LISTA KONKURSOWA 06/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                 DESSAU

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 27.05.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 506520 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 57
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1543
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 515
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 309
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 386
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 13:35:05
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1117.33 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 15:20:00
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 908.18 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.44m.24s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 11|  223|   73| 32.7|
                    |BRYNOW         | 12|  192|   42| 21.9|
                    |PANEWNIKI      |  8|  217|   67| 30.9|
                    |PIOTROWICE     | 16|  454|  140| 30.8|
                    |PODLESIE       | 10|  457|  193| 42.2|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 57| 1543|  515| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+-----+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 57-35- 8 C 13:35:05 1117.33   0.65 60.00 606.33 508480
   2 PAJĄK Gotfryd          10 87-39- 5 - 13:38:03 1109.40   1.30 59.97 606.13 508160
   3 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  10 - 13:43:39 1096.00   1.94 59.94 605.94 508160
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>   7 S 13:45:09 1093.15   2.59 59.91 605.74 508480
   5 STABIK HENRYK          10 42-29- 9 C 13:45:16 1092.43   3.24 59.88 605.55 508270
   6 HOLEWA Edmund          10 60-21- 6 - 13:43:09 1092.09   3.89 59.84 605.35 505800
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  38 C 13:47:51 1086.84   4.54 59.81 605.16 508480
   8 TEODORCZYK Zdzisław     9 37-10- 6 M 13:47:41 1082.44   5.18 59.78 604.97 506240
   9 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 42-25- 8 M 13:51:44 1081.56   5.83 59.75 604.77 510210
  10 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  23 - 13:49:52 1081.50   6.48 59.72 604.58 508160
  11 GAWEŁCZYK-RUS           2 25-10- 6 - 13:47:26 1080.95   7.13 59.69 604.38 505270
  12 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 45-24- 5 - 13:51:03 1079.67   7.78 59.66 604.19 508580
  13 PUDEŁKO Józef          10 51-19- 5 M 13:50:56 1079.66   8.43 59.63 604.00 508450
  14 TURCZYK Andrzej         9 59-15- 3 - 13:51:01 1078.65   9.07       603.80 508060
  15 STABIK Gabriela        10 37-21- 8 C 13:52:16 1076.24   9.72 59.56 603.61 508270
  16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  22 - 13:52:42 1075.90  10.37       603.41 508580
  17 STABIK Gabriela        10 < 2>  20 - 13:52:32 1075.63  11.02 59.50 603.22 508270
  18 SZLACHTA Jan            2 35-16- 6 S 13:50:27 1075.01  11.67 59.47 603.02 505740
  19 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  37 - 13:53:10 1073.74  12.31 59.44 602.83 508060
  20 STABIK Gabriela        10 < 3>  21 S 13:53:38 1073.13  12.96 59.41 602.64 508270
  21 STABIK Gabriela        10 < 4>  25 S 13:54:55 1070.23  13.61 59.38 602.44 508270
  22 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  43 M 13:55:51 1068.78  14.26 59.35 602.25 508580
  23 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  29 - 13:55:29 1068.72  14.91       602.05 508160
  24 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  98 C 13:56:14 1067.65  15.55 59.28 601.86 508450
  25 STABIK Gabriela        10 < 5>  26 C 13:56:38 1066.38  16.20 59.25 601.67 508270
  26 STABIK Gabriela        10 < 6>  27 - 13:56:40 1066.30  16.85 59.22 601.47 508270
  26 STABIK Gabriela        10 < 7>  67 - 13:56:40 1066.30  16.85 59.22 601.47 508270
  28 STABIK HENRYK          10 < 2>  60 C 13:57:43 1063.96  18.15 59.16 601.08 508270
  29 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  30 - 13:57:50 1063.47  18.79 59.13 600.89 508160
  30 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  39 C 13:57:54 1063.32  19.44 59.10 600.69 508160
  31 RADZIEJEWSKI JERZY      9 31- 9- 8 S 13:57:37 1063.30  20.09 59.06 600.50 507850
  32 HOLEWA Edmund          10 < 2>  47 - 13:55:51 1062.94  20.74       600.31 505800
  33 PISZCZEK Stanisław      8 15- 6- 5 S 13:56:30 1059.45  21.39 59.00 600.11 504830
  34 MACIEJA Zygmunt         2 15- 5- 3 S 13:57:28 1058.90  22.03 58.97 599.92 505590
  35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  48 S 14:01:54 1058.75  22.68 58.94 599.72 510210
  36 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>  70 M 14:00:21 1057.25  23.33 58.91 599.53 507850
  37 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  41 - 14:00:50 1056.62  23.98 58.88 599.34 508060
  38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  58 M 14:01:44 1055.52  24.63 58.85 599.14 508480
  39 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  42 - 14:01:31 1055.33  25.28       598.95 508160
  40 FIJOŁEK Mirosław        8 52-16- 6 - 13:59:02 1055.00  25.92 58.78 598.75 505380
  41 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  78 C 14:01:38 1054.87  26.57 58.75 598.56 508060
  42 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  55 - 14:01:47 1054.75  27.22       598.36 508160
  43 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 165 S 14:03:07 1052.71  27.87 58.69 598.17 508580
  44 WIESIOŁEK MARIAN        2 22- 8- 5 S 14:01:28 1052.10  28.52 58.66 597.98 506550
  45 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  46 C 14:00:25 1051.96  29.16 58.63 597.78 505380
  46 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  54 - 14:00:27 1051.89  29.81 58.60 597.59 505380
  47 HOLEWA Edmund          10 < 3>  72 - 14:00:53 1051.81  30.46 58.57 597.39 505800
  48 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  74 - 14:05:14 1051.47  31.11 58.54 597.20 510210
  49 BITTMANN Grzegorz       9 12- 6- 5 S 14:01:41 1049.69  31.76 58.50 597.01 505620
  50 TARGOSZ Władysław       8 19- 8- 6 S 14:01:37 1049.38  32.40 58.47 596.81 505400
  51 MŁOCEK Zygmunt          8 10- 3- 3 S 13:58:26 1049.26  33.05 58.44 596.62 502000
  52 NYCZ EDWARD             9 41-10- 3 C 14:03:10 1048.62  33.70 58.41 596.42 506660
  53 KWIOTEK Andrzej         2 37-15- 6 S 14:02:19 1048.25  34.35 58.38 596.23 505590
  54 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  76 S 14:02:13 1048.04  35.00 58.35 596.03 505380
  55 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  56 - 14:04:56 1047.90  35.64 58.32 595.84 508160
  56 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  75 S 14:04:58 1047.82  36.29 58.29 595.65 508160
  57 TARGOSZ Władysław       8 < 2>  86 S 14:02:45 1046.92  36.94 58.25 595.45 505400
  58 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  61 - 14:05:42 1046.90  37.59 58.22 595.26 508480
  59 CYRA Andrzej           10 54-21- 6 - 14:05:13 1046.65  38.24 58.19 595.06 507850
  60 STABIK HENRYK          10 < 3>  69 M 14:06:09 1045.50  38.89 58.16 594.87 508270
  61 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  66 S 14:06:34 1045.04  39.53 58.13 594.68 508480
  62 SOBAŁA Tadeusz          7 25- 9- 4 M 14:04:09 1044.66  40.18 58.10 594.48 505770
  63 ŻOŁNECZKO Dawid         9 22- 5- 2 - 14:07:35 1044.62  40.83 58.07 594.29 509340
  64 BEDNARZ Henryk          9 25- 6- 4 S 14:06:26 1044.48  41.48 58.04 594.09 508070
  65 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 251 - 14:07:44 1044.30  42.13 58.01 593.90 509340
  66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  68 C 14:07:14 1043.61  42.77 57.97 593.70 508480
  67 STABIK Gabriela        10 < 8> 119 S 14:07:03 1043.57  43.42 57.94 593.51 508270
  68 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  73 - 14:07:20 1043.39  44.07 57.91 593.32 508480
  69 STABIK HENRYK          10 < 4>  77 - 14:07:21 1042.93  44.72 57.88 593.12 508270
  70 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 106 S 14:07:27 1041.85  45.37 57.85 592.93 507850
  71 CYRA Andrzej           10 < 2>  85 - 14:07:29 1041.78  46.01 57.82 592.73 507850
  72 HOLEWA Edmund          10 < 4>  82 - 14:05:50 1041.10  46.66 57.79 592.54 505800
  73 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  91 - 14:08:34 1040.76  47.31 57.76 592.35 508480
  74 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  81 - 14:10:18 1040.61  47.96 57.72 592.15 510210
  75 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  87 M 14:08:54 1039.39  48.61 57.69 591.96 508160
  76 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  89 - 14:06:18 1039.24  49.25 57.66 591.76 505380
  77 STABIK HENRYK          10 < 5>  88 S 14:09:05 1039.23  49.90 57.63 591.57 508270
  78 TURCZYK Andrzej         9 < 5>  79 - 14:08:58 1039.05  50.55 57.60 591.37 508060
  79 TURCZYK Andrzej         9 < 6>  95 - 14:09:17 1038.38  51.20 57.57 591.18 508060
  80 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 289 S 14:06:16 1038.18  51.85 57.54 590.99 504830
