LISTA KONKURSOWA 07/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                DESSAU-2-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 04.06.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 506440 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 51
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1146
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 382
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 230
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 287
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:08:10
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1379.97 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 13:13:05
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1173.35 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.4m.37s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  171|   45| 26.3|
                    |BRYNOW         | 11|  155|   29| 18.7|
                    |PANEWNIKI      |  7|  120|   35| 29.2|
                    |PIOTROWICE     | 13|  345|  104| 30.1|
                    |PODLESIE       | 10|  355|  169| 47.6|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 51| 1146|  382| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 TURCZYK Andrzej         9 22-15- 9 C 12:08:10  1379.97   0.87 60.00 606.18 508060
   2 STABIK Gabriela        10 30-22-10 C 12:15:22  1354.06   1.75 59.96 605.92 508270
   3 PAJĄK Gotfryd          10 74-48- 8 S 12:15:41  1352.63   2.62 59.92 605.65 508160
   4 STABIK Gabriela        10 < 2>  17 S 12:17:21  1346.95   3.49 59.87 605.39 508270
   5 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  11 - 12:18:02  1344.22   4.36 59.83 605.13 508160
   6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 49-26- 9 C 12:19:37  1339.46   5.24 59.79 604.87 508480
   7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  18 - 12:20:34  1336.11   6.11 59.75 604.61 508480
   8 SZLACHTA Jan            2 21- 8- 6 - 12:19:42  1331.95   6.98 59.71 604.35 505740
   9 STABIK HENRYK          10 41-24- 7 S 12:23:02  1326.96   7.85 59.66 604.08 508270
  10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 39-25- 7 C 12:25:25  1323.79   8.73 59.62 603.82 510210
  11 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  12 C 12:24:16  1322.42   9.60 59.58 603.56 508160
  12 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  19 - 12:24:19  1322.24  10.47 59.54 603.30 508160
  13 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 42-23- 7 - 12:24:53  1321.39  11.34       603.04 508580
  14 MENDRYS Andrzej         8 29- 8- 4 - 12:21:43  1320.88  12.22 59.45 602.78 504200
  15 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 25-12- 8 M 12:24:15  1319.92  13.09 59.41 602.51 507180
  16 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2>  26 S 12:24:22  1319.52  13.96 59.37 602.25 507180
  17 STABIK Gabriela        10 < 3>  27 M 12:25:26  1318.70  14.83 59.33 601.99 508270
  18 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  35 C 12:26:29  1315.66  15.71 59.29 601.73 508480
  19 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  24 - 12:27:37  1310.99  16.58 59.24 601.47 508160
  20 FIJOŁEK Mirosław        8 15- 4- 2 C 12:25:46  1310.07  17.45 59.20 601.20 505380
  21 GAWEŁCZYK-RUS           2 20-10- 7 - 12:25:49  1309.61  18.32 59.16 600.94 505270
  22 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  33 C 12:28:06  1309.10  19.20 59.12 600.68 508060
  23 STABIK HENRYK          10 < 2>  36 C 12:28:25  1308.57  20.07 59.08 600.42 508270
  23 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  31 - 12:28:20  1308.57  20.07       600.42 508160
  25 SZLACHTA Jan            2 < 2>  70 S 12:26:37  1308.12  21.82 58.99 599.90 505740
  26 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3>  87 S 12:27:44  1308.06  22.69 58.95 599.63 507180
  27 STABIK Gabriela        10 < 4>  29 - 12:28:48  1307.28  23.56 58.91 599.37 508270
  28 HOLEWA Edmund          10 33-12- 7 C 12:26:56  1307.20  24.43 58.87 599.11 505800
  29 STABIK Gabriela        10 < 5>  47 S 12:28:51  1307.11  25.31 58.83 598.85 508270
  30 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  46 - 12:29:09  1306.90  26.18 58.78 598.59 508580
  31 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  34 - 12:29:17  1305.37  27.05       598.32 508160
  32 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2> 233 C 12:27:14  1305.10  27.92 58.70 598.06 505380
  33 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  52 - 12:29:42  1303.72  28.80       597.80 508060
  34 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  37 - 12:29:49  1303.59  29.67 58.62 597.54 508160
  35 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  45 C 12:30:13  1303.07  30.54 58.57 597.28 508480
  36 STABIK HENRYK          10 < 3>  61 - 12:30:18  1302.25  31.41 58.53 597.02 508270
  37 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  40 - 12:30:36  1300.97  32.29 58.49 596.75 508160
  38 TARGOSZ Władysław       8 10- 4- 4 S 12:28:32  1300.79  33.16 58.45 596.49 505400
  39 WIDUCH Dariusz          9 33-15- 6 C 12:30:06  1300.72  34.03 58.41 596.23 507410
  40 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  43 - 12:30:58  1299.75  34.90 58.36 595.97 508160
  41 BITTMANN Grzegorz       9 14- 3- 3 S 12:29:05  1299.52  35.78 58.32 595.71 505620
  42 SUJKA Bogdan            8 31-10- 5 C 12:29:20  1295.75  36.65 58.28 595.45 504480
  43 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  53 - 12:32:30  1294.68  37.52 58.24 595.18 508160
  44 KOFEL Jan               9 29- 1- 1 S 12:35:33  1293.92  38.39 58.20 594.92 511810
  45 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  60 M 12:33:08  1293.40  39.27 58.15 594.66 508480
  46 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  50 S 12:33:30  1292.45  40.14 58.11 594.40 508580
  47 STABIK Gabriela        10 < 6>  65 C 12:33:36  1291.34  41.01 58.07 594.14 508270
  48 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  57 - 12:35:10  1291.13  41.88 58.03 593.87 510210
  49 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  82 - 12:31:22  1291.04  42.76 57.99 593.61 505270
  50 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>  72 - 12:34:30  1289.18  43.63 57.94 593.35 508580
  51 NYCZ EDWARD             9 21- 5- 4 S 12:33:01  1289.16  44.50 57.90 593.09 506660
  52 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  92 C 12:34:20  1288.40  45.38 57.86 592.83 508060
  53 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  54 - 12:34:30  1288.11  46.25       592.57 508160
  54 PAJĄK Gotfryd          10 <13>  56 - 12:34:31  1288.06  47.12 57.78 592.30 508160
  55 PUDEŁKO Józef          10 28-12- 6 M 12:34:50  1287.76  47.99 57.73 592.04 508450
  56 PAJĄK Gotfryd          10 <14>  58 - 12:34:43  1287.40  48.87 57.69 591.78 508160
  57 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  62 S 12:36:25  1287.06  49.74 57.65 591.52 510210
  58 PAJĄK Gotfryd          10 <15>  59 - 12:34:52  1286.92  50.61 57.61 591.26 508160
  59 PAJĄK Gotfryd          10 <16>  66 - 12:34:55  1286.75  51.48 57.57 590.99 508160
  60 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  73 - 12:35:11  1286.69  52.36 57.52 590.73 508480
  61 STABIK HENRYK          10 < 4>  91 - 12:35:15  1285.95  53.23 57.48 590.47 508270
  62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  63 - 12:37:14  1284.41  54.10 57.44 590.21 510210
  63 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  69 - 12:37:18  1284.19  54.97 57.40 589.95 510210
  64 SUJKA Bogdan            8 < 2>  88 - 12:32:55  1283.94  55.85 57.36 589.69 504480
  65 STABIK Gabriela        10 < 7>  79 - 12:36:25  1282.16  56.72 57.31 589.42 508270
  66 PAJĄK Gotfryd          10 <17>  78 - 12:36:24  1281.94  57.59       589.16 508160
  67 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 170 M 12:33:21  1281.81  58.46 57.23 588.90 504200
  68 BEDNARZ Henryk          9 26- 3- 1 - 12:36:27  1281.55  59.34 57.19 588.64 508070
  69 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6>  71 - 12:38:11  1281.34  60.21 57.15 588.38 510210
  70 SZLACHTA Jan            2 < 3> 174 S 12:34:50  1280.90  61.08 57.10 588.12 505740
  71 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7>  90 - 12:38:24  1280.65  61.95 57.06 587.85 510210
