRZEWIECKI R            7  <41>---- -  9:01:35  1098.27               166480
 898 MYDLAK Józef            2  <21>---- -  8:57:58  1098.09               162480
 899 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 8>---- S  9:02:12  1097.96               167110
 900 MACIEJA Zygmunt         2  <30>---- -  8:59:30  1097.93               164140
 901 KOFEL Jan               9  < 6>---- S  9:06:37  1097.90               171950
 902 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <55>---- -  9:06:59  1097.82               172340
 902 CYRA Andrzej           10  <43>---- S  9:03:51  1097.82               168900
 904 DRZEWIECKI R            7  <42>---- -  9:01:39  1097.79               166480
 905 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <56>---- -  9:07:00  1097.71               172340

+---+----------------------+-------+---+----+----+--------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|KONKURSY|     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2|RA| Lot 2 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+-------+--------+---+
   1 TURCZYK Andrzej         168340  71    1    2 10 10 20 2620.63  4694.01 924
   2 PISARZOWSKI Eugeniusz   172340  85   17   20 10 10 20 2544.90  4609.061002
   3 LEŚNIOWSKI Tadeusz      169300  83    7    8 10 10 20 2607.32  4579.93 933
   4 SZLACHTA Jan            164410  65   12   22 10 10 20 2495.80  4502.59 212
   5 DRZEWIECKI R            166480  59   29   94 10 10 20 2460.47  4486.67 706
   6 PAJĄK Gotfryd           169450  93    5   55 10 10 20 2567.61  4484.611003
   7 BITTMANN Grzegorz       165770  41   52   53 10 10 20 2453.62  4435.77 902
   8 KOZAK KRZYSZTOF         168120  41   54   97 10 10 20 2449.82  4416.43 718
   9 FIJOŁEK Mirosław        165130  64   40   51 10 10 20 2511.03  4416.04 802
  10 NYCZ EDWARD             166960  41   61   69 10 10 20 2416.85  4382.25 909
  11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    169630  87    4   33 10 10 20 2365.28  4373.52 921
  12 PISZCZEK Stanisław      164790  39   16   86 10 10 20 2479.24  4335.42 816
  13 MACIEJA Zygmunt         164140  67   34   74 10 10 20 2403.41  4273.67 215
  14 MENDRYS Andrzej         164550  53   88   98 10 10 20 2372.65  4268.58 808
  15 TARGOSZ Władysław       165150  40  111  113 10 10 20 2274.33  4268.47 821
  16 GAWEŁCZYK-RUS           164320  48   35   76 10 10 20 2399.84  4219.49 224
  17 CYRA Andrzej            168900 103  155  180 10 10 20 2311.69  4195.491005
  18 KWIOTEK Andrzej         164140  55   36   91 10 10 20 2336.40  4180.16 219
  19 ŚWIERCZYŃSKI J+P        167050  64   18   95 10 10 20 2346.58  4171.12 721
  20 STABIK HENRYK           169630  53   60   64 10 10 20 2306.98  4124.991029
  21 TEODORCZYK Zdzisław     166170  38   79   83 10 10 20 2279.03  4112.45 932
  22 GŁOGOWSKI Mieczysław    162480  25   42   50 10 10 20 2364.04  4027.20 228
  23 SUJKA Bogdan            164740  33   75  100 10 10 20 2216.71  4013.62 818
  24 STABIK Gabriela         169630  46   19   23 10 10 20 2309.45  3989.841030
  25 HOLEWA Edmund           167140  63   15   24 10 10 20 2220.52  3957.951010
  26 MYDLAK Józef            162480  29  294  300 10 10 20 2227.68  3916.39 226
  27 POŁĄCZAK Mieczysław     164390  50    9   38 10 10 20 2226.58  3878.98 213
  28 PUDEŁKO Józef           169590  59  267  280 10 10 20 1963.46  3600.441024
  29 WIDUCH Dariusz          167820  56   77  179 10  9 19 1890.32  3497.00 916
  30 WITKIEWICZ Marek        162810  29  203  208 10  8 18 1723.07  3354.61 225
  31 WIESIOŁEK IRENEUSZ      165120  39  303  346  8 10 18 2029.26  3208.00 217
  32 CHMIEL Robert           165210  36  201  380 10  7 17 1487.17  3131.81 208
  33 POGORZAŁEK Alfred       168120  42  400  408 10  6 16 1199.59  2798.71 716
  34 WESOŁOWSKI Kazimierz    167110  32  413  513  8  7 15 1408.42  2711.58 918
  35 BEDNARZ Henryk          168270  47  159  340  5  9 14 1927.33  2586.16 901
  36 GÓRNICKI Jerzy          163930  44  266  311  9  6 15 1253.06  2554.75 720
  37 FICEK Jan               169340  32  226  265  7  7 14 1513.91  2537.96 922
  38 MŁOCEK Zygmunt          162770  48  350  574  8  7 15 1339.73  2478.63 815
  39 LACH Stanisław          163420  35  483  531 10  5 15  966.23  2368.36 712
  40 RYŚ Henryk              168530  56  291  436  4  9 13 1765.93  2345.531026
  41 MROWIŃSKI Ryszard       165440   9  628  727  9  3 12  553.14  1955.06 715
  42 WIESIOŁEK MARIAN        165120  39   85  352  5  5 10 1076.09  1761.56 218
  43 RADZIEJEWSKI JERZY      168510  40 1802 1813 10  0 10          1546.08 917
  44 ŻOŁNECZKO Dawid         170200  22   66  423  3  5  8 1060.76  1524.41 928
  45 KOFEL Jan               171950  48  313  348  3  5  8 1021.05  1444.95 939
