LISTA KONKURSOWA 05/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 LESZNO

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 23.09.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 246900 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 16°36'14.0"-51°51'48.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 58
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1995
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 665
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 399
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 499
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 11:14:19
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1181.65 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:11:55
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 928.79 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.56m.53s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 14|  321|  108| 33.6|
                    |BRYNOW         | 10|  387|  109| 28.2|
                    |PANEWNIKI      |  7|  239|   83| 34.7|
                    |PIOTROWICE     | 19|  627|  190| 30.3|
                    |PODLESIE       |  8|  421|  175| 41.6|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 58| 1995|  665| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 NYCZ EDWARD             9  45-13- 7 S 11:14:19  1181.65   0.50 40.00 346.75 247340
   2 PAJĄK Gotfryd          10  80-37- 7 - 11:18:27  1172.64   1.00 39.98 346.60 250300
   3 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>   4 - 11:24:18  1141.36   1.50 39.96 346.45 250300
   4 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  27 - 11:24:40  1139.45   2.01 39.94 346.30 250300
   5 WAŁACH Rufin            9  46-21- 7 S 11:24:25  1137.52   2.51 39.92 346.15 249590
   6 STABIK HENRYK          10  62-29-10 - 11:25:40  1135.29   3.01 39.90 346.00 250520
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  75-35- 9 S 11:25:47  1134.14   3.51 39.88 345.85 250400
   8 TEODORCZYK Zdzisław     9  18- 9- 7 - 11:22:30  1132.69   4.01 39.86 345.70 246360
   9 POŁĄCZAK Mieczysław     2  33- 9- 4 S 11:21:08  1128.38   4.51 39.84 345.55 243880
  10 GAWEŁCZYK ANTONI        2  24-12- 9 - 11:21:30  1127.16   5.01 39.82 345.40 244030
  11 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  37- 8- 2 - 11:24:59  1124.99   5.51 39.80 345.25 247480
  12 STABIK HENRYK          10  < 2>  44 - 11:28:02  1123.24   6.02 39.78 345.10 250520
  13 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 2> 127 S 11:22:16  1123.18   6.52 39.76 344.95 244030
  14 KOZAK KRZYSZTOF         7  49-22- 6 S 11:26:40  1118.39   7.02 39.74 344.79 247910
  15 RADZIEJEWSKI JERZY      9  33-12- 7 S 11:27:48  1117.86   7.52 39.72 344.64 249060
  16 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 2> 155 S 11:25:49  1115.68   8.02 39.70 344.49 246360
  17 LACH Stanisław          7  46-21- 5 - 11:23:05  1115.03   8.52 39.68 344.34 243170
  18 LACH Stanisław          7  < 2>  19 - 11:23:07  1114.86   9.02 39.66 344.19 243170
  19 LACH Stanisław          7  < 3>  28 S 11:23:08  1114.78   9.52 39.64 344.04 243170
  20 MACIEJA Zygmunt         2  34-15- 8 S 11:23:29  1114.55  10.03 39.62 343.89 243510
  21 WIDUCH Dariusz          9  50-16- 7 S 11:27:51  1113.93  10.53 39.60 343.74 248240
  22 WIDUCH Dariusz          9  < 2>  85 S 11:27:56  1113.52  11.03 39.58 343.59 248240
  23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>  48 - 11:29:53  1113.47  11.53 39.56 343.44 250400
  24 HOLEWA Edmund          10  36-15- 6 S 11:28:00  1112.56  12.03 39.54 343.29 248100
  25 NYCZ EDWARD             9  < 2>  54 S 11:27:25  1112.06  12.53 39.52 343.14 247340
  26 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  53-24- 7 - 11:33:01  1111.89  13.03 39.50 342.99 253530
  27 PAJĄK Gotfryd          10  < 4>  29 - 11:30:16  1111.13  13.53 39.48 342.84 250300
  27 LACH Stanisław          7  < 4>  71 S 11:23:51  1111.13  13.53 39.48 342.84 243170
  29 PAJĄK Gotfryd          10  < 5>  37 - 11:30:19  1110.88  14.54 39.44 342.54 250300
  30 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  57 - 11:33:20  1110.35  15.04 39.42 342.39 253530
  31 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2>  79 - 11:28:48  1105.81  15.54 39.40 342.24 247480
  32 PUDEŁKO Józef          10  29-18- 9 - 11:31:32  1105.18  16.04 39.38 342.09 250360
  33 FISZER Henryk           9  39-13- 8 S 11:31:19  1103.98  16.54 39.36 341.94 249850
  34 PISZCZEK Stanisław      8  34-10- 5 - 11:26:59  1103.96  17.04 39.34 341.79 245060
  35 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  35-13- 7 - 11:31:21  1103.82  17.54 39.32 341.64 249850
  36 FISZER Henryk           9  < 2>  75 S 11:31:27  1103.33  18.05 39.30 341.49 249850
  37 PAJĄK Gotfryd          10  < 6>  42 - 11:31:52  1103.29  18.55 39.28 341.34 250300
  38 POGORZAŁEK Alfred       7  22- 6- 4 S 11:30:07  1101.25  19.05 39.26 341.19 247910
  39 MACIEJA Zygmunt         2  < 2>  64 S 11:26:11  1100.94  19.55 39.24 341.04 243510
  40 GRELA Stanisław         7  53- 9- 3 - 11:28:11  1100.35  20.05 39.22 340.88 245580
  41 DRZEWIECKI R            7  47-19-10 S 11:29:06  1099.60  20.55 39.20 340.73 246420
  42 PAJĄK Gotfryd          10  < 7>  43 - 11:32:49  1098.69  21.05 39.18 340.58 250300
  43 PAJĄK Gotfryd          10  < 8>  45 S 11:32:55  1098.21  21.55 39.16 340.43 250300
  44 STABIK HENRYK          10  < 3>  83 - 11:33:11  1097.89  22.06 39.14 340.28 250520
  45 PAJĄK Gotfryd          10  < 9>  92 S 11:33:05  1097.41  22.56 39.12 340.13 250300
  46 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  28-12- 6 - 11:27:52  1096.93  23.06 39.10 339.98 244470
  47 HOLEWA Edmund          10  < 2>  49 - 11:31:34  1095.04  23.56 39.08 339.83 248100
  48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  51 S 11:33:49  1094.33  24.06 39.06 339.68 250400
  49 HOLEWA Edmund          10  < 3>  60 - 11:31:50  1093.75  24.56 39.04 339.53 248100
  50 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   9- 5- 5 S 11:26:46  1093.45  25.06 39.02 339.38 242490
  51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  52 - 11:34:05  1093.05  25.56 38.99 339.23 250400
  52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5>  66 S 11:34:08  1092.81  26.07 38.97 339.08 250400
  53 TARGOSZ Władysław       8  29-13- 6 - 11:29:40  1091.71  26.57 38.95 338.93 245270
  54 NYCZ EDWARD             9  < 3> 135 - 11:31:45  1090.81  27.07 38.93 338.78 247340
  55 CYRA Andrzej           10 113-37- 4 - 11:34:16  1088.86  27.57 38.91 338.63 249640
  56 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2> 196 S 11:30:00  1086.53  28.07 38.89 338.48 244470
  57 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  72 - 11:38:27  1086.01  28.57 38.87 338.33 253530
  58 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2>  82 S 11:34:28  1085.39  29.07 38.85 338.18 249060
  59 TRZOP Mieczysław        9  31- 8- 3 S 11:34:08  1085.13  29.57 38.83 338.03 248640
  60 HOLEWA Edmund          10  < 4>  88 - 11:34:35  1080.65  30.08 38.81 337.88 248100
  61 MYDLAK Józef            2  15-11-10 S 11:29:27  1080.37  30.58 38.79 337.73 242490
  62 MYDLAK Józef            2  < 2>  63 S 11:29:29  1080.21  31.08 38.77 337.58 242490
  63 MYDLAK Józef            2  < 3> 183 S 11:29:35  1079.73  31.58 38.75 337.43 242490
  64 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 142 - 11:30:34  1079.55  32.08 38.73 337.28 243510
  65 CYRA Andrzej           10  < 2>  90 - 11:36:18  1079.29  32.58 38.71 337.13 249640
  66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6>  68 - 11:37:12  1078.38  33.08 38.69 336.98 250400
  67 TARGOSZ Władysław       8  < 2> 101 S 11:33:01  1075.67  33.58 38.67 336.82 245270
  68 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7>  69 - 11:38:17  1073.37  34.09 38.65 336.67 250400
  69 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 167 - 11:38:18  1073.30  34.59 38.63 336.52 250400
  70 DRZEWIECKI R            7  < 2> 156 S 11:34:48  1072.32  35.09 38.61 336.37 246420
  71 LACH Stanisław          7  < 5>  87 - 11:31:48  1072.18  35.59 38.59 336.22 243170
  72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  74 S 11:41:30  1072.01  36.09 38.57 336.07 253530
  73 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  21- 6- 6 S 11:35:39  1071.71  36.59 38.55 335.92 247190
  73 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5>  78 S 11:41:34  1071.71  36.59 38.55 335.92 253530
  75 FISZER Henryk           9  < 3> 111 S 11:38:09  1071.63  37.59 38.51 335.62 249850
  76 FIJOŁEK Mirosław        8  32-19-10 S 11:33:52  1071.58  38.10 38.49 335.47 245250
  77 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 219 S 11:31:20  1071.38  38.60 38.47 335.32 242490
  78 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6> 102 - 11:41:40  1071.25  39.10 38.45 335.17 253530
  79 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 188 - 11:36:06  1070.88  39.60 38.43 335.02 247480
  80 PUDEŁKO Józef          10  < 2>  86 - 11:38:54  1070.37  40.10 38.41 334.87 250360
  81 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2> 120 S 11:38:27  1070.25  40.60 38.39 334.72 249850
  82 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 122 S 11:37:44  1070.15  41.10 38.37 334.57 249060
  83 STABIK HENRYK          10  < 4>  84 - 11:39:07  1070.07  41.60 38.35 334.42 250520
  84 STABIK HENRYK          10  < 5>  89 S 11:39:09  1069.91  42.11 38.33 334.27 250520
  85 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 106 S 11:37:02  1069.85  42.61 38.31 334.12 248240
  86 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 158 S 11:39:01  1069.84  43.11 38.29 333.97 250360
  87 LACH Stanisław          7  < 6>  94 - 11:32:21  1069.58  43.61 38.27 333.82 243170
  88 HOLEWA Edmund          10  < 5>  97 S 11:36:59  1069.47  44.11 38.25 333.67 248100
  89 STABIK HENRYK          10  < 6> 132 - 11:39:15  1069.46  44.61 38.23 333.52 250520
  90 CYRA Andrzej           10  < 3>  95 - 11:38:35  1068.74  45.11 38.21 333.37 249640
  91 WAŁACH Rufin            9  < 2> 105 - 11:38:33  1068.68  45.61 38.19 333.22 249590
  92 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 138 - 11:39:14  1068.59  46.12 38.17 333.07 250300
  93 PASZEK Wincenty         7  28- 9- 6 S 11:34:49  1068.03  46.62 38.15 332.92 245450
  94 LACH Stanisław          7  < 7> 141 - 11:32:41  1068.02  47.12 38.13 332.76 243170
  95 CYRA Andrzej           10  < 4> 191 - 11:38:48  1067.75  47.62 38.11 332.61 249640
  96 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 2> 136 - 11:33:33  1067.08  48.12 38.09 332.46 243880
  97 HOLEWA Edmund          10  < 6> 147 S 11:37:46  1065.87  48.62 38.07 332.31 248100
  98 GÓRNICKI Jerzy          7  74- 6- 2 S 11:33:41  1065.58  49.12 38.05 332.16 243680
  99 SAJDOK Stanisław       10  29- 7- 5 - 11:40:37  1065.33  49.62 38.03 332.01 251010
