LISTA KONKURSOWA 02/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                WOŁCZYN 2

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 02.09.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 113040 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 18°00'25.0"-51°01'55.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 61
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2324
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 775
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 465
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 581
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 8:33:39
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1248.48 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 8:52:15
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1040.18 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.18m.7s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 14|  366|  109| 29.8|
                    |BRYNOW         | 11|  449|  115| 25.6|
                    |PANEWNIKI      |  8|  274|   93| 33.9|
                    |PIOTROWICE     | 19|  726|  246| 33.9|
                    |PODLESIE       |  9|  509|  212| 41.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 61| 2324|  775| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 FICEK Jan               9  82-37- 6 S  8:33:39  1248.48   0.43 40.00 212.91 116920
   2 FICEK Jan               9  < 2>  12 -  8:33:43  1247.59   0.86 39.98 212.78 116920
   3 PAJĄK Gotfryd          10  81-48-10 -  8:33:56  1243.01   1.29 39.97 212.65 116760
   4 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>   5 -  8:33:57  1242.79   1.72 39.95 212.52 116760
   5 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>   6 -  8:33:58  1242.57   2.15 39.93 212.39 116760
   6 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>   7 S  8:34:02  1241.69   2.58 39.91 212.27 116760
   7 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  14 -  8:34:05  1241.03   3.01 39.90 212.14 116760
   8 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  54-38-10 S  8:37:35  1231.56   3.44 39.88 212.01 120180
   9 TRZOP Mieczysław        9  34- 7- 3 -  8:33:35  1226.71   3.87 39.86 211.88 114800
  10 STABIK HENRYK          10  73-24- 8 -  8:35:31  1224.92   4.30 39.84 211.75 117000
  11 STABIK HENRYK          10  < 2>  19 S  8:35:34  1224.28   4.73 39.83 211.62 117000
  12 FICEK Jan               9  < 3>  34 -  8:35:34  1223.44   5.16 39.81 211.49 116920
  13 SUJKA Bogdan            8  47-15- 7 S  8:31:06  1223.38   5.59 39.79 211.36 111450
  14 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  17 -  8:35:35  1221.55   6.02 39.78 211.23 116760
  15 FIJOŁEK Mirosław        8  39-24- 9 S  8:31:27  1217.93   6.45 39.76 211.10 111380
  16 PISZCZEK Stanisław      8  38-12- 4 S  8:31:21  1217.84   6.88 39.74 210.98 111250
  17 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  28 -  8:35:56  1217.10   7.31 39.72 210.85 116760
  18 CYRA Andrzej           10 123-51- 7 -  8:35:41  1212.86   7.75 39.71 210.72 116050
  19 STABIK HENRYK          10  < 3>  20 -  8:36:35  1211.39   8.18 39.69 210.59 117000
  20 STABIK HENRYK          10  < 4>  62 S  8:36:39  1210.55   8.61 39.67 210.46 117000
  21 CYRA Andrzej           10  < 2>  63 -  8:36:13  1206.13   9.04 39.66 210.33 116050
  22 DUDA Henryk            10  42-12- 7 S  8:36:38  1205.59   9.47 39.64 210.20 116500
  23 MENDRYS Andrzej         8  45-10- 7 S  8:32:22  1205.52   9.90 39.62 210.07 111350
  24 WIDUCH Dariusz          9  56-17- 6 -  8:35:04  1204.21  10.33 39.60 209.94 114480
  25 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 316 S  8:32:30  1203.78  10.76 39.59 209.81 111350
  26 DUDA Henryk            10  < 2>  40 S  8:36:52  1202.68  11.19 39.57 209.69 116500
  27 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  31 S  8:39:59  1202.00  11.62 39.55 209.56 120180
  28 PAJĄK Gotfryd          10  < 8>  35 -  8:37:11  1201.44  12.05 39.53 209.43 116760
  29 POŁĄCZAK Mieczysław     2  33-14- 7 -  8:31:26  1200.55  12.48 39.52 209.30 109770
  30 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  91 -  8:32:50  1199.78  12.91 39.50 209.17 111380
  31 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  32 S  8:40:13  1199.20  13.34 39.48 209.04 120180
  32 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  49 -  8:40:16  1198.60  13.77 39.47 208.91 120180
  33 WIDUCH Dariusz          9  < 2>  95 -  8:35:31  1198.53  14.20 39.45 208.78 114480
  34 FICEK Jan               9  < 4>  36 -  8:37:36  1197.95  14.63 39.43 208.65 116920
  34 PAJĄK Gotfryd          10  < 9>  37 -  8:37:28  1197.95  14.63 39.43 208.65 116760
  36 FICEK Jan               9  < 5>  43 -  8:37:38  1197.54  15.49 39.40 208.39 116920
  37 PAJĄK Gotfryd          10  <10>  39 -  8:37:31  1197.33  15.92 39.38 208.27 116760
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2>  86 -  8:31:48  1195.75  16.35 39.36 208.14 109770
  39 PAJĄK Gotfryd          10  <11>  44 S  8:37:41  1195.29  16.78 39.34 208.01 116760
  40 DUDA Henryk            10  < 3>  46 -  8:37:32  1194.46  17.21 39.33 207.88 116500
  41 NYCZ EDWARD             9  38-20- 9 -  8:35:06  1194.22  17.64 39.31 207.75 113570
  42 NYCZ EDWARD             9  < 2> 172 -  8:35:08  1193.80  18.07 39.29 207.62 113570
  43 FICEK Jan               9  < 6>  48 -  8:37:57  1193.67  18.50 39.28 207.49 116920
  44 PAJĄK Gotfryd          10  <12>  45 -  8:37:50  1193.46  18.93 39.26 207.36 116760
  45 PAJĄK Gotfryd          10  <13>  50 -  8:37:51  1193.26  19.36 39.24 207.23 116760
  46 DUDA Henryk            10  < 4>  47 -  8:37:39  1193.04  19.79 39.22 207.10 116500
  47 DUDA Henryk            10  < 5>  72 S  8:37:41  1192.63  20.22 39.21 206.98 116500
  48 FICEK Jan               9  < 7>  54 -  8:38:04  1192.25  20.65 39.19 206.85 116920
  49 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5>  81 -  8:40:49  1192.07  21.08 39.17 206.72 120180
  50 PAJĄK Gotfryd          10  <14>  51 -  8:38:00  1191.43  21.51 39.16 206.59 116760
  51 PAJĄK Gotfryd          10  <15>  52 -  8:38:01  1191.23  21.94 39.14 206.46 116760
  52 PAJĄK Gotfryd          10  <16>  61 S  8:38:02  1191.02  22.38 39.12 206.33 116760
  53 LACH Stanisław          7  47-16- 8 S  8:31:39  1190.94  22.81 39.10 206.20 109150
  54 FICEK Jan               9  < 8> 113 S  8:38:12  1190.63  23.24 39.09 206.07 116920
  55 MROWIŃSKI Ryszard       7  33-11- 5 S  8:33:51  1190.52  23.67 39.07 205.94 111730
  56 OWCZAREK Janusz         9  27- 5- 3 S  8:39:18  1190.13  24.10 39.05 205.81 118180
  57 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 129 S  8:33:55  1189.67  24.53 39.03 205.69 111730
  58 RADZIEJEWSKI JERZY      9  36-12- 6 S  8:37:02  1188.77  24.96 39.02 205.56 115350
  59 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  37-13- 8 S  8:37:54  1186.42  25.39 39.00 205.43 116150
  60 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  80 S  8:37:56  1186.01  25.82 38.98 205.30 116150
  61 PAJĄK Gotfryd          10  <17>  66 -  8:38:27  1185.98  26.25 38.97 205.17 116760
  62 STABIK HENRYK          10  < 5>  64 -  8:38:42  1185.41  26.68 38.95 205.04 117000
  63 CYRA Andrzej           10  < 3> 125 -  8:37:54  1185.39  27.11 38.93 204.91 116050
  64 STABIK HENRYK          10  < 6>  68 S  8:38:44  1185.01  27.54 38.91 204.78 117000
  65 FISZER Henryk           9  40-17- 9 -  8:38:01  1185.00  27.97 38.90 204.65 116150
  66 PAJĄK Gotfryd          10  <18>  70 S  8:38:32  1184.98  28.40 38.88 204.52 116760
  67 TRZOP Mieczysław        9  < 2> 227 -  8:36:53  1184.93  28.83 38.86 204.39 114800
  68 STABIK HENRYK          10  < 7>  73 S  8:38:46  1184.61  29.26 38.84 204.27 117000
  69 FISZER Henryk           9  < 2>  74 S  8:38:04  1184.40  29.69 38.83 204.14 116150
  70 PAJĄK Gotfryd          10  <19>  71 -  8:38:35  1184.38  30.12 38.81 204.01 116760
  71 PAJĄK Gotfryd          10  <20>  78 -  8:38:38  1183.78  30.55 38.79 203.88 116760
  72 DUDA Henryk            10  < 6>  82 S  8:38:32  1182.34  30.98 38.78 203.75 116500
  73 STABIK HENRYK          10  < 8> 186 -  8:38:58  1182.22  31.41 38.76 203.62 117000
  74 FISZER Henryk           9  < 3>  76 S  8:38:16  1181.99  31.84 38.74 203.49 116150
  75 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  87-38-10 -  8:38:52  1181.49  32.27 38.72 203.36 116810
  76 FISZER Henryk           9  < 4> 109 -  8:38:19  1181.39  32.70 38.71 203.23 116150
  77 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  79 S  8:38:53  1181.29  33.13 38.69 203.10 116810
  78 PAJĄK Gotfryd          10  <21>  85 -  8:38:51  1181.18  33.56 38.67 202.98 116760
  79 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  84 S  8:38:54  1181.09  33.99 38.66 202.85 116810
  80 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3> 171 -  8:38:22  1180.79  34.42 38.64 202.72 116150
  81 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6>  83 -  8:41:47  1180.74  34.85 38.62 202.59 120180
  82 DUDA Henryk            10  < 7> 225 S  8:38:48  1179.15  35.28 38.60 202.46 116500
  83 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7>  92 S  8:41:56  1179.01  35.71 38.59 202.33 120180
  84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4> 120 -  8:39:06  1178.71  36.14 38.57 202.20 116810
  85 PAJĄK Gotfryd          10  <22>  96 -  8:39:19  1175.63  36.57 38.55 202.07 116760
  86 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3>  90 -  8:33:24  1175.27  37.01 38.53 201.94 109770
  87 TEODORCZYK Zdzisław     9  18- 8- 8 S  8:35:49  1174.22  37.44 38.52 201.81 112510
  88 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 127 -  8:38:15  1174.05  37.87 38.50 201.69 115350
  89 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  40-18- 5 -  8:36:53  1173.58  38.30 38.48 201.56 113700
  90 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 140 -  8:33:34  1173.17  38.73 38.47 201.43 109770
  91 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 208 -  8:34:58  1172.83  39.16 38.45 201.30 111380
  92 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 108 -  8:42:30  1172.49  39.59 38.43 201.17 120180
  93 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2>  97 -  8:36:59  1172.37  40.02 38.41 201.04 113700
  94 KOZAK KRZYSZTOF         7  37- 9- 4 S  8:37:10  1171.90  40.45 38.40 200.91 113870
  95 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 100 S  8:37:46  1170.95  40.88 38.38 200.78 114480
  96 PAJĄK Gotfryd          10  <23>  98 -  8:39:43  1170.92  41.31 38.36 200.65 116760
  97 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 104 S  8:37:08  1170.56  41.74 38.34 200.52 113700
  98 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 101 -  8:39:45  1170.53  42.17 38.33 200.39 116760
  99 PUDEŁKO Józef          10  40-12- 5 S  8:39:46  1170.43  42.60 38.31 200.27 116770
 100 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 114 -  8:37:49  1170.35  43.03 38.29 200.14 114480
 101 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 102 -  8:39:46  1170.33  43.46 38.28 200.01 116760
 101 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 119 S  8:39:46  1170.33  43.46 38.28 200.01 116760
 103 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 107 S  8:39:48  1170.04  44.32 38.24 199.75 116770
 104 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 105 S  8:37:11  1169.95  44.75 38.22 199.62 113700
 105 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5> 142 S  8:37:13  1169.55  45.18 38.21 199.49 113700
 106 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 379 S  8:35:14  1168.18  45.61 38.19 199.36 111250
 107 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 118 -  8:39:58  1168.09  46.04 38.17 199.23 116770
 108 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 139 S  8:42:54  1167.93  46.47 38.16 199.10 120180
 109 FISZER Henryk           9  < 5> 110 -  8:39:29  1167.53  46.90 38.14 198.98 116150
 110 FISZER Henryk           9  < 6> 145 S  8:39:30  1167.34  47.33 38.12 198.85 116150
 111 HOLEWA Edmund          10  43-13- 3 -  8:38:13  1167.32  47.76 38.10 198.72 114650
 112 SAJDOK Stanisław       10  36-12- 7 S  8:40:51  1165.59  48.19 38.09 198.59 117550