  46 BRYŁKA EDMUND           164440  25  296  464  5  3  8  627.09  1417.11 701
  47 LAZAR MARIAN            162870  31  359  438  3  5  8 1016.02  1413.18 810
  48 WIDERA Jan              166960  34  383  466  3  4  7  787.05  1266.12 727
  49 MORAWSKI Jan            166190  44  390  462  3  4  7  827.99  1211.50 710
  50 SZOŁTYSEK WIESŁAW       169160  29  525  749  5  2  7  390.62  1063.881009
  51 DUDA Henryk             168830  36  439  471  0  4  4  820.93   820.931041
  52 STARCZYNOWSKI Jan       164670  28  739 1099  3  1  4  183.90   592.16 819
  53 SOBAŁA Tadeusz          165390  32  915  941  4  0  4           567.40 724
  54 SAJDOK Stanisław        170030  31  947 1144  3  0  3           487.851027
  55 GRELA Stanisław         165470  13 1324 1392  1  0  1           117.40 729
  56 PILARZ Marek            168190  28  982 1181  1  0  1           115.63 926
  57 PASZEK Wincenty         165350  19 1380 1493  1  0  1           115.07 711
     SOBOTA Stanisław        167050  19 1605 1660  0  0                     911
     GLINKA Joachim          167080  17 1471 1501  0  0                     904
     KUSZAJ Kazimierz        163320  47 1558 1653  -  0                     814

          +---+----------------------+--+---------+-----------------+
          |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY| PUNKTY - "nr 2" |
          |   |       HODOWCY        |  +--+--+---+--------+--------+
          |   |                      |  | 1| 2|RAZ| Lot  2 |  RAZEM |
          +---+----------------------+--+--+--+---+--------+--------+
             1 TURCZYK Andrzej         9  7  7  14  1855.29  3334.17 
             2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  14  1855.97  3317.99 
             3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  14  1818.37  3286.92 
             4 SZLACHTA Jan            2  7  7  14  1819.61  3260.33 
             5 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  14  1821.17  3251.53 
             6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  14  1747.02  3209.37 
             7 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  14  1784.38  3197.21 
             8 DRZEWIECKI R            7  7  7  14  1752.29  3193.32 
             9 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  14  1749.58  3189.06 
            10 NYCZ EDWARD             9  7  7  14  1752.62  3171.24 
            11 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  14  1746.34  3163.62 
            12 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  14  1778.02  3139.47 
            13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  14  1720.95  3132.57 
            14 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  14  1764.69  3130.81 
            15 HOLEWA Edmund          10  7  7  14  1765.81  3108.51 
            16 STABIK HENRYK          10  7  7  14  1728.45  3098.69 
            17 MENDRYS Andrzej         8  7  7  14  1705.52  3079.65 
            18 TARGOSZ Władysław       8  7  7  14  1653.84  3067.02 
            19 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  14  1730.58  3060.61 
            20 CYRA Andrzej           10  7  7  14  1674.20  3054.18 
            21 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  14  1704.05  3045.76 
            22 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  14  1740.98  3022.40 
            23 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  14  1679.24  2991.30 
            24 STABIK Gabriela        10  7  7  14  1722.18  2964.67 
            25 SUJKA Bogdan            8  7  7  14  1625.65  2944.60 
            26 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  14  1702.39  2927.66 
            27 WIDUCH Dariusz          9  7  7  14  1655.74  2905.76 
            28 MYDLAK Józef            2  7  7  14  1601.15  2850.29 
            29 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  14  1550.58  2804.94 
            30 CHMIEL Robert           2  7  7  14  1487.17  2752.63 
            31 PUDEŁKO Józef          10  7  7  14  1458.42  2688.47 
            32 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  14  1408.42  2567.43 
            33 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  14  1503.29  2566.29 
            34 FICEK Jan               9  7  7  14  1531.47  2555.52 
            35 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  13  1199.59  2402.44 
            36 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  14  1339.73  2372.88 
            37 RYŚ Henryk             10  6  7  13  1486.84  2353.97 
            38 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  13  1253.06  2319.61 
            39 BEDNARZ Henryk          9  5  7  12  1577.09  2235.92 
