LISTA KONKURSOWA 04/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

               ŚWIEBODZIN

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 13.05.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 330670 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 15°31'42.0"-52°15'39.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 58
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2485
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 829
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 497
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 622
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-10:40:49
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1183.76 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-11:33:08
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 999.15 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.51m.36s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  402|  128| 31.8|
                    |BRYNOW         | 13|  423|   98| 23.2|
                    |PANEWNIKI      |  8|  326|   89| 27.3|
                    |PIOTROWICE     | 16|  697|  256| 36.7|
                    |PODLESIE       | 11|  637|  258| 40.5|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 58| 2485|  829| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+----------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|CZAS PRZYL|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+----------+--------+------+------+------+
   1 TURCZYK Andrzej         9  70-37-10 S 1-10:40:49  1183.76   0.40 430.55 332420
   2 TURCZYK Andrzej         9  < 2>   3 - 1-10:40:53  1183.48   0.80 430.43 332420
   3 TURCZYK Andrzej         9  < 3>   5 C 1-10:43:59  1170.56   1.21 430.31 332420
   4 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  96-64-10 S 1-10:45:27  1168.33   1.61 430.19 333500
   5 TURCZYK Andrzej         9  < 4>   6 - 1-10:44:47  1167.27   2.01 430.07 332420
   6 TURCZYK Andrzej         9  < 5>   7 - 1-10:45:10  1165.70   2.41 429.95 332420
   7 TURCZYK Andrzej         9  < 6>  11 S 1-10:45:34  1164.07   2.82 429.83 332420
   8 PAJĄK Gotfryd          10  92-52-10 - 1-10:47:05  1162.73   3.22 429.70 333800
   9 STABIK HENRYK          10  57-44-10 S 1-10:47:19  1162.52   3.62 429.58 334010
  10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  19 - 1-10:47:13  1161.14   4.02 429.46 333500
  11 TURCZYK Andrzej         9  < 7>  14 S 1-10:46:21  1160.89   4.43 429.34 332420
  12 FIJOŁEK Mirosław        8  59-22-10 - 1-10:44:55  1155.00   4.83 429.22 329080
  13 STABIK HENRYK          10  < 2>  15 S 1-10:49:15  1154.75   5.23 429.10 334010
  14 TURCZYK Andrzej         9  < 8>  16 S 1-10:48:12  1153.44   5.63 428.98 332420
  15 STABIK HENRYK          10  < 3>  21 S 1-10:49:38  1153.22   6.04 428.86 334010
  16 TURCZYK Andrzej         9  < 9>  23 S 1-10:48:30  1152.24   6.44 428.74 332420
  17 MYDLAK Józef            2  29-13-10 S 1-10:43:28  1151.28   6.84 428.62 326350
  18 MACIEJA Zygmunt         2  54-15-10 S 1-10:45:00  1149.58   7.24 428.50 327630
  19 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  20 - 1-10:50:30  1148.02   7.65 428.38 333500
  20 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4>  24 - 1-10:50:33  1147.82   8.05 428.26 333500
  21 STABIK HENRYK          10  < 4>  26 S 1-10:51:08  1147.28   8.45 428.14 334010
  22 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  81-45-10 S 1-10:54:03  1145.66   8.85 428.02 336880
  23 TURCZYK Andrzej         9  <10>  25 S 1-10:50:17  1145.16   9.26 427.90 332420
  24 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5>  31 S 1-10:51:15  1145.06   9.66 427.77 333500
  25 TURCZYK Andrzej         9  <11>  27 S 1-10:50:20  1144.96  10.06 427.65 332420
  26 STABIK HENRYK          10  < 5>  55 - 1-10:51:48  1144.65  10.46 427.53 334010
  27 TURCZYK Andrzej         9  <12>  40 - 1-10:50:26  1144.57  10.87 427.41 332420
  28 PISZCZEK Stanisław      8  35-16-10 C 1-10:47:31  1143.66  11.27 427.29 328820
  29 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  30 - 1-10:52:07  1142.69  11.67 427.17 333800
  30 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  37 - 1-10:52:27  1141.39  12.07 427.05 333800
  31 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>  32 S 1-10:52:20  1140.82  12.47 426.93 333500
  32 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7>  33 - 1-10:52:21  1140.76  12.88 426.81 333500
  33 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8>  46 S 1-10:52:22  1140.69  13.28 426.69 333500
  34 SZLACHTA Jan            2  62-22-10 C 1-10:47:31  1140.63  13.68 426.57 327950
  35 STABIK Gabriela        10  46-23-10 S 1-10:52:53  1140.42  14.08 426.45 334010
  36 BITTMANN Grzegorz       9  35-17-10 S 1-10:49:24  1139.77  14.49 426.33 329850
  37 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  39 S 1-10:52:58  1139.38  14.89 426.21 333800
  38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  86-42-10 - 1-10:53:22  1138.30  15.29 426.09 333940
  39 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  56 - 1-10:53:32  1137.18  15.69 425.97 333800
  40 TURCZYK Andrzej         9  <13>  50 - 1-10:52:48  1135.31  16.10 425.84 332420
  41 POŁĄCZAK Mieczysław     2  39-10- 7 S 1-10:49:01  1134.71  16.50 425.72 327950
  42 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  56-23-10 S 1-10:51:55  1133.92  16.90 425.60 331010
  43 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  24-13-10 S 1-10:48:04  1132.90  17.30 425.48 326350
  44 STABIK Gabriela        10  < 2>  93 S 1-10:54:56  1132.49  17.71 425.36 334010
  45 NYCZ EDWARD             9  39-14-10 S 1-10:52:31  1131.76  18.11 425.24 331060
  46 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9>  71 - 1-10:54:45  1131.47  18.51 425.12 333500
  47 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  68 S 1-10:55:09  1131.42  18.91 425.00 333940
  48 RADZIEJEWSKI JERZY      9  41-10-10 S 1-10:54:10  1130.99  19.32 424.88 332700
  49 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 100 S 1-10:54:14  1130.74  19.72 424.76 332700
  50 TURCZYK Andrzej         9  <14>  53 S 1-10:54:00  1130.68  20.12 424.64 332420
  51 SUJKA Bogdan            8  42-14-10 S 1-10:51:10  1129.46  20.52 424.52 328860
  52 TARGOSZ Władysław       8  43-17-10 S 1-10:51:26  1129.21  20.93 424.40 329090
  53 TURCZYK Andrzej         9  <15>  59 S 1-10:54:26  1129.02  21.33 424.28 332420
  54 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  70 S 1-10:58:28  1128.70  21.73 424.16 336880
  55 STABIK HENRYK          10  < 6>  87 S 1-10:55:56  1128.67  22.13 424.04 334010
  56 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  57 S 1-10:56:07  1127.26  22.54 423.91 333800
  57 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  58 - 1-10:56:19  1126.50  22.94 423.79 333800
  58 PAJĄK Gotfryd          10  < 8>  63 - 1-10:56:30  1125.80  23.34 423.67 333800
  59 TURCZYK Andrzej         9  <16>  94 S 1-10:55:41  1124.24  23.74 423.55 332420
  59 WITKIEWICZ Marek        2  30- 7- 7 S 1-10:50:31  1124.24  23.74 423.55 326610
  61 BITTMANN Grzegorz       9  < 2>  79 S 1-10:53:25  1124.17  24.55 423.31 329850
  62 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2> 111 S 1-10:52:46  1124.04  24.95 423.19 329080
  63 PAJĄK Gotfryd          10  < 9>  65 S 1-10:56:58  1124.03  25.35 423.07 333800
  64 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 107 S 1-10:50:26  1123.67  25.75 422.95 326350
  65 PAJĄK Gotfryd          10  <10>  66 S 1-10:57:08  1123.40  26.16 422.83 333800
  66 PAJĄK Gotfryd          10  <11>  98 - 1-10:57:17  1122.83  26.56 422.71 333800
  67 MACIEJA Zygmunt         2  < 2> 103 S 1-10:51:56  1122.28  26.96 422.59 327630
  68 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  84 S 1-10:57:36  1122.11  27.36 422.47 333940
  69 SZLACHTA Jan            2  < 2>  86 S 1-10:52:21  1121.77  27.77 422.35 327950
  70 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  77 S 1-11:00:20  1121.69  28.17 422.23 336880
  71 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10>  78 S 1-10:57:22  1121.51  28.57 422.11 333500
  72 HOLEWA Edmund          10  64-19-10 S 1-10:55:42  1121.24  28.97 421.98 331550
  73 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 121 C 1-10:55:26  1120.42  29.38 421.86 331010
  74 BEDNARZ Henryk          9  46-14-10 S 1-10:56:37  1120.34  29.78 421.74 332310
  75 PISZCZEK Stanisław      8  < 2>  92 S 1-10:53:38  1119.83  30.18 421.62 328820
  76 HOLEWA Edmund          10  < 2>  82 S 1-10:56:06  1119.72  30.58 421.50 331550
  77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  85 S 1-11:00:54  1119.57  30.99 421.38 336880
  78 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11>  80 S 1-10:57:57  1119.32  31.39 421.26 333500
  79 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 118 S 1-10:54:47  1118.96  31.79 421.14 329850
  80 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12>  89 S 1-10:58:08  1118.63  32.19 421.02 333500
  81 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  28- 5- 5 S 1-10:58:10  1118.44  32.60 420.90 333480
  82 HOLEWA Edmund          10  < 3> 197 - 1-10:56:27  1118.40  33.00 420.78 331550
  83 PUDEŁKO Józef          10  54-29-10 S 1-10:58:39  1118.06  33.40 420.66 333910
  84 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4> 101 S 1-10:58:43  1117.92  33.80 420.54 333940
  85 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5>  91 S 1-11:01:24  1117.72  34.21 420.42 336880
  86 SZLACHTA Jan            2  < 3> 119 S 1-10:53:26  1117.63  34.61 420.30 327950
  87 STABIK HENRYK          10  < 7> 114 S 1-10:59:02  1116.97  35.01 420.18 334010
  88 RYŚ Henryk             10  50-16-10 - 1-10:58:07  1116.51  35.41 420.05 332850
  89 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13>  95 S 1-10:59:03  1115.20  35.81 419.93 333500
  90 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  34- 5- 5 S 1-10:57:05  1114.87  36.22 419.81 331210
  91 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 145 - 1-11:02:15  1114.57  36.62 419.69 336880
  92 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 133 S 1-10:55:17  1113.57  37.02 419.57 328820
  93 STABIK Gabriela        10  < 3> 110 S 1-11:00:19  1112.19  37.42 419.45 334010
  94 TURCZYK Andrzej         9  <17> 129 S 1-10:58:56  1112.02  37.83 419.33 332420
  95 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14>  97 - 1-10:59:56  1111.91  38.23 419.21 333500
  96 TEODORCZYK Zdzisław     9  37-14-10 S 1-10:56:58  1111.77  38.63 419.09 330160
  97 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 112 - 1-11:00:01  1111.61  39.03 418.97 333500
  98 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 108 S 1-11:00:19  1111.49  39.44 418.85 333800
  99 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 131 S 1-10:56:08  1111.29  39.84 418.73 329090
 100 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 180 S 1-10:59:25  1111.16  40.24 418.61 332700
 101 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5> 124 - 1-11:00:33  1111.10  40.64 418.49 333940
 102 KWIOTEK Andrzej         2  48-13-10 S 1-10:55:02  1110.48  41.05 418.37 327630
 103 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 166 S 1-10:55:05  1110.30  41.45 418.25 327630
 104 CYRA Andrzej           10 100-22-10 S 1-11:00:07  1110.24  41.85 418.12 333200
 105 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 255 - 1-10:55:10  1109.98  42.25 418.00 327630
 106 KOZAK KRZYSZTOF         7  38-14-10 C 1-10:59:09  1109.41  42.66 417.88 331880
 107 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3> 143 S 1-10:54:16  1109.03  43.06 417.76 326350
 108 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 109 S 1-11:01:00  1108.97  43.46 417.64 333800
 109 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 138 S 1-11:01:01  1108.91  43.86 417.52 333800
 110 STABIK Gabriela        10  < 4> 116 S 1-11:01:14  1108.81  44.27 417.40 334010
 111 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 175 S 1-10:56:58  1108.14  44.67 417.28 329080
 112 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 113 S 1-11:01:04  1107.73  45.07 417.16 333500
 113 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 125 S 1-11:01:05  1107.67  45.47 417.04 333500
 114 STABIK HENRYK          10  < 8> 117 S 1-11:01:37  1107.40  45.88 416.92 334010
 115 POGORZAŁEK Alfred       7  36- 9- 9 S 1-10:59:43  1107.31  46.28 416.80 331880
 116 STABIK Gabriela        10  < 5> 137 S 1-11:01:45  1106.91  46.68 416.68 334010
 117 STABIK HENRYK          10  < 9> 128 - 1-11:01:50  1106.60  47.08 416.56 334010