  72 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>  74 - 12:37:11  1280.47  62.83 57.02 587.59 508580
  73 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  77 - 12:37:08  1280.38  63.70 56.98 587.33 508480
  74 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6>  83 S 12:37:15  1280.25  64.57 56.94 587.07 508580
  75 CYRA Andrzej           10 52-16- 6 S 12:36:50  1279.76  65.45 56.90 586.81 507850
  76 KOZAK KRZYSZTOF         7  9- 5- 5 S 12:38:07  1277.87  66.32 56.85 586.54 508740
  77 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  80 - 12:37:57  1277.75  67.19 56.81 586.28 508480
  78 PAJĄK Gotfryd          10 <18>  93 C 12:37:48  1277.43  68.06 56.77 586.02 508160
  79 STABIK Gabriela        10 < 8> 144 - 12:37:56  1277.27  68.94 56.73 585.76 508270
  80 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  96 - 12:38:08  1277.16  69.81 56.69 585.50 508480
  81 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 316 M 12:38:23  1277.01  70.68 56.64 585.24 508740
  82 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3>  84 M 12:35:41  1276.96  71.55 56.60 584.97 505270
  83 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 102 - 12:38:18  1276.88  72.43 56.56 584.71 508580
  84 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4>  95 - 12:35:44  1276.79  73.30 56.52 584.45 505270
  85 PISZCZEK Stanisław      8 15- 8- 6 S 12:35:28  1276.54  74.17 56.48 584.19 504830
  86 DRZEWIECKI R            7 10- 2- 2 S 12:37:25  1275.59  75.04 56.43 583.93 506940
  87 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 154 - 12:37:44  1275.18  75.92 56.39 583.67 507180
  88 SUJKA Bogdan            8 < 3> 113 - 12:35:54  1274.26  76.79 56.35 583.40 504480
  89 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 15- 6- 6 S 12:35:08  1273.14  77.66 56.31 583.14 503060
  90 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8>  98 - 12:40:46  1273.09  78.53 56.27 582.88 510210
  91 STABIK HENRYK          10 < 5> 116 - 12:39:17  1272.96  79.41 56.22 582.62 508270
  92 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 121 S 12:39:08  1272.91  80.28 56.18 582.36 508060
  93 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 100 - 12:39:13  1272.89  81.15 56.14 582.09 508160
  94 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 110 S 12:36:41  1272.63  82.02 56.10 581.83 504830
  95 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 108 C 12:37:07  1272.35  82.90 56.06 581.57 505270
  96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  97 - 12:39:43  1272.10  83.77 56.01 581.31 508480
  97 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 101 - 12:39:47  1271.89  84.64 55.97 581.05 508480
  98 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9>  99 M 12:41:27  1270.92  85.51 55.93 580.79 510210
  98 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 129 - 12:41:27  1270.92  85.51 55.93 580.79 510210
 100 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 103 - 12:39:55  1270.66  87.26 55.85 580.26 508160
 101 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 112 S 12:40:13  1270.51  88.13 55.80 580.00 508480
 102 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 109 - 12:40:18  1270.50  89.01 55.76 579.74 508580
 103 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 104 S 12:40:04  1270.19  89.88 55.72 579.48 508160
 103 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 105 - 12:40:04  1270.19  89.88 55.72 579.48 508160
 105 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 106 - 12:40:05  1270.14  91.62       578.95 508160
 106 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 131 - 12:40:06  1270.08  92.50       578.69 508160
 107 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 150 - 12:40:29  1269.59  93.37 55.55 578.43 508450
 108 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 207 S 12:38:12  1268.89  94.24 55.51 578.17 505270
 109 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 125 - 12:40:58  1268.39  95.11 55.47 577.91 508580
 110 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 214 - 12:38:14  1267.67  95.99 55.43 577.64 504830
 111 CYRA Andrzej           10 < 2> 139 C 12:40:41  1267.46  96.86 55.38 577.38 507850
 112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 115 - 12:41:11  1267.45  97.73 55.34 577.12 508480
 113 SUJKA Bogdan            8 < 4> 133 - 12:38:03  1267.38  98.60 55.30 576.86 504480
 114 SAJDOK Stanisław       10 15- 6- 6 M 12:41:12  1267.32  99.48 55.26 576.60 508450
 115 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 117 S 12:41:14  1267.29 100.35 55.22 576.34 508480
 116 STABIK HENRYK          10 < 6> 171 - 12:41:05  1267.24 101.22 55.17 576.07 508270
 117 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 138 - 12:41:18  1267.08 102.09 55.13 575.81 508480
 118 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 123 C 12:37:03  1266.99 102.97 55.09 575.55 503060
 119 BEDNARZ Henryk          9 < 2> 349 M 12:41:03  1266.85 103.84 55.05 575.29 508070
 120 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 140 S 12:40:35  1266.68 104.71 55.01 575.03 507410
 121 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 122 - 12:41:12  1266.35 105.58 54.97 574.76 508060
 122 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 128 C 12:41:20  1265.93 106.46 54.92 574.50 508060
 123 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 126 S 12:37:25  1265.83 107.33 54.88 574.24 503060
 124 HOLEWA Edmund          10 < 2> 127 S 12:39:35  1265.82 108.20 54.84 573.98 505800
 125 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 146 S 12:41:50  1265.65 109.08 54.80 573.72 508580
 126 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 208 C 12:37:30  1265.56 109.95 54.76 573.46 503060
 127 HOLEWA Edmund          10 < 3> 137 - 12:39:41  1265.50 110.82 54.71 573.19 505800
 128 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 167 - 12:41:48  1264.46 111.69 54.67 572.93 508060
 129 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 130 S 12:43:32  1264.36 112.57 54.63 572.67 510210
 130 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 145 C 12:43:43  1263.78 113.44 54.59 572.41 510210
 131 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 132 - 12:42:33  1262.35 114.31       572.15 508160
 132 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 134 - 12:42:35  1262.25 115.18       571.89 508160
 133 SUJKA Bogdan            8 < 5> 136 M 12:39:41  1262.20 116.06 54.46 571.62 504480
 133 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 135 - 12:42:36  1262.20 116.06       571.62 508160
 135 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 141 S 12:42:40  1261.99 117.80 54.38 571.10 508160
 136 SUJKA Bogdan            8 < 6> 149 C 12:39:47  1261.88 118.67 54.34 570.84 504480
 137 HOLEWA Edmund          10 < 4> 185 S 12:41:01  1261.29 119.55 54.29 570.58 505800
 138 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 143 - 12:43:31  1260.12 120.42 54.25 570.31 508480
 139 CYRA Andrzej           10 < 3> 166 C 12:43:08  1259.76 121.29 54.21 570.05 507850
 140 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 156 - 12:42:51  1259.55 122.16 54.17 569.79 507410
 141 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 155 S 12:43:36  1259.07 123.04 54.13 569.53 508160
 142 WITKIEWICZ Marek        2 12- 2- 2 S 12:39:58  1259.01 123.91 54.08 569.27 503560
 143 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 151 S 12:44:01  1258.56 124.78 54.04 569.01 508480
 144 STABIK Gabriela        10 < 9> 168 S 12:43:52  1258.51 125.65 54.00 568.74 508270
 145 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 157 - 12:45:31  1258.17 126.53 53.96 568.48 510210
 146 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 147 - 12:45:13  1255.08 127.40 53.92 568.22 508580
 147 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 159 - 12:45:17  1254.88 128.27 53.87 567.96 508580
 148 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 288 M 12:42:45  1254.87 129.14 53.83 567.70 505400
 149 SUJKA Bogdan            8 < 7> 183 - 12:42:05  1254.67 130.02 53.79 567.43 504480
 150 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 234 S 12:45:16  1254.61 130.89 53.75 567.17 508450
 151 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 164 C 12:45:34  1253.75 131.76 53.71 566.91 508480
 152 NYCZ EDWARD             9 < 2> 278 M 12:44:21  1253.02 132.64 53.66 566.65 506660
