LISTA KONKURSOWA 09/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału KATOWICE-1

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                  GUBIN

       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 17.06.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 352550 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°46'04.0"-51°57'34.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 57
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1820
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 607
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 364
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 455
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 11:06:30
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1158.89 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:23:24
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 916.56 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.20m.25s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |DAB            | 10|  274|   73| 26.6|
                    |BRYNOW         | 12|  263|   59| 22.4|
                    |PANEWNIKI      |  8|  220|   74| 33.6|
                    |PIOTROWICE     | 16|  553|  176| 31.8|
                    |PODLESIE       | 11|  510|  225| 44.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 57| 1820|  607| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s.| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKTY|ODLEGŁ|
+---+----------------------+--+--------+-+--------+--------+------+-----+------+------+
   1 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 75-35- 4 - 11:06:30  1158.89   0.55 40.00 452.39 355200
   2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 86-37- 8 - 11:07:45  1153.60   1.10 39.98 452.22 355020
   3 PISZCZEK Stanisław      8 27-11- 8 S 11:04:56  1150.12   1.65 39.96 452.06 350710
   4 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 2>  21 - 11:09:59  1145.87   2.20 39.95 451.89 355200
   5 STABIK HENRYK          10 53-29-10 - 11:10:48  1142.66   2.75       451.73 355140
   6 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 2>  11 S 11:12:04  1137.64   3.30 39.91 451.56 355020
   7 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 17-10- 8 S 11:08:16  1130.64   3.85 39.89 451.40 348540
   8 FIJOŁEK Mirosław        8 43-21- 7 M 11:10:59  1129.06   4.40 39.88 451.23 351120
   9 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 72-30- 6 - 11:16:46  1128.94   4.95 39.86 451.07 357610
  10 GAWEŁCZYK-RUS           2 39-11- 4 C 11:11:52  1123.88   5.49 39.84 450.90 350500
  11 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 3>  13 - 11:16:12  1122.77   6.04       450.74 355020
  12 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 2>  23 - 11:19:40  1118.70   6.59       450.57 357610
  13 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 4>  14 - 11:17:30  1118.17   7.14       450.41 355020
  14 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 5>  16 - 11:17:55  1116.71   7.69       450.24 355020
  15 MACIEJA Zygmunt         2 50-11- 5 - 11:13:59  1116.17   8.24       450.08 350460
  16 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 6>  61 - 11:18:18  1115.36   8.79 39.74 449.91 355020
  17 DRZEWIECKI R            7 33-13- 9 - 11:17:18  1111.06   9.34 39.72 449.75 352540
  18 NYCZ EDWARD             9 34-11- 5 C 11:18:09  1108.88   9.89 39.70 449.58 352790
  19 DRZEWIECKI R            7 < 2>  33 - 11:18:32  1106.76  10.44       449.42 352540
  20 TEODORCZYK Zdzisław     9 35-16- 7 M 11:18:50  1104.37  10.99 39.67 449.26 352110
  21 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 3>  24 - 11:21:55  1103.39  11.54 39.65 449.09 355200
  22 SUJKA Bogdan            8 34-21- 7 C 11:18:16  1101.50  12.09 39.63 448.93 350570
  23 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 3>  27 - 11:25:32  1098.54  12.64 39.61 448.76 357610
  24 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 4>  25 - 11:23:53  1096.69  13.19       448.60 355200
  25 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 5>  38 C 11:23:59  1096.35  13.74 39.58 448.43 355200
  26 PAJĄK Gotfryd          10 74-44-10 - 11:24:27  1094.10  14.29       448.27 354980
  27 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 4>  31 - 11:27:10  1093.05  14.84       448.10 357610
  28 RADZIEJEWSKI JERZY      9 32-10- 2 - 11:24:13  1092.60  15.38 39.52 447.94 354240
  29 SOBAŁA Tadeusz          7 25- 6- 4 - 11:21:48  1092.01  15.93 39.51 447.77 351410
  30 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 2> 106 - 11:21:05  1091.62  16.48 39.49 447.61 350500
  31 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 5>  43 - 11:27:36  1091.61  17.03 39.47 447.44 357610
  32 SOBAŁA Tadeusz          7 < 2> 145 M 11:22:33  1089.47  17.58 39.45 447.28 351410
  33 DRZEWIECKI R            7 < 3>  72 - 11:23:41  1089.15  18.13 39.44 447.11 352540
  34 HOLEWA Edmund          10 44-24- 7 - 11:24:05  1088.12  18.68 39.42 446.95 352640
  35 TURCZYK Andrzej         9 29-11- 8 C 11:25:34  1087.92  19.23 39.40 446.78 354190
  36 STABIK Gabriela        10 42-26-10 C 11:26:31  1087.66  19.78 39.38 446.62 355140
  37 STABIK Gabriela        10 < 2>  39 S 11:26:34  1087.50  20.33 39.37 446.45 355140
  38 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 6>  51 - 11:26:41  1087.29  20.88 39.35 446.29 355200
  39 STABIK Gabriela        10 < 3>  42 - 11:26:41  1087.11  21.43 39.33 446.12 355140
  40 PAJĄK Gotfryd          10 < 2>  41 - 11:26:33  1087.06  21.98 39.31 445.96 354980
  41 PAJĄK Gotfryd          10 < 3>  44 - 11:26:34  1087.01  22.53 39.30 445.80 354980
  42 STABIK Gabriela        10 < 4>  55 C 11:27:04  1085.83  23.08 39.28 445.63 355140
  43 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 6>  45 - 11:29:28  1085.42  23.63 39.26 445.47 357610
  44 PAJĄK Gotfryd          10 < 4>  52 - 11:27:12  1084.90  24.18       445.30 354980
  45 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 7> 103 - 11:29:40  1084.76  24.73 39.22 445.14 357610
  46 CYRA Andrzej           10 81-25- 7 M 11:26:54  1084.46  25.27 39.21 444.97 354510
  47 STABIK HENRYK          10 < 2>  54 C 11:27:30  1084.40  25.82 39.19 444.81 355140
  48 HOLEWA Edmund          10 < 2>  76 - 11:25:14  1084.27  26.37 39.17 444.64 352640
  49 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 26- 8- 3 S 11:25:35  1084.05  26.92 39.15 444.48 352950
  50 MENDRYS Andrzej         8 49-15- 5 S 11:23:15  1083.84  27.47 39.14 444.31 350350
  51 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 7>  57 - 11:27:47  1083.64  28.02       444.15 355200
  52 PAJĄK Gotfryd          10 < 5>  67 M 11:27:35  1083.63  28.57 39.10 443.98 354980
  53 SZLACHTA Jan            2 25- 8- 5 M 11:23:49  1083.02  29.12 39.08 443.82 350700
  54 STABIK HENRYK          10 < 3>  81 M 11:28:02  1082.63  29.67 39.07 443.65 355140
  55 STABIK Gabriela        10 < 5>  89 S 11:28:06  1082.41  30.22 39.05 443.49 355140
  56 MACIEJA Zygmunt         2 < 2>  59 - 11:23:49  1082.28  30.77       443.32 350460
  57 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 8>  64 - 11:28:22  1081.72  31.32 39.01 443.16 355200
  58 CYRA Andrzej           10 < 2> 129 C 11:27:55  1081.10  31.87 39.00 442.99 354510
  59 MACIEJA Zygmunt         2 < 3> 221 - 11:24:22  1080.44  32.42 38.98 442.83 350460
  60 TURCZYK Andrzej         9 < 2>  86 S 11:28:01  1079.79  32.97 38.96 442.67 354190
  61 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 7>  77 - 11:29:32  1077.34  33.52 38.94 442.50 355020
  62 PUDEŁKO Józef          10 41-26- 8 - 11:29:51  1076.76  34.07 38.93 442.34 355170
  63 PUDEŁKO Józef          10 < 2>  79 M 11:29:57  1076.44  34.62 38.91 442.17 355170
  64 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 < 9>  65 - 11:30:01  1076.31  35.16 38.89 442.01 355200
  65 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <10>  87 - 11:30:13  1075.66  35.71 38.87 441.84 355200
  66 BITTMANN Grzegorz       9 33- 9- 4 S 11:27:07  1074.97  36.26 38.85 441.68 351640
  67 PAJĄK Gotfryd          10 < 6>  68 - 11:30:18  1074.72  36.81       441.51 354980
  68 PAJĄK Gotfryd          10 < 7>  69 S 11:30:19  1074.67  37.36 38.82 441.35 354980
  69 PAJĄK Gotfryd          10 < 8>  70 - 11:30:24  1074.39  37.91 38.80 441.18 354980
  70 PAJĄK Gotfryd          10 < 9>  96 C 11:30:25  1074.34  38.46 38.78 441.02 354980
  71 MENDRYS Andrzej         8 < 2> 113 - 11:26:12  1074.03  39.01 38.77 440.85 350350
  72 DRZEWIECKI R            7 < 4>  78 S 11:28:32  1073.07  39.56 38.75 440.69 352540
  73 LACH Stanisław          7 24- 9- 6 M 11:25:53  1072.75  40.11 38.73 440.52 349590
  74 FIJOŁEK Mirosław        8 < 2>  91 - 11:27:22  1072.56  40.66 38.71 440.36 351120
  75 PISZCZEK Stanisław      8 < 2> 121 S 11:27:04  1072.29  41.21 38.70 440.19 350710
  76 HOLEWA Edmund          10 < 3> 104 - 11:29:04  1071.64  41.76 38.68 440.03 352640
  77 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 8> 102 - 11:31:28  1071.06  42.31       439.86 355020
  78 DRZEWIECKI R            7 < 5> 133 S 11:29:19  1070.52  42.86 38.64 439.70 352540
  79 PUDEŁKO Józef          10 < 3>  85 C 11:32:07  1069.41  43.41 38.63 439.54 355170
  80 BITTMANN Grzegorz       9 < 2> 118 - 11:28:53  1069.19  43.96 38.61 439.37 351640
  81 STABIK HENRYK          10 < 4> 115 - 11:32:14  1068.95  44.51       439.21 355140
  82 KWIOTEK Andrzej         2 25- 9- 6 S 11:28:05  1068.20  45.05 38.57 439.04 350460
  83 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 2> 107 S 11:26:25  1067.78  45.60 38.56 438.88 348540
  84 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 2> 116 S 11:30:45  1064.58  46.15 38.54 438.71 352110
  85 PUDEŁKO Józef          10 < 4>  98 - 11:33:52  1063.81  46.70 38.52 438.55 355170
  86 TURCZYK Andrzej         9 < 3> 144 S 11:33:02  1063.53  47.25 38.50 438.38 354190
  87 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <11>  94 - 11:34:01  1063.42  47.80 38.48 438.22 355200
  88 RYŚ Henryk             10 36-13- 5 M 11:33:05  1063.10  48.35 38.47 438.05 354100
  89 STABIK Gabriela        10 < 6>  90 S 11:34:12  1062.66  48.90 38.45 437.89 355140
  90 STABIK Gabriela        10 < 7>  92 - 11:34:20  1062.23  49.45 38.43 437.72 355140
  91 FIJOŁEK Mirosław        8 < 3> 111 C 11:30:34  1062.18  50.00 38.41 437.56 351120
  92 STABIK Gabriela        10 < 8>  97 - 11:34:31  1061.65  50.55 38.40 437.39 355140
  93 WIDUCH Dariusz          9 50-13- 4 S 11:33:12  1061.28  51.10 38.38 437.23 353620
  94 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <12>  99 - 11:34:42  1061.25  51.65       437.06 355200
