LISTA KONKURSOWA 04/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 MILICZ

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 16.09.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 186570 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 17°16'58.0"-51°30'48.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 8:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 60
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2193
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 731
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 439
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 549
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 10:15:21
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1404.36 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 10:28:43
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1232.61 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.18m.30s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 13|  316|  107| 33.9|
                    |BRYNOW         | 11|  405|   88| 21.7|
                    |PANEWNIKI      |  8|  272|   81| 29.8|
                    |PIOTROWICE     | 20|  732|  267| 36.5|
                    |PODLESIE       |  8|  468|  188| 40.2|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 60| 2193|  731| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 PAJĄK Gotfryd          10  81-44- 8 - 10:15:21  1404.36   0.46 40.00 286.43 190080
   2 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>   5 - 10:15:52  1399.02   0.91 39.98 286.30 190080
   3 MŁOCEK Zygmunt          8  37- 8- 4 - 10:11:06  1398.55   1.37 39.96 286.16 183350
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  87-43-10 S 10:16:11  1396.35   1.82 39.95 286.02 190160
   5 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>   6 - 10:16:11  1395.77   2.28 39.93 285.89 190080
   6 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>   7 - 10:16:12  1395.60   2.74 39.91 285.75 190080
   7 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>   8 - 10:16:31  1392.36   3.19 39.89 285.61 190080
   8 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  34 - 10:16:36  1391.51   3.65 39.87 285.48 190080
   9 NYCZ EDWARD             9  45-14- 6 S 10:14:24  1391.44   4.10 39.85 285.34 187010
  10 FISZER Henryk           9  40-27-10 S 10:17:03  1383.07   4.56 39.84 285.20 189550
  11 FISZER Henryk           9  < 2>  13 S 10:17:05  1382.74   5.02 39.82 285.07 189550
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  36-19- 9 - 10:17:06  1382.57   5.47 39.80 284.93 189550
  13 FISZER Henryk           9  < 3>  17 S 10:17:13  1381.39   5.93 39.78 284.79 189550
  14 LACH Stanisław          7  47-26- 8 - 10:12:22  1380.18   6.38 39.76 284.65 182690
  15 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2>  37 - 10:17:24  1379.55   6.84 39.74 284.52 189550
  16 PUDEŁKO Józef          10  40-20- 7 - 10:17:51  1379.18   7.30 39.73 284.38 190120
  17 FISZER Henryk           9  < 4>  26 S 10:17:58  1373.88   7.75 39.71 284.24 189550
  18 TEODORCZYK Zdzisław     9  18- 9- 7 S 10:15:41  1370.69   8.21 39.69 284.11 185980
  19 LACH Stanisław          7  < 2>  23 - 10:13:18  1370.52   8.66 39.67 283.97 182690
  20 CYRA Andrzej           10 119-50- 6 - 10:18:13  1370.31   9.12 39.65 283.83 189400
  21 CYRA Andrzej           10  < 2>  24 - 10:18:42  1365.54   9.58 39.63 283.70 189400
  22 NYCZ EDWARD             9  < 2>  25 S 10:16:58  1365.37  10.03 39.62 283.56 187010
  23 LACH Stanisław          7  < 3>  51 - 10:13:49  1365.23  10.49 39.60 283.42 182690
  24 CYRA Andrzej           10  < 3>  33 - 10:18:51  1364.06  10.94 39.58 283.29 189400
  25 NYCZ EDWARD             9  < 3>  95 S 10:17:10  1363.38  11.40 39.56 283.15 187010
  26 FISZER Henryk           9  < 5>  65 S 10:19:05  1362.85  11.86 39.54 283.01 189550
  27 STABIK HENRYK          10  73-22- 6 - 10:19:41  1362.44  12.31 39.53 282.88 190310
  28 FICEK Jan               9  78-24- 6 - 10:19:37  1362.23  12.77 39.51 282.74 190190
  29 STABIK HENRYK          10  < 2> 131 S 10:19:44  1361.95  13.22 39.49 282.60 190310
  30 FIJOŁEK Mirosław        8  42-15- 9 S 10:15:48  1361.27  13.68 39.47 282.47 184860
  31 WIDUCH Dariusz          9  53-23-10 S 10:18:03  1361.17  14.14 39.45 282.33 187910
  32 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  28-13- 9 S 10:15:11  1360.38  14.59 39.43 282.19 183900
  33 CYRA Andrzej           10  < 4>  41 - 10:19:26  1358.36  15.05 39.42 282.06 189400
  34 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  35 S 10:20:12  1355.78  15.50 39.40 281.92 190080
  35 PAJĄK Gotfryd          10  < 8>  40 - 10:20:16  1355.13  15.96 39.38 281.78 190080
  36 RADZIEJEWSKI JERZY      9  33-14-10 S 10:19:18  1355.06  16.42 39.36 281.65 188760
  36 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3>  70 S 10:19:53  1355.06  16.42 39.36 281.65 189550
  38 OWCZAREK Janusz         9  26- 7- 5 S 10:21:33  1354.22  17.33 39.32 281.37 191690
  39 WAŁACH Rufin            9  46-21-10 S 10:19:50  1353.97  17.78 39.31 281.23 189330
  40 PAJĄK Gotfryd          10  < 9>  42 - 10:20:26  1353.53  18.24 39.29 281.10 190080
  41 CYRA Andrzej           10  < 5>  43 - 10:19:57  1353.34  18.70 39.27 280.96 189400
  42 PAJĄK Gotfryd          10  <10>  44 S 10:20:29  1353.04  19.15 39.25 280.82 190080
  43 CYRA Andrzej           10  < 6>  79 - 10:20:01  1352.70  19.61 39.23 280.69 189400
  44 PAJĄK Gotfryd          10  <11>  45 - 10:20:32  1352.56  20.06 39.21 280.55 190080
  44 PAJĄK Gotfryd          10  <12>  47 S 10:20:32  1352.56  20.06 39.21 280.55 190080
  46 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2>  63 S 10:16:01  1352.04  20.98 39.18 280.28 183900
  47 PAJĄK Gotfryd          10  <13>  49 - 10:20:36  1351.92  21.43 39.16 280.14 190080
  48 TARGOSZ Władysław       8  31-15- 8 S 10:16:49  1351.22  21.89 39.14 280.00 184870
  49 PAJĄK Gotfryd          10  <14>  50 - 10:20:44  1350.64  22.34 39.12 279.87 190080
  49 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 148 - 10:20:44  1350.64  22.34 39.12 279.87 190080
  51 LACH Stanisław          7  < 4>  55 - 10:15:24  1349.26  23.26 39.09 279.59 182690
  52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  53 S 10:20:59  1348.81  23.71 39.07 279.46 190160
  53 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  54 S 10:21:00  1348.65  24.17 39.05 279.32 190160
  54 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  58 - 10:21:01  1348.49  24.62 39.03 279.18 190160
  55 LACH Stanisław          7  < 5> 117 - 10:15:29  1348.43  25.08 39.01 279.05 182690
  56 SZLACHTA Jan            2  22-14-10 S 10:15:57  1348.36  25.54 39.00 278.91 183310
  57 OWCZAREK Janusz         9  < 2> 149 S 10:22:12  1348.03  25.99 38.98 278.77 191690
  58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  59 - 10:21:06  1347.70  26.45 38.96 278.64 190160
  58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  82 - 10:21:06  1347.70  26.45 38.96 278.64 190160
  60 SZLACHTA Jan            2  < 2>  61 - 10:16:02  1347.54  27.36 38.92 278.36 183310
  61 SZLACHTA Jan            2  < 3> 200 S 10:16:03  1347.37  27.82 38.90 278.23 183310
  62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  53-31-10 - 10:23:33  1347.34  28.27 38.89 278.09 193410
  63 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3>  67 S 10:16:32  1346.92  28.73 38.87 277.95 183900
  64 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  87 S 10:23:41  1346.09  29.18 38.85 277.81 193410
  65 FISZER Henryk           9  < 6>  66 S 10:20:53  1345.44  29.64 38.83 277.68 189550
  66 FISZER Henryk           9  < 7>  94 - 10:20:54  1345.28  30.10 38.81 277.54 189550
  67 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4>  72 - 10:16:46  1344.63  30.55 38.79 277.40 183900
  68 WIDUCH Dariusz          9  < 2>  69 S 10:19:48  1344.13  31.01 38.78 277.27 187910
  69 WIDUCH Dariusz          9  < 3>  71 - 10:19:49  1343.97  31.46 38.76 277.13 187910
  70 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4> 108 - 10:21:05  1343.53  31.92 38.74 276.99 189550
  71 WIDUCH Dariusz          9  < 4>  73 - 10:19:52  1343.49  32.38 38.72 276.86 187910
  72 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5>  85 S 10:16:55  1343.15  32.83 38.70 276.72 183900
  73 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 139 S 10:19:56  1342.85  33.29 38.68 276.58 187910
  74 WAŁACH Rufin            9  < 2>  78 S 10:21:03  1342.29  33.74 38.67 276.45 189330
  75 MENDRYS Andrzej         8  43- 7- 3 S 10:17:39  1342.17  34.20 38.65 276.31 184750
  76 MYDLAK Józef            2  20- 7- 7 S 10:15:51  1340.30  34.66 38.63 276.17 182080
  77 WIESIOŁEK MARIAN        2  32-14-10 S 10:17:15  1339.89  35.11 38.61 276.04 183900
  78 WAŁACH Rufin            9  < 3> 247 S 10:21:21  1339.44  35.57 38.59 275.90 189330
  79 CYRA Andrzej           10  < 7>  83 - 10:21:25  1339.30  36.02 38.58 275.76 189400
  80 PILARZ Marek            9  16- 7- 7 S 10:20:33  1338.88  36.48 38.56 275.63 188180
  81 DRZEWIECKI R            7  47-13- 3 - 10:18:56  1338.63  36.94 38.54 275.49 185980
  82 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  91 S 10:22:05  1338.37  37.39 38.52 275.35 190160
  83 CYRA Andrzej           10  < 8> 105 - 10:21:32  1338.20  37.85 38.50 275.22 189400
  84 POŁĄCZAK Mieczysław     2  32-15- 9 - 10:17:02  1338.00  38.30 38.48 275.08 183350
  85 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6> 233 S 10:17:27  1337.94  38.76 38.47 274.94 183900
  86 KWIOTEK Andrzej         2  25-11- 7 S 10:16:50  1337.03  39.22 38.45 274.81 182950
  87 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  88 S 10:24:47  1335.86  39.67 38.43 274.67 193410
  88 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4> 141 S 10:24:48  1335.70  40.13 38.41 274.53 193410
  89 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 222 S 10:17:30  1333.45  40.58 38.39 274.39 183350
  90 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 227 S 10:17:58  1332.93  41.04 38.37 274.26 183900
  91 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 157 - 10:22:40  1332.90  41.50 38.36 274.12 190160
  92 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 163 - 10:18:37  1332.81  41.95 38.34 273.98 184750
  93 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  22-12- 9 S 10:20:09  1332.79  42.41 38.32 273.85 186790
  94 FISZER Henryk           9  < 8> 102 - 10:22:15  1332.51  42.86 38.30 273.71 189550
  95 NYCZ EDWARD             9  < 4>  98 - 10:20:23  1332.14  43.32 38.28 273.57 187010
  96 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 216 - 10:21:44  1331.80  43.78 38.26 273.44 188760
  97 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2>  99 - 10:19:41  1331.44  44.23 38.25 273.30 185980
  98 NYCZ EDWARD             9  < 5> 103 - 10:20:28  1331.35  44.69 38.23 273.16 187010
  99 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 238 S 10:19:42  1331.28  45.14 38.21 273.03 185980
  99 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 172 - 10:18:52  1331.28  45.14 38.21 273.03 184870
 101 SUJKA Bogdan            8  47-21- 9 S 10:18:59  1330.16  46.06 38.17 272.75 184870
 102 FISZER Henryk           9  < 9> 118 S 10:22:31  1330.02  46.51 38.16 272.62 189550
 103 NYCZ EDWARD             9  < 6> 263 - 10:20:38  1329.77  46.97 38.14 272.48 187010
 104 SUJKA Bogdan            8  < 2> 106 S 10:19:02  1329.68  47.42 38.12 272.34 184870
 105 CYRA Andrzej           10  < 9> 110 - 10:22:28  1329.43  47.88 38.10 272.21 189400
 106 SUJKA Bogdan            8  < 3> 107 - 10:19:04  1329.36  48.34 38.08 272.07 184870
 106 SUJKA Bogdan            8  < 4> 198 - 10:19:04  1329.36  48.34 38.08 272.07 184870
 108 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5> 109 S 10:22:36  1329.24  49.25 38.05 271.80 189550
 109 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6> 112 - 10:22:37  1329.09  49.70 38.03 271.66 189550
 110 CYRA Andrzej           10  <10> 111 - 10:22:34  1328.50  50.16 38.01 271.52 189400
