LISTA KONKURSOWA 07/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                  SŁAWA

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 30.30.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 274170 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 16°04'10.0"-51°52'20.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 9:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 53
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1597
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 533
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 320
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 400
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:48:47
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1212.68 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 13:20:18
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1063.04 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.31m.49s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 12|  250|   90| 36.0|
                    |BRYNOW         |  9|  258|   64| 24.8|
                    |PANEWNIKI      |  8|  201|   82| 40.8|
                    |PIOTROWICE     | 16|  460|  139| 30.2|
                    |PODLESIE       |  8|  428|  158| 36.9|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 53| 1597|  533| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.|  W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+---------+-+--------+--------+------+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  76-33-10 S 12:48:47  1212.68   0.63 373.98 277440
   2 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  52-28- 9 S 12:52:13  1207.11   1.25 373.79 280310
   3 STABIK HENRYK          10  66-33-10 - 12:50:49  1202.21   1.88 373.61 277490
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 2>   5 S 12:51:04  1200.69   2.50 373.42 277440
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 3>  96 S 12:51:05  1200.61   3.13 373.23 277440
   6 DRZEWIECKI R            7  36-19-10 S 12:49:30  1193.77   3.76 373.04 273970
   7 SUJKA Bogdan            8  42-22- 9 - 12:48:16  1193.43   4.38 372.86 272420
   8 STABIK HENRYK          10  < 2>   9 S 12:53:29  1188.48   5.01 372.67 277490
   9 STABIK HENRYK          10  < 3>  15 S 12:53:32  1188.22   5.64 372.48 277490
  10 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 2>  11 - 12:56:00  1187.75   6.26 372.29 280310
  11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 3>  17 - 12:56:09  1187.00   6.89 372.11 280310
  12 GAWEŁCZYK ANTONI        2  26-12- 9 S 12:49:08  1185.77   7.51 371.92 271700
  13 FIJOŁEK Mirosław        8  38-17- 9 S 12:49:58  1185.74   8.14 371.73 272680
  14 TARGOSZ Władysław       8  28-17-10 S 12:50:39  1182.31   8.77 371.54 272700
  15 STABIK HENRYK          10  < 4>  25 S 12:54:52  1181.48   9.39 371.36 277490
  16 HOLEWA Edmund          10  43-21- 9 S 12:52:51  1181.10  10.02 371.17 275020
  17 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 4>  19 - 12:57:47  1178.85  10.64 370.98 280310
  18 WIDUCH Dariusz          9  48-12- 4 - 12:53:43  1178.78  11.27 370.79 275500
  19 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 5>  20 S 12:57:52  1178.43  11.90 370.61 280310
  20 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 6>  34 - 12:57:54  1178.27  12.52 370.42 280310
  21 SUJKA Bogdan            8  < 2>  39 S 12:51:28  1176.93  13.15 370.23 272420
  22 FISZER Henryk           9  35-14- 7 - 12:55:24  1176.89  13.78 370.04 277040
  23 SZLACHTA Jan            2  15- 8- 8 S 12:51:06  1175.55  14.40 369.85 271670
  24 WITKIEWICZ Marek        2  19- 4- 4 S 12:50:03  1174.74  15.03 369.67 270250
  25 STABIK HENRYK          10  < 5>  26 S 12:56:16  1174.48  15.65 369.48 277490
  26 STABIK HENRYK          10  < 6>  51 - 12:56:18  1174.31  16.28 369.29 277490
  27 PAJĄK Gotfryd          10  75-25- 6 - 12:56:14  1173.80  16.91 369.10 277290
  28 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  26-10- 6 S 12:52:09  1173.12  17.53 368.92 272340
  29 FIJOŁEK Mirosław        8  < 2>  82 S 12:52:33  1172.57  18.16 368.73 272680
  30 FISZER Henryk           9  < 2>  48 S 12:56:21  1172.16  18.79 368.54 277040
  31 WIESIOŁEK MARIAN        2  27-15- 8 S 12:52:22  1172.03  19.41 368.35 272340
  32 HOLEWA Edmund          10  < 2>  41 - 12:54:47  1171.38  20.04 368.17 275020
  33 RADZIEJEWSKI JERZY      9  27-16-10 - 12:55:57  1170.76  20.66 367.98 276240
  34 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 7>  49 - 12:59:28  1170.56  21.29 367.79 280310
  35 TARGOSZ Władysław       8  < 2>  36 S 12:53:08  1169.72  21.92 367.60 272700
  36 TARGOSZ Władysław       8  < 3>  42 S 12:53:11  1169.47  22.54 367.42 272700
  37 DRZEWIECKI R            7  < 2>  52 S 12:54:30  1168.32  23.17 367.23 273970
  38 SZLACHTA Jan            2  < 2>  98 S 12:52:50  1166.80  23.79 367.04 271670
  39 SUJKA Bogdan            8  < 3>  40 S 12:53:33  1166.43  24.42 366.85 272420
  39 SUJKA Bogdan            8  < 4>  71 S 12:53:33  1166.43  24.42 366.85 272420
  41 HOLEWA Edmund          10  < 3>  92 - 12:55:50  1166.16  25.67 366.48 275020
  42 TARGOSZ Władysław       8  < 4>  65 - 12:54:12  1164.39  26.30 366.29 272700
  43 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  19- 4- 4 S 12:57:55  1164.19  26.93 366.10 276980
  44 NYCZ EDWARD             9  40-10- 5 S 12:56:11  1162.74  27.55 365.91 274620
  45 PISZCZEK Stanisław      8  23-11- 9 S 12:54:22  1162.32  28.18 365.73 272410
  46 CYRA Andrzej           10 103-26- 6 - 12:58:22  1160.86  28.80 365.54 276710
  47 CYRA Andrzej           10  < 2>  77 S 12:58:35  1159.80  29.43 365.35 276710
  48 FISZER Henryk           9  < 3>  53 S 12:58:58  1159.33  30.06 365.16 277040
  49 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 8>  50 - 13:02:00  1158.31  30.68 364.98 280310
  50 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  < 9>  90 - 13:02:01  1158.23  31.31 364.79 280310
  51 STABIK HENRYK          10  < 7>  56 - 12:59:48  1157.17  31.93 364.60 277490
  52 DRZEWIECKI R            7  < 3>  86 S 12:56:53  1156.56  32.56 364.41 273970
  53 FISZER Henryk           9  < 4>  57 - 12:59:41  1155.86  33.19 364.23 277040
  54 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 2>  79 - 12:55:23  1154.29  33.81 364.04 271700
  55 PAJĄK Gotfryd          10  < 2>  58 - 13:00:14  1154.25  34.44 363.85 277290
  56 STABIK HENRYK          10  < 8> 110 - 13:00:26  1154.12  35.07 363.66 277490
  57 FISZER Henryk           9  < 5>  69 S 13:00:11  1153.45  35.69 363.48 277040
  58 PAJĄK Gotfryd          10  < 3>  62 - 13:00:28  1153.13  36.32 363.29 277290
  59 PISZCZEK Stanisław      8  < 2> 129 S 12:56:33  1151.60  36.94 363.10 272410
  60 MROWIŃSKI Ryszard       7  31-13- 6 - 12:57:15  1150.73  37.57 362.91 273010
  61 RUS JÓZEF               2  23- 8- 5 S 12:56:16  1149.97  38.20 362.73 271700
  62 PAJĄK Gotfryd          10  < 4> 111 - 13:01:11  1149.71  38.82 362.54 277290
  63 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 2>  64 S 12:56:56  1149.44  39.45 362.35 272340
  64 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 3> 112 - 12:56:59  1149.20  40.08 362.16 272340
  65 TARGOSZ Władysław       8  < 5>  97 - 12:57:19  1149.10  40.70 361.97 272700
  66 TRZOP Mieczysław        9  27-10- 6 S 13:00:19  1148.40  41.33 361.79 275980
  67 LACH Stanisław          7  44-14- 6 S 12:55:57  1147.74  41.95 361.60 270810
  68 NYCZ EDWARD             9  < 2> 176 - 12:59:18  1147.60  42.58 361.41 274620
  69 FISZER Henryk           9  < 6> 121 S 13:01:28  1147.32  43.21 361.22 277040
  70 PILARZ Marek            9  12- 4- 4 S 13:00:27  1147.18  43.83 361.04 275840
  71 SUJKA Bogdan            8  < 5>  72 - 12:57:29  1147.11  44.46 360.85 272420
  72 SUJKA Bogdan            8  < 6>  73 - 12:57:30  1147.03  45.08 360.66 272420
  73 SUJKA Bogdan            8  < 7>  81 - 12:57:32  1146.87  45.71 360.47 272420
  74 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  15- 6- 6 S 13:01:34  1146.85  46.34 360.29 277040
  75 PUDEŁKO Józef          10  37-15- 8 - 13:01:59  1146.40  46.96 360.10 277410
  76 PUDEŁKO Józef          10  < 2>  78 S 13:02:00  1146.32  47.59 359.91 277410
  77 CYRA Andrzej           10  < 3> 150 S 13:01:25  1146.19  48.22 359.72 276710
  78 PUDEŁKO Józef          10  < 3> 107 S 13:02:03  1146.09  48.84 359.54 277410
  79 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 3>  83 S 12:57:09  1145.69  49.47 359.35 271700
  80 MŁOCEK Zygmunt          8  25- 9- 7 S 12:56:10  1145.67  50.09 359.16 270570
  81 SUJKA Bogdan            8  < 8>  85 S 12:57:50  1145.42  50.72 358.97 272420
  82 FIJOŁEK Mirosław        8  < 3>  91 - 12:58:04  1145.39  51.35 358.79 272680
  83 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 4>  88 S 12:57:13  1145.37  51.97 358.60 271700
  84 MYDLAK Józef            2  18- 5- 4 S 12:55:43  1145.36  52.60 358.41 269980
  85 SUJKA Bogdan            8  < 9> 145 - 12:57:51  1145.34  53.22 358.22 272420