  81 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  94 - 14:11:34 1037.93  52.50 57.51 590.79 510210
  82 HOLEWA Edmund          10 < 5> 150 C 14:07:40 1037.18  53.14 57.48 590.60 505800
  83 MYDLAK Józef            2 11- 6- 5 S 14:05:02 1037.17  53.79 57.44 590.40 503060
  84 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 125 C 14:07:43 1035.99  54.44 57.41 590.21 505270
  85 CYRA Andrzej           10 < 3>  90 C 14:10:24 1035.58  55.09 57.38 590.02 507850
  86 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 126 S 14:08:09 1035.34  55.74 57.35 589.82 505400
  87 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 102 - 14:11:08 1034.67  56.38 57.32 589.63 508160
  88 STABIK HENRYK          10 < 6> 120 C 14:11:49 1033.45  57.03 57.29 589.43 508270
  89 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 143 - 14:09:27 1032.55  57.68 57.26 589.24 505380
  90 CYRA Andrzej           10 < 4> 171 - 14:12:56 1030.26  58.33 57.23 589.04 507850
  91 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 103 - 14:13:33 1030.25  58.98 57.19 588.85 508480
  92 KOFEL Jan               9 29- 7- 3 S 14:16:54 1030.01  59.62 57.16 588.66 511810
  93 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 43-13- 6 M 14:12:29 1029.84  60.27 57.13 588.46 507180
  94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6>  99 - 14:15:30 1029.69  60.92 57.10 588.27 510210
  95 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 128 - 14:13:45 1028.98  61.57 57.07 588.07 508060
  96 LAZAR MARIAN            8 15- 3- 3 S 14:08:18 1028.24  62.22 57.04 587.88 502090
  97 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 12- 8- 7 - 14:09:17 1028.16  62.86 57.01 587.69 503060
  98 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 101 S 14:14:42 1027.79  63.51 56.98 587.49 508450
  99 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 105 - 14:16:26 1027.75  64.16 56.95 587.30 510210
 100 SUJKA Bogdan            8 41-16- 4 - 14:10:52 1027.73  64.81 56.91 587.10 504480
 100 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 117 - 14:14:44 1027.73  64.81 56.91 587.10 508450
 102 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 107 S 14:14:30 1027.62  66.10 56.85 586.71 508160
 103 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 122 - 14:14:51 1027.54  66.75 56.82 586.52 508480
 104 MENDRYS Andrzej         8 55-14- 2 - 14:10:48 1027.30  67.40       586.33 504200
 105 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 111 S 14:16:41 1027.23  68.05 56.76 586.13 510210
 106 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 152 S 14:14:29 1027.03  68.70 56.73 585.94 507850
 107 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 114 - 14:14:48 1027.00  69.35       585.74 508160
 108 SUJKA Bogdan            8 < 2> 118 - 14:11:21 1026.72  69.99 56.66 585.55 504480
 108 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 180 M 14:13:22 1026.72  69.99 56.66 585.55 506550
 110 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 154 - 14:12:38 1026.67  71.29 56.60 585.16 505770
 111 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 112 C 14:17:03 1026.48  71.94 56.57 584.97 510210
 112 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 161 - 14:17:09 1026.27  72.59 56.54 584.77 510210
 113 NYCZ EDWARD             9 < 2> 201 - 14:13:52 1025.90  73.23 56.51 584.58 506660
 114 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 123 - 14:15:21 1025.86  73.88       584.38 508160
 115 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 3- 3 S 14:16:11 1025.31  74.53 56.45 584.19 508740
 116 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 134 S 14:10:55 1024.74  75.18 56.42 584.00 503060
 117 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 157 - 14:16:43 1023.62  75.83       583.80 508450
 118 SUJKA Bogdan            8 < 3> 129 - 14:12:52 1023.56  76.47 56.35 583.61 504480
 119 STABIK Gabriela        10 < 9> 121 C 14:16:59 1022.71  77.12 56.32 583.41 508270
 120 STABIK HENRYK          10 < 7> 137 - 14:17:07 1022.44  77.77 56.29 583.22 508270
 121 STABIK Gabriela        10 <10> 142 C 14:17:10 1022.33  78.42 56.26 583.02 508270
 122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 127 - 14:17:36 1021.87  79.07 56.23 582.83 508480
 123 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 141 - 14:17:23 1021.67  79.71 56.20 582.64 508160
 124 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 131 M 14:14:59 1021.49  80.36 56.17 582.44 505620
 125 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 139 S 14:14:58 1020.82  81.01 56.14 582.25 505270
 126 TARGOSZ Władysław       8 < 4> 132 S 14:15:27 1020.08  81.66 56.10 582.05 505400
 127 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 133 - 14:18:47 1019.44  82.31 56.07 581.86 508480
 128 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 138 - 14:18:26 1019.31  82.96 56.04 581.67 508060
 129 SUJKA Bogdan            8 < 4> 190 - 14:15:05 1018.98  83.60 56.01 581.47 504480
 130 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 25- 4- 2 M 14:18:40 1018.74  84.25 55.98 581.28 508010
 131 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 145 S 14:16:26 1018.51  84.90 55.95 581.08 505620
 132 TARGOSZ Władysław       8 < 5> 188 S 14:16:21 1018.23  85.55 55.92 580.89 505400
 133 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 149 - 14:20:03 1016.86  86.20 55.89 580.69 508480
 134 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 151 M 14:14:51 1016.59  86.84 55.85 580.50 503060
 135 MYDLAK Józef            2 < 2> 273 S 14:14:52 1016.56  87.49 55.82 580.31 503060
 136 WIDUCH Dariusz          9 35-10- 6 - 14:20:03 1014.72  88.14 55.79 580.11 507410
 137 STABIK HENRYK          10 < 8> 170 - 14:20:55 1014.68  88.79 55.76 579.92 508270
 138 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 237 C 14:20:48 1014.50  89.44 55.73 579.72 508060
 139 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 174 - 14:18:06 1014.39  90.08 55.70 579.53 505270
 140 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 144 - 14:20:15 1013.85  90.73 55.67 579.34 507180
 141 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 156 S 14:21:14 1013.82  91.38 55.64 579.14 508160
 142 STABIK Gabriela        10 <11> 162 - 14:21:25 1013.67  92.03 55.61 578.95 508270
 143 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 250 - 14:19:14 1012.31  92.68 55.57 578.75 505380
 144 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 197 - 14:21:22 1011.60  93.32 55.54 578.56 507180
 145 BITTMANN Grzegorz       9 < 4> 405 S 14:19:53 1011.48  93.97 55.51 578.36 505620
 146 KOFEL Jan               9 < 2> 175 S 14:26:08 1011.22  94.62 55.48 578.17 511810
 147 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 219 - 14:18:44 1010.96  95.27       577.98 504200
 148 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 189 S 14:20:46 1010.93  95.92 55.42 577.78 506240
 149 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 158 - 14:23:06 1010.69  96.57       577.59 508480
 150 HOLEWA Edmund          10 < 6> 153 - 14:20:29 1010.62  97.21 55.36 577.39 505800
 151 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 406 C 14:17:51 1010.47  97.86 55.32 577.20 503060
 152 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 241 S 14:22:36 1010.45  98.51 55.29 577.01 507850
 153 HOLEWA Edmund          10 < 7> 167 - 14:20:50 1009.92  99.16 55.26 576.81 505800
 154 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 177 S 14:20:57 1009.62  99.81 55.23 576.62 505770
 155 KWIOTEK Andrzej         2 < 2> 214 - 14:20:57 1009.26 100.45 55.20 576.42 505590
 156 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 185 - 14:23:33 1009.16 101.10       576.23 508160
 157 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 235 - 14:23:54 1009.03 101.75 55.14 576.03 508450
 158 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 159 - 14:24:38 1007.62 102.40 55.11 575.84 508480
 159 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 193 - 14:24:41 1007.52 103.05 55.08 575.65 508480
 160 SZLACHTA Jan            2 < 2> 183 M 14:22:03 1007.35 103.69 55.04 575.45 505740
 161 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 164 - 14:26:30 1007.33 104.34 55.01 575.26 510210
 162 STABIK Gabriela        10 <12> 169 - 14:24:39 1007.17 104.99 54.98 575.06 508270
 163 RYŚ Henryk             10 39-12- 6 S 14:24:13 1006.31 105.64 54.95 574.87 507400
 164 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 166 - 14:27:02 1006.27 106.29 54.92 574.68 510210
 165 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 168 - 14:25:34 1005.96 106.93 54.89 574.48 508580
 166 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 198 - 14:27:18 1005.74 107.58 54.86 574.29 510210
 167 HOLEWA Edmund          10 < 8> 228 - 14:23:05 1005.40 108.23       574.09 505800
 168 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 184 - 14:25:59 1005.13 108.88 54.79 573.90 508580
 169 STABIK Gabriela        10 <13> 224 - 14:25:42 1005.08 109.53 54.76 573.70 508270
 170 STABIK HENRYK          10 < 9> 172 S 14:25:45 1004.98 110.17 54.73 573.51 508270