 111 CYRA Andrzej           10  <11> 113 S 10:22:36  1328.19  50.62 37.99 271.39 189400
 112 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7> 114 - 10:22:43  1328.16  51.07 37.97 271.25 189550
 113 CYRA Andrzej           10  <12> 122 - 10:22:37  1328.04  51.53 37.95 271.11 189400
 114 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 116 S 10:22:45  1327.85  51.98 37.94 270.97 189550
 115 FICEK Jan               9  < 2> 159 S 10:23:15  1327.68  52.44 37.92 270.84 190190
 116 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 266 - 10:22:49  1327.23  52.90 37.90 270.70 189550
 117 LACH Stanisław          7  < 6> 121 - 10:17:39  1327.21  53.35 37.88 270.56 182690
 118 FISZER Henryk           9  <10> 123 - 10:22:50  1327.07  53.81 37.86 270.43 189550
 119 TRZOP Mieczysław        9  31-10- 6 - 10:21:53  1326.94  54.26 37.84 270.29 188270
 120 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2> 213 S 10:19:20  1326.75  54.72 37.83 270.15 184860
 121 LACH Stanisław          7  < 7> 125 - 10:17:43  1326.56  55.18 37.81 270.02 182690
 122 CYRA Andrzej           10  <13> 134 - 10:22:47  1326.49  55.63 37.79 269.88 189400
 123 FISZER Henryk           9  <11> 124 - 10:22:55  1326.30  56.09 37.77 269.74 189550
 124 FISZER Henryk           9  <12> 126 S 10:22:57  1325.99  56.54 37.75 269.61 189550
 125 LACH Stanisław          7  < 8> 303 S 10:17:48  1325.76  57.00 37.74 269.47 182690
 126 FISZER Henryk           9  <13> 129 S 10:23:01  1325.37  57.46 37.72 269.33 189550
 127 PISZCZEK Stanisław      8  37-10- 3 - 10:19:22  1325.28  57.91 37.70 269.20 184700
 128 TRZOP Mieczysław        9  < 2> 185 S 10:22:04  1325.22  58.37 37.68 269.06 188270
 129 FISZER Henryk           9  <14> 191 - 10:23:08  1324.29  58.82 37.66 268.92 189550
 130 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  39-16- 6 - 10:21:19  1324.26  59.28 37.64 268.79 187140
 131 STABIK HENRYK          10  < 3> 132 - 10:23:43  1324.20  59.74 37.63 268.65 190310
 132 STABIK HENRYK          10  < 4> 136 - 10:23:45  1323.90  60.19 37.61 268.51 190310
 133 DRZEWIECKI R            7  < 2> 135 - 10:20:30  1323.70  60.65 37.59 268.38 185980
 134 CYRA Andrzej           10  <14> 137 - 10:23:07  1323.40  61.10 37.57 268.24 189400
 135 DRZEWIECKI R            7  < 3> 254 S 10:20:32  1323.39  61.56 37.55 268.10 185980
 136 STABIK HENRYK          10  < 5> 144 - 10:23:50  1323.13  62.02 37.53 267.97 190310
 137 CYRA Andrzej           10  <15> 150 - 10:23:10  1322.93  62.47 37.52 267.83 189400
 138 HOLEWA Edmund          10  48-10- 4 S 10:22:06  1322.45  62.93 37.50 267.69 187920
 139 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 140 S 10:22:07  1322.22  63.38 37.48 267.55 187910
 140 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 143 S 10:22:08  1322.07  63.84 37.46 267.42 187910
 141 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5> 146 - 10:26:18  1322.01  64.30 37.44 267.28 193410
 142 MROWIŃSKI Ryszard       7  35-10- 9 S 10:20:07  1321.83  64.75 37.42 267.14 185210
 143 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 161 - 10:22:11  1321.60  65.21 37.41 267.01 187910
 144 STABIK HENRYK          10  < 6> 257 - 10:24:01  1321.44  65.66 37.39 266.87 190310
 145 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 207 S 10:20:10  1321.36  66.12 37.37 266.73 185210
 146 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 147 - 10:26:23  1321.26  66.58 37.35 266.60 193410
 147 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 167 - 10:26:25  1320.96  67.03 37.33 266.46 193410
 148 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 153 - 10:23:57  1320.46  67.49 37.32 266.32 190080
 149 OWCZAREK Janusz         9  < 3> 174 S 10:25:12  1320.18  67.94 37.30 266.19 191690
 150 CYRA Andrzej           10  <16> 156 - 10:23:28  1320.17  68.40 37.28 266.05 189400
 151 HOLEWA Edmund          10  < 2> 152 S 10:22:22  1319.97  68.86 37.26 265.91 187920
 152 HOLEWA Edmund          10  < 3> 189 - 10:22:27  1319.20  69.31 37.24 265.78 187920
 153 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 154 - 10:24:09  1318.63  69.77 37.22 265.64 190080
 154 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 155 - 10:24:10  1318.47  70.22 37.21 265.50 190080
 154 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 160 - 10:24:10  1318.47  70.22 37.21 265.50 190080
 156 CYRA Andrzej           10  <17> 158 - 10:23:40  1318.33  71.14 37.17 265.23 189400
 157 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 168 S 10:24:16  1318.11  71.59 37.15 265.09 190160
 158 CYRA Andrzej           10  <18> 166 - 10:23:43  1317.87  72.05 37.13 264.96 189400
 159 FICEK Jan               9  < 3> 164 - 10:24:20  1317.71  72.50 37.11 264.82 190190
 159 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 162 - 10:24:15  1317.71  72.50 37.11 264.82 190080
 161 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 204 S 10:22:37  1317.59  73.42 37.08 264.55 187910
 162 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 165 - 10:24:16  1317.56  73.87 37.06 264.41 190080
 163 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 178 - 10:20:15  1317.29  74.33 37.04 264.27 184750
 164 FICEK Jan               9  < 4> 208 - 10:24:23  1317.26  74.78 37.02 264.13 190190
 164 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 170 - 10:24:18  1317.26  74.78 37.02 264.13 190080
 166 CYRA Andrzej           10  <19> 169 - 10:23:49  1316.95  75.70 36.99 263.86 189400
 167 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 171 S 10:26:53  1316.76  76.15 36.97 263.72 193410
 168 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 177 - 10:24:25  1316.75  76.61 36.95 263.59 190160
 169 CYRA Andrzej           10  <20> 175 - 10:23:51  1316.65  77.06 36.93 263.45 189400
 169 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 173 - 10:24:22  1316.65  77.06 36.93 263.45 190080
 171 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 241 S 10:26:55  1316.46  77.98 36.89 263.18 193410
 172 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 183 S 10:20:26  1316.43  78.43 36.88 263.04 184870
 173 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 181 - 10:24:24  1316.34  78.89 36.86 262.90 190080
 174 OWCZAREK Janusz         9  < 4> 217 - 10:25:38  1316.25  79.34 36.84 262.77 191690
 175 CYRA Andrzej           10  <21> 190 - 10:23:54  1316.19  79.80 36.82 262.63 189400
 176 ŻOŁNECZKO Dawid         9  22- 6- 4 - 10:24:47  1315.76  80.26 36.80 262.49 190500
 177 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 180 - 10:24:33  1315.53  80.71 36.79 262.36 190160
 178 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 328 - 10:20:27  1315.42  81.17 36.77 262.22 184750
 179 PUDEŁKO Józef          10  < 2> 184 S 10:24:32  1315.41  81.62 36.75 262.08 190120
 180 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 182 - 10:24:34  1315.38  82.08 36.73 261.95 190160
 181 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 196 - 10:24:32  1315.13  82.54 36.71 261.81 190080
 182 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 187 - 10:24:36  1315.08  82.99 36.69 261.67 190160
 183 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 295 - 10:20:37  1314.71  83.45 36.68 261.54 184870
 184 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 195 S 10:24:38  1314.50  83.90 36.66 261.40 190120
 185 TRZOP Mieczysław        9  < 3> 385 - 10:23:14  1314.43  84.36 36.64 261.26 188270
 186 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2> 192 - 10:22:23  1314.34  84.82 36.62 261.13 187140
 187 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 188 - 10:24:42  1314.17  85.27 36.60 260.99 190160
 187 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 212 - 10:24:42  1314.17  85.27 36.60 260.99 190160
 189 HOLEWA Edmund          10  < 4> 424 - 10:23:00  1314.13  86.18 36.57 260.72 187920
 190 CYRA Andrzej           10  <22> 193 - 10:24:09  1313.91  86.64 36.55 260.58 189400
 191 FISZER Henryk           9  <15> 199 S 10:24:16  1313.89  87.10 36.53 260.44 189550
 192 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 267 - 10:22:26  1313.88  87.55 36.51 260.30 187140
 193 CYRA Andrzej           10  <23> 202 - 10:24:11  1313.61  88.01 36.49 260.17 189400
 194 GÓRNICKI Jerzy          7  76-13- 8 S 10:19:29  1313.42  88.46 36.47 260.03 183200
 195 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 203 - 10:24:47  1313.13  88.92 36.46 259.89 190120
 196 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 260 S 10:24:47  1312.86  89.38 36.44 259.76 190080
 197 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 220 S 10:19:34  1312.63  89.83 36.42 259.62 183200
 198 SUJKA Bogdan            8  < 5> 300 - 10:20:51  1312.53  90.29 36.40 259.48 184870
 199 FISZER Henryk           9  <16> 317 - 10:24:26  1312.37  90.74 36.38 259.35 189550
 200 SZLACHTA Jan            2  < 4> 293 S 10:19:41  1312.33  91.20 36.37 259.21 183310
 201 KOZAK KRZYSZTOF         7  49- 5- 1 S 10:22:51  1312.01  91.66 36.35 259.07 187420
 202 CYRA Andrzej           10  <24> 215 - 10:24:23  1311.79  92.11 36.33 258.94 189400
 203 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 209 - 10:24:57  1311.62  92.57 36.31 258.80 190120
 204 WIDUCH Dariusz          9  <10> 205 - 10:23:17  1311.46  93.02 36.29 258.66 187910
 205 WIDUCH Dariusz          9  <11> 210 S 10:23:18  1311.31  93.48 36.27 258.53 187910
 206 LAZAR MARIAN            8  16- 3- 3 S 10:19:54  1311.29  93.94 36.26 258.39 183450
 207 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 346 S 10:21:15  1311.22  94.39 36.24 258.25 185210
 208 FICEK Jan               9  < 5> 291 - 10:25:05  1310.90  94.85 36.22 258.12 190190
 209 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 223 - 10:25:05  1310.42  95.30 36.20 257.98 190120
 210 WIDUCH Dariusz          9  <12> 211 - 10:23:25  1310.24  95.76 36.18 257.84 187910
 210 WIDUCH Dariusz          9  <13> 375 S 10:23:25  1310.24  95.76 36.18 257.84 187910
 212 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 218 - 10:25:12  1309.64  96.67 36.15 257.57 190160
 213 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 245 - 10:21:10  1309.52  97.13 36.13 257.43 184860
 214 MORAWSKI Jan            7  30- 6- 4 S 10:22:00  1309.30  97.58 36.11 257.30 185920
 215 CYRA Andrzej           10  <25> 219 - 10:24:41  1309.07  98.04 36.09 257.16 189400
 216 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 235 S 10:24:13  1308.86  98.50 36.07 257.02 188760
 217 OWCZAREK Janusz         9  < 5> 409 S 10:26:28  1308.76  98.95 36.05 256.88 191690
 218 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 221 S 10:25:22  1308.14  99.41 36.04 256.75 190160
 219 CYRA Andrzej           10  <26> 239 - 10:24:49  1307.86  99.86 36.02 256.61 189400
 220 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 425 S 10:20:05  1307.79 100.32 36.00 256.47 183200
 221 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 224 S 10:25:26  1307.54 100.78 35.98 256.34 190160
 222 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 228 S 10:20:15  1307.31 101.23 35.96 256.20 183350
 223 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 248 - 10:25:26  1307.27 101.69 35.95 256.06 190120
 224 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 225 - 10:25:28  1307.24 102.14 35.93 255.93 190160
 225 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 342 - 10:25:29  1307.09 102.60 35.91 255.79 190160
 226 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 229 S 10:19:59  1306.94 103.06 35.89 255.65 182950
 227 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 251 S 10:20:43  1306.88 103.51 35.87 255.52 183900
 228 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 258 S 10:20:18  1306.84 103.97 35.85 255.38 183350
 229 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 231 S 10:20:01  1306.63 104.42 35.84 255.24 182950
 230 PILARZ Marek            9  < 2> 236 S 10:24:02  1306.50 104.88 35.82 255.11 188180
 231 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 319 S 10:20:02  1306.47 105.34 35.80 254.97 182950