  86 DRZEWIECKI R            7  < 4> 125 S 12:59:13  1145.28  53.85 358.03 273970
  86 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  14- 7- 7 S 12:55:44  1145.28  53.85 358.03 269980
  88 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 5> 301 S 12:57:17  1145.04  55.10 357.66 271700
  89 WAŁACH Rufin            9  45-11- 3 - 13:01:43  1144.60  55.73 357.47 276670
  90 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <10> 104 - 13:04:54  1144.59  56.36 357.28 280310
  91 FIJOŁEK Mirosław        8  < 4> 102 - 12:58:16  1144.43  56.98 357.10 272680
  92 HOLEWA Edmund          10  < 4>  94 S 13:00:24  1144.01  57.61 356.91 275020
  93 MŁOCEK Zygmunt          8  < 2> 136 S 12:56:32  1143.90  58.23 356.72 270570
  94 HOLEWA Edmund          10  < 5>  95 S 13:00:26  1143.85  58.86 356.53 275020
  95 HOLEWA Edmund          10  < 6> 103 S 13:00:28  1143.69  59.49 356.35 275020
  95 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 4>  99 S 13:02:35  1143.69  59.49 356.35 277440
  97 TARGOSZ Władysław       8  < 6> 142 S 12:58:28  1143.56  60.74 355.97 272700
  98 SZLACHTA Jan            2  < 3> 100 S 12:57:34  1143.55  61.37 355.78 271670
  99 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 5> 123 - 13:02:37  1143.53  61.99 355.60 277440
 100 SZLACHTA Jan            2  < 4> 311 S 12:57:38  1143.23  62.62 355.41 271670
 101 WAŁACH Rufin            9  < 2> 162 S 13:02:03  1143.03  63.24 355.22 276670
 102 FIJOŁEK Mirosław        8  < 5> 120 - 12:58:36  1142.83  63.87 355.03 272680
 103 HOLEWA Edmund          10  < 7> 106 - 13:00:39  1142.82  64.50 354.85 275020
 104 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <11> 105 - 13:05:18  1142.72  65.12 354.66 280310
 105 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <12> 119 - 13:05:36  1141.33  65.75 354.47 280310
 106 HOLEWA Edmund          10  < 8> 122 - 13:00:58  1141.32  66.37 354.28 275020
 107 PUDEŁKO Józef          10  < 4> 138 - 13:03:07  1141.06  67.00 354.09 277410
 108 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 2> 109 - 13:02:23  1139.68  67.63 353.91 276240
 109 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 3> 147 S 13:02:25  1139.53  68.25 353.72 276240
 110 STABIK HENRYK          10  < 9> 115 - 13:03:32  1139.43  68.88 353.53 277490
 111 PAJĄK Gotfryd          10  < 5> 113 S 13:03:22  1139.39  69.51 353.34 277290
 112 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 4> 118 - 12:59:03  1139.26  70.13 353.16 272340
 113 PAJĄK Gotfryd          10  < 6> 114 S 13:03:24  1139.24  70.76 352.97 277290
 114 PAJĄK Gotfryd          10  < 7> 132 - 13:03:26  1139.08  71.38 352.78 277290
 115 STABIK HENRYK          10  <10> 117 - 13:03:38  1138.97  72.01 352.59 277490
 116 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  23- 7- 6 S 13:01:24  1138.24  72.64 352.41 274770
 117 STABIK HENRYK          10  <11> 164 - 13:03:53  1137.80  73.26 352.22 277490
 118 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 5> 183 S 12:59:27  1137.36  73.89 352.03 272340
 119 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <13> 124 S 13:06:28  1137.31  74.51 351.84 280310
 120 FIJOŁEK Mirosław        8  < 6> 141 S 12:59:51  1136.88  75.14 351.66 272680
 121 FISZER Henryk           9  < 7> 130 - 13:03:55  1135.80  75.77 351.47 277040
 122 HOLEWA Edmund          10  < 9> 206 S 13:02:13  1135.43  76.39 351.28 275020
 123 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 6> 159 - 13:04:23  1135.27  77.02 351.09 277440
 124 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <14> 190 - 13:07:07  1134.32  77.65 350.91 280310
 125 DRZEWIECKI R            7  < 5> 126 S 13:01:34  1134.14  78.27 350.72 273970
 126 DRZEWIECKI R            7  < 6> 128 S 13:01:36  1133.98  78.90 350.53 273970
 126 WIDUCH Dariusz          9  < 2> 134 S 13:02:57  1133.98  78.90 350.53 275500
 128 DRZEWIECKI R            7  < 7> 131 - 13:01:42  1133.51  80.15 350.15 273970
 129 PISZCZEK Stanisław      8  < 3> 282 - 13:00:22  1133.31  80.78 349.97 272410
 130 FISZER Henryk           9  < 8> 252 - 13:04:29  1133.17  81.40 349.78 277040
 131 DRZEWIECKI R            7  < 8> 181 S 13:01:49  1132.97  82.03 349.59 273970
 132 PAJĄK Gotfryd          10  < 8> 135 S 13:04:53  1132.34  82.65 349.40 277290
 133 MYDLAK Józef            2  < 2> 149 S 12:58:32  1131.83  83.28 349.22 269980
 134 WIDUCH Dariusz          9  < 3> 218 - 13:03:27  1131.65  83.91 349.03 275500
 135 PAJĄK Gotfryd          10  < 9> 140 - 13:05:04  1131.49  84.53 348.84 277290
 136 MŁOCEK Zygmunt          8  < 3> 210 S 12:59:10  1131.30  85.16 348.65 270570
 137 MENDRYS Andrzej         8  15- 1- 1 S 13:00:41  1131.15  85.79 348.47 272250
 138 PUDEŁKO Józef          10  < 5> 163 S 13:05:15  1131.13  86.41 348.28 277410
 139 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 2> 169 S 12:58:45  1130.81  87.04 348.09 269980
 140 PAJĄK Gotfryd          10  <10> 186 - 13:05:14  1130.72  87.66 347.90 277290
 141 FIJOŁEK Mirosław        8  < 7> 204 S 13:01:10  1130.67  88.29 347.72 272680
 142 TARGOSZ Władysław       8  < 7> 146 - 13:01:21  1129.89  88.92 347.53 272700
 143 MACIEJA Zygmunt         2  31-12-10 S 13:00:11  1129.85  89.54 347.34 271370
 144 MACIEJA Zygmunt         2  < 2> 195 S 13:00:12  1129.77  90.17 347.15 271370
 145 SUJKA Bogdan            8  <10> 216 - 13:01:25  1128.42  90.80 346.97 272420
 146 TARGOSZ Władysław       8  < 8> 209 S 13:01:40  1128.41  91.42 346.78 272700
 147 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 4> 158 S 13:04:50  1128.28  92.05 346.59 276240
 148 PILARZ Marek            9  < 2> 154 S 13:04:33  1127.95  92.67 346.40 275840
 149 MYDLAK Józef            2  < 3> 175 - 12:59:24  1127.74  93.30 346.22 269980
 150 CYRA Andrzej           10  < 4> 177 - 13:05:24  1127.59  93.93 346.03 276710
 151 BITTMANN Grzegorz       9  16- 7- 7 S 13:02:29  1127.58  94.55 345.84 273420
 152 CHMIEL Robert           2  12- 3- 3 S 13:01:39  1127.33  95.18 345.65 272420
 153 FICEK Jan               9  28- 3- 3 S 13:05:58  1127.14  95.80 345.46 277240
 154 PILARZ Marek            9  < 3> 470 S 13:04:46  1126.95  96.43 345.28 275840
 155 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 2> 156 S 13:02:18  1126.74  97.06 345.09 273010
 156 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 3> 157 S 13:02:23  1126.36  97.68 344.90 273010
 157 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 4> 202 - 13:02:28  1125.97  98.31 344.71 273010
 158 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 5> 219 S 13:05:29  1125.29  98.94 344.53 276240
 159 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 7> 160 S 13:06:35  1125.14  99.56 344.34 277440
 160 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 8> 161 - 13:06:37  1124.99 100.19 344.15 277440
 160 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  < 9> 165 - 13:06:37  1124.99 100.19 344.15 277440
 162 WAŁACH Rufin            9  < 3> 166 - 13:05:56  1124.98 101.44 343.78 276670
 163 PUDEŁKO Józef          10  < 6> 203 S 13:06:37  1124.86 102.07 343.59 277410
 164 STABIK HENRYK          10  <12> 167 - 13:06:45  1124.58 102.69 343.40 277490
 165 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <10> 180 - 13:06:43  1124.53 103.32 343.21 277440
 166 WAŁACH Rufin            9  < 4> 288 - 13:06:02  1124.52 103.94 343.03 276670
 167 STABIK HENRYK          10  <13> 168 - 13:06:48  1124.35 104.57 342.84 277490
 167 STABIK HENRYK          10  <14> 171 - 13:06:48  1124.35 104.57 342.84 277490
 169 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 3> 207 S 13:00:08  1124.29 105.82 342.46 269980
 170 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 2> 388 S 13:06:28  1124.05 106.45 342.28 277040
 171 STABIK HENRYK          10  <15> 188 - 13:06:53  1123.97 107.08 342.09 277490
 172 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 2> 192 S 13:02:20  1123.82 107.70 341.90 272340
 173 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 2> 253 S 13:04:30  1123.80 108.33 341.71 274770
 174 LACH Stanisław          7  < 2> 178 S 13:01:01  1123.62 108.95 341.52 270810
 175 MYDLAK Józef            2  < 4> 263 S 13:00:17  1123.59 109.58 341.34 269980
 176 NYCZ EDWARD             9  < 3> 193 S 13:04:26  1123.50 110.21 341.15 274620
 177 CYRA Andrzej           10  < 5> 189 - 13:06:18  1123.47 110.83 340.96 276710
 178 LACH Stanisław          7  < 3> 217 S 13:01:06  1123.23 111.46 340.77 270810
 179 RUS JÓZEF               2  < 2> 185 S 13:01:55  1123.11 112.09 340.59 271700
 180 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <11> 197 - 13:07:02  1123.09 112.71 340.40 277440
 181 DRZEWIECKI R            7  < 9> 182 S 13:03:58  1122.98 113.34 340.21 273970
 182 DRZEWIECKI R            7  <10> 284 S 13:04:00  1122.83 113.96 340.02 273970
 183 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 6> 249 - 13:02:34  1122.74 114.59 339.84 272340
 183 PASZEK Wincenty         7  23- 6- 5 - 13:03:04  1122.74 114.59 339.84 272900