  95 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 42-15- 6 S 11:32:48  1060.73  52.20 38.34 436.90 353010
  96 PAJĄK Gotfryd          10 <10> 110 - 11:34:55  1059.91  52.75 38.33 436.73 354980
  97 STABIK Gabriela        10 < 9> 138 S 11:35:54  1057.28  53.30 38.31 436.57 355140
  98 PUDEŁKO Józef          10 < 5> 120 - 11:35:58  1057.16  53.85 38.29 436.41 355170
  99 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <13> 105 - 11:36:08  1056.72  54.40 38.27 436.24 355200
 100 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 2> 101 - 11:34:05  1056.65  54.95 38.26 436.08 353010
 101 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 3> 122 S 11:34:06  1056.60  55.49 38.24 435.91 353010
 102 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 < 9> 108 - 11:36:02  1056.50  56.04       435.75 355020
 103 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 8> 119 - 11:38:31  1056.40  56.59       435.58 357610
 104 HOLEWA Edmund          10 < 4> 139 C 11:33:56  1056.02  57.14 38.19 435.42 352640
 105 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <14> 112 - 11:36:22  1055.99  57.69 38.17 435.25 355200
 105 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 3> 156 - 11:31:55  1055.99  57.69 38.17 435.25 350500
 107 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 3> 149 - 11:30:18  1055.22  58.79 38.13 434.92 348540
 108 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <10> 123 - 11:36:29  1055.09  59.34 38.11 434.76 355020
 109 SUJKA Bogdan            8 < 2> 127 - 11:32:18  1054.98  59.89 38.10 434.59 350570
 110 PAJĄK Gotfryd          10 <11> 187 - 11:36:30  1054.92  60.44       434.43 354980
 111 FIJOŁEK Mirosław        8 < 4> 125 - 11:32:51  1054.89  60.99 38.06 434.26 351120
 112 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <15> 135 - 11:36:48  1054.63  61.54 38.04 434.10 355200
 113 MENDRYS Andrzej         8 < 3> 175 S 11:32:24  1054.00  62.09 38.03 433.93 350350
 114 RYŚ Henryk             10 < 2> 189 - 11:36:05  1053.61  62.64       433.77 354100
 115 STABIK HENRYK          10 < 5> 117 S 11:37:36  1051.96  63.19 37.99 433.60 355140
 116 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 3> 220 S 11:34:45  1051.86  63.74 37.97 433.44 352110
 117 STABIK HENRYK          10 < 6> 140 - 11:37:54  1051.02  64.29 37.96 433.27 355140
 118 BITTMANN Grzegorz       9 < 3> 141 S 11:34:38  1050.82  64.84 37.94 433.11 351640
 119 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 < 9> 130 - 11:40:23  1050.61  65.38 37.92 432.95 357610
 120 PUDEŁKO Józef          10 < 6> 176 C 11:38:06  1050.49  65.93 37.90 432.78 355170
 121 PISZCZEK Stanisław      8 < 3> 136 S 11:33:55  1050.29  66.48 37.89 432.62 350710
 122 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 4> 213 S 11:36:11  1050.05  67.03 37.87 432.45 353010
 123 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <11> 124 - 11:38:22  1049.22  67.58 37.85 432.29 355020
 124 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <12> 131 S 11:38:24  1049.11  68.13 37.83 432.12 355020
 125 FIJOŁEK Mirosław        8 < 5> 134 S 11:34:50  1048.64  68.68 37.81 431.96 351120
 126 NYCZ EDWARD             9 < 2> 231 C 11:36:35  1048.15  69.23 37.80 431.79 352790
 127 SUJKA Bogdan            8 < 3> 143 M 11:34:42  1047.42  69.78 37.78 431.63 350570
 128 MYDLAK Józef            2 18- 4- 3 S 11:32:46  1047.40  70.33 37.76 431.46 348540
 129 CYRA Andrzej           10 < 3> 227 - 11:38:35  1047.04  70.88 37.74 431.30 354510
 130 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <10> 147 C 11:41:33  1047.02  71.43 37.73 431.13 357610
 131 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <13> 132 - 11:39:09  1046.79  71.98 37.71 430.97 355020
 132 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <14> 152 - 11:39:11  1046.69  72.53 37.69 430.80 355020
 133 DRZEWIECKI R            7 < 6> 280 - 11:37:09  1045.65  73.08       430.64 352540
 134 FIJOŁEK Mirosław        8 < 6> 166 - 11:35:50  1045.52  73.63 37.66 430.47 351120
 135 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <16> 173 C 11:39:49  1045.27  74.18 37.64 430.31 355200
 136 PISZCZEK Stanisław      8 < 4> 158 M 11:35:35  1045.08  74.73 37.62 430.14 350710
 137 WITKIEWICZ Marek        2 30- 9- 4 S 11:33:58  1044.78  75.27 37.60 429.98 348920
 138 STABIK Gabriela        10 <10> 142 - 11:40:07  1044.17  75.82 37.59 429.82 355140
 139 HOLEWA Edmund          10 < 5> 168 - 11:37:47  1043.98  76.37 37.57 429.65 352640
 140 STABIK HENRYK          10 < 7> 151 C 11:40:14  1043.81  76.92 37.55 429.49 355140
 141 BITTMANN Grzegorz       9 < 4> 148 - 11:36:56  1043.65  77.47 37.53 429.32 351640
 142 STABIK Gabriela        10 <11> 150 - 11:40:18  1043.61  78.02 37.52 429.16 355140
 143 SUJKA Bogdan            8 < 4> 154 - 11:36:11  1042.79  78.57 37.50 428.99 350570
 144 TURCZYK Andrzej         9 < 4> 279 C 11:39:43  1042.60  79.12 37.48 428.83 354190
 145 SOBAŁA Tadeusz          7 < 3> 196 S 11:37:05  1042.50  79.67 37.46 428.66 351410
 146 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 2> 153 - 11:40:03  1041.73  80.22 37.44 428.50 354240
 147 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <11> 165 C 11:43:24  1041.38  80.77 37.43 428.33 357610
 148 BITTMANN Grzegorz       9 < 5> 178 S 11:37:48  1040.97  81.32 37.41 428.17 351640
 149 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 4> 155 C 11:34:50  1040.94  81.87 37.39 428.00 348540
 150 STABIK Gabriela        10 <12> 159 - 11:41:11  1040.91  82.42 37.37 427.84 355140
 151 STABIK HENRYK          10 < 8> 157 - 11:41:13  1040.81  82.97 37.36 427.67 355140
 152 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <15> 161 - 11:41:11  1040.56  83.52 37.34 427.51 355020
 153 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 3> 169 - 11:40:38  1039.95  84.07 37.32 427.34 354240
 154 SUJKA Bogdan            8 < 5> 172 - 11:37:07  1039.91  84.62 37.30 427.18 350570
 155 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 5> 160 M 11:35:12  1039.80  85.16 37.29 427.01 348540
 156 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 4> 171 - 11:37:10  1039.55  85.71 37.27 426.85 350500
 157 STABIK HENRYK          10 < 9> 185 - 11:41:39  1039.49  86.26 37.25 426.69 355140
 158 PISZCZEK Stanisław      8 < 5> 214 S 11:37:28  1039.24  86.81 37.23 426.52 350710
 159 STABIK Gabriela        10 <13> 183 - 11:41:50  1038.93  87.36 37.22 426.36 355140
 160 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 6> 174 S 11:35:29  1038.92  87.91 37.20 426.19 348540
 161 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <16> 162 S 11:41:54  1038.37  88.46 37.18 426.03 355020
 162 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <17> 163 S 11:42:05  1037.82  89.01 37.16 425.86 355020
 163 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <18> 186 - 11:42:08  1037.67  89.56       425.70 355020
 164 KWIOTEK Andrzej         2 < 2> 225 - 11:38:09  1036.40  90.11 37.13 425.53 350460
 165 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <12> 167 - 11:45:10  1036.05  90.66 37.11 425.37 357610
 166 FIJOŁEK Mirosław        8 < 7> 193 - 11:39:00  1035.75  91.21       425.20 351120
 167 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <13> 177 C 11:45:35  1034.80  91.76 37.07 425.04 357610
 168 HOLEWA Edmund          10 < 6> 170 C 11:40:53  1034.49  92.31 37.06 424.87 352640
 169 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 4> 249 - 11:42:35  1034.03  92.86 37.04 424.71 354240
 170 HOLEWA Edmund          10 < 7> 306 C 11:41:08  1033.73  93.41 37.02 424.54 352640
 171 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 5> 283 C 11:39:04  1033.72  93.96 37.00 424.38 350500
 172 SUJKA Bogdan            8 < 6> 202 - 11:39:12  1033.52  94.51 36.99 424.21 350570
 173 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <17> 201 - 11:43:41  1033.51  95.05 36.97 424.05 355200
 174 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 7> 211 C 11:37:22  1033.12  95.60 36.95 423.88 348540
 175 MENDRYS Andrzej         8 < 4> 206 M 11:39:09  1033.02  96.15 36.93 423.72 350350
 176 PUDEŁKO Józef          10 < 7> 204 - 11:43:55  1032.72  96.70 36.92 423.55 355170
 177 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <14> 179 - 11:46:24  1032.36  97.25 36.90 423.39 357610
 178 BITTMANN Grzegorz       9 < 6> 180 - 11:40:51  1031.66  97.80 36.88 423.23 351640
 179 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <15> 182 - 11:46:42  1031.47  98.35 36.86 423.06 357610
 180 BITTMANN Grzegorz       9 < 7> 413 - 11:40:55  1031.45  98.90 36.85 422.90 351640
 181 WIESIOŁEK MARIAN        2 22- 6- 3 - 11:40:47  1031.27  99.45 36.83 422.73 351440
 182 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <16> 236 C 11:46:47  1031.22 100.00 36.81 422.57 357610
 183 STABIK Gabriela        10 <14> 184 - 11:44:28  1030.99 100.55 36.79 422.40 355140
 184 STABIK Gabriela        10 <15> 194 C 11:44:32  1030.79 101.10 36.78 422.24 355140
 185 STABIK HENRYK          10 <10> 229 S 11:44:37  1030.54 101.65 36.76 422.07 355140
 186 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <19> 190 M 11:44:35  1030.29 102.20 36.74 421.91 355020
 187 PAJĄK Gotfryd          10 <12> 188 - 11:44:43  1029.77 102.75 36.72 421.74 354980
 188 PAJĄK Gotfryd          10 <13> 191 - 11:44:45  1029.67 103.30       421.58 354980
 189 RYŚ Henryk             10 < 3> 240 - 11:43:54  1029.66 103.85 36.69 421.41 354100
 190 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <20> 198 - 11:44:59  1029.09 104.40 36.67 421.25 355020
 191 PAJĄK Gotfryd          10 <14> 192 - 11:44:59  1028.98 104.95 36.65 421.08 354980
 192 PAJĄK Gotfryd          10 <15> 209 - 11:45:01  1028.88 105.49       420.92 354980
 193 FIJOŁEK Mirosław        8 < 8> 266 S 11:41:21  1028.62 106.04 36.62 420.75 351120
 194 STABIK Gabriela        10 <16> 219 - 11:45:22  1028.30 106.59 36.60 420.59 355140
 195 SAJDOK Stanisław       10 15- 6- 6 C 11:45:57  1027.49 107.14 36.58 420.42 355460
 196 SOBAŁA Tadeusz          7 < 4> 238 S 11:42:08  1027.11 107.69 36.56 420.26 351410
 197 KOFEL Jan               9 42-11- 6 - 11:48:26  1027.08 108.24 36.55 420.10 357870
 198 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <21> 199 - 11:45:46  1026.76 108.79 36.53 419.93 355020
 199 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <22> 245 S 11:45:54  1026.37 109.34 36.51 419.77 355020
 200 MYDLAK Józef            2 < 2> 254 S 11:39:41  1026.07 109.89 36.49 419.60 348540
 201 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <18> 203 - 11:46:13  1025.95 110.44       419.44 355200
 202 SUJKA Bogdan            8 < 7> 217 - 11:41:45  1025.81 110.99 36.46 419.27 350570