 171 CYRA Andrzej           10 < 5> 176 C 14:25:24 1004.85 110.82 54.70 573.32 507850
 172 STABIK HENRYK          10 <10> 173 - 14:25:50 1004.82 111.47 54.67 573.12 508270
 173 STABIK HENRYK          10 <11> 181 C 14:25:53 1004.72 112.12 54.64 572.93 508270
 174 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 187 C 14:22:57 1004.61 112.77 54.61 572.73 505270
 175 KOFEL Jan               9 < 3> 204 - 14:29:30 1004.53 113.42 54.58 572.54 511810
 176 CYRA Andrzej           10 < 6> 194 - 14:25:46 1004.12 114.06 54.55 572.35 507850
 177 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 276 - 14:23:48 1003.91 114.71 54.51 572.15 505770
 178 FICEK Jan               9  9- 2- 2 C 14:25:56 1003.57 115.36 54.48 571.96 507740
 179 RYŚ Henryk             10 < 2> 303 C 14:25:40 1003.43 116.01 54.45 571.76 507400
 180 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 483 S 14:24:55 1003.24 116.66 54.42 571.57 506550
 181 STABIK HENRYK          10 <12> 196 - 14:26:46 1002.97 117.30 54.39 571.37 508270
 182 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 16- 2- 1 - 14:25:08 1002.80 117.95 54.36 571.18 506550
 183 SZLACHTA Jan            2 < 3> 199 - 14:24:21 1002.76 118.60 54.33 570.99 505740
 184 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 202 - 14:27:27 1002.23 119.25 54.30 570.79 508580
 185 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 191 - 14:27:08 1002.02 119.90 54.26 570.60 508160
 186 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 213 M 14:24:42 1001.76 120.54 54.23 570.40 505590
 187 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 292 C 14:24:26 1001.66 121.19 54.20 570.21 505270
 188 TARGOSZ Władysław       8 < 6> 336 - 14:24:50 1001.12 121.84 54.17 570.02 505400
 189 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 210 S 14:25:42 1001.07 122.49 54.14 569.82 506240
 190 SUJKA Bogdan            8 < 5> 205 S 14:24:05 1000.79 123.14 54.11 569.63 504480
 191 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 192 - 14:28:04 1000.18 123.78       569.43 508160
 192 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 230 - 14:28:14  999.86 124.43 54.05 569.24 508160
 193 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 195 - 14:28:40  999.63 125.08 54.02 569.04 508480
 194 CYRA Andrzej           10 < 7> 206 - 14:28:09  999.41 125.73 53.98 568.85 507850
 195 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 208 - 14:28:49  999.34 126.38 53.95 568.66 508480
 196 STABIK HENRYK          10 <13> 200 - 14:28:42  999.15 127.03 53.92 568.46 508270
 197 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 231 - 14:28:05  998.22 127.67 53.89 568.27 507180
 198 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 203 C 14:31:17  997.90 128.32 53.86 568.07 510210
 199 SZLACHTA Jan            2 < 4> 265 S 14:27:01  997.48 128.97 53.83 567.88 505740
 200 STABIK HENRYK          10 <14> 207 - 14:29:46  997.06 129.62 53.80 567.69 508270
 201 NYCZ EDWARD             9 < 3> 215 - 14:28:24  996.58 130.27 53.77 567.49 506660
 202 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 209 - 14:30:24  996.43 130.91 53.74 567.30 508580
 203 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 232 - 14:32:17  995.95 131.56 53.70 567.10 510210
 204 KOFEL Jan               9 < 4> 360 S 14:33:54  995.93 132.21 53.67 566.91 511810
 205 SUJKA Bogdan            8 < 6> 253 - 14:26:36  995.82 132.86 53.64 566.71 504480
 206 CYRA Andrzej           10 < 8> 244 - 14:30:00  995.78 133.51 53.61 566.52 507850
 207 STABIK HENRYK          10 <15> 221 - 14:30:35  995.47 134.15 53.58 566.33 508270
 208 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 220 - 14:30:53  995.30 134.80 53.55 566.13 508480
 209 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 211 - 14:31:09  994.97 135.45 53.52 565.94 508580
 210 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 247 - 14:28:49  994.94 136.10 53.49 565.74 506240
 211 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 212 - 14:31:12  994.88 136.75 53.45 565.55 508580
 212 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 226 - 14:31:13  994.84 137.39 53.42 565.35 508580
 213 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 486 - 14:28:16  994.73 138.04 53.39 565.16 505590
 213 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 216 S 14:28:16  994.73 138.04 53.39 565.16 505590
 215 NYCZ EDWARD             9 < 4> 266 - 14:29:22  994.69 139.34 53.33 564.77 506660
 216 KWIOTEK Andrzej         2 < 4> 239 - 14:28:18  994.67 139.99 53.30 564.58 505590
 217 DRZEWIECKI R            7 10- 6- 6 S 14:29:55  994.16 140.64 53.27 564.38 506940
 218 BRYŁKA EDMUND           7 12- 3- 2 S 14:28:13  993.91 141.28 53.24 564.19 505120
 219 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 229 - 14:27:37  993.27 141.93 53.21 564.00 504200
 220 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 234 - 14:32:31  992.12 142.58 53.17 563.80 508480
 221 STABIK HENRYK          10 <16> 222 - 14:32:33  991.65 143.23 53.14 563.61 508270
 221 STABIK HENRYK          10 <17> 269 - 14:32:33  991.65 143.23       563.61 508270
 223 DRZEWIECKI R            7 < 2> 282 S 14:31:26  991.21 144.52 53.08 563.22 506940
 224 STABIK Gabriela        10 <14> 225 - 14:32:47  991.20 145.17 53.05 563.02 508270
 225 STABIK Gabriela        10 <15> 279 - 14:32:50  991.10 145.82 53.02 562.83 508270
 226 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 233 - 14:33:14  990.93 146.47 52.99 562.64 508580
 227 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 344 S 14:33:28  990.79 147.12 52.96 562.44 508740
 227 HOLEWA Edmund          10 < 9> 240 - 14:30:30  990.79 147.12 52.96 562.44 505800
 229 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 260 S 14:29:00  990.57 148.41 52.89 562.05 504200
 230 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 236 - 14:33:06  990.37 149.06 52.86 561.86 508160
 231 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 257 - 14:32:13  990.17 149.71 52.83 561.67 507180
 232 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 248 - 14:35:19  990.09 150.36 52.80 561.47 510210
 233 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 255 S 14:33:50  989.78 151.00 52.77 561.28 508580
 234 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 264 - 14:33:56  989.39 151.65 52.74 561.08 508480
 235 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 238 - 14:33:57  989.30 152.30 52.71 560.89 508450
 236 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 249 - 14:33:40  989.28 152.95       560.69 508160
 237 TURCZYK Andrzej         9 <10> 243 - 14:33:43  988.99 153.60       560.50 508060
 238 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 252 - 14:34:16  988.69 154.24 52.61 560.31 508450
 239 KWIOTEK Andrzej         2 < 5> 245 S 14:31:28  988.51 154.89 52.58 560.11 505590
 240 HOLEWA Edmund          10 <10> 263 S 14:31:50  988.21 155.54 52.55 559.92 505800
 241 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 295 S 14:34:12  987.65 156.19 52.52 559.72 507850
 242 BEDNARZ Henryk          9 < 2> 284 - 14:34:38  987.25 156.84 52.49 559.53 508070
 243 TURCZYK Andrzej         9 <11> 277 S 14:34:44  987.04 157.49 52.46 559.34 508060
 244 CYRA Andrzej           10 < 9> 283 - 14:34:39  986.79 158.13 52.43 559.14 507850
 245 KWIOTEK Andrzej         2 < 6> 256 M 14:32:28  986.58 158.78 52.39 558.95 505590
 246 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 258 S 14:34:19  986.57 159.43 52.36 558.75 507410
 247 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5> 334 S 14:33:20  986.18 160.08 52.33 558.56 506240
 248 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 259 - 14:37:31  985.88 160.73 52.30 558.36 510210
 249 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 268 - 14:35:59  984.84 161.37 52.27 558.17 508160
 250 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 275 C 14:33:26  984.31 162.02 52.24 557.98 505380
 251 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 346 S 14:37:33  984.14 162.67 52.21 557.78 509340
 252 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 296 - 14:36:49  983.81 163.32 52.18 557.59 508450
 253 SUJKA Bogdan            8 < 7> 281 C 14:32:50  983.71 163.97 52.15 557.39 504480
 254 GÓRNICKI Jerzy          7 34- 4- 1 - 14:33:19  983.51 164.61 52.11 557.20 504850
 255 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 306 - 14:37:11  983.37 165.26 52.08 557.01 508580
 256 KWIOTEK Andrzej         2 < 7> 278 - 14:34:17  983.10 165.91 52.05 556.81 505590
 257 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 290 - 14:35:56  983.03 166.56 52.02 556.62 507180
 258 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 318 C 14:36:17  982.81 167.21 51.99 556.42 507410
 259 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 262 - 14:39:25  982.28 167.85 51.96 556.23 510210
 260 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 291 - 14:33:21  982.18 168.50 51.93 556.03 504200
 261 WITKIEWICZ Marek        2 10- 3- 3 S 14:32:44  982.11 169.15 51.90 555.84 503560
