LISTA KONKURSOWA 08/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                DESSAU-3-

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 10.06.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 506370 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°15'25.0"-51°53'51.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:30:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 51
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1139
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 380
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 228
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 285
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:58:33
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1133.14 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 14:25:05
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 942.28 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.30m.30s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  170|   60| 35.3|
                    |BRYNOW         | 10|  120|   15| 12.5|
                    |PANEWNIKI      |  8|  181|   49| 27.1|
                    |PIOTROWICE     | 14|  342|  114| 33.3|
                    |PODLESIE       |  9|  326|  142| 43.6|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 51| 1139|  380| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 STABIK Gabriela        10 27-20- 9 S 12:58:33  1133.14   0.88 60.00 606.11 508270
   2 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 14-10-10 C 13:04:37  1106.56   1.76 59.96 605.84 503060
   3 STABIK Gabriela        10 < 2>  43 M 13:09:55  1105.14   2.63 59.92 605.58 508270
   4 PAJĄK Gotfryd          10 57-36- 9 - 13:12:04  1099.75   3.51       605.32 508160
   5 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 48-30- 9 C 13:13:33  1096.93   4.39 59.83 605.05 508480
   6 GAWEŁCZYK-RUS           2 20- 9- 6 C 13:11:14  1095.48   5.27 59.79 604.79 505270
   7 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>   8 C 13:15:23  1091.92   6.15 59.75 604.53 508160
   8 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  24 - 13:15:26  1091.80   7.02 59.71 604.26 508160
   9 SUJKA Bogdan            8 32-13- 7 C 13:13:04  1089.43   7.90 59.66 604.00 504480
  10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 25- 5- 4 M 13:16:22  1087.51   8.78 59.62 603.74 507180
  11 TEODORCZYK Zdzisław     9 32- 6- 2 M 13:16:31  1085.15   9.66 59.58 603.48 506240
  12 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2>  21 S 13:15:04  1081.69  10.54 59.54 603.21 503060
  13 CYRA Andrzej           10 64-11- 5 C 13:19:32  1081.61  11.41 59.49 602.95 507850
  14 STABIK HENRYK          10 33-22- 8 C 13:20:01  1081.39  12.29 59.45 602.69 508270
  15 STABIK HENRYK          10 < 2>  20 - 13:20:50  1079.51  13.17 59.41 602.42 508270
  16 TURCZYK Andrzej         9 22-13- 9 C 13:21:58  1076.47  14.05 59.37 602.16 508060
  16 NYCZ EDWARD             9 19- 6- 5 S 13:20:40  1076.47  14.05 59.37 602.16 506660
  18 HOLEWA Edmund          10 51-16- 5 - 13:20:40  1074.65  15.80 59.28 601.63 505800
  19 FIJOŁEK Mirosław        8 49-17- 4 - 13:20:41  1073.72  16.68 59.24 601.37 505380
  20 STABIK HENRYK          10 < 3>  22 - 13:23:33  1073.32  17.56 59.20 601.11 508270
  21 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 198 C 13:18:46  1073.16  18.44 59.16 600.84 503060
  22 STABIK HENRYK          10 < 4>  32 - 13:24:12  1071.85  19.32 59.12 600.58 508270
  23 BITTMANN Grzegorz       9 19- 9- 6 S 13:21:53  1071.49  20.19 59.07 600.32 505620
  24 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  28 - 13:24:17  1071.43  21.07       600.05 508160
  25 KWIOTEK Andrzej         2 24- 8- 6 S 13:21:58  1071.24  21.95 58.99 599.79 505590
  26 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 126 S 13:23:44  1070.60  22.83 58.95 599.53 507180
  27 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  34 - 13:25:05  1070.30  23.71 58.91 599.26 508480
  28 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  36 - 13:25:51  1067.90  24.58 58.86 599.00 508160
  29 MYDLAK Józef            2 16- 7- 7 S 13:21:06  1067.84  25.46 58.82 598.74 503060
  30 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 34-19- 7 M 13:27:49  1067.79  26.34 58.78 598.48 510210
  31 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2>  96 - 13:23:27  1067.21  27.22 58.74 598.21 505270
  32 STABIK HENRYK          10 < 5>  37 C 13:26:27  1066.79  28.09 58.69 597.95 508270
  33 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  46 - 13:23:51  1066.54  28.97 58.65 597.69 505380
  34 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  40 - 13:26:52  1066.29  29.85 58.61 597.42 508480
  35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  84 C 13:28:35  1066.08  30.73 58.57 597.16 510210
  36 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  47 - 13:27:45  1063.65  31.61       596.90 508160
  37 STABIK HENRYK          10 < 6>  48 C 13:27:58  1063.40  32.48 58.48 596.63 508270
  38 BITTMANN Grzegorz       9 < 2>  50 - 13:25:32  1063.27  33.36 58.44 596.37 505620
  39 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  41 S 13:27:58  1062.96  34.24 58.40 596.11 508060
  40 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  56 - 13:28:27  1062.77  35.12 58.36 595.84 508480
  41 TURCZYK Andrzej         9 < 3>  68 C 13:28:10  1062.52  36.00 58.32 595.58 508060
  42 SOBAŁA Tadeusz          7 15- 2- 2 M 13:26:03  1062.43  36.87 58.27 595.32 505770
  43 STABIK Gabriela        10 < 3>  44 - 13:29:03  1061.00  37.75 58.23 595.05 508270
  44 STABIK Gabriela        10 < 4>  57 C 13:29:05  1060.92  38.63 58.19 594.79 508270
  45 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 44-22- 8 - 13:29:23  1060.90  39.51 58.15 594.53 508580
  46 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3>  66 C 13:27:07  1059.24  40.39 58.11 594.26 505380
  47 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  54 - 13:29:48  1059.11  41.26 58.06 594.00 508160
  48 STABIK HENRYK          10 < 7>  61 - 13:30:55  1056.88  42.14 58.02 593.74 508270
  49 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  78 S 13:31:21  1056.57  43.02 57.98 593.48 508580
  50 BITTMANN Grzegorz       9 < 3>  90 - 13:28:42  1056.24  43.90 57.94 593.21 505620
  51 PISZCZEK Stanisław      8 10- 6- 6 S 13:28:01  1056.09  44.78 57.89 592.95 504830
  52 SUJKA Bogdan            8 < 2>  60 - 13:28:11  1054.99  45.65 57.85 592.69 504480
  53 PUDEŁKO Józef          10 19-10- 6 S 13:32:06  1054.66  46.53 57.81 592.42 508450
  54 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  62 - 13:31:50  1054.64  47.41 57.77 592.16 508160
  55 TARGOSZ Władysław       8 26- 3- 2 - 13:29:46  1053.43  48.29 57.73 591.90 505400
  56 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  64 - 13:32:49  1053.15  49.17 57.68 591.63 508480
  57 STABIK Gabriela        10 < 5>  75 S 13:33:14  1051.81  50.04 57.64 591.37 508270
  58 PISZCZEK Stanisław      8 < 2>  79 S 13:30:04  1051.58  50.92 57.60 591.11 504830
  59 WIESIOŁEK MARIAN        2 16- 6- 6 M 13:32:41  1049.45  51.80 57.56 590.84 506550
  60 SUJKA Bogdan            8 < 3>  70 - 13:31:00  1048.82  52.68 57.52 590.58 504480
  61 STABIK HENRYK          10 < 8>  69 - 13:35:07  1047.73  53.56 57.47 590.32 508270
  62 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  63 - 13:35:39  1046.35  54.43 57.43 590.05 508160
  63 PAJĄK Gotfryd          10 <10>  71 - 13:35:42  1046.24  55.31 57.39 589.79 508160
  64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  67 - 13:36:31  1045.14  56.19 57.35 589.53 508480
  65 SZLACHTA Jan            2 34-14- 6 - 13:33:59  1044.95  57.07 57.31 589.26 505740
  66 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4>  80 - 13:33:39  1044.93  57.95 57.26 589.00 505380
  67 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  73 S 13:36:38  1044.89  58.82 57.22 588.74 508480
  68 TURCZYK Andrzej         9 < 4>  97 - 13:36:33  1044.21  59.70       588.48 508060
  69 STABIK HENRYK          10 < 9>  86 S 13:36:53  1043.93  60.58 57.14 588.21 508270
  70 SUJKA Bogdan            8 < 4> 114 M 13:33:22  1043.68  61.46 57.09 587.95 504480
  71 PAJĄK Gotfryd          10 <11>  85 M 13:36:54  1043.66  62.34 57.05 587.69 508160
  72 MENDRYS Andrzej         8 33- 7- 5 M 13:33:21  1043.14  63.21 57.01 587.42 504200
  73 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  74 - 13:37:29  1043.07  64.09 56.97 587.16 508480
  74 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9> 100 C 13:37:33  1042.93  64.97 56.93 586.90 508480
  75 STABIK Gabriela        10 < 6>  77 S 13:37:37  1042.36  65.85 56.88 586.63 508270
  76 SZLACHTA Jan            2 < 2>  81 S 13:36:01  1040.58  66.73 56.84 586.37 505740
  77 STABIK Gabriela        10 < 7>  88 S 13:38:33  1040.36  67.60 56.80 586.11 508270
