LISTA KONKURSOWA 03/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                 GŁOGÓW

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 06.05.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 259370 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 16°03'31.0"-51°38'57.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:20:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 56
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2563
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 855
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 513
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 641
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 9:33:57
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1345.97 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 10:01:11
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1165.87 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.29m.46s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  432|  160| 37.0|
                    |BRYNOW         | 12|  445|   95| 21.3|
                    |PANEWNIKI      |  8|  346|  110| 31.8|
                    |PIOTROWICE     | 15|  688|  251| 36.5|
                    |PODLESIE       | 11|  652|  239| 36.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 56| 2563|  855| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 TURCZYK Andrzej         9  73-43-10 C  9:33:57  1345.97   0.39 359.25 261050
   2 STABIK Gabriela        10  49-20-10 S  9:37:02  1331.09   0.78 359.14 262270
   3 NYCZ EDWARD             9  36-17-10 S  9:35:12  1330.23   1.17 359.02 259660
   4 TURCZYK Andrzej         9  < 2>  12 -  9:37:23  1322.55   1.56 358.90 261050
   5 PISZCZEK Stanisław      8  36-17-10 S  9:34:50  1321.69   1.95 358.79 257510
   6 DRZEWIECKI R            7  59-26-10 S  9:36:37  1318.35   2.34 358.67 259210
   7 PAJĄK Gotfryd          10  92-57-10 -  9:39:00  1317.04   2.73 358.55 262090
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  93-44-10 -  9:39:02  1316.31   3.12 358.43 261990
   9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  11 -  9:39:03  1316.20   3.51 358.32 261990
  10 HOLEWA Edmund          10  65-25-10 S  9:37:56  1312.46   3.90 358.20 259780
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  25 -  9:40:33  1306.36   4.29 358.08 261990
  12 TURCZYK Andrzej         9  < 3>  13 -  9:39:58  1305.47   4.68 357.97 261050
  13 TURCZYK Andrzej         9  < 4>  14 S  9:39:59  1305.36   5.07 357.85 261050
  14 TURCZYK Andrzej         9  < 5>  17 S  9:40:01  1305.14   5.46 357.73 261050
  15 SZLACHTA Jan            2  64-22-10 S  9:37:13  1303.95   5.85 357.62 257160
  16 MENDRYS Andrzej         8  58-15-10 S  9:37:23  1303.25   6.24 357.50 257240
  17 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  18 S  9:40:24  1302.65   6.63 357.38 261050
  18 TURCZYK Andrzej         9  < 7>  24 S  9:40:31  1301.89   7.02 357.26 261050
  19 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  20 S  9:41:36  1300.05   7.41 357.15 262090
  20 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  21 -  9:41:39  1299.73   7.80 357.03 262090
  21 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  37 S  9:42:03  1297.15   8.19 356.91 262090
  22 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  82-48-10 S  9:44:14  1297.14   8.58 356.80 264920
  23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  85-36-10 -  9:42:13  1297.02   8.97 356.68 262280
  24 TURCZYK Andrzej         9  < 8>  33 S  9:41:17  1296.93   9.36 356.56 261050
  25 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  26 -  9:42:15  1295.38   9.75 356.45 261990
  26 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>  36 -  9:42:17  1295.16  10.14 356.33 261990
  27 BITTMANN Grzegorz       9  40-17-10 S  9:39:57  1292.72  10.53 356.21 258480
  28 STABIK Gabriela        10  < 2>  34 S  9:42:58  1292.18  10.92 356.10 262270
  29 GAWEŁCZYK-RUS           2  46-25-10 S  9:38:57  1292.08  11.31 355.98 257060
  30 POŁĄCZAK Mieczysław     2  44-12-10 S  9:39:03  1291.79  11.71 355.86 257130
  31 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  42 -  9:45:10  1291.24  12.10 355.74 264920
  32 CYRA Andrzej           10 100-25-10 S  9:42:38  1290.80  12.49 355.63 261560
  33 TURCZYK Andrzej         9  < 9>  43 S  9:42:15  1290.73  12.88 355.51 261050
  34 STABIK Gabriela        10  < 3> 118 S  9:43:16  1290.28  13.27 355.39 262270
  35 SUJKA Bogdan            8  45-25-10 S  9:39:34  1290.00  13.66 355.28 257440
  36 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>  54 S  9:43:08  1289.74  14.05 355.16 261990
  37 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  38 -  9:43:23  1288.65  14.44 355.04 262090
  38 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  40 S  9:43:26  1288.33  14.83 354.93 262090
  39 SUJKA Bogdan            8  < 2>  41 S  9:39:53  1287.95  15.22 354.81 257440
  40 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  49 -  9:43:30  1287.91  15.61 354.69 262090
  41 SUJKA Bogdan            8  < 3>  99 S  9:40:02  1286.99  16.00 354.57 257440
  42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  70 S  9:45:58  1286.23  16.39 354.46 264920
  43 TURCZYK Andrzej         9  <10>  47 S  9:42:58  1286.17  16.78 354.34 261050
  44 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  24-11-10 C  9:38:30  1285.69  17.17 354.22 255210
  45 FIJOŁEK Mirosław        8  63-23-10 -  9:40:36  1285.39  17.56 354.11 257850
  46 STABIK HENRYK          10  55-23-10 -  9:44:03  1285.32  17.95 353.99 262270
  47 TURCZYK Andrzej         9  <11>  56 S  9:43:11  1284.80  18.34 353.87 261050
  48 MACIEJA Zygmunt         2  64-22-10 S  9:40:08  1283.59  18.73 353.76 256890
  49 PAJĄK Gotfryd          10  < 8>  50 -  9:44:12  1283.50  19.12 353.64 262090
  50 PAJĄK Gotfryd          10  < 9>  51 -  9:44:15  1283.18  19.51 353.52 262090
  51 PAJĄK Gotfryd          10  <10>  52 S  9:44:17  1282.97  19.90 353.41 262090
  52 PAJĄK Gotfryd          10  <11>  60 -  9:44:18  1282.87  20.29 353.29 262090
  53 KOZAK KRZYSZTOF         7  36-15-10 S  9:43:22  1282.71  20.68 353.17 260860
  54 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7>  55 S  9:44:21  1282.07  21.07 353.05 261990
  55 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8>  72 -  9:44:27  1281.44  21.46 352.94 261990
  56 TURCZYK Andrzej         9  <12>  76 -  9:43:47  1281.02  21.85 352.82 261050
  57 DRZEWIECKI R            7  < 2> 184 S  9:42:24  1280.68  22.24 352.70 259210
  58 STABIK HENRYK          10  < 2>  61 S  9:44:49  1280.51  22.63 352.59 262270
  59 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  39-13-10 S  9:41:23  1280.49  23.02 352.47 257870
  60 PAJĄK Gotfryd          10  <12>  65 S  9:44:48  1279.74  23.41 352.35 262090
  61 STABIK HENRYK          10  < 3>  62 C  9:44:57  1279.68  23.80 352.24 262270
  62 STABIK HENRYK          10  < 4> 172 S  9:45:00  1279.37  24.19 352.12 262270
  63 TARGOSZ Władysław       8  42-22-10 S  9:41:38  1278.91  24.58 352.00 257870
  64 BITTMANN Grzegorz       9  < 2>  83 S  9:42:07  1278.87  24.97 351.88 258480
  65 PAJĄK Gotfryd          10  <13>  67 S  9:44:57  1278.80  25.36 351.77 262090
  66 SZLACHTA Jan            2  < 2> 101 S  9:41:06  1278.77  25.75 351.65 257160
  67 PAJĄK Gotfryd          10  <14>  69 S  9:44:59  1278.59  26.14 351.53 262090
  67 MACIEJA Zygmunt         2  < 2> 128 -  9:40:55  1278.59  26.14 351.53 256890
  69 PAJĄK Gotfryd          10  <15>  71 S  9:45:08  1277.66  26.92 351.30 262090
  70 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4> 102 S  9:47:26  1277.13  27.31 351.18 264920
  71 PAJĄK Gotfryd          10  <16>  74 -  9:45:14  1277.03  27.70 351.07 262090
  72 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9>  86 -  9:45:14  1276.55  28.09 350.95 261990
  73 CYRA Andrzej           10  < 2> 130 S  9:44:57  1276.21  28.48 350.83 261560
  73 PAJĄK Gotfryd          10  <17>  95 S  9:45:22  1276.21  28.48 350.83 262090
  75 MYDLAK Józef            2  29-16-10 S  9:40:01  1275.94  29.26 350.60 255210
  76 TURCZYK Andrzej         9  <13>  77 -  9:44:36  1275.90  29.65 350.48 261050
  77 TURCZYK Andrzej         9  <14>  93 -  9:44:40  1275.49  30.04 350.36 261050
  78 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  81 C  9:42:11  1275.33  30.43 350.25 257850
  79 RYŚ Henryk             10  55-14-10 -  9:44:50  1275.09  30.82 350.13 261180
  80 PUDEŁKO Józef          10  57-15-10 S  9:45:42  1274.87  31.21 350.01 262240
  81 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  82 S  9:42:17  1274.70  31.60 349.90 257850
  82 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 108 S  9:42:19  1274.49  31.99 349.78 257850
  83 BITTMANN Grzegorz       9  < 3>  98 S  9:42:54  1273.93  32.38 349.66 258480
  84 WIDUCH Dariusz          9  61-24-10 -  9:44:31  1273.78  32.77 349.55 260510
  85 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 272 S  9:41:50  1273.63  33.16 349.43 257060
  86 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10>  87 S  9:45:43  1273.55  33.55 349.31 261990
  87 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11>  89 S  9:45:45  1273.34  33.94 349.19 261990
  88 NYCZ EDWARD             9  < 2>  90 S  9:43:57  1273.16  34.33 349.08 259660
  89 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12>  91 S  9:45:47  1273.14  34.72 348.96 261990
  90 NYCZ EDWARD             9  < 3> 129 S  9:43:59  1272.95  35.12 348.84 259660
  91 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13>  94 S  9:45:50  1272.83  35.51 348.73 261990
  92 MROWIŃSKI Ryszard       7  17- 7- 7 C  9:42:53  1272.46  35.90 348.61 258160
  93 TURCZYK Andrzej         9  <15> 123 S  9:45:11  1272.28  36.29 348.49 261050
  94 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14> 117 -  9:46:01  1271.69  36.68 348.38 261990
  95 PAJĄK Gotfryd          10  <18>  97 S  9:46:06  1271.66  37.07 348.26 262090
  96 ŻOŁNECZKO Dawid         9  22- 6- 6 S  9:46:45  1271.44  37.46 348.14 262870
  97 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 119 S  9:46:27  1269.51  37.85 348.02 262090
  98 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 115 S  9:43:38  1269.34  38.24 347.91 258480
  99 SUJKA Bogdan            8  < 4> 100 S  9:42:49  1269.32  38.63 347.79 257440
 100 SUJKA Bogdan            8  < 5> 120 S  9:42:51  1269.12  39.02 347.67 257440
 101 SZLACHTA Jan            2  < 3> 190 S  9:42:38  1269.09  39.41 347.56 257160
 102 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 103 -  9:48:50  1268.57  39.80 347.44 264920
 103 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 104 S  9:48:52  1268.37  40.19 347.32 264920
 104 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 106 S  9:48:54  1268.17  40.58 347.21 264920
 105 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2> 253 S  9:43:21  1268.11  40.97 347.09 257870
 106 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 107 S  9:48:55  1268.07  41.36 346.97 264920
 107 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 110 S  9:48:58  1267.76  41.75 346.86 264920
 108 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 109 S  9:43:28  1267.28  42.14 346.74 257850
 109 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 111 S  9:43:35  1266.56  42.53 346.62 257850
 110 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 132 S  9:49:11  1266.45  42.92 346.50 264920
 111 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 136 S  9:43:41  1265.94  43.31 346.39 257850
 112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2> 127 S  9:47:12  1265.83  43.70 346.27 262280
 113 TEODORCZYK Zdzisław     9  37-16-10 S  9:44:42  1264.68  44.09 346.15 258880
 114 FICEK Jan               9  38- 9- 9 S  9:47:09  1264.59  44.48 346.04 261960
 115 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 176 S  9:44:25  1264.48  44.87 345.92 258480
 116 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 191 S  9:46:18  1264.47  45.26 345.80 260860
 117 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 134 -  9:47:14  1264.23  45.65 345.69 261990
 118 STABIK Gabriela        10  < 4> 174 S  9:47:36  1263.34  46.04 345.57 262270
 119 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 121 S  9:47:36  1262.48  46.43 345.45 262090