 185 RUS JÓZEF               2  < 3> 222 - 13:02:00  1122.73 115.84 339.46 271700
 186 PAJĄK Gotfryd          10  <11> 187 - 13:07:00  1122.63 116.47 339.27 277290
 187 PAJĄK Gotfryd          10  <12> 213 - 13:07:01  1122.56 117.09 339.09 277290
 188 STABIK HENRYK          10  <16> 191 S 13:07:14  1122.38 117.72 338.90 277490
 189 CYRA Andrzej           10  < 6> 205 - 13:06:50  1121.04 118.35 338.71 276710
 190 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <15> 194 S 13:10:10  1120.49 118.97 338.52 280310
 191 STABIK HENRYK          10  <17> 215 S 13:07:42  1120.27 119.60 338.34 277490
 192 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 3> 212 S 13:03:08  1120.13 120.23 338.15 272340
 193 NYCZ EDWARD             9  < 4> 199 S 13:05:12  1119.98 120.85 337.96 274620
 194 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <16> 196 - 13:10:17  1119.97 121.48 337.77 280310
 195 MACIEJA Zygmunt         2  < 3> 291 S 13:02:19  1119.90 122.10 337.58 271370
 196 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <17> 248 S 13:10:19  1119.82 122.73 337.40 280310
 197 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <12> 198 - 13:07:47  1119.69 123.36 337.21 277440
 198 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <13> 233 - 13:07:48  1119.61 123.98 337.02 277440
 199 NYCZ EDWARD             9  < 5> 340 S 13:05:23  1119.15 124.61 336.83 274620
 200 TRZOP Mieczysław        9  < 2> 201 S 13:06:40  1118.84 125.23 336.65 275980
 201 TRZOP Mieczysław        9  < 3> 251 S 13:06:52  1117.93 125.86 336.46 275980
 202 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 5> 236 S 13:04:15  1117.75 126.49 336.27 273010
 203 PUDEŁKO Józef          10  < 7> 235 - 13:08:13  1117.61 127.11 336.08 277410
 204 FIJOŁEK Mirosław        8  < 8> 274 - 13:04:02  1117.39 127.74 335.90 272680
 205 CYRA Andrzej           10  < 7> 208 - 13:07:39  1117.34 128.37 335.71 276710
 206 HOLEWA Edmund          10  <10> 254 S 13:06:09  1117.29 128.99 335.52 275020
 207 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 4> 255 S 13:01:42  1117.00 129.62 335.33 269980
 208 CYRA Andrzej           10  < 8> 268 - 13:07:45  1116.89 130.24 335.15 276710
 209 TARGOSZ Władysław       8  < 9> 258 S 13:04:13  1116.63 130.87 334.96 272700
 210 MŁOCEK Zygmunt          8  < 4> 280 - 13:02:20  1116.52 131.50 334.77 270570
 210 SAJDOK Stanisław       10  33- 6- 3 S 13:08:55  1116.52 131.50 334.77 277920
 212 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 4> 228 S 13:04:03  1115.92 132.75 334.40 272340
 213 PAJĄK Gotfryd          10  <13> 225 S 13:08:33  1115.63 133.38 334.21 277290
 214 BITTMANN Grzegorz       9  < 2> 289 S 13:05:05  1115.62 134.00 334.02 273420
 215 STABIK HENRYK          10  <18> 227 - 13:08:47  1115.39 134.63 333.83 277490
 216 SUJKA Bogdan            8  <11> 220 - 13:04:17  1115.18 135.25 333.64 272420
 217 LACH Stanisław          7  < 4> 270 S 13:03:01  1114.37 135.88 333.46 270810
 218 WIDUCH Dariusz          9  < 4> 272 - 13:07:19  1113.96 136.51 333.27 275500
 219 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 6> 256 S 13:08:03  1113.65 137.13 333.08 276240
 220 SUJKA Bogdan            8  <12> 221 - 13:04:46  1112.98 137.76 332.89 272420
 221 SUJKA Bogdan            8  <13> 223 S 13:04:49  1112.75 138.38 332.71 272420
 222 RUS JÓZEF               2  < 4> 410 - 13:04:12  1112.61 139.01 332.52 271700
 223 SUJKA Bogdan            8  <14> 300 S 13:04:51  1112.60 139.64 332.33 272420
 224 STARCZYNOWSKI Jan       8  15- 5- 5 S 13:04:52  1112.28 140.26 332.14 272360
 225 PAJĄK Gotfryd          10  <14> 226 - 13:09:21  1112.05 140.89 331.96 277290
 226 PAJĄK Gotfryd          10  <15> 241 - 13:09:30  1111.38 141.52 331.77 277290
 227 STABIK HENRYK          10  <19> 292 - 13:09:46  1111.00 142.14 331.58 277490
 228 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 5> 246 - 13:05:08  1110.99 142.77 331.39 272340
 229 GÓRNICKI Jerzy          7  58- 4- 3 S 13:04:14  1110.95 143.39 331.21 271330
 230 WITKIEWICZ Marek        2  < 2> 357 S 13:03:16  1110.92 144.02 331.02 270250
 231 GÓRNICKI Jerzy          7  < 2> 267 S 13:04:17  1110.72 144.65 330.83 271330
 232 PASZEK Wincenty         7  < 2> 366 S 13:05:43  1110.63 145.27 330.64 272900
 233 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <14> 234 S 13:09:50  1110.50 145.90 330.46 277440
 234 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <15> 237 - 13:09:51  1110.43 146.52 330.27 277440
 235 PUDEŁKO Józef          10  < 8> 283 - 13:09:53  1110.16 147.15 330.08 277410
 236 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 6> 247 S 13:06:04  1109.50 147.78 329.89 273010
 237 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <16> 239 - 13:10:04  1109.46 148.40 329.70 277440
 238 KOFEL Jan               9  30- 3- 3 S 13:12:01  1109.17 149.03 329.52 279530
 239 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <17> 250 - 13:10:11  1108.95 149.66 329.33 277440
 240 FICEK Jan               9  < 2> 507 S 13:10:04  1108.66 150.28 329.14 277240
 241 PAJĄK Gotfryd          10  <16> 242 - 13:10:07  1108.64 150.91 328.95 277290
 242 PAJĄK Gotfryd          10  <17> 244 - 13:10:08  1108.57 151.53 328.77 277290
 243 WIDERA Jan              7  10- 1- 1 S 13:07:40  1108.30 152.16 328.58 274490
 244 PAJĄK Gotfryd          10  <18> 245 S 13:10:13  1108.20 152.79 328.39 277290
 244 PAJĄK Gotfryd          10  <19> 265 S 13:10:13  1108.20 152.79 328.39 277290
 246 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 6> 320 - 13:05:46  1108.12 154.04 328.02 272340
 247 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 7> 319 S 13:06:23  1108.07 154.66 327.83 273010
 248 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <18> 260 S 13:13:02  1107.80 155.29 327.64 280310
 249 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 7> 332 S 13:05:51  1107.75 155.92 327.45 272340
 250 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <18> 290 S 13:10:28  1107.69 156.54 327.27 277440
 250 TRZOP Mieczysław        9  < 4> 285 - 13:09:09  1107.69 156.54 327.27 275980
 252 FISZER Henryk           9  < 9> 281 S 13:10:11  1107.35 157.80 326.89 277040
 253 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 3> 330 - 13:08:10  1107.20 158.42 326.70 274770
 254 HOLEWA Edmund          10  <11> 318 - 13:08:27  1106.94 159.05 326.52 275020
 255 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 5> 257 S 13:03:54  1106.93 159.67 326.33 269980
 256 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 7> 259 S 13:09:34  1106.88 160.30 326.14 276240
 257 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 6> 309 S 13:03:57  1106.70 160.93 325.95 269980
 258 TARGOSZ Władysław       8  <10> 306 S 13:06:25  1106.66 161.55 325.76 272700
 259 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 8> 261 S 13:09:38  1106.58 162.18 325.58 276240
 260 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <19> 275 S 13:13:22  1106.34 162.81 325.39 280310
 261 RADZIEJEWSKI JERZY      9  < 9> 262 S 13:09:42  1106.29 163.43 325.20 276240
 262 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <10> 352 - 13:09:45  1106.07 164.06 325.01 276240
 263 MYDLAK Józef            2  < 5>---- S 13:04:06  1106.02 164.68 324.83 269980
 264 CHMIEL Robert           2  < 2> 448 S 13:06:21  1105.83 165.31 324.64 272420
 265 PAJĄK Gotfryd          10  <20> 266 - 13:10:56  1105.03 165.94 324.45 277290
 266 PAJĄK Gotfryd          10  <21> 337 - 13:11:03  1104.52 166.56 324.26 277290
 267 GÓRNICKI Jerzy          7  < 3> 403 S 13:05:40  1104.46 167.19 324.08 271330
 268 CYRA Andrzej           10  < 9> 273 - 13:10:33  1104.41 167.81 323.89 276710
 269 KWIOTEK Andrzej         2  22- 5- 4 - 13:05:46  1104.18 168.44 323.70 271370
 270 LACH Stanisław          7  < 5> 315 - 13:05:19  1103.92 169.07 323.51 270810
 271 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 2> 402 S 13:06:45  1103.79 169.69 323.33 272360
 272 WIDUCH Dariusz          9  < 5> 299 S 13:09:36  1103.77 170.32 323.14 275500
 273 CYRA Andrzej           10  <10> 331 - 13:10:45  1103.53 170.95 322.95 276710
 274 FIJOŁEK Mirosław        8  < 9> 276 - 13:07:16  1102.78 171.57 322.76 272680
 275 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <20> 279 - 13:14:12  1102.71 172.20 322.58 280310
 276 FIJOŁEK Mirosław        8  <10> 277 S 13:07:18  1102.63 172.82 322.39 272680
 277 FIJOŁEK Mirosław        8  <11> 278 S 13:07:19  1102.55 173.45 322.20 272680
 278 FIJOŁEK Mirosław        8  <12> 310 - 13:07:21  1102.41 174.08 322.01 272680
 279 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <21> 313 - 13:14:23  1101.92 174.70 321.82 280310
 280 MŁOCEK Zygmunt          8  < 5> 382 S 13:05:33  1101.89 175.33 321.64 270570
 281 FISZER Henryk           9  <10> 322 - 13:11:45  1100.46 175.95 321.45 277040
 282 PISZCZEK Stanisław      8  < 4> 364 S 13:07:33  1100.42 176.58 321.26 272410
 283 PUDEŁKO Józef          10  < 9> 294 S 13:12:07  1100.32 177.21 321.07 277410
 284 DRZEWIECKI R            7  <11> 286 - 13:09:00  1100.28 177.83 320.89 273970