  78 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3> 101 - 13:38:52  1040.32  68.48       585.84 508580
  79 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 170 S 13:35:38  1039.53  69.36 56.72 585.58 504830
  80 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5>  91 S 13:36:13  1039.41  70.24 56.67 585.32 505380
  81 SZLACHTA Jan            2 < 3>  82 - 13:36:56  1038.62  71.12 56.63 585.05 505740
  82 SZLACHTA Jan            2 < 4> 174 - 13:36:59  1038.52  71.99 56.59 584.79 505740
  83 KOFEL Jan               9 29- 5- 4 S 13:42:52  1038.44  72.87 56.55 584.53 511810
  84 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  94 - 13:41:30  1038.07  73.75 56.51 584.26 510210
  85 PAJĄK Gotfryd          10 <12>  87 - 13:39:47  1037.52  74.63 56.46 584.00 508160
  86 STABIK HENRYK          10 <10>  89 S 13:39:55  1037.46  75.50 56.42 583.74 508270
  87 PAJĄK Gotfryd          10 <13>  95 - 13:39:54  1037.27  76.38       583.48 508160
  88 STABIK Gabriela        10 < 8> 105 - 13:40:13  1036.83  77.26 56.34 583.21 508270
  89 STABIK HENRYK          10 <11> 104 - 13:40:14  1036.79  78.14 56.29 582.95 508270
  90 BITTMANN Grzegorz       9 < 4> 124 S 13:37:49  1036.50  79.02 56.25 582.69 505620
  91 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 122 S 13:37:39  1036.36  79.89 56.21 582.42 505380
  92 TARGOSZ Władysław       8 < 2> 193 M 13:38:08  1035.37  80.77 56.17 582.16 505400
  93 HOLEWA Edmund          10 < 2> 128 - 13:38:32  1035.34  81.65 56.13 581.90 505800
  94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4> 113 - 13:42:53  1035.15  82.53 56.08 581.63 510210
  95 PAJĄK Gotfryd          10 <14>  98 - 13:40:59  1034.98  83.41 56.04 581.37 508160
  96 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 110 S 13:38:23  1034.58  84.28 56.00 581.11 505270
  97 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 107 M 13:41:17  1034.15  85.16 55.96 580.84 508060
  98 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 103 - 13:41:28  1033.97  86.04 55.92 580.58 508160
  99 KOFEL Jan               9 < 2> 179 S 13:45:12  1033.54  86.92 55.87 580.32 511810
 100 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10> 112 - 13:42:12  1033.08  87.80       580.05 508480
 101 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4> 108 S 13:42:20  1033.00  88.67 55.79 579.79 508580
 102 MYDLAK Józef            2 < 2> 146 S 13:37:14  1032.48  89.55 55.75 579.53 503060
 103 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 106 C 13:42:12  1032.43  90.43 55.71 579.26 508160
 104 STABIK HENRYK          10 <12> 119 - 13:42:42  1031.60  91.31 55.66 579.00 508270
 105 STABIK Gabriela        10 < 9> 136 - 13:42:44  1031.53  92.19 55.62 578.74 508270
 106 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 109 - 13:42:39  1031.48  93.06 55.58 578.48 508160
 107 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 153 - 13:42:39  1031.28  93.94 55.54 578.21 508060
 108 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5> 142 - 13:43:11  1031.22  94.82 55.49 577.95 508580
 109 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 133 C 13:43:06  1030.54  95.70 55.45 577.69 508160
 110 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 171 M 13:40:18  1030.53  96.58 55.41 577.42 505270
 111 SAJDOK Stanisław       10 15- 2- 2 M 13:43:30  1030.29  97.45 55.37 577.16 508450
 112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11> 127 - 13:43:33  1030.25  98.33 55.33 576.90 508480
 113 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5> 118 - 13:45:19  1030.07  99.21 55.28 576.63 510210
 114 SUJKA Bogdan            8 < 5> 157 C 13:39:47  1030.01 100.09 55.24 576.37 504480
 115 RYŚ Henryk             10 26- 6- 1 - 13:43:07  1028.97 100.97 55.20 576.11 507400
 116 NYCZ EDWARD             9 < 2> 121 S 13:42:31  1028.72 101.84 55.16 575.84 506660
 117 WIDUCH Dariusz          9 30- 7- 4 - 13:43:16  1028.67 102.72 55.12 575.58 507410
 118 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6> 120 - 13:46:21  1027.92 103.60 55.07 575.32 510210
 119 STABIK HENRYK          10 <13> 134 C 13:44:37  1027.60 104.48 55.03 575.05 508270
 120 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 123 S 13:47:28  1025.62 105.36 54.99 574.79 510210
 121 NYCZ EDWARD             9 < 3> 187 M 13:44:05  1025.45 106.23 54.95 574.53 506660
 122 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 125 C 13:42:51  1025.42 107.11 54.91 574.26 505380
 123 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 137 - 13:47:44  1025.07 107.99 54.86 574.00 510210
 124 BITTMANN Grzegorz       9 < 5> 135 M 13:43:16  1025.04 108.87 54.82 573.74 505620
 125 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 168 - 13:43:05  1024.94 109.75 54.78 573.48 505380
 126 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 130 - 13:45:03  1024.50 110.62       573.21 507180
 127 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12> 140 - 13:46:22  1024.40 111.50 54.69 572.95 508480
 128 HOLEWA Edmund          10 < 3> 144 - 13:43:49  1024.27 112.38       572.69 505800
 129 KWIOTEK Andrzej         2 < 2> 212 S 13:43:42  1024.08 113.26 54.61 572.42 505590
 130 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 236 S 13:45:55  1022.71 114.14 54.57 572.16 507180
 131 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 15- 2- 1 - 13:45:48  1021.68 115.01 54.53 571.90 506550
 132 PUDEŁKO Józef          10 < 2> 139 M 13:47:56  1021.12 115.89 54.48 571.63 508450
 133 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 141 - 13:47:44  1020.95 116.77       571.37 508160
 134 STABIK HENRYK          10 <14> 151 - 13:47:57  1020.73 117.65 54.40 571.11 508270
 135 BITTMANN Grzegorz       9 < 6> 208 S 13:45:23  1020.66 118.53 54.36 570.84 505620
 136 STABIK Gabriela        10 <10> 147 C 13:48:16  1020.08 119.40 54.32 570.58 508270
 137 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 166 - 13:50:43  1018.96 120.28 54.27 570.32 510210
 138 MACIEJA Zygmunt         2 10- 2- 2 M 13:46:51  1017.59 121.16 54.23 570.05 505590
 139 PUDEŁKO Józef          10 < 3> 250 S 13:49:52  1017.17 122.04 54.19 569.79 508450
 140 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 158 S 13:50:06  1016.76 122.91 54.15 569.53 508480
 141 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 161 S 13:49:52  1016.59 123.79 54.11 569.26 508160
 142 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6> 156 S 13:50:27  1016.25 124.67 54.06 569.00 508580
 143 BEDNARZ Henryk          9 25- 8- 5 S 13:50:00  1016.14 125.55 54.02 568.74 508070
 144 HOLEWA Edmund          10 < 4> 145 S 13:48:03  1015.56 126.43 53.98 568.48 505800
 145 HOLEWA Edmund          10 < 5> 149 - 13:48:10  1015.32 127.30 53.94 568.21 505800
 146 MYDLAK Józef            2 < 3> 155 S 13:45:54  1014.44 128.18 53.89 567.95 503060
 147 STABIK Gabriela        10 <11> 164 - 13:51:03  1014.41 129.06 53.85 567.69 508270
 148 MACIEJA Zygmunt         2 < 2>---- S 13:48:44  1013.75 129.94 53.81 567.42 505590
 149 HOLEWA Edmund          10 < 6> 159 - 13:48:59  1013.66 130.82       567.16 505800
 150 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 200 C 13:50:41  1013.44 131.69 53.73 566.90 507410
 151 STABIK HENRYK          10 <15> 152 - 13:51:32  1013.43 132.57 53.68 566.63 508270
 152 STABIK HENRYK          10 <16> 224 S 13:51:43  1013.06 133.45 53.64 566.37 508270
 153 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 160 S 13:51:34  1012.95 134.33 53.60 566.11 508060
 154 BEDNARZ Henryk          9 < 2> 180 S 13:51:40  1012.76 135.21 53.56 565.84 508070
 155 MYDLAK Józef            2 < 4> 330 S 13:46:47  1012.63 136.08 53.52 565.58 503060
 156 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7> 169 M 13:52:20  1012.44 136.96 53.47 565.32 508580
 157 SUJKA Bogdan            8 < 6> 183 C 13:48:21  1012.30 137.84 53.43 565.05 504480
 158 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 177 M 13:52:29  1011.93 138.72 53.39 564.79 508480
 159 HOLEWA Edmund          10 < 7> 173 C 13:50:03  1011.50 139.60 53.35 564.53 505800
 160 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 185 C 13:52:27  1011.17 140.47 53.31 564.26 508060
 161 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 162 - 13:52:57  1010.36 141.35       564.00 508160
 162 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 165 - 13:52:58  1010.33 142.23       563.74 508160
 163 DRZEWIECKI R            7 10- 3- 3 S 13:51:48  1010.24 143.11 53.18 563.48 506940
 164 STABIK Gabriela        10 <12> 215 - 13:53:10  1010.14 143.99 53.14 563.21 508270
 165 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 181 - 13:53:04  1010.12 144.86       562.95 508160
 166 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 227 - 13:55:07  1010.08 145.74 53.05 562.69 510210