 120 SUJKA Bogdan            8  < 6> 124 C  9:43:59  1262.06  46.82 345.33 257440
 121 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 167 -  9:47:48  1261.26  47.21 345.22 262090
 122 BEDNARZ Henryk          9  46-14-10 S  9:47:00  1260.77  47.60 345.10 260980
 123 TURCZYK Andrzej         9  <16> 138 -  9:47:05  1260.60  47.99 344.98 261050
 124 SUJKA Bogdan            8  < 7> 178 S  9:44:14  1260.52  48.38 344.87 257440
 125 MORAWSKI Jan            7  38- 4- 4 S  9:45:26  1260.31  48.77 344.75 258910
 126 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 154 S  9:44:37  1260.26  49.16 344.63 257870
 127 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3> 131 S  9:48:09  1260.05  49.55 344.52 262280
 128 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 139 S  9:43:57  1259.57  49.94 344.40 256890
 129 NYCZ EDWARD             9  < 4> 225 S  9:46:10  1259.47  50.33 344.28 259660
 130 CYRA Andrzej           10  < 3> 133 S  9:47:50  1258.51  50.72 344.17 261560
 131 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4> 135 S  9:48:28  1258.14  51.11 344.05 262280
 132 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 145 S  9:50:37  1257.83  51.50 343.93 264920
 133 CYRA Andrzej           10  < 4> 286 S  9:47:57  1257.80  51.89 343.81 261560
 134 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 152 C  9:48:20  1257.55  52.28 343.70 261990
 135 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5> 162 S  9:48:44  1256.53  52.67 343.58 262280
 136 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 137 S  9:45:13  1256.48  53.06 343.46 257850
 137 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 235 S  9:45:14  1256.38  53.45 343.35 257850
 138 TURCZYK Andrzej         9  <17> 140 S  9:47:50  1256.05  53.84 343.23 261050
 139 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 180 S  9:44:33  1255.88  54.23 343.11 256890
 140 TURCZYK Andrzej         9  <18> 147 S  9:47:53  1255.75  54.62 343.00 261050
 141 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 142 S  9:47:28  1255.67  55.01 342.88 260510
 142 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 143 S  9:47:29  1255.57  55.40 342.76 260510
 143 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 197 S  9:47:31  1255.37  55.79 342.64 260510
 144 KWIOTEK Andrzej         2  53-15-10 S  9:44:39  1255.27  56.18 342.53 256890
 145 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 148 -  9:51:03  1255.25  56.57 342.41 264920
 146 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 155 -  9:44:51  1255.21  56.96 342.29 257130
 147 TURCZYK Andrzej         9  <19> 149 -  9:48:00  1255.05  57.35 342.18 261050
 148 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 157 S  9:51:06  1254.95  57.74 342.06 264920
 148 TURCZYK Andrzej         9  <20> 151 -  9:48:01  1254.95  57.74 342.06 261050
 150 HOLEWA Edmund          10  < 2> 153 -  9:47:01  1254.88  58.53 341.83 259780
 151 TURCZYK Andrzej         9  <21> 158 -  9:48:03  1254.75  58.92 341.71 261050
 152 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 161 S  9:48:48  1254.74  59.31 341.59 261990
 153 HOLEWA Edmund          10  < 3> 156 -  9:47:04  1254.57  59.70 341.48 259780
 154 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 159 S  9:45:33  1254.54  60.09 341.36 257870
 155 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 227 S  9:44:58  1254.50  60.48 341.24 257130
 156 HOLEWA Edmund          10  < 4> 163 S  9:47:05  1254.47  60.87 341.12 259780
 157 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 171 -  9:51:11  1254.46  61.26 341.01 264920
 158 TURCZYK Andrzej         9  <22> 164 -  9:48:06  1254.45  61.65 340.89 261050
 159 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 236 S  9:45:35  1254.33  62.04 340.77 257870
 160 MORAWSKI Jan            7  < 2> 540 S  9:46:25  1254.31  62.43 340.66 258910
 161 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 224 S  9:48:53  1254.24  62.82 340.54 261990
 162 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6> 242 S  9:49:07  1254.23  63.21 340.42 262280
 163 HOLEWA Edmund          10  < 5> 165 -  9:47:08  1254.17  63.60 340.31 259780
 164 TURCZYK Andrzej         9  <23> 166 -  9:48:10  1254.04  63.99 340.19 261050
 165 HOLEWA Edmund          10  < 6> 169 S  9:47:10  1253.97  64.38 340.07 259780
 166 TURCZYK Andrzej         9  <24> 207 -  9:48:15  1253.54  64.77 339.95 261050
 167 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 168 -  9:49:05  1253.52  65.16 339.84 262090
 167 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 170 -  9:49:05  1253.52  65.16 339.84 262090
 169 HOLEWA Edmund          10  < 7> 196 S  9:47:19  1253.06  65.94 339.60 259780
 170 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 175 -  9:49:11  1252.92  66.33 339.49 262090
 171 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 181 -  9:51:33  1252.28  66.72 339.37 264920
 172 STABIK HENRYK          10  < 5> 298 S  9:49:28  1252.08  67.11 339.25 262270
 173 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 306 C  9:46:12  1251.99  67.50 339.14 258160
 174 STABIK Gabriela        10  < 5> 182 S  9:49:30  1251.89  67.89 339.02 262270
 175 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 179 S  9:49:22  1251.82  68.28 338.90 262090
 176 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 177 S  9:46:30  1251.72  68.67 338.79 258480
 177 BITTMANN Grzegorz       9  < 7> 258 S  9:46:32  1251.52  69.06 338.67 258480
 178 SUJKA Bogdan            8  < 8> 187 S  9:45:44  1251.33  69.45 338.55 257440
 179 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 259 -  9:49:31  1250.93  69.84 338.43 262090
 180 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 186 S  9:45:22  1250.88  70.23 338.32 256890
 181 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 215 -  9:51:48  1250.80  70.62 338.20 264920
 182 STABIK Gabriela        10  < 6> 189 S  9:49:41  1250.79  71.01 338.08 262270
 183 LACH Stanisław          7  34- 7- 7 S  9:44:48  1250.78  71.40 337.97 256160
 184 DRZEWIECKI R            7  < 3> 278 S  9:47:16  1250.61  71.79 337.85 259210
 185 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  28- 4- 4 S  9:49:23  1250.39  72.18 337.73 261810
 186 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 210 S  9:45:27  1250.38  72.57 337.62 256890
 187 SUJKA Bogdan            8  < 9> 216 S  9:45:54  1250.32  72.96 337.50 257440
 188 RYŚ Henryk             10  < 2> 251 S  9:48:56  1250.06  73.35 337.38 261180
 189 STABIK Gabriela        10  < 7> 205 S  9:49:52  1249.70  73.74 337.26 262270
 190 SZLACHTA Jan            2  < 4> 194 S  9:45:49  1249.46  74.13 337.15 257160
 191 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 352 S  9:48:47  1249.43  74.52 337.03 260860
 192 MYDLAK Józef            2  < 2> 204 S  9:44:19  1249.09  74.91 336.91 255210
 193 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  64-14-10 S  9:48:03  1248.59  75.30 336.80 259770
 194 SZLACHTA Jan            2  < 5> 198 S  9:45:58  1248.55  75.69 336.68 257160
 195 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 323 S  9:47:21  1248.52  76.08 336.56 258880
 196 HOLEWA Edmund          10  < 8> 200 -  9:48:07  1248.24  76.47 336.45 259780
 197 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 203 S  9:48:51  1247.35  76.86 336.33 260510
 198 SZLACHTA Jan            2  < 6> 231 -  9:46:14  1246.94  77.25 336.21 257160
 199 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 273 S  9:50:20  1246.78  77.64 336.10 262240
 200 HOLEWA Edmund          10  < 9> 233 S  9:48:24  1246.55  78.03 335.98 259780
 201 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 217 S  9:46:37  1246.32  78.42 335.86 257510
 202 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 206 C  9:48:26  1246.30  78.81 335.74 259770
 203 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 208 S  9:49:03  1246.16  79.20 335.63 260510
 204 MYDLAK Józef            2  < 3> 252 S  9:44:48  1246.14  79.59 335.51 255210
 204 STABIK Gabriela        10  < 8> 209 S  9:50:28  1246.14  79.59 335.51 262270
 206 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 228 S  9:48:29  1246.00  80.37 335.28 259770
 207 TURCZYK Andrzej         9  <25> 214 -  9:49:31  1245.96  80.76 335.16 261050
 207 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 237 S  9:49:05  1245.96  80.76 335.16 260510
 209 STABIK Gabriela        10  < 9> 255 S  9:50:32  1245.74  81.55 334.93 262270
 210 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 213 S  9:46:13  1245.73  81.94 334.81 256890
 211 LACH Stanisław          7  < 2> 285 S  9:45:38  1245.71  82.33 334.69 256160
 212 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 219 S  9:46:33  1245.41  82.72 334.57 257240
 213 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 221 S  9:46:18  1245.23  83.11 334.46 256890
 214 TURCZYK Andrzej         9  <26> 218 -  9:49:39  1245.17  83.50 334.34 261050
 215 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 226 -  9:52:46  1245.12  83.89 334.22 264920
 216 SUJKA Bogdan            8  <10> 248 -  9:46:47  1244.97  84.28 334.11 257440
 217 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 262 S  9:46:52  1244.81  84.67 333.99 257510
 218 TURCZYK Andrzej         9  <27> 222 -  9:49:43  1244.77  85.06 333.87 261050
 219 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 229 S  9:46:43  1244.41  85.45 333.76 257240
 220 MŁOCEK Zygmunt          8  41- 5- 4 -  9:45:16  1244.38  85.84 333.64 255430
 221 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 260 S  9:46:29  1244.12  86.23 333.52 256890
 222 TURCZYK Andrzej         9  <28> 223 -  9:49:51  1243.98  86.62 333.41 261050
 223 TURCZYK Andrzej         9  <29> 230 -  9:49:52  1243.89  87.01 333.29 261050
 224 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 254 S  9:50:43  1243.33  87.40 333.17 261990
 225 NYCZ EDWARD             9  < 5> 247 S  9:48:51  1243.28  87.79 333.05 259660
 226 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 249 S  9:53:07  1243.08  88.18 332.94 264920
 227 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 288 -  9:46:52  1242.97  88.57 332.82 257130
 228 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 443 S  9:49:04  1242.52  88.96 332.70 259770
 229 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 232 S  9:47:04  1242.31  89.35 332.59 257240
 230 TURCZYK Andrzej         9  <30> 327 -  9:50:09  1242.21  89.74 332.47 261050
 231 SZLACHTA Jan            2  < 7> 245 S  9:47:06  1241.72  90.13 332.35 257160
 232 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 261 S  9:47:12  1241.51  90.52 332.24 257240
 233 HOLEWA Edmund          10  <10> 246 -  9:49:16  1241.38  90.91 332.12 259780
 234 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 302 S  9:46:57  1241.31  91.30 332.00 256890
 235 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 275 -  9:47:45  1241.16  91.69 331.88 257850
 236 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 241 S  9:47:46  1241.15  92.08 331.77 257870
 237 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 238 S  9:49:54  1241.12  92.47 331.65 260510
 238 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 239 S  9:49:55  1241.02  92.86 331.53 260510
 239 WIDUCH Dariusz          9  <10> 243 S  9:49:56  1240.92  93.25 331.42 260510
 240 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 305 S  9:45:41  1240.79  93.64 331.30 255210
 241 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 244 S  9:47:52  1240.56  94.03 331.18 257870
 242 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7> 276 S  9:51:27  1240.39  94.42 331.07 262280
 243 WIDUCH Dariusz          9  <11> 250 S  9:50:02  1240.33  94.81 330.95 260510
 244 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 264 S  9:47:56  1240.16  95.20 330.83 257870
 245 SZLACHTA Jan            2  < 8> 304 S  9:47:24  1239.92  95.59 330.72 257160
 246 HOLEWA Edmund          10  <11> 283 S  9:49:32  1239.80  95.98 330.60 259780
 247 NYCZ EDWARD             9  < 6> 268 S  9:49:36  1238.84  96.37 330.48 259660
 248 SUJKA Bogdan            8  <11> 292 S  9:47:50  1238.69  96.76 330.36 257440
 249 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 315 S  9:53:53  1238.62  97.15 330.25 264920