 285 TRZOP Mieczysław        9  < 5> 341 - 13:10:50  1100.25 178.46 320.70 275980
 286 DRZEWIECKI R            7  <12> 326 S 13:09:01  1100.21 179.09 320.51 273970
 287 KOFEL Jan               9  < 2> 373 S 13:14:10  1099.79 179.71 320.32 279530
 287 WAŁACH Rufin            9  < 5> 395 - 13:11:34  1099.79 179.71 320.32 276670
 289 BITTMANN Grzegorz       9  < 3> 356 S 13:08:39  1099.62 180.96 319.95 273420
 290 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <19> 295 - 13:12:19  1099.57 181.59 319.76 277440
 291 MACIEJA Zygmunt         2  < 4> 293 S 13:06:49  1099.48 182.22 319.57 271370
 291 STABIK HENRYK          10  <20> 325 - 13:12:23  1099.48 182.22 319.57 277490
 293 MACIEJA Zygmunt         2  < 5> 321 - 13:06:50  1099.41 183.47 319.20 271370
 294 PUDEŁKO Józef          10  <10> 384 S 13:12:20  1099.38 184.10 319.01 277410
 295 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <20> 304 - 13:12:23  1099.28 184.72 318.82 277440
 296 SAJDOK Stanisław       10  < 2> 298 S 13:12:52  1099.08 185.35 318.64 277920
 297 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  17- 3- 3 S 13:09:53  1098.99 185.97 318.45 274620
 298 SAJDOK Stanisław       10  < 3> 430 - 13:12:54  1098.93 186.60 318.26 277920
 299 WIDUCH Dariusz          9  < 6> 389 - 13:10:45  1098.70 187.23 318.07 275500
 300 SUJKA Bogdan            8  <15> 302 S 13:07:57  1098.69 187.85 317.88 272420
 301 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 6> 353 S 13:07:22  1098.37 188.48 317.70 271700
 302 SUJKA Bogdan            8  <16> 303 - 13:08:02  1098.32 189.10 317.51 272420
 302 SUJKA Bogdan            8  <17> 305 - 13:08:02  1098.32 189.10 317.51 272420
 304 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <21> 312 S 13:12:37  1098.27 190.36 317.13 277440
 305 SUJKA Bogdan            8  <18> 478 S 13:08:04  1098.17 190.98 316.95 272420
 306 TARGOSZ Władysław       8  <11> 307 - 13:08:23  1097.90 191.61 316.76 272700
 306 TARGOSZ Władysław       8  <12> 308 S 13:08:23  1097.90 191.61 316.76 272700
 308 TARGOSZ Władysław       8  <13> 333 S 13:08:24  1097.83 192.86 316.38 272700
 309 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  < 7>---- S 13:05:58  1097.63 193.49 316.20 269980
 310 FIJOŁEK Mirosław        8  <13> 363 S 13:08:26  1097.60 194.11 316.01 272680
 311 SZLACHTA Jan            2  < 5> 314 S 13:07:33  1097.44 194.74 315.82 271670
 312 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <22> 323 - 13:12:55  1096.96 195.37 315.63 277440
 313 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <22> 317 - 13:15:33  1096.89 195.99 315.45 280310
 314 SZLACHTA Jan            2  < 6> 355 S 13:07:44  1096.62 196.62 315.26 271670
 315 LACH Stanisław          7  < 6> 316 - 13:07:00  1096.40 197.24 315.07 270810
 316 LACH Stanisław          7  < 7> 334 S 13:07:02  1096.25 197.87 314.88 270810
 317 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <23> 339 S 13:15:43  1096.17 198.50 314.70 280310
 318 HOLEWA Edmund          10  <12> 358 S 13:11:07  1095.19 199.12 314.51 275020
 319 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 8> 408 S 13:09:17  1095.18 199.75 314.32 273010
 320 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 7> 379 - 13:08:41  1095.13 200.38 314.13 272340
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 321 MACIEJA Zygmunt         2  < 6> 350 S 13:07:48  1095.12        313.94 271370
 322 FISZER Henryk           9  <11> 368 S 13:13:02  1094.88        313.76 277040
 323 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <23> 324 - 13:13:27  1094.65        313.57 277440
 324 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <24> 329 S 13:13:28  1094.58        313.38 277440
 325 STABIK HENRYK          10  <21> 328 S 13:13:38  1094.06        313.19 277490
 325 DRZEWIECKI R            7  <13> 347 - 13:10:25  1094.06        313.19 273970
 327 ŻOŁNECZKO Dawid         9  18- 2- 2 S 13:14:05  1093.93        312.82 277950
 328 STABIK HENRYK          10  <22> 369 - 13:13:40  1093.92        312.63 277490
 329 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <25> 409 - 13:13:42  1093.58        312.44 277440
 330 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 4> 343 S 13:11:17  1093.47        312.26 274770
 331 CYRA Andrzej           10  <11> 335 - 13:13:05  1093.36        312.07 276710
 332 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 8> 344 S 13:09:06  1093.30        311.88 272340
 333 TARGOSZ Władysław       8  <14> 336 S 13:09:26  1093.28        311.69 272700
 334 LACH Stanisław          7  < 8> 421 - 13:07:44  1093.15        311.51 270810
 335 CYRA Andrzej           10  <12> 338 - 13:13:08  1093.14        311.32 276710
 336 TARGOSZ Władysław       8  <15> 443 - 13:09:28  1093.13        311.13 272700
 337 PAJĄK Gotfryd          10  <22> 342 - 13:13:41  1093.06        310.94 277290
 338 CYRA Andrzej           10  <13> 354 - 13:13:10  1093.00        310.76 276710
 339 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <24> 351 S 13:16:29  1092.90        310.57 280310
 340 NYCZ EDWARD             9  < 6> 375 - 13:11:17  1092.87        310.38 274620
 341 TRZOP Mieczysław        9  < 6> 383 S 13:12:32  1092.85        310.19 275980
 342 PAJĄK Gotfryd          10  <23> 345 - 13:13:44  1092.84        310.00 277290
 343 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 5> 398 S 13:11:27  1092.74        309.82 274770
 344 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  < 9> 419 S 13:09:15  1092.64        309.63 272340
 345 PAJĄK Gotfryd          10  <24> 387 - 13:13:47  1092.63        309.44 277290
 346 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 2> 427 S 13:11:21  1092.58        309.25 274620
 347 DRZEWIECKI R            7  <14> 348 - 13:10:48  1092.38        309.07 273970
 348 DRZEWIECKI R            7  <15> 396 - 13:10:49  1092.31        308.88 273970
 349 ŻOŁNECZKO Dawid         9  < 2>---- S 13:14:29  1092.21        308.69 277950
 350 MACIEJA Zygmunt         2  < 7> 420 S 13:08:28  1092.18        308.50 271370
 351 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <25> 399 - 13:16:40  1092.12        308.32 280310
 352 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <11> 394 S 13:13:01  1091.79        308.13 276240
 353 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 7> 393 - 13:08:52  1091.75        307.94 271700
 354 CYRA Andrzej           10  <14> 359 - 13:13:29  1091.63        307.75 276710
 355 SZLACHTA Jan            2  < 7> 487 S 13:09:02  1090.90        307.57 271670
 356 BITTMANN Grzegorz       9  < 4> 360 S 13:10:43  1090.55        307.38 273420
 357 WITKIEWICZ Marek        2  < 3> 377 S 13:07:50  1090.45        307.19 270250
 358 HOLEWA Edmund          10  <13> 361 - 13:12:20  1089.91        307.00 275020
 359 CYRA Andrzej           10  <15> 380 S 13:13:58  1089.55        306.82 276710
 360 BITTMANN Grzegorz       9  < 5> 494 S 13:11:00  1089.32        306.63 273420
 361 HOLEWA Edmund          10  <14> 362 - 13:12:32  1089.04        306.44 275020
 362 HOLEWA Edmund          10  <15> 367 S 13:12:34  1088.90        306.25 275020
 363 FIJOŁEK Mirosław        8  <14> 365 - 13:10:27  1088.76        306.06 272680
 364 PISZCZEK Stanisław      8  < 5> 385 S 13:10:14  1088.62        305.88 272410
 364 FIJOŁEK Mirosław        8  <15> 392 S 13:10:29  1088.62        305.88 272680
 366 PASZEK Wincenty         7  < 3> 442 S 13:10:42  1088.55        305.50 272900
 367 HOLEWA Edmund          10  <16> 429 - 13:12:46  1088.04        305.31 275020
 368 FISZER Henryk           9  <12> 376 - 13:14:40  1087.85        305.13 277040
 369 STABIK HENRYK          10  <23> 370 - 13:15:08  1087.63        304.94 277490
 370 STABIK HENRYK          10  <24> 371 - 13:15:09  1087.56        304.75 277490
 371 STABIK HENRYK          10  <25> 372 S 13:15:10  1087.49        304.56 277490
 372 STABIK HENRYK          10  <26> 374 - 13:15:12  1087.34        304.38 277490
 373 KOFEL Jan               9  < 3>---- S 13:17:06  1087.24        304.19 279530
 374 STABIK HENRYK          10  <27> 378 - 13:15:15  1087.13        304.00 277490
 375 NYCZ EDWARD             9  < 7> 440 - 13:12:37  1087.10        303.81 274620
 376 FISZER Henryk           9  <13> 404 S 13:14:51  1087.07        303.63 277040
 377 WITKIEWICZ Marek        2  < 4>---- S 13:08:37  1087.02        303.44 270250
 378 STABIK HENRYK          10  <28> 414 - 13:15:17  1086.99        303.25 277490
 379 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 8> 381 - 13:10:33  1086.97        303.06 272340
 380 CYRA Andrzej           10  <16> 407 S 13:14:35  1086.91        302.88 276710
 381 WIESIOŁEK MARIAN        2  < 9> 417 S 13:10:35  1086.82        302.69 272340
 382 MŁOCEK Zygmunt          8  < 6> 432 - 13:08:58  1086.77        302.50 270570
 383 TRZOP Mieczysław        9  < 7> 438 - 13:13:57  1086.75        302.31 275980
 383 PUDEŁKO Józef          10  <11> 406 S 13:15:16  1086.75        302.31 277410
 385 PISZCZEK Stanisław      8  < 6> 386 S 13:10:40  1086.74        301.94 272410