 167 WITKIEWICZ Marek        2 11- 2- 2 S 13:48:35  1009.98 146.62 53.01 562.42 503560
 168 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 172 - 13:50:25  1009.92 147.50 52.97 562.16 505380
 169 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 192 - 13:53:39  1009.79 148.38 52.93 561.90 508580
 170 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 295 M 13:49:59  1009.69 149.25 52.88 561.63 504830
 171 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 210 C 13:50:38  1009.26 150.13 52.84 561.37 505270
 172 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 176 - 13:50:53  1008.98 151.01 52.80 561.11 505380
 173 HOLEWA Edmund          10 < 8> 182 S 13:52:06  1007.37 151.89 52.76 560.84 505800
 174 SZLACHTA Jan            2 < 5> 204 S 13:52:12  1007.05 152.77 52.72 560.58 505740
 175 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 196 S 13:50:46  1006.86 153.64 52.67 560.32 504200
 176 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 194 - 13:52:00  1006.73 154.52 52.63 560.05 505380
 177 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 186 - 13:55:24  1006.09 155.40 52.59 559.79 508480
 178 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 184 - 13:53:15  1005.94 156.28 52.55 559.53 506240
 179 KOFEL Jan               9 < 3> 243 S 13:58:54  1005.72 157.16 52.51 559.26 511810
 180 BEDNARZ Henryk          9 < 3> 214 - 13:55:18  1005.48 158.03 52.46 559.00 508070
 181 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 190 - 13:55:28  1005.33 158.91       558.74 508160
 182 HOLEWA Edmund          10 < 9> 189 - 13:53:13  1005.13 159.79 52.38 558.48 505800
 183 SUJKA Bogdan            8 < 7> 203 - 13:51:58  1005.01 160.67 52.34 558.21 504480
 184 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 259 - 13:53:54  1004.64 161.55 52.29 557.95 506240
 185 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 254 - 13:55:44  1004.60 162.42       557.69 508060
 186 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 195 - 13:56:35  1003.74 163.30 52.21 557.42 508480
 187 NYCZ EDWARD             9 < 4> 283 S 13:54:53  1003.52 164.18 52.17 557.16 506660
 188 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 18- 4- 4 S 13:55:04  1003.51 165.06 52.13 556.90 506840
 189 HOLEWA Edmund          10 <10> 230 C 13:54:18  1002.97 165.94 52.08 556.63 505800
 190 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 191 S 13:56:41  1002.91 166.81 52.04 556.37 508160
 191 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 205 S 13:56:44  1002.82 167.69 52.00 556.11 508160
 192 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 202 - 13:57:11  1002.75 168.57 51.96 555.84 508580
 193 TARGOSZ Władysław       8 < 3>---- S 13:54:02  1002.71 169.45 51.92 555.58 505400
 194 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 232 - 13:54:05  1002.57 170.32 51.87 555.32 505380
 195 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 197 S 13:57:17  1002.36 171.20 51.83 555.05 508480
 196 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 206 S 13:53:23  1001.62 172.08 51.79 554.79 504200
 197 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 199 S 13:58:02  1000.88 172.96 51.75 554.53 508480
 198 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 234 M 13:52:42  1000.72 173.84 51.71 554.26 503060
 199 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 201 - 13:58:20  1000.29 174.71 51.66 554.00 508480
 200 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 249 S 13:57:21  1000.12 175.59 51.62 553.74 507410
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 221 - 13:58:29   999.99 176.47 51.58 553.48 508480
 202 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 217 - 13:58:48   999.57 177.35 51.54 553.21 508580
 203 SUJKA Bogdan            8 < 8> 211 - 13:54:48   999.37 178.23 51.49 552.95 504480
 204 SZLACHTA Jan            2 < 6> 275 - 13:56:07   999.26 179.10 51.45 552.69 505740
 205 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 219 - 13:58:46   998.81 179.98 51.41 552.42 508160
 206 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 209 - 13:54:52   998.68 180.86 51.37 552.16 504200
 207 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 225 S 13:57:33   998.60 181.74 51.33 551.90 506840
 208 BITTMANN Grzegorz       9 < 7> 296 - 13:56:35   998.10 182.62 51.28 551.63 505620
 209 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 317 S 13:55:11   998.05 183.49 51.24 551.37 504200
 210 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 235 - 13:56:33   997.47 184.37 51.20 551.11 505270
 211 SUJKA Bogdan            8 < 9> 253 S 13:55:48   997.39 185.25 51.16 550.84 504480
 212 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 213 S 13:57:09   996.92 186.13 51.12 550.58 505590
 213 KWIOTEK Andrzej         2 < 4> 223 S 13:57:19   996.60 187.01 51.07 550.32 505590
 214 BEDNARZ Henryk          9 < 4> 290 - 13:59:49   996.57 187.88 51.03 550.05 508070
 215 STABIK Gabriela        10 <13> 226 C 14:00:04   996.48 188.76 50.99 549.79 508270
 216 RYŚ Henryk             10 < 2> 306 S 13:59:23   996.11 189.64 50.95 549.53 507400
 217 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 218 - 14:00:39   995.95 190.52 50.91 549.26 508580
 218 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 252 - 14:00:42   995.85 191.40 50.86 549.00 508580
 219 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 291 C 14:00:19   995.77 192.27 50.82 548.74 508160
 220 CYRA Andrzej           10 < 2> 256 - 14:00:19   995.17 193.15 50.78 548.48 507850
 220 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 244 - 14:00:57   995.17 193.15 50.78 548.48 508480
 222 DRZEWIECKI R            7 < 2> 268 S 13:59:27   995.07 194.91 50.69 547.95 506940
 223 KWIOTEK Andrzej         2 < 5> 229 S 13:58:32   994.21 195.79 50.65 547.69 505590
 224 STABIK HENRYK          10 <17> 233 - 14:01:20   994.01 196.66 50.61 547.42 508270
 225 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 300 S 13:59:55   993.97 197.54 50.57 547.16 506840
 226 STABIK Gabriela        10 <14> 271 S 14:01:33   993.59 198.42 50.53 546.90 508270
 227 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 228 - 14:03:43   993.17 199.30 50.48 546.63 510210
 228 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 231 - 14:03:44   993.14 200.18 50.44 546.37 510210
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 229 KWIOTEK Andrzej         2 < 6> 257 S 13:59:10   992.98        50.40 546.11 505590
 230 HOLEWA Edmund          10 <11> 251 - 13:59:27   992.84              545.84 505800
 231 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 237 C 14:04:16   992.11        50.32 545.58 510210
 232 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 282 - 13:59:48   991.33        50.27 545.32 505380
 233 STABIK HENRYK          10 <18> 293 - 14:03:04   990.65        50.23 545.05 508270
 234 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 238 C 13:58:03   990.18        50.19 544.79 503060
 235 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 270 S 14:00:21   990.05        50.15 544.53 505270
 236 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5>---- S 14:02:41   989.27        50.11 544.26 507180
 237 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 245 - 14:06:01   988.75        50.06 544.00 510210
 238 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6> 240 S 13:59:13   987.91        50.02 543.74 503060
 239 LACH Stanisław          7 10- 3- 3 S 14:00:48   987.37        49.98 543.48 504350
 240 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7> 241 S 13:59:49   986.75        49.94 543.21 503060
 241 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 8> 246 S 13:59:52   986.65        49.89 542.95 503060
 242 SOBOTA Stanisław        9 10- 1- 1 S 14:03:13   986.46        49.85 542.69 506270
 243 KOFEL Jan               9 < 4> 320 M 14:09:23   985.42        49.81 542.42 511810
 244 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 264 - 14:06:23   984.70        49.77 542.16 508480
 245 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 278 S 14:08:14   984.52        49.73 541.90 510210
 246 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 9> 274 C 14:01:02   984.40        49.68 541.63 503060
 247 KOZAK KRZYSZTOF         7 10- 2- 2 S 14:07:24   983.26        49.64 541.37 508740
 248 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 305 S 14:05:11   983.24        49.60 541.11 506550
 249 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 267 C 14:06:14   982.91        49.56 540.84 507410
 250 PUDEŁKO Józef          10 < 4> 261 - 14:07:28   982.58        49.52 540.58 508450
 251 HOLEWA Edmund          10 <12> 340 - 14:04:47   982.55              540.32 505800
 252 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 258 S 14:07:37   982.54        49.43 540.05 508580