 153 SOBAŁA Tadeusz          7 17- 4- 4 M 12:43:41  1252.89 133.51 53.62 566.39 505770
 154 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 165 S 12:44:51  1252.76 134.38 53.58 566.13 507180
 155 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 160 - 12:45:51  1252.09 135.25 53.54 565.86 508160
 156 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 175 S 12:45:36  1251.01 136.13 53.50 565.60 507410
 157 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 181 C 12:48:11  1249.95 137.00 53.45 565.34 510210
 158 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 217 S 12:44:41  1249.79 137.87 53.41 565.08 505770
 158 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 163 - 12:46:56  1249.79 137.87       565.08 508580
 160 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 169 - 12:46:41  1249.52 139.62 53.33 564.56 508160
 161 SOBOTA Stanisław        9 11- 2- 2 S 12:45:12  1249.43 140.49 53.29 564.29 506270
 162 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 314 S 12:45:00  1248.44 141.36 53.24 564.03 505620
 163 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 216 - 12:47:25  1248.30 142.23 53.20 563.77 508580
 164 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 194 - 12:47:23  1248.16 143.11 53.16 563.51 508480
 165 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 271 - 12:46:28  1247.78 143.98 53.12 563.25 507180
 166 CYRA Andrzej           10 < 4> 180 - 12:47:04  1247.58 144.85 53.08 562.98 507850
 167 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 186 S 12:47:18  1247.39 145.72 53.03 562.72 508060
 168 STABIK Gabriela        10 <10> 173 C 12:47:47  1246.42 146.60 52.99 562.46 508270
 169 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 172 - 12:47:48  1246.10 147.47 52.95 562.20 508160
 170 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 221 S 12:44:40  1245.96 148.34 52.91 561.94 504200
 170 STABIK HENRYK          10 < 7> 176 - 12:47:56  1245.96 148.34 52.91 561.94 508270
 172 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 182 - 12:48:19  1244.52 150.09 52.83 561.41 508160
 173 STABIK Gabriela        10 <11> 178 - 12:48:34  1244.03 150.96 52.78 561.15 508270
 174 SZLACHTA Jan            2 < 4> 247 S 12:46:36  1243.83 151.83 52.74 560.89 505740
 175 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 205 M 12:48:05  1243.40 152.71 52.70 560.63 507410
 176 STABIK HENRYK          10 < 8> 177 M 12:48:49  1243.27 153.58 52.66 560.37 508270
 177 STABIK HENRYK          10 < 9> 179 - 12:48:55  1242.97 154.45 52.62 560.10 508270
 178 STABIK Gabriela        10 <12> 191 S 12:49:02  1242.61 155.32 52.57 559.84 508270
 179 STABIK HENRYK          10 <10> 200 - 12:49:08  1242.31 156.20 52.53 559.58 508270
 180 CYRA Andrzej           10 < 5> 198 - 12:48:55  1241.94 157.07 52.49 559.32 507850
 181 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 189 - 12:51:00  1241.39 157.94 52.45 559.06 510210
 182 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 184 - 12:49:39  1240.47 158.81 52.41 558.80 508160
 183 SUJKA Bogdan            8 < 8> 228 - 12:46:42  1240.42 159.69 52.36 558.53 504480
 184 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 190 - 12:49:43  1240.27 160.56       558.27 508160
 185 HOLEWA Edmund          10 < 5> 215 S 12:47:51  1240.16 161.43 52.28 558.01 505800
 186 TURCZYK Andrzej         9 <10> 195 - 12:49:55  1239.42 162.30 52.24 557.75 508060
 186 TEODORCZYK Zdzisław     9 35- 7- 3 S 12:48:27  1239.42 162.30 52.24 557.75 506240
 188 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 333 C 12:50:20  1239.11 164.05 52.15 557.23 508450
 189 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 199 - 12:51:49  1238.93 164.92 52.11 556.96 510210
 190 PAJĄK Gotfryd          10 <36> 193 - 12:50:12  1238.81 165.79 52.07 556.70 508160
 191 STABIK Gabriela        10 <13> 201 C 12:50:18  1238.78 166.67 52.03 556.44 508270
 192 RYŚ Henryk             10 22- 4- 2 - 12:49:54  1237.86 167.54 51.99 556.18 507400
 193 PAJĄK Gotfryd          10 <37> 197 - 12:50:37  1237.55 168.41       555.92 508160
 194 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 204 - 12:50:57  1237.33 169.28 51.90 555.65 508480
 195 TURCZYK Andrzej         9 <11> 249 S 12:50:38  1237.26 170.16 51.86 555.39 508060
 196 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 218 - 12:49:10  1237.25 171.03 51.82 555.13 506240
 197 PAJĄK Gotfryd          10 <38> 227 - 12:51:00  1236.40 171.90       554.87 508160
 198 CYRA Andrzej           10 < 6> 210 C 12:50:47  1236.30 172.77 51.73 554.61 507850
 199 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 202 - 12:52:49  1235.92 173.65 51.69 554.35 510210
 200 STABIK HENRYK          10 <11> 203 S 12:51:16  1235.87 174.52 51.65 554.08 508270
 201 STABIK Gabriela        10 <14> 212 - 12:51:26  1235.36 175.39 51.61 553.82 508270
 202 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 224 - 12:53:02  1235.28 176.27 51.57 553.56 510210
 203 STABIK HENRYK          10 <12> 209 S 12:51:44  1234.46 177.14 51.52 553.30 508270
 204 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 219 - 12:51:56  1234.37 178.01 51.48 553.04 508480
 205 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 222 - 12:51:05  1234.32 178.88 51.44 552.78 507410
 206 GÓRNICKI Jerzy          7 30- 1- 1 S 12:49:07  1234.00 179.76 51.40 552.51 504850
 207 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 257 C 12:49:34  1233.67 180.63 51.36 552.25 505270
 208 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 263 C 12:48:00  1232.99 181.50 51.31 551.99 503060
 209 STABIK HENRYK          10 <13> 236 - 12:52:31  1232.12 182.37 51.27 551.73 508270
 210 CYRA Andrzej           10 < 7> 213 - 12:52:20  1231.65 183.25 51.23 551.47 507850
 211 POGORZAŁEK Alfred       7 10- 3- 3 S 12:53:07  1231.47 184.12 51.19 551.20 508740
 212 STABIK Gabriela        10 <15> 232 - 12:52:46  1231.37 184.99 51.15 550.94 508270
 213 CYRA Andrzej           10 < 8> 225 - 12:52:28  1231.25 185.86 51.10 550.68 507850
 214 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 292 S 12:50:01  1231.24 186.74 51.06 550.42 504830
 215 HOLEWA Edmund          10 < 6> 258 - 12:50:51  1231.11 187.61 51.02 550.16 505800
 216 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 259 M 12:53:07  1231.08 188.48 50.98 549.90 508580
 217 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 226 S 12:50:54  1230.88 189.35 50.94 549.63 505770
 218 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 254 M 12:51:18  1230.83 190.23 50.90 549.37 506240
 219 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 253 - 12:53:10  1230.69 191.10 50.85 549.11 508480
 220 POGORZAŁEK Alfred       7 < 2> 242 S 12:53:23  1230.67 191.97 50.81 548.85 508740
 221 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 267 - 12:49:48  1230.36 192.84 50.77 548.59 504200
 222 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 229 - 12:52:35  1229.84 193.72 50.73 548.32 507410
 223 WIESIOŁEK MARIAN        2 31- 5- 3 - 12:51:57  1229.64 194.59 50.69 548.06 506550
 224 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 246 - 12:54:59  1229.47 195.46 50.64 547.80 510210
 225 CYRA Andrzej           10 < 9> 230 - 12:53:07  1229.31 196.34 50.60 547.54 507850
 226 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4>---- S 12:51:28  1229.19 197.21 50.56 547.28 505770
 227 PAJĄK Gotfryd          10 <39> 231 C 12:53:30  1228.92 198.08 50.52 547.02 508160
 228 SUJKA Bogdan            8 < 9> 351 S 12:50:34  1228.74 198.95 50.48 546.75 504480
 229 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 238 - 12:52:59  1228.65 199.83 50.43 546.49 507410
 230 CYRA Andrzej           10 <10> 268 S 12:53:30  1228.17 200.70 50.39 546.23 507850
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 231 PAJĄK Gotfryd          10 <40> 239 - 12:53:47  1228.08              545.97 508160
 232 STABIK Gabriela        10 <16> 245 S 12:54:19  1226.77        50.31 545.71 508270
 233 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 235 - 12:51:59  1226.70        50.27 545.45 505380
 234 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 244 - 12:54:52  1225.57        50.22 545.18 508450
 235 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>---- - 12:52:37  1224.82        50.18 544.92 505380
 236 STABIK HENRYK          10 <14> 252 - 12:54:59  1224.80        50.14 544.66 508270