 100 ŻOŁNECZKO Dawid         9  22-10- 9 S 11:40:28  1065.08  50.13 38.01 331.86 250790
 101 TARGOSZ Władysław       8  < 3> 121 - 11:35:22  1064.69  50.63 37.99 331.71 245270
 102 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7> 144 - 11:43:08  1064.66  51.13 37.97 331.56 253530
 103 PASZEK Wincenty         7  < 2> 108 S 11:35:33  1064.63  51.63 37.95 331.41 245450
 104 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  19- 8- 7 S 11:39:48  1064.52  52.13 37.93 331.26 249950
 105 WAŁACH Rufin            9  < 3> 150 S 11:39:34  1064.05  52.63 37.91 331.11 249590
 106 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 124 S 11:38:18  1064.04  53.13 37.89 330.96 248240
 107 TRZOP Mieczysław        9  < 2> 151 - 11:38:52  1063.17  53.63 37.87 330.81 248640
 107 PASZEK Wincenty         7  < 3> 278 S 11:35:52  1063.17  53.63 37.87 330.81 245450
 109 WIESIOŁEK MARIAN        2  32- 8- 2 S 11:35:03  1062.68  54.64 37.83 330.51 244470
 110 SZLACHTA Jan            2  22-12- 7 S 11:34:33  1062.34  55.14 37.81 330.36 243860
 111 FISZER Henryk           9  < 4> 131 S 11:40:19  1061.76  55.64 37.79 330.21 249850
 112 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2> 170 S 11:40:25  1061.73  56.14 37.77 330.06 249950
 113 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2> 114 S 11:36:01  1061.61  56.64 37.75 329.91 245250
 114 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3> 115 - 11:36:05  1061.31  57.14 37.73 329.76 245250
 115 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 118 S 11:36:08  1061.08  57.64 37.71 329.61 245250
 116 SUJKA Bogdan            8  46-22- 6 - 11:36:07  1060.85  58.15 37.69 329.46 245180
 117 SUJKA Bogdan            8  < 2> 172 - 11:36:17  1060.09  58.65 37.67 329.31 245180
 118 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 228 - 11:36:21  1060.08  59.15 37.65 329.16 245250
 119 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2> 159 S 11:41:36  1059.97  59.65 37.63 329.01 250790
 120 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3> 255 S 11:40:45  1059.81  60.15 37.61 328.85 249850
 121 TARGOSZ Władysław       8  < 4> 123 - 11:36:31  1059.41  60.65 37.59 328.70 245270
 122 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 164 S 11:40:14  1058.78  61.15 37.57 328.55 249060
 123 TARGOSZ Władysław       8  < 5> 180 - 11:36:40  1058.72  61.65 37.55 328.40 245270
 124 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 226 - 11:39:31  1058.52  62.16 37.53 328.25 248240
 125 RUS JÓZEF               2  20- 9- 7 S 11:35:37  1058.16  62.66 37.51 328.10 244030
 126 MŁOCEK Zygmunt          8  38-11- 6 S 11:35:12  1058.04  63.16 37.49 327.95 243560
 127 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 3> 128 S 11:35:40  1057.93  63.66 37.47 327.80 244030
 128 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 4> 129 S 11:35:41  1057.86  64.16 37.45 327.65 244030
 129 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 5> 130 S 11:35:43  1057.70  64.66 37.43 327.50 244030
 130 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 6> 221 S 11:35:44  1057.63  65.16 37.41 327.35 244030
 131 FISZER Henryk           9  < 5> 160 S 11:41:20  1057.19  65.66 37.39 327.20 249850
 132 STABIK HENRYK          10  < 7> 133 S 11:42:00  1057.05  66.17 37.37 327.05 250520
 133 STABIK HENRYK          10  < 8> 134 - 11:42:02  1056.90  66.67 37.35 326.90 250520
 134 STABIK HENRYK          10  < 9> 137 S 11:42:11  1056.23  67.17 37.33 326.75 250520
 135 NYCZ EDWARD             9  < 4> 145 S 11:39:11  1056.18  67.67 37.31 326.60 247340
 136 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 3> 206 - 11:35:55  1056.14  68.17 37.29 326.45 243880
 137 STABIK HENRYK          10  <10> 181 S 11:42:15  1055.93  68.67 37.27 326.30 250520
 138 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 139 - 11:42:03  1055.90  69.17 37.25 326.15 250300
 139 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 152 - 11:42:06  1055.67  69.67 37.23 326.00 250300
 140 KWIOTEK Andrzej         2  23- 9- 7 S 11:35:50  1054.92  70.18 37.21 325.85 243510
 141 LACH Stanisław          7  < 8> 204 - 11:35:31  1054.89  70.68 37.19 325.70 243170
 142 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 143 S 11:35:55  1054.54  71.18 37.17 325.55 243510
 143 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 215 - 11:35:57  1054.38  71.68 37.15 325.40 243510
 144 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8> 161 - 11:45:33  1053.96  72.18 37.13 325.25 253530
 145 NYCZ EDWARD             9  < 5> 193 S 11:39:44  1053.71  72.68 37.11 325.10 247340
 146 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 165 S 11:36:19  1052.71  73.18 37.09 324.95 243510
 147 HOLEWA Edmund          10  < 7> 173 - 11:40:41  1052.68  73.68 37.07 324.79 248100
 148 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 239 S 11:36:26  1052.40  74.19 37.05 324.64 243560
 149 SZLACHTA Jan            2  < 2> 271 S 11:36:55  1051.50  74.69 37.03 324.49 243860
 150 WAŁACH Rufin            9  < 4> 176 - 11:42:30  1050.91  75.19 37.01 324.34 249590
 151 TRZOP Mieczysław        9  < 3> 309 - 11:41:37  1050.81  75.69 36.98 324.19 248640
 152 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 185 - 11:43:15  1050.58  76.19 36.96 324.04 250300
 153 POGORZAŁEK Alfred       7  < 2> 197 S 11:41:02  1050.32  76.69 36.94 323.89 247910
 154 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 175 S 11:44:09  1049.59  77.19 36.92 323.74 251010
 155 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 3> 339 S 11:39:44  1049.53  77.69 36.90 323.59 246360
 156 DRZEWIECKI R            7  < 3> 157 - 11:40:01  1048.52  78.20 36.88 323.44 246420
 157 DRZEWIECKI R            7  < 4> 162 S 11:40:15  1047.48  78.70 36.86 323.29 246420
 158 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 223 - 11:44:06  1047.09  79.20 36.84 323.14 250360
 159 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 3> 178 S 11:44:32  1046.99  79.70 36.82 322.99 250790
 160 FISZER Henryk           9  < 6> 246 S 11:43:41  1046.78  80.20 36.80 322.84 249850
 161 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9> 190 S 11:47:22  1046.06  80.70 36.78 322.69 253530
 162 DRZEWIECKI R            7  < 5> 163 S 11:40:35  1046.00  81.20 36.76 322.54 246420
 163 DRZEWIECKI R            7  < 6> 166 S 11:40:36  1045.93  81.70 36.74 322.39 246420
 164 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 200 - 11:43:13  1045.52  82.21 36.72 322.24 249060
 165 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 218 - 11:37:56  1045.41  82.71 36.70 322.09 243510
 166 DRZEWIECKI R            7  < 7> 243 S 11:40:46  1045.19  83.21 36.68 321.94 246420
 167 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 168 - 11:44:37  1045.00  83.71 36.66 321.79 250400
 168 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 171 - 11:44:38  1044.93  84.21 36.64 321.64 250400
 169 GRELA Stanisław         7  < 2> 186 S 11:40:04  1044.73  84.71 36.62 321.49 245580
 170 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 3> 290 S 11:44:19  1044.43  85.21 36.60 321.34 249950
 171 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 187 - 11:44:46  1044.35  85.71 36.58 321.19 250400
 172 SUJKA Bogdan            8  < 3> 263 S 11:39:55  1043.69  86.22 36.56 321.04 245180
 173 HOLEWA Edmund          10  < 8> 179 - 11:42:48  1043.31  86.72 36.54 320.88 248100
 174 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2> 201 - 11:42:43  1042.88  87.22 36.52 320.73 247910
 175 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 213 S 11:45:44  1042.69  87.72 36.50 320.58 251010
 176 WAŁACH Rufin            9  < 5> 248 - 11:44:29  1042.20  88.22 36.48 320.43 249590
 177 RUS JÓZEF               2  < 2> 321 S 11:39:20  1041.38  88.72 36.46 320.28 244030
 178 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 4> 212 S 11:45:54  1041.05  89.22 36.44 320.13 250790
 179 HOLEWA Edmund          10  < 9> 231 S 11:43:32  1040.11  89.72 36.42 319.98 248100
 180 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 313 - 11:40:54  1039.72  90.23 36.40 319.83 245270
 181 STABIK HENRYK          10  <11> 182 - 11:46:00  1039.50  90.73 36.38 319.68 250520
 182 STABIK HENRYK          10  <12> 233 - 11:46:03  1039.29  91.23 36.36 319.53 250520
 183 MYDLAK Józef            2  < 4> 249 S 11:38:20  1039.24  91.73 36.34 319.38 242490
 184 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 448 - 11:39:30  1039.15  92.23 36.32 319.23 243680
 185 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 192 - 11:45:56  1038.88  92.73 36.30 319.08 250300
 186 GRELA Stanisław         7  < 3> 225 - 11:41:26  1038.69  93.23 36.28 318.93 245580
 187 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 189 S 11:46:05  1038.65  93.73 36.26 318.78 250400
 188 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 208 S 11:43:20  1038.38  94.24 36.24 318.63 247480
 189 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 194 - 11:46:13  1038.07  94.74 36.22 318.48 250400
 190 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 207 - 11:49:15  1037.99  95.24 36.20 318.33 253530
 191 CYRA Andrzej           10  < 5> 230 - 11:45:31  1037.93  95.74 36.18 318.18 249640
 192 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 202 - 11:46:10  1037.87  96.24 36.16 318.03 250300
 193 NYCZ EDWARD             9  < 6> 253 S 11:43:19  1037.86  96.74 36.14 317.88 247340
 194 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 222 S 11:46:26  1037.14  97.24 36.12 317.73 250400
 195 BITTMANN Grzegorz       9  19- 5- 5 S 11:42:22  1036.83  97.74 36.10 317.58 246110
 196 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3> 199 S 11:40:52  1036.48  98.25 36.08 317.43 244470
 197 POGORZAŁEK Alfred       7  < 3> 268 S 11:44:16  1036.12  98.75 36.06 317.28 247910
 198 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 293 - 11:40:59  1035.96  99.25 36.04 317.13 244470
 199 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4> 237 S 11:41:01  1035.82  99.75 36.02 316.98 244470
 200 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 444 - 11:45:27  1035.81 100.25 36.00 316.82 249060
 201 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3> 224 - 11:44:27  1035.33 100.75 35.98 316.67 247910
 202 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 203 - 11:46:50  1035.01 101.25 35.96 316.52 250300
 203 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 260 S 11:46:55  1034.65 101.75 35.94 316.37 250300
 204 LACH Stanisław          7  < 9> 209 - 11:40:06  1034.33 102.26 35.92 316.22 243170
 205 PILARZ Marek            9  16- 8- 8 S 11:45:17  1034.32 102.76 35.90 316.07 248530
 206 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 4> 217 S 11:40:49  1034.19 103.26 35.88 315.92 243880
 207 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 232 S 11:50:10  1034.11 103.76 35.86 315.77 253530