 118 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 187 S 1-10:58:05  1106.57  47.48 416.44 329850
 119 SZLACHTA Jan            2  < 4> 205 S 1-10:56:29  1106.13  47.89 416.32 327950
 120 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 134 S 1-11:01:53  1106.09  48.29 416.19 333910
 121 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 161 S 1-10:59:19  1105.89  48.69 416.07 331010
 122 SUJKA Bogdan            8  < 2> 151 S 1-10:57:27  1105.60  49.09 415.95 328860
 123 MYDLAK Józef            2  < 2> 140 S 1-10:55:28  1104.52  49.50 415.83 326350
 124 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6> 136 S 1-11:02:26  1104.18  49.90 415.71 333940
 125 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 126 S 1-11:02:05  1104.00  50.30 415.59 333500
 126 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19> 127 S 1-11:02:07  1103.88  50.70 415.47 333500
 127 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <20> 146 - 1-11:02:08  1103.82  51.11 415.35 333500
 128 STABIK HENRYK          10  <10> 141 S 1-11:02:42  1103.44  51.51 415.23 334010
 129 TURCZYK Andrzej         9  <18> 163 S 1-11:01:19  1103.23  51.91 415.11 332420
 130 WIDUCH Dariusz          9  59-23-10 S 1-11:00:56  1103.04  52.31 414.99 331940
 131 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 173 S 1-10:58:22  1102.97  52.72 414.87 329090
 132 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 135 S 1-11:01:06  1102.42  53.12 414.75 331940
 133 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 155 S 1-10:58:17  1102.37  53.52 414.63 328820
 134 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 181 S 1-11:03:04  1101.77  53.92 414.51 333910
 135 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 186 C 1-11:01:27  1101.14  54.33 414.39 331940
 136 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7> 149 S 1-11:03:18  1101.02  54.73 414.26 333940
 137 STABIK Gabriela        10  < 6> 176 S 1-11:03:27  1100.71  55.13 414.14 334010
 138 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 139 S 1-11:03:30  1099.84  55.53 414.02 333800
 139 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 153 S 1-11:03:32  1099.71  55.94 413.90 333800
 140 MYDLAK Józef            2  < 3> 274 S 1-10:56:48  1099.56  56.34 413.78 326350
 141 STABIK HENRYK          10  <11> 142 S 1-11:03:49  1099.38  56.74 413.66 334010
 142 STABIK HENRYK          10  <12> 144 S 1-11:03:50  1099.32  57.14 413.54 334010
 142 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 270 S 1-10:56:52  1099.32  57.14 413.54 326350
 144 STABIK HENRYK          10  <13> 147 S 1-11:03:51  1099.26  57.95 413.30 334010
 145 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 158 - 1-11:06:35  1098.82  58.35 413.18 336880
 146 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <21> 168 - 1-11:03:33  1098.67  58.75 413.06 333500
 147 STABIK HENRYK          10  <14> 171 S 1-11:04:06  1098.36  59.15 412.94 334010
 148 NYCZ EDWARD             9  < 2> 312 S 1-11:01:26  1098.29  59.56 412.82 331060
 149 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 159 S 1-11:04:04  1098.25  59.96 412.70 333940
 150 MENDRYS Andrzej         8  56-13-10 S 1-10:59:25  1097.80  60.36 412.58 328700
 151 SUJKA Bogdan            8  < 3> 165 S 1-10:59:42  1097.30  60.76 412.46 328860
 152 WIESIOŁEK MARIAN        2  36- 7- 7 S 1-10:59:29  1097.22  61.17 412.33 328600
 153 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 154 S 1-11:04:14  1097.18  61.57 412.21 333800
 154 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 203 S 1-11:04:16  1097.06  61.97 412.09 333800
 155 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 195 S 1-10:59:48  1096.80  62.37 411.97 328820
 156 RYŚ Henryk             10  < 2> 179 - 1-11:03:32  1096.58  62.78 411.85 332850
 157 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  37- 6- 6 S 1-10:59:42  1096.43  63.18 411.73 328600
 158 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 174 - 1-11:07:18  1096.26  63.58 411.61 336880
 159 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 160 S 1-11:04:38  1096.20  63.98 411.49 333940
 160 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 167 S 1-11:04:39  1096.14  64.39 411.37 333940
 161 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 366 S 1-11:02:05  1095.76  64.79 411.25 331010
 162 KOFEL Jan               9  47- 4- 4 S 1-11:06:37  1095.60  65.19 411.13 335930
 163 TURCZYK Andrzej         9  <19> 164 S 1-11:03:26  1095.53  65.59 411.01 332420
 164 TURCZYK Andrzej         9  <20> 177 S 1-11:03:28  1095.41  66.00 410.89 332420
 165 SUJKA Bogdan            8  < 4> 214 S 1-11:00:17  1095.17  66.40 410.77 328860
 166 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 184 - 1-10:59:10  1095.14  66.80 410.65 327630
 167 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 207 S 1-11:04:56  1095.12  67.20 410.53 333940
 168 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <22> 169 - 1-11:04:46  1094.28  67.61 410.40 333500
 169 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <23> 170 S 1-11:04:48  1094.16  68.01 410.28 333500
 170 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <24> 192 S 1-11:04:51  1093.98  68.41 410.16 333500
 171 STABIK HENRYK          10  <15> 191 S 1-11:05:28  1093.44  68.81 410.04 334010
 172 GAWEŁCZYK-RUS           2  43-22-10 S 1-11:00:01  1093.34  69.22 409.92 328020
 173 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 219 S 1-11:01:00  1093.32  69.62 409.80 329090
 174 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 190 - 1-11:08:08  1093.29  70.02 409.68 336880
 175 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 204 S 1-11:01:02  1093.17  70.42 409.56 329080
 176 STABIK Gabriela        10  < 7> 182 S 1-11:05:36  1092.96  70.82 409.44 334010
 177 TURCZYK Andrzej         9  <21> 185 S 1-11:04:12  1092.77  71.23 409.32 332420
 178 CYRA Andrzej           10  < 2> 231 S 1-11:04:55  1092.76  71.63 409.20 333200
 179 RYŚ Henryk             10  < 3> 224 C 1-11:04:50  1091.91  72.03 409.08 332850
 180 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 227 S 1-11:04:43  1091.83  72.43 408.96 332700
 181 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 211 S 1-11:05:51  1091.74  72.84 408.84 333910
 182 STABIK Gabriela        10  < 8> 210 S 1-11:05:59  1091.60  73.24 408.72 334010
 183 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 215 - 1-11:00:27  1091.53  73.64 408.60 327950
 184 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 193 S 1-11:00:21  1090.83  74.04 408.47 327630
 185 TURCZYK Andrzej         9  <22> 189 S 1-11:04:47  1090.68  74.45 408.35 332420
 186 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 194 S 1-11:04:27  1090.29  74.85 408.23 331940
 187 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 234 S 1-11:02:37  1089.99  75.25 408.11 329850
 188 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 213 C 1-11:02:57  1089.82  75.65 407.99 330160
 189 TURCZYK Andrzej         9  <23> 217 - 1-11:05:02  1089.78  76.06 407.87 332420
 190 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 196 S 1-11:09:09  1089.70  76.46 407.75 336880
 190 STABIK HENRYK          10  <16> 198 S 1-11:06:31  1089.70  76.46 407.75 334010
 192 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <25> 199 S 1-11:06:03  1089.69  77.26 407.51 333500
 193 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 218 S 1-11:00:41  1089.62  77.67 407.39 327630
 194 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 252 S 1-11:04:39  1089.58  78.07 407.27 331940
 195 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 236 S 1-11:01:50  1089.41  78.47 407.15 328820
 196 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 239 S 1-11:09:16  1089.29  78.87 407.03 336880
 197 HOLEWA Edmund          10  < 4> 206 S 1-11:04:23  1089.25  79.28 406.91 331550
 198 STABIK HENRYK          10  <17> 248 S 1-11:06:47  1088.75  79.68 406.79 334010
 199 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <26> 201 S 1-11:06:25  1088.39  80.08 406.67 333500
 200 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 265 S 1-11:04:56  1088.37  80.48 406.54 331880
 201 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <27> 202 - 1-11:06:27  1088.27  80.89 406.42 333500
 202 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <28> 221 S 1-11:06:33  1087.91  81.29 406.30 333500
 203 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 212 S 1-11:06:52  1087.77  81.69 406.18 333800
 204 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 209 S 1-11:02:37  1087.45  82.09 406.06 329080
 205 SZLACHTA Jan            2  < 5> 228 S 1-11:01:35  1087.43  82.49 405.94 327950
 206 HOLEWA Edmund          10  < 5> 242 S 1-11:04:54  1087.41  82.90 405.82 331550
 207 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 216 - 1-11:07:09  1087.22  83.30 405.70 333940
 208 DRZEWIECKI R            7  59-26-10 S 1-11:03:50  1087.21  83.70 405.58 330330
 209 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 291 S 1-11:02:49  1086.73  84.10 405.46 329080
 210 STABIK Gabriela        10  < 9> 226 C 1-11:07:23  1086.62  84.51 405.34 334010
 211 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 253 S 1-11:07:25  1086.18  84.91 405.22 333910
 212 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 223 S 1-11:07:20  1086.12  85.31 405.10 333800
 213 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 247 S 1-11:04:00  1086.05  85.71 404.98 330160
 214 SUJKA Bogdan            8  < 5> 286 S 1-11:02:56  1085.59  86.12 404.86 328860
 215 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 230 S 1-11:02:08  1085.45  86.52 404.74 327950
 216 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 220 S 1-11:07:44  1085.16  86.92 404.61 333940
 216 TURCZYK Andrzej         9  <24> 266 - 1-11:06:20  1085.16  86.92 404.61 332420
 218 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 238 S 1-11:01:56  1085.11  87.73 404.37 327630
 219 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 294 S 1-11:03:17  1085.09  88.13 404.25 329090
 220 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 235 S 1-11:07:48  1084.93  88.53 404.13 333940
 221 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <29> 222 C 1-11:07:31  1084.49  88.93 404.01 333500
 222 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <30> 225 S 1-11:07:33  1084.38  89.34 403.89 333500
 223 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 268 S 1-11:07:54  1084.12  89.74 403.77 333800
 224 RYŚ Henryk             10  < 4> 237 S 1-11:07:04  1083.97  90.14 403.65 332850
 225 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <31> 229 - 1-11:07:52  1083.26  90.54 403.53 333500
 226 STABIK Gabriela        10  <10> 243 S 1-11:08:29  1082.75  90.95 403.41 334010
 227 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 435 S 1-11:07:17  1082.71  91.35 403.29 332700
 228 SZLACHTA Jan            2  < 6> 233 - 1-11:02:55  1082.64  91.75 403.17 327950
 229 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <32> 232 - 1-11:08:04  1082.56  92.15 403.05 333500
 230 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 361 S 1-11:03:00  1082.34  92.56 402.93 327950
 231 CYRA Andrzej           10  < 3> 267 S 1-11:07:55  1082.11  92.96 402.81 333200
 232 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <33> 256 - 1-11:08:13  1082.03  93.36 402.68 333500
 233 SZLACHTA Jan            2  < 7> 244 S 1-11:03:06  1081.99  93.76 402.56 327950
 234 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 276 C 1-11:04:52  1081.95  94.16 402.44 329850
 235 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 261 - 1-11:08:42  1081.76  94.57 402.32 333940
 236 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 279 S 1-11:04:01  1081.59  94.97 402.20 328820
 237 RYŚ Henryk             10  < 5> 290 S 1-11:07:47  1081.44  95.37 402.08 332850
 238 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 258 - 1-11:02:59  1081.35  95.77 401.96 327630
 239 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 257 S 1-11:11:34  1081.25  96.18 401.84 336880
 240 WITKIEWICZ Marek        2  < 2> 326 S 1-11:02:09  1080.95  96.58 401.72 326610
 241 DRZEWIECKI R            7  < 2> 300 S 1-11:05:37  1080.86  96.98 401.60 330330
 242 HOLEWA Edmund          10  < 6> 262 S 1-11:06:56  1080.20  97.38 401.48 331550
 243 STABIK Gabriela        10  <11> 322 S 1-11:09:17  1079.95  97.79 401.36 334010
 244 SZLACHTA Jan            2  < 8> 317 - 1-11:03:41  1079.91  98.19 401.24 327950
 245 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 2> 269 S 1-11:03:47  1079.78  98.59 401.12 328020
 246 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 446 S 1-11:07:23  1079.69  98.99 401.00 331880