 237 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 296 S 12:53:35  1224.78        50.10 544.40 506550
 238 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 260 S 12:54:19  1224.69        50.06 544.14 507410
 239 PAJĄK Gotfryd          10 <41> 240 - 12:55:04  1224.29        50.01 543.87 508160
 240 PAJĄK Gotfryd          10 <42> 241 - 12:55:06  1224.19              543.61 508160
 241 PAJĄK Gotfryd          10 <43> 274 - 12:55:14  1223.79        49.93 543.35 508160
 242 POGORZAŁEK Alfred       7 < 3>---- S 12:55:43  1223.77        49.89 543.09 508740
 243 DRZEWIECKI R            7 < 2>---- S 12:54:21  1223.46        49.85 542.83 506940
 244 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 290 C 12:55:41  1223.17        49.80 542.57 508450
 245 STABIK Gabriela        10 <17> 251 - 12:55:41  1222.73        49.76 542.30 508270
 246 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 256 - 12:57:22  1222.45        49.72 542.04 510210
 247 SZLACHTA Jan            2 < 5> 307 M 12:53:49  1222.14        49.68 541.78 505740
 248 POŁĄCZAK Mieczysław     2 10- 1- 1 S 12:53:46  1222.07        49.64 541.52 505650
 249 TURCZYK Andrzej         9 <12> 318 M 12:55:46  1221.98        49.59 541.26 508060
 250 KWIOTEK Andrzej         2 15- 4- 3 S 12:53:46  1221.92        49.55 540.99 505590
 251 STABIK Gabriela        10 <18> 300 - 12:56:09  1221.36        49.51 540.73 508270
 252 STABIK HENRYK          10 <15> 255 C 12:56:20  1220.82        49.47 540.47 508270
 253 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 272 - 12:56:35  1220.60        49.43 540.21 508480
 254 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 261 - 12:54:45  1220.59        49.38 539.95 506240
 255 STABIK HENRYK          10 <16> 265 - 12:56:30  1220.34        49.34 539.69 508270
 256 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 270 - 12:58:21  1219.58        49.30 539.42 510210
 257 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 279 S 12:54:32  1218.89        49.26 539.16 505270
 258 HOLEWA Edmund          10 < 7> 309 C 12:55:14  1218.11        49.22 538.90 505800
 259 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 266 S 12:57:44  1217.48        49.17 538.64 508580
 260 WIDUCH Dariusz          9 <10> 284 - 12:56:48  1217.39        49.13 538.38 507410
 261 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5> 269 - 12:56:06  1216.63        49.09 538.12 506240
 262 KWIOTEK Andrzej         2 < 2> 352 S 12:55:45  1216.09        49.05 537.85 505590
 263 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6>---- C 12:53:41  1216.05        49.01 537.59 503060
 264 MYDLAK Józef            2 11- 2- 2 S 12:53:58  1215.22        48.97 537.33 503060
 265 STABIK HENRYK          10 <17> 297 - 12:58:18  1215.09        48.92 537.07 508270
 266 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 277 S 12:58:42  1214.66        48.88 536.81 508580
 267 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 328 S 12:55:11  1214.40        48.84 536.54 504200
 268 CYRA Andrzej           10 <11> 293 - 12:58:22  1213.89        48.80 536.28 507850
 269 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 6> 276 S 12:57:07  1213.67        48.76 536.02 506240
 270 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 285 - 13:00:47  1212.52        48.71 535.76 510210
 271 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 273 S 12:58:24  1212.19        48.67 535.50 507180
 272 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 282 - 12:59:30  1212.11        48.63 535.24 508480
 273 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 302 - 12:58:28  1212.00        48.59 534.97 507180
 274 PAJĄK Gotfryd          10 <44> 305 - 12:59:21  1211.78        48.55 534.71 508160
 275 LACH Stanisław          7 12- 1- 1 M 12:56:20  1211.41        48.50 534.45 504350
 276 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 7>---- - 12:57:57  1211.25        48.46 534.19 506240
 277 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 280 - 13:01:11  1207.50        48.42 533.93 508580
 278 NYCZ EDWARD             9 < 3> 329 S 12:59:54  1206.62        48.38 533.67 506660
 279 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 320 S 12:58:47  1206.52        48.34 533.40 505270
 280 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 287 - 13:01:35  1206.36        48.29 533.14 508580
 281 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 29- 2- 2 S 13:00:09  1206.33        48.25 532.88 506840
 282 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 344 S 13:01:34  1206.17        48.21 532.62 508480
 283 SOBOTA Stanisław        9 < 2>---- S 12:59:47  1206.03        48.17 532.36 506270
 284 WIDUCH Dariusz          9 <11> 291 - 13:00:45  1205.97        48.13 532.09 507410
 285 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 323 S 13:03:10  1205.70        48.08 531.83 510210
 286 MACIEJA Zygmunt         2 20- 6- 3 - 12:59:27  1205.36        48.04 531.57 505590
 287 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 306 S 13:02:06  1204.88        48.00 531.31 508580
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 288 TARGOSZ Władysław       8 < 3> 289 S 12:59:36  1204.48              531.05 505400
 289 TARGOSZ Władysław       8 < 4>---- S 12:59:39  1204.34              530.79 505400
 290 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 299 - 13:02:30  1203.43              530.52 508450
 291 WIDUCH Dariusz          9 <12> 343 - 13:01:47  1203.01              530.26 507410
 292 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 325 S 12:59:41  1202.88              530.00 504830
 293 CYRA Andrzej           10 <12> 308 S 13:02:26  1202.20              529.74 507850
 294 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2>---- S 13:01:42  1201.90              529.48 506840
 295 MACIEJA Zygmunt         2 < 2> 298 S 13:00:40  1201.88              529.21 505590
 296 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 301 S 13:01:41  1201.26              528.95 506550
 297 STABIK HENRYK          10 <18> 317 - 13:03:07  1201.25              528.69 508270
 298 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 315 S 13:01:17  1200.12              528.43 505590
 299 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 340 S 13:03:42  1200.02              528.17 508450
 300 STABIK Gabriela        10 <19> 303 - 13:03:43  1199.55              527.91 508270
 301 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4> 373 M 13:02:32  1198.84              527.64 506550
 302 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 313 S 13:03:06  1198.72              527.38 507180
 303 STABIK Gabriela        10 <20> 304 - 13:04:03  1198.61              527.12 508270
 304 STABIK Gabriela        10 <21> 378 - 13:04:09  1198.33              526.86 508270
 305 PAJĄK Gotfryd          10 <45> 330 - 13:04:11  1197.97              526.60 508160
 306 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 353 - 13:04:39  1197.65              526.34 508580
 307 SZLACHTA Jan            2 < 6> 347 S 13:02:20  1197.49              526.07 505740
 308 CYRA Andrzej           10 <13> 326 - 13:04:15  1197.05              525.81 507850
 309 HOLEWA Edmund          10 < 8> 322 C 13:02:45  1196.45              525.55 505800
 310 MŁOCEK Zygmunt          8 10- 1- 1 S 12:59:35  1196.43              525.29 502000
 311 MYDLAK Józef            2 < 2>---- M 13:00:38  1195.96              525.03 503060
 312 RYŚ Henryk             10 < 2> 366 - 13:04:16  1195.95              524.76 507400
 313 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 335 S 13:04:10  1195.71              524.50 507180
 314 BITTMANN Grzegorz       9 < 3>---- S 13:02:59  1195.37              524.24 505620
 315 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 324 S 13:02:58  1195.34              523.98 505590
 316 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3> 356 S 13:05:51  1194.65              523.72 508740
 317 STABIK HENRYK          10 <19> 319 - 13:05:51  1193.54              523.46 508270
 318 TURCZYK Andrzej         9 <13> 341 S 13:05:43  1193.42              523.19 508060
 319 STABIK HENRYK          10 <20> 342 - 13:06:05  1192.89              522.93 508270
 320 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10>---- C 13:03:44  1192.42              522.67 505270
 321 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 16- 1- 1 S 13:04:49  1192.40              522.41 506550