 113 FICEK Jan               9  < 9> 116 S  8:40:20  1165.32  48.62 38.07 198.46 116920
 114 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 141 S  8:38:23  1163.61  49.05 38.05 198.33 114480
 115 SOBAŁA Tadeusz          7  27- 9- 5 S  8:35:49  1163.58  49.48 38.03 198.20 111490
 115 FICEK Jan               9  <10> 117 -  8:40:29  1163.58  49.48 38.03 198.20 116920
 117 FICEK Jan               9  <11> 126 -  8:40:31  1163.19  50.34 38.00 197.94 116920
 118 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 223 -  8:40:24  1163.05  50.77 37.98 197.81 116770
 119 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 200 S  8:40:25  1162.76  51.20 37.97 197.69 116760
 120 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5> 124 -  8:40:29  1162.48  51.64 37.95 197.56 116810
 121 KWIOTEK Andrzej         2  26-10- 8 S  8:34:05  1162.37  52.07 37.93 197.43 109360
 122 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 219 S  8:35:55  1162.36  52.50 37.91 197.30 111490
 123 TARGOSZ Władysław       8  30-10- 2 -  8:35:50  1162.33  52.93 37.90 197.17 111390
 124 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6> 144 -  8:40:31  1162.10  53.36 37.88 197.04 116810
 125 CYRA Andrzej           10  < 4> 143 S  8:39:55  1161.47  53.79 37.86 196.91 116050
 126 FICEK Jan               9  <12> 136 -  8:40:40  1161.46  54.22 37.84 196.78 116920
 127 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 156 S  8:39:19  1161.44  54.65 37.83 196.65 115350
 128 SUJKA Bogdan            8  < 2> 273 -  8:35:59  1161.14  55.08 37.81 196.52 111450
 129 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 184 -  8:36:19  1160.03  55.51 37.79 196.39 111730
 130 WAŁACH Rufin            9  48-24-10 S  8:40:04  1158.93  55.94 37.78 196.27 115970
 131 SZLACHTA Jan            2  23- 9- 6 S  8:34:45  1158.10  56.37 37.76 196.14 109730
 132 MACIEJA Zygmunt         2  39-16- 8 S  8:34:27  1157.86  56.80 37.74 196.01 109360
 133 GÓRNICKI Jerzy          7  77-13- 2 S  8:34:43  1157.66  57.23 37.72 195.88 109650
 134 LAZAR MARIAN            8  19-10- 8 -  8:35:10  1157.44  57.66 37.71 195.75 110150
 135 MŁOCEK Zygmunt          8  37-10- 5 -  8:35:12  1156.09  58.09 37.69 195.62 110060
 136 FICEK Jan               9  <13> 137 -  8:41:10  1155.72  58.52 37.67 195.49 116920
 137 FICEK Jan               9  <14> 177 S  8:41:12  1155.34  58.95 37.66 195.36 116920
 138 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 180 -  8:35:18  1154.88  59.38 37.64 195.23 110060
 139 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 157 -  8:44:04  1154.84  59.81 37.62 195.10 120180
 140 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 192 -  8:35:04  1154.66  60.24 37.60 194.98 109770
 141 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 248 S  8:39:09  1154.61  60.67 37.59 194.85 114480
 142 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 6> 229 -  8:38:30  1154.32  61.10 37.57 194.72 113700
 143 CYRA Andrzej           10  < 5> 149 -  8:40:34  1153.96  61.53 37.55 194.59 116050
 144 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7> 147 -  8:41:15  1153.68  61.96 37.53 194.46 116810
 145 FISZER Henryk           9  < 7> 148 S  8:40:41  1153.62  62.39 37.52 194.33 116150
 146 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 309 -  8:38:43  1153.50  62.82 37.50 194.20 113870
 147 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 151 S  8:41:17  1153.30  63.25 37.48 194.07 116810
 148 FISZER Henryk           9  < 8> 183 S  8:40:43  1153.24  63.68 37.47 193.94 116150
 149 CYRA Andrzej           10  < 6> 153 -  8:40:40  1152.81  64.11 37.45 193.81 116050
 150 WAŁACH Rufin            9  < 2> 154 -  8:40:36  1152.78  64.54 37.43 193.69 115970
 151 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 152 -  8:41:20  1152.73  64.97 37.41 193.56 116810
 152 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 155 S  8:41:22  1152.35  65.40 37.40 193.43 116810
 153 CYRA Andrzej           10  < 7> 158 -  8:40:43  1152.24  65.83 37.38 193.30 116050
 154 WAŁACH Rufin            9  < 3> 162 -  8:40:39  1152.21  66.27 37.36 193.17 115970
 155 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 163 S  8:41:23  1152.16  66.70 37.34 193.04 116810
 156 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 251 -  8:40:08  1151.96  67.13 37.33 192.91 115350
 157 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 159 -  8:44:23  1151.33  67.56 37.31 192.78 120180
 158 CYRA Andrzej           10  < 8> 165 -  8:40:49  1151.10  67.99 37.29 192.65 116050
 159 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 160 S  8:44:25  1150.97  68.42 37.28 192.52 120180
 160 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 161 -  8:44:31  1149.86  68.85 37.26 192.39 120180
 161 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 198 S  8:44:32  1149.68  69.28 37.24 192.27 120180
 162 WAŁACH Rufin            9  < 4> 166 -  8:40:55  1149.17  69.71 37.22 192.14 115970
 163 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 164 -  8:41:40  1148.95  70.14 37.21 192.01 116810
 163 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 173 S  8:41:40  1148.95  70.14 37.21 192.01 116810
 165 CYRA Andrzej           10  < 9> 174 S  8:41:03  1148.44  71.00 37.17 191.75 116050
 166 WAŁACH Rufin            9  < 5> 194 -  8:41:01  1148.03  71.43 37.16 191.62 115970
 167 ŻOŁNECZKO Dawid         9  23- 7- 5 S  8:42:01  1147.85  71.86 37.14 191.49 117100
 168 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  13- 6- 6 S  8:34:39  1147.17  72.29 37.12 191.36 108580
 169 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 179 S  8:42:12  1145.79  72.72 37.10 191.23 117100
 170 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 501 S  8:38:16  1144.95  73.15 37.09 191.10 112510
 171 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4> 175 -  8:41:28  1144.71  73.58 37.07 190.98 116150
 172 NYCZ EDWARD             9  < 3> 278 S  8:39:14  1144.47  74.01 37.05 190.85 113570
 173 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 176 -  8:42:06  1144.07  74.44 37.03 190.72 116810
 174 CYRA Andrzej           10  <10> 214 -  8:41:27  1143.91  74.87 37.02 190.59 116050
 175 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5> 216 -  8:41:35  1143.40  75.30 37.00 190.46 116150
 176 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 178 -  8:42:12  1142.96  75.73 36.98 190.33 116810
 177 FICEK Jan               9  <15> 182 -  8:42:18  1142.91  76.16 36.97 190.20 116920
 178 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 211 -  8:42:17  1142.02  76.59 36.95 190.07 116810
 179 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 419 -  8:42:33  1141.88  77.02 36.93 189.94 117100
 180 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 181 -  8:36:24  1141.70  77.45 36.91 189.81 110060
 180 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 187 -  8:36:24  1141.70  77.45 36.91 189.81 110060
 182 FICEK Jan               9  <16> 185 -  8:42:25  1141.61  78.31 36.88 189.56 116920
 183 FISZER Henryk           9  < 9> 207 S  8:41:45  1141.52  78.74 36.86 189.43 116150
 184 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4> 326 -  8:37:53  1141.46  79.17 36.84 189.30 111730
 185 FICEK Jan               9  <17> 189 -  8:42:27  1141.24  79.60 36.83 189.17 116920
 186 STABIK HENRYK          10  < 9> 191 S  8:42:32  1141.09  80.03 36.81 189.04 117000
 187 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 188 -  8:36:28  1140.91  80.46 36.79 188.91 110060
 188 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 276 S  8:36:29  1140.72  80.90 36.78 188.78 110060
 189 FICEK Jan               9  <18> 195 -  8:42:32  1140.31  81.33 36.76 188.65 116920
 190 HOLEWA Edmund          10  < 2> 319 S  8:40:38  1139.28  81.76 36.74 188.52 114650
 191 STABIK HENRYK          10  <10> 193 -  8:42:42  1139.24  82.19 36.72 188.39 117000
 192 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 204 S  8:36:23  1138.89  82.62 36.71 188.27 109770
 193 STABIK HENRYK          10  <11> 196 -  8:42:44  1138.87  83.05 36.69 188.14 117000
 194 WAŁACH Rufin            9  < 6> 252 -  8:41:50  1138.82  83.48 36.67 188.01 115970
 195 FICEK Jan               9  <19> 226 -  8:42:41  1138.65  83.91 36.66 187.88 116920
 196 STABIK HENRYK          10  <12> 197 -  8:42:46  1138.50  84.34 36.64 187.75 117000
 197 STABIK HENRYK          10  <13> 234 -  8:42:49  1137.95  84.77 36.62 187.62 117000
 198 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 202 S  8:45:40  1137.35  85.20 36.60 187.49 120180
 199 WIESIOŁEK MARIAN        2  34- 6- 6 S  8:37:00  1137.22  85.63 36.59 187.36 110310
 200 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 201 -  8:42:43  1136.72  86.06 36.57 187.23 116760
 201 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 203 -  8:42:44  1136.54  86.49 36.55 187.10 116760
 202 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 222 -  8:45:45  1136.45  86.92 36.53 186.98 120180
 203 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 210 -  8:42:46  1136.17  87.35 36.52 186.85 116760
 204 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 205 S  8:36:38  1135.94  87.78 36.50 186.72 109770
 204 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 363 S  8:36:38  1135.94  87.78 36.50 186.72 109770
 206 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 467 -  8:36:32  1135.88  88.64 36.47 186.46 109650
 207 FISZER Henryk           9  <10> 260 S  8:42:17  1135.57  89.07 36.45 186.33 116150
 207 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 209 S  8:38:05  1135.57  89.07 36.45 186.33 111380
 207 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 243 -  8:38:05  1135.57  89.07 36.45 186.33 111380
 210 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 213 S  8:42:50  1135.43  90.36 36.40 185.94 116760
 211 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 374 S  8:42:54  1135.18  90.79 36.38 185.81 116810
 212 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  17- 2- 2 S  8:42:31  1135.13  91.22 36.36 185.69 116370
 213 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 217 -  8:42:53  1134.88  91.65 36.34 185.56 116760
 214 CYRA Andrzej           10  <11> 220 -  8:42:16  1134.78  92.08 36.33 185.43 116050
 215 WITKIEWICZ Marek        2  32- 8- 6 -  8:35:49  1134.77  92.51 36.31 185.30 108730
 216 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6> 387 S  8:42:23  1134.46  92.94 36.29 185.17 116150
 217 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 218 -  8:42:57  1134.14  93.37 36.28 185.04 116760
 218 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 221 -  8:42:58  1133.96  93.80 36.26 184.91 116760
 219 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 446 S  8:38:21  1133.60  94.23 36.24 184.78 111490
 220 CYRA Andrzej           10  <12> 230 -  8:42:23  1133.49  94.66 36.22 184.65 116050
 221 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 340 -  8:43:01  1133.41  95.09 36.21 184.52 116760
 222 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 275 -  8:46:04  1133.06  95.52 36.19 184.39 120180
 223 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 232 -  8:43:04  1132.96  95.96 36.17 184.27 116770
 224 STARCZYNOWSKI Jan       8  19- 2- 2 S  8:38:22  1132.70  96.39 36.16 184.14 111420
 225 DUDA Henryk            10  < 8> 235 S  8:42:53  1132.35  96.82 36.14 184.01 116500
 226 FICEK Jan               9  <20> 228 -  8:43:16  1132.21  97.25 36.12 183.88 116920
 227 TRZOP Mieczysław        9  < 3> 233 -  8:41:24  1132.15  97.68 36.10 183.75 114800
 228 FICEK Jan               9  <21> 279 -  8:43:17  1132.03  98.11 36.09 183.62 116920
 229 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 7> 231 -  8:40:27  1131.91  98.54 36.07 183.49 113700
 230 CYRA Andrzej           10  <13> 237 -  8:42:32  1131.83  98.97 36.05 183.36 116050
 231 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 8> 475 -  8:40:29  1131.53  99.40 36.03 183.23 113700
 232 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 261 -  8:43:12  1131.49  99.83 36.02 183.10 116770
 233 TRZOP Mieczysław        9  < 4> 398 -  8:41:29  1131.22 100.26 36.00 182.98 114800
 234 STABIK HENRYK          10  <14> 239 S  8:43:26  1131.16 100.69 35.98 182.85 117000