 386 PISZCZEK Stanisław      8  < 7> 415 S 13:10:43  1086.53        301.75 272410
 387 PAJĄK Gotfryd          10  <25>---- - 13:15:18  1086.13        301.56 277290
 388 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 3> 441 S 13:15:07  1085.93        301.37 277040
 389 WIDUCH Dariusz          9  < 7> 397 - 13:13:49  1085.43        301.19 275500
 390 GRELA Stanisław         7  24- 2- 1 - 13:11:33  1085.35        301.00 273020
 391 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 2> 456 S 13:15:15  1085.13        300.81 276980
 392 FIJOŁEK Mirosław        8  <16> 439 S 13:11:20  1084.93        300.62 272680
 393 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 8> 411 S 13:10:27  1084.85        300.44 271700
 394 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <12> 451 S 13:14:41  1084.64        300.25 276240
 395 WAŁACH Rufin            9  < 6> 416 - 13:15:05  1084.63        300.06 276670
 396 DRZEWIECKI R            7  <16> 500 - 13:12:36  1084.60        299.87 273970
 397 WIDUCH Dariusz          9  < 8> 400 - 13:14:01  1084.57        299.69 275500
 398 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 6> 528 S 13:13:21  1084.55        299.50 274770
 399 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <26> 453 - 13:18:30  1084.37        299.31 280310
 400 WIDUCH Dariusz          9  < 9> 401 - 13:14:06  1084.22        299.12 275500
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 401 WIDUCH Dariusz          9  <10> 521 S 13:14:09  1084.01        298.94 275500
 402 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 3> 426 S 13:11:20  1083.66        298.75 272360
 402 GÓRNICKI Jerzy          7  < 4>---- - 13:10:23  1083.66        298.75 271330
 404 FISZER Henryk           9  <14>---- - 13:15:43  1083.39        298.37 277040
 405 KWIOTEK Andrzej         2  < 2> 450 S 13:10:33  1083.10        298.19 271370
 406 PUDEŁKO Józef          10  <12> 428 S 13:16:10  1082.93        298.00 277410
 407 CYRA Andrzej           10  <17> 412 S 13:15:33  1082.80        297.81 276710
 408 MROWIŃSKI Ryszard       7  < 9> 424 - 13:12:20  1081.94        297.62 273010
 409 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <26> 413 - 13:16:28  1081.78        297.43 277440
 410 RUS JÓZEF               2  < 5> 447 - 13:11:12  1081.61        297.25 271700
 411 GAWEŁCZYK ANTONI        2  < 9> 445 - 13:11:15  1081.39        297.06 271700
 411 CYRA Andrzej           10  <18> 418 - 13:15:53  1081.39        297.06 276710
 413 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <27> 484 - 13:16:37  1081.15        296.68 277440
 414 STABIK HENRYK          10  <29> 423 S 13:16:40  1081.13        296.50 277490
 415 PISZCZEK Stanisław      8  < 8> 425 S 13:11:59  1081.06        296.31 272410
 416 WAŁACH Rufin            9  < 7> 435 - 13:15:56  1081.02        296.12 276670
 417 WIESIOŁEK MARIAN        2  <10> 422 - 13:11:57  1080.93        295.93 272340
 418 CYRA Andrzej           10  <19> 446 - 13:16:02  1080.76        295.75 276710
 419 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  <10>---- - 13:12:00  1080.71        295.56 272340
 420 MACIEJA Zygmunt         2  < 8> 458 S 13:11:07  1080.65        295.37 271370
 421 LACH Stanisław          7  < 9> 472 - 13:10:38  1080.50        295.18 270810
 421 WIESIOŁEK MARIAN        2  <11> 467 S 13:12:03  1080.50        295.18 272340
 423 STABIK HENRYK          10  <30> 462 S 13:16:51  1080.36        294.81 277490
 424 MROWIŃSKI Ryszard       7  <10> 460 - 13:12:47  1080.02        294.62 273010
 425 PISZCZEK Stanisław      8  < 9> 486 S 13:12:18  1079.71        294.43 272410
 426 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 4> 457 S 13:12:24  1079.08        294.25 272360
 427 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  < 3>---- S 13:14:35  1078.70        294.06 274620
 428 PUDEŁKO Józef          10  <13> 431 - 13:17:14  1078.44        293.87 277410
 429 HOLEWA Edmund          10  <17> 436 S 13:15:02  1078.37        293.68 275020
 430 SAJDOK Stanisław       10  < 4> 433 - 13:17:46  1078.18        293.49 277920
 431 PUDEŁKO Józef          10  <14> 497 - 13:17:20  1078.02        293.31 277410
 432 MŁOCEK Zygmunt          8  < 7> 477 S 13:11:01  1077.90        293.12 270570
 433 SAJDOK Stanisław       10  < 5> 434 - 13:17:51  1077.84        292.93 277920
 434 SAJDOK Stanisław       10  < 6>---- S 13:17:52  1077.77        292.74 277920
 435 WAŁACH Rufin            9  < 8> 468 - 13:16:46  1077.52        292.56 276670
 436 HOLEWA Edmund          10  <18> 437 - 13:15:15  1077.45        292.37 275020
 437 HOLEWA Edmund          10  <19> 469 - 13:15:22  1076.96        292.18 275020
 438 TRZOP Mieczysław        9  < 8> 464 S 13:16:16  1076.93        291.99 275980
 439 FIJOŁEK Mirosław        8  <17>---- - 13:13:17  1076.58        291.81 272680
 440 NYCZ EDWARD             9  < 8> 473 - 13:15:06  1076.52        291.62 274620
 441 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 4> 449 S 13:17:21  1076.51        291.43 277040
 442 PASZEK Wincenty         7  < 4> 463 S 13:13:32  1076.39        291.24 272900
 443 TARGOSZ Władysław       8  <16> 471 S 13:13:23  1076.24        291.06 272700
 444 BIEGAJ BOGDAN           2  17- 1- 1 S 13:12:12  1076.01        290.87 271370
 445 GAWEŁCZYK ANTONI        2  <10> 505 S 13:12:33  1075.83        290.68 271700
 446 CYRA Andrzej           10  <20> 466 - 13:17:15  1075.65        290.49 276710
 447 RUS JÓZEF               2  < 6> 510 S 13:12:36  1075.61        290.31 271700
 448 CHMIEL Robert           2  < 3>---- S 13:13:19  1075.41        290.12 272420
 449 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 5> 482 S 13:17:45  1074.84        289.93 277040
 450 KWIOTEK Andrzej         2  < 3> 454 S 13:12:35  1074.38        289.74 271370
 450 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <13> 485 S 13:17:07  1074.38        289.74 276240
 452 KOZAK KRZYSZTOF         7  15- 2- 2 S 13:16:29  1074.34        289.37 275550
 453 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <27> 499 - 13:20:57  1074.19        289.18 280310
 454 KWIOTEK Andrzej         2  < 4> 455 S 13:12:38  1074.17        288.99 271370
 455 KWIOTEK Andrzej         2  < 5>---- S 13:12:39  1074.09        288.80 271370
 456 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 3> 461 S 13:17:53  1074.05        288.62 276980
 457 STARCZYNOWSKI Jan       8  < 5>---- S 13:13:37  1073.90        288.43 272360
 458 MACIEJA Zygmunt         2  < 9> 459 S 13:12:42  1073.88        288.24 271370
 458 MACIEJA Zygmunt         2  <10> 518 S 13:12:42  1073.88        288.24 271370
 460 MROWIŃSKI Ryszard       7  <11> 475 - 13:14:15  1073.79        287.87 273010
 461 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  < 4>---- S 13:17:59  1073.64        287.68 276980
 462 STABIK HENRYK          10  <31> 530 - 13:18:29  1073.53        287.49 277490
 463 PASZEK Wincenty         7  < 5> 492 S 13:14:15  1073.35        287.30 272900
 464 TRZOP Mieczysław        9  < 9> 465 S 13:17:09  1073.23        287.12 275980
 465 TRZOP Mieczysław        9  <10>---- - 13:17:10  1073.16        286.93 275980
 466 CYRA Andrzej           10  <21> 511 - 13:17:54  1072.94        286.74 276710
 467 WIESIOŁEK MARIAN        2  <12> 483 - 13:13:51  1072.84        286.55 272340
 468 WAŁACH Rufin            9  < 9> 474 S 13:17:55  1072.71        286.37 276670
 469 HOLEWA Edmund          10  <20> 527 - 13:16:23  1072.69        286.18 275020
 470 PILARZ Marek            9  < 4>---- S 13:17:11  1072.54        285.99 275840
 471 TARGOSZ Władysław       8  <17>---- - 13:14:16  1072.50        285.80 272700
 472 LACH Stanisław          7  <10> 490 - 13:12:31  1072.44        285.61 270810
 473 NYCZ EDWARD             9  < 9> 476 - 13:16:05  1072.39        285.43 274620
 474 WAŁACH Rufin            9  <10> 520 - 13:18:01  1072.30        285.24 276670
 475 MROWIŃSKI Ryszard       7  <12> 481 - 13:14:37  1072.24        285.05 273010
 476 NYCZ EDWARD             9  <10>---- S 13:16:10  1072.04        284.86 274620
 477 MŁOCEK Zygmunt          8  < 8> 525 S 13:12:30  1071.56        284.68 270570
 478 SUJKA Bogdan            8  <19> 479 S 13:14:15  1071.47        284.49 272420
 479 SUJKA Bogdan            8  <20> 480 - 13:14:18  1071.25        284.30 272420
 480 SUJKA Bogdan            8  <21> 526 - 13:14:20  1071.11        284.11 272420
 481 MROWIŃSKI Ryszard       7  <13>---- - 13:14:56  1070.91        283.93 273010
 482 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  < 6>---- S 13:18:47  1070.55        283.74 277040
 483 WIESIOŁEK MARIAN        2  <13> 503 - 13:14:28  1070.24        283.55 272340
 484 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <28> 488 - 13:19:22  1069.68        283.36 277440
 485 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <14> 491 - 13:18:15  1069.66        283.18 276240
 486 PISZCZEK Stanisław      8  <10> 513 - 13:14:41  1069.60        282.99 272410
 487 SZLACHTA Jan            2  < 8>---- S 13:14:01  1069.50        282.80 271670