 247 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 254 S 1-11:05:48  1079.66  99.40 400.88 330160
 248 STABIK HENRYK          10  <18> 249 S 1-11:09:25  1079.48  99.80 400.75 334010
 249 STABIK HENRYK          10  <19> 251 S 1-11:09:31  1079.13 100.20 400.63 334010
 250 LACH Stanisław          7  30- 3- 3 S 1-11:03:11  1079.02 100.60 400.51 327140
 251 STABIK HENRYK          10  <20> 259 - 1-11:09:35  1078.90 101.01 400.39 334010
 252 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 280 S 1-11:07:43  1078.72 101.41 400.27 331940
 253 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 282 S 1-11:09:33  1078.70 101.81 400.15 333910
 254 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 292 S 1-11:06:05  1078.66 102.21 400.03 330160
 255 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 396 S 1-11:03:47  1078.50 102.62 399.91 327630
 256 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <34> 263 S 1-11:09:19  1078.18 103.02 399.79 333500
 257 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 283 - 1-11:12:31  1077.96 103.42 399.67 336880
 258 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 605 S 1-11:03:58  1077.85 103.82 399.55 327630
 259 STABIK HENRYK          10  <21> 284 S 1-11:09:55  1077.74 104.23 399.43 334010
 260 LACH Stanisław          7  < 2> 761 S 1-11:03:33  1077.71 104.63 399.31 327140
 261 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 308 - 1-11:09:53  1077.63 105.03 399.19 333940
 262 HOLEWA Edmund          10  < 7> 331 - 1-11:07:45  1077.34 105.43 399.07 331550
 263 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <35> 264 S 1-11:09:36  1077.20 105.84 398.95 333500
 264 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <36> 272 S 1-11:09:37  1077.14 106.24 398.82 333500
 265 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 315 S 1-11:08:10  1076.95 106.64 398.70 331880
 266 TURCZYK Andrzej         9  <25> 365 S 1-11:08:41  1076.90 107.04 398.58 332420
 267 CYRA Andrzej           10  < 4> 281 S 1-11:09:26  1076.81 107.44 398.46 333200
 268 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 278 S 1-11:10:02  1076.66 107.85 398.34 333800
 269 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 3> 271 S 1-11:04:42  1076.53 108.25 398.22 328020
 270 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5> 289 S 1-11:03:12  1076.35 108.65 398.10 326350
 271 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 4> 302 C 1-11:04:47  1076.24 109.05 397.98 328020
 272 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <37> 275 - 1-11:10:03  1075.63 109.46 397.86 333500
 273 SOBAŁA Tadeusz          7  37- 6- 6 S 1-11:06:10  1075.49 109.86 397.74 329280
 274 MYDLAK Józef            2  < 4> 431 S 1-11:03:27  1075.47 110.26 397.62 326350
 275 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <38> 316 S 1-11:10:06  1075.46 110.66 397.50 333500
 276 BITTMANN Grzegorz       9  < 7> 320 S 1-11:06:43  1075.42 111.07 397.38 329850
 277 FICEK Jan               9  34- 5- 5 S 1-11:10:26  1075.21 111.47 397.26 333780
 278 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 297 - 1-11:10:35  1074.75 111.87 397.14 333800
 279 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 378 S 1-11:06:00  1074.58 112.27 397.01 328820
 280 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 303 S 1-11:08:55  1074.53 112.68 396.89 331940
 281 CYRA Andrzej           10  < 5> 345 S 1-11:10:07  1074.43 113.08 396.77 333200
 282 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 328 S 1-11:10:53  1074.07 113.48 396.65 333910
 283 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 287 - 1-11:13:39  1074.06 113.88 396.53 336880
 284 STABIK HENRYK          10  <22> 285 S 1-11:11:02  1073.87 114.29 396.41 334010
 285 STABIK HENRYK          10  <23> 299 S 1-11:11:03  1073.81 114.69 396.29 334010
 286 SUJKA Bogdan            8  < 6> 346 S 1-11:06:18  1073.65 115.09 396.17 328860
 287 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 288 S 1-11:13:55  1073.15 115.49 396.05 336880
 288 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 293 - 1-11:13:58  1072.98 115.90 395.93 336880
 289 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6> 371 S 1-11:04:11  1072.87 116.30 395.81 326350
 290 RYŚ Henryk             10  < 6> 457 S 1-11:10:16  1072.79 116.70 395.69 332850
 291 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 301 S 1-11:06:46  1072.74 117.10 395.57 329080
 292 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 354 S 1-11:07:47  1072.70 117.51 395.45 330160
 292 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 305 - 1-11:14:03  1072.70 117.51 395.45 336880
 294 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 295 S 1-11:06:56  1072.19 118.31 395.21 329090
 295 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 335 S 1-11:07:04  1071.72 118.71 395.08 329090
 296 ŻOŁNECZKO Dawid         9  22- 6- 6 S 1-11:12:03  1071.69 119.11 394.96 334420
 297 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 313 - 1-11:11:29  1071.65 119.52 394.84 333800
 298 WIDERA Jan              7  20- 7- 6 S 1-11:08:45  1071.64 119.92 394.72 330870
 299 STABIK HENRYK          10  <24> 304 S 1-11:11:41  1071.63 120.32 394.60 334010
 300 DRZEWIECKI R            7  < 3> 306 S 1-11:08:23  1071.17 120.72 394.48 330330
 301 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 416 S 1-11:07:15  1071.05 121.13 394.36 329080
 302 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 5> 379 S 1-11:06:21  1070.74 121.53 394.24 328020
 303 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 382 S 1-11:10:01  1070.72 121.93 394.12 331940
 303 STABIK HENRYK          10  <25> 318 S 1-11:11:57  1070.72 121.93 394.12 334010
 305 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 309 S 1-11:14:40  1070.59 122.74 393.88 336880
 306 DRZEWIECKI R            7  < 4> 307 S 1-11:08:37  1070.36 123.14 393.76 330330
 307 DRZEWIECKI R            7  < 5> 311 - 1-11:08:40  1070.18 123.54 393.64 330330
 308 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 350 S 1-11:12:03  1070.15 123.94 393.52 333940
 309 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 310 - 1-11:14:52  1069.91 124.35 393.40 336880
 310 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 321 - 1-11:14:55  1069.74 124.75 393.28 336880
 311 DRZEWIECKI R            7  < 6> 391 - 1-11:08:51  1069.55 125.15 393.15 330330
 312 NYCZ EDWARD             9  < 3> 475 S 1-11:09:35  1069.37 125.55 393.03 331060
 313 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 314 S 1-11:12:19  1068.79 125.96 392.91 333800
 313 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 319 - 1-11:12:19  1068.79 125.96 392.91 333800
 315 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 355 S 1-11:10:34  1068.63 126.76 392.67 331880
 316 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <39> 329 - 1-11:12:09  1068.40 127.16 392.55 333500
 317 SZLACHTA Jan            2  < 9> 358 - 1-11:07:04  1068.01 127.57 392.43 327950
 318 STABIK HENRYK          10  <26> 324 S 1-11:12:45  1067.98 127.97 392.31 334010
 319 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 334 S 1-11:12:34  1067.93 128.37 392.19 333800
 320 BITTMANN Grzegorz       9  < 8> 338 S 1-11:08:54  1067.82 128.77 392.07 329850
 321 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 325 S 1-11:15:30  1067.77 129.18 391.95 336880
 322 STABIK Gabriela        10  <12> 327 S 1-11:12:54  1067.47 129.58 391.83 334010
 323 MORAWSKI Jan            7  34- 4- 4 S 1-11:09:18  1067.38 129.98 391.71 330140
 324 STABIK HENRYK          10  <27> 348 S 1-11:12:56  1067.35 130.38 391.59 334010
 325 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 337 S 1-11:15:42  1067.09 130.78 391.47 336880
 326 WITKIEWICZ Marek        2  < 3> 428 S 1-11:06:05  1067.06 131.19 391.35 326610
 327 STABIK Gabriela        10  <13> 330 S 1-11:13:05  1066.84 131.59 391.22 334010
 328 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 332 S 1-11:13:00  1066.81 131.99 391.10 333910
 329 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <40> 336 - 1-11:12:37  1066.80 132.39 390.98 333500
 330 STABIK Gabriela        10  <14> 399 S 1-11:13:07  1066.73 132.80 390.86 334010
 331 HOLEWA Edmund          10  < 8> 344 S 1-11:10:49  1066.71 133.20 390.74 331550
 332 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 333 S 1-11:13:03  1066.64 133.60 390.62 333910
 333 PUDEŁKO Józef          10  <10> 343 S 1-11:13:05  1066.52 134.00 390.50 333910
 334 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 352 S 1-11:13:06  1066.11 134.41 390.38 333800
 335 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 359 C 1-11:08:43  1065.99 134.81 390.26 329090
 336 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <41> 340 S 1-11:12:52  1065.95 135.21 390.14 333500
 337 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 339 S 1-11:16:03  1065.91 135.61 390.02 336880
 338 BITTMANN Grzegorz       9  < 9> 351 S 1-11:09:29  1065.81 136.02 389.90 329850
 339 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 356 - 1-11:16:06  1065.74 136.42 389.78 336880
 340 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <42> 377 - 1-11:12:58  1065.61 136.82 389.66 333500
 341 FICEK Jan               9  < 2> 367 S 1-11:13:15  1065.54 137.22 389.54 333780
 342 MŁOCEK Zygmunt          8  39- 5- 4 S 1-11:07:04  1065.14 137.63 389.42 327070
 343 PUDEŁKO Józef          10  <11> 369 S 1-11:13:31  1065.05 138.03 389.29 333910
 344 HOLEWA Edmund          10  < 9> 353 S 1-11:11:19  1064.99 138.43 389.17 331550
 344 CYRA Andrzej           10  < 6> 363 - 1-11:12:52  1064.99 138.43 389.17 333200
 346 SUJKA Bogdan            8  < 7> 347 S 1-11:08:49  1064.90 139.24 388.93 328860
 347 SUJKA Bogdan            8  < 8> 404 S 1-11:08:53  1064.67 139.64 388.81 328860
 348 STABIK HENRYK          10  <28> 349 S 1-11:13:46  1064.52 140.04 388.69 334010
 349 STABIK HENRYK          10  <29> 370 S 1-11:13:47  1064.46 140.44 388.57 334010
 350 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 373 S 1-11:13:44  1064.41 140.85 388.45 333940
 351 BITTMANN Grzegorz       9  <10> 405 S 1-11:09:54  1064.38 141.25 388.33 329850
 352 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 360 S 1-11:13:39  1064.24 141.65 388.21 333800
 353 HOLEWA Edmund          10  <10> 368 S 1-11:11:33  1064.20 142.05 388.09 331550
 354 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 444 S 1-11:10:15  1064.17 142.45 387.97 330160
 354 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 504 S 1-11:11:52  1064.17 142.45 387.97 331880
 356 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 357 S 1-11:16:36  1064.06 143.26 387.73 336880
 357 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 364 - 1-11:16:39  1063.89 143.66 387.61 336880
 358 SZLACHTA Jan            2  <10> 374 S 1-11:08:27  1063.22 144.06 387.49 327950
 359 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 398 S 1-11:09:33  1063.12 144.47 387.36 329090
 360 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 383 - 1-11:14:00  1063.06 144.87 387.24 333800
 361 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 520 - 1-11:08:39  1062.53 145.27 387.12 327950
 362 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2> 491 S 1-11:11:49  1062.19 145.67 387.00 331210
 363 CYRA Andrzej           10  < 7> 392 S 1-11:13:43  1062.11 146.08 386.88 333200
 364 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 372 S 1-11:17:16  1061.82 146.48 386.76 336880
 365 TURCZYK Andrzej         9  <26> 380 S 1-11:13:05  1061.76 146.88 386.64 332420
 366 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 434 S 1-11:11:48  1061.61 147.28 386.52 331010
 367 FICEK Jan               9  < 3> 412 S 1-11:14:27  1061.47 147.69 386.40 333780
 368 HOLEWA Edmund          10  <11> 393 - 1-11:12:27  1061.13 148.09 386.28 331550
 369 PUDEŁKO Józef          10  <12> 402 S 1-11:14:49  1060.65 148.49 386.16 333910
 370 STABIK HENRYK          10  <30> 386 S 1-11:14:55  1060.63 148.89 386.04 334010
 371 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 7> 509 C 1-11:07:43  1060.55 149.30 385.92 326350
 372 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 389 - 1-11:17:39  1060.54 149.70 385.80 336880
 373 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 385 - 1-11:14:57  1060.30 150.10 385.68 333940
 374 SZLACHTA Jan            2  <11> 547 S 1-11:09:20  1060.18 150.50 385.56 327950
 375 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 422 S 1-11:10:13  1059.58 150.91 385.43 328700
 376 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 453 S 1-11:13:38  1059.55 151.31 385.31 332310
 377 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <43> 384 S 1-11:14:46  1059.52 151.71 385.19 333500