 231 MACIEJA Zygmunt         2  34- 9- 6 S 10:20:02  1306.47 105.34 35.80 254.97 182950
 233 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 7> 363 - 10:20:46  1306.42 106.25 35.76 254.70 183900
 234 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 240 - 10:20:23  1306.07 106.70 35.74 254.56 183350
 235 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 280 S 10:24:34  1305.70 107.16 35.73 254.42 188760
 236 PILARZ Marek            9  < 3> 252 S 10:24:08  1305.60 107.62 35.71 254.29 188180
 237 MADEJ Stanisław         9  49-10- 4 S 10:24:01  1305.40 108.07 35.69 254.15 188000
 238 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 272 S 10:22:29  1305.28 108.53 35.67 254.01 185980
 239 CYRA Andrzej           10  <27> 271 - 10:25:10  1304.71 108.98 35.65 253.88 189400
 240 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 242 S 10:20:32  1304.67 109.44 35.63 253.74 183350
 241 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 321 - 10:28:15  1304.62 109.90 35.62 253.60 193410
 242 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 261 - 10:20:37  1303.90 110.35 35.60 253.46 183350
 243 GAWEŁCZYK ANTONI        2  29- 5- 4 S 10:20:47  1303.71 110.81 35.58 253.33 183540
 244 MORAWSKI Jan            7  < 2> 515 S 10:22:41  1303.03 111.26 35.56 253.19 185920
 245 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 249 - 10:21:53  1302.90 111.72 35.54 253.05 184860
 246 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 343 S 10:23:23  1302.73 112.18 35.53 252.92 186790
 247 WAŁACH Rufin            9  < 4> 262 - 10:25:21  1302.58 112.63 35.51 252.78 189330
 248 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 250 S 10:25:58  1302.49 113.09 35.49 252.64 190120
 249 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 311 S 10:21:56  1302.44 113.54 35.47 252.51 184860
 250 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 256 - 10:26:00  1302.19 114.00 35.45 252.37 190120
 251 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 344 S 10:21:15  1301.95 114.46 35.43 252.23 183900
 252 PILARZ Marek            9  < 4> 600 S 10:24:33  1301.83 114.91 35.42 252.10 188180
 252 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  20- 5- 5 S 10:25:44  1301.83 114.91 35.42 252.10 189720
 254 DRZEWIECKI R            7  < 4> 287 - 10:22:52  1301.77 115.82 35.38 251.82 185980
 255 RUS JÓZEF               2  26- 7- 6 S 10:21:01  1301.55 116.28 35.36 251.69 183540
 256 PUDEŁKO Józef          10  <10> 313 S 10:26:06  1301.30 116.74 35.34 251.55 190120
 257 STABIK HENRYK          10  < 7> 357 S 10:26:15  1301.27 117.19 35.32 251.41 190310
 258 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 269 - 10:20:58  1300.66 117.65 35.31 251.28 183350
 259 MACIEJA Zygmunt         2  < 2> 312 S 10:20:40  1300.59 118.10 35.29 251.14 182950
 260 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 278 S 10:26:09  1300.58 118.56 35.27 251.00 190080
 261 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 441 - 10:21:02  1300.05 119.02 35.25 250.87 183350
 261 WAŁACH Rufin            9  < 5> 290 - 10:25:38  1300.05 119.02 35.25 250.87 189330
 263 NYCZ EDWARD             9  < 7> 265 - 10:23:56  1299.28 119.93 35.21 250.59 187010
 264 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 277 S 10:26:39  1299.01 120.38 35.20 250.46 190500
 265 NYCZ EDWARD             9  < 8> 651 - 10:23:58  1298.98 120.84 35.18 250.32 187010
 266 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 289 - 10:26:02  1297.99 121.30 35.16 250.18 189550
 267 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 270 - 10:24:11  1297.93 121.75 35.14 250.04 187140
 268 MADEJ Stanisław         9  < 2> 450 - 10:24:51  1297.89 122.21 35.12 249.91 188000
 269 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 301 S 10:21:18  1297.59 122.66 35.11 249.77 183350
 270 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5> 281 - 10:24:18  1296.88 123.12 35.09 249.63 187140
 271 CYRA Andrzej           10  <28> 273 - 10:26:03  1296.82 123.58 35.07 249.50 189400
 272 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 528 S 10:23:34  1295.43 124.03 35.05 249.36 185980
 273 CYRA Andrzej           10  <29> 274 - 10:26:14  1295.19 124.49 35.03 249.22 189400
 274 CYRA Andrzej           10  <30> 275 - 10:26:15  1295.04 124.94 35.01 249.09 189400
 274 CYRA Andrzej           10  <31> 359 S 10:26:15  1295.04 124.94 35.01 249.09 189400
 276 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 2> 576 S 10:21:47  1294.51 125.85 34.98 248.81 183540
 277 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 546 S 10:27:10  1294.45 126.31 34.96 248.68 190500
 278 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 282 - 10:26:52  1294.24 126.77 34.94 248.54 190080
 279 BEDNARZ Henryk          9  23- 5- 5 S 10:25:25  1294.07 127.22 34.92 248.40 188180
 280 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 369 S 10:25:54  1293.76 127.68 34.90 248.27 188760
 281 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 6> 283 - 10:24:41  1293.45 128.13 34.89 248.13 187140
 282 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 336 - 10:26:59  1293.21 128.59 34.87 247.99 190080
 283 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 7> 284 S 10:24:44  1293.00 129.05 34.85 247.86 187140
 283 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 8> 285 - 10:24:44  1293.00 129.05 34.85 247.86 187140
 285 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 9> 341 - 10:24:45  1292.85 129.96 34.81 247.58 187140
 286 RUS JÓZEF               2  < 2> 541 - 10:22:00  1292.54 130.41 34.79 247.45 183540
 287 DRZEWIECKI R            7  < 5> 335 - 10:23:54  1292.43 130.87 34.78 247.31 185980
 288 TURCZYK Andrzej         9  28- 6- 4 - 10:25:45  1292.08 131.33 34.76 247.17 188320
 289 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 322 - 10:26:45  1291.65 131.78 34.74 247.04 189550
 290 WAŁACH Rufin            9  < 6> 327 - 10:26:35  1291.62 132.24 34.72 246.90 189330
 291 FICEK Jan               9  < 6> 292 - 10:27:17  1291.32 132.69 34.70 246.76 190190
 292 FICEK Jan               9  < 7> 294 - 10:27:19  1291.03 133.15 34.68 246.62 190190
 293 SZLACHTA Jan            2  < 5> 304 S 10:22:00  1290.92 133.61 34.67 246.49 183310
 294 FICEK Jan               9  < 8> 296 S 10:27:22  1290.59 134.06 34.65 246.35 190190
 295 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 305 S 10:23:16  1290.39 134.52 34.63 246.21 184870
 296 FICEK Jan               9  < 9> 297 - 10:27:24  1290.30 134.97 34.61 246.08 190190
 296 FICEK Jan               9  <10> 298 - 10:27:24  1290.30 134.97 34.61 246.08 190190
 298 FICEK Jan               9  <11> 392 S 10:27:26  1290.01 135.89 34.58 245.80 190190
 299 BIEGAJ BOGDAN           2  25- 8- 7 S 10:21:50  1289.89 136.34 34.56 245.67 182950
 300 SUJKA Bogdan            8  < 6> 302 - 10:23:20  1289.79 136.80 34.54 245.53 184870
 301 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 310 - 10:22:11  1289.53 137.25 34.52 245.39 183350
 302 SUJKA Bogdan            8  < 7> 315 S 10:23:23  1289.34 137.71 34.50 245.26 184870
 303 LACH Stanisław          7  < 9> 306 S 10:21:42  1289.27 138.17 34.48 245.12 182690
 304 SZLACHTA Jan            2  < 6> 531 S 10:22:12  1289.10 138.62 34.47 244.98 183310
 305 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 309 S 10:23:25  1289.04 139.08 34.45 244.85 184870
 306 LACH Stanisław          7  <10> 316 S 10:21:44  1288.97 139.53 34.43 244.71 182690
 307 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 414 - 10:23:18  1288.90 139.99 34.41 244.57 184700
 308 MYDLAK Józef            2  < 2> 326 S 10:21:17  1288.76 140.45 34.39 244.44 182080
 309 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 444 - 10:23:27  1288.74 140.90 34.37 244.30 184870
 310 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 318 S 10:22:17  1288.63 141.36 34.36 244.16 183350
 311 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 440 - 10:23:28  1288.52 141.81 34.34 244.03 184860
 312 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 469 S 10:22:00  1288.38 142.27 34.32 243.89 182950
 313 PUDEŁKO Józef          10  <11> 323 - 10:27:36  1288.08 142.73 34.30 243.75 190120
 314 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  14- 3- 3 S 10:21:22  1288.00 143.18 34.28 243.62 182080
 315 SUJKA Bogdan            8  < 8> 435 S 10:23:33  1287.84 143.64 34.26 243.48 184870
 316 LACH Stanisław          7  <11> 320 - 10:21:54  1287.46 144.09 34.25 243.34 182690
 317 FISZER Henryk           9  <17> 333 - 10:27:14  1287.41 144.55 34.23 243.20 189550
 318 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9> 426 S 10:22:26  1287.27 145.01 34.21 243.07 183350
 319 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 330 - 10:22:08  1287.17 145.46 34.19 242.93 182950
 320 LACH Stanisław          7  <12> 329 - 10:21:56  1287.15 145.92 34.17 242.79 182690
 321 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 324 S 10:30:16  1287.11 146.37 34.16 242.66 193410
 322 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 348 S 10:27:17  1286.98 146.83 34.14 242.52 189550
 323 PUDEŁKO Józef          10  <12> 325 - 10:27:45  1286.77 147.29 34.12 242.38 190120
 324 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 331 S 10:30:19  1286.68 147.74 34.10 242.25 193410
 325 PUDEŁKO Józef          10  <13> 421 S 10:27:49  1286.19 148.20 34.08 242.11 190120
 326 MYDLAK Józef            2  < 3> 422 S 10:21:35  1286.03 148.65 34.06 241.97 182080
 327 WAŁACH Rufin            9  < 7> 398 S 10:27:15  1285.77 149.11 34.05 241.84 189330
 328 MENDRYS Andrzej         8  < 5> 467 S 10:23:42  1285.66 149.57 34.03 241.70 184750
 329 LACH Stanisław          7  <13> 332 S 10:22:06  1285.64 150.02 34.01 241.56 182690
 330 KWIOTEK Andrzej         2  < 6> 373 S 10:22:20  1285.36 150.48 33.99 241.43 182950
 331 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 379 S 10:30:29  1285.26 150.93 33.97 241.29 193410
 332 LACH Stanisław          7  <14> 334 S 10:22:09  1285.19 151.39 33.95 241.15 182690
 333 FISZER Henryk           9  <18> 350 S 10:27:32  1284.79 151.85 33.94 241.02 189550
 334 LACH Stanisław          7  <15> 338 S 10:22:12  1284.74 152.30 33.92 240.88 182690
 335 DRZEWIECKI R            7  < 6> 339 - 10:24:46  1284.69 152.76 33.90 240.74 185980
 336 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 337 - 10:28:00  1284.32 153.21 33.88 240.61 190080
 337 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 340 - 10:28:02  1284.04 153.67 33.86 240.47 190080
 338 LACH Stanisław          7  <16> 345 - 10:22:17  1283.99 154.13 33.84 240.33 182690
 339 DRZEWIECKI R            7  < 7> 495 - 10:24:51  1283.95 154.58 33.83 240.20 185980
 340 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 499 S 10:28:03  1283.89 155.04 33.81 240.06 190080
 341 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <10> 352 - 10:25:46  1283.83 155.49 33.79 239.92 187140
 342 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 355 - 10:28:10  1283.42 155.95 33.77 239.78 190160
 343 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 349 S 10:25:33  1283.34 156.41 33.75 239.65 186790
 344 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5> 351 S 10:23:18  1283.32 156.86 33.74 239.51 183900
 345 LACH Stanisław          7  <17> 347 - 10:22:22  1283.24 157.32 33.72 239.37 182690
 346 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4> 432 S 10:24:21  1283.06 157.77 33.70 239.24 185210
 347 LACH Stanisław          7  <18> 353 - 10:22:24  1282.94 158.23 33.68 239.10 182690
 348 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13> 372 - 10:27:46  1282.77 158.69 33.66 238.96 189550
 349 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 354 - 10:25:37  1282.75 159.14 33.64 238.83 186790
 350 FISZER Henryk           9  <19> 376 S 10:27:47  1282.62 159.60 33.63 238.69 189550
 351 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 6> 400 S 10:23:23  1282.58 160.05 33.61 238.55 183900
 352 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <11> 388 S 10:25:55  1282.51 160.51 33.59 238.42 187140
