LISTA KONKURSOWA 06/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 PYRZYCE

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 23.09.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 431060 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°53'05.0"-53°08'53.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 10
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 74
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 25
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 15
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 19
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 13:30:10
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1235.98 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 14:05:02
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1137.82 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.30m.5s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            |  4|   20|    9| 45.0|
                    |PANEWNIKI      |  1|    9|    4| 44.4|
                    |PIOTROWICE     |  1|   10|    3| 30.0|
                    |PODLESIE       |  4|   35|    9| 25.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 10|   74|   25| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+-------+------+------+------+
   1 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  5- 4- 4 S 13:30:10 1235.98        527.06 426620
   2 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2>  14 S 13:31:22 1231.70        523.06 426620
   3 HOLEWA Edmund          10 10- 6- 4 S 13:37:29 1226.75        519.06 432410
   4 FIJOŁEK Mirosław        8  9- 4- 2 M 13:35:03 1226.68        515.06 429400
   5 MYDLAK Józef            2  5- 2- 2 S 13:33:13 1225.16        511.06 426620
   6 PUDEŁKO Józef          10 10- 2- 2 M 13:41:21 1219.70        507.06 434640
   7 HOLEWA Edmund          10 < 2>   9 S 13:39:44 1218.97        503.06 432410
   8 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  15 - 13:37:53 1216.83        499.06 429400
   9 HOLEWA Edmund          10 < 3>  10 S 13:41:04 1214.41        495.06 432410
  10 HOLEWA Edmund          10 < 4>  13 - 13:42:31 1209.48        491.06 432410
  11 STABIK HENRYK          10 10- 1- 1 S 13:44:48 1208.50        487.06 434820
  12 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 10- 3- 2 S 13:47:36 1198.76        483.06 434670
  13 HOLEWA Edmund          10 < 5>  25 - 13:46:27 1196.32        479.06 432410
  14 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3>  24 S 13:44:34 1186.48        475.06 426620
  15 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  22 M 13:47:34 1184.33        471.06 429400
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
  16 RUS JÓZEF               2  5- 3- 3 S 13:50:40 1170.66        467.06 428070
  17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  20 S 13:56:34 1169.83        463.06 434670
  18 RUS JÓZEF               2 < 2>  19 S 13:51:52 1166.83        459.06 428070
  19 RUS JÓZEF               2 < 3>---- S 13:52:33 1164.66        455.06 428070
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
  20 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>---- - 13:59:38 1160.25        451.06 434670
  21 MYDLAK Józef            2 < 2>---- S 13:53:06 1158.98        447.06 426620
  22 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>---- - 13:58:09 1150.74        443.06 429400
  23 PUDEŁKO Józef          10 < 2>---- S 14:04:59 1143.84        439.06 434640
  24 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4>---- S 13:58:26 1142.43        435.06 426620
  25 HOLEWA Edmund          10 < 6>---- S 14:05:02 1137.82        431.06 432410
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
  26 STABIK HENRYK          10 < 2>---- S 14:07:11 1137.73               434820
  27 MYDLAK Józef            2 < 3>---- S 14:00:41 1135.58               426620
  28 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>---- - 14:09:00 1118.23               429400
  29 PUDEŁKO Józef          10 < 3>---- S 14:14:15 1116.61               434640
  30 PUDEŁKO Józef          10 < 4>---- M 14:16:31 1110.14               434640
  31 RUS JÓZEF               2 < 4>---- S 14:12:53 1103.61               428070
  32 STABIK HENRYK          10 < 3>---- S 14:21:47 1095.86               434820
  33 HOLEWA Edmund          10 < 7>---- S 14:20:58 1092.04               432410
  34 PUDEŁKO Józef          10 < 5>---- S 14:25:34 1085.06               434640
  35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>---- S 14:25:52 1084.33               434670
  36 STABIK HENRYK          10 < 4>---- - 14:26:22 1083.35               434820
  37 STABIK HENRYK          10 < 5>---- S 14:28:09 1078.56               434820