 250 WIDUCH Dariusz          9  <12> 330 S  9:50:20  1238.56  97.54 330.13 260510
 251 RYŚ Henryk             10  < 3> 271 S  9:50:53  1238.51  97.93 330.01 261180
 252 MYDLAK Józef            2  < 4> 460 S  9:46:05  1238.38  98.32 329.90 255210
 253 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3> 384 S  9:48:17  1238.07  98.71 329.78 257870
 254 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 257 -  9:51:37  1238.04  99.10 329.66 261990
 255 STABIK Gabriela        10  <10> 274 S  9:51:52  1237.90  99.49 329.55 262270
 256 RADZIEJEWSKI JERZY      9  43- 9- 9 S  9:51:01  1237.77  99.88 329.43 261190
 257 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 351 -  9:51:42  1237.55 100.27 329.31 261990
 258 BITTMANN Grzegorz       9  < 8> 338 S  9:48:54  1237.34 100.66 329.19 258480
 259 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 267 S  9:51:50  1237.25 101.05 329.08 262090
 260 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 442 -  9:47:38  1237.23 101.44 328.96 256890
 261 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 357 S  9:47:58  1236.93 101.83 328.84 257240
 262 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 266 S  9:48:14  1236.64 102.22 328.73 257510
 263 WITKIEWICZ Marek        2  30-12-10 S  9:46:39  1236.58 102.61 328.61 255540
 264 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 291 S  9:48:33  1236.49 103.00 328.49 257870
 265 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 294 C  9:51:05  1236.38 103.39 328.38 260980
 266 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 282 S  9:48:18  1236.25 103.78 328.26 257510
 267 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 269 -  9:52:01  1236.18 104.17 328.14 262090
 268 NYCZ EDWARD             9  < 7> 296 S  9:50:05  1235.99 104.56 328.02 259660
 269 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 270 S  9:52:03  1235.98 104.96 327.91 262090
 269 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 280 -  9:52:03  1235.98 104.96 327.91 262090
 271 RYŚ Henryk             10  < 4> 311 S  9:51:19  1235.97 105.74 327.67 261180
 272 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 303 C  9:48:00  1235.87 106.13 327.56 257060
 273 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 284 S  9:52:13  1235.72 106.52 327.44 262240
 274 STABIK Gabriela        10  <11> 374 S  9:52:15  1235.67 106.91 327.32 262270
 275 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 277 S  9:48:41  1235.60 107.30 327.21 257850
 276 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 281 S  9:52:17  1235.52 107.69 327.09 262280
 277 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 279 -  9:48:42  1235.51 108.08 326.97 257850
 278 DRZEWIECKI R            7  < 4> 290 S  9:49:49  1235.41 108.47 326.86 259210
 278 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 295 S  9:48:43  1235.41 108.47 326.86 257850
 280 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 312 S  9:52:10  1235.30 109.25 326.62 262090
 281 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 316 S  9:52:20  1235.23 109.64 326.50 262280
 282 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 328 S  9:48:31  1234.96 110.03 326.39 257510
 283 HOLEWA Edmund          10  <12> 345 -  9:50:23  1234.79 110.42 326.27 259780
 284 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 429 S  9:52:27  1234.36 110.81 326.15 262240
 285 LACH Stanisław          7  < 3> 332 S  9:47:37  1233.81 111.20 326.04 256160
 286 CYRA Andrzej           10  < 5> 301 S  9:52:01  1233.68 111.59 325.92 261560
 287 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 408 S  9:53:07  1233.46 111.98 325.80 262870
 288 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 310 S  9:48:30  1233.24 112.37 325.69 257130
 289 KOFEL Jan               9  48- 6- 3 S  9:54:38  1233.13 112.76 325.57 264670
 290 DRZEWIECKI R            7  < 5> 326 S  9:50:15  1232.87 113.15 325.45 259210
 291 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 293 S  9:49:10  1232.84 113.54 325.33 257870
 292 SUJKA Bogdan            8  <12> 321 S  9:48:50  1232.75 113.93 325.22 257440
 293 TARGOSZ Władysław       8  <10> 398 S  9:49:12  1232.65 114.32 325.10 257870
 294 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 317 S  9:51:47  1232.30 114.71 324.98 260980
 295 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 314 S  9:49:16  1232.16 115.10 324.87 257850
 296 NYCZ EDWARD             9  < 8> 364 S  9:50:46  1231.98 115.49 324.75 259660
 297 WITKIEWICZ Marek        2  < 2> 329 S  9:47:26  1231.91 115.88 324.63 255540
 298 STABIK HENRYK          10  < 6> 299 S  9:52:54  1231.89 116.27 324.52 262270
 299 STABIK HENRYK          10  < 7> 308 S  9:52:56  1231.70 116.66 324.40 262270
 300 SAJDOK Stanisław       10  31- 4- 4 S  9:53:15  1231.65 117.05 324.28 262650
 301 CYRA Andrzej           10  < 6> 417 S  9:52:23  1231.55 117.44 324.17 261560
 302 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 380 C  9:48:36  1231.50 117.83 324.05 256890
 303 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 307 S  9:48:46  1231.33 118.22 323.93 257060
 304 SZLACHTA Jan            2  < 9> 361 S  9:48:52  1231.22 118.61 323.81 257160
 305 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3> 336 S  9:47:18  1231.11 119.00 323.70 255210
 306 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 309 C  9:49:43  1230.99 119.39 323.58 258160
 307 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 325 S  9:48:50  1230.93 119.78 323.46 257060
 307 STABIK HENRYK          10  < 8> 391 S  9:53:04  1230.93 119.78 323.46 262270
 309 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4> 387 C  9:49:44  1230.90 120.56 323.23 258160
 310 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 427 S  9:48:54  1230.88 120.95 323.11 257130
 311 RYŚ Henryk             10  < 5> 319 S  9:52:12  1230.82 121.34 323.00 261180
 312 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 313 S  9:52:59  1230.57 121.73 322.88 262090
 313 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 324 S  9:53:00  1230.47 122.12 322.76 262090
 314 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 318 S  9:49:36  1230.20 122.51 322.64 257850
 315 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 331 -  9:55:21  1230.18 122.90 322.53 264920
 316 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 335 S  9:53:13  1230.11 123.29 322.41 262280
 317 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 346 S  9:52:10  1230.07 123.68 322.29 260980
 318 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 320 S  9:49:38  1230.01 124.07 322.18 257850
 319 RYŚ Henryk             10  < 6> 522 S  9:52:21  1229.95 124.46 322.06 261180
 320 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 372 S  9:49:39  1229.91 124.85 321.94 257850
 321 SUJKA Bogdan            8  <13> 322 S  9:49:21  1229.71 125.24 321.83 257440
 322 SUJKA Bogdan            8  <14> 340 S  9:49:23  1229.52 125.63 321.71 257440
 323 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 446 S  9:50:34  1229.44 126.02 321.59 258880
 324 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 334 S  9:53:12  1229.32 126.41 321.48 262090
 325 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 375 S  9:49:07  1229.27 126.80 321.36 257060
 326 DRZEWIECKI R            7  < 6> 415 S  9:50:52  1229.26 127.19 321.24 259210
 327 TURCZYK Andrzej         9  <31> 344 -  9:52:25  1228.95 127.58 321.12 261050
 328 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 341 S  9:49:33  1228.87 127.98 321.01 257510
 329 WITKIEWICZ Marek        2  < 3> 393 S  9:47:59  1228.66 128.37 320.89 255540
 330 WIDUCH Dariusz          9  <13> 333 S  9:52:02  1228.63 128.76 320.77 260510
 331 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 348 -  9:55:39  1228.47 129.15 320.66 264920
 332 LACH Stanisław          7  < 4> 769 S  9:48:32  1228.39 129.54 320.54 256160
 333 WIDUCH Dariusz          9  <14> 404 -  9:52:06  1228.24 129.93 320.42 260510
 334 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 337 S  9:53:24  1228.16 130.32 320.31 262090
 335 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 343 -  9:53:34  1228.09 130.71 320.19 262280
 336 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 339 S  9:47:53  1227.66 131.10 320.07 255210
 337 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 368 S  9:53:30  1227.59 131.49 319.95 262090
 338 BITTMANN Grzegorz       9  < 9> 385 S  9:50:35  1227.45 131.88 319.84 258480
 339 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5> 425 S  9:47:57  1227.27 132.27 319.72 255210
 340 SUJKA Bogdan            8  <15> 376 S  9:49:53  1226.59 132.66 319.60 257440
 341 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 347 S  9:49:57  1226.53 133.05 319.49 257510
 342 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 362 S  9:52:58  1226.44 133.44 319.37 261190
 343 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 359 S  9:53:54  1226.18 133.83 319.25 262280
 344 TURCZYK Andrzej         9  <32> 403 -  9:52:54  1226.16 134.22 319.14 261050
 345 HOLEWA Edmund          10  <13> 401 S  9:51:52  1226.15 134.61 319.02 259780
 346 BEDNARZ Henryk          9  < 5> 394 S  9:52:51  1226.12 135.00 318.90 260980
 347 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 353 C  9:50:04  1225.85 135.39 318.79 257510
 348 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 356 S  9:56:08  1225.73 135.78 318.67 264920
 349 WIESIOŁEK MARIAN        2  39-12-10 S  9:50:23  1225.72 136.17 318.55 257870
 350 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  31- 9- 9 S  9:51:59  1225.66 136.56 318.43 259820
 351 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 354 S  9:53:47  1225.49 136.95 318.32 261990
 352 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 366 S  9:52:53  1225.37 137.34 318.20 260860
 353 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 367 S  9:50:10  1225.27 137.73 318.08 257510
 354 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 355 S  9:53:51  1225.11 138.12 317.97 261990
 355 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 363 -  9:53:53  1224.92 138.51 317.85 261990
 356 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 360 -  9:56:17  1224.88 138.90 317.73 264920
 357 MENDRYS Andrzej         8  < 7> 435 -  9:50:01  1224.86 139.29 317.62 257240
 358 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2> 422 S  9:52:09  1224.70 139.68 317.50 259820
 359 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 370 -  9:54:10  1224.65 140.07 317.38 262280
 360 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 365 S  9:56:20  1224.59 140.46 317.26 264920
 361 SZLACHTA Jan            2  <10> 530 S  9:50:01  1224.47 140.85 317.15 257160
 362 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 479 S  9:53:19  1224.42 141.24 317.03 261190
 363 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 371 -  9:54:02  1224.06 141.63 316.91 261990
 364 NYCZ EDWARD             9  < 9> 421 S  9:52:08  1224.04 142.02 316.80 259660
 365 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 383 S  9:56:26  1224.03 142.41 316.68 264920
 366 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 407 S  9:53:07  1224.02 142.80 316.56 260860
 367 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 495 S  9:50:23  1224.00 143.19 316.45 257510
 368 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 373 -  9:54:08  1223.96 143.58 316.33 262090
 369 POGORZAŁEK Alfred       7  40-12-10 S  9:53:09  1223.83 143.97 316.21 260860
 370 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 405 C  9:54:22  1223.51 144.36 316.10 262280
 371 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26> 386 -  9:54:08  1223.49 144.75 315.98 261990
 371 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 423 S  9:50:45  1223.49 144.75 315.98 257850
 373 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 379 S  9:54:13  1223.48 145.53 315.74 262090
 374 STABIK Gabriela        10  <12> 396 S  9:54:22  1223.46 145.92 315.63 262270
 375 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 378 S  9:50:07  1223.42 146.31 315.51 257060
 376 SUJKA Bogdan            8  <16> 500 S  9:50:26  1223.38 146.70 315.39 257440
 377 SOBAŁA Tadeusz          7  33- 6- 6 C  9:51:01  1223.22 147.09 315.28 258120