 203 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <19> 215 - 11:46:18  1025.70 111.54       419.11 355200
 204 PUDEŁKO Józef          10 < 8> 237 C 11:46:18  1025.61 112.09 36.42 418.94 355170
 205 ŻOŁNECZKO Dawid         9 17- 5- 4 S 11:47:21  1024.53 112.64 36.41 418.78 355870
 206 MENDRYS Andrzej         8 < 5> 234 S 11:42:08  1024.02 113.19 36.39 418.61 350350
 207 WITKIEWICZ Marek        2 < 2> 251 - 11:40:56  1023.43 113.74 36.37 418.45 348920
 208 WIDUCH Dariusz          9 < 2> 223 C 11:45:40  1023.01 114.29 36.35 418.28 353620
 209 PAJĄK Gotfryd          10 <16> 210 S 11:47:15  1022.26 114.84 36.33 418.12 354980
 210 PAJĄK Gotfryd          10 <17> 222 - 11:47:16  1022.21 115.38 36.32 417.95 354980
 210 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 8> 248 C 11:40:58  1022.21 115.38 36.32 417.95 348540
 212 KOZAK KRZYSZTOF         7 27- 6- 2 S 11:46:37  1021.99 116.48 36.28 417.62 354240
 213 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 5> 357 - 11:45:29  1021.79 117.03 36.26 417.46 353010
 214 PISZCZEK Stanisław      8 < 6> 379 S 11:43:33  1020.84 117.58 36.25 417.29 350710
 215 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <20> 228 - 11:47:59  1020.74 118.13       417.13 355200
 215 KOFEL Jan               9 < 2> 271 S 11:50:36  1020.74 118.13 36.23 417.13 357870
 217 SUJKA Bogdan            8 < 8> 247 - 11:43:27  1020.73 119.23 36.19 416.80 350570
 218 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 22- 2- 1 S 11:44:26  1020.34 119.78 36.18 416.64 351440
 219 STABIK Gabriela        10 <17> 255 - 11:48:09  1020.08 120.33 36.16 416.47 355140
 220 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 4> 230 S 11:45:14  1019.92 120.88 36.14 416.31 352110
 220 MACIEJA Zygmunt         2 < 4> 241 S 11:43:37  1019.92 120.88 36.14 416.31 350460
 222 PAJĄK Gotfryd          10 <18> 233 - 11:48:05  1019.81 121.98 36.11 415.98 354980
 223 WIDUCH Dariusz          9 < 3> 239 - 11:46:59  1019.13 122.53 36.09 415.81 353620
 224 FICEK Jan               9 36- 4- 1 - 11:48:19  1018.50 123.08 36.07 415.65 354760
 225 KWIOTEK Andrzej         2 < 3> 243 S 11:44:09  1018.34 123.63 36.05 415.48 350460
 226 LACH Stanisław          7 < 2> 253 S 11:43:32  1017.63 124.18 36.04 415.32 349590
 227 CYRA Andrzej           10 < 4> 293 - 11:48:23  1017.59 124.73 36.02 415.15 354510
 228 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <21> 273 - 11:49:06  1017.47 125.27 36.00 414.99 355200
 229 STABIK HENRYK          10 <11> 232 - 11:49:13  1016.96 125.82       414.82 355140
 230 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 5> 317 - 11:46:19  1016.73 126.37 35.96 414.66 352110
 231 NYCZ EDWARD             9 < 3> 370 C 11:47:06  1016.39 126.92 35.95 414.49 352790
 232 STABIK HENRYK          10 <12> 272 - 11:49:29  1016.19 127.47 35.93 414.33 355140
 233 PAJĄK Gotfryd          10 <19> 268 - 11:49:20  1016.16 128.02 35.91 414.16 354980
 234 MENDRYS Andrzej         8 < 6> 270 - 11:44:49  1016.05 128.57 35.89 414.00 350350
 235 MORAWSKI Jan            7 26- 2- 2 S 11:46:46  1015.55 129.12 35.88 413.84 352160
 236 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <17> 246 - 11:52:12  1015.36 129.67 35.86 413.67 357610
 237 PUDEŁKO Józef          10 < 9> 242 - 11:50:07  1014.43 130.22 35.84 413.51 355170
 238 SOBAŁA Tadeusz          7 < 5> 457 S 11:46:35  1013.93 130.77 35.82 413.34 351410
 239 WIDUCH Dariusz          9 < 4> 291 S 11:48:51  1013.67 131.32 35.81 413.18 353620
 240 RYŚ Henryk             10 < 4> 250 - 11:49:20  1013.65 131.87 35.79 413.01 354100
 241 MACIEJA Zygmunt         2 < 5> 278 S 11:45:50  1013.38 132.42 35.77 412.85 350460
 242 PUDEŁKO Józef          10 <10> 258 - 11:50:37  1012.99 132.97 35.75 412.68 355170
 243 KWIOTEK Andrzej         2 < 4> 285 S 11:46:00  1012.89 133.52 35.74 412.52 350460
 244 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 2> 353 - 11:48:35  1012.53 134.07 35.72 412.35 352950
 245 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <23> 269 - 11:50:38  1012.51 134.62       412.19 355020
 246 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <18> 257 - 11:53:18  1012.20 135.16 35.68 412.02 357610
 247 SUJKA Bogdan            8 < 9> 256 - 11:46:24  1012.04 135.71 35.67 411.86 350570
 248 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 < 9> 436 - 11:44:31  1011.68 136.26 35.65 411.69 348540
 249 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 5> 252 - 11:50:10  1011.63 136.81 35.63 411.53 354240
 250 RYŚ Henryk             10 < 5> 264 - 11:50:02  1011.62 137.36 35.61 411.36 354100
 251 WITKIEWICZ Marek        2 < 3> 310 - 11:44:57  1011.51 137.91 35.59 411.20 348920
 252 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 6> 274 - 11:50:19  1011.20 138.46       411.03 354240
 253 LACH Stanisław          7 < 3> 372 S 11:45:46  1011.06 139.01 35.56 410.87 349590
 254 MYDLAK Józef            2 < 3> 298 S 11:44:45  1010.99 139.56 35.54 410.70 348540
 255 STABIK Gabriela        10 <18> 315 M 11:51:17  1010.98 140.11 35.52 410.54 355140
 256 SUJKA Bogdan            8 <10> 261 - 11:46:52  1010.68 140.66 35.51 410.38 350570
 257 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <19> 265 - 11:53:54  1010.48 141.21       410.21 357610
 258 PUDEŁKO Józef          10 <11> 260 - 11:51:31  1010.39 141.76 35.47 410.05 355170
 259 SZLACHTA Jan            2 < 2> 267 S 11:47:07  1010.32 142.31 35.45 409.88 350700
 260 PUDEŁKO Józef          10 <12> 294 C 11:51:34  1010.25 142.86 35.44 409.72 355170
 261 SUJKA Bogdan            8 <11> 262 - 11:47:01  1010.24 143.41 35.42 409.55 350570
 262 SUJKA Bogdan            8 <12> 275 S 11:47:02  1010.19 143.96 35.40 409.39 350570
 263 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 2> 301 - 11:47:55  1010.13 144.51 35.38 409.22 351440
 264 RYŚ Henryk             10 < 6> 375 - 11:50:35  1010.03 145.05 35.37 409.06 354100
 265 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <20> 312 - 11:54:19  1009.30 145.60       408.89 357610
 266 FIJOŁEK Mirosław        8 < 9> 282 - 11:48:05  1008.72 146.15 35.33 408.73 351120
 267 SZLACHTA Jan            2 < 3> 277 S 11:47:42  1008.63 146.70 35.31 408.56 350700
 268 PAJĄK Gotfryd          10 <20> 284 - 11:51:59  1008.51 147.25       408.40 354980
 269 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <24> 276 - 11:52:05  1008.34 147.80 35.28 408.23 355020
 270 MENDRYS Andrzej         8 < 7> 304 - 11:47:36  1007.91 148.35       408.07 350350
 271 KOFEL Jan               9 < 3> 305 S 11:55:05  1007.85 148.90 35.24 407.90 357870
 272 STABIK HENRYK          10 <13> 281 - 11:52:30  1007.49 149.45 35.22 407.74 355140
 273 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <22> 288 - 11:52:37  1007.33 150.00 35.21 407.57 355200
 274 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 7> 334 S 11:51:40  1007.32 150.55 35.19 407.41 354240
 275 SUJKA Bogdan            8 <13> 287 - 11:48:13  1006.76 151.10 35.17 407.25 350570
 276 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <25> 302 - 11:52:39  1006.72 151.65       407.08 355020
 277 SZLACHTA Jan            2 < 4> 394 - 11:48:29  1006.36 152.20 35.14 406.92 350700
 278 MACIEJA Zygmunt         2 < 6> 460 - 11:48:18  1006.20 152.75 35.12 406.75 350460
 279 TURCZYK Andrzej         9 < 5> 319 C 11:52:01  1006.17 153.30 35.10 406.59 354190
 280 DRZEWIECKI R            7 < 7> 299 S 11:50:29  1005.87 153.85 35.08 406.42 352540
 281 STABIK HENRYK          10 <14> 300 - 11:53:06  1005.78 154.40 35.07 406.26 355140
 282 FIJOŁEK Mirosław        8 <10> 323 - 11:49:20  1005.11 154.95 35.05 406.09 351120
 283 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 6> 297 C 11:48:50  1004.78 155.49 35.03 405.93 350500
 284 PAJĄK Gotfryd          10 <21> 286 - 11:53:30  1004.19 156.04 35.01 405.76 354980
 285 KWIOTEK Andrzej         2 < 5> 289 S 11:49:01  1004.14 156.59 35.00 405.60 350460
 286 PAJĄK Gotfryd          10 <22> 290 - 11:53:33  1004.04 157.14 34.98 405.43 354980
 287 SUJKA Bogdan            8 <14> 338 - 11:49:22  1003.44 157.69 34.96 405.27 350570
 288 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <23> 292 - 11:54:07  1003.06 158.24 34.94 405.10 355200
 289 KWIOTEK Andrzej         2 < 6> 387 - 11:49:24  1003.03 158.79 34.93 404.94 350460
 290 PAJĄK Gotfryd          10 <23> 335 C 11:53:57  1002.91 159.34 34.91 404.77 354980
 291 WIDUCH Dariusz          9 < 5> 303 - 11:52:40  1002.70 159.89 34.89 404.61 353620
 292 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <24> 295 C 11:54:17  1002.59 160.44 34.87 404.44 355200
 293 CYRA Andrzej           10 < 5> 309 - 11:53:37  1002.53 160.99 34.85 404.28 354510
 294 PUDEŁKO Józef          10 <13> 368 - 11:54:21  1002.31 161.54 34.84 404.12 355170
 295 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <25> 324 - 11:54:41  1001.46 162.09 34.82 403.95 355200
 296 FICEK Jan               9 < 2> 583 - 11:54:15  1001.44 162.64 34.80 403.79 354760
 297 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 7> 327 - 11:50:04  1001.24 163.19 34.78 403.62 350500
 298 MYDLAK Józef            2 < 4>---- - 11:48:11  1001.02 163.74 34.77 403.46 348540
 299 DRZEWIECKI R            7 < 8> 307 S 11:52:13  1000.92 164.29 34.75 403.29 352540
 300 STABIK HENRYK          10 <15> 314 S 11:54:58  1000.49 164.84 34.73 403.13 355140
 301 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 3> 405 - 11:51:34   999.64 165.38 34.71 402.96 351440
 302 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <26> 316 S 11:55:10   999.59 165.93 34.70 402.80 355020
 303 WIDUCH Dariusz          9 < 6> 336 - 11:53:50   999.40 166.48 34.68 402.63 353620
 304 MENDRYS Andrzej         8 < 8> 325 - 11:50:49   998.67 167.03 34.66 402.47 350350
 305 KOFEL Jan               9 < 4> 308 - 11:58:21   998.66 167.58 34.64 402.30 357870
 306 HOLEWA Edmund          10 < 8> 311 C 11:53:09   998.56 168.13 34.63 402.14 352640
 307 DRZEWIECKI R            7 < 9> 313 S 11:53:07   998.37 168.68 34.61 401.97 352540
 308 KOFEL Jan               9 < 5> 351 S 11:58:35   998.01 169.23 34.59 401.81 357870
 309 CYRA Andrzej           10 < 6> 322 - 11:55:14   997.96 169.78       401.64 354510
 310 WITKIEWICZ Marek        2 < 4> 330 - 11:49:43   997.72 170.33 34.56 401.48 348920
 311 HOLEWA Edmund          10 < 9> 318 - 11:53:27   997.71 170.88       401.31 352640
 312 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <21> 332 - 11:58:35   997.29 171.43 34.52 401.15 357610
 313 DRZEWIECKI R            7 <10> 347 S 11:53:33   997.14 171.98 34.50 400.98 352540
 314 STABIK HENRYK          10 <16> 349 C 11:56:10   997.12 172.53 34.48 400.82 355140
 315 STABIK Gabriela        10 <19> 321 - 11:56:25   996.42 173.08 34.47 400.66 355140