 235 DUDA Henryk            10  < 9> 302 S  8:43:00  1131.07 101.12 35.97 182.72 116500
 236 BITTMANN Grzegorz       9  21- 4- 2 -  8:39:20  1130.84 101.55 35.95 182.59 112330
 237 CYRA Andrzej           10  <14> 256 S  8:42:38  1130.72 101.98 35.93 182.46 116050
 238 LACH Stanisław          7  < 2> 240 S  8:36:32  1130.70 102.41 35.91 182.33 109150
 239 STABIK HENRYK          10  <15> 242 -  8:43:29  1130.62 102.84 35.90 182.20 117000
 240 LACH Stanisław          7  < 3> 241 -  8:36:33  1130.50 103.27 35.88 182.07 109150
 241 LACH Stanisław          7  < 4> 244 S  8:36:34  1130.31 103.70 35.86 181.94 109150
 242 STABIK HENRYK          10  <16> 245 -  8:43:31  1130.25 104.13 35.84 181.81 117000
 243 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 246 -  8:38:34  1130.00 104.56 35.83 181.69 111380
 244 LACH Stanisław          7  < 5> 253 -  8:36:36  1129.92 104.99 35.81 181.56 109150
 245 STABIK HENRYK          10  <17> 249 S  8:43:33  1129.89 105.42 35.79 181.43 117000
 246 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 289 -  8:38:35  1129.81 105.85 35.78 181.30 111380
 247 MACIEJA Zygmunt         2  < 2> 266 -  8:36:48  1129.75 106.28 35.76 181.17 109360
 248 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 386 -  8:41:21  1129.55 106.71 35.74 181.04 114480
 249 STABIK HENRYK          10  <18> 268 S  8:43:36  1129.34 107.14 35.72 180.91 117000
 250 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 263 S  8:38:38  1129.33 107.57 35.71 180.78 111390
 251 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 258 S  8:42:10  1129.04 108.00 35.69 180.65 115350
 252 WAŁACH Rufin            9  < 7> 301 -  8:42:45  1128.66 108.43 35.67 180.52 115970
 253 LACH Stanisław          7  < 6> 254 -  8:36:43  1128.55 108.86 35.66 180.39 109150
 254 LACH Stanisław          7  < 7> 255 -  8:36:45  1128.17 109.29 35.64 180.27 109150
 255 LACH Stanisław          7  < 8> 257 S  8:36:46  1127.97 109.72 35.62 180.14 109150
 256 CYRA Andrzej           10  <15> 267 -  8:42:54  1127.79 110.15 35.60 180.01 116050
 257 LACH Stanisław          7  < 9> 262 S  8:36:48  1127.58 110.59 35.59 179.88 109150
 258 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 265 S  8:42:18  1127.57 111.02 35.57 179.75 115350
 259 WITKIEWICZ Marek        2  < 2> 334 S  8:36:26  1127.52 111.45 35.55 179.62 108730
 260 FISZER Henryk           9  <11> 271 S  8:43:01  1127.49 111.88 35.53 179.49 116150
 260 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 356 -  8:43:34  1127.49 111.88 35.53 179.49 116770
 262 LACH Stanisław          7  <10> 330 S  8:36:49  1127.39 112.74 35.50 179.23 109150
 263 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 402 -  8:38:49  1127.24 113.17 35.48 179.10 111390
 264 GAWEŁCZYK ANTONI        2  28- 7- 4 S  8:37:34  1127.23 113.60 35.47 178.98 109980
 265 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 355 -  8:42:20  1127.20 114.03 35.45 178.85 115350
 266 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 300 -  8:37:02  1127.04 114.46 35.43 178.72 109360
 267 CYRA Andrzej           10  <16> 272 -  8:43:01  1126.52 114.89 35.41 178.59 116050
 268 STABIK HENRYK          10  <19> 497 -  8:43:54  1126.08 115.32 35.40 178.46 117000
 269 OWCZAREK Janusz         9  < 2> 621 -  8:44:57  1126.06 115.75 35.38 178.33 118180
 270 LAZAR MARIAN            8  < 2> 311 S  8:37:50  1125.89 116.18 35.36 178.20 110150
 271 FISZER Henryk           9  <12> 354 -  8:43:10  1125.85 116.61 35.34 178.07 116150
 272 CYRA Andrzej           10  <17> 282 -  8:43:06  1125.61 117.04 35.33 177.94 116050
 273 SUJKA Bogdan            8  < 3> 438 -  8:39:02  1125.38 117.47 35.31 177.81 111450
 274 CHMIEL Robert           2  21- 1- 1 S  8:38:08  1124.39 117.90 35.29 177.69 110340
 275 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 280 -  8:46:55  1124.05 118.33 35.28 177.56 120180
 276 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7> 492 S  8:37:56  1123.83 118.76 35.26 177.43 110060
 277 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  22- 4- 2 -  8:40:49  1123.82 119.19 35.24 177.30 113300
 278 NYCZ EDWARD             9  < 4> 284 -  8:41:05  1123.53 119.62 35.22 177.17 113570
 279 FICEK Jan               9  <22> 286 S  8:44:04  1123.51 120.05 35.21 177.04 116920
 280 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 283 -  8:46:59  1123.35 120.48 35.19 176.91 120180
 281 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 471 S  8:40:52  1123.27 120.91 35.17 176.78 113300
 282 CYRA Andrzej           10  <18> 292 -  8:43:20  1123.06 121.34 35.16 176.65 116050
 283 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 287 -  8:47:02  1122.83 121.77 35.14 176.52 120180
 284 NYCZ EDWARD             9  < 5> 288 S  8:41:09  1122.79 122.20 35.12 176.39 113570
 285 PILARZ Marek            9  15- 4- 4 S  8:42:11  1122.69 122.63 35.10 176.27 114720
 286 FICEK Jan               9  <23> 331 -  8:44:09  1122.61 123.06 35.09 176.14 116920
 287 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 291 -  8:47:09  1121.61 123.49 35.07 176.01 120180
 288 NYCZ EDWARD             9  < 6> 290 -  8:41:16  1121.49 123.92 35.05 175.88 113570
 289 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 293 S  8:39:20  1121.28 124.35 35.03 175.75 111380
 290 NYCZ EDWARD             9  < 7> 294 S  8:41:21  1120.57 124.78 35.02 175.62 113570
 291 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 295 -  8:47:15  1120.56 125.22 35.00 175.49 120180
 292 CYRA Andrzej           10  <19> 337 -  8:43:34  1120.53 125.65 34.98 175.36 116050
 293 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 299 S  8:39:25  1120.34 126.08 34.97 175.23 111380
 294 NYCZ EDWARD             9  < 8> 297 -  8:41:23  1120.20 126.51 34.95 175.10 113570
 295 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 306 -  8:47:19  1119.86 126.94 34.93 174.98 120180
 296 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 367 S  8:38:32  1119.52 127.37 34.91 174.85 110310
 297 NYCZ EDWARD             9  < 9> 298 S  8:41:27  1119.47 127.80 34.90 174.72 113570
 298 NYCZ EDWARD             9  <10> 525 -  8:41:28  1119.28 128.23 34.88 174.59 113570
 299 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 332 -  8:39:36  1118.27 128.66 34.86 174.46 111380
 300 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 342 S  8:37:49  1118.01 129.09 34.84 174.33 109360
 301 WAŁACH Rufin            9  < 8> 303 -  8:43:46  1117.60 129.52 34.83 174.20 115970
 302 DUDA Henryk            10  <10> 727 -  8:44:17  1117.15 129.95 34.81 174.07 116500
 303 WAŁACH Rufin            9  < 9> 304 -  8:43:50  1116.89 130.38 34.79 173.94 115970
 304 WAŁACH Rufin            9  <10> 346 -  8:43:53  1116.35 130.81 34.78 173.81 115970
 305 MADEJ Stanisław         9  56- 4- 2 S  8:42:40  1116.33 131.24 34.76 173.69 114610
 306 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 394 -  8:47:40  1116.22 131.67 34.74 173.56 120180
 307 PASZEK Wincenty         7  30-10- 6 -  8:39:58  1115.97 132.10 34.72 173.43 111560
 308 PASZEK Wincenty         7  < 2> 329 -  8:39:59  1115.79 132.53 34.71 173.30 111560
 309 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 347 -  8:42:05  1115.46 132.96 34.69 173.17 113870
 310 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  28- 9- 4 S  8:38:54  1115.37 133.39 34.67 173.04 110310
 311 LAZAR MARIAN            8  < 3> 315 S  8:38:48  1114.88 133.82 34.66 172.91 110150
 312 MORAWSKI Jan            7  38-18- 9 S  8:40:52  1114.64 134.25 34.64 172.78 112430
 313 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 2> 422 S  8:38:41  1114.47 134.68 34.62 172.65 109980
 314 MORAWSKI Jan            7  < 2> 317 S  8:40:55  1114.09 135.11 34.60 172.52 112430
 315 LAZAR MARIAN            8  < 4> 320 S  8:38:54  1113.75 135.54 34.59 172.39 110150
 316 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 318 -  8:39:59  1113.69 135.97 34.57 172.27 111350
 317 MORAWSKI Jan            7  < 3> 327 S  8:40:59  1113.35 136.40 34.55 172.14 112430
 318 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 343 S  8:40:01  1113.31 136.83 34.53 172.01 111350
 319 HOLEWA Edmund          10  < 3> 338 -  8:42:59  1113.29 137.26 34.52 171.88 114650
 320 LAZAR MARIAN            8  < 5> 321 -  8:38:57  1113.19 137.69 34.50 171.75 110150
 321 LAZAR MARIAN            8  < 6> 558 S  8:38:58  1113.00 138.12 34.48 171.62 110150
 322 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 325 -  8:40:56  1112.91 138.55 34.47 171.49 112330
 323 DRZEWIECKI R            7  49- 8- 4 S  8:41:04  1112.73 138.98 34.45 171.36 112460
 324 BIEGAJ BOGDAN           2  28- 5- 3 S  8:38:17  1112.70 139.41 34.43 171.23 109360
 325 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 328 S  8:40:58  1112.55 139.85 34.41 171.10 112330
 326 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5> 403 S  8:40:26  1112.48 140.28 34.40 170.98 111730
 327 MORAWSKI Jan            7  < 4> 333 S  8:41:04  1112.43 140.71 34.38 170.85 112430
 328 BITTMANN Grzegorz       9  < 4>---- S  8:40:59  1112.36 141.14 34.36 170.72 112330
 329 PASZEK Wincenty         7  < 3> 373 S  8:40:18  1112.26 141.57 34.34 170.59 111560
 330 LACH Stanisław          7  <11> 344 S  8:38:09  1112.07 142.00 34.33 170.46 109150
 331 FICEK Jan               9  <24> 336 -  8:45:11  1111.58 142.43 34.31 170.33 116920
 331 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 350 -  8:40:12  1111.58 142.43 34.31 170.33 111380
 333 MORAWSKI Jan            7  < 5> 410 -  8:41:10  1111.33 143.29 34.28 170.07 112430
 334 WITKIEWICZ Marek        2  < 3> 357 S  8:37:51  1111.19 143.72 34.26 169.94 108730
 335 SZLACHTA Jan            2  < 2> 341 -  8:38:48  1110.63 144.15 34.24 169.81 109730
 336 FICEK Jan               9  <25> 502 -  8:45:17  1110.53 144.58 34.22 169.69 116920
 336 CYRA Andrzej           10  <20> 339 -  8:44:30  1110.53 144.58 34.22 169.69 116050
 338 HOLEWA Edmund          10  < 4> 518 S  8:43:15  1110.41 145.44 34.19 169.43 114650
 339 CYRA Andrzej           10  <21> 361 -  8:44:33  1110.00 145.87 34.17 169.30 116050
 340 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 351 -  8:45:12  1109.89 146.30 34.16 169.17 116760
 341 SZLACHTA Jan            2  < 3> 368 -  8:38:53  1109.69 146.73 34.14 169.04 109730
 342 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 459 -  8:38:34  1109.50 147.16 34.12 168.91 109360
 343 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 345 S  8:40:22  1109.43 147.59 34.10 168.78 111350
 344 LACH Stanisław          7  <12> 349 -  8:38:24  1109.25 148.02 34.09 168.65 109150
 344 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 348 S  8:40:23  1109.25 148.02 34.09 168.65 111350
 346 WAŁACH Rufin            9  <11> 377 S  8:44:33  1109.23 148.88 34.05 168.39 115970
 347 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 538 -  8:42:40  1109.12 149.31 34.03 168.27 113870
 348 MENDRYS Andrzej         8  < 7> 524 -  8:40:24  1109.06 149.74 34.02 168.14 111350
 349 LACH Stanisław          7  <13> 437 -  8:38:26  1108.87 150.17 34.00 168.01 109150
 350 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 353 S  8:40:28  1108.63 150.60 33.98 167.88 111380
 351 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 352 -  8:45:20  1108.48 151.03 33.97 167.75 116760
 351 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 360 -  8:45:20  1108.48 151.03 33.97 167.75 116760
 353 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 358 -  8:40:29  1108.44 151.89 33.93 167.49 111380
 354 FISZER Henryk           9  <13> 364 S  8:44:49  1108.13 152.32 33.91 167.36 116150
 355 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 366 -  8:44:07  1107.89 152.75 33.90 167.23 115350
 356 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 470 S  8:45:24  1107.88 153.18 33.88 167.10 116770
 357 WITKIEWICZ Marek        2  < 4> 362 S  8:38:09  1107.79 153.61 33.86 166.98 108730
 358 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 412 -  8:40:33  1107.71 154.04 33.84 166.85 111380
 359 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 495 S  8:38:44  1107.63 154.48 33.83 166.72 109360
 360 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 396 -  8:45:25  1107.61 154.91 33.81 166.59 116760