 262 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 272 - 14:39:32  982.05 169.80 51.86 555.65 510210
 263 HOLEWA Edmund          10 <11> 285 - 14:35:03  982.04 170.45 51.83 555.45 505800
 264 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 267 - 14:37:59  981.65 171.10 51.80 555.26 508480
 265 SZLACHTA Jan            2 < 5> 297 S 14:35:16  981.51 171.74 51.77 555.06 505740
 266 NYCZ EDWARD             9 < 5> 309 C 14:36:13  981.49 172.39 51.74 554.87 506660
 267 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 307 - 14:38:17  981.09 173.04 51.71 554.68 508480
 268 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 271 - 14:38:01  980.97 173.69 51.68 554.48 508160
 269 STABIK HENRYK          10 <18> 294 - 14:38:11  980.87 174.34 51.65 554.29 508270
 270 LAZAR MARIAN            8 < 2> 377 S 14:31:54  980.84 174.98 51.62 554.09 502090
 271 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 286 - 14:38:06  980.81 175.63 51.58 553.90 508160
 272 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 308 S 14:40:12  980.80 176.28 51.55 553.70 510210
 273 MYDLAK Józef            2 < 3> 412 S 14:33:11  980.27 176.93 51.52 553.51 503060
 274 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2>---- S 14:36:53  980.01 177.58 51.49 553.32 506550
 275 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 288 - 14:35:53  979.64 178.22 51.46 553.12 505380
 276 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 324 S 14:36:20  979.54 178.87 51.43 552.93 505770
 277 TURCZYK Andrzej         9 <12> 293 - 14:38:48  979.30 179.52 51.40 552.73 508060
 278 KWIOTEK Andrzej         2 < 8> 349 - 14:36:18  979.26 180.17 51.37 552.54 505590
 279 STABIK Gabriela        10 <16> 280 - 14:39:07  979.11 180.82 51.34 552.35 508270
 280 STABIK Gabriela        10 <17> 325 S 14:39:17  978.79 181.46 51.30 552.15 508270
 281 SUJKA Bogdan            8 < 8> 355 M 14:35:31  978.59 182.11 51.27 551.96 504480
 282 DRZEWIECKI R            7 < 3> 414 S 14:38:24  977.89 182.76 51.24 551.76 506940
 283 CYRA Andrzej           10 <10> 316 S 14:39:29  977.61 183.41 51.21 551.57 507850
 284 BEDNARZ Henryk          9 < 3> 287 S 14:40:11  976.71 184.06 51.18 551.37 508070
 285 HOLEWA Edmund          10 <12> 304 - 14:37:53  976.67 184.71 51.15 551.18 505800
 286 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 319 - 14:40:25  976.45 185.35 51.12 550.99 508160
 287 BEDNARZ Henryk          9 < 4> 448 S 14:40:22  976.37 186.00 51.09 550.79 508070
 288 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 314 - 14:38:14  975.20 186.65 51.05 550.60 505380
 289 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 364 - 14:37:56  974.70 187.30 51.02 550.40 504830
 290 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 394 - 14:40:38  974.16 187.95 50.99 550.21 507180
 291 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 311 - 14:37:50  973.67 188.59 50.96 550.02 504200
 292 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 312 - 14:38:59  973.58 189.24 50.93 549.82 505270
 293 TURCZYK Andrzej         9 <13> 332 - 14:41:53  973.51 189.89 50.90 549.63 508060
 294 STABIK HENRYK          10 <19> 298 - 14:42:07  973.48 190.54 50.87 549.43 508270
 295 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7> 420 S 14:41:50  973.20 191.19 50.84 549.24 507850
 296 PUDEŁKO Józef          10 <10> 302 - 14:42:36  972.92 191.83 50.81 549.04 508450
 297 SZLACHTA Jan            2 < 6> 322 S 14:40:07  972.36 192.48 50.77 548.85 505740
 298 STABIK HENRYK          10 <20> 300 - 14:43:00  971.84 193.13 50.74 548.66 508270
 299 GÓRNICKI Jerzy          7 < 2> 411 S 14:39:32  971.74 193.78 50.71 548.46 504850
 300 STABIK HENRYK          10 <21> 321 - 14:43:04  971.71 194.43 50.68 548.27 508270
 301 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 2> 482 S 14:42:52  971.59 195.07 50.65 548.07 508010
 302 PUDEŁKO Józef          10 <11> 343 C 14:43:22  971.50 195.72 50.62 547.88 508450
 303 RYŚ Henryk             10 < 3> 320 S 14:42:44  970.67 196.37 50.59 547.69 507400
 304 HOLEWA Edmund          10 <13> 350 M 14:41:15  970.36 197.02 50.56 547.49 505800
 305 SAJDOK Stanisław       10 20- 2- 2 S 14:44:03  970.23 197.67 50.52 547.30 508450
 306 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 315 S 14:44:21  969.92 198.31 50.49 547.10 508580
 307 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 327 - 14:44:31  969.43 198.96 50.46 546.91 508480
 308 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 317 - 14:46:33  968.97 199.61 50.43 546.71 510210
 309 NYCZ EDWARD             9 < 6> 310 - 14:43:04  968.63 200.26 50.40 546.52 506660
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 310 NYCZ EDWARD             9 < 7> 418 M 14:43:05  968.60        50.37 546.33 506660
 311 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 313 - 14:40:35  968.53        50.34 546.13 504200
 312 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 347 S 14:41:42  968.51        50.31 545.94 505270
 313 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 338 - 14:40:42  968.31        50.28 545.74 504200
 314 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 365 C 14:42:05  968.01        50.24 545.55 505380
 315 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 342 - 14:45:27  967.89        50.21 545.35 508580
 316 CYRA Andrzej           10 <11> 331 - 14:45:14  966.90        50.18 545.16 507850
 317 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 351 - 14:47:46  966.73        50.15 544.97 510210
 318 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 345 C 14:44:56  966.62        50.12 544.77 507410
 319 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 323 - 14:46:12  965.72        50.09 544.58 508160
 320 RYŚ Henryk             10 < 4> 341 S 14:45:33  965.46        50.06 544.38 507400
 321 STABIK HENRYK          10 <22> 352 S 14:46:29  965.41        50.03 544.19 508270
 322 SZLACHTA Jan            2 < 7> 330 - 14:43:52  965.40        49.99 544.00 505740
 323 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 326 - 14:46:23  965.38              543.80 508160
 324 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6> 329 - 14:44:02  965.15        49.93 543.61 505770
 325 STABIK Gabriela        10 <18> 434 - 14:46:51  964.73        49.90 543.41 508270
 326 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 358 - 14:46:55  964.40              543.22 508160
 327 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 328 - 14:47:18  964.31        49.84 543.02 508480
 328 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 370 S 14:47:19  964.28        49.81 542.83 508480
 329 SOBAŁA Tadeusz          7 < 7> 390 - 14:44:31  964.26        49.78 542.64 505770
 330 SZLACHTA Jan            2 < 8> 348 - 14:44:52  963.56        49.75 542.44 505740
 331 CYRA Andrzej           10 <12> 335 - 14:47:05  963.51              542.25 507850
 332 TURCZYK Andrzej         9 <14> 444 - 14:47:27  963.24              542.05 508060
 333 SAJDOK Stanisław       10 < 2>---- C 14:48:22  962.31        49.65 541.86 508450
 334 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 6> 443 - 14:46:05  962.28        49.62 541.67 506240
 335 CYRA Andrzej           10 <13> 339 S 14:47:51  962.11        49.59 541.47 507850
 336 TARGOSZ Władysław       8 < 7> 512 S 14:45:20  962.06        49.56 541.28 505400
 337 MORAWSKI Jan            7 19- 2- 2 S 14:46:29  961.78        49.53 541.08 506360
 338 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 391 - 14:44:19  961.63        49.50 540.89 504200
 339 CYRA Andrzej           10 <14> 340 - 14:48:23  961.14        49.46 540.69 507850
 340 CYRA Andrzej           10 <15> 378 - 14:48:25  961.08        49.43 540.50 507850
 341 RYŚ Henryk             10 < 5> 363 S 14:48:01  960.95        49.40 540.31 507400
 342 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 356 - 14:49:19  960.82        49.37 540.11 508580
 343 PUDEŁKO Józef          10 <12> 396 - 14:49:12  960.79        49.34 539.92 508450
 344 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3>---- S 14:49:32  960.73        49.31 539.72 508740
 344 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 354 - 14:48:09  960.73        49.31 539.72 507410
 346 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 399 S 14:50:17  960.51        49.25 539.34 509340
 347 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 376 - 14:46:06  960.41        49.22 539.14 505270
 348 SZLACHTA Jan            2 < 9> 353 S 14:46:38  960.33        49.18 538.95 505740
 349 KWIOTEK Andrzej         2 < 9> 371 - 14:46:40  959.98        49.15 538.75 505590
 350 HOLEWA Edmund          10 <14> 361 - 14:47:04  959.65        49.12 538.56 505800
 351 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 465 - 14:51:44  959.52        49.09 538.36 510210
 352 STABIK HENRYK          10 <23> 362 - 14:49:55  959.15        49.06 538.17 508270
 353 SZLACHTA Jan            2 <10> 387 - 14:47:45  958.29        49.03 537.98 505740
 354 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 392 - 14:49:47  957.77        49.00 537.78 507410