 316 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <27> 333 - 11:56:23   996.17 173.63 34.45 400.49 355020
 317 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 6> 358 - 11:53:35   995.83 174.18 34.43 400.33 352110
 318 HOLEWA Edmund          10 <10> 320 - 11:54:14   995.50 174.73 34.41 400.16 352640
 319 TURCZYK Andrzej         9 < 6> 453 - 11:55:56   995.10 175.27 34.40 400.00 354190
 320 HOLEWA Edmund          10 <11> 328 - 11:54:33   994.61 175.82 34.38 399.83 352640
 321 STABIK Gabriela        10 <20> 363 C 11:57:06   994.51 176.37 34.36 399.67 355140
 322 CYRA Andrzej           10 < 7> 344 - 11:56:30   994.42 176.92 34.34 399.50 354510
 323 FIJOŁEK Mirosław        8 <11> 366 - 11:53:10   994.21 177.47 34.33 399.34 351120
 324 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <26> 350 - 11:57:17   994.17 178.02       399.17 355200
 325 MENDRYS Andrzej         8 < 9> 341 - 11:52:25   994.14 178.57 34.29 399.01 350350
 326 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 2> 367 M 11:56:26   993.85 179.12 34.27 398.84 354240
 327 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 8> 422 M 11:52:53   993.25 179.67 34.26 398.68 350500
 328 HOLEWA Edmund          10 <12> 337 S 11:55:03   993.21 180.22 34.24 398.51 352640
 329 SAJDOK Stanisław       10 < 2> 411 C 11:57:56   993.09 180.77 34.22 398.35 355460
 330 WITKIEWICZ Marek        2 < 5> 369 - 11:51:21   993.08 181.32 34.20 398.18 348920
 331 BRYŁKA EDMUND           7 20- 2- 2 S 11:53:06   992.78 181.87 34.19 398.02 350550
 332 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <22> 381 M 12:00:13   992.76 182.42 34.17 397.85 357610
 333 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <28> 339 - 11:57:41   992.55 182.97 34.15 397.69 355020
 334 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 8> 393 M 11:57:01   992.22 183.52 34.13 397.53 354240
 335 PAJĄK Gotfryd          10 <24> 355 - 11:58:03   991.43 184.07       397.36 354980
 336 WIDUCH Dariusz          9 < 7> 443 - 11:56:43   991.32 184.62 34.10 397.20 353620
 337 HOLEWA Edmund          10 <13> 340 S 11:55:45   991.26 185.16 34.08 397.03 352640
 338 SUJKA Bogdan            8 <15> 356 S 11:53:46   990.96 185.71 34.06 396.87 350570
 339 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <29> 342 - 11:58:18   990.85 186.26 34.04 396.70 355020
 340 HOLEWA Edmund          10 <14> 343 - 11:55:56   990.75 186.81       396.54 352640
 341 MENDRYS Andrzej         8 <10> 362 - 11:53:39   990.67 187.36       396.37 350350
 342 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <30> 364 - 11:58:22   990.66 187.91 33.99 396.21 355020
 343 HOLEWA Edmund          10 <15> 390 - 11:55:58   990.65 188.46       396.04 352640
 344 CYRA Andrzej           10 < 8> 352 - 11:58:08   989.88 189.01       395.88 354510
 345 MŁOCEK Zygmunt          8 26- 5- 3 S 11:52:13   989.19 189.56 33.94 395.71 348410
 346 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 2> 389 S 11:59:49   989.03 190.11 33.92 395.55 355870
 346 DRZEWIECKI R            7 <11> 429 S 11:56:27   989.03 190.11 33.92 395.55 352540
 348 MŁOCEK Zygmunt          8 < 2> 451 - 11:52:19   988.91 191.21 33.89 395.22 348410
 349 STABIK HENRYK          10 <17> 360 - 11:59:08   988.88 191.76 33.87 395.05 355140
 350 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <27> 354 - 11:59:21   988.45 192.31 33.85 394.89 355200
 351 KOFEL Jan               9 < 6> 376 S 12:02:06   988.32 192.86 33.83 394.72 357870
 352 CYRA Andrzej           10 < 9> 398 - 11:58:43   988.27 193.41 33.81 394.56 354510
 353 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 3> 415 S 11:57:15   987.96 193.96 33.80 394.40 352950
 354 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <28> 382 - 11:59:35   987.81 194.51 33.78 394.23 355200
 355 PAJĄK Gotfryd          10 <25> 373 - 11:59:27   987.56 195.05       394.07 354980
 356 SUJKA Bogdan            8 <16> 471 S 11:55:03   987.38 195.60 33.74 393.90 350570
 357 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 6> 402 - 11:57:41   986.93 196.15 33.73 393.74 353010
 358 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 7> 359 S 11:57:05   986.07 196.70 33.71 393.57 352110
 359 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 8> 384 - 11:57:11   985.80 197.25 33.69 393.41 352110
 360 STABIK HENRYK          10 <18> 399 - 12:00:19   985.63 197.80 33.67 393.24 355140
 360 MROWIŃSKI Ryszard       7 11- 4- 4 S 11:56:32   985.63 197.80 33.67 393.24 351410
 362 MENDRYS Andrzej         8 <11> 365 - 11:55:30   985.51 198.90 33.64 392.91 350350
 363 STABIK Gabriela        10 <21> 385 - 12:00:30   985.13 199.45 33.62 392.75 355140
 364 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <31> 388 - 12:00:28   984.89 200.00 33.60 392.58 355020
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 365 MENDRYS Andrzej         8 <12> 391 - 11:55:46   984.77        33.59 392.42 350350
 366 FIJOŁEK Mirosław        8 <12> 438 - 11:56:39   984.49        33.57 392.25 351120
 367 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 3> 445 - 11:59:54   984.27        33.55 392.09 354240
 368 PUDEŁKO Józef          10 <14> 380 - 12:01:01   983.81        33.53 391.92 355170
 369 WITKIEWICZ Marek        2 < 6> 425 S 11:55:02   982.78        33.52 391.76 348920
 370 NYCZ EDWARD             9 < 4> 371 - 11:59:01   982.66        33.50 391.59 352790
 370 NYCZ EDWARD             9 < 5> 378 - 11:59:01   982.66        33.50 391.59 352790
 372 LACH Stanisław          7 < 4> 503 S 11:55:48   982.55        33.46 391.26 349590
 373 PAJĄK Gotfryd          10 <26> 374 - 12:01:32   981.87              391.10 354980
 374 PAJĄK Gotfryd          10 <27> 377 - 12:01:36   981.69              390.94 354980
 375 RYŚ Henryk             10 < 7> 431 C 12:00:52   981.25        33.41 390.77 354100
 376 KOFEL Jan               9 < 7> 428 M 12:04:46   981.09        33.39 390.61 357870
 377 PAJĄK Gotfryd          10 <28> 397 - 12:01:50   981.06        33.37 390.44 354980
 378 NYCZ EDWARD             9 < 6> 386 S 11:59:43   980.74        33.36 390.28 352790
 379 PISZCZEK Stanisław      8 < 7> 456 - 11:57:46   980.28        33.34 390.11 350710
 379 PUDEŁKO Józef          10 <15> 383 - 12:02:19   980.28        33.34 390.11 355170
 381 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <23> 400 - 12:05:08   979.40        33.30 389.78 357610
 382 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <29> 396 - 12:02:45   979.19        33.29 389.62 355200
 383 PUDEŁKO Józef          10 <16> 463 - 12:02:44   979.15        33.27 389.45 355170
 384 TEODORCZYK Zdzisław     9 < 9> 395 - 11:59:42   978.90        33.25 389.29 352110
 385 STABIK Gabriela        10 <22> 392 - 12:02:53   978.66        33.23 389.12 355140
 386 NYCZ EDWARD             9 < 7> 482 - 12:00:31   978.57        33.22 388.96 352790
 387 KWIOTEK Andrzej         2 < 7> 491 - 11:58:18   978.12        33.20 388.79 350460
 388 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <32> 430 - 12:03:01   977.97              388.63 355020
 389 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 3> 448 S 12:04:02   977.58        33.16 388.46 355870
 390 HOLEWA Edmund          10 <16> 417 - 12:01:12   976.30        33.15 388.30 352640
 391 MENDRYS Andrzej         8 <13> 408 - 11:59:04   975.72        33.13 388.13 350350
 392 STABIK Gabriela        10 <23> 407 S 12:04:02   975.57        33.11 387.97 355140
 393 RADZIEJEWSKI JERZY      9 < 9> 441 - 12:03:08   975.51        33.09 387.81 354240
 394 SZLACHTA Jan            2 < 5> 406 - 11:59:33   975.39              387.64 350700
 395 TEODORCZYK Zdzisław     9 <10> 401 S 12:01:03   975.24        33.06 387.48 352110
 396 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <30> 410 - 12:04:15   975.15        33.04 387.31 355200
 397 PAJĄK Gotfryd          10 <29> 416 - 12:04:02   975.13              387.15 354980
 398 CYRA Andrzej           10 <10> 444 S 12:03:38   974.91        33.00 386.98 354510
 399 STABIK HENRYK          10 <19> 412 - 12:04:26   974.50        32.99 386.82 355140
 400 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <24> 403 - 12:07:08   974.06        32.97 386.65 357610
 401 TEODORCZYK Zdzisław     9 <11> 426 - 12:01:33   973.89        32.95 386.49 352110
 402 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 7> 414 S 12:02:29   973.87        32.93 386.32 353010
 403 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <25> 434 - 12:07:13   973.84        32.92 386.16 357610
 404 WIDERA Jan              7 10- 2- 2 S 12:02:27   973.82        32.90 385.99 352960
 405 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 4> 547 S 12:00:58   973.61        32.88 385.83 351440
 406 SZLACHTA Jan            2 < 6> 437 S 12:00:17   973.40        32.86 385.66 350700
 407 STABIK Gabriela        10 <24> 478 - 12:05:02   972.90        32.85 385.50 355140
 408 MENDRYS Andrzej         8 <14> 593 - 12:00:09   972.79        32.83 385.33 350350
 409 BEDNARZ Henryk          9 20- 4- 3 M 12:04:07   972.60        32.81 385.17 354140
 410 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <31> 427 - 12:05:37   971.51        32.79 385.00 355200
 411 SAJDOK Stanisław       10 < 3> 455 C 12:06:07   970.89        32.78 384.84 355460
 412 STABIK HENRYK          10 <20> 450 - 12:05:49   970.81        32.76 384.68 355140
 413 BITTMANN Grzegorz       9 < 8> 599 - 12:02:17   970.62        32.74 384.51 351640
 414 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 8> 439 - 12:03:51   970.21        32.72 384.35 353010
 415 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 4> 435 - 12:03:50   970.09        32.70 384.18 352950
 416 PAJĄK Gotfryd          10 <30> 419 S 12:05:58   969.98        32.69 384.02 354980
 417 HOLEWA Edmund          10 <17> 420 - 12:03:34   969.95              383.85 352640
 418 TARGOSZ Władysław       8 12- 1- 1 S 12:02:04   969.79        32.65 383.69 351130
 419 PAJĄK Gotfryd          10 <31> 423 - 12:06:05   969.67        32.63 383.52 354980
 420 HOLEWA Edmund          10 <18> 466 - 12:03:46   969.41        32.62 383.36 352640
 421 GLINKA Joachim          9 12- 1- 1 S 12:04:19   968.28        32.60 383.19 352760
 422 GAWEŁCZYK-RUS           2 < 9> 475 - 12:02:01   968.19        32.58 383.03 350500
 423 PAJĄK Gotfryd          10 <32> 432 - 12:06:51   967.64              382.86 354980
 424 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 2> 447 S 12:03:13   967.49        32.55 382.70 351410
 425 WITKIEWICZ Marek        2 < 7> 510 S 12:00:46   967.16        32.53 382.53 348920
 426 TEODORCZYK Zdzisław     9 <12> 501 - 12:04:06   967.07        32.51 382.37 352110
 427 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <32> 534 S 12:07:23   966.84        32.49 382.20 355200