 253 SUJKA Bogdan            8 <10> 255 - 14:03:37   982.21        49.39 539.79 504480
 254 TURCZYK Andrzej         9 <10> 292 S 14:07:18   982.14        49.35 539.53 508060
 255 SUJKA Bogdan            8 <11> 265 S 14:03:43   982.02        49.31 539.26 504480
 255 CYRA Andrzej           10 < 3> 263 - 14:07:09   982.02        49.31 539.26 507850
 257 KWIOTEK Andrzej         2 < 7> 334 - 14:05:17   981.19        49.22 538.74 505590
 258 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 269 - 14:08:24   981.06        49.18 538.48 508580
 259 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 260 - 14:06:01   981.05        49.14 538.21 506240
 260 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5> 287 S 14:06:03   980.99        49.09 537.95 506240
 261 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 262 C 14:08:37   980.40        49.05 537.69 508450
 262 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 286 - 14:08:40   980.30        49.01 537.42 508450
 263 CYRA Andrzej           10 < 4> 289 - 14:09:09   978.23        48.97 537.16 507850
 264 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 266 - 14:09:52   978.10        48.93 536.90 508480
 265 SUJKA Bogdan            8 <12> 273 - 14:05:51   977.96        48.88 536.63 504480
 266 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 272 S 14:10:13   977.44        48.84 536.37 508480
 267 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 323 S 14:09:15   977.20        48.80 536.11 507410
 268 DRZEWIECKI R            7 < 3>---- M 14:08:52   977.01        48.76 535.84 506940
 269 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 285 - 14:10:49   976.51        48.72 535.58 508580
 270 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 372 C 14:07:34   976.24        48.67 535.32 505270
 271 STABIK Gabriela        10 <15> 280 - 14:10:44   976.07        48.63 535.05 508270
 272 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 294 C 14:11:04   975.84        48.59 534.79 508480
 273 SUJKA Bogdan            8 <13>---- C 14:07:00   975.78        48.55 534.53 504480
 274 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <10>---- S 14:05:33   975.77        48.51 534.26 503060
 275 SZLACHTA Jan            2 < 7> 276 S 14:08:22   975.64        48.46 534.00 505740
 276 SZLACHTA Jan            2 < 8> 302 S 14:08:23   975.61        48.42 533.74 505740
 276 WITKIEWICZ Marek        2 < 2>---- S 14:06:09   975.61        48.42 533.74 503560
 278 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 303 - 14:13:03   975.45        48.34 533.21 510210
 279 ŻOŁNECZKO Dawid         9 19- 2- 1 - 14:12:13   975.34        48.29 532.95 509340
 280 STABIK Gabriela        10 <16> 284 - 14:11:11   975.22        48.25 532.69 508270
 281 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2>---- S 14:11:42   975.16        48.21 532.42 508740
 282 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 301 - 14:08:21   974.98        48.17 532.16 505380
 283 NYCZ EDWARD             9 < 5> 360 - 14:09:46   974.78        48.13 531.90 506660
 284 STABIK Gabriela        10 <17> 355 - 14:11:43   974.23        48.08 531.63 508270
 285 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 297 S 14:12:10   973.98        48.04 531.37 508580
 285 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 353 S 14:12:02   973.98        48.04 531.37 508450
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 287 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 6>---- - 14:10:06   973.35              530.84 506240
 288 LACH Stanisław          7 < 2> 325 S 14:08:13   973.24              530.58 504350
 289 CYRA Andrzej           10 < 5> 307 - 14:11:52   973.14              530.32 507850
 290 BEDNARZ Henryk          9 < 5> 326 - 14:12:09   973.03              530.05 508070
 291 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 310 S 14:12:16   972.99              529.79 508160
 292 TURCZYK Andrzej         9 <11> 327 - 14:12:13   972.89              529.53 508060
 293 STABIK HENRYK          10 <19> 339 S 14:12:57   971.93              529.26 508270
 294 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 319 - 14:13:33   971.22              529.00 508480
 295 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 299 S 14:10:10   970.52              528.74 504830
 296 BITTMANN Grzegorz       9 < 8> 312 S 14:10:59   970.51              528.48 505620
 297 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 304 S 14:14:13   970.17              528.21 508580
 298 RADZIEJEWSKI JERZY      9 16- 1- 1 S 14:13:31   970.07              527.95 507850
 299 PISZCZEK Stanisław      8 < 6>---- S 14:10:40   969.58              527.69 504830
 300 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4>---- M 14:12:50   969.41              527.42 506840
 301 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 313 - 14:11:20   969.40              527.16 505380
 302 SZLACHTA Jan            2 < 9> 309 - 14:11:58   968.91              526.90 505740
 303 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 371 - 14:16:44   968.63              526.63 510210
 304 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 311 - 14:15:41   967.46              526.37 508580
 305 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 316 S 14:13:50   967.01              526.11 506550
 306 RYŚ Henryk             10 < 3> 322 - 14:14:44   966.97              525.84 507400
 307 CYRA Andrzej           10 < 6> 324 C 14:15:33   966.32              525.58 507850
 308 MŁOCEK Zygmunt          8  9- 1- 1 S 14:09:43   965.91              525.32 502000
 309 SZLACHTA Jan            2 <10> 335 - 14:13:45   965.61              525.05 505740
 310 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 314 - 14:16:16   965.59              524.79 508160
 311 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 338 - 14:16:48   965.41              524.53 508580
 312 BITTMANN Grzegorz       9 < 9>---- S 14:14:03   964.83              524.26 505620
 313 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 315 - 14:13:56   964.59              524.00 505380
 314 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 345 - 14:16:54   964.43              523.74 508160
 315 FIJOŁEK Mirosław        8 <17>---- - 14:14:04   964.34              523.48 505380
 316 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4> 343 S 14:15:34   963.82              523.21 506550
 317 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 380 S 14:13:12   963.69              522.95 504200
 318 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2>---- S 14:15:01   963.34              522.69 505770
 319 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 342 - 14:17:51   963.30              522.42 508480
 320 KOFEL Jan               9 < 5>---- - 14:21:27   963.04              522.16 511810
 321 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2>---- S 14:16:01   962.99              521.90 506550
 322 RYŚ Henryk             10 < 4> 331 - 14:16:56   962.93              521.63 507400
 323 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 357 - 14:17:03   962.74              521.37 507410
 324 CYRA Andrzej           10 < 7> 332 C 14:17:53   962.05              521.11 507850
 325 LACH Stanisław          7 < 3>---- S 14:14:32   961.52              520.84 504350
 326 BEDNARZ Henryk          9 < 6> 341 S 14:18:44   960.92              520.58 508070
 327 TURCZYK Andrzej         9 <12> 329 S 14:18:49   960.75              520.32 508060
 328 LAZAR MARIAN            8 13- 2- 2 M 14:12:43   960.54              520.05 502090
 329 TURCZYK Andrzej         9 <13>---- C 14:19:07   960.20              519.79 508060
 330 MYDLAK Józef            2 < 5> 333 S 14:14:05   959.89              519.53 503060
 331 RYŚ Henryk             10 < 5> 337 - 14:18:43   959.68              519.26 507400
 332 CYRA Andrzej           10 < 8> 344 S 14:19:12   959.66              519.00 507850
 333 MYDLAK Józef            2 < 6> 361 S 14:14:24   959.31              518.74 503060
 334 KWIOTEK Andrzej         2 < 8>---- - 14:17:03   959.28              518.48 505590
 335 SZLACHTA Jan            2 <11> 336 - 14:17:35   958.60              518.21 505740
 336 SZLACHTA Jan            2 <12> 367 M 14:17:37   958.54              517.95 505740
 337 RYŚ Henryk             10 < 6>---- - 14:19:23   958.47              517.69 507400
 338 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 365 - 14:20:46   958.20              517.42 508580
 339 STABIK HENRYK          10 <20> 366 - 14:20:35   957.95              517.16 508270
 340 HOLEWA Edmund          10 <13> 364 - 14:18:10   957.65              516.90 505800
 341 BEDNARZ Henryk          9 < 7> 362 S 14:20:58   956.88              516.63 508070
 342 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 349 - 14:21:39   956.42              516.37 508480