 378 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 424 S  9:50:10  1223.12 147.48 315.16 257060
 379 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 381 S  9:54:17  1223.10 147.87 315.04 262090
 380 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 496 S  9:50:04  1222.90 148.26 314.93 256890
 381 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 388 S  9:54:22  1222.63 148.65 314.81 262090
 382 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 392 S  9:50:56  1222.52 149.04 314.69 257870
 383 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 410 S  9:56:43  1222.43 149.43 314.57 264920
 384 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4> 517 S  9:50:57  1222.42 149.82 314.46 257870
 385 BITTMANN Grzegorz       9  <10> 431 S  9:51:29  1222.22 150.21 314.34 258480
 386 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27> 389 -  9:54:23  1222.06 150.60 314.22 261990
 386 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5> 614 C  9:51:15  1222.06 150.60 314.22 258160
 388 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 406 -  9:54:30  1221.87 151.39 313.99 262090
 389 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28> 390 -  9:54:27  1221.68 151.78 313.87 261990
 390 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <29> 473 -  9:54:29  1221.49 152.17 313.76 261990
 391 STABIK HENRYK          10  < 9> 480 S  9:54:43  1221.47 152.56 313.64 262270
 392 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 501 S  9:51:07  1221.46 152.95 313.52 257870
 393 WITKIEWICZ Marek        2  < 4> 397 S  9:49:13  1221.41 153.34 313.41 255540
 394 BEDNARZ Henryk          9  < 6> 651 S  9:53:46  1220.86 153.73 313.29 260980
 395 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 552 S  9:53:41  1220.78 154.12 313.17 260860
 396 STABIK Gabriela        10  <13> 657 -  9:54:55  1220.33 154.51 313.05 262270
 397 WITKIEWICZ Marek        2  < 5> 461 S  9:49:25  1220.25 154.90 312.94 255540
 398 TARGOSZ Władysław       8  <11> 399 -  9:51:20  1220.21 155.29 312.82 257870
 398 TARGOSZ Władysław       8  <12> 409 S  9:51:20  1220.21 155.29 312.82 257870
 400 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 594 S  9:51:34  1220.04 156.07 312.59 258120
 401 HOLEWA Edmund          10  <14> 426 S  9:52:56  1220.01 156.46 312.47 259780
 402 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2> 710 S  9:54:37  1219.90 156.85 312.35 261810
 403 TURCZYK Andrzej         9  <33> 420 -  9:54:01  1219.77 157.24 312.24 261050
 404 WIDUCH Dariusz          9  <15> 411 -  9:53:37  1219.52 157.63 312.12 260510
 405 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 412 -  9:55:06  1219.34 158.02 312.00 262280
 406 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 413 S  9:54:57  1219.31 158.41 311.88 262090
 407 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 468 S  9:53:57  1219.26 158.80 311.77 260860
 408 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 414 S  9:55:38  1219.06 159.19 311.65 262870
 409 TARGOSZ Władysław       8  <13> 459 -  9:51:32  1219.05 159.58 311.53 257870
 409 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 418 -  9:57:19  1219.05 159.58 311.53 264920
 411 WIDUCH Dariusz          9  <16> 433 C  9:53:44  1218.86 160.36 311.30 260510
 412 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 416 -  9:55:12  1218.77 160.75 311.18 262280
 413 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 445 S  9:55:05  1218.55 161.14 311.07 262090
 414 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 539 S  9:55:46  1218.31 161.53 310.95 262870
 415 DRZEWIECKI R            7  < 7> 437 S  9:52:48  1218.09 161.92 310.83 259210
 416 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 439 -  9:55:20  1218.02 162.31 310.72 262280
 417 CYRA Andrzej           10  < 7> 419 S  9:54:45  1217.97 162.70 310.60 261560
 418 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 448 -  9:57:32  1217.84 163.09 310.48 264920
 419 CYRA Andrzej           10  < 8> 432 S  9:54:48  1217.69 163.48 310.36 261560
 420 TURCZYK Andrzej         9  <34> 458 -  9:54:27  1217.30 163.87 310.25 261050
 421 NYCZ EDWARD             9  <10> 474 S  9:53:19  1217.25 164.26 310.13 259660
 422 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 513 S  9:53:27  1217.24 164.65 310.01 259820
 423 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 450 -  9:51:52  1217.04 165.04 309.90 257850
 424 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 434 S  9:51:14  1216.95 165.43 309.78 257060
 425 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6> 470 S  9:49:44  1216.83 165.82 309.66 255210
 426 HOLEWA Edmund          10  <15> 512 -  9:53:30  1216.77 166.21 309.55 259780
 427 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 454 S  9:51:20  1216.70 166.60 309.43 257130
 428 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 430 S  9:49:57  1216.62 166.99 309.31 255430
 429 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 462 S  9:55:35  1216.42 167.38 309.19 262240
 430 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 444 S  9:50:00  1216.33 167.77 309.08 255430
 431 BITTMANN Grzegorz       9  <11> 436 S  9:52:31  1216.28 168.16 308.96 258480
 431 CYRA Andrzej           10  < 9> 529 -  9:55:03  1216.28 168.16 308.96 261560
 433 WIDUCH Dariusz          9  <17> 457 -  9:54:12  1216.20 168.94 308.73 260510
 434 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 453 S  9:51:22  1216.18 169.33 308.61 257060
 435 MENDRYS Andrzej         8  < 8> 456 S  9:51:31  1216.17 169.72 308.49 257240
 436 BITTMANN Grzegorz       9  <12> 438 S  9:52:33  1216.09 170.11 308.38 258480
 437 DRZEWIECKI R            7  < 8> 449 S  9:53:10  1216.00 170.50 308.26 259210
 437 BITTMANN Grzegorz       9  <13> 734 S  9:52:34  1216.00 170.50 308.26 258480
 439 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 440 -  9:55:42  1215.95 171.28 308.02 262280
 440 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 441 -  9:55:43  1215.85 171.67 307.91 262280
 441 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 455 -  9:55:44  1215.76 172.06 307.79 262280
 441 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 535 -  9:51:18  1215.76 172.06 307.79 256890
 443 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 447 -  9:53:42  1215.58 172.84 307.56 259770
 444 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 655 S  9:50:08  1215.56 173.23 307.44 255430
 445 PAJĄK Gotfryd          10  <44> 487 S  9:55:38  1215.44 173.62 307.32 262090
 446 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 562 S  9:53:00  1215.40 174.01 307.21 258880
 447 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 553 S  9:53:46  1215.20 174.40 307.09 259770
 448 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 466 S  9:58:01  1215.14 174.80 306.97 264920
 449 DRZEWIECKI R            7  < 9> 451 S  9:53:20  1215.05 175.19 306.86 259210
 450 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 543 S  9:52:13  1215.03 175.58 306.74 257850
 451 DRZEWIECKI R            7  <10> 452 S  9:53:23  1214.76 175.97 306.62 259210
 452 DRZEWIECKI R            7  <11> 619 S  9:53:24  1214.67 176.36 306.50 259210
 453 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 502 S  9:51:38  1214.65 176.75 306.39 257060
 454 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 681 S  9:51:42  1214.60 177.14 306.27 257130
 455 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 471 -  9:55:57  1214.54 177.53 306.15 262280
 456 MENDRYS Andrzej         8  < 9> 511 S  9:51:49  1214.45 177.92 306.04 257240
 457 WIDUCH Dariusz          9  <18> 481 -  9:54:31  1214.40 178.31 305.92 260510
 458 TURCZYK Andrzej         9  <35> 497 -  9:54:59  1214.28 178.70 305.80 261050
 459 TARGOSZ Władysław       8  <14> 476 -  9:52:22  1214.27 179.09 305.69 257870
 460 MYDLAK Józef            2  < 5> 469 S  9:50:11  1214.23 179.48 305.57 255210
 461 WITKIEWICZ Marek        2  < 6> 464 C  9:50:28  1214.16 179.87 305.45 255540
 462 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 477 S  9:56:02  1213.89 180.26 305.33 262240
 463 WIDERA Jan              7  34- 2- 2 S  9:53:57  1213.79 180.65 305.22 259690
 464 WITKIEWICZ Marek        2  < 7> 491 S  9:50:32  1213.77 181.04 305.10 255540
 464 PILARZ Marek            9  21- 1- 1 S  9:54:57  1213.77 181.04 305.10 260900
 466 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 484 -  9:58:17  1213.65 181.82 304.87 264920
 467 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 564 S  9:56:25  1213.63 182.21 304.75 262650
 468 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 472 S  9:54:59  1213.40 182.60 304.63 260860
 469 MYDLAK Józef            2  < 6> 478 S  9:50:20  1213.36 182.99 304.52 255210
 470 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 7> 485 S  9:50:21  1213.26 183.38 304.40 255210
 471 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 486 -  9:56:11  1213.23 183.77 304.28 262280
 472 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 483 S  9:55:01  1213.21 184.16 304.17 260860
 473 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <30> 510 -  9:55:57  1213.20 184.55 304.05 261990
 474 NYCZ EDWARD             9  <11> 652 S  9:54:02  1213.18 184.94 303.93 259660
 475 FICEK Jan               9  < 2> 597 C  9:55:56  1213.15 185.33 303.81 261960
 476 TARGOSZ Władysław       8  <15> 482 -  9:52:37  1212.84 185.72 303.70 257870
 477 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 532 S  9:56:14  1212.76 186.11 303.58 262240
 478 MYDLAK Józef            2  < 7> 492 S  9:50:27  1212.69 186.50 303.46 255210
 479 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 527 S  9:55:25  1212.49 186.89 303.35 261190
 480 STABIK HENRYK          10  <10> 537 S  9:56:20  1212.34 187.28 303.23 262270
 481 WIDUCH Dariusz          9  <19> 488 -  9:54:53  1212.33 187.67 303.11 260510
 482 TARGOSZ Władysław       8  <16> 533 -  9:52:45  1212.08 188.06 303.00 257870
 483 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9> 526 -  9:55:14  1211.99 188.45 302.88 260860
 483 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31> 489 -  9:58:35  1211.99 188.45 302.88 264920
 485 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 8> 607 S  9:50:36  1211.82 189.23 302.64 255210
 486 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 525 -  9:56:27  1211.74 189.62 302.53 262280
 487 PAJĄK Gotfryd          10  <45> 490 S  9:56:18  1211.70 190.01 302.41 262090
 488 WIDUCH Dariusz          9  <20> 523 -  9:55:03  1211.39 190.40 302.29 260510
 489 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32> 493 -  9:58:44  1211.16 190.79 302.18 264920
 490 PAJĄK Gotfryd          10  <46> 494 -  9:56:25  1211.04 191.18 302.06 262090
 491 WITKIEWICZ Marek        2  < 8> 620 S  9:51:01  1210.99 191.57 301.94 255540
 492 MYDLAK Józef            2  < 8> 518 S  9:50:46  1210.87 191.96 301.83 255210
 493 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <33> 499 S  9:58:49  1210.69 192.35 301.71 264920
 494 PAJĄK Gotfryd          10  <47> 520 -  9:56:31  1210.48 192.74 301.59 262090
 494 PISZCZEK Stanisław      8  <12> 509 S  9:52:44  1210.48 192.74 301.59 257510
 496 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 498 S  9:52:16  1210.22 193.52 301.36 256890
 497 TURCZYK Andrzej         9  <36> 557 -  9:55:44  1210.06 193.91 301.24 261050
 498 KWIOTEK Andrzej         2  < 6> 505 S  9:52:19  1209.94 194.30 301.12 256890
 499 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <34> 503 S  9:59:00  1209.68 194.69 301.01 264920
 499 SUJKA Bogdan            8  <17> 504 S  9:52:49  1209.68 194.69 301.01 257440
 501 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 508 S  9:53:12  1209.52 195.47 300.77 257870
 502 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12> 507 -  9:52:32  1209.50 195.86 300.66 257060
 502 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <35> 506 S  9:59:02  1209.50 195.86 300.66 264920
 504 SUJKA Bogdan            8  <18> 531 S  9:52:52  1209.40 196.64 300.42 257440
 505 KWIOTEK Andrzej         2  < 7> 514 S  9:52:27  1209.18 197.03 300.31 256890
 506 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <36> 519 S  9:59:06  1209.13 197.42 300.19 264920
 506 GAWEŁCZYK-RUS           2  <13> 544 -  9:52:36  1209.13 197.42 300.19 257060