 428 KOFEL Jan               9 < 8> 473 - 12:10:37   965.61        32.48 382.04 357870
 429 DRZEWIECKI R            7 <12> 489 S 12:05:06   965.60        32.46 381.87 352540
 430 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <33> 487 - 12:07:50   965.17              381.71 355020
 431 RYŚ Henryk             10 < 8> 433 - 12:07:00   964.85        32.42 381.55 354100
 432 PAJĄK Gotfryd          10 <33> 440 - 12:08:02   964.53        32.41 381.38 354980
 433 RYŚ Henryk             10 < 9> 458 S 12:07:11   964.37        32.39 381.22 354100
 434 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <26> 483 - 12:11:10   963.48        32.37 381.05 357610
 435 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 5> 442 S 12:06:28   963.12        32.35 380.89 352950
 436 GŁOGOWSKI Mieczysław    2 <10>---- C 12:01:56   963.00        32.33 380.72 348540
 437 SZLACHTA Jan            2 < 7> 535 S 12:04:11   962.98        32.32 380.56 350700
 438 FIJOŁEK Mirosław        8 <13> 452 C 12:04:40   962.85        32.30 380.39 351120
 439 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 < 9> 515 S 12:06:43   962.62        32.28 380.23 353010
 440 PAJĄK Gotfryd          10 <34> 446 - 12:08:49   962.48        32.26 380.06 354980
 441 RADZIEJEWSKI JERZY      9 <10>---- - 12:08:14   962.00        32.25 379.90 354240
 442 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 6> 481 - 12:06:57   961.85        32.23 379.73 352950
 443 WIDUCH Dariusz          9 < 8> 488 - 12:07:50   961.36        32.21 379.57 353620
 444 CYRA Andrzej           10 <11> 449 - 12:08:56   960.91              379.40 354510
 445 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 4> 523 - 12:08:44   960.69        32.18 379.24 354240
 446 PAJĄK Gotfryd          10 <35> 464 - 12:09:37   960.40              379.07 354980
 447 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 3> 607 S 12:06:06   959.87        32.14 378.91 351410
 448 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 4> 490 S 12:10:46   959.82        32.12 378.74 355870
 449 CYRA Andrzej           10 <12> 461 - 12:09:38   959.09        32.11 378.58 354510
 450 STABIK HENRYK          10 <21> 514 - 12:10:20   958.97        32.09 378.41 355140
 451 MŁOCEK Zygmunt          8 < 3> 517 M 12:03:27   958.62        32.07 378.25 348410
 452 FIJOŁEK Mirosław        8 <14> 462 - 12:06:23   958.34        32.05 378.09 351120
 453 TURCZYK Andrzej         9 < 7> 459 - 12:09:36   958.31        32.04 377.92 354190
 454 BEDNARZ Henryk          9 < 2> 494 S 12:09:51   957.52        32.02 377.76 354140
 455 SAJDOK Stanisław       10 < 4> 484 M 12:11:15   957.47        32.00 377.59 355460
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 456 PISZCZEK Stanisław      8 < 8> 468 S 12:06:22   957.27              377.43 350710
 457 SOBAŁA Tadeusz          7 < 6>---- - 12:07:20   956.65              377.26 351410
 458 RYŚ Henryk             10 <10> 480 S 12:10:09   956.64              377.10 354100
 459 TURCZYK Andrzej         9 < 8> 479 M 12:10:19   956.45              376.93 354190
 460 MACIEJA Zygmunt         2 < 7> 465 - 12:06:27   956.37              376.77 350460
 461 CYRA Andrzej           10 <13> 467 - 12:10:44   956.24              376.60 354510
 462 FIJOŁEK Mirosław        8 <15> 477 C 12:07:13   956.17              376.44 351120
 463 PUDEŁKO Józef          10 <17> 499 S 12:11:33   955.91              376.27 355170
 464 PAJĄK Gotfryd          10 <36> 500 - 12:11:24   955.79              376.11 354980
 465 MACIEJA Zygmunt         2 < 8> 513 S 12:06:45   955.58              375.94 350460
 466 HOLEWA Edmund          10 <19> 536 - 12:09:06   955.41              375.78 352640
 467 CYRA Andrzej           10 <14> 474 - 12:11:13   955.00              375.61 354510
 468 PISZCZEK Stanisław      8 < 9> 470 - 12:07:22   954.66              375.45 350710
 469 BRYŁKA EDMUND           7 < 2>---- S 12:07:14   954.57              375.28 350550
 470 PISZCZEK Stanisław      8 <10> 556 S 12:07:25   954.53              375.12 350710
 471 SUJKA Bogdan            8 <17> 476 - 12:07:22   954.28              374.96 350570
 472 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2 < 2>---- - 12:08:20   954.14              374.79 351440
 473 KOFEL Jan               9 < 9> 526 - 12:15:07   954.02              374.63 357870
 474 CYRA Andrzej           10 <15> 492 - 12:11:36   954.01              374.46 354510
 475 GAWEŁCZYK-RUS           2 <10> 568 - 12:07:24   954.00              374.30 350500
 476 SUJKA Bogdan            8 <18> 485 - 12:07:32   953.85              374.13 350570
 477 FIJOŁEK Mirosław        8 <16> 493 - 12:08:07   953.83              373.97 351120
 478 STABIK Gabriela        10 <25> 518 - 12:12:27   953.52              373.80 355140
 479 TURCZYK Andrzej         9 < 9> 563 S 12:11:32   953.32              373.64 354190
 480 RYŚ Henryk             10 <11> 502 S 12:11:37   952.86              373.47 354100
 481 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 7> 579 - 12:10:29   952.67              373.31 352950
 482 NYCZ EDWARD             9 < 8> 506 - 12:10:21   952.59              373.14 352790
 483 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <27> 520 - 12:15:26   952.53              372.98 357610
 484 SAJDOK Stanisław       10 < 5> 540 S 12:13:17   952.25              372.81 355460
 485 SUJKA Bogdan            8 <19> 554 C 12:08:17   951.90              372.65 350570
 486 MORAWSKI Jan            7 < 2>---- S 12:09:58   951.87              372.48 352160
 487 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <34> 512 - 12:13:08   951.46              372.32 355020
 488 WIDUCH Dariusz          9 < 9> 497 - 12:11:40   951.44              372.15 353620
 489 DRZEWIECKI R            7 <13>---- M 12:10:48   950.76              371.99 352540
 490 ŻOŁNECZKO Dawid         9 < 5>---- - 12:14:28   950.34              371.83 355870
 491 KWIOTEK Andrzej         2 < 8> 528 S 12:08:49   950.23              371.66 350460
 492 CYRA Andrzej           10 <16> 496 C 12:13:08   950.09              371.50 354510
 493 FIJOŁEK Mirosław        8 <17> 532 - 12:09:40   949.83              371.33 351120
 494 BEDNARZ Henryk          9 < 3> 495 - 12:12:51   949.82              371.17 354140
 495 BEDNARZ Henryk          9 < 4>---- S 12:12:54   949.69              371.00 354140
 496 CYRA Andrzej           10 <17> 508 - 12:13:18   949.67              370.84 354510
 497 WIDUCH Dariusz          9 <10> 545 S 12:12:28   949.40              370.67 353620
 498 POŁĄCZAK Mieczysław     2 26- 3- 1 - 12:09:27   949.14              370.51 350660
 499 PUDEŁKO Józef          10 <18> 507 S 12:14:13   949.10              370.34 355170
 499 PAJĄK Gotfryd          10 <37> 504 C 12:14:01   949.10              370.34 354980
 501 TEODORCZYK Zdzisław     9 <13> 509 - 12:11:19   948.27              370.01 352110
 502 RYŚ Henryk             10 <12> 505 - 12:13:31   948.02              369.85 354100
 503 LACH Stanisław          7 < 5> 519 - 12:08:58   947.48              369.68 349590
 504 PAJĄK Gotfryd          10 <38> 511 - 12:14:42   947.37              369.52 354980
 505 RYŚ Henryk             10 <13>---- - 12:13:49   947.26              369.35 354100
 506 NYCZ EDWARD             9 < 9> 531 - 12:12:34   946.92              369.19 352790
 507 PUDEŁKO Józef          10 <19> 516 - 12:15:19   946.32              369.02 355170
 508 CYRA Andrzej           10 <18> 521 C 12:14:48   945.86              368.86 354510
 509 TEODORCZYK Zdzisław     9 <14> 537 S 12:12:17   945.81              368.69 352110
 510 WITKIEWICZ Marek        2 < 8> 569 - 12:09:14   944.99              368.53 348920
 511 PAJĄK Gotfryd          10 <39> 552 - 12:15:39   944.98              368.37 354980
 512 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <35> 559 - 12:15:49   944.66              368.20 355020
 513 MACIEJA Zygmunt         2 < 9> 586 S 12:11:11   944.17              368.04 350460
 514 STABIK HENRYK          10 <22> 524 C 12:16:09   944.14              367.87 355140
 515 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <10> 525 - 12:14:00   943.88              367.71 353010
 516 PUDEŁKO Józef          10 <20> 529 - 12:16:30   943.35              367.54 355170
 517 MŁOCEK Zygmunt          8 < 4> 590 S 12:09:24   943.18              367.38 348410
 518 STABIK Gabriela        10 <26>---- - 12:16:43   942.72              367.21 355140
 519 LACH Stanisław          7 < 6> 548 - 12:10:59   942.33              367.05 349590
 520 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <28> 527 - 12:19:36   942.07              366.88 357610
 521 CYRA Andrzej           10 <19> 522 S 12:16:33   941.47              366.72 354510
 522 CYRA Andrzej           10 <20> 539 - 12:16:37   941.30              366.55 354510
 523 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 5> 602 - 12:16:31   940.84              366.39 354240
 524 STABIK HENRYK          10 <23> 555 - 12:17:29   940.81              366.22 355140
 525 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <11> 530 M 12:15:18   940.61              366.06 353010
 526 KOFEL Jan               9 <10> 603 S 12:20:30   940.53              365.89 357870
 527 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <29> 543 - 12:20:15   940.46              365.73 357610
 528 KWIOTEK Andrzej         2 < 9>---- S 12:12:51   939.95              365.56 350460
 529 PUDEŁKO Józef          10 <21> 558 S 12:18:05   939.40              365.40 355170
 530 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <12> 533 - 12:15:57   938.98              365.24 353010
 531 NYCZ EDWARD             9 <10> 572 C 12:15:46   938.85              365.07 352790
 532 FIJOŁEK Mirosław        8 <18> 557 - 12:14:01   938.78              364.91 351120
 533 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <13> 574 - 12:16:03   938.73              364.74 353010
 534 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <33> 551 - 12:18:28   938.52              364.58 355200
 535 SZLACHTA Jan            2 < 8>---- - 12:13:47   938.24              364.41 350700
 536 HOLEWA Edmund          10 <20> 546 - 12:15:56   938.04              364.25 352640
 537 TEODORCZYK Zdzisław     9 <15> 542 - 12:15:23   938.00              364.08 352110
 538 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 2> 592 - 12:14:09   937.22              363.92 350660
 539 CYRA Andrzej           10 <21> 550 - 12:18:23   936.91              363.75 354510
 540 SAJDOK Stanisław       10 < 6>---- C 12:19:25   936.86              363.59 355460
 541 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10 21- 1- 0 - 12:18:41   936.75              363.42 354730