 355 SUJKA Bogdan            8 < 9> 359 S 14:46:48  957.63        48.97 537.59 504480
 356 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 407 - 14:51:17  957.27        48.94 537.39 508580
 357 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 22- 1- 1 S 14:49:29  957.24        48.90 537.20 506840
 358 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 395 - 14:50:56  957.11        48.87 537.01 508160
 359 SUJKA Bogdan            8 <10> 369 - 14:47:21  956.63        48.84 536.81 504480
 360 KOFEL Jan               9 < 5> 389 - 14:55:17  956.15        48.81 536.62 511810
 361 HOLEWA Edmund          10 <15> 385 - 14:49:01  956.11              536.42 505800
 362 STABIK HENRYK          10 <24> 366 - 14:51:43  955.90        48.75 536.23 508270
 363 RYŚ Henryk             10 < 6> 372 - 14:51:12  955.20        48.72 536.03 507400
 364 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 380 S 14:48:37  955.00        48.69 535.84 504830
 365 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 367 S 14:49:24  954.63        48.65 535.65 505380
 366 STABIK HENRYK          10 <25> 368 S 14:52:33  954.41        48.62 535.45 508270
 367 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 416 - 14:49:35  954.30        48.59 535.26 505380
 368 STABIK HENRYK          10 <26> 417 - 14:52:59  953.63        48.56 535.06 508270
 369 SUJKA Bogdan            8 <11> 388 - 14:49:06  953.47        48.53 534.87 504480
 370 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 373 - 14:53:31  953.07        48.50 534.68 508480
 371 KWIOTEK Andrzej         2 <10> 383 S 14:50:50  952.45        48.47 534.48 505590
 372 RYŚ Henryk             10 < 7> 374 - 14:52:53  952.18        48.44 534.29 507400
 373 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 375 - 14:54:09  951.94              534.09 508480
 374 RYŚ Henryk             10 < 8> 404 - 14:53:02  951.91        48.37 533.90 507400
 375 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 384 - 14:54:18  951.68        48.34 533.70 508480
 376 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10>---- M 14:51:05  951.40        48.31 533.51 505270
 377 LAZAR MARIAN            8 < 3>---- S 14:47:48  951.29        48.28 533.32 502090
 378 CYRA Andrzej           10 <16> 382 - 14:54:18  950.50              533.12 507850
 379 MORAWSKI Jan            7 < 2>---- S 14:52:44  950.49        48.22 532.93 506360
 380 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 381 M 14:51:13  950.33        48.19 532.73 504830
 380 PISZCZEK Stanisław      8 < 6>---- S 14:51:13  950.33        48.19 532.73 504830
 382 CYRA Andrzej           10 <17> 413 - 14:54:32  950.08        48.12 532.35 507850
 383 KWIOTEK Andrzej         2 <11> 386 - 14:52:10  950.06        48.09 532.15 505590
 384 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 409 S 14:55:13  950.05        48.06 531.96 508480
 385 HOLEWA Edmund          10 <16> 393 C 14:52:31  949.83        48.03 531.76 505800
 386 KWIOTEK Andrzej         2 <12> 421 S 14:53:03  948.49        48.00 531.57 505590
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 387 SZLACHTA Jan            2 <11> 397 - 14:53:13  948.47              531.37 505740
 388 SUJKA Bogdan            8 <12> 423 - 14:52:30  947.38              531.18 504480
 389 KOFEL Jan               9 < 6> 514 - 15:00:22  947.15              530.99 511810
 390 SOBAŁA Tadeusz          7 < 8> 472 S 14:54:01  947.11              530.79 505770
 391 MENDRYS Andrzej         8 <10> 400 - 14:52:22  947.09              530.60 504200
 392 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 426 S 14:55:46  947.07              530.40 507410
 393 HOLEWA Edmund          10 <17> 433 - 14:54:17  946.69              530.21 505800
 394 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 425 S 14:56:05  946.08              530.02 507180
 395 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 401 - 14:57:41  945.09              529.82 508160
 396 PUDEŁKO Józef          10 <13> 398 - 14:58:43  943.82              529.63 508450
 397 SZLACHTA Jan            2 <12> 403 - 14:55:53  943.75              529.43 505740
 398 PUDEŁKO Józef          10 <14> 402 - 14:58:49  943.64              529.24 508450
 399 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5>---- - 14:59:47  943.60              529.04 509340
 400 MENDRYS Andrzej         8 <11> 432 S 14:54:25  943.46              528.85 504200
 401 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 429 - 14:58:52  943.02              528.66 508160
 402 PUDEŁKO Józef          10 <15> 408 C 14:59:39  942.18              528.46 508450
 403 SZLACHTA Jan            2 <13> 415 - 14:56:49  942.11              528.27 505740
 404 RYŚ Henryk             10 < 9> 427 - 14:58:41  941.93              528.07 507400
 405 BITTMANN Grzegorz       9 < 5> 410 - 14:57:07  941.36              527.88 505620
 406 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 438 S 14:54:27  941.27              527.69 503060
 407 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 445 - 15:00:20  941.23              527.49 508580
 408 PUDEŁKO Józef          10 <16> 422 - 15:00:19  941.02              527.30 508450
 409 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 428 - 15:00:39  940.50              527.10 508480
 410 BITTMANN Grzegorz       9 < 6>---- S 14:57:37  940.48              526.91 505620
 411 GÓRNICKI Jerzy          7 < 3> 495 - 14:56:54  940.31              526.71 504850
 412 MYDLAK Józef            2 < 4> 446 S 14:55:09  940.04              526.52 503060
 413 CYRA Andrzej           10 <18> 424 S 15:00:33  939.51              526.33 507850
 414 DRZEWIECKI R            7 < 4> 431 S 14:59:35  939.50              526.13 506940
 415 SZLACHTA Jan            2 <14> 439 - 14:58:20  939.46              525.94 505740
 416 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 450 - 14:58:06  939.19              525.74 505380
 417 STABIK HENRYK          10 <27> 466 - 15:01:11  939.18              525.55 508270
 418 NYCZ EDWARD             9 < 8> 437 - 14:59:35  938.98              525.35 506660
 419 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 1- 1 S 14:57:10  938.96              525.16 504380
 419 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8> 458 S 15:00:52  938.96              525.16 507850
 421 KWIOTEK Andrzej         2 <13> 441 - 14:58:29  938.92              524.77 505590
 422 PUDEŁKO Józef          10 <17> 497 - 15:01:46  938.50              524.58 508450
 423 SUJKA Bogdan            8 <13> 453 - 14:57:34  938.45              524.38 504480
 424 CYRA Andrzej           10 <19> 449 - 15:01:19  938.18              524.19 507850
 425 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 436 - 15:00:38  938.12              524.00 507180
 426 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 455 - 15:00:57  938.00              523.80 507410
 427 RYŚ Henryk             10 <10> 461 - 15:01:04  937.78              523.61 507400
 428 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 430 - 15:02:15  937.72              523.41 508480
 429 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 447 - 15:02:05  937.42              523.22 508160
 430 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 456 - 15:02:26  937.41              523.02 508480
 431 DRZEWIECKI R            7 < 5> 479 S 15:00:48  937.39              522.83 506940
 432 MENDRYS Andrzej         8 <12> 490 - 14:57:53  937.38              522.64 504200
 433 HOLEWA Edmund          10 <18> 435 C 14:59:37  937.33              522.44 505800
 434 STABIK Gabriela        10 <19> 454 - 15:02:24  937.08              522.25 508270
 435 HOLEWA Edmund          10 <19> 469 - 14:59:46  937.07              522.05 505800
 436 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 442 S 15:01:36  936.45              521.86 507180
 437 NYCZ EDWARD             9 < 9> 492 - 15:01:06  936.35              521.67 506660
 438 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6> 440 S 14:57:19  936.25              521.47 503060
 439 SZLACHTA Jan            2 <15> 452 - 15:00:12  936.21              521.28 505740
 440 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7> 496 C 14:57:33  935.84              521.08 503060
 441 KWIOTEK Andrzej         2 <14> 498 - 15:00:30  935.41              520.89 505590
 442 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 459 S 15:02:19  935.21              520.69 507180
 443 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 7> 462 S 15:01:53  934.22              520.50 506240
 444 TURCZYK Andrzej         9 <15>---- - 15:03:57  934.02              520.31 508060
 445 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 470 - 15:04:31  934.00              520.11 508580
 446 MYDLAK Józef            2 < 5> 475 - 14:58:56  933.44              519.92 503060
 447 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 463 - 15:04:31  933.23              519.72 508160
 448 BEDNARZ Henryk          9 < 5> 476 - 15:04:50  932.52              519.53 508070
 449 CYRA Andrzej           10 <20> 491 - 15:04:44  932.29              519.34 507850