 378 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 427 S 1-11:10:24  1059.34 152.11 385.07 328820
 379 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 6> 381 S 1-11:09:44  1059.04 152.52 384.95 328020
 380 TURCZYK Andrzej         9  <27> 397 - 1-11:13:55  1058.94 152.92 384.83 332420
 381 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 7> 418 S 1-11:09:47  1058.87 153.32 384.71 328020
 382 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 408 S 1-11:13:32  1058.71 153.72 384.59 331940
 383 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 388 S 1-11:15:50  1056.89 154.12 384.47 333800
 384 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <44> 390 - 1-11:15:34  1056.83 154.53 384.35 333500
 384 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 395 C 1-11:15:59  1056.83 154.53 384.35 333940
 384 STABIK HENRYK          10  <31> 411 S 1-11:16:03  1056.83 154.53 384.35 334010
 387 WIDERA Jan              7  < 2> 676 S 1-11:13:05  1056.81 155.73 383.99 330870
 388 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 407 C 1-11:15:53  1056.72 156.14 383.87 333800
 389 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 403 S 1-11:18:48  1056.71 156.54 383.75 336880
 390 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <45> 421 S 1-11:15:40  1056.49 156.94 383.63 333500
 390 DRZEWIECKI R            7  < 7> 394 S 1-11:12:40  1056.49 156.94 383.63 330330
 392 CYRA Andrzej           10  < 8> 400 S 1-11:15:25  1056.38 157.75 383.38 333200
 393 HOLEWA Edmund          10  <12> 451 - 1-11:13:52  1056.34 158.15 383.26 331550
 394 DRZEWIECKI R            7  < 8> 413 - 1-11:12:43  1056.32 158.55 383.14 330330
 395 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 423 S 1-11:16:10  1056.22 158.95 383.02 333940
 396 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 469 S 1-11:10:14  1056.08 159.36 382.90 327630
 397 TURCZYK Andrzej         9  <28> 579 S 1-11:14:50  1055.86 159.76 382.78 332420
 398 TARGOSZ Władysław       8  <10> 443 S 1-11:11:41  1055.85 160.16 382.66 329090
 399 STABIK Gabriela        10  <15> 439 S 1-11:16:26  1055.55 160.56 382.54 334010
 400 CYRA Andrzej           10  < 9> 401 - 1-11:15:44  1055.32 160.97 382.42 333200
 401 CYRA Andrzej           10  <10> 410 S 1-11:15:45  1055.27 161.37 382.30 333200
 402 PUDEŁKO Józef          10  <13> 429 S 1-11:16:28  1055.12 161.77 382.18 333910
 403 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 406 - 1-11:19:27  1054.56 162.17 382.06 336880
 404 SUJKA Bogdan            8  < 9> 474 S 1-11:11:53  1054.43 162.58 381.94 328860
 405 BITTMANN Grzegorz       9  <11> 440 S 1-11:12:55  1054.11 162.98 381.82 329850
 406 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31> 508 S 1-11:19:38  1053.96 163.38 381.70 336880
 407 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 438 S 1-11:16:48  1053.66 163.78 381.57 333800
 408 WIDUCH Dariusz          9  <10> 430 S 1-11:15:12  1053.11 164.19 381.45 331940
 409 MORAWSKI Jan            7  < 2> 758 S 1-11:13:31  1053.02 164.59 381.33 330140
 410 CYRA Andrzej           10  <11> 448 S 1-11:16:26  1052.99 164.99 381.21 333200
 411 STABIK HENRYK          10  <32> 437 - 1-11:17:15  1052.83 165.39 381.09 334010
 412 FICEK Jan               9  < 4> 796 S 1-11:17:03  1052.77 165.79 380.97 333780
 413 DRZEWIECKI R            7  < 9> 414 S 1-11:13:49  1052.62 166.20 380.85 330330
 414 DRZEWIECKI R            7  <10> 417 S 1-11:13:52  1052.45 166.60 380.73 330330
 415 SOBAŁA Tadeusz          7  < 2> 575 S 1-11:12:53  1052.41 167.00 380.61 329280
 416 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 419 S 1-11:12:42  1052.38 167.40 380.49 329080
 417 DRZEWIECKI R            7  <11> 420 S 1-11:13:54  1052.34 167.81 380.37 330330
 418 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 8> 445 S 1-11:11:43  1052.30 168.21 380.25 328020
 419 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 454 S 1-11:12:44  1052.27 168.61 380.13 329080
 420 DRZEWIECKI R            7  <12> 449 S 1-11:14:02  1051.89 169.01 380.01 330330
 421 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <46> 426 - 1-11:17:09  1051.55 169.42 379.89 333500
 422 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 506 S 1-11:12:37  1051.45 169.82 379.77 328700
 423 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 424 - 1-11:17:40  1051.23 170.22 379.64 333940
 424 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 442 S 1-11:17:43  1051.06 170.62 379.52 333940
 425 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 481 S 1-11:18:12  1050.97 171.03 379.40 334420
 426 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <47> 450 - 1-11:17:20  1050.95 171.43 379.28 333500
 427 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 433 S 1-11:13:00  1050.54 171.83 379.16 328820
 428 WITKIEWICZ Marek        2  < 4> 556 S 1-11:10:54  1050.53 172.23 379.04 326610
 429 PUDEŁKO Józef          10  <14> 505 S 1-11:17:52  1050.47 172.64 378.92 333910
 430 WIDUCH Dariusz          9  <11> 432 S 1-11:16:00  1050.44 173.04 378.80 331940
 431 MYDLAK Józef            2  < 5> 466 S 1-11:10:41  1050.43 173.44 378.68 326350
 432 WIDUCH Dariusz          9  <12> 456 S 1-11:16:01  1050.39 173.84 378.56 331940
 433 PISZCZEK Stanisław      8  <11> 447 S 1-11:13:08  1050.10 174.25 378.44 328820
 434 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 455 S 1-11:15:14  1050.05 174.65 378.32 331010
 435 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 549 S 1-11:16:51  1050.02 175.05 378.20 332700
 436 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 551 S 1-11:11:30  1049.98 175.45 378.08 327070
 437 STABIK HENRYK          10  <33> 476 S 1-11:18:11  1049.74 175.86 377.96 334010
 437 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 472 S 1-11:17:59  1049.74 175.86 377.96 333800
 439 STABIK Gabriela        10  <16> 459 S 1-11:18:13  1049.63 176.66 377.71 334010
 440 BITTMANN Grzegorz       9  <12> 462 S 1-11:14:18  1049.48 177.06 377.59 329850
 441 KOFEL Jan               9  < 2> 611 S 1-11:20:06  1049.45 177.46 377.47 335930
 442 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 471 S 1-11:18:15  1049.30 177.87 377.35 333940
 443 TARGOSZ Władysław       8  <11> 463 S 1-11:13:39  1049.23 178.27 377.23 329090
 444 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 460 S 1-11:14:45  1048.96 178.67 377.11 330160
 445 GAWEŁCZYK-RUS           2  < 9> 500 S 1-11:12:47  1048.71 179.07 376.99 328020
 446 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 495 S 1-11:16:28  1048.70 179.48 376.87 331880
 447 PISZCZEK Stanisław      8  <12> 616 S 1-11:13:34  1048.64 179.88 376.75 328820
 448 CYRA Andrzej           10  <12> 496 S 1-11:17:46  1048.57 180.28 376.63 333200
 449 DRZEWIECKI R            7  <13> 479 S 1-11:15:02  1048.56 180.68 376.51 330330
 450 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <48> 452 S 1-11:18:05  1048.47 181.09 376.39 333500
 451 HOLEWA Edmund          10  <13> 515 - 1-11:16:15  1048.38 181.49 376.27 331550
 452 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <49> 485 S 1-11:18:07  1048.36 181.89 376.15 333500
 453 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 467 S 1-11:17:02  1048.19 182.29 376.03 332310
 454 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 499 S 1-11:14:02  1047.91 182.70 375.91 329080
 455 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 465 S 1-11:15:57  1047.67 183.10 375.78 331010
 456 WIDUCH Dariusz          9  <13> 458 S 1-11:16:55  1047.40 183.50 375.66 331940
 457 RYŚ Henryk             10  < 7> 461 - 1-11:17:54  1047.03 183.90 375.54 332850
 458 WIDUCH Dariusz          9  <14> 552 S 1-11:17:02  1047.02 184.31 375.42 331940
 459 STABIK Gabriela        10  <17> 577 S 1-11:19:01  1047.00 184.71 375.30 334010
 460 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9> 554 S 1-11:15:22  1046.91 185.11 375.18 330160
 461 RYŚ Henryk             10  < 8> 595 - 1-11:17:58  1046.81 185.51 375.06 332850
 462 BITTMANN Grzegorz       9  <13> 464 S 1-11:15:10  1046.59 185.92 374.94 329850
 463 TARGOSZ Władysław       8  <12> 468 S 1-11:14:27  1046.56 186.32 374.82 329090
 464 BITTMANN Grzegorz       9  <14> 553 S 1-11:15:15  1046.31 186.72 374.70 329850
 465 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 483 S 1-11:16:22  1046.29 187.12 374.58 331010
 466 MYDLAK Józef            2  < 6> 470 S 1-11:11:59  1046.05 187.53 374.46 326350
 467 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 539 S 1-11:17:41  1046.04 187.93 374.34 332310
 468 TARGOSZ Władysław       8  <13> 521 S 1-11:14:37  1046.00 188.33 374.22 329090
 469 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 536 S 1-11:13:14  1045.96 188.73 374.10 327630
 470 MYDLAK Józef            2  < 7> 484 S 1-11:12:02  1045.88 189.13 373.98 326350
 471 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 488 - 1-11:19:21  1045.69 189.54 373.85 333940
 472 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 477 S 1-11:19:22  1045.19 189.94 373.73 333800
 473 SAJDOK Stanisław       10  28- 3- 3 S 1-11:20:02  1045.08 190.34 373.61 334460
 474 SUJKA Bogdan            8  <10> 613 S 1-11:14:42  1045.00 190.74 373.49 328860
 475 NYCZ EDWARD             9  < 4> 492 S 1-11:16:51  1044.85 191.15 373.37 331060
 476 STABIK HENRYK          10  <34> 497 S 1-11:19:43  1044.71 191.55 373.25 334010
 477 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 478 - 1-11:19:45  1043.94 191.95 373.13 333800
 478 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 480 S 1-11:19:46  1043.89 192.35 373.01 333800
 479 DRZEWIECKI R            7  <14> 548 - 1-11:16:27  1043.86 192.76 372.89 330330
 480 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 493 - 1-11:19:47  1043.83 193.16 372.77 333800
 481 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 490 S 1-11:20:27  1043.60 193.56 372.65 334420
 482 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2> 574 S 1-11:14:57  1043.34 193.96 372.53 328600
 483 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 507 - 1-11:17:18  1043.21 194.37 372.41 331010
 484 MYDLAK Józef            2  < 8> 487 S 1-11:12:52  1043.10 194.77 372.29 326350
 485 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <50> 486 - 1-11:19:44  1043.06 195.17 372.17 333500
 486 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <51> 489 - 1-11:19:46  1042.95 195.57 372.05 333500
 487 MYDLAK Józef            2  < 9> 610 C 1-11:13:00  1042.65 195.98 371.92 326350
 488 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 502 S 1-11:20:17  1042.64 196.38 371.80 333940
 489 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <52> 511 - 1-11:19:55  1042.46 196.78 371.68 333500
 490 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 560 S 1-11:20:54  1042.13 197.18 371.56 334420
 491 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 752 S 1-11:17:54  1041.87 197.59 371.44 331210
 492 NYCZ EDWARD             9  < 5> 528 S 1-11:17:48  1041.72 197.99 371.32 331060
 493 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 494 S 1-11:20:29  1041.55 198.39 371.20 333800
 494 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 498 - 1-11:20:32  1041.39 198.79 371.08 333800
 495 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 650 S 1-11:18:43  1041.30 199.20 370.96 331880
 496 CYRA Andrzej           10  <13> 527 - 1-11:20:06  1040.92 199.60 370.84 333200
 497 STABIK HENRYK          10  <35> 563 S 1-11:20:53  1040.91 200.00 370.72 334010
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 498 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 503 S 1-11:20:43  1040.79        370.60 333800
 499 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 517 S 1-11:16:12  1040.73        370.48 329080
 500 GAWEŁCZYK-RUS           2  <10> 501 S 1-11:15:13  1040.62        370.36 328020
 501 GAWEŁCZYK-RUS           2  <11> 513 S 1-11:15:14  1040.56        370.24 328020
 502 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 538 S 1-11:20:57  1040.47        370.12 333940
 503 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 558 - 1-11:20:50  1040.42        369.99 333800
 504 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 525 S 1-11:19:01  1040.32        369.87 331880
 505 PUDEŁKO Józef          10  <15> 522 S 1-11:21:00  1040.22        369.75 333910
 506 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 524 - 1-11:16:00  1040.19        369.63 328700
 507 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 510 S 1-11:18:14  1040.15        369.51 331010
 508 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32> 516 S 1-11:23:58  1039.86        369.39 336880