 207 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5> 252 - 11:44:19  1034.11 103.76 35.86 315.77 247480
 207 LACH Stanisław          7  <10> 210 - 11:40:09  1034.11 103.76 35.86 315.77 243170
 210 LACH Stanisław          7  <11> 211 - 11:40:11  1033.96 105.26 35.80 315.32 243170
 211 LACH Stanisław          7  <12> 274 S 11:40:14  1033.74 105.76 35.78 315.17 243170
 212 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 5> 214 - 11:47:38  1033.62 106.27 35.76 315.02 250790
 213 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 216 S 11:47:52  1033.53 106.77 35.74 314.87 251010
 214 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 6> 270 S 11:47:41  1033.40 107.27 35.72 314.72 250790
 215 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 244 - 11:40:39  1033.35 107.77 35.70 314.57 243510
 216 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 269 S 11:47:55  1033.32 108.27 35.68 314.42 251010
 217 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 5> 220 S 11:41:03  1033.17 108.77 35.66 314.27 243880
 218 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 369 S 11:40:45  1032.92 109.27 35.64 314.12 243510
 219 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3> 446 S 11:39:46  1032.90 109.77 35.62 313.97 242490
 220 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 6> 238 S 11:41:09  1032.73 110.28 35.60 313.82 243880
 221 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 7> 323 - 11:41:18  1032.71 110.78 35.58 313.67 244030
 222 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 227 - 11:47:32  1032.44 111.28 35.56 313.52 250400
 223 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 294 - 11:47:35  1032.06 111.78 35.54 313.37 250360
 224 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 4> 235 - 11:45:16  1031.81 112.28 35.52 313.22 247910
 225 GRELA Stanisław         7  < 4> 506 S 11:43:04  1031.56 112.78 35.50 313.07 245580
 226 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 265 - 11:45:39  1031.54 113.28 35.48 312.92 248240
 227 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 229 - 11:47:47  1031.37 113.78 35.46 312.76 250400
 228 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 242 S 11:42:49  1031.26 114.29 35.44 312.61 245250
 229 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 302 - 11:47:49  1031.23 114.79 35.42 312.46 250400
 230 CYRA Andrzej           10  < 6> 247 - 11:47:10  1030.86 115.29 35.40 312.31 249640
 231 HOLEWA Edmund          10  <10> 261 S 11:45:48  1030.32 115.79 35.38 312.16 248100
 232 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 256 - 11:51:06  1030.19 116.29 35.36 312.01 253530
 233 STABIK HENRYK          10  <13> 234 S 11:48:12  1030.10 116.79 35.34 311.86 250520
 234 STABIK HENRYK          10  <14> 236 S 11:48:14  1029.96 117.29 35.32 311.71 250520
 235 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 5> 254 - 11:45:45  1029.74 117.79 35.30 311.56 247910
 236 STABIK HENRYK          10  <15> 280 - 11:48:19  1029.61 118.30 35.28 311.41 250520
 237 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5> 240 S 11:42:28  1029.49 118.80 35.26 311.26 244470
 238 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 7> 281 - 11:41:55  1029.39 119.30 35.24 311.11 243880
 239 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 327 S 11:41:37  1029.34 119.80 35.22 310.96 243560
 240 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6> 272 - 11:42:42  1028.48 120.30 35.20 310.81 244470
 241 OWCZAREK Janusz         9  26- 9- 6 S 11:50:10  1028.32 120.80 35.18 310.66 252110
 242 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 245 S 11:43:34  1028.01 121.30 35.16 310.51 245250
 243 DRZEWIECKI R            7  < 8> 292 - 11:44:44  1027.89 121.80 35.14 310.36 246420
 244 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 299 S 11:42:01  1027.40 122.31 35.12 310.21 243510
 245 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 303 S 11:43:45  1027.23 122.81 35.10 310.06 245250
 246 FISZER Henryk           9  < 7> 328 S 11:48:19  1026.85 123.31 35.08 309.91 249850
 247 CYRA Andrzej           10  < 7> 259 - 11:48:10  1026.62 123.81 35.06 309.76 249640
 248 WAŁACH Rufin            9  < 6> 250 S 11:48:08  1026.56 124.31 35.04 309.61 249590
 249 MYDLAK Józef            2  < 5> 251 S 11:41:16  1026.34 124.81 35.02 309.46 242490
 250 WAŁACH Rufin            9  < 7> 257 - 11:48:16  1025.99 125.31 34.99 309.31 249590
 251 MYDLAK Józef            2  < 6> 284 S 11:41:25  1025.69 125.81 34.97 309.16 242490
 252 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 6> 440 - 11:46:22  1025.33 126.32 34.95 309.01 247480
 253 NYCZ EDWARD             9  < 7> 343 - 11:46:20  1024.89 126.82 34.93 308.85 247340
 254 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 6> 314 - 11:46:58  1024.56 127.32 34.91 308.70 247910
 255 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4> 258 - 11:48:52  1024.54 127.82 34.89 308.55 249850
 256 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 386 - 11:52:29  1024.43 128.32 34.87 308.40 253530
 257 WAŁACH Rufin            9  < 8> 275 - 11:48:39  1024.38 128.82 34.85 308.25 249590
 258 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5> 285 S 11:49:00  1023.98 129.32 34.83 308.10 249850
 259 CYRA Andrzej           10  < 8> 262 - 11:48:48  1023.95 129.82 34.81 307.95 249640
 260 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 356 - 11:49:28  1023.86 130.33 34.79 307.80 250300
 261 HOLEWA Edmund          10  <11> 287 S 11:47:20  1023.80 130.83 34.77 307.65 248100
 262 CYRA Andrzej           10  < 9> 273 - 11:48:51  1023.74 131.33 34.75 307.50 249640
 263 SUJKA Bogdan            8  < 4> 264 - 11:44:35  1023.36 131.83 34.73 307.35 245180
 264 SUJKA Bogdan            8  < 5> 266 - 11:44:36  1023.29 132.33 34.71 307.20 245180
 265 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 289 - 11:47:36  1023.25 132.83 34.69 307.05 248240
 266 SUJKA Bogdan            8  < 6> 301 - 11:44:39  1023.08 133.33 34.67 306.90 245180
 267 BIEGAJ BOGDAN           2  25- 3- 3 S 11:43:03  1022.94 133.83 34.65 306.75 243510
 268 POGORZAŁEK Alfred       7  < 4> 371 - 11:47:29  1022.38 134.34 34.63 306.60 247910
 269 SAJDOK Stanisław       10  < 6> 510 - 11:50:34  1022.17 134.84 34.61 306.45 251010
 270 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 7> 333 S 11:50:22  1022.10 135.34 34.59 306.30 250790
 271 SZLACHTA Jan            2  < 3> 276 - 11:43:36  1022.05 135.84 34.57 306.15 243860
 272 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 7> 298 - 11:44:12  1022.03 136.34 34.55 306.00 244470
 273 CYRA Andrzej           10  <10> 336 - 11:49:16  1022.00 136.84 34.53 305.85 249640
 274 LACH Stanisław          7  <13> 316 S 11:42:58  1021.87 137.34 34.51 305.70 243170
 275 WAŁACH Rufin            9  < 9> 307 - 11:49:22  1021.38 137.84 34.49 305.55 249590
 276 SZLACHTA Jan            2  < 4> 277 S 11:43:49  1021.12 138.35 34.47 305.40 243860
 277 SZLACHTA Jan            2  < 5> 421 S 11:43:50  1021.05 138.85 34.45 305.25 243860
 278 PASZEK Wincenty         7  < 4> 312 S 11:45:32  1020.44 139.35 34.43 305.10 245450
 279 MROWIŃSKI Ryszard       7  35- 8- 4 S 11:45:44  1020.22 139.85 34.41 304.95 245600
 280 STABIK HENRYK          10  <16> 308 - 11:50:34  1020.17 140.35 34.39 304.79 250520
 281 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 8> 620 - 11:44:04  1020.13 140.85 34.37 304.64 243880
 282 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 283 S 11:45:14  1020.09 141.35 34.35 304.49 245060
 282 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 332 S 11:45:14  1020.09 141.35 34.35 304.49 245060
 284 MYDLAK Józef            2  < 7> 398 S 11:42:44  1020.01 142.36 34.31 304.19 242490
 285 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6> 288 - 11:49:58  1019.93 142.86 34.29 304.04 249850
 286 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 378 S 11:47:22  1019.90 143.36 34.27 303.89 247190
 287 HOLEWA Edmund          10  <12> 341 - 11:48:17  1019.80 143.86 34.25 303.74 248100
 287 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 7> 329 S 11:50:00  1019.80 143.86 34.25 303.74 249850
 289 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 295 S 11:48:29  1019.54 144.86 34.21 303.44 248240
 290 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 4> 291 - 11:50:11  1019.44 145.36 34.19 303.29 249950
 291 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 5> 486 S 11:50:13  1019.30 145.86 34.17 303.14 249950
 292 DRZEWIECKI R            7  < 9> 433 S 11:46:47  1019.18 146.37 34.15 302.99 246420
 293 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 325 - 11:44:55  1018.98 146.87 34.13 302.84 244470
 294 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 359 - 11:50:42  1018.97 147.37 34.11 302.69 250360
 295 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 330 S 11:48:40  1018.77 147.87 34.09 302.54 248240
 296 WIDERA Jan              7  12- 3- 3 S 11:47:37  1018.11 148.37 34.07 302.39 247010
 297 PILARZ Marek            9  < 2> 344 S 11:49:07  1018.08 148.87 34.05 302.24 248530
 298 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 8> 373 - 11:45:09  1017.99 149.37 34.03 302.09 244470
 299 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 300 - 11:44:13  1017.95 149.87 34.01 301.94 243510
 300 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 372 S 11:44:14  1017.88 150.38 33.99 301.79 243510
 301 SUJKA Bogdan            8  < 7> 304 - 11:45:56  1017.63 150.88 33.97 301.64 245180
 302 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 318 - 11:51:04  1017.61 151.38 33.95 301.49 250400
 303 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 305 S 11:46:01  1017.56 151.88 33.93 301.34 245250
 304 SUJKA Bogdan            8  < 8> 355 S 11:45:59  1017.42 152.38 33.91 301.19 245180
 305 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 306 - 11:46:04  1017.35 152.88 33.89 301.04 245250
 306 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 364 S 11:46:05  1017.28 153.38 33.87 300.88 245250
 307 WAŁACH Rufin            9  <10> 342 S 11:50:27  1016.87 153.88 33.85 300.73 249590
 308 STABIK HENRYK          10  <17> 311 - 11:51:24  1016.72 154.39 33.83 300.58 250520
 309 TRZOP Mieczysław        9  < 4> 310 - 11:49:36  1016.52 154.89 33.81 300.43 248640
 310 TRZOP Mieczysław        9  < 5> 334 - 11:49:40  1016.24 155.39 33.79 300.28 248640
 310 STABIK HENRYK          10  <18> 391 S 11:51:31  1016.24 155.39 33.79 300.28 250520
 312 PASZEK Wincenty         7  < 5> 424 S 11:46:32  1016.22 156.39 33.75 299.98 245450
 313 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 322 - 11:46:22  1016.17 156.89 33.73 299.83 245270
 314 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 7> 315 - 11:49:03  1015.82 157.39 33.71 299.68 247910
 315 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 8> 317 - 11:49:06  1015.61 157.89 33.69 299.53 247910