            40 LACH Stanisław          7  7  5  12   966.23  1997.50 
            41 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  10  1076.09  1761.56 
            42 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  10   553.14  1693.95 
            43 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5   8  1060.76  1524.41 
            44 KOFEL Jan               9  3  5   8  1021.05  1444.95 
            45 BRYŁKA EDMUND           7  5  3   8   627.09  1417.11 
            46 LAZAR MARIAN            8  3  5   8  1016.02  1413.18 
            47 WIDERA Jan              7  3  4   7   787.05  1266.12 
            48 MORAWSKI Jan            7  3  4   7   827.99  1211.50 
            49 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0   7           1161.46 
            50 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2   7   390.62  1063.88 
            51 DUDA Henryk            10  0  4   4   820.93   820.93 
            52 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1   4   183.90   592.16 
            53 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0   4            567.40 
            54 SAJDOK Stanisław       10  3  0   3            487.85 
            55 GRELA Stanisław         7  1  0   1            117.40 
            56 PILARZ Marek            9  1  0   1            115.63 
            57 PASZEK Wincenty         7  1  0   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 2
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 TURCZYK Andrzej         9  1   2    479.86   283.51
       2 TURCZYK Andrzej         9  1   2    478.63   283.51
       3 SZLACHTA Jan            2  1   2    477.07   276.45
       4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    475.84   285.25
       5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    475.29   290.80
       6 TURCZYK Andrzej         9  0   2    474.42   283.51
       7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   2    473.64   285.25
       8 DRZEWIECKI R            7  1   2    473.40   280.13
       9 TURCZYK Andrzej         9  1   2    472.97   283.51
      10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    472.82   290.80
      11 SZLACHTA Jan            2  0   2    472.75   276.45
      12 BITTMANN Grzegorz       9  0   2    471.82   278.41
      13 TURCZYK Andrzej         9  1   2    471.69   283.51
      14 TURCZYK Andrzej         9  0   2    470.69   283.51
      15 KOZAK KRZYSZTOF         7  0   2    470.49   283.51
      16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   2    469.68   285.25
      17 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   2    469.31   285.25
      18 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   2    469.24   279.31
      19 MACIEJA Zygmunt         2  0   2    469.24   275.97
      20 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    468.98   285.25
      21 PISZCZEK Stanisław      8  0   2    467.91   276.53
      22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   2    467.79   285.73
      23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    467.69   290.80
      24 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   2    467.45   283.51
      25 TURCZYK Andrzej         9  0   2    466.51   283.51
      26 SZLACHTA Jan            2  1   2    465.68   276.45
      27 HOLEWA Edmund          10  1   2    465.30   280.65
      28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   2    463.87   285.73
      29 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    463.37   290.80
      30 MENDRYS Andrzej         8  0   2    463.35   275.86
      31 TURCZYK Andrzej         9  0   2    463.21   283.51
      32 BITTMANN Grzegorz       9  1   2    462.94   278.41
      33 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    462.45   285.25
      34 NYCZ EDWARD             9  0   2    461.71   280.73
      35 STABIK HENRYK          10  1   2    460.54   285.65
      36 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   2    459.28   272.16
      37 HOLEWA Edmund          10  1   2    459.18   280.65
      38 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    459.17   285.25
      39 TARGOSZ Władysław       8  1   2    458.89   277.35
      40 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    458.83   285.25
      41 NYCZ EDWARD             9  1   2    458.81   280.73
      42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    458.66   290.80
      43 TURCZYK Andrzej         9  1   2    458.31   283.51
      44 KWIOTEK Andrzej         2  1   2    458.25   275.97
      45 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    457.76   290.80