 353 LACH Stanisław          7  <19> 475 - 10:22:28  1282.34 160.97 33.57 238.28 182690
 354 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 374 S 10:25:40  1282.31 161.42 33.55 238.14 186790
 355 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 356 - 10:28:19  1282.12 161.88 33.53 238.01 190160
 356 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 358 - 10:28:21  1281.83 162.33 33.52 237.87 190160
 357 STABIK HENRYK          10  < 8> 365 S 10:28:31  1281.41 162.79 33.50 237.73 190310
 358 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 361 - 10:28:24  1281.40 163.25 33.48 237.60 190160
 359 CYRA Andrzej           10  <32> 360 - 10:27:49  1281.32 163.70 33.46 237.46 189400
 360 CYRA Andrzej           10  <33> 364 - 10:27:50  1281.17 164.16 33.44 237.32 189400
 361 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 362 S 10:28:26  1281.11 164.61 33.42 237.19 190160
 361 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 366 - 10:28:26  1281.11 164.61 33.42 237.19 190160
 363 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 8> 370 S 10:23:33  1281.09 165.53 33.39 236.91 183900
 364 CYRA Andrzej           10  <34> 383 - 10:27:52  1280.88 165.98 33.37 236.78 189400
 365 STABIK HENRYK          10  < 9> 377 - 10:28:35  1280.83 166.44 33.35 236.64 190310
 365 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 368 - 10:28:28  1280.83 166.44 33.35 236.64 190160
 367 SAJDOK Stanisław       10  34- 6- 3 - 10:29:00  1280.81 167.35 33.32 236.36 190840
 368 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 371 - 10:28:29  1280.68 167.81 33.30 236.23 190160
 369 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 514 S 10:27:24  1280.60 168.26 33.28 236.09 188760
 370 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 9> 391 S 10:23:37  1280.49 168.72 33.26 235.95 183900
 371 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 402 - 10:28:33  1280.11 169.17 33.24 235.82 190160
 372 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <14> 470 S 10:28:06  1279.88 169.63 33.22 235.68 189550
 373 KWIOTEK Andrzej         2  < 7> 410 - 10:22:57  1279.82 170.09 33.21 235.54 182950
 374 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6> 609 S 10:25:58  1279.68 170.54 33.19 235.41 186790
 375 WIDUCH Dariusz          9  <14> 378 - 10:26:51  1279.61 171.00 33.17 235.27 187910
 376 FISZER Henryk           9  <20> 382 - 10:28:08  1279.59 171.45 33.15 235.13 189550
 377 STABIK HENRYK          10  <10> 380 - 10:28:44  1279.54 171.91 33.13 235.00 190310
 378 WIDUCH Dariusz          9  <15> 384 S 10:26:52  1279.46 172.37 33.11 234.86 187910
 379 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 408 - 10:31:15  1278.74 172.82 33.10 234.72 193410
 380 STABIK HENRYK          10  <11> 390 - 10:28:50  1278.68 173.28 33.08 234.59 190310
 381 KOFEL Jan               9  33- 3- 3 S 10:29:54  1278.65 173.73 33.06 234.45 191670
 382 FISZER Henryk           9  <21> 442 - 10:28:15  1278.58 174.19 33.04 234.31 189550
 383 CYRA Andrzej           10  <35> 412 - 10:28:09  1278.43 174.65 33.02 234.18 189400
 384 WIDUCH Dariusz          9  <16> 387 - 10:27:00  1278.30 175.10 33.00 234.04 187910
 385 TRZOP Mieczysław        9  < 4> 487 S 10:27:17  1278.28 175.56 32.99 233.90 188270
 386 KOFEL Jan               9  < 2> 407 S 10:29:57  1278.23 176.01 32.97 233.77 191670
 387 WIDUCH Dariusz          9  <17> 389 - 10:27:01  1278.15 176.47 32.95 233.63 187910
 388 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <12> 415 S 10:26:25  1278.13 176.93 32.93 233.49 187140
 389 WIDUCH Dariusz          9  <18> 411 - 10:27:02  1278.01 177.38 32.91 233.36 187910
 390 STABIK HENRYK          10  <12> 393 S 10:28:56  1277.82 177.84 32.89 233.22 190310
 391 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <10> 474 - 10:23:56  1277.68 178.29 32.88 233.08 183900
 392 FICEK Jan               9  <12> 394 - 10:28:52  1277.59 178.75 32.86 232.94 190190
 393 STABIK HENRYK          10  <13> 404 - 10:28:59  1277.39 179.21 32.84 232.81 190310
 394 FICEK Jan               9  <13> 395 - 10:28:55  1277.16 179.66 32.82 232.67 190190
 395 FICEK Jan               9  <14> 397 - 10:28:56  1277.01 180.12 32.80 232.53 190190
 396 TURCZYK Andrzej         9  < 2> 459 S 10:27:29  1276.89 180.57 32.79 232.40 188320
 397 FICEK Jan               9  <15> 401 - 10:28:58  1276.73 181.03 32.77 232.26 190190
 398 WAŁACH Rufin            9  < 8> 464 - 10:28:18  1276.67 181.49 32.75 232.12 189330
 399 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 405 S 10:29:29  1276.66 181.94 32.73 231.99 190840
 400 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 7> 419 S 10:24:04  1276.49 182.40 32.71 231.85 183900
 401 FICEK Jan               9  <16> 403 - 10:29:00  1276.44 182.85 32.69 231.71 190190
 402 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 406 - 10:28:59  1276.38 183.31 32.68 231.58 190160
 403 FICEK Jan               9  <17> 593 - 10:29:01  1276.30 183.77 32.66 231.44 190190
 404 STABIK HENRYK          10  <14> 429 S 10:29:08  1276.11 184.22 32.64 231.30 190310
 405 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 417 - 10:29:33  1276.10 184.68 32.62 231.17 190840
 406 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 485 - 10:29:03  1275.81 185.13 32.60 231.03 190160
 407 KOFEL Jan               9  < 3>---- S 10:30:15  1275.67 185.59 32.58 230.89 191670
 408 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 423 - 10:31:37  1275.65 186.05 32.57 230.76 193410
 409 OWCZAREK Janusz         9  < 6> 416 - 10:30:18  1275.38 186.50 32.55 230.62 191690
 410 KWIOTEK Andrzej         2  < 8> 430 - 10:23:28  1275.21 186.96 32.53 230.48 182950
 411 WIDUCH Dariusz          9  <19> 413 - 10:27:22  1275.12 187.41 32.51 230.35 187910
 412 CYRA Andrzej           10  <36> 455 - 10:28:33  1274.99 187.87 32.49 230.21 189400
 413 WIDUCH Dariusz          9  <20> 480 - 10:27:23  1274.97 188.33 32.47 230.07 187910
 413 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 477 - 10:24:52  1274.97 188.33 32.47 230.07 184700
 415 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <13> 660 S 10:26:49  1274.65 189.24 32.44 229.80 187140
 416 OWCZAREK Janusz         9  < 7>---- S 10:30:26  1274.25 189.69 32.42 229.66 191690
 417 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 418 S 10:29:48  1273.97 190.15 32.40 229.52 190840
 418 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 718 - 10:29:50  1273.68 190.61 32.38 229.39 190840
 419 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 8> 428 S 10:24:25  1273.40 191.06 32.37 229.25 183900
 420 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2> 543 S 10:29:06  1272.43 191.52 32.35 229.11 189720
 421 PUDEŁKO Józef          10  <14> 512 - 10:29:25  1272.42 191.97 32.33 228.98 190120
 422 MYDLAK Józef            2  < 4> 510 S 10:23:06  1272.40 192.43 32.31 228.84 182080
 423 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 433 S 10:32:01  1272.29 192.89 32.29 228.70 193410
 424 HOLEWA Edmund          10  < 5> 427 - 10:27:46  1271.74 193.34 32.27 228.57 187920
 425 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 431 S 10:24:04  1271.63 193.80 32.26 228.43 183200
 426 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <10> 478 S 10:24:12  1271.50 194.25 32.24 228.29 183350
 427 HOLEWA Edmund          10  < 6> 552 - 10:27:48  1271.45 194.71 32.22 228.16 187920
 428 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 9> 571 S 10:24:39  1271.34 195.17 32.20 228.02 183900
 429 STABIK HENRYK          10  <15> 604 S 10:29:43  1271.13 195.62 32.18 227.88 190310
 430 KWIOTEK Andrzej         2  < 9> 595 S 10:23:58  1270.78 196.08 32.16 227.75 182950
 431 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 539 - 10:24:12  1270.46 196.53 32.15 227.61 183200
 432 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5> 439 S 10:25:47  1270.45 196.99 32.13 227.47 185210
 433 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 434 - 10:32:15  1270.35 197.45 32.11 227.34 193410
 434 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 437 - 10:32:17  1270.07 197.90 32.09 227.20 193410
 435 SUJKA Bogdan            8  < 9> 436 - 10:25:38  1269.42 198.36 32.07 227.06 184870
 436 SUJKA Bogdan            8  <10> 438 S 10:25:40  1269.13 198.81 32.05 226.93 184870
 437 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 443 S 10:32:25  1268.96 199.27 32.04 226.79 193410
 438 SUJKA Bogdan            8  <11> 460 - 10:25:42  1268.84 199.73 32.02 226.65 184870
 439 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 6> 446 - 10:25:59  1268.71 200.18 32.00 226.52 185210
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 440 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 445 S 10:25:43  1268.63              226.38 184860
 441 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 701 S 10:24:33  1268.42              226.24 183350
 442 FISZER Henryk           9  <22> 452 - 10:29:27  1268.32              226.10 189550
 443 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 454 - 10:32:30  1268.26              225.97 193410
 444 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 447 - 10:25:47  1268.12              225.83 184870
 445 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 449 S 10:25:47  1268.05              225.69 184860
 446 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 7> 589 S 10:26:04  1267.98              225.56 185210
 447 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 448 - 10:25:49  1267.83              225.42 184870
 447 TARGOSZ Władysław       8  <10> 453 S 10:25:49  1267.83              225.42 184870
 449 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 463 S 10:25:49  1267.76              225.15 184860
 450 MADEJ Stanisław         9  < 3> 508 S 10:28:18  1267.70              225.01 188000
 451 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 457 - 10:27:51  1267.64              224.87 187420
 452 FISZER Henryk           9  <23> 646 S 10:29:32  1267.61              224.74 189550
 453 TARGOSZ Władysław       8  <11> 502 S 10:25:51  1267.54              224.60 184870
 454 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 456 - 10:32:36  1267.43              224.46 193410
 455 CYRA Andrzej           10  <37> 461 - 10:29:27  1267.31              224.33 189400
 456 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 458 S 10:32:37  1267.29              224.19 193410
 457 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 579 - 10:27:54  1267.21              224.05 187420
 458 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 518 S 10:32:38  1267.15              223.92 193410
 458 TURCZYK Andrzej         9  < 3> 476 S 10:28:37  1267.15              223.92 188320
 460 SUJKA Bogdan            8  <12> 554 - 10:25:54  1267.10              223.64 184870
 461 CYRA Andrzej           10  <38> 462 - 10:29:30  1266.89              223.51 189400
 461 CYRA Andrzej           10  <39> 468 - 10:29:30  1266.89              223.51 189400
 463 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 466 - 10:25:56  1266.74              223.23 184860
 464 WAŁACH Rufin            9  < 9> 479 - 10:29:28  1266.70              223.10 189330
 465 LAZAR MARIAN            8  < 2> 683 S 10:24:50  1266.63              222.96 183450
 466 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 471 - 10:25:57  1266.60              222.82 184860
 467 MENDRYS Andrzej         8  < 6> 503 - 10:25:52  1266.57              222.68 184750
 468 CYRA Andrzej           10  <40> 472 - 10:29:34  1266.33              222.55 189400
 469 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 629 S 10:24:29  1266.24              222.41 182950
 470 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <15> 484 S 10:29:42  1266.20              222.27 189550
 471 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 473 S 10:26:00  1266.16              222.14 184860
 472 CYRA Andrzej           10  <41> 482 - 10:29:36  1266.04              222.00 189400
 473 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 688 - 10:26:02  1265.88              221.86 184860