 508 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5> 647 S  9:53:17  1209.05 198.21 299.95 257870
 509 PISZCZEK Stanisław      8  <13> 516 S  9:53:03  1208.68 198.60 299.84 257510
 510 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <31> 515 -  9:56:46  1208.63 198.99 299.72 261990
 511 MENDRYS Andrzej         8  <10> 524 S  9:52:51  1208.55 199.38 299.60 257240
 512 HOLEWA Edmund          10  <16> 629 -  9:54:58  1208.47 199.77 299.49 259780
 513 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 536 S  9:55:02  1208.28 200.16 299.37 259820
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 514 KWIOTEK Andrzej         2  < 8> 602 S  9:52:37  1208.23        299.25 256890
 515 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <32> 542 -  9:56:51  1208.16        299.14 261990
 516 PISZCZEK Stanisław      8  <14> 528 S  9:53:10  1208.02        299.02 257510
 517 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5> 561 S  9:53:30  1207.82        298.90 257870
 518 MYDLAK Józef            2  < 9> 586 S  9:51:19  1207.71        298.79 255210
 519 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <37> 521 S  9:59:25  1207.38        298.67 264920
 520 PAJĄK Gotfryd          10  <48> 534 S  9:57:07  1207.14        298.55 262090
 521 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <38> 549 -  9:59:29  1207.02        298.43 264920
 522 RYŚ Henryk             10  < 7> 573 S  9:56:26  1206.75        298.32 261180
 523 WIDUCH Dariusz          9  <21> 550 -  9:55:53  1206.72        298.20 260510
 524 MENDRYS Andrzej         8  <11> 560 S  9:53:12  1206.57        298.08 257240
 525 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 538 -  9:57:23  1206.53        297.97 262280
 526 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10> 636 S  9:56:14  1206.38        297.85 260860
 527 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 631 S  9:56:31  1206.33        297.73 261190
 528 PISZCZEK Stanisław      8  <15> 589 S  9:53:28  1206.32        297.62 257510
 529 CYRA Andrzej           10  <10> 582 -  9:56:50  1206.27        297.50 261560
 530 SZLACHTA Jan            2  <11> 599 S  9:53:12  1206.19        297.38 257160
 531 SUJKA Bogdan            8  <19> 605 S  9:53:28  1206.00        297.26 257440
 532 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 546 S  9:57:27  1205.98        297.15 262240
 533 TARGOSZ Władysław       8  <17> 556 -  9:53:50  1205.94        297.03 257870
 534 PAJĄK Gotfryd          10  <49> 558 -  9:57:21  1205.84        296.91 262090
 535 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 611 S  9:53:06  1205.49        296.80 256890
 536 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5> 555 S  9:55:32  1205.48        296.68 259820
 537 STABIK HENRYK          10  <11> 569 S  9:57:36  1205.29        296.56 262270
 538 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 541 -  9:57:40  1204.96        296.45 262280
 539 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 600 S  9:58:10  1204.90        296.33 262870
 540 MORAWSKI Jan            7  < 3> 849 S  9:54:53  1204.89        296.21 258910
 541 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 579 -  9:57:42  1204.78        296.10 262280
 542 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <33> 545 -  9:57:29  1204.64        295.98 261990
 543 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 547 S  9:54:05  1204.44        295.86 257850
 544 GAWEŁCZYK-RUS           2  <14> 548 -  9:53:26  1204.40        295.74 257060
 545 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <34> 554 -  9:57:32  1204.37        295.63 261990
 546 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 578 S  9:57:45  1204.32        295.51 262240
 547 FIJOŁEK Mirosław        8  <22> 749 S  9:54:07  1204.25        295.39 257850
 548 GAWEŁCZYK-RUS           2  <15> 577 -  9:53:28  1204.22        295.28 257060
 549 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <39> 601 S 10:00:04  1203.82        295.16 264920
 550 WIDUCH Dariusz          9  <22> 551 -  9:56:27  1203.56        295.04 260510
 551 WIDUCH Dariusz          9  <23> 692 -  9:56:29  1203.37        294.93 260510
 552 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 571 S  9:56:48  1203.23        294.81 260860
 553 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 688 S  9:55:55  1203.10        294.69 259770
 554 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <35> 576 -  9:57:52  1202.52        294.57 261990
 555 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 6> 627 S  9:56:04  1202.50        294.46 259820
 556 TARGOSZ Władysław       8  <18> 617 -  9:54:27  1202.47        294.34 257870
 557 TURCZYK Andrzej         9  <37> 563 -  9:57:06  1202.44        294.22 261050
 558 PAJĄK Gotfryd          10  <50> 608 -  9:57:58  1202.43        294.11 262090
 559 STARCZYNOWSKI Jan       8  29- 2- 2 S  9:54:04  1202.29        293.99 257370
 560 MENDRYS Andrzej         8  <12> 606 S  9:53:58  1202.24        293.87 257240
 561 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6> 565 S  9:54:30  1202.19        293.76 257870
 562 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 567 S  9:55:21  1202.14        293.64 258880
 563 TURCZYK Andrzej         9  <38> 566 -  9:57:10  1202.07        293.52 261050
 564 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 574 S  9:58:31  1201.97        293.41 262650
 565 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 7> 568 S  9:54:33  1201.91        293.29 257870
 566 TURCZYK Andrzej         9  <39> 664 -  9:57:12  1201.89        293.17 261050
 567 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 570 S  9:55:25  1201.76        293.05 258880
 568 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 8> 675 S  9:54:35  1201.72        292.94 257870
 569 STABIK HENRYK          10  <12> 580 S  9:58:15  1201.70        292.82 262270
 570 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 572 S  9:55:27  1201.58        292.70 258880
 571 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 588 S  9:57:06  1201.57        292.59 260860
 572 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 575 S  9:55:29  1201.39        292.47 258880
 573 RYŚ Henryk             10  < 8> 587 -  9:57:24  1201.38        292.35 261180
 574 SAJDOK Stanisław       10  < 4>---- C  9:58:38  1201.33        292.24 262650
 575 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9> 590 S  9:55:30  1201.30        292.12 258880
 576 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <36> 622 -  9:58:06  1201.24        292.00 261990
 577 GAWEŁCZYK-RUS           2  <16> 621 -  9:54:01  1201.12        291.88 257060
 578 PUDEŁKO Józef          10  <10> 668 S  9:58:26  1200.55        291.77 262240
 578 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 583 -  9:58:28  1200.55        291.77 262280
 580 STABIK HENRYK          10  <13> 581 -  9:58:29  1200.41        291.53 262270
 581 STABIK HENRYK          10  <14> 585 -  9:58:31  1200.23        291.42 262270
 582 CYRA Andrzej           10  <11> 584 S  9:57:56  1200.18        291.30 261560
 582 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 609 -  9:58:32  1200.18        291.30 262280
 584 CYRA Andrzej           10  <12> 592 S  9:57:57  1200.09        291.07 261560
 585 STABIK HENRYK          10  <15> 604 -  9:58:34  1199.95        290.95 262270
 586 MYDLAK Józef            2  <10> 616 S  9:52:44  1199.67        290.83 255210
 587 RYŚ Henryk             10  < 9> 634 S  9:57:43  1199.63        290.72 261180
 588 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 603 S  9:57:28  1199.54        290.60 260860
 589 PISZCZEK Stanisław      8  <16> 792 S  9:54:41  1199.49        290.48 257510
 590 TEODORCZYK Zdzisław     9  <10> 630 S  9:55:50  1199.44        290.36 258880
 591 LAZAR MARIAN            8  32- 1- 1 S  9:53:05  1199.20        290.25 255530
 592 CYRA Andrzej           10  <13> 593 -  9:58:07  1199.18        290.13 261560
 593 CYRA Andrzej           10  <14> 596 S  9:58:13  1198.63        290.01 261560
 594 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 823 S  9:55:22  1198.51        289.90 258120
 595 KOFEL Jan               9  < 2> 746 S 10:00:55  1198.05        289.78 264670
 596 CYRA Andrzej           10  <15> 598 S  9:58:23  1197.71        289.66 261560
 597 FICEK Jan               9  < 3> 615 S  9:58:44  1197.62        289.55 261960
 597 CYRA Andrzej           10  <16> 625 -  9:58:24  1197.62        289.55 261560
 599 SZLACHTA Jan            2  <12> 610 -  9:54:45  1197.49        289.31 257160
 600 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6>---- S  9:59:32  1197.40        289.19 262870
 601 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <40> 623 S 10:01:15  1197.38        289.08 264920
 602 KWIOTEK Andrzej         2  < 9> 643 S  9:54:33  1197.34        288.96 256890
 602 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6> 663 S  9:57:52  1197.34        288.96 260860
 604 STABIK HENRYK          10  <16> 612 -  9:59:03  1197.31        288.73 262270
 605 SUJKA Bogdan            8  <20> 613 S  9:55:02  1197.21        288.61 257440
 605 MENDRYS Andrzej         8  <13> 649 S  9:54:52  1197.21        288.61 257240
 607 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 9> 741 S  9:53:11  1197.14        288.38 255210
 608 PAJĄK Gotfryd          10  <51> 624 S  9:58:56  1197.12        288.26 262090
 609 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 689 -  9:59:06  1197.08        288.14 262280
 610 SZLACHTA Jan            2  <13> 659 S  9:54:50  1197.02        288.02 257160
 611 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 650 S  9:54:38  1196.88        287.91 256890
 612 STABIK HENRYK          10  <17> 662 -  9:59:08  1196.85        287.79 262270
 613 SUJKA Bogdan            8  <21> 653 S  9:55:06  1196.84        287.67 257440
 614 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 6> 775 C  9:55:46  1196.48        287.56 258160
 615 FICEK Jan               9  < 4> 632 S  9:58:57  1196.44        287.44 261960
 616 MYDLAK Józef            2  <11> 725 S  9:53:19  1196.39        287.32 255210
 617 TARGOSZ Władysław       8  <19> 673 -  9:55:33  1196.34        287.21 257870
 618 GÓRNICKI Jerzy          7  40- 2- 2 S  9:54:36  1196.09        287.09 256680
 619 DRZEWIECKI R            7  <12> 656 S  9:56:44  1195.99        286.97 259210
 620 WITKIEWICZ Marek        2  < 9> 743 S  9:53:40  1195.98        286.86 255540
 621 GAWEŁCZYK-RUS           2  <17> 626 -  9:54:57  1195.91        286.74 257060
 622 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <37> 646 -  9:59:07  1195.66        286.62 261990
 623 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <41> 704 S 10:01:36  1195.49        286.50 264920
 624 PAJĄK Gotfryd          10  <52> 665 -  9:59:14  1195.48        286.39 262090
 625 CYRA Andrzej           10  <17> 635 S  9:58:48  1195.43        286.27 261560
 626 GAWEŁCZYK-RUS           2  <18> 628 -  9:55:03  1195.35        286.15 257060
 627 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 7> 836 S  9:57:23  1195.22        286.04 259820
 628 GAWEŁCZYK-RUS           2  <19> 644 -  9:55:06  1195.07        285.92 257060
 629 HOLEWA Edmund          10  <17> 639 S  9:57:23  1195.03        285.80 259780
 630 TEODORCZYK Zdzisław     9  <11> 637 S  9:56:38  1195.01        285.69 258880
 630 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 687 S  9:58:34  1195.01        285.69 261190
 632 FICEK Jan               9  < 5> 640 S  9:59:14  1194.89        285.45 261960
 633 DUDA Henryk            10  38- 4- 4 S  9:58:51  1194.61        285.33 261440
 634 RYŚ Henryk             10  <10> 638 S  9:58:44  1194.06        285.22 261180
 635 CYRA Andrzej           10  <18> 666 -  9:59:07  1193.70        285.10 261560
 636 KOZAK KRZYSZTOF         7  <11> 654 -  9:58:32  1193.69        284.98 260860
 637 TEODORCZYK Zdzisław     9  <12> 641 S  9:56:53  1193.64        284.87 258880
 638 RYŚ Henryk             10  <11> 642 S  9:58:55  1193.06        284.75 261180
 639 HOLEWA Edmund          10  <18> 645 C  9:57:45  1193.02        284.63 259780
 640 FICEK Jan               9  < 6> 684 S  9:59:39  1192.62        284.52 261960