      46 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    457.76   285.25
      47 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    457.22   290.80
      48 CYRA Andrzej           10  1   2    455.62   284.31
      49 TARGOSZ Władysław       8  0   2    455.23   277.35
      50 SZLACHTA Jan            2  1   2    452.48   276.45
      51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   2    452.39   285.73
      52 PAJĄK Gotfryd          10  1   2    452.20   285.31
      53 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    451.77   290.80
      54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    450.35   290.80
      55 PAJĄK Gotfryd          10  1   2    450.28   285.31
      56 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    450.07   290.80
      57 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   2    449.72   283.51
      58 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    449.03   290.80
      59 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    448.80   290.80
      60 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   2    448.64   285.73
      61 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    447.90   290.80
      62 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   2    447.83   276.05
      63 SZLACHTA Jan            2  1   2    444.86   276.45
      64 TURCZYK Andrzej         9  1   2    444.74   283.51
      65 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    444.64   285.25
      66 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    443.88   290.80
      67 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    443.82   290.80
      68 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    443.59   285.25
      69 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    443.55   285.25
      70 HOLEWA Edmund          10  1   2    443.34   280.65
      71 FICEK Jan               9  1   2    442.45   284.97
      72 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   2    441.97   285.73
      73 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   2    441.76   276.05
      74 FIJOŁEK Mirosław        8  0   2    441.32   277.31
      75 BITTMANN Grzegorz       9  0   2    441.12   278.41
      76 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   2    441.10   283.51
      77 PAJĄK Gotfryd          10  0   2    440.85   285.31
      78 BRYŁKA EDMUND           7  1   2    440.31   276.15
      79 WITKIEWICZ Marek        2  0   2    439.72   272.91
      80 DRZEWIECKI R            7  0   2    439.51   280.13
      81 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   2    439.39   279.31
      82 SZLACHTA Jan            2  1   2    439.39   276.45
      83 FIJOŁEK Mirosław        8  0   2    438.36   277.31
      84 CHMIEL Robert           2  1   2    438.29   278.15
      85 PAJĄK Gotfryd          10  0   2    438.26   285.31
      86 MACIEJA Zygmunt         2  1   2    438.08   275.97
      87 NYCZ EDWARD             9  1   2    437.94   280.73
      88 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   2    437.79   290.80
      89 TURCZYK Andrzej         9  0   2    437.67   283.51
      90 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    436.98   285.25
      91 STABIK Gabriela        10  0   2    436.33   285.65
      92 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    436.14   290.80
      93 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   2    435.54   285.25
      94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   2    435.52   290.80
      95 NYCZ EDWARD             9  0   2    435.47   280.73
      96 PAJĄK Gotfryd          10  0   2    433.03   285.31
      97 BITTMANN Grzegorz       9  0   2    432.54   278.41
      98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   2    432.43   285.73
      99 TURCZYK Andrzej         9  0   2    432.41   283.51
     100 KWIOTEK Andrzej         2  1   2    432.34   275.97
     101 SZLACHTA Jan            2  1   2    432.25   276.45

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TURCZYK Andrzej          sek  9   - 10 konk.  2620.63 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  2607.32 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  2567.61 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   - 10 konk.  2544.90 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   - 10 konk.  2511.03 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  1855.97 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  1855.29 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  1821.17 pkt.
           SZLACHTA Jan             sek  2   -  7 konk.  1819.61 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  1818.37 pkt.