 542 TEODORCZYK Zdzisław     9 <16>---- - 12:15:57   936.59              363.26 352110
 543 PISARZOWSKI Eugeniusz  10 <30>---- S 12:21:55   936.36              363.09 357610
 544 PILARZ Marek            9 16- 1- 1 S 12:18:28   935.46              362.93 354040
 545 WIDUCH Dariusz          9 <11> 564 - 12:18:14   934.93              362.76 353620
 546 HOLEWA Edmund          10 <21> 549 C 12:17:15   934.77              362.60 352640
 547 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 5> 591 S 12:15:59   934.72              362.43 351440
 548 LACH Stanisław          7 < 7> 582 - 12:14:03   934.61              362.27 349590
 549 HOLEWA Edmund          10 <22> 560 - 12:17:21   934.52              362.11 352640
 550 CYRA Andrzej           10 <22> 553 S 12:19:40   933.74              361.94 354510
 551 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <34> 598 - 12:20:36   933.26              361.78 355200
 552 PAJĄK Gotfryd          10 <40> 561 - 12:20:40   932.52              361.61 354980
 553 CYRA Andrzej           10 <23> 570 - 12:20:26   931.86              361.45 354510
 554 SUJKA Bogdan            8 <20> 565 C 12:16:15   931.75              361.28 350570
 555 STABIK HENRYK          10 <24> 566 - 12:21:14   931.56              361.12 355140
 556 PISZCZEK Stanisław      8 <11>---- - 12:16:31   931.46              360.95 350710
 557 FIJOŁEK Mirosław        8 <19> 597 - 12:17:09   930.98              360.79 351120
 558 PUDEŁKO Józef          10 <22> 588 - 12:21:53   930.05              360.62 355170
 559 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <36> 573 S 12:21:49   929.82              360.46 355020
 560 HOLEWA Edmund          10 <23> 562 - 12:19:16   929.79              360.29 352640
 561 PAJĄK Gotfryd          10 <41> 576 C 12:21:50   929.67              360.13 354980
 562 HOLEWA Edmund          10 <24>---- - 12:19:24   929.47              359.96 352640
 563 TURCZYK Andrzej         9 <10> 571 - 12:21:19   928.86              359.80 354190
 564 WIDUCH Dariusz          9 <12> 595 - 12:20:43   928.83              359.63 353620
 565 SUJKA Bogdan            8 <21>---- - 12:17:29   928.70              359.47 350570
 566 STABIK HENRYK          10 <25> 567 S 12:22:27   928.59              359.30 355140
 567 STABIK HENRYK          10 <26> 580 - 12:22:31   928.43              359.14 355140
 568 GAWEŁCZYK-RUS           2 <11>---- - 12:17:42   927.99              358.98 350500
 569 WITKIEWICZ Marek        2 < 9>---- S 12:16:02   927.90              358.81 348920
 570 CYRA Andrzej           10 <24> 575 - 12:22:16   927.39              358.65 354510
 571 TURCZYK Andrzej         9 <11>---- C 12:21:57   927.32              358.48 354190
 572 NYCZ EDWARD             9 <11>---- - 12:20:35   926.97              358.32 352790
 573 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <37>---- - 12:23:06   926.70              358.15 355020
 574 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <14> 589 - 12:20:57   926.66              357.99 353010
 575 CYRA Andrzej           10 <25>---- - 12:22:42   926.34              357.82 354510
 576 PAJĄK Gotfryd          10 <42> 578 S 12:23:33   925.51              357.66 354980
 577 WIDERA Jan              7 < 2>---- S 12:21:40   924.79              357.49 352960
 578 PAJĄK Gotfryd          10 <43> 594 - 12:23:55   924.63              357.33 354980
 579 WESOŁOWSKI Kazimierz    9 < 8>---- - 12:21:53   924.24              357.16 352950
 580 STABIK HENRYK          10 <27> 585 - 12:24:29   923.68              357.00 355140
 581 DUDA Henryk            10 31- 1- 0 - 12:23:32   923.60              356.83 354230
 582 LACH Stanisław          7 < 8> 584 S 12:18:43   923.09              356.67 349590
 583 FICEK Jan               9 < 3> 600 S 12:24:23   922.93              356.50 354760
 584 LACH Stanisław          7 < 9>---- S 12:18:49   922.85              356.34 349590
 585 STABIK HENRYK          10 <28> 604 - 12:24:51   922.80              356.17 355140
 586 MACIEJA Zygmunt         2 <10> 587 - 12:19:56   922.43              356.01 350460
 587 MACIEJA Zygmunt         2 <11>---- S 12:20:05   922.06              355.84 350460
 588 PUDEŁKO Józef          10 <23> 596 - 12:25:14   921.96              355.68 355170
 589 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <15>---- - 12:23:08   921.38              355.52 353010
 590 MŁOCEK Zygmunt          8 < 5>---- - 12:18:17   921.03              355.35 348410
 591 WIESIOŁEK MARIAN        2 < 6>---- S 12:21:37   920.92              355.19 351440
 592 POŁĄCZAK Mieczysław     2 < 3>---- S 12:20:48   920.85              355.02 350660
 593 MENDRYS Andrzej         8 <15>---- S 12:20:31   920.72              354.86 350350
 594 PAJĄK Gotfryd          10 <44>---- S 12:25:37   920.55              354.69 354980
 595 WIDUCH Dariusz          9 <13>---- - 12:24:11   920.45              354.53 353620
 596 PUDEŁKO Józef          10 <24> 605 - 12:26:15   919.53              354.36 355170
 597 FIJOŁEK Mirosław        8 <20> 601 - 12:21:53   919.44              354.20 351120
 598 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9 <35>---- - 12:26:23   919.29              354.03 355200
 599 BITTMANN Grzegorz       9 < 9>---- S 12:22:32   919.24              353.87 351640
 600 FICEK Jan               9 < 4>---- - 12:25:59   919.11              353.70 354760
 601 FIJOŁEK Mirosław        8 <21>---- C 12:22:07   918.88              353.54 351120
 602 KOZAK KRZYSZTOF         7 < 6>---- - 12:25:54   917.96              353.37 354240
 603 KOFEL Jan               9 <11>---- - 12:30:06   917.38              353.21 357870
 604 STABIK HENRYK          10 <29>---- S 12:27:11   917.24              353.04 355140
 605 PUDEŁKO Józef          10 <25> 606 - 12:27:24   916.80              352.88 355170
 605 PUDEŁKO Józef          10 <26>---- - 12:27:24   916.80              352.88 355170
 607 MROWIŃSKI Ryszard       7 < 4>---- S 12:23:24   916.56              352.55 351410
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 608 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <38>---- - 12:27:27   916.30                     355020
 609 BITTMANN Grzegorz       9 <10>---- - 12:24:10   915.33                     351640
 610 CYRA Andrzej           10 <26>---- - 12:27:31   914.83                     354510
 611 MŁOCEK Zygmunt          8 < 6>---- - 12:20:57   914.58                     348410
 612 STABIK Gabriela        10 <27>---- - 12:28:20   914.52                     355140
 613 WITKIEWICZ Marek        2 <10>---- - 12:21:37   914.32                     348920
 614 STABIK HENRYK          10 <30>---- - 12:28:36   913.90                     355140
 615 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9 <39>---- - 12:28:35   913.63                     355020
 615 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <16>---- - 12:26:23   913.63                     353010
 617 BITTMANN Grzegorz       9 <11>---- S 12:25:00   913.35                     351640
 618 FIJOŁEK Mirosław        8 <22>---- - 12:24:27   913.30                     351120
 619 BITTMANN Grzegorz       9 <12>---- S 12:25:02   913.27                     351640
 620 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7 <17>---- S 12:26:35   913.15                     353010
 621 SZLACHTA Jan            2 < 9>---- - 12:24:05   913.08                     350700
 622 MENDRYS Andrzej         8 <16>---- - 12:23:55   912.57                     350350
 623 PISZCZEK Stanisław      8 <12>---- - 12:24:22   912.44                     350710
 624 CYRA Andrzej           10 <27>---- - 12:28:33   912.39                     354510

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------------+-----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|           KONKURSY           |      PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|RAZ| Lot  9 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+---+
   1 STABIK Gabriela         355140  42   36   37 10 10 10 10  9  8 10  9 10  86  4277.07 35578.931030
   2 STABIK HENRYK           355140  53    5   47 10 10 10 10  9  9  7  8 10  83  4057.78 33535.721029
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    355200  75    1    4 10 10 10 10 10  8  9  9  4  80  1665.38 33049.31 921
   4 TURCZYK Andrzej         354190  29   35   60 10 10 10 10 10  3  9  9  8  79  3272.30 32259.07 924
   5 PAJĄK Gotfryd           354980  74   26   40 10 10 10 10  7  5  8  9 10  79  3976.08 31900.411003
   6 GŁOGOWSKI Mieczysław    348540  17    7   83 10 10 10 10  9  7  6 10  8  80  3394.03 31319.55 228
   7 LEŚNIOWSKI Tadeusz      355020  86    2    6 10 10 10 10  9  5  7  8  8  77  3340.51 30828.63 933
   8 PISARZOWSKI Eugeniusz   357610  72    9   12 10 10 10 10  8  8  7  7  6  76  2468.01 30653.641002
   9 PISZCZEK Stanisław      350710  27    3   75 10 10 10 10 10  5  6  6  8  75  3351.37 28786.15 816
  10 GAWEŁCZYK-RUS           350500  39   10   30 10 10 10 10  9  6  7  6  4  72  1679.89 27603.83 224
  11 SZLACHTA Jan            350700  25   53  259 10 10 10 10  7  6  6  6  5  70  2028.48 26926.53 212
  12 ŚWIERCZYŃSKI J+P        353010  42   95  100 10 10 10 10  7  6  8  4  6  71  2437.87 26522.71 721
  13 PUDEŁKO Józef           355170  41   62   63 10 10 10 10  7  5  6  6  8  72  3255.16 26458.811024
  14 CYRA Andrzej            354510  81   46   58 10 10 10 10  7  6  6  5  7  71  2743.96 26329.961005
  15 FIJOŁEK Mirosław        351120  43    8   74 10 10 10 10 10  6  2  4  7  69  2851.87 25975.14 802
  16 HOLEWA Edmund           352640  44   34   48 10 10 10 10  5  6  7  5  7  70  2845.11 25947.131010
  17 SUJKA Bogdan            350570  34   22  109 10 10 10 10  6  4  5  7  7  69  2814.65 25808.47 818
  18 DRZEWIECKI R            352540  33   17   19 10 10 10 10  7  6  2  3  9  67  3642.46 24312.26 706
  19 WIDUCH Dariusz          353620  50   93  208 10  9 10 10  7  6  6  4  4  66  1639.36 24155.79 916
  20 KWIOTEK Andrzej         350460  25   82  164 10 10 10 10  5  6  3  6  6  66  2409.86 23856.64 219
  21 BITTMANN Grzegorz       351640  33   66   80 10 10 10 10  5  5  3  6  4  63  1656.83 23642.47 902
  22 TEODORCZYK Zdzisław     352110  35   20   84 10 10 10 10  7  6  3  2  7  65  2887.46 22998.60 932
  23 NYCZ EDWARD             352790  34   18  126 10 10 10 10  6  3  4  5  5  63  2051.21 22847.65 909
  24 MYDLAK Józef            348540  18  128  200 10 10 10 10  7  5  2  7  3  64  1261.76 22842.51 226
  25 MENDRYS Andrzej         350350  49   50   71 10 10 10 10  5  2  4  5  5  61  2075.43 21461.97 808
  26 TARGOSZ Władysław       351130  12  418  718 10 10 10 10  4  6  4  2  1  57   383.69 20598.14 821