 488 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <29> 489 - 13:19:26  1069.41        282.61 277440
 489 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <30> 496 - 13:19:29  1069.20        282.43 277440
 490 LACH Stanisław          7  <11> 495 - 13:13:20  1068.99        282.24 270810
 491 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <15> 493 S 13:18:25  1068.97        282.05 276240
 492 PASZEK Wincenty         7  < 6>---- S 13:15:18  1068.94        281.86 272900
 493 RADZIEJEWSKI JERZY      9  <16>---- - 13:18:27  1068.83        281.67 276240
 494 BITTMANN Grzegorz       9  < 6> 501 S 13:15:50  1068.74        281.49 273420
 495 LACH Stanisław          7  <12> 515 - 13:13:27  1068.50        281.30 270810
 496 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <31> 504 - 13:19:41  1068.38        281.11 277440
 497 PUDEŁKO Józef          10  <15>---- - 13:19:41  1068.26        280.92 277410
 498 GRELA Stanisław         7  < 2>---- S 13:15:35  1068.22        280.74 273020
 499 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <28>---- - 13:22:25  1068.19        280.55 280310
 500 DRZEWIECKI R            7  <17> 502 S 13:16:29  1068.18        280.36 273970
 501 BITTMANN Grzegorz       9  < 7>---- S 13:16:00  1068.05        280.17 273420
 502 DRZEWIECKI R            7  <18> 522 - 13:16:31  1068.04        279.99 273970
 503 WIESIOŁEK MARIAN        2  <14> 519 S 13:15:02  1067.86        279.80 272340
 504 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <32> 508 S 13:19:49  1067.83        279.61 277440
 505 GAWEŁCZYK ANTONI        2  <11> 512 S 13:14:28  1067.72        279.42 271700
 506 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 2>---- S 13:18:06  1067.61        279.24 275550
 506 FICEK Jan               9  < 3>---- S 13:19:41  1067.61        279.24 277240
 508 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  <33>---- - 13:19:53  1067.56        278.86 277440
 509 BEDNARZ Henryk          9  15- 1- 1 S 13:18:26  1067.55        278.67 275890
 510 RUS JÓZEF               2  < 7> 516 S 13:14:33  1067.37        278.49 271700
 511 CYRA Andrzej           10  <22> 514 S 13:19:22  1066.87        278.30 276710
 512 GAWEŁCZYK ANTONI        2  <12>---- S 13:14:43  1066.68        278.11 271700
 513 PISZCZEK Stanisław      8  <11>---- S 13:15:25  1066.53        277.92 272410
 514 CYRA Andrzej           10  <23> 523 - 13:19:28  1066.46        277.73 276710
 515 LACH Stanisław          7  <13> 517 - 13:14:00  1066.18        277.55 270810
 516 RUS JÓZEF               2  < 8>---- S 13:14:52  1066.05        277.36 271700
 517 LACH Stanisław          7  <14>---- S 13:14:02  1066.04        277.17 270810
 518 MACIEJA Zygmunt         2  <11> 532 S 13:14:36  1065.87        276.98 271370
 519 WIESIOŁEK MARIAN        2  <15>---- S 13:15:31  1065.84        276.80 272340
 520 WAŁACH Rufin            9  <11>---- S 13:19:40  1065.48        276.61 276670
 521 WIDUCH Dariusz          9  <11> 529 - 13:18:36  1065.35        276.42 275500
 522 DRZEWIECKI R            7  <19>---- - 13:17:10  1065.34        276.23 273970
 523 CYRA Andrzej           10  <24> 524 - 13:19:45  1065.29        276.05 276710
 524 CYRA Andrzej           10  <25> 533 - 13:19:47  1065.16        275.86 276710
 525 MŁOCEK Zygmunt          8  < 9>---- S 13:14:02  1065.10        275.67 270570
 526 SUJKA Bogdan            8  <22>---- - 13:15:48  1064.97        275.48 272420
 527 HOLEWA Edmund          10  <21>---- - 13:18:19  1064.66        275.30 275020
 527 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  < 7>---- S 13:18:05  1064.66        275.30 274770
 529 WIDUCH Dariusz          9  <12>---- S 13:18:51  1064.32        274.92 275500
 530 STABIK HENRYK          10  <32> 531 S 13:20:56  1063.45        274.73 277490
 531 STABIK HENRYK          10  <33>---- - 13:20:58  1063.32        274.55 277490
 532 MACIEJA Zygmunt         2  <12>---- - 13:15:15  1063.15        274.36 271370
 533 CYRA Andrzej           10  <26>---- - 13:20:18  1063.04        274.17 276710
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 534 STABIK HENRYK          10  <34>---- S 13:21:04  1062.91               277490
 535 STABIK HENRYK          10  <35>---- - 13:21:06  1062.77               277490
 536 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <29>---- - 13:23:47  1062.65               280310
 537 CYRA Andrzej           10  <27>---- S 13:20:24  1062.63               276710
 538 CYRA Andrzej           10  <28>---- - 13:20:28  1062.36               276710
 539 PUDEŁKO Józef          10  <16>---- - 13:21:10  1062.20               277410
 540 PAJĄK Gotfryd          10  <26>---- - 13:21:04  1062.14               277290
 541 MACIEJA Zygmunt         2  <13>---- S 13:15:31  1062.04               271370
 542 FIJOŁEK Mirosław        8  <18>---- - 13:16:47  1061.91               272680
 543 CYRA Andrzej           10  <29>---- S 13:20:35  1061.89               276710
 544 FIJOŁEK Mirosław        8  <19>---- - 13:16:49  1061.77               272680
 545 FIJOŁEK Mirosław        8  <20>---- - 13:16:50  1061.70               272680
 546 MENDRYS Andrzej         8  < 2>---- S 13:16:29  1061.47               272250
 547 KWIOTEK Andrzej         2  < 6>---- S 13:15:45  1061.08               271370
 548 MYDLAK Józef            2  < 6>---- S 13:14:27  1061.03               269980
 548 KOZAK KRZYSZTOF         7  < 3>---- S 13:19:42  1061.03               275550
 550 PUDEŁKO Józef          10  <17>---- - 13:21:38  1060.30               277410
 551 MŁOCEK Zygmunt          8  <10>---- - 13:15:18  1059.81               270570
 552 TARGOSZ Władysław       8  <18>---- - 13:17:19  1059.78               272700
 553 DRZEWIECKI R            7  <20>---- S 13:18:32  1059.71               273970
 554 DRZEWIECKI R            7  <21>---- S 13:18:36  1059.44               273970
 555 GÓRNICKI Jerzy          7  < 5>---- S 13:16:08  1059.33               271330
 556 MROWIŃSKI Ryszard       7  <14>---- S 13:17:50  1058.86               273010
 557 MROWIŃSKI Ryszard       7  <15>---- - 13:17:56  1058.45               273010
 558 SAJDOK Stanisław       10  < 7>---- - 13:22:37  1058.27               277920
 559 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  <30>---- - 13:24:53  1058.24               280310
 560 NYCZ EDWARD             9  <11>---- S 13:19:32  1058.13               274620
 561 GAWEŁCZYK ANTONI        2  <13>---- S 13:16:47  1058.09               271700
 562 PAJĄK Gotfryd          10  <27>---- - 13:22:07  1057.89               277290

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    277440  76    1    4  8 10  9 10  9  0 10  56 3389.17 13646.07 921
   2 PISARZOWSKI Eugeniusz   280310  52    2   10  9 10  9 10  7  -  9  54 3050.46 12975.091002
   3 STABIK HENRYK           277490  66    3    8  6  8 10  6 10  0 10  50 3372.29 12543.941029
   4 FIJOŁEK Mirosław        272680  38   13   29  5  9  9  9 10  0  9  51 3006.94 12202.58 802
   5 FISZER Henryk           277040  35   22   30  5  9  8 10  8  -  7  47 2402.68 11993.23 923
   6 MACIEJA Zygmunt         271370  31  143  144  8  8  9  6  8  - 10  49 3122.91 11063.41 215
   7 PAJĄK Gotfryd           277290  75   27   55  5 10 10  8  7  -  6  46 2046.70 11046.581003
   8 SZLACHTA Jan            271670  15   23   38  9  6  9 10  7  -  8  49 2669.53 10953.13 212
   9 RADZIEJEWSKI JERZY      276240  27   33  108  5  6  6 10  7  - 10  44 3252.96 10587.32 917
  10 GAWEŁCZYK ANTONI        271700  26   12   54  8  4 10  4  9  0  9  44 2913.88 10495.74 224
  11 SUJKA Bogdan            272420  42    7   21  3  7 10  9  6  -  9  44 3047.26 10176.27 818
  12 PUDEŁKO Józef           277410  37   75   76  6  5  5  7 10  0  8  41 2651.71  9862.211024
  13 LACH Stanisław          270810  44   67  174  6  8 10  8  5  -  6  43 1969.40  9664.50 712
  14 MYDLAK Józef            269980  18   84  133  9  7  7  7 10  0  4  44 1373.80  9541.60 226
  15 WIDUCH Dariusz          275500  48   18  127  5  6  8 10  7  -  4  40 1247.53  9530.80 916
  16 NYCZ EDWARD             274620  40   44   68  5  9 10  6  7  -  5  42 1666.71  9518.29 909
  17 WAŁACH Rufin            276670  45   89  101  7 10  8 10  7  -  3  45  918.20  9446.12 914
  18 LEŚNIOWSKI Tadeusz      277040  15   74  170  3  8  7  9  7  -  6  40 1869.04  9289.22 933
  19 WIESIOŁEK IRENEUSZ      272340  26   28   63  7  4  8  9  6  -  6  40 2032.26  9145.74 217
  20 WIESIOŁEK MARIAN        272340  27   31  172  7  6  6 10  2  -  8  39 2537.27  8732.78 218
  21 DRZEWIECKI R            273970  36    6   37  -  4  5  3 10  - 10  32 3514.29  8706.62 706
  22 PISZCZEK Stanisław      272410  23   45   59  7  4 10  3  5  -  9  38 2828.32  8537.78 816
  23 KWIOTEK Andrzej         271370  22  269  405  6  8  8  7  7  -  4  40 1165.72  8407.17 219
  24 MROWIŃSKI Ryszard       273010  31   60  155  2  5 10  9  4  -  6  36 1998.30  8319.58 715
  25 RUS JÓZEF               271700  23   61  179  6  6  9  6  7  0  5  39 1549.48  8217.36 223