 343 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5> 375 S 14:20:03   955.66              516.11 506550
 344 CYRA Andrzej           10 < 9> 346 - 14:21:35   955.35              515.84 507850
 345 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 348 - 14:22:01   955.16              515.58 508160
 346 CYRA Andrzej           10 <10> 351 M 14:21:42   955.14              515.32 507850
 347 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2>---- S 14:23:46   954.24              515.05 509340
 348 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 350 - 14:22:53   953.60              514.79 508160
 349 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 363 - 14:23:27   953.19              514.53 508480
 350 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 354 - 14:23:08   953.16              514.26 508160
 351 CYRA Andrzej           10 <11>---- - 14:23:28   951.98              514.00 507850
 352 SAJDOK Stanisław       10 < 2>---- C 14:24:08   951.92              513.74 508450
 353 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 358 C 14:24:09   951.89              513.48 508450
 354 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 356 - 14:24:04   951.49              513.21 508160
 355 STABIK Gabriela        10 <18> 369 - 14:24:12   951.46              512.95 508270
 356 PAJĄK Gotfryd          10 <36>---- - 14:24:08   951.37              512.69 508160
 357 WIDUCH Dariusz          9 < 7>---- - 14:23:29   951.13              512.42 507410
 358 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 376 - 14:24:37   951.06              512.16 508450
 359 LAZAR MARIAN            8 < 2>---- S 14:18:10   950.63              511.90 502090
 360 NYCZ EDWARD             9 < 6>---- S 14:23:01   950.55              511.63 506660
 361 MYDLAK Józef            2 < 7>---- S 14:19:21   950.34              511.37 503060
 362 BEDNARZ Henryk          9 < 8>---- S 14:24:44   950.14              511.11 508070
 363 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30>---- - 14:25:27   949.63              510.84 508480
 364 HOLEWA Edmund          10 <14> 368 C 14:22:50   949.27              510.58 505800
 365 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 379 S 14:26:02   948.78              510.32 508580
 366 STABIK HENRYK          10 <21> 373 - 14:26:20   947.68              510.05 508270
 367 SZLACHTA Jan            2 <13> 370 S 14:23:48   947.43              509.79 505740
 368 HOLEWA Edmund          10 <15> 378 - 14:24:37   946.10              509.53 505800
 369 STABIK Gabriela        10 <19> 374 - 14:27:47   945.12              509.26 508270
 370 SZLACHTA Jan            2 <14>---- - 14:25:15   944.87              509.00 505740
 371 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 377 S 14:29:59   944.86              508.74 510210
 372 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9>---- - 14:24:52   944.67              508.48 505270
 373 STABIK HENRYK          10 <22>---- - 14:28:11   944.42              508.21 508270
 374 STABIK Gabriela        10 <20>---- - 14:28:12   944.39              507.95 508270
 375 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6>---- S 14:26:24   944.35              507.69 506550
 376 PUDEŁKO Józef          10 <10>---- - 14:28:41   943.88              507.42 508450
 377 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19>---- C 14:30:48   943.44              507.16 510210
 378 HOLEWA Edmund          10 <16>---- - 14:26:26   942.89              506.90 505800
 379 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22>---- - 14:29:27   942.78              506.63 508580
 380 MENDRYS Andrzej         8 < 7>---- - 14:25:05   942.28              506.37 504200
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 381 FIJOŁEK Mirosław        8 <18>---- - 14:26:21   942.26                     505380
 382 MENDRYS Andrzej         8 < 8>---- S 14:25:09   942.17                     504200
 383 KOFEL Jan               9 < 6>---- S 14:33:19   942.01                     511810
 384 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2>---- S 14:23:09   941.57                     502000
 385 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6>---- S 14:28:41   941.52                     507180
 386 SZLACHTA Jan            2 <15>---- - 14:27:15   941.35                     505740
 386 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20>---- - 14:32:00   941.35                     510210
 388 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31>---- C 14:30:10   941.34                     508480
 389 MENDRYS Andrzej         8 < 9>---- S 14:25:58   940.73                     504200
 390 HOLEWA Edmund          10 <17>---- - 14:28:07   939.95                     505800
 391 HOLEWA Edmund          10 <18>---- - 14:28:10   939.86                     505800
 392 SUJKA Bogdan            8 <14>---- - 14:26:54   939.62                     504480
 393 GÓRNICKI Jerzy          7 21- 0- 0 - 14:27:21   939.52                     504850
 394 KWIOTEK Andrzej         2 < 9>---- - 14:28:20   939.18                     505590
 395 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7>---- S 14:30:40   938.06                     507180
 396 NYCZ EDWARD             9 < 7>---- - 14:30:13   937.88                     506660

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|         KONKURSY          |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8|RAZ| Lot  8 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  48    5   27 10 10 10 10 10  8  9  9  76  5095.75 31383.93 921
   2 STABIK Gabriela         508270  27    1    3 10 10 10 10  9  8 10  9  76  5237.86 31301.861030
   3 STABIK HENRYK           508270  33   14   15 10 10 10 10  9  9  7  8  73  4639.90 29477.941029
   4 TURCZYK Andrzej         508060  22   16   39 10 10 10 10 10  3  9  9  71  5084.70 28986.77 924
   5 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  34   30   35 10 10 10 10  8  8  7  7  70  3873.81 28185.631002
   6 GŁOGOWSKI Mieczysław    503060  14    2   12 10 10 10 10  9  7  6 10  72  5614.73 27925.52 228
   7 PAJĄK Gotfryd           508160  57    4    7 10 10 10 10  7  5  8  9  69  5109.44 27924.331003
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  44   45   49 10 10 10 10  9  5  7  8  69  4417.54 27488.12 933
   9 GAWEŁCZYK-RUS           505270  20    6   31 10 10 10 10  9  6  7  6  68  3404.54 25923.94 224
  10 PISZCZEK Stanisław      504830  10   51   58 10 10 10 10 10  5  6  6  67  3387.70 25434.78 816
  11 SZLACHTA Jan            505740  34   65   76 10 10 10 10  7  6  6  6  65  3242.43 24898.05 212
  12 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  25   10   26 10 10 10 10  7  6  8  4  65  2319.69 24084.84 721
  13 CYRA Andrzej            507850  64   13  220 10 10 10 10  7  6  6  5  64  2683.96 23586.001005
  14 PUDEŁKO Józef           508450  19   53  132 10 10 10 10  7  5  6  6  64  3316.38 23203.651024
  15 FIJOŁEK Mirosław        505380  49   19   33 10 10 10 10 10  6  2  4  62  2336.26 23123.27 802
  16 HOLEWA Edmund           505800  51   18   93 10 10 10 10  5  6  7  5  63  2761.06 23102.021010
  17 SUJKA Bogdan            504480  32    9   52 10 10 10 10  6  4  5  7  62  3958.00 22993.82 818
  18 WIDUCH Dariusz          507410  30  117  150 10  9 10 10  7  6  6  4  62  2197.59 22516.43 916
  19 BITTMANN Grzegorz       505620  19   23   38 10 10 10 10  5  5  3  6  59  3380.33 21985.64 902
  20 MYDLAK Józef            503060  16   29  102 10 10 10 10  7  5  2  7  61  3861.44 21580.75 226
  21 KWIOTEK Andrzej         505590  24   25  129 10 10 10 10  5  6  3  6  60  3366.91 21446.78 219
  22 NYCZ EDWARD             506660  19   17  116 10 10 10 10  6  3  4  5  58  2821.32 20796.44 909
  23 DRZEWIECKI R            506940  10  163  222 10 10 10 10  7  6  2  3  58  1647.27 20669.80 706
  24 TARGOSZ Władysław       505400  26   55   92 10 10 10 10  4  6  4  2  56  1137.74 20214.45 821
  25 TEODORCZYK Zdzisław     506240  32   11  178 10 10 10 10  7  6  3  2  58  1141.43 20111.14 932
  26 MENDRYS Andrzej         504200  33   72  175 10 10 10 10  5  2  4  5  56  2776.85 19386.54 808
  27 MACIEJA Zygmunt         505590  10  138  148 10 10 10 10  6  3  3  2  54  1137.47 18529.56 215
  28 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10  247  281 10 10 10 10  3  3  5  2  53  1073.79 18198.34 718
  29 WIESIOŁEK MARIAN        506550  16   59  248  5  5 10  7  3  5  3  6  44  3205.07 15951.50 218
  30 BEDNARZ Henryk          508070  25  143  154  5  9 10 10  2  4  1  5  46  2682.90 15693.19 901
  31 RYŚ Henryk              507400  26  115  216  4  9 10 10  3  6  2  1  45   549.53 15228.861026
  32 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  16  298  409 10  0  9 10  3  8  1  1  42   527.95 15062.83 917