 450 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 478 - 15:02:17  931.95              519.14 505380
 451 BRYŁKA EDMUND           7 < 2> 457 - 15:02:22  931.33              518.95 505120
 452 SZLACHTA Jan            2 <16>---- - 15:03:25  930.67              518.75 505740
 453 SUJKA Bogdan            8 <14> 503 - 15:02:11  930.46              518.56 504480
 454 STABIK Gabriela        10 <20> 464 - 15:06:19  930.36              518.36 508270
 455 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 499 C 15:05:31  930.15              518.17 507410
 456 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35>---- - 15:06:58  929.64              517.98 508480
 457 BRYŁKA EDMUND           7 < 3>---- S 15:04:20  927.96              517.78 505120
 458 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 9>---- - 15:07:21  927.83              517.59 507850
 459 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12> 484 S 15:06:41  927.74              517.39 507180
 460 WIDERA Jan              7 10- 1- 1 S 15:06:44  927.73              517.20 507220
 461 RYŚ Henryk             10 <11> 473 C 15:07:32  926.70              517.01 507400
 462 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 8> 471 - 15:06:26  926.44              516.81 506240
 463 PAJĄK Gotfryd          10 <36> 474 - 15:09:03  925.53              516.62 508160
 464 STABIK Gabriela        10 <21>---- - 15:09:13  925.45              516.42 508270
 465 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 480 S 15:11:35  924.99              516.23 510210
 466 STABIK HENRYK          10 <28> 489 - 15:09:31  924.94              516.03 508270
 467 POGORZAŁEK Alfred       7 11- 1- 1 S 15:10:25  924.28              515.84 508740
 468 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 505 S 15:05:01  923.94              515.65 503560
 469 HOLEWA Edmund          10 <20> 481 S 15:07:45  923.41              515.45 505800
 470 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 494 S 15:10:46  923.40              515.26 508580
 471 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 9> 485 S 15:08:20  923.23              515.06 506240
 472 SOBAŁA Tadeusz          7 < 9>---- - 15:08:00  922.94              514.87 505770
 473 RYŚ Henryk             10 <12>---- - 15:09:51  922.80              514.68 507400
 474 PAJĄK Gotfryd          10 <37> 477 - 15:10:43  922.73              514.48 508160
 475 MYDLAK Józef            2 < 6>---- S 15:05:19  922.51              514.29 503060
 476 BEDNARZ Henryk          9 < 6>---- M 15:10:51  922.34              514.09 508070
 477 PAJĄK Gotfryd          10 <38> 511 - 15:11:07  922.06              513.90 508160
 478 FIJOŁEK Mirosław        8 <16>---- C 15:08:12  921.89              513.70 505380
 479 DRZEWIECKI R            7 < 6>---- S 15:10:00  921.71              513.51 506940
 480 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25>---- S 15:13:57  921.04              513.32 510210
 481 HOLEWA Edmund          10 <21>---- - 15:09:26  920.59              513.12 505800
 482 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 3> 513 - 15:12:00  920.31              512.93 508010
 483 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4> 487 - 15:10:41  919.86              512.73 506550
 484 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13>---- S 15:11:27  919.72              512.54 507180
 485 TEODORCZYK Zdzisław     9 <10>---- - 15:10:34  919.49              512.35 506240
 486 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 507 S 15:09:55  919.39              512.15 505590
 487 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5> 493 - 15:11:09  919.08              511.96 506550
 488 FICEK Jan               9 < 2>---- S 15:13:17  917.69              511.76 507740
 489 STABIK HENRYK          10 <29>---- - 15:13:57  917.54              511.57 508270
 490 MENDRYS Andrzej         8 <13> 508 - 15:09:37  917.37              511.37 504200
 491 CYRA Andrzej           10 <21>---- C 15:13:41  917.22              511.18 507850
 492 NYCZ EDWARD             9 <10>---- - 15:12:39  916.78              510.99 506660
 492 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6> 500 S 15:12:32  916.78              510.99 506550
 494 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22> 502 - 15:15:00  916.36              510.60 508580
 495 GÓRNICKI Jerzy          7 < 4>---- - 15:11:32  915.36              510.40 504850
 496 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 8>---- C 15:09:50  914.93              510.21 503060
 497 PUDEŁKO Józef          10 <18> 506 - 15:15:47  914.84              510.02 508450
 498 KWIOTEK Andrzej         2 <15>---- - 15:12:44  914.71              509.82 505590
 499 WIDUCH Dariusz          9 <10>---- S 15:15:12  913.92              509.63 507410
 500 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 7> 501 S 15:14:17  913.88              509.43 506550
 501 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 8>---- - 15:14:20  913.80              509.24 506550
 502 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23> 515 - 15:16:37  913.70              509.04 508580
 503 SUJKA Bogdan            8 <15> 510 - 15:12:09  913.66              508.85 504480
 504 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 509 S 15:09:31  913.53              508.66 502000
 505 WITKIEWICZ Marek        2 < 3>---- S 15:11:17  913.43              508.46 503560
 506 PUDEŁKO Józef          10 <19>---- - 15:16:42  913.33              508.27 508450
 507 MACIEJA Zygmunt         2 < 5>---- - 15:13:43  913.08              508.07 505590
 508 MENDRYS Andrzej         8 <14>---- - 15:12:50  912.03              507.88 504200
 509 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3>---- S 15:10:26  912.01              507.69 502000
 510 SUJKA Bogdan            8 <16>---- - 15:13:24  911.60              507.49 504480
 511 PAJĄK Gotfryd          10 <39>---- - 15:17:30  911.50              507.30 508160
 512 TARGOSZ Władysław       8 < 8>---- - 15:14:58  910.69              507.10 505400
 513 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 4>---- - 15:17:55  910.55              506.91 508010
 514 KOFEL Jan               9 < 7>---- - 15:23:18  908.59              506.71 511810
 515 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <24>---- - 15:20:00  908.18              506.52 508580
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 516 KOFEL Jan               9 < 8>---- S 15:23:47  907.81                     511810
 517 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <26>---- - 15:22:09  907.60                     510210
 518 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11>---- - 15:17:04  907.02                     505270
 519 CYRA Andrzej           10 <22>---- C 15:20:17  906.42                     507850
 520 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <10>---- - 15:20:26  906.17                     507850
 521 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <27>---- - 15:23:22  905.64                     510210
 522 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <11>---- S 15:20:54  905.42                     507850
 523 KOFEL Jan               9 < 9>---- - 15:25:18  905.38                     511810
 524 NYCZ EDWARD             9 <11>---- - 15:20:26  904.05                     506660
 525 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <14>---- - 15:21:04  903.96                     507180
 526 POŁĄCZAK Mieczysław     2 14- 0- 0 S 15:19:30  903.75                     505650
 527 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 < 5>---- C 15:22:12  903.61                     508010
 528 BEDNARZ Henryk          9 < 7>---- S 15:22:32  903.18                     508070
 529 PAJĄK Gotfryd          10 <40>---- - 15:22:48  902.91                     508160
 530 KWIOTEK Andrzej         2 <16>---- S 15:20:02  902.79                     505590

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|      KONKURSY       |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6|RAZ| Lot 6 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  57    1    4 10 10 10 10 10  8  58 4679.54 21064.76 921
   2 STABIK HENRYK           508270  42    5   28 10 10 10 10  9  9  58 5208.58 20909.191029
   3 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  42    9   35 10 10 10 10  8  8  56 4526.91 20293.441002
   4 STABIK Gabriela         508270  37   15   17 10 10 10 10  9  8  57 4722.45 20264.521030
   5 FIJOŁEK Mirosław        505380  52   40   45 10 10 10 10 10  6  56 3346.69 19587.75 802
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  45   12   16 10 10 10 10  9  5  54 2824.06 19158.73 933
   7 GŁOGOWSKI Mieczysław    503060  12   97  116 10 10 10 10  9  7  56 3822.15 18914.82 228
   8 TURCZYK Andrzej         508060  59   14   19 10 10 10 10 10  3  53 1737.62 18762.96 924
   9 PISZCZEK Stanisław      504830  15   33   80 10 10 10 10 10  5  55 2792.40 18759.75 816
  10 GAWEŁCZYK-RUS           505270  25   11   84 10 10 10 10  9  6  55 3394.85 18627.21 224