 474 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <11> 493 - 10:25:17  1265.80              221.73 183900
 475 LACH Stanisław          7  <20> 498 - 10:24:20  1265.75              221.59 182690
 476 TURCZYK Andrzej         9  < 4> 668 S 10:28:47  1265.73              221.45 188320
 477 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 481 - 10:25:56  1265.65              221.32 184700
 478 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <11> 494 - 10:24:54  1265.36              221.18 183350
 479 WAŁACH Rufin            9  <10> 486 - 10:29:38  1265.29              221.04 189330
 480 WIDUCH Dariusz          9  <21> 694 S 10:28:32  1265.10              220.91 187910
 481 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 529 - 10:26:00  1265.07              220.77 184700
 482 CYRA Andrzej           10  <42> 483 - 10:29:43  1265.06              220.63 189400
 482 CYRA Andrzej           10  <43> 500 S 10:29:43  1265.06              220.63 189400
 484 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <16> 488 S 10:29:51  1264.93              220.36 189550
 485 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 489 S 10:30:22  1264.64              220.22 190160
 486 WAŁACH Rufin            9  <11> 504 S 10:29:43  1264.59              220.09 189330
 487 TRZOP Mieczysław        9  < 5> 580 S 10:28:53  1264.55              219.95 188270
 488 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <17> 654 - 10:29:54  1264.51              219.81 189550
 489 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 490 - 10:30:23  1264.50              219.68 190160
 490 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 491 S 10:30:24  1264.36              219.54 190160
 491 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35> 496 - 10:30:25  1264.22              219.40 190160
 492 POGORZAŁEK Alfred       7  22- 2- 2 S 10:28:16  1264.07              219.26 187420
 493 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <12> 569 S 10:25:29  1264.06              219.13 183900
 494 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <12> 537 S 10:25:03  1264.05              218.99 183350
 495 DRZEWIECKI R            7  < 8> 623 - 10:27:09  1263.88              218.85 185980
 496 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <36> 535 - 10:30:28  1263.80              218.72 190160
 496 STARCZYNOWSKI Jan       8  19- 2- 2 S 10:26:15  1263.80              218.72 184830
 498 LACH Stanisław          7  <21> 506 S 10:24:34  1263.71              218.44 182690
 499 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 511 - 10:30:25  1263.69              218.31 190080
 500 CYRA Andrzej           10  <44> 516 - 10:29:54  1263.51              218.17 189400
 501 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2>---- S 10:26:19  1263.22              218.03 184830
 502 TARGOSZ Władysław       8  <12> 601 S 10:26:22  1263.06              217.90 184870
 503 MENDRYS Andrzej         8  < 7>---- S 10:26:17  1262.96              217.76 184750
 504 WAŁACH Rufin            9  <12> 519 - 10:29:55  1262.90              217.62 189330
 505 BIEGAJ BOGDAN           2  < 2> 549 S 10:24:52  1262.89              217.49 182950
 506 LACH Stanisław          7  <22> 509 - 10:24:40  1262.83              217.35 182690
 507 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2>---- S 10:28:26  1262.65              217.21 187420
 508 MADEJ Stanisław         9  < 4> 524 - 10:28:56  1262.31              217.08 188000
 509 LACH Stanisław          7  <23> 594 - 10:24:44  1262.25              216.94 182690
 510 MYDLAK Józef            2  < 5> 575 S 10:24:16  1262.11              216.80 182080
 511 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 513 - 10:30:42  1261.31              216.67 190080
 512 PUDEŁKO Józef          10  <15> 578 - 10:30:47  1260.88              216.53 190120
 513 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 517 - 10:30:46  1260.76              216.39 190080
 514 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 523 S 10:29:45  1260.50              216.26 188760
 515 MORAWSKI Jan            7  < 3> 522 S 10:27:32  1260.19              216.12 185920
 516 CYRA Andrzej           10  <45> 561 - 10:30:18  1260.15              215.98 189400
 517 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 525 - 10:30:51  1260.06              215.84 190080
 518 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 520 - 10:33:30  1260.00              215.71 193410
 519 WAŁACH Rufin            9  <13> 548 - 10:30:17  1259.82              215.57 189330
 520 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 521 - 10:33:32  1259.73              215.43 193410
 521 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 527 - 10:33:33  1259.59              215.30 193410
 522 MORAWSKI Jan            7  < 4> 622 - 10:27:37  1259.48              215.16 185920
 523 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 532 S 10:29:53  1259.38              215.02 188760
 524 MADEJ Stanisław         9  < 5> 526 S 10:29:17  1259.35              214.89 188000
 525 PAJĄK Gotfryd          10  <37> 534 - 10:30:57  1259.23              214.75 190080
 526 MADEJ Stanisław         9  < 6> 564 - 10:29:19  1259.07              214.61 188000
 527 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 538 - 10:33:37  1259.04              214.48 193410
 528 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 669 S 10:27:43  1259.03              214.34 185980
 529 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 566 - 10:26:43  1258.89              214.20 184700
 529 BITTMANN Grzegorz       9  20- 3- 3 S 10:27:34  1258.89              214.20 185770
 531 SZLACHTA Jan            2  < 7> 533 S 10:25:37  1258.85              213.93 183310
 532 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 653 - 10:29:57  1258.82              213.79 188760
 533 SZLACHTA Jan            2  < 8> 536 S 10:25:38  1258.71              213.66 183310
 534 PAJĄK Gotfryd          10  <38> 559 - 10:31:01  1258.67              213.52 190080
 535 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <37> 544 - 10:31:05  1258.64              213.38 190160
 536 SZLACHTA Jan            2  < 9> 545 S 10:25:39  1258.57              213.25 183310
 537 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <13> 547 - 10:25:41  1258.55              213.11 183350
 538 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28> 670 S 10:33:41  1258.50              212.97 193410
 539 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6> 540 - 10:25:35  1258.39              212.84 183200
 539 GÓRNICKI Jerzy          7  < 7> 557 - 10:25:35  1258.39              212.84 183200
 541 RUS JÓZEF               2  < 3> 562 S 10:25:52  1258.27              212.56 183540
 542 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 679 S 10:27:39  1258.18              212.42 185770
 543 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 3> 592 S 10:30:48  1258.09              212.29 189720
 543 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <38> 615 - 10:31:09  1258.09              212.29 190160
 545 SZLACHTA Jan            2  <10> 551 S 10:25:44  1257.85              212.01 183310
 546 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 633 - 10:31:28  1257.70              211.88 190500
 547 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <14> 641 S 10:25:48  1257.54              211.74 183350
 548 WAŁACH Rufin            9  <14> 553 S 10:30:34  1257.45              211.60 189330
 549 BIEGAJ BOGDAN           2  < 3> 567 S 10:25:37  1256.38              211.47 182950
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 550 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 560 S 10:29:48  1256.21              211.33 188180
 551 SZLACHTA Jan            2  <11> 640 S 10:25:56  1256.12              211.19 183310
 552 HOLEWA Edmund          10  < 7> 645 S 10:29:38  1255.87              211.06 187920
 553 WAŁACH Rufin            9  <15> 558 S 10:30:46  1255.78              210.92 189330
 554 SUJKA Bogdan            8  <13> 555 - 10:27:13  1255.77              210.78 184870
 555 SUJKA Bogdan            8  <14> 556 - 10:27:16  1255.34              210.65 184870
 556 SUJKA Bogdan            8  <15> 563 S 10:27:17  1255.20              210.51 184870
 557 GÓRNICKI Jerzy          7  < 8> 574 S 10:25:59  1254.94              210.37 183200
 558 WAŁACH Rufin            9  <16> 572 - 10:30:53  1254.81              210.24 189330
 559 PAJĄK Gotfryd          10  <39> 565 - 10:31:29  1254.79              210.10 190080
 560 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 715 S 10:29:59  1254.67              209.96 188180
 561 CYRA Andrzej           10  <46> 570 S 10:30:59  1254.44              209.83 189400
 562 RUS JÓZEF               2  < 4> 658 S 10:26:19  1254.40              209.69 183540
 563 SUJKA Bogdan            8  <16> 617 S 10:27:25  1254.06              209.55 184870
 564 MADEJ Stanisław         9  < 7> 568 - 10:29:55  1254.03              209.42 188000
 565 PAJĄK Gotfryd          10  <40> 618 S 10:31:35  1253.96              209.28 190080
 566 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 671 - 10:27:19  1253.76              209.14 184700
 567 BIEGAJ BOGDAN           2  < 4> 588 S 10:25:56  1253.65              209.01 182950
 568 MADEJ Stanisław         9  < 8> 599 S 10:29:58  1253.61              208.87 188000
 569 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <13>---- S 10:26:42  1253.58              208.73 183900
 570 CYRA Andrzej           10  <47> 573 S 10:31:06  1253.47              208.59 189400
 571 WIESIOŁEK MARIAN        2  <10> 586 - 10:26:43  1253.44              208.46 183900
 572 WAŁACH Rufin            9  <17> 577 - 10:31:04  1253.29              208.32 189330
 573 CYRA Andrzej           10  <48> 581 S 10:31:11  1252.78              208.18 189400
 574 GÓRNICKI Jerzy          7  < 9> 582 S 10:26:16  1252.51              208.05 183200
 575 MYDLAK Józef            2  < 6> 643 S 10:25:23  1252.41              207.91 182080
 576 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 3> 673 - 10:26:34  1252.26              207.77 183540
 577 WAŁACH Rufin            9  <18> 584 S 10:31:12  1252.18              207.64 189330
 578 PUDEŁKO Józef          10  <16> 613 S 10:31:51  1252.03              207.50 190120
 579 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 681 - 10:29:44  1251.69              207.36 187420
 580 TRZOP Mieczysław        9  < 6> 583 - 10:30:25  1251.66              207.23 188270
 581 CYRA Andrzej           10  <49> 606 - 10:31:21  1251.40              207.09 189400
 582 GÓRNICKI Jerzy          7  <10> 675 S 10:26:24  1251.37              206.95 183200
 583 TRZOP Mieczysław        9  < 7> 585 - 10:30:29  1251.10              206.82 188270
 584 WAŁACH Rufin            9  <19> 587 S 10:31:20  1251.08              206.68 189330
 585 TRZOP Mieczysław        9  < 8> 705 S 10:30:30  1250.96              206.54 188270
 586 WIESIOŁEK MARIAN        2  <11> 603 S 10:27:02  1250.74              206.41 183900
 587 WAŁACH Rufin            9  <20> 690 S 10:31:24  1250.53              206.27 189330
 588 BIEGAJ BOGDAN           2  < 5> 659 S 10:26:20  1250.23              206.13 182950
 589 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 8> 598 S 10:28:09  1250.15              206.00 185210
 590 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 697 S 10:25:39  1250.12              205.86 182080
 591 CHMIEL Robert           2  18- 1- 1 S 10:27:10  1249.88              205.72 183940
 592 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 4> 610 S 10:31:49  1249.67              205.59 189720
 593 FICEK Jan               9  <18> 596 - 10:32:12  1249.61              205.45 190190
 594 LACH Stanisław          7  <24> 597 - 10:26:12  1249.59              205.31 182690
 595 KWIOTEK Andrzej         2  <10> 612 S 10:26:27  1249.23              205.17 182950
 596 FICEK Jan               9  <19> 703 - 10:32:15  1249.20              205.04 190190