 641 TEODORCZYK Zdzisław     9  <13> 703 C  9:57:05  1192.54        284.40 258880
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 642 RYŚ Henryk             10  <12> 768 S  9:59:11  1191.61        284.28 261180
 643 KWIOTEK Andrzej         2  <10> 748 -  9:55:36  1191.51        284.17 256890
 644 GAWEŁCZYK-RUS           2  <20> 716 -  9:55:47  1191.29        284.05 257060
 644 HOLEWA Edmund          10  <19> 694 S  9:58:04  1191.29        284.05 259780
 646 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <38> 648 -  9:59:56  1191.22        283.81 261990
 647 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 6> 682 S  9:56:29  1191.18        283.70 257870
 648 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <39> 698 -  9:59:57  1191.13        283.58 261990
 649 MENDRYS Andrzej         8  <14> 845 S  9:55:59  1191.02        283.46 257240
 650 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 731 -  9:55:50  1190.22        283.35 256890
 651 BEDNARZ Henryk          9  < 7> 660 S  9:59:18  1190.06        283.23 260980
 652 NYCZ EDWARD             9  <12> 728 S  9:58:13  1189.92        283.11 259660
 653 SUJKA Bogdan            8  <22> 683 S  9:56:22  1189.83        283.00 257440
 654 KOZAK KRZYSZTOF         7  <12> 691 C  9:59:16  1189.69        282.88 260860
 655 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5>---- S  9:54:44  1189.52        282.76 255430
 656 DRZEWIECKI R            7  <13> 658 -  9:57:55  1189.49        282.64 259210
 657 STABIK Gabriela        10  <14> 709 - 10:00:30  1189.43        282.53 262270
 658 DRZEWIECKI R            7  <14> 661 -  9:57:57  1189.31        282.41 259210
 659 SZLACHTA Jan            2  <14> 669 -  9:56:14  1189.27        282.29 257160
 660 BEDNARZ Henryk          9  < 8> 672 S  9:59:28  1189.16        282.18 260980
 661 DRZEWIECKI R            7  <15> 715 -  9:58:00  1189.04        282.06 259210
 662 STABIK HENRYK          10  <18> 667 - 10:00:36  1188.89        281.94 262270
 663 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7> 678 S  9:59:25  1188.88        281.83 260860
 664 TURCZYK Andrzej         9  <40> 670 -  9:59:35  1188.84        281.71 261050
 665 PAJĄK Gotfryd          10  <53> 751 S 10:00:28  1188.80        281.59 262090
 666 CYRA Andrzej           10  <19> 677 - 10:00:02  1188.73        281.48 261560
 667 STABIK HENRYK          10  <19> 671 - 10:00:38  1188.71        281.36 262270
 668 PUDEŁKO Józef          10  <11> 781 - 10:00:38  1188.58        281.24 262240
 669 SZLACHTA Jan            2  <15> 676 S  9:56:23  1188.45        281.12 257160
 670 TURCZYK Andrzej         9  <41> 674 -  9:59:40  1188.39        281.01 261050
 671 STABIK HENRYK          10  <20> 679 - 10:00:42  1188.36        280.89 262270
 672 BEDNARZ Henryk          9  < 9> 702 S  9:59:37  1188.34        280.77 260980
 673 TARGOSZ Władysław       8  <20> 705 -  9:57:01  1188.25        280.66 257870
 674 TURCZYK Andrzej         9  <42> 736 -  9:59:43  1188.12        280.54 261050
 675 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 9> 680 S  9:57:04  1187.98        280.42 257870
 676 SZLACHTA Jan            2  <16> 713 -  9:56:29  1187.90        280.31 257160
 677 CYRA Andrzej           10  <20> 693 - 10:00:17  1187.38        280.19 261560
 678 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8> 700 S  9:59:44  1187.17        280.07 260860
 679 STABIK HENRYK          10  <21> 690 - 10:00:56  1187.10        279.95 262270
 680 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <10> 732 S  9:57:15  1186.97        279.84 257870
 681 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 685 S  9:56:38  1186.94        279.72 257130
 682 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 7> 714 S  9:57:17  1186.79        279.60 257870
 683 SUJKA Bogdan            8  <23> 686 S  9:56:56  1186.72        279.49 257440
 684 FICEK Jan               9  < 7> 696 S 10:00:45  1186.68        279.37 261960
 685 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10> 783 S  9:56:41  1186.66        279.25 257130
 686 SUJKA Bogdan            8  <24> 824 S  9:56:57  1186.63        279.14 257440
 687 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 766 S 10:00:07  1186.60        279.02 261190
 688 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 718 S  9:58:56  1186.53        278.90 259770
 689 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 706 - 10:01:04  1186.43        278.79 262280
 690 STABIK HENRYK          10  <22> 804 - 10:01:04  1186.38        278.67 262270
 691 KOZAK KRZYSZTOF         7  <13> 772 S  9:59:54  1186.27        278.55 260860
 692 WIDUCH Dariusz          9  <24>---- -  9:59:37  1186.20        278.43 260510
 693 CYRA Andrzej           10  <21> 697 S 10:00:31  1186.12        278.32 261560
 693 HOLEWA Edmund          10  <20> 727 S  9:59:01  1186.12        278.32 259780
 695 DUDA Henryk            10  < 2> 753 S 10:00:39  1184.86        278.08 261440
 696 FICEK Jan               9  < 8> 813 S 10:01:07  1184.71        277.97 261960
 697 CYRA Andrzej           10  <22> 701 - 10:00:47  1184.69        277.85 261560
 698 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <40> 699 - 10:01:10  1184.58        277.73 261990
 699 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <41> 726 - 10:01:11  1184.49        277.62 261990
 700 POGORZAŁEK Alfred       7  < 9> 730 S 10:00:14  1184.47        277.50 260860
 701 CYRA Andrzej           10  <23> 786 S 10:00:51  1184.33        277.38 261560
 702 BEDNARZ Henryk          9  <10> 711 S 10:00:23  1184.21        277.26 260980
 703 TEODORCZYK Zdzisław     9  <14> 724 -  9:58:39  1183.99        277.15 258880
 704 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <42> 708 S 10:03:46  1183.91        277.03 264920
 705 TARGOSZ Władysław       8  <21> 855 -  9:57:49  1183.89        276.91 257870
 706 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 707 - 10:01:33  1183.84        276.80 262280
 707 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 738 - 10:01:34  1183.75        276.68 262280
 708 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <43> 712 S 10:03:48  1183.74        276.56 264920
 709 STABIK Gabriela        10  <15> 723 - 10:01:34  1183.71        276.45 262270
 710 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 3> 747 S 10:01:11  1183.68        276.33 261810
 711 BEDNARZ Henryk          9  <11> 735 S 10:00:31  1183.49        276.21 260980
 712 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <44> 717 S 10:03:51  1183.47        276.10 264920
 713 SZLACHTA Jan            2  <17> 719 -  9:57:18  1183.43        275.98 257160
 714 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 8> 744 S  9:57:56  1183.25        275.86 257870
 715 DRZEWIECKI R            7  <16> 742 -  9:59:05  1183.16        275.74 259210
 716 GAWEŁCZYK-RUS           2  <21> 720 -  9:57:16  1183.15        275.63 257060
 717 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <45> 740 - 10:03:55  1183.12        275.51 264920
 718 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 721 -  9:59:35  1183.01        275.39 259770
 719 SZLACHTA Jan            2  <18> 782 -  9:57:23  1182.98        275.28 257160
 720 GAWEŁCZYK-RUS           2  <22> 750 -  9:57:19  1182.88        275.16 257060
 721 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 722 S  9:59:37  1182.83        275.04 259770
 722 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 764 S  9:59:39  1182.65        274.93 259770
 723 STABIK Gabriela        10  <16> 799 - 10:01:47  1182.55        274.81 262270
 724 TEODORCZYK Zdzisław     9  <15> 737 -  9:58:56  1182.46        274.69 258880
 725 MYDLAK Józef            2  <12> 785 -  9:55:50  1182.44        274.57 255210
 726 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <42> 765 - 10:01:36  1182.27        274.46 261990
 727 HOLEWA Edmund          10  <21> 729 -  9:59:44  1182.25        274.34 259780
 728 NYCZ EDWARD             9  <13> 733 S  9:59:39  1182.15        274.22 259660
 729 HOLEWA Edmund          10  <22> 739 -  9:59:46  1182.07        274.11 259780
 730 POGORZAŁEK Alfred       7  <10> 776 S 10:00:43  1181.88        273.99 260860
 731 MACIEJA Zygmunt         2  <15> 752 -  9:57:22  1181.83        273.87 256890
 732 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <11> 793 S  9:58:14  1181.63        273.76 257870
 733 NYCZ EDWARD             9  <14> 761 C  9:59:46  1181.53        273.64 259660
 734 BITTMANN Grzegorz       9  <14> 774 -  9:58:47  1181.44        273.52 258480
 734 BEDNARZ Henryk          9  <12> 763 S 10:00:54  1181.44        273.52 260980
 736 TURCZYK Andrzej         9  <43>---- - 10:00:58  1181.40        273.29 261050
 737 TEODORCZYK Zdzisław     9  <16>---- -  9:59:08  1181.38        273.17 258880
 738 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 754 - 10:02:03  1181.18        273.05 262280
 739 HOLEWA Edmund          10  <23> 843 -  9:59:59  1180.91        272.94 259780
 740 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <46> 796 S 10:04:21  1180.83        272.82 264920
 741 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <10> 780 S  9:56:09  1180.71        272.70 255210
 742 DRZEWIECKI R            7  <17> 745 -  9:59:36  1180.37        272.59 259210
 743 WITKIEWICZ Marek        2  <10> 759 S  9:56:31  1180.23        272.47 255540
 744 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 9> 770 S  9:58:30  1180.18        272.35 257870
 745 DRZEWIECKI R            7  <18> 777 -  9:59:40  1180.02        272.24 259210
 746 KOFEL Jan               9  < 3> 815 S 10:04:18  1179.98        272.12 264670
 747 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 4>---- S 10:01:59  1179.41        272.00 261810
 748 KWIOTEK Andrzej         2  <11> 756 S  9:57:49  1179.39        271.88 256890
 749 FIJOŁEK Mirosław        8  <23>---- S  9:58:38  1179.37        271.77 257850
 750 GAWEŁCZYK-RUS           2  <23> 810 -  9:57:58  1179.35        271.65 257060
 751 PAJĄK Gotfryd          10  <54> 833 - 10:02:17  1179.08        271.53 262090
 752 MACIEJA Zygmunt         2  <16> 755 S  9:57:53  1179.03        271.42 256890
 753 DUDA Henryk            10  < 3> 773 S 10:01:45  1178.99        271.30 261440
 754 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 784 - 10:02:31  1178.70        271.18 262280
 755 MACIEJA Zygmunt         2  <17> 758 S  9:58:00  1178.39        271.07 256890
 756 KWIOTEK Andrzej         2  <12> 757 S  9:58:02  1178.21        270.95 256890
 757 KWIOTEK Andrzej         2  <13> 809 -  9:58:04  1178.03        270.83 256890
 757 MACIEJA Zygmunt         2  <18> 762 -  9:58:04  1178.03        270.83 256890
 759 WITKIEWICZ Marek        2  <11> 767 S  9:56:57  1177.88        270.60 255540
 760 WIDERA Jan              7  < 2>---- S 10:00:34  1177.38        270.48 259690
 761 NYCZ EDWARD             9  <15> 771 - 10:00:33  1177.33        270.36 259660
 762 MACIEJA Zygmunt         2  <19> 801 -  9:58:13  1177.22        270.25 256890
 763 BEDNARZ Henryk          9  <13> 787 - 10:01:42  1177.18        270.13 260980
 764 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 805 S 10:00:41  1177.12        270.01 259770
 765 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <43> 791 - 10:02:36  1176.95        269.90 261990
 766 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 808 S 10:01:58  1176.71        269.78 261190
 767 WITKIEWICZ Marek        2  <12>---- S  9:57:11  1176.61        269.66 255540
 768 RYŚ Henryk             10  <13> 803 S 10:01:59  1176.58        269.55 261180
 769 LACH Stanisław          7  < 5> 831 S  9:57:46  1176.31        269.43 256160
 770 WIESIOŁEK MARIAN        2  <10> 819 S  9:59:15  1176.15        269.31 257870
 771 NYCZ EDWARD             9  <16> 842 - 10:00:48  1176.00        269.19 259660
 772 KOZAK KRZYSZTOF         7  <14> 826 S 10:01:51  1175.84        269.08 260860
 773 DUDA Henryk            10  < 4>---- S 10:02:22  1175.72        268.96 261440
 774 BITTMANN Grzegorz       9  <15> 794 -  9:59:51  1175.71        268.84 258480
 775 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 7>---- C  9:59:35  1175.68        268.73 258160
 776 POGORZAŁEK Alfred       7  <11> 788 S 10:01:54  1175.57        268.61 260860
 777 DRZEWIECKI R            7  <19> 779 - 10:00:30  1175.56        268.49 259210