 322 HOLEWA Edmund          10 < 9> 339 M 13:04:14  1192.27              522.15 505800
 323 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 355 - 13:08:15  1191.38              521.89 510210
 324 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 365 - 13:04:24  1191.31              521.62 505590
 325 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 332 S 13:03:51  1191.06              521.36 504830
 326 CYRA Andrzej           10 <14> 327 - 13:06:39  1190.32              521.10 507850
 327 CYRA Andrzej           10 <15> 331 - 13:06:40  1190.27              520.84 507850
 328 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 358 - 13:03:41  1190.04              520.58 504200
 329 NYCZ EDWARD             9 < 4> 376 - 13:05:51  1189.76              520.31 506660
 330 PAJĄK Gotfryd          10 <46> 354 - 13:07:09  1189.65              520.05 508160
 331 CYRA Andrzej           10 <16>---- - 13:06:59  1189.39              519.79 507850
 332 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 350 M 13:04:32  1189.14              519.53 504830
 333 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 336 C 13:07:48  1188.52              519.27 508450
 334 RADZIEJEWSKI JERZY      9 23- 2- 1 S 13:07:19  1188.46              519.01 507850
 335 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 367 - 13:07:14  1187.13              518.74 507180
 336 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 337 C 13:08:25  1186.81              518.48 508450
 337 SAJDOK Stanisław       10 < 5> 357 S 13:08:26  1186.77              518.22 508450
 338 WITKIEWICZ Marek        2 < 2>---- S 13:04:20  1186.71              517.96 503560
 339 HOLEWA Edmund          10 <10> 346 - 13:06:18  1186.49              517.70 505800
 340 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 363 - 13:08:47  1185.80              517.43 508450
 341 TURCZYK Andrzej         9 <14> 368 - 13:08:34  1185.49              517.17 508060
 342 STABIK HENRYK          10 <21> 345 - 13:08:46  1185.42              516.91 508270
 343 WIDUCH Dariusz          9 <13> 348 C 13:08:09  1185.12              516.65 507410
 344 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26>---- - 13:09:06  1184.99              516.39 508480
 345 STABIK HENRYK          10 <22> 379 S 13:09:05  1184.55              516.13 508270
 346 HOLEWA Edmund          10 <11> 375 - 13:07:00  1184.54              515.86 505800
 347 SZLACHTA Jan            2 < 7> 361 S 13:07:01  1184.36              515.60 505740
 348 WIDUCH Dariusz          9 <14> 377 - 13:08:26  1184.34              515.34 507410
 349 BEDNARZ Henryk          9 < 3>---- - 13:09:02  1184.22              515.08 508070
 350 PISZCZEK Stanisław      8 < 8>---- - 13:06:31  1183.61              514.82 504830
 351 SUJKA Bogdan            8 <10>---- S 13:06:40  1182.38              514.56 504480
 352 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 369 - 13:07:50  1181.75              514.29 505590
 353 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22> 362 - 13:10:24  1181.65              514.03 508580
 354 PAJĄK Gotfryd          10 <47> 382 - 13:10:19  1180.90              513.77 508160
 355 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25>---- - 13:12:16  1180.31              513.51 510210
 356 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4> 360 S 13:11:04  1180.19              513.25 508740
 357 SAJDOK Stanisław       10 < 6>---- C 13:10:53  1180.02              512.98 508450
 358 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 372 - 13:07:17  1180.01              512.72 504200
 359 MROWIŃSKI Ryszard       7  6- 1- 1 S 13:08:32  1179.89              512.46 505620
 360 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 5>---- S 13:11:18  1179.55              512.20 508740
 361 SZLACHTA Jan            2 < 8>---- - 13:08:48  1179.43              511.94 505740
 362 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23>---- - 13:11:18  1179.18              511.68 508580
 363 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 364 - 13:11:14  1179.06              511.41 508450
 364 PUDEŁKO Józef          10 <10> 374 - 13:11:15  1179.01              511.15 508450
 365 MACIEJA Zygmunt         2 < 6>---- - 13:09:09  1178.12              510.89 505590
 366 RYŚ Henryk             10 < 3> 370 C 13:10:53  1177.58              510.63 507400
 367 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12>---- S 13:10:53  1177.07              510.37 507180
 368 TURCZYK Andrzej         9 <15>---- - 13:11:45  1176.75              510.10 508060
 369 KWIOTEK Andrzej         2 < 4>---- S 13:09:43  1176.57              509.84 505590
 370 RYŚ Henryk             10 < 4>---- S 13:11:17  1176.49              509.58 507400
 371 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2>---- - 13:11:44  1176.31              509.32 507850
 372 MENDRYS Andrzej         8 < 8>---- S 13:08:50  1175.75              509.06 504200
 373 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5>---- - 13:10:54  1175.56              508.80 506550
 374 PUDEŁKO Józef          10 <11> 381 S 13:12:34  1175.43              508.53 508450
 375 HOLEWA Edmund          10 <12>---- - 13:10:22  1175.28              508.27 505800
 376 NYCZ EDWARD             9 < 5>---- S 13:11:23  1174.50              508.01 506660
 377 WIDUCH Dariusz          9 <15>---- - 13:12:04  1174.38              507.75 507410
 378 STABIK Gabriela        10 <22>---- - 13:12:54  1174.11              507.49 508270
 379 STABIK HENRYK          10 <23> 380 - 13:12:55  1174.06              507.23 508270
 380 STABIK HENRYK          10 <24>---- - 13:13:00  1173.83              506.96 508270
 381 PUDEŁKO Józef          10 <12>---- C 13:13:11  1173.75              506.70 508450
 382 PAJĄK Gotfryd          10 <48>---- S 13:13:05  1173.35              506.44 508160
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 383 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11>---- - 13:10:46  1172.96                     505270
 384 SOBOTA Stanisław        9 < 3>---- S 13:11:41  1172.78                     506270
 385 MORAWSKI Jan            7 14- 0- 0 - 13:11:48  1172.67                     506360
 386 WIDUCH Dariusz          9 <16>---- - 13:12:47  1172.43                     507410
 387 MENDRYS Andrzej         8 < 9>---- S 13:10:04  1172.38                     504200
 388 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>---- C 13:11:07  1172.26                     505380
 389 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3>---- - 13:12:22  1172.25                     506840
 390 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27>---- - 13:13:47  1172.20                     508480
 391 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6>---- S 13:11:14  1171.94                     505380
 392 MYDLAK Józef            2 < 3>---- S 13:09:18  1171.81                     503060
 393 PUDEŁKO Józef          10 <13>---- - 13:14:00  1171.54                     508450
 394 SZLACHTA Jan            2 < 9>---- - 13:11:44  1171.42                     505740
 395 BRYŁKA EDMUND           7 10- 0- 0 S 13:11:20  1171.07                     505120
 396 SAJDOK Stanisław       10 < 7>---- - 13:14:15  1170.87                     508450
 397 BITTMANN Grzegorz       9 < 4>---- S 13:11:52  1170.78                     505620
 398 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7>---- S 13:09:56  1170.09                     503060
 399 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6>---- - 13:13:01  1169.82                     506550
 400 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28>---- - 13:14:42  1169.73                     508480
 401 STARCZYNOWSKI Jan       8 10- 0- 0 S 13:11:17  1169.49                     504380
 402 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3>---- S 13:14:40  1168.37                     507850
 403 STARCZYNOWSKI Jan       8 < 2>---- S 13:11:52  1167.91                     504380
 404 CYRA Andrzej           10 <17>---- - 13:15:18  1166.67                     507850

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  49    6    7 10 10 10 10 10  8  9  67 5223.42 26288.18 921
   2 STABIK Gabriela         508270  30    2    4 10 10 10 10  9  8 10  67 5799.48 26064.001030
   3 STABIK HENRYK           508270  41    9   23 10 10 10 10  9  9  7  65 3928.85 24838.041029