 361 CYRA Andrzej           10  <22> 369 -  8:44:47  1107.52 155.34 33.79 166.46 116050
 362 WITKIEWICZ Marek        2  < 5> 372 S  8:38:11  1107.42 155.77 33.78 166.33 108730
 363 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 370 -  8:39:08  1107.30 156.20 33.76 166.20 109770
 364 FISZER Henryk           9  <14> 382 -  8:44:54  1107.25 156.63 33.74 166.07 116150
 365 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2> 481 -  8:39:38  1107.16 157.06 33.72 165.94 110310
 366 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 433 S  8:44:12  1107.01 157.49 33.71 165.81 115350
 367 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 488 S  8:39:40  1106.79 157.92 33.69 165.69 110310
 368 SZLACHTA Jan            2  < 4> 393 -  8:39:09  1106.71 158.35 33.67 165.56 109730
 369 CYRA Andrzej           10  <23> 384 -  8:44:53  1106.47 158.78 33.66 165.43 116050
 370 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10> 371 S  8:39:13  1106.37 159.21 33.64 165.30 109770
 371 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <11> 499 -  8:39:14  1106.18 159.64 33.62 165.17 109770
 372 WITKIEWICZ Marek        2  < 6> 718 S  8:38:18  1106.10 160.07 33.60 165.04 108730
 373 PASZEK Wincenty         7  < 4> 484 S  8:40:52  1106.01 160.50 33.59 164.91 111560
 374 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 375 -  8:45:37  1105.98 160.93 33.57 164.78 116810
 375 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 391 S  8:45:38  1105.81 161.36 33.55 164.65 116810
 376 BEDNARZ Henryk          9  25- 7- 4 -  8:43:48  1105.20 161.79 33.53 164.52 114720
 377 WAŁACH Rufin            9  <12> 408 S  8:44:57  1105.00 162.22 33.52 164.39 115970
 378 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 389 S  8:46:23  1104.97 162.65 33.50 164.27 117550
 379 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 380 S  8:40:41  1104.95 163.08 33.48 164.14 111250
 380 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 383 -  8:40:43  1104.58 163.51 33.47 164.01 111250
 381 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2>---- S  8:45:22  1104.43 163.94 33.45 163.88 116370
 382 FISZER Henryk           9  <15> 711 -  8:45:11  1104.26 164.37 33.43 163.75 116150
 383 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 385 -  8:40:45  1104.22 164.80 33.41 163.62 111250
 384 CYRA Andrzej           10  <24> 397 -  8:45:06  1104.19 165.23 33.40 163.49 116050
 385 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 405 -  8:40:46  1104.04 165.66 33.38 163.36 111250
 386 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 388 S  8:43:42  1103.95 166.09 33.36 163.23 114480
 387 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7> 390 S  8:45:15  1103.56 166.52 33.34 163.10 116150
 388 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 392 -  8:43:45  1103.42 166.95 33.33 162.98 114480
 389 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 448 S  8:46:32  1103.41 167.38 33.31 162.85 117550
 390 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 400 S  8:45:18  1103.04 167.81 33.29 162.72 116150
 391 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 395 -  8:45:55  1102.85 168.24 33.28 162.59 116810
 392 WIDUCH Dariusz          9  <10> 399 -  8:43:49  1102.71 168.67 33.26 162.46 114480
 393 SZLACHTA Jan            2  < 5> 716 S  8:39:31  1102.63 169.10 33.24 162.33 109730
 394 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 411 -  8:49:00  1102.57 169.54 33.22 162.20 120180
 395 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 401 -  8:45:57  1102.50 169.97 33.21 162.07 116810
 396 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 452 -  8:45:55  1102.38 170.40 33.19 161.94 116760
 397 CYRA Andrzej           10  <25> 418 -  8:45:19  1101.92 170.83 33.17 161.81 116050
 398 TRZOP Mieczysław        9  < 5> 572 S  8:44:11  1101.90 171.26 33.16 161.69 114800
 399 WIDUCH Dariusz          9  <11> 462 -  8:43:54  1101.83 171.69 33.14 161.56 114480
 400 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 555 S  8:45:25  1101.82 172.12 33.12 161.43 116150
 401 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 409 -  8:46:03  1101.46 172.55 33.10 161.30 116810
 402 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 406 S  8:41:08  1101.42 172.98 33.09 161.17 111390
 403 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 6> 404 S  8:41:28  1101.15 173.41 33.07 161.04 111730
 404 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 7> 421 -  8:41:30  1100.79 173.84 33.05 160.91 111730
 405 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 427 S  8:41:04  1100.76 174.27 33.03 160.78 111250
 406 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 415 -  8:41:17  1099.79 174.70 33.02 160.65 111390
 407 POGORZAŁEK Alfred       7  21- 4- 4 S  8:43:33  1099.66 175.13 33.00 160.52 113870
 408 WAŁACH Rufin            9  <13> 414 -  8:45:29  1099.42 175.56 32.98 160.39 115970
 409 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 413 S  8:46:15  1099.39 175.99 32.97 160.27 116810
 410 MORAWSKI Jan            7  < 6> 416 -  8:42:17  1099.20 176.42 32.95 160.14 112430
 411 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 450 S  8:49:21  1099.04 176.85 32.93 160.01 120180
 412 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 417 -  8:41:21  1098.96 177.28 32.91 159.88 111380
 413 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 451 -  8:46:19  1098.70 177.71 32.90 159.75 116810
 414 WAŁACH Rufin            9  <14> 445 S  8:45:34  1098.55 178.14 32.88 159.62 115970
 415 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 568 -  8:41:25  1098.34 178.57 32.86 159.49 111390
 416 MORAWSKI Jan            7  < 7> 420 S  8:42:23  1098.13 179.00 32.84 159.36 112430
 417 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 543 S  8:41:28  1097.70 179.43 32.83 159.23 111380
 418 CYRA Andrzej           10  <26> 434 S  8:45:46  1097.23 179.86 32.81 159.10 116050
 419 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 428 S  8:46:44  1097.13 180.29 32.79 158.98 117100
 420 MORAWSKI Jan            7  < 8> 425 -  8:42:33  1096.34 180.72 32.78 158.85 112430
 421 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 8> 423 -  8:41:55  1096.29 181.15 32.76 158.72 111730
 422 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 3> 436 -  8:40:21  1095.96 181.58 32.74 158.59 109980
 423 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 9> 638 -  8:41:58  1095.75 182.01 32.72 158.46 111730
 424 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 426 S  8:39:06  1095.66 182.44 32.71 158.33 108580
 425 MORAWSKI Jan            7  < 9> 533 -  8:42:38  1095.45 182.87 32.69 158.20 112430
 426 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3> 429 S  8:39:10  1094.92 183.30 32.67 158.07 108580
 427 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 578 -  8:41:37  1094.80 183.73 32.66 157.94 111250
 428 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 508 -  8:46:59  1094.56 184.17 32.64 157.81 117100
 429 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 616 S  8:39:13  1094.37 184.60 32.62 157.69 108580
 430 PILARZ Marek            9  < 2> 479 S  8:44:51  1094.13 185.03 32.60 157.56 114720
 431 MYDLAK Józef            2  20- 9- 7 -  8:39:16  1093.82 185.46 32.59 157.43 108580
 432 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 461 -  8:44:55  1093.44 185.89 32.57 157.30 114720
 433 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 674 -  8:45:31  1093.19 186.32 32.55 157.17 115350
 434 CYRA Andrzej           10  <27> 441 -  8:46:11  1092.92 186.75 32.53 157.04 116050
 435 RUS JÓZEF               2  30- 9- 6 -  8:40:38  1092.88 187.18 32.52 156.91 109980
 435 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 4> 439 -  8:40:38  1092.88 187.18 32.52 156.91 109980
 437 LACH Stanisław          7  <14> 689 S  8:39:53  1092.78 188.04 32.48 156.65 109150
 438 SUJKA Bogdan            8  < 4> 440 -  8:42:01  1092.47 188.47 32.47 156.52 111450
 439 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 5> 682 S  8:40:41  1092.34 188.90 32.45 156.39 109980
 440 SUJKA Bogdan            8  < 5> 443 S  8:42:02  1092.29 189.33 32.43 156.27 111450
 441 CYRA Andrzej           10  <28> 442 -  8:46:15  1092.24 189.76 32.41 156.14 116050
 442 CYRA Andrzej           10  <29> 472 -  8:46:16  1092.06 190.19 32.40 156.01 116050
 443 SUJKA Bogdan            8  < 6> 444 -  8:42:04  1091.93 190.62 32.38 155.88 111450
 443 SUJKA Bogdan            8  < 7> 449 S  8:42:04  1091.93 190.62 32.38 155.88 111450
 445 WAŁACH Rufin            9  <15> 539 S  8:46:13  1091.83 191.48 32.34 155.62 115970
 446 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4> 573 -  8:42:07  1091.79 191.91 32.33 155.49 111490
 446 GRELA Stanisław         7  68-13- 5 S  8:42:18  1091.79 191.91 32.33 155.49 111690
 448 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 455 -  8:47:42  1091.46 192.77 32.29 155.23 117550
 449 SUJKA Bogdan            8  < 8> 453 -  8:42:07  1091.40 193.20 32.28 155.10 111450
 450 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 460 -  8:50:08  1091.22 193.63 32.26 154.98 120180
 451 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 514 -  8:47:03  1091.17 194.06 32.24 154.85 116810
 452 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 454 -  8:47:01  1091.05 194.49 32.22 154.72 116760
 453 SUJKA Bogdan            8  < 9> 744 S  8:42:09  1091.04 194.92 32.21 154.59 111450
 454 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 465 -  8:47:02  1090.88 195.35 32.19 154.46 116760
 455 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 457 S  8:47:46  1090.78 195.78 32.17 154.33 117550
 456 GRELA Stanisław         7  < 2> 466 -  8:42:24  1090.72 196.21 32.16 154.20 111690
 457 SAJDOK Stanisław       10  < 6> 521 S  8:47:47  1090.61 196.64 32.14 154.07 117550
 457 DRZEWIECKI R            7  < 2> 464 S  8:43:07  1090.61 196.64 32.14 154.07 112460
 459 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 504 -  8:40:18  1090.33 197.50 32.10 153.81 109360
 460 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 463 -  8:50:14  1090.23 197.93 32.09 153.69 120180
 461 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 516 -  8:45:14  1090.15 198.36 32.07 153.56 114720
 462 WIDUCH Dariusz          9  <12> 469 S  8:45:03  1089.77 198.80 32.05 153.43 114480
 463 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 507 -  8:50:17  1089.74 199.23 32.03 153.30 120180
 464 DRZEWIECKI R            7  < 3> 477 -  8:43:12  1089.73 199.66 32.02 153.17 112460
 465 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 517 -  8:47:10  1089.52 200.09 32.00 153.04 116760
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 466 GRELA Stanisław         7  < 3> 468 -  8:42:31  1089.48              152.91 111690
 467 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 474 -  8:40:39  1089.42              152.78 109650
 468 GRELA Stanisław         7  < 4> 536 S  8:42:35  1088.77              152.65 111690
 469 WIDUCH Dariusz          9  <13> 473 -  8:45:09  1088.73              152.52 114480
 470 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 480 S  8:47:17  1088.43              152.39 116770
 471 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 561 -  8:44:06  1088.38              152.27 113300
 472 CYRA Andrzej           10  <30> 485 -  8:46:38  1088.31              152.14 116050
 473 WIDUCH Dariusz          9  <14> 591 -  8:45:12  1088.21              152.01 114480
 474 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 489 -  8:40:46  1088.16              151.88 109650
 475 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 9> 476 S  8:44:30  1088.04              151.75 113700
 475 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <10> 496 -  8:44:30  1088.04              151.75 113700
 477 DRZEWIECKI R            7  < 4> 483 -  8:43:22  1087.97              151.49 112460
 478 RUS JÓZEF               2  < 2> 482 S  8:41:07  1087.65              151.36 109980
 479 PILARZ Marek            9  < 3> 626 S  8:45:29  1087.57              151.23 114720
 480 PUDEŁKO Józef          10  <10> 600 -  8:47:23  1087.41              151.10 116770
 481 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3> 493 S  8:41:27  1087.33              150.98 110310