 509 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 8> 546 S 1-11:13:51  1039.83        369.27 326350
 510 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 512 - 1-11:18:20  1039.82        369.15 331010
 511 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <53> 526 S 1-11:20:45  1039.75        369.03 333500
 512 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12> 523 S 1-11:18:23  1039.66        368.91 331010
 513 GAWEŁCZYK-RUS           2  <12> 537 S 1-11:15:33  1039.52        368.79 328020
 514 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 593 S 1-11:16:11  1039.27        368.67 328600
 515 HOLEWA Edmund          10  <14> 542 - 1-11:19:03  1039.18        368.55 331550
 516 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <33> 586 C 1-11:24:20  1038.68        368.43 336880
 517 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 518 S 1-11:16:50  1038.65        368.31 329080
 518 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 531 S 1-11:16:52  1038.54        368.19 329080
 519 SOBOTA Stanisław        9  15- 1- 1 S 1-11:19:04  1038.31        368.06 331290
 520 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 592 S 1-11:15:55  1038.09        367.94 327950
 521 TARGOSZ Władysław       8  <14> 612 S 1-11:17:01  1038.08        367.82 329090
 522 PUDEŁKO Józef          10  <16> 570 S 1-11:21:45  1037.79        367.70 333910
 523 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <13> 540 S 1-11:19:02  1037.54        367.58 331010
 524 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 530 S 1-11:16:50  1037.45        367.46 328700
 524 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 535 S 1-11:19:54  1037.45        367.46 331880
 526 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <54> 529 - 1-11:21:28  1037.43        367.22 333500
 527 CYRA Andrzej           10  <14> 533 - 1-11:21:11  1037.41        367.10 333200
 528 NYCZ EDWARD             9  < 6> 544 S 1-11:19:09  1037.32        366.98 331060
 529 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <55> 534 S 1-11:21:31  1037.27        366.86 333500
 530 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 644 S 1-11:16:54  1037.24        366.74 328700
 531 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 604 S 1-11:17:16  1037.23        366.62 329080
 532 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2> 543 S 1-11:21:36  1036.94        366.50 333480
 533 CYRA Andrzej           10  <15> 557 S 1-11:21:20  1036.93        366.38 333200
 534 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <56> 559 - 1-11:21:41  1036.73        366.26 333500
 535 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 647 S 1-11:20:09  1036.64        366.13 331880
 536 KWIOTEK Andrzej         2  < 6> 597 S 1-11:16:04  1036.59        366.01 327630
 537 GAWEŁCZYK-RUS           2  <13> 572 S 1-11:16:30  1036.40        365.89 328020
 538 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 576 S 1-11:22:13  1036.38        365.77 333940
 539 BEDNARZ Henryk          9  < 5> 541 S 1-11:20:40  1036.31        365.65 332310
 540 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <14> 583 S 1-11:19:25  1036.30        365.53 331010
 541 BEDNARZ Henryk          9  < 6> 545 S 1-11:20:42  1036.20        365.41 332310
 542 HOLEWA Edmund          10  <15> 703 S 1-11:20:01  1036.04        365.29 331550
 543 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 3> 706 S 1-11:21:53  1036.03        365.17 333480
 544 NYCZ EDWARD             9  < 7> 641 S 1-11:19:33  1036.02        365.05 331060
 545 BEDNARZ Henryk          9  < 7> 561 - 1-11:20:46  1035.99        364.93 332310
 546 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 9> 581 S 1-11:15:02  1035.92        364.81 326350
 547 SZLACHTA Jan            2  <12> 550 S 1-11:16:40  1035.63        364.69 327950
 548 DRZEWIECKI R            7  <15> 565 S 1-11:19:00  1035.52        364.57 330330
 549 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 632 S 1-11:21:19  1035.43        364.45 332700
 550 SZLACHTA Jan            2  <13> 555 S 1-11:16:51  1035.03        364.33 327950
 551 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 716 - 1-11:16:01  1034.98        364.20 327070
 552 WIDUCH Dariusz          9  <15> 573 S 1-11:20:45  1034.89        364.08 331940
 553 BITTMANN Grzegorz       9  <15> 686 S 1-11:18:44  1034.88        363.96 329850
 553 TEODORCZYK Zdzisław     9  <10> 640 S 1-11:19:02  1034.88        363.96 330160
 555 SZLACHTA Jan            2  <14> 626 S 1-11:16:56  1034.76        363.72 327950
 556 WITKIEWICZ Marek        2  < 5> 637 S 1-11:15:39  1034.72        363.60 326610
 557 CYRA Andrzej           10  <16> 568 - 1-11:22:07  1034.41        363.48 333200
 558 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 584 - 1-11:22:46  1034.18        363.36 333800
 559 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <57> 562 S 1-11:22:34  1033.90        363.24 333500
 560 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 621 S 1-11:23:31  1033.70        363.12 334420
 561 BEDNARZ Henryk          9  < 8> 594 S 1-11:21:30  1033.62        363.00 332310
 562 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <58> 566 S 1-11:22:40  1033.57        362.88 333500
 563 STABIK HENRYK          10  <36> 587 - 1-11:23:12  1033.45        362.76 334010
 564 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 742 S 1-11:23:40  1033.35        362.64 334460
 565 DRZEWIECKI R            7  <16> 571 S 1-11:19:44  1033.14        362.52 330330
 566 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <59> 617 S 1-11:22:49  1033.09        362.39 333500
 567 GÓRNICKI Jerzy          7  36- 3- 3 S 1-11:17:12  1032.94        362.27 327650
 568 CYRA Andrzej           10  <17> 609 - 1-11:22:36  1032.86        362.15 333200
 569 LAZAR MARIAN            8  26- 2- 2 S 1-11:16:49  1032.68        362.03 327170
 570 PUDEŁKO Józef          10  <17> 580 S 1-11:23:25  1032.45        361.91 333910
 571 DRZEWIECKI R            7  <17> 614 - 1-11:19:57  1032.44        361.79 330330
 572 GAWEŁCZYK-RUS           2  <14> 636 S 1-11:17:45  1032.32        361.67 328020
 573 WIDUCH Dariusz          9  <16> 603 S 1-11:21:34  1032.26        361.55 331940
 574 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3> 585 S 1-11:18:30  1031.71        361.43 328600
 575 SOBAŁA Tadeusz          7  < 3> 638 S 1-11:19:10  1031.69        361.31 329280
 576 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 619 - 1-11:23:42  1031.63        361.19 333940
 577 STABIK Gabriela        10  <18> 578 S 1-11:23:50  1031.43        361.07 334010
 578 STABIK Gabriela        10  <19> 582 S 1-11:23:51  1031.37        360.95 334010
 579 TURCZYK Andrzej         9  <29> 589 S 1-11:22:21  1031.24        360.83 332420
 580 PUDEŁKO Józef          10  <18> 598 S 1-11:23:48  1031.22        360.71 333910
 581 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <10> 691 S 1-11:16:31  1031.07        360.59 326350
 582 STABIK Gabriela        10  <20> 630 S 1-11:23:59  1030.95        360.46 334010
 583 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <15> 596 S 1-11:21:07  1030.81        360.34 331010
 584 PAJĄK Gotfryd          10  <44> 684 S 1-11:23:52  1030.67        360.22 333800
 585 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4> 656 S 1-11:18:56  1030.31        360.10 328600
 586 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <34> 591 S 1-11:27:00  1030.21        359.98 336880
 586 STABIK HENRYK          10  <37> 590 - 1-11:24:13  1030.21        359.98 334010
 588 BRYŁKA EDMUND           7  22- 3- 3 S 1-11:18:39  1030.10        359.74 328240
 589 TURCZYK Andrzej         9  <30> 653 - 1-11:22:43  1030.07        359.62 332420
 590 STABIK HENRYK          10  <38> 715 S 1-11:24:18  1029.94        359.50 334010
 591 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <35> 649 S 1-11:27:06  1029.90        359.38 336880
 592 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 627 S 1-11:18:35  1029.40        359.26 327950
 592 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 599 S 1-11:19:13  1029.40        359.26 328600
 594 BEDNARZ Henryk          9  < 9> 602 S 1-11:22:50  1029.35        359.02 332310
 595 RYŚ Henryk             10  < 9> 600 S 1-11:23:22  1029.33        358.90 332850
 596 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <16> 624 S 1-11:21:35  1029.31        358.78 331010
 596 KWIOTEK Andrzej         2  < 7> 601 S 1-11:18:18  1029.31        358.78 327630
 598 PUDEŁKO Józef          10  <19> 615 S 1-11:24:27  1029.16        358.53 333910
 599 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 736 S 1-11:19:18  1029.13        358.41 328600
 600 RYŚ Henryk             10  <10> 620 S 1-11:23:28  1029.01        358.29 332850
 601 KWIOTEK Andrzej         2  < 8> 646 S 1-11:18:24  1028.99        358.17 327630
 602 BEDNARZ Henryk          9  <10> 606 S 1-11:23:08  1028.40        358.05 332310
 603 WIDUCH Dariusz          9  <17> 631 S 1-11:22:48  1028.32        357.93 331940
 604 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 607 - 1-11:20:02  1028.27        357.81 329080
 605 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 671 S 1-11:18:39  1028.18        357.69 327630
 606 BEDNARZ Henryk          9  <11> 652 S 1-11:23:15  1028.03        357.57 332310
 607 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 608 S 1-11:20:07  1028.00        357.45 329080
 608 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 629 S 1-11:20:11  1027.79        357.33 329080
 609 CYRA Andrzej           10  <18> 678 S 1-11:24:12  1027.76        357.21 333200
 610 MYDLAK Józef            2  <10> 692 S 1-11:17:38  1027.44        357.09 326350
 611 KOFEL Jan               9  < 3> 811 S 1-11:27:04  1027.10        356.97 335930
 612 TARGOSZ Władysław       8  <15> 642 S 1-11:20:25  1027.07        356.85 329090
 613 SUJKA Bogdan            8  <11> 659 S 1-11:20:17  1026.78        356.73 328860
 614 DRZEWIECKI R            7  <18> 643 S 1-11:21:48  1026.51        356.60 330330
 615 PUDEŁKO Józef          10  <20> 618 C 1-11:25:25  1026.10        356.48 333910
 616 PISZCZEK Stanisław      8  <13> 654 S 1-11:20:29  1026.01        356.36 328820
 617 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <60> 666 S 1-11:25:03  1026.00        356.24 333500
 618 PUDEŁKO Józef          10  <21> 633 S 1-11:25:28  1025.94        356.12 333910
 619 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 622 S 1-11:25:35  1025.67        356.00 333940
 620 RYŚ Henryk             10  <11> 670 S 1-11:24:32  1025.63        355.88 332850
 621 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6>---- S 1-11:26:04  1025.62        355.76 334420
 622 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 623 S 1-11:25:36  1025.61        355.64 333940
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 623 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 625 S 1-11:25:39  1025.46        355.52 333940
 624 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <17> 634 - 1-11:22:49  1025.38        355.40 331010
 625 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 628 - 1-11:25:45  1025.14        355.28 333940
 626 SZLACHTA Jan            2  <15> 699 S 1-11:19:56  1025.06        355.16 327950
 627 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 762 S 1-11:19:57  1025.00        355.04 327950
 628 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 658 - 1-11:25:49  1024.93        354.92 333940
 629 FIJOŁEK Mirosław        8  <19> 645 S 1-11:21:11  1024.59        354.80 329080
 630 STABIK Gabriela        10  <21> 635 S 1-11:26:00  1024.57        354.67 334010
 631 WIDUCH Dariusz          9  <18> 695 S 1-11:24:04  1024.30        354.55 331940
 632 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 648 S 1-11:24:54  1024.01        354.43 332700
 633 PUDEŁKO Józef          10  <22> 639 S 1-11:26:05  1024.00        354.31 333910
 634 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <18> 766 S 1-11:23:22  1023.64        354.19 331010
 635 STABIK Gabriela        10  <22> 740 S 1-11:26:18  1023.63        354.07 334010
 636 GAWEŁCZYK-RUS           2  <15> 696 S 1-11:20:28  1023.57        353.95 328020
 637 WITKIEWICZ Marek        2  < 6> 784 S 1-11:19:10  1023.32        353.83 326610
 638 SOBAŁA Tadeusz          7  < 4> 673 C 1-11:21:47  1023.30        353.71 329280
 639 PUDEŁKO Józef          10  <23> 665 S 1-11:26:20  1023.22        353.59 333910
 640 TEODORCZYK Zdzisław     9  <11> 707 S 1-11:22:41  1023.17        353.47 330160
 641 NYCZ EDWARD             9  < 8> 651 S 1-11:23:37  1023.00        353.35 331060
 642 TARGOSZ Władysław       8  <16> 775 S 1-11:21:42  1022.97        353.23 329090