   4 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  39   10   48 10 10 10 10  8  8  7  63 4018.38 24311.821002
   5 TURCZYK Andrzej         508060  22    1   22 10 10 10 10 10  3  9  62 5139.11 23902.07 924
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  42   13   30 10 10 10 10  9  5  7  61 3911.85 23070.58 933
   7 PAJĄK Gotfryd           508160  74    3    5 10 10 10 10  7  5  8  60 4568.80 22814.891003
   8 GAWEŁCZYK-RUS           505270  20   21   49 10 10 10 10  9  6  7  62 3892.19 22519.40 224
   9 GŁOGOWSKI Mieczysław    503060  15   89  118 10 10 10 10  9  7  6  62 3395.97 22310.79 228
  10 PISZCZEK Stanisław      504830  15   85   94 10 10 10 10 10  5  6  61 3287.33 22047.08 816
  11 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  25   15   16 10 10 10 10  7  6  8  61 4468.27 21765.15 721
  12 SZLACHTA Jan            505740  21    8   25 10 10 10 10  7  6  6  59 3332.36 21655.62 212
  13 CYRA Andrzej            507850  52   75  111 10 10 10 10  7  6  6  59 3364.82 20902.041005
  14 FIJOŁEK Mirosław        505380  15   20   32 10 10 10 10 10  6  2  58 1199.26 20787.01 802
  15 HOLEWA Edmund           505800  33   28  124 10 10 10 10  5  6  7  58 3888.28 20340.961010
  16 WIDUCH Dariusz          507410  33   39  120 10  9 10 10  7  6  6  58 3358.28 20318.84 916
  17 PUDEŁKO Józef           508450  28   55  107 10 10 10 10  7  5  6  58 3245.18 19887.271024
  18 TARGOSZ Władysław       505400  10   38  148 10 10 10 10  4  6  4  54 2226.03 19076.71 821
  19 SUJKA Bogdan            504480  31   42   64 10 10 10 10  6  4  5  55 2799.22 19035.82 818
  20 DRZEWIECKI R            506940  10   86  243 10 10 10 10  7  6  2  55 1126.76 19022.53 706
  21 TEODORCZYK Zdzisław     506240  35  187  196 10 10 10 10  7  6  3  56 1643.14 18969.71 932
  22 BITTMANN Grzegorz       505620  14   41  162 10 10 10 10  5  5  3  53 1683.98 18605.31 902
  23 KWIOTEK Andrzej         505590  15  250  262 10 10 10 10  5  6  3  54 1588.68 18079.87 219
  24 NYCZ EDWARD             506660  21   51  152 10 10 10 10  6  3  4  53 2201.42 17975.12 909
  25 MYDLAK Józef            503060  11  264  311 10 10 10 10  7  5  2  54 1062.36 17719.31 226
  26 MACIEJA Zygmunt         505590  20  286  295 10 10 10 10  6  3  3  52 1581.62 17392.09 215
  27 KOZAK KRZYSZTOF         508740   9   76   81 10 10 10 10  3  3  5  51 2720.95 17124.55 718
  28 MENDRYS Andrzej         504200  29   14   67 10 10 10 10  5  2  4  51 2196.44 16609.69 808
  29 RYŚ Henryk              507400  22  192  312  4  9 10 10  3  6  2  44 1020.21 14679.331026
  30 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  23  334  371 10  0  9 10  3  8  1  41  519.01 14534.88 917
  31 BEDNARZ Henryk          508070  26   68  119  5  9 10 10  2  4  1  41  575.29 13010.29 901
  32 WIESIOŁEK MARIAN        506550  31  223  237  5  5 10  7  3  5  3  38 1600.99 12746.43 218
  33 WITKIEWICZ Marek        503560  12  142  338 10  8 10  7  2  3  2  42 1087.23 12555.55 225
  34 POGORZAŁEK Alfred       508740  10  211  220 10  6 10  9  1  1  3  40 1643.14 11579.74 716
  35 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  10  248  496 10 10 10  7  3  0  1  41  541.52 11333.62 213
  36 WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  29  281  294  8  7  9  5  4  1  2  36 1062.36 10443.27 918
  37 WIESIOŁEK IRENEUSZ      506550  16  321  409  8 10 10  6  1  1  1  37  522.41  9950.98 217
  38 FICEK Jan               507740                7  7  9  5  4  2  -  34          9851.53 922
  39 SOBAŁA Tadeusz          505770  17  153  158  4  0  6  6  1  4  4  25 2228.38  9410.39 724
  40 ŻOŁNECZKO Dawid         509340                3  5  6  6  4  2  -  26          8426.44 928
  41 SAJDOK Stanisław        508450  15  114  188  3  0  4  3  2  2  6  20 3202.78  7912.671027
  42 MROWIŃSKI Ryszard       505620   6  359  676  9  3  7  0  7  0  1  27  512.46  7577.63 715
  43 MŁOCEK Zygmunt          502000  10  310  445  8  7  4  4  0  3  1  27  525.29  7272.77 815
  44 LACH Stanisław          504350  12  275  502 10  5  7  3  1  -  1  27  534.45  6561.72 712
  45 KOFEL Jan               511810  29   44  425  3  5  3  4  1  3  1  20  594.92  6516.01 939
  46 SZOŁTYSEK WIESŁAW       508010                5  2  4  5  3  2  -  21          6375.841009
  47 MORAWSKI Jan            506360  14  385  583  3  4  4  4  2  2  0  19          5759.51 710
  48 LAZAR MARIAN            502090                3  5  1  2  3  3  -  17          5271.59 810
  49 GÓRNICKI Jerzy          504850  30  206  431  9  6  2  3  0  1  1  22  552.51  5246.26 720
  50 WIDERA Jan              507220                3  4  2  6  0  1  -  16          4504.32 727
  51 BRYŁKA EDMUND           505120  10  395  507  5  3  -  3  1  2  0  14          3990.16 701
  52 CHMIEL Robert           506710               10  7  -  -  -  -  -  17          3131.81 208
  53 DUDA Henryk             507160  21  475  524  0  4  4  0  0  -  0   8          1924.601041
  54 STARCZYNOWSKI Jan       504380  10  401  403  3  1  2  0  0  1  0   7          1670.80 819
  55 SOBOTA Stanisław        506270  11  161  283  0  0  -  1  0  0  2   3 1096.65  1464.59 911
  56 PILARZ Marek            507910                1  0  1  0  0  0  -   2           420.73 926
  57 GRELA Stanisław         505730  12            1  0  0  0  0  0  0   1           117.40 729
  58 PASZEK Wincenty         505630                1  0  0  0  0  0  -   1           115.07 711
     GLINKA Joachim          506310  11  470  498  0  0  0  0  0  0  0                      904

   +---+----------------------+--+------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  49  4217.85 20462.09 
      2 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  49  4129.11 20443.99 
      3 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  49  4148.75 20376.43 
      4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  49  4145.60 20268.67 
      5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  49  4181.21 20227.20 
      6 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  49  4112.62 20037.80 
      7 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  49  4195.08 20009.22 
      8 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  49  3936.71 19691.57 
      9 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  49  3963.93 19627.10 
     10 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  49  4055.29 19443.46 
     11 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  49  4075.96 19383.12 
     12 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  49  3962.62 19324.51 
     13 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  49  4052.94 19321.65 
     14 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  49  3968.38 19051.07 
     15 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  49  3884.08 19007.36 
     16 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  49  3872.05 18932.45 
     17 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  48  3864.97 18746.57 
     18 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  49  3810.53 18692.62 
     19 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  48  3395.97 18662.25 
     20 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  46  2289.63 18164.92 
     21 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  47  2721.73 18112.36 
     22 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  46  2226.03 17727.80 
     23 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  46  3145.70 17433.82 
     24 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  46  2102.97 17126.58 
     25 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  44  1683.98 16588.11 
     26 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  45  2101.15 16385.87 
     27 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  43  1126.76 15759.04 
     28 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  43  2720.95 15595.70 
     29 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  43  1062.36 15393.77 
     30 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  41  1679.01 14551.68 
     31 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  40  2657.85 14427.47 
     32 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  36  1028.33 13714.30 
     33 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  38  1087.23 12321.11 