  27 MACIEJA Zygmunt         350460  50   15   56 10 10 10 10  6  3  3  2  5  59  1928.98 20458.54 215
  28 KOZAK KRZYSZTOF         354240  27  212  326 10 10 10 10  3  3  5  2  2  55   816.46 19014.80 718
  29 RYŚ Henryk              354100  36   88  114  4  9 10 10  3  6  2  1  5  50  1960.61 17189.471026
  30 WIESIOŁEK MARIAN        351440  22  181  263  5  5 10  7  3  5  3  6  3  47  1103.45 17054.95 218
  31 BEDNARZ Henryk          354140  20  409  454  5  9 10 10  2  4  1  5  3  49  1133.93 16827.12 901
  32 RADZIEJEWSKI JERZY      354240  32   28  146 10  0  9 10  3  8  1  1  2  44   804.94 15867.77 917
  33 WITKIEWICZ Marek        348920  30  137  207 10  8 10  7  2  3  2  2  4  48  1563.08 15214.79 225
  34 WESOŁOWSKI Kazimierz    352950  26   49  244  8  7  9  5  4  1  2  4  3  43  1219.77 13846.42 918
  35 SOBAŁA Tadeusz          351410  25   29   32  4  0  6  6  1  4  4  2  4  31  1709.54 12237.94 724
  36 POŁĄCZAK Mieczysław     350660  26  498  538 10 10 10  7  3  0  1  0  1  42   355.02 11688.64 213
  37 POGORZAŁEK Alfred       354240  31           10  6 10  9  1  1  3  -  0  40          11579.74 716
  38 SAJDOK Stanisław        355460  15  195  329  3  0  4  3  2  2  6  2  6  28  2317.60 11321.171027
  39 KOFEL Jan               357870  42  197  216  3  5  3  4  1  3  1  4  6  30  2378.06 11160.60 939
  40 WIESIOŁEK IRENEUSZ      351440  22  218  472  8 10 10  6  1  1  1  1  1  39   416.64 10889.52 217
  41 LACH Stanisław          349590  24   73  226 10  5  7  3  1  -  1  3  6  36  2370.98 10527.60 712
  42 ŻOŁNECZKO Dawid         355870  17  205  346  3  5  6  6  4  2  -  1  4  31  1581.53 10523.02 928
  43 FICEK Jan               354760  36  224  296  7  7  9  5  4  2  -  -  1  35   356.50 10208.03 922
  44 MROWIŃSKI Ryszard       351410  11  361  424  9  3  7  0  7  0  1  0  4  31  1507.40  9085.03 715
  45 MŁOCEK Zygmunt          348410  26  345  348  8  7  4  4  0  3  1  1  3  31  1141.34  8939.43 815
  46 MORAWSKI Jan            352160  26  235  486  3  4  4  4  2  2  0  0  2  21   786.32  6545.83 710
  47 SZOŁTYSEK WIESŁAW       354730  21  541  629  5  2  4  5  3  2  -  -  0  21           6375.841009
  48 LAZAR MARIAN            348510  19  772       3  5  1  2  3  3  -  2  0  19           6303.54 810
  49 WIDERA Jan              352960  10  404  577  3  4  2  6  0  1  -  -  2  18   743.48  5247.80 727
  50 GÓRNICKI Jerzy          350110                9  6  2  3  0  1  1  0  -  22           5246.26 720
  51 BRYŁKA EDMUND           350550  20  331  469  5  3  -  3  1  2  0  -  2  16   773.30  4763.46 701
  52 CHMIEL Robert           351550               10  7  -  -  -  -  -  -  -  17           3131.81 208
  53 SOBOTA Stanisław        352730  10  841       0  0  -  1  0  0  2  1  0   4           2007.28 911
  54 DUDA Henryk             354230  31  581  889  0  4  4  0  0  -  0  -  0   8           1924.601041
  55 STARCZYNOWSKI Jan       350490  10  912  967  3  1  2  0  0  1  0  0  0   7           1670.80 819
  56 PILARZ Marek            354040  16  544       1  0  1  0  0  0  -  -  1   3   362.93   783.66 926
  57 GLINKA Joachim          352760  12  421  644  0  0  0  0  0  0  0  0  1   1   383.19   383.19 904
  58 GRELA Stanisław         351460   4            1  0  0  0  0  0  0  0  0   1            117.40 729
  59 PASZEK Wincenty         351350  10  884  958  1  0  0  0  0  0  -  0  0   1            115.07 711

+---+----------------------+--+------------------------------+-----------------+
|Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|           KONKURSY           | PUNKTY - "nr 2" |
|   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
|   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|RAZ| Lot  9 |  RAZEM |
+---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   1 PAJĄK Gotfryd          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3112.17 27778.32 
   2 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3147.58 27589.92 
   3 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3140.84 27535.51 
   4 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3136.55 27493.49 
   5 TURCZYK Andrzej         9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2941.17 27492.65 
   6 STABIK HENRYK          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3075.76 27308.68 
   7 STABIK Gabriela        10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3103.92 27278.78 
   8 HOLEWA Edmund          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3046.10 26697.80 
   9 SUJKA Bogdan            8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3014.80 26533.11 
  10 SZLACHTA Jan            2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2823.04 26507.35 
  11 GAWEŁCZYK-RUS           2  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2994.54 26396.20 
  12 CYRA Andrzej           10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2939.83 26069.20 
  13 PUDEŁKO Józef          10  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  3055.34 25943.60 
  14 MENDRYS Andrzej         8  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2983.49 25751.32 
  15 WIDUCH Dariusz          9  7  7  7  7  7  7  7  7  7  63  2888.94 25746.97 
  16 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  7  7  7  7  7  7  6  7  7  62  3030.28 25688.42 
  17 FIJOŁEK Mirosław        8  7  7  7  7  7  7  4  7  7  60  3051.04 25340.28 
  18 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  7  7  7  7  7  7  7  5  7  61  2938.86 25153.41 
  19 PISZCZEK Stanisław      8  7  7  7  7  7  6  7  6  7  61  2988.93 25123.20 
  20 TEODORCZYK Zdzisław     9  7  7  7  7  7  7  7  6  7  62  2946.28 24966.86 
  21 NYCZ EDWARD             9  7  7  7  7  7  7  5  6  7  60  2858.28 24323.86 
  22 KWIOTEK Andrzej         2  7  7  7  7  7  7  4  7  7  60  2891.90 23924.13 
  23 BITTMANN Grzegorz       9  7  7  7  7  7  6  3  7  7  58  3017.78 23674.69 
  24 RYŚ Henryk             10  6  7  7  7  7  7  4  6  7  58  2917.43 22513.36 
  25 MACIEJA Zygmunt         2  7  7  7  7  7  5  6  2  7  55  2948.91 21520.20 
  26 MYDLAK Józef            2  7  7  7  7  7  6  2  7  4  54  1665.22 20920.43 
  27 DRZEWIECKI R            7  7  7  7  7  7  6  2  3  7  53  3063.73 20470.04 
  28 WIESIOŁEK MARIAN        2  5  5  7  7  4  7  5  6  6  52  2338.36 19970.90 
  29 BEDNARZ Henryk          9  5  7  7  7  6  6  3  7  4  52  1505.10 19867.67 
  30 TARGOSZ Władysław       8  7  7  7  7  7  7  4  3  1  50   383.69 19841.13 
  31 KOZAK KRZYSZTOF         7  7  7  7  7  7  3  5  2  6  51  2307.55 18977.04 
  32 RADZIEJEWSKI JERZY      9  7  0  7  7  6  7  2  1  7  44  2958.46 17200.71 
  33 WITKIEWICZ Marek        2  7  7  7  7  5  3  2  2  7  47  2833.58 16250.85 
  34 WESOŁOWSKI Kazimierz    9  7  7  7  5  7  1  2  4  7  47  2769.34 15912.00 
  35 KOFEL Jan               9  3  5  6  4  2  7  1  5  7  40  2834.57 15454.06 
  36 SOBAŁA Tadeusz          7  4  0  6  6  2  7  4  2  6  37  2534.57 15215.68 
  37 ŻOŁNECZKO Dawid         9  3  5  6  6  6  5  -  2  5  38  1953.36 13926.06 
  38 POŁĄCZAK Mieczysław     2  7  7  7  7  7  0  1  0  3  39  1089.45 12603.07 
  39 SAJDOK Stanisław       10  3  0  4  3  4  2  6  2  6  30  2317.60 12184.61 
  40 LACH Stanisław          7  7  5  7  3  4  -  1  3  7  37  2756.97 11757.20 
  41 FICEK Jan               9  7  7  7  5  6  2  -  -  4  38  1529.64 11671.27 
  42 WIESIOŁEK IRENEUSZ      2  7  7  7  6  2  2  1  2  2  36   791.43 11307.83 
  43 MŁOCEK Zygmunt          8  7  7  5  5  0  3  1  1  5  34  1891.91 10281.97 
  44 POGORZAŁEK Alfred       7  7  6  7  7  2  1  3  -  0  33          10062.41 
  45 MROWIŃSKI Ryszard       7  7  3  7  0  7  0  1  0  4  29  1507.40  8823.92 
  46 SZOŁTYSEK WIESŁAW      10  5  2  4  5  5  4  -  -  1  26   363.42  8639.49 
  47 MORAWSKI Jan            7  3  4  4  4  4  2  0  0  2  23   786.32  7350.67 
  48 GÓRNICKI Jerzy          7  7  6  2  3  1  4  1  0  -  24           7010.46 
  49 LAZAR MARIAN            8  3  5  1  2  3  3  -  2  0  19           6303.54 
  50 WIDERA Jan              7  3  4  2  7  1  1  -  -  2  20   743.48  5995.05 
  51 BRYŁKA EDMUND           7  5  3  -  3  1  3  0  -  2  17   773.30  5282.41 
  52 CHMIEL Robert           2  7  7  -  -  -  -  -  -  -  14           2752.63 
  53 STARCZYNOWSKI Jan       8  3  1  2  0  2  1  0  0  0   9           2459.72 
  54 DUDA Henryk            10  0  4  4  0  0  -  0  -  1   9   356.83  2281.43 
  55 SOBOTA Stanisław        9  0  0  -  1  0  0  2  1  0   4           2007.28 
  56 PILARZ Marek            9  1  0  1  0  0  0  -  -  1   3   362.93   783.66 
  57 GLINKA Joachim          9  0  0  0  0  0  0  0  0  1   1   383.19   383.19 
  58 GRELA Stanisław         7  1  0  0  0  0  0  0  0  0   1            117.40 
  59 PASZEK Wincenty         7  1  0  0  0  0  0  -  0  0   1            115.07 

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 9
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 SZLACHTA Jan            2  1   9   3815.90  3100.66
       2 TEODORCZYK Zdzisław     9  1   9   3794.13  3112.28
       3 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  1   9   3793.58  3080.81
       4 TURCZYK Andrzej         9  0   9   3790.41  3130.65
       5 CYRA Andrzej           10  1   9   3783.94  3133.04
       6 PAJĄK Gotfryd          10  0   9   3783.30  3137.12
       7 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   9   3770.75  3139.23
       8 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   9   3769.89  3139.23
       9 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3753.07  3160.22
      10 HOLEWA Edmund          10  1   9   3743.24  3116.19
      11 FIJOŁEK Mirosław        8  1   9   3733.97  3103.55
      12 STABIK Gabriela        10  1   9   3731.10  3138.53
      13 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   9   3716.55  3098.59
      14 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3694.75  3021.26
      15 STABIK HENRYK          10  0   9   3643.43  3138.53
      16 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3641.81  3015.48
      17 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3631.03  3023.13
      18 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3618.23  3021.84
      19 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   9   3587.64  3160.22
      20 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3582.35  3006.36
      21 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   9   3567.05  3137.79
      22 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3557.24  3021.84
      23 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   9   3531.21  3098.59