 643 DRZEWIECKI R            7  <19> 683 S 1-11:22:58  1022.80        353.11 330330
 644 MENDRYS Andrzej         8  < 7> 660 S 1-11:21:29  1022.45        352.99 328700
 645 FIJOŁEK Mirosław        8  <20> 735 S 1-11:21:52  1022.41        352.87 329080
 646 KWIOTEK Andrzej         2  < 9> 674 S 1-11:20:28  1022.35        352.74 327630
 647 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9> 682 S 1-11:24:38  1022.32        352.62 331880
 648 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 799 S 1-11:25:30  1022.12        352.50 332700
 649 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <36> 675 S 1-11:29:37  1022.04        352.38 336880
 650 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 655 S 1-11:24:45  1021.96        352.26 331880
 651 NYCZ EDWARD             9  < 9> 657 S 1-11:23:58  1021.90        352.14 331060
 652 BEDNARZ Henryk          9  <12> 669 S 1-11:25:13  1021.81        352.02 332310
 653 TURCZYK Andrzej         9  <31> 672 - 1-11:25:20  1021.78        351.90 332420
 654 PISZCZEK Stanisław      8  <14> 722 S 1-11:21:49  1021.76        351.78 328820
 655 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6> 679 S 1-11:24:49  1021.75        351.66 331880
 656 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5> 776 S 1-11:21:39  1021.61        351.54 328600
 657 NYCZ EDWARD             9  <10> 680 S 1-11:24:05  1021.53        351.42 331060
 658 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35> 663 S 1-11:26:56  1021.43        351.30 333940
 659 SUJKA Bogdan            8  <12> 662 S 1-11:22:14  1020.57        351.18 328860
 660 MENDRYS Andrzej         8  < 8> 661 S 1-11:22:10  1020.28        351.06 328700
 660 MENDRYS Andrzej         8  < 9> 689 C 1-11:22:10  1020.28        351.06 328700
 662 SUJKA Bogdan            8  <13> 664 S 1-11:22:20  1020.25        350.81 328860
 663 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <36> 697 - 1-11:27:19  1020.24        350.69 333940
 664 SUJKA Bogdan            8  <14>---- S 1-11:22:25  1019.98        350.57 328860
 665 PUDEŁKO Józef          10  <24> 688 - 1-11:27:24  1019.88        350.45 333910
 666 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <61> 729 S 1-11:27:01  1019.83        350.33 333500
 667 BRYŁKA EDMUND           7  < 2> 668 S 1-11:21:55  1019.64        350.21 328240
 668 BRYŁKA EDMUND           7  < 3>---- S 1-11:22:03  1019.22        350.09 328240
 669 BEDNARZ Henryk          9  <13> 698 S 1-11:26:04  1019.15        349.97 332310
 670 RYŚ Henryk             10  <12> 694 S 1-11:26:39  1018.98        349.85 332850
 671 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 677 - 1-11:21:32  1018.96        349.73 327630
 672 TURCZYK Andrzej         9  <32> 732 S 1-11:26:16  1018.86        349.61 332420
 673 SOBAŁA Tadeusz          7  < 5> 690 S 1-11:23:18  1018.50        349.49 329280
 674 KWIOTEK Andrzej         2  <10> 720 S 1-11:21:41  1018.49        349.37 327630
 675 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <37> 687 S 1-11:30:48  1018.38        349.25 336880
 676 WIDERA Jan              7  < 3> 713 S 1-11:25:00  1018.06        349.13 330870
 677 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 681 S 1-11:21:51  1017.96        349.01 327630
 678 CYRA Andrzej           10  <19> 711 S 1-11:27:24  1017.72        348.88 333200
 679 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7> 789 S 1-11:26:07  1017.67        348.76 331880
 680 NYCZ EDWARD             9  <11> 777 S 1-11:25:20  1017.60        348.64 331060
 681 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 727 S 1-11:21:59  1017.54        348.52 327630
 682 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10> 737 S 1-11:26:13  1017.36        348.40 331880
 683 DRZEWIECKI R            7  <20> 685 S 1-11:24:54  1016.71        348.28 330330
 684 PAJĄK Gotfryd          10  <45> 717 - 1-11:28:20  1016.65        348.16 333800
 685 DRZEWIECKI R            7  <21> 702 S 1-11:24:56  1016.61        348.04 330330
 686 BITTMANN Grzegorz       9  <16> 721 S 1-11:24:29  1016.54        347.92 329850
 687 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <38> 693 - 1-11:31:26  1016.43        347.80 336880
 688 PUDEŁKO Józef          10  <25> 704 S 1-11:28:33  1016.31        347.68 333910
 689 MENDRYS Andrzej         8  <10> 798 S 1-11:23:27  1016.23        347.56 328700
 690 SOBAŁA Tadeusz          7  < 6>---- S 1-11:24:04  1016.09        347.44 329280
 690 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <11> 719 S 1-11:21:11  1016.09        347.44 326350
 692 MYDLAK Józef            2  <11> 709 S 1-11:21:16  1015.82        347.20 326350
 693 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <39> 714 - 1-11:31:39  1015.77        347.08 336880
 694 RYŚ Henryk             10  <13> 778 - 1-11:27:47  1015.46        346.95 332850
 695 WIDUCH Dariusz          9  <19> 700 - 1-11:26:59  1015.16        346.83 331940
 696 GAWEŁCZYK-RUS           2  <16> 705 S 1-11:23:11  1014.97        346.71 328020
 697 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <37> 751 S 1-11:29:01  1014.96        346.59 333940
 698 BEDNARZ Henryk          9  <14>---- S 1-11:27:27  1014.84        346.47 332310
 699 SZLACHTA Jan            2  <16> 710 - 1-11:23:10  1014.80        346.35 327950
 699 WIDUCH Dariusz          9  <20> 701 - 1-11:27:06  1014.80        346.35 331940
 701 WIDUCH Dariusz          9  <21> 749 S 1-11:27:09  1014.64        346.11 331940
 702 DRZEWIECKI R            7  <22> 725 S 1-11:25:37  1014.48        345.99 330330
 703 HOLEWA Edmund          10  <16> 708 - 1-11:26:51  1014.38        345.87 331550
 704 PUDEŁKO Józef          10  <26> 794 - 1-11:29:12  1014.31        345.75 333910
 705 GAWEŁCZYK-RUS           2  <17> 726 S 1-11:23:24  1014.29        345.63 328020
 705 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 4> 763 S 1-11:28:47  1014.29        345.63 333480
 707 TEODORCZYK Zdzisław     9  <12> 792 S 1-11:25:32  1014.21        345.39 330160
 708 HOLEWA Edmund          10  <17> 774 S 1-11:26:59  1013.97        345.27 331550
 709 MYDLAK Józef            2  <12> 765 S 1-11:21:52  1013.93        345.15 326350
 710 SZLACHTA Jan            2  <17> 712 - 1-11:23:28  1013.86        345.02 327950
 711 CYRA Andrzej           10  <20> 724 S 1-11:28:40  1013.79        344.90 333200
 712 SZLACHTA Jan            2  <18> 723 S 1-11:23:30  1013.76        344.78 327950
 713 WIDERA Jan              7  < 4> 757 S 1-11:26:28  1013.49        344.66 330870
 714 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <40> 759 S 1-11:32:24  1013.48        344.54 336880
 715 STABIK HENRYK          10  <39> 718 S 1-11:29:42  1013.07        344.42 334010
 716 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 785 S 1-11:22:54  1012.91        344.30 327070
 717 PAJĄK Gotfryd          10  <46> 746 - 1-11:29:34  1012.85        344.18 333800
 718 STABIK HENRYK          10  <40> 734 S 1-11:29:47  1012.82        344.06 334010
 719 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <12> 786 S 1-11:22:18  1012.57        343.94 326350
 720 KWIOTEK Andrzej         2  <11> 756 C 1-11:23:34  1012.56        343.82 327630
 721 BITTMANN Grzegorz       9  <17>---- S 1-11:25:49  1012.38        343.70 329850
 722 PISZCZEK Stanisław      8  <15> 764 S 1-11:24:49  1012.33        343.58 328820
 723 SZLACHTA Jan            2  <19> 730 S 1-11:24:01  1012.14        343.46 327950
 724 CYRA Andrzej           10  <21> 806 - 1-11:29:16  1011.95        343.34 333200
 725 DRZEWIECKI R            7  <23> 731 - 1-11:26:26  1011.94        343.22 330330
 726 GAWEŁCZYK-RUS           2  <18> 750 S 1-11:24:11  1011.84        343.09 328020
 727 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 728 S 1-11:23:53  1011.57        342.97 327630
 728 MACIEJA Zygmunt         2  <15>---- S 1-11:23:57  1011.36        342.85 327630
 729 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <62> 739 S 1-11:29:47  1011.27        342.73 333500
 730 SZLACHTA Jan            2  <20> 771 S 1-11:24:18  1011.26        342.61 327950
 731 DRZEWIECKI R            7  <24> 743 S 1-11:26:44  1011.01        342.49 330330
 732 TURCZYK Andrzej         9  <33> 733 S 1-11:28:51  1010.86        342.37 332420
 733 TURCZYK Andrzej         9  <34> 753 - 1-11:28:53  1010.75        342.25 332420
 734 STABIK HENRYK          10  <41> 738 - 1-11:30:28  1010.72        342.13 334010
 735 FIJOŁEK Mirosław        8  <21> 741 S 1-11:25:36  1010.69        342.01 329080
 736 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5> 807 S 1-11:25:12  1010.46        341.89 328600
 737 KOZAK KRZYSZTOF         7  <11> 745 S 1-11:28:29  1010.34        341.77 331880
 738 STABIK HENRYK          10  <42> 772 S 1-11:30:36  1010.31        341.65 334010
 739 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <63> 797 S 1-11:30:06  1010.30        341.53 333500
 740 STABIK Gabriela        10  <23>---- S 1-11:30:37  1010.26        341.41 334010
 741 FIJOŁEK Mirosław        8  <22>---- S 1-11:25:50  1009.96        341.29 329080
 742 SAJDOK Stanisław       10  < 3>---- S 1-11:31:12  1009.84        341.16 334460
 743 DRZEWIECKI R            7  <25> 744 S 1-11:27:07  1009.82        341.04 330330
 744 DRZEWIECKI R            7  <26>---- S 1-11:27:08  1009.77        340.92 330330
 745 KOZAK KRZYSZTOF         7  <12> 754 S 1-11:28:41  1009.73        340.80 331880
 746 PAJĄK Gotfryd          10  <47> 782 S 1-11:30:36  1009.68        340.68 333800
 747 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 813 S 1-11:24:31  1009.66        340.56 327650
 748 LAZAR MARIAN            8  < 2>---- S 1-11:24:03  1009.63        340.44 327170
 749 WIDUCH Dariusz          9  <22> 755 S 1-11:28:50  1009.45        340.32 331940
 750 GAWEŁCZYK-RUS           2  <19> 788 S 1-11:24:58  1009.40        340.20 328020
 751 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <38> 769 S 1-11:30:51  1009.34        340.08 333940
 752 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 780 S 1-11:28:10  1009.27        339.96 331210
 753 TURCZYK Andrzej         9  <35> 816 S 1-11:29:26  1009.07        339.84 332420
 754 KOZAK KRZYSZTOF         7  <13> 773 S 1-11:28:56  1008.96        339.72 331880
 755 WIDUCH Dariusz          9  <23>---- S 1-11:29:03  1008.78        339.60 331940
 756 KWIOTEK Andrzej         2  <12> 768 S 1-11:24:49  1008.66        339.48 327630
 757 WIDERA Jan              7  < 5> 800 S 1-11:28:07  1008.39        339.36 330870
 758 MORAWSKI Jan            7  < 3> 760 S 1-11:27:25  1008.32        339.23 330140
 759 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <41> 770 - 1-11:34:07  1008.27        339.11 336880
 759 MORAWSKI Jan            7  < 4>---- S 1-11:27:26  1008.27        339.11 330140
 761 LACH Stanisław          7  < 3>---- S 1-11:24:30  1008.14        338.87 327140
 762 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 801 S 1-11:25:20  1008.04        338.75 327950
 763 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 5>---- S 1-11:30:59  1007.54        338.63 333480
 764 PISZCZEK Stanisław      8  <16>---- S 1-11:26:22  1007.52        338.51 328820
 765 MYDLAK Józef            2  <13>---- S 1-11:23:57  1007.41        338.39 326350
 766 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <19> 767 S 1-11:28:35  1007.39        338.27 331010
 767 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <20> 787 S 1-11:28:36  1007.33        338.15 331010
 768 KWIOTEK Andrzej         2  <13>---- S 1-11:25:17  1007.21        338.03 327630
 769 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <39> 804 S 1-11:31:36  1007.06        337.91 333940
 770 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <42> 795 S 1-11:34:32  1007.02        337.79 336880
 771 SZLACHTA Jan            2  <21> 781 S 1-11:25:45  1006.75        337.67 327950
 772 STABIK HENRYK          10  <43> 820 - 1-11:31:49  1006.61        337.55 334010
 773 KOZAK KRZYSZTOF         7  <14>---- S 1-11:29:44  1006.51        337.43 331880
 774 HOLEWA Edmund          10  <18> 791 S 1-11:29:26  1006.43        337.30 331550
 775 TARGOSZ Władysław       8  <17>---- S 1-11:27:00  1006.39        337.18 329090
 776 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6>---- S 1-11:26:33  1006.28        337.06 328600
 777 NYCZ EDWARD             9  <12> 779 S 1-11:29:08  1005.85        336.94 331060
 778 RYŚ Henryk             10  <14> 826 S 1-11:30:57  1005.74        336.82 332850
 779 NYCZ EDWARD             9  <13> 819 S 1-11:29:11  1005.70        336.70 331060
 779 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5>---- S 1-11:29:20  1005.70        336.70 331210
 781 SZLACHTA Jan            2  <22>---- S 1-11:26:06  1005.67        336.46 327950