  33 WITKIEWICZ Marek        503560  11  167  277 10  8 10  7  2  3  2  2  44  1096.16 13651.71 225
  34 WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  18  188  207  8  7  9  5  4  1  2  4  40  2183.38 12626.65 918
  35 POGORZAŁEK Alfred       508740               10  6 10  9  1  1  3  -  40          11579.74 716
  36 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  10  488  559 10 10 10  7  3  0  1  0  41          11333.62 213
  37 SOBAŁA Tadeusz          505770  15   42  318  4  0  6  6  1  4  4  2  27  1118.01 10528.40 724
  38 WIESIOŁEK IRENEUSZ      506550  15  131  321  8 10 10  6  1  1  1  1  38   521.90 10472.88 217
  39 FICEK Jan               507740                7  7  9  5  4  2  -  -  34           9851.53 922
  40 SAJDOK Stanisław        508450  15  111  352  3  0  4  3  2  2  6  2  22  1090.90  9003.571027
  41 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  19  279  347  3  5  6  6  4  2  -  1  27   515.05  8941.49 928
  42 KOFEL Jan               511810  29   83   99  3  5  3  4  1  3  1  4  24  2266.53  8782.54 939
  43 LACH Stanisław          504350  10  239  288 10  5  7  3  1  -  1  3  30  1594.90  8156.62 712
  44 MŁOCEK Zygmunt          502000   9  308  384  8  7  4  4  0  3  1  1  28   525.32  7798.09 815
  45 MROWIŃSKI Ryszard       505620   6  571  578  9  3  7  0  7  0  1  0  27           7577.63 715
  46 SZOŁTYSEK WIESŁAW       508010                5  2  4  5  3  2  -  -  21           6375.841009
  47 LAZAR MARIAN            502090  13  328  359  3  5  1  2  3  3  -  2  19  1031.95  6303.54 810
  48 MORAWSKI Jan            506360   3  697       3  4  4  4  2  2  0  0  19           5759.51 710
  49 GÓRNICKI Jerzy          504850  21  393  551  9  6  2  3  0  1  1  0  22           5246.26 720
  50 WIDERA Jan              507220                3  4  2  6  0  1  -  -  16           4504.32 727
  51 BRYŁKA EDMUND           505120                5  3  -  3  1  2  0  -  14           3990.16 701
  52 CHMIEL Robert           506710               10  7  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  53 SOBOTA Stanisław        506270  10  242  502  0  0  -  1  0  0  2  1   4   542.69  2007.28 911
  54 DUDA Henryk             507160                0  4  4  0  0  -  0  -   8           1924.601041
  55 STARCZYNOWSKI Jan       504380   9  470  514  3  1  2  0  0  1  0  0   7           1670.80 819
  56 PILARZ Marek            507910                1  0  1  0  0  0  -  -   2            420.73 926
  57 GRELA Stanisław         505730  10            1  0  0  0  0  0  0  0   1            117.40 729
  58 PASZEK Wincenty         505630  10  647  714  1  0  0  0  0  0  -  0   1            115.07 711
     GLINKA Joachim          506310  11  622  671  0  0  0  0  0  0  0  0                       904

 +---+----------------------+--+---------------------------+-----------------+
 |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|         KONKURSY          | PUNKTY - "nr 2" |
 |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
 |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8|RAZ| Lot  8 |  RAZEM |
 +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
    1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4204.06 24666.15 
    2 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4107.49 24551.48 
    3 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4065.91 24442.34 
    4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4167.47 24394.67 
    5 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4088.27 24356.94 
    6 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4195.12 24232.92 
    7 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4165.64 24174.86 
    8 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3992.74 23684.31 
    9 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4024.60 23651.70 
   10 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4074.85 23518.31 
   11 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  56  4018.54 23401.66 
   12 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3804.86 23129.37 
   13 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3880.90 22888.26 
   14 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3806.96 22858.03 
   15 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  7  56  3835.38 22767.83 
   16 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  7  55  3995.89 22658.14 
   17 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  7  53  4124.32 22289.24 
   18 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  5  54  2892.90 22214.55 
   19 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  6  54  3387.70 22134.27 
   20 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  6  55  3327.96 22020.58 
   21 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  6  53  3353.22 21465.58 
   22 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  7  53  3905.65 21032.23 
   23 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  7  51  4068.80 20656.91 
   24 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  6  51  3210.06 19595.93 
   25 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  3  49  1729.64 19457.44 
   26 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  7  50  3861.44 19255.21 
   27 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  2  48  1137.47 18571.29 
   28 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  7  48  3810.89 18362.57 
   29 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  6  46  3205.07 17632.54 
   30 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  3  46  1647.27 17406.31 
   31 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  2  45  1073.79 16669.49 
   32 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  1  37   527.95 14242.25 
   33 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  2  40  1096.16 13417.27 
   34 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  4  40  2183.38 13142.66 
   35 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  2  31  1118.01 12681.11 
   36 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  5  33  2788.69 12619.49 
   37 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  2  33  1048.00 11972.70 
   38 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  0  36          11513.62 
   39 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  2  34  1093.80 10516.40 
   40 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  -  34          10141.63 
   41 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  -  33          10062.41 
   42 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  2  24  1090.90  9867.01 
   43 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  3  30  1594.90  9000.23 
   44 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  1  29   525.32  8390.06 
   45 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  -  25           8276.07 
   46 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  0  25           7316.52 
   47 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  0  24           7010.46 
   48 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  0  21           6564.35 
   49 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  2  19  1031.95  6303.54 
   50 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  -  18           5251.57 
   51 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  -  15           4509.11 
   52 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  -  14           2752.63 
   53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0  0   9           2459.72 
   54 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2  1   4   542.69  2007.28 
   55 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0  -   8           1924.60 
   56 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -  -   2            420.73 
   57 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0  0   1            117.40 
   58 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -  0   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 8
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3446.94  2784.03
       2 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3431.93  2776.46
       3 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3383.99  2776.46
       4 SZLACHTA Jan            2  1   8   3372.08  2749.96
       5 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   8   3366.57  2732.27
       6 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   8   3366.31  2784.03
       7 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   8   3344.87  2760.17
       8 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3342.28  2782.14
       9 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3339.58  2784.03
      10 CYRA Andrzej           10  1   8   3338.97  2778.53