  26 TARGOSZ Władysław       272700  28   14   35  -  2  3  8  6  - 10  29 3414.86  7952.30 821
  27 GŁOGOWSKI Mieczysław    269980  14   87  139  7  6  7  3  5  0  7  35 2352.39  7787.93 228
  28 MŁOCEK Zygmunt          270570  25   80   93  7  5  4  4  6  -  7  33 2239.64  7606.24 815
  29 ŻOŁNECZKO Dawid         277950  18  327  349  8  5  6  4  9  -  2  34  621.51  7595.29 928
  30 CYRA Andrzej            276710 103   46   47 10  7  0  6  4  -  6  33 1910.88  7258.961005
  31 PILARZ Marek            275840  12   70  148  4  4  4  7  8  -  4  31 1338.71  7240.26 926
  32 TEODORCZYK Zdzisław     273750                9  8  4  7  7  -  -  35          7215.51 932
  33 HOLEWA Edmund           275020  43   16   32  2  3  3  4  6  0  9  27 3042.20  7125.511010
  34 WESOŁOWSKI Kazimierz    274770  23  116  173  -  5 10  6  2  -  6  29 1891.00  6689.26 918
  35 SAJDOK Stanisław        277920  33  211  296  8  7  5  3  5  0  3  31  946.15  6686.921027
  36 PASZEK Wincenty         272900  23  184  232  5  6  8  1  6  -  5  31 1496.54  6627.69 711
  37 BITTMANN Grzegorz       273420  16  151  214  6  2  6  3  5  -  7  29 2175.48  6553.16 902
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     271670                3  7  8  9  4  -  -  31          6545.24 213
  39 ŚWIERCZYŃSKI J+P        274620  17  297  346  3  2  4  9  6  -  3  27  921.76  6226.87 721
  40 SZOŁTYSEK WIESŁAW       276980  19   43  391  5  2  3  5  7  -  4  26 1243.21  6153.531009
  41 FICEK Jan               277240  28  153  240  7  6  7  6  0  -  3  29  953.84  5919.90 922
  42 TRZOP Mieczysław        275980  27   66  200  4  3  5  6  3  -  6  27 1924.20  5909.00 913
  43 WITKIEWICZ Marek        270250  19   24  230  8  6  8  -  1  -  4  27 1311.32  5396.16 225
  44 GÓRNICKI Jerzy          271330  58  229  231  5  2  4  8  2  -  3  24  986.12  5186.19 720
  45 OWCZAREK Janusz         279550                4  3  4  5  6  -  -  22          4902.11 931
  46 MENDRYS Andrzej         272250  15  137  546  6  7  8  3  1  -  1  26  348.47  4842.25 808
  47 MORAWSKI Jan            273750                7  9  6  4  -  -  -  26          4555.53 710
  48 BIEGAJ BOGDAN           271370  17  444  684  5  3  0  7  3  -  1  19  290.87  3860.05 202
  49 BEDNARZ Henryk          275890  15  509  615  4  4  3  5  3  -  1  20  278.67  3815.77 901
  50 KOZAK KRZYSZTOF         275550  15  452  506  3  4  1  1  6  -  2  17  568.61  3703.20 718
  51 LAZAR MARIAN            270670  15  638  659  7  8  4  3  -  -  0  22          3661.68 810
  52 STARCZYNOWSKI Jan       272360  15  224  271  0  2  1  2  3  -  5  13 1536.90  3228.48 819
  53 KOFEL Jan               279530  30  238  287  4  0  0  3  3  -  3  13  954.03  3207.55 939
  54 GRELA Stanisław         273020  24  390  498  4  5  3  0  3  -  1  16  280.74  2997.92 729
  55 POGORZAŁEK Alfred       275550                3  4  1  2  4  -  -  14          2822.95 716
  56 MADEJ Stanisław         275470                3  2  6  4  0  -  -  15          2562.09 907
  57 DUDA Henryk             276750                4  7  -  -  -  -  -  11          2099.941041
  58 SOBAŁA Tadeusz          272900                4  5  2  -  -  -  -  11          1832.03 724
  59 TURCZYK Andrzej         275990                -  -  6  4  -  -  -  10          1780.74 924
  60 CHMIEL Robert           272420  12  152  264  1  1  0  1  1  -  3   7  960.41  1735.66 208
  61 WIDERA Jan              274490  10  243  605  1  -  1  0  3  -  1   6  328.58  1461.28 727
  62 SOBOTA Stanisław        274810   5  812 1189  0  1  0  0  0  -  0   1           134.20 911

   +---+----------------------+--+------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  -  7  42  2517.87 11499.85 
      2 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  -  7  42  2597.99 11303.07 
      3 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  0  7  42  2593.49 11282.59 
      4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  0  7  42  2528.01 11174.77 
      5 FISZER Henryk           9  7  7  7  7  7  -  7  42  2544.14 11171.64 
      6 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  -  7  42  2357.45 10822.90 
      7 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  0  7  42  2510.76 10819.80 
      8 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  -  7  42  2346.02 10789.90 
      9 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  -  7  42  2558.77 10539.31 
     10 LACH Stanisław          7  7  7  7  7  7  -  7  42  2330.81 10519.87 
     11 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  0  7  42  2461.59 10516.42 
     12 WAŁACH Rufin            9  7  7  7  7  7  -  7  42  2316.00 10491.02 
     13 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  7  7  -  7  42  2465.91 10311.72 
     14 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  7  7  7  -  7  42  2316.56 10224.49 
     15 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  7  6  7  7  -  7  41  2425.95 10124.86 
     16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  -  6  41  1869.04 10106.50 
     17 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  -  7  42  2293.28 10032.65 
     18 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  7  7  7  7  -  7  42  2391.60 10025.33 
     19 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  -  7  42  2386.73  9956.04 
     20 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  -  7  42  2309.63  9939.35 
     21 WIESIOŁEK MARIAN        2  7  6  7  7  7  -  7  41  2356.34  9795.17 
     22 CYRA Andrzej           10  7  7  1  7  7  -  7  36  2452.02  9776.81 
     23 HOLEWA Edmund          10  6  7  7  7  7  0  7  41  2530.46  9739.11 
     24 GAWEŁCZYK ANTONI        2  7  7  7  5  7  0  7  40  2437.21  9563.34 
     25 RUS JÓZEF               2  7  7  7  7  7  0  7  42  2241.35  9365.24 
     26 SAJDOK Stanisław       10  7  7  6  6  7  0  6  39  1850.83  9188.58 
     27 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  -  7  7  7  7  -  7  35  2217.70  9141.00 
     28 TARGOSZ Władysław       8  -  7  7  7  7  -  7  35  2538.32  9105.85 
     29 TRZOP Mieczysław        9  4  7  7  7  7  -  7  39  2295.37  9064.54 
     30 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  0  5  40  1720.02  9005.95 
     31 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  -  5  40  1489.42  9003.25 
     32 DRZEWIECKI R            7  -  7  7  7  7  -  7  35  2514.11  8974.78 
     33 GÓRNICKI Jerzy          7  7  7  7  7  6  -  4  38  1284.87  8350.98 
     34 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  -  -  35           7993.77 
     35 ŻOŁNECZKO Dawid         9  7  7  7  6  7  -  2  36   621.51  7919.64 
     36 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  6  7  3  5  0  7  35  2352.39  7787.93 
     37 PASZEK Wincenty         7  7  7  7  1  7  -  6  35  1836.38  7633.98 
     38 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  5  7  -  2  35   568.61  7475.53 
     39 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  5  -  1  34   348.47  7408.09 
     40 BITTMANN Grzegorz       9  7  4  7  3  5  -  7  33  2175.48  7308.59 
     41 FICEK Jan               9  7  7  7  7  0  -  3  31   953.84  7261.56 
     42 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  4  7  7  -  -  32           7019.40 
     43 PILARZ Marek            9  4  4  4  7  7  -  4  30  1338.71  6988.85 
     44 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  5  4  6  7  6  -  3  31   921.76  6855.84 
     45 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  6  2  4  5  7  -  4  28  1243.21  6528.59 
     46 OWCZAREK Janusz         9  5  5  5  7  7  -  -  29           6284.76 
     47 GRELA Stanisław         7  7  7  6  0  7  -  2  29   581.74  5807.32 
     48 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  -  2  -  4  27  1311.32  5658.05 
     49 MORAWSKI Jan            7  7  7  7  6  -  -  -  27           5224.91 
     50 BEDNARZ Henryk          9  6  7  3  5  4  -  1  26   278.67  4863.27 
     51 KOFEL Jan               9  6  3  1  3  6  -  3  22   954.03  4835.58 
     52 BIEGAJ BOGDAN           2  7  5  0  7  3  -  1  23   290.87  4476.70 
     53 MADEJ Stanisław         9  7  4  7  7  0  -  -  25           4290.65 
     54 LAZAR MARIAN            8  7  7  5  3  -  -  0  22           3915.39 
     55 POGORZAŁEK Alfred       7  5  4  1  2  6  -  -  18           3744.69 
     56 STARCZYNOWSKI Jan       8  2  2  2  2  3  -  5  16  1536.90  3709.79 
     57 DUDA Henryk            10  7  7  -  -  -  -  -  14           2663.14 
     58 SOBAŁA Tadeusz          7  7  7  2  -  -  -  -  16           2634.21 
     59 TURCZYK Andrzej         9  -  -  7  6  -  -  -  13           2519.29 
     60 CHMIEL Robert           2  1  1  1  1  1  -  3   8   960.41  1920.90 
     61 WIDERA Jan              7  1  -  1  0  3  -  1   6   328.58  1461.28 
     62 SOBOTA Stanisław        9  0  1  0  0  0  -  0   1            134.20 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 7