 316 LACH Stanisław          7  <14> 346 S 11:44:27  1015.54 158.40 33.67 299.38 243170
 317 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 9> 351 S 11:49:10  1015.33 158.90 33.65 299.23 247910
 318 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 319 - 11:51:43  1014.93 159.40 33.63 299.08 250400
 319 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 338 - 11:51:46  1014.72 159.90 33.61 298.93 250400
 320 BEDNARZ Henryk          9  24- 4- 3 - 11:49:57  1014.70 160.40 33.59 298.78 248550
 321 RUS JÓZEF               2  < 3> 324 S 11:45:33  1014.47 160.90 33.57 298.63 244030
 322 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 404 S 11:46:47  1014.42 161.40 33.55 298.48 245270
 323 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 8> 326 S 11:45:34  1014.40 161.90 33.53 298.33 244030
 324 RUS JÓZEF               2  < 4> 384 - 11:45:36  1014.26 162.41 33.51 298.18 244030
 325 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 435 - 11:46:03  1014.19 162.91 33.49 298.03 244470
 325 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 9> 331 S 11:45:37  1014.19 162.91 33.49 298.03 244030
 327 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 379 S 11:45:13  1013.92 163.91 33.45 297.73 243560
 328 FISZER Henryk           9  < 8> 348 S 11:51:30  1013.59 164.41 33.43 297.58 249850
 328 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 8> 422 - 11:51:30  1013.59 164.41 33.43 297.58 249850
 330 WIDUCH Dariusz          9  <10> 451 - 11:49:55  1013.57 165.41 33.39 297.28 248240
 331 GAWEŁCZYK ANTONI        2  <10> 508 S 11:45:46  1013.55 165.91 33.37 297.13 244030
 332 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 411 - 11:46:55  1012.99 166.42 33.35 296.98 245060
 333 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 8> 402 S 11:52:35  1012.95 166.92 33.33 296.82 250790
 334 TRZOP Mieczysław        9  < 6> 454 - 11:50:28  1012.93 167.42 33.31 296.67 248640
 335 BEDNARZ Henryk          9  < 2> 473 S 11:50:31  1012.36 167.92 33.29 296.52 248550
 336 CYRA Andrzej           10  <11> 337 - 11:51:38  1012.19 168.42 33.27 296.37 249640
 337 CYRA Andrzej           10  <12> 368 - 11:51:39  1012.12 168.92 33.25 296.22 249640
 338 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 345 - 11:52:25  1012.06 169.42 33.23 296.07 250400
 339 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 4> 340 S 11:48:29  1011.81 169.92 33.21 295.92 246360
 340 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 5> 352 S 11:48:30  1011.75 170.43 33.19 295.77 246360
 341 HOLEWA Edmund          10  <13> 449 - 11:50:15  1011.62 170.93 33.17 295.62 248100
 342 WAŁACH Rufin            9  <11> 382 - 11:52:07  1010.01 171.43 33.15 295.47 249590
 343 NYCZ EDWARD             9  < 8> 365 - 11:49:55  1009.89 171.93 33.13 295.32 247340
 344 PILARZ Marek            9  < 3> 350 S 11:51:06  1009.87 172.43 33.11 295.17 248530
 345 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 353 S 11:53:04  1009.41 172.93 33.09 295.02 250400
 346 LACH Stanisław          7  <15> 347 - 11:45:56  1009.28 173.43 33.07 294.87 243170
 347 LACH Stanisław          7  <16> 381 - 11:45:58  1009.14 173.93 33.05 294.72 243170
 348 FISZER Henryk           9  < 9> 419 - 11:52:38  1008.95 174.44 33.03 294.57 249850
 348 BIEGAJ BOGDAN           2  < 2> 466 S 11:46:21  1008.95 174.44 33.03 294.57 243510
 350 PILARZ Marek            9  < 4> 366 S 11:51:20  1008.92 175.44 32.98 294.27 248530
 351 KOZAK KRZYSZTOF         7  <10> 375 S 11:50:44  1008.86 175.94 32.96 294.12 247910
 352 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 6> 389 S 11:49:18  1008.43 176.44 32.94 293.97 246360
 353 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 367 S 11:53:22  1008.19 176.94 32.92 293.82 250400
 354 WIDERA Jan              7  < 2> 654 S 11:50:07  1007.72 177.44 32.90 293.67 247010
 355 SUJKA Bogdan            8  < 9> 374 S 11:48:19  1007.66 177.94 32.88 293.52 245180
 356 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 357 - 11:53:24  1007.65 178.45 32.86 293.37 250300
 357 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 358 - 11:53:26  1007.51 178.95 32.84 293.22 250300
 358 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 360 - 11:53:30  1007.24 179.45 32.82 293.07 250300
 359 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 387 S 11:53:37  1007.01 179.95 32.80 292.92 250360
 360 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 361 - 11:53:36  1006.84 180.45 32.78 292.76 250300
 361 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 362 S 11:53:52  1005.76 180.95 32.76 292.61 250300
 361 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 363 S 11:53:52  1005.76 180.95 32.76 292.61 250300
 363 PAJĄK Gotfryd          10  <25> 410 - 11:53:54  1005.63 181.95 32.72 292.31 250300
 364 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 395 - 11:48:54  1005.54 182.46 32.70 292.16 245250
 365 NYCZ EDWARD             9  < 9> 521 S 11:51:01  1005.38 182.96 32.68 292.01 247340
 366 PILARZ Marek            9  < 5> 420 S 11:52:16  1005.11 183.46 32.66 291.86 248530
 367 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 370 - 11:54:17  1004.48 183.96 32.64 291.71 250400
 368 CYRA Andrzej           10  <13> 390 - 11:53:34  1004.32 184.46 32.62 291.56 249640
 369 KWIOTEK Andrzej         2  < 5> 396 S 11:47:28  1004.30 184.96 32.60 291.41 243510
 370 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 380 - 11:54:20  1004.28 185.46 32.58 291.26 250400
 371 POGORZAŁEK Alfred       7  < 5> 542 S 11:51:56  1003.96 185.96 32.56 291.11 247910
 372 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 416 S 11:47:41  1003.41 186.47 32.54 290.96 243510
 373 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 9> 439 S 11:48:43  1003.09 186.97 32.52 290.81 244470
 374 SUJKA Bogdan            8  <10> 376 - 11:49:26  1003.05 187.47 32.50 290.66 245180
 375 KOZAK KRZYSZTOF         7  <11> 407 S 11:52:18  1002.47 187.97 32.48 290.51 247910
 376 SUJKA Bogdan            8  <11> 377 - 11:49:35  1002.44 188.47 32.46 290.36 245180
 377 SUJKA Bogdan            8  <12> 456 - 11:49:45  1001.76 188.97 32.44 290.21 245180
 378 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3> 523 S 11:51:48  1001.58 189.47 32.42 290.06 247190
 379 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 470 S 11:48:18  1001.07 189.97 32.40 289.91 243560
 380 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 462 - 11:55:09  1001.00 190.48 32.38 289.76 250400
 381 LACH Stanisław          7  <17> 394 - 11:47:56  1000.97 190.98 32.36 289.61 243170
 382 WAŁACH Rufin            9  <12> 426 - 11:54:21  1000.96 191.48 32.34 289.46 249590
 383 OWCZAREK Janusz         9  < 2> 393 S 11:56:53  1000.90 191.98 32.32 289.31 252110
 384 RUS JÓZEF               2  < 5> 385 S 11:48:55  1000.46 192.48 32.30 289.16 244030
 385 RUS JÓZEF               2  < 6> 453 S 11:49:07   999.65 192.98 32.28 289.01 244030
 386 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 403 - 11:58:43   999.26 193.48 32.26 288.85 253530
 387 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 392 S 11:55:34   999.18 193.98 32.24 288.70 250360
 388 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 436 S 11:51:19   999.16 194.49 32.22 288.55 246110
 389 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 7> 534 - 11:51:35   999.09 194.99 32.20 288.40 246360
 390 CYRA Andrzej           10  <14> 400 S 11:54:58   998.69 195.49 32.18 288.25 249640
 391 STABIK HENRYK          10  <19> 397 S 11:55:56   998.35 195.99 32.16 288.10 250520
 392 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 399 S 11:55:47   998.31 196.49 32.14 287.95 250360
 393 OWCZAREK Janusz         9  < 3> 443 S 11:57:33   998.26 196.99 32.12 287.80 252110
 394 LACH Stanisław          7  <18> 518 - 11:48:37   998.17 197.49 32.10 287.65 243170
 395 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 425 - 11:50:44   998.03 197.99 32.08 287.50 245250
 396 KWIOTEK Andrzej         2  < 6> 437 S 11:49:01   997.92 198.50 32.06 287.35 243510
 397 STABIK HENRYK          10  <20> 481 - 11:56:04   997.82 199.00 32.04 287.20 250520
 398 MYDLAK Józef            2  < 8> 406 S 11:48:05   997.56 199.50 32.02 287.05 242490
 399 PUDEŁKO Józef          10  <10> 401 S 11:55:59   997.52 200.00 32.00 286.90 250360
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 400 CYRA Andrzej           10  <15> 405 - 11:55:20   997.23              286.75 249640
 401 PUDEŁKO Józef          10  <11> 414 S 11:56:07   996.99              286.60 250360
 402 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 9> 616 S 11:56:43   996.32              286.45 250790
 403 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 447 - 11:59:39   995.60              286.30 253530
 404 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 418 S 11:51:24   995.41              286.15 245270
 405 CYRA Andrzej           10  <16> 408 - 11:55:48   995.38              286.00 249640
 406 MYDLAK Józef            2  < 9> 412 S 11:48:45   994.83              285.85 242490
 407 KOZAK KRZYSZTOF         7  <12> 417 - 11:54:18   994.42              285.70 247910
 408 CYRA Andrzej           10  <17> 409 - 11:56:04   994.32              285.55 249640
 408 CYRA Andrzej           10  <18> 428 - 11:56:04   994.32              285.55 249640
 410 PAJĄK Gotfryd          10  <26> 415 - 11:56:45   994.24              285.25 250300
 411 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 413 S 11:51:29   994.23              285.10 245060
 412 MYDLAK Józef            2  <10> 579 S 11:48:56   994.08              284.95 242490
 413 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 531 - 11:51:32   994.02              284.79 245060
 414 PUDEŁKO Józef          10  <12> 458 - 11:56:54   993.89              284.64 250360
 415 PAJĄK Gotfryd          10  <27> 467 - 11:56:51   993.85              284.49 250300
 416 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 471 - 11:50:07   993.45              284.34 243510
 417 KOZAK KRZYSZTOF         7  <13> 497 - 11:54:34   993.36              284.19 247910
 418 TARGOSZ Władysław       8  <10> 480 S 11:51:56   993.26              284.04 245270
 419 FISZER Henryk           9  <10> 569 - 11:56:34   993.18              283.89 249850
 420 PILARZ Marek            9  < 6> 484 S 11:55:19   992.86              283.74 248530
 421 SZLACHTA Jan            2  < 6> 423 S 11:50:37   992.85              283.59 243860
 422 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 9> 530 - 11:56:40   992.78              283.44 249850
 423 SZLACHTA Jan            2  < 7> 431 - 11:50:41   992.58              283.29 243860
 424 PASZEK Wincenty         7  < 6> 472 S 11:52:23   992.19              283.14 245450
 425 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 557 S 11:52:18   991.71              282.99 245250