  11 SZLACHTA Jan            505740  35   18  160 10 10 10 10  7  6  53 3389.21 18323.26 212
  12 PAJĄK Gotfryd           508160  87    2    3 10 10 10 10  7  5  52 2954.15 18246.091003
  13 DRZEWIECKI R            506940  10  217  223 10 10 10 10  7  6  53 3241.83 17895.77 706
  14 CYRA Andrzej            507850  54   59   71 10 10 10 10  7  6  53 3293.89 17537.221005
  15 TEODORCZYK Zdzisław     506240  37    8  148 10 10 10 10  7  6  53 3346.69 17326.57 932
  16 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  43   93  140 10 10 10 10  7  6  53 3190.96 17296.88 721
  17 WIDUCH Dariusz          507410  35  136  246 10  9 10 10  7  6  52 3218.14 16960.56 916
  18 BITTMANN Grzegorz       505620  12   49  124 10 10 10 10  5  5  50 2865.80 16921.33 902
  19 TARGOSZ Władysław       505400  19   50   57 10 10 10 10  4  6  50 3486.30 16850.68 821
  20 MYDLAK Józef            503060  11   83  135 10 10 10 10  7  5  52 2765.03 16727.43 226
  21 PUDEŁKO Józef           508450  51   13   24 10 10 10 10  7  5  52 2869.69 16642.091024
  22 KWIOTEK Andrzej         505590  37   53  155 10 10 10 10  5  6  51 3346.50 16491.19 219
  23 HOLEWA Edmund           505800  60    6   32 10 10 10 10  5  6  51 3267.66 16452.681010
  24 SUJKA Bogdan            504480  41  100  108 10 10 10 10  6  4  50 2216.57 16236.60 818
  25 MACIEJA Zygmunt         505590  15   34  186 10 10 10 10  6  3  49 1682.47 15810.47 215
  26 NYCZ EDWARD             506660  41   52  113 10 10 10 10  6  3  49 1697.62 15773.70 909
  27 MENDRYS Andrzej         504200  55  104  147 10 10 10 10  5  2  47 1090.90 14413.25 808
  28 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10  115  227 10 10 10 10  3  3  46 1686.35 14403.60 718
  29 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  31   31   36 10  0  9 10  3  8  40 4590.03 14015.87 917
  30 RYŚ Henryk              507400  39  163  179  4  9 10 10  3  6  42 3296.02 13659.121026
  31 BEDNARZ Henryk          508070  25   64  242  5  9 10 10  2  4  40 2210.34 12435.00 901
  32 WITKIEWICZ Marek        503560  10  261  468 10  8 10  7  2  3  40 1579.95 11468.32 225
  33 WIESIOŁEK MARIAN        506550  22   44  109  5  5 10  7  3  5  35 2775.52 11145.44 218
  34 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  14  526  549 10 10 10  7  3  0  40         10792.10 213
  35 POGORZAŁEK Alfred       508740  11  467  562 10  6 10  9  1  1  37  515.84  9936.60 716
  36 FICEK Jan               507740   9  178  488  7  7  9  5  4  2  34 1083.72  9851.53 922
  37 WIESIOŁEK IRENEUSZ      506550  16  182  274  8 10 10  6  1  1  36  553.32  9428.57 217
  38 WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  22  357  541  8  7  9  5  4  1  34  537.20  9380.91 918
  39 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  22   63   65  3  5  6  6  4  2  26 1097.12  8426.44 928
  40 SOBAŁA Tadeusz          505770  25   62  110  4  0  6  6  1  4  21 2254.82  7182.01 724
  41 MROWIŃSKI Ryszard       505620   7            9  3  7  0  7  0  26          7065.17 715
  42 MŁOCEK Zygmunt          502000  10   51  504  8  7  4  4  0  3  26 1612.97  6747.48 815
  43 SZOŁTYSEK WIESŁAW       508010  25  130  301  5  2  4  5  3  2  21 1129.35  6375.841009
  44 LACH Stanisław          504350               10  5  7  3  1  -  26          6027.27 712
  45 KOFEL Jan               511810  29   92  146  3  5  3  4  1  3  19 1733.74  5921.09 939
  46 MORAWSKI Jan            506360  19  337  379  3  4  4  4  2  2  19 1074.01  5759.51 710
  47 LAZAR MARIAN            502090  15   96  270  3  5  1  2  3  3  17 1675.29  5271.59 810
  48 SAJDOK Stanisław        508450  20  305  333  3  0  4  3  2  2  14 1089.16  4709.891027
  49 GÓRNICKI Jerzy          504850  34  254  299  9  6  2  3  0  1  21  548.46  4693.75 720
  50 WIDERA Jan              507220  10  460  705  3  4  2  6  0  1  16  517.20  4504.32 727
  51 BRYŁKA EDMUND           505120  12  218  451  5  3  -  3  1  2  14 1081.97  3990.16 701
  52 CHMIEL Robert           506710               10  7  -  -  -  -  17          3131.81 208
  53 DUDA Henryk             507160                0  4  4  0  0  -   8          1924.601041
  54 STARCZYNOWSKI Jan       504380  10  419  692  3  1  2  0  0  1   7  525.16  1670.80 819
  55 PILARZ Marek            507910   9  739       1  0  1  0  0  0   2           420.73 926
  56 SOBOTA Stanisław        506270  10  565  683  0  0  -  1  0  0   1           367.94 911
  57 GRELA Stanisław         505730   1            1  0  0  0  0  0   1           117.40 729
  58 PASZEK Wincenty         505630  10            1  0  0  0  0  0   1           115.07 711
     CHŁOND ZENON            506630  26            0  -  -  -  -  0                      201
     GLINKA Joachim          506310  11  584       0  0  0  0  0  0                      904

    +---+----------------------+--+---------------------+-----------------+
    |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|      KONKURSY       | PUNKTY - "nr 2" |
    |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6|RAZ| Lot  6 |  RAZEM |
    +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
       1 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  42  4175.15 16314.88 
       2 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  42  4219.23 16244.24 
       3 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  42  4127.19 16227.68 
       4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  42  4160.20 16123.07 
       5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  42  4200.01 16045.99 
       6 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  42  4158.84 15925.18 
       7 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  42  4149.90 15875.29 
       8 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  42  4216.52 15814.14 
       9 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  42  3965.25 15754.86 
      10 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  42  4140.39 15663.17 
      11 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  42  4056.32 15501.77 
      12 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  42  3960.98 15390.63 
      13 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  42  4031.46 15388.17 
      14 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  42  4081.37 15361.89 
      15 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  42  4049.13 15307.16 
      16 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  42  3983.13 15268.71 
      17 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  42  3899.63 15266.28 
      18 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  42  4101.17 15123.28 
      19 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  42  3847.95 15082.69 
      20 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  42  3942.54 15060.40 
      21 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  42  3978.26 15023.61 
      22 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  41  3393.68 14904.13 
      23 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  42  3939.04 14882.09 
      24 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  41  3342.80 14881.60 
      25 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  41  3241.83 14632.28 
      26 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  41  3284.95 14331.41 
      27 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  40  2755.70 14288.12 
      28 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  41  3849.33 14284.72 
      29 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  38  1686.35 12874.75 
      30 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  38  3289.40 12872.67 
      31 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  34  4064.87 12685.97 
      32 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  35  3800.21 11769.62 
      33 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  36  1579.95 11233.88 
      34 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  35          10972.10 
      35 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  31  2814.35 10924.70 
      36 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  34  1083.72 10141.63 
      37 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  34   537.20  9896.92 
      38 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  25  3967.59  9334.72 
      39 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  27  3880.60  9235.88 
      40 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  31  1124.50  8900.19 
      41 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  30   515.84  8419.27 
      42 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  25  2149.19  8276.07 
      43 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  27  1612.97  7339.45 
      44 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  26           6870.88 
      45 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  24           6804.06 
      46 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  21  1074.01  6564.35 