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 STABIK HENRYK          10   6   1575.04  1087.69
       2 NYCZ EDWARD             9   6   1560.08  1068.34
       3 WIDUCH Dariusz          9   6   1534.71  1073.74
       4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   1527.97  1105.99
       5 PAJĄK Gotfryd          10   6   1505.44  1086.34
       6 FISZER Henryk           9   6   1485.81  1083.47
       7 PAJĄK Gotfryd          10   6   1479.62  1086.34
       8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   1472.41  1086.88
       9 NYCZ EDWARD             9   6   1434.41  1068.34
      10 PAJĄK Gotfryd          10   6   1430.82  1086.34
      11 RADZIEJEWSKI JERZY      9   6   1422.13  1078.69
      12 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   1421.24  1105.99
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   1410.29  1086.88
      14 SZLACHTA Jan            2   6   1403.68  1047.20
      15 PISZCZEK Stanisław      8   6   1398.29  1054.63
      16 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   1385.86  1105.99
      17 MACIEJA Zygmunt         2   6   1379.78  1045.12
      18 NYCZ EDWARD             9   5   1377.26   954.77
      19 WIESIOŁEK MARIAN        2   5   1376.88   940.56
      20 ŻOŁNECZKO Dawid         9   6   1362.37  1089.11
      21 SUJKA Bogdan            8   6   1360.39  1055.43
      22 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1353.31   970.07
      23 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   6   1348.65  1086.88
      24 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1342.58   944.76
      25 FIJOŁEK Mirosław        8   6   1330.46  1055.73
      26 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1322.04   870.87
      27 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1315.58   963.34
      28 KWIOTEK Andrzej         2   6   1310.24  1045.12
      29 FISZER Henryk           9   5   1308.22   948.74
      30 MROWIŃSKI Ryszard       7   5   1304.40   946.06
      31 PAJĄK Gotfryd          10   5   1304.13   896.26
      32 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10   5   1298.28   894.47
      33 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1295.26   951.62
      34 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   6   1289.83  1105.99
      35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1288.96   985.81
      36 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1283.60   951.62
      37 GAWEŁCZYK ANTONI        2   5   1282.28   938.27
      38 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   5   1279.13  1095.84
      39 STABIK HENRYK          10   5   1278.41   970.69
      40 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1273.02   944.35
      41 HOLEWA Edmund          10   5   1269.31   958.64
      42 PAJĄK Gotfryd          10   5   1267.65   896.26
      43 SZLACHTA Jan            2   5   1267.51   937.47
      44 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   5   1259.70  1041.18
      45 FISZER Henryk           9   5   1251.81   833.62
      46 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1248.42   852.46
      47 STABIK HENRYK          10   5   1243.72   897.38
      48 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1241.36   951.62
      49 PUDEŁKO Józef          10   5   1235.20   951.43
      50 WIDUCH Dariusz          9   5   1231.04   885.83
      51 TARGOSZ Władysław       8   5   1227.60   944.42
      52 PAJĄK Gotfryd          10   5   1226.56   896.26
      53 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1224.85   944.35
      54 PAJĄK Gotfryd          10   5   1222.86   896.26
      55 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1218.87   852.46
      56 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   5   1218.15   911.71
      57 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1215.25   985.81
      58 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1206.13   944.35
      59 SUJKA Bogdan            8   5   1205.63   943.98
      60 WAŁACH Rufin            9   5   1201.19   947.53
      61 GŁOGOWSKI Mieczysław    2   4   1200.89   932.60
      62 LACH Stanisław          7   5   1200.29   933.97
      63 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9   6   1194.10  1083.47
      64 PAJĄK Gotfryd          10   5   1189.03   836.04
      65 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   5   1188.14   940.56
      66 FISZER Henryk           9   5   1188.14   833.62
      67 GAWEŁCZYK ANTONI        2   5   1188.00   864.71
      68 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1184.89   825.68
      69 LACH Stanisław          7   4   1183.81   824.82
      70 SUJKA Bogdan            8   5   1181.83   810.25
      71 WAŁACH Rufin            9   4   1180.69   850.04
      72 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1175.84   963.34
      73 PAJĄK Gotfryd          10   5   1168.48   969.58
      74 WIDUCH Dariusz          9   5   1166.95   959.26
      75 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1165.64   970.07
      76 HOLEWA Edmund          10   5   1163.08   958.64
      77 RUS JÓZEF               2   5   1161.82   938.27
      78 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1160.95   870.87
      79 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1156.39   912.58
      80 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1155.67   775.69
      81 STABIK HENRYK          10   5   1154.17   837.17
      82 MACIEJA Zygmunt         2   5   1150.91   935.76
      83 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1150.21   829.63
      84 WAŁACH Rufin            9   5   1149.28   892.65
      85 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1146.62   852.46
      86 FIJOŁEK Mirosław        8   4   1145.03   832.97
      87 SUJKA Bogdan            8   5   1142.12   943.98
      88 MYDLAK Józef            2   5   1140.04   911.71
      89 MŁOCEK Zygmunt          8   5   1136.58   862.66
      90 CYRA Andrzej           10   5   1129.47   947.85
      91 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2   4   1128.80   811.02
      92 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1127.53   853.26
      93 PAJĄK Gotfryd          10   5   1127.51   809.05
      94 PUDEŁKO Józef          10   4   1122.93   853.11
      95 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1118.92   852.46
      96 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   4   1114.39   779.91
      97 FISZER Henryk           9   4   1113.97   832.59
      98 TARGOSZ Władysław       8   4   1112.67   759.55
      99 PUDEŁKO Józef          10   4   1110.54   853.11
     100 ŻOŁNECZKO Dawid         9   5   1110.16   811.16
     101 PILARZ Marek            9   4   1108.95   845.98
     102 STABIK HENRYK          10   4   1108.93   835.32
     103 FIJOŁEK Mirosław        8   5   1107.79   783.05
     104 PAJĄK Gotfryd          10   4   1101.93   852.82
     105 MACIEJA Zygmunt         2   5   1100.56   935.76
     106 RADZIEJEWSKI JERZY      9   5   1096.04   944.76
     107 STABIK HENRYK          10   4   1095.63   780.38
     108 STABIK HENRYK          10   5   1095.57   970.69
     109 SUJKA Bogdan            8   5   1093.08   783.01
     110 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   5   1092.31   852.46
     111 STABIK HENRYK          10   4   1089.79   835.32
     112 LACH Stanisław          7   4   1087.25   805.82
     113 WESOŁOWSKI Kazimierz    9   4   1087.12   841.77
     114 POŁĄCZAK Mieczysław     2   5   1086.06   775.69
     115 CYRA Andrzej           10   4   1081.34   831.80
     116 PUDEŁKO Józef          10   5   1078.45   809.24
     117 WAŁACH Rufin            9   5   1075.50   966.01
     118 PISARZOWSKI Eugeniusz  10   4   1075.40   847.43
     119 GAWEŁCZYK ANTONI        2   4   1074.40   754.73
     120 PUDEŁKO Józef          10   4   1069.78   853.11
     121 TARGOSZ Władysław       8   4   1067.11   814.23
     122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9   5   1053.42   836.48
     123 MŁOCEK Zygmunt          8   4   1053.31   807.54
     124 PAJĄK Gotfryd          10   4   1047.93   692.29

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DRZEWIECKI R             sek  7   - 10 konk.  3514.29 pkt.
           TARGOSZ Władysław        sek  8   - 10 konk.  3414.86 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   - 10 konk.  3389.17 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  3372.29 pkt.
           RADZIEJEWSKI JERZY       sek  9   - 10 konk.  3252.96 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  2597.99 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  2593.49 pkt.
           SUJKA Bogdan             sek  8   -  7 konk.  2558.77 pkt.
           FISZER Henryk            sek  9   -  7 konk.  2544.14 pkt.
           TARGOSZ Władysław        sek  8   -  7 konk.  2538.32 pkt.