 597 LACH Stanisław          7  <25> 699 S 10:26:15  1249.16              204.90 182690
 598 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 9> 607 S 10:28:17  1249.03              204.76 185210
 599 MADEJ Stanisław         9  < 9> 717 - 10:30:32  1248.89              204.63 188000
 600 PILARZ Marek            9  < 5> 722 S 10:30:46  1248.15              204.49 188180
 601 TARGOSZ Władysław       8  <13> 602 - 10:28:07  1248.14              204.35 184870
 602 TARGOSZ Władysław       8  <14> 608 - 10:28:08  1248.00              204.22 184870
 603 WIESIOŁEK MARIAN        2  <12> 605 S 10:27:22  1247.91              204.08 183900
 604 STABIK HENRYK          10  <16> 634 - 10:32:31  1247.80              203.94 190310
 605 WIESIOŁEK MARIAN        2  <13> 611 S 10:27:24  1247.63              203.81 183900
 606 CYRA Andrzej           10  <50>---- - 10:31:49  1247.56              203.67 189400
 607 MROWIŃSKI Ryszard       7  <10>---- S 10:28:28  1247.49              203.53 185210
 608 TARGOSZ Władysław       8  <15>---- S 10:28:12  1247.44              203.40 184870
 609 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 7> 614 S 10:29:46  1247.21              203.26 186790
 610 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 5>---- S 10:32:08  1247.06              203.12 189720
 610 WIESIOŁEK MARIAN        2  <14>---- - 10:27:28  1247.06              203.12 183900
 612 KWIOTEK Andrzej         2  <11>---- - 10:26:43  1246.96              202.85 182950
 612 PUDEŁKO Józef          10  <17> 619 - 10:32:28  1246.96              202.85 190120
 614 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 8> 616 S 10:29:50  1246.65              202.58 186790
 615 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <39> 635 - 10:32:34  1246.41              202.44 190160
 616 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 9> 642 - 10:29:52  1246.37              202.30 186790
 617 SUJKA Bogdan            8  <17> 620 - 10:28:21  1246.17              202.17 184870
 618 PAJĄK Gotfryd          10  <41> 621 S 10:32:32  1246.15              202.03 190080
 619 PUDEŁKO Józef          10  <18> 632 S 10:32:34  1246.14              201.89 190120
 620 SUJKA Bogdan            8  <18> 626 - 10:28:23  1245.89              201.75 184870
 621 PAJĄK Gotfryd          10  <42> 624 - 10:32:34  1245.88              201.62 190080
 622 MORAWSKI Jan            7  < 5> 726 - 10:29:15  1245.70              201.48 185920
 623 DRZEWIECKI R            7  < 9> 625 S 10:29:18  1245.68              201.34 185980
 624 PAJĄK Gotfryd          10  <43> 636 - 10:32:36  1245.61              201.21 190080
 625 DRZEWIECKI R            7  <10> 627 S 10:29:19  1245.54              201.07 185980
 626 SUJKA Bogdan            8  <19> 631 S 10:28:26  1245.48              200.93 184870
 627 DRZEWIECKI R            7  <11> 628 - 10:29:20  1245.40              200.80 185980
 627 DRZEWIECKI R            7  <12> 630 - 10:29:20  1245.40              200.80 185980
 629 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 661 - 10:26:55  1245.26              200.52 182950
 629 DRZEWIECKI R            7  <13>---- - 10:29:21  1245.26              200.52 185980
 631 SUJKA Bogdan            8  <20> 638 S 10:28:28  1245.20              200.25 184870
 632 PUDEŁKO Józef          10  <19> 686 - 10:32:42  1245.06              200.11 190120
 633 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 648 S 10:33:01  1244.96              199.98 190500
 634 STABIK HENRYK          10  <17> 637 - 10:32:52  1244.94              199.84 190310
 635 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <40> 687 - 10:32:45  1244.91              199.70 190160
 636 PAJĄK Gotfryd          10  <44>---- - 10:32:43  1244.66              199.57 190080
 637 STABIK HENRYK          10  <18> 639 - 10:32:55  1244.53              199.43 190310
 638 SUJKA Bogdan            8  <21>---- - 10:28:36  1244.08              199.29 184870
 639 STABIK HENRYK          10  <19> 644 - 10:32:59  1243.99              199.16 190310
 640 SZLACHTA Jan            2  <12> 647 - 10:27:22  1243.90              199.02 183310
 641 POŁĄCZAK Mieczysław     2  <15>---- - 10:27:24  1243.89              198.88 183350
 642 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <10> 649 S 10:30:11  1243.75              198.75 186790
 643 MYDLAK Józef            2  < 7>---- S 10:26:25  1243.57              198.61 182080
 644 STABIK HENRYK          10  <20> 650 - 10:33:03  1243.45              198.47 190310
 645 HOLEWA Edmund          10  < 8> 656 S 10:31:08  1243.41              198.33 187920
 646 FISZER Henryk           9  <24> 693 - 10:32:27  1243.36              198.20 189550
 647 SZLACHTA Jan            2  <13> 731 - 10:27:26  1243.34              198.06 183310
 647 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6>---- S 10:33:13  1243.34              198.06 190500
 649 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <11> 684 S 10:30:15  1243.19              197.79 186790
 650 STABIK HENRYK          10  <21> 666 - 10:33:05  1243.18              197.65 190310
 651 NYCZ EDWARD             9  < 9> 652 - 10:30:28  1242.87              197.51 187010
 652 NYCZ EDWARD             9  <10> 655 S 10:30:29  1242.73              197.38 187010
 653 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 657 S 10:31:55  1242.52              197.24 188760
 654 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <18> 689 S 10:32:35  1242.27              197.10 189550
 655 NYCZ EDWARD             9  <11> 710 S 10:30:33  1242.18              196.97 187010
 656 HOLEWA Edmund          10  < 9> 704 - 10:31:17  1242.17              196.83 187920
 657 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11> 662 S 10:31:59  1241.98              196.69 188760
 658 RUS JÓZEF               2  < 5> 663 S 10:27:48  1241.81              196.56 183540
 659 BIEGAJ BOGDAN           2  < 6> 692 S 10:27:20  1241.74              196.42 182950
 660 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <14> 707 S 10:30:43  1241.67              196.28 187140
 661 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 667 - 10:27:21  1241.60              196.15 182950
 662 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <12> 665 - 10:32:03  1241.43              196.01 188760
 663 RUS JÓZEF               2  < 6> 664 S 10:27:51  1241.39              195.87 183540
 664 RUS JÓZEF               2  < 7>---- S 10:27:52  1241.25              195.74 183540
 665 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <13> 682 - 10:32:05  1241.16              195.60 188760
 666 STABIK HENRYK          10  <22>---- - 10:33:20  1241.15              195.46 190310
 667 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 676 S 10:27:26  1240.90              195.33 182950
 668 TURCZYK Andrzej         9  < 5> 680 S 10:31:47  1240.72              195.19 188320
 669 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 672 S 10:29:54  1240.69              195.05 185980
 670 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29> 723 S 10:35:55  1240.47              194.91 193410
 671 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 674 S 10:28:54  1240.43              194.78 184700
 672 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 678 S 10:29:56  1240.42              194.64 185980
 673 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 4> 685 S 10:27:59  1240.28              194.50 183540
 674 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 677 S 10:28:56  1240.15              194.37 184700
 675 GÓRNICKI Jerzy          7  <11> 713 S 10:27:44  1240.07              194.23 183200
 676 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 714 S 10:27:33  1239.92              194.09 182950
 677 PISZCZEK Stanisław      8  <10>---- S 10:28:58  1239.87              193.96 184700
 677 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9>---- - 10:30:00  1239.87              193.96 185980
 679 BITTMANN Grzegorz       9  < 3>---- S 10:29:50  1239.84              193.68 185770
 680 TURCZYK Andrzej         9  < 6>---- - 10:31:54  1239.76              193.55 188320
 681 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5>---- - 10:31:11  1239.69              193.41 187420
 682 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <14>---- S 10:32:17  1239.53              193.27 188760
 682 LAZAR MARIAN            8  < 3>---- S 10:28:00  1239.53              193.27 183450
 684 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  <12>---- - 10:30:43  1239.35              193.00 186790
 685 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 5>---- S 10:28:06  1239.30              192.86 183540
 686 PUDEŁKO Józef          10  <20>---- - 10:33:25  1239.24              192.73 190120
 687 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <41> 700 S 10:33:27  1239.23              192.59 190160
 688 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 691 S 10:29:13  1238.87              192.45 184860
 689 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <19>---- S 10:33:01  1238.75              192.32 189550
 690 WAŁACH Rufin            9  <21>---- S 10:32:51  1238.67              192.18 189330
 691 FIJOŁEK Mirosław        8  <15>---- S 10:29:15  1238.59              192.04 184860
 692 BIEGAJ BOGDAN           2  < 7> 702 S 10:27:43  1238.52              191.91 182950
 693 FISZER Henryk           9  <25> 695 - 10:33:04  1238.35              191.77 189550
 694 WIDUCH Dariusz          9  <22> 696 - 10:31:49  1237.74              191.63 187910
 695 FISZER Henryk           9  <26> 698 - 10:33:09  1237.68              191.49 189550
 696 WIDUCH Dariusz          9  <23>---- S 10:31:50  1237.61              191.36 187910
 697 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3>---- S 10:27:08  1237.52              191.22 182080
 698 FISZER Henryk           9  <27>---- - 10:33:12  1237.27              191.08 189550
 699 LACH Stanisław          7  <26>---- - 10:27:47  1236.20              190.95 182690
 700 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <42> 724 - 10:33:50  1236.14              190.81 190160
 701 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7> 709 S 10:28:22  1235.79              190.67 183350
 702 BIEGAJ BOGDAN           2  < 8>---- - 10:28:04  1235.59              190.54 182950
 703 FICEK Jan               9  <20> 706 S 10:33:56  1235.54              190.40 190190
 704 HOLEWA Edmund          10  <10>---- - 10:32:06  1235.50              190.26 187920
 704 TRZOP Mieczysław        9  < 9> 712 S 10:32:23  1235.50              190.26 188270
 706 FICEK Jan               9  <21> 708 S 10:33:57  1235.40              189.99 190190
 707 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <15> 729 - 10:31:29  1235.38              189.85 187140
 708 FICEK Jan               9  <22> 711 - 10:33:58  1235.27              189.72 190190
 709 MŁOCEK Zygmunt          8  < 8>---- S 10:28:26  1235.23              189.58 183350
 710 NYCZ EDWARD             9  <12> 721 - 10:31:25  1235.07              189.44 187010
 711 FICEK Jan               9  <23> 716 S 10:34:00  1235.00              189.31 190190
 712 TRZOP Mieczysław        9  <10>---- S 10:32:27  1234.96              189.17 188270
 713 GÓRNICKI Jerzy          7  <12> 720 - 10:28:21  1234.92              189.03 183200
 714 MACIEJA Zygmunt         2  < 9>---- - 10:28:09  1234.90              188.90 182950
 715 BEDNARZ Henryk          9  < 4> 719 S 10:32:25  1234.64              188.76 188180
 716 FICEK Jan               9  <24>---- - 10:34:05  1234.33              188.62 190190
 717 MADEJ Stanisław         9  <10>---- - 10:32:19  1234.27              188.49 188000
 718 SAJDOK Stanisław       10  < 6>---- S 10:34:39  1234.01              188.35 190840
 719 BEDNARZ Henryk          9  < 5>---- S 10:32:31  1233.83              188.21 188180
 720 GÓRNICKI Jerzy          7  <13>---- - 10:28:29  1233.81              188.07 183200
 721 NYCZ EDWARD             9  <13> 725 S 10:31:36  1233.58              187.94 187010