      47 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  23  2142.77  6457.95 
      48 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  16  1089.16  5573.33 
      49 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  17  1675.29  5271.59 
      50 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  18   517.20  5251.57 
      51 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  15  1600.92  4509.11 
      52 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  14           2752.63 
      53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1   9   525.16  2459.72 
      54 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -   8           1924.60 
      55 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0   2            420.73 
      56 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0   1            367.94 
      57 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0   1            117.40 
      58 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 6
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   6   2268.15  1765.61
       2 STABIK HENRYK          10  0   6   2267.47  1766.85
       3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2261.89  1767.07
       4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   6   2257.92  1782.19
       5 SZLACHTA Jan            2  1   6   2254.23  1738.48
       6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   6   2244.55  1765.61
       7 BITTMANN Grzegorz       9  1   6   2240.16  1745.09
       8 TURCZYK Andrzej         9  0   6   2236.94  1760.34
       9 HOLEWA Edmund          10  1   6   2223.17  1751.95
      10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   6   2217.26  1782.19
      11 TURCZYK Andrzej         9  0   6   2213.91  1760.34
      12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2209.43  1767.07
      13 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2197.84  1782.19
      14 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2196.65  1767.07
      15 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   6   2192.02  1747.69
      16 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2190.07  1765.82
      17 SZLACHTA Jan            2  1   6   2187.59  1738.48
      18 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   6   2185.18  1726.15
      19 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2183.93  1767.07
      20 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2174.21  1765.82
      21 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2174.13  1765.82
      22 CYRA Andrzej           10  1   6   2165.97  1762.83
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2160.40  1767.07
      24 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2157.58  1765.82
      25 STABIK Gabriela        10  1   6   2156.13  1766.85
      26 HOLEWA Edmund          10  1   6   2151.82  1751.95
      27 HOLEWA Edmund          10  1   6   2151.35  1751.95
      28 TARGOSZ Władysław       8  0   6   2148.30  1741.77
      29 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2144.25  1765.82
      30 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2132.10  1765.82
      31 FIJOŁEK Mirosław        8  0   6   2129.12  1741.67
      32 STABIK HENRYK          10  0   6   2127.09  1766.85
      33 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2127.05  1782.19
      34 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2123.88  1765.82
      35 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   6   2122.71  1737.55
      36 NYCZ EDWARD             9  0   6   2113.93  1752.03
      37 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2111.44  1765.82
      38 KWIOTEK Andrzej         2  1   6   2110.89  1736.97
      39 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   6   2107.35  1747.69
      40 STABIK HENRYK          10  1   6   2106.16  1766.85
      41 NYCZ EDWARD             9  1   6   2102.99  1752.03
      42 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   2098.12  1649.96
      43 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2097.42  1782.19
      44 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2095.49  1782.19
      45 FIJOŁEK Mirosław        8  0   6   2088.81  1741.67
      46 FIJOŁEK Mirosław        8  1   6   2087.28  1741.67
      47 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   2084.27  1753.05
      48 TURCZYK Andrzej         9  0   5   2083.36  1645.17
      49 WIDUCH Dariusz          9  1   6   2079.07  1757.05
      50 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   6   2069.26  1782.19
      51 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   6   2054.93  1753.05
      52 WIDUCH Dariusz          9  1   6   2054.82  1757.05
      53 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2039.63  1739.42
      54 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   6   2027.76  1747.69
      55 STABIK HENRYK          10  1   6   2027.51  1766.85
      56 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2024.47  1765.61
      57 SZLACHTA Jan            2  1   6   2023.92  1738.48
      58 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   5   2010.04  1638.99
      59 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   2005.64  1649.66
      60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2005.44  1782.19
      61 STABIK HENRYK          10  0   5   1997.32  1650.83
      62 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   1993.97  1650.97
      63 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   1987.68  1753.05
      64 FIJOŁEK Mirosław        8  0   5   1980.67  1629.49
      65 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   6   1979.37  1737.55
      66 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1978.61  1649.66
      67 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   5   1975.83  1649.66
      68 STABIK HENRYK          10  0   5   1953.10  1650.83
      69 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   1933.65  1503.62
      70 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   6   1926.15  1747.69
      71 TARGOSZ Władysław       8  0   5   1923.49  1629.57
      72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   5   1919.56  1609.85
      73 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  0   5   1908.93  1595.09
      74 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   1905.21  1596.37
      75 HOLEWA Edmund          10  1   5   1898.52  1638.44
      76 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   5   1898.21  1616.47
      77 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   5   1896.81  1609.85
      78 TURCZYK Andrzej         9  0   5   1892.95  1645.17
      79 PISZCZEK Stanisław      8  1   5   1887.71  1574.63
      80 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   5   1887.03  1517.27
      81 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   5   1885.38  1597.44
      82 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   5   1884.10  1609.85
      83 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   5   1882.33  1470.94
      84 PUDEŁKO Józef          10  0   5   1880.53  1597.26
      85 DRZEWIECKI R            7  1   5   1879.92  1583.50
      86 TURCZYK Andrzej         9  1   5   1878.05  1592.00
      87 PAJĄK Gotfryd          10  1   5   1868.05  1596.37
      88 TARGOSZ Władysław       8  0   5   1861.50  1576.62
      89 STABIK HENRYK          10  0   4   1859.45  1481.20
      90 TURCZYK Andrzej         9  0   5   1857.76  1499.29
      91 STABIK Gabriela        10  1   5   1856.76  1504.58
      92 PISZCZEK Stanisław      8  1   5   1854.94  1627.68
      93 PAJĄK Gotfryd          10  0   5   1851.98  1649.96
      94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   5   1850.55  1609.85
      95 SZLACHTA Jan            2  1   5   1839.65  1574.07
      96 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   5   1833.76  1625.82
      97 PUDEŁKO Józef          10  0   5   1833.49  1597.26
      98 SZLACHTA Jan            2  1   5   1826.34  1626.44
      99 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   5   1820.21  1503.62
     100 TURCZYK Andrzej         9  1   5   1819.65  1592.00
     101 RADZIEJEWSKI JERZY      9  0   5   1819.64  1592.41

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK HENRYK            sek 10   -  9 konk.  5208.58 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  8 konk.  4722.45 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  8 konk.  4679.54 pkt.
           RADZIEJEWSKI JERZY       sek  9   -  8 konk.  4590.03 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  8 konk.  4526.91 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4219.23 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  7 konk.  4216.52 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4200.01 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  7 konk.  4175.15 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  4160.20 pkt.