     34 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  29  2228.38 11563.10 
     35 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  36   541.52 11513.62 
     36 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  36  1062.36 10959.28 
     37 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  31          10924.70 
     38 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  34          10141.63 
     39 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  33  1643.14 10062.41 
     40 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  28   594.92  9830.80 
     41 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  32   522.41  9422.60 
     42 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  22  3202.78  8776.11 
     43 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  25           8276.07 
     44 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  28   525.29  7864.74 
     45 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  27   534.45  7405.33 
     46 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  25   512.46  7316.52 
     47 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  24   552.51  7010.46 
     48 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  21           6564.35 
     49 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  17           5271.59 
     50 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  18           5251.57 
     51 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  15           4509.11 
     52 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  14           2752.63 
     53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0   9           2459.72 
     54 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0   8           1924.60 
     55 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2   3  1096.65  1464.59 
     56 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -   2            420.73 
     57 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0   1            117.40 
     58 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 7
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 SZLACHTA Jan            2  1   7   2854.13  2244.22
       2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2841.89  2275.55
       3 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2829.77  2268.40
       4 STABIK HENRYK          10  0   7   2827.84  2275.12
       5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   7   2801.52  2275.55
       6 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2788.41  2268.40
       7 HOLEWA Edmund          10  1   7   2762.07  2257.75
       8 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   7   2760.73  2229.21
       9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2755.06  2275.55
      10 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2750.84  2275.55
      11 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2742.05  2275.55
      12 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   7   2741.39  2253.93
      13 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2737.75  2273.98
      14 CYRA Andrzej           10  1   7   2736.02  2270.68
      15 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2730.87  2292.40
      16 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2728.68  2273.98
      17 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   7   2704.28  2242.82
      18 STABIK Gabriela        10  1   7   2701.84  2275.12
      19 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2688.48  2247.05
      20 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2686.52  2260.23
      21 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2684.14  2158.12
      22 TURCZYK Andrzej         9  0   6   2684.04  2153.23
      23 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2682.15  2273.98
      24 NYCZ EDWARD             9  1   7   2669.64  2258.69
      25 STABIK HENRYK          10  0   7   2667.56  2275.12
      26 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2662.76  2292.40
      27 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2655.05  2273.98
      28 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   7   2654.56  2260.23
      29 WIDUCH Dariusz          9  1   7   2651.05  2264.46
      30 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   7   2643.37  2253.93
      31 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   7   2617.06  2292.40
      32 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   6   2612.55  2146.17
      33 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2612.06  2274.19
      34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2595.70  2159.45
      35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2593.82  2292.40
      36 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2581.65  2158.24
      37 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   2559.16  2244.25
      38 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2555.54  2158.24
      39 STABIK HENRYK          10  0   6   2553.52  2159.10
      40 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   6   2540.91  2158.24
      41 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   2523.18  2260.23
      42 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   7   2502.04  2242.82
      43 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   6   2492.23  2120.06
      44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2470.88  2105.92
      45 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2470.46  2012.20
      46 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2469.52  2104.53
      47 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2469.22  2120.06
      48 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   6   2467.82  2027.48
      49 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   6   2466.98  2120.06
      50 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2457.11  2158.12
      51 PISZCZEK Stanisław      8  1   6   2436.77  2132.51
      52 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   6   2418.73  2131.09
      53 STABIK Gabriela        10  1   6   2416.60  2012.85
      54 STABIK Gabriela        10  1   6   2412.50  2012.85
      55 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2411.65  2104.53
      56 TURCZYK Andrzej         9  1   6   2401.24  2100.06
      57 STABIK Gabriela        10  0   5   2399.16  1989.47
      58 TURCZYK Andrzej         9  0   6   2399.02  2007.35
      59 STABIK HENRYK          10  0   5   2382.10  1989.47
      60 PUDEŁKO Józef          10  0   6   2378.67  2105.71
      61 BITTMANN Grzegorz       9  1   6   2373.39  1992.23
      62 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2370.08  1940.18
      63 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   6   2358.85  2012.20
      64 STABIK Gabriela        10  0   5   2358.34  1989.47
      65 SZLACHTA Jan            2  1   6   2352.41  2132.18
      66 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   5   2349.83  1989.82
      67 SUJKA Bogdan            8  0   5   2346.50  1966.97
      68 FIJOŁEK Mirosław        8  0   5   2327.86  1969.74
      69 PUDEŁKO Józef          10  0   6   2324.80  2105.71
      70 TARGOSZ Władysław       8  0   6   2316.47  2082.02
      71 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2313.73  1897.52
      72 PUDEŁKO Józef          10  1   6   2310.61  2159.24
      73 STABIK Gabriela        10  1   5   2309.47  1989.47
      74 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2301.46  1897.52
      75 SUJKA Bogdan            8  0   5   2300.65  1966.97
      76 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   5   2296.66  1988.94
      77 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2293.15  1940.18
      78 STABIK HENRYK          10  1   6   2287.11  2012.85
      79 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2286.54  2104.53
      80 SZLACHTA Jan            2  1   6   2279.16  2079.81

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK Gabriela          sek 10   - 10 konk.  5799.48 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  9 konk.  5223.42 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  9 konk.  5139.11 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  8 konk.  4568.80 pkt.