 482 RUS JÓZEF               2  < 3> 486 S  8:41:09  1087.30              150.85 109980
 483 DRZEWIECKI R            7  < 5> 742 S  8:43:28  1086.92              150.72 112460
 484 PASZEK Wincenty         7  < 5> 487 S  8:42:39  1086.80              150.59 111560
 485 CYRA Andrzej           10  <31> 545 -  8:46:47  1086.78              150.46 116050
 486 RUS JÓZEF               2  < 4> 622 S  8:41:12  1086.76              150.33 109980
 487 PASZEK Wincenty         7  < 6> 490 S  8:42:40  1086.62              150.20 111560
 487 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 710 S  8:41:31  1086.62              150.20 110310
 489 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 510 -  8:40:56  1086.36              149.94 109650
 490 PASZEK Wincenty         7  < 7> 491 -  8:42:42  1086.27              149.81 111560
 491 PASZEK Wincenty         7  < 8> 494 S  8:42:43  1086.09              149.69 111560
 492 MŁOCEK Zygmunt          8  < 8> 608 S  8:41:21  1085.94              149.56 110060
 493 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4> 534 -  8:41:35  1085.91              149.43 110310
 494 PASZEK Wincenty         7  < 9> 648 -  8:42:45  1085.74              149.30 111560
 495 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 529 S  8:40:44  1085.64              149.17 109360
 496 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <11> 498 -  8:44:44  1085.61              149.04 113700
 497 STABIK HENRYK          10  <20> 500 -  8:47:47  1085.51              148.91 117000
 498 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <12> 513 S  8:44:47  1085.10              148.78 113700
 499 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <12> 619 S  8:41:10  1085.04              148.65 109770
 500 STABIK HENRYK          10  <21> 505 -  8:47:50  1085.01              148.52 117000
 501 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 512 S  8:43:42  1084.96              148.39 112510
 502 FICEK Jan               9  <26> 506 -  8:47:46  1084.94              148.27 116920
 503 MYDLAK Józef            2  < 2> 541 -  8:40:06  1084.72              148.14 108580
 504 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 527 S  8:40:50  1084.56              148.01 109360
 505 STABIK HENRYK          10  <22> 565 -  8:47:53  1084.51              147.88 117000
 506 FICEK Jan               9  <27> 511 -  8:47:49  1084.43              147.75 116920
 507 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 509 S  8:50:50  1084.33              147.62 120180
 508 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6> 649 S  8:48:00  1084.26              147.49 117100
 509 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31> 522 -  8:50:51  1084.17              147.36 120180
 510 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6> 548 S  8:41:09  1084.03              147.23 109650
 511 FICEK Jan               9  <28> 515 -  8:47:52  1083.93              147.10 116920
 512 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 560 S  8:43:48  1083.91              146.98 112510
 513 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <13> 530 -  8:44:54  1083.89              146.85 113700
 514 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 519 S  8:47:47  1083.75              146.72 116810
 515 FICEK Jan               9  <29> 589 S  8:47:54  1083.60              146.59 116920
 516 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 665 S  8:45:53  1083.46              146.46 114720
 517 PAJĄK Gotfryd          10  <44> 523 -  8:47:46  1083.45              146.33 116760
 518 HOLEWA Edmund          10  < 5> 528 -  8:45:50  1083.31              146.20 114650
 519 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 520 -  8:47:50  1083.25              146.07 116810
 520 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 526 -  8:47:51  1083.08              145.94 116810
 521 SAJDOK Stanisław       10  < 7> 629 S  8:48:33  1082.91              145.81 117550
 522 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32> 652 -  8:50:59  1082.87              145.69 120180
 523 PAJĄK Gotfryd          10  <45> 647 -  8:47:50  1082.78              145.56 116760
 524 MENDRYS Andrzej         8  < 8> 668 -  8:42:51  1082.64              145.43 111350
 525 NYCZ EDWARD             9  <11> 535 S  8:44:56  1082.31              145.30 113570
 526 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 532 -  8:47:57  1082.08              145.17 116810
 527 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 597 S  8:41:04  1082.06              145.04 109360
 528 HOLEWA Edmund          10  < 6> 531 -  8:45:58  1081.94              144.91 114650
 529 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 550 S  8:41:05  1081.88              144.78 109360
 530 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <14> 564 -  8:45:06  1081.83              144.65 113700
 531 HOLEWA Edmund          10  < 7> 653 -  8:45:59  1081.77              144.52 114650
 532 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 540 -  8:47:59  1081.74              144.39 116810
 533 MORAWSKI Jan            7  <10> 584 -  8:43:57  1081.58              144.27 112430
 534 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5> 587 -  8:42:00  1081.47              144.14 110310
 535 NYCZ EDWARD             9  <12> 634 S  8:45:01  1081.45              144.01 113570
 536 GRELA Stanisław         7  < 5> 547 S  8:43:17  1081.39              143.88 111690
 536 KOFEL Jan               9  33- 3- 0 -  8:49:16  1081.39              143.88 118160
 536 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 623 S  8:45:18  1081.39              143.88 113870
 539 WAŁACH Rufin            9  <16> 542 S  8:47:16  1081.14              143.49 115970
 540 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 579 -  8:48:03  1081.07              143.36 116810
 541 MYDLAK Józef            2  < 3> 544 S  8:40:27  1080.94              143.23 108580
 542 WAŁACH Rufin            9  <17> 553 -  8:47:20  1080.47              143.10 115970
 543 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 546 S  8:43:06  1080.31              142.98 111380
 544 MYDLAK Józef            2  < 4> 554 S  8:40:31  1080.22              142.85 108580
 545 CYRA Andrzej           10  <32> 551 -  8:47:26  1080.21              142.72 116050
 546 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 549 -  8:43:07  1080.14              142.59 111380
 547 GRELA Stanisław         7  < 6> 571 -  8:43:25  1080.00              142.46 111690
 548 GÓRNICKI Jerzy          7  < 7> 592 -  8:41:32  1079.94              142.33 109650
 549 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 593 S  8:43:09  1079.79              142.20 111380
 550 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 552 S  8:41:18  1079.57              142.07 109360
 551 CYRA Andrzej           10  <33> 556 -  8:47:31  1079.37              141.94 116050
 552 KWIOTEK Andrzej         2  < 6> 594 S  8:41:20  1079.21              141.81 109360
 553 WAŁACH Rufin            9  <18> 563 -  8:47:29  1078.96              141.69 115970
 554 MYDLAK Józef            2  < 5> 577 S  8:40:40  1078.61              141.56 108580
 555 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 557 -  8:47:43  1078.29              141.43 116150
 556 CYRA Andrzej           10  <34> 559 -  8:47:39  1078.03              141.30 116050
 557 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 624 -  8:47:45  1077.96              141.17 116150
 558 LAZAR MARIAN            8  < 7> 609 S  8:42:12  1077.79              141.04 110150
 559 CYRA Andrzej           10  <35> 562 -  8:47:42  1077.53              140.91 116050
 560 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 566 S  8:44:27  1077.17              140.78 112510
 561 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4>---- S  8:45:12  1077.00              140.65 113300
 562 CYRA Andrzej           10  <36> 567 -  8:47:46  1076.86              140.52 116050
 563 WAŁACH Rufin            9  <19> 642 S  8:47:42  1076.79              140.39 115970
 564 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <15> 633 -  8:45:36  1076.70              140.27 113700
 565 STABIK HENRYK          10  <23> 595 -  8:48:41  1076.52              140.14 117000
 566 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 724 S  8:44:33  1076.14              140.01 112510
 567 CYRA Andrzej           10  <37> 569 -  8:47:51  1076.03              139.88 116050
 568 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 570 -  8:43:32  1075.89              139.75 111390
 569 CYRA Andrzej           10  <38> 575 S  8:47:52  1075.87              139.62 116050
 570 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 762 -  8:43:33  1075.71              139.49 111390
 571 GRELA Stanisław         7  < 7> 586 -  8:43:50  1075.67              139.36 111690
 572 TRZOP Mieczysław        9  < 6> 574 M  8:46:47  1075.07              139.23 114800
 573 SOBAŁA Tadeusz          7  < 5> 576 -  8:43:43  1074.95              139.10 111490
 574 TRZOP Mieczysław        9  < 7>---- S  8:46:49  1074.74              138.98 114800
 575 CYRA Andrzej           10  <39> 580 -  8:48:00  1074.54              138.85 116050
 576 SOBAŁA Tadeusz          7  < 6> 617 S  8:43:47  1074.26              138.72 111490
 577 MYDLAK Józef            2  < 6> 625 S  8:41:05  1074.16              138.59 108580
 578 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 581 -  8:43:35  1074.01              138.46 111250
 579 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 582 -  8:48:46  1073.95              138.33 116810
 580 CYRA Andrzej           10  <40> 583 -  8:48:06  1073.54              138.20 116050
 581 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 588 -  8:43:38  1073.50              138.07 111250
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 582 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 613 -  8:48:49  1073.46              137.94 116810
 583 CYRA Andrzej           10  <41> 598 -  8:48:07  1073.38              137.81 116050
 584 MORAWSKI Jan            7  <11> 585 S  8:44:45  1073.32              137.69 112430
 584 MORAWSKI Jan            7  <12> 669 -  8:44:45  1073.32              137.69 112430
 586 GRELA Stanisław         7  < 8> 596 -  8:44:06  1072.91              137.43 111690
 587 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6> 612 -  8:42:49  1072.88              137.30 110310
 588 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 695 -  8:43:42  1072.81              137.17 111250
 589 FICEK Jan               9  <30> 599 -  8:49:02  1072.33              137.04 116920
 590 BIEGAJ BOGDAN           2  < 2> 632 S  8:42:00  1072.16              136.91 109360
 591 WIDUCH Dariusz          9  <15> 643 S  8:46:47  1072.08              136.78 114480
 592 GÓRNICKI Jerzy          7  < 8> 641 -  8:42:17  1072.02              136.65 109650
 593 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 631 -  8:43:56  1071.65              136.52 111380
 594 KWIOTEK Andrzej         2  < 7> 601 -  8:42:03  1071.63              136.39 109360
 595 STABIK HENRYK          10  <24>---- -  8:49:11  1071.59              136.27 117000
 596 GRELA Stanisław         7  < 9> 607 -  8:44:14  1071.54              136.14 111690
 597 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 602 -  8:42:04  1071.46              136.01 109360
 598 CYRA Andrzej           10  <42> 606 S  8:48:19  1071.40              135.88 116050
 599 FICEK Jan               9  <31> 604 -  8:49:08  1071.35              135.75 116920
 600 PUDEŁKO Józef          10  <11> 726 S  8:49:00  1071.28              135.62 116770
 600 KWIOTEK Andrzej         2  < 8> 605 -  8:42:05  1071.28              135.62 109360
 602 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 603 S  8:42:06  1071.11              135.36 109360
 602 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 661 -  8:42:06  1071.11              135.36 109360
 604 FICEK Jan               9  <32> 685 -  8:49:10  1071.02              135.10 116920
 605 KWIOTEK Andrzej         2  < 9> 730 S  8:42:07  1070.93              134.98 109360
 606 CYRA Andrzej           10  <43> 618 -  8:48:22  1070.90              134.85 116050