 782 PAJĄK Gotfryd          10  <48> 783 S 1-11:31:59  1005.47        336.34 333800
 783 PAJĄK Gotfryd          10  <49> 803 - 1-11:32:01  1005.37        336.22 333800
 784 WITKIEWICZ Marek        2  < 7>---- S 1-11:24:53  1005.32        336.10 326610
 785 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5>---- S 1-11:25:24  1005.13        335.98 327070
 786 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  <13>---- S 1-11:24:42  1005.08        335.86 326350
 787 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <21> 818 S 1-11:29:21  1005.04        335.74 331010
 788 GAWEŁCZYK-RUS           2  <20> 790 S 1-11:26:29  1004.71        335.62 328020
 789 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8> 823 S 1-11:30:21  1004.63        335.50 331880
 790 GAWEŁCZYK-RUS           2  <21> 793 S 1-11:26:33  1004.50        335.37 328020
 791 HOLEWA Edmund          10  <19>---- S 1-11:30:04  1004.49        335.25 331550
 791 TEODORCZYK Zdzisław     9  <13> 824 S 1-11:28:41  1004.49        335.25 330160
 793 GAWEŁCZYK-RUS           2  <22>---- S 1-11:26:37  1004.30        335.01 328020
 794 PUDEŁKO Józef          10  <27> 805 S 1-11:32:40  1003.74        334.89 333910
 795 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <43> 809 S 1-11:35:40  1003.61        334.77 336880
 796 FICEK Jan               9  < 5>---- S 1-11:32:45  1003.10        334.65 333780
 797 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <64>---- - 1-11:32:33  1002.86        334.53 333500
 798 MENDRYS Andrzej         8  <11> 810 S 1-11:27:46  1002.85        334.41 328700
 799 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10>---- S 1-11:31:48  1002.71        334.29 332700
 800 WIDERA Jan              7  < 6> 802 S 1-11:30:00  1002.64        334.17 330870
 801 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10>---- - 1-11:27:06  1002.60        334.05 327950
 802 WIDERA Jan              7  < 7>---- - 1-11:30:01  1002.59        333.93 330870
 803 PAJĄK Gotfryd          10  <50> 812 S 1-11:32:57  1002.55        333.81 333800
 804 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <40> 825 S 1-11:33:08  1002.42        333.69 333940
 805 PUDEŁKO Józef          10  <28> 814 S 1-11:33:08  1002.33        333.57 333910
 806 CYRA Andrzej           10  <22>---- - 1-11:32:28  1002.21        333.44 333200
 807 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 6> 808 S 1-11:27:55  1002.08        333.32 328600
 808 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 7>---- S 1-11:27:58  1001.93        333.20 328600
 809 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <44> 815 S 1-11:36:16  1001.82        333.08 336880
 810 MENDRYS Andrzej         8  <12> 821 S 1-11:28:17  1001.27        332.96 328700
 811 KOFEL Jan               9  < 4>---- S 1-11:35:32  1001.18        332.84 335930
 812 PAJĄK Gotfryd          10  <51> 817 S 1-11:33:25  1001.15        332.72 333800
 813 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3>---- S 1-11:27:18  1001.07        332.60 327650
 814 PUDEŁKO Józef          10  <29>---- S 1-11:33:34  1001.03        332.48 333910
 815 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <45>---- S 1-11:36:33  1000.98        332.36 336880
 816 TURCZYK Andrzej         9  <36> 822 S 1-11:32:09  1000.81        332.24 332420
 817 PAJĄK Gotfryd          10  <52>---- S 1-11:33:32  1000.80        332.12 333800
 818 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <22> 827 - 1-11:30:46  1000.74        332.00 331010
 819 NYCZ EDWARD             9  <14>---- S 1-11:30:50  1000.69        331.88 331060
 820 STABIK HENRYK          10  <44>---- S 1-11:33:50  1000.53        331.76 334010
 821 MENDRYS Andrzej         8  <13>---- S 1-11:28:34  1000.41        331.64 328700
 822 TURCZYK Andrzej         9  <37>---- - 1-11:32:18  1000.36        331.51 332420
 823 POGORZAŁEK Alfred       7  < 9>---- S 1-11:31:53   999.99        331.39 331880
 824 TEODORCZYK Zdzisław     9  <14>---- S 1-11:30:14   999.78        331.27 330160
 825 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <41> 828 - 1-11:34:02   999.72        331.15 333940
 826 RYŚ Henryk             10  <15> 829 S 1-11:33:06   999.25        331.03 332850
 827 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <23>---- S 1-11:31:16   999.23        330.91 331010
 828 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <42>---- - 1-11:34:12   999.22        330.79 333940
 829 RYŚ Henryk             10  <16>---- - 1-11:33:08   999.15        330.67 332850
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 830 STARCZYNOWSKI Jan       8  26- 0- 0 S 1-11:29:08   999.02               328810
 831 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4>---- S 1-11:28:01   998.88               327650
 832 MYDLAK Józef            2  <14>---- S 1-11:26:44   998.83               326350
 833 SAJDOK Stanisław       10  < 4>---- S 1-11:34:52   998.79               334460
 834 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6>---- S 1-11:27:32   998.59               327070

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot 4 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 TURCZYK Andrzej         332420  70    1    2 10 10 10 10  40 4282.22 12534.47 924
   2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      333500  96    4   10 10 10 10 10  40 4230.10 12273.43 933
   3 PISARZOWSKI Eugeniusz   336880  81   22   54 10 10 10 10  40 4122.16 12214.511002
   4 PAJĄK Gotfryd           333800  92    8   29 10 10 10 10  40 4190.16 12203.211003
   5 BITTMANN Grzegorz       329850  35   36   61 10 10 10 10  40 4064.73 11892.91 902
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    333940  86   38   47 10 10 10 10  40 4148.56 11867.24 921
   7 FIJOŁEK Mirosław        329080  59   12   62 10 10 10 10  40 3987.04 11833.64 802
   8 SZLACHTA Jan            327950  62   34   69 10 10 10 10  40 3995.36 11830.02 212
   9 PISZCZEK Stanisław      328820  35   28   75 10 10 10 10  40 4065.07 11689.88 816
  10 TARGOSZ Władysław       329090  43   52   99 10 10 10 10  40 4021.77 11641.70 821
  11 STABIK HENRYK           334010  57    9   13 10 10 10 10  40 4219.25 11626.251029
  12 DRZEWIECKI R            330330  59  209  242 10 10 10 10  40 3876.31 11618.32 706
  13 STABIK Gabriela         334010  46   35   44 10 10 10 10  40 4145.91 11566.301030
  14 MACIEJA Zygmunt         327630  54   18   67 10 10 10 10  40 3943.49 11521.87 215
  15 NYCZ EDWARD             331060  39   45  148 10 10 10 10  40 3763.76 11490.46 909
  16 SUJKA Bogdan            328860  42   51  122 10 10 10 10  40 3997.18 11467.53 818
  17 KOZAK KRZYSZTOF         331880  38  106  201 10 10 10 10  40 3807.16 11395.65 718
  18 CYRA Andrzej            333200 100  104  179 10 10 10 10  40 3934.67 11378.021005
  19 GAWEŁCZYK-RUS           328020  43  173  246 10 10 10 10  40 3897.54 11367.81 224
  20 MENDRYS Andrzej         328700  56  150  376 10 10 10 10  40 3683.19 11183.48 808
  21 HOLEWA Edmund           331550  64   72   76 10 10 10 10  40 3935.29 11140.731010
  22 ŚWIERCZYŃSKI J+P        331010  56   42   73 10 10 10 10  40 3927.68 11139.98 721
  23 TEODORCZYK Zdzisław     330160  37   96  189 10 10 10 10  40 3931.55 11109.85 932
  24 GŁOGOWSKI Mieczysław    326350  24   43   64 10 10 10 10  40 3953.50 11107.49 228
  25 KWIOTEK Andrzej         327630  48  102  105 10 10 10 10  40 3703.09 10959.64 219
  26 MYDLAK Józef            326350  29   17  123 10 10 10 10  40 3883.42 10957.73 226
  27 WIDUCH Dariusz          331940  59  130  132 10  9 10 10  39 4016.11 10874.06 916
  28 PUDEŁKO Józef           333910  54   83  120 10 10 10 10  40 4033.60 10776.271024
  29 POŁĄCZAK Mieczysław     327950  39   41  184 10 10 10  7  37 2653.65  9588.08 213
  30 BEDNARZ Henryk          332310  46   74  377  5  9 10 10  34 3725.04  9387.58 901
  31 RYŚ Henryk              332850  50   88  156  4  9 10 10  33 3700.07  9129.011026
  32 WITKIEWICZ Marek        326610  30   60  241 10  8 10  7  35 2648.46  9075.37 225
  33 POGORZAŁEK Alfred       331880  36  115  247 10  6 10  9  35 3284.23  8992.67 716
  34 WIESIOŁEK IRENEUSZ      328600  37  157  483  8 10 10  6  34 2193.79  8484.74 217
  35 RADZIEJEWSKI JERZY      332700  41   48   49 10  0  9 10  29 3939.40  8151.75 917
  36 WESOŁOWSKI Kazimierz    331210  34   90  363  8  7  9  5  29 1854.43  7211.21 918
  37 WIESIOŁEK MARIAN        328600  36  152  515  5  5 10  7  27 2506.36  7196.22 218
  38 FICEK Jan               333780  34  278  342  7  7  9  5  28 1888.22  7044.61 922
  39 ŻOŁNECZKO Dawid         334420  22  297  426  3  5  6  6  20 2236.73  5643.20 928
  40 LACH Stanisław          327140  30  251  261 10  5  7  3  25 1138.33  5617.14 712
  41 MŁOCEK Zygmunt          327070  39  343  437  8  7  4  4  23 1447.29  5134.51 815
  42 SOBAŁA Tadeusz          329280  37  274  416  4  0  6  6  16 2189.58  4461.39 724
  43 MROWIŃSKI Ryszard       329410  12            9  3  7  0  19          4160.13 715
  44 GÓRNICKI Jerzy          327650  36  568  748  9  6  2  3  20 1035.07  4145.29 720
  45 SZOŁTYSEK WIESŁAW       333480  28   81  533  5  2  4  5  16 1836.35  4098.641009
  46 WIDERA Jan              330870  20  299  388  3  4  2  6  15 2145.30  3987.12 727
  47 MORAWSKI Jan            330140  34  324  410  3  4  4  4  15 1450.90  3904.09 710
  48 KOFEL Jan               335930  47  162  442  3  5  3  4  15 1478.05  3810.47 939
  49 CHMIEL Robert           328670               10  7  -  -  17          3131.81 208
  50 SAJDOK Stanisław        334460  28  474  565  3  0  4  3  10 1077.05  2779.581027
  51 BRYŁKA EDMUND           328240  22  589  668  5  3  -  3  11 1059.68  2476.79 701
  52 LAZAR MARIAN            327170  26  570  749  3  5  1  2  11  702.23  2405.66 810
  53 DUDA Henryk             333300  37  930 1123  0  4  4  0   8          1924.601041
  54 STARCZYNOWSKI Jan       328810  26  831  914  3  1  2  0   6          1145.64 819
  55 PILARZ Marek            332270  22  948 1021  1  0  1  0   2           420.73 926
  56 SOBOTA Stanisław        331290  15  520 1133  0  0  -  1   1  367.94   367.94 911
  57 GRELA Stanisław         329410  31  992 1212  1  0  0  0   1           117.40 729
  58 PASZEK Wincenty         329280  12 1010 1149  1  0  0  0   1           115.07 711
     GLINKA Joachim          331330  14 1162 1254  0  0  0  0                      904

       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+
       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    | PUNKTY - "nr 2" |
       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+
       |   |                      |  | 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot  4 |  RAZEM |
       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          1 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  28  3010.48  8850.99 
          2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  28  2997.80  8811.61 
          3 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  28  2983.80  8729.63 
          4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  28  2949.08  8696.15 
          5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  28  2942.56  8558.52 
          6 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  28  2896.85  8556.40 
          7 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  28  2899.86  8500.62 
          8 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  28  2894.79  8487.45 
          9 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  28  2987.43  8485.23 
         10 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  28  2885.86  8469.12 
         11 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  28  2877.06  8388.18 
         12 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  28  2904.19  8368.03 
         13 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  28  2928.80  8324.03 
         14 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  28  2861.85  8301.41 
         15 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  28  2764.99  8291.91 
         16 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  28  2707.21  8271.22 
         17 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  28  2853.30  8248.22 
         18 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  28  2740.37  8216.59 
         19 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  28  2800.68  8209.99 
         20 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  28  2815.04  8197.47 
         21 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  28  2770.30  8148.14 