      11 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3328.03  2802.61
      12 HOLEWA Edmund          10  1   8   3318.70  2763.55
      13 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3315.00  2784.03
      14 STABIK Gabriela        10  1   8   3293.21  2783.39
      15 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3289.85  2784.03
      16 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3286.05  2767.41
      17 FIJOŁEK Mirosław        8  1   8   3282.74  2752.43
      18 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   8   3265.65  2748.09
      19 TURCZYK Andrzej         9  0   7   3264.88  2661.29
      20 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3253.40  2666.28
      21 NYCZ EDWARD             9  1   8   3244.17  2765.35
      22 STABIK HENRYK          10  0   8   3242.61  2783.39
      23 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3240.89  2782.14
      24 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   7   3216.29  2653.35
      25 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3206.59  2782.77
      26 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3182.60  2667.93
      27 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3167.49  2666.82
      28 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3156.51  2802.61
      29 STABIK HENRYK          10  0   7   3156.21  2667.37
      30 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3150.27  2802.61
      31 PISZCZEK Stanisław      8  1   8   3144.74  2749.08
      32 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3135.33  2666.82
      33 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   8   3106.83  2748.09
      34 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3067.44  2767.41
      35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   7   3067.02  2630.27
      36 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   3066.30  2537.69
      37 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3063.94  2520.78
      38 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3050.89  2612.69
      39 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3034.80  2666.28
      40 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3005.65  2612.69
      41 STABIK Gabriela        10  0   6   3004.74  2497.74
      42 STABIK Gabriela        10  1   7   3003.23  2521.12
      43 PISZCZEK Stanisław      8  1   7   2998.40  2637.34
      44 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   7   2996.15  2636.36
      45 STABIK HENRYK          10  0   6   2980.05  2497.74
      46 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   7   2975.72  2630.27
      47 STABIK Gabriela        10  1   7   2959.40  2521.12
      48 BITTMANN Grzegorz       9  1   7   2956.08  2497.85
      49 STABIK Gabriela        10  0   6   2953.13  2497.74
      50 SUJKA Bogdan            8  0   6   2934.45  2471.45
      51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2919.36  2498.30
      52 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2918.81  2515.41
      53 PUDEŁKO Józef          10  0   7   2892.15  2614.16
      54 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   7   2887.06  2520.78
      55 SUJKA Bogdan            8  0   6   2877.02  2471.45
      56 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2857.83  2405.68
      57 STABIK HENRYK          10  1   7   2853.74  2521.12
      58 STABIK Gabriela        10  1   6   2841.10  2497.74
      59 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2836.71  2497.52
      60 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   6   2830.66  2460.11
      61 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   7   2830.05  2274.19
      62 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2828.17  2465.73
      63 STABIK HENRYK          10  0   7   2827.84  2275.12
      64 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2826.42  2405.68
      65 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   7   2824.61  2537.69
      66 PUDEŁKO Józef          10  1   7   2818.03  2667.69
      67 MENDRYS Andrzej         8  0   7   2815.38  2417.22
      68 SZLACHTA Jan            2  1   7   2813.16  2585.55
      69 STABIK Gabriela        10  0   6   2811.20  2497.74
      70 BITTMANN Grzegorz       9  1   7   2811.00  2250.71
      71 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2807.41  2448.34
      72 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2805.02  2465.73
      73 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2802.12  2612.69
      74 STABIK HENRYK          10  0   6   2801.24  2497.74
      75 STABIK Gabriela        10  0   6   2793.13  2351.49
      76 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2788.86  2405.68
      77 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2788.10  2496.83
      78 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2774.47  2292.40
      79 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2774.38  2273.98
      80 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2769.86  2423.23
      81 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2762.71  2448.34
      82 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2758.89  2289.82
      83 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2754.79  2273.98
      84 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2754.63  2274.19
      85 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2754.29  2352.12
      86 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   6   2753.76  2460.11
      87 TURCZYK Andrzej         9  0   7   2742.72  2268.40
      88 STABIK HENRYK          10  0   6   2742.66  2351.49
      89 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2738.81  2273.98
      90 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2734.63  2498.30
      91 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2732.16  2351.48
      92 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2728.68  2273.98
      93 BITTMANN Grzegorz       9  0   7   2725.08  2250.71
      94 NYCZ EDWARD             9  0   7   2716.09  2258.69
      95 HOLEWA Edmund          10  1   7   2715.88  2257.75
      96 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2715.04  2273.98
      97 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2712.76  2332.48
      98 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2707.99  2273.98
      99 FIJOŁEK Mirosław        8  0   7   2702.60  2247.05
     100 STABIK HENRYK          10  0   6   2689.51  2333.36
     101 MYDLAK Józef            2  0   7   2688.49  2405.92
     102 KWIOTEK Andrzej         2  1   7   2683.31  2242.56
     103 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2672.78  2158.12
     104 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2672.50  2351.48
     105 TARGOSZ Władysław       8  0   6   2666.31  2258.33
     106 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2662.76  2292.40
     107 HOLEWA Edmund          10  1   7   2661.35  2257.75
     108 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2655.05  2273.98
     109 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   7   2654.56  2260.23
     110 WIDUCH Dariusz          9  1   7   2651.05  2264.46
     111 WIDUCH Dariusz          9  1   7   2645.97  2264.46
     112 STABIK Gabriela        10  0   6   2644.02  2187.11
     113 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   7   2643.37  2253.93
     114 STABIK Gabriela        10  0   6   2642.97  2405.10
     115 STABIK Gabriela        10  0   6   2630.28  2159.10
     116 STABIK HENRYK          10  0   6   2617.51  2351.49
     117 STABIK HENRYK          10  1   7   2616.21  2275.12
     118 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2611.48  2352.12
     119 PUDEŁKO Józef          10  0   5   2608.12  2235.86
     120 HOLEWA Edmund          10  0   6   2607.87  2318.49
     121 WIESIOŁEK MARIAN        2  1   6   2601.90  2477.98
     122 BEDNARZ Henryk          9  1   6   2599.84  2328.68

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           GŁOGOWSKI Mieczysław     sek  2   - 10 konk.  5614.73 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  9 konk.  5237.86 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  9 konk.  5109.44 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  9 konk.  5095.75 pkt.
           TURCZYK Andrzej          sek  9   -  9 konk.  5084.70 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  4204.06 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   -  7 konk.  4195.12 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  4167.47 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  7 konk.  4165.64 pkt.
           FIJOŁEK Mirosław         sek  8   -  7 konk.  4124.32 pkt.