 426 WAŁACH Rufin            9  <13> 427 - 11:56:43   991.55              282.84 249590
 427 WAŁACH Rufin            9  <14> 429 - 11:56:50   991.09              282.69 249590
 428 CYRA Andrzej           10  <19> 432 - 11:56:55   990.96              282.54 249640
 428 WAŁACH Rufin            9  <15> 430 - 11:56:52   990.96              282.54 249590
 430 WAŁACH Rufin            9  <16> 490 - 11:56:58   990.57              282.24 249590
 431 SZLACHTA Jan            2  < 8> 459 - 11:51:11   990.56              282.09 243860
 432 CYRA Andrzej           10  <20> 450 - 11:57:03   990.44              281.94 249640
 433 DRZEWIECKI R            7  <10> 434 - 11:53:56   989.90              281.79 246420
 434 DRZEWIECKI R            7  <11> 477 - 11:53:58   989.77              281.64 246420
 435 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5> 539 - 11:52:07   989.29              281.49 244470
 436 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 511 S 11:53:49   989.12              281.34 246110
 437 KWIOTEK Andrzej         2  < 7> 538 S 11:51:19   988.61              281.19 243510
 438 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 500 - 11:53:30   988.33              281.04 245600
 439 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <10> 485 - 11:52:26   988.02              280.88 244470
 440 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 7> 442 S 11:55:35   987.62              280.73 247480
 441 WITKIEWICZ Marek        2  27- 2- 1 - 11:50:49   987.28              280.58 242690
 442 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 8>---- - 11:55:42   987.16              280.43 247480
 443 OWCZAREK Janusz         9  < 4> 469 S 12:00:31   986.67              280.28 252110
 444 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 445 - 11:57:26   986.64              280.13 249060
 445 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 498 - 11:57:30   986.38              279.98 249060
 446 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 580 S 11:50:55   986.07              279.83 242490
 447 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 455 - 12:02:07   986.05              279.68 253530
 448 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 503 S 11:52:14   985.63              279.53 243680
 449 HOLEWA Edmund          10  <14> 528 - 11:56:49   985.24              279.38 248100
 450 CYRA Andrzej           10  <21> 487 S 11:58:30   984.77              279.23 249640
 451 WIDUCH Dariusz          9  <11> 452 S 11:57:07   984.62              279.08 248240
 452 WIDUCH Dariusz          9  <12> 522 - 11:57:09   984.49              278.93 248240
 453 RUS JÓZEF               2  < 7> 502 S 11:52:54   984.39              278.78 244030
 454 TRZOP Mieczysław        9  < 7> 494 S 11:57:36   984.32              278.63 248640
 455 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 461 S 12:02:38   984.07              278.48 253530
 456 SUJKA Bogdan            8  <13> 457 S 11:54:10   984.00              278.33 245180
 457 SUJKA Bogdan            8  <14> 474 - 11:54:11   983.93              278.18 245180
 458 PUDEŁKO Józef          10  <13> 504 S 11:59:28   983.86              278.03 250360
 459 SZLACHTA Jan            2  < 9> 463 - 11:52:53   983.77              277.88 243860
 460 CHMIEL Robert           2  18- 1- 1 S 11:53:35   983.65              277.73 244520
 461 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 478 S 12:02:49   983.37              277.58 253530
 462 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 464 S 11:59:41   983.18              277.43 250400
 463 SZLACHTA Jan            2  <10> 570 - 11:53:02   983.17              277.28 243860
 464 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 465 - 11:59:42   983.12              277.13 250400
 465 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 577 - 11:59:43   983.05              276.98 250400
 466 BIEGAJ BOGDAN           2  < 3>---- S 11:52:48   982.69              276.82 243510
 467 PAJĄK Gotfryd          10  <28> 488 S 11:59:43   982.66              276.67 250300
 468 KOFEL Jan               9  33- 6- 3 S 12:01:41   982.07              276.52 252080
 469 OWCZAREK Janusz         9  < 5> 540 S 12:01:44   981.99              276.37 252110
 470 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 495 - 11:53:10   981.44              276.22 243560
 471 MACIEJA Zygmunt         2  <12> 545 S 11:53:20   980.58              276.07 243510
 472 PASZEK Wincenty         7  < 7> 475 - 11:55:26   980.10              275.92 245450
 473 BEDNARZ Henryk          9  < 3> 479 S 11:58:51   979.12              275.77 248550
 474 SUJKA Bogdan            8  <15> 513 S 11:55:29   978.83              275.62 245180
 475 PASZEK Wincenty         7  < 8> 568 - 11:55:49   978.60              275.47 245450
 476 WITKIEWICZ Marek        2  < 2>---- S 11:53:09   978.00              275.32 242690
 477 DRZEWIECKI R            7  <12> 499 S 11:57:18   976.69              275.17 246420
 478 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 492 - 12:04:38   976.49              275.02 253530
 479 BEDNARZ Henryk          9  < 4>---- S 11:59:34   976.37              274.87 248550
 480 TARGOSZ Władysław       8  <11> 566 - 11:56:21   975.81              274.72 245270
 481 STABIK HENRYK          10  <21> 482 - 12:01:46   975.67              274.57 250520
 482 STABIK HENRYK          10  <22> 483 - 12:01:48   975.55              274.42 250520
 483 STABIK HENRYK          10  <23> 501 - 12:01:49   975.48              274.27 250520
 484 PILARZ Marek            9  < 7> 635 S 11:59:48   975.39              274.12 248530
 485 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <11> 541 - 11:55:45   974.96              273.97 244470
 486 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 6> 558 S 12:01:23   974.91              273.82 249950
 487 CYRA Andrzej           10  <22> 493 - 12:01:05   974.84              273.67 249640
 488 PAJĄK Gotfryd          10  <29> 489 - 12:01:47   974.75              273.52 250300
 489 PAJĄK Gotfryd          10  <30> 509 - 12:01:49   974.63              273.37 250300
 490 WAŁACH Rufin            9  <17> 491 S 12:01:06   974.58              273.22 249590
 491 WAŁACH Rufin            9  <18> 535 - 12:01:10   974.33              273.07 249590
 492 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 556 - 12:05:16   974.12              272.92 253530
 493 CYRA Andrzej           10  <23> 496 - 12:01:19   973.95              272.76 249640
 494 TRZOP Mieczysław        9  < 8>---- S 12:00:29   973.21              272.61 248640
 495 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7> 567 S 11:55:18   973.07              272.46 243560
 496 CYRA Andrzej           10  <24> 512 - 12:01:46   972.24              272.31 249640
 497 KOZAK KRZYSZTOF         7  <14> 517 - 12:00:02   972.07              272.16 247910
 498 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 544 - 12:01:21   971.56              272.01 249060
 499 DRZEWIECKI R            7  <13> 516 - 11:58:42   971.30              271.86 246420
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 500 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 526 - 11:57:58   970.88              271.71 245600
 501 STABIK HENRYK          10  <24> 559 S 12:03:04   970.76              271.56 250520
 502 RUS JÓZEF               2  < 8> 505 S 11:56:28   970.43              271.41 244030
 503 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4> 553 - 11:56:07   970.39              271.26 243680
 504 PUDEŁKO Józef          10  <14> 560 S 12:03:01   970.33              271.11 250360
 505 RUS JÓZEF               2  < 9>---- - 11:56:31   970.23              270.96 244030
 506 GRELA Stanisław         7  < 5> 563 - 11:58:14   969.78              270.81 245580
 507 MENDRYS Andrzej         8  41- 5- 1 - 11:57:42   969.69              270.66 245040
 508 GAWEŁCZYK ANTONI        2  <11> 627 - 11:56:45   969.33              270.51 244030
 509 PAJĄK Gotfryd          10  <31> 515 - 12:03:14   969.28              270.36 250300
 510 SAJDOK Stanisław       10  < 7>---- S 12:04:00   969.15              270.21 251010
 511 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 533 S 11:59:13   968.11              270.06 246110
 512 CYRA Andrzej           10  <25> 519 - 12:02:54   967.97              269.91 249640
 513 SUJKA Bogdan            8  <16> 514 - 11:58:20   967.82              269.76 245180
 514 SUJKA Bogdan            8  <17> 550 - 11:58:21   967.75              269.61 245180
 515 PAJĄK Gotfryd          10  <32> 581 - 12:03:49   967.09              269.46 250300
 516 DRZEWIECKI R            7  <14> 575 - 11:59:59   966.42              269.31 246420
 517 KOZAK KRZYSZTOF         7  <15> 529 - 12:01:33   966.32              269.16 247910
 518 LACH Stanisław          7  <19> 520 - 11:56:43   966.05              269.01 243170
 519 CYRA Andrzej           10  <26> 547 - 12:03:26   965.97              268.85 249640
 520 LACH Stanisław          7  <20> 633 - 11:56:45   965.92              268.70 243170
 521 NYCZ EDWARD             9  <10> 610 - 12:01:05   965.86              268.55 247340
 522 WIDUCH Dariusz          9  <13> 546 - 12:02:06   965.54              268.40 248240
 523 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 4> 589 S 12:01:01   965.52              268.25 247190
 524 MENDRYS Andrzej         8  < 2> 525 - 11:58:50   965.36              268.10 245040
 525 MENDRYS Andrzej         8  < 3> 572 - 11:58:51   965.29              267.95 245040
 526 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4> 551 - 11:59:29   965.09              267.80 245600
 527 KOFEL Jan               9  < 2> 562 S 12:06:19   964.65              267.65 252080
 528 HOLEWA Edmund          10  <15>---- - 12:02:12   964.62              267.50 248100
 529 KOZAK KRZYSZTOF         7  <16> 536 - 12:02:02   964.51              267.35 247910
 530 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <10> 571 S 12:04:07   964.24              267.20 249850
 531 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 532 - 11:59:13   963.98              267.05 245060
 532 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 588 - 11:59:15   963.85              266.90 245060
 533 BITTMANN Grzegorz       9  < 5>---- S 12:00:21   963.81              266.75 246110
 534 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 8> 629 S 12:00:39   963.66              266.60 246360
 535 WAŁACH Rufin            9  <19> 561 S 12:04:09   963.11              266.45 249590
 536 KOZAK KRZYSZTOF         7  <17> 537 - 12:02:28   962.88              266.30 247910
 537 KOZAK KRZYSZTOF         7  <18> 549 - 12:02:34   962.51              266.15 247910
 538 KWIOTEK Andrzej         2  < 8> 594 - 11:58:00   962.49              266.00 243510
 539 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 6> 543 - 11:59:02   962.35              265.85 244470