 607 GRELA Stanisław         7  <10> 627 -  8:44:19  1070.68              134.72 111690
 608 MŁOCEK Zygmunt          8  < 9> 697 S  8:42:51  1070.10              134.59 110060
 609 LAZAR MARIAN            8  < 8> 610 S  8:42:58  1069.76              134.46 110150
 610 LAZAR MARIAN            8  < 9> 705 S  8:42:59  1069.59              134.33 110150
 611 SOBOTA Stanisław        9  10- 1- 1 S  8:46:40  1069.41              134.20 114070
 612 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 7> 704 S  8:43:13  1068.72              134.07 110310
 613 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 614 -  8:49:18  1068.71              133.94 116810
 613 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35> 615 -  8:49:18  1068.71              133.94 116810
 615 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <36> 656 -  8:49:20  1068.38              133.69 116810
 616 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5> 645 S  8:41:38  1068.35              133.56 108580
 617 SOBAŁA Tadeusz          7  < 7> 761 -  8:44:24  1067.91              133.43 111490
 618 CYRA Andrzej           10  <44> 663 -  8:48:42  1067.62              133.30 116050
 619 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <13> 620 S  8:42:50  1067.46              133.17 109770
 619 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <14>---- S  8:42:50  1067.46              133.17 109770
 621 OWCZAREK Janusz         9  < 3> 666 -  8:50:48  1066.61              132.91 118180
 622 RUS JÓZEF               2  < 5> 630 -  8:43:12  1065.70              132.78 109980
 623 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 628 -  8:46:55  1065.04              132.65 113870
 624 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 693 S  8:49:04  1064.95              132.52 116150
 625 MYDLAK Józef            2  < 7> 636 S  8:41:58  1064.86              132.39 108580
 626 PILARZ Marek            9  < 4>---- S  8:47:44  1064.85              132.27 114720
 627 GRELA Stanisław         7  <11> 635 S  8:44:54  1064.73              132.14 111690
 628 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 644 -  8:46:57  1064.70              132.01 113870
 629 SAJDOK Stanisław       10  < 8> 676 -  8:50:26  1064.44              131.88 117550
 630 RUS JÓZEF               2  < 6> 684 S  8:43:20  1064.32              131.75 109980
 631 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 637 -  8:44:39  1064.31              131.62 111380
 632 BIEGAJ BOGDAN           2  < 3> 717 S  8:42:46  1064.16              131.49 109360
 633 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <16> 766 -  8:46:51  1064.11              131.36 113700
 634 NYCZ EDWARD             9  <13> 639 S  8:46:44  1064.05              131.23 113570
 635 GRELA Stanisław         7  <12> 640 S  8:44:59  1063.88              131.10 111690
 636 MYDLAK Józef            2  < 8> 659 S  8:42:04  1063.81              130.98 108580
 637 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 734 -  8:44:42  1063.80              130.85 111380
 638 MROWIŃSKI Ryszard       7  <10> 654 S  8:45:03  1063.59              130.72 111730
 639 NYCZ EDWARD             9  <14> 646 -  8:46:47  1063.56              130.59 113570
 640 GRELA Stanisław         7  <13>---- -  8:45:03  1063.21              130.46 111690
 641 GÓRNICKI Jerzy          7  < 9> 670 -  8:43:08  1063.19              130.33 109650
 642 WAŁACH Rufin            9  <20> 655 S  8:49:06  1062.97              130.20 115970
 643 WIDUCH Dariusz          9  <16> 708 -  8:47:42  1062.95              130.07 114480
 644 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 773 S  8:47:08  1062.88              129.94 113870
 645 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6>---- S  8:42:10  1062.77              129.81 108580
 646 NYCZ EDWARD             9  <15> 650 -  8:46:52  1062.73              129.69 113570
 647 PAJĄK Gotfryd          10  <46> 774 S  8:49:53  1062.58              129.56 116760
 648 PASZEK Wincenty         7  <10>---- S  8:45:00  1062.48              129.43 111560
 649 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 7>---- S  8:50:13  1062.45              129.30 117100
 650 NYCZ EDWARD             9  <16> 651 S  8:46:54  1062.40              129.17 113570
 651 NYCZ EDWARD             9  <17> 657 -  8:46:55  1062.23              129.04 113570
 652 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <33> 677 -  8:53:09  1062.13              128.91 120180
 653 HOLEWA Edmund          10  < 8> 658 -  8:47:59  1061.74              128.78 114650
 653 MROWIŃSKI Ryszard       7  <11>---- -  8:45:14  1061.74              128.78 111730
 655 WAŁACH Rufin            9  <21> 681 S  8:49:14  1061.67              128.52 115970
 656 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <37> 660 -  8:50:02  1061.59              128.39 116810
 657 NYCZ EDWARD             9  <18> 667 S  8:46:59  1061.57              128.27 113570
 658 HOLEWA Edmund          10  < 9> 662 S  8:48:01  1061.41              128.14 114650
 659 MYDLAK Józef            2  < 9>---- S  8:42:18  1061.39              128.01 108580
 660 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <38>---- -  8:50:04  1061.27              127.88 116810
 661 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 664 -  8:43:03  1061.23              127.75 109360
 662 HOLEWA Edmund          10  <10> 720 -  8:48:07  1060.43              127.62 114650
 663 CYRA Andrzej           10  <45> 673 -  8:49:27  1060.30              127.49 116050
 664 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 703 S  8:43:09  1060.20              127.36 109360
 665 BEDNARZ Henryk          9  < 5> 671 S  8:48:13  1060.10              127.23 114720
 666 OWCZAREK Janusz         9  < 4> 755 S  8:51:31  1059.75              127.10 118180
 667 NYCZ EDWARD             9  <19> 702 -  8:47:12  1059.42              126.98 113570
 668 MENDRYS Andrzej         8  < 9> 737 S  8:45:07  1059.30              126.85 111350
 669 MORAWSKI Jan            7  <13> 675 S  8:46:09  1059.16              126.72 112430
 670 GÓRNICKI Jerzy          7  <10> 672 -  8:43:34  1058.74              126.59 109650
 671 BEDNARZ Henryk          9  < 6> 757 S  8:48:22  1058.63              126.46 114720
 672 GÓRNICKI Jerzy          7  <11> 679 -  8:43:35  1058.57              126.33 109650
 673 CYRA Andrzej           10  <46> 680 -  8:49:38  1058.53              126.20 116050
 674 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11> 706 S  8:48:59  1058.42              126.07 115350
 675 MORAWSKI Jan            7  <14> 678 S  8:46:14  1058.33              125.94 112430
 676 SAJDOK Stanisław       10  < 9> 741 -  8:51:05  1058.21              125.81 117550
 677 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <34> 683 S  8:53:37  1057.77              125.69 120180
 678 MORAWSKI Jan            7  <15> 709 -  8:46:19  1057.50              125.56 112430
 679 GÓRNICKI Jerzy          7  <12> 739 -  8:43:43  1057.21              125.43 109650
 680 CYRA Andrzej           10  <47> 701 -  8:49:48  1056.92              125.30 116050
 681 WAŁACH Rufin            9  <22> 694 -  8:49:44  1056.84              125.17 115970
 682 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 6> 740 S  8:44:05  1056.65              125.04 109980
 683 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <35> 686 -  8:53:45  1056.53              124.91 120180
 684 RUS JÓZEF               2  < 7> 738 -  8:44:08  1056.15              124.78 109980
 685 FICEK Jan               9  <33> 687 -  8:50:45  1055.71              124.65 116920
 686 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <36> 699 -  8:53:52  1055.45              124.52 120180
 687 FICEK Jan               9  <34> 688 -  8:50:52  1054.60              124.39 116920
 688 FICEK Jan               9  <35> 691 -  8:50:53  1054.44              124.27 116920
 689 LACH Stanisław          7  <15> 700 -  8:43:33  1054.08              124.14 109150
 690 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 713 S  8:48:03  1053.86              124.01 113870
 691 FICEK Jan               9  <36> 692 -  8:50:57  1053.81              123.88 116920
 692 FICEK Jan               9  <37>---- -  8:51:02  1053.02              123.75 116920
 693 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13>---- S  8:50:19  1052.88              123.62 116150
 694 WAŁACH Rufin            9  <23> 743 -  8:50:09  1052.84              123.49 115970
 695 PISZCZEK Stanisław      8  <12>---- -  8:45:45  1052.01              123.36 111250
 696 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2>---- S  8:45:57  1051.63              123.23 111420
 697 MŁOCEK Zygmunt          8  <10>---- S  8:44:40  1051.53              123.10 110060
 698 KOFEL Jan               9  < 2> 707 -  8:52:23  1051.40              122.98 118160
 699 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <37> 731 -  8:54:20  1051.14              122.85 120180
 700 LACH Stanisław          7  <16>---- -  8:43:51  1051.04              122.72 109150
 701 CYRA Andrzej           10  <48> 714 -  8:50:25  1051.02              122.59 116050
 702 NYCZ EDWARD             9  <20>---- -  8:48:04  1050.93              122.46 113570
 703 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 712 S  8:44:04  1050.87              122.33 109360
 704 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 8> 765 S  8:44:59  1050.74              122.20 110310
 705 LAZAR MARIAN            8  <10>---- S  8:44:50  1050.72              122.07 110150
 706 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <12>---- -  8:49:47  1050.71              121.94 115350
 707 KOFEL Jan               9  < 3>---- -  8:52:30  1050.31              121.81 118160
 708 WIDUCH Dariusz          9  <17>---- -  8:49:00  1050.28              121.69 114480
 709 MORAWSKI Jan            7  <16> 719 -  8:47:04  1050.09              121.56 112430
 710 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5> 760 S  8:45:05  1049.74              121.43 110310
 711 FISZER Henryk           9  <16> 721 -  8:50:40  1049.55              121.30 116150
 712 MACIEJA Zygmunt         2  <15> 715 -  8:44:13  1049.35              121.17 109360
 713 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 749 S  8:48:31  1049.33              121.04 113870
 714 CYRA Andrzej           10  <49> 759 S  8:50:37  1049.12              120.91 116050
 715 MACIEJA Zygmunt         2  <16>---- S  8:44:15  1049.02              120.78 109360
 716 SZLACHTA Jan            2  < 6> 733 S  8:44:37  1048.88              120.65 109730
 717 BIEGAJ BOGDAN           2  < 4> 764 -  8:44:18  1048.51              120.52 109360
 718 WITKIEWICZ Marek        2  < 7> 752 -  8:43:43  1048.34              120.39 108730
 719 MORAWSKI Jan            7  <17> 729 -  8:47:16  1048.14              120.27 112430
 720 HOLEWA Edmund          10  <11> 722 -  8:49:26  1047.67              120.14 114650
 721 FISZER Henryk           9  <17>---- -  8:50:53  1047.50              120.01 116150
 722 HOLEWA Edmund          10  <12> 725 -  8:49:28  1047.35              119.88 114650
 723 MADEJ Stanisław         9  < 2> 763 -  8:49:26  1047.30              119.75 114610
 724 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 728 S  8:47:26  1047.25              119.62 112510
 725 HOLEWA Edmund          10  <13>---- -  8:49:29  1047.19              119.49 114650
 726 PUDEŁKO Józef          10  <12>---- -  8:51:32  1046.95              119.36 116770
 727 DUDA Henryk            10  <11> 732 -  8:51:17  1046.88              119.23 116500
 728 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8>---- S  8:47:29  1046.77              119.10 112510
 729 MORAWSKI Jan            7  <18>---- S  8:47:26  1046.51              118.98 112430
 729 KWIOTEK Andrzej         2  <10>---- S  8:44:30  1046.51              118.98 109360
 731 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <38>---- S  8:54:51  1046.41              118.72 120180
 732 DUDA Henryk            10  <12>---- -  8:51:21  1046.25              118.59 116500
 733 SZLACHTA Jan            2  < 7> 736 S  8:44:53  1046.21              118.46 109730
 734 FIJOŁEK Mirosław        8  <23> 735 S  8:46:28  1046.15              118.33 111380