 722 PILARZ Marek            9  < 6> 730 S 10:32:34  1233.43              187.80 188180
 723 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30> 728 - 10:36:49  1233.35              187.66 193410
 724 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <43>---- - 10:34:11  1233.34              187.53 190160
 725 NYCZ EDWARD             9  <14>---- - 10:31:39  1233.17              187.39 187010
 726 MORAWSKI Jan            7  < 6>---- S 10:30:49  1232.76              187.25 185920
 727 PASZEK Wincenty         7  31- 1- 1 S 10:30:07  1232.71              187.12 185050
 728 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <31>---- - 10:36:54  1232.70              186.98 193410
 729 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  <16>---- S 10:31:49  1232.67              186.84 187140
 730 PILARZ Marek            9  < 7>---- S 10:32:40  1232.62              186.71 188180
 731 SZLACHTA Jan            2  <14>---- - 10:28:43  1232.61              186.57 183310
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 732 TURCZYK Andrzej         9  < 7>---- S 10:32:47  1232.60                     188320
 733 WIDERA Jan              7  12- 0- 0 S 10:31:24  1232.50                     186600
 734 SUJKA Bogdan            8  <22>---- - 10:30:00  1232.47                     184870
 735 BIEGAJ BOGDAN           2  < 9>---- S 10:28:27  1232.40                     182950
 736 SUJKA Bogdan            8  <23>---- S 10:30:02  1232.19                     184870
 736 MŁOCEK Zygmunt          8  < 9>---- S 10:28:48  1232.19                     183350
 738 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <32>---- - 10:36:58  1232.17                     193410
 739 PASZEK Wincenty         7  < 2>---- S 10:30:11  1232.16                     185050
 740 GÓRNICKI Jerzy          7  <14>---- - 10:28:41  1232.15                     183200
 741 SUJKA Bogdan            8  <24>---- S 10:30:03  1232.06                     184870
 742 PASZEK Wincenty         7  < 3>---- S 10:30:12  1232.02                     185050
 743 GÓRNICKI Jerzy          7  <15>---- - 10:28:42  1232.01                     183200
 744 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3>---- - 10:32:08  1231.95                     187420
 745 SUJKA Bogdan            8  <25>---- - 10:30:07  1231.51                     184870
 746 CYRA Andrzej           10  <51>---- - 10:33:48  1231.47                     189400
 747 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4>---- S 10:32:12  1231.41                     187420
 748 CYRA Andrzej           10  <52>---- - 10:33:52  1230.94                     189400
 749 GÓRNICKI Jerzy          7  <16>---- - 10:28:50  1230.91                     183200
 750 MYDLAK Józef            2  < 8>---- S 10:27:58  1230.55                     182080

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot 4 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 PISARZOWSKI Eugeniusz   193410  53   62   64  9 10  9 10  38 2535.60  7794.831002
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    190160  87    4   52  8 10  9 10  37 2575.28  7470.73 921
   3 FISZER Henryk           189550  40   10   11  5  9  8 10  32 2771.99  6983.76 923
   4 PAJĄK Gotfryd           190080  81    1    2  5 10 10  8  33 2005.42  6891.901003
   5 WAŁACH Rufin            189330  46   39   74  7 10  8 10  35 2338.62  6438.11 914
   6 SZLACHTA Jan            183310  22   56   60  9  6  9 10  34 2371.86  6225.82 212
   7 STABIK HENRYK           190310  73   27   29  6  8 10  6  30 1464.14  6122.811029
   8 FIJOŁEK Mirosław        184860  42   30  120  5  9  9  9  32 2088.98  6119.12 802
   9 LACH Stanisław          182690  47   14   19  6  8 10  8  32 1906.23  6087.97 712
  10 WIDUCH Dariusz          187910  53   31   68  5  6  8 10  29 2607.84  6045.80 916
  11 NYCZ EDWARD             187010  45    9   22  5  9 10  6  30 1434.34  5645.23 909
  12 WIESIOŁEK MARIAN        183900  32   77   90  7  6  6 10  29 2431.64  5616.90 218
  13 MACIEJA Zygmunt         182950  34  232  259  8  8  9  6  31 1361.83  5486.04 215
  14 SUJKA Bogdan            184870  47  101  104  3  7 10  9  29 2082.00  5402.79 818
  15 LEŚNIOWSKI Tadeusz      189550  36   12   15  3  8  7  9  27 2134.67  5355.95 933
  16 WIESIOŁEK IRENEUSZ      183900  28   32   46  7  4  8  9  28 2292.80  5272.97 217
  17 POŁĄCZAK Mieczysław     183350  32   84   89  3  7  8  9  27 2181.99  5255.68 213
  18 MROWIŃSKI Ryszard       185210  35  142  145  2  5 10  9  26 2098.68  5254.58 715
  19 RADZIEJEWSKI JERZY      188760  33   36   96  5  6  6 10  27 2295.93  5208.31 917
  20 KWIOTEK Andrzej         182950  25   86  226  6  8  8  7  29 1715.02  5159.00 219
  21 TEODORCZYK Zdzisław     185980  18   18   97  9  8  4  7  28 1664.54  5142.86 932
  22 MYDLAK Józef            182080  20   76  308  9  7  7  7  30 1614.74  5055.02 226
  23 FICEK Jan               190190  78   28  115  7  6  7  6  26 1332.69  4966.06 922
  24 GAWEŁCZYK ANTONI        183540  29  243  276  8  4 10  4  26  889.50  4780.51 224
  25 RUS JÓZEF               183540  26  255  286  6  6  9  6  27 1262.11  4592.51 223
  26 MORAWSKI Jan            185920  30  214  244  7  9  6  4  26  913.86  4555.53 710
  27 PISZCZEK Stanisław      184700  37  127  307  7  4 10  3  24  583.11  4299.47 816
  28 PUDEŁKO Józef           190120  40   16  179  6  5  5  7  23 1679.17  4283.001024
  29 CYRA Andrzej            189400 119   20   21 10  7  0  6  23 1367.71  4269.501005
  30 MENDRYS Andrzej         184750  43   75   92  6  7  8  3  24  735.77  4240.71 808
  31 ŻOŁNECZKO Dawid         190500  22  176  264  8  5  6  4  23  897.18  4211.23 928
  32 WESOŁOWSKI Kazimierz    187140  39  130  186  -  5 10  6  21 1332.69  4198.90 918
  33 SAJDOK Stanisław        190840  34  367  399  8  7  5  3  23  649.86  4196.951027
  34 GŁOGOWSKI Mieczysław    182080  14  314  590  7  6  7  3  23  640.70  3907.36 228
  35 WITKIEWICZ Marek        182250                8  6  8  -  22          3809.52 225
  36 LAZAR MARIAN            183450  16  206  465  7  8  4  3  22  674.62  3661.68 810
  37 ŚWIERCZYŃSKI J+P        186790  22   93  246  3  2  4  9  18 2042.35  3593.64 721
  38 PILARZ Marek            188180  16   80  230  4  4  4  7  19 1616.13  3592.67 926
  39 GÓRNICKI Jerzy          183200  76  194  197  5  2  4  8  19 1824.15  3588.38 720
  40 MŁOCEK Zygmunt          183350  37    3  234  7  5  4  4  20  860.23  3542.95 815
  41 PASZEK Wincenty         185050  31  727  739  5  6  8  1  20  187.12  3247.79 711
  42 OWCZAREK Janusz         191690  26   38   57  4  3  4  5  16 1312.87  3191.99 931
  43 TRZOP Mieczysław        188270  31  119  128  4  3  5  6  18 1308.88  3095.53 913
  44 BITTMANN Grzegorz       185770  20  530  542  6  2  6  3  17  620.30  2953.40 902
  45 SZOŁTYSEK WIESŁAW       189720  20  253  420  5  2  3  5  15 1102.21  2834.341009
  46 TARGOSZ Władysław       184870  31   48  100  -  2  3  8  13 1905.42  2820.40 821
  47 BIEGAJ BOGDAN           182950  25  299  505  5  3  0  7  15 1478.10  2691.04 202
  48 BEDNARZ Henryk          188180  23  279  550  4  4  3  5  16 1046.66  2689.94 901
  49 MADEJ Stanisław         188000  49  237  268  3  2  6  4  15  902.92  2562.09 907
  50 HOLEWA Edmund           187920  48  138  151  2  3  3  4  12  942.99  2134.251010
  51 DRZEWIECKI R            185980  47   81  133  -  4  5  3  12  670.51  2128.60 706
  52 DUDA Henryk             189750                4  7  -  -  11          2099.941041
  53 SOBAŁA Tadeusz          185000                4  5  2  -  11          1832.03 724
  54 GRELA Stanisław         185180  34  955       4  5  3  0  12          1822.34 729
  55 TURCZYK Andrzej         188320  28  288  396  -  -  6  4  10  872.96  1780.74 924
  56 POGORZAŁEK Alfred       187420  22  492  507  3  4  1  2  10  436.47  1549.48 716
  57 KOFEL Jan               191670  33  381  386  4  0  0  3   7  699.11  1446.96 939
  58 KOZAK KRZYSZTOF         187420  49  201  451  3  4  1  1   9  259.07  1399.06 718
  59 STARCZYNOWSKI Jan       184830  19  497  501  0  2  1  2   5  436.75   900.66 819
  60 CHMIEL Robert           183940  18  591  837  1  1  0  1   3  205.72   497.52 208
  61 WIDERA Jan              186600  12  733       1  -  1  0   2           288.09 727
  62 SOBOTA Stanisław        187430   9            0  1  0  0   1           134.20 911
     TOMASZKIEWICZ KAROL     183270  11 1019 1139  0  0  0  0                      222

       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+
       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    | PUNKTY - "nr 2" |
       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+
       |   |                      |  | 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot  4 |  RAZEM |
       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  28  1997.38  6575.33 
          2 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  28  1905.44  6342.65 
          3 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  28  1888.89  6328.46 
          4 FISZER Henryk           9  7  7  7  7  28  1977.53  6318.29 
          5 FICEK Jan               9  7  7  7  7  28  1834.03  6307.72 
          6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  28  1956.61  6265.83 
          7 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  28  1921.85  6158.35 
          8 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  28  1925.14  6143.25 
          9 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  28  1786.02  6032.01 
         10 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  28  1942.80  6007.82 
         11 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  28  1825.97  5900.85 
         12 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  28  1840.59  5811.78 
         13 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  28  1951.26  5810.85 
         14 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  7  7  28  1715.70  5808.06 
         15 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  28  1839.50  5777.64 
         16 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  28  1758.92  5738.96 
         17 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  7  7  28  1710.91  5734.75 
         18 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  28  1807.49  5734.19 
         19 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  7  28  1924.18  5604.87 
         20 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  28  1609.27  5545.03 
         21 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  28  1564.41  5441.43 
         22 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  6  7  27  1767.15  5433.78 
         23 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  28  1800.11  5430.78 
         24 WIESIOŁEK MARIAN        2  7  6  7  7  27  1767.96  5377.73 
         25 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  28  1760.57  5366.87 
         26 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  28  1657.84  5342.01 
         27 MORAWSKI Jan            7  7  7  7  6  27  1330.50  5224.91 
         28 SAJDOK Stanisław       10  7  7  6  6  26  1346.78  5155.47 
         29 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  6  27  1371.55  5058.10 
         30 CYRA Andrzej           10  7  7  1  7  22  1970.29  5042.80 
         31 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  28  1614.74  5031.00 
         32 RUS JÓZEF               2  7  7  7  7  28  1509.56  5021.75 
         33 HOLEWA Edmund          10  6  7  7  7  27  1727.89  4857.35 
         34 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  4  7  25  1743.20  4831.56 
         35 GAWEŁCZYK ANTONI        2  7  7  7  5  26  1097.27  4811.81 
         36 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  5  26  1108.76  4691.57 
         37 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  7  7  7  21  1785.88  4676.65 
         38 TRZOP Mieczysław        9  4  7  7  7  25  1668.51  4600.13 