         22 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  28  2856.31  8147.02 
         23 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  28  2859.20  8144.67 
         24 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  28  2633.87  8050.64 
         25 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  28  2755.57  8013.67 
         26 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  28  2815.66  7997.86 
         27 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  28  2717.47  7979.53 
         28 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  28  2782.48  7899.24 
         29 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  28  2861.74  7808.01 
         30 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  28  2648.46  7664.43 
         31 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  27  2817.34  7459.88 
         32 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  26  2652.69  7124.78 
         33 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  27  2617.59  7098.20 
         34 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  27  2193.79  6989.83 
         35 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  26  1854.43  6544.35 
         36 FICEK Jan               9  7  7  7  5  26  1888.22  6519.92 
         37 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  24  2506.36  6378.70 
         38 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  21  2868.38  6161.46 
         39 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  24  1811.37  5726.48 
         40 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  20  2236.73  5643.20 
         41 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  22  1138.33  5246.28 
         42 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  18  1478.05  4595.02 
         43 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  16  2189.58  4461.39 
         44 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  16  2479.11  4320.93 
         45 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  16  1836.35  4098.64 
         46 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  18  1035.07  3910.15 
         47 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  15  1450.90  3904.09 
         48 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  17           3899.02 
         49 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  10  1077.05  2779.58 
         50 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  14           2752.63 
         51 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  11  1059.68  2476.79 
         52 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  11   702.23  2405.66 
         53 DUDA Henryk            10  0  4  4  0   8           1924.60 
         54 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0   6           1145.64 
         55 PILARZ Marek            9  1  0  1  0   2            420.73 
         56 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1   1   367.94   367.94 
         57 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0   1            117.40 
         58 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1269.42   876.98
       2 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1260.66   876.98
       3 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   4   1257.93   880.74
       4 HOLEWA Edmund          10  1   4   1245.48   871.98
       5 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1243.74   876.98
       6 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   4   1238.50   876.25
       7 MACIEJA Zygmunt         2  0   4   1231.42   860.49
       8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1222.75   881.95
       9 TARGOSZ Władysław       8  1   4   1220.57   864.31
      10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1219.46   892.60
      11 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1217.79   876.98
      12 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1217.45   876.98
      13 BITTMANN Grzegorz       9  1   4   1217.14   866.74
      14 SZLACHTA Jan            2  1   4   1214.40   861.56
      15 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1214.35   892.60
      16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   4   1212.50   880.74
      17 SZLACHTA Jan            2  1   4   1207.25   861.56
      18 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1202.22   881.20
      19 STABIK HENRYK          10  0   4   1200.81   881.93
      20 SZLACHTA Jan            2  1   4   1200.64   861.56
      21 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1200.40   892.60
      22 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1199.66   880.74
      23 PISZCZEK Stanisław      8  0   4   1198.67   862.86
      24 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   4   1197.82   880.74
      25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1197.30   881.95
      26 BITTMANN Grzegorz       9  0   4   1196.35   866.74
      27 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1196.29   876.98
      28 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   4   1195.87   880.74
      29 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   4   1194.41   853.72
      30 HOLEWA Edmund          10  1   4   1193.15   871.98
      31 BITTMANN Grzegorz       9  0   4   1191.87   866.74
      32 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1191.38   876.98
      33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1186.56   881.95
      34 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   4   1185.84   892.60
      35 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1185.06   881.20
      36 STABIK HENRYK          10  1   4   1179.86   881.93
      37 PISZCZEK Stanisław      8  1   4   1178.47   862.86
      38 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   4   1177.63   892.60
      39 STABIK Gabriela        10  1   4   1177.57   881.93
      40 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   4   1177.50   880.74
      41 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1177.27   876.98
      42 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1176.78   892.60
      43 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1173.33   881.20
      44 HOLEWA Edmund          10  1   4   1171.99   871.98
      45 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1171.96   892.60
      46 WIDUCH Dariusz          9  0   4   1171.52   874.86
      47 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1170.81   876.98
      48 MACIEJA Zygmunt         2  1   4   1167.47   860.49
      49 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1167.42   881.95
      50 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   4   1166.61   868.35
      51 HOLEWA Edmund          10  1   4   1165.20   871.98
      52 KOZAK KRZYSZTOF         7  1   4   1164.08   876.25
      53 MYDLAK Józef            2  1   4   1164.02   853.72
      54 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1163.66   880.74
      55 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   4   1161.51   868.35
      56 BITTMANN Grzegorz       9  0   4   1160.99   866.74
      57 TURCZYK Andrzej         9  1   4   1159.76   876.98
      58 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1159.00   881.20
      59 TARGOSZ Władysław       8  1   4   1158.73   864.31
      60 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1157.20   881.20
      61 TURCZYK Andrzej         9  0   4   1156.73   876.98
      62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   4   1154.33   892.60
      63 CYRA Andrzej           10  1   4   1152.84   879.07
      64 STABIK Gabriela        10  1   4   1151.51   881.93
      65 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   4   1149.76   861.13
      66 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1148.86   881.20
      67 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1148.54   881.95
      68 SZLACHTA Jan            2  1   4   1148.43   861.56
      69 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   4   1148.02   880.74
      70 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1147.75   881.20
      71 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1145.56   881.20
      72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   4   1143.65   892.60
      73 TARGOSZ Władysław       8  0   4   1142.40   864.31
      74 TARGOSZ Władysław       8  1   4   1140.72   864.31
      75 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1140.34   881.20
      76 BITTMANN Grzegorz       9  1   4   1140.16   866.74
      77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1140.10   892.60
      78 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1139.42   881.20
      79 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1138.42   892.60
      80 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1135.75   892.60
      81 MACIEJA Zygmunt         2  1   4   1134.31   860.49
      82 TARGOSZ Władysław       8  1   4   1134.28   864.31
      83 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   4   1133.83   871.89
      84 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1133.69   892.60
      85 RYŚ Henryk             10  0   4   1132.03   877.55
      86 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   4   1130.97   892.60
      87 TARGOSZ Władysław       8  0   4   1129.98   864.31
      88 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1128.38   881.20
      89 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1128.03   881.20
      90 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   4   1127.54   880.74
      91 SUJKA Bogdan            8  1   4   1127.19   862.59
      92 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1127.14   881.20
      93 BITTMANN Grzegorz       9  0   4   1127.01   866.74
      94 KWIOTEK Andrzej         2  1   4   1126.00   860.49
      95 WIDUCH Dariusz          9  1   4   1122.97   874.86
      96 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1122.63   881.20
      97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   4   1121.08   881.95
      98 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1120.42   881.95
      99 WIDUCH Dariusz          9  1   4   1117.75   874.86
     100 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   4   1116.31   871.89
     101 PAJĄK Gotfryd          10  1   4   1116.30   881.20
     102 FIJOŁEK Mirosław        8  0   4   1115.95   864.24
     103 FIJOŁEK Mirosław        8  1   4   1114.73   864.24
     104 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   4   1114.28   881.95
     105 DRZEWIECKI R            7  0   4   1113.25   869.67
     106 NYCZ EDWARD             9  0   4   1112.24   871.45
     107 FIJOŁEK Mirosław        8  0   4   1112.05   864.24
     108 PAJĄK Gotfryd          10  0   4   1111.76   881.20
     109 DRZEWIECKI R            7  0   4   1110.82   869.67
     110 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   4   1107.78   892.60
     111 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   4   1107.70   868.35
     112 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   4   1107.28   892.60
     113 FIJOŁEK Mirosław        8  0   4   1106.94   864.24
     114 WIDUCH Dariusz          9  0   4   1105.76   874.86
     115 TARGOSZ Władysław       8  0   4   1105.40   864.31
     116 NYCZ EDWARD             9  1   4   1104.49   871.45
     117 MACIEJA Zygmunt         2  1   4   1104.45   860.49
     118 DRZEWIECKI R            7  1   4   1102.00   869.67
     119 TARGOSZ Władysław       8  0   4   1098.00   864.31
     120 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   4   1097.97   853.72
     121 CYRA Andrzej           10  1   4   1096.72   879.07
     122 WITKIEWICZ Marek        2  1   4   1095.55   855.06

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TURCZYK Andrzej          sek  9   - 10 konk.  4282.22 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   - 10 konk.  4230.10 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  4219.25 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  4190.16 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  4148.56 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  3010.48 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  2997.80 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  2987.43 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  2983.80 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  2949.08 pkt.