 734 FIJOŁEK Mirosław        8  <24>---- -  8:46:28  1046.15              118.33 111380
 736 SZLACHTA Jan            2  < 8> 756 S  8:44:54  1046.04              118.07 109730
 737 MENDRYS Andrzej         8  <10>---- S  8:46:27  1046.03              117.94 111350
 738 RUS JÓZEF               2  < 8> 745 S  8:45:09  1045.93              117.81 109980
 739 GÓRNICKI Jerzy          7  <13>---- -  8:44:51  1045.78              117.69 109650
 740 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 7>---- -  8:45:10  1045.77              117.56 109980
 741 SAJDOK Stanisław       10  <10> 746 -  8:52:25  1045.66              117.43 117550
 742 DRZEWIECKI R            7  < 6> 751 -  8:47:33  1045.65              117.30 112460
 743 WAŁACH Rufin            9  <24>---- S  8:50:55  1045.56              117.17 115970
 744 SUJKA Bogdan            8  <10> 747 S  8:46:36  1045.50              117.04 111450
 745 RUS JÓZEF               2  < 9>---- S  8:45:12  1045.44              116.91 109980
 746 SAJDOK Stanisław       10  <11> 750 S  8:52:27  1045.35              116.78 117550
 747 SUJKA Bogdan            8  <11> 748 -  8:46:37  1045.33              116.65 111450
 748 SUJKA Bogdan            8  <12> 754 -  8:46:38  1045.17              116.52 111450
 749 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4>---- S  8:49:00  1044.68              116.39 113870
 750 SAJDOK Stanisław       10  <12>---- -  8:52:33  1044.43              116.27 117550
 751 DRZEWIECKI R            7  < 7> 753 -  8:47:41  1044.36              116.14 112460
 752 WITKIEWICZ Marek        2  < 8>---- S  8:44:07  1044.31              116.01 108730
 753 DRZEWIECKI R            7  < 8>---- S  8:47:43  1044.04              115.88 112460
 754 SUJKA Bogdan            8  <13> 758 S  8:46:48  1043.54              115.75 111450
 755 OWCZAREK Janusz         9  < 5>---- S  8:53:16  1043.38              115.62 118180
 756 SZLACHTA Jan            2  < 9>---- S  8:45:11  1043.23              115.49 109730
 756 BEDNARZ Henryk          9  < 7>---- S  8:49:58  1043.23              115.49 114720
 758 SUJKA Bogdan            8  <14> 769 -  8:46:50  1043.21              115.23 111450
 759 CYRA Andrzej           10  <50> 771 -  8:51:15  1043.15              115.10 116050
 760 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 6>---- S  8:45:46  1042.96              114.98 110310
 761 SOBAŁA Tadeusz          7  < 8> 772 S  8:46:54  1042.94              114.85 111490
 762 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 770 -  8:46:49  1042.82              114.72 111390
 763 MADEJ Stanisław         9  < 3> 768 S  8:49:55  1042.70              114.59 114610
 764 BIEGAJ BOGDAN           2  < 5>---- -  8:44:54  1042.52              114.46 109360
 765 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 9>---- -  8:45:49  1042.46              114.33 110310
 766 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <17> 767 -  8:49:06  1042.16              114.20 113700
 766 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <18>---- -  8:49:06  1042.16              114.20 113700
 768 MADEJ Stanisław         9  < 4>---- -  8:49:59  1042.07              113.94 114610
 769 SUJKA Bogdan            8  <15>---- S  8:46:58  1041.91              113.81 111450
 770 TARGOSZ Władysław       8  <10>---- -  8:46:55  1041.84              113.69 111390
 771 CYRA Andrzej           10  <51>---- -  8:51:28  1041.12              113.56 116050
 772 SOBAŁA Tadeusz          7  < 9>---- -  8:47:08  1040.67              113.43 111490
 773 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9>---- S  8:49:26  1040.54              113.30 113870
 774 PAJĄK Gotfryd          10  <47> 775 S  8:52:14  1040.33              113.17 116760
 775 PAJĄK Gotfryd          10  <48>---- S  8:52:15  1040.18              113.04 116760
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 776 STABIK HENRYK          10  <25>---- -  8:52:32  1039.69                     117000
 777 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 8>---- S  8:52:39  1039.50                     117100
 778 PAJĄK Gotfryd          10  <49>---- S  8:52:20  1039.41                     116760
 779 PAJĄK Gotfryd          10  <50>---- -  8:52:21  1039.25                     116760
 780 STABIK HENRYK          10  <26>---- -  8:52:36  1039.08                     117000
 781 BIEGAJ BOGDAN           2  < 6>---- -  8:45:17  1038.72                     109360
 782 MADEJ Stanisław         9  < 5>---- -  8:50:21  1038.60                     114610
 783 WAŁACH Rufin            9  <25>---- -  8:51:40  1038.54                     115970
 784 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10>---- S  8:49:39  1038.49                     113870
 785 CHMIEL Robert           2  < 2>---- S  8:46:16  1038.33                     110340
 786 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <39>---- -  8:52:30  1038.31                     116810
 787 SOBAŁA Tadeusz          7  <10>---- -  8:47:23  1038.24                     111490
 788 GÓRNICKI Jerzy          7  <14>---- -  8:45:39  1037.86                     109650
 789 MORAWSKI Jan            7  <19>---- S  8:48:20  1037.82                     112430
 790 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <40>---- -  8:52:34  1037.70                     116810
 791 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 9>---- S  8:52:52  1037.51                     117100
 792 RUS JÓZEF               2  <10>---- S  8:46:01  1037.38                     109980

+---+----------------------+-------+---+----+----+--------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|KONKURSY|     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2|RA| Lot 2 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+-------+--------+---+
   1 PISARZOWSKI Eugeniusz   120180  54    8   27  9 10 19 1911.95  3469.501002
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    116810  87   75   77  8 10 18 1835.95  3175.19 921
   3 CYRA Andrzej            116050 123   18   21 10  7 17 1126.63  2901.791005
   4 TEODORCZYK Zdzisław     112510  18   87  170  9  8 17 1207.79  2775.61 932
   5 PAJĄK Gotfryd           116760  81    3    4  5 10 15 1770.54  2711.381003
   6 WAŁACH Rufin            115970  48  130  150  7 10 17 1504.06  2672.99 914
   7 STABIK HENRYK           117000  73   10   11  6  8 14 1565.36  2580.031029
   8 MACIEJA Zygmunt         109360  39  132  247  8  8 16 1169.22  2568.17 215
   9 MORAWSKI Jan            112430  38  312  314  7  9 16 1356.98  2554.07 710
  10 FISZER Henryk           116150  40   65   69  5  9 14 1717.36  2547.25 923
  11 SAJDOK Stanisław        117550  36  112  378  8  7 15 1096.70  2539.881027
  12 WITKIEWICZ Marek        108730  32  215  259  8  6 14  963.92  2393.64 225
  13 LAZAR MARIAN            110150  19  134  270  7  8 15 1227.02  2358.93 810
  14 SZLACHTA Jan            109730  23  131  335  9  6 15  831.14  2348.64 212
  15 FICEK Jan               116920  82    1    2  7  6 13 1136.43  2310.84 922
  16 FIJOŁEK Mirosław        111380  39   15   30  5  9 14 1479.03  2302.79 802
  17 MYDLAK Józef            108580  20  431  503  9  7 16  957.61  2264.95 226
  18 LACH Stanisław          109150  47   53  238  6  8 14 1436.83  2210.82 712
  19 KWIOTEK Andrzej         109360  26  121  359  6  8 14 1195.94  2177.09 219
  20 NYCZ EDWARD             113570  38   41   42  5  9 14 1395.56  2156.61 909
  21 ŻOŁNECZKO Dawid         117100  23  167  169  8  5 13  818.49  2150.69 928
  22 DUDA Henryk             116500  42   22   26  4  7 11 1399.81  2099.941041
  23 MENDRYS Andrzej         111350  45   23   25  6  7 13 1174.11  2065.06 808
  24 WIESIOŁEK MARIAN        110310  34  199  296  7  6 13  914.51  2049.03 218
  25 GAWEŁCZYK ANTONI        109980  28  264  313  8  4 12  633.06  2006.98 224
  26 GŁOGOWSKI Mieczysław    108580  13  168  424  7  6 13  928.82  1997.23 228
  27 MŁOCEK Zygmunt          110060  37  135  138  7  5 12  773.46  1965.47 815
  28 PISZCZEK Stanisław      111250  38   16  106  7  4 11  735.26  1933.01 816
  29 LEŚNIOWSKI Tadeusz      116150  37   59   60  3  8 11 1339.29  1889.33 933
  30 RUS JÓZEF               109980  30  435  478  6  6 12  819.01  1874.35 223
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      115350  36   58   88  5  6 11 1054.49  1827.79 917
  32 WIDUCH Dariusz          114480  56   24   33  5  6 11 1047.40  1813.15 916
  33 PASZEK Wincenty         111560  30  307  308  5  6 11  915.41  1719.48 711
  34 PUDEŁKO Józef           116770  40   99  103  6  5 11  855.13  1654.411024
  35 WIESIOŁEK IRENEUSZ      110310  28  310  365  7  4 11  580.29  1626.92 217
  36 POŁĄCZAK Mieczysław     109770  33   29   38  3  7 10 1142.00  1520.84 213
  37 SOBAŁA Tadeusz          111490  27  115  122  4  5  9  833.85  1501.91 724
  38 SUJKA Bogdan            111450  47   13  128  3  7 10 1024.70  1440.57 818
  39 BITTMANN Grzegorz       112330  21  236  322  6  2  8  341.82  1399.36 902
  40 GRELA Stanisław         111690  68  447  456  4  5  9  715.26  1347.21 729
  41 MROWIŃSKI Ryszard       111730  33   55   57  2  5  7  874.37  1237.80 715
  42 PILARZ Marek            114720  15  285  430  4  4  8  617.33  1237.79 926
  43 SZOŁTYSEK WIESŁAW       116370  17  212  381  5  2  7  349.57  1237.351009
  44 BIEGAJ BOGDAN           109360  28  324  590  5  3  8  439.63  1212.94 202
  45 BEDNARZ Henryk          114720  25  376  432  4  4  8  515.64  1149.14 901
  46 GÓRNICKI Jerzy          109650  77  133  206  5  2  7  343.11  1084.20 720
  47 OWCZAREK Janusz         118180  27   56  269  4  3  7  448.53  1077.47 931
  48 KOZAK KRZYSZTOF         113870  37   94  146  3  4  7  588.03   981.61 718
  49 TRZOP Mieczysław        114800  34    9   67  4  3  7  439.90   974.19 913
  50 POGORZAŁEK Alfred       113870  21  407  690  3  4  7  521.96   934.45 716
  51 WESOŁOWSKI Kazimierz    113700  40   89   93  -  5  5  900.16   900.16 918
  52 KOFEL Jan               118160  33  537  698  4  0  4           747.85 939
  53 MADEJ Stanisław         114610  56  305  723  3  2  5  288.28   744.83 907
  54 HOLEWA Edmund           114650  43  111  190  2  3  5  486.09   742.741010
  55 ŚWIERCZYŃSKI J+P        113300  22  277  281  3  2  5  317.43   718.05 721
  56 DRZEWIECKI R            112460  49  323  458  -  4  4  592.03   592.03 706
  57 TARGOSZ Władysław       111390  30  123  250  -  2  2  341.95   341.95 821
  58 STARCZYNOWSKI Jan       111420  19  224  696  0  2  2  307.37   307.37 819
  59 CHMIEL Robert           110340  21  274  785  1  1  2  177.69   291.80 208
  60 SOBOTA Stanisław        114070  10  611  928  0  1  1  134.20   134.20 911
  61 WIDERA Jan              113090                1  -  1           113.20 727
     TOMASZKIEWICZ KAROL     109720  11 1029 1120  0  0                     222

          +---+----------------------+--+---------+-----------------+
          |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY| PUNKTY - "nr 2" |
          |   |       HODOWCY        |  +--+--+---+--------+--------+
          |   |                      |  | 1| 2|RAZ| Lot  2 |  RAZEM |
          +---+----------------------+--+--+--+---+--------+--------+
             1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  14  1484.05  2963.29 
             2 FICEK Jan               9  7  7  14  1468.56  2925.75 
             3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  14  1451.16  2906.29 
             4 STABIK HENRYK          10  7  7  14  1458.51  2861.34 
             5 CYRA Andrzej           10  7  7  14  1404.57  2849.13 
             6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  14  1400.57  2788.80 
             7 FISZER Henryk           9  7  7  14  1407.67  2785.08 
             8 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  14  1357.22  2737.49 
             9 WAŁACH Rufin            9  7  7  14  1335.42  2697.58 
            10 NYCZ EDWARD             9  7  7  14  1311.28  2690.25 
            11 DUDA Henryk            10  7  7  14  1448.06  2663.14 
            12 WIDUCH Dariusz          9  7  7  14  1393.86  2632.29 
            13 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  14  1325.59  2628.29 