         39 OWCZAREK Janusz         9  5  5  5  7  22  1806.26  4317.66 
         40 MADEJ Stanisław         9  7  4  7  7  25  1585.07  4290.65 
         41 TARGOSZ Władysław       8  -  7  7  7  21  1812.97  4283.31 
         42 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  5  4  6  7  22  1682.06  4222.61 
         43 DRZEWIECKI R            7  -  7  7  7  21  1792.04  4169.97 
         44 LAZAR MARIAN            8  7  7  5  3  22   674.62  3915.39 
         45 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  6  7  3  23   640.70  3907.36 
         46 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  -  21           3790.83 
         47 BITTMANN Grzegorz       9  7  4  7  3  21   620.30  3708.83 
         48 PASZEK Wincenty         7  7  7  7  1  22   187.12  3638.32 
         49 PILARZ Marek            9  4  4  4  7  19  1616.13  3592.67 
         50 BEDNARZ Henryk          9  6  7  3  5  21  1046.66  3438.66 
         51 BIEGAJ BOGDAN           2  7  5  0  7  19  1478.10  3307.69 
         52 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  6  2  4  5  17  1102.21  3159.48 
         53 GRELA Stanisław         7  7  7  6  0  20           3137.88 
         54 DUDA Henryk            10  7  7  -  -  14           2663.14 
         55 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  2  -  16           2634.21 
         56 TURCZYK Andrzej         9  -  -  7  6  13  1313.68  2519.29 
         57 KOFEL Jan               9  6  3  1  3  13   699.11  2312.04 
         58 POGORZAŁEK Alfred       7  5  4  1  2  12   436.47  1899.22 
         59 STARCZYNOWSKI Jan       8  2  2  2  2   8   436.75  1381.97 
         60 CHMIEL Robert           2  1  1  1  1   4   205.72   682.76 
         61 WIDERA Jan              7  1  -  1  0   2            288.09 
         62 SOBOTA Stanisław        9  0  1  0  0   1            134.20 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 PAJĄK Gotfryd          10   4    898.57   558.75
       2 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    896.58   572.15
       3 PAJĄK Gotfryd          10   4    893.11   558.75
       4 STABIK HENRYK          10   4    890.66   559.68
       5 FISZER Henryk           9   4    890.59   556.58
       6 PAJĄK Gotfryd          10   4    884.65   558.75
       7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   4    880.85   556.58
       8 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    880.35   572.15
       9 NYCZ EDWARD             9   4    880.11   546.38
      10 PAJĄK Gotfryd          10   4    878.14   558.75
      11 PAJĄK Gotfryd          10   4    875.51   558.75
      12 FIJOŁEK Mirosław        8   4    853.82   537.80
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    853.35   559.04
      14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    850.64   559.04
      15 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    848.97   572.15
      16 PAJĄK Gotfryd          10   4    847.45   558.75
      17 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4    841.40   531.81
      18 FISZER Henryk           9   4    840.69   556.58
      19 WIDUCH Dariusz          9   4    840.44   550.00
      20 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   4    837.41   556.58
      21 PAJĄK Gotfryd          10   4    834.90   558.75
      22 FICEK Jan               9   4    831.12   559.23
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    825.53   559.04
      24 PAJĄK Gotfryd          10   4    825.33   558.75
      25 FISZER Henryk           9   4    824.66   556.58
      26 PAJĄK Gotfryd          10   4    819.93   558.75
      27 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    819.61   572.15
      28 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    818.11   572.15
      29 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    815.69   572.15
      30 PAJĄK Gotfryd          10   4    815.61   558.75
      31 STABIK HENRYK          10   4    815.27   559.68
      32 SUJKA Bogdan            8   4    814.98   537.83
      33 SUJKA Bogdan            8   4    814.75   537.83
      34 LACH Stanisław          7   4    814.28   529.14
      35 PUDEŁKO Józef          10   4    807.34   558.88
      36 PAJĄK Gotfryd          10   4    804.93   558.75
      37 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    799.14   572.15
      38 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    797.71   572.15
      39 RADZIEJEWSKI JERZY      9   4    796.30   553.39
      40 NYCZ EDWARD             9   4    794.01   546.38
      41 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    791.96   572.15
      42 PISZCZEK Stanisław      8   4    791.86   537.16
      43 SZLACHTA Jan            2   4    790.86   531.67
      44 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4    781.15   560.37
      45 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    780.08   572.15
      46 GÓRNICKI Jerzy          7   4    779.23   531.16
      47 MORAWSKI Jan            7   4    777.96   542.02
      48 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    777.61   572.15
      49 NYCZ EDWARD             9   4    775.38   546.38
      50 FISZER Henryk           9   4    775.32   556.58
      51 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4    770.14   531.81
      52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    770.06   559.04
      53 LACH Stanisław          7   4    764.89   529.14
      54 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    762.60   559.04
      55 WAŁACH Rufin            9   4    756.81   555.72
      56 WIDUCH Dariusz          9   4    753.59   550.00
      57 STABIK HENRYK          10   4    749.16   559.68
      58 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4    744.94   560.37
      59 RADZIEJEWSKI JERZY      9   4    743.03   553.39
      60 RUS JÓZEF               2   4    736.50   532.52
      61 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    736.21   559.04
      62 KWIOTEK Andrzej         2   4    733.90   530.24
      63 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    731.36   559.04
      64 FIJOŁEK Mirosław        8   4    728.50   537.80
      65 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4    727.55   560.37
      66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    726.57   559.04
      67 ŻOŁNECZKO Dawid         9   4    726.56   560.37
      68 SUJKA Bogdan            8   4    723.86   537.83
      69 PAJĄK Gotfryd          10   3    721.78   441.99
      70 FISZER Henryk           9   3    718.61   440.43
      71 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   3    718.25   451.97
      72 NYCZ EDWARD             9   3    717.58   432.81
      73 PAJĄK Gotfryd          10   3    717.24   441.99
      74 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    716.78   572.15
      75 MACIEJA Zygmunt         2   4    716.32   530.24
      76 LAZAR MARIAN            8   4    716.24   532.26
      77 PAJĄK Gotfryd          10   3    715.22   441.99
      78 SUJKA Bogdan            8   4    707.90   537.83
      79 BEDNARZ Henryk          9   4    707.16   551.08
      80 FISZER Henryk           9   3    706.29   440.43
      81 WIDUCH Dariusz          9   3    705.41   435.52
      82 TRZOP Mieczysław        9   3    704.72   436.61
      83 LACH Stanisław          7   4    701.78   529.14
      84 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4    701.37   531.81
      85 MŁOCEK Zygmunt          8   4    698.75   531.88
      86 MROWIŃSKI Ryszard       7   3    695.27   427.45
      87 MROWIŃSKI Ryszard       7   3    694.64   427.45
      88 FICEK Jan               9   3    693.99   442.31
      89 LACH Stanisław          7   4    689.35   529.14
      90 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    689.14   572.15
      91 MACIEJA Zygmunt         2   4    688.27   530.24
      92 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    686.26   442.23
      93 STABIK HENRYK          10   3    685.74   442.68
      94 POŁĄCZAK Mieczysław     2   3    685.73   422.04
      95 FICEK Jan               9   3    685.39   442.31
      96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    684.05   559.04
      97 PAJĄK Gotfryd          10   3    683.42   441.99
      98 LACH Stanisław          7   4    681.87   529.14
      99 WAŁACH Rufin            9   4    681.29   555.72
     100 MYDLAK Józef            2   3    679.00   418.08
     101 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   3    678.08   433.77
     102 WIESIOŁEK MARIAN        2   3    678.02   423.75
     103 PAJĄK Gotfryd          10   3    676.89   423.60
     104 TEODORCZYK Zdzisław     9   3    676.68   411.00
     105 PAJĄK Gotfryd          10   3    676.17   441.99
     106 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   3    672.61   451.97
     107 WIESIOŁEK MARIAN        2   4    670.93   534.06
     108 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   3    669.75   423.75
     109 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   3    669.20   423.75
     110 RADZIEJEWSKI JERZY      9   3    667.44   419.46
     111 FISZER Henryk           9   3    667.26   421.85
     112 FICEK Jan               9   3    667.25   424.03
     113 LACH Stanisław          7   3    667.23   419.99
     114 KWIOTEK Andrzej         2   4    666.72   530.24
     115 WIDUCH Dariusz          9   4    665.42   550.00
     116 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    664.91   423.78
     117 NYCZ EDWARD             9   3    664.60   432.81
     118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    663.99   423.78
     119 TEODORCZYK Zdzisław     9   4    663.13   542.28
     120 GAWEŁCZYK ANTONI        2   4    662.93   532.52
     121 MYDLAK Józef            2   4    660.41   526.66
     122 PAJĄK Gotfryd          10   3    653.35   441.99
     123 CYRA Andrzej           10   3    652.22   421.50
     124 FICEK Jan               9   3    651.13   442.31
     125 FISZER Henryk           9   3    650.08   440.43
     126 FIJOŁEK Mirosław        8   3    649.75   426.42
     127 PAJĄK Gotfryd          10   3    648.55   441.99
     128 WAŁACH Rufin            9   3    647.71   421.27
     129 WIESIOŁEK MARIAN        2   3    643.40   404.52
     130 TEODORCZYK Zdzisław     9   3    643.33   411.00
     131 PAJĄK Gotfryd          10   3    643.03   423.60
     132 CYRA Andrzej           10   3    642.10   421.50
     133 FICEK Jan               9   3    641.36   442.31
     134 RUS JÓZEF               2   4    641.14   532.52
     135 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   3    640.35   423.75
     136 FISZER Henryk           9   3    638.29   440.43
     137 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   3    637.87   423.78
     138 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   3    636.07   451.97
     139 PASZEK Wincenty         7   4    635.85   538.54
     140 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   3    635.23   433.77
     141 POŁĄCZAK Mieczysław     2   3    634.71   422.04
     142 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   4    631.69   556.58
     143 STABIK HENRYK          10   3    629.76   442.68

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           FISZER Henryk            sek  9   - 10 konk.  2771.99 pkt.
           WIDUCH Dariusz           sek  9   - 10 konk.  2607.84 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  2575.28 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   - 10 konk.  2535.60 pkt.
           WIESIOŁEK MARIAN         sek  2   - 10 konk.  2431.64 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  1997.38 pkt.
           FISZER Henryk            sek  9   -  7 konk.  1977.53 pkt.
           CYRA Andrzej             sek 10   -  7 konk.  1970.29 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  1956.61 pkt.
           LACH Stanisław           sek  7   -  7 konk.  1951.26 pkt.