ROCZNE PO 5 lotach:

Lp.	Imię i nazwisko		S.	Konk.	Pkty
 1	LEŚNIOWSKI Tadeusz	 9	25	8609,25
 2	PISARZOWSKI Eugeniusz	10	25	8491,01
 3	PAJĄK Gotfryd		10	25	8458,24
 4	DOMOGAŁA RiM SUCHY J	 9	25	8269,32
 5	FIJOŁEK Mirosław	 8	25	8164,67
 6	PISZCZEK Stanisław	 8	25	8112,38
 7	HOLEWA Edmund		10	25	8063,58
 8	STABIK HENRYK		10	25	8017,16
 9	GAWEŁCZYK-RUS		 2	25	8000,97
10	SZLACHTA Jan		 2	25	7990,64
11	ŚWIERCZYŃSKI J-P	 7	25	7921,54
12	DRZEWIECKI R		 7	25	7913,40
13	MYDLAK Józef		 2	25	7809,47
14	KOZAK KRZYSZTOF		 7	25	7721,40
15	NYCZ EDWARD		 9	25	7627,89
16	FICEK Jan		 9	25	7475,61
17	MENDRYS Andrzej		 8	25	7469,78
18	PUDEŁKO Józef		10	24	7186,88
19	STABIK Gabriela		10	23	7140,91
20	MACIEJA Zygmunt		 2	23	6881,15
21	SUJKA Bogdan		 8	23	6876,22
22	CYRA Andrzej		10	23	6584,69
23	WESOŁOWSKI Kazimierz	 9	23	6556,52
24	POŁĄCZAK Mieczysław	 2	21	6259,01
25	WIDUCH Dariusz		 9	22	6211,53
26	RADZIEJEWSKI JERZY	 9	19	6181,23
27	POGORZAŁEK Alfred	 7	22	6102,33
28	GŁOGOWSKI Mieczysław	 2	17	5486,32
29	TARGOSZ Władysław	 8	19	5307,95
30	RYŚ Henryk		10	16	4957,90
31	WIESIOŁEK IRENEUSZ	 2	19	4874,84
32	MŁOCEK Zygmunt		 8	18	4419,43
33	ŻOŁNECZKO Dawid		 9	14	4279,57
34	BITTMANN Grzegorz	 9	17	4274,70
35	LACH STANISŁAW		 7	15	4049,40
36	BEDNARZ Henryk		 9	12	3901,54
37	SZOŁTYSEK WIESŁAW	10	12	3575,24
38	WIESIOŁEK MARIAN	 2	13	3348,80
39	MROWIŃSKI Ryszard	 7	11	3202,74
40	WITKIEWICZ Marek	 2	11	3147,33
41	SAJDOK Stanisław	10	 8	2946,27
42	KWIOTEK Andrzej	 	 2	12	2613,40
43	LAZAR MARIAN		 8	 9	2039,28
44	MORAWSKI Jan		 7	 8	1881,33
45	KOFEL Jan		 9	 7	1796,51
46	STARCZYNOWSKI Jan	 8	 4	1232,31
47	SOBAŁA Tadeusz		 7	 3	 910,80
48	BRYŁKA EDMUND		 2	 3	 790,40
49	CHMIEL Robert		 2	 2	 402,80

500plus:

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|  KONKURSY  |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3|RAZ| Lot 3 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 STABIK Gabriela         508270  27    1    3  8 10  9  27 5237.86 15759.791030
   2 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    508480  48    5   27  8  9  9  26 5095.75 14998.71 921
   3 STABIK HENRYK           508270  33   14   15  9  7  8  24 4639.90 13777.331029
   4 GŁOGOWSKI Mieczysław    503060  14    2   12  7  6 10  23 5614.73 12832.85 228
   5 PAJĄK Gotfryd           508160  57    4    7  5  8  9  22 5109.44 12632.391003
   6 PISARZOWSKI Eugeniusz   510210  34   30   35  8  7  7  22 3873.81 12419.101002
   7 TURCZYK Andrzej         508060  22   16   39  3  9  9  21 5084.70 11961.43 924
   8 LEŚNIOWSKI Tadeusz      508580  44   45   49  5  7  8  20 4417.54 11153.45 933
   9 GAWEŁCZYK-RUS           505270  20    6   31  6  7  6  19 3404.54 10691.58 224
  10 ŚWIERCZYŃSKI J+P        507180  25   10   26  6  8  4  18 2319.69  9978.92 721
  11 SZLACHTA Jan            505740  34   65   76  6  6  6  18 3242.43  9964.00 212
  12 HOLEWA Edmund           505800  51   18   93  6  7  5  18 2761.06  9917.001010
  13 PISZCZEK Stanisław      504830  10   51   58  5  6  6  17 3387.70  9467.43 816
  14 PUDEŁKO Józef           508450  19   53  132  5  6  6  17 3316.38  9431.251024
  15 CYRA Andrzej            507850  64   13  220  6  6  5  17 2683.96  9342.671005
  16 SUJKA Bogdan            504480  32    9   52  4  5  7  16 3958.00  8973.79 818
  17 WIDUCH Dariusz          507410  30  117  150  6  6  4  16 2197.59  8774.01 916
  18 KWIOTEK Andrzej         505590  24   25  129  6  3  6  15 3366.91  8302.09 219
  19 BITTMANN Grzegorz       505620  19   23   38  5  3  6  14 3380.33  7930.11 902
  20 MYDLAK Józef            503060  16   29  102  5  2  7  14 3861.44  7618.35 226
  21 WIESIOŁEK MARIAN        506550  16   59  248  5  3  6  14 3205.07  7581.58 218
  22 FIJOŁEK Mirosław        505380  49   19   33  6  2  4  12 2336.26  6882.21 802
  23 TARGOSZ Władysław       505400  26   55   92  6  4  2  12 1137.74  6850.07 821
  24 NYCZ EDWARD             506660  19   17  116  3  4  5  12 2821.32  6720.36 909
  25 TEODORCZYK Zdzisław     506240  32   11  178  6  3  2  11 1141.43  6131.26 932
  26 MENDRYS Andrzej         504200  33   72  175  2  4  5  11 2776.85  6064.19 808
  27 DRZEWIECKI R            506940  10  163  222  6  2  3  11 1647.27  6015.86 706
  28 RADZIEJEWSKI JERZY      507850  16  298  409  8  1  1  10  527.95  5636.99 917
  29 SOBAŁA Tadeusz          505770  15   42  318  4  4  2  10 1118.01  5601.21 724
  30 KOZAK KRZYSZTOF         508740  10  247  281  3  5  2  10 1073.79  5481.09 718
  31 BEDNARZ Henryk          508070  25  143  154  4  1  5  10 2682.90  5468.53 901
  32 SAJDOK Stanisław        508450  15  111  352  2  6  2  10 1090.90  5382.841027
  33 RYŚ Henryk              507400  26  115  216  6  2  1   9  549.53  4865.761026
  34 KOFEL Jan               511810  29   83   99  3  1  4   8 2266.53  4595.19 939
  35 MACIEJA Zygmunt         505590  10  138  148  3  3  2   8 1137.47  4401.56 215
  36 WESOŁOWSKI Kazimierz    506840  18  188  207  1  2  4   7 2183.38  3782.94 918
  37 WITKIEWICZ Marek        503560  11  167  277  3  2  2   7 1096.16  3763.34 225
  38 LAZAR MARIAN            502090  13  328  359  3  -  2   5 1031.95  2707.24 810
  39 MŁOCEK Zygmunt          502000   9  308  384  3  1  1   5  525.32  2663.58 815
  40 POGORZAŁEK Alfred       508740                1  3  -   4          2158.98 716
  41 LACH Stanisław          504350  10  239  288  -  1  3   4 1594.90  2129.35 712
  42 SOBOTA Stanisław        506270  10  242  502  0  2  1   3  542.69  1639.34 911
  43 ŻOŁNECZKO Dawid         509340  19  279  347  2  -  1   3  515.05  1612.17 928
  44 WIESIOŁEK IRENEUSZ      506550  15  131  321  1  1  1   3  521.90  1597.63 217
  45 SZOŁTYSEK WIESŁAW       508010                2  -  -   2          1129.351009
  46 GÓRNICKI Jerzy          504850  21  393  551  1  1  0   2          1100.97 720
  47 FICEK Jan               507740                2  -  -   2          1083.72 922
  48 BRYŁKA EDMUND           505120                2  0  -   2          1081.97 701
  49 MORAWSKI Jan            506360   3  697       2  0  0   2          1074.01 710
  50 POŁĄCZAK Mieczysław     505650  10  488  559  0  1  0   1           541.52 213
  51 STARCZYNOWSKI Jan       504380   9  470  514  1  0  0   1           525.16 819
  52 WIDERA Jan              507220                1  -  -   1           517.20 727
  53 MROWIŃSKI Ryszard       505620   6  571  578  0  1  0   1           512.46 715
     GLINKA Joachim          506310  11  622  671  0  0  0                      904
     PASZEK Wincenty         505630  10  647  714  0  -  0                      711
     GRELA Stanisław         505730  10            0  0  0                      729