           ŚWIERCZYŃSKI J+P         sek  7   -  8 konk.  4468.27 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4217.85 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  7 konk.  4195.08 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4181.21 pkt.
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  4148.75 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  4145.60 pkt.


+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 STABIK HENRYK           508270  41    9   23  1  1  1  1  1  1  1   7  560.37  2827.841029
   2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  42   13   30  0  1  1  1  1  1  1   6  549.90  2598.72 933
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  49    6    7  0  1  1  1  1  1  1   6  594.66  2596.87 921
   4 TEODORCZYK Zdzisław     506240  35  187  196  0  1  1  1  1  1  1   6  549.37  2529.99 932
   5 PISZCZEK Stanisław      504830  15   85   94  0  1  1  1  1  1  1   6  519.53  2523.37 816
   6 GAWEŁCZYK-RUS           505270  20   21   49  0  1  1  1  1  1  1   6  584.97  2438.73 224
   7 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  39   10   48  1  1  0  1  1  1  1   6  580.79  2429.341002
   8 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  25   15   16  0  0  1  1  1  1  1   5  602.51  2402.14 721
   9 SOBAŁA Tadeusz          505770  17  153  158  0  0  1  1  1  1  1   5  566.39  2295.66 724
  10 TURCZYK Andrzej         508060  22    1   22  1  1  1  1  1  0  1   6  541.26  2284.12 924
  11 NYCZ EDWARD             506660  21   51  152  1  1  1  0  1  1  1   6  566.65  2230.89 909
  12 GŁOGOWSKI Mieczysław    503060  15   89  118  1  1  1  1  1  1  0   6          2147.93 228
  13 SUJKA Bogdan            504480  31   42   64  0  1  1  0  1  1  1   5  571.62  2108.08 818
  14 BEDNARZ Henryk          508070  26   68  119  0  1  1  0  1  1  1   5  575.29  2088.73 901
  15 KWIOTEK Andrzej         505590  15  250  262  1  1  1  1  1  1  0   6          2070.42 219
  16 PUDEŁKO Józef           508450  28   55  107  0  0  0  1  1  1  1   4  592.04  1972.461024
  17 SZLACHTA Jan            505740  21    8   25  1  1  0  1  0  1  1   5  541.78  1919.59 212
  18 BITTMANN Grzegorz       505620  14   41  162  1  1  0  1  1  1  0   5          1888.40 902
  19 PAJĄK Gotfryd           508160  74    3    5  1  1  0  1  1  1  0   5          1851.811003
  20 STABIK Gabriela         508270  30    2    4  0  1  0  1  1  0  1   4  601.99  1733.441030
  21 WIDUCH Dariusz          507410  33   39  120  0  0  1  1  1  0  1   4  560.63  1721.29 916
  22 KOZAK KRZYSZTOF         508740   9   76   81  0  1  1  1  0  0  1   4  585.24  1537.12 718
  23 MYDLAK Józef            503060  11  264  311  0  1  0  1  1  0  1   4  525.03  1535.58 226
  24 HOLEWA Edmund           505800  33   28  124  0  0  1  0  0  1  1   3  522.15  1354.271010
  25 SAJDOK Stanisław        508450  15  114  188  0  0  1  0  1  0  1   3  576.60  1321.901027
  26 WIESIOŁEK MARIAN        506550  31  223  237  0  1  0  0  0  1  1   3  527.64  1320.24 218
  27 FIJOŁEK Mirosław        505380  15   20   32  1  1  1  0  1  0  0   4          1221.72 802
  28 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  23  334  371  1  0  0  0  1  1  0   3          1207.96 917
  29 MACIEJA Zygmunt         505590  20  286  295  0  1  0  0  1  1  0   3          1189.51 215
  30 MENDRYS Andrzej         504200  29   14   67  0  1  0  1  0  0  1   3  588.90  1165.92 808
  31 SZOŁTYSEK WIESŁAW       508010                0  1  0  0  1  1  -   3          1154.191009
  32 RYŚ Henryk              507400  22  192  312  0  1  0  1  1  0  0   3          1076.751026
  33 TARGOSZ Władysław       505400  10   38  148  0  0  0  1  0  0  1   2  567.70   957.96 821
  34 WITKIEWICZ Marek        503560  12  142  338  0  1  1  0  1  0  0   3           888.71 225
  35 FICEK Jan               507740                1  0  1  0  1  0  -   3           850.61 922
  36 DRZEWIECKI R            506940  10   86  243  1  1  0  0  1  0  0   3           780.65 706
  37 MROWIŃSKI Ryszard       505620   6  359  676  0  0  1  0  1  0  0   2           773.64 715
  38 CYRA Andrzej            507850  52   75  111  0  1  0  0  1  0  0   2           648.721005
  39 LACH Stanisław          504350  12  275  502  0  0  0  0  0  -  1   1  534.45   534.45 712
  40 WIESIOŁEK IRENEUSZ      506550  16  321  409  0  0  0  0  1  0  0   1           390.51 217
  41 LAZAR MARIAN            502090                0  0  0  0  1  0  -   1           382.36 810
  42 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  10  248  496  0  0  1  0  0  0  0   1           267.79 213
  43 DUDA Henryk             507160  21  475  524  0  1  0  0  0  -  0   1           203.581041
  44 CHMIEL Robert           506710                1  0  -  -  -  -  -   1           197.43 208
  45 WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  29  281  294  1  0  0  0  0  0  0   1           176.56 918
  46 STARCZYNOWSKI Jan       504380  10  401  403  1  0  0  0  0  0  0   1           125.28 819
     KOFEL Jan               511810  29   44  425  0  0  0  0  0  0  0                      939
     BRYŁKA EDMUND           505120  10  395  507  0  0  -  0  0  0  0                      701
     GRELA Stanisław         505730  12            0  0  0  0  0  0  0                      729
     GÓRNICKI Jerzy          504850  30  206  431  0  0  0  0  0  0  0                      720
     MORAWSKI Jan            506360  14  385  583  0  0  0  0  0  0  0                      710
     POGORZAŁEK Alfred       508740  10  211  220  0  0  0  0  0  0  0                      716
     MŁOCEK Zygmunt          502000  10  310  445  0  0  0  0  0  0  0                      815
     GLINKA Joachim          506310  11  470  498  0  0  0  0  0  0  0                      904
     SOBOTA Stanisław        506270  11  161  283  0  0  -  0  0  0  0                      911