 540 OWCZAREK Janusz         9  < 6> 598 S 12:07:00   962.25              265.70 252110
 541 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <12>---- S 11:59:05   962.16              265.55 244470
 542 POGORZAŁEK Alfred       7  < 6>---- - 12:02:41   962.07              265.40 247910
 543 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 7> 657 - 11:59:11   961.79              265.25 244470
 544 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 593 S 12:04:00   961.62              265.10 249060
 545 MACIEJA Zygmunt         2  <13> 630 S 11:58:16   961.48              264.95 243510
 546 WIDUCH Dariusz          9  <14> 600 - 12:03:25   960.62              264.79 248240
 547 CYRA Andrzej           10  <27> 548 - 12:04:58   960.28              264.64 249640
 548 CYRA Andrzej           10  <28> 564 - 12:04:59   960.22              264.49 249640
 549 KOZAK KRZYSZTOF         7  <19> 578 - 12:03:13   960.09              264.34 247910
 550 SUJKA Bogdan            8  <18> 573 - 12:00:31   959.55              264.19 245180
 551 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5> 582 S 12:01:04   959.13              264.04 245600
 552 STARCZYNOWSKI Jan       8  19- 3- 3 S 12:00:35   959.10              263.89 245130
 553 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5> 590 - 11:59:06   958.99              263.74 243680
 554 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2> 555 S 12:00:38   958.91              263.59 245130
 555 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 3>---- S 12:00:45   958.48              263.44 245130
 556 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 606 S 12:09:31   958.47              263.29 253530
 557 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 597 S 12:00:53   958.44              263.14 245250
 558 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 7> 622 S 12:05:57   957.85              262.99 249950
 559 STABIK HENRYK          10  <25> 613 - 12:06:42   957.28              262.84 250520
 560 PUDEŁKO Józef          10  <15> 583 - 12:06:34   957.16              262.69 250360
 561 WAŁACH Rufin            9  <20> 591 S 12:05:47   957.08              262.54 249590
 562 KOFEL Jan               9  < 3> 587 S 12:08:26   956.90              262.39 252080
 563 GRELA Stanisław         7  < 6> 576 - 12:01:43   956.62              262.24 245580
 564 CYRA Andrzej           10  <29> 565 S 12:06:00   956.48              262.09 249640
 565 CYRA Andrzej           10  <30> 585 - 12:06:01   956.41              261.94 249640
 565 TARGOSZ Władysław       8  <12> 647 S 12:01:27   956.41              261.94 245270
 567 MŁOCEK Zygmunt          8  < 8> 608 - 11:59:41   956.33              261.64 243560
 568 PASZEK Wincenty         7  < 9>---- - 12:01:40   956.30              261.49 245450
 569 FISZER Henryk           9  <11> 599 - 12:06:19   956.12              261.34 249850
 570 SZLACHTA Jan            2  <11> 661 S 12:00:05   956.00              261.19 243860
 571 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <11> 574 S 12:06:23   955.88              261.04 249850
 572 MENDRYS Andrzej         8  < 4> 624 - 12:01:23   955.76              260.88 245040
 573 SUJKA Bogdan            8  <19> 601 - 12:01:33   955.68              260.73 245180
 574 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <12> 655 S 12:06:27   955.63              260.58 249850
 575 DRZEWIECKI R            7  <15> 592 S 12:02:58   955.24              260.43 246420
 576 GRELA Stanisław         7  < 7> 625 S 12:02:06   955.19              260.28 245580
 577 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 584 - 12:07:13   954.94              260.13 250400
 578 KOZAK KRZYSZTOF         7  <20> 602 S 12:04:38   954.85              259.98 247910
 579 MYDLAK Józef            2  <11>---- S 11:59:00   954.69              259.83 242490
 580 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5>---- S 11:59:05   954.37              259.68 242490
 581 PAJĄK Gotfryd          10  <33> 634 - 12:07:25   953.83              259.53 250300
 582 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 6> 644 - 12:02:37   953.35              259.38 245600
 583 PUDEŁKO Józef          10  <16> 621 S 12:07:40   953.15              259.23 250360
 584 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 586 - 12:07:47   952.88              259.08 250400
 585 CYRA Andrzej           10  <31> 609 - 12:07:09   952.28              258.93 249640
 586 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 623 S 12:08:01   952.03              258.78 250400
 587 KOFEL Jan               9  < 4> 607 - 12:10:02   951.13              258.63 252080
 588 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 595 S 12:02:44   950.83              258.48 245060
 589 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 5> 611 S 12:05:04   950.49              258.33 247190
 590 GÓRNICKI Jerzy          7  < 6>---- - 12:01:25   950.33              258.18 243680
 591 WAŁACH Rufin            9  <21>---- - 12:07:40   950.22              258.03 249590
 592 DRZEWIECKI R            7  <16> 619 S 12:04:39   949.05              257.88 246420
 593 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11> 596 S 12:07:33   948.62              257.73 249060
 594 KWIOTEK Andrzej         2  < 9>---- S 12:01:57   947.69              257.58 243510
 595 PISZCZEK Stanisław      8  <10>---- S 12:03:44   947.15              257.43 245060
 596 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <12>---- S 12:07:59   947.06              257.28 249060
 597 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 614 S 12:04:01   946.85              257.13 245250
 598 OWCZAREK Janusz         9  < 7> 605 - 12:11:17   946.77              256.98 252110
 599 FISZER Henryk           9  <12> 656 - 12:08:59   946.46              256.82 249850
 600 WIDUCH Dariusz          9  <15> 641 - 12:07:24   946.04              256.67 248240
 601 SUJKA Bogdan            8  <20> 603 S 12:04:22   945.30              256.52 245180
 602 KOZAK KRZYSZTOF         7  <21> 665 - 12:07:17   945.20              256.37 247910
 603 SUJKA Bogdan            8  <21> 604 - 12:04:26   945.06              256.22 245180
 604 SUJKA Bogdan            8  <22>---- - 12:04:27   945.00              256.07 245180
 605 OWCZAREK Janusz         9  < 8> 643 - 12:11:52   944.70              255.92 252110
 606 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 626 - 12:13:23   944.66              255.77 253530
 607 KOFEL Jan               9  < 5> 653 - 12:11:55   944.41              255.62 252080
 608 MŁOCEK Zygmunt          8  < 9> 645 - 12:02:56   944.28              255.47 243560
 609 CYRA Andrzej           10  <32> 617 - 12:09:23   944.24              255.32 249640
 610 NYCZ EDWARD             9  <11> 612 - 12:07:12   943.33              255.17 247340
 611 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 6>---- S 12:07:05   943.17              255.02 247190
 612 NYCZ EDWARD             9  <12> 615 S 12:07:15   943.15              254.87 247340
 613 STABIK HENRYK          10  <26> 638 - 12:10:43   942.81              254.72 250520
 614 FIJOŁEK Mirosław        8  <17> 618 - 12:05:10   942.67              254.57 245250
 615 NYCZ EDWARD             9  <13>---- - 12:07:26   942.49              254.42 247340
 616 ŻOŁNECZKO Dawid         9  <10>---- S 12:11:09   942.29              254.27 250790
 617 CYRA Andrzej           10  <33> 628 - 12:09:56   942.28              254.12 249640
 618 FIJOŁEK Mirosław        8  <18> 652 S 12:05:31   941.40              253.97 245250
 619 DRZEWIECKI R            7  <17> 636 - 12:07:05   940.24              253.82 246420
 620 POŁĄCZAK Mieczysław     2  < 9>---- - 12:04:26   940.05              253.67 243880
 621 PUDEŁKO Józef          10  <17> 659 - 12:11:23   939.85              253.52 250360
 622 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 8>---- S 12:10:58   939.78              253.37 249950
 623 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33> 648 - 12:11:27   939.76              253.22 250400
 624 MENDRYS Andrzej         8  < 5>---- S 12:05:46   939.69              253.07 245040
 625 GRELA Stanisław         7  < 8> 631 - 12:06:28   939.24              252.92 245580
 626 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 664 - 12:14:58   939.12              252.76 253530
 627 GAWEŁCZYK ANTONI        2  <12>---- S 12:04:56   938.82              252.61 244030
 628 CYRA Andrzej           10  <34> 642 - 12:10:58   938.61              252.46 249640
 629 TEODORCZYK Zdzisław     9  < 9>---- S 12:07:32   938.40              252.31 246360
 630 MACIEJA Zygmunt         2  <14> 632 - 12:04:31   938.32              252.16 243510
 631 GRELA Stanisław         7  < 9>---- - 12:06:46   938.16              252.01 245580
 632 MACIEJA Zygmunt         2  <15>---- - 12:04:36   938.02              251.86 243510
 633 LACH Stanisław          7  <21>---- - 12:04:16   937.91              251.71 243170
 634 PAJĄK Gotfryd          10  <34> 649 - 12:12:09   936.93              251.56 250300
 635 PILARZ Marek            9  < 8>---- S 12:10:30   936.08              251.41 248530
 636 DRZEWIECKI R            7  <18> 637 - 12:08:16   936.01              251.26 246420
 637 DRZEWIECKI R            7  <19>---- - 12:08:17   935.95              251.11 246420
 638 STABIK HENRYK          10  <27> 639 S 12:12:47   935.53              250.96 250520
 639 STABIK HENRYK          10  <28> 640 - 12:12:51   935.30              250.81 250520
 640 STABIK HENRYK          10  <29>---- - 12:12:52   935.24              250.66 250520
 641 WIDUCH Dariusz          9  <16>---- - 12:10:33   934.81              250.51 248240
 642 CYRA Andrzej           10  <35> 651 - 12:12:05   934.69              250.36 249640
 643 OWCZAREK Janusz         9  < 9>---- - 12:14:56   933.97              250.21 252110
 644 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 7> 660 S 12:08:03   933.66              250.06 245600
 644 MŁOCEK Zygmunt          8  <10> 646 - 12:05:52   933.66              250.06 243560
 646 MŁOCEK Zygmunt          8  <11>---- - 12:05:57   933.36              249.76 243560
 647 TARGOSZ Władysław       8  <13>---- S 12:07:48   933.30              249.61 245270
 648 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <34> 662 - 12:13:22   933.05              249.46 250400
 649 PAJĄK Gotfryd          10  <35> 650 - 12:13:19   932.85              249.31 250300
 650 PAJĄK Gotfryd          10  <36> 658 S 12:13:20   932.80              249.16 250300
 651 CYRA Andrzej           10  <36> 663 S 12:12:39   932.71              249.01 249640
 652 FIJOŁEK Mirosław        8  <19>---- - 12:07:57   932.69              248.85 245250
 653 KOFEL Jan               9  < 6>---- - 12:15:23   932.31              248.70 252080
 654 WIDERA Jan              7  < 3>---- S 12:10:03   931.94              248.55 247010