 778 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2>---- S  9:58:21  1175.54        268.38 256680
 779 DRZEWIECKI R            7  <20> 807 - 10:00:32  1175.38        268.26 259210
 780 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <11>---- S  9:57:08  1175.36        268.14 255210
 781 PUDEŁKO Józef          10  <12> 795 S 10:03:07  1175.35        268.02 262240
 782 SZLACHTA Jan            2  <19> 802 -  9:58:48  1175.32        267.91 257160
 783 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <11> 789 C  9:58:48  1175.18        267.79 257130
 783 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35> 852 - 10:03:11  1175.18        267.79 262280
 785 MYDLAK Józef            2  <13> 790 -  9:57:12  1175.00        267.56 255210
 786 CYRA Andrzej           10  <24> 827 S 10:02:39  1174.76        267.44 261560
 787 BEDNARZ Henryk          9  <14>---- - 10:02:10  1174.70        267.32 260980
 788 POGORZAŁEK Alfred       7  <12>---- S 10:02:08  1174.34        267.21 260860
 789 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <12>---- S  9:58:58  1174.29        267.09 257130
 790 MYDLAK Józef            2  <14> 837 -  9:57:20  1174.28        266.97 255210
 791 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <44>---- - 10:03:14  1173.62        266.86 261990
 792 PISZCZEK Stanisław      8  <17>---- S  9:59:25  1173.61        266.74 257510
 793 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <12> 828 -  9:59:44  1173.56        266.62 257870
 794 BITTMANN Grzegorz       9  <16> 851 - 10:00:17  1173.40        266.50 258480
 795 PUDEŁKO Józef          10  <13> 798 - 10:03:30  1173.33        266.39 262240
 796 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <47> 797 S 10:05:48  1173.25        266.27 264920
 796 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <48>---- S 10:05:48  1173.25        266.27 264920
 796 PUDEŁKO Józef          10  <14> 820 - 10:03:31  1173.25        266.27 262240
 799 STABIK Gabriela        10  <17> 800 - 10:03:34  1173.12        265.92 262270
 800 STABIK Gabriela        10  <18> 806 - 10:03:35  1173.03        265.80 262270
 801 MACIEJA Zygmunt         2  <20> 812 -  9:59:01  1172.92        265.69 256890
 802 SZLACHTA Jan            2  <20> 818 -  9:59:16  1172.82        265.57 257160
 803 RYŚ Henryk             10  <14>---- S 10:02:43  1172.70        265.45 261180
 804 STABIK HENRYK          10  <23>---- - 10:03:40  1172.59        265.33 262270
 805 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13> 811 S 10:01:37  1172.16        265.22 259770
 805 STABIK Gabriela        10  <19> 850 - 10:03:45  1172.16        265.22 262270
 807 DRZEWIECKI R            7  <21> 814 - 10:01:10  1172.01        264.98 259210
 808 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9>---- S 10:02:52  1171.96        264.87 261190
 809 KWIOTEK Andrzej         2  <14> 841 -  9:59:12  1171.94        264.75 256890
 810 GAWEŁCZYK-RUS           2  <24> 816 -  9:59:21  1171.92        264.63 257060
 811 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <14>---- S 10:01:40  1171.90        264.52 259770
 812 MACIEJA Zygmunt         2  <21> 821 -  9:59:13  1171.85        264.40 256890
 813 FICEK Jan               9  < 9>---- S 10:03:34  1171.73        264.28 261960
 814 DRZEWIECKI R            7  <22> 817 - 10:01:14  1171.66        264.17 259210
 815 KOFEL Jan               9  < 4> 847 - 10:05:55  1171.54        264.05 264670
 816 GAWEŁCZYK-RUS           2  <25>---- -  9:59:28  1171.29        263.93 257060
 817 DRZEWIECKI R            7  <23> 825 - 10:01:19  1171.22        263.81 259210
 818 SZLACHTA Jan            2  <21> 822 -  9:59:35  1171.13        263.70 257160
 819 WIESIOŁEK MARIAN        2  <11> 829 - 10:00:12  1171.07        263.58 257870
 820 PUDEŁKO Józef          10  <15>---- - 10:03:59  1170.80        263.46 262240
 821 MACIEJA Zygmunt         2  <22>---- -  9:59:25  1170.79        263.35 256890
 822 SZLACHTA Jan            2  <22>---- -  9:59:41  1170.59        263.23 257160
 823 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4> 830 S 10:00:31  1170.52        263.11 258120
 824 SUJKA Bogdan            8  <25>---- S  9:59:57  1170.45        263.00 257440
 825 DRZEWIECKI R            7  <24> 832 - 10:01:28  1170.42        262.88 259210
 826 KOZAK KRZYSZTOF         7  <15>---- - 10:02:54  1170.30        262.76 260860
 827 CYRA Andrzej           10  <25>---- - 10:03:31  1170.20        262.64 261560
 828 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <13>---- - 10:00:23  1170.10        262.53 257870
 829 WIESIOŁEK MARIAN        2  <12>---- - 10:00:25  1169.92        262.41 257870
 830 SOBAŁA Tadeusz          7  < 5> 839 S 10:00:38  1169.91        262.29 258120
 831 LACH Stanisław          7  < 6> 853 S  9:59:00  1169.68        262.18 256160
 832 DRZEWIECKI R            7  <25> 838 - 10:01:37  1169.63        262.06 259210
 833 PAJĄK Gotfryd          10  <55> 834 S 10:04:05  1169.61        261.94 262090
 834 PAJĄK Gotfryd          10  <56> 835 S 10:04:06  1169.52        261.83 262090
 835 PAJĄK Gotfryd          10  <57>---- - 10:04:08  1169.35        261.71 262090
 836 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 8> 840 S 10:02:12  1169.31        261.59 259820
 837 MYDLAK Józef            2  <15> 846 -  9:58:16  1169.26        261.48 255210
 838 DRZEWIECKI R            7  <26>---- - 10:01:43  1169.11        261.36 259210
 839 SOBAŁA Tadeusz          7  < 6>---- S 10:00:48  1169.02        261.24 258120
 840 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 9>---- S 10:02:16  1168.96        261.12 259820
 841 KWIOTEK Andrzej         2  <15>---- -  9:59:48  1168.74        261.01 256890
 842 NYCZ EDWARD             9  <17>---- - 10:02:11  1168.67        260.89 259660
 843 HOLEWA Edmund          10  <24> 844 - 10:02:19  1168.51        260.77 259780
 844 HOLEWA Edmund          10  <25>---- - 10:02:20  1168.43        260.66 259780
 845 MENDRYS Andrzej         8  <15>---- S 10:00:10  1168.39        260.54 257240
 846 MYDLAK Józef            2  <16>---- -  9:58:26  1168.37        260.42 255210
 847 KOFEL Jan               9  < 5> 848 - 10:06:32  1168.35        260.31 264670
 848 KOFEL Jan               9  < 6>---- - 10:06:34  1168.18        260.19 264670
 849 MORAWSKI Jan            7  < 4>---- S 10:01:40  1168.02        260.07 258910
 850 STABIK Gabriela        10  <20>---- - 10:04:34  1167.89        259.95 262270
 851 BITTMANN Grzegorz       9  <17>---- - 10:01:23  1167.57        259.84 258480
 852 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <36>---- - 10:04:51  1166.47        259.72 262280
 853 LACH Stanisław          7  < 7>---- S  9:59:38  1166.31        259.60 256160
 854 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2>---- S 10:00:44  1165.98        259.49 257370
 855 TARGOSZ Władysław       8  <22>---- - 10:01:11  1165.87        259.37 257870
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 856 CYRA Andrzej           10  <26>---- S 10:04:22  1165.77               261560
 857 STABIK HENRYK          10  <24>---- - 10:04:59  1165.73               262270
 858 HOLEWA Edmund          10  <26>---- - 10:02:52  1165.63               259780
 859 CYRA Andrzej           10  <27>---- S 10:04:24  1165.60               261560
 860 KWIOTEK Andrzej         2  <16>---- - 10:00:27  1165.30               256890
 861 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <10>---- S 10:02:58  1165.29               259820
 862 CYRA Andrzej           10  <28>---- S 10:04:28  1165.25               261560
 862 DRZEWIECKI R            7  <27>---- - 10:02:27  1165.25               259210
 864 CYRA Andrzej           10  <29>---- S 10:04:29  1165.16               261560
 864 TARGOSZ Władysław       8  <23>---- - 10:01:19  1165.16               257870

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|  KONKURSY  |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3|RAZ| Lot 3 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 TURCZYK Andrzej         261050  73    1    4 10 10 10  30 3558.24  8252.25 924
   2 PISARZOWSKI Eugeniusz   264920  82   22   31 10 10 10  30 3483.29  8092.351002
   3 LEŚNIOWSKI Tadeusz      261990  93    8    9 10 10 10  30 3463.40  8043.33 933
   4 PAJĄK Gotfryd           262090  92    7   19 10 10 10  30 3528.44  8013.051003
   5 FIJOŁEK Mirosław        257850  63   45   78 10 10 10  30 3430.56  7846.60 802
   6 SZLACHTA Jan            257160  64   15   66 10 10 10  30 3332.07  7834.66 212
   7 BITTMANN Grzegorz       258480  40   27   64 10 10 10  30 3392.41  7828.18 902
   8 DRZEWIECKI R            259210  59    6   57 10 10 10  30 3255.34  7742.01 706
   9 NYCZ EDWARD             259660  36    3   88 10 10 10  30 3344.45  7726.70 909
  10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    262280  85   23  112 10 10 10  30 3345.16  7718.68 921
  11 PISZCZEK Stanisław      257510  36    5  201 10 10 10  30 3289.39  7624.81 816
  12 TARGOSZ Władysław       257870  42   63  126 10 10 10  30 3351.46  7619.93 821
  13 KOZAK KRZYSZTOF         260860  36   53  116 10 10 10  30 3172.06  7588.49 718
  14 MACIEJA Zygmunt         256890  64   48   68 10 10 10  30 3304.71  7578.38 215
  15 MENDRYS Andrzej         257240  58   16  212 10 10 10  30 3231.71  7500.29 808
  16 SUJKA Bogdan            257440  45   35   39 10 10 10  30 3456.73  7470.35 818
  17 GAWEŁCZYK-RUS           257060  46   29   85 10 10 10  30 3250.78  7470.27 224
  18 CYRA Andrzej            261560 100   32   73 10 10 10  30 3247.86  7443.351005
  19 STABIK Gabriela         262270  49    2   28 10 10 10  30 3430.55  7420.391030
  20 STABIK HENRYK           262270  55   46   58 10 10 10  30 3282.01  7407.001029
  21 KWIOTEK Andrzej         256890  53  144  234 10 10 10  30 3076.39  7256.55 219
  22 ŚWIERCZYŃSKI J+P        259770  64  193  202 10 10 10  30 3041.18  7212.30 721
  23 HOLEWA Edmund           259780  65   10  150 10 10 10  30 3247.49  7205.441010
  24 TEODORCZYK Zdzisław     258880  37  113  195 10 10 10  30 3065.85  7178.30 932
  25 GŁOGOWSKI Mieczysław    255210  24   44  240 10 10 10  30 3126.79  7153.99 228
  26 MYDLAK Józef            255210  29   75  192 10 10 10  30 3157.92  7074.31 226
  27 POŁĄCZAK Mieczysław     257130  44   30  146 10 10 10  30 3055.45  6934.43 213
  28 WIDUCH Dariusz          260510  61   84  141 10  9 10  29 3360.95  6857.95 916
  29 PUDEŁKO Józef           262240  57   80  199 10 10 10  30 3142.23  6742.671024
  30 WITKIEWICZ Marek        255540  30  263  297 10  8 10  28 3072.30  6426.91 225
  31 WIESIOŁEK IRENEUSZ      257870  39   59  105  8 10 10  28 3082.95  6290.95 217
  32 POGORZAŁEK Alfred       260860  40  369  395 10  6 10  26 2909.73  5708.44 716
  33 BEDNARZ Henryk          260980  46  122  265  5  9 10  24 3076.38  5662.54 901
  34 RYŚ Henryk              261180  55   79  188  4  9 10  23 3083.41  5428.941026
  35 WESOŁOWSKI Kazimierz    259820  31  350  358  8  7  9  24 2645.20  5356.78 918
  36 FICEK Jan               261960  38  114  475  7  7  9  23 2618.43  5156.39 922
  37 WIESIOŁEK MARIAN        257870  39  349  382  5  5 10  20 2928.30  4689.86 218
  38 LACH Stanisław          256160  34  183  211 10  5  7  22 2110.45  4478.81 712
  39 RADZIEJEWSKI JERZY      261190  43  256  342 10  0  9  19 2666.27  4212.35 917
  40 MROWIŃSKI Ryszard       258160  17   92  173  9  3  7  19 2205.07  4160.13 715
  41 MŁOCEK Zygmunt          255430  41  220  428  8  7  4  19 1208.59  3687.22 815
  42 ŻOŁNECZKO Dawid         262870  22   96  287  3  5  6  14 1882.06  3406.47 928
  43 CHMIEL Robert           257960               10  7  -  17          3131.81 208
  44 GÓRNICKI Jerzy          256680  40  618  778  9  6  2  17  555.47  3110.22 720
  45 MORAWSKI Jan            258910  38  125  160  3  4  4  11 1241.69  2453.19 710
  46 KOFEL Jan               264670  48  289  595  3  5  3  11  887.47  2332.42 939
  47 SOBAŁA Tadeusz          258120  33  377  400  4  0  6  10 1704.41  2271.81 724
  48 SZOŁTYSEK WIESŁAW       261810  28  185  402  5  2  4  11 1198.41  2262.291009
  49 DUDA Henryk             261440  38  633  695  0  4  4   8 1103.67  1924.601041
  50 WIDERA Jan              259690  34  463  760  3  4  2   9  575.70  1841.82 727
  51 LAZAR MARIAN            255530  32  591 1032  3  5  1   9  290.25  1703.43 810