            14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  14  1343.16  2608.96 
            15 SAJDOK Stanisław       10  7  7  14  1135.15  2588.32 
            16 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  14  1336.06  2582.04 
            17 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  14  1226.25  2550.21 
            18 MENDRYS Andrzej         8  7  7  14  1269.73  2541.67 
            19 PUDEŁKO Józef          10  7  7  14  1343.92  2534.50 
            20 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  14  1200.96  2530.38 
            21 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  14  1290.25  2495.82 
            22 MORAWSKI Jan            7  7  7  14  1177.86  2486.70 
            23 SUJKA Bogdan            8  7  7  14  1210.24  2479.71 
            24 LAZAR MARIAN            8  7  7  14  1203.66  2469.07 
            25 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  14  1153.60  2439.35 
            26 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  14  1390.78  2429.34 
            27 SZLACHTA Jan            2  7  7  14  1101.99  2420.74 
            28 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  14  1088.69  2385.65 
            29 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  14  1054.90  2372.46 
            30 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  14  1078.37  2368.56 
            31 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  14  1166.24  2356.56 
            32 GAWEŁCZYK ANTONI        2  7  7  14  1066.12  2346.14 
            33 RUS JÓZEF               2  7  7  14   998.76  2325.19 
            34 LACH Stanisław          7  7  7  14  1294.76  2320.41 
            35 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  14  1147.02  2304.09 
            36 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  14  1126.50  2290.74 
            37 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  14  1145.09  2287.82 
            38 MYDLAK Józef            2  7  7  14  1004.19  2240.93 
            39 WIESIOŁEK MARIAN        2  7  6  13   914.51  2233.64 
            40 GRELA Stanisław         7  7  7  14  1040.95  2232.58 
            41 PASZEK Wincenty         7  7  7  14  1132.83  2218.19 
            42 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  6  13   928.82  1997.23 
            43 HOLEWA Edmund          10  6  7  13  1164.18  1969.19 
            44 BITTMANN Grzegorz       9  7  4  11   695.90  1910.71 
            45 BEDNARZ Henryk          9  6  7  13   991.02  1897.86 
            46 BIEGAJ BOGDAN           2  7  5  12   674.61  1829.59 
            47 TRZOP Mieczysław        9  4  7  11  1222.90  1757.19 
            48 OWCZAREK Janusz         9  5  5  10   759.77  1516.38 
            49 MADEJ Stanisław         9  7  4  11   521.97  1486.34 
            50 KOFEL Jan               9  6  3   9   388.67  1459.01 
            51 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  6  2   8   349.57  1408.44 
            52 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  7   7  1380.44  1380.44 
            53 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  5  4   9   647.00  1367.76 
            54 POGORZAŁEK Alfred       7  5  4   9   521.96  1284.19 
            55 PILARZ Marek            9  4  4   8   617.33  1237.79 
            56 TARGOSZ Władysław       8  -  7   7  1178.11  1178.11 
            57 DRZEWIECKI R            7  -  7   7  1014.25  1014.25 
            58 STARCZYNOWSKI Jan       8  2  2   4   307.37   644.20 
            59 CHMIEL Robert           2  1  1   2   177.69   291.80 
            60 SOBOTA Stanisław        9  0  1   1   134.20   134.20 
            61 WIDERA Jan              7  1  -   1            113.20 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 2
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 FICEK Jan               9   2    425.33   233.84
       2 FICEK Jan               9   2    420.63   233.84
       3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    420.26   240.36
       4 PAJĄK Gotfryd          10   2    419.37   233.52
       5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    418.98   240.36
       6 PAJĄK Gotfryd          10   2    417.77   233.52
       7 PAJĄK Gotfryd          10   2    414.73   233.52
       8 FICEK Jan               9   2    413.91   233.84
       9 RADZIEJEWSKI JERZY      9   2    413.02   230.70
      10 PAJĄK Gotfryd          10   2    412.48   233.52
      11 PAJĄK Gotfryd          10   2    411.65   233.52
      12 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    411.62   240.36
      13 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    407.61   240.36
      14 STABIK HENRYK          10   2    407.61   234.00
      15 CYRA Andrzej           10   2    406.98   232.10
      16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   2    405.85   232.30
      17 STABIK HENRYK          10   2    404.23   234.00
      18 TEODORCZYK Zdzisław     9   2    403.65   225.02
      19 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    403.00   233.62
      20 FIJOŁEK Mirosław        8   2    402.79   222.76
      21 MENDRYS Andrzej         8   2    401.37   222.70
      22 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    400.51   240.36
      23 STABIK HENRYK          10   2    400.51   234.00
      24 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    399.52   240.36
      25 OWCZAREK Janusz         9   2    398.54   236.36
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    398.27   233.62
      27 FISZER Henryk           9   2    397.65   232.30
      28 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10   2    397.59   232.74
      29 SAJDOK Stanisław       10   2    396.54   235.10
      30 PISZCZEK Stanisław      8   2    396.41   222.50
      31 PAJĄK Gotfryd          10   2    395.76   233.52
      32 PAJĄK Gotfryd          10   2    395.24   233.52
      33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    394.28   233.62
      34 CYRA Andrzej           10   2    394.06   232.10
      35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    393.33   233.62
      36 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    393.32   240.36
      37 RADZIEJEWSKI JERZY      9   2    392.43   230.70
      38 PAJĄK Gotfryd          10   2    391.96   233.52
      39 FISZER Henryk           9   2    391.71   232.30
      40 CYRA Andrzej           10   2    391.62   232.10
      41 FICEK Jan               9   2    391.47   233.84
      42 WIESIOŁEK MARIAN        2   2    391.17   220.62
      43 FICEK Jan               9   2    390.54   233.84
      44 CYRA Andrzej           10   2    389.17   232.10
      45 PAJĄK Gotfryd          10   2    388.30   233.52
      46 NYCZ EDWARD             9   2    387.10   227.14
      47 STABIK HENRYK          10   2    386.94   234.00
      48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    385.73   233.62
      49 MACIEJA Zygmunt         2   2    385.61   218.72
      50 PAJĄK Gotfryd          10   2    384.26   233.52
      51 FISZER Henryk           9   2    383.89   232.30
      52 FISZER Henryk           9   2    383.54   232.30
      53 PAJĄK Gotfryd          10   2    383.49   233.52
      54 PAJĄK Gotfryd          10   2    382.62   233.52
      55 NYCZ EDWARD             9   2    382.44   227.14
      56 DUDA Henryk            10   2    382.34   233.00
      57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    382.25   233.62
      58 BITTMANN Grzegorz       9   2    382.21   224.66
      59 CYRA Andrzej           10   2    381.58   232.10
      60 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   2    381.47   232.30
      61 CYRA Andrzej           10   2    380.83   232.10
      62 WIDUCH Dariusz          9   2    379.90   228.96
      63 MENDRYS Andrzej         8   2    379.34   222.70
      64 PUDEŁKO Józef          10   2    378.27   233.54
      65 PAJĄK Gotfryd          10   2    378.21   233.52
      66 PAJĄK Gotfryd          10   2    377.98   233.52
      67 SOBAŁA Tadeusz          7   2    377.89   222.98
      68 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    376.81   240.36
      69 KWIOTEK Andrzej         2   2    376.08   218.72
      70 STABIK HENRYK          10   2    375.97   234.00
      71 PISZCZEK Stanisław      8   2    375.92   222.50
      72 SZLACHTA Jan            2   2    374.14   219.46
      73 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    373.66   240.36
      74 WAŁACH Rufin            9   2    373.38   231.94
      75 PAJĄK Gotfryd          10   2    372.92   233.52
      76 WAŁACH Rufin            9   2    372.40   231.94
      77 WAŁACH Rufin            9   2    371.81   231.94
      78 PAJĄK Gotfryd          10   2    371.62   233.52
      79 FICEK Jan               9   2    371.07   233.84
      80 NYCZ EDWARD             9   2    370.83   227.14
      81 MROWIŃSKI Ryszard       7   2    370.75   223.46
      82 FISZER Henryk           9   2    370.63   232.30
      83 TEODORCZYK Zdzisław     9   2    370.03   225.02
      84 FISZER Henryk           9   2    368.97   232.30
      85 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    367.16   233.62
      86 FISZER Henryk           9   2    366.87   232.30
      87 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    366.38   240.36
      88 SOBAŁA Tadeusz          7   2    366.30   222.98
      89 WAŁACH Rufin            9   2    366.25   231.94
      90 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    365.79   240.36
      91 POŁĄCZAK Mieczysław     2   2    365.49   219.54
      92 PAJĄK Gotfryd          10   2    365.42   233.52
      93 GÓRNICKI Jerzy          7   2    364.49   219.30
      94 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   2    363.75   233.62
      95 CYRA Andrzej           10   2    363.35   232.10
      96 POŁĄCZAK Mieczysław     2   2    362.66   219.54
      97 SAJDOK Stanisław       10   2    362.48   235.10
      98 ŻOŁNECZKO Dawid         9   2    362.45   234.20
      99 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    361.83   240.36
     100 WIDUCH Dariusz          9   2    361.83   228.96
     101 LAZAR MARIAN            8   2    361.74   220.30
     102 STABIK HENRYK          10   2    361.15   234.00
     103 SUJKA Bogdan            8   2    360.75   222.90
     104 CYRA Andrzej           10   2    360.04   232.10
     105 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   2    359.65   240.36
     106 ŻOŁNECZKO Dawid         9   2    359.58   234.20
     107 DUDA Henryk            10   2    359.54   233.00
     108 FIJOŁEK Mirosław        8   2    359.11   222.76
     109 CYRA Andrzej           10   2    359.00   232.10
     110 RADZIEJEWSKI JERZY      9   2    359.00   230.70
     111 MACIEJA Zygmunt         2   2    358.46   218.72
     112 WITKIEWICZ Marek        2   2    358.15   217.46
     113 WIESIOŁEK MARIAN        2   2    357.15   220.62
     114 FISZER Henryk           9   2    356.61   232.30
     115 MORAWSKI Jan            7   2    356.52   224.86
     116 MENDRYS Andrzej         8   2    356.43   222.70
     117 MENDRYS Andrzej         8   2    355.90   222.70
     118 MORAWSKI Jan            7   2    355.76   224.86
     119 SAJDOK Stanisław       10   2    355.75   235.10
     120 MORAWSKI Jan            7   2    354.95   224.86
     121 LACH Stanisław          7   2    354.34   218.30
     122 FICEK Jan               9   2    354.32   233.84

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   - 10 konk.  1911.95 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  1835.95 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  1770.54 pkt.
           FISZER Henryk            sek  9   -  9 konk.  1717.36 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  8 konk.  1565.36 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  1484.05 pkt.
           FICEK Jan                sek  9   -  7 konk.  1468.56 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  1458.51 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  1451.16 pkt.
           DUDA Henryk              sek 10   -  7 konk.  1448.06 pkt.