 655 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  <13>---- - 12:13:10   931.70              248.40 249850
 656 FISZER Henryk           9  <13>---- - 12:13:23   930.94              248.25 249850
 657 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 8>---- S 12:07:39   930.78              248.10 244470
 658 PAJĄK Gotfryd          10  <37>---- - 12:13:57   930.66              247.95 250300
 659 PUDEŁKO Józef          10  <18>---- - 12:14:08   930.25              247.80 250360
 660 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 8>---- S 12:09:02   930.19              247.65 245600
 661 SZLACHTA Jan            2  <12>---- S 12:07:10   930.17              247.50 243860
 662 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <35>---- - 12:14:18   929.82              247.35 250400
 662 CYRA Andrzej           10  <37>---- - 12:13:29   929.82              247.35 249640
 664 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24>---- - 12:17:41   929.76              247.05 253530
 665 KOZAK KRZYSZTOF         7  <22>---- S 12:11:55   928.79              246.90 247910
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 666 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 9>---- - 12:11:41   927.99                     247480
 667 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <13>---- S 12:08:31   927.72                     244470
 668 POGORZAŁEK Alfred       7  < 7>---- S 12:12:15   927.63                     247910
 669 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <13>---- S 12:13:30   927.60                     249060
 670 RUS JÓZEF               2  <10>---- S 12:08:06   927.52                     244030
 671 LACH Stanisław          7  <22>---- S 12:07:12   927.42                     243170
 672 POGORZAŁEK Alfred       7  < 8>---- - 12:12:19   927.40                     247910
 673 SUJKA Bogdan            8  <23>---- S 12:09:29   927.02                     245180
 673 SUJKA Bogdan            8  <24>---- - 12:09:29   927.02                     245180
 675 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <14>---- S 12:13:48   926.56                     249060
 676 KOZAK KRZYSZTOF         7  <23>---- S 12:12:37   926.36                     247910
 676 LACH Stanisław          7  <23>---- - 12:07:30   926.36                     243170
 678 GRELA Stanisław         7  <10>---- S 12:10:23   925.38                     245580
 679 RUS JÓZEF               2  <11>---- - 12:08:45   925.23                     244030
 680 WAŁACH Rufin            9  <22>---- - 12:14:56   924.64                     249590
 681 SAJDOK Stanisław       10  < 8>---- S 12:16:43   923.79                     251010
 682 PASZEK Wincenty         7  <10>---- S 12:10:45   923.61                     245450
 682 BITTMANN Grzegorz       9  < 6>---- - 12:11:28   923.61                     246110
 684 OWCZAREK Janusz         9  <10>---- S 12:17:58   923.59                     252110
 685 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 9>---- - 12:10:59   923.37                     245600
 686 CYRA Andrzej           10  <38>---- - 12:15:22   923.34                     249640
 687 SUJKA Bogdan            8  <25>---- - 12:10:35   923.18                     245180

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot 5 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    250400  75    7   23  8 10  9 10  9  46 2786.17 10256.90 921
   2 PISARZOWSKI Eugeniusz   253530  53   26   30  9 10  9 10  7  45 2129.80  9924.631002
   3 FISZER Henryk           249850  39   33   36  5  9  8 10  8  40 2606.79  9590.55 923
   4 FIJOŁEK Mirosław        245250  32   76  113  5  9  9  9 10  42 3076.52  9195.64 802
   5 STABIK HENRYK           250520  62    6   12  6  8 10  6 10  40 3048.84  9171.651029
   6 PAJĄK Gotfryd           250300  80    2    3  5 10 10  8  7  40 2107.98  8999.881003
   7 WAŁACH Rufin            249590  46    5   91  7 10  8 10  7  42 2089.81  8527.92 914
   8 SZLACHTA Jan            243860  22  110  149  9  6  9 10  7  41 2057.78  8283.60 212
   9 WIDUCH Dariusz          248240  50   21   22  5  6  8 10  7  36 2237.47  8283.27 916
  10 MYDLAK Józef            242490  15   61   62  9  7  7  7 10  40 3112.78  8167.80 226
  11 MACIEJA Zygmunt         243510  34   20   39  8  8  9  6  8  39 2454.46  7940.50 215
  12 NYCZ EDWARD             247340  45    1   25  5  9 10  6  7  37 2206.35  7851.58 909
  13 LACH Stanisław          243170  46   17   18  6  8 10  8  5  37 1607.13  7695.10 712
  14 GAWEŁCZYK ANTONI        244030  24   10   13  8  4 10  4  9  35 2801.35  7581.86 224
  15 LEŚNIOWSKI Tadeusz      249850  35   35   81  3  8  7  9  7  34 2064.23  7420.18 933
  16 RADZIEJEWSKI JERZY      249060  33   15   58  5  6  6 10  7  34 2126.05  7334.36 917
  17 KWIOTEK Andrzej         243510  23  140  146  6  8  8  7  7  36 2082.45  7241.45 219
  18 TEODORCZYK Zdzisław     246360  18    8   16  9  8  4  7  7  35 2072.65  7215.51 932
  19 SUJKA Bogdan            245180  46  116  117  3  7 10  9  6  35 1726.22  7129.01 818
  20 WIESIOŁEK IRENEUSZ      244470  28   46   56  7  4  8  9  6  34 1840.51  7113.48 217
  21 ŻOŁNECZKO Dawid         250790  22  100  119  8  5  6  4  9  32 2762.55  6973.78 928
  22 PUDEŁKO Józef           250360  29   32   80  6  5  5  7  9  32 2585.41  6868.411024
  23 RUS JÓZEF               244030  20  125  177  6  6  9  6  7  34 2075.37  6667.88 223
  24 POŁĄCZAK Mieczysław     243880  33    9   96  3  7  8  9  4  31 1289.56  6545.24 213
  25 MROWIŃSKI Ryszard       245600  35  279  438  2  5 10  9  4  30 1066.70  6321.28 715
  26 WIESIOŁEK MARIAN        244470  32  109  198  7  6  6 10  2  31  578.61  6195.51 218
  27 PILARZ Marek            248530  16  205  297  4  4  4  7  8  27 2308.88  5901.55 926
  28 SAJDOK Stanisław        251010  29   99  154  8  7  5  3  5  28 1543.82  5740.771027
  29 PISZCZEK Stanisław      245060  34   34  282  7  4 10  3  5  29 1409.99  5709.46 816
  30 GŁOGOWSKI Mieczysław    242490   9   50   77  7  6  7  3  5  28 1528.18  5435.54 228
  31 MŁOCEK Zygmunt          243560  38  126  148  7  5  4  4  6  26 1823.65  5366.60 815
  32 CYRA Andrzej            249640 113   55   65 10  7  0  6  4  27 1078.58  5348.081005
  33 ŚWIERCZYŃSKI J+P        247190  21   73  286  3  2  4  9  6  24 1711.47  5305.11 721
  34 DRZEWIECKI R            246420  47   41   70  -  4  5  3 10  22 3063.73  5192.33 706
  35 PASZEK Wincenty         245450  28   93  103  5  6  8  1  6  26 1883.36  5131.15 711
  36 FICEK Jan               250350  53            7  6  7  6  0  26          4966.06 922
  37 SZOŁTYSEK WIESŁAW       249950  19  104  112  5  2  3  5  7  22 2075.98  4910.321009
  38 OWCZAREK Janusz         252110  26  241  383  4  3  4  5  6  22 1710.12  4902.11 931
  39 WESOŁOWSKI Kazimierz    247480  37   11   31  -  5 10  6  2  23  599.36  4798.26 918
  40 MORAWSKI Jan            246320                7  9  6  4  -  26          4555.53 710
  41 TARGOSZ Władysław       245270  29   53   67  -  2  3  8  6  19 1717.04  4537.44 821
  42 MENDRYS Andrzej         245040  41  507  524  6  7  8  3  1  25  253.07  4493.78 808
  43 BITTMANN Grzegorz       246110  19  195  388  6  2  6  3  5  22 1424.28  4377.68 902
  44 GÓRNICKI Jerzy          243680  74   98  184  5  2  4  8  2  21  611.69  4200.07 720
  45 WITKIEWICZ Marek        242690  27  441  476  8  6  8  -  1  23  275.32  4084.84 225
  46 HOLEWA Edmund           248100  36   24   47  2  3  3  4  6  18 1949.06  4083.311010
  47 TRZOP Mieczysław        248640  31   59  107  4  3  5  6  3  21  889.27  3984.80 913
  48 LAZAR MARIAN            243650                7  8  4  3  -  22          3661.68 810
  49 BIEGAJ BOGDAN           243510  25  267  349  5  3  0  7  3  18  878.14  3569.18 202
  50 BEDNARZ Henryk          248550  24  320  335  4  4  3  5  3  19  847.16  3537.10 901
  51 KOZAK KRZYSZTOF         247910  49   14  174  3  4  1  1  6  15 1735.53  3134.59 718
  52 POGORZAŁEK Alfred       247910  22   38  153  3  4  1  2  4  14 1273.47  2822.95 716
  53 GRELA Stanisław         245580  53   40  169  4  5  3  0  3  15  894.84  2717.18 729
  54 MADEJ Stanisław         248300  15 1005 1360  3  2  6  4  0  15          2562.09 907
  55 KOFEL Jan               252080  33  468  527  4  0  0  3  3  10  806.56  2253.52 939
  56 DUDA Henryk             249900                4  7  -  -  -  11          2099.941041
  57 SOBAŁA Tadeusz          245420                4  5  2  -  -  11          1832.03 724
  58 TURCZYK Andrzej         248680                -  -  6  4  -  10          1780.74 924
  59 STARCZYNOWSKI Jan       245130  19  552  554  0  2  1  2  3   8  790.92  1691.58 819
  60 WIDERA Jan              247010  12  296  354  1  -  1  0  3   5  844.61  1132.70 727
  61 CHMIEL Robert           244520  18  460  754  1  1  0  1  1   4  277.73   775.25 208
  62 SOBOTA Stanisław        247700  10 1130       0  1  0  0  0   1           134.20 911
     TOMASZKIEWICZ KAROL     243750  11  739  770  0  0  0  0  0                      222

      +---+----------------------+--+------------------+-----------------+
      |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|     KONKURSY     | PUNKTY - "nr 2" |
      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |
      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  35  2406.65  8981.98 
         2 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  35  2362.43  8705.08 
         3 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  35  2360.64  8689.10 
         4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  35  2380.93  8646.76 
         5 FISZER Henryk           9  7  7  7  7  7  35  2309.21  8627.50 
         6 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  35  2307.10  8465.45 
         7 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  35  2300.63  8443.88 
         8 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  35  2277.03  8309.04 
         9 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  35  2229.64  8237.46 
        10 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  7  35  2378.21  8189.06 
        11 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  35  2274.17  8175.02 
        12 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  35  2243.05  8054.83 
        13 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  35  2259.58  7993.77 
        14 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  35  2202.90  7980.54 
        15 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  7  7  7  35  2099.87  7907.93 
        16 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  7  7  35  2240.94  7845.81 
        17 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  35  2297.94  7739.37 
        18 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  6  7  7  34  2265.13  7698.91 