  52 SAJDOK Stanisław        262650  31  300  467  3  0  4   7 1214.68  1702.531027
  53 BRYŁKA EDMUND           257180                5  3  -   8          1417.11 701
  54 STARCZYNOWSKI Jan       257370  29  559  854  3  1  2   6  553.48  1145.64 819
  55 PILARZ Marek            260900  21  465  882  1  0  1   2  305.10   420.73 926
  56 GRELA Stanisław         258200  39 1416 1417  1  0  0   1           117.40 729
  57 PASZEK Wincenty         258070  11 1348 1491  1  0  0   1           115.07 711
     GLINKA Joachim          259750  14 1341 1353  0  0  0                      904

         +---+----------------------+--+------------+-----------------+
         |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|  KONKURSY  | PUNKTY - "nr 2" |
         |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+---+--------+--------+
         |   |                      |  | 1| 2| 3|RAZ| Lot  3 |  RAZEM |
         +---+----------------------+--+--+--+--+---+--------+--------+
            1 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  21  2506.34  5840.51 
            2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  21  2495.82  5813.81 
            3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  21  2460.15  5747.07 
            4 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  21  2494.30  5745.83 
            5 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  21  2399.22  5659.55 
            6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  21  2406.59  5615.96 
            7 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  21  2403.55  5600.76 
            8 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  21  2429.04  5592.66 
            9 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  21  2443.79  5583.26 
           10 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  21  2392.77  5564.01 
           11 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  21  2333.60  5526.92 
           12 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  21  2402.61  5511.12 
           13 STABIK HENRYK          10  7  7  7  21  2399.11  5497.80 
           14 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  21  2287.16  5476.22 
           15 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  21  2333.03  5463.84 
           16 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  21  2372.54  5439.56 
           17 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  21  2337.12  5416.77 
           18 CYRA Andrzej           10  7  7  7  21  2355.13  5409.31 
           19 STABIK Gabriela        10  7  7  7  21  2430.56  5395.23 
           20 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  21  2450.32  5394.92 
           21 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  21  2249.86  5382.43 
           22 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  21  2317.23  5377.84 
           23 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  21  2384.95  5290.71 
           24 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  21  2263.07  5285.47 
           25 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  21  2216.30  5262.06 
           26 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  21  2330.44  5258.10 
           27 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  21  2190.90  5182.20 
           28 MYDLAK Józef            2  7  7  7  21  2266.47  5116.76 
           29 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  21  2211.03  5015.97 
           30 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  21  2257.80  4946.27 
           31 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  21  2229.75  4796.04 
           32 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  21  2122.49  4689.92 
           33 RYŚ Henryk             10  6  7  7  20  2288.57  4642.54 
           34 FICEK Jan               9  7  7  7  21  2076.18  4631.70 
           35 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  20  2078.17  4480.61 
           36 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  19  2236.17  4472.09 
           37 LACH Stanisław          7  7  5  7  19  2110.45  4107.95 
           38 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  19  1542.23  3915.11 
           39 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  17  2205.07  3899.02 
           40 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  17  2110.78  3872.34 
           41 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  14  1882.06  3406.47 
           42 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  14  2131.62  3293.08 
           43 KOFEL Jan               9  3  5  6  14  1672.02  3116.97 
           44 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  15   555.47  2875.08 
           45 CHMIEL Robert           2  7  7  -  14           2752.63 
           46 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  11  1241.69  2453.19 
           47 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  10  1704.41  2271.81 
           48 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  11  1198.41  2262.29 
           49 DUDA Henryk            10  0  4  4   8  1103.67  1924.60 
           50 WIDERA Jan              7  3  4  2   9   575.70  1841.82 
           51 LAZAR MARIAN            8  3  5  1   9   290.25  1703.43 
           52 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4   7  1214.68  1702.53 
           53 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -   8           1417.11 
           54 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2   6   553.48  1145.64 
           55 PILARZ Marek            9  1  0  1   2   305.10   420.73 
           56 GRELA Stanisław         7  1  0  0   1            117.40 
           57 PASZEK Wincenty         7  1  0  0   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 3
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 TURCZYK Andrzej         9  1   3    839.11   544.56
       2 TURCZYK Andrzej         9  1   3    835.19   544.56
       3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    832.09   555.72
       4 DRZEWIECKI R            7  1   3    832.07   539.34
       5 TURCZYK Andrzej         9  0   3    831.68   544.56
       6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    831.00   547.24
       7 TURCZYK Andrzej         9  1   3    830.70   544.56
       8 TURCZYK Andrzej         9  1   3    829.54   544.56
       9 BITTMANN Grzegorz       9  0   3    828.03   536.89
      10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   3    827.74   547.24
      11 HOLEWA Edmund          10  1   3    823.50   540.43
      12 MACIEJA Zygmunt         2  0   3    820.77   532.86
      13 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   3    820.62   544.37
      14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   3    820.55   548.01
      15 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    815.01   555.72
      16 TURCZYK Andrzej         9  0   3    815.00   544.56
      17 BITTMANN Grzegorz       9  1   3    814.82   536.89
      18 SZLACHTA Jan            2  1   3    813.28   533.61
      19 TARGOSZ Władysław       8  1   3    810.89   535.22
      20 NYCZ EDWARD             9  1   3    807.65   540.39
      21 TURCZYK Andrzej         9  0   3    806.44   544.56
      22 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    802.74   555.72
      23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    795.30   555.72
      24 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   3    794.00   555.72
      25 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    793.31   547.24
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    793.16   548.01
      27 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   3    792.81   548.01
      28 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   3    791.98   555.72
      29 TURCZYK Andrzej         9  0   3    790.38   544.56
      30 PAJĄK Gotfryd          10  0   3    790.03   547.40
      31 PAJĄK Gotfryd          10  1   3    788.52   547.40
      32 SZLACHTA Jan            2  1   3    786.95   533.61
      33 PISZCZEK Stanisław      8  0   3    786.70   534.04
      34 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   3    786.29   555.72
      35 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    784.73   547.24
      36 HOLEWA Edmund          10  1   3    782.94   540.43
      37 KWIOTEK Andrzej         2  1   3    782.30   532.86
      38 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   3    780.87   527.37
      39 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    780.84   555.72
      40 PAJĄK Gotfryd          10  1   3    780.34   547.40
      41 BITTMANN Grzegorz       9  0   3    779.91   536.89
      42 CYRA Andrzej           10  1   3    779.79   545.87
      43 SZLACHTA Jan            2  1   3    778.29   533.61
      44 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    778.20   555.72
      45 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    777.80   547.24
      46 BITTMANN Grzegorz       9  1   3    777.24   536.89
      47 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    776.80   547.24
      48 SZLACHTA Jan            2  1   3    776.29   533.61
      49 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    775.89   555.72
      50 PAJĄK Gotfryd          10  0   3    775.54   547.40
      51 KOZAK KRZYSZTOF         7  0   3    775.12   544.37
      52 TURCZYK Andrzej         9  1   3    773.24   544.56
      53 SUJKA Bogdan            8  0   3    773.14   533.73
      54 PAJĄK Gotfryd          10  0   3    772.52   547.40
      55 TURCZYK Andrzej         9  0   3    772.01   544.56
      56 STABIK HENRYK          10  0   3    771.95   547.92
      57 HOLEWA Edmund          10  1   3    771.65   540.43
      58 WIDUCH Dariusz          9  0   3    771.37   542.92
      59 BITTMANN Grzegorz       9  0   3    771.21   536.89
      60 NYCZ EDWARD             9  0   3    768.84   540.39
      61 FIJOŁEK Mirosław        8  0   3    768.29   535.16
      62 CYRA Andrzej           10  0   3    766.79   545.87
      63 MYDLAK Józef            2  1   3    766.52   527.37
      64 MACIEJA Zygmunt         2  1   3    766.14   532.86
      65 CYRA Andrzej           10  1   3    766.08   545.87
      66 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   3    764.89   555.72
      67 STABIK Gabriela        10  1   3    763.43   547.92
      68 FIJOŁEK Mirosław        8  0   3    763.36   535.16
      69 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   3    762.08   555.72
      70 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    762.08   547.24
      71 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    761.91   547.24
      72 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   3    761.75   538.19
      73 TURCZYK Andrzej         9  1   3    760.95   544.56
      74 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   3    760.83   555.72
      75 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   3    760.46   547.24
      76 NYCZ EDWARD             9  0   3    760.22   540.39
      77 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   3    759.77   547.24
      78 WIDUCH Dariusz          9  0   3    759.53   542.92
      79 PAJĄK Gotfryd          10  0   3    759.09   547.40
      80 PAJĄK Gotfryd          10  0   3    758.85   547.40

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TURCZYK Andrzej          sek  9   - 10 konk.  3558.24 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  3528.44 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   - 10 konk.  3483.29 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  3463.40 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   - 10 konk.  3456.73 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  2506.34 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  2495.82 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  2494.30 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  2460.15 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   -  7 konk.  2450.32 pkt.