      24 STABIK HENRYK          10  0   8   3524.08  3022.51
      25 PISZCZEK Stanisław      8  1   9   3519.86  3099.79
      26 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   9   3499.89  3120.42
      27 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3496.85  2967.67
      28 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3466.74  2875.80
      29 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3464.15  2895.30
      30 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3446.94  2784.03
      31 STABIK Gabriela        10  1   8   3446.72  2876.26
      32 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3439.57  3021.26
      33 PISZCZEK Stanisław      8  1   8   3428.54  2988.05
      34 STABIK HENRYK          10  0   7   3424.86  2852.88
      35 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3421.19  2987.88
      36 STABIK Gabriela        10  0   7   3415.28  2852.88
      37 STABIK Gabriela        10  0   7   3399.75  2852.88
      38 STABIK Gabriela        10  1   8   3395.97  2876.26
      39 GAWEŁCZYK-RUS           2  0   8   3394.83  2986.86
      40 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3383.99  2776.46
      41 SUJKA Bogdan            8  0   7   3383.38  2822.02
      42 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3325.40  2869.60
      43 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3315.00  2784.03
      44 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   8   3289.85  2784.03
      45 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  0   8   3286.05  2767.41
      46 STABIK HENRYK          10  0   8   3271.49  2630.26
      47 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3262.74  2852.54
      48 MENDRYS Andrzej         8  0   8   3259.69  2767.57
      49 PUDEŁKO Józef          10  0   8   3257.55  2969.33
      50 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   8   3255.91  2629.21
      51 NYCZ EDWARD             9  1   8   3244.17  2765.35
      52 STABIK Gabriela        10  1   7   3241.76  2852.88
      53 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3240.89  2782.14
      54 SUJKA Bogdan            8  0   7   3238.30  2822.02
      55 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3228.17  2760.66
      56 PUDEŁKO Józef          10  1   8   3228.08  3022.86
      57 STABIK HENRYK          10  0   7   3223.31  2852.88
      58 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3218.36  2628.96
      59 STABIK Gabriela        10  0   7   3215.37  2706.63
      60 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3214.39  2895.30
      61 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3214.33  2823.34
      62 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   8   3206.19  2629.21
      63 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3204.69  2644.80
      64 STABIK Gabriela        10  0   7   3199.17  2852.88
      65 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3197.04  2650.01
      66 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3192.56  2967.67
      67 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3183.75  2760.66
      68 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   7   3181.76  2808.65
      69 TURCZYK Andrzej         9  0   8   3171.55  2622.59
      70 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3170.77  2628.96
      71 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3168.16  2851.81
      72 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3161.03  2687.46
      73 BITTMANN Grzegorz       9  0   8   3153.25  2602.35
      74 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   8   3150.27  2802.61
      75 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   3149.62  2853.50
      76 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3146.63  2628.96
      77 STABIK HENRYK          10  0   7   3145.79  2706.63
      78 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3143.55  2760.66
      79 HOLEWA Edmund          10  1   8   3140.75  2610.39
      80 FIJOŁEK Mirosław        8  0   8   3134.56  2598.17
      81 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3133.16  2628.96
      82 NYCZ EDWARD             9  0   8   3130.58  2611.48
      83 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   3114.29  2513.10
      84 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   3104.62  2706.50
      85 PAJĄK Gotfryd          10  0   8   3098.94  2628.96
      86 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   8   3095.71  2650.01
      87 ŚWIERCZYŃSKI J+P        7  1   8   3091.46  2613.24
      88 STABIK Gabriela        10  0   7   3089.65  2542.25
      89 STABIK Gabriela        10  0   7   3089.42  2760.24
      90 PAJĄK Gotfryd          10  1   8   3075.97  2628.96
      91 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   7   3067.02  2630.27
      92 WIDUCH Dariusz          9  1   8   3064.25  2618.08
      93 PUDEŁKO Józef          10  0   6   3050.29  2591.03
      94 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   7   3039.92  2651.00
      95 TURCZYK Andrzej         9  1   7   3038.13  2422.93
      96 STABIK HENRYK          10  1   8   3030.54  2630.26
      97 HOLEWA Edmund          10  0   7   3010.01  2671.13
      98 STABIK HENRYK          10  0   7   3006.96  2514.24
      99 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   3005.65  2612.69
     100 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   7   2991.15  2513.26
     101 WIESIOŁEK MARIAN        2  1   7   2957.09  2829.42
     102 SUJKA Bogdan            8  1   7   2956.54  2604.71
     103 BITTMANN Grzegorz       9  1   7   2956.08  2497.85
     104 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2919.36  2498.30
     105 STABIK HENRYK          10  1   6   2916.33  2590.61
     106 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2914.36  2477.67
     107 PUDEŁKO Józef          10  0   6   2906.04  2591.03
     108 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   7   2887.06  2520.78
     109 STABIK HENRYK          10  0   6   2885.57  2344.61
     110 NYCZ EDWARD             9  1   7   2879.01  2280.42
     111 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2878.81  2591.22
     112 DRZEWIECKI R            7  1   7   2867.57  2442.98
     113 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   6   2865.80  2591.22
     114 STABIK HENRYK          10  0   6   2864.07  2590.61
     115 STABIK HENRYK          10  0   6   2863.81  2590.61
     116 STABIK HENRYK          10  1   7   2853.74  2521.12
     117 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  0   7   2847.17  2592.96
     118 STABIK Gabriela        10  0   6   2847.05  2518.87
     119 TURCZYK Andrzej         9  0   6   2840.69  2339.08
     120 STABIK HENRYK          10  0   6   2837.81  2476.23
     121 GŁOGOWSKI Mieczysław    2  0   6   2830.66  2460.11
     122 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2828.75  2345.02
     123 WIDUCH Dariusz          9  1   6   2817.69  2582.57
     124 SZLACHTA Jan            2  1   7   2813.16  2585.55
     125 BITTMANN Grzegorz       9  1   7   2811.00  2250.71
     126 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2807.41  2448.34
     127 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2805.02  2465.73
     128 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  1   6   2798.90  2439.96
     129 STABIK Gabriela        10  0   6   2778.71  2518.87
     130 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2777.71  2459.91
     131 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2772.66  2513.10
     132 PISARZOWSKI Eugeniusz  10  0   7   2769.86  2423.23
     133 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   7   2764.75  2367.22
     134 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2763.31  2591.22
     135 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2762.71  2448.34
     136 DOMOGAŁA RiM SUCHY J    9  1   6   2754.29  2352.12
     137 SAJDOK Stanisław       10  1   6   2751.06  2520.51
     138 MENDRYS Andrzej         8  0   6   2749.38  2316.21
     139 RADZIEJEWSKI JERZY      9  0   7   2745.12  2454.50
     140 PUDEŁKO Józef          10  0   7   2734.52  2460.88
     141 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2732.16  2351.48
     142 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2731.69  2295.16
     143 PAJĄK Gotfryd          10  0   6   2718.12  2343.65
     144 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2716.11  2519.04
     145 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  0   6   2713.71  2330.21
     146 PAJĄK Gotfryd          10  1   7   2707.99  2273.98
     147 FIJOŁEK Mirosław        8  1   7   2706.35  2269.09
     148 LEŚNIOWSKI Tadeusz      9  1   7   2698.89  2120.63
     149 GAWEŁCZYK-RUS           2  1   7   2692.75  2265.30
     150 STABIK HENRYK          10  0   6   2689.51  2333.36
     151 MYDLAK Józef            2  0   7   2688.49  2405.92
     152 KWIOTEK Andrzej         2  1   7   2683.31  2242.56
     153 SOBAŁA Tadeusz          7  0   5   2669.27  2241.01
     154 TARGOSZ Władysław       8  0   6   2666.31  2258.33
     155 HOLEWA Edmund          10  1   7   2661.35  2257.75
     156 WIDUCH Dariusz          9  1   7   2651.05  2264.46
     157 TEODORCZYK Zdzisław     9  0   7   2643.37  2253.93
     158 HOLEWA Edmund          10  0   6   2640.25  2357.72
     159 PAJĄK Gotfryd          10  1   5   2639.79  2213.26
     160 PAJĄK Gotfryd          10  0   7   2635.56  2295.16
     161 STABIK Gabriela        10  0   6   2630.28  2159.10
     162 WIDUCH Dariusz          9  1   6   2629.65  2335.67
     163 PAJĄK Gotfryd          10  1   6   2629.58  2197.42
     164 CYRA Andrzej           10  0   6   2625.25  2422.87

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           STABIK Gabriela          sek 10   - 10 konk.  4277.07 pkt.
           STABIK HENRYK            sek 10   - 10 konk.  4057.78 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   - 10 konk.  3976.08 pkt.
           DRZEWIECKI R             sek  7   -  9 konk.  3642.46 pkt.
           GŁOGOWSKI Mieczysław     sek  2   -  8 konk.  3394.03 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LEŚNIOWSKI Tadeusz       sek  9   -  7 konk.  3147.58 pkt.
           DOMOGAŁA RiM SUCHY J     sek  9   -  7 konk.  3140.84 pkt.
           PISARZOWSKI Eugeniusz    sek 10   -  7 konk.  3136.55 pkt.
           PAJĄK Gotfryd            sek 10   -  7 konk.  3112.17 pkt.
           STABIK Gabriela          sek 10   -  7 konk.  3103.92 pkt.