        19 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  7  7  7  35  1898.98  7633.73 
        20 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  35  2084.69  7629.72 
        21 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  35  2138.53  7569.31 
        22 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  35  2146.96  7513.83 
        23 WIESIOŁEK MARIAN        2  7  6  7  7  7  34  2061.10  7438.83 
        24 SAJDOK Stanisław       10  7  7  6  6  7  33  2182.28  7337.75 
        25 CYRA Andrzej           10  7  7  1  7  7  29  2281.99  7324.79 
        26 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  6  7  34  2240.03  7298.13 
        27 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  35  2254.93  7285.93 
        28 HOLEWA Edmund          10  6  7  7  7  7  34  2351.30  7208.65 
        29 GAWEŁCZYK ANTONI        2  7  7  7  5  7  33  2314.32  7126.13 
        30 RUS JÓZEF               2  7  7  7  7  7  35  2102.14  7123.89 
        31 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  6  34  1724.10  7066.11 
        32 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  5  33  1320.66  7059.62 
        33 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  4  7  7  32  2187.84  7019.40 
        34 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  7  7  7  7  28  2246.65  6923.30 
        35 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  5  7  33  2215.35  6906.92 
        36 TRZOP Mieczysław        9  4  7  7  7  7  32  2169.04  6769.17 
        37 TARGOSZ Władysław       8  -  7  7  7  7  28  2284.22  6567.53 
        38 DRZEWIECKI R            7  -  7  7  7  7  28  2290.70  6460.67 
        39 FICEK Jan               9  7  7  7  7  0  28           6307.72 
        40 OWCZAREK Janusz         9  5  5  5  7  7  29  1967.10  6284.76 
        41 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  5  4  6  7  6  28  1711.47  5934.08 
        42 PASZEK Wincenty         7  7  7  7  1  7  29  2159.28  5797.60 
        43 PILARZ Marek            9  4  4  4  7  7  26  2057.47  5650.14 
        44 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  6  7  3  5  28  1528.18  5435.54 
        45 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  6  2  4  5  7  24  2125.90  5285.38 
        46 GRELA Stanisław         7  7  7  6  0  7  27  2087.70  5225.58 
        47 MORAWSKI Jan            7  7  7  7  6  -  27           5224.91 
        48 BITTMANN Grzegorz       9  7  4  7  3  5  26  1424.28  5133.11 
        49 BEDNARZ Henryk          9  6  7  3  5  4  25  1145.94  4584.60 
        50 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  -  2  23   555.90  4346.73 
        51 MADEJ Stanisław         9  7  4  7  7  0  25           4290.65 
        52 BIEGAJ BOGDAN           2  7  5  0  7  3  22   878.14  4185.83 
        53 LAZAR MARIAN            8  7  7  5  3  -  22           3915.39 
        54 KOFEL Jan               9  6  3  1  3  6  19  1569.51  3881.55 
        55 POGORZAŁEK Alfred       7  5  4  1  2  6  18  1845.47  3744.69 
        56 DUDA Henryk            10  7  7  -  -  -  14           2663.14 
        57 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  2  -  -  16           2634.21 
        58 TURCZYK Andrzej         9  -  -  7  6  -  13           2519.29 
        59 STARCZYNOWSKI Jan       8  2  2  2  2  3  11   790.92  2172.89 
        60 WIDERA Jan              7  1  -  1  0  3   5   844.61  1132.70 
        61 CHMIEL Robert           2  1  1  1  1  1   5   277.73   960.49 
        62 SOBOTA Stanisław        9  0  1  0  0  0   1            134.20 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 5
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 NYCZ EDWARD             9   5   1223.25   793.72
       2 STABIK HENRYK          10   5   1202.37   810.20
       3 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1184.89   825.68
       4 WIDUCH Dariusz          9   5   1184.18   798.24
       5 FISZER Henryk           9   5   1182.18   806.43
       6 PAJĄK Gotfryd          10   5   1156.04   809.05
       7 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1155.67   775.69
       8 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1154.18   825.68
       9 PAJĄK Gotfryd          10   5   1151.23   809.05
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1128.07   809.44
      11 PAJĄK Gotfryd          10   5   1127.51   809.05
      12 ŻOŁNECZKO Dawid         9   5   1110.16   811.16
      13 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1107.79   783.05
      14 PAJĄK Gotfryd          10   5   1096.61   809.05
      15 PISZCZEK Stanisław      8   5   1096.35   782.22
      16 SZLACHTA Jan            2   5   1096.11   775.53
      17 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1095.85   825.68
      18 NYCZ EDWARD             9   5   1093.26   793.72
      19 SUJKA Bogdan            8   5   1093.08   783.01
      20 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1086.06   775.69
      21 PUDEŁKO Józef          10   5   1078.45   809.24
      22 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1077.60   802.45
      23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1075.29   825.68
      24 MACIEJA Zygmunt         2   5   1060.21   773.75
      25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1053.94   809.44
      26 ŻOŁNECZKO Dawid         9   5   1049.55   811.16
      27 PAJĄK Gotfryd          10   4   1047.93   692.29
      28 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1045.35   809.44
      29 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4   1040.94   705.50
      30 FISZER Henryk           9   4   1036.50   690.28
      31 WIDUCH Dariusz          9   5   1032.67   798.24
      32 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1029.84   783.05
      33 WAŁACH Rufin            9   5   1023.26   805.31
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1021.38   809.44
      35 KWIOTEK Andrzej         2   5   1021.25   773.75
      36 STABIK HENRYK          10   5   1020.72   810.20
      37 PAJĄK Gotfryd          10   4   1019.43   673.90
      38 POŁĄCZAK Mieczysław     2   4   1012.18   665.92
      39 NYCZ EDWARD             9   4   1011.35   680.15
      40 WIDUCH Dariusz          9   5   1009.01   798.24
      41 WIESIOŁEK MARIAN        2   4   1008.53   668.22
      42 RUS JÓZEF               2   5   1007.91   776.55
      43 TEODORCZYK Zdzisław     9   5   1007.62   788.64
      44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1003.99   674.18
      45 SUJKA Bogdan            8   5   1001.42   783.01
      46 RADZIEJEWSKI JERZY      9   4    995.99   668.52
      47 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5    995.26   825.68
      48 FISZER Henryk           9   4    994.46   671.70
      49 KWIOTEK Andrzej         2   5    992.57   773.75
      50 PAJĄK Gotfryd          10   4    986.70   692.29
      51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    980.08   692.63
      52 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5    979.07   809.44
      53 LACH Stanisław          7   4    972.93   663.16
      54 MYDLAK Józef            2   5    969.87   769.15
      55 RUS JÓZEF               2   5    969.24   776.55
      56 PASZEK Wincenty         7   5    968.77   783.99
      57 MYDLAK Józef            2   4    964.85   660.57
      58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4    964.80   674.18
      59 RADZIEJEWSKI JERZY      9   4    961.86   687.10
      60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    961.32   705.50
      61 MROWIŃSKI Ryszard       7   4    959.31   673.05
      62 FIJOŁEK Mirosław        8   4    953.31   598.19
      63 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5    952.43   825.68
      64 PAJĄK Gotfryd          10   4    951.16   618.97
      65 WIDUCH Dariusz          9   4    950.98   683.76
      66 FIJOŁEK Mirosław        8   4    950.63   671.67
      67 PAJĄK Gotfryd          10   4    948.91   692.29
      68 STABIK HENRYK          10   4    940.07   693.20
      69 WAŁACH Rufin            9   4    936.82   689.34
      70 PAJĄK Gotfryd          10   4    935.70   692.29
      71 PAJĄK Gotfryd          10   4    933.04   692.29
      72 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10   4    932.18   617.49
      73 KWIOTEK Andrzej         2   4    925.04   645.18
      74 WAŁACH Rufin            9   4    924.58   670.86
      75 GAWEŁCZYK ANTONI        2   4    923.68   666.57
      76 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   4    922.23   690.28
      77 WIDUCH Dariusz          9   4    919.47   683.76
      78 FISZER Henryk           9   4    918.26   671.70
      79 PAJĄK Gotfryd          10   4    914.31   618.97
      80 PUDEŁKO Józef          10   4    914.13   674.02
      81 HOLEWA Edmund          10   4    912.40   683.62
      82 KWIOTEK Andrzej         2   4    910.42   645.18
      83 TEODORCZYK Zdzisław     9   4    909.93   657.36
      84 WIDUCH Dariusz          9   4    907.90   610.33
      85 LACH Stanisław          7   4    902.86   663.16
      86 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   4    902.14   690.28
      87 TARGOSZ Władysław       8   4    901.84   671.72
      88 GAWEŁCZYK ANTONI        2   4    901.17   666.57
      89 OWCZAREK Janusz         9   4    900.65   625.51
      90 PAJĄK Gotfryd          10   4    898.70   618.97
      91 PAJĄK Gotfryd          10   4    898.57   558.75
      92 PAJĄK Gotfryd          10   4    898.17   618.97
      93 SZLACHTA Jan            2   4    897.66   665.80
      94 OWCZAREK Janusz         9   4    896.84   699.02
      95 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4    896.58   572.15
      96 PILARZ Marek            9   4    895.28   684.86
      97 STABIK HENRYK          10   4    894.16   619.89
      98 PAJĄK Gotfryd          10   4    893.11   558.75
      99 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   5    892.73   806.43
     100 FIJOŁEK Mirosław        8   4    891.19   671.67
     101 FISZER Henryk           9   4    890.59   556.58

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           MYDLAK Józef             sek  2   - 10 konk.  3112.78 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   - 10 konk.  3076.52 pkt.
           DRZEWIECKI R             sek  7   - 10 konk.  3063.73 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  3048.84 pkt.
           GAWEŁCZYK ANTONI         sek  2   -  9 konk.  2801.35 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  2406.65 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  2380.93 pkt.
           LACH Stanisław           sek  7   -  7 konk.  2378.21 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  2362.43 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  2360.64 pkt.